Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Salonas-Restobaras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Salonas-Restobaras

Atsiliepimai apie Salonas-Restobaras, UAB

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Salonas-Restobaras, UAB

UAB Dimenine Prekyba
2020-01-23 11:09:21 IP 2e913mld
Laba diena prasau jusu pagalbos del dukumentu pertvarkimo
Salono administracija
2020-01-23 10:27:16 IP 5f4sorrk
Aušrinė 2020-01-11 13:03:30
Labai nemalonus aptarnavimas, apie darbuotojų nekompetenciją ir savininko nesiskaitymus, tiek su lankytojais, tiek su personalu informaciją norėjau paplatinti kuo plačiau, tačiau pasiskaičius komentarus supratau, kad čia jau ir taip aišku visiems - kiek ši vieta gyvuos... sėkmės arba darykitės išvadas, nes taip aptarnauti žmonių nebegalima.
Sveiki, gal galite konkretizuoti kada lankėtės mūsų restobare ir kas nutiko?
Aciu Rolandui ir visam restobaro kolektyvui už puikiai suorganizuoa įmonės kalėdinį banketą - vyno degustacija. Buvo viskas labai skanu
Rolandas 2020-01-10 13:43:21
Jūsų informacijai. Apie neigiamus ir nepagrįstus atsiliepimus mes kreipemės į policiją. Yra parašyti 7 pareiškimai dėl nepagrįstos neigiamos iformacijos skleidimo, įmonės ir vadovo vardo šmeižimo, taip pat trukdymo veiklai. Šiuo metu yra kreiptasi į Kauno miesto apylinkės teismą dėl melagingos informacijos skleidimo, įmonės ir vadovo šmeižimo.
Jūs kreipėtės į policiją, - puiki žinia! Reiškia norite sumokėti senas skolas, kurios tempiasi nuo 2018 metų gruodžio mėnesio. Jei jau tokie balti, pūkuoti ir nepriekaištingi, tai parašykite kam ir kokiu e-paštu siųsti neapmokėtas sąskaitas?
Mindaugas 2019-07-25 18:14:50
Restobaras puikus, aptarnavimsa labai mandagus, maistas labai skanus, Kauno viena geresnių maisto tiekimo vietų, rekomenduoju tikrai - 10 balų !
Kristina 2019-08-12 08:01:01
Dirbu šioje įmonėje. Atlyginimas yra mokamas laiku. Puikus ir labai draugiškas kolektimas.
Darbuotojas 2019-08-12 08:07:32
Labai puikus ir draugiskas kolektyvas! Geras ir supratingas vadovas Rolandas! Skanus ir kokybiškas maistas! Rekomenduoju visiem norintiems
cia dirbti!
Samanta 2019-08-12 11:16:04
Labai draugiškas kolektyvas, laiku mokamas atlyginimas. Maloni atmosfera dirbti
Joshua 2019-03-18 01:01:14
Nemoka darbuotojams, moka algas vokeliuose, neatsiskaito su tiekejais.
Buves darbuotojas 2019-06-19 23:54:29
Imoneje isidarbinau be bandomojo laikotarpio isdirbau menesi laiko ir nusprendziau iseiti. turejau atidirbti 20d.d., viskas kaip ir gerai nes tokia buvo sutartis taciau atlyginimo negavau. dirbau ilgas darbo valandas. vadovas pinigus vis zadejo zadejo bet taip ir neismokejo. kreipiausi i darbo inspekcija, tikiuosi atgausiu savo alga. taip pat restoranas labai apleistas, higienos patikros tikrai nepraejes.
Tiekėjas 2019-07-05 18:40:19
Perspėjimas tikėjams - nevežkite, nemokūs, kitą savaitę kelsime bankroto bylą
Faktas 2019-07-10 22:47:08
Iki šiol direktorius neatsiskaitęs su mažiausiai 6-iais buvusiais darbuotojais. Kad išvengtų atsakomybės atsiskaityti - padirbo mažiausiai dviejų buvusių darbuotojų parašus, taip teigia apklaustieji, anksčiau kreipęsi į darbo inspekciją ir darbo ginčų komisiją. Su tiekėjais taip pat neatsiskaito, jų vengia. R. Raibys yra grąsinęs sužaloti bent tris savo darbuotojas, viena jų nepilnametė. Į teismą nesikreipta dėl įrodymų trūkumo. Dauguma apklaustųjų tvirtino bijantys kreiptis į policiją ar teismą, daugiausiai dėl įrodymų trūkumo, bet ir dėl to, kad bijo ką direktorius gali jiems padaryti. Situacijos kartojasi, jauni žmonės maustomi, o direktorius kaip buvo taip ir liko. Žmonės! Visada galite daryti garso įrašus ir taip save apdrausti.
Lina 2019-08-17 19:10:50
Nepatikimas darbdavys, neoficiali darbo laiko apskaita vei atlyginimas, nerekomenduoju.
Buvęs darbuotojas 2019-11-19 15:43:17
Absurdas, išskirus kolektyvą ir maistą, bei klientų atsiliepimą į maisto kokybę ir skonį.
Vadovo požiūris į verslą, bendravimas su bendradarbiais... Tiesiog pasibaisėtina.
Pats dirbau šiame restorane ir galiu pasakyti tiek:
per 3 darbo mėnesius patyriau tiek grasinimų, kad ne kartą norėjosi išeiti iš darbo. Algos vėluoja, sutarties nesilaiko taip, kaip priklauso. Viską puikiai suprantu, kad tai prekyba ir priklauso nuo apyvartos, bet kadangi skolų daug prikaupta, naivu tikėtis algos išmokėjimo netgi pavėluotai Padavėjams sutartyje parašyta aiškiai nuo kada iki kada turi būti išmokamos algos, nesilaiko susitartimo. Sodros reikalai normaliai nesutvarkomi, žinau visą tai ir iš praeitų darbuotojų... Skolų pilna tiek darbuotojams tiek tiekėjams.
Keiksmažodžiai pasipyle, kai pradėjau prašyti vėluojamos algos, nes tiek man, tiek kitiems darbuotojams pragyventi tai reikia, o iš vadovo matomai jokio supratimo nėra.
Buvęs darbuotojas
2019-11-19 15:43:17 IP 2ju7jdq5
Pats dirbau šiame restorane ir galiu pasakyti tiek:
Labai draugiškas kolektyvas, laiku mokamas atlyginimas. Maloni atmosfera dirbti
cia dirbti!
Perspėjimas tikėjams - nevežkite, nemokūs, kitą savaitę kelsime bankroto bylą
Buves darbuotojas
2019-06-19 23:54:29 IP 5f4sopvc
Nemoka darbuotojams, moka algas vokeliuose, neatsiskaito su tiekejais.

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje? Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos? Neturite kur sutalpinti svečių? Nenusiminkite! Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas. Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
Europos skaitmeninių inovacijų centrams Lietuvoje – dar 14 mln. Eur
Europos skaitmeninių inovacijų centrams Lietuvoje – dar 14 mln. Eur 09-18 14:47
Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) skelbia pratęsianti kandidatų į Europos skaitmeninių inovacijų centrus (toliau – ESIC) atranką. Paskutinį šių metų ketvirtį Europos Komisija (EK)...
Ministras: savivaldybei siūloma keisti sutartį dėl Lukiškių aikštės, arba ji bus perimta 09-18 14:43
Vilniaus savivaldybei siūloma skubiai keisti panaudos sutartį dėl Lukiškių aikštės įtraukiant į ją Seimo priimtas įstatymo nuostatas, jei su tuo savivaldybė nesutiks, aikštė bus perimama, sako...

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

eBay 48,64 -3,53%