Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Saldita

Atsiliepimai apie Saldita, UAB

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie Saldita, UAB

Gavau dovanų kuponą desertui šioje kavinėje. Likus mėnesiui iki galiojimo pabaigos nuvykome su drauge iš Alytaus į Kauną vien dėl šios priežasties. Atėjus mums buvo pasakyta, kad reikia iš anksto pranešti, nors kupone būtina išankstinė registracija neminima. Pasakėme kad atvykome iš toli, moteris pareiškė kad teks atvykti kitą kartą. Kadangi laukiuosi 9 mėn paminėjau, kad tikrai nebepavyks atvykti ir sunku jau važinėti. Moteris atkirto kad niekuo negali padėti, specialiai paklausiau o jei tiesiog atsisėsime su drauge pavalgyti irgi ne aptarnaus - atsakymas buvo "taip". Nors kavinė buvo visiškai tuščia... Nerekomenduoju niekam eiti į šią kavinę, jie neverti klientų nes su jais visai nesiskaito... Nėščia moteris atvykusi ir toli negali pasinaudoti dovana - gal taip tiesiog sukčiaujama ir pasisavinami svetimi pinigai.
Gavau dovanėlę gimtadieniui suvalgyti desertą šioj įstaigėlėj.. Nutylėsiu visas absurdiškiausias smulkmenas apie tai, kodėl beveik metus užtruko, kol mus ten priėmė. Pagaliau patekom. Desertas siaubingas, bemaž nevalgomas. Įsivaizduočiau tokį kur nors Rusijos gilumos miestelio bistro patiekiamą. Įstaiga be galo keista - padavėja pikta, kitų lankytojų nėra, kažkokios merginos užeina kažkokius raktus nešioja, matyt, kitas versliukas šalia. Žodžiu, įdomu.
Sventeme 7 metu gimtadieni - programele zenkliai trumpesne nei zadeta, o vietoj pagaminto jubiliates sokoladinio septynetuko teko pasitenkinti sakinuku "seniai ismestas i sokolado vonele", "nes septynetukas skirtas tortui, o torto jus neuzsakete". Kad nepirksime torto, buvom sutare is anksto planuojant svente, o maziuko sokoladinio "septynetuko" "ismetimas" vietoj leidziant juo pasidziaugti septynemtei mergaitei nesuvokiamas - ypac mokant atitinkama mokesti. Renginys, istaiga nustebino nemenkai.
Sioje istaigoje zodis "mandagumas" neegzistuoja, o ka jau bekalbeti apie pagarba klientui. Sventeme vaiko gimtadieni, tai susiraukusios ponios vaiksciojo- toks vaizdas, kad mes trukdome joms be proto. Isleidome gimtadieniui beveik 200 Eur, o jos net neisteike atsisveikinti (elemetariai pasakyti viso gero, sekmes ar pan.). beislydint svecius buvo tiesiog prieita is nugaros ir konkreciai pasakyta: gal jus gau galit susimoketi? vienu zodziu- daugiau gyvenime i sia istaiga neisim ir kitiems patartume pasieiskoti kitos vietos.