Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę SALDA, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę SALDA

Atsiliepimai apie SALDA, UAB

AmberAir, Smarty

Smart Way to Handle the Air
Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie SALDA, UAB

Labai gerai moka paslepti broka, kazkokie s*****i tiek darbuotoju tiek klijentu atzvilgiu.
Kur dingo normalus servisas !!! Senesnės gamybos Saldos rekuperatoriams gedimo atveju neįmanoma gauti jokios informacijos. Niekas nieko nežino. Buvo kompetetingas serviso vadovas, kuris pakonsultuodavo visais reikiamais klausimais, tai paėmė išmėtė visus. Dabar išeina taip, jei senesnis nei 10 metų rekuperatorius, jokių pakaitinių komponentų niekas negali pateikti, nes jų nebegamina, tad esama reikia išmesti ir pirkti nauja, klientai labai "pozityviai" sureaguoja į tokias naujienas.
Vytautas Astrauskas
2019-10-21 10:28:57 IP 2cfq7v1c
Mindaugas 2019-10-16 15:31:49
Dar karta rasau.
Si imone nera patikima. Ji nedaro serviso po tiekimo.
Jei reikia komentaru, skambinkite 868745050 Mindaugas
Sveiki, gerb. Mindaugai,

SALDA UAB gaminamai įrangai suteikia standartiškai 2 metų garantiją. Garantiniu laikotarpiu vėdinimo įrenginių aptarnavimu rūpinasi specializuota kompanija UAB City Service Engineering. Taip pat mes tiekiame pakaitines dalis įrenginiui 10 metų po vėdinimo įrenginio pagaminimo datos.
Kaip supratome iš pateiktos informacijos, Jūsų vėdinimo įrenginys sumontuotas prieš 12 metų. ES komisijos reglamentas 1253/2014 m. nustatė minimalius reikalavimus vėdinimo įrenginiams. Analogiški norminiai aktai yra taikomi ir komponentų, pvz. ventiliatorių gamintojams. Patys vėdinimo įrenginiai patobulėjo: padidėjo efektyvumas, išsiplėtė valdymo galimybės. Mūsų tiekėjai jau galimai nebegamina komponentų, skirtų jūsų vėdinimo įrenginiui.
Jūsų atveju kviečiame įsigyti efektyvesnį vėdinimo įrenginį iš mūsų atstovų:
UAB "ONNINEN"
UAB "Sanistal"

SALDA UAB
Dar karta rasau.
Si imone nera patikima. Ji nedaro serviso po tiekimo.
Jei reikia komentaru, skambinkite 868745050 Mindaugas
Tikrai nerimta imone.
Patiekti ir sumontuoti visi gali, bet serviso neturi, bent jau senesniem modeliam ka jie pastatwe.
Niekaip negaliu prisikviesti, kad pataisytu pries 12metu statyta Saldos ventiliacine sistema.
Pasake: mes jau nebegaminame tokiu ir nera jiems detaliu.
Tai prasiau, gal pakeiskit pati agregata. Tai dar iki dabar neturiu atsakymo. Nors jau su sia problema bendrauju jau 2 metai.
Užuojauta visiems, įsigijusiems UAB Salda pagamintus rekuperatorius. Po-garantinį aptarnavimą matysite kaip savo ausis. Pradedant filtrais ir remontu, ypač jeigu įrenginys sumontuotas Vilniuje. UAB Salda oficialus atstovas Vilniuje - UAB Mano bustas. Per 3 mėnesius bendravimo gavome įrenginio remonto sąmatą, kurią patvirtinus gavome atsisakymą atlikti remontą, nes „gamintojas nepateikė remonto instrukcijos“. Apgailėtina...
Karolis 2018-12-16 18:04:47
Niekam nerekomenduociau naudoti sitos firmos sudinu atbuliniu voztuvu ir kitos produkcijos. Per juos turejau ardyti lubas, imti lauk voztuva, nes trankesi nuo menkiausio vejo gusio, jokiu tarpiniu nedeta, gergzdzia metalas i metala. Atsakomybes aisku kratosi, tipo mes nemontuojam, tai ne mes ir kalti. Lietuviska "s*******o" kontora. Visiem besistatantiems namus perduosiu.

Minėtas sklendes mes gaminame jau daugiau nei 20 metų. Jos tiekiamos klientams į Vokietiją, Austriją, Belgiją ir kitas Vakarų Europos šalis ir nesame gavę pretenzijų dėl jų kokybės. Pažymėtina, kad kaip oro tiekimo sistemos komponentas, sklendė turi būti tinkamai sumontuota. Atsižvelgiant į Jūsų pateiktas nuotraukas, matyti, kad prieš 9 metus įsigyta sklendė ir vėdinimo sistema buvo sumontuota netinkamai. Tą rodo ir pašaliniai objektai, kuriuos radote savo vėdinimo sistemoje. Rekomenduojame pretenzijas dėl sistemos veikimo pateikti sistemos montuotojui.
Irena 2018-11-27 11:45:59
Niekam nerekomenduočiau įsigyti jų rekuperatorių, įsigijau prieš 4m ir lubas jau trečią kartą perdažyti teks, visų pirma meistrai sumontavo užleido - per didelius šalčius kondensatas tiesiog pasipylė, na durnai bobai priaiškino blogai apšiltinot palėpę - apšiltinom - kita žiema tas pat, išsikviečiau jau jų meistrą, kuris į Vilnių kartą į pusę metų atvažiuoja - pasirodo tenai niekada ir nekaito, na garantinio kaip visada nėr, susitvarkėm....kita bėda filtrus gauti kažkas baisaus, kol su vadybininkais išsiaiškinom kokie filtrai reikalingi mėnuo praėjo, nes mano modelio rekupų jau negamina, dabar turbūt mėnesį lauksiu po užsakymo, kada juos pristatys...vėl kondensatas lieja lubas...super, esu labai patenkinta.
Laba diena, p. Irena. Dėkojame už Jūsų atsiliepimą ir ačiū, kad suteikėte galimybę el. paštu išspręsti šį klausimą.
Airidas Š. Įsiklauso, priima pasiūlymus, ir neprisiima nuopelnų sau, subūrė stiprią komandą, kuri siekia tikslų.Nenurodinėja kaip ir ką daryti turi vadovaujantys, pagaliau visi gali turėti savo nuomonę ir tvarkytis kaip išmano, belieka tik įvertinti kaip kas tvarkosi.Įmonė turi savininkus, kurie stebi situacija neužmirškite to.
Kartais žmonės pervertiname patys save prašydami didesnio užmokesčio, todėl alga ir nekyla.Jei pykstame, kad esame priversti dirbti pagaliau ir atsakingiau ir pilame čia purvą tai aišku galime kaltinti ir Airida Š.

Deja ir aš galiu pamineti apie Salda bloguoju: darbuotojams sudaromas galimybės "pasikelti" atlyginimą igyjant naujus darbo įgudžius, ir taip lengviau pritraukiant naujus darbuotojus su galimybę užsidirbti didesnę algą, o ištikro yra beveik neimanoma pasikelti atlyginima nors ir išmokstama visa darbo specifika. Pastaruoju metu žmonės buvo atleisti ispėjus tapačia diena (pasakoma : rašyk pats prašima arba rasim už ka atleisti) ir per viena diena žmogus išmetamas iš darbo aišku jai nesi nusiteikias pasigalinėti pries Saldos advokatu būrį. Reziume jai neužimi aukštas pareigas cheho vadovas arba chehų vadovas su tavim daro ka tik nori.
Liūdesys o ne aptarnavimas. Rekuperatorių naudoju pusę metų, nusprendžiau atsinaujinti filtrus. Pradžioje Kaune dirbantis vadybininkas bandė rasti filtrus - po to dingo visiškai, tada užsisakiau nieko nelaukęs iš newfilter.lt. Praėjo 12 dienų ir statusas visdar "preparation ir progress".

Liudesys, ne kitaip. Reikėjo rinktis kito gamintojo rekuperatorių!
Alfa 2018-05-23 11:12:04
Salda moka didžiausia vidutini atlyginima Šiauliuose.Imonės veikla yra stebima, nebukite naivūs, žinote kokie buvo cechu "vadovai"net tabeliu nesugeba supildyti, apie vadovavima nei kalbos negalėjo buti.Ir begalo dar daug darbuotoju, kurie uždirba virš ~800e.i rankas, bet ar jie užsidirba nors 500 ?Tokia nuomone kad senas darbuotojas viska moka ir jam dirbti užsidirbti ir tobulėti nebereikia.Reikia tik didesnio atlyginimo.Už ka ?Kad ateina kada nori, išeina kada nori ir dirba kiek nori, ka nori ir kaip nori.Ir sieja bloga atmosfera imoneje, tokiems visada visur buvo blogai ir bus.Ir žinoma yra be galo daug darbuotoju punktualiu, atsakingu, norinčiu dirbti, užsidirbti, tobulėti, Tad tokie darbuotojai ir laukiami norintys dirbti užsidirbti, mokytis, tobulėti.
Ar tikrai "Salda" UAB moka pačius didžiausius atlyginimus? Rekvizitai.lt rodo ne vieną Šiauliuose įmonę, kuri moka didesnį vidutinį atlyginimą ir su daug mažesniu darbuotojų skaičiumi. Nereikia drėbti ant cechų vadovų, kurie kovojo už paprastą darbuotoją. Gerbiamasis Alfa, atsakykite prašau, kokius mokymus "Salda" UAB organizuoja (organizavo) darbuotojams per paskutinius kelerius metus? Per susirinkimus drebiate, kad nėra už ką mokėti seniems darbuotojams didesnio atlyginimo, nes jiems nebėra kur tobulėti - tai ar neprieštaraujate savo nuomonei kartais. Graudu, kad darbuotojų kaita šioje įmonėje per paskutinius metus tapo akivaizdi ir įmonė savo naujų "šluotų" ieško per darbo biržą, nors dar prieš kelerius metus žmonės laukė ne vieną mėnesį laisvos darbo vietos per pažįstamus. Tikriausiai apsivertė posakis, "už vartų tokių kaip jūs šimtai stovi" - graudu, kad net daro birža neranda "specialistų", norinčių dirbti už 600, 00 Eur į rankas, o ir tie patys atėję ir padirbę keletą mėnesių išeina, palikę senus darbuotojus, kurie atidavė savo žinias ir patirtį už dyką. Tad nebesekite paskų, kad "Salda" UAB yra tiesiog pasakų įmonė, didžioji dalis senų darbuotojų gauna "labai jau didelį darbo užmokestį" už atėjimą į darbą kada nori. Apmaudu, kai generalinis direktorius nieko nenori keisti. Ir dar mažas klausimėlis, Alfa, kaip ten su tais darbuotojais, kurie gauna padėką ir įvertinimą už geriausią darbuotoją, o atėjus Aidui Šetikui staiga jis išmetamas lauk?
100 procentu pritariu šiai dienai saldoje katastrofa. Jei taip toliau po metu teks duris užrakinti.
Taip taip, galėtų pasidomėti Saldos atstovai kaip pakilo pardavimų pajamos iš Rifo dingus Aidui!!! Su Salda bus panašiai, atleis/atleido profus, susirinko bet kokius kas norėjo ir tikisi rezultatą padaryti.... cha cha cha juokdarys kartu su Airidu. Išorinis konsultantas kartu su direktorium puikiai akis Saldos direktoriui apdūmė.
TEISYBE,..nauju darbo vietu...:) uz 480...juokdariai...ka reiskia naujas vergu kodeksas...
O, tai va kur Aidas įsitaisė :) Užuojauta Saldos darbuotojams, kita vertus - nenusiminkite, ilgai toks neturėtų išsilaikyti, išmetė jį Rifo savininkai, tikėkitės, kad išmes ir Saldos akcininkai. O žmonės komentaruose, kurie teigia, kad Aidas nesiorientuoja, jog yra vadovas - visiškai teisūs, deja, jis toks ir yra. Keista tik, kad sugeba tokie žmonės kažkam apdumti akis ir parduoti save kaip vadovą.
Vytautas 2017-11-14 14:20:20
Įmonėse visada yra tokių asmenų, kurie priešinasi pokyčiams, kaltina vadovybę ir kuria nepalankią atmosferą tarp kolegų. Tokie pokyčiai yra nepriimtini tiems darbuotojams, kurie nesugeba pripažinti savo klaidų, nenori keistis, augti ir tobulėti. Šiandien SALDOJE yra buriamas naujų, energingų vadovų kolektyvas, kuris siektų ambicingų kompanijos tikslų. Pozityvūs, teigiamai vertinantys savo darbą, kolegas ir klientus darbuotojai visada buvo ir bus vertinami SALDA UAB.
Puikus pastebėjimas, p. Vytautai, tik deja ne šioje vietoje ir ne šiuo atveju. Kuomet atėjęs žmogus absoliučiai neturi jokių vadovavimo ir darbo su kolektyvu įgūdžių. O kaip žinia, įmonės vadovas pirmiausiai turi būti geras lyderis, kuriuo tikėtų komanda ir norėtų eiti kartu. Deja šiuo atveju taip nėra. Ne tik finansinis išprusimas ir veda įmonę į priekį, bet ir managemento įgūdžiai, pasidomėkite geriau. Šiai dienai, įmonėje yra labai įtempta padėtis ir jeigu prieš tai tai buvo įmonė, kurioje norėjo dirbti žmonės, tai šiai dienai toli gražu taip nebėra.
as 2017-11-13 19:42:35
Kažkada buvo gera įmonė, iki kol visai neseniai neatėjo naujas direktorius Aidas Šetikas. Toks vaizdas, kad žmogus absoliučiai nesuvokia kas yra vadovas, kaip reikia dirbti su darbuotojais ir jiems vadovauti. Tik trumperagis vadovas gali turėti taktiką, skaldyk ir valdyk! Dabar situacija yra katastrofiška, žmonės ieškosi darbų, tik dar šiek tiek laiko atlyginimas. O šiaip mikroklimatas yra žiaurus, todėl jeigu turit galimybę, tai geriau neikit į šitą įmonę. Įdomu bus pažiūrėti kam Aidas vadovaus po kokių metų, nes visi išsibėgios.
pritariu BENDRAMINTIS IR ANTANUI, bet nuvertintas ne vien darbininkas, bet ir kai kurie aukstesni palei pareigas dabar saldoj jokios perspektyvos....ir algu ir darbu atzvilgiu..
Pastebejau kad labai daznai keiciasi kolektyvas, kokios priezastys? kokios darbo salygos ? valdzia? kiek galima uzsidirbti, dirbant ?
JOO, TIKRA TIESA, PAPRASTAS DARBININKAS NEBELAIKOMAS ZMOGUM. MATYT PININGAI VISAI PROTA TEMDO... NEVELTUI SAKOMA KUO DAUGIAU TURI TUO DAUGIAU NORISI, O I VISA KITA NUSISPJAUT. LABAI LIUDNA KADA TOKS POZIURIS I PAPRASTA DARBININKA... KA CIA BEPASAKYSI, JEI MINTYSE TIK SKAICIAI, O ZMOGISKUMUI NEBERA VIETOS. ACIU, SU PAGARBA, TIKEKIMES PERSKAITYS...
ZINOTE DIRBU JAU SALDOJE VIRS 10 METU, PADETIS SALDOS GAL GEREJA BET TIK NE DARBININKUI, PRASIDEJO NIEKAM NESUPRANTAMAS ALGU MAZINIMAS, O PAZADAI PRIES 4 METUS PASAKYTI DEL ALGU DIDINIMO PONO DIREKTORIAUS TAIP IR LIKO PAZADAIS, DARBININKAS VISAI NEBEVERTINAMAS, VIENINTELIS ATSAKYMAS NENORI NEDIRBK, O VISAI NESENIAI PONAS DIREKTORIUS SAKYDAVO JUS MANO KOJOS IR RANKOS, O DABAR KAS TIPO IS JUSU KA NORS GERO CIA PADARE, GAILA MAN TU ZMONIU KURIE SUVILIOJAMI GEROMIS ALGOMIS, MANO NUOMONE BUS ATEJIMAI IR ISEJIMAI, GAL PONUI DIREKTORIUI REIKTU SAVO EROGANCIJA TRUPUTI SUMAZINT IR GALVOTI NE APIE SAVO OLIGARHINE DYDYBE IR KAIP NULUPTI DARBININKUI PASKUTINI KAILI, O APIE NORMALIAS ALGAS, PATIKEKIT MES BLOGIAU TIKRAI NEDIRBAM, AR TIK NE JUSU DIDEJANTIS GODUMAS JUMS TEMDO PROTA ACIU KAD NORS PASKAITET.DEJA KUO TOLIAU TUO BLOGIAU.AISKU TIK NE JUSU IR JUSU, , KABINETINIU, , DRAUGU KISENEJ, TUOS KEDZIU TRINEJUS IR KAVOS GEREJUS JUS LAAAABAI MYLIT IR MOKAT IS MUSU PRAKAITO IR NERVU.SU PAGARBA.ACIU.

Baltic Master
Mūsų nauja el. parduotuvė! www.e-gastro.lt

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 175, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: šaldymo įrenginiai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; projektavimas; restoranų, kavinių, barų įranga; statyba; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Baltic Master“ veiklą pradėjo 1993 metais. Solidus kompanijos specialistų žinių bagažas, išplėtota logistikos sistema, platus tiekėjų ratas, 27 metų darbo patirtis, leido kompanijai tapti pripažintu Partneriu daugeliui Lietuvos ir užsienio įmonių, dirbančių prekybos, gamybos, pramonės, restoranų verslo...
Dahlgera
Didmeninė prekyba santechnine,priešgaisrine įranga

Adresas: Savanorių pr. 180B-101, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: santechnika; didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; kompresoriai, siurbliai; mažmeninė prekyba; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Dahlgera“ yra DAHL koncerno (didmeninė prekyba santechnine įranga) dukterinė įmonė Lietuvoje. DAHL tai Saint-Gobain įmonių grupės prekybinis koncernas Skandinavijoje. Šiuo metu DAHL koncernui priklauso bendrovės, kurios dirba Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Danijoje, Estijoje, Latvijoje ir...
Technogaja
TGfilter.eu

Adresas: Sėmenos g. 52A, Patamulšėlio k., LT-46164 Kauno r.
Veiklos sritys: ventiliacija, kondicionavimas; didmeninė prekyba; gamyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
UAB „TECHNOGAJA“ – specializuotos veiklos bendrovė. Ilgametė darbo patirtis ir augantys klientų poreikiai skatino įmonės darbuotojus tiekti ypatingus produktus, kurie pateisintų reiklių klientų reikalavimus kokybei ir ilgaamžiškumui. UAB „TECHNOGAJA“ gamina ir siūlo įsigyti: Oro valymo filtrai, dažykloms...
GL CO
LG Electronics

Adresas: Žalgirio g. 90, LT-09303 Vilnius.
Veiklos sritys: ventiliacija, kondicionavimas; automatizavimas, automatika; didmeninė prekyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai.
LG Electronics oro kondicionavimo sistemų tiekėjai. Vieninteliai tiesioginiai LG Electronics partneriai ir atstovai Baltijos valstybėse. Turime visą asortimentą kondicionavimo įrangos (buitiniai, komerciniai, pramoniniai, šilumos siurbliai). Nuo 2015 metų atnaujintas visas LG Electronics kondicionierių sąrašas...
Ivalta
Vėdinimo sistemų gamyba, montavimas

Adresas: Islandijos pl. 95-57, LT-49176 Kaunas.
Veiklos sritys: ventiliacija, kondicionavimas; apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; didmeninė prekyba; gamyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; mažmeninė prekyba; priešgaisrinė sauga, sistemos; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB Ivalta - tai dinamiška ir sparčiai auganti įmonė, kuri specializuojasi vėdinimo sistemų gamyboje bei atlieka visus montavimo ir įrengimo darbus. Mūsų komandą sudaro tik kvalifikuoti ir savo darbą profesionaliai atliekantys darbuotojai, kurie visuomet siekia patenkinti net ir aukščiausius klientų reikalavimus...

Kaliningrado kasykloje toliau kasami gintaro "sunkiasvoriai"
Kaliningrado kasykloje toliau kasami gintaro "sunkiasvoriai" 11-25 19:05
Karaliaučiaus Raušiuose (dabartinės Rusijos Kaliningrado srities Svetlogorske) esančioje gintaro kasykloje šiemet iškastas dvidešimtas gintaro "sunkiasvoris" – taip vadinami daugiau nei kilogramą...
Nyderlandai rengiasi įvesti draudimą maisto parduotuvėms prekiauti cigaretėmis
Nyderlandai rengiasi įvesti draudimą maisto parduotuvėms prekiauti cigaretėmis 11-25 19:05
Nuo 2024 m. Nyderlanduose būtiniausių prekių parduotuvėse turėtų nelikti cigarečių ir kitų tabako gaminių. Nyderlandų vyriausybė tikisi, kad šis sprendimas padės sumažinti rūkančiųjų skaičių.
EASA jau sausį gali suteikti leidimą eksploatuoti orlaivius "Boeing 737 MAX" Europoje 11-25 19:04
Antradienį ES oro saugos reguliuotojai pradėjus "Boeing 737 MAX" pakartotino sertifikavimo procesą, orlaivis jau sausį gali pakilti į Europos padangę.

Karantino metu Jūs:

Citigroup 57,06 +7,05%