Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę SALDA, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę SALDA

Atsiliepimai apie SALDA, UAB

AmberAir, Smarty

Smart Way to Handle the Air
Parašyk savo nuomonę apie SALDA, UAB

Užuojauta visiems, įsigijusiems UAB Salda pagamintus rekuperatorius. Po-garantinį aptarnavimą matysite kaip savo ausis. Pradedant filtrais ir remontu, ypač jeigu įrenginys sumontuotas Vilniuje. UAB Salda oficialus atstovas Vilniuje - UAB Mano bustas. Per 3 mėnesius bendravimo gavome įrenginio remonto sąmatą, kurią patvirtinus gavome atsisakymą atlikti remontą, nes „gamintojas nepateikė remonto instrukcijos“. Apgailėtina...
Karolis 2018-12-16 18:04:47
Niekam nerekomenduociau naudoti sitos firmos sudinu atbuliniu voztuvu ir kitos produkcijos. Per juos turejau ardyti lubas, imti lauk voztuva, nes trankesi nuo menkiausio vejo gusio, jokiu tarpiniu nedeta, gergzdzia metalas i metala. Atsakomybes aisku kratosi, tipo mes nemontuojam, tai ne mes ir kalti. Lietuviska "s*******o" kontora. Visiem besistatantiems namus perduosiu.

Minėtas sklendes mes gaminame jau daugiau nei 20 metų. Jos tiekiamos klientams į Vokietiją, Austriją, Belgiją ir kitas Vakarų Europos šalis ir nesame gavę pretenzijų dėl jų kokybės. Pažymėtina, kad kaip oro tiekimo sistemos komponentas, sklendė turi būti tinkamai sumontuota. Atsižvelgiant į Jūsų pateiktas nuotraukas, matyti, kad prieš 9 metus įsigyta sklendė ir vėdinimo sistema buvo sumontuota netinkamai. Tą rodo ir pašaliniai objektai, kuriuos radote savo vėdinimo sistemoje. Rekomenduojame pretenzijas dėl sistemos veikimo pateikti sistemos montuotojui.
Irena 2018-11-27 11:45:59
Niekam nerekomenduočiau įsigyti jų rekuperatorių, įsigijau prieš 4m ir lubas jau trečią kartą perdažyti teks, visų pirma meistrai sumontavo užleido - per didelius šalčius kondensatas tiesiog pasipylė, na durnai bobai priaiškino blogai apšiltinot palėpę - apšiltinom - kita žiema tas pat, išsikviečiau jau jų meistrą, kuris į Vilnių kartą į pusę metų atvažiuoja - pasirodo tenai niekada ir nekaito, na garantinio kaip visada nėr, susitvarkėm....kita bėda filtrus gauti kažkas baisaus, kol su vadybininkais išsiaiškinom kokie filtrai reikalingi mėnuo praėjo, nes mano modelio rekupų jau negamina, dabar turbūt mėnesį lauksiu po užsakymo, kada juos pristatys...vėl kondensatas lieja lubas...super, esu labai patenkinta.
Laba diena, p. Irena. Dėkojame už Jūsų atsiliepimą ir ačiū, kad suteikėte galimybę el. paštu išspręsti šį klausimą.
Airidas Š. Įsiklauso, priima pasiūlymus, ir neprisiima nuopelnų sau, subūrė stiprią komandą, kuri siekia tikslų.Nenurodinėja kaip ir ką daryti turi vadovaujantys, pagaliau visi gali turėti savo nuomonę ir tvarkytis kaip išmano, belieka tik įvertinti kaip kas tvarkosi.Įmonė turi savininkus, kurie stebi situacija neužmirškite to.
Kartais žmonės pervertiname patys save prašydami didesnio užmokesčio, todėl alga ir nekyla.Jei pykstame, kad esame priversti dirbti pagaliau ir atsakingiau ir pilame čia purvą tai aišku galime kaltinti ir Airida Š.

Deja ir aš galiu pamineti apie Salda bloguoju: darbuotojams sudaromas galimybės "pasikelti" atlyginimą igyjant naujus darbo įgudžius, ir taip lengviau pritraukiant naujus darbuotojus su galimybę užsidirbti didesnę algą, o ištikro yra beveik neimanoma pasikelti atlyginima nors ir išmokstama visa darbo specifika. Pastaruoju metu žmonės buvo atleisti ispėjus tapačia diena (pasakoma : rašyk pats prašima arba rasim už ka atleisti) ir per viena diena žmogus išmetamas iš darbo aišku jai nesi nusiteikias pasigalinėti pries Saldos advokatu būrį. Reziume jai neužimi aukštas pareigas cheho vadovas arba chehų vadovas su tavim daro ka tik nori.
Juras 2018-07-30 16:54:39
Liūdesys o ne aptarnavimas. Rekuperatorių naudoju pusę metų, nusprendžiau atsinaujinti filtrus. Pradžioje Kaune dirbantis vadybininkas bandė rasti filtrus - po to dingo visiškai, tada užsisakiau nieko nelaukęs iš newfilter.lt. Praėjo 12 dienų ir statusas visdar "preparation ir progress".

Liudesys, ne kitaip. Reikėjo rinktis kito gamintojo rekuperatorių!
Gerb. Kliente,
Dėkojame už pateiktą informaciją ir atsiprašome už Jūsų patirtus nepatogumus. Ar galėtumėte pateikti mums daugiau informacijos apie filtrų užsakymą? Jūsų nuomonė mums svarbi gerinant klientų aptarnavimo procesą. Susisiekite su mumis el.paštu office@salda.lt. Ačiū Jums.

Liudesys, ne kitaip. Reikėjo rinktis kito gamintojo rekuperatorių!
Alfa 2018-05-23 11:12:04
Salda moka didžiausia vidutini atlyginima Šiauliuose.Imonės veikla yra stebima, nebukite naivūs, žinote kokie buvo cechu "vadovai"net tabeliu nesugeba supildyti, apie vadovavima nei kalbos negalėjo buti.Ir begalo dar daug darbuotoju, kurie uždirba virš ~800e.i rankas, bet ar jie užsidirba nors 500 ?Tokia nuomone kad senas darbuotojas viska moka ir jam dirbti užsidirbti ir tobulėti nebereikia.Reikia tik didesnio atlyginimo.Už ka ?Kad ateina kada nori, išeina kada nori ir dirba kiek nori, ka nori ir kaip nori.Ir sieja bloga atmosfera imoneje, tokiems visada visur buvo blogai ir bus.Ir žinoma yra be galo daug darbuotoju punktualiu, atsakingu, norinčiu dirbti, užsidirbti, tobulėti, Tad tokie darbuotojai ir laukiami norintys dirbti užsidirbti, mokytis, tobulėti.
Ar tikrai "Salda" UAB moka pačius didžiausius atlyginimus? Rekvizitai.lt rodo ne vieną Šiauliuose įmonę, kuri moka didesnį vidutinį atlyginimą ir su daug mažesniu darbuotojų skaičiumi. Nereikia drėbti ant cechų vadovų, kurie kovojo už paprastą darbuotoją. Gerbiamasis Alfa, atsakykite prašau, kokius mokymus "Salda" UAB organizuoja (organizavo) darbuotojams per paskutinius kelerius metus? Per susirinkimus drebiate, kad nėra už ką mokėti seniems darbuotojams didesnio atlyginimo, nes jiems nebėra kur tobulėti - tai ar neprieštaraujate savo nuomonei kartais. Graudu, kad darbuotojų kaita šioje įmonėje per paskutinius metus tapo akivaizdi ir įmonė savo naujų "šluotų" ieško per darbo biržą, nors dar prieš kelerius metus žmonės laukė ne vieną mėnesį laisvos darbo vietos per pažįstamus. Tikriausiai apsivertė posakis, "už vartų tokių kaip jūs šimtai stovi" - graudu, kad net daro birža neranda "specialistų", norinčių dirbti už 600, 00 Eur į rankas, o ir tie patys atėję ir padirbę keletą mėnesių išeina, palikę senus darbuotojus, kurie atidavė savo žinias ir patirtį už dyką. Tad nebesekite paskų, kad "Salda" UAB yra tiesiog pasakų įmonė, didžioji dalis senų darbuotojų gauna "labai jau didelį darbo užmokestį" už atėjimą į darbą kada nori. Apmaudu, kai generalinis direktorius nieko nenori keisti. Ir dar mažas klausimėlis, Alfa, kaip ten su tais darbuotojais, kurie gauna padėką ir įvertinimą už geriausią darbuotoją, o atėjus Aidui Šetikui staiga jis išmetamas lauk?
100 procentu pritariu šiai dienai saldoje katastrofa. Jei taip toliau po metu teks duris užrakinti.
Taip taip, galėtų pasidomėti Saldos atstovai kaip pakilo pardavimų pajamos iš Rifo dingus Aidui!!! Su Salda bus panašiai, atleis/atleido profus, susirinko bet kokius kas norėjo ir tikisi rezultatą padaryti.... cha cha cha juokdarys kartu su Airidu. Išorinis konsultantas kartu su direktorium puikiai akis Saldos direktoriui apdūmė.
TEISYBE,..nauju darbo vietu...:) uz 480...juokdariai...ka reiskia naujas vergu kodeksas...
O, tai va kur Aidas įsitaisė :) Užuojauta Saldos darbuotojams, kita vertus - nenusiminkite, ilgai toks neturėtų išsilaikyti, išmetė jį Rifo savininkai, tikėkitės, kad išmes ir Saldos akcininkai. O žmonės komentaruose, kurie teigia, kad Aidas nesiorientuoja, jog yra vadovas - visiškai teisūs, deja, jis toks ir yra. Keista tik, kad sugeba tokie žmonės kažkam apdumti akis ir parduoti save kaip vadovą.
Vytautas 2017-11-14 14:20:20
Įmonėse visada yra tokių asmenų, kurie priešinasi pokyčiams, kaltina vadovybę ir kuria nepalankią atmosferą tarp kolegų. Tokie pokyčiai yra nepriimtini tiems darbuotojams, kurie nesugeba pripažinti savo klaidų, nenori keistis, augti ir tobulėti. Šiandien SALDOJE yra buriamas naujų, energingų vadovų kolektyvas, kuris siektų ambicingų kompanijos tikslų. Pozityvūs, teigiamai vertinantys savo darbą, kolegas ir klientus darbuotojai visada buvo ir bus vertinami SALDA UAB.
Puikus pastebėjimas, p. Vytautai, tik deja ne šioje vietoje ir ne šiuo atveju. Kuomet atėjęs žmogus absoliučiai neturi jokių vadovavimo ir darbo su kolektyvu įgūdžių. O kaip žinia, įmonės vadovas pirmiausiai turi būti geras lyderis, kuriuo tikėtų komanda ir norėtų eiti kartu. Deja šiuo atveju taip nėra. Ne tik finansinis išprusimas ir veda įmonę į priekį, bet ir managemento įgūdžiai, pasidomėkite geriau. Šiai dienai, įmonėje yra labai įtempta padėtis ir jeigu prieš tai tai buvo įmonė, kurioje norėjo dirbti žmonės, tai šiai dienai toli gražu taip nebėra.
as 2017-11-13 19:42:35
Kažkada buvo gera įmonė, iki kol visai neseniai neatėjo naujas direktorius Aidas Šetikas. Toks vaizdas, kad žmogus absoliučiai nesuvokia kas yra vadovas, kaip reikia dirbti su darbuotojais ir jiems vadovauti. Tik trumperagis vadovas gali turėti taktiką, skaldyk ir valdyk! Dabar situacija yra katastrofiška, žmonės ieškosi darbų, tik dar šiek tiek laiko atlyginimas. O šiaip mikroklimatas yra žiaurus, todėl jeigu turit galimybę, tai geriau neikit į šitą įmonę. Įdomu bus pažiūrėti kam Aidas vadovaus po kokių metų, nes visi išsibėgios.
pritariu BENDRAMINTIS IR ANTANUI, bet nuvertintas ne vien darbininkas, bet ir kai kurie aukstesni palei pareigas dabar saldoj jokios perspektyvos....ir algu ir darbu atzvilgiu..
Pastebejau kad labai daznai keiciasi kolektyvas, kokios priezastys? kokios darbo salygos ? valdzia? kiek galima uzsidirbti, dirbant ?
JOO, TIKRA TIESA, PAPRASTAS DARBININKAS NEBELAIKOMAS ZMOGUM. MATYT PININGAI VISAI PROTA TEMDO... NEVELTUI SAKOMA KUO DAUGIAU TURI TUO DAUGIAU NORISI, O I VISA KITA NUSISPJAUT. LABAI LIUDNA KADA TOKS POZIURIS I PAPRASTA DARBININKA... KA CIA BEPASAKYSI, JEI MINTYSE TIK SKAICIAI, O ZMOGISKUMUI NEBERA VIETOS. ACIU, SU PAGARBA, TIKEKIMES PERSKAITYS...
ZINOTE DIRBU JAU SALDOJE VIRS 10 METU, PADETIS SALDOS GAL GEREJA BET TIK NE DARBININKUI, PRASIDEJO NIEKAM NESUPRANTAMAS ALGU MAZINIMAS, O PAZADAI PRIES 4 METUS PASAKYTI DEL ALGU DIDINIMO PONO DIREKTORIAUS TAIP IR LIKO PAZADAIS, DARBININKAS VISAI NEBEVERTINAMAS, VIENINTELIS ATSAKYMAS NENORI NEDIRBK, O VISAI NESENIAI PONAS DIREKTORIUS SAKYDAVO JUS MANO KOJOS IR RANKOS, O DABAR KAS TIPO IS JUSU KA NORS GERO CIA PADARE, GAILA MAN TU ZMONIU KURIE SUVILIOJAMI GEROMIS ALGOMIS, MANO NUOMONE BUS ATEJIMAI IR ISEJIMAI, GAL PONUI DIREKTORIUI REIKTU SAVO EROGANCIJA TRUPUTI SUMAZINT IR GALVOTI NE APIE SAVO OLIGARHINE DYDYBE IR KAIP NULUPTI DARBININKUI PASKUTINI KAILI, O APIE NORMALIAS ALGAS, PATIKEKIT MES BLOGIAU TIKRAI NEDIRBAM, AR TIK NE JUSU DIDEJANTIS GODUMAS JUMS TEMDO PROTA ACIU KAD NORS PASKAITET.DEJA KUO TOLIAU TUO BLOGIAU.AISKU TIK NE JUSU IR JUSU, , KABINETINIU, , DRAUGU KISENEJ, TUOS KEDZIU TRINEJUS IR KAVOS GEREJUS JUS LAAAABAI MYLIT IR MOKAT IS MUSU PRAKAITO IR NERVU.SU PAGARBA.ACIU.

Baltic Master
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 175, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; projektavimas; restoranų, kavinių, barų įranga; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB "Baltic Master" veiklą pradėjo 1993 metais. Solidus kompanijos specialistų žinių bagažas, išplėtota logistikos sistema, platus tiekėjų ratas, 25 metų darbo patirtis, leido kompanijai tapti pripažintu Partneriu daugeliui Lietuvos ir užsienio įmonių, dirbančių prekybos, gamybos, pramonės, restoranų verslo...
Dahlgera
Didmeninė prekyba santechnine,priešgaisrine įranga

Adresas: Savanorių pr. 180, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; kompresoriai, siurbliai; mažmeninė prekyba; santechnika; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Dahlgera“ yra DAHL koncerno (didmeninė prekyba santechnine įranga) dukterinė įmonė Lietuvoje. DAHL tai Saint-Gobain įmonių grupės prekybinis koncernas Skandinavijoje. Šiuo metu DAHL koncernui priklauso bendrovės, kurios dirba Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Danijoje, Estijoje, Latvijoje ir...
Technica service
orokondicionieriai.com

Adresas: S. Žukausko g. 39, LT-09130 Vilnius.
Veiklos sritys: šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
Kondicionierių prekybos ir jų montavimo paslaugas visoje Lietuvoje teikianti UAB „Technica service“ garantuoja, kad jos darbai kainuoja tiek pat visoje Lietuvoje. „Net ir toliausiai nuo sostinės nutolusiuose miestuose mes dirbame už tą pačią kainą. Jei Vilniuje kondicionierių montavimas kainuoja 180 eurų tai ir...
GL CO
LG Electronics

Adresas: Žalgirio g. 90, C korpusas, LT-09303 Vilnius.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; didmeninė prekyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
LG Electronics oro kondicionavimo sistemų tiekėjai. Vieninteliai tiesioginiai LG Electronics partneriai ir atstovai Baltijos valstybėse. Turime visą asortimentą kondicionavimo įrangos (buitiniai, komerciniai, pramoniniai, šilumos siurbliai). Nuo 2015 metų atnaujintas visas LG Electronics kondicionierių sąrašas...
EVA King
Oficialus Thermo King atstovas Lietuvoje

Adresas: Kirtimų g. 2, LT-02244 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių šaldymo įranga; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sertifikavimo paslaugos; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB EVA King jau 20 metų! UAB EVA King nuo 1997m. vieninteli­s oficialus šaldymo įrangos “Thermo King” gamintojo atstovas ir autorizuotas servisas Lietuvoje. Įmonė specializuojasi komercinio transporto, sunkvežimių ir puspriekabių šaldymo įrengimų bei izotermų gamybos ir remonto srityje. Turi padalinius Vilniuje...

Nyderlandų aukščiausiasis teismas: "Jukos" bankrotas buvo neteisėtas
Nyderlandų aukščiausiasis teismas: "Jukos" bankrotas buvo neteisėtas 01-18 18:05
Aukščiausiasis Nyderlandų teismas nepripažino "Jukos" bankroto, kurį 2006 m. paskelbė Maskvos arbitražo teismas. Tai reiškia, kad antrinės "Yukos Finance" bendrovės akcijas neteisėtai perėmusi...
Nuosavybės teisių atkūrimas kaime – iš esmės baigtas
Nuosavybės teisių atkūrimas kaime – iš esmės baigtas 01-18 17:20
Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) kaimo vietovėse iš esmės baigė atkurti nuosavybės teisę į žemę, kuri iš piliečių buvo atimta sovietų laikais.
ESO strategijoje planuoja 2,6 mlrd. Eur investicijų
ESO strategijoje planuoja 2,6 mlrd. Eur investicijų 01-18 17:13
AB "Energijos skirstymo operatorius" (ESO) atnaujino savo veiklos strategiją iki 2030 m., atsižvelgdamas į pernai gegužę pristatytą naują visos "Lietuvos energijos" grupės veiklos strategiją.

Ko tikitės iš 2019-ųjų?

Caterpillar 134,54 +2,19%