Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Šalčininkų autobusų parkas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Šalčininkų autobusų parkas

Atsiliepimai apie Šalčininkų autobusų parkas, UAB

Aldirma Įmonė brangiai perka miškus!
Parašyk savo nuomonę apie Šalčininkų autobusų parkas, UAB

Violeta 2020-01-17 14:51:23
Na ir kas, kad 87 važiuoja iki žiedo, bet iki namų dar 5, 5 km. Avižieniai tik prasideda nuo žiedo, o baigiasi 6km. O, kur dar keliai, tiksliau kelkraščių nebuvimas, tad man atrodo tai yra blogis, kad negalime išleisti saugiai savo vaikų (transporto nebuvimas šiais laikais). O, ir kitas aspektas, kodėl aš turiu daug dirbti, kad valdininkai neranda sprendimo kaip sutvarkyti transportą. Kai aš darbe nerandu sprendimo, dirbu dar daugiau kol randu. Kol bus tokių žmonių kaip jūs, tikrai negyvensime geriau.
Abejoju, ar Šalčininkų, Širvintų autobusų parkai leis vėlesniu metu autobusus pro Avižienius. Realiau būtų prašyti miesto autobusų parko pagalbos. Galėtų tas pats 87 giliau į Avižienius užsukti.
ne tragedija 2020-01-17 12:12:02
87 miesto autobusas važiuoja iki žiedo
Violeta 2020-01-04 21:35:06
Sveiki. Manęs kaip Avižienių km. gyventojos netenkina jūsų paslaugos. Savaitgalį jau nuo 19h nėra galimybių iš Vilniaus grįžti į namus. O, norisi aplankyti renginius mieste, vaikai nori į kiną, pabūt su
draugais, bet gyvendami šalia Vilniaus esame izoliuoti dėl jūsų transporto paslaugų, jos neužtikrina žmonių poreikių, netenkina kokybė (seni autobusai, vėluoja, neatvažiuoja ir t, t.). Ar yra galimybė užtikrinti susisiekimą su miestu?
87 miesto autobusas važiuoja iki žiedo
2020-01-16 važiavau maršrutu Vilnius-Širvintos, kuris iš stoties išvažiuoja 16:45. Baltrušaičio stotelėje prie vairuotojo priėjo mergaitė ir vairuotojo paklausė, ar važiuoja pro Maišiagalą. Vairuotojas atkirto: "Taigi parašyta".
Keleiviai atsakė mergaitei, kad nevažiuoja.
Priekyje sėdėjusios keleivės bandė paprotinti vairuotoją: "Negi sunku atsakyti?".
Vairuotojas: "O kam lentelės uždėtos? Tai gal nuimam lenteles, tada kiekvienam atsakinėsiu, kur važiuoju. Viską jie žino, taigi kiekvieną dieną važinėja."
Diskusijos tęsėsi kokias 10 minučių, o į mergaitės klausimą atsakyti trumpu žodeliu "Ne" nepakako jėgų.
Dirbu prekyboje, mums vadovai kaskart kala į galvas: "Neauklėkim klientų, aptarnaukim mandagiai ir maloniai". Autobuso vairuotojo darbas - taip pat darbas su klientais. Gal reikėtų suorganizuoti mokymus vairuotojams, kaip elgtis aptarnaujant klientus.
Pastoviai veluoja 110 autobusas, kuris turi nmbut avizieniuose link vilniaus 5.21 o jis 5.21 tik i suderve vaziuoja, neimanoma !!!
108 autobusas neatvyko į Avižienius 21:52. Šalčininų parkas turi dirbti ir teikti gyventojams informaciją telefonu, jei tokia situacija.
Jau antrą sekmadienį Dieveniškių stotelėje 14.35 val. nesulaukėme autobuso į Šalčininkus. Pasak aplinkinių gyventojų, jau iš eiles kelis savaitgalius kaip nevažinėja autobusas. Internete pažiūrėjau į autobusų tvarkaraštį, ten yra nurodytas, kad yra autobusas sekmadienį. O realiai visai prasilenkia. Be to, Dieveniškių stotelėje nėra tvarkaraščio. Sekmadienį jau reikėjo grįžti į Vilnių, pirmadienį ryt į darbą. Mums teko kviesti savo sūnų iš Vilniaus, kad mus paimtų ir pavėžėtų į Vilnių. Rašiau el.paštu Šalčininkų autobusų parkui, norėdama patikslinti ir išsiaiškinti, bet jau antra diena nesulaukiu atsakymo ir tvarkaraščio. Iš to matyti, kad Šalčininkų autobusų parkas dirba neatsakingai, negerbia keleivių.
justina zapolskaite
2019-05-18 09:37:29 IP 2ju3l8jp
Neimanoma jau!!!!! jau 3 kartas stoviu Putiniskiu st. autobusas kaip vaziavo 2 juosta taip ir vaziuoja. nes nepaziuewjo jog majuoju! neimanoma! kodel tokia nesamone! man skubei reikejo i vln o cia tokia nesamone!
Jūsų geriausias vairuotojas Darius. Niekada neveluoja. Norečiau kad tokie vairuotojai vairuotu musu gyvenvieteje. Ačiū. Vairuoja reisa 108 ir 110.
2019m. kovo 25d. maršrutas Rūdninkai- Vilnius 18.40 iš Rūdninkų. Vairuotojas elgėsi nemandagiai, su žmonemis nuvažiuojo į degalinę (prie posukio į Keturiasdėšimt Totorių kaimą), ten stovėjo 10 minučių, kol nepripilė degalų, paskui vėlavo. Ar tai normalu. Šitą netvarką kartojasi dažnai.
Kaip galma vaziot ir nesustoti stoteleja kaip zmogus stovi, ir ranka mojavo o jis kaip vaziavo taip ir suvažiavo
Tiesa sakant atsibodo, jus ka negalit normaliu autobusu duoti, duodat kazkoki suda, vaziuoji kaip traktoriu, ar cia tai normalu, as cia turiu omeny apie autobusa kuris dabar isvaziavo 12.50 is Vilniaus i Salcininkus.
Dėkoju vairuotojams, kurie spalio 11-15d. vėže ekskursija iš Baltosios Vokės į Budapeštą už profesionalumą, mandagumą ir saugia kelionę.
Prašau pakeisti senus mercedes clases autobusus i naujus, maršrutu Vilnius-Rukainiai-Medininkai
Šiuose autobusuose nėra vietos, kėdės išlūžusios... tragedija imkitės priemonių.
Kas per bardakas!!!! Siandien 2018.09.25 stovejom pavilionys st. laukem marsrutinio 108 seskine-suderve. Veiksmas vyko 16:22 vairuotojas kaip vaziavo taip ir nuvaziavo nesustojo palionys st. Net nepaziurejo i ta puse zmones mojavo, kad sustotu, vairotojas net nesuegavo i zmones!!!! Jau ne pirma karta tokios nesamones vyksta o vairuotojos privalo sustoti toj stotelei nes ji priklauso 108 marsrutui!!!
Šalčininkų autobusų parkas - apgailėtinas. Transportas į Avižienius šalia Vilniaus savaitgaliais vyksta retai. Kažkokia nesamonė, kad sekmadienį paskutinis autobusas 18h. Vilniaus rajono savivaldybė, Avižienių seniūnija proteguoja paskutinius nevykėlius, kurie teikia prastas paslaugas.
Ernestas 2018-07-04 19:07:42
Sveiki šiandien laukiau 135 maršruto autobuso Kernavėje pabrėžiu stotelėje autobusas maža to, kad vėlavo atvažiavo 18.10 ir nuvažiavo taip ir nenusukęs į stotelę ir net nesustojęs prie kelio nors mojavau ranka.Prašau ištirti šį atvejį ir nubausti vairuotoją. Kitas autobusas tik po 1.5 valandos
Pasitaisysiu 127 maršruto Vilnius-Širvintos
Veloja visa laika acibodo jau 14:00val nebuna autobuso salcinkai Vilnius dabar kamshtije stovi veloja
Sveiki. Maršrutu Vilnius-Eišiškės pro Jašiūnus visiškai nebeimanoma važiuoti, nuolat veluoja, nuo Vilniaus iki Kineliu st. važiuoja ~40-50min. ar tai normalu? Beje išvažiuoja iš Vilniaus 16.40. Kartais net neatsistoja, pvz.: šiandien. O kai paklausi kodėl taip ilgai visad atsako 'probki', kai tuo metu pravažiuoja labai daug mašinų, kurios kažkaip spėja. Ankščiau atvažiuodavo per 15-20min, dabar dvigubai ilgiau. Prašyčiau išsiaiškinti.
6.40 Avižieniai kuri karta neatvažiuoja. (108 autobusas)velavimas, vairuotoju įžūlumas ir hamstvo. Kada jau pagaliau i mūsų užmiršta Dievu kaimą kursuos normalus miesto transportas???? Ar sulauksime? 17 metu jokiu pokyčių.
Sveiki, kodel jus negalite padaryti konkretu grafika rudninkai vilnius? Autobusai pastoviai veloja arba is vis neatvazioja. O kai paskambini pasiklausti ar bus autobusas grubiai atsako palaukite ir numeta rageli.
Kodėl ir kokiu pagrindu Jūs disponuojat mūsų laikų. Autobusas Rūdninkai - Vilnius 7.20 val. pradėjo važiuoti į Totorius. Kas atsiklausė keleivių nuomonės? Kodėl turime klausyti, , kažkokių totorių'' nuomonės? Tai yra mūsų maršrutas ir dominuoja mūsų keleivių skaičius ir jų pajamos Jūsų biudžete. Kodėl tai daroma keleivių pajamų, laiko ir diskomforto sąskaitą????
Prašau man atsakyti.
Laima
Pavel Bizunovič
2018-05-28 19:51:22 IP 5f4soo3b
Skambinu 18:30 pasiklausti dėl grafiko nekelia tris ratus atvažiuoju į stotį man sako. Klausiu skambinau 3 kartus kodėl jūs nekeliat?. Man atsako gal jūs ne šitų numeriu skambino? Pasitikrinom numerį pasirodo šitų! Tris skambučiai buvo padalinti ant pusvalandžio. Man pasakė darbuotoja kad jinai pusė valandos tualete buvo. Laba diena. Agresyviai man buvo viskas pasakyta.
Gaila gaila kad sitam kaimietiskam autobusu parkui nera konkurencijos, jau geriau butu visi privatus vezejai nes bent pas juos tvarka yra, o cia vos ne kasdien kai tik ateini i 6:40 ryte i stoty galva iskisa mojoja ir sako kad autobuso nebus, suprantu na buna visko bet ne kasdien vos, kokia imone tokia ir tvarka.
Šiandien, balandžio 04d labai nemalonu buvo važiuoti maršrutu Rūdninkai - Vilnius autobusu, kuris išvažiuja 12.20 val. iš Rūdninkų. Vairuotojas elgesi labai nemandagiai. Mikašiūnu stotelėje atidarus langą kalbėjo su pažistamu, žmonės tuo metu stovėjo eilėje, kad sumokėti už pravažiavimą. Po to su keleiviais nuvažiavo į degalinę pilti degalų ir visiškai nelaikosi tvarkaraščio.
Pavel Bizunovič
2018-01-23 09:31:34 IP 5f4sof4s
Sveiki tragedija važiavo autobusas iš jurgelioniu I Šalčininkus. Aš patyliu apie bilietus pardavimą nes nori duoda bilietą nori ne. Bet pagrindinė priežastis tai nejaugi neliko normaliu sąlygų suteikti žmogui. Važiuoja vasaros autobusas langai užšalie taip kad vairuotojas važiuodamas mato apie 70% kialio nes nėra šildymo. Žmonės sušalę ir blogiausia tai kad su šitų autobusu važiuoja vaikai šąla tikra ta žodžio prasmė. Keiskite autobusus nes tokios sąlygos yra nežmoniškos.
2017.10.06 vairuotojas Ragoža, važinėjantis kryprimi Šalčininkai - Eišiškės pareikalavo iš manęs pravažiavimo pažymėjimo, kurių mokykla dar nebuvo niekam išdalinusi, ir pasakė "arba sumoki už bilietą arba išeini" aš jam pasakiau kad turiu moksleivio pažymėjimą ir jį parodžiau. Į tai jis atsasakė "manės tai nedomina." Kad neeiti namo 17km pesčiom man teko sumokėti 1, 35 euro, kuriuos teko pasiskolinti iš pažįstamos, kadangi vairuotojas atsisakė parduoti bilietą už pusę kainos.
Šiandien, t.y. rugsėjo 18d. važiuojant kryptimi Rūdninkai - Vilnius (įšvažiavimo laikas iš Rūdninkų - 14.30) vairuotojas buvo labai nemandagus. Mikašiūnuse sustojo veikti bilietų aparatas. Žmonės stovėjo po lietumi, vairuotojas keleiviams neleido įlipti į autobusą. Kai žmonės paprašė, kad leistu įlipti į autobusą, vairuotojas chamiškai pasakė "skoro vsech vygoniu i pojedu v garaž". Taip žmonės stovėjo po lietumi apie 20 minučių. Gieda, kad mūs aptarnauja tokie žmonės.
2017.04.19 apie 16:48 laukiau autobuso iš Vilniaus į Šalčininkus. Laukiau stotelėje prie Ervin degalinės netoli geležinkelio. Pabriežiu, laukiau stotelėje. Pamačiau atvykstanti mikroautobusą maršrutų Vilnius- Šalčininkai. Bet jis pravažiavo nesustojęs ir net nekreipdamas dėmesio į tai jog stabdžiau iškėlęs ranką. Autobusas pravažiavo stotelę apie 16:49. Todėl man teko laukti daugiau nei valandą šaltyje. Prašyčiau nubausti atitinkamą vairuotoją.
Kada bus iskabintas tvarkarastis stotelej (Jurzdykoj)Eisiskes-Salcininkai??? Su pranesimais irgi tas pats, kad toks ir toks autobusas nevaziuos. Nes stovi su vaiku ir sali dar tokiu oru. Padarykit tvarka su tvarkarasciais ir pranesimais.
Sveiki. Šiandien teko važiuoti į Šalčininkus autobusu, išvažiuojančiu iš Eišiškių 12.00 val. Į stotelę atvažiavo nedidelis autobusėlis. Priėjusi prie jo, kartą spustelėjau priekinių durų rankenėlę, bet jos neatsidarė. Tada priėjau prie antrųjų durų, patraukiau jas kartą, tačiau ir tos neatsidarė. Tuomet paprašiau šalia stovėjusios moters atidaryti - gal ji turi daugiau jėgų. Šiai pavyko kelis kartus truktelėjus atidaryti. Vos tik įžengėme į autobusą, mane užsipuolė vairuotojas: ko, girdi, aš laužau duris, ką, nemoku jų atidaryti?!... Noriu pabrėžti, kad visus priekaištus jis išsakė ne pakeltu tonu, o tiesiog rėkdamas, šaukdamas. Pasijutau nemaloniai, nes keleivių akivaizdoje buvau pažeminta, apšaukta, todėl atsikirtau: išmokit pirmiausia su keleiviais kultūringai bendrauti. Vairuotojas vis tiek rėkdamas aiškino, kad reikia mokytis atidarinėti duris... Nuotaika jau pačioje kelionės pradžioje buvo sugadinta. Beje, jaučiausi nekalta, nes ne kiekvienos moters jėgai iš karto atidaryti sunkias duris..
Gyvenam civilizuotais laikais, ir laikas kiekvienam vairuotojui žinoti, kad yra tokia vairuotojo etika ir kad autobusas - ne vieta pykčiui išlieti. Tenka dažnai naudotis viešuoju transportu ir, galiu pasakyti, kad vairuotojai gana mandagūs, netgi keleiviams padėkoja iš autobuso išlipantiems keleiviams. Labai norėčiau, kad ir mūsų rajono vairuotojai išmoktų kultūros, pagarbaus elgesio su keleiviu.
Sveiki, noreciau kad atsizvelgtume: 6:25 rytais nebeįmanoma važiuoti, nes važiuoja per mažas busikas ir visi netelpa jau kantrybe truko, mums ką ant stogo važiuot?arba visai tada jau geriu su mašina važiuot nes beprasmiška trintis, padarykite tvarka, aciu.
Norėčiau Jūsų paklausti kaip yra autobuso tvarkarasčiais šiuo atveju Vilnius Girios, vairuotojai daro ką nori ar čia autobusas gal jau ne Šalčininkų autobuso parko o tapo privatus, degalinėje stovime 35 min, prie Duty-fry stovime 40 min, ar tai yra įtraukta į autobuso tvarkaraštį, vairuotojo numeris yra ant bilieto, , 00070, , ką jis sau leidžia į degalinę bėga prisiperka cigarėčių jas slepia keleiviai sėdi laukia kada jie susitvarkys savo reikalus, ar tai yra normalu ? Kodėl Toks autobusai kai važiuoja per Medininkų postą nestoja prie parduotuvių nes tai nėra įtraukta į tvarkaraštį. Važiuoja pilnas autobusas keleivių 48 ir dar reikia laukti kol jis apsipirks manau ne tam gavote licenziją važiuoti šiuo reisu kad lakstyti į parduotuves ir į degalines. Yra rytais laiko sočiai kai važiuoja į Girias gali sustoti ir iškarto užsipilti kuro tik pravažiavus BY muitinę o ne tada kai važiuoja atgal su pilnu autobusu keleivių. Dar kartą tai pasikartos tai bus paviešinta ir spaudoje ir valstybinėse institucijose.
Tikimės kad pasitaisysite.
brinkiskiu bendrijos gyventojai
2016-10-18 10:58:52 IP 9a1mu8u
Mes, Brinkiskiu sodų bendrijų gyventojai jau kelis kartus kreipėmės dėl autobuso Brinkiškės - Šeškinė laiko pakeitimo, bet visą laiką atsimušame į niekur, buvome surinkę net parašus, bet vėl viskas veltui. Nebežinome nei kur kreiptis, nei kieno prašyti, kad vakare autobuso grafiką 17.10 val. pakeistumėte į ankstesnį 17.30 val., nes daugelis iš mūsų dirba miesto centre ir vakare po darbo, per kamščius, nespėjame atvykti iki Šeškynės. Labai prašome, maldaujame, nes jei nespėjame į šį autobusą, mums tenka laukti iki 20.00 val., o tai nelabai malonu po darbo.
Laba diena noreju pranesti, kad 22 liepa mūsu šeima autobusu Vilnius Girios vaziavo į Gervečiu vairuotojas A.Lisovskij.Norime įš visos širdies padekuoti uz aptarnavima, kadangi js padejo sudeti bagaža ir labai mandagiai elgėsį, malonei aptarnavo ne tik mus, bet ir kitus keleivius. Laimingo kelio JUM ALECSANDRAI. A.Koltan su šeima
Pakeistas marsrutas Salcininkai-Elektrostancija dabar vaziuoja per SNURIU PURVENU kaimelius bet vairuotojai nenori sustoti kaimeliose reikalauja laukti stotelese.Stotele pusantrokilometro kaip dasibrauti SENEM zmonem.Kodel taip sunku sustoti. PRASYMAS; paimti keleivius Snuriu ir purvenu kaimuose
Laba diena kaip man suzinoti tvarkarastis is salcininku i vilniu? Ne kur nerandu tik radau AP, nors parasykit saita kur galima ziureti
Kas cia dabar darosi, kad ryte nevaziuoja aotobusai? Siandien Lavoriskes - Naujoji Vilnia nebuvo dveju rytiniu reisu. Be to tai jau pasikartoja antra karta per savaite. Pries kelias dienas irgi nebuvo rytinio reiso 6 val kuris vaziavo is Lavoriskiu link Naujosios Vilnios.Paaiskinkite kaip tai gali buti? Kada noriu tada ir vaziuoju.Esu labai pasipyktinusi, pavelavau i darba (ne as viena) netgi labai, gal dabar jus uz mane atidirbsite mano laika? Be to skambinant jums jus dar pasakote kad ne ten pataikete.Na taip arba is vis geriausia nekelti ragelio, kam to reikia. Kaip taip galima? Dar prie to jusu autobusai jau ant tiek klaikiai atrodo, purvini, salti, visur skrypia burzgia (idomu kaip jus technikine apziura su tokiais autobusais praeinate) Gaila vairuotoju kurie dirba. Nepamirskite, kad dirbate su zmonemis!
Kodel nera sildomi M. Galeckij ir S. Rusakevic autobusai?! Kitu vairuotoju autobusai yra sildomi, bet Galeckij ir Rusakevic nuolat salti, neziurint net i tai, kad lauke labai salta. Prasau tai sutvarkyti!
Man nesmagu pradėti metus nuo blogų komentarų, bet nebeiškenčiu kelionių į darbą jūsų įmonės nešildomais autobusais. Suledėjusi atvykstu į darbą ir ne aš viena. Gaila jūsų vairuotojų, kurie sėdi už vairo su kailiniais ir kepurėm. Ir iš vis, kas sudarinėja eismo tvarkaraščius. Kiek rašėme, kiek prašėme, kad vakarais po 17 val. autobusai į Brinkiškes važiuotų iš stoties, nes daugelis dirba tame ruože nuo šeškinės iki stoties, viskas veltui. Jūsų autobusai važinėja nuo šeškinės. Kaip davažiuoti iki 17.10 val. iki šeškinės, jei darbas baigiasi 17 val. ir kokio velnio 17.30 val siūsti tuščią autobusą į Sudervę, jei prieš 20 min išvažiuoja autobusas į Brinkiškes. Ar nebūtų geriau, jei 17.30 val važiuotų autobusas į Brinkiškes, kuris paimtų ir Sudervės keleivius. Visiems būtų geriau, nes ir mes spėtume į šį autobusą ir jūs sutaupytumėte kurą, nes nebereiktų autobuso į Sudervę. Pagailėkite mūsų Brinkiškės keleivių, nes kaip ne kaip nuo Sudervės yra 4 km. iki Brinkiškių, po darbo nelabai malonu eiti šį atstumą pėstute.
Laba diena, siandien 14h vaziavau i Vilniu. Paprasius iki stoteles "perkuno" vaziuoti, jis atreze as ten ne stosiu ir pas mane nera tokios stoteles, vos neliepe islipti pakeles tona. koks vairuotojo agresyvumas! Ne daznai vazineju siuo autobusu, bet likau nepatenkinta. Paprasiau, jei nestoja tada isleistu mane "Pavilnioniu" stoteleje Perkunkiemyje. Ir ka jus manot? bilietas buvo ismustas iki Gedvydziu stoteles! Cia taip dabar uzdirbinejama yra is keleiviu? Nors islipau "Perkunkiemyje" stoteleje, nes pasake nesustos perkuno stoteleje. Vairuotojo elgesys tiesiog stulbinantis. Su tokiais vairuotojais ir keleiviu bus maziau!
MES KERNAVIŠKIAI LABAI PRAŠOME, KAD JŪSŲ AUTOBUSO PARKO AUTOBUSAS Į ŠIRVINTAS KERNAVĖJE BŪTŲ 7 VAL, NES VĖLUOJAME Į DARBĄ
KODEL NE BUVO 23-06-2015 AUTOBUSO VILNIUS-KURMELIONYS ISV. 16.40 BUVAU AKMENYNEJA 17.45. IR NE SULAUKIAU. NE ISEJAU I DARBA. JIS TURI VAZIUOTI 18.06
Labas vakaras, noriu pagirti vairuotoja S. Novickij. Labai mielus, mandagus ir tvarkingas vairuotojas.
Laba ryta, ankstyva ryta. (Sudervė- Stotis) 4.15 ryto sudervė, I reisas.
Visa laika vaziuoju tuo marsrutu, jis man tinka del ankstyvo atvykimo i darba. Bet klausykit..tuo marsrutu vežantis vairuotojas tai tiesiog ATSIPRAŠAU!!!!!!!!!! Vardo tikrai neisiminiau (jaunas, zemas toks, juodais plaukais), bet isimyne stai kas:paprastai paprašai beilipant bileto iki pvz.stoties tai jis duoda iki saltoniškių- pasakai pastaba kad duotu teisingą bilietą, tai isiutęs atsako: "man neišeina".,
Pusė keleivių turi visai netikslius biletus! bet keleiviam tai kokia nauda? moki pilna kaina ir dar del kazkokios priezasties turi pyktis ir aiškintis, stresuot ir drebet kad kontrole kokia nepatikrintu.O svarbiausia Tas vairuotojas jei ji taip galima pavadint- nereaguoja i jokias pastabas ar prasymus! Davus vairuotojui pastaba išvadina ligoniais, kreiptis i poliklinika, keikiasi visikiausiais zodeliais, ižeidinėja, pradeda pyktybiskai elgtis (graža duoda po 1 euro centa, kai graza siekia 5 eurus, stabdo staigiai stotelei,.
O jau nekalbant apie keleivius kurie lipa vilniaus mieste, jie visai negauna bilietu!
Zodziu nemalonus bardakas. Keliantis tik neigiamas emocijas iš pat ryto.
Rasau cia todel, kad jau ne karta ta rytini reisa norejo nuimti, atseit mazai keleiviu vaziuoja, Tai noreciau patikslinti itarimus : ne keleiviu mazai o vairuotojai Jusu Gerbiama Šalčininkų AP visiskai atlieka savo pareigu kokybiškai ir atsakingai.
Dar karta noriu pagirti vairuotoja S.Novickij labai mielas ir mandagus. Darbo vietoja visada tvarka. As manau kad jis puikus vairuotojas, jei kas nors mano apie ji blogai, tai kodel su juo vazinieja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Jis labai geras,
mielas, ir visada tvarkingai apsirengias.
2014-12-08, t. y. siandien autobusas kurio marsrutas Vilnius -Kernave isvykimo laikas 6.50 visai nesustojo Statybininku stoteleje, del ko pavelavome i darba. Ar nereiktu priminti vairuotojams, kad jie vazineja ne taksi? Ar negalima rasti atidesniu darbuotoju?
D. Karanauskaite
Sveiki! Gal kas zinot kur tiksliai kreiptis norint pateikti skunda del 122 autobuso vairuotojo elgesio?? I darba pradejau vazineti siuo autobusu 9.21 is Bendoreliu. Kai ilipdavau I autobusa ir pasakydavau, kad man reikia iki Bigo pastebejau, kad vairuotojas bilieteli ismusa stotele toliau, uz bigo. Siandien ryte ilipusi pasakiau, kad iki Perkuno stoteles, kuri ir priklauso Bigui. Tai jis mane isvare isautobuso pasakydamas, kad yra miesto autobusas ir kad jis del dvieju stoteliu nestos!

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Alytuje. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...

Italijoje dėl koronaviruso turistai atšaukė apie 70% rezervacijų
Italijoje dėl koronaviruso turistai atšaukė apie 70% rezervacijų 02-26 18:19
Baimindamiesi užsikrėsti koronavirusu, užsienio turistai Italijoje atšaukė apie 70% užsakymų, rašo laikraštis "Il Messaggero".
Slovėnijos premjeru tapo vengrų Orbano šalininkas
Slovėnijos premjeru tapo vengrų Orbano šalininkas 02-26 18:16
Slovėnijos ministru pirmininku paskirtas prieš imigraciją pasisakančios partijos lyderis Janezas Janša – dar vienas populistinės dešiniųjų partijos lyderis Europoje. Jo sėkmei nesutrukdė įtarimai...
Paskutinio teismo dienos saugyklą papildė tūkstančiai pavyzdžių
Paskutinio teismo dienos saugyklą papildė tūkstančiai pavyzdžių 02-26 18:11
Pasaulinės sėklų saugyklos, veikiančios Norvegijai priklausančiose Svalbardo salose, kolekciją papildė 60.000 naujų pavyzdžių, tarp jų – Britanijos princo Charleso surinktos raktažolių sėklos ir...

Ar reikia didinti greičio matuoklių skaičių keliuose?

American Express 120,90 -5,69%