Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Salanetas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Salanetas

Atsiliepimai apie Salanetas, UAB

Kvepalų sala

Melga
Parašyk savo nuomonę apie Salanetas, UAB

a*******i. Pirkau Mugler "Angel" dovanų. Kai atsiuntė, tai siaubas: visas celofanas bet kaip užklijuotas, kaip namie, kad klijuota būtų. Kaip gali žmogui dovanoti. Vienareikšmiškai klastotė. Parašiau jiems: tai atsiųskite nuotraukas, nusiunčiau, tai atsiųskite atgal, grąžinsime pinigus ar kokybišką prekę atsiųsime. Gimimo Diena ant nosies, dovaną kitą turėjau pirkti.
Viskas puikiai! Kvepalus gavau greitai, oooooo kvapas nuostabus! Aciu!
Nedas 2020-10-14 12:51:45
Inga Jums gal moka už atsiliepimus? Bet tokiu atveju galėtų ir tekstą parašyti :) Nes išsireiškimas juokina: "Pardavinėja trumpo galiojima prietaisus"
Gal pasakysite kas prekiauja ilgesnio galiojimo laiko prietaisais :D:D:D:D
Sveiki, Nedai :)manau, moteris kalbejo ne apie kvepalus http://www.salanetas.lt, cia daugiau prekyciu, ka jie tiekia :)
Inga 2020-09-22 15:17:41
Nerekomenduoju pirkti šioje įmonėje. Pardavinėja trumpo galiojima prietaisus. Labai greitai viskas sugenda. Susisiekus su atsakingu asmeniu pokalbio metu atsikalbinėja, ko paklausi tai atsakyma gauni, kad, , ieškok googlei, , . Gaila nepaskaičiau žmonių komentarus, būčiau tikrai nieko neužsisakiusi.
Gal pasakysite kas prekiauja ilgesnio galiojimo laiko prietaisais :D:D:D:D
Rūta 2020-09-15 08:13:04
Puikus aptarnavimas. Viskas labai greita ir patikima. Puikus, saugus įpakavimas. Nuostabūs kvepalai! :)
Kvapas pranoko visus lūkesčius, kvepia nerealiai!!! :) Sakysiuos dar kartą!
Kvapas pranoko visus lūkesčius, kvepia nerealiai!!! :) Sakysiuos dar kartą!
Kazkada teko uzsisakyti is sios internetines parduotuves vyrisku kvepalu sau, bet dabar kai pasiziurejau i kainas, tai nebeapsimoka is vis cia ka nors pirkti, uzsisakineti, nes kainos tokios pacios kaip ir visose parfumerijos parduotuvese, tik skirtumas tas, kad parduotuveje galima ismeginti meginius kvepalu, pasipurksti, jai netinka renkiesi kita, jai tinka perki, o cia pirkti kaip kate mase, nezinosi ar tau patiks tie kvepalai ar ne!? As bent jau is cia pirkdavau Adidas kvepalus, nes zinojau, kad jie bent jau man neblogi.
Puikus produktas, greitas pristatymas. Parfumeriją perku tik "Kvepalų sala".

Įvertinimas: 5
Užsakinėju jau eilę metų, dar nei karto nebuvo nuvylę. Pristatymas greitas, o dar ir dovanėlių kartais įdeda :)
Viskas idealu !!!
Super kvepalai!
Pardavinėja visiškas klastotes neuzkibkit...
pastoviai apsiperku sioje parduotuveje. Esu labai patenkinta prekiu kokybe ir pristatymu.Didelis aciu visai komandai uz puiku aptarnavima
Pirkėjas 2020-03-27 16:19:59
Siaubingas aptarnavimas, atsiuntė kitą prekę vietoje užsakytos, paprašius pakeisti iškoneveikė, apkaltino laiko pertekliumi ir pingų neturėjimu, jei dėl kelių eurų drįstu trukdyti.
Vienas iš įdomesnių atsakymų klientui, pasiteiravus, kaip gali sau leisti bendrauti su klientais šiais rinkos konkurencijos laikais (atkreipiu dėmesį, kad įmonė prekiauja vaikiškais šauktais, gertuvėm, kvepalais, ne gyvybiškai reikalingomis prekėmis, kurios gelbsti gyvybes): "Esamoje situacijoje konkurencijos nėra. Bet panašu Jūs kitame pasaulyje gyvenate ir neturite elementaraus žmogiškumo. Akivaizdus laisvo laiko perteklius, kai tuo tarpu kiti dirba dvigubu pajėgumu, kad tik klientai kuo skubiau gautų daug skubiau reikalingas prekes nei gertuvė. Vietoj ačiū už skubiai išsiųstą prekę, kabinėjimąsis ir noras pasikalbėti. Turėjome pilną teisę prekę išsiųsti, kad ir už savaitės, nes dalis darbuotojų nedirba. Tad kitą kartą galvokite ne tik apie save ir tokį nereikšmingą dalyką gyvenime, o atsižvelkite į esančias aplinkybes. Telefonai tam ir skirti, kad jais atsilieptumėte. Jei tiek laiko eikvojate beprasmiams ginčams dėl kelių eur vertės prekės, nors ją gavote skubiai, tai nieko keisto, kad tų pinigų matomai nelabai ir turite bei siekiate pasipelnyti nešvariais būdais vietoj to, kad dirbtumėte. Matomai nelabai suvokiate padėties, jei Jums gyvybės ir mirties klausimas gertuvė su raudonomis ar oranžinėmis rankenėlėmis. Juolab buvo skambinta pasitikslinimui ir tik dėl stengimosi klientui pristatyti kuo skubiau, išsiųsta identiška gertuvė.
Draugiškai ir geriausiomis paskatomis linkime permąstyti gyvenimiškas vertybes."
:D omg manau kad tai savininko ar bendrasavininko ats, negi gali samdomas darbuotojas leisti taip sau rasliavoti, sprendzia kam kas svarbu. Klaiku. Susiduriau su tapacia situacija. Nuekada cia nebeaosipirkinesiu ir kitiems nerekomenduosiu!
Sveiki! Nuoširdžiai dėkoju "Salaneto" kolektyvui už operatyvų aptarnavimą. Nustebinta ypatingai greitu prekės pristatymu. Sėkmės!
Indre uab sanderus
2020-05-07 12:03:09 IP 2ju3l6n8
Tiesiog nuostabi komunikacija. Per klaida atsiusta kitos spalvos preke, problema isspresta nerealiai greitai, labai malonus bendravimas, greiti atsakymai ir sprendimai. Labai gera patirtis.
Esu labai patenkinta prekėmis ir dovanėle
Puikus aptarnavimas. Pristatė jau sekančią dieną. Rekomenduoju!!!
Uzsisakau kvepalus ne pirmą kartą, visada gaunu kokybišką prekę+dovanelę.Esu labai patenkinta greitu, paprastu, pagal poreikį pristatymu.Bent jau man atsiusti kvepalai kvepia ilgai, kvapai kokiu ir norėjau:nuostabūs, paslaptingi, nepakartojami, paskutiniai uzsisakyti Molinard...Ačiū visai parduotuvės komandai ir tik sėkmės ateityje!
Laiku gautas užsakymas, viskas puiku. Perku jau 5 metus minimum.
Daiva 2020-03-28 14:56:08
Pirkau Trusardi kvepalus-absoliutus padirbinys. Kvapas vos juntamas, tarytum praskiestas. Išsilaiko kokią valandą, ne ilgiau. Niekam nerekomenduoju pirkti iš šios parduotuvės, čia originalumu net nekvepia. Čia pirmas ir paskutinis kartas perkant šioje parduotuvėje. Turguje pas bobutės už 3 eurus geresni kvepalai būna.
Laba diena Daiva,

Na Jums mes taip pat siūlome nustatinėti produkto kokybę, mes prisidėsime viskuo kuo galime bendraujant su gamintojais, institucijomis. Pateiksime ir reikiamus dokumentus. Dar klausimas ar mums tik atrodo ar į mus net nesikreipėte?
Gražios dienos.
Algimantas 2020-02-12 16:46:16
Visą laiką naudoju Antonio Banderas kvepalus. Beveik pabaigiau turėtus Antonio Banderas Blue seduction EDT 100ml ir šiandien atsiėmiau Antonio Banderas Blue seduction EDT 200ml..Mano nuostabai ir nusivilimui gauti kvepalai daugiau primena spiritu atskiestą pigų odekoloną ir nieko bendro neturi su mano turimais.ankstesniais.Antonio Banderas.Nenoriu kaltinti Salaneto, bet kažkas Jums siunčia falsifikatus.
Laba diena Algimantai, labai keista, jog einate rašyti kažkur atsiliepimus, nors į mus net nesikreipėte. Tai net daugiau nei keista. Taip pat juk yra grąžinimo garantija, kodėl ja nepasinaudojate? Dar klausimas kitas, gal vis tik rašome tiesiai gamintojui ir nusiunčiame jam atpažinti produktą ar tai jų gaminys? Gal jei jau ieškote teisybės tai iki galo? Nes dabar tai tik šmeižtas, juk 100% nežinote kaip nustatinėjamas produkto autentiškumas ir neaišku ką su kuo lyginate? Ir dar jei jau taip įdomu dėl mūsų tiekimo, tai žinokite, jog viską perkame tik iš oficialių distributorių ir tik su įsigijimo dokumentais. Ir pardavimas tik su dokumentais. Gražios dienos.
Atsiliepimai tik geriausi. Kelis kartus užsisakinėjau: atsiunčia greitai, viskas gražiai, saugiai įpakuota. Prekė visuomet atitinka aprašymą (testeris, ne testeris, etc.). Tik geriausi atsiliepimai ir linkėjimai.

Adresas: Vienybės g. 102, LT-70152 Vilkaviškis.

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.

M. Žilinsko dailės galerija įtraukta į Kultūros vertybių registrą
M. Žilinsko dailės galerija įtraukta į Kultūros vertybių registrą 10-27 18:52
Kultūros paveldo departamento Trečioji nekilnojamojo turto paveldo vertinimo taryba į Kultūros vertybių registrą įtraukė Mykolo Žilinsko dailės galerijos Kaune pastatą. Tai reiškia, jog šiuo metu...
Ko tikėtis finansų rinkose po JAV prezidento rinkimų atomazgos?
Ko tikėtis finansų rinkose po JAV prezidento rinkimų atomazgos? 10-27 18:32
Iki JAV prezidento rinkimų lapkričio 3 d. likus vos kelioms dienoms, investuotojai nerimastingai laukia jų atomazgos ir svarsto, kaip skirtingi baigties scenarijai galėtų paveikti finansų rinkas...
Nustatytą pelningumą pernai pasiekė kas antra valstybės įmonė
Nustatytą pelningumą pernai pasiekė kas antra valstybės įmonė 10-27 18:09
Vyriausybės nustatytą pelningumo rodiklį pernai pasiekė tik kas antra – 18 iš 36 – valstybės valdoma įmonė (VVĮ), nurodoma Vyriausybei trečiadienį pristatomoje ataskaitoje.

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

Auksas 1921,92 -2,37%