Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Salanetas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Salanetas

Atsiliepimai apie Salanetas, UAB

Kvepalų sala

Parašyk savo nuomonę apie Salanetas, UAB

Nerekomenduoju pirkti www.kvepalusala.lt. Pradedant tuo, kad nusiuntus užsakymą per minutę parašiau jiems email, jog ne tą prekę įsidėjau - tai gavau atsakymą, jog tos prekės, kurios man reikia, jie neturi. Nors svetainėje buvo toks pasirinkimas. Tuomet jie kuo skubiau man išsiuntė tuos kvepalus, turbūt tam, kad nebegalėčiau atšaukti.
Gavusi išbandžiau ir na tikrai ne pirmą kartą perku šį kvapą, tad jį žinau, kaip laiko irgi. Susisiekus su parduotuve - vėl kaip į sieną. Gavau atsakymą, kad per greit naudoju. Reikia palaikyti kvepalus bent 23 val kambario temperatūroje ir nuorodą - kas yra testeris. Aš žinau, kad tra testeris ur čia yra ne testeris - ką jie man atsiuntė. Prašymą apie grąžinimą jie tiesiog ignoravo. NEPIRKITE pas juos kvepalų, nes kvepalų jie neturi, testerių irgi. Keista, kad toks biznis šiais laikais egzistuoja.
Bandžiau palikti atsiliepimą, bet nepatikėsite - juos dar turi patvirtinti administracija- spėkit ar patvirtino mano atsiliepimus? :)
Daug metų perku sioje parduotuveje, tik geriausi atsiliepimai????
Norėjau padėkoti už super greitą užsakymo pristatymą ???? net nesupratau, kaip taip greitai įmanoma ???? ačiū ????
Nelabai suprantu, kam reikalingas skyrelis, kur yra paliktas komentarai, , Kvepalų Sala, , kad Internet puslapyje, jai komentaro net neikelia, , kvepalų sala, , administracija!?O tenai visi komentarai speju, įtarimų yra įkelti pačiu, , Kvepalų Sala, , administracijos darbuotojų!?
Niekada anksčiau nebuvau pirkusi kvepalų internetu, abejodavau jų originalumu už gerą kainą.Išbandžiau, nes buvo labai patrauklus pasiūlymas.Labai džiugu, kad abejinių nebeliko.Puiki kaina, labai greitas pristatymas!Originalai!
Ramas 2022-02-20 13:14:49
Nelabai suprantu kokius čia klauniskus cirkus išdarinėja, , Kvepalai Sala, , Nes matyt tik jie tegali suprasti šiuos cirkus, kurie neva reklamuojasi, kad prie pirktos prekės gauna dar kažkokias dovanas nemokamai ar tai blakstienoms ar kam, bet aš gavęs prekę, ispakavau ir teradau tik savo užsakyta prekė kvepalus, , Adidas, , Tai nors už tai ačiū, kad prekę atsiuntė ta kurią buvau užsisakęs!O apie kažkokias ten dovanas, kurie jie ten dovanoja aš jau nebekalbu, nes tai tai akių dūmimas, nes dovanoju jokių jie nesiunčia, na bent jau aš iš jų negavau jokios žadėtos dovanos.

Na pasitaikyti gali visko, visgi visi esame žmonės ir klysti yra žmogiška. Jums tereikėjo su mumis susisiekti ir būtume išsiuntę žadėtą dovaną. Gražios dienos
Pasirinktus kvepaliukus gavau jau kitą dieną. Kvepalai kokybiški.Maloni staigmena buvo serumas blakstienoms. Taigi tik geri atsiliepimai. Pirksiu dar.
Draugas buvo iš oro uosto nusipirkęs labai skanius kvepalus, kurių niekur Lietuvoj neradom pirkti.. Kvepalų sala turėjo šių kvepalų testerį, kaina, kaip 100ml kvepalams, nedidelė, tad surizikavau užsisakyti. Kvapas toks pat, ilgai išsilaiko, daugiau nebebijosiu pirkti testerio :) dovanų gavau serumą blakstienoms, kas labai nustebino. Išsiuntė sekančią dieną, į paštomatą gavau dar sekančią dieną. Tiesą pasakius, rašau šį atsiliepimą tik dėl to, kad matau blogų atsiliepimų. Kadangi mano patirtis buvo teigiama, o dažniausiai atsiliepimus rašo tie, kurie paslaugomis nusivylė, norėjau pasidalinti ir gerais žodžiais. :)
Isigijau termometra kudikiui, labai geras, nepalyginsi kokius turejom pries tai. Visos drauges nusipirko su vaikais. Rekomenduoju
Aciu, Kirke kvepalai tobuli ir kaina labai gera. pirksim dar.
Viskas puikiai, greitai. Kvepalai atkeliavo saugūs, džiaugiuosi dovanėle ! Ačiū ❤, pirksiu ir ateity.
Prekes gavau greitai, kokybe esu patenkinta.Ačiū.
Nupirkau dovaną mamai. Labai gera kaina, per pus mažesnė nei parduotuvėje. Nuostabūs kvepalai, originalas. Greitas pristatymas net šventiniu laikotarpiu. Rekomenduoju naudotis šios firmos paslaugomis.
Ačiū už puikius kvepalus ir greitą pristatymą. Linkiu sėkmės komandai.
Tai buvo pirmas ir PASKUTINIS pirkinys Kvepalų Sala svetainėje, atsiuntė visiškai ne tą atspalvį kosmetines prekės, prašiau, kad paaiškintų ir įrodytų, kad aš neteisi, nesugebėjo to padaryti.Patariu kuo toliau laikytis
nuo tokių aferistiškų kompanijų, beje, yra iš ko rinktis, daugybė patikimų patikrintų tiekėjų!
Pirkau pas juos kombainą garinimui. Jis man sugedo po 4 mėnesių, buvo kreiptasi dėl garantinio aptarnavimo, bet tokio grubaus, neprofesionalaus, kaimietiško bendravimo dar reikėtų paieškoti 21 amžiuje, kadangi jokio sutarimo nesuradome (buvau kaltinama, kad pati sugadinau prietaisą, išgirdau kokia aš bloga mama ir prie to, kad man sugedo aparatas buvau apkalinta noru pasipelnyti). Buvo kreiptasi į vartotojų teises, po kurių priimtas sprendimas mano naudai ir štai po pusės metų susilaukiau skambučio iš pono Giedriaus su grąsinimais, bauginimais, istorijomis, kaip išsikasiau sau duobę, kaip dabar mano šeima kentės (primenu, kad dabar 21 amžius lauke), taip ši įmonė bendrauja su savo klientais.

Rekomenduočiau apeiti šią įmonę.
Nupirkus prekes reikėjo ilgai laukti kol išsiųs. Bet tai tik gėlytės...
Po kelių mėnesių vaikiškas kombainas sprogo. Kreipiausi pas juos, buvau pametus sąskaitą. Jie bylinėjosi su manimi kad be jos niekur nieko. Tačiau pagal vartotojų teises aš galiu kreiptis ir su mokėjimo nurodymu. Galiausiai priėmė atgal prekę. Parašiau kad noriu susigrąžinti pinigus (neduok Dieve su sprogs ir ką nors sužalos vėl), tai jie man demonstratyviai atrašė kad jų kombainai niekada nebuvo sprogę. Tikrino kombainą 20 d, kol neparašiau pakartotinai laiško su klausimu kada bus atsakymas. Tada parašė kad bus išsiųstas kitas. Taigi rašiau kad noriu pinigus susigrąžinti!!! Na bet galiausiai grąžino. Nerekomenduoju šios įmonės - tokio nepagarbaus elgesio su klientais seniai nemačiau. Apeikite puslapį Kūdikiųprekės.lt. Kitas jų puslapis kiek žinau kvepalųsala.lt
Apmokejau užsakymą 2021.05.04. Jokių žinių apie siunta negaunu. 2021 05 08 paskambinau. Kalbėti atsisakė, pasake rašyti laišką, užsakymo anuliavimo nepriėmė
Aušrytė Baranauskienė
2021-05-06 20:17:05 IP 28ma0j4v
Kai gavau siuntinuką, nustebau, prie mano užsakymo buvo pridėta dovana, jos kaina panaši į užsakytos prekės kainą. Sakau didelį ačiū šios įmonės vadovui, už tokį požiūrį į klientus. Labai jums ačiū, su pagarba Aušra
Nerekomenduoju. Pirkau ekstraktą, t.y. grynus kvepalus, tačiau gavau ne tik, kad originalų kvapą neatitinkantį skystį, bet ir iš vis kvapo įmanoma užuosti labai minimaliai, jo ten tiesiog nėra, vanduo. Įtariu, kad yra prekiaujama klastotėmis.
Dekoju uz nuostabias prekes ir greita pristatima. Tikrai pirksiu dar.
Kvepalus pirkdavau tik oro uostuose, kai užsisakiau čia kvepalus, tik poto paskaičiau atsiliepimus, jeigu būčiau paskaičius anksčiau tai būčiau nepirkus. Ir žinot, aš labai džiaugiuosi, kad neskaičiau prieš tai!!! Kvepalai ne tik, kad kaina maža nudžiugino bet ir kvapas ir laikymas toks pats kaip pirkti dutėje
Pirkau 4 prekes 1 dėžutė, Naomi, kvepalai atidarytoje pakuoteje kitos prekės originaliai įpakuoti
Greitas pristatymas, puikūs kvepalai. Ačiū.
Esu patenkinta Kvepalų sala, perku nebe pirmą kartą, gauvau ne tik užsisakytus kvepalus ir dovanėlę
Mandagus bendravimas, nepriekaištinga koybė, greitas pristatymas. Super!
Nieko iš jūsų nepirkau, bet nesidarykite sau gėdos. Iš to paties IP adreso komentarai vardu: RIMA, NEDAS, MINDE, MARIJA (kurį katik ištrynėte). Juk akivaizdu, remiantis IP, kuris yra publikuojamas, kad rašo tas pats asmuo...
Rima 2021-02-04 12:48:01
Viskas gerai, originalios prekės, greit atsiuntė, ačiū.
Nieko iš jūsų nepirkau, bet nesidarykite sau gėdos. Iš to paties IP adreso komentarai vardu: RIMA, NEDAS, MINDE. Juk akivaizdu, remiantis IP, kuris yra publikuojamas, kad rašo tas pats asmuo...
Viskas gerai, originalios prekės, greit atsiuntė, ačiū.
Tomas 2021-02-03 14:54:45
Kaip bebūtu gaila, Giedriau. Bet aš čia nieko neįtakoju, nei mano komentarai, nei požiūris į Jus, nei apskritai niekas mano žodžiuose, bet įtakoji TU :) čia ir yra visa šios provokacijos esmė, kaip direktorius kovoja su komentatorium rekvizituose ir praktiškai sugadina savo atsiliepimų istorija. AŠ - neprarandu nieko, bet Tu atsiskleidei visu gražumu. Realiai nei vienos pakomentuotos problemos žemiau ęsantiems klientams/pirkėjams Jūs - neišsprendėt, komentarai apart tų komentarų kuriuos rašote patys, yra - neigiami. Problemos tiesiog ignoruojamos, apie falsifikavimą išvis tyliu, viskas ką Jūs galėtumėt padaryti kad pagerinti savo kontoros įvaizdį Jūs praleidžiat pro akis ir ignoruojat, bet komentatorių kuris kalba abstrakčiai, nepateikia jokios platesnės informacijos apie savo nepasitenkinimą ir t.t. jūs puolate mokinti kaip realiai elgtis viešoj interneto erdvėj ir dar savo įmonės atsiliepimų sklty? serious? bičiuli, tikrai, nebesidaryk gėdos, juolab kai pats direktorius komentuoja Tomo priekaištus vietoj to, kad išspręstų nepatenkintų klientų kurie palikę po, , n" komentarų - problemas.
Taip Tomai, tikrai, kaip bebūtų gaila Jūs tikrai nieko neįtakojate. Išskyrus kitų nuomonę apie atsiliepimų "rašinėtojus". Ir net prisipažįstate, jog ne atsiliepimus rašote, provokuojate kažką... kažkur.... Tad pasirodo, kad mes vis tik nieko neprarandame, juk ką tik atspindėjote tipinį "rašinėtoją". Taip man laiko šiek tiek gaila, bet ko nepadarysi dėl klientų. Taigi būkite sveikas šiuo sunkiu Covid periodu ir geriau tinkama linkme nukreipkite energiją, gal ir Jūs turėsite kažkada darbą, kažką sukursite...
Giedrius 2021-02-03 13:57:40
Jūs į visus kreipiatės kaip į mokyklos laikų "draugelius"? Prašėme viešai paaiškinti situaciją jei jau turite tiek laisvo laiko, tai be " viešo prisisitatymo" galėjote ir situaciją aprašyti, o ne kitus žeminti ir kažką per aplinkui rašinėti.
Na, bet mes nieko kito ir nesitikėjome :) bendravimo stilius akivaizdžiai matomas ir prieinamas kiekvienam vartotojui. Mums nuo to tik geriau, kai klientai mato kas rašo tuos atsiliepimus.
Na taip mes iš Šiaulių ir didžiuojamės savo miestu ir jo vardo neteršiame, beje kaip ir kitų, nes tik ribotas mastymas nesuvokia, jog pasaulis palikęs mažas ir ranka pasiekiamas per jelias valandas :) na bet sakykime visi nutolę nuo jūsų labai didelio Europos miestų miesto tebunie yra kaimiečiai :) O jūs turbūt iš kokio milijoninio didmiesčio kaip Las Vegas? New York? Apie kurį žino visas pasaulis? Na bet turbūt ne, nes ten tokių susireikšminusių dažniausiai nebūna:)
Tomas 2021-02-03 13:13:22
Giedriuk, nesidaryk gėdos... puikiai Tu žinai tiek situaciją tiek savo kompetencijos lygi, nekalbu apie šeštokus darbuotojus kurie apskritai nepagarbiai, nekompetetingai bei NERIŠLIAI KALBA. Kai įsivaizduoji gryną šiaulių marozo mentalitetą, tai čia vat 10/10 atitinkat amplua ;) no offence, tai tik verslas.
Tomas 2021-02-02 14:48:25
Toks jausmas kad kai TURGUS užsidarė, tai chebra sumastė ką čia daryti, pasitaikė sunėnas kuris moka kurti internetinius puslapius ir vuolia! bezdalųsala persikėlė į tinklą! :)
Tomai,
savo ne TURGAUS lygį jau pademonstravote viešai, bet gal užteks? :) Taip pat būtų labai įdomu sužinoti tikslią situaciją, nes panašu, jog dėl laisvo laiko pertekliaus persikėlėte į internetą kartu su mumis :)
Viskas buvo gerai, iki kol nepradėjome bendrauti... Nu reti kaimiečiai, reti... apie kompetenciją nekalbu, greičiausiai net savo darbo specifikos terminų neišmano.
Super greitas pristatymas. Pirmadienį užsakiau trečiadienį gavau ir tai buvo likus porai dienų iki kalėdų. Prekės geros ir dar dovanėlę įdėjo. Ačiū
Labai esu patenkinta tiek kaina, tiek pristatymo greitumu ir svetainės aiškumu. Rekomenduoju
Pirkau pirmą kartą ir esu patenkinta įsigyta kosmetika.
AČIŪ.
Viskas puiku, kaip visada, Aciu Jums uz kvepalus ir greita pristatyma.
Pirmą kartą pirkau kvepalus iš " Kvepalų sala " ir neapsirikau. Lb pradžiugino šio kolektyvo malonus bendravimas ir greitas prekių pristatymas. Ačiū už pridėtą dovanėlę
Kvepalus ir kitus gražius daiktus iš "Kvepalų sala" perku jau keletą metų. Pirkimas ir prekės paliko tik geras emocijas. Taip pat buvau maloniai nustebinta operatyvia, kultūringa, aukščiausio lygio šios kompanijos komunikacija. Atsiliepimų dažnai nerašau, bet šiuo atveju- didžiausi komplimentai ir rekomendacijos.
Puiki internetinė parduotuvė! likau patenkita ir nustebinta dovanėle
Keli metai per visas šventes šeimos nariai būna apdovanoti kvepalais būtent šios kompanijos dėka. Išsiunčia greitai, prekės orginalios ir nesiskiria nuo pirktų užsienį. Ačiū už malonų aptarnavimą ir ydėtas dovanėles siuntose.
Viskas puiku, greitai gavau. Rekomenduoju
Labai šauni komanda, atsiuntė greit, kvepalai superiniai, sakysiuos ne vieną kart.Ačiū
Labai suzavejo bendravimas bei pristatymo greitis ! Kvepalai ir kosmetika suzavejo kokybe ! Kvapas issilaiko ilgai!
Gintaras 2020-08-17 23:04:57
Pardavinėja visiškas klastotes neuzkibkit...
Ačiū, kad dalinatės, jog kiti nepasimautų. Nes tos pagyros, tai kažkokios nenatūralios, manau, pačios darbuotojos čia gyriai ir komentarus kuria.
Nerekomenduoju pirkti iš šios įmonės. Buvau paskaičiusi komentarus, kad atsiunčia ne tuos kvepalus, kuriuos uzsisakai, bet galvojau ai ką čia nusikalba tie žmonės.. ir man jie atsiuntė kitus visai kvepalus, su jais susisiekus jokio noro grąžinti pinigus nebuvo, tačiau ir pakeisti į kitus norimus negalėjo, nes paaiškėjo kad jie tokiu neturi kvepalų išvis. Tingėjau toliau ten aiškintis su jais, tai tiesiog man jie viską ką pasiūlė tai 4e nuolaida kitam pirkimui, bet ačiū iš šios firmos nebenoriu pirkti daugiau nieko.

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; kosmetika, parfumerija.

Adresas: Laisvės pr. 75, LT-06144 Vilnius.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Pirmoji e-parduotuvė „Pigu.lt“ atidaryta 2008 m., 2011 m. veikla išplėsta Latvijoje įsigijus e-parduotuvę „220.lv“, Estijoje - 2013 m., įsigijus e-parduotuvę „dlb.ee“ (dabar žinoma kaip „kaup24.ee“). 2021 m. „Pigu“ susijungė su Suomijos e-prekybos milžine „Hobby Hall“ ir...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Papildomos lengvatos darbuotojams derinti šeiminius ir darbo įsipareigojimus – ką turėtų žinoti darbdaviai ir darbuotojai arba - kas keičiasi? 07-05 01:17
2022 m. birželio 28 d. Seimas pritarė Darbo kodekso bei Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymo pakeitimų paketui, kuriuo kartu įgyvendinant Europos Parlamento ir Tarybos direktyvų dėl...
Darbus Klaipėdos uoste pradeda didžiausias hidraulinis kranas Baltijos šalyse
Darbus Klaipėdos uoste pradeda didžiausias hidraulinis kranas Baltijos šalyse 07-05 01:12
Iš Suomijos į Klaipėdą uostą atplukdytas didžiausias Baltijos šalyse hidraulinis kranas "Mantsinen 300", kurio pajėgumas siekia iki 1300 tonų per valandą. Naująjį kraną pagal specialų užsakymą...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?