Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Saitas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Saitas

Atsiliepimai apie Saitas, UAB

Kelionių organizatorius nuo 1992 metų
Parašyk savo nuomonę apie Saitas, UAB

Ačiū labai Vadimui Gorgin už suteiktas paslaugas ir nuolatinę pagalbą keliaujant po svečias šalis!! Nuoširdus, draugiškas ir savo srities specialistas, visada operatyviai reaguoja, padeda rasti tinkamiausia sprendimą ir atsakymus į rūpimus klausimus. Nukėlus skrydį dėl “force majore” greitai ir operatyviai nupirko mums bilietus, kai tuo metu kiti avia operatoriai rodė kad bilietu nebeturi, nėra laisvu vietų... kai reikėjo kelto i Helsinkį šventinėmis dienomis mums “Tallink” darbuotojai atsakė, kad vietų neturi, bet dėka Vadimo ir ši problema nublanko!! Labai geras darbuotojas-profesionalas!!! Didelis ačiū Jums Vadimai!! Sekmės tolimesneme jūsų darbe.
Jau du kartus atostogų kruizo planavimą patikėjome Saitui, o konkrečiai Vadimui. Ir tai tikrai nebus pabaiga. Viskas sklandžiai, organizuotai, be jokių nesusipratimų, maloniai, dėmesingai, ir svarbiausia - operatyviai. Kol kitos kompanijos atsiliepia pasitikslinti poreikį, Vadimas jau būna viską suradęs, suorganizavęs, patvirtinęs, o mes kraunamės lagaminus. Super! Rekomeduoju visu 100 proc.!
sveiki,
2019 m. lapkričio pabaigoje turėjome kelionę kruiziniu laivu po Karibų jūrą. Ilgam liko nuostabūs prisiminimai. Labai visi norime padėkoti už tikrai gerai organizuotą kelionę Vadimui. Miami beach buvo parinktas labai geras viešbutukas su mini virtuvėlėm miesto centre tylioje gatvelėje su kiemu. Labai gerai organizuoti skrydžiai, be ilgo laukimo tarp skrydžių. Rekomenduoju kreiptis į šitą kelionių agentūrą, ir, žinoma, į Vadimą, bet manau šitoje agentūroje visi darbuotojai atsakingai dirba. Jeigu norite pailsėti ir pamatyti kuo daugiau šalių, rinkitės kruizines keliones.

Kelionė į Dominikos respubliką buvo super!!! Turėjome saulėtas ir šiltas atostogas per visas žiemos šventes. Ačiū, Vadimui, už puikiai suorganizuotą kelionę iki Varšuvos, mašinų parkavimo vietos parinkimo bei iš jos nuvežimo iki aerouosto ir parvežimo, iki viešbučių Dominikoje ir Varšuvoje pasiūlymų.
Esame dėkingi už greitą ir malonų bendradarbiavimą, Vadimai! Su didžiausiais linkėjimais ir sėkmės Jūsų darbe!
Nuostabi kelionė į Dominikos respubliką. Super įspūdžiai. Nuostabi šalis, draugiški žmonės, super viešbutis bei maistas.
Vadimas puikus darbuotojas, su kuriuo galima pasitarti, aptarti, pasakyti ko norisi ir jis randa sprendimą. Ačiū.
Rekomenduoju!
Vygantas Danielius
2019-06-24 02:29:23 IP 2ahjti1i
Keliavome su klase į kelionę, viešbučiai įpūdžio nepaliko, tačiau p. Vadimas nuostabus žmogus, visada sukeldavo visiem šypsenas, suteikdavo tam tikros reikalingos, idomios informacijos. Puikus pašnekovas ir savo srities specialistas, dėkojame labai Vadimui!
Natalja Klevienė
2019-02-19 18:49:30 IP 2i583oue
Ačiū labai Vadimui už suteiktas paslaugas. Labai malonu buvo bendrauti, visada operatyviai gaudavome atsakymus į rūpimus klausimus. Padėjo gauti pinigus už lėktuvo vėlavymą. Super darbuotojas. Visiems rekomenduoju Vadimą. Dar kartą ačių už viską. Manom kad ne paskutinį kartą per jūs užsisakome keliones.Sekmės jums darbe.
Noriu padekoti p.Vadimui uz labai atsakinga ir nuoširdų bendravima. Kelione pirkau pirma kartą, likau labai patenkinta. Kelione buvo puiki. Pasiulyta kelione i Dominikos Respublika, nuostabu viešbutį paliko neisdildomus ispudzius. Nuo siol keliausiu tik su "Saitas" kelionių agentura ir su p.Vadimu. Noriu padekoti uz operatyvų skrydzio kompensavimo dokumentų sutvarkyma ir kompensacijos gavima. Viskas super.
2018 m. gruodžio mėn. mes vykome į kruizą pietryčių Azijoje. Tai antra kelionė, kurią organizuodami bendravome su UAB "Saitas" atstovu p. Vadimu Gorlin. Esame jam nuoširdžiai dėkingi už pagalbą, informaciją, patarimus, draugišką ir dalykišką bendravimą. Kelionė buvo puiki - nuostabus laivas, geras maistas, aptarnavimas, daug puikių įspūdžių aplankytose šalyse. Didelis ačiū p. Vadimui už profesionalią ir nuoširdžią pagalbą.
Janina Malakauskiene
2018-10-30 09:12:38 IP 2i250ddh
Noriu padėkoti p.Vadimui už labai atsakingą ir nuoširdų bendravimą. Puikiai suorganizuota kelionė kruiziniu laivu. Ačiū labai.
Dijana Lukoševičienė
2018-09-25 10:45:41 IP 28meo9jj
UAB Saitas darbuotojas Vadim Gorlin padėjo mums įsigyti kruizinę kelionę po Norvegijos fjordus Holland American Line laivu ms Koningsdam. 7 naktų kelionę pradėjome Amsterdame. Užsisakėme kajutę su balkonu, visiems tai rekomenduočiau. Kelionė labai įspūdinga - ekskursijos nuostabioje gamtoje, jauki kajutė, puikus maistas, puikus aptarnavimas. Noriu pažymėti, kad pirkti ekskursijas laive yra brangu, ten įsigijome tik pirmąją, po to visas pirkdavome uostuose, kur kruizinių laivų laukia kelių turistinių firmų atstovai, jie 2-3 kartus pigiau parduoda įvairių maršrutų ir kainų ekskursijas - patogūs laiveliai ar autobusai, kvalifikuoti gidai. Po kelionės padarėme išvadą, kad kruizai yra pats patogiausias ir elegantiškiausias pažintinių kelionių būdas. Nereikia kasdien keisti viešbučių, tampyti lagaminus, nuolat juos kraustyti. Tai vargina.
UAB Saitas darbuotojas Vadimas pasiūlė mums nupirkti lėktuvo bilietus į Amsterdamą, užsakyti viešbutį, pervežimą iš oro uosto į viešbutį. Užsakymai buvo atlikti profesionaliai.
Kai tik norime pailsėti užsienyje, renkamės SAITĄ, o konkrečiai VADIMĄ, kuris visada nuoširdžiai patars ir padės išsirinkti kelionę pagal mūsų norus. Dar nė karto nepasigailėjome, už ką siunčiame didžiausią padėką Vadimui ir Saitui.
Gintaras ir Diana
2018-09-20 06:45:39 IP 65eejaqp
Norime padėkoti asmeniškai p.Vadimui už puikiai organizuotą poilsinę kelionę į Balio salą. Tokioje tolimoje kelionėje buvome naujokai, tačiau jokių nesklandumų nepatyrėme. Skrydžiai su persėdimais, viešbutis ir visos pažintinės kelionės į kitas salas buvo parinkti pagal mūsų norus ir pageidavimus. Nuo pat kelionės užsakymo pradžios ir iki jos pabaigos p. Vadimas su mumis bendravo operatyviai ir maloniai. Kelionė tikrai paliko neišdildomą įspūdį. Ateityje kreipsimės tik į kelionių agentūrą "Saitas".
2017 m. lapkričio mėn. vykau į kruizą po Viduržemio jūrą, kurią organizavo UAB "Saitas". Kelionė buvo puiki - nuostabus laivas, daug įspūdžių aplankytuose miestuose. Didelis dėkui p. Vadimui už profesionalią organizaciją - užsakyti lėktuvo bilietai, kelionės dokumentai, bei suteiktą tikrai išsamią informaciją visais iškilusiais klausimais. Kitai kelionei tikrai rinksiuosi šią kelionių agentūrą.
Noriu padėkoti p.Vadimui už labai atsakingą ir nuoširdų bendravimą. Pirmą kartą kelionę pirkome iš UAB Saitas, tačiau tikrai ne paskutinį. Užsakant kelionę sulaukiau visų atsakymų į mano klausimus. Jautėsi, kad buvo įsiklausoma į mano poreikius, o ne "tiesiog brukama" tai, kad naudinga įmonei. Dėl gamtos stichijų, kurios vyko prieš pat mums vykstant į kelionę, sulaukiau skambučio ir informacijos apie visus galimus variantus. Sekmės! Jolita.
Su, , Saitas '' bendraujam nuo 2011 m. jonių nesklandumų ar nusiskundimų per tuos metus nebuvo. Viskas sklandžiai ir laiku. Ačiū jiems.
Vykome į Kubą. Su "Saitu" mums tai buvo pirmoji kelionė ir likome labai patenkinti. Vadimas labai operatyviai pateikia pasiūlymus, pataria, atsižvelgia į pageidavimus, laiku pristatomi kelionės dokumentai. Net nesitikėjome, kad gali būti taip paprasta organizuotis tolimą kelionę. Dėkui.
Andrius Klimašauskas
2017-05-07 19:56:02 IP 28m87b2q
Puiki kelionių agentūra! Bendrauju su Vadimu. Nė vienos problemos per eilę metų.
Keliaudamas renkuosi UAB Saitas paslaugas.Nesklandumų Europas ir Amerikos kruizuose nesu patyres.Ačiū Vadimui.
Paulius Banevicius
2017-04-03 18:02:03 IP 66hol7f6
Kreipiausi į Saitas atstovą Vadim Gorlin dėl kruizo po Karibų jūrą. Vadim pakonsultavo, rezervavo bilietus. Viskas buvo atliekama operatyviai ir laiku. Pati kelionė patiko, viskas tenkino. Ačiū Vadimui ir Saitui.
Rimantas Jakštas
2017-04-03 13:10:22 IP 5juc3vj1
Dėkoju bendrovei UAB"Saitas", kuri padėjo turiningai ir gerai praleisti mano atostogas šiltuose kraštuose.Aplankiau tokias šalis
kaip Dominika, Graikija, Egiptas.Noriu pažymėti, kad buvo atsižvelgta į visus mano pageidavimus, atsiųsti pasiūlymai, kurie mane tenkino.Jautėsi dėmesys ir dalykiškumas.Ypatingai norėčiau padėkoti kelionių organizatoriui Vadimui, kuris tikrai operatyviai viską išspręsdavo.Siūlyčiau visiems, mėgstantiems keliauti kreiptis į Saitą.Tikrai nenusivilsite.Dėkoju.
Rimantas

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
AVIAZON TRAVEL GROUP
aviazon.com - pigūs skrydžiai

Adresas: Konstitucijos pr. 18, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: oro transportas, aviacija; keleivių pervežimas; kelionės.
Tarptautinės kompanijos grupės dalis teikianti plataus pigių skrydžių bendrovių asortimentą. Reguliarių ir užsakomujų skrydžių pasirinkimas suteikiantis galimybę gauti gerus skrydžių pasiūlymus. Ilgametę patirtį turintys agentai Naudodami naujausios technologijos, leidžiančios tinkamai ir profesionaliai aptarnauti...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Informacija keleiviams dėl Covid-19, popandeminės turizmo fazės kelionių planavimas ir viešas laiškas dėl grąžinamų įmokų už neįvykusias keliones" Skaitykite čia: bit.ly/viešas-laiškas Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai:...
American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kalbų kursai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS VILNIUJE SU 80% KOMPENSACIJA American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta...

Kaunas stiprina COVID-19 prevenciją ir skelbia nemokamus profilaktinius tyrimus
Kaunas stiprina COVID-19 prevenciją ir skelbia nemokamus profilaktinius tyrimus 08-11 18:56
Naujajam koronavirusui nesitraukiant, kauniečiai raginami imtis prevencinių veiksmų: kreiptis į karštąją liniją 1808 bei registruotis nemokamiems profilaktiniams tyrimams. Mobilusis patikrų...
Vokietijos socialdemokratai išrinko kandidatą į kanclerius
Vokietijos socialdemokratai išrinko kandidatą į kanclerius 08-11 18:47
Vokietijos centro kairės Socialdemokratų partija (SPD) pirmadienį pareiškė išrinkusi kandidatu į kanclerius finansų ministrą Olafą Scholzą, mesiantį iššūkį Krikščionių demokratų sąjungos (CDU)...
Rusijos URM vadovas: "Nord Stream 2" bus baigtas tiesti netrukus
Rusijos URM vadovas: "Nord Stream 2" bus baigtas tiesti netrukus 08-11 17:57
Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, jog antrasis Rusijos eksporto dujotiekis "Nord Stream 2" per Baltijos jūrą iki Vokietijos bus baigtas tiesti artimiausiu metu.

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

FedEx 199,98 +8,96%
Moody's 271,15 -1,59%