Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Saitas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Saitas

Atsiliepimai apie Saitas, UAB

Kelionių organizatorius nuo 1992 metų
NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Saitas, UAB

Ačiū labai Vadimui už suteiktas paslaugas. Labai malonu buvo bendrauti, visada operatyviai gaudavome atsakymus į rūpimus klausimus. Padėjo gauti pinigus už lėktuvo vėlavymą. Super darbuotojas. Visiems rekomenduoju Vadimą. Dar kartą ačių už viską. Manom kad ne paskutinį kartą per jūs užsisakome keliones.Sekmės jums darbe.
Noriu padekoti p.Vadimui uz labai atsakinga ir nuoširdų bendravima. Kelione pirkau pirma kartą, likau labai patenkinta. Kelione buvo puiki. Pasiulyta kelione i Dominikos Respublika, nuostabu viešbutį paliko neisdildomus ispudzius. Nuo siol keliausiu tik su "Saitas" kelionių agentura ir su p.Vadimu. Noriu padekoti uz operatyvų skrydzio kompensavimo dokumentų sutvarkyma ir kompensacijos gavima. Viskas super.
2018 m. gruodžio mėn. mes vykome į kruizą pietryčių Azijoje. Tai antra kelionė, kurią organizuodami bendravome su UAB "Saitas" atstovu p. Vadimu Gorlin. Esame jam nuoširdžiai dėkingi už pagalbą, informaciją, patarimus, draugišką ir dalykišką bendravimą. Kelionė buvo puiki - nuostabus laivas, geras maistas, aptarnavimas, daug puikių įspūdžių aplankytose šalyse. Didelis ačiū p. Vadimui už profesionalią ir nuoširdžią pagalbą.
Janina Malakauskiene
2018-10-30 09:12:38 IP 88.119.195.57
Noriu padėkoti p.Vadimui už labai atsakingą ir nuoširdų bendravimą. Puikiai suorganizuota kelionė kruiziniu laivu. Ačiū labai.
Dijana Lukoševičienė
2018-09-25 10:45:41 IP 78.63.85.171
UAB Saitas darbuotojas Vadim Gorlin padėjo mums įsigyti kruizinę kelionę po Norvegijos fjordus Holland American Line laivu ms Koningsdam. 7 naktų kelionę pradėjome Amsterdame. Užsisakėme kajutę su balkonu, visiems tai rekomenduočiau. Kelionė labai įspūdinga - ekskursijos nuostabioje gamtoje, jauki kajutė, puikus maistas, puikus aptarnavimas. Noriu pažymėti, kad pirkti ekskursijas laive yra brangu, ten įsigijome tik pirmąją, po to visas pirkdavome uostuose, kur kruizinių laivų laukia kelių turistinių firmų atstovai, jie 2-3 kartus pigiau parduoda įvairių maršrutų ir kainų ekskursijas - patogūs laiveliai ar autobusai, kvalifikuoti gidai. Po kelionės padarėme išvadą, kad kruizai yra pats patogiausias ir elegantiškiausias pažintinių kelionių būdas. Nereikia kasdien keisti viešbučių, tampyti lagaminus, nuolat juos kraustyti. Tai vargina.
UAB Saitas darbuotojas Vadimas pasiūlė mums nupirkti lėktuvo bilietus į Amsterdamą, užsakyti viešbutį, pervežimą iš oro uosto į viešbutį. Užsakymai buvo atlikti profesionaliai.
Kai tik norime pailsėti užsienyje, renkamės SAITĄ, o konkrečiai VADIMĄ, kuris visada nuoširdžiai patars ir padės išsirinkti kelionę pagal mūsų norus. Dar nė karto nepasigailėjome, už ką siunčiame didžiausią padėką Vadimui ir Saitui.
Norime padėkoti asmeniškai p.Vadimui už puikiai organizuotą poilsinę kelionę į Balio salą. Tokioje tolimoje kelionėje buvome naujokai, tačiau jokių nesklandumų nepatyrėme. Skrydžiai su persėdimais, viešbutis ir visos pažintinės kelionės į kitas salas buvo parinkti pagal mūsų norus ir pageidavimus. Nuo pat kelionės užsakymo pradžios ir iki jos pabaigos p. Vadimas su mumis bendravo operatyviai ir maloniai. Kelionė tikrai paliko neišdildomą įspūdį. Ateityje kreipsimės tik į kelionių agentūrą "Saitas".
2017 m. lapkričio mėn. vykau į kruizą po Viduržemio jūrą, kurią organizavo UAB "Saitas". Kelionė buvo puiki - nuostabus laivas, daug įspūdžių aplankytuose miestuose. Didelis dėkui p. Vadimui už profesionalią organizaciją - užsakyti lėktuvo bilietai, kelionės dokumentai, bei suteiktą tikrai išsamią informaciją visais iškilusiais klausimais. Kitai kelionei tikrai rinksiuosi šią kelionių agentūrą.
Noriu padėkoti p.Vadimui už labai atsakingą ir nuoširdų bendravimą. Pirmą kartą kelionę pirkome iš UAB Saitas, tačiau tikrai ne paskutinį. Užsakant kelionę sulaukiau visų atsakymų į mano klausimus. Jautėsi, kad buvo įsiklausoma į mano poreikius, o ne "tiesiog brukama" tai, kad naudinga įmonei. Dėl gamtos stichijų, kurios vyko prieš pat mums vykstant į kelionę, sulaukiau skambučio ir informacijos apie visus galimus variantus. Sekmės! Jolita.
Su, , Saitas '' bendraujam nuo 2011 m. jonių nesklandumų ar nusiskundimų per tuos metus nebuvo. Viskas sklandžiai ir laiku. Ačiū jiems.
Vykome į Kubą. Su "Saitu" mums tai buvo pirmoji kelionė ir likome labai patenkinti. Vadimas labai operatyviai pateikia pasiūlymus, pataria, atsižvelgia į pageidavimus, laiku pristatomi kelionės dokumentai. Net nesitikėjome, kad gali būti taip paprasta organizuotis tolimą kelionę. Dėkui.
Andrius Klimašauskas
2017-05-07 19:56:02 IP 78.56.238.170
Puiki kelionių agentūra! Bendrauju su Vadimu. Nė vienos problemos per eilę metų.
Keliaudamas renkuosi UAB Saitas paslaugas.Nesklandumų Europas ir Amerikos kruizuose nesu patyres.Ačiū Vadimui.
Kreipiausi į Saitas atstovą Vadim Gorlin dėl kruizo po Karibų jūrą. Vadim pakonsultavo, rezervavo bilietus. Viskas buvo atliekama operatyviai ir laiku. Pati kelionė patiko, viskas tenkino. Ačiū Vadimui ir Saitui.
Dėkoju bendrovei UAB"Saitas", kuri padėjo turiningai ir gerai praleisti mano atostogas šiltuose kraštuose.Aplankiau tokias šalis
kaip Dominika, Graikija, Egiptas.Noriu pažymėti, kad buvo atsižvelgta į visus mano pageidavimus, atsiųsti pasiūlymai, kurie mane tenkino.Jautėsi dėmesys ir dalykiškumas.Ypatingai norėčiau padėkoti kelionių organizatoriui Vadimui, kuris tikrai operatyviai viską išspręsdavo.Siūlyčiau visiems, mėgstantiems keliauti kreiptis į Saitą.Tikrai nenusivilsite.Dėkoju.
Rimantas

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
AVIAZON TRAVEL GROUP
aviamaze.com - pigūs skrydžiai

Adresas: Perkūnkiemio g. 13-91, LT-12114 Vilnius.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; oro transportas, aviacija.
Domina pigūs skrydžiai? Norite nebrangių bilietų? Ieškote geriausių skrydžių pasiūlymų? aviamaze.com tuo jau pasirūpino! Išmėginkite mūsų skrydžių paieškos sistemą. Mes rūpinamės savo klientais ir stengiamės surasti tik pačius geriausius skrydžių pasiūlymus, jūsų patogumui, pasirenkamus pagal persėdimų kiekį...
Travelturas
Adresas: Vikingų g. 3, NORDIKOS PREKYBOS SLĖNYJE, LT-02182 Vilnius.
TravelTuras – tai: Karščiausi paskutinių minučių pasiūlymai! 2016-2017 metų „Tez Tour“ ir „Novaturas“ auksinė agentė Poilsinės, pažintinės, egzotinės kelionės lėktuvu bei autobusu! Kelionės iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Vokietijos! Aviabilietų ir viešbučių rezervavimas, kelionių draudimas! 12 metų patirtis...
Kelionių panorama
Adresas: Vytenio g. 46, LT-03229 Vilnius.
UAB "KELIONIŲ PANORAMA" - kelionių agentūra, veiklą pradėjusi 1993 metais. Puikią reputaciją pelnėme nuoširdžiu ir kokybišku darbu, o patenkinti klientai tapo mūsų ilgalaikės sėkmės priežastimi. Kas met aptarnaujame iki 10 tūkst. klientų. Apklausos duomenimis 90 proc. klientų rekomenduotų mus savo draugams. Mes...

Didėja spaudimas Th. May, atideda "Brexit" balsavimą
Didėja spaudimas Th. May, atideda "Brexit" balsavimą 05-23 18:35
Theresos May, Jungtinės Karalystės (JK) premjerės vyriausybė atidėjo savo planus pateikti balsavimui savo atnaujintą "Brexit" planą birželio pirmą savaitę. Tokį sprendimą vyriausybė priėmė dėl...
"Bitė Lietuvos" pelnas pernai augo trečdaliu iki 40 mln. Eur
"Bitė Lietuvos" pelnas pernai augo trečdaliu iki 40 mln. Eur 05-23 17:45
"Bitė Lietuva" 2018 metais uždirbo 40,072 mln. Eur konsoliduoto grynojo pelno – 34,9% daugiau nei 2017 m. (29,7 mln. Eur).
Kompensuojamų vaistų priemokos per dvejus metus sumažėjo dvigubai.
Kompensuojamų vaistų priemokos per dvejus metus sumažėjo dvigubai. 05-23 17:08
Kompensuojamų vaistų priemokos per dvejus metus sumažėjo dvigubai, teigia Sveikatos apsaugos ministerija

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Coca-Cola 49,65 +2,16%
Hasbro 99,07 +2,12%