Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Sabelijos prekyba, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Sabelijos prekyba

Atsiliepimai apie Sabelijos prekyba, UAB

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Sabelijos prekyba, UAB

Stipriai vėluoja su atsiskaitimais.
Sabelijos Prekyba
2020-04-16 14:01:50 IP 2i24ruqq
Audrius 2020-02-12 08:40:07
Įspūdis nekoks! Užsakymams vėluoja, bendravimo jokio, net į užklausą nesiteikia atsakyti.
Labai atsiprašom jei dėl darbo iš namų ar kitų užgriuvusių karantino negandų nebuvo sureaguota laiku ir kokybiškai.
Šiuo laikotarpiu tikrai labai daug gauname užklausų dėl priemonių apsaugančių nuo COVID-19.
Lietuva yra globalios rinkos dalyvis, o logistikos procesai yra "sulėtėję" ir nepatikimi.
Tačiau esame dėkingi už pastabą ir tikrai norime pasakyti, kad Sabelijos Prekyba kolektyvas deda visas pastangas, kad aprūpinti savo klientus būtiniausiomis asmens apsaugos priemonėmis.
MB"Verslo idėja"
2018-09-27 11:53:53 IP 2df7810o
Tikrai savo srities profesionalai. Labai malonus bendravimas ir įsigilinimas į tai, ko konkrečiai reikia klientui.
Admen Baltic, UAB
2018-09-24 15:25:01 IP 2i24ujqg
Ačiū už suteiktą profesionalią konsultaciją pasirenkant teisingas ir kokybiškas darbo priemones saugiam darbui mūsų kolektyvui. Didžiausios rekomendacijos!
Tikrai kokybiski darbo drabuziai, atsakingi darbuotojai.
Profesionalus poziuris ir savalaikis pristatymas nekasdieniski dalykai, nuosirdus dekui jusu kolektyvui!
Tai įmonė, kurioje toleruojamos patyčios. Patyčių generatorius pats p.direktorius.
Prieš darbindamiesi - išsiaiškinkite personalo kaitos priežastis.
Su Sabelijos prekyba turėjau rekalų, bet deja jau nebeturiu. I r galiu pasakyt deja, nes kolegos buvo tikrai labai faini žmonės.
Įsidarbinau pardavimų vadybininku Vilniuje ir kol kas šitoj vietoj patinka labiau už senesnius darbdavius.
Du metus dirbau vadybininku Kaune. Galiu pasakyt tikrai nera nieko nepakenciamo!! kolektyvas irgi super, nu nebent isskyrus pora zmoniu, bet kur ju nera kai pagalvoji….
Nezinau kaip jus kituose miestuose, bet kaune viskas liux. Pats vadas - savekas, skyriuj kur dirbu atmosfera normali, net sakyciau draugiska :) jei dirbi, tai ir uzsidirbi. Ir dar geriau nei daugelis kitu. Nzn is kur tie komentarai tokie, gal is pavydo, gal is depresijos lietuviskos :D bet jei noresit dirbti tai viskas bus tvarkoje.
Didelis tempas, didelė atsakomybė ir su laiku augantys reikalavimai ne kiekvienam įkandami. Bet ir algą moka didesnę nei vidutinė, tai normalu, kad nėra kada nosį krapštyt.
Mano atveju viskas kaip buvo žadėta - darbo krūvis ir atlygis atitinka. O yra nepatenkinti ir skundžiasi tie, kurie tikėjosi, kad čia pajuokavo, kai per darbo pokalbį sakė, kad Sabelijos prekyboje vadybininkų laukia rimti iššūkiai.
Iš šios firmos pirkau darbinius botus internetu, prekes gavau sklandžiai. Su manim buvo susisiekusi sekretorė, kuri dar kartą patikslino tiek užsakymą, tiek mano kontaktinius duomenis, o po užsakymo pristatymo pasiteiravo, ar gavau prekes, ar jos tenkina mano lūkesčius. Esu labai patenkintas šios firmos aptarnavimu.
Vardas 2017-04-25 16:55:47
Ooo. Matyt, ir aš pas tą patį "vadovą" buvau pakliuvus. Norėjau vidury pokalbio atsistoti ir išeit, bet kantriai išsėdėjau iki pabaigos. Kažkoks piemuo sėdi priešais mane, įsivaizduoja pasaulio bamba esąs ir žemina kaip mokėdamas.
Na, kaip įmonės - darbdavės vizitinė kortelė ir pirminis veidas, tai pats blogiausias likęs įspūdis. Po lapais slėpti tokius "vadovus" - besmegenius :)
Tikrai taip, buvo labai jaunas vadovas, ėjau dėl pardavinų vadybininkės pareigų telefonu. Džiaugiuosi, kad išėjau, kad jis parodė savo tikrą veidą, nes su tokiu žmogumi tikrai nenorėčiau dirbti
Laura 2017-03-02 14:52:50
Patys blogiausi įspūdžiai. Sabelijos prekyba kaip darbdavys paliko labai neigiama nuomone. Atėjus į darbo pokalbį, grupės vadovas buvo nemandagus, grubus, pertraukinėjo. Toks jausmas, jog stengėsi mane sumenkinti prieš save, jog pasijusčiau nepatogiai. Darbo pokalbis buvo toks nemalonus, jog buvau priversta išeiti.

Lindstrom
Lindström

Adresas: Savanorių pr. 183, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo apranga; darbo sauga; higienos reikmenys; švaros, valymo paslaugos.
Tekstilės nuomos, pardavimo ir valdymo bendrovė „Lindström“ siūlo darbo drabužių, apsauginės įrangos, kilimėlių, pramoninių šluosčių, restoranų ir viešbučių tekstilės bei kitų tekstilės produktų pardavimo, nuomos ir aptarnavimo paslaugas. Veiklą vykdantis nuo 1848, „Lindström“ prekės ženklas visame pasaulyje...
SDG kodas
Darbo saugos priemonės

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo apranga; darbo sauga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; priešgaisrinė sauga, sistemos.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba darbo saugos priemonėmis, drabužiais, avalyne, vienkartiniais rūbais, priešgaisrinės saugos priemonėmis, saugos ženklais ir žurnalais. MŪSŲ TIKSLAS Mūsų tikslas – parinkti Jūsų įmonės įvaizdį, poreikius, finansines galimybes atitinkančias ir darbuotojų sveikatą apsaugančias darbo...
Vitameda
craftwear.lt

Adresas: Statybininkų g. 7, LT-50118 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo apranga; apranga, drabužiai; darbo sauga; didmeninė prekyba; siuvimas, medžiagos.
UAB “Vitameda”, įkurta 1996 metais, specializuojasi asmeninių apsaugos priemonių prekyboje ir darbo drabužių siuvime. Įmonė atstovauja garsiausius pasaulyje asmens apsaugos priemonių ir darbo drabužių gamintojus. Turime modernią siuvyklą, kuri leidžia operatyviai patenkinti pirkėjų poreikius, individualius...
Aukeda
Statybos ir remonto darbai

Adresas: Varduvos g. 63, LT-89142 Mažeikiai.
Veiklos sritys: statyba; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; betonas ir betono gaminiai; fasadas, fasado apdaila; inžineriniai tinklai ir sistemos; sienos, lubos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB „Aukeda“ savo veiklą pradėjo 2015 metais. Įmonė yra atestuota VĮ Statybos produkcijos sertifikavimo centre, įsikursi Varduvos g. 63, Mažeikiuose. UAB „Aukeda“ įdiegta integruotas kokybės ir aplinkos apsaugos vadybos sistemos, darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema pagal LST EN ISO 9001:2015 Atitikties...
Ketrona [Filialas]
Priešgaisrinė ir darbo sauga

Adresas: Paliūniškio g. 13, LT-35114 Panevėžys.
Veiklos sritys: darbo sauga; apranga, drabužiai; darbo apranga; priešgaisrinė sauga, sistemos.
PRIEŠGAISRINĖ SAUGA GAISRO GESINIMO PRIEMONĖS Gesintuvai Gesinimo audeklai DETEKTORIAI Dūmų detektoriai Smalkių detektoriai Karščio detektoriai Dujų detektoriai Kontrolės sistemos GAISRINĖS ŽARNOS IR JŲ PRIEDAI Žarnos Švirkštai Sujungimo galvutės GAISRINIŲ ŽARNŲ TECHNINĖS PRIEŽIŪROS ĮRANGA Žarnų plovimo įranga...

M.Statulevičius: nuomos subsidijos turėtų būti tęsiamos
M.Statulevičius: nuomos subsidijos turėtų būti tęsiamos 11-24 18:40
Gruodį pasibaigianti nuomos subsidijų parama nuo koronaviruso nukentėjusiam verslui turėtų būti tęsiama, teigia nekilnojamojo turto plėtros asociacijos prezidentas Mindaugas Statulevičius.
JK bendrovės gali sulaukti milžiniškų baudų už "Huawei" įrangos naudojimą
JK bendrovės gali sulaukti milžiniškų baudų už "Huawei" įrangos naudojimą 11-24 18:26
Jungtinės Karalystės (JK) telekomunikacijų kompanijos gali sulaukti baudų, siekiančių iki 10% jų pajamų, jei nesustiprins savo tinklų saugumo, kad jie atitiktų standartus, numatomus naujo įstatymo...
Karantiną siūloma tęsti iki gruodžio 17-osios, atverti muziejus, leisti ekskursijas 11-24 18:07
Laikinoji Vyriausybė trečiadienį svarstys siūlymą tęsti karantiną iki gruodžio 17-osios 24 valandos, vėl leisti muziejų, galerijų lankymą ir ekskursijas ribojant asmenų skaičių.

Karantino metu Jūs:

Colgate-Palmolive 84,54 -0,73%