Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rytų klinika, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rytų klinika

Atsiliepimai apie Rytų klinika, MB

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Rytų klinika, MB

Klinikoje lankiausi kelis kartus.Turejau problemu su alkoholiu.Dabar visiskai nevartoju jokiu svaigalu ir tuo esu labai patenkintas.Puiki gydytoja.Padejo ir mano pazistamiems.Rekomenduoju apsilankyti sioje klinikoje.
Vėl teko apsilankyti. Labai neblogai, patenkintas. Svarbiausia kad greitai visus atsakymus ir gydymą gaunu
Rasa Petrauskaite
2020-04-16 15:32:46 IP 28m83jrh
Man atsirado problemos su sveikata. Paskambinau į Rytų kliniką. Gydytoja atsakė, kad dabar per karantiną nedirba, bet kuo gali, pasistengs padėti telefonu. Viską išklausinėjo, atsiunčiau skaudančios vietos nuotraukas. Patarė, kokių vaistų nusipirkti. Viskas praėjo - tikrai padėjo. Gyd. net atsisakė pinigų, pasakė, kad po karantino, jeigu norėsiu, galėsiu užnešti.
Neseniai apsilankiau Rytu klinikoje ir paklausiau kodėl rakina klinikos durys. Atsakė, kad dėl saugumo. Jeigu pasamdytu durininką, tai kažkiek išbrangtu paslaugos, o administraciją to nenori. Todėl įtaisė šalia durų skambutį. Ir tikrai paslaugos čia labai nebrangios. Ir kokybė gera.
Man dar patiko, kad klinikos iškaba šalia durų nedidelė, nes aš dėl suprantamų priežasčių visai nenoriu reklamuotis.
Kodėl toj klinikoj visad durys užrakintos? Dar nė vienoj tai nemačiau
Nuostabi klinika, tiek bendravimo, palaikymo tiek profesionalumo atžvilgiu
Labai bijojau apsilankyti šioje klinikoje paskaičiusi atsiliepimus. Man ginekologas atliko nėštumo nutraukimą. Viskas praėjo labai greitai ir sklandžiai, darbuotojai super malonūs, o gydytojas taip moka užkalbėti, kad pamirščiau skausmą. Wow, nebuvo gaila nė vieno cento!
rita 2014-07-10 16:58:21
Labai prasta klinika uz 10 min ginekologo koncultacija 200lt nesamone
Ponia Rita, mano draugei per 10 minučių sutvarkė problemą ir kainavo 300eu, bet visada galima prieš kažką darant paklausti, kiek kainuoja, ir jeigu netinka, pati bandai gyditis arba ieškai nemokamo gyditojo.
Lankausi šioje klynikoje nuo 2015 metų, tiek man, tike drauge suteikia profesionalė pagalba.esu dekingas ir visads tik ten kreipiuosi.
julija 2014-11-08 09:03:03
Nerekomeduoju sitos klinikos niekam kas nori eit koduotis nuo gerimo mano vyras uzsikodavo metams kodas nutruko po menesio manau buvome apgauti suleido nezine kokiu vaistu ir pokalbis su psihologe manau paracetamilis koks ir apgaule jai isgersi atsitiks kaskas kaskodel nieko nebuvo pinigu plesimas ir tiek
Ponia Julia, jeigu žmogus norės gerti, jis bet koki kodą sulaužys.nors jam ir pistoletą į galvą ismeigs, jis vistiek gers.aš asmeniškai ta problemą išgyvenau, ir prieš kaltinti klynika ir gyditojus, o ką jus darote, ar ko nedarote, kad vyras toliau geria.pradekite nuo savęs ir pamatysite kaip viskas pradės keistis.užteks tame piktyje ir negatyve gyventi.džiaugsmingo jums likusio gyvenimo
Labai dėkingi klinikos specialistams. Kreipėmės urologo konsultacijai. Profesionaliai, maloniai ir jautriai aptarnavo. Puiki gydytoja, rekomenduojam.
Puiki klinika, išgydė greitai ko negalėjo padaryti poliklinika, laukti eilėj nereikėjo, mašina pastačiau prie pat durų
Labai gera klinika. Specialistai išmano savo darbą. Nuoširdžiai suteikia visa reikiama pagalba. Ačiū jums, kad esate. Sėkmės, stiprybės ir sveikatos darbuose.
Labai prasta klinika uz 10 min ginekologo koncultacija 200lt nesamone
Jokio mandagumo su klientais, elektroniniu paštu negalima net įstaigoje esančios bendros priėmimo tvarkos sužinoti
Eva 2012-04-15 21:15:09
Esu dėkinga Rytų Klinikos kolektyvui už labai aukštos kokybės ir greitai suteiktas paslaugas
Labi idomi klinika, kazkodel lig siol privacios aiksteles automobiliams neturi, stato prie daugiabuciu

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Gervėčių g. 14, LT-50152 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras – tai iškirtinai specializuotas plastinės ir estetinės chirurgijos centras, kur Jūsų laukia profesionali komanda, teikianti įvairiapusišką pagalbą sveikatos ir estetikos bei grožio klausimais. Per metus SV plastinės chirurgijos centre atliekama apie 1000 plastinių operacijų ir...

Tarp šalių, iš kurių atvykus teks izoliuotis, – Estija, Vokietija, Italija
Tarp šalių, iš kurių atvykus teks izoliuotis, – Estija, Vokietija, Italija 10-30 21:13
Nuo pirmadienio, lapkričio 2 d., įsigalioja naujas, pagal šviesoforo principą sudarytas paveiktų šalių sąrašas. Raudonojoje ir pilkojoje zonose, iš kurių atvykus privaloma izoliacija arba tyrimas...
Į raudonąją COVID-19 zoną įtrauktos dar 13 šalies savivaldybių
Į raudonąją COVID-19 zoną įtrauktos dar 13 šalies savivaldybių 10-30 21:03
Nuo pirmadienio, lapkričio 2 d., remiantis naujuoju šviesoforo principu, raudonajai COVID-19 zonai priskiriamos dar trylika šalies savivaldybių: Prienų rajono, Rietavo, Šalčininkų rajono, Šiaulių...
EK įspėjo Estiją dėl Šengeno taisyklių pažeidimų ir nepakankamai griežtos kovos su rasizmu 10-30 20:11
Europos Komisija (EK) penktadienį perspėjo Estiją dėl Bendrijos teisės aktų pažeidimų – Šengeno erdvės taisyklių nesilaikymo ir pažeidimų, susijusių su kova prieš rasizmą bei ksenofobiją.

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

Google 1621,01 +3,43%
IBM 111,66 +2,53%