Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rvr, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rvr

Atsiliepimai apie Rvr, UAB

Etransport Ko gero pigiausias taksi Lietuvoje! Etransport 86 111 1 111
Parašyk savo nuomonę apie Rvr, UAB

P. Tamara Zaiceva, neįvykus koncertui, negąžinti pinigai, į skambučius ir laiškus neatsiliepiama.
Koks čia ir UAB... Sukčių kontora. Stebiuosi, kodėl visu tuo nesusidomi policija ir kitos teisėsaugos institucijos. Baisinga aferistė ta T.Zaiceva.
Žodžiu - burkimės. Kviečiu visus, nukentėjusius nuo šitos sukčiuvienės, parašyti laiškelį šiuo adresu : atsauktaskoncertas@gmail.com.
Liucija 2020-02-11 12:25:11
P. Tamara Zaiceva yra ir laikraščių "Vakarinė Palanga" redaktorė.Kaip tokio "sąžiningumo" žmogus gali būti redaktore? Ko verta šių laikraščių informacija??? Gal reikėtų kreiptis į Policiją? Juk tai aiškus sukčiavimas.
Galbūt tikrai reikėtų. Tik klausimas kaip surinkti nukentėjusius nuo šitos "organizatorės" žmones?
Kristina 2020-02-11 11:29:22
Laba diena Tatjana,

Tikrai yra ir daugiau nukentėjusių žmonių. Telefonai išjungti, el.paštu neatsako. Aš jau kreipiausi į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą. Siūlau ir Jums. Galbūt bendromis jėgomis pavyks atgauti pinigus. Negalima taip maustyti žmonių.
Liucija 2020-02-07 12:58:37
Iki šiol negrąžinti pinigai už neįvykusį koncertą Palangoje 2019.11.23. Prašymas grąžinti pinigus pateiktas 2019.11.26. Į tel. skambučius, el. laiškus direktorė Tamara Zaiceva neatsako. Tai nesąžininga.

Tatjana Petkienė 2020-02-08 19:38:53
Koncertas, turėjęs įvykti 2019.11.21 dieną Vilniuje, neįvyko. Pinigus p. Zaiceva žadėjo grąžinti iki sausio 31d. Dėja, iki šiol esame maitinami pažadais. Neatsakoma nei į skambučius, nei į el. laiškus. Nepirkite bilietų iš šių "organizatorių" - nepamatysite nei žadėto renginio, nei pinigų!

Tatjana Petkienė
2020-02-08 19:38:53 IP 2fbatirf

IDEO LT
Sparti Reklama

Adresas: Žirmūnų g. 54B, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; gamyba; grafika, dizainas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Mes esame darbšti, profesionali ir aktyvi reklamos kūrybos ir gamybos komanda! Kas gi yra toji reklama? Daugelis autorių šį lotynų kalbos žodį (reclamo - rėkiu) aiškina kaip informacijos apie prekes, jų vartojamąsias savybes, apie teikiamas paslaugas priemonių sistemą. Kiti reklamą supranta kaip visumą, kuriomis...
White Line Styling
ADGO Reklama

Adresas: Pramonės pr. 4K, LT-51329 Kaunas.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; baldai (gamyba); grafika, dizainas; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; plastikas, guma, jų gaminiai; spaustuvės, leidyba.
ADGO Reklama - reklamos gamyba tai mūsų aistra. Būdami jauni ir ambicingi dirbame Jums su energija ir atsidavimu. Jūsų reklamos sprendimams reikia geriausio rezultato, todėl garantuojame greitį ir kokybę, o mūsų techninės galimybės leidžia įgyvendinti inovatyvias ir nestandartines idėjas. Tikime, kad įsiklausymas...
Taka reklama, T. Kasakausko individuali veikla
Adresas: Šilutės pl. 27, LT-91107 Klaipėda.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
"TAKA reklama“ reklamos agentūra įkūrta 2006 metais. Per šį laikotarpį įmonė nuolat tobulėjo ir tobulėja toliau siekdama, kad kliento vizijos ir norai taptų realiais darbais. Šis požiūris garantavo sėkmę, pelnė klientų pasitikėjimą , kurie nuolat kreipiasi į mus siekiant rasti geriausius sprendimus. Šiandien ,,TAKA...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Kirtimų g. 47, LT-02244 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
Impleta
Galinga reklama

Adresas: Sandraugos g. 18, LT-52100 Kaunas.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; dovanos; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai.
KARANTINO LAIKOTARPIU, DARBUS VYKDOME, UŽSAKYMAI PRIIMAMI EL.PAŠTU IR TELEFONU! Reklamos studija „GALINGA REKLAMA“ – tai beveik 15 patirties metų įgyvendinant įvairius reklamos projektus. Šiandien mes siekiame būti geriausiais vizualinės reklamos gamyboje, todėl siūlome platų šios srities paslaugų spektrą:...

Apklausa: 40% tikisi, kad būstas pigs
Apklausa: 40% tikisi, kad būstas pigs 04-06 09:54
Kovo pabaigoje 40% apklaustųjų manė, kad būstas per ateinančius metus pigs, kad brangs – 19%. 2019 m. gruodį 55% apklaustųjų manė, kad būsto kaina per artimiausius metus didės, 9% – kad mažės.
Pirmadienį biržose matuojami ir numatomi teigiami pokyčiai
Pirmadienį biržose matuojami ir numatomi teigiami pokyčiai 04-06 09:52
Akcijos pirmadienį Azijos biržose šoktelėjo, apčiuopiamo brangimo tikimasi Europoje ir JAV, investuotojams įžvelgiant teigiamų ženklų kovos su koronavirusu fronte.
"Urmas" neims nuomos mokesčio už dalį kovo mėnesio
"Urmas" neims nuomos mokesčio už dalį kovo mėnesio 04-06 09:24
Palaikydamas smulkų ir vidutinį verslą prekybos miestelis "Urmas" nutarė nuomininkams taikyti 100% nuolaidą mokesčiui už tą kovo mėnesio dalį, per kurią dėl karantino jų parduotuvės privalėjo būti...

Ar dėl korona viruso Jūsų pajamos sumažėjo?

Kraft Heinz Co 25,32 +2,76%
Hewlett-Packard 14,48 -6,52%