VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Korpo autocentras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę "Korpo" autocentras

Atsiliepimai apie "Korpo" autocentras, UAB

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie "Korpo" autocentras, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Nusivyles klientas
2021-06-11 14:59:20 IP 5f4sod7s
Atsakyti
Ilgą laiką varėm savo automobilius (net 3) į šį servisą, ir visat taip nutikdavo, kad reikėdavo grįžti nes problema nebūdavo išspresta iki galo. Kiekvieną automobilį tekdavo varyti dėl tos pačios bėdos bent keletą kartų. Tiesiog atsibodo. Nuvažiavus į kitą autorizuotą servisą paaiškėjo kad dalis darbų net nebuvo atlikta, tačiau pinigai paimti. Geriau sumokėsiu, kad ir dvigubai brangiau, tačiau vešiu vieną kartą ir žinosiu, kad darbas atliktas iki galo. Taupant laiką ir pinigus tikrai rekomenduoju aplenkti šį “servisą”.
Atsakyti
Valerija, Vilnius 2021-02-22 22:43:12
Po įvykio iš Lietuvos draudimo gavau autoservisų sąrašą kur galiu kreiptis dėl automobilio apžiūros ir remonto. Paskaičius atsiliepimus pasirinkau Korpo autocentrą ir neapsirikau. Apžiūrai priėmė pagal sutartą laiką malonus darbuotojas Benas, sutvarkė dokumentus ir nusprendžiau remontuoti būtent čia. Greitai paskambino Miroslavas iš autocentro, paskyrė laiką, priėmė auto. Nepriekaištingai atliko kėbulo darbus, nuplovė išblizgino iškvėpino automobilį likau maloniai nustebinta, ačiū Korpo autocentro komandai. Jei reikės būtinai rinksiuos tik šią įmonę.
Visiškai priešinga situacija. NEIGIAMA. Po įvykio iš draudimo kompanijos gavome rekomendacinį sąrašą autoservisų. Pasirinkome Korpo autocentr1 adresu Beržų g. 17, Riešė. Pasiskambinome dėl apžiūros. Atsiliepus, paaiškinome situacija, sako Jums reikia pas Andrių. Paprašė palaukti. Girdime telefone šauksmą "Andriau......!!!" :) Po keletos akimirkų, atsiliepė jau vadinamasis Andrius, sutarėm laiką kitai dienai 10 val. ryto. Atvažiavus kitą dieną sutartu laiku, Andriaus laukėme 15-20min. Sulaukus, supažindinome su situacija. Apžiūrėjęs automobilį Andrius paprašė dar nuvažiuoti papildomai nuplauti, matyt tam, kad geriau matytus kėbulo pažeidimai, kadangi ant automobilio buvo nemažai žiedadulkių (vasaros pradžia). Davė savo tel. numerį, sutarėme, jog nuplovus paskambinsime. Po kelių valandų, paskambinus tam pačiam Andriui, paklausėme, kada galime atvažiuoti. Paprašė perkelti ir vėl kitai dienai 10 val.. Paklausėme ar nereikės vėl plauti (žiedadulkės, lietus ir t.t..), išgirdome sarkastišką atsaką "tikėkitės, kad neprireiks". Atvažiavus kitą dieną sutartu laiku, pakvietus vadinamąjį Andrių, žmogus nesuprato ko mes norime iš jo... (pamiršo). Paprašė palaukti. Laukėme ~50 min. prie autoserviso durų - nesulaukėme (kelis kartus, matomai su kitu klientu, praėjo pro šalį). Žmogus visiškai nemoką planuotis laiko. Per tą laiką, kol laukėme spėjome susidaryti nuomone ne tik apie minimą Andrių bet ir apie patį servisą bei autocento paslaugų lygi. Ačiū. Dar viena gera pamoka.
Valerija, Vilnius
2021-02-22 22:43:12 IP 2g5vj1hg
Atsakyti
Po įvykio iš Lietuvos draudimo gavau autoservisų sąrašą kur galiu kreiptis dėl automobilio apžiūros ir remonto. Paskaičius atsiliepimus pasirinkau Korpo autocentrą ir neapsirikau. Apžiūrai priėmė pagal sutartą laiką malonus darbuotojas Benas, sutvarkė dokumentus ir nusprendžiau remontuoti būtent čia. Greitai paskambino Miroslavas iš autocentro, paskyrė laiką, priėmė auto. Nepriekaištingai atliko kėbulo darbus, nuplovė išblizgino iškvėpino automobilį likau maloniai nustebinta, ačiū Korpo autocentro komandai. Jei reikės būtinai rinksiuos tik šią įmonę.
Vitalijus Brasiūnas
2020-10-29 11:32:27 IP 28m80m8g
Atsakyti
Labai noriu padėkoti Miroslavui ir jo komandai už kokybišką remontą ir puikų aptarnavimą! Daug ką padarę ir labai greitai. Net išplovė visą automobilį to tikrai nesitikėjau. Ir sutvarkė keleta smulkenu kurios net neturėjo buti tvarkomos. Labai dekingas! Tikrai rekomenduosiu servisą draugam ir šeimos nariam!
Atsakyti
Puikiai ir greitai sutais automobilį. Viską aiškiai papasakojo dėl atliktų darbų. Ir dar nuplovė automobilį, išsiurbe saloną, kas maloniai nustebino.
Tikrai rekomenduoju!
Atsakyti
Vežiau tvarkyti automobilio bamperį ir pakeist lempą už draudimo sąskaitą, sutvarkė per dvi dienas idealiai, taiii prie viso to tada dar pašalino klaidas kompe, įpylė langų skysčio ir dar automobilį sutvarkė! :D TIK PATYS GERIAUSI ATSILIEPIMAI IR DIDŽIAUSIOS REKOMENDACIJOS! Didelis ačiū Miroslavui!
Atsakyti
Noriu padėkoti Korpo autocentro darbuotojams, o ypač ekspertui Jurij, už TOBULĄ aptarnavimą!
Tvarkiau automobilį po eismo įvykio ir tikrai rekomenduoju, esant poreikiui, lankytis būtnet šiame servise. Automobilį atgavau ne tik suremontuotą, bet ir išplautą ir iškvėpintą :)
Ačiū!
Atsakyti
Ką tik atsiėmiau automobilį. Labai gera patirtis, tvarkingai užsiregistravo, pasakė per kiek padarys. Viska Viską sutvarkė, sudėjo naujas dalis, nudažė. Po savaitės atidavė automobilį, švarų, išsiurbtu salonu, nuplautą.

Jeigu reikėtų vėl kada nors reikėtų tvarkytis automobilį, tikrai atvažiuočiau.

VW Passatas 2015. Tvarkiausi pagal kasko draudimą, nes nutrenkiau kiškį, tai reikėjo keisti bamberį, plius krūvą grotelių, plastmasių, 2 radiatorius ir jų tvirtinimus.
Rūta Mačiulytė
2020-03-16 18:15:53 IP 2e7r3q90
Atsakyti
Du kartus teko kreiptis į šį autoservisą ir abu kartus likau labai patenkinta! Nuostabus aptarnavimas, darbo kokybė ir požiūris į klientą. Darbuotojas Jurijus yra fantastiškas savo srities specialistas! 100% rekomenduoju automobilio bėdas tvarkyti čia! :) Ačiū!
Atsakyti
Prisidedu prie kitų kurie yra teigiamai pakomentavę. Labai retai pakomentuoju už "patenkinamai" atliktą darbą, bet šiuo atveju galiu patvirtinti, kad Korpo darbuotojai atliko darbus labai puikiai. Kitą kartą tikrai važiuosiu pas jus ir rekomenduosiu kitiems. Papildomas ačiū Jurijui, už tiksliai atliktus darbus, už nublizgintą automobilį ir už tinkamą kainą (kas tampa retenybė Lietuvoje).
Atsakyti
Labai nuoširdžiai noriu padėkoti "Korpo" autocentrui. Po eismo įvykio teko pasirinkti servisą. Daug skaičiau apie visus atsiliepimų, bet labiausiai patiko atsiliepimai apie "Korpo", taigi pasirinkau jį. Ir neprašoviau. Labai, labai patenkinta jų operatyvumu, paslaugumu ir be abejo tikrai kokybiškai atliktu darbu. Kaip rašė kiti klientai, auto gavau visą blizgančią, išplautą, išvalytą, iškvėpintą :) O dar ir pakaitinį mašiniuką gavau, kuris tikrai labai pravertė. Kas dar labai patiko, tai, kad labai maloniai bendrauja su klientu. Kituose servisuose palikus automobilį turi kaip sako "lašėti ant smegenų", pastoviai skambinti kaip einasi darbai. Šitas tikrai nervindavo. O čia sulauki skambučio su dideliu atsiprašymu, kad nespės iki pažadėto laiko gražinti mašinos. Tai gal menkniekis, bet labai malonu. Tai dar kartą įrodo, kad jiems klientas svarbus. Atskirai noriu padėkoti Miroslavui, už tikrai malonų ir mandagų bendravimą. Sėkmės visiems darbuotojams ir AČIŪ. Visiems rekomenduoju apsilankyti šiame servise.
Atsakyti
Norėčiau padėkoti "Korpo" autocentro personalui už puikų aptarnavimą ir suteiktas automobilio remonto paslaugas. Džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią įmonę, kadangi visi darbai buvo atlikti kokybiškai, laiku bei atsižvelgiant į mano poreikius. Labia dėkoju p. Andriui už malonų ir konstruktyvų aptarnavimą, taip pat p. Jurij, kuris atliko visus reikiamus darbus. Nuostabu buvo atsiimti sutvarkytą automobilį man priimtinoje atsiėmimo vietoje bei švarų, blizgantį bei kvepiantį. Dėkui!
Atsakyti
Norėčiau dar karta nuoširdžiai padėkoti Miroslavui, už malonų aptarnavimą ir aukščiausio lygio paslaugas.
Automobilį grąžino spindintį, švaruolį, atrodanti lyg visiškai naujas.
Dažymo kokybė absoliučiai nepriekaištinga.Paslaugų kokybė pranoko visus lūkesčius, sėkmės Jums ir dar karta Ačiū.
Auris_2018/12 dažymo paslaugos
2019-01-27 11:34:43 IP 28m80i8v
Atsakyti
Įmonė dirba labai kokybiškai, esu labai dėkinga Miroslavui. Č. už profesionalumą ir bendradarbiavimą.Įmonę pasirinkau pagal atsiliepimų reitingus, ir neapsirikau. Sėkmės Jūsų komandai!
Atsakyti
Du kartus teko apsilankyt po avarijos kad suremontuotu ir labai patenkintas. Maloniai bendrauja su klientais, kokybiskai padaro darbus. Apsilankysiu ir vel jei reikes.
Atsakyti
Labai džiaugiuosi, kad Lietuvos draudimo rekomendacijomis pasirinkau šią įmonę taisyti savo automobiliuką po auto įvykio. Operatyviai, kokybiškai, greitai, dėmesingai, informatyviai ir mandagiai. Labai ačiū!! Pataisyta mašinytė, visa blizganti, naujai išvalyta ir su Korpo kvapuku-:)!! Labai ačiū aptarnavusiems Andriui ir Jurijui! Rekomenduoju.
Atsakyti
Super įmonė, dirba tikrai kokybiškai ir greitai!
Padarė darbus laiku, atidavė blizgančią ir pilnai sutvarkytą mašiną, sutvarkė netgi mažas problemas, kurių nereikėjo tvarkyti.
Negalvojau, kad Lietuvoje yra tokių servisų.
Atsakyti
Aukšto lygio įmonė!
Ne tik preciziškai sutvarkė kėbulo apgadinimus, bet nuolat palaikė kontaktą informuodama apie remonto eigą, teikė pasiūlymus ir konsultacijas.
Laikėsi pažadų ir darbus atliko laiku. Kruopščiai išvalė automobilio vidų, panelę, pakabino kvapuką.
Likau maloniai nustebintas!!!

Taip pat rekomenduojame

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ŠKODA ATSTOVYBĖ LIETUVOJE. Naujų ir naudotų Škoda automobilių pardavimas, garantinis aptarnavimas, originalios autodalys, servisas. ŠKODA modeliai: Škoda Octavia, Škoda Rapid, Škoda Karoq, Škoda Kodiaq, Škoda Yeti, Škoda Superb, Škoda Fabia, Škoda Roomster, Škoda Praktik. ARX aukštos kokybės paslaugos ne tik...
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Ūkininkų g. 12, Stanaičiai, LT-53285 Kauno r.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ Bosch servisas Kaune

Adresas: Taikos pr. 139A, LT-51131 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Šasi
VAŽIUOKLĖS REMONTO DIRBTUVĖS

Adresas: Paliūniškio g. 13, LT-35114 Panevėžys.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
„ŠASI“ savo veiklą pradėjo vykdyti 1996 m. Vienas iš pirmųjų autoservisų Panevėžyje. Individualioje įmonėje „Šasi“ atliekami lengvųjų automobilių, visureigių ir mikroautobusų važiuoklės remonto darbai. Restauruojamos automobilių pakabos detalės: šarnyrai, traukės, guminės įvorės. Taip pat restauruojame kliento...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

ES sutarė dėl naujų sankcijų Baltarusijai
ES sutarė dėl naujų sankcijų Baltarusijai 06-16 14:06
Europos Sąjungos ambasadoriai trečiadienį sutarė taikyti sankcijas 78 Baltarusijos asmenims ir septyniems juridiniams asmenims, pranešė diplomatai.
Pataisytame biudžete numatomas 6,9% BVP deficitas
Pataisytame biudžete numatomas 6,9% BVP deficitas 06-16 13:54
Vyriausybė Seimui perduoda priimti pakoreguotą 2021 m. biudžeto projektą. Projekte pagrindinis dėmesys skiriamas išlaidoms pandemijai suvaldyti ir ekonomikos paskatoms, taip pat valstybės sienos...
Restoranų asociacija nerimauja dėl stringančios PVM lengvatos
Restoranų asociacija nerimauja dėl stringančios PVM lengvatos 06-16 13:42
Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija nerimauja dėl Seime stringančios iniciatyvos laikinai nustatyti lengvatinį 9% PVM tarifą skausmingai nuo pandemijos nukentėjusiam maitinimo sektoriui...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Akcijų kainos

Goodyear 18,97 +3,77%
Exxon Mobil 64,33 +3,64%
Humana 424,66 +2,30%
Chevron 110,30 +2,16%
Adobe Systems 548,46 -1,52%
Citigroup 73,82 -1,78%
Macy's 18,44 -1,86%
Nokia 5,29 -2,94%

Žaliavų kainos pasaulyje

Dujos (JAV) 2,89 +10,31%
Sidabras 27,50 +7,05%
Cukrus 0,71 +2,90%
Jautiena 5,48 +6,00%
Benzinas 2,12 +6,53%
Ryžiai 493,00 -0,40%
Vištiena 2,37 +4,87%
Varis 10161,97 +8,98%