Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Korpo autocentras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę "Korpo" autocentras

Atsiliepimai apie "Korpo" autocentras, UAB

Parašyk savo nuomonę apie "Korpo" autocentras, UAB

Teko remontuoti automobilį KORPO autoservise, kuris yra Riešėje. Visų remonto procesu pasirūpino vadybininkas Domas. Tokio malonaus ir sąžiningo darbuotojo šiais laikais dar neteko sutikti, kuriam rūpėtų, kad klientas būtinai liktų patenkintas visos komandos darbu ir atlieka ne tik į vadybiniko pareigas įeinančius darbus, bet ir plovėjo pareigas, kad tik klientas liktų patenkintas. Man tekdavo kituose autoservisuose susidurti tik su tokia pozicija- " Kam moteriai aiškinti apie automobilį, vis tiek nieko nesupras".
Noriu nuoširdžiai padėkoti vadybininkui Domui už mandagų aptarnavimą ir sažinigą darbą.
Jau 5 mėnesius važinėju su sutvarkytu automobiliu, buvo gautas smūgis į priekį, ko pasekoje buvo sulamdytas numeris ir bamperis. Nusprendus taisyti mašiną servise ilgai laukti nereikėjo, automobilis buvo priimtas ir duotas pakaitinis. Tvarkymo terminas, kaip buvo pasakyta, turėjo užimti savaite. Paskambinus po nustatyto termino buvau informuotas, kad automobilis beveik sutvarkytas, ieškoma paskutinė detalė, kurią mano vairuojamo automobilio markėse dažnai yra pametama arba sugadinama (apatinė bamperio lūpa). Buvo pranešta apie padarytus darbus: perdažytas bamperis, pakeisti numeriai ir remeliai bei pakeistos du priekiniai žibintai, su vienu žibinto varikliuku. Praėjus pirminę ekspertizę šių gedimu nesimatė, todėl galiu pasakyti, kad darbas buvo atliktas sąžiningai ir svarbiausia kokybiškai (atrodė, kad buvo daroma sau). Automobilis buvo grąžintas tvarkingas ir išplautas. Jeigu dar kartą reikėtų vykdyti kėbulo remonto darbus, visų pirma kreipčiausi į Miroslavą, kadangi žmogus dirba sistemingai ir kokybiškai. Linkiu sekmės!
Nukentėjęs klientas
2022-05-10 12:56:19 IP 2ju3l2p1
Labai liūdna, skausminga patirtis, kaip blogai gali dirbti autoservisas, pradedant vadybininku, remonto meistrais, baigiant "l.e.p." direktoriumi. Paprastas remontas, galėjęs trukti iki 2d. užtruko 2 mėn. Laukimo metu naujas (4 mėn.) automobilis buvo apgadintas iš visų !!! kėbulo pusių, bandytas grąžinti nebaigus remonto plius su meistrų padarytais naujais sugadinimais, žiauriai išteptu salonu. Atitaisymo darbai truko antra tiek laukimo. Jokio kontakto su klientu, jokio paaiškinimo dėl nesklandumų. Pabaigoje dar pareikalauta sumokėti franšizę, nors pagal sutartį ji 0.
Jeigu tik galite, aplenkite šį autoservisą ir ypač vadybininką "ekspertą" Domą. Vardan to, kad nesužinotumėte, kaip gali būti blogai.
Noriu nuoširdžiai padėkoti Corpus serviso vadybininkui Domui, kuris gana operatyviai suorganizavo po autoįvykio mašinos remontą, aišku truputį teko palaukti eilėje, bet automobilis buvo suremontuotas kokybiškai per nustatytą terminą, nuplautas, iškvėpintas. Rekomenduoju drąsiai kreiptis į ši servisą ir jis pateisins visus Jūsų lūkesčius. Sėkmės!
Po autoįvykio nusprendžiau taisyti automobilį Korpo sutoservise dėl gerų atsiliepimų ir panašu suklydau. Jau virš dviejų mėnesių servisas negali gauti dalių (galinio sparno) mb w204. Prisiskambinus vadybininkui Domui girdžiu pasiteisinimus, kad vairuoju retą modelį kuriam neva dalių jie neranda. Internetas pilnas skelbimų tokių ardomų auto ir jau paruoštų pardavimui detalių. Per pusdienį pats pristatyčiau servisui ko reikia.
Dabar skambinu paprašyti nutraukti sutartį, bet vadybininkas išvis man nebeatsiliepia..
Didžiulį ačiū tariame Miroslavui ir jo Korpo autocentro komandai! Automobilis po eismo įvykio buvo sugadintas ir nesitikėjome, jog greitu metu įmanoma jį pataisyti. Tačiau pasitikėjome Korpo Autocentru. Miroslavas atkreipė dėmesį net į mažiausias detales, jos buvo pastebėtos ir pakeistos! Automobilis buvo atiduotas švarus - nuplautas, išsiurbtas, prikvėpintas!
VALERIJA, Vilnius
2021-11-16 15:27:44 IP 2e7qvlha
Dar kartą su nauja kėbulo problemėle teko kreiptis į "Korpo" autocentrą pas Miroslovą. Priėmimo neteko laukti ilgai, nes kiek supratau vieną savaitę planuoja kitai savaitei darbus. Sutartu laiku priėmė ir grąžino auto sutvarkytą/nudažyta, išplautą, iškvėpinta. Atliktiems darbams pretenzijų tikrai nėra. Ačiū Miroslovui ir kėbulų tvarkymo komandai. Kreipkites nepasigailėsite.
Aleksandr Korkac
2021-11-06 11:35:26 IP 2i24qlpn
Была повреждена машина, обратился к Мирославу, это действительно профессионал своего дела. Он без вопросов разобрался с моей проблемой, объяснил что надо делать. Пока я заполнял документы, машиной уже начали заниматься
Обратно машину я получил через 2 дня!Ремонт выполнен отлично, да ещё и машину отполировали и помыли салон!Вот это сервис!!!
Рекомендую всем автосервис"Korpo"
Огромное спасибо Мирославу и его коллегам!
Отдельное спасибо Генадию!
Genadijus Jurkovlianec
2021-10-23 11:01:14 IP 2deqvu1u
Miroslavas ir jo kolegos šaunuoliai, civilizacija atejo į autoservisų pasaulį. Po įvykio auto buvo sutvarkyta puikiai, atsižvelgiant į pilną auto komplektaciją ir nelengva kai kuriu komponentų gavimą. Super, įvertinimas 10 /10.
Labai AČIŪ Miroslavui, kuris sutartu laiku, greitai ir kokybiškai atliko žadėtus padaryti darbus. Respect Miroslavui
Nusivyles klientas
2021-06-11 14:59:20 IP 5f4sod7s
Ilgą laiką varėm savo automobilius (net 3) į šį servisą, ir visat taip nutikdavo, kad reikėdavo grįžti nes problema nebūdavo išspresta iki galo. Kiekvieną automobilį tekdavo varyti dėl tos pačios bėdos bent keletą kartų. Tiesiog atsibodo. Nuvažiavus į kitą autorizuotą servisą paaiškėjo kad dalis darbų net nebuvo atlikta, tačiau pinigai paimti. Geriau sumokėsiu, kad ir dvigubai brangiau, tačiau vešiu vieną kartą ir žinosiu, kad darbas atliktas iki galo. Taupant laiką ir pinigus tikrai rekomenduoju aplenkti šį “servisą”.
Valerija, Vilnius 2021-02-22 22:43:12
Po įvykio iš Lietuvos draudimo gavau autoservisų sąrašą kur galiu kreiptis dėl automobilio apžiūros ir remonto. Paskaičius atsiliepimus pasirinkau Korpo autocentrą ir neapsirikau. Apžiūrai priėmė pagal sutartą laiką malonus darbuotojas Benas, sutvarkė dokumentus ir nusprendžiau remontuoti būtent čia. Greitai paskambino Miroslavas iš autocentro, paskyrė laiką, priėmė auto. Nepriekaištingai atliko kėbulo darbus, nuplovė išblizgino iškvėpino automobilį likau maloniai nustebinta, ačiū Korpo autocentro komandai. Jei reikės būtinai rinksiuos tik šią įmonę.
Visiškai priešinga situacija. NEIGIAMA. Po įvykio iš draudimo kompanijos gavome rekomendacinį sąrašą autoservisų. Pasirinkome Korpo autocentr1 adresu Beržų g. 17, Riešė. Pasiskambinome dėl apžiūros. Atsiliepus, paaiškinome situacija, sako Jums reikia pas Andrių. Paprašė palaukti. Girdime telefone šauksmą "Andriau......!!!" :) Po keletos akimirkų, atsiliepė jau vadinamasis Andrius, sutarėm laiką kitai dienai 10 val. ryto. Atvažiavus kitą dieną sutartu laiku, Andriaus laukėme 15-20min. Sulaukus, supažindinome su situacija. Apžiūrėjęs automobilį Andrius paprašė dar nuvažiuoti papildomai nuplauti, matyt tam, kad geriau matytus kėbulo pažeidimai, kadangi ant automobilio buvo nemažai žiedadulkių (vasaros pradžia). Davė savo tel. numerį, sutarėme, jog nuplovus paskambinsime. Po kelių valandų, paskambinus tam pačiam Andriui, paklausėme, kada galime atvažiuoti. Paprašė perkelti ir vėl kitai dienai 10 val.. Paklausėme ar nereikės vėl plauti (žiedadulkės, lietus ir t.t..), išgirdome sarkastišką atsaką "tikėkitės, kad neprireiks". Atvažiavus kitą dieną sutartu laiku, pakvietus vadinamąjį Andrių, žmogus nesuprato ko mes norime iš jo... (pamiršo). Paprašė palaukti. Laukėme ~50 min. prie autoserviso durų - nesulaukėme (kelis kartus, matomai su kitu klientu, praėjo pro šalį). Žmogus visiškai nemoką planuotis laiko. Per tą laiką, kol laukėme spėjome susidaryti nuomone ne tik apie minimą Andrių bet ir apie patį servisą bei autocento paslaugų lygi. Ačiū. Dar viena gera pamoka.
Valerija, Vilnius
2021-02-22 22:43:12 IP 2g5vj1hg
Vitalijus Brasiūnas
2020-10-29 11:32:27 IP 28m80m8g
Labai noriu padėkoti Miroslavui ir jo komandai už kokybišką remontą ir puikų aptarnavimą! Daug ką padarę ir labai greitai. Net išplovė visą automobilį to tikrai nesitikėjau. Ir sutvarkė keleta smulkenu kurios net neturėjo buti tvarkomos. Labai dekingas! Tikrai rekomenduosiu servisą draugam ir šeimos nariam!
Puikiai ir greitai sutais automobilį. Viską aiškiai papasakojo dėl atliktų darbų. Ir dar nuplovė automobilį, išsiurbe saloną, kas maloniai nustebino.
Tikrai rekomenduoju!
Vežiau tvarkyti automobilio bamperį ir pakeist lempą už draudimo sąskaitą, sutvarkė per dvi dienas idealiai, taiii prie viso to tada dar pašalino klaidas kompe, įpylė langų skysčio ir dar automobilį sutvarkė! :D TIK PATYS GERIAUSI ATSILIEPIMAI IR DIDŽIAUSIOS REKOMENDACIJOS! Didelis ačiū Miroslavui!
Noriu padėkoti Korpo autocentro darbuotojams, o ypač ekspertui Jurij, už TOBULĄ aptarnavimą!
Tvarkiau automobilį po eismo įvykio ir tikrai rekomenduoju, esant poreikiui, lankytis būtnet šiame servise. Automobilį atgavau ne tik suremontuotą, bet ir išplautą ir iškvėpintą :)
Ačiū!
Ką tik atsiėmiau automobilį. Labai gera patirtis, tvarkingai užsiregistravo, pasakė per kiek padarys. Viska Viską sutvarkė, sudėjo naujas dalis, nudažė. Po savaitės atidavė automobilį, švarų, išsiurbtu salonu, nuplautą.

Jeigu reikėtų vėl kada nors reikėtų tvarkytis automobilį, tikrai atvažiuočiau.

VW Passatas 2015. Tvarkiausi pagal kasko draudimą, nes nutrenkiau kiškį, tai reikėjo keisti bamberį, plius krūvą grotelių, plastmasių, 2 radiatorius ir jų tvirtinimus.
Rūta Mačiulytė
2020-03-16 18:15:53 IP 2e7r3q90
Du kartus teko kreiptis į šį autoservisą ir abu kartus likau labai patenkinta! Nuostabus aptarnavimas, darbo kokybė ir požiūris į klientą. Darbuotojas Jurijus yra fantastiškas savo srities specialistas! 100% rekomenduoju automobilio bėdas tvarkyti čia! :) Ačiū!
Prisidedu prie kitų kurie yra teigiamai pakomentavę. Labai retai pakomentuoju už "patenkinamai" atliktą darbą, bet šiuo atveju galiu patvirtinti, kad Korpo darbuotojai atliko darbus labai puikiai. Kitą kartą tikrai važiuosiu pas jus ir rekomenduosiu kitiems. Papildomas ačiū Jurijui, už tiksliai atliktus darbus, už nublizgintą automobilį ir už tinkamą kainą (kas tampa retenybė Lietuvoje).
Labai nuoširdžiai noriu padėkoti "Korpo" autocentrui. Po eismo įvykio teko pasirinkti servisą. Daug skaičiau apie visus atsiliepimų, bet labiausiai patiko atsiliepimai apie "Korpo", taigi pasirinkau jį. Ir neprašoviau. Labai, labai patenkinta jų operatyvumu, paslaugumu ir be abejo tikrai kokybiškai atliktu darbu. Kaip rašė kiti klientai, auto gavau visą blizgančią, išplautą, išvalytą, iškvėpintą :) O dar ir pakaitinį mašiniuką gavau, kuris tikrai labai pravertė. Kas dar labai patiko, tai, kad labai maloniai bendrauja su klientu. Kituose servisuose palikus automobilį turi kaip sako "lašėti ant smegenų", pastoviai skambinti kaip einasi darbai. Šitas tikrai nervindavo. O čia sulauki skambučio su dideliu atsiprašymu, kad nespės iki pažadėto laiko gražinti mašinos. Tai gal menkniekis, bet labai malonu. Tai dar kartą įrodo, kad jiems klientas svarbus. Atskirai noriu padėkoti Miroslavui, už tikrai malonų ir mandagų bendravimą. Sėkmės visiems darbuotojams ir AČIŪ. Visiems rekomenduoju apsilankyti šiame servise.
Norėčiau padėkoti "Korpo" autocentro personalui už puikų aptarnavimą ir suteiktas automobilio remonto paslaugas. Džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią įmonę, kadangi visi darbai buvo atlikti kokybiškai, laiku bei atsižvelgiant į mano poreikius. Labia dėkoju p. Andriui už malonų ir konstruktyvų aptarnavimą, taip pat p. Jurij, kuris atliko visus reikiamus darbus. Nuostabu buvo atsiimti sutvarkytą automobilį man priimtinoje atsiėmimo vietoje bei švarų, blizgantį bei kvepiantį. Dėkui!
Norėčiau dar karta nuoširdžiai padėkoti Miroslavui, už malonų aptarnavimą ir aukščiausio lygio paslaugas.
Automobilį grąžino spindintį, švaruolį, atrodanti lyg visiškai naujas.
Dažymo kokybė absoliučiai nepriekaištinga.Paslaugų kokybė pranoko visus lūkesčius, sėkmės Jums ir dar karta Ačiū.
Auris_2018/12 dažymo paslaugos
2019-01-27 11:34:43 IP 28m80i8v
Įmonė dirba labai kokybiškai, esu labai dėkinga Miroslavui. Č. už profesionalumą ir bendradarbiavimą.Įmonę pasirinkau pagal atsiliepimų reitingus, ir neapsirikau. Sėkmės Jūsų komandai!
Du kartus teko apsilankyt po avarijos kad suremontuotu ir labai patenkintas. Maloniai bendrauja su klientais, kokybiskai padaro darbus. Apsilankysiu ir vel jei reikes.
Labai džiaugiuosi, kad Lietuvos draudimo rekomendacijomis pasirinkau šią įmonę taisyti savo automobiliuką po auto įvykio. Operatyviai, kokybiškai, greitai, dėmesingai, informatyviai ir mandagiai. Labai ačiū!! Pataisyta mašinytė, visa blizganti, naujai išvalyta ir su Korpo kvapuku-:)!! Labai ačiū aptarnavusiems Andriui ir Jurijui! Rekomenduoju.
Super įmonė, dirba tikrai kokybiškai ir greitai!
Padarė darbus laiku, atidavė blizgančią ir pilnai sutvarkytą mašiną, sutvarkė netgi mažas problemas, kurių nereikėjo tvarkyti.
Negalvojau, kad Lietuvoje yra tokių servisų.
Aukšto lygio įmonė!
Ne tik preciziškai sutvarkė kėbulo apgadinimus, bet nuolat palaikė kontaktą informuodama apie remonto eigą, teikė pasiūlymus ir konsultacijas.
Laikėsi pažadų ir darbus atliko laiku. Kruopščiai išvalė automobilio vidų, panelę, pakabino kvapuką.
Likau maloniai nustebintas!!!

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
Bendra Lietuvos-Čekijos įmonė UAB "ARX"
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Maksi servisas
Autoserviso Paslaugos Vilniuje

Adresas: Lukšio g. 16, LT-08457 Vilnius.
Važiuoklės remontas,ratų suvedimas Turbinų remontas, tepalų filtrų keitimas Variklių remontas, pagrindinių dirželių keitimas Kompiuterinė diagnostika, elektros sistemos remontas Greičių dėžių ir sankabų keitimas, remontas Stabdžių sistemos remontas Ratų montavimas, balansavimas Kondicionierių pildymas ir remontas...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ Bosch servisas Kaune

Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Šasi
VAŽIUOKLĖS REMONTO DIRBTUVĖS

Adresas: Paliūniškio g. 13, LT-35114 Panevėžys.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
„ŠASI“ savo veiklą pradėjo vykdyti 1996 m. Vienas iš pirmųjų autoservisų Panevėžyje. Individualioje įmonėje „Šasi“ atliekami lengvųjų automobilių, visureigių ir mikroautobusų važiuoklės remonto darbai. Restauruojamos automobilių pakabos detalės: šarnyrai, traukės, guminės įvorės. Taip pat restauruojame kliento...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Papildomos lengvatos darbuotojams derinti šeiminius ir darbo įsipareigojimus – ką turėtų žinoti darbdaviai ir darbuotojai arba - kas keičiasi? 07-05 01:17
2022 m. birželio 28 d. Seimas pritarė Darbo kodekso bei Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymo pakeitimų paketui, kuriuo kartu įgyvendinant Europos Parlamento ir Tarybos direktyvų dėl...
Lietuviai Škotijoje semiasi patirties būsimiems vėjo elektrinių jūroje projektams 07-05 01:06
Kitąmet Lietuvoje bus skelbiamas didžiausias jos istorijoje vėjo energetikos projekto konkursas – Baltijos jūroje netoli Palangos planuojamo statyti 700 MW vėjo parko. Šiame konkurse dalyvaus ir...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?