Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rūta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rūta

Atsiliepimai apie Rūta, UAB

"Laiko išmėgintas skonis"
Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Rūta, UAB

On June 28th at Vilnius Akropolis shop. I really appreciated her good customer service and I'm happy to say that I received the most warm and helpful service I had in a while. The shopkeeper was very pleasant which helped boost my mood in a difficult time. She also helped me pick out gifts for everyone and packed them. Her recommendations hit the nail on the head with my loved ones. And the product itself is delicious and beautifully made. I am very impressed and definitely coming back to the shop when I'm back in Lithuania.
Jolita 2021-12-25 08:59:06
Labai gaila, bet visi įstaigos darbuotojų vaikai buvo apgauti. Gavo jūsų dovanėlę, saldainių rinkinį " žiemos išdaigos", kurioje ant pakuotės rašoma, kad bus kuprinė, kurią reikia splvinti. Vaikams atidarius, jokios kuprinės nebuvo, tik kažkoks kamuoliukas. Būkite mieli, neapgaudinėkite vaikų ir tų žmonių, kurie pasitiki jūsų produkcija. Esam labai nusivylę.

labai dėkojame, kad parašėte. „Rūtos“, kaip maisto gamintojo, reputaciją tarp vartotojų laikome didžiausiu įmonės turtu.
Šiuo atveju buvo sumaišytos dovanėlių staigmenos, kamuoliukas turėjo būti kitame, „Pasakų namelio“ rinkinyje.
Nuoširdžiai atsiprašome ir apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Stengsimės tokių klaidų ateityje išvengti ir būti atidesni.
Sveiki, labai ačiū už komentarą, nes kaip tik šiandiena sulaukiau skambučio su pasiūlimu dirbti vienoje iš RŪTA firminių parduotuvių, būčiau jau ir nuėjusi, gerai kad perskaičiau komentarus, dabar tikrai neisiu, nes pas panašios psichikos darbdavį dirbau ir neseniai išėjau, būčiau antrą kartą į tą pačią balą įkritusi, AČIŪ labai už įspėjimą.
Pirkeja 2021-04-22 12:29:17
Sveiki. Sakykit normalus pardavejos elgesys yra tok, mato kad prieinu prie saleles, bet tuo momentu ji iseina (nes taip buvo suplanavus) ir tada as kantriai jos laukiu 25 minutes, bent jau laikroduka uzsidetu kuriam laikui iseina. Stovejom trys pirkejai kantriai kol likau viena, nu ne pas visus gelezine kantrybe. Klaipedos Akropolis.

dėkojame už pastabą ir apgailestaujame, dėl nemalonios patirties. Aptarsime situaciją su pardavėja ir tikimės, kad sugrįšite į mūsų parduotuves.

UAB „Rūta“ administracija
Glorija 2020-09-02 22:36:08
Paprastai nemegstu vertinti kitų žmonių darbo, bet dabar susilaikyti negaliu.. Dažnai apsiperku jūsų parduotuvėje esančioje Klaipedos Akropolyje... Kas kart mane nustebina ten dirbančios pardavėjos savo šypsenomis ir pozityvių bendravimų.Padeda išsirinkti net tada kai pati nežinau ko noriu... Visada malonios, paslaugios pasiruošusios padėti.... Neslepsiu kartais ateinu pas jus ne tik pasmalyžiauti bet ir pasikrauti gera energija! Daugiau tokių pardavėju! P.S gaila niekada neisidėmiu mergaičių vardų....
Laba diena, Glorija,

labai ačiū už tokį gražų atsiliepimą! Būtinai perduosime pardavėjoms :)

UAB „Rūta“ administracija
Pirkėja 2020-11-15 19:19:31
Pardavėja dirbanti megoje, siaubingai nemandagi ir nekomunikabili, nors saldainius ir pirkau, bet pasijaučiau tarytum nelauktas svečias pas ją į namus užėjęs. Nuo šiol rinksiuosi kitą vietą. Saldainiai skanūs ačiū. Lankiausi lapkričio 10d.

dėkojame už pastabą ir apgailestaujame, dėl nemalonios patirties. Aptarsime situaciją su pardavėja ir tikimės, kad sulauksime Jūsų kitose mūsų firminėse parduotuvėse.

UAB "Rūta" administracija
Šarūnė 2020-05-09 17:19:03
Buvau labai sužavėta aptarnaujančios pardavėjos Klaipėdos Akropolio Rūtos parduotuvėje. Daugiau tokių darbuotojų.
2020.05.09
Sveiki, Šarūne! Labai ačiū už gražų atsiliepimą :)
2020.05.09
Danutė Beganskienė
2019-12-13 19:51:50 IP 28mbvohi
Esame Jūsų įmonės produkcijos gerbėjai. Norime pasveikinti Jūsų darbuotojus su artėjančiomis šv. Kalėdomis, o ypač gerb. Jeleną Papinigienę, dirbančią Vilniuje, Jeruzalės "Rimi" PC "Rūtos" saldumynų skyriuje. Dėkojame gerb. Jelenai už malonų bendravimą, visų mūsų pageidavimų išpildymą ir malonią šypseną veide. Linkime visiems sveikatos ir sėkmingų metų.

Danutė Beganskienė, Vilnius
Gerb. Raimonda del maišeliu taupymo, noriu Jums pasakyti, kad skirti reikia maišelio ir musu motinos gamtos taupyma, kad Jusu neištiktu šokas nuvykus i isivysčiusias EU valstybes tokias kaip Švedija ar Vokietija, kur madinga net i degaline atsinešti savo puodeli kavai del gamtos saugojimo, šaunuoles pardavejos ir toliau mažinkite maišeliu dalinima iki minimumo. O tokiom kaip Raimonda linkiu supratingumo.
Pasirodo Klaipėdos Akropolio "Rūtos" skyrius taupo maišelius. Norėjo saldainius man paduotį į rankas, nes pirkau per mažai saldainių. Taip man pasitaikė tik pirmą kartą... Juk perku ir triufelius ir kitus sveriamus saldainius, niekur man nepasakė, kad neščiausi rankoje. Gerbiami parduotuvės vadovai, gal nejuokinkite pirkėjų ir nedarykite gėdos įmonei.Kokia pardavėja buvo, aiškinkitės patys. Data 2019 12 28.
Klientė 2019-09-19 19:03:31
Laba diena.Apsiperkant pas Jus parduotuvėje PC, , EUROPA" buvau nustebusi, man buvo pasiūlyta pirkti kaimiskus kiaušinius ir medų.Apie, , Rūtos" saldainius nebuvo nei kalbos, kaip visada nusipirkusi dražė, , Žara" išėjau.Gaila ne įsidėmėjau pardavėjos vardo.O gal aš klystu ir nepastebėjau naujos produkcijos tendencijos.Jei taip... Atsiprašau

Dėkojame už informaciją ir atsiprašome, kad apsilankymas mūsų firminėje parduotuvėje Jums galimai sukėlė neigiamą įspūdį. Parduotuvės, veikiančios PC "Europa", asortimente išimtinai vyrauja tik mūsų gaminiai.
Aiškinamės situaciją, todėl maloniai prašome, esant galimybei, susisiekti su mūsų įmonės atstovais telefonu Nr. 8 41 52 20 45 arba el. paštu [email protected]

UAB "Rūta" administracija
Imoneje tragiskos salygos. Darbuotojai verciami dirbti virsvalandzius, per atostogas ar sergant, siuncia darba i namus kad dirbtum prie kompiuterio nemokamai. Kur ziuri darbo prieziuros tarnybos neaisku. Didelis stresas, mazi atlyginimai, visiskas direktoriaus nesiskaitymas su darbuotojais. Tiesiog geda tokiai garsiai imonei. Greiciau bankrutuotu ar darbuotojai susirinktu ir pasakytu kad nedirbsim tokiom salygom, bet bijo netekti darbo, nes dirba daugiausiai netoli pensijos.
Sutinku su šiais žodžiais ten geriau ne dirbkit 13 metų atidirbau kaip kalėjime po 12 val. į dieną
GEDA PELEDA !!! SIAULIETISKOS NUOLAIDOS ?20180428 buvome Siauliuose RUTOS firmos centre-muziejuje ir salia esancioje ju gaminiu parduotuveje-ant sienos skelbimas, kas buvo muziejuje gauna 30% nuolaida pirkiniams...bet pardaveja atsove, kad nuolaida netaikoma, o skelbimas kabo nuo PRAITU METU...prasiau nuimti klietus klaidinanti plakata, deja jis liko ir po valandos, kuria praleidome salia esancioje RUTOS kavineje ;)!?
buvusi darbuotoja
2018-02-10 01:32:01 IP 4ljjoii
Rolandas 2018-02-08 19:38:33
Laba diena. Nei "kreivų snukių", nei grasinimų, nei pravardžių darbuotojams šioje įmonėje nėra. Jeigu susidūrėte su nepagarbiu elgesiu Jūsų atžvilgiu, nebuvo sumokėti pažadėti pinigai, prašau informuokite direktorių arba personalo vadovę.
kaip tai NERA? jeigu su jumis kalba pagarbiai (o sprendziant is vardo-jus greiciausiai direktorius, tai KITAIP su jumis ir negaletu kalbet) tai nereiskia, kad su darbuotojais vadovai irgi kalba pagarbiai. (ar nejauciait skirtumo tarp direktoriaus ir paprastos pardavejos?) o kreivi snukiai snukiai neturi but kabutese (mane izeidinejo dar ir ne taip jusu super mega afigieni "vadovai"). atkreipkit demesi i vadovus, o ne skubekit komentariuka palikti, kad viskas ok
galiu tik pasikartot-vien neigiami atsiliepimai apie VADOVUS, o ne produkcija. produkcija tikrai labai skani, originali ir kokybiska.
buvusi darbuotoja
2018-02-01 19:38:45 IP 4ljjoii
NEREKOMENDUOJU dirbti Rutoj. esu ten dirbus, visi vadovai chamai ir nachalai. pastoviai su kreivais snukiais, uz nugaros aptarineja darbuotojus, sugalvoja pravardes. LIEPIA eiti dirbti per savo iseigines, jeigu sakai, kad turi planu-tai sako, jog darbas turi but pirmoj vietoj. netiesiogiai grasina, kad atleis is darbo uz KA NORS. jeigu kyla kazkokiu nesusipratimu parduotuveje ir bandai susisiekt su vadove, tai pakeltu (kitu ir nemoka) tonu aiskina, kad trukdai jai dirbt ir jai iki lemputes. ju visi zodziai ir pazadai nieko verti, jeigu sako, kad sumokes daugiau (uz tai, pvz, kad dirbi per savo laisva diena kazkokioj parodoj) tai nemoka, o kai vis primini-ignoruoja. palinkeciau ismokt mandagumo, bet ju vizitine kortele "kreivas snukis ". keistai nuskambes, bet geriausia kas yra siame darbe-klientai, daugiau pliusu nepastebejau
Laba diena, parduotuvėse nėra kramtomų saldainiukų su saldymedžiu, kas atsitiko, kodėl negaminate.
Laba diena.Šiandiena Jakšto g.Vilniuje
man nepardavė prekių, nes neturėjo gražos iš 50- ties euru, paaškindami, kad perku už mažą sumą, norėjau pirkti ledus ir žefirą.Pardavėjai nemandagus.

Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...
APUNTA
REKLAMINIAI SALDAINIAI | VERSLO DOVANOS

Adresas: J. Jasinskio g. 10, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; grafika, dizainas; konditerija, saldumynai; renginių organizavimas; spaustuvės, leidyba; tara, pakuotės.
SALDI REKLAMA. Verslo dovanos, kurios įsimena. Reklaminiai saldainiai, saldžios verslo dovanos ir šokoladas su reklamine pakuote. Kuriame ir gaminame firmines dovanas ir saldžius firminius suvenyrus su logotipu sėkmingai Jūsų įmonės komunikacijai. Šokoladukai su logotipu ir saldžios verslo dovanėlės skirtos...
Daisena
CoffeePlace.lt

Adresas: Sandraugos g. 23, LT-52102 Kaunas.
Veiklos sritys: kava, arbata; didmeninė prekyba; gėrimai (nealkoholiniai); interneto parduotuvės; konditerija, saldumynai; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
COFFEEPLACE.LT CoffeePlace.lt – platus kavos, kavos aparatų, arbatos, saldumynų, užkandžių asortimentas bei rutinos praskaidrinimas staigmenomis, dovanomis ar ypatingais pasiūlymais! Jau daugiau nei 25 metus mūsų kava sėkmingai keliauja į klientų namus ar biurus. Sukauptos patirties dėka, galime pasiūlyti tik...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Piestro
RANKŲ DARBO PYRAGAI

Adresas: L. Giros g. 50, LT-06325 Vilnius.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; gamyba; kepyklos; maisto produktai.
Kiekvienas mūsų pyragas yra minkomas, formuojamas, puošiamas bei pakuojamas rankomis. Mes tikime, jog kokybiški produktai ir žmogaus rankos geba sukurti žymiai daugiau, negu patys moderniausi prietaisai. Todėl kiekvienas pyragas – individualus, pagamintas tik Jums. Nenaudojame jokių pakaitalų. Vadovaudamiesi šia...

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Walt Disney 117,69 +4,68%
Moody's 317,60 -1,53%