Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rūta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rūta

Atsiliepimai apie Rūta, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Rūta, UAB

Teko dirbti ir man..
2019-06-05 16:32:12 IP 90.131.43.108
Kaip gaila, kad tokios prastos vadoves, kaip Diana vercia darbuotojus iseit is darbo. Direktorius, kaip aklas kaciukas (nebutu kavianskas) mato tik jos sijona, o kad ji elgiasi su darbuotojom, kaip su siukslem-nemato arba nenori matyt. Kiek esu dirbus UAB Ruta, tai nei karto neteko matyt jos nuotaikoj arba su sypsena, pastoviai viskuom nepatenkinta. Turejo nuosava "suniuka"-Irmina. Diana prieky eina, o p.Irmina su maisais, dezemis bega is paskos. Su viskuom ji sutikdavo ka pasakydavo Diana. Diana leisdavo sau saipytis is darbuotoju prie savo kolegu.gi nieko baisaus, ane, direktoriau? Kas tokios tos darbuotojos, ir KAS Diana! Direktoriau! Jus pasigirkit VIESAI, kiek darbuotojos turejo nuolaida? O gi visas, pilnas NULIS. tikrai gerbiat ir vertinat savo darbuotojus! Kaip jau rase zemiau-savo iseiginiu planuot neturejai teises, nes ta pati Diana galejo liept eit dirbt per ji. Tikrai GEDA.Kas is tos skanios produkcijos, jei valdzia-meslas
Imoneje tragiskos salygos. Darbuotojai verciami dirbti virsvalandzius, per atostogas ar sergant, siuncia darba i namus kad dirbtum prie kompiuterio nemokamai. Kur ziuri darbo prieziuros tarnybos neaisku. Didelis stresas, mazi atlyginimai, visiskas direktoriaus nesiskaitymas su darbuotojais. Tiesiog geda tokiai garsiai imonei. Greiciau bankrutuotu ar darbuotojai susirinktu ir pasakytu kad nedirbsim tokiom salygom, bet bijo netekti darbo, nes dirba daugiausiai netoli pensijos.
Sutinku su šiais žodžiais ten geriau ne dirbkit 13 metų atidirbau kaip kalėjime po 12 val. į dieną
GEDA PELEDA !!! SIAULIETISKOS NUOLAIDOS ?20180428 buvome Siauliuose RUTOS firmos centre-muziejuje ir salia esancioje ju gaminiu parduotuveje-ant sienos skelbimas, kas buvo muziejuje gauna 30% nuolaida pirkiniams...bet pardaveja atsove, kad nuolaida netaikoma, o skelbimas kabo nuo PRAITU METU...prasiau nuimti klietus klaidinanti plakata, deja jis liko ir po valandos, kuria praleidome salia esancioje RUTOS kavineje ;)!?
Rolandas 2018-02-08 19:38:33
Laba diena. Nei "kreivų snukių", nei grasinimų, nei pravardžių darbuotojams šioje įmonėje nėra. Jeigu susidūrėte su nepagarbiu elgesiu Jūsų atžvilgiu, nebuvo sumokėti pažadėti pinigai, prašau informuokite direktorių arba personalo vadovę.
kaip tai NERA? jeigu su jumis kalba pagarbiai (o sprendziant is vardo-jus greiciausiai direktorius, tai KITAIP su jumis ir negaletu kalbet) tai nereiskia, kad su darbuotojais vadovai irgi kalba pagarbiai. (ar nejauciait skirtumo tarp direktoriaus ir paprastos pardavejos?) o kreivi snukiai snukiai neturi but kabutese (mane izeidinejo dar ir ne taip jusu super mega afigieni "vadovai"). atkreipkit demesi i vadovus, o ne skubekit komentariuka palikti, kad viskas ok
galiu tik pasikartot-vien neigiami atsiliepimai apie VADOVUS, o ne produkcija. produkcija tikrai labai skani, originali ir kokybiska.
NEREKOMENDUOJU dirbti Rutoj. esu ten dirbus, visi vadovai chamai ir nachalai. pastoviai su kreivais snukiais, uz nugaros aptarineja darbuotojus, sugalvoja pravardes. LIEPIA eiti dirbti per savo iseigines, jeigu sakai, kad turi planu-tai sako, jog darbas turi but pirmoj vietoj. netiesiogiai grasina, kad atleis is darbo uz KA NORS. jeigu kyla kazkokiu nesusipratimu parduotuveje ir bandai susisiekt su vadove, tai pakeltu (kitu ir nemoka) tonu aiskina, kad trukdai jai dirbt ir jai iki lemputes. ju visi zodziai ir pazadai nieko verti, jeigu sako, kad sumokes daugiau (uz tai, pvz, kad dirbi per savo laisva diena kazkokioj parodoj) tai nemoka, o kai vis primini-ignoruoja. palinkeciau ismokt mandagumo, bet ju vizitine kortele "kreivas snukis ". keistai nuskambes, bet geriausia kas yra siame darbe-klientai, daugiau pliusu nepastebejau
Laba diena, parduotuvėse nėra kramtomų saldainiukų su saldymedžiu, kas atsitiko, kodėl negaminate.
Laba diena.Šiandiena Jakšto g.Vilniuje
man nepardavė prekių, nes neturėjo gražos iš 50- ties euru, paaškindami, kad perku už mažą sumą, norėjau pirkti ledus ir žefirą.Pardavėjai nemandagus.

Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...
APUNTA
REKLAMINIAI SALDAINIAI | VERSLO DOVANOS

Adresas: Liubarto g. 31A, Įėjimas iš Vykinto g., LT-08117 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; grafika, dizainas; konditerija, saldumynai; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; spaustuvės, leidyba; tara, pakuotės.
„Saldi reklama“ — originalios verslo dovanos ir saldūs reklaminiai suvenyrai, proginiai sveikinimai. Didžiausia saldžių verslo suvenyrų kolekcija Lietuvoje. Leidyklėlė „Šokoladukai ir vaizdai“ — unikalus produktas „Šokoladinė mozaika“. Tai naujas požiūris į leidinį, reklamą, šokoladą ir įmonės pristatymą. Leidžiame...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Kartagena
Maisto pramonės įrengimai ir žaliavos

Adresas: Taikos pr. 106, LT-51165 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; konditerija, saldumynai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga; žemės ūkio technika.
KARTAGENA - 23 metai patikimas prekybos ir eksporto partneris: * Maisto pramonės įrenginiai (dozavimo linijos, išpilstymo linijos, šaldymo įrenginiai). * Restoranų ir kavinių įranga. * Pakavimo įranga, medžiagos. * Konditerijos ir duonos gamybos pramonės žaliavos. * Kepyklų įranga. * Prieskoniai ir maisto priedai...
Ambertonas
Adresas: Taikos pr. 98, LT-51177 Kaunas.
Veiklos sritys: chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; higienos reikmenys; importas; indai, valgymo įrankiai; interjero apdailos medžiagos; kava, arbata; konditerija, saldumynai; kosmetika, parfumerija; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; maisto produktai; popierius, jo gaminiai; trąšos; ūkio prekės.
"AMBERTONAS" - didmeninės prekybos įmonė savo veiklą pradėjo 1995 metais. Nuosekliai augant įmonei, bendradarbiaujant su vis platesniu partnerių ratu, didėjo prekių asortimentas, prekybos apimtys ir pardavimai, susiformavo efektyvi pristatymo ir logistikos sistema: didmeninė prekyba higienos prekėmis ir reikmenimis...

Jau galite sužinoti ar statybos įmonėse dirba Statybininko korteles turintys darbininkai 06-20 19:05
Nuo šiol mūsų portale galėsite ne tik rasti informaciją apie statybos sektoriaus įmonių apyvartą, vidutinį atlyginimą ar darbuotojų skaičių, bet ir sužinoti ar įmonėje dirba darbininkai su...
K. Mažeika: 5% mokesčio nemokės smulkūs miškų savininkai ir įsipareigoję nekirsti miško 06-27 15:37
Smulkiausi miškų savininkai ir naudos iš savo miškų negaunantys asmenys neturės mokėti privataus miško mokesčio, sako aplinkos ministras.
Seimas pritarė prezidentės veto dėl teisės turėti ginklą karo metu
Seimas pritarė prezidentės veto dėl teisės turėti ginklą karo metu 06-27 14:51
Seimas ketvirtadienį pritarė prezidentės Dalios Grybauskaitės veto dėl teisės turėti ginklą karo metu.

Kur atostogausite šią vasarą?

Colgate-Palmolive 72,35 -2,11%
Nasdaq 94,61 -3,46%