Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rumina, IĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rumina

Atsiliepimai apie Rumina, IĮ

Parašyk savo nuomonę apie Rumina, IĮ

Niekam nepalinkėčiau išgyventi to, ką teko man, po gydymosi šioje klinikoje.
Klinikoje lankėmės nuo 2016 m., kur kalytei gyd. Paulius Morkūnas nustatė skydliaukės sutrikimą ir gydė Thyroxinu.
Ateidavome pasitikrinti kraujo ir aš vis sakydavau, kad man nepatinka jos gimda ir gal reiktų pašalinti. Kalytės sveikatai nesitaisant, 2017 m. birželio 21 d. atvykome atlikti kraujo tyrimų. Vėlgi išsakėme nuogąstavimus dėl galimų problemų su kalytės gimda
Paulius jai suleido kažkokį cheminį preparatą, kaip laikiną kastraciją. Tada net nebuvo užsiminta apie didelę cheminės kastracijos šalutinių poveikių riziką: padidėja pieno liaukos auglių, kiaušidžių cistų, gimdos uždegimo rizika. Apmaudu, kad tai apie tai išsiaiškinau ir sužinojau tik dabar.
2018.05.15 kalytei prasidėjo menstruacijos, kurios man neatrodė geros
2018, 06, 11 kalytė suviduriavo ir aš kreipiaus į kliniką
Paulius turėjo išvykti, todėl mus priėmė gydytojas Sigitas, kuris jokios ligos istorijos kompiuteryje nerado ir paaiškino, kad po programos pakeitimo liko tik klientų duomenys, o ligos istorijos nepersikėlė. Tai jau daug pasako apie klinikos požiūrį į darbą. 06.14 d. gydytoja Ernesta padarė echoskopiją, bet irgi nieko blogo nematė.
Kadangi pradžioj šunelis viduriavo, tai taip ir gydė nuo „apsinuodijimo“, nors ir sakiau, kad kad ji nieko kitaip neėdė ir kad pas ją eina kažkokios keistos spalvos ir struktūros išskyros.
Birželio 16 d. Paulius dar kartą echoskopavo, jam gimda nepatiko, bet gydymą baigė ir pasakė, kad jei pasikartos, tada skambinti ir jau operuos.
Aišku birželio 19 d., pasibaigus antibiotikų poveikiui, tai pasikartojo
Birželio 20 d. telefoninio pokalbio metu su Pauliumi, po daugiau kaip savaitės gydymo nuo „apsinuodijimo“, buvo skubos tvarka nuspręsta operuoti, pašalinant gimdą. Dėl operacijos derinau ir tariausi su daugiau kaip du metus gydančiu šunelį daktaru Pauliumi. Atvežus birželio 21 d. ryte į kliniką, Pauliaus dar nebuvo, gydytojas Sigitas pažiūrėjo, kad operacija paskirta 12 val., pasakė, kad palikčiau, kad šuneliui sulašins lašelinę, o po operacijos paskambins.
Paulius taip ir neatvyko, o manęs niekas net neinformavo. Operaciją atliko :
Ernesta Kuraitienė-Praktikos sritys: nefrologija, reprodukcija-akušerija-neonatologija, reabilitacija. Jai padėjo Sigitas Rinkevičius -Specializuojasi: odontologija, egzotiniai gyvūnai, rentgenologija. Taip pat operacijoje dalyvavo studentas -praktikantas.
Nei vieno chirurgo, nors Paulius aiškina, kad jie gali tai daryti, nors be jo dar klinikoje dirba 3 chirurgai Šunelis ant operacinio stalo MIRĖ
Informuoti manęs, kad ne jis atliks operaciją jis taip pat manęs neprivalėjo, nes jie tiesiog to nedaro. Toks vaizdas, kad Pauliaus Morkūno darbas tik rinkti klientus savo kolegoms ir toliau jie jau gali daryti viską..
Paprašiau padaryti mirties išrašą. Kai atėjau atsiimti, pagrindinis klausimas dominęs Paulių, kur padėjau lavonėlį? Gavau ligos istorijos išrašą
Perskaičiuosi, radau daug neatitikimų (tiek svorio, tiek ligos eigos). Bet labiausiai pribloškė paskutinė citata, kad aš atsiimdama lavonėlį cituoju : „klinikos personalui grasino, iškoneveikė. Išėjo iš klinikos nesusimokėjusi“ ir tai užakcentuota ligos istorijos išraše.
Štai kur klinikos prioritetai.
Nesvarbu, kad pažeidė mano kaip kliento teises, pasipraktikavo ant gyvūno sukeldami jai daug skausmo ir finale jį pražudė.
Padarė man didžiulę moralinę ir materialinę žalą, sukėlė tokį šoką, kad aš apie jokį susimokėjimą net negalvojau tuo momentu. Šiai klinikai svarbiausia yra tik pinigai. Nesvarbu, išmanai ar ne kaip ir nuo ko gydai, svarbu, kad klientas už tai sumokėtų.
Norejau padekoti gyd Sigitui uz pastangas padeti musu augintiniuj, nors ir netekome savo seimos nario, gyd savo darba atliko be priekaistu. Rekomenduoju visiems, gyd ismanantis savo darba, siltas ir malonus, visada patars. Sekmes jums!!!! ir dar karta aciu!!!!
Didelis Ačiū šiai Klinikai.Ypač Vytautui ir Pauliui (kitų šios klinikos daktarų tiesiog neteko pažinti). Tai VET. GYDYTOJAI iš didžiųjų raidžių. Atsidavę savo darbui iš visos širdies, negailintys savo laiko, neabejingi svetimui skausmui, labai mylintys gyvūnus, sąžinigi, nes daro ne tai kas naudingiausia klinikai, o tai kas geriausia gyvūnui. AČIŪ
Loreta 2017-10-10 12:44:06
Sveiki, nusivyliau sia klinika, po 3men.tik nustate tikslia diagnoze, daug vaistu naudota, gyde dar pora men., rezultatai negerejo, pasiulius operuotis, sutikau, deja, pasekmes labai skaudzios.
Paulius ir Vytautas, patarciau keisti klinika.
Loreta 2017-10-10 12:44:06
Laba diena, ar galetumete pasidalinti tiksliau..pas kuri gydytoja skaudzios pasekmes? Nenorime rizikuoti, siulo operuoti suni..
Didelis ačiū gydytojai Visockytei, už nustatytą diagnozę ir gydymą, meilę gyvūnams.Net žmonių gydytojai elgiasi praščiau.Ačiū
Sveiki, labai gailiuosi pasirinkusi jusu klinika.Padarete katytei tyrimus ir nemokejote ar nenorejote ju teisingai ivertinti.Linkiu kuo maziau daryti klaidu, nes jos labai skaudzios.Sekmes

Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...
Jakovo veterinarijos centras
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE

Adresas: Gerosios Vilties g. 1, LT-03147 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
Jakovo veterinarijos klinika Vilniuje - tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų ir kačių gydyme. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9.00 iki 22.00 val. vakaro, sekmadieniais iki 21.00 val. vakaro. Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus...
Indrės veterinarijos gydykla
Veterinarinė pagalba visą parą Vilniuje

Adresas: Žemynos g. 1, LT-06126 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; sveiki produktai; veterinarija.
Indrės veterinarijos gydykla įkurta 2002 metais. Mes siūlome platų paslaugų spektrą Jūsų augintiniui – nuo ligų profilaktikos iki gyvybiškai svarbių operacijų. Gydykloje dirba tik kvalifikuoti, daug patirties turintys veterinarijos specialistai, visada pasiruošę padėti Jūsų augintiniui. Mūsų tikslas – profesionali...
Akvazoo
Naminių gyvūnų prekės, akvariumai

Adresas: Vandžiogalos pl. 100, Domeikavos k., LT-54358 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
NAUJIENA GOSBI – viduržemio jūros regiono skoniai Jūsų augintiniui! GOSBI maistas šunims ir katėms gaminamas tik iš natūralių ingredientų. Jame nėra jokių skonio stipriklių, konservantų ar dirbtinių antioksidantų. Pašare gausu daržovių, vaisių ir vaistažolių. Dėl šių ingredientų stiprėja augintinio imunitetas ir...
Dainavos Veterinarija
Veterinarijos klinika Kaune

Adresas: Pašilės g. 118, LT-51302 Kaunas.
Įmonė teikia visas paslaugas susijusias su veterinarija, gyvūnų operacijomis, vaistais, gydymu, gyvūnų priežiūra bei gyvūnų maistu ir gyvūnų priežiūrai reikalingais reikmenimis GYVŪNŲ RENTGENAS Klinikoje yra gyvūnams skirtas rentgeno aparatas kurio dėka, galima tiksliai nustatyti gyvūnų traumas bei jų sunkumą, taip...

Naujieji Hyster XT serijos šakiniai krautuvai – technika, keičianti požiūrį į darbą! 06-18 17:25
Naujieji HYSTER® XT serijos šakiniai krautuvai - tai išskirtinis galios, greičio, komforto, mažų sąnaudų ir efektyvumo derinys. Esminis XT serijos bruožas - galimybė pritaikyti...
Biurų plėtra važiuoja toliau, o progos užsidirbti iš sandėlių dar neišnaudoja
Biurų plėtra važiuoja toliau, o progos užsidirbti iš sandėlių dar neišnaudoja 07-20 07:10
Palankios ekonomikos tendencijos, gyventojų lūkesčiai ir vartojimas šių metų pirmąjį pusmetį teigiamai veikė ir komercinio nekilnojamojo turto (NT) rinką. Biurų nuomos kainos Vilniuje ir Kaune...
Kodėl 30% naujokų palieka darbdavį
Kodėl 30% naujokų palieka darbdavį 07-20 07:09
Trys iš dešimties šviežiai pasamdytų darbuotojų palieka savo naują darbovietę per 90 dienų. Tokį sprendimą lemia trys pagrindinės priežastys, rodo tyrimas.

Ar pritariate progresiniams gyventojų pajamų mokesčiams?

Skoda

IBM 149,24 +3,27%