Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rumina, IĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rumina

Atsiliepimai apie Rumina, IĮ

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Rumina, IĮ

Negaliu komentuoti blogų atsiliepimų, bet iš manęs tik geri. Teko lankytis ne kartą ir ne su vienu gyvūnėliu. Kelis kartus su tikrai agresyviu šuniu, kurio veterinaras Paulius nebijojo, puikiai sugebėjo šunį nuraminti, padaryti ką reikia ir greitai diagnozavo priežastis.
Kitą kartą teko naktį važiuoti dėl šunelio, kuris priėdė ko nereikia. Už viską, ką atliko, naktinį iškvietimą tikrai nesumokėjome daug. Apskritai kiek teko lankytis, veterinarai labai profesionalūs, smagūs, labai viską paaiškina, parodo IR (ko niekad nemačiau kitur) savo iniciatyva pasiteirauja kaip gyvūnėlis jaučiasi po kelių dienų.
Kainos normalios, kaip ir visur viskas yra brangu, tai normalu. Noriu pasakyti didelis aciu musu gydytojui Pauliui. Niekada nerasau komentaru, bet nusprendziau si karta gydytojui viesai padekoti. Klinikoje lankomes nuo 2015 metu. Niekada neteko nusivilti, Komanda visada sauni, jei Paulius negalima priimti. Susirgom labai siunkiai pries 2 savaites viska dare visi, kad isgelbeti mano maziuka. Paulius iki nakties rasydavo klausdavo, kaip... 4 val prikeliau is miegu ir pasakiau, kad mums pablogejo niekada nepadejo ragelio nors galejo, tai ne darbo valandos ir nedarbo dienos budavo. Aciu labai uz Jusu meile darbui ir gyvunams. Linkiu didziausios sekmes !!!!
Kainos kosmosas paslaugos zemos, tikrai nusivilsit nerekomenduoju!
Labai norim padėkoti gydytojui Vytautui Vaičiuliui už suteiktą pirmąją pagalbą mūsų mylimam šuniukui Džimiui po mašinos nutrenkimo. Gydytojau, Džimis jums taip pat dėkoja :-) Gydytojas labai malonus, rūpestingas. Viską išaškino, pamokino. Linkim jums sėkmės darbe!
Niekam nepalinkėčiau išgyventi to, ką teko man, po gydymosi šioje klinikoje.
Klinikoje lankėmės nuo 2016 m., kur kalytei gyd. Paulius Morkūnas nustatė skydliaukės sutrikimą ir gydė Thyroxinu.
Ateidavome pasitikrinti kraujo ir aš vis sakydavau, kad man nepatinka jos gimda ir gal reiktų pašalinti. Kalytės sveikatai nesitaisant, 2017 m. birželio 21 d. atvykome atlikti kraujo tyrimų. Vėlgi išsakėme nuogąstavimus dėl galimų problemų su kalytės gimda
Paulius jai suleido kažkokį cheminį preparatą, kaip laikiną kastraciją. Tada net nebuvo užsiminta apie didelę cheminės kastracijos šalutinių poveikių riziką: padidėja pieno liaukos auglių, kiaušidžių cistų, gimdos uždegimo rizika. Apmaudu, kad tai apie tai išsiaiškinau ir sužinojau tik dabar.
2018.05.15 kalytei prasidėjo menstruacijos, kurios man neatrodė geros
2018, 06, 11 kalytė suviduriavo ir aš kreipiaus į kliniką
Paulius turėjo išvykti, todėl mus priėmė gydytojas Sigitas, kuris jokios ligos istorijos kompiuteryje nerado ir paaiškino, kad po programos pakeitimo liko tik klientų duomenys, o ligos istorijos nepersikėlė. Tai jau daug pasako apie klinikos požiūrį į darbą. 06.14 d. gydytoja Ernesta padarė echoskopiją, bet irgi nieko blogo nematė.
Kadangi pradžioj šunelis viduriavo, tai taip ir gydė nuo „apsinuodijimo“, nors ir sakiau, kad kad ji nieko kitaip neėdė ir kad pas ją eina kažkokios keistos spalvos ir struktūros išskyros.
Birželio 16 d. Paulius dar kartą echoskopavo, jam gimda nepatiko, bet gydymą baigė ir pasakė, kad jei pasikartos, tada skambinti ir jau operuos.
Aišku birželio 19 d., pasibaigus antibiotikų poveikiui, tai pasikartojo
Birželio 20 d. telefoninio pokalbio metu su Pauliumi, po daugiau kaip savaitės gydymo nuo „apsinuodijimo“, buvo skubos tvarka nuspręsta operuoti, pašalinant gimdą. Dėl operacijos derinau ir tariausi su daugiau kaip du metus gydančiu šunelį daktaru Pauliumi. Atvežus birželio 21 d. ryte į kliniką, Pauliaus dar nebuvo, gydytojas Sigitas pažiūrėjo, kad operacija paskirta 12 val., pasakė, kad palikčiau, kad šuneliui sulašins lašelinę, o po operacijos paskambins.
Paulius taip ir neatvyko, o manęs niekas net neinformavo. Operaciją atliko :
Ernesta Kuraitienė-Praktikos sritys: nefrologija, reprodukcija-akušerija-neonatologija, reabilitacija. Jai padėjo Sigitas Rinkevičius -Specializuojasi: odontologija, egzotiniai gyvūnai, rentgenologija. Taip pat operacijoje dalyvavo studentas -praktikantas.
Nei vieno chirurgo, nors Paulius aiškina, kad jie gali tai daryti, nors be jo dar klinikoje dirba 3 chirurgai Šunelis ant operacinio stalo MIRĖ
Informuoti manęs, kad ne jis atliks operaciją jis taip pat manęs neprivalėjo, nes jie tiesiog to nedaro. Toks vaizdas, kad Pauliaus Morkūno darbas tik rinkti klientus savo kolegoms ir toliau jie jau gali daryti viską..
Paprašiau padaryti mirties išrašą. Kai atėjau atsiimti, pagrindinis klausimas dominęs Paulių, kur padėjau lavonėlį? Gavau ligos istorijos išrašą
Perskaičiuosi, radau daug neatitikimų (tiek svorio, tiek ligos eigos). Bet labiausiai pribloškė paskutinė citata, kad aš atsiimdama lavonėlį cituoju : „klinikos personalui grasino, iškoneveikė. Išėjo iš klinikos nesusimokėjusi“ ir tai užakcentuota ligos istorijos išraše.
Štai kur klinikos prioritetai.
Nesvarbu, kad pažeidė mano kaip kliento teises, pasipraktikavo ant gyvūno sukeldami jai daug skausmo ir finale jį pražudė.
Padarė man didžiulę moralinę ir materialinę žalą, sukėlė tokį šoką, kad aš apie jokį susimokėjimą net negalvojau tuo momentu. Šiai klinikai svarbiausia yra tik pinigai. Nesvarbu, išmanai ar ne kaip ir nuo ko gydai, svarbu, kad klientas už tai sumokėtų.
Norejau padekoti gyd Sigitui uz pastangas padeti musu augintiniuj, nors ir netekome savo seimos nario, gyd savo darba atliko be priekaistu. Rekomenduoju visiems, gyd ismanantis savo darba, siltas ir malonus, visada patars. Sekmes jums!!!! ir dar karta aciu!!!!
Didelis Ačiū šiai Klinikai.Ypač Vytautui ir Pauliui (kitų šios klinikos daktarų tiesiog neteko pažinti). Tai VET. GYDYTOJAI iš didžiųjų raidžių. Atsidavę savo darbui iš visos širdies, negailintys savo laiko, neabejingi svetimui skausmui, labai mylintys gyvūnus, sąžinigi, nes daro ne tai kas naudingiausia klinikai, o tai kas geriausia gyvūnui. AČIŪ
Loreta 2017-10-10 12:44:06
Sveiki, nusivyliau sia klinika, po 3men.tik nustate tikslia diagnoze, daug vaistu naudota, gyde dar pora men., rezultatai negerejo, pasiulius operuotis, sutikau, deja, pasekmes labai skaudzios.
Paulius ir Vytautas, patarciau keisti klinika.
Loreta 2017-10-10 12:44:06
Laba diena, ar galetumete pasidalinti tiksliau..pas kuri gydytoja skaudzios pasekmes? Nenorime rizikuoti, siulo operuoti suni..
Didelis ačiū gydytojai Visockytei, už nustatytą diagnozę ir gydymą, meilę gyvūnams.Net žmonių gydytojai elgiasi praščiau.Ačiū
Sveiki, labai gailiuosi pasirinkusi jusu klinika.Padarete katytei tyrimus ir nemokejote ar nenorejote ju teisingai ivertinti.Linkiu kuo maziau daryti klaidu, nes jos labai skaudzios.Sekmes

Jakovo veterinarijos centras
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE

Adresas: Gerosios Vilties g. 1-7, LT-03147 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
Jakovo veterinarijos klinika Vilniuje - tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų ir kačių gydyme. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9.00 iki 22.00 val. vakaro, sekmadieniais iki 21.00 val. vakaro. Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus...
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...
Indrės veterinarijos gydykla
Veterinarinė pagalba visą parą Vilniuje

Adresas: Žemynos g. 1, LT-06126 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
Indrės veterinarijos gydykla įkurta 2002 metais. Mes siūlome platų paslaugų spektrą Jūsų augintiniui – nuo ligų profilaktikos iki gyvybiškai svarbių operacijų. Gydykloje dirba tik kvalifikuoti, daug patirties turintys veterinarijos specialistai, visada pasiruošę padėti Jūsų augintiniui. Mūsų tikslas – profesionali...
RUMINAVET
Veterinarijos klinika Kaune

Adresas: Baltijos g. 26A, Šilainiai, LT-48251 Kaunas.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba.
APIE MUS Veterinarijos klinika RuminaVet dirbanti daugiau nei 14 metų kartų su Jumis. Tai viena seniausių veterinarijos klinikų, teikianti paslaugas smulkiems gyvūnams Kauno mieste. Mes pelnėme Jūsų ir Jūsų augintinių pasitikėjimą. Mums rūpi Jūsų augintinių sveikata! PASLAUGOS Gyvūnų rentgeno tyrimai: Skaitmeninis...
Anisana
Kauno veterinarijos praktika

Adresas: Veiverių g. 176A-2, LT-46415 Kaunas.
Veiklos sritys: gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; veterinarija.
Kauno veterinarijos praktika – tai smulkiųjų gyvūnų veterinarijos klinika, kuri specializuojasi šunų ir kačių gydyme. Vizitui pas veterinarijos gydytoją galima iš anksto užsiregistruoti registratūros telefonu. Ligų diagnostikai naudojama moderni aparatūra. Klinikoje įrengtas erdvus stacionaras, todėl gyvūną galite...

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
Ligos, kuriomis galima nesusirgti, sugraužia šeštadalį pasaulio BVP
Ligos, kuriomis galima nesusirgti, sugraužia šeštadalį pasaulio BVP 07-11 16:35
Dėl ligų ir ankstyvų mirčių, kurių galima išvengti, pasaulio bendrasis vidaus produktas kasmet netenka 15%. Pagerinus ekologinę situaciją, įtikinus žmones laikytis sveikos gyvensenos ir plačiau...
G. Landsbergis po rinkimų nemato galimybės dirbti tik su LLRA–KŠS
G. Landsbergis po rinkimų nemato galimybės dirbti tik su LLRA–KŠS 07-11 14:29
Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) galutinio kandidatų Seimo rinkimuose sąrašo dvidešimtuke atsidūrė Kauno technologijos universiteto laikinoji rektorė Jurgita Šiugždinienė...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

AIG 30,10 +7,50%
Citigroup 52,65 +6,47%