Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rubineta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rubineta

Atsiliepimai apie Rubineta, UAB

Rūpestis nuo pirmo lašo
Parašyk savo nuomonę apie Rubineta, UAB

Sveiki.Esu dėkingas, kad pajungė TV ir internetą, nuo skambučio po trijų dienų.Greitai tvarkingai operatyviai ir kultūringai bendravo.Viskas liuks.Esu patenkintas.Ar ir toliau viskas bus taip operatyviai laikas parodys.
Alma 2019-11-28 10:14:45
Laba diena, esu žiauriai įpykusi....nerekomenduoju pirkti vonios maišytuvų šio gamintojo niekam, tik išmesite pinigus kaip į balą.Pasirinkome Rubinetos vonios maišytuvą norėdami palaikyti Lietuvos gamintoją, o ne užsienio, bet apsirikome.Ačiū jiems tik už tai, kad vienerius metus veikė be priekaištų, po metų pradėjo "baubti" karšto vandens kranas kai atsuki.....neįmanoma būti namuose. Iškvietėme mūsų namo aptarnaujančia įmonę kuri prižiūri santechnikos, vandentiekio, šildymo sistemų įrengimus ir pasakė kad tai krano gedimas.Kreipėmės į (UAB “City Service engineering”), tel. 8 5 207 41 11., mus "užregistravo"ir pasakė kad meistras susisieks su jumis... taip jau ketvirta diena kaip niekas nesusisiekia.Atleiskit bet kantrybė turi ribas.Šį kraną teks išmesti nors ir 5 m.garantija, pirksime užsienio gamintojo prekes.
Sveiki, Alma,
dėkojame už Jūsų komentarą.
Visais atvejais, kai kyla problemų su bendrove, teikiančią garantinį aptarnavimą, maloniai prašome kreiptis į mus tiesiogiai, padėsime operatyviai išspręsti visus iškilusius klausimus.
Mūsų kontaktai: https://rubineta.com/contacts/.

UAB "Rubineta"
Sigitas 2019-11-19 22:11:54
Laba diena. Sia vasara nupirkome Ermitaze jusu maisytuva. Visa jo nauda tik kad graziai blizga. Tarpine buvo ideta kazkokia kai plastikas, kuri ir vandeni leido ir sutrupejo. Tai idejau savo gumine tarpine, bet vistiek blogai, nes pastoviai reikia su raktu paverzti, kadangi atsilaisvina kranas ir per sujungima lasa. Labai prasta kokybe.
Sveiki, Sigitai,

dėkojame, kad naudojatės mūsų produkcija.
Siūlome kreiptis į mūsų garantinio aptarnavimo servisą (UAB “City Service engineering”), tel. 8 5 207 41 11.
Paskambinę nurodytu telefonu, užregistruosite gedimą bei galėsite susitarti su meistru dėl atvykimo laiko.
Jeigu bus nustatyta, kad tai garantinis gedimas, garantinio aptarnavimo specialistai pašalins jį nemokamai.

UAB "Rubineta"
Ir pas mus neįmanoma nureguliuoti vandens temperatūros. Apie metus dar veikė vidutiniškai, o po to visai išsiderino.
Birute 2019-01-10 13:44:17
nusipirkau Rubinetos maysytuvą 2018 04 sumontavo is stai kasdien vien vargas: - neįmanoma nureguliuoti optimalų vandens maisymo: Tai per karstas tai per saltas: pagauti viduriuką beveik neįmanoma. Ką daryti? daugiau nebeturiu kantrybes..... Padekit. juk garantija du metai?
Noreciau kad specialistas SUSISIEKTŲ
Laba diena, Birute,

Dėl UAB RUBINETA garantinio aptarnavimo visoje Lietuvoje prašome kreiptis visą parą veikiančiu bendruoju UAB „City Service Engineering“ (anksčiau UAB „Mano Būstas“) tel. +370 5 2074111.

Arba nurodykite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime.

UAB Rubineta
Noreciau kad specialistas SUSISIEKTŲ
Giedrius Rancovas
2017-12-18 08:56:09 IP 28m82hjj
Santechnikas rekomendavo Rubineta kaip ganėtinai kokybišką produkciją, bet dabar gailiuosi, kad pagailėjau pinigų ir nenusipirkau Hansgrohe. Nes prieš tai stovėjo lenkiški ekonominės klasės maišytuvai, nebuvo jokių bėdų, tik, kad išvaizda atgyveno savo, o Rubineta maišytuvai tikra tragedija, atreguliuoti vandens reikiamos temperatūros neįmanoma, truputėli pasukus svirtį tai per karštas tai per šaltas. Žodžiu paskutinis pirkinys šios firmos vardu ir kitiems nerekomenduoju.
nupirktas Rubineta vonios maisytuvas, nemaiso vandens, arba saltas arba karstas, garantinis veja lauk, nuvykus i garantini tardymas kas dejo, kaip dejo, duokit oficialu rasta kad nemaiso vandens ir t.t bekit nuo ju kuo toliau. Cia ju garantija fake visiska!!!!!!!!!
Taip atsitiko, kad maišytuvo snapelis prarūdijo ir nulūžo penktadienį. Tris kartus skambinta į call centrą, buvo žadėta, kad "meistrai perskambins" ir prisakyta daugybė apsidraudžiamųjų frazių: " jeigu bus nustatyta...reikės apmokėti ir pan.". Gerbiamieji, "pagalbos" skambučius priimantys operatoriai, kreipiuosi į jus- jeigu nežinote, kad nulūžęs snapelis-tai negarantis gedimas- taip ir pasakykite iškarto, patarkite, kur nusipirkti tokį snapelį ir viskas. Tai, NE! Reikia marinuoti žmones visą savaitgalį, kad pirmadienį paskambintų remontininkas ir pasakytų "snapelio nulūžimas yra negarantinis gedimas". AČIŪ. EILINĮ KARTĄ ĮSITIKINAU, KAD "GARANTIJA" YRA TUŠČIAS ŽODIS LIETUVOS GAMINTOJAMS.
Pats blogiausias maišytuvas, kokį tik galima nusipirkt. Vandens temperatūą sureguliuot reikia nuleist kubą vandens ir taip kiekvieną katrą. Pakeitė maišytuvo kasetę, bet nepadėjo. Išmesiu tą nesąmonę ir pirksiu brangų, bet laiko patikrintą.
Apgailėstaujame dėl maišytuvo gedimo. Greičiausiai įvyko kažkoks nesusipratimas. Jeigu Jus kreipėtės į Call centrą, tai darbuotojai perspėjo, kad remontas gali būti mokamas paaiškėjus, kad gedimas atsirado ne dėl problemos kylusios iš gamintojo pusės. Garantiniame talone, mes kaip ir kiekvienas gamintojas nurodome sąlygas į kurias atsižvelgiama prieš taikant nemokamą garantinį aptarnavimą. Mes įsipareigojame perspėti klientus prieš meistro atvykimą, kad remonto paslauga gali būti mokama, jeigu specialistas nustatys gedimo priežastį atsiradusią ne dėl gamintojo kaltės, pvz. vamzdyne yra šiukšlių, smėlio, kuris patekęs į maišytuvą nulemia jo gedimų atsiradimą.
Jeigu Jums buvo suteikta per mažai informacijos ar turite papildomų klausimų, prašome kreiptis į įmonę. Mes norėtume Jums padėti ir išspręsti problemą dėl maišytuvo gedimo.
UAB RUBINETA
Maišytuvas sugedo po mėnesio (beveik nesireguliuoja karštas - šaltas vanduo), o garantija - 5 metai. Atrodo gražiai, tik gaila panaudoti negalima. Tačiau Jums mielai pasiūlys mokamas paslaugas. Nusipirkai, tai gali ir pasiremontuoti, tik dar pinigėlių sumokėk. Toks firmos patikimumo garantas.

Gerunda
Santechnika | Šildymas | Vandentiekis

Adresas: Kalvarijos g. 7, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompresoriai, siurbliai; matavimo prietaisai; mažmeninė prekyba; santechnika; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; židiniai, krosnys.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba santechnikos prekėmis, šildymo prekėmis, vandentiekio prekėmis, kanalizacijos sistemų ir nuotekų šalinimo prekėmis. Tiekiame platų kokybiškų santechnikos prekių asortimentą tiesiai iš gamintojų: APE, Ravani, ITAP, Officine Rigamonti, Good Work, Akwedukt, Manomer ir daugelio kitų...
Dahlgera
Didmeninė prekyba santechnine,priešgaisrine įranga

Adresas: Savanorių pr. 180B-101, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; kompresoriai, siurbliai; mažmeninė prekyba; santechnika; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Dahlgera“ yra DAHL koncerno (didmeninė prekyba santechnine įranga) dukterinė įmonė Lietuvoje. DAHL tai Saint-Gobain įmonių grupės prekybinis koncernas Skandinavijoje. Šiuo metu DAHL koncernui priklauso bendrovės, kurios dirba Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Danijoje, Estijoje, Latvijoje ir...
Gansta
Šiluminių punktų gamyba 861233700

Adresas: Darbo g. 26, LT-52102 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; mažmeninė prekyba; priešgaisrinė sauga, sistemos; santechnika; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
Gansta, uab- tai specializuota didmeninės prekybos įmonė. Įmonės asortimentas yra suskirstytas i pagrindines produktų grupes tokias kaip: -Priešgaisrinė įranga; -Santechninė įranga; -Šildymo įranga; -Techninė izoliacija; Dėl per ilgus metus sukauptos personalo patirties UAB Gansta siūlo sprendimus tiek...
Vandens ratas
Prekyba santechnikos prekėmis

Adresas: Kalvarijų g. 125, LT-08221 Vilnius.
Vandentiekio, šildymo, santechnikos prekės - gamybinėms, prekybinėms bei montavimo įmonėms, jūsų namams, sodyboms bei ūkiams. Platus asortimentas parduotuvėse Vilniuje: Kalvarijų g. 125, Savanorių 176 (PC Norfa bazė), taip pat mūsų el. parduotuvėse: vandensratas.lt, geraskatilas.lt ir voniajums.lt. UAB “Vandens...
Baltic system
Adresas: Žalgirio g. 88A, LT-09303 Vilnius.
Veiklos sritys: santechnika; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB "Baltic System" savo veiklą pradėjo 2010 m. Siūlome vėdinimo, oro kondicionavimo, šildymo, vandentiekio, nuotekų sistemų projektavimo, montavimo paslaugas. Taip pat atliekame jų eksploatacinę priežiūrą, sistemų derinimą. Mūsų paslaugų spektrą taip pat apima: santechnikos darbai, santechnikos montavimas...

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
"Financial Times" skyrė įvertinimą "Go Vilnius"
"Financial Times" skyrė įvertinimą "Go Vilnius" 12-10 09:32
Vilniui atitenka "Financial Times" įvertinimas – "Go Vilnius" pripažinta geriausia miesto verslo plėtros agentūra, padedančia didinti miesto patrauklumą investuotojams.
"Normandijos ketverto" susitikime sutarta įgyvendinti paliaubas iki šių metų pabaigos 12-10 07:07
Per svarbų viršūnių susitikimą Paryžiuje pirmadienį buvo susitarta dėl pilnų paliaubų įgyvendinimo iki šių metų pabaigos ir naujo pajėgų atitraukimo iš konflikto Rytų Ukrainoje zonų iki kitų metų...

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

Kraft Heinz Co 31,93 +2,70%
Humana 342,28 -1,68%