Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę RS-linija, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę RS-linija

Atsiliepimai apie RS-linija, UAB

Pakuotė, klijai, spundbondas, silikonas, pigmentai

PVC žaliavos, pakavimo bei klijavimo sprendimai
Parašyk savo nuomonę apie RS-linija, UAB

Labai patenkintas bendradarbiavimu Klaipėdoje. Užsakymai įvykdomi labai operatyviai.
Laba diena gerb. Anton,
Mes vienareikšmiai dėkingi už Jūsų nuomonę, nors ji ir negatyvi. Mes labai noretume reaguoti ir išskaidrinti susiklosčiusią situaciją dėl trūkstamo plėvelės kiekio, tačiau negalime to padaryti, nes Jūs atsiuntėte anonimini pranešima. Jei Jūs galėtumėt, tai būtinai kreipkitės į mūsų administraciją, nes mums svarbūs visi klientai, mes labai branginame savo reputacija. Jei gavosi nesusipratimas galime tik atsiprašyt, tačiau niekaip negalime Jums padėti jei ieškote tiesos tokiu būdu. RS-linija nedaro verslo savo klientų sąskaita, jei kilo nesusipratimas dėl plėvelės kiekio labai prašau atsiliepti.

RS - linija, direktorius.
Viskas gerai kol nepradeda vogti rankines pakavimo pleveles (strech). Solvent lipni juosta buvo tragiska bet dabar jau nieko, nupirkau labai daug deziu. Bet su pleveles vogimu galetu apsiraminti jau. Zinoma Lietuvoje iprasta daryti versla vagiant, toks jau musu mentalitetas.

Daug dirbame su Skandinavijos salimis, ten visiskai netoleruoja nukrypimu nuo deklaruojamu specifikaciju. Pasitaiko, kad uztenka ir vienos apgavystes, kad su tavimi nutrauktu kontakta. Vis del to, visur konkurencija.

Rsl tikrai stengiasi teikti geras paslaugas, tai vertinu, manau viskas bus gerai! Sekmes.

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
Iš ketvirto karto rado rangovą Panevėžio Skaistakalnio parkui tvarkyti
Iš ketvirto karto rado rangovą Panevėžio Skaistakalnio parkui tvarkyti 12-10 10:59
Panevėžio Skaistakalnio parko ir jo prieigų sutvarkymo rangos konkursą laimėjo UAB "Dujotiekio statyba", pasitelksianti ir bendroves "Asirinta" bei "Fegda".
Naujasis biržos bankas startavo 10% akcijų kritimu
Naujasis biržos bankas startavo 10% akcijų kritimu 12-10 10:32
Baltijos biržoje prasidėjo prekyba Estijos kooperatyvų banko "Coop Pank" akcijomis. Po lūkesčių neatitikusio pirminio viešo akcijų siūlymo (IPO) akcijos pirmąją prekybos dieną pastebimai pinga.

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

Kraft Heinz Co 31,93 +2,70%
Humana 342,28 -1,68%