Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rožių Patalas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rožių Patalas

Atsiliepimai apie Rožių Patalas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Rožių Patalas, UAB

Norime kartu su sese padekoti uz laiku pristatyta nuostabia geliu puokste. Ir tikrai labai nuostabus darbuotojų kolektyvas.Aciu dar karta uz padaryta staigmena broliui
Visos šeimos vardu noriu padėkoti Jūsų be galo profesionaliam ir šiltam kolektyvui už Jūsų sukurtas puokštes laidotuvėms. Jos buvo tokios gražios ir profesionalios, kad nepaliko nei vieno velionės aplankyti atėjusio žmogaus. Jūs 100% įgyvendinote mūsų viziją, už ką esame be galo dėkingi.
vadovas 2013-02-13 10:38:06
nuosirdziai dekojame uz grazius zodzius. atsiliepimus galite rasyti ir mums el. pastu roziupatalas@gamil.com
roziupatalas@gmail.com
Kristina 2012-10-01 09:02:54
Nuostabiai gražios puokštės, merginos sugeba įgyvendinti kiekvieno norus. Šaunuolės.

Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Iliustruotoji istorija: Stalino budelis nužudė milijonus
Iliustruotoji istorija: Stalino budelis nužudė milijonus 07-20 16:57
Josifo Stalino užmiesčio namas skendi nakties tamsoje, kai 1953 m. kovo 2 d. juodas limuzinas sustoja priešais žaliai dažytą pagrindinį diktatoriaus vilos Pamaskvėje pastatą. Atsiveria galinės...
Vaikams – pigesnė "McLaren 720S" versija
Vaikams – pigesnė "McLaren 720S" versija 07-20 16:26
Šis automobilis atviru kėbulu, pakeliamomis durimis, garso arba vaizdo įrašus grojančia multimedijos sistema ir autonominiu (nors tiksliau – nuotoliniu) valdymo režimu parduodamas vos už 350 Eur.
Rusija konservuoja AE statybą Kaliningrade
Rusija konservuoja AE statybą Kaliningrade 07-20 15:16
"Rosenergoatom" skelbia, kad 2019 m. Baltijos atominės elektrinės statybos konservavimo darbams skirs beveik 0,5 mlrd. RUB.

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Kraft Heinz Co 31,54 +1,58%
American Express 124,82 -2,79%