VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Royal SPA Hotel, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Royal SPA Hotel

Atsiliepimai apie Royal SPA Hotel, UAB

Royal SPA Residence

Poilsis ir ramybė miško apsuptyje...
Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Royal SPA Hotel, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Baisu, daugiau niekada nevažiuosim, vonia murzina, užsikimšusi plaukais, o veidrodis aptaškytas, mėtosi kambaryje šiukšlės, tualetinio nėra, atrodo kambarių tvarkytoja atėjo tik lovą paklojo po lankytojų ir išėjo, taip va paruošia kambarį kitiems svečiams. Už procedūras susimoki pinigus, tačiau kaip nori taip ir ir daro, vietoj 30 min daro 15-20 min, o kai pareiški nepasitenkinimą, pasako: galim jum kompensuoti nemokamai į druskų kambarį. Apgailėtina, žemo lygio viešbutis. Pusryčiaut ateini, stalai visi užimti, nors užsiregistruoti pusryčių laiką, bet vis tiek nerandi kur atsisėst, o jei randi, tai stalas būna murzinas. Parkinge mašinai vietos taip pat nėra. Žodžiu, apibendrinant, ne viešbutis, o žemo lygio sanatorija/ligoninė, kuri visiškai nepalaiko tvarkos ir nesilaiko COVID 19 reikalavimų.
Atsakyti
Personalas ir administracija užsikasę, pavargę ir pikti. Viskam (vakarienei, masažams, baseinui, pusryčiams) reikia rezervuoti laikus, kurių beveik nėra laisvų. Vieta gera, bet pats viešbutis jau labai senas. Kambaryje kandžių radome :) 3 patiekalų vakarienė yra "švediškas stalas", kuomet visiems kaip valgykloj pateiktos salotos, desertas lėkštėse pasiimti patiems, o karštą pagrindinį patiekalą galima rinktis iš 3 (buvo vištiena, jautiena, lašiša), valgėm skirtingus, visi priminė valgyklos-ligoninės maistą. Baseine leidžia atseit skirtingu laiku vakcinuotus ir ne, bet kai baseine po 20-30 žmonių ir tikrai niekas nebūna dezinfekuota, tai ir laiko skirstymas tampa neaktualus. Kambariai nėra tvarkingi, toks jausmas, kad patalus ir rankšluosčius tik pakeičia. Vieninteliai pusryčiai tikrai gausūs ir skanūs. Prieš mus stovėjusi moterytė išsiregistruodama pasakė, kad nebuvo muilo net kambary, buvo užsipulta, kodėl nieko nesakė, pati kalta - bet darbas tai ne jos :)
Atsakyti
Viskas labai patiko, rekomenduoju.
Tobulas, profesionalus masažas. Gausūs, skanūs pusryčiai, soti vakarienė. Puikus aptarnvimas. Geri kambariai, yra virtuvė, šaldytuvas, patogi lova. Gal TV kiek mažokas, bet tai smulkmena:)
Atsakyti
3n. + SPA, apsigyvenome ir jau užėjus į kambarį vaizdelis ne koks sovietų laikų kambarys, aplūže, sulūže, nešvaru pridėsiu foto. Televizorius nulinkes į apčią ir pareguliuoti neina nes tas laikiklis išlūžes visas. Užuolaidos net nelygintos, balkonas visas purvinas jo net netvarko, dušo šlanga sulūžusi, prie lovos šviestuvas kuris nedasiekia rozetės ???? Masažai pirma dieną atmestinas tik kad turi kažkaip padaryt, antra dieną labai patiko ačiū Margaritai! Trečia dieną darė ta pati darbuotoja kaip pirmą dieną tai bele kaip, masažas turėjo trukti 30min. Išėjus į masažą 12val. Ėjom iš -1 į 1 aukštą ir po masažo -1 aukšte buvom 12.25 val. Tai kaži kiek laiko truko pats masažas :)
Labai prasta situacija, nieko negaliu pasakyti apie atnaujintus kambarius ten gal situacija kita.
Tiesa pusryčiai viskas gerai, pietus ir vakarienės ten nevalgėm, nes vykdavom į miestą.
Manau rezervuojant kambarius foto turėtu būti šių dienų, o ne tada kai pastatė viešbutį ???? kad matytų žmonės realią situacija. Apie lovas nesikartosiu mačiau viena moteris aprašė situacija ???? tai ta vieta į kurą nesinorėtų sugrįžti ir kažkam rekomenduoti. Ačiū už poilsį ????
Atsakyti
Kornelija 2020-08-18 22:41:52
Atvykome į šį viešbutį vakar. Kambarys atrodė geras, iki kol pastebėjome jame vaikštantį tarakoną.. Nuėjus į administraciją ir pasakius apie situaciją likome nustebę, nes administracija neatsiprašė ir liepė visus komentarus rašyti laišku vadovui. Kambaryje muilas, Šampūnas ir kitos priemonės papildomos kas 3 dienas. Siūlyčiau kas vyksta iš karto įsidėti savo priemones, nes po vieną paliktos priemonės net vienam kartui neužtenka, o ką kalbėti apie 3dienas.
Tai ka cia ne tarakonas, o auslinda
Atsakyti
Viešėjome šiame viešbutyje per didelius karštį, tai su kondocionieriais bent jau mums kliuvusiuose numeriuose liūdnas reikalas. Galbūt atnaujintuose numeriuose situacija geresnė, tačiau mes gavome neatnaujintus ir turėjome neypatingai gerą poilsį. Tad patarimas kitiems svečiams, jei kambaryje iškart nešaldo, reikalaukite keisti numerį. Mums net ir pakeitus, antrasis numeris dieną atrodo šaldė normaliai, o naktį nesupratom ką tas kondicionierius pūtė, nes visa šeima nubudome šlapi, nors kondicionierius užstatytas ant šalčiausios temperatūros.
Atsakyti
Aš perskaičius tiek komentarų pradžioje išsigandau kur važiuosim :)
Bet iš tikrųjų, mums viskas čia gerai...
Procedūros geros, maistas puikus, patalynė, rankšluosčiai tikrai švarūs...
Gal mes turėjome tikslą pailsėti ir viskuo mėgautis :) bet viskas mums patiko.
Atsakyti
Atvykus į tokį jau wauw wauw royal rezidencija pirminė tragedija parkavimas, abi stovėjimo aikštelės pilnos personalo automobilių, nes būnant nelabai jau daug atvykusių šeimų, porų ilsėtis nebuvo matyt. Personalas tragedija, atvykom gavę dovanų kuponą dviem ir užsiregistravę, registratūroje vienam iš mūsų procedūroms reikėjo pakeist vardą ir paverdę, tai vietoj to masažo procedūrą vienam iš mūsų atšaukė, o tai sužinojom atėjus procedūros laikui, nes vienam ir kitam ta pati procedūra turėjo prasidėt tokiu pat laiku. Tai net nesugebėjo atsiprašyti. Kambarys gal ir nieko, matosi, jog neseniai dažyta, baldai nauji, bet langai nevalyti mažiausiai kelis metus, dėmė ant kilimo, kurios matyt nesugeba išvalyti, o dar neva iškabinti informaciniai lapai, kuriuose parašyta, kad aplinka yra vedinamą, rankenos valomos ir t.t. Maistas kaip restorano apgailėtinas, vos ne atšalęs, kavinėse pavalgoma skaniau. Daugiau kojos nežadu čia kelt.
Atsakyti
Savo klientus ir tiekėjus pasilepinti SPA malonumais visada siunčiame ten, kur gera aplinka, puikios paslaugos ir maistas. Nenusivylėme nei karto.
Atsakyti
Patyrėme gėda prieš savo artimuosius. Dovanojome kuponą su spa procedūromis šioje "residencijoje". Viskas būtų kitaip, jei 2019 m. nebūtume buvę Birštone ir neturėtume su kuo palyginti. Tiesiog apgailėtina, švelniai tariant. Labai daug neišsiplėsiu. Kuponas dviems asmenims, tačiau lovos dvi atskiros, kaip teigė, tik tokį kambarį terado laisvą, nors žmonių reikėjo labai paieškoti. Tvarkos kambaryje 0, švaros taip pat reikėjo paieškoti, net lovos neužklotos tvarkingai. Plytelės senų laikų išdaužytos. Apie reikalingiausių priemonių suteikimą net nekalbu, nebuvo nieko visiškai. Smarvė pelėsiu nežmoniška. Atrodo, kad artimuosius nusiuntėm į arklidę. Nuotraukose viskas taip puikiai pateikta, tačiau viso to nebuvo matyti nei su žiburiu. Baseinų zona baisi. Žmonės kalėjime geriau gyvena. Ačiū už "puikią" dovaną, artimieji po valandos jie persikėlė į Eglės sanatoriją. Mūsų pinigėliai kaip į balą, vien už Jūsų "nuostabią" 4 žvaigžtučių arklidę.
Atsakyti
Buvom šį savaitgalį ten, tam Standart kambary, ant sienų voratinkliai, užuolaidos nutaškytos, langai nuo dulkių pilki, o kilimėlis prie lovos dvokė sysalais, ir grindys įgėrusios to kvapo,
Atsakyti
Viskas prasidėjo nuo registracijos telefonu. Kadangi buvo dovanų kuponas, tai paskambinus į SPA, net nebuvo paprašyta, o tiesiog įsakyta, kad skambinti į "Dovanų Sala".
Atvykus, pirmą problema parkavimo vieta, kurios paprasčiausiai nepavyko rast. Atėjus registracijai į Registratūra, buvo paimtas dovanų kuponas, ir pasakyta, kad dėl procedūrų kreiptis į SPA zonos registratūroje, ale jie viską žino. Atėjus tenai, buvo pasiūlyta 30min masažas, išvykimo dieną 12h, nors patalpas reikia palikti iki 12h. Dar buvo pasiūlyta šiaurietiškas ėjimas, ir kažkokia tai mankšta. Procedūrų sąrašas dovanų kupone iš tiesų buvo netrumpas (druskų kambarys, rankų masažas, 2 masažai kiekvienam po 30min, buvom dviese. Mineralinis vanduo, mankšta, kinas, baseinas, pirtys, stalo tenisas.
Kambarys tai sovietinių laikų, žodžiu tik atvykus, nusprendėme kitą rytą važiuoti namo, nors dar turėjome 2 naktis.
Tikrai nerekomenduoju!!!!
Atsakyti
ketvirti metai su seima vaziuojam cia ilsetis. Visada budavo viskas nepriekaistingai, taciau dabar nuvykome ir laaabai nusivyleme..nesvara, spa zona pagedusi, registratoriu netaktiskumas..o maistas na tiesiog tragedija..valgem vakariene, tai praktiskai viska palikome..vaikai liko alkani..pusryciai tai salti ir drabstomi mini porcijomis bei pasirinkimas labai menkas ir nesssskanu..negrisim tikrai daugiau..
Aiste Lapinskaite
2020-08-25 14:15:10 IP 4a287tp1
Atsakyti
Geriausia ka gavau sitame SPA, buvo - masazas. Dienos pietu neimanoma vagyt, ryziai isdziuve, agurkai per puse perpjauti, pasibaisetina. Standartinis kambarys - sakyciau prilygsta 1-2*, manau motelis geriau atrodo. :) Lova dviems - sustumta, atskiros kaldros, atidariau spinta - isskrido 2 blakes. Oro kondicionierius neveikia, karsta kambaryje. Gailiuosi, kad pasirinkau butent si SPA keliu dienu poilsiui.
Atsakyti
Laba diena. Tikrai gera vieta poilsiui su šeima. Šią vasarą pasikvietėme draugus su vaikais ir šauniai pailsejome. Dėmesingas personalas kokybiškas aptarnavimas, geras maistas. Rojal Spa residence man atitinka visus lūkesčius. Dėkoju, kad esate.
Atsakyti
Atvykome į šį viešbutį vakar. Kambarys atrodė geras, iki kol pastebėjome jame vaikštantį tarakoną.. Nuėjus į administraciją ir pasakius apie situaciją likome nustebę, nes administracija neatsiprašė ir liepė visus komentarus rašyti laišku vadovui. Kambaryje muilas, Šampūnas ir kitos priemonės papildomos kas 3 dienas. Siūlyčiau kas vyksta iš karto įsidėti savo priemones, nes po vieną paliktos priemonės net vienam kartui neužtenka, o ką kalbėti apie 3dienas.
Atsakyti
Nerekomenduoju lankytis šiame viešbuti. Mums atvykus ir priėjus prie registratūros neišgirdom net Laba diena, informacijos negavom patys turėjome viska klausti ir traukti po žodeli. Kambarys baisus, grindys toks vaizdas kad neplautos, užuolaidos purvinos, langai taip pat nevalyti. Atsisėdus ant lovos iš karto pastebėjom vabalus bėgiojant. Aptarnavimas tiesiogine žodžio prasme nekoks, ko paklausi žiūri į tave buku žvilgsniu ir kaip durneliui pradeda kaška aiškinti ne į tema. Paprašius išsikraustant išrašyti sąskaita faktūra registratore paklausė kam jums reikia? Net įmonės regvizitus reikėjo pažodžiui sakyti kad gerai įrašytų.Niekam nesiūlau apsilankyti.
Atsakyti
Audrone 2020-08-02 15:28:07
Jūs matėt tai, ką norėjo matyt.
Tai mes kaip tik nenorejome to matyti, bet tai akivaizdziai matesi!!!!!
Atsakyti
Edgaras 2020-08-02 14:59:27
Turbut niekada nieko geriau nematete jei cia viskas patiko.Gryzom siandien ir daugiau i ta puse net neziuresim, kambarys baisus, visur pilna voratinkliu, uzuolaidos surudyje, sienos purvinos ir t.t galima vardinti iki begalybes kas suteike 4* tai neaisku, apie SPA zona is vis geriau nerasyti, nes viskas baisiai purvina, o langu nei baseine, nei laiptinese niekas nevale turbut nuo atidarymo.
Jūs matėt tai, ką norėjo matyt.
Atsakyti
Audrone 2020-06-13 22:11:08
Labai viskas patiko.. ir baseinai, ir pirtys, ir maistas, ir aptarnaujantis personalas. Būtinai dar sugrįšim!
Turbut niekada nieko geriau nematete jei cia viskas patiko.Gryzom siandien ir daugiau i ta puse net neziuresim, kambarys baisus, visur pilna voratinkliu, uzuolaidos surudyje, sienos purvinos ir t.t galima vardinti iki begalybes kas suteike 4* tai neaisku, apie SPA zona is vis geriau nerasyti, nes viskas baisiai purvina, o langu nei baseine, nei laiptinese niekas nevale turbut nuo atidarymo.
Atsakyti
Su drauge turėjome nuostabų dviejų naktų poilsį! Puikus aptarnavimas, skanus maistas, rami aplinka, lietuviškos gamtos grožis! Neieškojome ir nematėme blogybių, tiesiog mėgavomės tuo, ką mums siūlė. Naudojomės papildomomis SPA paslaugomis ir buvome patenkintos. Būtinai grįšime ir ne kartą. Rekomenduoju visiems atvykti pozityviai nusiteikus, tuomet tikrai pailsėsite. Dėkoju personalui už dėmesį, rūpestį, lankstumą ir nelengvą darbą dirbant su klientais, ieškančiais tobulybės.
Atsakyti
Baseino zona tragiška! Ar kada nors plaunamos grotelės prie džakuzi? Eidama į druskų kambarį gavom keletą kartų gal panaudotos bachilus (antbacius).
Atsakyti
4* viešbutis, pavadinimu ROYAL SPA?! Nesupratome, ar taip
siekiama pasišaipyti iš klientú?
Turèjome su vaikais praleisti šį savaitgalį. Atvykus į viešbutį, akį kliuvo už pelėsiais apaugusiú ir nusilupusiú, bei labai nešvariú sienú. Juk atvykome į 4* viešbutį. Ir prasidèjo... Viena administratoriú, nepatenkinta, pikta. Vos burbteli po nosimi atsakymus į užduodamus klausimus. Apsistojome “family suit” su virtuve (nei vieno indo). Kam ta virtuve? Kilimas nesvarus, nesiurbtas, sienos nusilaupe, baldai buve apipilti, vonios uzuolaida, baisu paliesti (gliti, ruda). Keliaujame i ROYAL SPA zona. Administratores tarsi susimokiusios visame viešbutyje - nesisveikina. SPA 95 metu. Televizorius su augalu vaizdais kviečia ilsètis. Išties, , prašmatnu”. Einame i baseina, prikrite ant žemès musiú, nešvarios grindys, neveikia inventorius.
Kur èjome, jausmas toks, kad reiketu savo skudureli nestis ir prasivalyti prieš atsisedant ir stala, ir kedes, ir grindis. Viesbucoo langai, , numozoti”. Valymo nematè, nežinia kiek laiko, o gal ir niekada nebuvo valyti.
Restoranas. Vadinciau valgykla 18nioliktos vidurines:maistas ant grindu voliojasi, sienos aptaskytos, mirusios muses kampuose guli pilvus isvertusios. Apie menu as nekalbesiu. Patalpos nevesinamos, liftai purvini. Vienas is vaiku grizo apsinuodijes chloru ir baseino (vemimas visa nakti).
Antros nakties nenakvojome, nes norejosi begte is ten begti.
Klausimas kaip gali tureti sis viesbutis 4 zvaigzdutes, cia per klaida turbut atsitiko sitaip.
Nerekomenduojame ir niekada negrisime. Baugu.
Atsakyti
Lankemes praeita savaite ir likome nusivyle, kaip ir dauguma. Atvykus gavom kambari, kuris net nebuvo sutvarkytas, aisku pakeite i kita, taciau nuotaikai jau buvo sugadinta. Dvivieciam kambary sustumtos dvi viengules lovos ir uzmestas antciuzinukas, uzuolaidos purvinos :)))... Truksta svaros baseino zonoj, atrodo tiek laiko turejo pasiruost atidarymui.. Aplink baseina pilna dulkių, nuotrupu visokiu, langai irgi baisus, nezinia kiek laiko nevalyti. Pusryciai irgi nieko gero, mazas pasirinkimas. Linkiu, atkreipti demesi i visu pastabas ir greiciau susitvarkyt :)
Atsakyti
Aptarnavimas kaip kokioje užeigoje, o vis tik restorane. Nelaimingos, susiraukusios darbuotojos. Bendravimo įgūdžių trūkumas akivaizdus. Paėmus vyno taure derėtų paklausti dėl pakartojimobit klientų netujinti. Kartu darželio nelankeme, net jei ir pasirodė taip
Atsakyti
Labai viskas patiko.. ir baseinai, ir pirtys, ir maistas, ir aptarnaujantis personalas. Būtinai dar sugrįšim!
Atsakyti
Savaitgalį lankėmės šioje įstaigoje. Jei neišsiplečiant tai buvo tragedija. Gal tai dėl karantino, jog nebuvo spėta pasiruošti, tačiau poilsį nuolatos gadino vienas dalykas po kito. Pirmiausia, baseino zona visai neatitiko realybės, pirmąją poilsio dieną vanduo buvo visiškai šaltas, nesmagu buvo net koją įmerkti. Tikrai neatitiko nurodytos temperatūros. Jakuzzi - pusiau neveikė, prie jos buvo didžiausios eilės, vanduo drungnas. Toliau, iš trijų saunų veikė tik dvi - viena iš jų (Turkiška) buvo šalta! Kas labiausiai ŠOKIRAVO, tai, jog grįžus vėl į persirengimo kabiną mano spintelė buvo ATRAKINTA, paimtas chalatas bei kambario kortelė ! Mergina registratūroje padavė kitam žmogui MANO spintelės raktus, kuria aš tuo metu naudojausi, jog pasiimtų savo paliktą chalatą. Ir aišku buvo paimti mano daiktai, atėjus viską pranešti, nesulaukiau nei atsiprašymo ir dar reikėjo pačiai prašyti, jog duotų kitą chalatą. Pasiteisinimas buvo "Susimaišė raktai". Likau be žado, jog betkas paprašęs raktų, nepaisant to ar dabar spintele naudojamasi ar ne, gali juos gauti. Visa laimė, kad nebuvau palikusi vertingų daiktų. Toliau, aptarnavimas restorane - TRAGIŠKAS. Nebuvo švediško stalo, nors buvo parašyta, jog bus. Padavėjas visiems aplinkui staliukams vis nešė ne tuos patiekalus, įskaitant ir mus. Atnešė ne tą kavą, ne tas sultis ir net ne tuos patiekalus. Priėjęs klausia "Ar čia jūsų užsakymas?", pats nežinodamas, nors viską buvo užsirašęs. Vėlgi atsiprašymo nesulaukta, meniu pasirinkimas mažas, lietinių blynelių teko laukti valandą laiko, tiek pirmą, tiek antrą dieną. Maistas neskanus (išskyrus vakarienę, kurią pirkome patys). Kalbant apie pietus, net nepasakė kokie patiekalai bus, pasirinkti taip pat neleido, o paklausus padavėjos koks antras patiekalas, atsakymas buvo "Nežinau, paklaust reikia". Maistas vėl buvo neskanus, sausa mėsa, negražiai patiekta, aptarnavimas tragiškas. Vieninteliai dalykai, kurie tenkino, tai kambariai, kurie buvo gražūs bei tvarkingi ir spa procedūra rankoms, buvo maloni ir mergina atlikusi šią procedūra profesionaliai, mandagiai bendravo. Tačiau nepaisant visko, daugiau į šią vietą nebegrįšime, nes kiekvieną dieną viskas tik prastėjo ir nuolatos buvo nuviliama bei gadinama nuotaika...
Atsakyti
Neseniai teko apsilankyti ir nerekomenduociau ten lankytis.
Atvykimo diena nuejome i vadinama viesbucio restorana labai buvau alkanas tai kad nereiktu ilgai laukti uzsisakiau dienos pietus.atnese greitai pradejau skanauti ir pastebejau leksteje ropojanti vabaliuka. Atnesiau atgal padavejai sakau vabaliukas lekstej. Ji nustebus sako ar tikrai yra ir pradejo juoktis veliau kaip pakeite patiekala pasisaipe. O cia nebuvo vabaliuku? Zemo lygio restoranas.
Geles koridoriuose priristos su chalato rasisciu uz radiatoriu vamzdzio.Kambarys erdvus dizainas geras valymas pavirsutiniskas ir vel lazkokie vabaliukas ant sienos.
SPA neblogas tai tiek is to apsilankymo
Atsakyti
Sveiki poilsis patiko tik nepatiko keli dalykai pirma tai pasakius kad nera serveteliu taip ir nebuvo papildyta, antra vakar buvo zadeta staigmena is viesbucio darbotuoju kadangi vakar buvo mano gimtadienis taip ir nesulaukiau jokios staigmenos net ir zodinio sveikinimo.
Atsakyti
Nusivylėme su šeima. Vykome 6 žmonės, pusryčių maistas kaip (kiaušinienė) šaltas, bet gausus, vakarienę pateikė su ledinė bulvėm ir 2 maži gabaliukai mėsos, vyrai liko ne pavalgę, spa zonoj labai daug žmonių, uzsirezervavom laiką tačiau atėjus raktų nuo spintelių kur daiktus pasideti galėtumėm nebuvo, džiakuzi sugedę, pirtyse cypauja vaikai, biliardas ir tas papildomai kainuoja kai už kelialapį sumoki 160 eurų. Nusivylėme. Vienintelė kuri nuostabi, tai valytoja dirbanti ten. Kambariai tvarkingi, paprašius išsiurbe žemės kurių prisinešem patys po pasivaikščiojimo lauke, padėjo dušo želė išnaudojus. Tačiau gyvenime į šį viešbutį nebegryšim, per metus labai viskas suprastėjo.
Atsakyti
Vykome trečią kartą, kadangi prieš tai labai patiko... Šį kartą nuvylė viskuom: kambarys išvalytas paviršutiniškai, kadangi buvome su 8 metu vaiku stovėjo islankstoma lova, tai perstumdzius baldus, kad ją isskleisti grindys limpa... Na lova iskleidus tai išviso kažkoks nesusipratimas, geriau jau ant žemės miegoti (o už vaiką jau reikia mokėti). Čiužinys išgulėtas, lovos rėmas gulint jaučiasi. Na gavome ančiužinį, klaida ištaisyta. Vakarienė, pirkom kelialapį tiesiogiai per viešbutį (ne per akcijas ir pan.) rezervuojant kambarį ir prieš perkant paklausiau ar vakarienę dabar įsigyti, sakė galėsite vietoje nusipirkti. Vuolia ateinam niekas neduoda vakarienės meniu, tik patiekalų meniu, paprašau, man pasako kad reikia perkant kelialapį kartu nusipirkti. Na bet maistas skanus, ko nepasakyčiau apie pusryčius, blyneliuose varške pasenusi, supjaustyti vaisiai įsigerę žuvies kvapo ir t.t. Visko kulminacija dar registratūroje paklausiu 10 ryto ar galėsime į baseiną palikę kambarį 12 val. Patikino tikrai taip tik kambarį atlaisvinti. Kadangi buvom pasiėmė procedūrų tai padarėme jas tada atlaisvinome kambarį ir išėjome į baseiną o ten 12 val. Uždarytas jis Sanitarinė
Atsakyti
Sveiki, neperseniausiai su draugu apsilankeme Royal spa rezidence. Taciau teko labai juo nusivilti. Pradesiu nuo dalyku kurie labiausiai patrauke aki, tai buvo musu ciuzinys. Jis visas buvo nusetas kazkokiom raudonom demem, ant kurio nakti buvo labai nemalonu miegoti. Duso kabinoje esanti uzuolaidele taip pat buvo labai nesvari, uzuolaideles apacia buvo ir raudonos spalvos ir rudos. Baseinas taip pat nuvyle, atvaziavome su dideliu noru pailseti ir atsipalaiduoti baseine, taciau pabuvome vos valanda ir isejome, nes paprasciausiai buvo neidomu. 12m baseinas kuriame net nebuvo vietos normaliai paplaukioti ir 2 mini dzekuzes kurios taip pat buvo prisestos zmoniu. Tai man teko nueiti kelis kartus i pirti ir viena karta issimaudyti. Mano draugas praleido vandenyje siek tiek daugiau laiko ir atejus vakarui pareiske, kad prastai jauciasi. Akys buvo raudonos, pykinimas ir vemimas. Pasiziurejusi internete supratau kad apsinuodijo chloru. TAIP KAD NORIU PERSPETI TEVELIUS SU MAZAIS VAIKAIS, NELEISKITE VAIKUCIAM NARDYTI AR ILGAI PRALEISTI BASEINEI, nes atostogos gali buti sugadintos, kaip nutiko ir mums. i registratura nesikreipiau nes norejau kuo greiciau namo ir tiesiogine to zodzio prasme buvau sokiruota.
Atsakyti
Nerekomenduoju šios vietos poilsiui! Tik atvykus į viešbučio teritoriją akį patraukė apsilupęs viešbučio fasadas, pelėsiais apkerpėję langai. Prie viešbučio registratūros mus pasitiko 15 žmonių eilė, kurioje teko prastoviniuoti apie 30 minučių. Mini liukso kambarys visas nutriušęs, suplėšytos ir murzinos užuolaidos, suskilę toršerai, murzini krėslai, siaubingai girgždanti sofa. Baseino ir pirčių zona kitas pasityčiojimas - 2 neveikiantys džiakuzi, 12 m. baseinas, kuriame pliuškenasi 30 žmonių, 3 pirtys, į kurias telpa vos po kelis žmones. Tad tik atvažiavus į viešbutį norėjosi iš jo kuo greičiau sprukti ir niekada negrįžti.
Atsakyti
Laba diena, ka tik gryzome su zmona is sio viesbucio ir skaitant komentarus net sudvejojau ar tame paciame buvome kaip ir kiti. Viesbutis puikus, personalas super, maistas skanus, pusryciu pasirinkimas toks, kad dar ne visur rasi. Nesuprantu ko cia skustis???? Gyvenom standart plus kambaryje- svarus, erdvus, jaukus ko dar noreti. Galbut ekonomines klases kambariai tokie nera, as nezinau ir nemaciau, todel negaliu ir komentuoti. Taciau zmones, jei jus norite gauti prezidentini kambari ir uz ji moketi kaip uz ekonomines klases - tada soriukas. Kas liecia baseina ir pirtis as jusu is viso nesuprantu, juk vaziuojate nepramogauti, o pasiilseti, cia juk SPA o ne Druskininku vandens parkas!!!! Norite pramogu ar didesnio baseino, tai ten ir vaziuokite!!!!!!!!! Su visa pagarba liaudis, bet pries uzsisakant viesbucius, pradzioje pamastykite ko jus istikro norit ir tikites. Viesbutis super, tikrai dar grysime.
Atsakyti
Laba diena gerbiamieji,
Buvome 4 nakvynes ir gražiai praleidome laiką.Negalima peikti viską iš eilės, nes ne viskas nuo personalo priklauso.Pvz.pavargęs pastatas.
SPA zona puiki ir darbuotojų šiltos rankos.
Darbuotojai paslaugūs, pradedant nuo registratūros.
Keletas pastebėjimų:
1.Baseino zonoje trūksta higienos ir saugumo:
Svečiai ne visi nusiprausia po dušu, budintis nepastebi...
Šokinėja ir nardo ir taip mažame baseine, budintis nemato
2.Baseino chalatai ir rankšluosčiai keičiami kas 3 dienas, o šlapi kiekvieną dieną ir nespėja išdžiūti
3.Pusryčių tema jau labai sena/skaitant atsiliepimus/
-5 ar 4 rūšių blyneliai -šalti ir jau neskanūs
- košės kelių rūšių
- dešrelė, kepta šoninė ir kiaušinienės pagrindinis patiekalas
- varškės apkepas puikus
- skurdus saldus stalas
Ir taip kasdien, virtuvės šefas neturi jokios fantazijos
- o kur pusrytinės bandelės-niekada nemačiau
- trūkstant lėkščių, skubiai atneša, bet dar šlapias.
Bendra atmosfera priklauso nuo svečių kultūros, bet viešbutyje nėra erzelynės ar triukšmo.Man pasirodė keista, kad niekas nesisveikina..
Dėkojame už gražų laiką ir paslauga, linkime sėkmės nelengvame darbe
Pagarbiai
Virginija
.
Atsakyti
Max 3*.
Blogai: MAISTAS - sūrus, ir daug pipirų bei čili paprikos miltelių ant mėsos. Padavėjai visa laiką laksto, bet nesuprasi kur, nes užsisakius maisto tenka jo laukti labai ilgai. Vakarienė nuo salotų pateikimo iki antro patiekalo trunka valanda laiko. Pusryčiai - švediškas stalas. Atėjus staliukų laisvu nėra, tai tenka su lėkštę iš eiti valgyti į registratūra. Maisto pasirinkimas skurdus. SPA - dziakuzi labai mažos, baseinas nedidelis ir gylio normaliai pasiplaukioti trūksta. KAMBARYS - praleidus dvi naktis nebuvo niekas atėję kambario tvarkyti, net elementariai šiukšliadėžiu ištuštinti, kondicionierius labai garsus.
Pliusai: KAMBARYS tvarkingas, patogus, vonios kambarys taip pat tvarkingas. SPA - superinis masažuotojas - Mindaugas, malonus, paslaugus, viską paaiskinantis ir papasakojantis. Malonios darbuotojos, jeigu klausi tikrai papasakos ir paaiškins kas ir kaip, bet nevisiems vienodai. Tos pačios procedūros manęs visko isklausinejo paderino procedūra pagal mane, vyro nieko neklausinejo ir procedūra atliko paprastai nieko nederindama.
Naktį suveikus priešgaisrinei signalizacija, žmonės išlėkė į lauką (su mažais vaikais, lagaminais) nesulaukė jokio paaiskinimo ir jokio darbuotojo. Kadangi nesimatė dūmų, ėjom patys aiškintis į registratūra. Ten apsauginis ir dvi darbuotojos sulinde į kameras ieškojo kas atsitiko, supratę, kad gaisro nėra apsauginis prabegdamas pasakė, kad galima grįžti į kambarius, tai žmonės patys šaukėsi vieni kitus iš lauko, kad galima grįžti. Nelaimės atveju darbuotojai nepasiruošę ir nemanau, kad pavyktų sulaukti iš jų kokios nors pagalbos.
Atsakyti
Atsiliepimas šeimos su 2-3m amžiaus vaiku:Kambarys Standart plius-erdvus, viskas gerai.
Maistas- ganėtinai įvairus, tik pasitaikė atvėsusių patiekalų (pvz šaltibarčiai ir atšalusi bulvių košė)
Baseinas nedidelis.Vaikams atskiro nėra.Pasitaikė ir vėsokas net suaugusiam vanduo.Žmonių srautai reguliuojami išankstine baseino rezervacija, t.y. turi iš anksto suderinti valandą, kada ateisi į baseiną.Darbo dienomis ne problema, kitomis dienomis savo neribotą apsilankymą turi šiek tiek riboti...
Vaikų žaidimų erdvės yra trys-žaidimų kambarys, kuriame nėra žaislų, tik į kelias pintines sudėti jų likučiai.Net kai kuriose picerijose vaikui būna daugiau veiklos...Kita žaidimų erdvė yra restorane.Keliomis mašinomis pažaidžia ir berniukai ir mergaitės.Visa kita-žaislų likučiai.Trečia vieta-laukas.Supynės ir čiuožykla.
Gal dviems arba su vaiku iki 1, 5-2 metų komfortiškiau.
Atsakyti
Labai puikiai pailsejau, labai viskuo patenkinta. Tikrai žadu apsilankyti dar ir visiems rekomenduoju.
Atsakyti
Negalėčiau pasakyti, kad šis viešbutis vertas 4 žvaigždučių. Personalas buvo nedraugiškas, administratorė sakė, kad mums viską paaiškins spa merginos, deja, pačios klausdamos informacijos, darbuotojos nesistengė mums padėti ir net paaiškinti kaip nueiti iki baseino. Taip pat masažais nusiviliau, buvo tiesiog paglostymai, nors prieš tai darbuotojos teiravosi ties kuria zona skirti daugiau laiko, tačiau ta zona nebuvo beveik paliesta. Baseino ir džiakuzi zona, kai yra daugiau žmonių tiesiog tragedija. Baseine nebuvo vietos plaukioti, reikėjo laukti eilės į džiakuzį, o jos sulaukus reikėjo vos neliestis su kitais žmonėmis, nes labai mažai vietos. Vaisių lėkštė kambaryje buvo skurdoka už tokią kainą. Džiugino tik vakarienė, kuri buvo jau įskaičiuota. Pusryčiai galėjo būti geresni, mažas desertų ir vaisių pasirinkimas.
Atsakyti
Dirbančių žmonių aptarnavimas labai aukštame lygyje dėje apie viežbuti to pasakyti negaliu. Siaubingai mažas baseinas, labai mažos džekuzi, eiles galima laukti ir valanda ir daugiau telpa labai mažai žmonių. Plytelės labai slidžios, teko matyti kaip mažutis vaikas vos neprasiskėlė galvos.Diskriminacija rukantiems žmonėms, jei norite eiti per lietu už viežbučio teritorijos tada puiku.pusryčiai nepatiko viskas lyg nedagaminta. Kambarys patiko labai, erdvės pakako, darbuotojai superinei. Darbuotojams 5 zvaigzdutės, viežbučiui 3.
Atsakyti
Siam viesbuciui reiktu atimti 1 zvaigzde. Kiek skaiciau ankstesniu komentaru manau pasikartosiu, jog daugelis 3 zvaigzduciu viesbuciu yra geresniu nei sis. Nesuprantu kodel jis gaves 4.... RESTORANO siulomas svediskas stalas yra kuklus, maistas atveses, toks jausmas kad virejos atvyksta 5val ryto, pagamina ir darbuotojai ji dalina iki 10.30. Trumpai tariant pasirinkimo nera, o jei ir randi ka, tai jis buna saltas (kepti kiausiniai salti ir sudziuve, blyneliai taip pat salti ir kampai nudziuve velgi nuo ilgo stovejimo...) SPA erdve kukli, jacuzzi dvi ir gana ankstos, jei joje sedi keturiese pastoviai turi liestis su svetimais zmonemis, pirtys taip pat ankstos, baseino vanduo neskaidrus ir nezinau gal tai normalu gal kazka specialaus pila i ta vandeni, kad jame plaukiotu neaiskios nuosedos, bet nera malonu plaukioti tokiame baseine, raktu rubinems truksta net kai viesbutyje nera didelis uzimtumas. KAMBARIUI priekaistu nera, kadangi uzsisakeme pagerinta ir atnaujinta standart plus.
Atsakyti
Jei atvirai ir rimtai, tai ziauriai nusivyliau siuo viezbuciu. Ar rekomenduociau savo draugui ar pazistamui? Tikrai NE. Parodija viezbucio, kuris pavadintas Royal, idomu, kurioj vietoj, Jus matoj ta karaliska poilsi? Kambariai: buvom uzsisake apartamentus, tai toks vaizdas, kad i barako kambari patekai. Apie duso ir tualeto erdve isvis patylesiu.... Kambariuose baldai ir interjieras tai toks kaip pas mociute, kuri isikurus pries 60metu :) Maistas: na maistas skonio reikalas, aisku. Bet, kad jis labai skanus ir ivairus, tai nepasakyciau. Vakariene, kuri buvo iskaiciuota, vertinciau 7/10. Personalo aptarnavimas- 8/10. Baseino zona: tokiam skaiciui zmoniu ir tokio dydzio viezbuciui akivaizdziai per maza. Yra trys pirtys, kur norint patekti, tau reikia nusiteikti laukti. O dzekuzes, tai gal kaip vaiku darzely: dvi tokios mazytes, kur po 4- 5zmones telpa, o kad i ja ilipt, tai pasvajok, nes ten visa diena mirksta, , tetules”. Pats baseinas irgi juokingi dydzio, jei norit pasiplaukiot, tai neiseis, nes nera kur :)
Galiausiai ka noriu pasakyt, tai, kad ne as viena taip mastanti, nes ne is vieno zmogaus apsistojusio tam viezbutyje, girdejau, kad jie yra nusivyle. Tai va, linkiu siam viezbuciai su laiku pavirsti tikru Royal Spa Hotel, o ne tik vadinamuoju, nes toks israiskingas pavadinimas labai greit sukelia nusivylima! Respect
Atsakyti
Kambariai, -tik pavadinimas mini liukso... Vien jau dvigulės lovos, kurios sustumtos iš dviejų atskirų ir išsiskiria vos atsigulus, yra baisiau nei baisu... Baseinas ir sūkurinės vonios nėra kur koja ikist. Tai ne gana to, iš dviejų dviviečių sūkuriniu liko veikti tik viena... Dušo kabinos-užuolaidos, nei šampūno, nei prausimosi priemonių, tik skystas muilas... Aš čia 4 žvaigždutės???
Atsakyti
Baisu! Viskas pasene, suplyse, savijauta kaip sventosios nameliuose.! Atsiduoda seniena. Administratores visiskai nemandagios. Nevertas viesbutis 4* max2*.
Atsakyti
Viešbutis nevertas tų 4 žvaigždučių! Maximum 2**! Tie žmonės kurie teigiamus komentarus duoda turbūt nėra buvę 4* viešbutyje! Prasidėjo nuo to, kad automobilio nėra kur pasistatyti, turėjome pralaukti kokią gerą valandą kol atsilaisvino vieta. Užsisakėme mini liuksą su spa procedūromis, į mini liuksą toli gražu...turbūt nematė žmonės liukso kambario.. tuoletas smirda, duše muilo nerasta, kambaryje šalta, nuėjome į spa, persirengimo spintelės rakto be šansų gauti ir registratūroje pasakė, kad tą vakarą turbūt ir negausim, o į baseinų erdvę įeiti su chalatais draudžiama..tai what a fck!!! Toliau..vakare bandėme uzsirezervuoti staliuką vakarienei, nebegavome vietos, teko vykti iš viešbučio į miesto kavinę vakarieniauti.. Tikrai nerekomenduoju! Viešbutis nevertas pinigų, kuriuis mokėjome!
Atsakyti
Labai puikiai dirba vaikinai masažuotojai- profesionaliai, pagarbiai, paaiškindami, restorano administratorė verta atskiro pagyrimo. O štai kai kurios viešbučio administratorės nevykusios. Suprantu, kad sekmadienio rytas, kai išvyksta savaitgaliniai klientai, yra sudėtingas, bet... Priminėme, kad į kambarį buvom užsisakę vaisių ir jų nesulaukėm. Taip, pinigus grąžino, bet tokiu veidu... Ir jokio atsiprašymo dėl nesusipratimo. Taip, išgyvenom ir be vaisių, maistas šį savaitgalį buvo skanus, masažai- atpalaiduojantys, bet atsisveikinimas paliko nemalonių nuosėdų.
Atsakyti
Į šį viešbutį su šeima atvykdavome į metus po kelis/keletą kartų. Nors vandens ir pirčių zona kukli ir neatliepia viešbučio pavadinime paslėpto neformalaus pažado, tačiau mus tenkino kuklus pasibuvimas ir pasiplaukiojimas šioje zonoje. Tvarkos atžvilgiu taip pat nėra blogai, bet... Šiais metais pasitikint šia vieta nutarėm atvykti pirmą ir antrą Kalėdų dieną ir teko nusivilti. Kadangi panašių paslaugų Birštone tikrai yra iš ko rinktis, tai kitą kartą jau tikrai rinksimės kitą viešbutį, nors gamta šioje vietoje tikrai puiki. Pirmiausiai nuvylė maistas pirmą Kalėdų vakarą - tikrai buvo neskanu, nors ir valgoma.Svarbiausiai, kad su vaikais vakarienės laukėme daugiau kaip valandą, nors vakarienės laikas buvo užsakytas tik atvykus į viešbutį ir suderintas konkrečiai valandai. Pusryčiai buvo padoresni, tačiau labai suprastėję nuo kitų kartų, kada lankydavomės. Galiausiai švenčių proga "pasveikino" administratorės, kai mes prieš išvykstant atidavėm raktą nuo kambario ir paprašėme pusvalandžiui kad leistų pažaisti biliardą, nes vaikas pamatęs kitus lankytojus grąžinant kamuolius, panorėjo pažaisti. Administratorė išdidžiai privertė iš naujo atstovėti eilę dėl šio pasiteiravimo ir galiausiai pasakė, kad už biliardo žaidimą reikės susimokėti, nes tik prieš minutę atidavę raktus, praradome nemokamą galimybę sulošti kelias partijas. Tai tikrai buvo šlykštu švenčių proga nuvilti vaikus, o mokėti tokiu atveju, jau negalėjome iš principo. Be to, kaip žinia švenčių proga ir už apsilankymą mokėjome brangiau, o už vėluojančią vakarienę net arbatos puodelio nepasiūlė kaip kompensacijos, nors daugelis restoranų tą padarytų. Žodžiu gaila, kad taip suprastėjo lygis, o ir dirbantis personalas ambicingi ir praradę žmogiškumą net vaikų atžvilgiu.
Atsakyti
Nerekomenduociau niekam. Ne spa, o tragedija. Negaleciau ivardinti nei vieno gero dalyko. Baseinu zona tragiska, vietos nera, uzeiti i pirti reikia laukti eileje. Jakuzi toks mazytis, kad telpa 3 zmones. Nepaisant to, kad jis labai mazytis, vienas is ju “neveike”, taciau atvykus vienam visuomeneje zinomam asmeniui “neveikiantis” jakuzi staiga pradejo veikti butent jam :)
Maistas taip pat tragedija, nemokamai daugiau nevalgyciau. Vakariene slyksti, apie pusrycius isvis baisu net pagalvoti. Viskas permirke riebaluose, pasirinkimo 0. Net atsisesti nebuvo kur. Ai kavos puodeliai visi purvini, kazko pritrupinta i juos.
Sumokant tokius pinigus tikimasi tikrai ne tokiu salygu. Net nemokamai nebevaziuociau i sia vieta.
Atsakyti
Likome labai nusivylę... Vykome švęsti gimimo dienos, tačiau nuvylė viskas, pradedant kambariu, baigiant spa.. Kambarį gavome tikrai ne tokį kokį svetainė siūlė įsigyjant pasiūlymą. Pilnas vorų ir grįžus po ''spa malonumų'' dvokiantis kanalizacija... Žinoma kreipėmės į administraciją, pravalė lubas nuo nemalonių padarų, išvalė tualetą, tačiau kvapas niekur nedingo.. Spa zonoje taip pat, tai ko mes tikėjomės tebuvo gražiai padarytos fotografo nuotraukos, nes realybėje viskas atrodė visai kitaip. Baseinas mažytis, dvi sūkurinės vonios ir trys pirtys. Ir visa tai perpildyta žmonių.. Ir tikrai ne vieno žmogaus veide matėme nusivylimą. Labai liūdna, tikrai likome nusivylę. Daugiau į šia '' royal'' karališką rezidenciją nekelsime net kojos.
Atsakyti
Visiškai pritariu ankstesniems komentatoriams. Administratorės tikrai nesuteikia informacijos. Visi darbuotojai išsistatę apsaugines "sienas". Jokio šiltumo ir nuoširdumo. Negana pasivadinti "Royal spa", reikia stengtis atitikti šį įpareigojantį pavadinimą. Nereikia galvoti, kad suvažiuoja visiški kvėšos, kurie mokės pinigus už bet ką ir bet kaip atliekamus masažus. Paslaugose parašyta "Purvo aplikacija nugarai" - tikrovėje uždeda pašildytą purvą plėvelėje, t.y. juostelę kokių 20 cm pločio ant pečių zonos. Apie purvo gydomąsias savybes pamirškit - plėvelė nieko nepraleidžia, bet užtat nereikia darbuotojams purvintis, ir laiko nedaug procedūra užima. "Klasikinis nugaros masažas" - nugaros paglostinėjimas, iš tiesų darbuotoja padarė relaksacinį masažą, nors buvo paprašyta atkreipti dėmesį į problemines nugaros vietas. Kam vargti, juk klientas vistiek nesupras. Susidaro įspūdis, kad čia klientai varomi konvejeriu: nu atvažiavo, tai greitai greitai pravarom bile kaip, svarbu skaitliukas sukasi. Veikė tik vienas liftas, kitas sugedęs. Spa zonoj per registracijų bumą kompiuteris užlūžo, neužsiregistravo procedūrų rezervacija; darbuotojos nesusitvarko su srautais - "palaukit tolėliau, mes Jus pakviesim registracijai", o priėjus eilei registruoja kitus, priėjusius be eilės. Mašinos pasistatyti nėra kur, reikia parkuotis už teritorijos ribų. Vienu žodžiu, gailiuosi sugaišusi laiką, jaučiuosi apkvailinta. Jeigu visur Lietuvoje tokie spa kurortai - tik pretenzijos į kažką, mainais nieko adekvataus nepasiūlant, tai nors Royal tegu iš pavadinimo išsiima.

Taip pat rekomenduojame

Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
„ATOSTOGŲ PARKAS“ – tai didžiausias poilsio ir sveikatinimo kompleksas Vakarų Lietuvoje, kuriame – 15 baseinų Jūsų poilsiui ir sveikatai. Kompleksas įsikūręs Palangos pakraštyje, Žibininkuose. Tai – strategiškai puikioje vietoje esantis gamtos prieglobstis, nuo Baltijos jūros ir Palangos kurorto nutolęs 6 km, nuo...
PAJŪRIO GABIJA
Viešbutis restoranas Palangoje, viešbutis Gabija

Adresas: Vytauto g. 40, LT-00160 Palanga.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kavinės, klubai, barai, restoranai; patalpų nuoma; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai.
„Gabija“ plačiai pasitinka svečius vienoje gražiausių Palangos kurorto vietų – priešais pagrindinius vartus į Birutės parką. Erdvės pojūtis, gamtos artumas ir tvyranti ramybė kuria unikalią aplinką, harmoningai papildančią viešbučio teikiamą komfortą… Jus aptarnaujantis personalas labai stengiasi būti malonus ir...
Palangos vėtra
Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Adresas: S. Daukanto g. 35, LT-00216 Palanga.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; dovanos; kavinės, klubai, barai, restoranai; keleivių pervežimas; pirtys ir baseinai; spa centrai.
Su Jumis sveikinasi viešbutis „Palangos vėtra" – pirmasis Palangoje, įvertintas 4 žvaigždutėmis ir nuosekliai puoselėjantis kokybės tradicijas. Nuo pirmo žingsnio Jus pasitiks išskirtinė viešbučio architektūra, įdomus ir stilingas interjeras, dėmesingas ir paslaugus personalas. Viešbutyje rasite 30 erdvių ir jaukių...
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; individuali veikla; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...
Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021
Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
Į organizaciją sugrįžę darbuotojai būna dar labiau įsitraukę
Į organizaciją sugrįžę darbuotojai būna dar labiau įsitraukę 10-23 20:38
Ne vienas darbdavys, darbuotojui išėjus, deda tašką. Visgi personalo ekspertai pataria palaikyti ryšį ir palikti praviras duris.
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų 10-23 18:36
Ukraina penktadienį pareiškė pasiruošusi tiekti papildomus 55 mlrd. kubinių metrų gamtinių dujų Europai, o prezidentas Volodymyras Zelenskis apkaltino Maskvą tyčia kurstant energetikos krizę.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

Akcijų kainos

eBay 80,59 +5,75%
American Express 187,08 +5,41%
Oracle 98,25 +2,02%
Goldman Sachs 414,32 +1,65%
Hasbro 89,50 -3,20%
Twitter 62,24 -4,83%
Facebook 324,61 -5,05%
Intel 49,46 -11,68%

Žaliavų kainos pasaulyje

Dujos (JAV) 4,05 +6,86%
Cukrus 0,76 -5,00%
Nafta 83,87 +1,10%
Kava 4,77 +6,00%
Apelsinai 0,72 +4,35%
Auksas 1785,28 -1,25%
Ryžiai 403,00 -2,66%
Vištiena 2,38 0,00%