Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Royal SPA Hotel, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Royal SPA Hotel

Atsiliepimai apie Royal SPA Hotel, UAB

Royal SPA Residence

Poilsis ir ramybė miško apsuptyje...
Parašyk savo nuomonę apie Royal SPA Hotel, UAB

Max 3*.
Blogai: MAISTAS - sūrus, ir daug pipirų bei čili paprikos miltelių ant mėsos. Padavėjai visa laiką laksto, bet nesuprasi kur, nes užsisakius maisto tenka jo laukti labai ilgai. Vakarienė nuo salotų pateikimo iki antro patiekalo trunka valanda laiko. Pusryčiai - švediškas stalas. Atėjus staliukų laisvu nėra, tai tenka su lėkštę iš eiti valgyti į registratūra. Maisto pasirinkimas skurdus. SPA - dziakuzi labai mažos, baseinas nedidelis ir gylio normaliai pasiplaukioti trūksta. KAMBARYS - praleidus dvi naktis nebuvo niekas atėję kambario tvarkyti, net elementariai šiukšliadėžiu ištuštinti, kondicionierius labai garsus.
Pliusai: KAMBARYS tvarkingas, patogus, vonios kambarys taip pat tvarkingas. SPA - superinis masažuotojas - Mindaugas, malonus, paslaugus, viską paaiskinantis ir papasakojantis. Malonios darbuotojos, jeigu klausi tikrai papasakos ir paaiškins kas ir kaip, bet nevisiems vienodai. Tos pačios procedūros manęs visko isklausinejo paderino procedūra pagal mane, vyro nieko neklausinejo ir procedūra atliko paprastai nieko nederindama.
Naktį suveikus priešgaisrinei signalizacija, žmonės išlėkė į lauką (su mažais vaikais, lagaminais) nesulaukė jokio paaiskinimo ir jokio darbuotojo. Kadangi nesimatė dūmų, ėjom patys aiškintis į registratūra. Ten apsauginis ir dvi darbuotojos sulinde į kameras ieškojo kas atsitiko, supratę, kad gaisro nėra apsauginis prabegdamas pasakė, kad galima grįžti į kambarius, tai žmonės patys šaukėsi vieni kitus iš lauko, kad galima grįžti. Nelaimės atveju darbuotojai nepasiruošę ir nemanau, kad pavyktų sulaukti iš jų kokios nors pagalbos.
Atsiliepimas šeimos su 2-3m amžiaus vaiku:Kambarys Standart plius-erdvus, viskas gerai.
Maistas- ganėtinai įvairus, tik pasitaikė atvėsusių patiekalų (pvz šaltibarčiai ir atšalusi bulvių košė)
Baseinas nedidelis.Vaikams atskiro nėra.Pasitaikė ir vėsokas net suaugusiam vanduo.Žmonių srautai reguliuojami išankstine baseino rezervacija, t.y. turi iš anksto suderinti valandą, kada ateisi į baseiną.Darbo dienomis ne problema, kitomis dienomis savo neribotą apsilankymą turi šiek tiek riboti...
Vaikų žaidimų erdvės yra trys-žaidimų kambarys, kuriame nėra žaislų, tik į kelias pintines sudėti jų likučiai.Net kai kuriose picerijose vaikui būna daugiau veiklos...Kita žaidimų erdvė yra restorane.Keliomis mašinomis pažaidžia ir berniukai ir mergaitės.Visa kita-žaislų likučiai.Trečia vieta-laukas.Supynės ir čiuožykla.
Gal dviems arba su vaiku iki 1, 5-2 metų komfortiškiau.
Labai puikiai pailsejau, labai viskuo patenkinta. Tikrai žadu apsilankyti dar ir visiems rekomenduoju.
Negalėčiau pasakyti, kad šis viešbutis vertas 4 žvaigždučių. Personalas buvo nedraugiškas, administratorė sakė, kad mums viską paaiškins spa merginos, deja, pačios klausdamos informacijos, darbuotojos nesistengė mums padėti ir net paaiškinti kaip nueiti iki baseino. Taip pat masažais nusiviliau, buvo tiesiog paglostymai, nors prieš tai darbuotojos teiravosi ties kuria zona skirti daugiau laiko, tačiau ta zona nebuvo beveik paliesta. Baseino ir džiakuzi zona, kai yra daugiau žmonių tiesiog tragedija. Baseine nebuvo vietos plaukioti, reikėjo laukti eilės į džiakuzį, o jos sulaukus reikėjo vos neliestis su kitais žmonėmis, nes labai mažai vietos. Vaisių lėkštė kambaryje buvo skurdoka už tokią kainą. Džiugino tik vakarienė, kuri buvo jau įskaičiuota. Pusryčiai galėjo būti geresni, mažas desertų ir vaisių pasirinkimas.
Dirbančių žmonių aptarnavimas labai aukštame lygyje dėje apie viežbuti to pasakyti negaliu. Siaubingai mažas baseinas, labai mažos džekuzi, eiles galima laukti ir valanda ir daugiau telpa labai mažai žmonių. Plytelės labai slidžios, teko matyti kaip mažutis vaikas vos neprasiskėlė galvos.Diskriminacija rukantiems žmonėms, jei norite eiti per lietu už viežbučio teritorijos tada puiku.pusryčiai nepatiko viskas lyg nedagaminta. Kambarys patiko labai, erdvės pakako, darbuotojai superinei. Darbuotojams 5 zvaigzdutės, viežbučiui 3.
Siam viesbuciui reiktu atimti 1 zvaigzde. Kiek skaiciau ankstesniu komentaru manau pasikartosiu, jog daugelis 3 zvaigzduciu viesbuciu yra geresniu nei sis. Nesuprantu kodel jis gaves 4.... RESTORANO siulomas svediskas stalas yra kuklus, maistas atveses, toks jausmas kad virejos atvyksta 5val ryto, pagamina ir darbuotojai ji dalina iki 10.30. Trumpai tariant pasirinkimo nera, o jei ir randi ka, tai jis buna saltas (kepti kiausiniai salti ir sudziuve, blyneliai taip pat salti ir kampai nudziuve velgi nuo ilgo stovejimo...) SPA erdve kukli, jacuzzi dvi ir gana ankstos, jei joje sedi keturiese pastoviai turi liestis su svetimais zmonemis, pirtys taip pat ankstos, baseino vanduo neskaidrus ir nezinau gal tai normalu gal kazka specialaus pila i ta vandeni, kad jame plaukiotu neaiskios nuosedos, bet nera malonu plaukioti tokiame baseine, raktu rubinems truksta net kai viesbutyje nera didelis uzimtumas. KAMBARIUI priekaistu nera, kadangi uzsisakeme pagerinta ir atnaujinta standart plus.
Jei atvirai ir rimtai, tai ziauriai nusivyliau siuo viezbuciu. Ar rekomenduociau savo draugui ar pazistamui? Tikrai NE. Parodija viezbucio, kuris pavadintas Royal, idomu, kurioj vietoj, Jus matoj ta karaliska poilsi? Kambariai: buvom uzsisake apartamentus, tai toks vaizdas, kad i barako kambari patekai. Apie duso ir tualeto erdve isvis patylesiu.... Kambariuose baldai ir interjieras tai toks kaip pas mociute, kuri isikurus pries 60metu :) Maistas: na maistas skonio reikalas, aisku. Bet, kad jis labai skanus ir ivairus, tai nepasakyciau. Vakariene, kuri buvo iskaiciuota, vertinciau 7/10. Personalo aptarnavimas- 8/10. Baseino zona: tokiam skaiciui zmoniu ir tokio dydzio viezbuciui akivaizdziai per maza. Yra trys pirtys, kur norint patekti, tau reikia nusiteikti laukti. O dzekuzes, tai gal kaip vaiku darzely: dvi tokios mazytes, kur po 4- 5zmones telpa, o kad i ja ilipt, tai pasvajok, nes ten visa diena mirksta, , tetules”. Pats baseinas irgi juokingi dydzio, jei norit pasiplaukiot, tai neiseis, nes nera kur :)
Galiausiai ka noriu pasakyt, tai, kad ne as viena taip mastanti, nes ne is vieno zmogaus apsistojusio tam viezbutyje, girdejau, kad jie yra nusivyle. Tai va, linkiu siam viezbuciai su laiku pavirsti tikru Royal Spa Hotel, o ne tik vadinamuoju, nes toks israiskingas pavadinimas labai greit sukelia nusivylima! Respect
Kambariai, -tik pavadinimas mini liukso... Vien jau dvigulės lovos, kurios sustumtos iš dviejų atskirų ir išsiskiria vos atsigulus, yra baisiau nei baisu... Baseinas ir sūkurinės vonios nėra kur koja ikist. Tai ne gana to, iš dviejų dviviečių sūkuriniu liko veikti tik viena... Dušo kabinos-užuolaidos, nei šampūno, nei prausimosi priemonių, tik skystas muilas... Aš čia 4 žvaigždutės???
Baisu! Viskas pasene, suplyse, savijauta kaip sventosios nameliuose.! Atsiduoda seniena. Administratores visiskai nemandagios. Nevertas viesbutis 4* max2*.
Viešbutis nevertas tų 4 žvaigždučių! Maximum 2**! Tie žmonės kurie teigiamus komentarus duoda turbūt nėra buvę 4* viešbutyje! Prasidėjo nuo to, kad automobilio nėra kur pasistatyti, turėjome pralaukti kokią gerą valandą kol atsilaisvino vieta. Užsisakėme mini liuksą su spa procedūromis, į mini liuksą toli gražu...turbūt nematė žmonės liukso kambario.. tuoletas smirda, duše muilo nerasta, kambaryje šalta, nuėjome į spa, persirengimo spintelės rakto be šansų gauti ir registratūroje pasakė, kad tą vakarą turbūt ir negausim, o į baseinų erdvę įeiti su chalatais draudžiama..tai what a fck!!! Toliau..vakare bandėme uzsirezervuoti staliuką vakarienei, nebegavome vietos, teko vykti iš viešbučio į miesto kavinę vakarieniauti.. Tikrai nerekomenduoju! Viešbutis nevertas pinigų, kuriuis mokėjome!
Labai puikiai dirba vaikinai masažuotojai- profesionaliai, pagarbiai, paaiškindami, restorano administratorė verta atskiro pagyrimo. O štai kai kurios viešbučio administratorės nevykusios. Suprantu, kad sekmadienio rytas, kai išvyksta savaitgaliniai klientai, yra sudėtingas, bet... Priminėme, kad į kambarį buvom užsisakę vaisių ir jų nesulaukėm. Taip, pinigus grąžino, bet tokiu veidu... Ir jokio atsiprašymo dėl nesusipratimo. Taip, išgyvenom ir be vaisių, maistas šį savaitgalį buvo skanus, masažai- atpalaiduojantys, bet atsisveikinimas paliko nemalonių nuosėdų.
Į šį viešbutį su šeima atvykdavome į metus po kelis/keletą kartų. Nors vandens ir pirčių zona kukli ir neatliepia viešbučio pavadinime paslėpto neformalaus pažado, tačiau mus tenkino kuklus pasibuvimas ir pasiplaukiojimas šioje zonoje. Tvarkos atžvilgiu taip pat nėra blogai, bet... Šiais metais pasitikint šia vieta nutarėm atvykti pirmą ir antrą Kalėdų dieną ir teko nusivilti. Kadangi panašių paslaugų Birštone tikrai yra iš ko rinktis, tai kitą kartą jau tikrai rinksimės kitą viešbutį, nors gamta šioje vietoje tikrai puiki. Pirmiausiai nuvylė maistas pirmą Kalėdų vakarą - tikrai buvo neskanu, nors ir valgoma.Svarbiausiai, kad su vaikais vakarienės laukėme daugiau kaip valandą, nors vakarienės laikas buvo užsakytas tik atvykus į viešbutį ir suderintas konkrečiai valandai. Pusryčiai buvo padoresni, tačiau labai suprastėję nuo kitų kartų, kada lankydavomės. Galiausiai švenčių proga "pasveikino" administratorės, kai mes prieš išvykstant atidavėm raktą nuo kambario ir paprašėme pusvalandžiui kad leistų pažaisti biliardą, nes vaikas pamatęs kitus lankytojus grąžinant kamuolius, panorėjo pažaisti. Administratorė išdidžiai privertė iš naujo atstovėti eilę dėl šio pasiteiravimo ir galiausiai pasakė, kad už biliardo žaidimą reikės susimokėti, nes tik prieš minutę atidavę raktus, praradome nemokamą galimybę sulošti kelias partijas. Tai tikrai buvo šlykštu švenčių proga nuvilti vaikus, o mokėti tokiu atveju, jau negalėjome iš principo. Be to, kaip žinia švenčių proga ir už apsilankymą mokėjome brangiau, o už vėluojančią vakarienę net arbatos puodelio nepasiūlė kaip kompensacijos, nors daugelis restoranų tą padarytų. Žodžiu gaila, kad taip suprastėjo lygis, o ir dirbantis personalas ambicingi ir praradę žmogiškumą net vaikų atžvilgiu.
Nerekomenduociau niekam. Ne spa, o tragedija. Negaleciau ivardinti nei vieno gero dalyko. Baseinu zona tragiska, vietos nera, uzeiti i pirti reikia laukti eileje. Jakuzi toks mazytis, kad telpa 3 zmones. Nepaisant to, kad jis labai mazytis, vienas is ju “neveike”, taciau atvykus vienam visuomeneje zinomam asmeniui “neveikiantis” jakuzi staiga pradejo veikti butent jam :)
Maistas taip pat tragedija, nemokamai daugiau nevalgyciau. Vakariene slyksti, apie pusrycius isvis baisu net pagalvoti. Viskas permirke riebaluose, pasirinkimo 0. Net atsisesti nebuvo kur. Ai kavos puodeliai visi purvini, kazko pritrupinta i juos.
Sumokant tokius pinigus tikimasi tikrai ne tokiu salygu. Net nemokamai nebevaziuociau i sia vieta.
Likome labai nusivylę... Vykome švęsti gimimo dienos, tačiau nuvylė viskas, pradedant kambariu, baigiant spa.. Kambarį gavome tikrai ne tokį kokį svetainė siūlė įsigyjant pasiūlymą. Pilnas vorų ir grįžus po ''spa malonumų'' dvokiantis kanalizacija... Žinoma kreipėmės į administraciją, pravalė lubas nuo nemalonių padarų, išvalė tualetą, tačiau kvapas niekur nedingo.. Spa zonoje taip pat, tai ko mes tikėjomės tebuvo gražiai padarytos fotografo nuotraukos, nes realybėje viskas atrodė visai kitaip. Baseinas mažytis, dvi sūkurinės vonios ir trys pirtys. Ir visa tai perpildyta žmonių.. Ir tikrai ne vieno žmogaus veide matėme nusivylimą. Labai liūdna, tikrai likome nusivylę. Daugiau į šia '' royal'' karališką rezidenciją nekelsime net kojos.
Visiškai pritariu ankstesniems komentatoriams. Administratorės tikrai nesuteikia informacijos. Visi darbuotojai išsistatę apsaugines "sienas". Jokio šiltumo ir nuoširdumo. Negana pasivadinti "Royal spa", reikia stengtis atitikti šį įpareigojantį pavadinimą. Nereikia galvoti, kad suvažiuoja visiški kvėšos, kurie mokės pinigus už bet ką ir bet kaip atliekamus masažus. Paslaugose parašyta "Purvo aplikacija nugarai" - tikrovėje uždeda pašildytą purvą plėvelėje, t.y. juostelę kokių 20 cm pločio ant pečių zonos. Apie purvo gydomąsias savybes pamirškit - plėvelė nieko nepraleidžia, bet užtat nereikia darbuotojams purvintis, ir laiko nedaug procedūra užima. "Klasikinis nugaros masažas" - nugaros paglostinėjimas, iš tiesų darbuotoja padarė relaksacinį masažą, nors buvo paprašyta atkreipti dėmesį į problemines nugaros vietas. Kam vargti, juk klientas vistiek nesupras. Susidaro įspūdis, kad čia klientai varomi konvejeriu: nu atvažiavo, tai greitai greitai pravarom bile kaip, svarbu skaitliukas sukasi. Veikė tik vienas liftas, kitas sugedęs. Spa zonoj per registracijų bumą kompiuteris užlūžo, neužsiregistravo procedūrų rezervacija; darbuotojos nesusitvarko su srautais - "palaukit tolėliau, mes Jus pakviesim registracijai", o priėjus eilei registruoja kitus, priėjusius be eilės. Mašinos pasistatyti nėra kur, reikia parkuotis už teritorijos ribų. Vienu žodžiu, gailiuosi sugaišusi laiką, jaučiuosi apkvailinta. Jeigu visur Lietuvoje tokie spa kurortai - tik pretenzijos į kažką, mainais nieko adekvataus nepasiūlant, tai nors Royal tegu iš pavadinimo išsiima.
Tik atvykus į viešbutį pasitiko nemalonios administratorės, kurioms uždavus klausimą tiesiogiai, jos siūlo pasiskaityti lapą, kai galimi atsakymo variantai yra du - taip arba ne. Akivaizdžiai matosi, kad nori kuo greičiau patvirtinti atvykimą ir atiduoti kambario raktus (nors žmonių už mūsų daugiau nėra). Mūsų pasiūlyme priklausė gydytojo konsultacija. Konsultacija truko 3 min., nes niekas maloniai nesutinka, reikia patiems pradėti kalbą, o gydytojo pirmas klausimas - kokius mokamus masažus rinksitės? Kambariai ganėtinai geri, tačiau kas liečia viso personalo bendravimą ir dėmesio į tave atkreipimą, kai ateini su klausimu dėl papildomų mokamų paslaugų ir nemokamų, kurios priklauso pagal kuponą, skiriasi kaip diena ir naktis :) Iš viso personalo, apsilankymo metu, maloniausias darbuotojas buvo prižiūrėtojas baseino ir pirčių komplekse :)
Labai blogas, niekam nerekomenduoju.Visi susirauke, atrodo kaip i laidotuves patekau.Atmosfera slegianti.Vakariene, pusryciai labai prasti.Mazas baseiniukas, vaikams nera ka veikti.Labai blogas

Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Palangos vėtra
Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Adresas: S. Daukanto g. 35, LT-00135 Palanga.
Veiklos sritys: dovanos; kavinės, klubai, barai, restoranai; keleivių pervežimas; pirtys ir baseinai; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Su Jumis sveikinasi viešbutis „Palangos vėtra" – pirmasis Palangoje, įvertintas 4 žvaigždutėmis ir nuosekliai puoselėjantis kokybės tradicijas. Nuo pirmo žingsnio Jus pasitiks išskirtinė viešbučio architektūra, įdomus ir stilingas interjeras, dėmesingas ir paslaugus personalas. Viešbutyje rasite 30 erdvių ir jaukių...
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...
Vilguosta
Sodyba Guosta

Adresas: Guostaus g. 20, Stakliškės, LT-59369 Prienų r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Sodyba Guosta - pirtis, ežeras, miškas VISOS SODYBOS NUOMAI TAIKOMOS DIDŽIULĖS NUOLAIDOS GUOSTA verslas ir pramogos Mes jau daugiau nei 15 metų organizuojame grandiozinius ir originalius firmų vakarėlius, galime pasiūlyti įvairiausių žaidimų ir pramogų. 7 ha teritorijoje ant Guostaus ežero kranto, miško apsuptyje...
Sūkuriškės
Karpynė

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...

Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu
Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu 08-19 11:50
Greitas gyvenimo tempas, laiko branginimas ir noras apsipirkti patogiai lemia tai, kad vis daugiau parduotuvių kraustosi į virtualią erdvę. Siekdama patenkinti šiuos vartotojų poreikius...
Į ką atkreipti dėmesį perkant oro kondicionierių? BALTIC MASTER ekspertai padės Jums išsirinkti geriausią variantą! 08-13 11:10
Vasaros metu Jūs dažniausiai esate nualintas nepaprastai didelių karščių, o šaltą žiemą radiatoriai nesuteikia pakankamai šilumos? Geriausias sprendimas šioms...
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai 08-09 14:44
Dantų netekimas turi įtakos ne tik burnos sveikatai, bet ir bendrai organizmo būklei bei psichologinei gerovei - sunkiau sukramtyti maistą, padaugėja odontologinių problemų, ima silpti visas...

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Citigroup 63,48 +3,52%
Red Hat 187,71 0,00%