Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rovitonas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rovitonas

Atsiliepimai apie Rovitonas, UAB

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Rovitonas, UAB

aferistelio ir melagio imonele, kuri pasizada ir nevygdo savo isipareigojimu.
Klientas 2021-02-17 18:11:56
Taip, neturite galimybės pakeisti teismo sprendimų, kadangi jūsų kaltė. Turite galimybę teismo sprendimą vykdyti, bet nevykdote.

Gal apie situacijos sprendimus nereikia rašyti, nes kas jau kas, bet jūs deja nė piršto nepajudinote sprendimui rasti.

Vienintelis situacijos spredimas šiuo metu bent kažkokiu būdu informuoti kitus žmones, ko jie gali tikėtis.
Cia jusu didelis ego ir bandymas iskreipti situacija pagal save, iskeliant savo interesus auksciau visko. Gincas buvo sprendziamas teisme, priimtas sprendimas, jis yra vykdomas, o jei jusu netenkina kaip tai vykdoma, tai jus turite teise apskusti ta sprendima.
Ir visa tai puikiausiai parodo, jusu neisprusimas, bandant drabstytis purvais viesoje erdveje, vietoj racionalaus situacijos vertinimo.
UAB Rovitonas 2021-02-17 17:55:15
Tai ka jus padarete ne taip, tai kad savo interesus pastatete auksciau visko. Kiekviena situacija yra sprendziama, taciau kai zmogus galvoja kad jo interesas svarbiau, turime tai ka turime. Kreipetes i teisma, turite teismo sprendima, taigi turite tai ko siekete. Nelabai suprantu tolimesni jusu nepasitenkinima ?? Mes neturime galimybes pakeisti teismo sprendimo!!

Klientas 2021-02-17 14:02:13
Na jeigu dar tiek naglumo tokias nesamones rašyti, tai va prašome bylų numeriai, galite pasižiūrėti kaip "bankrutuoja" ir pasiskaityti aplinkybes:

Rovitonas

BYLA 2VP-10134-841/2016

O dar ir Visrupa, UAB

Vienintelis dalykas ką aš padariau ne taip, tai kad pinigus pervedžiau
UAB Rovitonas 2021-02-17 13:14:42
Manau turetumet skirti imones bankrota ir pinigu pasisavinima. Ir klientas - nera visada teisus, taip kad pagalvokit ka pats padarete ne taip !

Rovitonas

BYLA 2VP-10134-841/2016

O dar ir Visrupa, UAB

Vienintelis dalykas ką aš padariau ne taip, tai kad pinigus pervedžiau
Klientas 2021-01-27 16:31:11
Fiktyvi įmonė. Pasisavina (tiksliau pavagia) klientų pinigus, nevykdo paslaugų. Įveskite į paiešką Rovitonas bylos arba Deimantas Minkus bylos, UAB "Modeina" ir viskas bus aišku.

Araneta
balduturgus.lt

Adresas: Drobės g. 62, LT-45181 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
balduturgus.lt – nauji baldai žemomis kainomis! Mes siūlome platų naujų baldų asortimentą, tinkantį įvairiai namų erdvei ir skoniui, bet svarbiausia – įvairiam biudžetui. Nepriklausomai nuo Jūsų stiliaus ir turimos sąmatos, paverskite savo namus vieta, atspindinčia Jūsų asmenybę! Mūsų asortimentas yra nuolat...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...
Finesa
Vidaus durys, lauko durys, rankenos

Adresas: I. Simonaitytės g. 1-20, LT-06244 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; didmeninė prekyba; eksportas; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba vidaus ir lauko durimis, rankenomis, durų paruošimo ir montavimo darbai. “Finesa” įkurta sujungus tris įmones, užsiimančias vidaus durų tiekimu ir prekyba, bei paslaugomis, susijusiomis su durų paruošimu galutiniam vartotojui. Duris tiekiame tiesiai iš gamintojų Lietuvoje, Latvijoje...
Lenex
Grindys, durys

Veiklos sritys: grindys, grindų dangos; durys, raktai, spynos; gamyba; mediena, jos gaminiai.
UAB Lenex – didžiausias durų ir grindų specializuotas pardavėjas. Čia rasite plačiausią durų ir grindų pasirinkimą visame Kaune. Naujas prekybos salonas Vilniuje. UAB Lenex produktai: Grindų dangos, priemonės Parketlentės Dvisluoksnės parketlentės Trisluoksnės parketlentės Parketlentės eglute 90 laipsnių...
MEGRAME
Šilti ir ilgaamžiai langai

Veiklos sritys: langai; didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; mediena, jos gaminiai; stiklas ir jo gaminiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
MEGRAME® – didžiausia plastikinių ir medinių langų bei durų gamybos bendrovė Lietuvoje, sėkmingai veikianti daugiau nei 25-erius metus. Pagrindinė bendrovės veiklos sritis – šiltų A+ ir A++ energinio naudingumo klasių langų ir durų gamyba. MEGRAME® produkcijoje atsispindi pasaulinės langų ir durų madų tendencijos...

Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais
Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais 11-26 08:26
Nuo vienos odontologinės kėdės šeimos centre iki didžiausio odontologinių paslaugų klinikų tinklo šalyje - tokį virsmą patyrė CLINIC | DPC įkūrėjas Simonas Bankauskas ir jo komanda...
O. Scholzas dar šiemet žada balsavimą parlamente dėl privalomų skiepų nuo COVID-19 11-30 19:20
Vokiečių parlamentarai dar šiemet balsuos dėl privalomų skiepų nuo COVID-19, antradienį pareiškė būsimasis kancleris Olafas Scholzas, vis garsiau skambant raginimams imtis atitinkamų veiksmų.
A. Lukašenka planuoja apsilankyti Kryme
A. Lukašenka planuoja apsilankyti Kryme 11-30 19:08
Autoritarinis Baltarusijos lyderis Aliaksandras Lukašenka antradienį sakė, kad Maskvos aneksuotas Krymas teisiškai yra Rusijos dalis, ir pridūrė planuojantis drauge su Rusijos prezidentu Vladimiru...

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

Adobe Systems 687,49 +3,83%
Moody's 397,27 +3,43%