Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Romiteka, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Romiteka

Atsiliepimai apie Romiteka, UAB

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Romiteka, UAB

Arnoldasa 2018-01-30 11:36:19
Atsiprašome už tokią susiklosčiusią situaciją, bet iš tiekėjų gavome Jūsų atsisakytos prekės foto, kaip įrodymą.
Tad nieko kito neliko, kaip atšaukti užsakymą.
bandeme fotografuoti, bet nuotraukoje nieko nesimato.
violeta 2018-01-30 11:30:27
pirma karta pirkau šaldytuva, niebuvo jokiu problemų. Nusprendžiau nupirkti šaldyklį. Atvežė kurjeris (nors sakėmė kad atsiimsim patis), dėl pristatymo datų buvo pateikta klaidinga informacija. Atvežė sulankstytą šaldyklį (pakuotė nepažeista, gamyklinis brokas), Prekė grąžinome. Pasakė kad mes išsigalvojome. Tai va.
Tad nieko kito neliko, kaip atšaukti užsakymą.
Pirkome komplektą virtuvinės technikos, bendravome su vadybininku Arnoldu, įspūdis geras, lankstūs, paskaičiuoja konkurencingą kainą, kai reikia pataria. Rekomenduoju.
Esame maksimaliai patenkinti apsipirkinėjimu Onus.lt bei vadybininko Arnoldo darbu. Mums buvo suteikta išsami konsultacija, pasiūlytos geriausios kainos Lietuvoje, pilnai suderintas pristatymas bei prekių užnešimas į butą. Malonus bendravimas, lankstumas ir operatyvumas. Ateityje pats toliau pirksiu pas jus bei rekomenduosiu jus kitiems.
Nuostabiai bendrauja, tikslinasi dėl pasirinkimo. Esame labai patenkinti šia įmone. Tikrai rekomenduoju rinktis šią el. parduotuvę. Prekės buvo pristatytos per 24 val, nuo pinigų sumokėjimo!!! Super greičiu. Gerų jums darbų.
Super saunuoliai ! du metus apsipirkineju pas juos (8 buitinius orietaisus jau isigijau), viskas labai super, ir patars ir kaina gera padarys, ir be problemu lizinga sutvarko nuotoliniu budu ir kaip kiti del to, kad perki lizingu neuzkelias kainos. Net ne is saraso ar nepopuliaria preke klientui suranda uzsako!
Ir toliau tik pas juos pirksiu!
Teko ne karta pirkti iš Jų buitinę technika, visada tik geriausios kainos ir aptarnavimas. Šaunuoliai.
kad verta su jais tureti reikalu, nusipirkau nauja saldytuva, pasirodo brokuotas, garantijos jam oficialios nebuvo, teko uztrukti, kol vartotoju teises padejo su saldytuvo grazinimu.
Internetu iš šios įmonės pirkau buitinę techniką. Atsiliepimai patys geriausi: tikrai rūpinasi klientais, labai maloniai bendrauja ir prekes pristato greitai. Šaunuoliai.

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

"Litgrid" akcininkai pritarė sinchronizavimo sutarties pasirašymui
"Litgrid" akcininkai pritarė sinchronizavimo sutarties pasirašymui 05-20 20:30
Lietuvos elektros perdavimo tinklo operatorės "Litgrid" akcininkai pirmadienį pritarė Baltijos šalių sinchronizavimo su žemynine Europa prisijungimo sutarties pasirašymui. Artimiausiu metu sutartį...
Kanų festivalio "Garbės auksinė palmės šakelė" A. Delonui kelia aistras
Kanų festivalio "Garbės auksinė palmės šakelė" A. Delonui kelia aistras 05-20 20:29
72-ojo Kanų festivalio "Garbės auksine palmės šakele" (Palme d‘Or) apdovanotas Alainas Delonas (g. 1935), gyva legenda ir pasauline kino ikona vadinamas prancūzų aktorius.
Po skandalų "Facebook" sunkiai sekasi rasti darbuotojų
Po skandalų "Facebook" sunkiai sekasi rasti darbuotojų 05-20 20:28
Kadaise geriausia darboviete JAV laikytai bendrovei "Facebook" sunkiai sekasi rasti darbuotojų. Jos patrauklumą talentų akyse nusmukdė su duomenų apsauga susiję skandalai.

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Keurig Dr Pepper 29,26 +2,31%