Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rokiškio sūris, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rokiškio sūris

Atsiliepimai apie Rokiškio sūris, AB

Aldirma Įmonė brangiai perka miškus!
Parašyk savo nuomonę apie Rokiškio sūris, AB

Sveiki, tai gal jau laikas sutvarkyti pieno įpakavimus.Jau keli metai tas pats.
Rokiškio saldaus pieno sūris „NAMINIS 13%” visai nieko bendro neturi su saldaus pieno skoniu. Prisūdytas nerealiai. Brangieji UAB „Rokiškio pieno gamyba” nustokit sūdyti šį sūrį jeigu rašot kad tai saldaus pieno gaminys kodėl jis sūrus? Laukiu nesulaukiu gardaus ir saldaus šito sūrio versijos:)
Dažnai pirkdavom lydytą sūrelį "Grant", minkšta tepi
konsistencija, skonis patikdavo.Nusivylėm visiškai, daugiau tikrai nepirksim, liepos 5 pirktas, galioja iki rugpjūčio, bet sūrio masė sušokus į visai netepamą masę, išsausėjusi neskani.Gaila, buvo geras produktas
Pirkdavau labai dažnai rokiškio namine varškę 0, 5% riebumo. Nepatikėjau savo akim kai teko pasverti. Pasvėrus turimas dvi pakuotes nei vieną neatitiko svorio. Taip mus apgaudinėja su svoriu..
Nusipirkau Rokiškio pikantišką tepamą sūrelį, atsidariau, tai visas vos neištekėjo kaip koks kefyras nors šaltas tik iš šaldytuvo - toks skystas pagamintas. Vienu žodžiu daugiau Rokiškio sūrio produktu nebepirksiu- apgaudinėja žmones.
Dažnai perku pieną šeimos pakuotę, bet paskutiniu metu pakelis nuolat būna kiauras, bėga per dugną.
Samuelis Paryžius
2017-01-10 18:16:08 IP 28mbts1k
Dievinu jūsų sūrį. Galiu valgyt jį be nieko, tik sutarkuot tada reikia <3

Visada pirkdavome rokiški pieną šeimos pakuotę, tačiau jau kelis kartus nusivylėme kokybe.
1. Kartą vandens skonis piene, išpylus į stiklinę vandens buvo daugiau nei pusė, o pieno ant dugno
Na galvojome papuolė tiek to
2. Sekantis kartas pienas vėl su vandens skoniu, bet ir taip jaučiasi, kad negali nepastebėti.
3. Paskutinis kartas supykdė jau mus, pieno galiojimas iki 08.20 dienos, o tik atidarius jis jau buvo prarugęs.

Nežinau ką jūs ten darote, bet mes norėdami palaikyti Lietuvos ekonomiką perkame Lietuviškas prekes, tačiau perkant kiekvieną kartą nusivylimas : (

Labai gaila : (kad Lietuviška kokybė nuvylė.

Teks rinktis kitą tiekėją
Dukryte labai mėgsta trinta varškę, dažnai tenka pirkti, pirkau kitų įmonių ir niekad nenusivyliau, varške kieta, be jokių išrūgų, o ir pertrinus šakute su pvz. bananu ji likdavo kieta. Pamačiau Rokiškio NAMINE 9% RIEBUMO 180g, galvoju paimsiu, juk ką sako vardas ROKIŠKIO! Aš pasibaisėjau - ten buvo ne varškė, o kažkokia buza, kurios valgyti neįmanoma! Vaikas iškart išspjovė, nes ji sulipo burnoje, o jos nuryti buvo neįmanoma! Baisu, buza už tokia kaina! Pasibaisėjau ir tikrai daugiau nepirksiu! Kaina dvigubai didesnė, o ir įpakavimas negražus, pokelis plokščias, platus, o tas baltas kažkoks išterliotas varške, na jums vardo toookia produkcija tikrai neduoda. Pažiūrėkit ką gaminat!
Varske pokeliuose 180g rokiskio namine 9 procetu riebumo puse vandens. Visada buvo nebloga, bet dabar neimanoma net su saukstu paimti tik siandien darant varskecius nuotaika sugadino. Mokam pinigus uz vandeni?5
suka nuo ukininko riebumus baltiemus ir daraso kitiems
Visuomet pusryčiams suvalgau kelis sumuštinius su sūrių prie arbatos.Šiuo atveju naudojau Rokiškio TIKRAS 45 procentu riebumo ir nustebau nuejes ant didelio kad jis išejo nesuvirškintas.Paaiškinkit ka pradejot deti i ji jei net skrandžio sultys jo nesuvirškina.Neskaičiau už gryba voveruškų tai dabar i ta saraša papuole ir Rokiškio TIKRAS sūris
Labai nusivyliau produkcijos kokybe. Pirkau grietinę žaloji karvutė 30 proc. riebumo, na akcija buvo, galvoju sutaupysiu, deja nesutaupiau. Norėjau vaiko gimtadieniui tortą pagamint, grietinė nesiplakė ni figąą! O taip neturėtų būti! Tik pritaškiau visą virtuvę. Tuo metu Dvaro grietinę suplakiau per minutę. Ne velui visada rinkausi ŠIĄ produkciją. Būtinai pasidalinsiu šia patirtimi platesniu ratu.
Puiki įmonė
SOS! Klaipėdoje 2014-02-07 nusipirkom Rokiškio naminį sūrį, atidarius sklido šiek tiek keistas kvapas, suvalgėm- rezultatas, visos šeimos stiprus apsinuodijimas. Labai Nukentėjo 3 mažamečiai vaikai, jų būklė sunkesnė, negu mūsų-suaugusių. Argi jūs įmonėje neturit savo gaminamų produktų kontrolės???????
Laba diena, vakar nusipirkom maximoj Zarasuose jusu kefira, galiojimo iki data 06.Zinokit nusivylem jusu produkcija kefiras buvo praruges, Galima galvot kad jis is rusijos sugryzes.Kai kuriems seimos nariams paleido vidurius.Mes manom kad data buvo per nauja atstampuota, negadinkit savo produkcijos, o mes kuri laika tikrai jusu produkcijos nepirksim kol nepreis nusivilimas, kas taip pasielge suklastoje galiojimo data, tegul suviduriuoja.
Pastoviai pirkdavau "Rokiškio naminė varškė" 9proc. mažame prakerpamame pakelyje, buvo normali, prakirpus pakelį, normaliai išbyrėdavo, bet paskutiniu metu ji pasidarė tokia šlapia, kad neįmanoma jos be šaukšto pagalbos iškrapštyti. Turėkit sąžinės, imdami tokius pinigus, už pusiau varškę, pusiau vandenį.

Tandemus
MUSHROOMS, BERRIES, IQF PRODUCTS

Adresas: J. Basanavičiaus g. 41, LT-65204 Varėna.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; maisto produktai; mediena, jos gaminiai; miško gėrybės; sandėliavimas; sveiki produktai; šaldyti maisto produktai; tara, pakuotės.
Bendrovė "Tandemus" įkurta 1996 m. kovo 13 d. Varėnoje. Iki 2009 m. gruodžio 24 d. įmonės pavadinimas buvo "Mėlynoji uoga". Pirmus veiklos metus įmonė užsiėmė tik didmenine miško uogų ir grybų prekyba. Nuo 1997 m. pradėjo gaminti medinę pintą bei kaltą tarą grybų, uogų, vaisių, daržovių, duonos ir kitų maisto...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Eurohorecana
Maisto produktų bei žaliavų tiekimas įmonėms

Adresas: Kirtimų g. 61, LT-02244 Vilnius.
Veiklos sritys: daržovės; didmeninė prekyba; kavinės, klubai, barai, restoranai; kepyklos; konditerija, saldumynai; maisto parduotuvės; maisto produktai; mėsa, mėsos produktai; miško gėrybės; sveiki produktai; šaldyti maisto produktai; vaisiai; žuvininkystė, žuvies produktai.
EUROHORECANA, UAB pagrindinės veiklos kryptys: Maisto produktų tiekimas restoranams, viešbučiams, kavinėms, valgykloms, mokykloms, kebabinėms, įvairioms kitoms maitinimo įstaigoms Maisto žaliavų tiekimas kepykloms, kepyklėlėms, įvairioms maisto gamybos įmonėms Didmeninė prekyba maisto produktais Maisto produktų...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...
Oliveris
Biuro ir mokyklinės prekės

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: biuro įranga; dovanos; gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; interneto parduotuvės; kanceliarijos prekės; kava, arbata; kompiuteriai ir programinė įranga; konditerija, saldumynai; maisto produktai; mažmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; vaikų prekės; valymo priemonės.
Oliver.lt - el. parduotuvė, kuri padeda lengviau įveikti sunkumus aptarnaujant biurą būtiniausiomis priemonėmis - kanceliarinėmis prekėmis, konferencijų technika ir įranga, maisto prekėmis, buities ir elektronikos prietaisais. Jokio vargo: nereikia ieškoti prekių skirtingose parduotuvėse - užtenka kelių mygtukų...

Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti?
Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti? 02-17 11:28
Metų pradžia darbo rinkoje - migracijų laikotarpis. Talentingiausi darbuotojai, ypač pardavimų srityje, „susirenka" metines premijas ir ima dairytis naujų darbo pasiūlymų, didesnių algų...
J. Bezosas skyrė 10 mlrd. USD kovai su klimato kaita
J. Bezosas skyrė 10 mlrd. USD kovai su klimato kaita 02-19 21:07
Milijardierius Jeffas Bezosas atvėrė savo piniginę ir įkūrė fondą, kuris rems mokslininkus, aktyvistus bei organizacijas, kovojančias su klimato kaita.
Kosminės architektūros vizija keliauja po Europą
Kosminės architektūros vizija keliauja po Europą 02-19 20:57
Menininko Julijono Urbono futuristinis minties eksperimentas "Planeta iš žmonių", tapsiantis pagrindine Lietuvos paviljono šių metų Venecijos architektūros bienalėje ašimi, pristatomas...

Ar koronaviruso grėsmė koreguoja Jūsų planus?

Wells Fargo 46,99 -2,55%