Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rokiškio sūris, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rokiškio sūris

Atsiliepimai apie Rokiškio sūris, AB

Parašyk savo nuomonę apie Rokiškio sūris, AB

Jau slykstesnes varskes senokai nevalgiau... Dar 2 dienos iki galiojimo pabaigos - rugesio kvapas. Parduotuvej pirkta ziema, iskart namo ir i saldytuva - tai kaltint laikymo salygu nelabai iseina. Sekancia diena specialiai nusipirkau dar 4 dienas galiojancia - tokia pat slyksti varske, tik be kvapo rugesio. Nezinau kaip jus tas varskes stampuojat, bet greit nusivaziuosit ir isstums jus is rinkos ;) Ypac, kai suriuose jau irgi nusivaziavot ir muila gaminat, bet ale "pigiau" :))
Sveiki, tai gal jau laikas sutvarkyti pieno įpakavimus.Jau keli metai tas pats.
Rokiškio saldaus pieno sūris „NAMINIS 13%” visai nieko bendro neturi su saldaus pieno skoniu. Prisūdytas nerealiai. Brangieji UAB „Rokiškio pieno gamyba” nustokit sūdyti šį sūrį jeigu rašot kad tai saldaus pieno gaminys kodėl jis sūrus? Laukiu nesulaukiu gardaus ir saldaus šito sūrio versijos:)
Dažnai pirkdavom lydytą sūrelį "Grant", minkšta tepi
konsistencija, skonis patikdavo.Nusivylėm visiškai, daugiau tikrai nepirksim, liepos 5 pirktas, galioja iki rugpjūčio, bet sūrio masė sušokus į visai netepamą masę, išsausėjusi neskani.Gaila, buvo geras produktas
Pirkdavau labai dažnai rokiškio namine varškę 0, 5% riebumo. Nepatikėjau savo akim kai teko pasverti. Pasvėrus turimas dvi pakuotes nei vieną neatitiko svorio. Taip mus apgaudinėja su svoriu..
Nusipirkau Rokiškio pikantišką tepamą sūrelį, atsidariau, tai visas vos neištekėjo kaip koks kefyras nors šaltas tik iš šaldytuvo - toks skystas pagamintas. Vienu žodžiu daugiau Rokiškio sūrio produktu nebepirksiu- apgaudinėja žmones.
Dažnai perku pieną šeimos pakuotę, bet paskutiniu metu pakelis nuolat būna kiauras, bėga per dugną.
Samuelis Paryžius
2017-01-10 18:16:08 IP 28mbts1k
Dievinu jūsų sūrį. Galiu valgyt jį be nieko, tik sutarkuot tada reikia <3

Visada pirkdavome rokiški pieną šeimos pakuotę, tačiau jau kelis kartus nusivylėme kokybe.
1. Kartą vandens skonis piene, išpylus į stiklinę vandens buvo daugiau nei pusė, o pieno ant dugno
Na galvojome papuolė tiek to
2. Sekantis kartas pienas vėl su vandens skoniu, bet ir taip jaučiasi, kad negali nepastebėti.
3. Paskutinis kartas supykdė jau mus, pieno galiojimas iki 08.20 dienos, o tik atidarius jis jau buvo prarugęs.

Nežinau ką jūs ten darote, bet mes norėdami palaikyti Lietuvos ekonomiką perkame Lietuviškas prekes, tačiau perkant kiekvieną kartą nusivylimas : (

Labai gaila : (kad Lietuviška kokybė nuvylė.

Teks rinktis kitą tiekėją
Dukryte labai mėgsta trinta varškę, dažnai tenka pirkti, pirkau kitų įmonių ir niekad nenusivyliau, varške kieta, be jokių išrūgų, o ir pertrinus šakute su pvz. bananu ji likdavo kieta. Pamačiau Rokiškio NAMINE 9% RIEBUMO 180g, galvoju paimsiu, juk ką sako vardas ROKIŠKIO! Aš pasibaisėjau - ten buvo ne varškė, o kažkokia buza, kurios valgyti neįmanoma! Vaikas iškart išspjovė, nes ji sulipo burnoje, o jos nuryti buvo neįmanoma! Baisu, buza už tokia kaina! Pasibaisėjau ir tikrai daugiau nepirksiu! Kaina dvigubai didesnė, o ir įpakavimas negražus, pokelis plokščias, platus, o tas baltas kažkoks išterliotas varške, na jums vardo toookia produkcija tikrai neduoda. Pažiūrėkit ką gaminat!
Varske pokeliuose 180g rokiskio namine 9 procetu riebumo puse vandens. Visada buvo nebloga, bet dabar neimanoma net su saukstu paimti tik siandien darant varskecius nuotaika sugadino. Mokam pinigus uz vandeni?5
suka nuo ukininko riebumus baltiemus ir daraso kitiems
Visuomet pusryčiams suvalgau kelis sumuštinius su sūrių prie arbatos.Šiuo atveju naudojau Rokiškio TIKRAS 45 procentu riebumo ir nustebau nuejes ant didelio kad jis išejo nesuvirškintas.Paaiškinkit ka pradejot deti i ji jei net skrandžio sultys jo nesuvirškina.Neskaičiau už gryba voveruškų tai dabar i ta saraša papuole ir Rokiškio TIKRAS sūris
Labai nusivyliau produkcijos kokybe. Pirkau grietinę žaloji karvutė 30 proc. riebumo, na akcija buvo, galvoju sutaupysiu, deja nesutaupiau. Norėjau vaiko gimtadieniui tortą pagamint, grietinė nesiplakė ni figąą! O taip neturėtų būti! Tik pritaškiau visą virtuvę. Tuo metu Dvaro grietinę suplakiau per minutę. Ne velui visada rinkausi ŠIĄ produkciją. Būtinai pasidalinsiu šia patirtimi platesniu ratu.
Puiki įmonė
SOS! Klaipėdoje 2014-02-07 nusipirkom Rokiškio naminį sūrį, atidarius sklido šiek tiek keistas kvapas, suvalgėm- rezultatas, visos šeimos stiprus apsinuodijimas. Labai Nukentėjo 3 mažamečiai vaikai, jų būklė sunkesnė, negu mūsų-suaugusių. Argi jūs įmonėje neturit savo gaminamų produktų kontrolės???????
Laba diena, vakar nusipirkom maximoj Zarasuose jusu kefira, galiojimo iki data 06.Zinokit nusivylem jusu produkcija kefiras buvo praruges, Galima galvot kad jis is rusijos sugryzes.Kai kuriems seimos nariams paleido vidurius.Mes manom kad data buvo per nauja atstampuota, negadinkit savo produkcijos, o mes kuri laika tikrai jusu produkcijos nepirksim kol nepreis nusivilimas, kas taip pasielge suklastoje galiojimo data, tegul suviduriuoja.
Pastoviai pirkdavau "Rokiškio naminė varškė" 9proc. mažame prakerpamame pakelyje, buvo normali, prakirpus pakelį, normaliai išbyrėdavo, bet paskutiniu metu ji pasidarė tokia šlapia, kad neįmanoma jos be šaukšto pagalbos iškrapštyti. Turėkit sąžinės, imdami tokius pinigus, už pusiau varškę, pusiau vandenį.

Hilla
Riešutai Jums

Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Tandemus
MUSHROOMS, BERRIES, IQF PRODUCTS

Adresas: J. Basanavičiaus g. 41, LT-65204 Varėna.
Veiklos sritys: šaldyti maisto produktai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; maisto produktai; mediena, jos gaminiai; miško gėrybės; sandėliavimas; sveiki produktai; tara, pakuotės.
Bendrovė "Tandemus" įkurta 1996 m. kovo 13 d. Varėnoje. Iki 2009 m. gruodžio 24 d. įmonės pavadinimas buvo "Mėlynoji uoga". Pirmus veiklos metus įmonė užsiėmė tik didmenine miško uogų ir grybų prekyba. Nuo 1997 m. pradėjo gaminti medinę pintą bei kaltą tarą grybų, uogų, vaisių, daržovių, duonos ir kitų maisto...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: kuras, naftos produktai, degalinės; autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Oliveris
Biurui. Mokyklai. Kūrybai.

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: kanceliarijos prekės; biuro įranga; dovanos; gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; interneto parduotuvės; kava, arbata; kompiuteriai ir programinė įranga; konditerija, saldumynai; maisto produktai; mažmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; vaikų prekės; valymo priemonės.
Oliver.lt – viena didžiausių Lietuvoje specializuotų el. parduotuvių, kurioje rasite platų asortimentą biuro, mokyklinių ir kūrybos prekių. Asortimente daugiau nei 20 000 prekių, daugiau nei 1000 prekinių ženklų. Prekės siunčiamos iš 2000 kv.m. sandėlio Vilniuje. Oficialus „Būtiniausių pirmoko mokyklinių prekių...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...

Bagdado tarptautinis oro uostas patyrė ataką
Bagdado tarptautinis oro uostas patyrė ataką 01-23 13:52
Bagdado tarptautinis oro uostas naktį iš penktadienio į šeštadienį buvo atakuotas trimis sviediniais, pranešė Turkijos valstybinė Anatolijos naujienų agentūra, remdamasi Irako gynybos ministerijos...
Per pandemiją m. parašo ir "Smart-ID" naudojimas išaugo 50%
Per pandemiją m. parašo ir "Smart-ID" naudojimas išaugo 50% 01-23 13:34
Operacijų internete, kurios atliktos patvirtinant mobiliuoju parašu ar asmens tapatybės patvirtinimo programėle "Smart-ID", pernai Lietuvoje atlikta beveik 360 mln. Tai 50% daugiau nei 2019 m...
Ministerija: "AstraZeneca" Lietuvai pirmąjį ketvirtį tieks tik penktadalį žadėtų vakcinų 01-23 12:27
Jungtinėje Karalystėje įsikūrusi farmacijos bendrovė "AstraZeneca" Lietuvai pirmąjį šių metų ketvirtį patieks tik penktadalį žadėtų, teigia sveikatos apsaugos ministro atstovė spaudai Aistė Šuksta.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Walmart 146,33 +1,02%
IBM 118,61 -9,91%