Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rokiškio autobusų parkas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rokiškio autobusų parkas

Atsiliepimai apie Rokiškio autobusų parkas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Rokiškio autobusų parkas, UAB

Važiuojant reisu 3-652 6/365212 2 iš Vilniaus į Rokiškį (aš asmeniškai į Uteną) (2021.06.16, iš Vilniaus išvažiuota 16val) vairuotojas nei pats dėvi kaukę (tai nusiima, tai vėl užsideda) nei užtikrina, kad ir keleiviai jas devėtų. Kai paprašiau vieno iš keleivio užsidėti kaukę (ir kosėja ir su sloga), vairuotojas akivaizdžiai girdėjo, ir pats iš lėto užsidėjo, tačiau keleiviams, aišku, neakcentavo. Taip keli ir sėdi be kaukių. Kol karantinas, manau privalot užtikrinti klientų saugumą.
2020 metų kovo 3 d. važiavau iš Molėtų į Vilnių Rokiškio autobusu.
17:25 val. įlipus į autobusą, padaviau vairuotojui - Linui Jiečiui (Vardas, Pavardė gali būti netikslus) 50, 20 Eur, nes smulkiau neturėjau. Bileto kaina 5, 20 Eur. Vairuotojas grąžos neturėjo, bet pasakė, kad pabandys išsikeisti, pasmulkinti.
Atvykus į Vilnių, kai autobuse likau viena, vairuotojas man padavė grąžą: 40 Eur po 10 Eur, o likusius 5 Eur po 2 ct. Aš mačiau, kad jis turi stambesnių pinigų ir gražiai paprašiau, kad tuos 5 Eur duotų man po 1 arba 2 Eur. Vairuotojas kažkodėl supyko, pasakė, kad aš daunė, debilė, idiotė ir specialiai tam, kad pamokytų, grąžą man duoda po 2 ct. O jeigu nenoriu po 2, gali duoti po 1 ct. Be to, rėkdamas, žemindamas ir mojuodamas špyga man prieš nosį, jis uždarė autobuso durys ir pradėjo kažkur važiuoti! Pabaigai, vairuotojas sėdėdamas už vairo ranka man sudavė į pilvą.
Šis incidentas vyko apie 18:45 val., kai lauke buvo tamsu. Autobuse buvau viena. Durys autobuso buvo uždarytos. Šoko būsenoje aš negalėjau net telefono rankose išlaikyti. Iš baimės nežinojau ką daryti. Kas galėjo pagalvoti, kad dėl tokios smulkmenos, nepažįstamas žmogus pradės mane įžeidinėti, rėkti ant manęs. Tik šiandien sugebėjau atsisėsti ir parašyti šį pareiškimą.
Noriu padėkoti administracijai ir vairuotojui, kad nepagailėjo laiko ir perdavė net į kitą miestą pamirštą daiktą autobuse. Ačiū
Važiavau šeštadienį, rugsėjo 29d. autobusu Kaunas-Rokiškis. Važiavau šiuo autobusu iš Jonavos į Anykščius, Jonavoje autobusas buvo 20val. Įlipo į autobusą žmogus, aš stovėjau su draugu lauke, laikiau kol susimokės klientas, bet autobusas pradėjo riedėt! Draugas pagalvojo kad autobusas išvažiuos taip ir neįlaipinęs manęs, nors žmogus mokėjo pinigus ir durys buvo atidarytos. Įlipau į autobusą jam nuriedėjus gerokai toli nuo įlaipinimo vietos, įlipus vairuotojas vietoj to kad atsiprašytų, jis pradėjo rėkti, kad mano draugas yra labai mandras, aš sakiau kad mes galvojom kad jūs išvažiuosit, nes riedėjot, jis piktai kažką paburbėjo. Vairuotojas turėtų būti atodesnis, negali autobusas autobusu parke riedėti atgal, kai vairuotojas skaiciuoja pinigus!! Neduok dieve kita karta kažkas atsitiks, nes dar riedejo kai durys buvo atidarytos ir laukė žmonės, įlipus jis toliau riedėjo su atidarytom durim, o vairuotojas į tai nekreipė dėmesio!! Kitas dalykas tai dažnai važinėju su Rokiškio autobusais ir pirmos vietos buna apsuktos virve, neleidziama sesti i pacias pirmas vietas, nors ir autobusas buna užgrūstas, žmonėms kartais būna bloga važiuojant, jie norėtų sėst į priekį, bet negalima.
Iš vilniaus turiu vykti į utena važiavusio autobuso vairuotojas paklausė kur vykstame ir pasake kad autobuse vietų nėra ir stos tik rokiskyje. net nepaklausė ar pastovetume autobuse, tiesiog pasakius kad vykstame į utena numojo ranka ir išvyko. esu labai tuo pasipiktinusi.
Kovo 15 dieną (2019metai) penktadienį 12:00 valandos vairuotojas labai nemandagus, su 2 metuku dukryte važiuojam į Vilnių į ligoninę, vairuotojas sako vežimėlio nedes į bagažo vietą, atidarė kitas duris- sako - numesk ten ant laiptų, perku bilietą sutrikusi kaip čia vežimui nėra bagažo vietos, išmušė bilietą bekalbedamas, o po to pasitikslinau ar davė bilietą ar ne- pats užmiršo kad ismuse- dar viena išmušė, sako mokėk vėl, namo laba diena sakau, sako už vaiką €7.20, jo - nuo kada 2-ju metu vaikeliukui gali reikalauti net dokumenta parodyt, bet sako- rodyk, parodžiau ir sakau- tai kaip jūs musat bilietą ir neatsimenat kad ismuset, pradėjo burbuliuoti!!
Na tokio aptarnavimo dar su Rokiškio autobusų parko neteko patirti, labai nusivylusi ir prašau ji nubausti, įspėti kad su mamomis su mažais vaikais sergančiais taip bendrauti negalima, apskritai turi būti pagarba visiems!!!
autobusas vaziuoja pro Kaniukus 13:34. Savaitgaliais jis pirmas ir paskutinis. Vairuotojas siurksciai bendraujantis ir dar ne tik kad neturejo keliu e grazos tai varyt isvare. Aciu, daugiau nebevaziuosiu
Autobusas Rokiškis-Šiauliai pro Skapiškio miestelį pravažiavo be 20 min aštuonios ryto, nors pagal grafiką išvažiuoti turi be 5 min aštuonios, nėra sąžinės pas vairuotoją visai.Ir dar nori, kad žmonės važiuotų.Taip išeina, kad turi ateiti prieš valandą į stolelę ir šalti lauke!!! Ačiū Rokiškio autobusams!!!
Stanislava Staškuvienė
2018-02-01 18:30:26 IP 5f4sosvn
Nuoširdžiai dėkoju visiems Rokiškio autobusų parko vairuotojams už malonų aptarnavimą, aiškią ir išsamią informaciją, visada švarius autobusus ir kvalifikuotą vairavimą. Linkiu saugių kelionių.
Dėkui Rokiškio autobusų parko darbuotojams!
Autobuse pamiršau pirštinę, paskambinau ir kitos dienos ryte jau galėjau atsiimti Vilniuje. Labai malonu.

ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...
Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
Palangos vėtra
Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Adresas: S. Daukanto g. 35, LT-00216 Palanga.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; dovanos; kavinės, klubai, barai, restoranai; keleivių pervežimas; pirtys ir baseinai; spa centrai.
Su Jumis sveikinasi viešbutis „Palangos vėtra" – pirmasis Palangoje, įvertintas 4 žvaigždutėmis ir nuosekliai puoselėjantis kokybės tradicijas. Nuo pirmo žingsnio Jus pasitiks išskirtinė viešbučio architektūra, įdomus ir stilingas interjeras, dėmesingas ir paslaugus personalas. Viešbutyje rasite 30 erdvių ir jaukių...
Marbusas
Krovinių gabenimas | Keleivių pervežimas

Adresas: Žvaigždžių g. 6, LT-77116 Šiauliai.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; autobusų, mikroautobusų nuoma; keleivių pervežimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; perkraustymas; sandėliavimas.
Mes jau 10 metų kelyje! Trumpai apie mus: Mes esame Marbusas komanda, kuri supranta ką reiškia krovinių gabenimas. Šiuolaikinis pasaulis neįsivaizduojamas be nuolatinio judėjimo, todėl teikiame profesionalias krovinių gabenimo paslaugas. Esame atviri iššūkiams, todėl visada imamės projektų, kuriuose reikia įdėti...
EG EXPRESS
Keleivių pervežimas, keleivių siuntų expressas!

Adresas: Gumbinės g. 5, LT-77166 Šiauliai.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; transporto paslaugos.
Keleivių siuntų pervežimas-Vokietija Olandija Belgija.+37063066222. Keleivių Siuntų pervežimas į iš Vokietiją, Olandiją, Belgiją Liuksemburgą. Kiekvieną savaitę vykstame į Vokietiją, Olandiją, Belgiją. Antradieniais, Ketvirtadieniais, Šeštadieniais. Kiekvieną savaitę vykstame iš Vokietijos, Olandijos...

Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą?
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą? 07-27 12:01
Echoskopija arba ultragarso tyrimas yra vienas populiariausių neinvazinių tyrimų metodų, kuris registruoja įvairių audinių struktūrinius pakitimus. Tyrimo metu greitai, be jokio skausmo ir...
"Kapitel" baigia braižyti komercinį projektą prie Vilniaus koncertų ir sporto rūmų 07-29 07:58
Estijos kapitalo nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė "Kapitel" sostinės centre, prie Vilniaus koncertų ir sporto rūmų, planuoja biurų ir viešbučių arba nuomojamo būsto projektą.
Mindaugas Griškonis pateko į olimpiados finalą
Mindaugas Griškonis pateko į olimpiados finalą 07-29 06:09
Irkluotojas Mindaugas Griškonis plauks Tokijo olimpiados finale.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

McDonald's 241,78 -1,86%
Starbucks 122,41 -2,87%