VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Robotikos akademija, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Robotikos akademija

Atsiliepimai apie Robotikos akademija, VšĮ

Auginkime draugiškus išradėjus!
Melga
Parašyk savo nuomonę apie Robotikos akademija, VšĮ
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Parasiau pagal darbo skelbima nurodytu el.pastu, susiunciau visus dokumentus. Koks menesis praejo, net neatsiunte jokios zinutes, kad gavome, gal susisieksime veliau, aisku, atsakymo sulaukt ir nebesitikiu. Dar delfinai rase, kad robotikos akademija pristato vaikams personalizuota mokyma. Kiek neigiamu atsiliepiemu ir skundu, kiek matau. Bet, jei atsakomybes nulis ir i viska nusispjaut, tai koks tas mokymas bus ir kas ten isvis gali vest vaikus
Atsakyti
ir mes užsirovėme ant jų, taip gražiai atrodė, bet jokio bendravimo iš jų pusės. rašyk nerašes. o sumoketi tai priverčia iš karto nes kitaip nepriregistruosi vaiko. ir tada paaiškėja, kad užsiėmimai vyks tik kai visą grupę suriks.
Toks nebendravimas ir labai gerai parodo jų pažiūrį. ir labai suabejojau jų užsiėmimų kokybe.
Atsakyti
Esu visiškai nusivilusi Vilniaus administracijos darbu. Visiškas kompetencijos trukumas, nemoksiškumas.
Atsakyti
Vilniaus administracija labai silpna, trūksta kompetencijos spręsti problemas ar teikti informaciją.
Prieš mokėdami už būrelius įsitikinkite, kad užsiėmimai vyks. Nors ir skelbia kad jie yra, bet jų nedaro, jei nesusirenka pakankamai daug vaikų.
Prisiskambinti telefonu šiemet nepavyko, nekelia ragelio.
Nutraukus sutartis, mūsų atveju jie nenutraukė sutarties su savivaldybę dėl NVŠ krepšelio, tas paaiškėjo, tik kai norėjom jį panaudoti kitame būrelyje.
Atsakyti
Robotikos akademija tikrai įkvepia kurti! Kas jau kas, bet mano treji praleisti metai kartu su Robotikos Akademija buvo pilni kūrybiškumo, nesibaigiančių idėjų ir asmeninio tobulėjimo! Šioje organizacijoje niekas nestovi vietoje: idėjos generuojamos, mokytojai augina tikruosius išradėjus, o kolegos tampa tikrais draugais! Čia viskas kitaip! Begalo daug jaunų, entuziastingų žmonių, kurie ieško savęs, nebijo rizikuoti, nori įgauti patirties! Tikiu, kad kartu užauginsime draugiškus išradėjus!
Atsakyti
Nuostabi jauna įmonė! Seku jos veiklą jau 7-tus metus! Jaunas kolektyvas, daugumai tai pirmosios darbo vietos. Padaro klaidų visi, veluoja su grąžinimais! Ne visada atitinka tai kas parašyta ir tai ką gauna vaikas būrelyje! :/ savaime suprantama, juk čia nacionalinio masto kompanija kuri sudejus visus žmones etatinius ir individualistus siekia net iki 200 darbuotoju, per 20miestų kuri tvarko labiausia nepatobulėjusia industrija, švietimą, neformalų švietimą! Visi jauni pridaro klaidų mėgindami aprėbti daugiau nei sugeba, bet svarbiausia ar situacija gerėja ar ne? Ar jaučiasi progresas, tiek įmones viduje tiek išorėje? Man tai neabejotinai! Ties klientu aptarnavimu, tiek ties mokytoju kompetencija, įrangos atsinaujinimj, mokėjimu sistemomis, net jų renginiais kaip Robotiada.Tikiu šia įmone, tikiü šios įmonės kolektyvų, tikiu šios įmonės mokytojais! Ačiū už tai ką darote!
Atsakyti
Tikrai draugiškas į svarbiausiai profesionalus kolektyvas
Svarbiausia moka bendrauti su vaikais bei juos sudominti
Atsakyti
Auginu du sūnus 6 m. ir 7m., janėlis praeitais metais lankė būrelį, vaikui labai patiko, tik šiek tiek per maži buvome, tad ne visas užduotis vaikas gebėjo įvykdyti. Planuojame artimiausiu metu vėl suteikti galimybę sugrįžti į būrelį. Viresnysis sūnus pralankė du metus būrelį, dalyvavo ir vasaros stovykloje. Vaikas tiesiogine to žodžio prasme kaifuoja, kiekvieną kartą grįžta pilnas įspūdžių. Kiekvieną dieną gauna vis naujas užduotis, tiek grupėse tiek asmenines. Grupės nėra didelės, vaikai pilnai aprūpinti priemonėmis. Vien tik geri atsiliepimai. Jei tik vaikas mėgsta konstruoti, tikrai verta išbandyti Robotikos būrelį.
Atsakyti
Elona 2018-12-11 14:10:24
Susidūrėme ir mes su situacija, kai Robotikos akademija jau trečias mėnuo kaip vengia grąžinti sumokėtus pinigus už neįvykusį būrelį. Pinigų grąžinimo forma užpildyta jau senai, pinigus grąžinti žadėjo lapkritį, po to gruodžio pradžioj, bet eilinį kartą savo pažadų taip ir nesugebėjo įvykdyti. Pagal ankstesnius atsiliepimus matau, kad su šia "taktika" susidūriau ne aš viena, vadinasi disponavimas svetimais pinigais šiai įstaigai priimtinas ir toleruotinas.
Liūdna, bet rimtos ir save gerbiančios įmonės taip nesielgia.
Tikrai taip, mes jau irgi praradome kantrybe laukdami nesugrazintu pinigu uz nesuteikta paslauga. Kaip patogu susirinkti is anksto pinigus, paskui nerengti burelio del nesurinkto reikiamo skaiciaus vaiku, ir menesiais vilkinti grazinima (o gal kas netycia pamirs). Kur reikia padeti pinigus, kad ju negazinti iskart, nors jie net nepriklauso imonei?! O dabar dar ir nereaguoja i laiskus. Matyt laikas atitinkamoms institucijoms..
Atsakyti
Susidūrėme ir mes su situacija, kai Robotikos akademija jau trečias mėnuo kaip vengia grąžinti sumokėtus pinigus už neįvykusį būrelį. Pinigų grąžinimo forma užpildyta jau senai, pinigus grąžinti žadėjo lapkritį, po to gruodžio pradžioj, bet eilinį kartą savo pažadų taip ir nesugebėjo įvykdyti. Pagal ankstesnius atsiliepimus matau, kad su šia "taktika" susidūriau ne aš viena, vadinasi disponavimas svetimais pinigais šiai įstaigai priimtinas ir toleruotinas.
Liūdna, bet rimtos ir save gerbiančios įmonės taip nesielgia.
Atsakyti
Sveiki.Norėjau ir as palikti atsiliepimą, bet vis delsiu.Vaikas lanke Robotikos bureli visus metus Kauno Vyturio gimnazijoje.Is pradziu ėjo su dziaugsmu ir dideliu noru, po to tas noras sumažėjo, kol is vis nusprendem nebeiti.O priežastis tokia, kad pamokos metu jokiu idomiu užsiemimu, kas nori daro n.d.kas su telefonu žaidžia, o kas laksto po mokykla.Namų darbus gali paruosti ir namuose, bent jau nereikės tiek mokėti.Ačiū.Visai nesudominot!!!O dar is pradžiu jus rekomendavau klasės draugų mamoms kurios taipat isleido vaikus..Dabar gailiuosi, kad isleidom tokią pinigų sumą, geriau lego kalnus butumem nupirke.
Atsakyti
Sveiki tėveliai, kurių vaikai lanko robotikos būrelį. Mano sūnus taip pat lanko šį būrelį Sietuvos progimnazijoje. Viskas atrodė labai šauniai iki šio pirmadienio. Per klaidą atvykau pasiimti vaiko pusvalandžiu anksčiau ir labai tuo džiaugiuosi nes pamačiau kaip vyksta užsiėmimas. Pasibeldžiau atsidarau duris pasisveikinu su mokytoja, kuri nereaguoja nes sulindus visa galva į kompiuterį. Žengiu žingsnį į klasę pamatau kelias grupeles vaikų žaidžiančius telefonais. Pamaniau kad jau baigėsi, pašaukiu savo sūnų, dar kartą sveikinuosi mokytoją iš trečio karto atsisuka. Sakau, jai baigėte jau sako dar ne dar pusė valandos liko, tada aš supratau kad taip vyksta pamoka. Paklausiau kodėl jie žaidžia atsakymas buvo aš jiems kartais leidžiu nes jie laksto neklauso, tai bent ramiai sėdi. Paskui vaikas papasakojo kad jeigu jie nenori dėlioti Lego jiems leidžia pabėgioti koridoriuje o telefonais leidžia beveik kiekvieną pamoką žaisti! Taip kad tėveliai susimastykite ar verta tokius pinigus mokėti kad vaikai koriudorium bėgiotų ir telefonu žaistu. Jaučiuosi apgauta ir visus metus mokėjus be reikalo... labai džiaugiuosi lad netyčia atvykau anksčiau
Atsakyti
VšĮ Robotikos akademija 2017-11-20 16:29:51
Sveiki Sigita, jums rašo Indrė. Mano žiniomis su Jumis buvo susisiekta ir situacija išspręsta. Mums labai nemalonu, kad Jums teko laukti, tačiau tai tikrai nėra daroma specialiai. Nesame kontora, esame įstaiga ugdanti daugiau nei 5000 išradėjų, tad matomai šiam laikotarpiui mums pritrūko papildomų rankų administracinėms problemoms spręsti. Mes tikrai stengiamės, kad šios problemos nesikartotų.
Indre, labai gaila, bet Sigita tikrai ne vienintelė, kuriai ilgą laiką negrąžinate pinigų. Svetimus pinigus susirinkote ir laikotės jau ketvirtą mėnesį. Ne mūsų rūpesčiai, kad trūksta pinigų., , Robotikos akademija" neturi jokios teisės laikyti mūsų pinigus. Būtinai šitą situaciją reikia viešinti, kad žmonės žinotų.
VšĮ Robotikos akademija
2017-11-20 16:33:17 IP 1b2ce11s
Atsakyti
Vilnietė 2017-06-30 13:11:53
Nežinau, kas tam anonimui netiko, bet aš galiu pasakyti - vaikas po stovyklos savaitės dar dabar euforijoje. Eisim tikrai į būrelį, nes pamokos labai įdomios, tiek visko sužinojo apie pasaulį, o lego saugo kaip nežinia ką ir kasdien vis stato kažką įdomaus ir man rodo. Ačiū kolektyvui už darbą, ypač mokytojui Filipui, kuris vaiką pakerėjo.
Sveiki, dėkojame už gražų atsiliepimą. Perdavėme mokytojui ir jis nuoširdžiai džiaugiasi, kad vedama programa vaiku patiko. Linkime vaikui nepritrūkti fantazijos ir tapti didžiu išradėju.
VšĮ Robotikos akademija
2017-11-20 16:29:51 IP 1b2ce11s
Atsakyti
Sigita 2017-11-09 09:52:29
Mūsų patirtis ir atsiliepimai neigiami. Norint prisivilioti į būrelį, buvo labai daug informacijos, į laiškus atsakinėjama žaibiškai. Na, o kada nesusidarė ilgą laiką mūsų lankomoje švietimo įstaigoje vaikų grupė ir mums atsibodo laukti, nusprendėme nutarukti sutartį ir, be abejonės susigrąžinti pinigus, tada ir prasidėjo... Buvo siūlomos kitos švietimo įstaigos ir pan. Mūsų apsisprendimas buvo jau padarytas, užpildėme pinigų grąžinimo formą (kurią gauti buvo vilkinama). Taigi, šiandien, jau 21 d., kai laišku kreipėmės į Robotikos akademiją. Nebeatsako į laiškus, telefonu buvo pažadėta, kad pinigai bus grąžinami, deja, vis dar laukiame... Labai nusivylėme ir džiaugiamė, kad nepradėjome lankyti šio būrelio. Sutikite, kad pinigėliai už šiuos užsiėmimus tikrai nemaži, lūksčių ir vilionių buvo daug, o kai parašai grąžinti pinigus, už net nepradėtus lankyti užsiėmimus, tokiai "šauniai" akademijai pasidaro problema... Štai toks mūsų susidūrimas su šia "kontora".
Sveiki Sigita, jums rašo Indrė. Mano žiniomis su Jumis buvo susisiekta ir situacija išspręsta. Mums labai nemalonu, kad Jums teko laukti, tačiau tai tikrai nėra daroma specialiai. Nesame kontora, esame įstaiga ugdanti daugiau nei 5000 išradėjų, tad matomai šiam laikotarpiui mums pritrūko papildomų rankų administracinėms problemoms spręsti. Mes tikrai stengiamės, kad šios problemos nesikartotų.
VšĮ Robotikos akademija
2017-11-20 16:25:02 IP 1b2ce11s
Atsakyti
Anonimas 2016-11-03 10:09:04
Norėjau pasidalinti patirtimi „Robotikos akademijos“, kurią gavome lankydami būrelį Megoje, Kaune. Įdėja gera, bet iki kokybiškų užsiėmimų trūksta viso šviesmečio. Būrelio dienotvarkė maždaug tokia: 11:40 Pradžia. Rodomos 2-3 skaidrės apie dienos temą (pvz „protingi namai“, „išmanus automobilis“ ir pan.). Trumpa diskusija su vaikais. Šis edukacinis etapas trunka viso labo tik apie 10 minučių. Viskas. Čia kokybiškas edukacinis procesas ir pasibaigia. 11:50 Pradedamas dviratės standartinės platformos konstravimas iš Lego EV3. Šis etapas trunka apie 45 minutes. Vaikai konstruoja pagal instrukciją. Du vaikai dalinasi vienu Lego rinkiniu. Jei vienas vaikas “Šūstresnis” ar vyresnis tai kitas tik sėdi ir žiūri. Kartais būna, kad prisijungia padėti kurio nors vaiko tėvelis, tada konstruoja sūnus su tėvu, o kitas vaikas sėdi šone ir tik stebi. Vadovei tai atrodo normalu, kaip ir prisijungusiam tėveliui. 12:35 Pradedamas programavimas. Kas spėjo sukonstruoti jungia robotuką prie kompiuterio. Užprogramuojama kokia nors komanda. Programavimas trunka apie 15 minučių. 12:50 Išbandomi užprogramuoti robotai (kam pavyko ir spėjo, dažniausiai kokie 2 iš 6). Bandymams laiko jau nebėra nes tuoj baigsis užsiėmimas. Žodžiu kas spėja pabando, kas nespėja jau pradeda ardyti. Jokios diskusijos, aptarimo, ką padarė ir kodėl. 12:55 Ardomi pastatyti Lego darbeliai. Dalys dėliojamos į dėžutes. 13:00 Pabaiga. Buvome aštuonis kartus ir taip vyko kiekvieną kartą. Noriu pabrėžti, kad kaskart yra konstruojamas LYGIAI TAS PATS robotukas. Ir kaskart išardomas... Tris ketvirčius laiko vaikai stato tą patį kaip ir praeitą kartą, ir ardo ką pastatę. Vadovė nelabai moka užsiimti ir elgtis su vaikais, todėl dažniausiai juos nervingai aprėkia ir pagąsdina. Mano vaikas sako, kad ten neįdomu. Nors Lego labai mėgsta. Buvome šios mokyklėlės vasaros stovykloje, viskas ten buvo puiku ir įdomu. Todėl to paties tikėjomės ir čia. Net nežinau ar čia dėl vadovės požiūrio į darbą taip gavosi, ar apskritai tai toks sisteminis užsiėmimų organizavimas, kur kokybė lieka paskutinėje vietoje. Juk reikia tik minimaliai pagalvoti, pasistengti ir neorganizuoti visko ekspromtu. Pilna įvairių konstrukcijų galima statyti, sudominti vaikus, daryti kažką naujo, įdomaus, juokingo.
Pagarbiai.
Sveiki, mums nesmagu, kad būrelis suteikė nemalonių įspūdžių. Norime pabrėžti, kad nuo šių metų programa yra pakeista, nebėra pasikartojančių robotų ir programų. Suteikėme mokytojams papildomos mokymų medžiagos, atnaujinome temas pagal integruoto ugdymo programą, tad kiekviena pamoka suteikia naujų žinių ir įspūdžių. Tikimės, šiais metais būrelio patirtis yra daug geresnės ir lankantys ne pirmus metus pastebėjo programos augimą.
Atsakyti
Mūsų patirtis ir atsiliepimai neigiami. Norint prisivilioti į būrelį, buvo labai daug informacijos, į laiškus atsakinėjama žaibiškai. Na, o kada nesusidarė ilgą laiką mūsų lankomoje švietimo įstaigoje vaikų grupė ir mums atsibodo laukti, nusprendėme nutarukti sutartį ir, be abejonės susigrąžinti pinigus, tada ir prasidėjo... Buvo siūlomos kitos švietimo įstaigos ir pan. Mūsų apsisprendimas buvo jau padarytas, užpildėme pinigų grąžinimo formą (kurią gauti buvo vilkinama). Taigi, šiandien, jau 21 d., kai laišku kreipėmės į Robotikos akademiją. Nebeatsako į laiškus, telefonu buvo pažadėta, kad pinigai bus grąžinami, deja, vis dar laukiame... Labai nusivylėme ir džiaugiamė, kad nepradėjome lankyti šio būrelio. Sutikite, kad pinigėliai už šiuos užsiėmimus tikrai nemaži, lūksčių ir vilionių buvo daug, o kai parašai grąžinti pinigus, už net nepradėtus lankyti užsiėmimus, tokiai "šauniai" akademijai pasidaro problema... Štai toks mūsų susidūrimas su šia "kontora".
Atsakyti
Nežinau, kas tam anonimui netiko, bet aš galiu pasakyti - vaikas po stovyklos savaitės dar dabar euforijoje. Eisim tikrai į būrelį, nes pamokos labai įdomios, tiek visko sužinojo apie pasaulį, o lego saugo kaip nežinia ką ir kasdien vis stato kažką įdomaus ir man rodo. Ačiū kolektyvui už darbą, ypač mokytojui Filipui, kuris vaiką pakerėjo.
Atsakyti
Norėjau pasidalinti patirtimi „Robotikos akademijos“, kurią gavome lankydami būrelį Megoje, Kaune. Įdėja gera, bet iki kokybiškų užsiėmimų trūksta viso šviesmečio. Būrelio dienotvarkė maždaug tokia: 11:40 Pradžia. Rodomos 2-3 skaidrės apie dienos temą (pvz „protingi namai“, „išmanus automobilis“ ir pan.). Trumpa diskusija su vaikais. Šis edukacinis etapas trunka viso labo tik apie 10 minučių. Viskas. Čia kokybiškas edukacinis procesas ir pasibaigia. 11:50 Pradedamas dviratės standartinės platformos konstravimas iš Lego EV3. Šis etapas trunka apie 45 minutes. Vaikai konstruoja pagal instrukciją. Du vaikai dalinasi vienu Lego rinkiniu. Jei vienas vaikas “Šūstresnis” ar vyresnis tai kitas tik sėdi ir žiūri. Kartais būna, kad prisijungia padėti kurio nors vaiko tėvelis, tada konstruoja sūnus su tėvu, o kitas vaikas sėdi šone ir tik stebi. Vadovei tai atrodo normalu, kaip ir prisijungusiam tėveliui. 12:35 Pradedamas programavimas. Kas spėjo sukonstruoti jungia robotuką prie kompiuterio. Užprogramuojama kokia nors komanda. Programavimas trunka apie 15 minučių. 12:50 Išbandomi užprogramuoti robotai (kam pavyko ir spėjo, dažniausiai kokie 2 iš 6). Bandymams laiko jau nebėra nes tuoj baigsis užsiėmimas. Žodžiu kas spėja pabando, kas nespėja jau pradeda ardyti. Jokios diskusijos, aptarimo, ką padarė ir kodėl. 12:55 Ardomi pastatyti Lego darbeliai. Dalys dėliojamos į dėžutes. 13:00 Pabaiga. Buvome aštuonis kartus ir taip vyko kiekvieną kartą. Noriu pabrėžti, kad kaskart yra konstruojamas LYGIAI TAS PATS robotukas. Ir kaskart išardomas... Tris ketvirčius laiko vaikai stato tą patį kaip ir praeitą kartą, ir ardo ką pastatę. Vadovė nelabai moka užsiimti ir elgtis su vaikais, todėl dažniausiai juos nervingai aprėkia ir pagąsdina. Mano vaikas sako, kad ten neįdomu. Nors Lego labai mėgsta. Buvome šios mokyklėlės vasaros stovykloje, viskas ten buvo puiku ir įdomu. Todėl to paties tikėjomės ir čia. Net nežinau ar čia dėl vadovės požiūrio į darbą taip gavosi, ar apskritai tai toks sisteminis užsiėmimų organizavimas, kur kokybė lieka paskutinėje vietoje. Juk reikia tik minimaliai pagalvoti, pasistengti ir neorganizuoti visko ekspromtu. Pilna įvairių konstrukcijų galima statyti, sudominti vaikus, daryti kažką naujo, įdomaus, juokingo.
Pagarbiai.

Taip pat rekomenduojame

American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kalbų kursai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS VILNIUJE SU 80% KOMPENSACIJA American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta...
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centras
Adresas: Maironio g. 11, LT-44298 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; vairavimo mokymo paslaugos.
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centre vykdomi mokymai: vairavimo mokymo kursai A, B, C, CE, D1, D kategorijoms įgyti. Papildomas vairuotojų mokymas, papildomi vairuotojų mokymo kursai po teisės vairuoti atėmimo bei pradedantiems vairuotojams pažeidus taisykles. ADR kursai, pradinė kvalifikacija 95 kodas...
WARISTI
NidaLingua

Adresas: Užupio g. 30-301, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; kalbų kursai; kelionės; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
Įmonė Waristi, UAB veikianti NidaLingua vardu, specializuojasi užsienio kalbų mokymo srityje vaikams ir suaugusiems, rekomenduodama trumpalaikes ir ilgalaikes kalbų mokymosi programas pripažintose, tarptautinių apdovanojimų turinčiose kalbų mokyklose ir stovyklose užsienyje. ● Kam skirta: moksleiviams nuo 10 metų...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Karantinas nestabdė apsukų: portalo Rekvizitai.lt TOP įmonės 2020 išlieka pelningos
Karantinas nestabdė apsukų: portalo Rekvizitai.lt TOP įmonės 2020 išlieka pelningos 09-28 12:35
Verslo portalas Rekvizitai.lt skelbia 2020 metų TOP įmones. UAB "Rekvizitai" kiekvienais metais atrenka stipriausias ir perspektyviausias Lietuvos TOP įmones, įvertindama įmonių skaidrumą...
"Volkswagen" elektromobilis ID.3 pristatytas Vilniuje
"Volkswagen" elektromobilis ID.3 pristatytas Vilniuje 10-01 16:56
Ilgai laukti "1st" serijos modeliai pasiekė klientus, daugiau versijų žadama kitais metais.
Baltarusių sąskaitos Lietuvoje: galimybės ir rizikos
Baltarusių sąskaitos Lietuvoje: galimybės ir rizikos 10-01 16:47
Nors viešumoje girdime įvairių kalbų, Lietuva jau dabar yra atvira Baltarusijos žmonėms ir įmonėms. Lietuvos banko turimais duomenimis, šiuo metu komerciniuose Lietuvos bankuose atidaryta per...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Už ką balsuosite ateinančiuose Seimo rinkimuose spalio 11 dieną?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Harley-Davidson 24,54 +3,94%
CBS 40,77 +3,63%
Humana 413,89 +3,09%
American Express 100,25 +2,56%
eBay 52,10 -1,04%
Walt Disney 124,08 -1,05%
Western Union 21,43 -1,61%
Western Digital 36,55 -7,04%

Žaliavų kainos pasaulyje

Jautiena 4,63 -1,49%
Dujos (JAV) 2,29 +33,14%
Ryžiai 505,00 +5,21%
Varis 6498,94 +1,98%
Apelsinai 0,62 -6,06%
Benzinas 1,25 +2,46%
Nafta 39,29 -3,23%
Dyzelis 1,23 -0,81%