Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę RMI muzikos servisas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę RMI muzikos servisas

Atsiliepimai apie RMI muzikos servisas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie RMI muzikos servisas, UAB

Ieškantiems šios srities profesionalų - tikrai rekomenduoju: bendradarbiaujant ne kartą, visada lydėjo visapusiškas pasitikėjimas, jog darbai bus atlikti kokybiškai ir nuo A iki Z. Tik geriausi atsiliepimai!
Jurgita 2023-01-09 10:21:47
Profesionali komanda ir kokybiškos paslaugas. Teko naudotis paslaugomis ne viename renginyje, viskas atlikta puikiai!
Jurgita, ačiū už atsiliepimą :)
2022-12-21 09:41:48 IP 2ju3kvs2
Lietuvos irklavimo federacija 2022-12-21 09:02:51
UAB RMI suteikė kokybiškas ir profesionalias paslaugas gruodžio 17 d. Trakuose vykusiame Lietuvos uždarų patalpų irklavimo čempionate. Visas darbų procesas su šios įmonės darbuotojais vyko labai sklandžiai - nuo pirmojo kontakto, idėjos - poreikių išklausymo, pasiūlymų pateikimo, prisitaikymo pagal mūsų norus bei įgyvendinimo. Įmonės darbuotojai komunikavo labai operatyviai ir profesionaliai, darbus atliko laiku, vietoje išsprendė techninius iššūkius, kokybiškai atliko paslaugas renginio metu.
Lietuvos irklavimo federacija, ačiū jums, susimatom sekančiam renginyje.
Su tokias užsakovais dirbti vienas malonumas :)
Lietuvos irklavimo federacija
2022-12-21 09:02:51 IP 5juc2ise
2022-12-20 10:47:21 IP 28lgc56e
Julijus 2020-10-19 14:22:32
RMI muzikos servisą ir direktorių Raimondą pažįstu jau 15 metų atgal. Labai gerai pamenu, kuomet organizavau šokių renginį ir kreipiausi į RMI. Reikėjo scenos, garso, šviesų, aptarnavimo. Atėjau žalias ir su žymiai per maža sąmata. Su Raimondu radome abiems pusėms tinkamą sprendimą ir iki šiol sėkmingai bendradarbiaujame.
Juliau, ačiū už įvertinimą!
2022-12-20 10:46:44 IP 28lgc56e
Ieva NanoAvionics 2022-10-28 11:16:17
Profesionalūs ir patikimi, likome labai patenkinti paslaugomis.
Ieva, ačiū už įvertinimą!
2022-12-20 10:46:10 IP 28lgc56e
KTU inžinerijos licėjus 2022-12-20 10:35:10
Ilgą laiką bendradarbiaujame su įmone RMI. Niekad nenusivylėme. Įmonės vadovas Raimondas ir jo komanda yra tikri profesionalai ir žmonės mylintys savo darbą. Bendravimas visuomet yra sklandus, nuoširdus, vadovas visuomet geranoriškas klientui. Svarbiausia, kad visos sutartos paslaugos yra atliekamos laiku ir labai kokybiškai, profesionaliai.
Ateityje ir toliai bendradarbiausime su RMI, malonu kartu dirbti...
KTU inžinerijos licėjus, ačiū už įvertinimą!
2022-12-20 10:44:53 IP 28lgc56e
Sigitas Šliažas 2020-09-11 09:54:33
Jau daug kartų buvome užsąkę šios įmonės teikiamas paslaugas. Niekada nenusivylėme. Vadovas ir jo komanda dirba profesionaliai ir preciziškai. Paslaugos kokybiškos ir laiku atliekamos. Malonu dirbti su RMI komanda.
Sigitai, ačiū už įvertinimą!
KTU inžinerijos licėjus
2022-12-20 10:35:10 IP 5juc2654
Ateityje ir toliai bendradarbiausime su RMI, malonu kartu dirbti...
Ieva NanoAvionics
2022-10-28 11:16:17 IP 2fbap06g
Profesionalūs ir patikimi, likome labai patenkinti paslaugomis.
Sigitas Šliažas
2020-09-11 09:54:33 IP 28ma4e72
PRO Eyewear 2019-11-21 15:18:22
Profesionalumas. Patikimumas. Ir 100% gera renginio nuotaika, dėka įgyvendintų techninių sprendimų. Ačiū, Jums!
PRO Eyewear, Ačiū už įvertinimą!
Živilė 2019-12-12 16:50:23
Ačiū už gražų bendradarbiavimą. Ypač norėčiau padėkoti Kerniui bei Astijui, kurie ne tik atvežė visas technines priemones, išsamiai viską paaiškino, bet ir papildomai reagavo į netikėtai iškilusias situacijas tam, kad būtų patenkinti visi kliento poreikiai.
Živile, ačiū už įvertinimą!
Kiokušin karate klubas “OSU”
2019-10-16 15:45:28 IP 5f4soqtm
Savo srities profesionalai. Darbas buvo atliktas idealiai. Jų pagalba renginys tapo tikra švente. Ačiū
2019-10-09 13:48:44 IP 28lgc56e
Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla 2019-10-08 12:01:20
RMI - tikri savo srities profesionalai - malonus bendravimas, įsigilinimas į poreikius, operatyvus sprendimų priėmimas.
Ačiū už įvertinimą!
Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla
2019-10-08 12:01:20 IP 2g5vfv1f
2019-09-28 20:12:29 IP 28lgc56e
VšĮ "Vakarų istorijos fondas" 2019-09-20 22:37:51
Tikri savo srities profesionalai.
Labai konkretūs ir paprastas bendravimas. Jokio streso nei prieš renginį, nei jo metu. Matosi, kad puikiai supranta savo darbą ir greitai priima sprendimus.
Rekomenduoju.
Dirbsime ir toliau!
Ačiū.
VšĮ "Vakarų istorijos fondas", ačiūūū!!!
iki sekančio karto
2019-09-28 20:11:26 IP 28lgc56e
VšĮ Klaipėdos vizija 2019-08-23 15:19:37
Labai profesionalus aptarnavimas, greitas problemų sprendimas. Likome 100% patenkinti.
VšĮ Klaipėdos vizija, ačiū už šiltą įvertinimą.
VšĮ "Vakarų istorijos fondas"
2019-09-20 22:37:51 IP 2e7r453t
Tikri savo srities profesionalai.
Rekomenduoju.
Dirbsime ir toliau!
Ačiū.
VšĮ Klaipėdos vizija
2019-08-23 15:19:37 IP 2cfutqrm
2019-05-08 15:51:46 IP 28lgc56e
Meda 2019-05-08 10:03:04
Patikima, profesionali ir kokybiškai paslaugas atliekanti įmonė!
Meda, ačiū! :)
Patikima, profesionali ir kokybiškai paslaugas atliekanti įmonė!
UAB Monartus 2019-02-28 15:43:24
Organizuojamam renginiui pasirinkome RMI paslaugas. Tiek mes, tiek užsakovas liko patenkinti. Bendravimas nuo pat pradžių buvo sklandus: mūsų lūkesčiai buvo išklausyti, atsižvelgta į biudžetą ir pasiūlytas mums geriausias variantas. O svarbiausia, jog visos sutartos paslaugos buvo įgyvendintos kokybiškai ir laiku. Ateityje kreipsimės ir vėl, ačiū!
UAB, Monartus, ačiū!
Darius Trečiakauskas 2019-02-12 15:09:07
Malonu, kai savo srities profesionalai dar yra ir puikūs bei vertybiniai žmonės. Ačiū, kad Jūs esate, kad padedate kada to labiausiai reikia, kad savo energiją, pasišventimą ir profesionalumą atiduodate iš visos širdies. Sėkmės visam Jūsų šauniam kolektyvui !
Dariau, ačiū!
Jelena 2019-02-12 15:07:59
REKOMENDUOJU! Profesionaliai atlieka savo darbą. Visuose renginiuose, kuriuose teko dalyvauti ir stebėti RMI veiklą, garso ir vaizdo efektų kokybě - puiki! Ačiū RMI komandai!
Jelena, ačiū!
Ieva 2019-02-12 00:23:07
Visada tobula kokybe. Atsakinga ir savo darba ismananti komanda
Ieva, ačiū!
Rūta 2019-02-11 11:48:13
Retai kada rašau atsiliepimus, bet šiandien ramia sąžine galiu pasakyti, kad RMI - tikri savo srities profesionalai. Man labiausiai imponavo žemiškas ir nuoširdus bendravimas, profesionalūs patarimai, kainos ir kokybės santykis.
Tiek renginio įgarsinimas, tiek apšvietimo sprendimai buvo įvykdyti be priekaištų.

Radome tai - ko seniai ieškojome.
Sėkmės Jums.
Rūta, ačiū!
Darius Trečiakauskas
2019-02-12 15:09:07 IP 28ma2re0
Visada tobula kokybe. Atsakinga ir savo darba ismananti komanda

Radome tai - ko seniai ieškojome.
Sėkmės Jums.
Birute 2019-02-08 14:59:41
Puiku!
Birute, ačiū!
Neringa 2019-02-08 14:49:36
Tik teigiami atsiliepimai, rekomenduoju.
Neringa, ačiū!
Laura 2019-02-08 16:17:47
Puikūs savo srities specialistai!
Laura, ačiū!
girdejau 2019-02-08 19:08:04
lyderiai ! Saunuoliai
Ačiū!
Neilas 2019-02-07 16:48:48
RMI - rimtų, savo reikalą išmanačių, pasikausčiusių tiek teoriškai, tiek praktiškai (kas ypač svarbu!) vyrukų kolektyvas.
Su jais visada įmanoma rasti bendrą kalbą (ne tik darbo/verslo temomis). Moka įsiklausyti į užsakovo pageidavimus. Visada pakonsultuos techniniais klausimais, jei kam nors reikia kokio patarimo dėl kompetencijos stokos.
Ne viskas matuojama pinigais. Šis posakis puikiai tinka RMI kolektyvui, kuris sunkią valandą, siekiant teisingų tikslų, visada išties pagalbos ranką.
Renginių vizualizacija ir įgarsinimas, atlikti RMI muzikos serviso, savo kokybe nenusileidžia taip išliaupsintiems "europiniams standartams".
Stebėdamas RMI paskutiniojo dešimtmečio veiklą - kaip jie plėtė savo ambicijas/siekius, ir juos įgyvendino, galiu drąsiai teigti, kad ši komanda, minimaliomis priemonėmis sugeba pasiekti optimalų rezultatą, tuo puikiai konkuruodama su kitais šios srities "galiotais".
Mano asmenine nuomone, RMI, atitikdami aukštus šiandieninės muzikos rinkos reikalavimus, sugeba rodyti tinkamą pavyzdį, ir net diktuoti savotišką madą - kaip turi atrodyti šiuolaikiniai renginiai.
Už savo žodžius atsakau! Nes esu betarpiškai matęs jų darbą ir to darbo vaisius tiek iš šalies, tiek iš vidaus.
Ačiū RMI vyrams, kad jie tokie yra!

Neilas Dainius Babonas
Muzikinio projekto "D-tech" įkūrėjas
Neilai, ačiū už atsiliepimą!
Nijolė Pranskūnaitė
2019-02-09 22:23:03 IP 28mbv5sl
lyderiai ! Saunuoliai
Puikūs savo srities specialistai!
Tik teigiami atsiliepimai, rekomenduoju.
Ačiū RMI vyrams, kad jie tokie yra!

Neilas Dainius Babonas
Muzikinio projekto "D-tech" įkūrėjas

Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; gėrimai (alkoholiniai); pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Tęstinių mokymų centras
DaVinci 365® ARCHITECTUS | PHRONESIS

Adresas: Savanorių pr. 1-149 (18 aukštas) „Helios City“, LT-03116 Vilnius.
Veiklos sritys: mokymo kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; konsultacijų paslaugos; renginių organizavimas; tyrimai, ekspertizės.
TĘSTINIŲ MOKYMŲ CENTRAS – tai pirmoji tęstinių mokymų kompanija Lietuvoje, įkurta 2008 metais. Teikdami aukščiausios kokybės mokymų paslaugas, padedame žmonėms bei įmonėms kurti realius ir pamatuojamus pokyčius, išugdant reikiamus įgūdžius ir įpročius, kurie padeda įgyvendinti net ir ambicingiausius asmeninius bei...
APUNTA
REKLAMINIAI SALDAINIAI | VERSLO DOVANOS

Adresas: J. Jasinskio g. 10, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; grafika, dizainas; konditerija, saldumynai; renginių organizavimas; spaustuvės, leidyba; tara, pakuotės.
SALDI REKLAMA. Verslo dovanos, kurios įsimena. Reklaminiai saldainiai, saldžios verslo dovanos ir šokoladas su reklamine pakuote. Kuriame ir gaminame firmines dovanas ir saldžius firminius suvenyrus su logotipu sėkmingai Jūsų įmonės komunikacijai. Šokoladukai su logotipu ir saldžios verslo dovanėlės skirtos...
Starflix Vilnius
Getspace | Wacademy | Samurai's Tea

Adresas: Trinapolio g. 11D-53, LT-08338 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Ekspobalta
Adresas: Kauno g. 36, LT-03202 Vilnius.
Veiklos sritys: parodos, mugės; informacijos teikimas; konsultacijų paslaugos; projektavimas; reklamos paslaugos.
Ekspozicijų ir parodinių stendų projektavimas, gamyba, įrengimas ir priežiūra Lietuvoje bei užsienyje. Teikiamos įvairios paslaugos parodų dalyviams: logistika, nestandartinės įrangos, baldų, apšvietimo, audio, video ir multimedijos nuoma. Originalūs kūrybiniai sprendimai: - Parodų ekspozicijoms; - Muziejų...

"KG Constructions Group" į naują gamyklą kraustosi su ambicija: metų planas – 85 mln. Eur apyvarta
16 veiklos metų – tiek šiemet skaičiuoja Lietuvoje seniausia, didžiausią patirtį fasadų gamybos srityje sukaupusi aliuminio-stiklo konstrukcijų gamintoja "KG Constructions Group". Po savo sparnu...
Filmo heroje tapusi Rose Namajunas: "Tai, ką apie mane girdėjote iki šiol, tebuvo ledkalnio viršūnė"
Rose Namajunas vaikystėje svajojo apie užraktą ant durų. Tapusi smurto auka ji buvo per silpna atsakyti tuo pačiu. Praėjo pora dešimčių metų, kol jauna moteris sugebėjo stoti į sąžiningą kovą su...
Skaitmenizavotės? Laikas pasirūpinti ir IT gynybos planu
Skaitmenizavotės? Laikas pasirūpinti ir IT gynybos planu
Prarasti duomenys, neveikianti interneto svetainė ar e. parduotuvė, dėl IT sutrikimo suparalyžiuota įmonės veikla. Tokie įvykiai šiandien jau lyg ir nestebina, tačiau toleruoti tokias veiklos...

Kiek užsienio kalbų mokate?

American Express 172,31 +10,54%
Meta 151,74 +3,01%