Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę RMI muzikos servisas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę RMI muzikos servisas

Atsiliepimai apie RMI muzikos servisas, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie RMI muzikos servisas, UAB

PRO Eyewear 2019-11-21 15:18:22
Profesionalumas. Patikimumas. Ir 100% gera renginio nuotaika, dėka įgyvendintų techninių sprendimų. Ačiū, Jums!
PRO Eyewear, Ačiū už įvertinimą!
Živilė 2019-12-12 16:50:23
Ačiū už gražų bendradarbiavimą. Ypač norėčiau padėkoti Kerniui bei Astijui, kurie ne tik atvežė visas technines priemones, išsamiai viską paaiškino, bet ir papildomai reagavo į netikėtai iškilusias situacijas tam, kad būtų patenkinti visi kliento poreikiai.
Živile, ačiū už įvertinimą!
Kiokušin karate klubas “OSU”
2019-10-16 15:45:28 IP 5f4soqtm
Savo srities profesionalai. Darbas buvo atliktas idealiai. Jų pagalba renginys tapo tikra švente. Ačiū
2019-10-09 13:48:44 IP 28lgc56e
Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla 2019-10-08 12:01:20
RMI - tikri savo srities profesionalai - malonus bendravimas, įsigilinimas į poreikius, operatyvus sprendimų priėmimas.
Ačiū už įvertinimą!
Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla
2019-10-08 12:01:20 IP 2g5vfv1f
2019-09-28 20:12:29 IP 28lgc56e
VšĮ "Vakarų istorijos fondas" 2019-09-20 22:37:51
Tikri savo srities profesionalai.
Labai konkretūs ir paprastas bendravimas. Jokio streso nei prieš renginį, nei jo metu. Matosi, kad puikiai supranta savo darbą ir greitai priima sprendimus.
Rekomenduoju.
Dirbsime ir toliau!
Ačiū.
VšĮ "Vakarų istorijos fondas", ačiūūū!!!
iki sekančio karto
2019-09-28 20:11:26 IP 28lgc56e
VšĮ Klaipėdos vizija 2019-08-23 15:19:37
Labai profesionalus aptarnavimas, greitas problemų sprendimas. Likome 100% patenkinti.
VšĮ Klaipėdos vizija, ačiū už šiltą įvertinimą.
VšĮ "Vakarų istorijos fondas"
2019-09-20 22:37:51 IP 2e7r453t
Tikri savo srities profesionalai.
Rekomenduoju.
Dirbsime ir toliau!
Ačiū.
VšĮ Klaipėdos vizija
2019-08-23 15:19:37 IP 2cfutqrm
2019-05-08 15:51:46 IP 28lgc56e
Meda 2019-05-08 10:03:04
Patikima, profesionali ir kokybiškai paslaugas atliekanti įmonė!
Meda, ačiū! :)
Patikima, profesionali ir kokybiškai paslaugas atliekanti įmonė!
UAB Monartus 2019-02-28 15:43:24
Organizuojamam renginiui pasirinkome RMI paslaugas. Tiek mes, tiek užsakovas liko patenkinti. Bendravimas nuo pat pradžių buvo sklandus: mūsų lūkesčiai buvo išklausyti, atsižvelgta į biudžetą ir pasiūlytas mums geriausias variantas. O svarbiausia, jog visos sutartos paslaugos buvo įgyvendintos kokybiškai ir laiku. Ateityje kreipsimės ir vėl, ačiū!
UAB, Monartus, ačiū!
Darius Trečiakauskas 2019-02-12 15:09:07
Malonu, kai savo srities profesionalai dar yra ir puikūs bei vertybiniai žmonės. Ačiū, kad Jūs esate, kad padedate kada to labiausiai reikia, kad savo energiją, pasišventimą ir profesionalumą atiduodate iš visos širdies. Sėkmės visam Jūsų šauniam kolektyvui !
Dariau, ačiū!
Jelena 2019-02-12 15:07:59
REKOMENDUOJU! Profesionaliai atlieka savo darbą. Visuose renginiuose, kuriuose teko dalyvauti ir stebėti RMI veiklą, garso ir vaizdo efektų kokybě - puiki! Ačiū RMI komandai!
Jelena, ačiū!
Ieva 2019-02-12 00:23:07
Visada tobula kokybe. Atsakinga ir savo darba ismananti komanda
Ieva, ačiū!
Rūta 2019-02-11 11:48:13
Retai kada rašau atsiliepimus, bet šiandien ramia sąžine galiu pasakyti, kad RMI - tikri savo srities profesionalai. Man labiausiai imponavo žemiškas ir nuoširdus bendravimas, profesionalūs patarimai, kainos ir kokybės santykis.
Tiek renginio įgarsinimas, tiek apšvietimo sprendimai buvo įvykdyti be priekaištų.

Radome tai - ko seniai ieškojome.
Sėkmės Jums.
Rūta, ačiū!
Darius Trečiakauskas
2019-02-12 15:09:07 IP 28ma2re0
Visada tobula kokybe. Atsakinga ir savo darba ismananti komanda

Radome tai - ko seniai ieškojome.
Sėkmės Jums.
Birute 2019-02-08 14:59:41
Puiku!
Birute, ačiū!
Neringa 2019-02-08 14:49:36
Tik teigiami atsiliepimai, rekomenduoju.
Neringa, ačiū!
Laura 2019-02-08 16:17:47
Puikūs savo srities specialistai!
Laura, ačiū!
girdejau 2019-02-08 19:08:04
lyderiai ! Saunuoliai
Ačiū!
Neilas 2019-02-07 16:48:48
RMI - rimtų, savo reikalą išmanačių, pasikausčiusių tiek teoriškai, tiek praktiškai (kas ypač svarbu!) vyrukų kolektyvas.
Su jais visada įmanoma rasti bendrą kalbą (ne tik darbo/verslo temomis). Moka įsiklausyti į užsakovo pageidavimus. Visada pakonsultuos techniniais klausimais, jei kam nors reikia kokio patarimo dėl kompetencijos stokos.
Ne viskas matuojama pinigais. Šis posakis puikiai tinka RMI kolektyvui, kuris sunkią valandą, siekiant teisingų tikslų, visada išties pagalbos ranką.
Renginių vizualizacija ir įgarsinimas, atlikti RMI muzikos serviso, savo kokybe nenusileidžia taip išliaupsintiems "europiniams standartams".
Stebėdamas RMI paskutiniojo dešimtmečio veiklą - kaip jie plėtė savo ambicijas/siekius, ir juos įgyvendino, galiu drąsiai teigti, kad ši komanda, minimaliomis priemonėmis sugeba pasiekti optimalų rezultatą, tuo puikiai konkuruodama su kitais šios srities "galiotais".
Mano asmenine nuomone, RMI, atitikdami aukštus šiandieninės muzikos rinkos reikalavimus, sugeba rodyti tinkamą pavyzdį, ir net diktuoti savotišką madą - kaip turi atrodyti šiuolaikiniai renginiai.
Už savo žodžius atsakau! Nes esu betarpiškai matęs jų darbą ir to darbo vaisius tiek iš šalies, tiek iš vidaus.
Ačiū RMI vyrams, kad jie tokie yra!

Neilas Dainius Babonas
Muzikinio projekto "D-tech" įkūrėjas
Neilai, ačiū už atsiliepimą!
Nijolė Pranskūnaitė
2019-02-09 22:23:03 IP 28mbv5sl
lyderiai ! Saunuoliai
Puikūs savo srities specialistai!
Tik teigiami atsiliepimai, rekomenduoju.
Ačiū RMI vyrams, kad jie tokie yra!

Neilas Dainius Babonas
Muzikinio projekto "D-tech" įkūrėjas

Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
APUNTA
REKLAMINIAI SALDAINIAI | VERSLO DOVANOS

Adresas: J. Jasinskio g. 10, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; grafika, dizainas; konditerija, saldumynai; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; spaustuvės, leidyba; tara, pakuotės.
„Saldi reklama“ — originalios verslo dovanos ir saldūs reklaminiai suvenyrai, proginiai sveikinimai. Didžiausia saldžių verslo suvenyrų kolekcija Lietuvoje. Leidyklėlė „Šokoladukai ir vaizdai“ — unikalus produktas „Šokoladinė mozaika“. Tai naujas požiūris į leidinį, reklamą, šokoladą ir įmonės pristatymą. Leidžiame...
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...
R-centras
Big Green Egg ir Arctic Spas Lietuvoje

Adresas: Vido Maciulevičiaus g. 24-171, LT-04308 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); indai, valgymo įrankiai; keramikos gaminiai; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; restoranų, kavinių, barų įranga.
Oficialus Big Green Egg® atstovas. Kviečiame tapti mūsų prekybos atstovais įvairiuose Lietuvos regionuose. Plačiai pripažintos originalios amerikiečių sukurtos keraminės kepsninės Big Green Egg pirmtakas – senovinis molinis kepimo indas, vadinamas kamado. Kadaise buvęs tik molinis indas su dangčiu, šiandien Big...
Žvejyba Kirneilio ežere
Limituotos žvejybos leidimai

Adresas: Ežerų g. 8, Luokesos sen., Kaulakiai, LT-33163 Molėtų r.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Žvejyba natūraliame 57,8ha Kirneilio ežere, Molėtų raj., nutolusiame nuo Vilniaus 60 km. Ežeras Kirneilis intensyviai įžuvinamas lydekomis, šamais ir lynais. Žuvų įvairovė pakankamai didelė, Kirneilyje aptinkama per 15 rūšių žuvys: seliava, šamas, ungurys, ešerys, lynas, karšis, plakis, p. karosas, kuoja, pūgžlys...

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
"Miko ir Tado leidyklos" spaustuvė grįžta prie įprastinio darbo grafiko
"Miko ir Tado leidyklos" spaustuvė grįžta prie įprastinio darbo grafiko 07-13 12:35
Pakuočių gamybos UAB "Miko ir Tado leidyklos" spaustuvė, veikianti su prekės ženklu "MTL Carton", nuo liepos pradžios grįžo prie įprastinio darbo laiko ir prognozuoja, kad per šį ir ateinantį...
"GetJet Airlines" gavo 5 mln. Eur investiciją "Airhub" pilotų mokyklai
"GetJet Airlines" gavo 5 mln. Eur investiciją "Airhub" pilotų mokyklai 07-13 12:21
Dvi gimingos Lietuvos aviacijos srities bendrovės – pilotų ruošimo centras "Airhub" kartu su orlaivių nuomos ir užsakomųjų skrydžių bendrove "GetJet Airlines" skelbia pritraukusios 5 mln. Eur...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

AIG 30,10 +7,50%
Citigroup 52,65 +6,47%