Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę RMI muzikos servisas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę RMI muzikos servisas

Atsiliepimai apie RMI muzikos servisas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie RMI muzikos servisas, UAB

Darius Trečiakauskas
2019-02-12 15:09:07 IP 78.58.188.224
Malonu, kai savo srities profesionalai dar yra ir puikūs bei vertybiniai žmonės. Ačiū, kad Jūs esate, kad padedate kada to labiausiai reikia, kad savo energiją, pasišventimą ir profesionalumą atiduodate iš visos širdies. Sėkmės visam Jūsų šauniam kolektyvui !
REKOMENDUOJU! Profesionaliai atlieka savo darbą. Visuose renginiuose, kuriuose teko dalyvauti ir stebėti RMI veiklą, garso ir vaizdo efektų kokybě - puiki! Ačiū RMI komandai!
Visada tobula kokybe. Atsakinga ir savo darba ismananti komanda
Retai kada rašau atsiliepimus, bet šiandien ramia sąžine galiu pasakyti, kad RMI - tikri savo srities profesionalai. Man labiausiai imponavo žemiškas ir nuoširdus bendravimas, profesionalūs patarimai, kainos ir kokybės santykis.
Tiek renginio įgarsinimas, tiek apšvietimo sprendimai buvo įvykdyti be priekaištų.

Radome tai - ko seniai ieškojome.
Sėkmės Jums.
Birute 2019-02-08 14:59:41
Puiku!
Birute, ačiū!
Neringa 2019-02-08 14:49:36
Tik teigiami atsiliepimai, rekomenduoju.
Neringa, ačiū!
Laura 2019-02-08 16:17:47
Puikūs savo srities specialistai!
Laura, ačiū!
girdejau 2019-02-08 19:08:04
lyderiai ! Saunuoliai
Ačiū!
Neilas 2019-02-07 16:48:48
RMI - rimtų, savo reikalą išmanačių, pasikausčiusių tiek teoriškai, tiek praktiškai (kas ypač svarbu!) vyrukų kolektyvas.
Su jais visada įmanoma rasti bendrą kalbą (ne tik darbo/verslo temomis). Moka įsiklausyti į užsakovo pageidavimus. Visada pakonsultuos techniniais klausimais, jei kam nors reikia kokio patarimo dėl kompetencijos stokos.
Ne viskas matuojama pinigais. Šis posakis puikiai tinka RMI kolektyvui, kuris sunkią valandą, siekiant teisingų tikslų, visada išties pagalbos ranką.
Renginių vizualizacija ir įgarsinimas, atlikti RMI muzikos serviso, savo kokybe nenusileidžia taip išliaupsintiems "europiniams standartams".
Stebėdamas RMI paskutiniojo dešimtmečio veiklą - kaip jie plėtė savo ambicijas/siekius, ir juos įgyvendino, galiu drąsiai teigti, kad ši komanda, minimaliomis priemonėmis sugeba pasiekti optimalų rezultatą, tuo puikiai konkuruodama su kitais šios srities "galiotais".
Mano asmenine nuomone, RMI, atitikdami aukštus šiandieninės muzikos rinkos reikalavimus, sugeba rodyti tinkamą pavyzdį, ir net diktuoti savotišką madą - kaip turi atrodyti šiuolaikiniai renginiai.
Už savo žodžius atsakau! Nes esu betarpiškai matęs jų darbą ir to darbo vaisius tiek iš šalies, tiek iš vidaus.
Ačiū RMI vyrams, kad jie tokie yra!

Neilas Dainius Babonas
Muzikinio projekto "D-tech" įkūrėjas
Neilai, ačiū už atsiliepimą!
lyderiai ! Saunuoliai
Puikūs savo srities specialistai!
Tik teigiami atsiliepimai, rekomenduoju.
Ačiū RMI vyrams, kad jie tokie yra!

Neilas Dainius Babonas
Muzikinio projekto "D-tech" įkūrėjas

Vienas vienintelis
Verslo ir privačių renginių organizavimas

Adresas: P.Lukšio g. 17, LT-09132 Vilnius.
Veiklos sritys: fotografijos paslaugos, įranga; gėlės ir dekoratyviniai augalai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Mūsų teikiamos paslaugos: Renginių organizavimas Renginių koordinavimas Renginių vedimas (lietuvių ir anglų kalbomis) DJ, apšvietėjai Renginių įgarsinimas Renginių apšvietimas Renginių dekoravimas, dekoratorių paslaugos, dekoracijų gamyba Verslo objektų interjerų ir eksterjerų dekoravimas Kalėdinės dekoracijos...
APUNTA
REKLAMINIAI SALDAINIAI | VERSLO DOVANOS

Adresas: Liubarto g. 31A, Įėjimas iš Vykinto g., LT-08117 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; grafika, dizainas; konditerija, saldumynai; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; spaustuvės, leidyba; tara, pakuotės.
„Saldi reklama“ — originalios verslo dovanos ir saldūs reklaminiai suvenyrai, proginiai sveikinimai. Didžiausia saldžių verslo suvenyrų kolekcija Lietuvoje. Leidyklėlė „Šokoladukai ir vaizdai“ — unikalus produktas „Šokoladinė mozaika“. Tai naujas požiūris į leidinį, reklamą, šokoladą ir įmonės pristatymą. Leidžiame...
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...
Megaturas
Kelionių organizatorius Megaturas

Adresas: Karo Ligoninės g. 6, LT-44332 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Visos turizmo paslaugos. MUS RASITE: MEGATURS VILNIUJE AKROPOLIS +370 640 26 000 OZAS +370 699 89 824 PANORAMA +370 656 65 717 VCUP +370 655 09 050 MAGATURAS KAUNE Biuras prie AKROPOLIO +370 655 55 977 MEGA +370 652 88 514 SAVAS +370 652 88 512 MEGATURAS KLAIPĖDOJE AKROPOLIS +370 656 34 000 MEGATURAS ŠIAULIUOSE...
Vilguosta
Sodyba Guosta

Adresas: Guostaus g. 20, Stakliškės, LT-59369 Prienų r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Sodyba Guosta - pirtis, ežeras, miškas GUOSTA verslas ir pramogos Mes jau daugiau nei 15 metų organizuojame grandiozinius ir originalius firmų vakarėlius, galime pasiūlyti įvairiausių žaidimų ir pramogų. 7 ha teritorijoje ant Guostaus ežero kranto, miško apsuptyje jūs galėsite pajusti, kas yra erdvė ir laisvė. Mūsų...

SEB: vežėjų augimas lėtėja, bet metai bus šviesūs
SEB: vežėjų augimas lėtėja, bet metai bus šviesūs 02-22 18:26
Krovininio transporto sektoriaus plėtra pernai buvo triskart lėtesnė nei 2017-aisiais, bet Lietuvos vežėjų finansiniai rezultatai išlieka geri, nepaisant jaučiamo spaudimo pelno maržoms, skelbia...
Teismas: per brangiai akcijas pardavę Tumos turi sumokėti 53.000 Eur mokesčių
Teismas: per brangiai akcijas pardavę Tumos turi sumokėti 53.000 Eur mokesčių 02-22 18:23
Klaipėdos krovinių vežimo geležinkeliais bei uosto krovos grupę "Kamineros grupė" kontroliuojantis verslininkas Arūnas Tuma ir jo sutuoktinė, už daugiau kaip 350.000 Eur pardavę bevertes įmonės...
Metinė infliacija Lietuvoje – kiek didesnė nei vidutiniškai ES
Metinė infliacija Lietuvoje – kiek didesnė nei vidutiniškai ES 02-22 18:23
Suderinta metinė infliacija Lietuvoje sausį buvo kiek didesnė nei vidutiniškai Europos Sąjungoje (ES), skelbia Eurostatas.

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

Microsoft 109,41 +2,11%
Coca-Cola 45,86 +1,69%