Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rivona, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rivona

Atsiliepimai apie Rivona, UAB

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Rivona, UAB

Daugiau niekad nepirksiu Piemenelio pieno produktų ir kitus atkalbesiu. Jūsų varške 15'% baisi: sugedusi, apkartusi ir apkresta pelesio sporomis. Net matyti pelesio užaugusios šluoteles su sporų galvutemis. O garantija dar tris dienos į priekį. BAISU!!!
Pirkau vedarines zarnas, paruosti sveciams skanius pietus. Parasiau elektronini laiska pasiklaut ar is kart galima naudot kepimui, nesulaukus atsakymo, pasiziurejau pati... Pamacius ju vidu tai nu na... pagalvojau!!! Praejo noras vedarams, ismeciau nafik... Ar jas reik paciai issivalyt, nu bet sumokejus pinigus, nesinori kisti ranku i suda, nes kiek pamenu, kvapas ant ranku ilgam pasilieka. Nusivyliau labai, kas ten pas jus dirba ir kas tikrina kokybe, turbut akli darbuotojai... Fui...
Jus gal juokaujate ? Dariau rūgštynių sriuba, įdėjau jūsų gamybos rūgštines, ir visas puodas keliavo į unitaza, nes kažkaip sriuba su smėliu valgyti, mes dar nepasiruošę ! Jus žmonėms gaminate ar kam ?
uzsaka per daug produkcijos ir nein i lentynas sudet. kas cia per nesamone
Šventėm pirkom morenginį tortą - morengų nė kvapo nerasta
Sveiki Rivonos mesistrai.Pirma syki gyvenime toky hamburgeri bandziau valgyt, vadinasi pagal jus mesainis TAU IR MAN su kumpiu 300 g.raso, kad gamintojas siu atveju gal sutepejas UAB Rivona.Pramones 15 Kedainiai.Didesnio su....o neesu valges ir mates visu pirma ziauriai dvoke cesnaku o kopustas tokio storio imestas kad,...slankaciu pamatavau 6 mm.geriau visai nedet jei salotos neina rast ar per brangios islaidos.Nei vaikai nei paciam paragavus teko tik mest kuo tolyn ir pavadinima isimint ant ilgam RIVONA.
Broliai Lietuviai, esat darbstus! Nebijokit kazko keist gyvenam tik viena karta! Nebijokit pabandyt
padirbeti uzsienyje cia gryzt visada spesit. Klausiat, kaip??? Lengva uzsirasykite ant facebook sienos
jog ieskote darbo uzsienyje, nustebsite kai atsiras kokie gyminaiciai ar artimi zmones kurie pasiulys
kazka (nebukyt uzsidare, yra geru zmoniu). Antra varijantas yra tokia imone AgroPraktika 100% patikimumas
labai, daug Lietuviu per ja uzsikabino gyventi Uk, dar visai nebloga Tromina idarbina i Olandija.
Gana vergaut ir kentet Lietuviams uz zeminancius atlyginimus. Nebijokit permainu, kazka keist ir
pamatysit, kaip gyvenimas pageres! Darbscius zmones visur vertina! Sekmes tautieciai <3
Pirkau Norfoje jusu pagamintas rūgštynių stiklainį apacioje stiklainio traška žemės.Ar jus norite pagal žmonių atsiliepimus kad niekas nepirktų jūsų produkcijos.Pasiūlymų daug.Atsiliepimai blogi, darykite išvadas
Man teko dirbti Norfoje tik deja dvi valandos kelioniai buvo man per sunku, tad priėmiau sprendimą- ieškotis arčiau.Šiuo metu esu bedarbė ir ieškojausi darbo, nuvykusi į Karoliniškių Norfą susitikau su Direktore - pateikiau savo dosje, kad turiu neįgalumą kuris nematomas o man tik jaučiamas, pranešiau kad mačiau užrašą ant dūrų kad reikalingos kasininkės ir man ši pozicija prieinama, norėčiau dirbti ne visu pajėgumu ne pilną darbo dieną o tik 0.75 etato.Tačiau ar Direktorė netgi nepasidomėjo koks mano neįgalumas, tikiu kad jinai sprendė pagal mano išvaizdą, nes aš savimi rūpinuosi, savo išvaizda, nes daug metų dirbau aptarnavimo srityje kur buvo reikalavimai - išorinis įvaizdis labai svarbus.Direktorė netgi nepaėmė iš manęs dokumentų, kad pasidomėtų, o gal tinku, jinai išsakė savo poziciją, kad pas ją neįgalieji dirba kaip sveikieji, netgi ir pensijinio amžiaus. Gali dieną būti kasoje, kitą salėje, nesi įpatinga - aš nesu įpatinga tik iškentusi keletą operacijų, noriu pridėtinę vertę kūrti, būti naudinga, nes iš neįgalumo neišgyvenu. Bandžiau prašyti kad pažiūrėtų dokumentus tik nesiteikė, jos išankstinis nusiteikimas, jos svari nuomonė buvo aukščiau, norėdama įsiterpti aš prašiau tik darbo kur pajėgsiu atlikti kokybiškai, kadangi nerūkau, nevartoju alkoholio, esu atsakinga, pareigina, sąžininga, nes sakė kad kai užgeria pardavėjos- neišeina į darbą, tai teks papildomai išeiti- sutikau ir su šiomis sąlygomis. Tik kažkuo neįtikau kur nepaaiškino svarios priežasties, gal renkami darbuotojai- patinka, nepatinka, gražus, negražus, tik žmogus gali save įrodyti savo sugebėjimus kaip dirba. Liūdna kai nori dirbti, tik direktorių nusiteikimas, kad negali dirbti vienu metu trijose pozicijoje;kasoje, salėje, išpokuoti prekes, jei būčiau sveikesnė sutikčiau, tik labai branginu gyvenimą, sveikatą, o dirbti noriu. Noriu tik paaiškinimo kodėl darbdaviai nurašo, motyvuotus žmonės, norinčius dirbti, tik jie šiek tiek pabyrėję, susidėvėję, tik nori prisidėti prie kuriamos PV, pelno.
Laba diena. Pirkau keleta ideklu i zvakide, ant lipduko parasyta, kad jie lenku gamybos. Degimo laikas 48 val. t.y dvi paros, bet jie man sudege per para. Kodel apgaudinejat pirkejus. Kaina tai normalia lupat, o kokybes nulis.
Siandien nusipirkau norfoje Liepkalny "marinuota" karpi, ant pakuotes parasyta rivonos gamibos. Valgit neimanoma, vien druska, gavosi stipriai sudytas karpis. Vienu zodziu sudas
Esu nepatenkintas UAB Rivona gaminiu produkcija, jeigu jus rasot ant pakuotes kad padazas astrus, tai jis ir turi but astrus o ne pikantiskas, taipogi kibinai jusu gamybos vieni blogiausiu rinkoje kartu su "palink", ir galima butu dar aibe pavyzdziu duoti, bet nera noro, rivona praradote potencialu pirkeja
Labas. Griežčiau prisižiūrėkite savo produkcijos gamybinį procesą! "Bulvytėje" radau neaiškios kilmės pakavimo popieriaus ar kartono gabalą. Tokios priemaišos neturėtų pasiekti kliento. Žiauriai fu.
Pirkau (Kaune, Norfoje-Taikos prs., prie Draugystes"parko) marinuotas paprikas pomidoru padaze-leca, na, o namuose atidarius pamachiau jog esu grubiai apgauta- "Norfos" (nes ji netikrina (tai matyt vienos mamos vaisius!?-na ir "Rivonos"-paprikos buvo tiktai-105 gr. (svarstykles galimai daro-0, 01 gr.paklaida!-elektronines) tikro svorio, to negana jokiame padaze ir sunkoje, o skaidriame skystyje raudonos spalvos, primenanti pamidoru-paprikos skoni, adresas nurodytas "UAB Rivona", o produkto pavadinimas-""Kolumbo"marinuotos paprikos pomidoru padaze-lecas"-parodyta jog 30 proc. paprika-indo talpa 3/4 litro, produkto pilnas svoris-680 gr., (bendras), o Taip vadinamos paprikos kiekis turetu buti-204gr., o mano tikslios, nes kemu duona, svarstykles parodo tik-105 gr. to svorio, nekalbant jau apie raudonos spalvos taku skysti primenanti pomidoru spalva ir skoniu primenanti labai praskiestas pamidoru sultys su paprikos prieskoniu, nematau kokybes, o matau apgaule!O Norfos Kulinarija, tai neduok Dieve!-tame pachiame kepa ir vishta ir shonine-vos ne kartu, tame pachiame inde plaukia ir karkos ir deshreles ir vishtos, vitrinos atviros, o dar uztikau, kai parychiais vos ne pirmas, kaip pirkejas pastebejau, kaip ruoshia vitrina su purshkikliu ir skuduru shalia deshru ir mishrainiu-Fu!Vienas-kito vertas!
Sveiki, nors dirbu sioje im. Tik pusmeti, bet galiu tik pagirti ir padekoti uzsenio transporto padalinio vadova ir kolektiva uz puikes darbo saligas ir mandaguma bendraujant su savo pavaldineis. Manau kad daugumai im. Reiketu pasimokiti is sio kolektivo.
Daugeli prekiu pabrangino tokiu pat principu kaip dare kiti nagli verslininkai atsiradus eurui. Jei preke kainavo 12 litu, dabar ji kainuoja 12 euru. Thanks Rovina!
Tai tipiška lietuviško kapitalo įmonė, kuriai visiškai nusispjaut ant savo darbuotojų. Dirbau šioje skylėje 10 metų (administracijoje), taigi apie darbo sąlygas galiu pasakyti tik tiek.... tragedija. Paratimas ieškantiems darbo- nesidarbinkite pas juos!!!!!!!
Daug kartu buvau Kryme. Айвовый нектар negalima versti kaip svarainiu nektaras - pirmas yra panašus I pukuota kriaušiaobuoli, o svarainis auga Lietuvoje. Visai skirting vaisiai
Jau kelintą kartą perku Rivonos (Kėdainių) iškeptus kibinus ir esu labai maloniai nustebinta. Kibinai ne tik šviežūs, bet kokybiški, labai skanūs ir išsiskiria iš kitų gamintojų kibinų. Ypač skanūs yra jų kibinai su vištiena. Nuperku net vaikams. Dėkui Kėdainių kepėjams.
Sveiki, nupirkau rivonos produkcijos pagaminta lietuviska misraine.neina valgyt.ar jus jau bent paragaujat gaminam produkta pries pateikiant ji prekybai?bulves zalios neina nei sukramtyt.prekes grazinti irgi neimanoma, nes siam kauno norfos prekybos tinklo parduotuveje ne tik, kad isjuoks neblaivios darbuotojos, bet dar ir ant triju raidziu pasius!o as viso labo esu tik kliantas, jums nesantis pelna ir niekaip nerandantis ne yik teisybes, bet bent jau kokio nors dialogo
Gerbiamieji, laikas būtu baigti švesti ir atsakyti į klijentų pastabas.Aš čia nesiruošiu ilgai liežuviu tabaluoti.Vakar būvo išsiustas Jums nepasitenkinimas ''Š'' krienais.Dar kartą dėkoju ir laukiu skubaus atsakymo.

Su pagarba

Kęstas

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu ir oru...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
G. Nausėda: valstybinis bankas neturėtų būti tabu
G. Nausėda: valstybinis bankas neturėtų būti tabu 11-14 16:43
Šalies prezidentas sako, kad padėtis bankų rinkoje verčia pradėti galvoti apie valstybinio komercinio banko steigimą. Pasak Gitano Nausėdos, Lietuvai reikėtų susirūpinti konkurencine aplinka bankų...

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walt Disney 148,72 +7,32%
Nike 91,29 +2,00%