Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rionas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rionas

Atsiliepimai apie Rionas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Rionas, UAB

Užsakėm skardą clasik telefonu nes tiko kaina. Viską gavom ką sutarta, tik skardos likutis 5 kvad. išėjo.
Bet geriau daugiau
Statybų meistras
2019-04-17 08:35:46 IP 5pi2ru82
Dėkingi už konkurecingas kainas ir malonų bendradarbiavimą. Sekmės darbuose.
Esame patenkinti, Užsakėme plieninės čerpės dangą kurią pagamino ir pristatė nemokamai net per 5 darbo dienas.
Linkime sekmės darbuose. Žinoma klientas visada teisus, bet ne visada teisingas.
Dar nesu susidures su tokiu apgaudinejimu.Manau, kad bus sumusti visi netesybu rekordai.2018m lapkricio 5d. uzsakeme neoporo stogo apsiltinimui apie 15kub/m.Is karto apmokejom, gavom pazada, kad bus pagaminta ir pristatyta per 5-10d.d.
Iki sausio menesio aiskino, kad i Zarasu rajona niekaip nesuformuojamas reikiamas kiekis ir negali pristatyt (kam tokiu atveju skelbtis, kad Lietuvoje pristatymas nemokamas?).Planas apsisiltint stoga iki ziemos sezono zlugo, sugriove planus.Sutarem, kad gal but i Panevezi pristatyt nekils problemu, is Panevezio i sodyba nusivesiu pats.Uztikrino, kad atves be problemu.Deja.Per menesi nieko nesulaukem isskyrus pazadus ir tie tik paskambinus.Matant, kad niekas nezada vykdyt saso isipareigojimu, sausio pabaigoj parasem laiska, kad atsisako ju paslaugu ir paprasem grazint pinigus.Pinigus atgavom tik vasario viduryje po pakartotiniu prasymu ir tik pagrasinus kreiptis i teisma.Taigi sumokejom pinigus ir TRIS SU PUSE MENESIO NEGAVOM NIEKO.
Visiems galvojantiems ka nors pirkti per uab rionas, patariu to nedaryti! Prarasite daug nervu, o ir pinigus galite prarasti.
Linkiu sitai imonei visko kuo blogiausio.
Kai uzsake tetis siferio ir varztu, po apmokejimo pagoolglinau apie imone, ir isigandau. Bet viskas buvo sakyciau gerai, tevas pasieme siferi, o sraigtus turejo atsiust pastu, izsake 200vnt, gavo 100vnt vieno dydzio, kitus 100vnt kito dydzio, bet be problemu pakeite i kitas. Visiem visko pasitaiko, tad nesureiksminom tokios klaidos.
Aurelija Beniušytė
2017-03-01 15:53:46 IP 2ivrr8it
Užsisakeme "Roclite" blokelius, gavome tikrai greitai ir tikrai per 5dienas, esame patenkinti preke ir kokybišku aptarnavimu.
Dainė 2016-12-16 10:03:22
Už Eternit stogo dangos lakštus į UAB Rionas sąskaitą pinigus pervedžiau 2016 11 02 dieną. Užsakyme Jonas Viršila įsipareigojo dangą pristatyti per 5 darbo dienas po pinigų gavimo. Praėjus šiam laikotarpiui pradėjome domėtis kodėl neįvykdomas užsakymas. Jonas Viršila pastoviai melavo ir kaltę dėl užsakymo nevykdymo vertė UAB Eternit Baltic. 2016 11 18 dieną paskambinau į Eternit Baltic gamyklą. Sužinojau, kad užsakymas pateiktas tik 2016 11 17, o pinigai dar nesumokėti.Jonas Viršila paaiškino, kad kalta buhalterė ir tuoj pat viską sutvarkys. Jonas Viršila į Eternit Baltic sąskaitą pinigus pervedė tik 2016 11 24 dieną. Stogo dangą gavome 2016 11 28 dieną. Anksčiau pasisakiusi UAB Rionas klientė teisingai pažymėjo, kad Jonas Viršila priiminėja užsakymus, žinodamas, kad jų laiku negalės įvykdyti. Tad spręskite patys ar verta prasidėti su UAB Rionas direktoriumi Jonu Viršila (įmonėje jis yra vienintelis darbuotojas).
Pradinis kliento Artūro Cikanausko užsąkymas kurį apmokėjo Dainė Jusevičienė buvo su prekių pristatymu be iškrovimo. Vėliau, klientui pageidaujant, pakeistas užsąkymas nauju su pristatymu ir iškrovimu bei nauju užsąkymo pristatymo terminu iki 10 darbo dienų. Atsiprašome, kad tinkamai nebuvote informuoti.
Aliona 2016-11-19 13:10:08
Laba diena, būsimi UAB "Rionas" klientai.
Norėtumėme pasidalinti savo patirtimi, bendraujant su šios įmonės vadovu, p. Jonu Viršila.
Stotome namą, užsakėme pas p. Joną šiferį "Eternit".
Avansas buvo sumokėtas grynais pinigais 2016.09.05., o likusi suma apmokėta 2016.10.04.
Mandagiai pabendravus su įmonės vadovu, buvo pažadėta, kad užsakymas bus įvykdytas per 14d., kai reikės medžiagų.
Spalio 31d. pranešėme, kad norėtume gauti medžiagas.
Laukiant medžiagų ir bandant susisiekti su įmonės vadovu į skambučius nebuvo atsiliepiama. Pavykus susisiekti, būdavo teikiama klaidinga informacija apie ne va jau gabenamą krovinį.
Visa tai tęsėsi iki 2016.11.18., tada gavome krovinį.
Užsakymas nebūtų buvęs įvykdytas, jei ne mūsų atkaklumas, reikalauti prekių už kurias esame atsiskaitę.
Gavę transporto važtaraštį, atkreipėme dėmesį į tai, kad prekės už kurias galutinai atsiskaityta 2016.10.04., užsakytos buvo tik 2016.11.16.
Tai rodo, kad mūsų sumokėti pinigai buvo naudojami, ne mūsų užsakymui pateikti.
Nors prekes gavome, esame labai nepatenkinti nesąžininga šios įmonės veikla ir neatsakingu darbu.
Būsimi klientai, būkite atsargūs bendradarbiaudami su šia įmone.
Pagal susitarimą Žydrūno Šventeckio užsąkymas ststybinių medžiagų pristatymui į objektą vykdytas skirtingu metu:
kaminas 16.10.06d, vėliau Alionai Šventeckienei pranešus, lietaus sistema 16.11.07d., stoglangiai 16.11.10d., lankstiniai 16.11.16d., stogo danga 16.11.18d. Apgailesaujame, kad medžiagų pristatymas užtruko kiek ilgiau nei planuota ir ne visada galėjome bendrauti po 3-4 kartus per dieną.
Laba diena, būsimi UAB "Rionas" klientai.
Stotome namą, užsakėme pas p. Joną šiferį "Eternit".
Spalio 31d. pranešėme, kad norėtume gauti medžiagas.
Visa tai tęsėsi iki 2016.11.18., tada gavome krovinį.
Tai rodo, kad mūsų sumokėti pinigai buvo naudojami, ne mūsų užsakymui pateikti.
Būsimi klientai, būkite atsargūs bendradarbiaudami su šia įmone.
Be problemų...., ir paskaičiavo, sukomplektavo, pristatė į vietą ir net montavimo instrukciją atsiuntė. Puiku...
O savo dejones, pergyvenimus, ir dar be pagrindo, talpinkite kituose tam skirtuose soc. tinklapiuose ar diskusijų forumuose.
sveiki.pasiskaicius Jusu atsiliepimus isigandau ir nebezinau ka daryti.Uzsakiau siferi eternito, jau sendien ruosiausi apmoketi, bet jai su siuo UAB tikrai tiek bedu kaip Jus rasot...baisu prasideti.10d pristatymas man jau daugoka o jai dar neatves laiku, pabegs mano ir stogdengiai.
Labai didelis aciu uz gera ir nepriekaistinga atlikta darba.
oi, perskaiciau komentarus, tai gal geriau paieskosiu kitos firmos :) Aciu kad duodate zinoti
Pasiskelbe kad pardavineja vata po 10 cm storio 4.75 lt uz m2
arba 95 lt uz m3. paskaiciavau kad perkant man 100m2 iseina 475 litai, o jei man reikia 10 kubu tam 100tui metru (taspats 10cm) tai jau 950. tai kam apgaudineti tuos kurie nemoka skaiciuoti?
Dėkingos ir Riono IP adresais tas pats...
Pasirodo vis nepasimokom nieko nerašyti ir ne šikti vienas kitiems. Lietuviai kokie yra tokie ir bus. Kaimynui namas dega, mes džiaugiamės. Pagaliau, užsiimkite savo reikalais. Dabar visiems sunkus metai, o jai savo verslo neturite ir manote, kad tai paprasta, prašau, pradėkite. Pažiūrėsime kiek Jus komentarų ir gerų atslėpimų sulauksite. Įmonė nedidelė, bet tikrai visuomet padeda visais klausimais, pats įsitikinau. Ir ne būna visuomet viskas gyvenime sklandžiai. Tad baikime teisti ir geriau pažiūrėkime savęs. Sėkmės darbuose
As tas vienas klijatas kuris esu patenkinta ta firma, uztruko biski ilgiau bet viska gavome suderinome.taip kad jokios baimes.Sekmes darbuose
Klientai, atsargiai su šia įmone. Žadėjo viską sutvarkyti. Žadėjo žadėjo kol galiausiai pasakė kad negalės atlikti darbų, nes neturi meistrų.
Po ilgų žadėjimu prekes pristatė bet dėl aplaidumo nebuvo išmatuota anga ir tos prekės netiko. Dalį turėjome pirkti iš kitur dalį grąžinome, bet už grąžintas prekes jau keli mėnesiai pinigų negrąžina, nors daug kartų kalbėjome ir telefonu ir tiesiogiai. Vis šypsosi ir žada. Taip kad atsargiai. Direktorius atrodo mandagus bet tas mandagumas - apsimetinėjimas.
Tas pats vartotojas
2013-09-06 08:39:21 IP 2g5vff9q
kitas vartotojas 2013-09-05 12:02:22
Pasakok pasakas toliau, o elementoriausios skolos negražina, darikit išvadas...
Nekreipkie dėmsio, čia rašinėja tas pats neturintis ką veikti žmogutis. Juk matosi pagal parašytų atsiliepimų laiką, , , , Geriau letuvių kalbos pasimokytum:-)
kitas vartotojas
2013-09-05 12:02:22 IP 2g44b4g1
Vartotojas 2013-04-22 08:16:39
Įmonė patikima, nekeitusi pavadinimo, dirba jau 6 metus. Labai orentuota į klientą ir jo poreikius. Per daug skiria laiko individualiems užsąkymams ir per mažai didesniems įmonių užsąkymams. Šiaip su ja viskas tvarkoje, tik gal reikėtu pagalvoti apie darbuotojų skaičiaus didinimą ar filialą kitame Lietuvos mieste. Geriau būtu, jei klientai jūsų galėtu pasiekti jus ir kituose miestuose. Laikas drąsiau ir rįžtingiau kovoti su konkurentais Lietuvos rinkoje.
Pasakok pasakas toliau, o elementoriausios skolos negražina, darikit išvadas...
nukentejas nuo jo pardavejas
2013-09-05 11:59:02 IP 2g44b4g1
Pirkėjas 2013-09-01 13:38:32
Rekomenduoju, įmonė prekiauja kokybiška ir patvaria stogų pakalos ir fasado apdaila Cedral. Puikus pakaitalas
medinei. Dėkojame už stogo remonto techninį sprendimą ir gerą kainą.
Ramunas
pirkejas aišku irgi išgalvotas....
Rionas 2013-04-17 13:43:58
Dėkojame už atsiliepimą ir palinkėjimus.
Džiaugemės, kad esate mūsų klientai.
UAB Rionas vadyba
Tikriausia komplementus pats sau rašo...
Labai nepatikimas subjektas.Skolų negražina.Perspeju visus....
medinei. Dėkojame už stogo remonto techninį sprendimą ir gerą kainą.
Ramunas
Gerb. Liubomirskai, 2013.08.08d šį klausimą suderinome su UAB "Linėja transport" atstovu ir tą pačią dieną apmokėjome. O kodėl Jūs vis skambinėjote ir rašinėjate čia, o ne užsiimate krovinių gabenimu, tai jau kitas klausimas?.....
Domas Liubomirskas
2013-08-08 11:45:39 IP 2fbaqd53
Nemoki imone. Nesugeba kelis menesius sumoketi vos 400LT, kekviena diena zada, kad jau pinigai sumoketi. Eiliniai melagiai, patariu su tokiais netureti jokiu reikalu.
Neprasidekite, nevykdo terminu ir neatsiliepia telefonu.
Dėkinga 2013-04-15 10:06:50
Labai esu dėkinga šios įmonės vadovui už skirtą laiką ir paslaugas.
Individualiai, net puse dienos skyrė mano namo pilno medžiagų paskaičiavimui. Puikus bendravimas ir supratimas kliento norų. Paprastai paaiškino galimus sprendimus. Įsigytos medžiagos buvo pristatytos tiesiai į vietą be papildomo mokęsčio, Net papildomai, kai kreipėmės statybų eigoje, maloniai suteikė konsultacijas.
Linkiu sekmės darbe.
Eglė
Dėkojame už atsiliepimą ir palinkėjimus.
Džiaugemės, kad esate mūsų klientai.
UAB Rionas vadyba
Labai esu dėkinga šios įmonės vadovui už skirtą laiką ir paslaugas.
Linkiu sekmės darbe.
Eglė
na niekada neskaitydavau ka rasydavo komentaruose, kol neuzsisakiau pas sy klauna stogo dangos, nenoriu cia kartotis ka rase siose kitose komentaruose viskas yra teisybe ir dar galeciau daug ka as dadeti bet ar verta del kazkokio klauno tiek daug stenktis ir rasyti, noriu tiesiog jog kiti pradedantis reikalus su sios imones direktoriu tikrai paskaitytu komentarus nes mano situacija daejo iki to kol as nebeiskentes jo nebekelimus ragelio po 1, 5menesio is jo negaves produkcijos uz kuria reikejo iskart susimoketi pinigis, tai vaziavau i jo ofisa vadinama, ir vos ne jega teko issikovoti savo pinigelius kol tas vadinamas firmos direktorius juos grazino tai teko net apsauga kviesti, tai va kolkas tiek tegul jis gyvena a*******s kitaip nepavadinsi jo
Taip, taip buvo ir su manim. Tik ne su imone UAB Rionas o su Ledis. Panasu, kad is tikro sie gamintojai blogai planuoja medziagu uzpirkimus bei savo gamyba.Uzsakyma priima, o paskui atidelioja del medziagu trukumo ar didelio uzsakymu kiekio iki dvieju - triju savaiciu.
Labai labai nepatenkinti 2012-09-19 16:49:24
Viską , ką paršė yra teisybė, tik dar vienas įdomumas, jeigu jūsų gaunamoje sąskaitoje iš UAB Rionas bus įrašytas "Montierei 0,5 polester", tai iš tiesų gausite „Kingas 35 polester“ ir skardos storis bus ,45 mm, o su dažais 0,55mm
Na taip, įrašyta "Montierei 0, 5 polester", o ką gavome tik gerbiamas direktorius galėtų pasakyti ką mums įdėjo ir kiek tas gėris ilgai tarnaus.
Tikiuosi, kad bent kiti klientai prieš užsakydami prekes iš šios įmonės pasidomės ja ir gerai pagalvos, nes kai mes "apsipirkome" atsiliepimų, gaila, nebuvo.
Labai labai nepatenkinti
2012-09-19 16:49:24 IP 2i250gda
Nepatenkinti 2012-09-12 17:49:26
Jei tausojate savo nervus ir sveikatą - su šia įmone reikalų turėti nepatartina. Pirmiausiai, tai prekių pristatymas užtruko 4 kartus ilgiau nei buvo tartasi, kol nepradėjom grąsinti, kad kreipsimės pagalbos į artimiausią PK, tol savo nupirktų prekių "neišsiverkėm".
Antra: prekes, t.y. stogo dangą užsakinėjome telefonu, vyras kelis kartus teiravosi apie garantiją ir prašė dangos, kurios estetinių savybių garantija būtų 20 metų. Gavome pačią pigiausią skardos tipą, kuriam taikoma 10 metų estetinių savybių garantija. Patys žiopli buvome, kad gavę išankstinio apmokėjimo sąskaitą nepatikrinome, koks skardos tipas į ją įrašytas ir padarėme pavedimą. Bet ar kliento pareiga domėtis skardomis ir jų viršaus padengimais poliesteriu, "purex", "pural" ir visomis kitomis dangomis, nuo kurių ir priklauso estetinės savybės? Pasirodo, šioje įmonėje taip - tavo paties pareiga tuo domėtis ir stebėti, ką tau parduoda įmonės vadovas. Žodinio prašymo, kad mums reikia geresnės skardos čia neužtenka.
Trečia: įmonė internete skelbiasi, kad daugiau kaip 100 kv.m stogo dangos medžiagų pristato nemokamai, bet mums užsakinėjant medžiagas buvo paaiškinta, kad pas mus toli vežti ir už pristatymą reikės 100lt be pvm sumokėti. Žinoma, sumokėjome be jokių derybų, tik atėjus laikui pristatyti medžiagas iš mūsų pradėjo reikalauti dar bent 200lt, kadangi įmonė patiria didelius nuostolius, dėl tolimo atstumo... Tokiu atveju skelbime ir reikėtų nurodyti, kad nemokamai pristatote X km spinduliu, Y km spinduliu kaina 100lt, o Z km spinduliu - 300lt.
Viską, ką paršė yra teisybė, tik dar vienas įdomumas, jeigu jūsų gaunamoje sąskaitoje iš UAB Rionas bus įrašytas "Montierei 0, 5 polester", tai iš tiesų gausite „Kingas 35 polester“ ir skardos storis bus, 45 mm, o su dažais 0, 55mm
Labai nepatenkinti
2012-09-19 16:23:06 IP 2i250gda
Nepatenkinti 2012-09-12 17:49:26
Mes pritariame šiai nuomonei, mums nutiko lygiai taip pat, kaip ir prieš tai parašiusiam žmogui. UAB Rionas, Direktorius, Jonas Viršila tiesiog vedžiojo už nosies, kurdavo įvairias istorijas, kodėl negali atvežti, kaltino gamyklą, kad atseit jie negauna geros skardos, mes užsakinėjome lyg ir vokišką skardą, pasirodo jinai "kinietiškai vokiška", na žodžiu, nervų gadinimas. Jeigu kas nutarsite pirkit iš RIONO, nemokėkite išansktinės sąskaitos, nes galite labai ilgai laukti prekės. Skarda yra užsakoma iš Klaipėdoje gamyklos Ledis. Mums pristatė skardą be jokių dokumentų, be detalaus prekių važtarasčio. Garantijos, mes taip iš Riono ir negavome. Labai esame dėkingi LEDIS gamyklos darbuotojams, kurie persiuntė visus reikalingus dokumentus ir paaiškino, kas čia per skarda. Žodžiu, tai tikrai ne vokiška skarda, kiek ji atlaikys, gal p. Jonas Viršila ir žino ?

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: Verkių g. 48, LT-44499 Kaunas.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Serfas
Adresas: Technikos g. 7c, LT-51209 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalų pardavimas, supirkimas; plastikas, guma, jų gaminiai; statybinės medžiagos.
UAB"Serfas" veikia jau daugiau nei 25 metus ir teikia profesionalias konsultacijas, pirminio metalo produkcijos paruošimo, komplektavimo bei pristatymo paslaugas statybos ir gamybos profesionalams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba: Statybinės medžiagos pastato konstruktyvui. Plieno gaminiai – sijos, vamzdžiai...
Bauen
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos g. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „BAUEN“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba statybinėmis medžiagomis, sėkmingai dirbanti nuo 2009 metų. Mūsų klientai, tai stambios, vidutinės bei smulkios statybinės ir prekybinės įmonės bei organizacijos, taip pat darbų vykdytojai, privatūs asmenys, statantys –...
Medakus
Viskas Jūsų namo statybai!

Adresas: Kalvarijos g. 7, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; įrankiai; mažmeninė prekyba; santechnika; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; tvirtinimo detalės, elementai.
UAB “Medakus” veiklą vykdo nuo 2002 metų. Vykdome didmeninę ir mažmeninę statybinių medžiagų, santechnikos, elektros prekių, šiltinimo medžiagų prekybą, taipogi prekes parduodame internetu. Nuo įmonės įkūrimo esame sukaupę didžiulę patirtį, tad galime ne tik parduoti ir pristatyti Jūsų prekes, bet ir patarti Jus...
Daisera
Didmeninė ir internetinė prekyba statybinėmis medžiagomis!

Adresas: Veiverių g. 153-3, LT-46417 Kaunas.
Veiklos sritys: dažai, lakai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; statybinės medžiagos.
MŪSŲ KONTAKTAI MB „Daisera“ Įmonės kodas: 304722476 PVM kodas: LT100011314910 Registracijos adresas: Vyturio g. 13, Domeikava, LT-54348 Kauno r. Įmonės adresas: Veiverių 153, Kaunas Mob. tel. +370 61652001; +370 67717833 El. paštas: info@daisera.lt www.daisera.lt ; www.latonitas.lt www.fiberdeck.lt Pagrindinė MB...

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
S. Skvernelio vardu pateikta paraiška registruoti prekės ženklą "Tėvynės labui"
S. Skvernelio vardu pateikta paraiška registruoti prekės ženklą "Tėvynės labui" 12-10 18:02
Lietuvos prekių ženklų duomenų bazėje oficialiai skelbiama, kad gruodžio 2 dieną gauta paraiška registruoti prekės ženklą "Tėvynės labui".
Lietuvos ir Lenkijos dujotiekio statybos konkursą laimėjo "Alvora"
Lietuvos ir Lenkijos dujotiekio statybos konkursą laimėjo "Alvora" 12-10 17:48
GIPL statybos darbų konkursą laimėjo UAB "Alvora". Apie tai antradienį pranešė Lietuvos perdavimo sistemos operatorė AB "Amber Grid".

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

Kraft Heinz Co 31,93 +2,70%
Humana 342,28 -1,68%