Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rimtoma, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rimtoma

Atsiliepimai apie Rimtoma, UAB

Oficialus Volkswagen Servisas

Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Rimtoma, UAB

Norėjau padėkoti Edgarui už super greitą ir gerą darbą, bei sutaupytą laiką. Maniau problema bus su smagračiu ar automatu, Edgarui pavyko per diena rast problemą. Dėkui ir sėkmes Jūsų komandai
Baisu tikras kalchozas, ypač priėmime, garažiniai ir tai mieliau bendrauja ir pataria, o čia 0 dėmesio klientui, daugiau čia kojos nekelsiu
Super aptarnavimas plius kainos ir kokybės santykis.
J. Kubiliaus g. 23, Vilnius - Rimtoma. Oficialus VW atstovas. Pastebėjau, jog atsikabino variklio apsaugos kraštas. Nedaug, bet pakankamai rizikinga ir diskomfortiška. Pamaniau - gal varžtelis atsilaisvino ar kur užgavau kelyje. Nuvykau į Rimtomą, paaiškinau situaciją ir, kad greičiausiai tereikės pasikelti auto ir blogiausiu atveju - pritvirtinti vieną apsaugos kampą varžteliu. Visgi tenka pildyti formą. Laukiau 15 min, kol paims auto atsilaisvinęs serviso darbuotojas, nors man atvykus, 3 jų tiesiog stovėjo ir kalbėjo su kolegomis ofise. Pagaliau paima mano auto, nusiveža, pakelia keltuvu per 30 sekundžių, apžiūri ir pora smūgių plaktuku, apsauga vėl tvirtai savo vietoje. Viskas truko gal 3-5min. Visą procesą buvo lengva stebėti per langą iš ofiso/laukiamojo į servisą. Taigi - taisymas truko (su auto nuvažiavimu iki keltuvų) gal 6-7min. Darbuotojas atiduoda užpildytą lapą, su darbų trukme - 10min. Vienas senolis man pasako kainą - 16, 50eur. Fucking 16eur už porą smūgių plaktuku :D Sakau - kodėl tokia kaina, negi už du smūgius plaktuku? Atsako piktu tonu - ne, keltuvą reikėjo naudot... Taigi, tokia ta istorija, patys spręskit ar Jums reikia neadekvačių kainų, beprasmio laukimo ir tokio mandagumo.
teisingas poziuris i klienta, jo lukescius ir kaina man visada imponuoja. Kokybe irgi PRIVALO buti nepriekaistinga. Su tokiomis savo nuostatomis ilgai baladojausi po Vilniaus miesteli, bet vis likdavau nepatenkintas. Draugas uzrode Rimtoma... Iki tol nezinojau koks servisas manes laukia. Suzinojau ir kitokio nenoriu: individualus priejimas, matosi nuosirdzios vyru pastangos pagelbeti, vyrai dirba greitai ir perdaryti nereikia. Neteko to patirti kitur, todel ir rasau, nes tikrai galiu rekomenduoti :)
Negatyvi patirtis. Meistrai nemandagūs, toks jausmas kaip pas garažinius atvažiuotum, o ir kompetencija pasirodė labai jau savamoksliška.
Teko lankytis dėl pradurtos padangos.

Sutaisė kokybiškai ir labai operatyviai.
Malonus aptarnavimas. Paliko tikrai gerą įspūdį.
Nieko neismanantis specai.ir daliu v***s! Papraseu patikrint ebespeher"webasto" pasiule keist nauja 750€ nurove temperaturos davikli ir neprisipazino.pats pakeiciau zvake 5€ sumokejau uz naudota peciukas sildo kaip naujas. Dar nesildavo variklis irgi praseu paziuret, pasake specas Marius kad viskas tvarkoj bet masina pasiemus nieko nepasikeite teko uz ora palikt 58€ eolte nupirkau termostata uz 22€ pakeiciau viskas variklis sila kopuikeusei.va tokie subinrankiai!
Visiški a*******i, šalindami nesamus defektus dar ir dalis vagia
Tikrai geras ne "garažinis" servisas. Patikimi meistrai. Jei palieku automobilį remontui žinau, kad bus tinkamai sutvarkytas. O kaina atitinka darbo kokybę. Kaina neviršija kitų servisų kainų. Turiu omenyje tikrų servisų. Sėkmės RIMTOMA!
jo tai puikūs melagiai a*******i ir pinigų lupikai, už tavo pinigus spėdami tavo automobilio ligą gali perrinkti visa tavo automobilį. Darbus atlieka bet garantijos neduoda savo darbams, apgaudinėja keičia detales tų kurių visai nereikia keisti meluodami, kad jeigu tos detalės nepakeisi negausi garantijos nors garantijos ar tu keisi ar nekeisi tą detale kurią jie liepe vistiek negausi. Žmonės venkite tokių autoservisų
Ne patarčiau lankytis šitame servise. Maniau, kad tikrai kokybiškas servisas ir kaina atitinka kokybe, bet pasirodo atvirkščiai. Mano automobylije pakeitė ne ta detale kuria reikejo ir problema su kuria atvažiavau, liko. Už netynkama remonta paeme ne mažus pinigus. Grižau i servisa ir paaiškinau, kad netynkamai atliko savo darba ir turiu teisę prašyti, kad neatlygintai būtų pakeista tinkamos kokybės paslauga, Jie atsisake taisyti savo klaida ir pranešė, kad jeigu sumokesiu dar 87 EUR, tada jie remontuos. Aš žinoma atsisakiau. Visiškai nekvalifikuoti mechanikai, Daugiau niekada į Rimtoma nesikreipsiu ir niekam nerekomenduosiu.
SUPER SERVISAS, GERA KOMANDA!
Very good customer service. They fast, flexible and prices not so high. Best volkswagen center in Vilnius!
puikus servisas ir personalas
ziauriai geras...ir veidai matyti...ir kokybe analogiska... Tik saskaitoj daugiau lieka ir neprikeicia ko nereikia...:)
A 2013-08-19 13:26:07
Rimtoma lupikai didžiausi....
nebuvote kitame servise turbut...:) ne tik nulupa, bet ir prikeichia ka reikia ir ko nereikia...:)
Servisas kokybiskas, darbuotojai paslaugus ir mandagus. Darbai atliekami laiku. Rekomenduociau
Tikrai puikus servisas ieškantiems aukštos kokybės už tikrai normalią kainą! Rimtomoje dirba tikri savo srities specialistai kurie "suprantama" kalba viską paaiškina net nieko nenusimanančiam apie tai žmogui. Rekomenduoju kiekvienam!
noriu ir as pasisakyti. Servisas tikrai geras ir aptarnavimas geros kokybes, taciau gal siek tiek per brangu.
Bet man geriau sumoketi normaliai ir nevazineti kelis kartus i servisa.
Beje, jei taiso automobili ilgiau, jie pasiulo kazkokia kita alternatyva (duoda/isnuomoja kita auto ar paveza iki reikiamos vietos), kad klientui nesukeltu nepatogumu.
Pritariu Viktorijai - Aptarnavimas tikrai geras. Vyrai labai malonūs ir paslaugūs - paaiškina ir išaiškina galimas problemas ir sutvarko idealiai. Nereikia kiekvieną mėnesį važiuoti į autoservisą, kaip kad būna kai apsilankai kituose autoservisuose, nes ten iki galo niekada nesutvarko ir atrodo, kad tas automobilis vis genda ir genda - nors po to paaiškėja, kad kituose servisuose iki galo neatlieka reikiamų darbų.

Esu patenkinta, jog mano automobiliuką prižiūri būtent Rimtoma. Taisiausi ir tikrai taisysiuos tik pas juos:)
Ačiū Jums Vyrai! Jūs puikūs:)
Puikus servisas, o ypac rekomenduoju moterims.

Paslaugus aptarnavimas, svaru ir tvarkinga, kainos atitinka kokybe.
Issprendzia didziausias problemas, tikrai daro patikimai ir kokybiskai, brangus servisas bet ne visais atvejais, pvz disku ir kaladeliu keitimas kainuoja panasiai palyginus su kitais servisais. Mandagus aptarnavimas, kokybes garantija, kokybisku detaliu garantija ir ju turejimas. Lupikai, sutinku, bet man istaise ne viena kitu garsiu servisu ziopluma.
Rimtoma lupikai didžiausi....

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
Bendra Lietuvos-Čekijos įmonė UAB "ARX"
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Ūkininkų g. 12, Stanaičiai, LT-53285 Kauno r.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ Bosch servisas Kaune

Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Šasi
VAŽIUOKLĖS REMONTO DIRBTUVĖS

Adresas: Paliūniškio g. 13, LT-35114 Panevėžys.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
„ŠASI“ savo veiklą pradėjo vykdyti 1996 m. Vienas iš pirmųjų autoservisų Panevėžyje. Individualioje įmonėje „Šasi“ atliekami lengvųjų automobilių, visureigių ir mikroautobusų važiuoklės remonto darbai. Restauruojamos automobilių pakabos detalės: šarnyrai, traukės, guminės įvorės. Taip pat restauruojame kliento...

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

American Express 187,08 +5,41%
Oracle 98,25 +2,02%