Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rimi Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rimi Lietuva

Atsiliepimai apie Rimi Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Rimi Lietuva, UAB

Esu labai nusivylęs kasos darbuotoju UAB Rimi, esančioje Kedrų g. 4. Pirkau tik vandenį, o pardavėjas vietoj to, kad pasakytų jog neaptarnaus, nes stoviu invalidų kasoje, pradėjo visaip įžeidinėti, išvadino invalidu, nors už manęs tikrai niekas nestovėjo. Nieko nesakiau ir palikęs prekę tiesiog išėjau. Nemanau, kad galima taip elgtis dirbant aptarnavimo srityje. Kasininko vardas - Gediminas.
Irena 2018-06-27 23:20:21
Aš labai džiaugiausi, kad parduotuvėje "Rimi" fabiniškese "Ukmergės g. 233" visada buvo šviežių tik keptų bandeliu ir duona. Visada pirkau švezia tik iškepta duona, tačiau dabar su šia duona galima nužudyti žmones, toks įspūdis kad jie savaitę guli parduotuvėje.Atrodo kad parduotuvei nėra svarbu pritraukti žmonių. Pavyzdžiui, aš dabar nerekomenduoju jūsų parduotuvę savo draugams ir pati jau aš neisiu ten.
Bet vat kiek esu dirbusi parduotuveje, pavyzdziuj kasoj tai buna tokiu zmoniu kurie sako "oj kaip cia baisu, as cia neisiu daugiau pirkt ir kitiem sakysiu neit" ir as viena kart klientuj pasakiau - tai neikit, maziau zmoniu bus ir nusisypsojau. Tas spokso i mane.
Realiai, nu neikit jai jums blogai, irbdar draugams sakykit. Pailsesim nuo burbekliu. Beje, rimi nedirbu, siaip sakau, kad daug tokiu ".........." zmoniu
Laba diena, norėčiau paprašyti Jūsų, kad man daugiau nesiuntinėtumėte 10 proc. nuolaidų koponų, kadangi šiandien atsispausdinau kuponą, jis buvo nuskanuotas, o kai grįžau namo pamačiau, kad kuponas yra anuliuotas.
Nepatenkintas klientas
2018-07-05 08:00:26 IP 90.131.37.0
Po aštuntos val bulkutės rimi parduotuvėje yra 40% nuolaida, o va tos pačios vakarykštės bulkutės jau už pilną kainą
Didžiulė padėka Rimi tinklui, kadangi sūnui skubiai reikėjo pripučiamo čiužinio (namuose įdėjome brokuotą ir būtų miegojęs tiesiog ant grindų) ir nei Maxima (ten vaikas būtų turėjęs pirkti dvigulį už net 30 Eur), nei IKI tuo nepasirūpino, o tik Rimi prekybos centras, esančioje Vidūno g.4, Vilniuje sūnus nebrangiai nusipirko labai reikalingą prekę (čiužinį). Sūnus iš kito miesto ir dalyvauja Dainų šventėje. Juk tiek šventės dalyvių, o nei vienas prekybos centras tuo nepasirūpino, tik RIMI. Didelis dėkui. Visiems rekomenduosiu ir pati daugiau pirksiu RIMI. AČIŪ RIMI
Sveiki, siandien apie 12 val pirkome pas jus ekologiska baklazana ir jis buvo supuves, gaila cekio neturime.
Pirkau kiaulienos sprandinę ir jau antrą kartą nusiperku kuilio mėsos, t. y. ruošiant mėsa turi šlapimo kvapą. Čia buvo mano paskutinis apsipirkimas Rimi, kiek galima tyčiotis, moki kaip už kokybišką kiaulieną ir po to išmesti lauk.
Labai ilgai galvojau ar rasyti.esu buvusi darbuotoja del tam tikru priezasciu atleido.viskas gerai viskas suprantama, bet kai tau paskambina ir apkaltina vagyste tai yra ziauru.turiu netgi irasyta pokalbi.tikrai taip nepaliksiu.taip elgtis Rimi direktore neturetu.
Labai nuvyle "neigaliuju ir mamu su vaikais" kasa Klaipėdos Bige, teko stoveti ir laukti aptarnavimo, nes pardaveja aptarnauja dar ir cigareciu skyriu, ir mojesciu mokejimus.
Parasykit aiskiau ka butent aptarnaujate kasoje, kur zmones specialiai ateina su vaikais arba invalido vezimelyje.
V.Krėvės pr. 43 besilaukiančių ir neįgalių kasoje pasiteiravus kasininkės ar galėtų mane užleisti be eilės, nes prieš mane nei vienas stovintis nėra iš išvardintų ženkle, sarkastišku balsu pasakė : “man taves gailėt dabar ar ka..užleisiu, žiūrėk tik nenugriūk..”. Po tokio aptarnavimo tikrai daugiau nežadu lanlytis šioje parduotuvėje.
V.Kreves 43 nespėjus pasiimti grąžos ir susidėti prekes jau kito pirkėjo prekės kraunamos ir psichologiskai stumia nuo kasos. taros čekius nenuskanuoja ir tuo pačiu principu stumia nuo kasos kad tik nepastebetum.
Praėjo kiek laiko nuo išėjimo iš šios darbo vietos ir nusprendžiau parašyti atsiliepimą.Išdirbau mėnesį rimi parduotuvėje esančioje Kauno autobusų stotyje.Tokiomis sąlygomis, tai man buvo visa amžinybė.Jau pačią pirmą dieną mane apšaukė pavaduotoja direktorės, pirkėjų akivaizdoj.Pasodino pačią pirmą dieną, net nepraėjus valandai į info kasą, nei paaiškino kaip elgtis su kasa, absoliučiai jokio įvado su prekėmis, bandelių kodais.Net neišleido valgyt.O kai pati išėjau, buvau apšaukta, kad nepasakius išėjau.Apsauga pastoviai tyčiodavosi ir kabinėdavosi prie kiekvienos smulkmenos, nežinau iš vis gal jie buvo apmokyti kalėjime prižiūrėtojais dirbti? Pastovus trūkumus metalo monetomis, nėra kaip atiduoti grąžos, to pasekoje skambini vyr.kasininkui, bet jis tau tik rėkia ko čia skambini.Tada lakstai po kasas ir prašai iš žmonių smulkių, nors taisyklėse aiškiai parašyta, kad iš pirkėjų negalima prašinėti centų.Tai kaip tada dirbti, jei nesudarytos sąlygos iš vis?Kai pasakiau direktorei, kad išeinu, ji bandė aišku atkalbėti, bet ir kalbėti nelabai matosi moka su darbuotojais, žiūri iš aukšto, apie savo parduotuvę turi per gerą nuomonę.Taigi duoda nemokamai valgyt, kaip tu dar nori išeit iš tokio gero darbo.Pritrūksta žodžių tada..prieš man išeinant atėjo naujokė, stebėjau kaip elgsis su ja.Tai pastatė man už nugaros stebėti kaip reikia dirbti su kasa, kai aš net mėnesio dar neišdirbus??direktorės pasiūlymas.Man labai gaila visų tų panelių, kurios ten dirbo ir kurios gal dar dirbs, jau geriau aplenkite šitą parduotuvę.
Esu pasibaisėjus Kauno Rimi parduotuve kuri randasi V.Krėvės pr. 43. Spintelės pastoviai striginėja. Pardavėjai (vyresnio amžiaus) paprašius atrakinti spintelę nepatenkinta pasakė eit pas apsaugą ir prašyti. Nuėjus pas juos pasibeldus į duris niekas nesugebėjo atidaryti. Kita pardavėja pradėjo sakyt kad ne joms tvarkyt tas spinteles. O tai kam apsaugai? Kartais apsaugos darbas neprižiūrėti parduotuvės jog kažkas neapsivogtu? Visa laimė jauna panelė kuri dirbo informacinėj kasoj paklausė kuri spintelė neatsidaro ir mielai atidarė man ją. Kartais pagalvoju kad tos senės dirbančios pas jus nejaučia pagarbos klientui. Tvarkykit savo darbuotojų elgesį nes gadina reputaciją jūsų parduotuvei.
Baisu, kas dedasi Panevėžyje prekybos centre RYO esančioje rimi, salotų valgyt neįmanoma, kiek kartų pirkta tiek kartų sugedusios, dirbai pastoviai piktos, paklausi ar tikrai šviežios negana to meluoja bet dar ir aprėkia. Kasininkė mėlynplauke visiškai nemandagi, apgaudinėja žmones, įmuša po kelis kartus tą pačią prekę!
Siauliose vakar saules meste viena kasininke nesiskaito su zmonemis elges ir sneka kaip su gyvuliu neta ten vapse padoruma arba paklausi kur tas tas randas atsakyma isgirsti eik ir jeskok tikios kaskas atreips demesi
Nusipirkau megos rimi bandeles, o jų kokybe pasibaisėjau, neina net įkasti. Beja dar radau plėvelę bandelėje. (Bandelės picukės tipo su saliamiu).
išeinant buvau sulaikomas apsaugos itariant vagyste, na ir prasidėjo nuotikiu serijalas kur apsaugos darbtoja moteri

ėsu pasibaisėjes šiauliu pc RIMI.Gegužės 19 užėjes nusipirkti žiebtuvėlio atsiradau tarybiniu laiku detektyve.Pasirodo dar buve milicijos ar kalijimo prižiurėtojai dirba apsaugos darba ir be jokio pagrindo sulaiko ''manonai'' itartina vagi gali su juo elgtis kaip jai nuorisi, nuors galioja istatymu numatyti proceduriniai reglamentai, kaip pareikalavau apriuros akto surašimo tai prasidėjo akivaizdi apsaugos darbotojos nekomprtencija dirbant toki darbo o paprašius pasakyti savo asmens pavarde irpažimėjimo numeri kategoriškai atsisake.Tai kyla klausimas kas praleido jai išlaikyti atestacija dirbant tokias pareigas?
Tikiosi atsakymo kadangi ivykusi incidenta išsaniai pakuomentuosiu ne tik internete bet ir kitas vaduovybes kurios yra suinterisotos sklandžiai dirbti pc.
Norėčiau tiesiog perspėti kad darbuotoju draugiškumo ir nuosirdumo lygio nerasta, Vilniuje Mandarine esančioje Rimi parduotuvėje, sugeba sugadinti nuotaika. Buvau jone 11 valanda ir likau pasišlikštėjusi..
Kaune, Prancūzų gatvėje esačioje "Rimi" parduotuveje kasinininkes nešneka. Nei labas, nei viso gero, ar geros dienos. Kai ateini, jaučiuosi kaltas, kad kažką perku, ir sutrukdžiau nuobodžiauti. Tik Rūta ir Albina yra tikros darbuotojos. Visos kitos yra мымрос.
Šiandien man davė lojalumo kortęlę dykai, tai paėmiau. Pirkęs tikrai nebūčiau, nes kažkaip keista, kad už lojalumą yra prašoma pinigų. Bet kortelės aktyvuoti terminale nepavyko, nes nesutikau duoti savo telefono nr. Turiu pakankamai karčios patirties, kad suprasti, kad bus siunčiamos sms, kurios atitraukia mano dėmesį, ir tuo labai trukdo. Važiuojant iš darbo Žemaitės gatve, man labai pakeliui užsukt į jūsų parduotuvę ir tik todėl ten dažnokai apsiperku. Kai lyja, ten esantis eskalatorius, yra pavojingas gyvybei. Kartą taip liuobiausi, kad vos kaulų nesusilaužiau, savaitę buvau ne darbingas. Labai susimušiau alkūnę. Matau, kad ten yra kamera ir turbūt krintantys klijentai apsaugos darbuotojam labai pakelia nuotaiką. Prie durų nėra jokių drėgmę sugeriančių kilimų, kaip kitose įstaigose, tai metalinis paviršius tampa itin slidžiu. Suprantu, kad jums nusispjaut. Tiesiog pakeliui nėra maksimos, tik lidl, tai nesakau, kad pas jus nepirksiu. O ir tas, kas dabar skaito šitą tekstą, juk tik samdomas darbuotojas, kuriam bus didžiausia šventė, kai nugaiš jo darbdavys...Sėkmės darbe :)
Gintaras Sapoka 2018-05-07 19:14:53
Laba diena as esu nustebes, kur mes gyvename, kad Rimi darbuotojai Vilniuje Antakalnio 55 saleja, prie pirkeju bendrauja lenku kalba, tai atrodo, kad gyveni ne Lietuvoj, pamirso valstybine kalba kalbeti, o gal jos ir nemoka.Tai ne kasininkes ir pardavejos, o matosi, tai is administracijos, nejaugi jie gali vadovauti, nemokedami lietuviu kalbos Labai prasau administracijos Rimi kazka daryti, kad parduotuveja nedirbtu viena kasa, tai neiimanoma, kada neuzeisi, visada zmoniu eile, nes dirba pastovej vienas kasininkas.Zmoniu parduotuveja visada pilna, nes salia Klinikine miesto ligonine Su pagarba Gintaras
Gintarai, tau nėra ką veikti ? Vėl pamiršai vaistų išgerti ?

Pirma: PATS išmok taisyklingai rašyti lietuvių kalba, nes skaitant tavo tekstą - akys ašaroja. Lietuviškų raidžių nenaudoji, skyrybą pamiršai, vartoji svetimybes ir pan. O gal ir niekada nemokėjai ? :) Keista, kad užteko proto išmokti naudotis internetu :)

Antra: tavo žinutėje daug informacijos apie tave, labai lengvai galima suprasti, jog esi šiukšlė. Gaila, kad tavo bendraminčių Lietuvoje dar yra likę. Vis dar nesupratai, jog Lietuva yra laisva šalis ir čia gyvena daug skirtingų tautybių žmonių, ypač Vilniaus krašte. Ir visada taip buvo. Todėl jie bendrauja ta kalba, kuria nori bendrauti ir tavo leidimo tikrai neprašys.

Trečia: kaip buvai kvailas, taip ir liksi. Vis nesupranti, kad Lietuvoje gyveni ne vienas. Jeigu nepatinka, kad žmonės kalba skirtingomis kalbomis - sienos atviros, gali nešdintis, be tavęs bus tik geriau. Tik nėra aišku, kurioje valstybėje pritapsi, kvailiuk :)
Pirkau salotas cezerio supakuotas indelyje, taip pat saltibarscius. Pakavimo datos nera, vistiena salotose sugedusi, jauciasi is skonio, saltibarsciai sugede ir stovi jau ne viena diena. Dirbu kaune MEGOS PREKYBOS CENTRE ir skaniai papietauti ir svieziai pavalgyt, bet matyt nesugeba suziureti ir belenka daro. !!!!
Sveiki, visų pirma noriu pasidžiaugti ir padėkoti "Rimi" tinklui už gausų asortimentą vegetarams ir veganams. Tai tikrai labai džiugina širdį ir kelia norą vis sugrįžti. Tačiau vakar ištiko nemalonus incidentas. "Rimi" parduotuvėje esančioje Šiauliuose prekybos centre "Arena" nusipirkta grietinėlė buvo sugedusi, o ryte atidarius šaldytuvą pastebėjau, kad vakar nusipirktos varškės be laktozės pakelis išsipūtęs ir pasiruošęs sprogimui. Anksčiau neteko nusivilti "Rimi" teikiamomis prekėmis, galbūt taip įvyko dėl negausaus klientų kiekio būtent šioje parduotuvėjė ir reikėtų daugiau atkreiptį dėmesį į parduodamų produktų galiojimo datą. Tikiuosi į šią problemą bus atsižvelgta ir greitai jos nebeliks. Iki malonaus!
Aptarnavimas tragiškas
2018-04-21 10:48:19 IP 90.131.32.102
Savanorių pr, kedrų gatvės Rimi parduotuvės kasininkė aptarnaujant pirkėją kalbasi telefonu. Iš pokalbio suprasti galima buvo, kad su kažkuo iš šeimos narių. Na žinote, tam skirtos pertraukos, ar vadovams jau nebesvarbu, kad klientai būtų patenkintį? Dar yra gan dažnos situacijos su kasininkių greičiu. Kai pamato, kad žmogus ateina su 1 prekė, tai ne, pažymi priskaičiuoja ir už taves esančio žmogaus prekes. Po to pačios pykstą ir ne ant saves, o ant žmogaus, kuriam pažymėjo ne jo prekes.
Kavos skonio plikyti pyragaiciai baisaus saldumo, net dalis cukraus neistirpe. Pasirodo ir saldumyna galima sugadinti.
Esu pasipiktinusi! Suprantu, jog svarbiausia yra parduoti, bet parduoti pašvinkusę žuvį yra tiesiog siaubinga! pasinaudoti tuo, jog pirkėjas užsienietis, kuriam sudėtinga komunikuoti ir paprašius žuvies atnešti jos iš sandėlio susukus į kelis maišelius, greičiausiai tam kad smarvė nesklistų yra tiesiog nežmoniška!! Vėliau kasoje pasiteiravus ar žuvis tikrai šviežia, nes jautėsi šiek tiek stiprus kvapas buvom nužvelgti, kaip problemų ieškantys išgirdome tik tai, kad ši žuvis visada turi tokį kvapą ir viskas čia gerai... grįžus namo taip neatrodė, žuvis visiškai pašvinkus ir vidus net pageltęs, tai rodo jos visišką ne šviežumą. Išmetėme į balą 10 eurų. O jei ją būtume suvalgę (yra žmonių kurie gali ir nesuprasti, kada žuvis pašvinkus, nes tiesiog ji turi tokį kvapą apart darbuotojų) apsinuodijimas garantuotas ir gan rimtas, apie vaikus net nekalbu.. ant prekystalio padėta žuvis buvo visiškai kitos kokybės, bet jos darbuotoja duoti nenorėjo. Kažin ar už sukeltas problemas sveikatai, ponia pardavėja atsakytų taip pat paprastai, kaip pardavė pašvinkusę žuvį!
As esu sokiruota! Ir ne, ne rimi darbuotuoju elgesiu! O skundiku skundais :D ta prasme, okey, suprantu del galiojimo, nekokybiskos prekes. Nu bet skundai del nevienodos aprangos, vezimelio bukles (beja, nieko siaubingo nuotraukuose nepamaciau :D praktiskai kiekvienoj imonei VISI vezimeliai panasios bukles), skundas del nesumaltos mesos (brangioji ponia, jeigu mesa yra gysluota, o masina ne super galinga, mesos jum niekaip nesumals). Pasipyktinimas del jogurto pabrangimo :D (supraskit karta visam gyvenimui, kad prekes kaina nustato ne parduotuve. O tekejai. Ir jeigu ateina pabrangimas, jis ateina per kompiuteri, programa. Neatsises vadybininke ir is oro nenuspres pakelti kainos, nes a va jai taip norisi). Nusiskundimas del vikio kainu branginima kasuose. O jum nepasirode, kad vikis yra visai kitai imone? Jeigu ju vadyba nenuziuri kainu, tai ne rimi kaltint reikia, o viki. Zmones, jus paziurekit ka rasot! Paziurekit, kaip tai atrodo is sono! Ne per daug jau pasaulio bambom jauciates? Vezimeliu nauju reikia, cia ir dabar sumaltos mesos. Jeigu jus esat pirkejai, tai nereiskia, kad esat teisus :) ir ne, rimi nedirbu. Ir neatstovauju sios imones. Tiesiog, ispampejo daugelis tautos. Supraskit, kad pardavejos irgi zmones! Sekmes)
Ar sprendžiamas prekių vežimėlių pakeitimas
naujais ? Juk į juos dedame maisto prekes, o vežimėliai antisanitariniai-tikriausiai surinkti iš savartynų.
Pridedu šios dienos nuotraukas.
Vakar prekinomes Palangos rimi. Kas liecia pacia rekonstrukcija tai parduotuve tapo patogesne (viduje). Ti teko nusivildi darbuotoju darbu. visad prekindavomes info kasone, nes esame su mazu vaiku tai visad priima, greit ir maloniai aptarnavo. dirbo tuo metu 3 kasos (1 paprasta, 1 banko ir info). kadangi pirmoje ir info kasoje buvo po keleta pirkejo o banko kortelemis kasoje tik vienas su mazyle ir kriksto dukra nutareme eiti i banko kortelemis dirbancia kasa, kad vaikai nesukaistu, kriksto dukra padejo 3 prekes ir jai pries nosi kasisninke uzdejo kortele kad nebedirba. nu nepykit bet kulturos nulis, tai gal bent atsiprasyk ir pasakyk kad nedirbi, arba negi sunku aptarnauti aki matai kad su vaikais ir tuomet ta kortele uzsideti, nes pakraupau kaip sitaip galima pries nosi padet kortele ir nei atsirpasau nieko. Dar kriksto dukra supykus pasake: kuma, kita kart i laikrasti parasykim kad visi zinotu jog nereikia cia eit prekintis jei taip daro :D
Man labai nepatinka kad jusu pardotuveja Viktorija darbo mietu vaikšto su ne darbo drabužeis ir lgesi nederemai.Prašau kad visi darbotojai nešiotu venoda uniforma, kad galima butu atskirt no pirkeju!SKUNDAS IRA UKMEGĖS 233 GT
2018 03 24, Kauno Europos pr. Rimi, prekybos lentynoje vis dar galima isigyti kiausiniu, galiojusiu iki 2018 03 11. Dvi savaites darbuotojos nepastebi? Irodymas foto. Isdelioti sviezi kiausiniai, o salia- seni.
Siandiena ejau papietauti i rimi pasiemiau vistos troskinuka ir ryziu idejo maniau bus siltas, o viskas bu labai šalta.... Darzoves lyg peplautos nuo kito maisto,.. Tikiuosi ar bent višta buvo gera. Prie to paties pasiemiau graikisku salotu... Siaubingos visos darzoves buvo apipjaustytos nuo puvimo... Kaio taip galima.. 6€ i šiukšlėdėžę. Negi naglima dati normaliu produktų... Dekoju daugiau niekados nepatarciau nieko imti.. Megos rimi
Vakar Utenos RIMI pirkau avokadus (pakuotėmis). Kaina 3, 19. Apie 70% išmečiau, nes sugedę. Prieš savaitę pirkau tokius pačius akcijinius avokadus. kaina buvo 2.40 (paskutinio skaitmens nepamenu). Buvo geri. Išvada: PARDUOTUVĖ, NEPARDAVUSI AKCIJINIŲ AVOKADŲ, PO SAVAITĖS DIRBTINAI SUKELIA KAINAS, KAD ŽMONĖS MANYTI, JOG TAI ŠVIEŽIAI ATVEŽTI. Turbūt vizualiai atrodančius gerai, nors viduje sugedę, paduodate pelningai? Taip apgaudinėdami pirkėjus patys nepatiriate nuostolių dėl iš apyvartos išimtų avokadų? Ar čia tik propvincijoje taip elgiatės?
Šiap, PC Rimi laikau vienu prabangiausių ir kokybiškiausiu prekybos centru, tačiau Vilniuje Ukmergės gatvės Rimi darbuotojos gadina mano tokią nuomonę. Kiek neateičiau tai jų arba nėra kasose, arba užsiima asmeniniais dalykais, na o jeigu ateina (čia būna stebuklas) surauktais veidas žiūri į klientą tarsi norėdamos, kad dingčiau kuo greičiau.
Ir dar, nekiekvienas klientas moka naudotis savitarnos kasa, tad kasininkė neturi teisės ant jo rėkti. :) pastaba skirta Ukmergės g. dirbančiai Nijolei.
Kasininke Hana, ukmerges g salia mc Rimi aptarnavo tragiskai, pinigus numete kad isbyrejo per visur, ceki svede, as buvau apstulbus tokiu aptarnavimu,
Kasininike Hana ukmerges g vilniuje aptarnavo tragiskai, graza numete kad metalas visas isbyrejo, ceki numete kaip suniui, paklausus kodel numete pasiziurejo kaip nzn i ka, ar cia normalus aptarnavimas?????
Šiandien apie 14:48, hypermarkete Rimi, Vilniuje, Žirmūnų g. 64, tapau labai "gražaus" vaizdo liudininkė. Būdama prie užšaldytos produkcijos skyriaus, išgirdau kaip seno amžiaus moteriškė (kuriai pagal mane buvo apie 80 metų), keletą kartų, kiekvieną kartą vis garsiau, klause pas pardavejus/konsultantus :"kokia prekė yra pigiausia?". Deje, ne vieną kartą, darbuotojai neatkreipė dėmesį į ją. Nors abudu stojevo apie 1.5 m. nuo jos ir kalbėjo apie kažkokius savo reikalus. Jie sugebėjo skirti jai bent porą sekundžių jų brangaus laiko tik tada, kai pas šitą moteriškę nukrito iš rankų šaldyti cepelinai, tiesiog su piktų veidų žiūrėdami kas nukrito ir viskas. Jokių judesių, kad padėtų tai senelei pakelt prekės jie nedarė. prekės jai pakėliau aš pati po to kai pamačiau, kad ne vienas iš tu darbuotojų netgi noro jai padėt neparodė. Tikriausiai jų pokalbis jų o svarbesnis už pagalbą pirkėjams. Nors mano manimu jie turėtų tai padaryt, kadangi tai yra jų darbo dalis, padėt pirkėjams apsipirkti. Be to, ne tik man buvo akivaizdu, kad tai senelei labai sunku judėti. Mielai išreiškčiau savo pretenzijos tiem darbuotojams į akis, bet kada aš pakėliau prekės, šių darbuotojų ten jau nebuvo. Panašu elgesi matau ne pirmą kartą ypač į senų žmonių pusę, tad prašau hypermarketo administracija skirti dėmesį į šį problemą. Gal tokių "gerų" darbuotojų reikės atleist iš darbo, jei jie nesugeba vygdit savo pareigų.
Kelis metus naudojausi RIMI lojalumo kortele. Staiga, praeitą penktadienį vasario 22 dieną kasoje man buvo pareikšta, kad kortelė nebegalioja ir ją reikia iš naujo registruoti. Joje buvo apie EUR 5 surinktų pinigų. Nuėjęs prie terminalo, kortele užregistravau ir buvo parašyta, jog lėšos bus užskaičiuotos per 72 valandas. Praėjo jau beveik savaite, o tų pinigų vis dar nėra. Ar čia toks naujas RIMI būdas apiplėšti lojalius klientus?
Pats esu žurnalistas ir man labai parūpo sužinoti, kiek šimtu tūkstančių euru tokiais veiksmais sutaupė RIMI Lietuva. Jau esu gavęs informacijos iš kitų RIMI klientų apie tokią pat situaciją. Lauksiu dabar jūsų komentaro.
Uzsukus i rimi savanoriu g. mesos skyriu ant sienos stendo parasyta, kad kliento pageidavimu gali sumalti mesa. Taciau kiekviena karta paprasius sumalti jautienos sprandines kilograma, pardaveju atsakymas, kad negali! Paklausus kodel??? Atsakymas -sprandine labai gyslota... ir tai tesiasi jau visa menesi
nuėjau į Vilniaus rimi hypermarket paprastų kopūstų šv. nupirkti. visi apdžiūve labai seni.išėjau nieko nepirkau. norfa nupirkau labai švieži. tiek darbuotojų dirba bet nieko nedaro.
Sveiki, neesu linkusi rasyti skundu, bet sendiena t.y 2018.02.26d 12.26h uzsukau su mazu vaikuciu i Rimi esancia siaures pr.15, Klaipedoje. pasiemusi keleta prekiu nuskubejau i kasa, tuo metu dirbo tik viena kasa. Pries mus dar buvo 2 ar 3 pirkejai, atstovejome eileje ir kai atejo musu eile jaunute sviesiu plauku pardaveja sako: praeikite kas turite maziau prekiu, praejo vyriskis su viena preke, likau nemaloniai nutebinta gi assu mazameciu atlaukiau eileje kaip ir visi o cia taip na nurijau karteli ir nieko nesakiau, bet apsipirkus vyriskiui pardaveja vel ramiu balsu sako: merginai stovejusiai uz musu praeikite ir jus matau su nedaug prekiu.... as likau sokiruota, kaip pardaveja gali rinktis ka aptarnauti pirmiau juolab ne kalnus prekiu mes turejome, kas per taisykles toje parduotuveje, parodzius pasipiktinima ir pasakiusi kad mes atstovejome eileje su 6men vaikuciu ir dar turime visus uzleidineti (nieko nebuciau sakiusi jei buciau buvusi be vaiko)gavau atsakyma: tai kas gi tik 2 prekes. Daugiau i tokia parduotuve net nekiltu minties uzsukti.
Vakar buvau apsipirkti Žirmūnų Rimi ir besirinkdama dešra nusprendžiau pažiūrėti galiojimo data. Ir spėsit ka radau. Tinkama vartoti iki 09.02.2018. Jau senokai pasibaigęs galiojimas o kabo šaldytuve lyg niekur nieko. Bandot prastumt? Gal kas ne pažiūrės ir nusipirks?
Piktina tai, kad Kaune esancios autobuso stotyje mane apgavo pardavėja atiduodama grąžą, ji atidavė 1 mažiau, nei turejo buti, ir dar čekio nedavė. Šlykštu taip elgtis! Geda rimi!
Sveiki raudondvario pl rimi kuri randasi kaune vadovai elgesi kaip svogeriu krastas eilinems darbuotojams uzkrauna savo darbus ir jai jie kaska pasako pries pradeda grasinti kad ismes is darbo.virsininke ir vadyba ant tiek biciuliaujesi kad vadybos darbus perduoda jau darbuotojams.darbuotojai jau ruosesi kreiptis i darbo inspekcije uz tokius nezmoniskus kruvius ir nesiskaitimus su zmonemis.
Rimi darzoves,
Kazkas baisaus, nesviezios ir supuve
Pvz svogunai, is penkiu svogunu tris tai tikrai reik ismest
Ir pastovi beda kurios negali isspresti
Mes palikome.netycia pinigine Klaipedoje prie kasos su 200eur. Pagrizome paklausti. Niekas nieko nezino - tikino, kad nepalikome. Po 2dienu paskambino per policija, kad rado (matyt issigade, kad aktyviai ieskome). Pinigineje tik alpie 40 eur smulkiomis kupiuromis.. manau pardavejos darbas. Irodyti nera kaip. Aiskintis ir nesinori. Sako - niekas nieko nemate. Iskaty y seifa padejom. Parduotuve ar ciausiai namu. Bet geriau jau eisim y kitus prekybos centrus.
Vilnius. Rimi esanti Pilaitėje (vyduno g). Visikai nepasiruošta valentino dienai!!! Atvaziavau nusipirkti butent valentino dienai skirtos atributikos ir nieko absoliuciai nepasiruose, jokiu prekiu skirtu valentino dienai ar bent i ta puse! Nusivyliau, nesitikejau, kad taip apsileisite.
Stovejau kasoje kuri priklauso vaikams 20 min tada ponas pardavejas pasake lad uzsiemes kai paklausiau ar ilgai dar ir pries nosi ikiso lentele kad atsiprasom kasa nedirba ponas edvardas...uzupio rimi...

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
SENOLIŲ TRADICIJŲ KRAITIS

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Naujieji Hyster XT serijos šakiniai krautuvai – technika, keičianti požiūrį į darbą! 06-18 17:25
Naujieji HYSTER® XT serijos šakiniai krautuvai - tai išskirtinis galios, greičio, komforto, mažų sąnaudų ir efektyvumo derinys. Esminis XT serijos bruožas - galimybė pritaikyti...
SEB grynojo pelno uždirbo 29% daugiau
SEB grynojo pelno uždirbo 29% daugiau 07-17 10:11
SEB grupė Lietuvoje pirmąjį šių metų pusmetį uždirbo 51,6 mln. Eur, arba 29% daugiau grynojo pelno nei prieš metus.
Ūgtelėjo G. Palucko socialdemokratų reitingas – DELFI/Spinter tyrimų apklausa
Ūgtelėjo G. Palucko socialdemokratų reitingas – DELFI/Spinter tyrimų apklausa 07-17 10:04
Jei rinkimai į Seimą vyktų artimiausią sekmadienį, juose daugiausiai balsų gautų Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai. Palyginti su praėjusiu mėnesiu, ūgtelėjo Gintauto Palucko...

Ar pritariate progresiniams gyventojų pajamų mokesčiams?

Skoda

Bank of America 29,78 +4,31%