Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rimi Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rimi Lietuva

Atsiliepimai apie Rimi Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Rimi Lietuva, UAB

Sveiki, siandien sausio 10diena uzsukau i Rimi Saltoniskiu g.papietauti.As buvau soke nuo cepelinu.Pirma jie buvo salti, o antra toks jausmas kad valgiau guma, farsas -nera zodziu.DARYKIT ISVADAS!!!
Violeta 2018-01-01 06:03:52
Tekste nera nei zodzio apie tai, kad sunku, o iskelti du elementarus klausimai:
1) kam apskritai reikalinga nesciuju kasa jeigu ji neveikia? Kam tos iskabos ir uzrasai, kad tai nesciuju kasa? Tiesiog tada tegul Rimi tokiu kasu nedaro.
2) apie kasoje sedincios kasininkes elgesi ir mandaguma, kad ir kokioje kasoje ji sedetu. Niekas nesiuntineja pirkeju po prekybos centra ieskoti bankomatu kai pati kasininke padare klaida. Jeigu jau taip nutiko, kad ji suklydo, o pirkejas sutiko nueiti, nusiimti pinigu ir grizo, elementarus atsiprasau tikrai nepakenktu, vietoje mandro gumos ziaumojimo.
Nors karta kasoje sedejot?
1. Skirta nesciosioms ir su mazais vaikais, bet be pilvo moteris irgi gali buti nescia. Taciau jeigu nera nesciuju, sita kasa priima bet ka, nesedeti gi be darbo. O del vienos ponios zmonems nelepsi trauktis, nes ponia eina.
2. Jeigu kortele atsiskaityti negalima, staiga sugedo aparatas, rysio nebuvimas, ar dar kas - tai nera kasininkes klaida, ir zmogui isejus nusiimti pinigu jo tikrai niekas nelauks.
Irgi besilaukianti 2017-12-31 11:37:08
Aplamai ko tu vaikstai po parduotuve, jeigu tau sunku. Musu nestumas nera kitu problema, musu pilvai musu problema. Merginos uz kasu turi aptarnauti visus, ir tu nesi isskirtine. Todel nenumirsi pastovejus nesciuju kasos eileje.
Tekste nera nei zodzio apie tai, kad sunku, o iskelti du elementarus klausimai:
Violeta 2017-12-21 17:18:10
Nesuprantu kam Megos Rimi reikalingos neščiųjų kasos, jeigu nėščioji su didžiausiu pilvu stovi didžiulę eilę kartu su nesilaukiančiais vyrais ir kitomis pirkėjomis, o paskui priėjus prie kasos pardavėja įmuša, kad moki grynais, nors sakai, kad mokėsi kortele ir sako nieko negaliu padaryti, gal turite grynų? Atsakai, kad neturiu grynų nes noriu mokėti kortele, tai ji sako eik iki bankomato ir nusiimk grynų, nes aš nieko negaliu padaryti. Nusiėmus grynų, grįžti apmokėti savo pirkinių ir vėl stovi lauki, kol ji baigs mušti dar vieno žmogaus prekes, paduoti pinigus ir bent atsiprašau pasakyti, bet ne nieko. Ar jums atrodo normalu paskutinius mėnesius nėščią moterį vaikyti po prekybos centrą ieškoti bankomatų, kai pats darbuotojas padarė klaidą ir net atsiprašau išspausti nemoka?
Rita 2014-07-11 19:25:44
Lijana. Zenkliukas atrodo taip kaip zenkliukas, su vardu. jei kalbat apie zenkliuke esancias veleveles tai ten nurodyta kokiomis kalbomis kalba pardaveja :)
Kas nedirba to darbo tas nesupras. Istisai kasininkes kaltos del kainu, del prekiu ir t. t. Jos tarsi kempines turi viska sugerti. Kiekvienas dirba savo darba sales darbuotojai krauna prekes, vadybininkai kainas suziuri, bet pirkejams atrodo, kad visus darbus atletika kasininkes ir kaltos del visko. Atsiprasau, ar Jus mielieji pirkejai, bunat mandagus su darbuotojais? Buna, kad prie kasos stovintis pirkejas kramto guma, kalbasi telefonu pasisveikini su pirkeju jis nesiveikina ka nors paklausi, jis nestsako ir paskui aprekia. Tikrai, buna ir malonus pirkejai, bet buna tokiu, kad tenka verkti nuo tokiu pirkeju, gasdinanciu ismest is darbo ir t. t. Bukit malonus patys ir mandagus ir kasininkes bus mandagi
Apsipirkineju Baltijos RIMI Kaune. Kasininke Valentina labai daznai yra blogos nuotaikos ir atsikalbineja bei burbuliuoja po nosim kazka. Jei paciai nepatinka darbas tai galbut kito tegul iesko, o ne klientams nuotaika gadina. Nei labas nei viso gero. Dazniausiai net kai as pasakau "laba diena" atsakymas buna "rimi kortele turi"? Labai sugadina nuotaika kartais. Stengiuosi arba neiti pro ta kasininke arba isvis i RIMI neiti. Gerai kad IKI yra salia.
Beprotyste kainu didejime prekybos centre nesenai jogurtas kainavo 1.03eu, poto 1.17eu... o dabar jau nuprotejimas 1.3 euro beveik, auksiniai jogurtai...
Vilniuje, Jeruzalės g. esančioje parduotuvėje ledų skyriuje radome klaidinančią informaciją. Virš vieno iš ledų šaldytuvų kabo užrašas: "be glitimo, be laktozės, be cukraus", tačiau ten yra ledų su cukrumi, kitų netikrinome. Galbūt ir mano klaida, kad nepaskaičiau etiketės, tačiau būtų malonu, jei ledų rūšys pagal šiuos kriterijus būtų atskirtos, o ne sudėtos bendrai.
2017 12 06 17.40-18.15 val teko su mama (mamai 65 metai) lankytis Vilniaus "Panoramoje" parduotuveje RIMI, sviezios zuvies skyriuje. Darbuotojos bendravimas, jei ji taip galima pavadint, su pagyvenusiu zmogum buvo pasibaisetinas.
Pilaitės Rimi pirkau salotas. Skonis buvo kiek neįprastas, bet nieko blogo neįtariau. Dabar jau antra diena bandau atsigaut nuo sunkaus apsinuodijimo. Šūdina produkcija, antisanitarinis tvartas, daugiau niekada kojos ten nekelsiu. Žmonės, atsargiai...
Šiauliuose vakar vakare po 21 h, saulės mieste susiduriau su tokiu aptarnavimu nemaloniu prie savitarnos kasų, paprašiau pagalbos tai atšovė prižiurėtoja/pardavėja ka nematai ka ekrane rodo. Na
Su tokiu aptarnavimu perspektyvos nedidelės. Labai pagalvos ar dar kada užeisti į Rimi.
Teko lankytis rimi Savas esancioi kaune savanoriu 346. Labai didele betvarke norint prieit prie prekiu lentynose reikia prasibraut pro konteineriu kruva pristatyta salei pilna ir prieit sunku.
Šiandien apie 17h kauno autobusu stoties Rimi kasininkė savo bendravimu šokiravo visus eilėje stovinčius žmones, tiesa žmonių nebuvo labai daug 5-6 toje eilėje ir visi ėmė žvilgčiotis dėl pardavėjos manierų. Mergina šviesiais banguotais plaukais surištais į uodegėlę, plaukai buvo užmesti ant vardo korteles todėl negaliu pasakyti. Visų pirma per aiškiai matomą skubėjimą priešais esančiai klientei neteisingai atidavė gražą kai ši mandagiai pasakė, kad truksta pinigėlių dar bandydama nurmaniti pardavėja pasakė kad neskubėtų taip gavo tokį atsakymą: TU savęs žiurėk gerai?.. Jau po tokių žodžių visi buvo pasibaisėję, garbaus amžiaus klientė pabuvo mandagesnė ir nieko neatsakė. Tuoj pat pardavėja iš savo darbo vietos ėmė šaukti kolege ir pareiškė kad eina parūkyt ir kad kolegė privalo ją išleist nes neturi kito pasirinkimo. Eilėje dar stovėjo 3 žmones kai kasininke užmetė kortele kad kasa nedirba ir pareiškė kad daugiau neaptarnaus. Pirmą kart parduotuvėje matau tokį nemandagų darbuotojos elgesį.
Jurgita Stankeviciene
2017-12-04 17:49:51 IP 5.20.245.100
2017-12-02 Nordikos Rimi pirkom fasuota, pjaustyta kiaulienos sprandine, aisku buvo akcija, tai reiskia mesla galima pardavineti!!!.Pamarinavau, kaip visada ir pradejau kepti, kaip dave smarve myzalu ar kokio ten perkuno!
Kaune, PC Mega esancioje rimi nusipirkau paprasciausia puskieti suri ipakavime. Grizusi namo ir tik atidarius pakuote, pasijaute stiprus, gendancio produkto kvapas. Gaminys lipnus tikrai sugedes. Kadangi pirkimo kvito nepasiemiau negrazinau atgal ir produkta ismeciau. Sekancia diena vel bandziau nusipirkti ta pati gamini. Vaizdas baisus. Jau net pelesis uzsidejas. Informavus vadovybe pasake, kad gali pasiulyt 20% nuolaida. Zinot. Tokiu atveju kiti prekybos centrai grazina pinigus.
Rimi teigia besirūpinanti aukštais gyvūnų gerovės standartais, tačiau vis dar nesutinka atsisakyti narvuose augintų vištų kiaušinių.. Apmaudu.
Kaune, Rimi Juozapavičiaus prospekte, dirba labai nemandagus apsaugos darbuotojas. Vakar vakare (2017.11.25d.) apsipirkinėjant parduotuvėje, salėje jis priėjo ir apšaukė mano vaikus, neva jie kuičia lentynuose žaislus, is vis ko jie čia stovi. Vaikai (8 ir 10metu) sutupę prie žaislų žiurinėjo juos, rinko dovanėlę draugei. Mergaitė žiūrinėjo minkštus žaislus, rinko dovaną. Ar toks elgesys turi būti apsaugos darbuotojo? Manau jo darbas yra užtikrinti saugumą, o ne vaikus pulti esančius parduotuvėje. Po tokių įvykių tikrai užsuksime į kitą parduotuvę, kur pirkėjas su vaikais yra laukiamas o neapšaukiamas!!!
kliente 2017-11-15 14:43:47
RIMI Savanorių pr. 321 Kaunas. Klaidina pirkėjus su VIKIS produktais: ant produkto etiketės nurodyta mažesnė kaina, nei įmuša kasoje. Kodėl neperklijuojamos etiketės jei jau RIMI užsideda dar papildomą antkainį VIKIS ūkininkų produktams?
Gal galite tiksliai pasakyti kokio butent produkto kaina imusa didesne kasoje?
Padare akcijas aliejui alyvuogiu bet su akcija gavosi brangiau nei maximoj
Zina 2017-11-14 12:34:38
Nauja grazi didele, bet svaros centriniuose tualetuose neduok dieve.nei skysto muilo, serveteliu tuoletiniu popieriu rankas nusivalyti.
Sutikus valytoja ir paklausius apie netvarka, nusisuko pasiziurejo kaip i beprote ir nuejo.
Tvarkos.
Tvarkos visgi tai
Rimi!!! Lankomes gana daznai.
Linkmenu
Vilniaus Panoramoje, yra dienos pietus/bufetas ir t.t. taciau situacija kazkiek idomi, ten pastoviai saltas maistas, kai penktadieni valgiau pasakiau kasininkei, kodel saltas maistas/ vistienos patiekalai ji nieko nesake, nusisypsojo, ar jie ten taupo ant elektros ar ko as nzn, bet nuo bufeto valgyti salta maista labai nieko gero yra manau
Tvarkos.
Tvarkos visgi tai
Rimi!!! Lankomes gana daznai.
Norėtume pagirti Vilniaus Rimi esančią PANORAMOS prekybos centre. Lankomės su vyru nuolat. Labiausiai norėtume atkreipti dėmesį ir padėkoti personalui, kepančiam miltinius produktus, kurie nuolat būna šviežūs ir šilti. Esama neabejingi įvairių rūšių šviežioms bandelėms ir leidžiam sau pasilepinti porą kartų per savaitę (esam sportuojantys jauni žmonės, todėl prisilaikom nuo dažnesnių apsilankymų, nors ir labai norėtųsi). Kai atradom, kad būtent šioje RIMI bandelės kiek užeiname nuolat šviežios ir šiltos, tik iš čia ir beperkam bandeles. Ačiū, Indrė ir Jonas
2017.11.12 apsilankiau Jeruzalės g.4 Rimi parduotuvėje ir pastebėjau kaip vyr kasininkė kalba su jauna darbuotoja (tikriausiai mokinė). Man kaip parduotuvės klientui buvo šlykštu matyti ir dirdėti kaip ant jos šaukė su šitais keiksmažodžiais - debile, idiote, dura. Taip niekas neturi teisės žeminti darbuotojo
Parduotuvėje Rimi prie IKEJA Vilniuje gaminami nevalgomi blyneliai su varške. Įsitikinu jau ne pirmą kartą. Dėl kitų kokybės nieko pasakyti negaliu. Tešla limpa prie pakuotės, varškė kieta.
Dar labai suprastėjo kokybė mažiukų kibinukų su vištiena.
RIMI Slengiuose, Klaipėdos raj. neisima pasibaigusio galiojimo prekiu! Nusipirkau varske kuri jau buvo sugedusi! Pilna kaina- pinigai ismesti i bala! Rimi daugiau nebesiprekinsiu niekada!
Rimi Biržai iš eiles apgavo 4!!!! kartus:
1.čekije vietoj bananu atsirado ananasai
2.pirkau 5 avokadus, čekije atsirado 6
3.pirkau vakuumuota kiaulienos nugarine-kaina 2, 99 už kg-čekije kaina 4, 99 (paaiškinimas-kaina galios nuo ritdienos, per anksti atveže preke;galim sugražinti pinigus)
4.pirktas Rimi pienas atneštas i namus buvo suruges (2 pakai)
As pakraupusi vilijampoles rimi darbuotojais! Balaganas, mesos skyriaus vyresnio amziaus tamsiu plauku darbuotojos elgesys buvo agresivus ir is burnos pylesi keiksmai! Tvarkykites su pavaldiniu elgesiu nes skundas jau parasytas su balso irasu isiustas i aukstesnes istaigas! As siulau netyleti pacioms darbuotojoms! Man kaip pirkejai ispudis blogas. Likau nepatenkinta!
Rimi kainos dideja toliau, dar nesenai sitas suris kainavo 7, 90eu...
Gintarė 2017-10-27 17:20:03
Šiandien buvau gedimino 9 vilniuje rimi parduotuveje, o ten eileee....eileeee ir dirba viena kasa, o zmoniu labai daug..vos tilpom...tai buvo apie 11.50....savitarnos dege raudonai, darbuotoju nera...ismire turbut..arba geria kava..nesuprantu kaip sitaip galima ???? Viena darbuotoja paliko kasoje ir sukis kaip nori..kur valdzia???? Nemato !!! Vienas zmogus negali susitvarkyti su tiek daug klientu ir dar begioti i savitarna....likau abstulbusi ir netekau zado.Eileja buvau su mazu vaiku, betvarke kazkokia !!!!
Situacija praktiskai bloga, visuose oligarhu prekybos centruose, jie samdo mazai kasininku, kartais buna, matai 11 darbo vietu, o dirba 3 kasos, jie nesamdo daugiau kasininku, nes maistas yra pirmo butinumo preke ir jus stovesit ilgai eileje kiek reikes 10-15min. nes tiesiog jus neturit jokio pasirinkimo ir jiems i tai nusispjaut... maziau samdai kasininku, daugiau pelno turi, viskas kaip ir logiska...
Kainos kyla vos ne kas savaite, brangsta suris ir kiti produktai, kokia prasme eiti pastoviai i ta vieta kur nelogiskas kainu didejimas ??jogurtas dar pries menesi kainavo 1.03 dabar 1.17 !!!!
Esu nusivyles Rimi Kedru g4. Kadandi reikalingi darbuotojai ir ideti skelbimai. Atejas del darbo i pokalbi pasake nereikia. Dirbanti ten žmona, patvirtino jog daug kur reikia žmoniu. Tai kam tada tariasi su žmonem poto sako, jog nereikia. Meto darbuotojius is skyriaus i skyriu. Daug kas isejas is to gyvatino. Tad nebukite DURNI IR NEIKITE TEN BUSYTE VARGAIS...
Nepatarčiau niekam dirbti sioje Rimi Kedru g 4. Žmones kurie dirba virš puse metu tamoami nebereikaligi.... Meto iš skyriaus i skyriu, galeisiau išmeta i kasas. Arba is vis veja von... Atseit per daug darbuotojiu yra... o taip nera. Kai ateina del darbo klausti atsako nereikia, kai iš tikruju reikia ypač i kasas i sale ir visur kitur..... Čia elgiasi žiauriau negu su gyvuliais..... Nusiskundimu bus dar daugiau....
Esu labai nusivylusi rimi parduotuve esančia dangaus g. 34, Slengiai. Viena karta pirkau marinuotus agurkus atidarius buvo pabalęs vanduo ir surūgę agurkai. Dabar nusipirkau sūrį kurio du gabaliukai supelyje, o visi kiti įgave pelėsio skonį. Gaila abu kartu čekius išmečiau, nes nepagalvoju, kad taip gali nutikti.
Norėtumėm padėkoti visos šeimos vardu, RIMI mažutė Druskio g. kertasi su Asanavičiūtės, kasininkui Arūnui, be galo greitas, operatyvus vaikinukas, vyras prašė būtinai palikt atsiliepimą, ne tik kad labai greitai ir operatyviai dirba, bet dar ir su dukryte ant rankų padėjo susikrauti visus krepšius ir apskritai būtent šitoje mažoje Rimi dirba superinė komanda, vyr. vaikinukas šviesus nepamenam vardo, taip organizuoja darbą, piko metu visi būna kasose, greitai pravaro eiles ir t.t vyresnio amžiaus darbuotojas taip pat taip gražiai pakoreguoja, kad dirba visi iš peties, apsaugos darbuotojai taip pat superiniai, sėkmės Jums, pamotyvuokit žmones kaip galit ir labai laukiu atsakymo ar mūsų padėka pasiekė darbuotojus:) Sėkmės kuo didžiausios linkim, nes visada be galo malonu apsilankyti ir apsipirkti.
Itin nusivyliau RIMI importo organizatorių darbu ir importuojantiems Lenkišką sūrį MAASDAM PRESIDENT 45% rieb.Na o paskambinus į RIMI klientų aptarnavimą atsisakė gražinti pinigus! Pats nusprendžiau eilinį kartą nepasimauti ant apgavystės, tačiau šį kartą pasimovė žmona tai nusprendžiau atitinkamai reaguoti į šio "guminio" ir beskonio produkto efektą. Sutarkuotas ir maišomas makaronuose jis vėl sulimpa vientisą tasią netirpią burnoje masę.. Trumpai tariant "Šlykštus sūris" už 9, 39 EU už 1KG. Saugokitės visi, nepasimaukite ant šios RIMI meškerės!
Rimi Domus Pro (Vilnius) parduodami kitą dieną baigiantys galioti maisto produktai. Pirkau sūrio, tik prie kasos pastebėjau, kad galiojimas baigiasi sekančią dieną. Sūris be akcijos. Kitose šalyse besibaigiantys galioti produktai visada būna nukainoti. O pas mus?.. Tikriausiai perklijuos etiketę ir pardavinės kaip "pelėsinį"? Jau ne pirmas kartas kai perku arba jau pasibaigusį (!!!) ar kitą dieną baigsiantį galioti produktą.
Sugaištas laikas. Kitą kartą kreipsimės į atitinkamas instancijas, kad nebūtų nuodijami žmonės.
RIMI Eruzales4 kasininke #00504144 mandagumo 0 procentu.Nieko nezino apie Rimi kortele.Ir pirkau 2 skardines alaus o imuse 3 gaila kad ceki paziurejau tik namuose.2017.09.30 20.42.25
Miegoję RIMI kasininkė Lina, kasos nr.#00862945, 2017.09.28 21:01:06 mane aptarnavo nepasistengus ištarti nė žodžio. Labai liūdna, bet gaila, kad nemalonūs darbuotojai dirba tokioje srityje. Mandagumo 0%.
2017-09-20 Klaipėdoje Big'e esančioje Rimi terminale sukau ratą ir mane pasveikino "Laimėjus" natūralų gazuotą mineralinį vandenį ARAS, 1 l. už 0, 01 Eur. Tačiau jau nė tą dieną, nei vėliau, nei iki šiol (tiesa kuponas galioja iki 10.02), nes šiandien dar bandėme, to vandens taip ir nepavyko nusipirkti. Parduotuvėje paaiškino, kad išpirko vandenį jau pirmą dieną, o atvežė mažai, tad jau ir tą dieną visiems nepakako, tačiau daugiau taip ir nebeatvežė bei kažin ar atveš. Klausimas - kam skelbti kokias tai akcijas, vaidinti rūpinantis pirkėjais, jei iš poelgių matyti visiškai priešinga situacija.
Panoramos Rimi nuejau su pirkiniais atsiskaityti i savitarnos kasas. Nezinojau kaip i kasa imusti imbiero. Kasininke pagalbininke snekejosi su kita kasininke, sakau, atsiprasau nezinau kaip imusti imbiero. Kasininke kuri turejo buti savitarnoj, man padejo. Bet atejo abidvi kasininkes, paskui sau uz nugaros sviesiaplaukes, (plaukai suristi i kasa), kasininkes girdziu toki komentara, "atsiprasau nezinau kaip imusti imbiero, tai na...ui tu cia eini". Pasijutau ziauriai nejaukiai ir galvoju ar as gerai isgirdau ar ne, taip ir norejosi atsisukti ir pasakyti, pakartokit ka pasaket
Buvau apsiprekint siandien rimi savas. Savanoriu 346 kaune. Labai nusivyliau nes teko "bendraut tik su nebiliais" zinoma tai neigalumas bet reik priimt ir darbuotoju kurie padetu apsiprekint. Viena moteris neauksta sutikau bandziau paklaust kur man yra reikalinga preke pasake nemano skyrius ir nuejo ignoruodama mane. Tad patarimas kitiems pirkejams. Salia yra maxima ir kubas tad geriau apsilankykit ten nes dabar savam tai netvarka.
Šiandien įėjau į Rimi Pašilaičiuose su socializuotu, švariu triušiniu taksiuku ant rankų, prie maisto nesiartinau, tereikėjo tik mineralinio, deja nespėjau, prilėkė apsauginis ir išvarė, lydėdamas/skubindamas durų link, lyg rankose būtų bomba. Teko eiti į IKI, kurie ne tik teigia, bet ir leidžia įeiti, jeigu laikaisi taisyklių. RIMI atstovė Giedrė Bielskytė skelbė netiesą arba negeba infomuoti apie leidimą darbuotojų.
Rimi parduotuvėje Kaune, Megoje taip sunervino, kad nutariau netylėti. Nusipirkau saldainių Mešką Šiaurėje, visą kilogramą, norėjau vežtis į Vokietiją lauktuvių. Atidarau popieriuką, kvapas ne šviežio šokolado. Paragaunu, seni, neskanūs.
Kaina virš 9€ kilogramas.
Nuvežu į Megos Rimi parduotuvę su kasos čekiu, parodau. Tikėjausi kaip ir Vokietijoje, atsiprašys ir grąžins pinigėlius. Vietoj atsiprašymo atėjo dvi kasininkės, pakvietė vedybinkę ir ilgai įrodinėjo, kad šie saldainiai yra švieži, skanūs, kokybiški. Ir galiojimo data ant didžiulės dėžės yra teisinga ir tt. Sunervavo, aiškinausi nežinau, gal pusvalandį ir vistiek parduotuvės vadybinkė pinigų negrąžino, nes ji yra įsitikinusi, kad šie saldainiai švieži. Tipo aš pirma pirkėja atėjau pasiskųsti. Įdedu nuotraukytes Meškos Šiaurėje. Ir palyginimui Fortuna saldainių, kurie tikrai švieži ir skanūs.
Gėda man pačiai, mes aš atostogauju ne viena, bet su Vokiečiais. Kaip jiems tokią situciją paaiškinti?
Noriu pasakytis didelis aciu Rimi Savanoriu pr. Vilniuje. Nuostabus zmones, kolektyvas ten dirba. Malonus aptarnavimas, visada padeda kuom gali del prekiu ar nesusipratimu. Linkejimai is Anglijos visam kokektyvui.
2017.09.12 nusipirkau bulvyniu blynu su mesa, gryzus namo ir issipakavus juos dar siltus-paaiskejo, kad ju neimanoma atsikasti nes jie sukieteje o perlauzus pusiau pasirodo nepakartojamas aromatas.

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
Mėsos gaminiai

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Pensijų fonduose kaupiamos santaupos priartėjo prie 3 mlrd. Eur
Pensijų fonduose kaupiamos santaupos priartėjo prie 3 mlrd. Eur 01-16 16:59
Lietuvos gyventojų santaupos II pakopos pensijų fonduose artėja prie 3 mlrd. Eur ribos: per 2017 m. jos išaugo 17%, iki 2,911 mlrd. Eur, iš jų penktadalis yra iš investicijų uždirbta santaupų dalis.
Atnaujinta Valstybinių miškų urėdijos vadovo paieška
Atnaujinta Valstybinių miškų urėdijos vadovo paieška 01-16 16:28
Antradienį Aplinkos ministerija atnaujino VĮ Valstybinių miškų urėdijos (VMU) vadovo paieškas. Vienas pagrindinių reikalavimų kandidatams – turėti ne mažesnę nei trejų metų vadovavimo didelei...
Karbauskio ir jo sūnų žongliravimai žeme patraukė prokurorų dėmesį
Karbauskio ir jo sūnų žongliravimai žeme patraukė prokurorų dėmesį 01-16 16:08
Atsižvelgiant į žiniasklaidoje paskelbtą informaciją apie atvejus, kai keli juridiniai asmenys galimai bendrai valdo didesnius nei teisės aktuose nustatyti 500 hektarų žemės ūkio paskirties žemės...

Ko tikitės iš 2018-ųjų?

SANO
Veiksmingesnė buitinė chemija. Kokybė iš Izraelio.

Adobe Systems 195,05 +3,24%
IBM 163,14 -0,65%