Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rimi Lietuva, UAB

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Rimi Lietuva, UAB

Vilija Bernotaitė
2021-06-10 16:57:23 IP 1pq4a3o0
Kodėl Cezario salotose krutonai nebepakuojami atskirai? Jie prisigeria drėgmės ir tenka valgyti salotas su krutonų koše. Labai gaila, kad tokiu būdu supratėjo salotų kokybė.
Julija 2021-05-29 21:49:27
Rimi Molėtų pl Vilnius nežinau kas pas jus atsako už taromatus bet siandien tai buvo tiesiog savartinas????????????????
O ne patys žmones pridarot tą sąvartyną ? Nesugebat šiukšles rūšiuoti, prinešat šiukšlių ir viską primėtot. Patys kalti esat už tą sąvartyną, tad mažiau skūskites.
Užvažiavome į Rimi parduotuve esančia prie circle k kalonėlės kareivių g. Ir iš darbuotojo išgirdome pasakymą “kas čia tokie invalidai”, nu žinokit pirmas ir paskutinis kartas, už tai kad žmogus ne ten paliko krepšelį taip sakyti.. graudu kad dirba ir išvis priima į darbą tokius darbuotojus, kurie net nemoka gražiai elgtis su žmonėm
Siauliai rimi arenoj. nusipirkom pasvinkusia vistiena (akcijine) pries tai seke pasvinke sonkauliai vakume ir farsas
Esu Rimi Kareivių g. klientas nuo pat pirmos atidarymo dienos. Taip jau nutiko gyvenime, kad gavau neįgalumą. 2021 06 01 norėjau informacijoje pasipildyti" Vilniečio kortele". Tuo metu ten dirbo pardavėja Vanda ir atsisakė mane aptarnauti be jokios priežasties. Tik tada kai griežtai pasiteiravau kodėl ne aptarnaus, ponia pardavėja teikesi kažkam paskambinti. Laimei į tą skyrių užklydo vyr. kasininkė Raimonda, kuri ir aptarnavo mane. Didelis jai Ačiū. Pagarbiai
Saulius
Penktadieni Rimi šalia Taikos g. Vilnius, Justiniškės, nusipirkome dešrelių kepimui, kurias gamina vietoj. Pilnos maltų kaulų. Labai jas mėgome, bet šį kartą vakarėlis buvo sugadintas, viską teko išmesti. Gaila savaitgalio.
Rimi studentų 19, Kaunas. Piktina tai, kad visas prekes sumeta ir meta kito kliento i ta pačią krūvą, nėra perskyrimo. Visi klientai šalia vienas kito turi rankiotis prekes, kas kieno.Dar taip nemačiau nei vienoje parduotuvėje. Nors palauktų kol pasiims grąža. Apie astumų laikymasi ten išvis nėra kalbos!!!
Nomeda Mikulskienė
2021-05-27 11:57:49 IP 2ju3kq0k
Labai piktina Rimi kedrų g. Vilniuje.Šviežių Sulčių spaudimo aparatas pastoviai sugedęs, sultys bėga per rankas, niekas aparatu nesirūpina, neymanoma sulaukti pagalbos!Aš dėl tų sulčių atvažiuoju specialiai į šią parduotuvę.
Prašom atsižvelgti į darbuotojų atsakingumą
Sveiki.
Šiandien apsipirkimo metu gabijos gatvej esančioj Rimi parduotuvėje iš raudonplaukės vyresnio amžiaus pardavėjos (vardo nežinau, nes neturėjo prisisegusi vardo kortelės) sulaukiau nemalonių komentarų apie savo finansinę situaciją.Paprašius sumą sumokėti dalį kortele, dalį grynais sulaukiau komentaro ar esu neturtingas. Paklausiau kur jūsų vardo kortelė?Pardavėja pagrasino man savo sūnumi, kad jei jis dabar šalia stovėtu dabar tikriausiai su manim susidorotu. Šalia buvusi apsauginė irgi pradėjo komentuoti kaip aš galiu pardavėjom kelti spaudimą ir gadinti joms gyvenimą.
Sveiki, noriu padėkoti Rimi Panorama savitarnos kasų darbuotojai p. Jurgai. Istorija paprasta: prieš savaitę palikau prie kasų tušinuką ir labai nustebau, kai po savaitės priėjo p. Jurga ir padovanojo man tušinuką. Malini smulkmena, puošianti visą Rimi kolektyvą. Ačiū.
2021-05-05 apie 16:30 - 17 po darbo užėjau į RIMI Baltijos 58 Kaune. Infirmafinėje kasoje paskaičiavo už mano prekes ir kai jau dėjausi prekes kilo mintis kodėl tiek sumokėjau. Skanuojamų prekių nesekiau, nes buvau pavargusi po darbo ir pasitikėjau dirbusios pardavėjos darbu. Pasirodo bereikalo, kadangi gavusi čekį pamačiau, kad priskaičiuota alaus skardinė ir degtinė, kurios visai pirkiniuose nebuvo. Pasiteiravus pardavėjos iš kur atsirado šios prekės, vietoje paaiškinimo ir paprasčiausio atsiprašymo suliaukiau pykčio lavinos. Iki šiol nesuprantu už ką. Man paprašius, kad pakviestų vedėją, atėjo pardavėja iš 1 kasos, kuri ramiau paaiškino ir grąžino pinigus, tačiau kai namuose paskaičiavau pasirodo, kad neteisingai...
Ir dar vienas klausimas, kodėl šioje parduotuvėje leidžiama pardavėjoms karantino laikotarpiu kaukes dėvėti tik ant barzdos [nuotrauką turiu]
Sveiki, nutariau ir aš pasidalinti savo patirtimi. Pc Mega esančioje Rimi parduotuvėje, kulinarijos skyriuje šeimos šventei užsakinėjau maisto. Darbuotojos profesionalios, savo srities specialistės. Pakonsultavo, patarė. Likau labai maloniai nustebintas. Kas liečia patį maistą, taip pat nenuvylė. Sakyčiau gal net pranoko lūkesčius. Linkiu neatsipalaiduoti ir nenuleisti taip aukštai užkeltos kartelės. Ačiū Jums.
Megos Rimi Motinos dienai buvau užsisakius gaminių iš kulinarijos skyriaus. Užsakinėju ne pirmą kartą, maistas tikrai buvo skanus, niekada nenuvilia, todėl nusprendžiau palikti teigiamą atsiliepimą.
Sveiki gyvi, prisivalgiau arbūzo nakčiai, kuri dėl įdomumo nusipirkau Rimi, bet kadangi dar ne sezonas ne iki galo subrendęs tas arbūzas ir nelabai saldus. Taigi kol negaliu užmigti tai paliksiu atsiliepimą. Rimi Vilniuje Zarasų g. 5A, tai buvo Balandžio 30d. Apie 22:30 val, paprastai einu į savitarnos kasos, bet turėjau ne mažai prekių ir buvau po visos sunkios dienos pavargęs. Noriu pagirti dėmesinga kasininkė, jei neklystu vardu Evelina, skanuodama mano prekės pastebėjo, kad buvo pažeista lavašo pakuotę ir pasiūlė pakeisti į kitą. Malonu! Su šypsena Dėkoju.
Kaunas Varniu g Rimi. Slykstesniu paplavu pavadinimu saltibarsciai su drauge nesam ragave. Skoni sveikam zmogui sunku nupasakot bet pabandysiu... Isivaizduokit vemaluose uzraugtas bomzo koines, tai va Rimi sugebejo pagamint blogiau. Aciu uz sugadintus pusrycius Rimi!!!
PC “Mega” Rimi, esančioje Islandijos 32, Kaune, kulinarijos skyriuje užsakinėjau maistą asmeniniai šventei. Noriu pagirti kulinarijos skyriuje dirbančias darbuotojas, kurios patarė ir padėjo išsirinkti maistą, kadangi nežinojau ko tiksliai noriu. Užsakymas buvo paruoštas greitai, maistas buvo labai skanus, šviežias, o vizualiai taip pat gražiai atrodė ir kėlė apetitą. Tikrai dar ne kartą šioje Rimi užsakinėsiu maistą. Dėkoju!
Sveiki, neesu linkusi į skundus ir atsiliepimus, bet pirmą kartą tiesiog neapsikenčiau. Rimi linkmenų esančioje parduotuvėje apsiperku labai dažnai, einu vos kai trūkstu vieno produkto, vienu žodžiu džiaugiuosi turėdama šią parduotuvę arti namų, taip pat mus mielai pasitinka apsauginė (moteris) ir likusios kasininkės kai atsinešu parankėje šuniuką. Tad vertinu teigiamai personalą. Tačiau šiandien nu negalėjau patikėti, stovi gal penki žmonės (informacinėjė) pabrėžiu INFORMACINĖJE kasoje kurioje iš principo turėtų viskas veikti maximaliai greitai, žmonės su manimi ten prastovėjo geras 10-15min! Ir stovi kasininkė kažką muša (tikriausiai pencininko mokesčius) ir net nesiskubina! Aš suprantu, esame visi naujokai buvę, nuo kažko pradedam, bet jei tu esi naujokė, nu tai dieve brangus arba kviesk pagalbą kolegą KURIS APTARNAUTŲ KRŪVA laukiančių SKUBANČIŲ NAMO - ALKANŲ klientų, arba eik sekmadienį į darbą ir mokinkis su tuo kompiuteriu. Kažkoks nesusipratimas. Kasininkė buvo raudonai ryžais plaukais. Tokios neturėtų likti vienos jei nemoka aptarnauti maximaliai, tegul eina kada srautas mažiausias. Linkiu tokių naujokių nepalikti vienų, dabar likau ir be maisto ir be produktų. Vargšai tie likę žmonės stovėti kasoje. Savo eilės taip ir nepriėjau.
Turiu vieną minimalų skundą.. žodžiu, labai išalkusi atėjau į autobusų stotyje esančią rimi, nusipirkau salotų ir sėdau atgal į autobusą, susirangiau ant sėdynės autobuso gale, kad niekam netrukdytų mano šlamštimas, atsidarau salotas, o ten nėra šakutės. Žinau, skundas skamba apgailėtinai, bet dar beviltiškiau atrodė mano bandymai valgyti salotas su pagaliuku kavai maišyti, tad jei pusgaminis yra supakuotas į kelioninę dėžutę, pagal logikos dėsnius ten turėtų būti ir šakutė, o jei negalite jos ten įdėti, tai parašykit ant pakuotės, jog jos ten nėra, nes manau ne vien aš susidūriau su šia problemėle, juk retas perka tas salotas valgymui namie :D
Megos rimi parduotuvėje maistas tragiškas. Visiškai nėra ką valgyti. Salotos arba plaukia majonezo padaže arba sriuba reik skiestis nes viena druska (prieskonių visada galima užsidėti papildomai, bet kaip valgyti persūdyta?). Buvo labai skanu kazkada kai įdėdavo pačios moterytės, kai būdavo dienos pietūs. To savitarnos stalo kainos nenormalios, o maistas bjaurus. Gal pasikeitė ir virtuvės šefai, bet reikia kažką ten keisti
Šiandien Kauno autobusù stoties Rimi ~10ryte pirkau bandeles su nuolaida. Viskas gerai su bandelėmis, tačiau su nuolaida buvo problema. Jūsù spausdinami kodai neveikia. Ir jau ne pirmà kartà ir daug kam taip kiek tenka girdėti.
Norėčiau pagirti savitarnoje dirbusià darbuotojà, kuri tikrai matosi stengiasi dėl kliento, labai sumaniai išsprendė situacijà. Branginkite tokias pardavėjas! Tačiau matės ir streso kiek sukelia tokie dalykai. Gaila žiūrėt kaip sveikata aukoja darbuotojai dėl besikartojančiù IT sistemos klaidù..
Šaldytuvas taip pat prie savitarnos kasos su energetiniais neveikia... užjaučiu darbuotojus.
laba diena, vyksta isnaudijimas darbuotoju, jie prilyginami vergu statusui, mokymai neatitinka realybes, vadovai menkina darbuotojus, visada stengiasi sugadinti nuotaikas, nesilaiko darbo istatymu, vercia dirbti padidintu darbo kruviu, nes kt darbuotojai serga, niekas uz tai nemoka papildomai, atlyginimai prilygsta pasalpai, musu alga neturetu priklausyti nuo pardavimu nes nei mes kuriame produka, nei ju isvaizda nei nustatome kaina, atrenkame zaliavas bet kazkodel kiekviena diena mus uz tai pjauna.kodel niekas nesilaiko tai kas parasyta mokymuose? ir ta programa tik pagal jusu sukurtas taisykles kitaip nepraeisi mokymu, kai stojo v***s lietuviai prie vadovavimo rimi tai ir kiekvienas darbuotojas tavo potencialus v***s
Esu labai pasipiktinus Panevėžio RYO RIMI žalios mėsos skyriumi, nusipirkome kiaulienos kumpio faršo, su juo ir dantis galima išsilaužti, maišant mėsą nesijautė nieko, bet iškepus ir pradėjus valgyt vis kažkokie didesnis kauliukai atsirasdavo. Pirkdama farštą tikiuosi rasti mėsą, o ne mėsą su kauliukais.
Bet kaip reikia nekesti savo klientu, kad daryti tokias nesamones... Vilniujs Kedru g. jau kelinta vakara pastebiu, kad vakarais lieka dirbti tik viena kasininke, tai yra apgailetina, eile susidaro virs 10 zmoniu, kas realiai yra karantino pazeidimas... oligarhai pramuse dugna, visiska nesamone... dugnas. Karantino metu, atvirksciai, kad daug zmoniu nesiburiuotu turi dirbti daugiau kasu
PC Darbuotoja 2021-02-17 13:34:08
Mieli pirkėjai nustokite buti viskuo nepatenkinti apsiperkant Rimi parduotuvėse nustokite šaukiti ant parduotuvėje dirbančių kasininku bei kitu darbuotoju ir skustis kaip jus blogai aptarnavo ar kiek ilgai teko eleje pastovėti ir jei jus manote kad būtent karininkų darbas yra labai lengvas tai jūs labai klystate mes netik per diena sugeria kaip kempinės jus visus nepasitenkininumus apsipirkimo ar negavę nuolaidos atminkite mes visi lygus nera darbuotojo ir pirkėjo yra žmones tokie patys dirbantys įvairius darbus parduotuvėse ir vien tam kad jums pirkėjams būtu patogu jas rasti atsistokite i visų Rimi darbuotoju vietas ir supraskit kiekvienas jusu šiktus žodis gali atsisukti prieš jus pačius tad gerbkime vieni kitus!
Darbuotoja,
Noriu prisidėti prie jūsų žodžių. ir dar paakcentuoti, kad KITAME PREKYBOS CENTRE dirba mano pažįstamas kaimynas. Tai iš pirkėjų spaudimas dar nieko... Bet kai prisideda vadovybės spaudimas - darbo aplinka neįmanoma.
Kitame prekybos centre krauna bahūras pieną ar ledus ar mėsą... (nežinau ką.. tiksliai nepamenu)... pribėga vedėja ir sako davai eik krauti dabar konservus ar tai makaronus.... jis sako - bet...... ištirps...
Ta vedėja sako: Nesiginčyk su manim, aš vadovė, ir bus kaip aš pasakysiu. Taigi, kituose prekybos centruose ne tik pirkėjai yra problema.
O Rimi pardavėjams linkiu kantrybės ir galiu paakcentuoti, kad arba man sekasi, arba aš tiesiog geros nuotaikos esu - arba tiesiog retai lankausi rimi - bet surūgusių veidų ir piktų emocijų Rimi parduotuvėje dar nei karto nemačiau.
Šiaip prekės brangios. Bet basic linija sueina :)

Ačiū kantriems darbuotojams, kurie atlaiko labai didelį kasdieninį pirkėjų srautą. Ir išklauso visų pirkėjų skundus.
Sugedę produktai 2021-04-02 12:54:34
Dabar taip pat nusipirkau užvakar rimi pieną, galioja iki 04.06, vakar pusę pakelio jau išpyliau, šiandien galvoju atsidarysiu nauja, o tas taip pat sugedęs. Kad ir keli centai, bet atsibodo, jau ne pirmas kartas su tais galiojimais, ypač mėsos.
Kitame prekybos centre su pienu lygiai ta pati problema vasaros metu.
Prasta apyvarta. Užsako daug. Naujų nepildo į lentynas kol neišparduoda seno.
Galiojimas dar truputį yra.. bet ko norėti iš pieno, kai jis vasaros metu ant rampos paletėse iškrautas stovi. :)
I. 2020-11-24 18:59:03
Tiesiog nuostabus Rimi mylia (savanorių, Vilnius) apsaugos darbuotojų darbas. (Sarkazmas) Šiandien 2020.11.24 apie 18:30 vyras ramiausiai vaikštinėjo po parduotuvę be kaukės, kai tuo tarpu šalia buvusi moteris buvo su kauke.
Šiaip nei srautas reguliuojamas, nei patys darbuotojai atsakingai žiūri į karantino ir pandemijos situaciją, dažnai matosi kaukės ant smakro su atvira nosimi.
Jeigu tie darbuotojai būtų jūsų besmegenį vyrą sudrausminę - jūsų pasipiktinimas būtų dar didesnis.
Apsaugos darbuotojai neprivalo kiekvieno asilo gainioti po parduotuvę.
Jūsų vyras - jūs jam kaukę uždėkite.
Kai laižys - nuimsite kaukę. ir viskas.
Rimi Panoramoje pirkome gražiai atrodančių kriaušių. Perpjovus - jos visos viduje supuvusios.
Rami 2021-04-02 20:03:49
O tai nematote, kad akcija galioja iki 03.22? O kada pirkote?
Todėl, kad ten dirba ne robotai, o žmonės. Manau, kartais tiesiog nespėja pakeisti kainų. Nes darbas siaubingai sunkus. Ypač prieš užsidarymą. Suprantu darbuotojus ir visada atjaučiu, bei paskatinu šypsena, ar geru žodžiu.
Daiva 2021-03-24 13:35:13
KLAIPEDOS Vingio g. 29 RIMI prekės pažymėtos su nuolaida, o kasoje be nuolaidų, taip apgaudinejami pirkėjai ir tokių prekių daug, pilnos lentynos. Parduotuvė uzsidatineja bet pelnosi iš pirkėjų kurie mato vien pažymėtas akcijas Manau reikia viešinti tokius faktus soc tinkluose. a*******i
O tai nematote, kad akcija galioja iki 03.22? O kada pirkote?
Prisegu nuotraukas
VIlniuje, Zarasų g. 5 RIMI yra silkių vagišius, kuris nuolatos nuo atidaromų silkių indelių nugraibo po 30-40 procentų parduodamos produkcijos. Apmaudu, kad informavau apsauginį, kuris tupi prie kasų ir neišlenda iš savo gardo, net nepasivargino išklausyti,. Antrąkart apsipirkdama po kelių dienų atidariau indelį iš karto nusipirkus Informacijos kasoje, moteris-kasininkė kvatojo ir sugražino pinigus. Žadėjo, kad išsiaiškins. Šiandien ramiai parnešiau silkę namo, kvailai tikėdama, kad moteriškas solidarumas suveiks. Nuotraukas prisegu....
Sugedę produktai
2021-04-02 12:54:34 IP 2i24u793
Kaip akcija, taip sugedęs produktas 2021-03-28 11:57:10
Toks įspūdis, kad akcija taikoma tik tuo atveju, kai maisto produktas jau yra sugedęs, nevartotinas. Kažkaip norėdavosi tikėti, kad akcija daroma norint išparduoti tam tikras geras, vartotinas prekes, kad jos nesugestų, nepriartėtų prie galiojimo pabaigos.
Taigi buvo akcija Arimex pistacijoms, deja, jos labai labai senos, karčios, sugedusios, sudžiūvusios, supelijusios. Tokioms vieta tik šiukšlių konteineryje, o ne naivių klientų skrandžiuose.
Sekmadieni pirkau piena, Rimi 2, 5%, Siauliai Geguziu, PC Arena. Namuose pradarius, pastebeta, suruges, arba sumaisyti pakeliai, viduje gal kefyras ar rugpienis. Kaip elgtis, turiu ceki?gal daugiau pastabu yra del Rimi pieno?
Kaip akcija, taip sugedęs produktas
2021-03-28 11:57:10 IP 4lji5sm
Kaunas, V. Krėvės pr. 43 Rimi parduotuvė. Gal atėjo laikas pasamdyti naujas pardavėjas? Negana to, kad bjauri parduotuvės vadovė kasoje mėto prekes, bet ir pardavėjos nesukeba pasisveikint. Gal tok pora pardavėjų, kurios visada pasisveikins, su šypsena aptarnaus. O apie kai kurių higieną net nekomentuosiu. Gal laikas pravesti mokymus kaip reikia bendrauti su klientu?
RIMI Užupis parduotuvėje apsipirkinėjame jau gerus tris metus, kadangi gyvename prie pat. Per tiek laiko visokiausių stebuklų esamę matę - visiškai supelijusios mėsos (galiojimo laikas nebuvo pasibaigęs - vadinasi laikoma ir prižiūrima tragiškai blogai), savaitę laiko jau nebegaliojančio “akcijinio” sūrio, bjaurių kasininkų kuriuos pakeitė ar nepakeitė kiti darbuotojai.

Ir visko būna, visur - “pasitaiko”.

Bet. “Paskutinis lašas” - parduotuvių tinklas RIMI patyliukais daugumos prekių kainas pakėlė iki tokių, kuomet net esant nuolaidai - kitose parduotuvėse dažnu atveju pigiau. RIMI bulvių traškučiai, kainavę 0.89€ dabar kainuoja 1.25€, o kokybė - tikrai pastebimai suprastėjo. Kas dar labiau erzina - jei maisto produktas su nuolaida, tai 90%, kad bus su defektu arba nekokybiškai laikytas, ko anksčiau niekad nepastebėdavome, o dabar - beveik visada.

Trumpiau - kainos pakilo, kokybė stipriai nukrito. Buvome ištikimi klientai 3 metus, bet ačiū - nepagrįstai didesnių kainų nukritus kokybei netoleruosime.
antanas 2018-12-22 21:57:58
Sveiki.Norėjau atkreipti dėmesį dėl RIMI tinklo daržovių kokybės.Daržovės buna nekokybiškos, suvytę salotos arba net apipuvę pakuotėse, minkšti nekokybiški pomidorai ir kitos nekokybiškos daržovės.Kainos nekeičiamos į mažąją pusę, nors ir produktai genda, sensta.Dar bando lygintis su tikrąja Europa.GĖDA!.Nejaugi taip ir liksim trečiarūšiais pirkėjais, mokame brangiau negu normalioj Europj, o kokybė, net nėra su kuo lygint, maisto produktai net žymiai kokibiškesni kaimynėje Baltarusijoje.
Vienintele parduotuve kur darzoves kokybiskos. Esu itale pries puse meto atradau rimi
Cia ne iki ne maxima net salia ne stovi
Agnė 2021-03-07 18:50:21
Atėjusi į rimi esančią Klaipėdos big parduotuvėje su kurpine, man išeinant iš parduotuvės, moteris ir vyras apsaugos darbuotojai, paliepė atitraukti kuprinę ir parodyti kas viduje yra. Gėda ir didžiulis pažeminimas. Niekada nebesilankysiu šioje parduotuvėje.
Kai paskutiniu metu siautėja v***s, normalu kad taip reaguoja. Nematau jokios gėdos.
Labai nedraugiška įmonė savo pirkėjams, jeigu karantino metu negalęjau pasiekti vos ne pusę metų Rimi parduotuvės, nes jos nėra mano mieste, o į kitą miestą neįleido, Rimi įmonė užblokavo mano pirkėjo kortelę, kurią pirkau pati, nes ale retai ten lankiausi, ar šitaip galima elgtis? Išmečiau kortelę į šiukšlinę toje pačioje parduotuvėje ir daugiau ten niekada nesilankysiu ir savo draugams patarsiu
Normalu? Manau ne! Su pelėsias prekės guli! Čia jau viršunė, manau darbuotojai neatsakingai reaguoja į savo darba! Nemato kad prekė yra su pelėsiais ir reikia išmesti. Ne o kam reikia parduosim niekas nemato nežino! Nordikos darbuotojai rimi vikingu g 3 Vilnius. Pirkdami būkit atidus!
Paskutini karta lankiausi siandien jusu parduotuveje zirmunu g. Niekada dar neteko jausti tokio pazeminimo kai vidury parduotuves liepe rodyti ka kuprineje nesu. Kokia turi teise knistis jusu apsauginiai po mano asmeniniu daiktus. Uzrasysiu siandienos kaip savo paskutini apsilankyma rimi, rimi kortele jau ismeciau.
Kaškodel Rimi yra diskrimacija tamsiam alui, bent Klaipėdoje praktiškai tik Baltijos kuris iki kaulų smegenų atsibodo. Tad kas mėgstat tamsu alų rekomenduoja Norfa ten tamsaus alaus rojus.
Prekinaus šiandien dituvos rimi, dirbo tik viena kasa. Dirbo viena kasa terminalas, matėsi kad kasininke stengiasi aptarnauti greitai ir bando sumažintis eiles, tačiau kita kasininke tik stovi ir šnekas. Kodėl viena sedi be darbo o kita turi prakaituoti? Mano nuomonė valdžia turėtu į tai atsižvelkti rimčiau.
Pamačiau parduotuvėje Rimi gamybos naminę girą, norėjau nusipirkti, bet kaina 1, 99 Eur. atbaidė, dar pernai rudenį ta pati gira kainavo 0, 99 Eur. Dar galvojau spausdinimo klaida, bet pažiūrėjau kelis butelius, visur tas pats. Suprantu, per brangu tai neperki, nu bet vis tiek, turėkit saiko ir sąžinės, žaliavos per kelis mėnesius dvigubai tikrai nepabrango...
Atvykus į Kauno Raudondvario pl. esančia Rimi buvau šokiruota. Lentynos pustuštės ledų nors ir žiema, bet šaldikliai tušti, ledų šaldiklių stiklai apšnerkšti. Norėjau paprašyt salės darbuotojos pagalbos surast man reikiama preke, bet pabūgau, nes tuo metu ant jos kaip ant gyvūlio rėkė kita moteris. Turbūt iš administracijos. Paskui prasilenkiau su ta moterimi, net raudona iš pasiutimo, Aušra lyg parašytas vardas ant kortelės.... Koks vadovų požiūris tokia ir darbuotojų motyvacija. Bendrai paėmus ateityje vengsiu tos parduotuvės.
Liudmila Klaipėda vingio g. 29
2021-02-23 22:16:11 IP 27p49nud
Sveiki kaip taip gali būti mane iš darbo paliosavo dėl sutarties nutraukimo kiek mačiau bet ne tame esmė mano vaikas iškrito mokykloje atnešiau paz. Net nežiūrėjo Ingridaa Latakiene o aš tiek noriu pas jus dirbti bet elgesį kaip su gyvulių ar taip gali būti jus rimta firma ir taip issidirbineti pas mane 20 m. Stažas prekyboje ir taip elgėsi man žodžiu trūksta ir šiai dienai yra problema su sveikata vaikui nors rodžiau net nežiūrėjo ji to darbo neverta tikrai geriau Irina o jos vietoje ji nors žmogus jai išvadų ne darysite aš a
eisiu iki aukščiausios.... Lb noriu dirbti...
17/02/2021 Rimi (PC Molas, Klaipeda), nusipirkau desreles. Namie atidarius pakuote, pastebejau pilkas demes. Galiojimas pasibaiges 31/01/2021. Praktiskai visa menesi nieks neziuri prekiu.

Hilla
Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Delikana
Didmeninė prekyba maisto produktais

Adresas: Taikos pr. 94, LT-51178 Kaunas.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; mažmeninė prekyba; sveiki produktai.
UAB Delikana – didmeninės prekybos maisto produktais įmonė, veiklą pradėjusi 2007 metais. Asortimentą sudaro: ATVĖSINTA MĖSA Atvėsinta paukštiena Atvėsinta kalakutiena Atvėsinta kiauliena UŽŠALDYTA MĖSA ŠALDYTI PUSGAMINIAI SVEIKI BEI EKOLOGIŠKI MAISTO PRODUKTAI BAKALĖJA KEBABŲ MĖSA UAB Delikana klientus aptarnauja...
BGC SERVICE
BGCPARDUOTUVE

Adresas: A.V.Graičiūno g. 32, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: daržovės; maistas į namus, biurą; maisto parduotuvės; sveiki produktai; vaisiai.
Vaisiai ir Daržoves ,Riešutai internetu ,džiovintos uogos, džiovinti vaisiai ,šokoladiniai riešutai,sėklos ,Liofilizuotos ,užkandžiai ,egzotiniai ,tropiniai ,ekologiški i namus, internetu, urmu ,i ofisą ,i biurą, be cukraus ,pigiau ,šokolade ,akcija ,rūšys ,pristatymas ,apvalkale ,dovanoms. Natūralus džiovinti...
Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

"Orlen" degalinių valdytojos pelnas mažėjo 36%
"Orlen" degalinių valdytojos pelnas mažėjo 36% 06-15 20:44
Lenkijos naftos koncerno "Orlen" degalinių tinklą Lietuvoje valdanti bendrovė "Orlen Baltics Retail" praėjusiais metais uždirbo 0,9 mln. Eur grynojo pelno – 35,8% mažiau nei užpernai (1,401 mln. Eur).
Buvęs "Mažeikių vandenų" vadovas pripažino kaltę ir atlygino žalą
Buvęs "Mažeikių vandenų" vadovas pripažino kaltę ir atlygino žalą 06-15 20:43
Buvęs "Mažeikių vandenų" vadovas Vytautas Mažeikis pripažino kaltę dėl turto pasisavinimo, jo iššvaistymo ir piktnaudžiavimo.
J. Bidenas jau Ženevoje ir laukia V. Putino
J. Bidenas jau Ženevoje ir laukia V. Putino 06-15 19:39
JAV prezidentas Joe Bidenas antradienio vakarą atvyko į Ženevą – trečiadienį šiame Šveicarijos mieste jis susitiks su Rusijos vadovu Vladimiru Putinu, kuris į susitikimą atskris trečiadienį.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 556,95 +2,90%