Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rimi Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rimi Lietuva

Atsiliepimai apie Rimi Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Rimi Lietuva, UAB

Pirkėja 2018-11-19 22:08:54
Jūsų komentaras yra nekorektiškas, siekiantis pažeminti ir sumenkinti kitus žmones, nors tai ir prieštarauja Rekvizitų taisyklėms, kurių rašydama šį komentarą pažadėjot laikytis!..
Tiklas tikrai nebuvo toks koki jus nurodet.Tikslas tik issakyti savo nuomone-pastebejima
:) 2018-11-16 11:24:04
Sveiki, nesu tokiu atsiliepimu rasymo megeja, taciau juokas ir pyktis ima nuo visu tokiu apsurdisku komentaru.Pati perku rimi ir esu patenkinta, niekada nesusiduriau nei su kainos neatitikimais nei per ilgom eilem.Kalba eina apie PC Sava Rimi Kaune.Jei kaikuriems pirkejams eiles ilgos, eikit I maxima ten "trumpesnes":D o jus pries paimant preke skaitot kas ant etiketes parasyta (ta prasme barkoda, akcijos galiojimo laika)jus galvojat darbuotojai neklysta?Atejus I sia parduotuve man jauku ir malonu pavaikscioti.Apziureti kaip dabar yra ruosiamasi kaledoms.Pirkdavau ir toliau pirksiu
Esu nuolatinė Itališkos duonelės su alyvuogių aliejumi pirkėja RIMI parduotuvėje. Bet paskutiniu metu, nusipirkus šią duonelę PC SAVAS, Kaune, tenka dažniausiai nusivilti - duonelės paviršius visiškai sausas, kaip eilinio batono. Tai kam ši duonelė vadinas su alyvuogių aliejumi ??? Aiškiai matosi, kad šios duonelės kepėjai brangų aliejų "taupo", ypač dažnai tą pastebiu savaitgaliais. Štai ir šį sekmadienį, 2018-11-11, čia buvo prekiaujama Itališka duonele, ant kurios aliejaus - nė pėdsako. O kaina, žinoma, kaip su alyvuogių aliejumi!.. Tad, ar nėra skriaudžiamas pirkėjas?! Ar gali kas nors RIMI pakontroliuoti tokius kepėjus?
Pc savas rimi ateinu sia savaite apsipirkti antra karta piko metu ir pastoviai pas jus eiles.Pirma karta apsipirkau treciadieni ir buvo dideles eiles paprasiau administacija kad pasviestu, kasininke pasake tuoj paskambinsiu vyr kasininkei ir kasininke pasake kad jinai neturi kada ir neatejo. Tas pats pasikartojo ir penktadieni eiles ilgiausios tai kam reikalingos jum tiek kasu jei is ju dirba tiktai kelios. Vyr kasininke tam ir yra kad stebetu pirkeju srauta ir pati pati kai kviecia ateitu.
Užklystantis 2018-11-01 21:13:20
Šis prekybos centras turi didesnes kainas, bet ne visada viską nusipirksi brangiau, nei kitur. Į šį prekybos centrą dažniausiai užsuku tik turėdamas nemažai laiko iki autobuso. Kitais atvejais šis nėra lankomas prekybos centras. Kad ir šią dieną užsukęs pamačiau viena prekę kuri su nuolaida yra daug pigiau, nei, kad buvo maximoje su akcija. Rimi 1kg nesiekia 4 eurų, o vat maximoje virš 4 eurų (kalbant apie akcijas). Įsitikinau, kad ne viskas gali būti Rimi brangiau, o tai suteikia norą dažniau užsukti. :)
Prajuokinote - radote vieną akcijinę prekę RIMI ir apsidžiaugėte. Maximoje Iki Norfoje apstu akcijinių prekių - RIMI brangiausia ir nera ko ten pirkti. Tai tikrai, kad nera lankomas prekybos centras
Trūksta žodžių...... Pavaišino mane obuoliu, Labai patiko Sako nueik į RIMI po 0, 49 ct. Metus gal nebuvau toje RIMI Didžiojoje gt. Vilniuje (prasta ir niekada ten nieko nėra) AS su skaudančiomis kojomis, pasiėmusi tašę ant ratukų taip sakant nušliaužiau. Ir kaip visada tik veltui šliaužiau RIBOTAS ASORTIMENTAS - obuolių NĖRA. Lentynos pustuštės Tik sugaištas eilinį kartą laikas.
Ačiū dievui, kad nebuvo sujungta dar ir su IKI. Būtų ir IKI parduotuvės su RIBOTU ASORTIMENTU.
Nėjau į tą RIMI ir dar neisiu.
Megos Rimi, šiandien pasijautėm tikrai ne maloniai. Pardavėja iš 4 kasos, Audronė, vietoj to, kad deliotu skirtukus tarp prekių pradėjo juos mėtyti ir nemandagiai rėkti "naudojam skirtukus". Nei sveikinasi, nei ką, suma pasakė murmėdama palei nosį. Jokio mandagumo...
Zarasu g. Vilnius. Atsispausdinau ceki su akcija mėsai ir žuviai, pasiemiau smulkintos kiaulienos su jautiena, atejau prie kasos, nuolaidos nera. Kaip paaiskino pardaveja, kad farsas tai ne mesa:) Absurdas
Saltoniškiu 9, pc panoramoj Rimi....tai tragedija, buvau aprekta jog kasininke neturi gražos kaip atiduot ir tiesiog nenorom aptarnavo
Tragedija, dirbu megos rimi ir apsiperku daznai, bet daugiau is principo cia nepirksiu, nuejau viena kart apsiprekint atidave graza, po poros valndu vel nuejau jau pinigo nebepriema ir daryk ka nori eik kur nori, virs visko, jusu problemos susirvakyt savo aparatus, butinai rasysiu rastu skunda, dar paklausus kodel man buvo toks pinigas atiduodas neturi matai atsakymo.
Užvakar HyperRimi Žirmūnų g. pirkau granatą. Vakar jį prapjovus paaiškėjo, kad jis supuvę, supelijęs.
Foto pridedu.
Prašau man jį pakeisti geru ar kitaip kompensuoti visus nuostolius, kitaip kreipsiuosi į žiniasklaidą.
Rimi Varnių g. 2018m. Spalio 9 d. 12 val. Turėjo atsidaryt Rimi buvo susirinkę daug žmonių bet niekas nieko neatidarė. Kam kabint iškaba kad bus parduotuvės atidarymas jei neatsidaro viduj fotografuoja kitus žmones vaikšto apsauginiai. Čia tiesiog žmonių apipisinejimas yra.
Šiandien lankiausi žalgirio g. Rimi parduotuvėje ir likau apšalus kai kasininkė sedėjo kasoje ir valgė traškučius ir visai nesislėpdama. Iš šono atrodė labai negražiai. Einant atgal pro šia kasininke visai isiziojau zmogus atsiskaitineja o ji toliau kapoja tuos traskucius :D gayla kad toks didelis tinklas o nesutvarko tokiu darbuotoju.Labai neatsakingai žiūri i darba.
Marcelė 2018-09-03 17:50:30
Rimi buvo mano mėgstamiausias prekybos centras. Tačiau pastebėjau kad pardavėjos pasidarė labai įkyrios. Nei vienoje parduotuvėje taip įkyriai nesiūlo nusipirkti "dar kažką". Ne gana kad ir taip palieku nemažai pinigų, kasoje be jokios gėdos būtinai dar turi pasiūlyti kažkokią nesąmonę. Maniau, kad ta problema tik mano mieste, bet atostogaudama kitur susidūriau su ta pačia nemalonia situacija. Tai šlykštu. Stengiuosi išvengti apsipirkimo Rimi.
Tai sistema, nuo kurios kasininkai gauna naudos. Jie patis prešinasi papyldomų prekių siulymams, bet Rimi įsivaizduoja, kad tai didina pardavimus, be to slaptų pirkėjų vienas iš punktų, ar kasininkas pasiulė papyldomą prekę. Todėl kasininkai stengiasi, kad nenumušti parduotuvės balų ir priedus gautų visi darbuotojai. Jūsų komentaras protingas, tik reikia kreiptis į pačia Rimi, nes ką sako kasininkai, jie negirdi.
Prancūzų g. Aukštuosiuose šančiuose esančioje Rimi parduotuvej pirkau buitines chemijos ir higienos priemones. Kasoje paklausus ar su Rimi nuolaidu kortele bus pritaikytos nuolaidos, kasininke pasake, kad nereikia korteles nes ir taip bus pritaikytos nuolaidos. Pasikliovus aklai kasininke susimokejau. Ir gaila is to pasitikejimo nepaemiau cekio. Gryžus namo pasiskaiciavau prekiu kainas, pirkau nedaug, bet prekiu kainas aiskiai zinojau. Deja 4 eurais daugiau sumokejau per daug.. Aisku cia nedidelis nuostolis bet apmaudu. Daugiau nebezadu pirkti sioje parduotuveje.
Mane nustebino, kai padavus kortelę ji pasirodo jau nebegaliojanti. Kasininkė pasakė jog kurį laiką kai nesinaudoji taip būna. Nemalonu.
Rimi parduotuve esanti šilainiuose, Baltijos 58, viskas kuo puikiausiai, na bet tas Alynas esantis šalia tai neturiu žodžiu. Negana to, kad tie "chandžiulnikai" per dienas sėdi ir maukia alų, tai dar reikia su jais koneveiktis, nes prisigėrę yra agresyvūs.. Pastoviai gaujomis rūko prie įėjimo ir kabinėjasi prie žmonių ir negana to mažų vaikų, kelis kart apgyniau, bet buvau pati išvadinta visokiais epitetais. Šitą reikalą reikėtų labai rimtai apsvarstyti ir kažką daryti. Nes vaizdą gadina labai ir negana to kyla daug nemalonumų su jais.
Sveiki, dirbau siame prekybos centre pries 4 metus. Nuostabus kolektyvas bei valdzia buvo, megstamas darbas. Dar iki dabar ilgiuosi sio darbo. Dideli linkejimai Savanoriu Rimi, Vilniuje. Aciu uz nuostabia patirti ir priemima. Dideli buckiai visiems.
Klaipedoje Dragunu Rimi netycia palikom pinigine su daugiau nei 200eur. pinige atsirado - pinigai ne.
siandien valytoja tiesiai su tuo valuomuoju aparatu vos ant ant manes neuzvaziavo ir replikavo - ziurek ke stovi. kazkaip nebesinori Ten grizt
Puikus aptarnavimas, maloni aplinka.Klaipėdoje šiaurės prosp.
Sveiki.Aš siandiena pirkau besekles vynuoges Klaipedos m. Šilutes pl. 62 Rimi parduotuveje.o man paskaičiavo uz kilograma 2, 29 euro, o ju kaina buvo 1, 29 euro.Tai kodel as turiu permoketi.Jeigu kasinikas neskiria vynuogiu tai gali paklausti. Aš noriu paklausti kas man atlytgins zala.Aš apsipirkau kasoje nr.3 kvito numeris114/1244182.Laukiu iš jūsu atsakymo.
Robertas 2018-08-16 05:33:32
Trys pardavejos kaune kreves rimi atsisake išmušti ledus ir kava, parduoti cigareciu malboro du blokus. Vakar. rugpiúčio 15d.
Išeinant man pasake dink iš čia asile nelaimingas.
laba Diena Robertai.Kodel, jus šmeižiate mus? Taip, mes buvome trys pardavėjos.Bet buvo uždėta lentelė, kad kasa nedyrba. Ir jei, matete mes skaičiavome pinigus.O jus norėjote, sugudrauti, ir praeiti be eilės, nes jus savo mašiną pasistatėte, prie įvėjimo kur yra draudžiama pirkėjams statyti savo mašinas.! Ir kokias jus cigaretes norėjote pirkti? norėjote pirkti tik ledų melagi! Ir jus neturėjote teises, mūsus filmuoti.Jei jums kažkas nepatiko, jum reikėjo kreiptis i viršininkus.O už tai, kad mus filmavote, manau mes dar susitiksime, tik jau nebe prekybos centre, o biski kitokiojo aplinkoje.Kuri vadinasi "Teismu" tik videjo pasilikit :) ir beja dar vienas, jusu niekas "Asilu nelaimingu" nevadino.Nes mes daugiau, turim kulturiningumo nei jus.O ir už šmeišta manau, galėtumėm jus pamokyti.
Labai nesmagi ir garsi muzika.Prastas maitinimas.Ateini 15v.pavalgyti ir jau nieko nėra.Turi pirkti už savo pinigus.Darbas fiziškai sunkus.Dirbu iki 20v. Atlyginimas 415-420eur.
Kaip man valgyti mišrainė kai šakutė šitaip įdėta, išsipurvinusi visa?
Nu ką man jau trūko kantrybė su V. Krėvės pr. 43 esančios RIMI parduotuvės darbuotoja Agne. Pastoviai su ja problemų yra galvojau žmogus pasitaisys. Bet dėja. Po darbo pirkau druskos ir kitas prekes. Druskos pakelis buvo kiauras tik padėjus ant kasos išbiro šiek tiek. Ir ką jūs manot? Pradėjo rodyt savo susierzinimą kad va neva negali į maišelį įsidėt byra. Pasakius jai kad apsiramintu nervus rodyt. Ji dar pradėjo sarkastiškai elgtis su manim kol apsimokėjau už prekes. Tik nesuvokiu tokio dalyko jeigu gaunat skunda iš klientų apie jūsų pardavėjas kodėl nieko nedarot kad nekristu reputacija?
Išeinant man pasake dink iš čia asile nelaimingas.
Sveiki, esu pati dirbanti prekybos centre., apsaugos darbuotoja...Lb puikiai žinau kaip kas vyskta ir kokios yra taisyklės aptarnaujant klientą.Esu ramus žmogus ir konfliktų lygioje vietoje neieškau ir vengiu, bet šiandien pasiutinio kasininkės-pardavėjos elgesys, kaip turėjau mokėti 9£, o padavus 100€kupiurą dienos metu, dar inkasacijos tikrai nebuvo, kasininkė atšovė, neturiu kasoje pinigų ir eikit kur norit išsikeisti!!!Tai aš db turiu kai klientas eiti po rajoną ir prašyti, kad man kas iškeistu pinigus, kad galėčiau maisto nusipirkti???? Drąskė akis ir sako pasikaitykit, ką man skaityti net nesupratau, bet pas mane kiek metų dirbu šioje sferoje tiek Akripolyje tiek Hyperyje, niekad tokių cirkų nemačiau tarp kasininkų....Jos atsistoja ir bėga pasikeisti pinigėlių per visą prekybos centrą.Jai labai jau jai buvo, sunku paklausti kolegės gal ji turi netyčia pinigų kasoje ar vyr.kasininkė tam yra, kuri seifo.raktus turi ir gali pasikeisti, bet ne klientą siūsti po rajoną pinigų keistis.Atsiprašau, bet tos ponios (kasininkės) kultūros lygis nuliui....Nežinau ant kiek kasininkė atsipalaidavusi jaučiasi, bet gaila, kad ne jūsų firmą saugau....
Šiandien 2018.08.06 Rimi parduotuvėje Šiauliuose prekybos centre Saulės miestas, pirkau krevetes, buvo prie visų krevečių -30% nuolaida, atėjus i kasą niekas nuolaidos nepritaikė. Kažkas matyt nori pasidaryti pinigų apgaudinejant klientus. Gyvenime nepirksiu nieko iš rimi !
Siandien, Rimi parduotuveje Klaipedos Bige pirkau Linu Seklu Alieju. Etiketeje buvo parasyta kad yra nuolaida ir kaina 2.79 (be nuolaidos 3.69), atejus I kasa man ismuse kaina be nuolaidos. Priejus prie etiketes mazomis raidemis parasyta juog nuolaida galioja iki 07.17/ (siandien 08.02)!!!! Nieko dar kad norejo apgauti 90 ct. Priesais mane ta pati situacija atsitiko su moterimi kuri nusipirko saldainius uz 15euru. vietoj 7 kurie buvo parasyti ant etiketes. Jus a*******i, kad jus paspringtumete tais pinigais, kuriuos atemate is paprastu zmoniu. a******u PARDUOTUVE!
Labai nusivylus Rimi esancia Dituvos soduose pastoviai nera prekiu, tai maistelio kudikiui tai syonos ir pieno, Beto ir pardavejos nemandagios o ypac nezinojau kad priima dirbti kurvas ir barakudas i darba kaip Aiste tokia.Kur ziuri direktore kai priima i darba zmones.
Greta 2018-07-25 17:28:27
Šiandien su savo dukryte apsipirkinejome Kauno Megos Rimi, pirkome vaikiška knygute nes buvo nurodyta kad visom knygom yra - 70% bet kasoje jokios nuolaidos mums nepritaike kai paklausiau kasininkes kodel ji labai pasimete ir pasiule išminusuot knygute. Paklausus o kodel čia taip jai visoms knygoma - 70 ji pakviete vadybininke bet ji nei sveiki nei gilinosi į situacija paeme ta knyga išminusavo. Bandžiau klaust o kodel čia taip tai ji atsake nežino pažiūrės. gavau pastovėti su 1 metukų vaiku prie kasos nes laukiau kol grįš vadybininkė ir paaiskins kodel čia taip gavosi bet pralaukiau 15 minučių jai ne daugiau ji taip ir negrįžo su ta knygute. Tikrai labai prastas aptarnavimas. Suprantu kai kasininkės pasimeta bet kai vadybininkės pradingsta nieko nepaaiskinusios labai negražu. Vaikas apsiverkė tai dėl to ir nėjau tos vadybininkes ieškoti. Likom be knygutes ir sugadinta nuotaika.
Sveiki. Aš irgi pirkau knygutę, tik aš skaičiau, kad ne visoms knygoms, o tik toms kur sudėtos ant paletės ir kainos nurodytos jau su nuolaida. Reikia skaityti reklamas iki galo, o ne tik procentą, kuris taikomas.
Snd Rimi parduotuveje kuri randasi Kaune baltijos g. Lb nusivyliau.Nuejus apie 21.30h apsipirkynejau, maisto pilnas, zmoniu daug dirba dvi kasos, prie kiekvienos zmoniu po 15 ir su vaikais mazais ir be ju. Tai va tokia situacija, atsistojau prie kasos su mazameciu, stoviu laukiu savo eiles, issikroviau prekias ant prekystalio, ir ka kasininke sako tik su kortelia atsiskaitymas, sakau mes neturim zmones ir kaikurie neturi ju, grynais net nesiteikia aptarnauti, siuncia i kita kasa kur ten zmoniu dar kokia 10, ir dar laukti kokia 15mib su mazameciu eileje, taip as suprantu, kad apsipirkciau pirma karta sioje parduotuveje ir nezinociau, kad nepriima frynu, bet deja trecius metus apsiperku ir puikiai atsiskaitau sioje kasoje grynaus, nors parasyta tik kortele...Tai jus db paaiskinkite, kodel as visad galedavau atsiskaityti grynais, o snd kasininke pareiske, kad sioje kasoje tik kortele???Ir lb nemandagi draskyt akis pradejo, pareiske ne mano bedos, eikit ir stokit i kita...As tykiuosi sureaguosite i mano komentara.pykta, kai su vaiku turiu palikti maisto produktus ir eiti i kita parduotuve apsipirkti maisto.
Situacija del tu korteliu atnaujinimo yra apgailetina, terminalas man aiskinia ivesti gimimo data, nu kokio velnio kazkokiam oligarhui reikia zinot mano gimtadieni ?? pasirodo, paskambinau i klientu informavimo skyriu, sako tai PRIVALOMA!
sakau kodel privaloma ?? pagal nauja duomenu istatyma, isvis tuom labai abejoju, sako, mes jus sveikinsim su gimtadieniu :))
sakau, oligarhai man nera kazkokie draugai ir tikrai man jokiu sveikinimu nereikia... pasirodo, tai privaloma ir korteles man neatnaujina :)) prasti labai reikalai pas jus...
Esu labai nusivylęs kasos darbuotoju UAB Rimi, esančioje Kedrų g. 4. Pirkau tik vandenį, o pardavėjas vietoj to, kad pasakytų jog neaptarnaus, nes stoviu invalidų kasoje, pradėjo visaip įžeidinėti, išvadino invalidu, nors už manęs tikrai niekas nestovėjo. Nieko nesakiau ir palikęs prekę tiesiog išėjau. Nemanau, kad galima taip elgtis dirbant aptarnavimo srityje. Kasininko vardas - Gediminas.
Irena 2018-06-27 23:20:21
Aš labai džiaugiausi, kad parduotuvėje "Rimi" fabiniškese "Ukmergės g. 233" visada buvo šviežių tik keptų bandeliu ir duona. Visada pirkau švezia tik iškepta duona, tačiau dabar su šia duona galima nužudyti žmones, toks įspūdis kad jie savaitę guli parduotuvėje.Atrodo kad parduotuvei nėra svarbu pritraukti žmonių. Pavyzdžiui, aš dabar nerekomenduoju jūsų parduotuvę savo draugams ir pati jau aš neisiu ten.
Bet vat kiek esu dirbusi parduotuveje, pavyzdziuj kasoj tai buna tokiu zmoniu kurie sako "oj kaip cia baisu, as cia neisiu daugiau pirkt ir kitiem sakysiu neit" ir as viena kart klientuj pasakiau - tai neikit, maziau zmoniu bus ir nusisypsojau. Tas spokso i mane.
Realiai, nu neikit jai jums blogai, irbdar draugams sakykit. Pailsesim nuo burbekliu. Beje, rimi nedirbu, siaip sakau, kad daug tokiu ".........." zmoniu
Laba diena, norėčiau paprašyti Jūsų, kad man daugiau nesiuntinėtumėte 10 proc. nuolaidų koponų, kadangi šiandien atsispausdinau kuponą, jis buvo nuskanuotas, o kai grįžau namo pamačiau, kad kuponas yra anuliuotas.
Nepatenkintas klientas
2018-07-05 08:00:26 IP 90.131.37.0
Po aštuntos val bulkutės rimi parduotuvėje yra 40% nuolaida, o va tos pačios vakarykštės bulkutės jau už pilną kainą
Didžiulė padėka Rimi tinklui, kadangi sūnui skubiai reikėjo pripučiamo čiužinio (namuose įdėjome brokuotą ir būtų miegojęs tiesiog ant grindų) ir nei Maxima (ten vaikas būtų turėjęs pirkti dvigulį už net 30 Eur), nei IKI tuo nepasirūpino, o tik Rimi prekybos centras, esančioje Vidūno g.4, Vilniuje sūnus nebrangiai nusipirko labai reikalingą prekę (čiužinį). Sūnus iš kito miesto ir dalyvauja Dainų šventėje. Juk tiek šventės dalyvių, o nei vienas prekybos centras tuo nepasirūpino, tik RIMI. Didelis dėkui. Visiems rekomenduosiu ir pati daugiau pirksiu RIMI. AČIŪ RIMI
Sveiki, siandien apie 12 val pirkome pas jus ekologiska baklazana ir jis buvo supuves, gaila cekio neturime.
Pirkau kiaulienos sprandinę ir jau antrą kartą nusiperku kuilio mėsos, t. y. ruošiant mėsa turi šlapimo kvapą. Čia buvo mano paskutinis apsipirkimas Rimi, kiek galima tyčiotis, moki kaip už kokybišką kiaulieną ir po to išmesti lauk.
Labai ilgai galvojau ar rasyti.esu buvusi darbuotoja del tam tikru priezasciu atleido.viskas gerai viskas suprantama, bet kai tau paskambina ir apkaltina vagyste tai yra ziauru.turiu netgi irasyta pokalbi.tikrai taip nepaliksiu.taip elgtis Rimi direktore neturetu.
Labai nuvyle "neigaliuju ir mamu su vaikais" kasa Klaipėdos Bige, teko stoveti ir laukti aptarnavimo, nes pardaveja aptarnauja dar ir cigareciu skyriu, ir mojesciu mokejimus.
Parasykit aiskiau ka butent aptarnaujate kasoje, kur zmones specialiai ateina su vaikais arba invalido vezimelyje.
V.Krėvės pr. 43 besilaukiančių ir neįgalių kasoje pasiteiravus kasininkės ar galėtų mane užleisti be eilės, nes prieš mane nei vienas stovintis nėra iš išvardintų ženkle, sarkastišku balsu pasakė : “man taves gailėt dabar ar ka..užleisiu, žiūrėk tik nenugriūk..”. Po tokio aptarnavimo tikrai daugiau nežadu lanlytis šioje parduotuvėje.
V.Kreves 43 nespėjus pasiimti grąžos ir susidėti prekes jau kito pirkėjo prekės kraunamos ir psichologiskai stumia nuo kasos. taros čekius nenuskanuoja ir tuo pačiu principu stumia nuo kasos kad tik nepastebetum.

Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Nepavyko susiderėti dėl kitų metų ES biudžeto
Nepavyko susiderėti dėl kitų metų ES biudžeto 11-20 13:08
Europos Komisija (EK) turės pateikti naują pasiūlymą dėl 2019 m. biudžeto – pirmadienį derybininkams susitarti nepavyko, nors spaudimas kuo greičiau pasiekti kompromisą toliau auga.
"MG Baltic" už draudžiamus naudoti teiginius V. Bakui prašo skirti 300 Eur baudą 11-20 12:59
Dėl reputacijai galbūt padarytos žalos su Vytautu Baku, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininku, besibylinėjantis koncernas "MG Baltic" prašo politikui skirti 300 Eur baudą.
Opozicija surinko parašus po interpeliacija švietimo ministrei J. Petrauskienei
Opozicija surinko parašus po interpeliacija švietimo ministrei J. Petrauskienei 11-20 12:51
Opoziciniai konservatoriai antradienį pranešė surinkę reikalingus parlamentarų parašus po interpeliacija švietimo ir mokslo ministrei Jurgitai Petrauskienei.

Ką manote apie ekonominę krizę?

AIG 43,30 +0,84%