Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rimi Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rimi Lietuva

Atsiliepimai apie Rimi Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Rimi Lietuva, UAB

Sveiki, o aš noriu pasidžiaugti.Labai skanę kepate duoną su dilgėlėmis. Ačiū
Atsikraustę į Tarandę labai laukėme naujos parduotuvės atidarymo. Nudžiugome ypatingai, kai sužinojome, jog tai bus būtent Rimi, nes šis tinklas yra mūsų šeimos vienas mėgstamiausių.
Deja, apsilankę iš karto po atidarymo, nusivylėme dėl asortimento. Bet pagalvojome, kad su laiku, ištirs labiau rinką, parduotuvės vadovybė imsis pokyčių.
Deja, laikui bėgant, randame vis daugiau minusų: kokybiškų vaisių ir daržovių trūksta, bandelės būna minimum dienos ar dviejų dienų senumo, kurios parduodamos šviežių bandelių kaina, pasigedome net vaikiškų "Mažylių" dešrelių.
Taigi, ši parduotuvė bus tik kaip rezervinė, nupirkti kažko "ant greičio".
Rimi Savam. Direktorė žiūrėkit savo vadovė. Rėkia ant darbuotojų be reikalo. Net nesugeba apmokimt žmogaus padoriai. Paleidžia kaip karvė ant ledo. Žmogus stengiasi o vadovai lenda jums į šikną. Gal užtai daugiau mokate jiems?!!
Sveiki, gruodžio mėnesį pirkau naminę duonos gira pagaminta Rimi parduotuvėje, Klaipėdoje. Jos kaina buvo 1.19 eu. Šiandieną nuvykęs į Rimi parduotuve, esančią prekybos centre Molas Klaipėdoje pamačiau pasikeitusią kaina vos ne dvigubai 1.99 eu. Norėčiau kad paaiškintų Rimi pardavimų administracija ar vadybininkai už tokių kainų padidinimą.
Egle 2020-12-18 18:50:31
Kaunas, Baltijos Rimi, apsauginis neprieme i parduotuve su mažu suniuku, kiek kartu eidavom neivienas nieko nesakydavo, o netgi pakalbindavo šuniuka, šuniukas idetas į striukę, matosi tik galva, nėra galimybes nei, kad užšoks ant maisto, nei kad prikris plauku kažkur, parduotuve šalia namu, visur visada taip nešames šuniuka ir tai pirmas kartas kai buvome išvaryti, parduotuve šalia namu, einame vos ne kiekviena diena, bet nuo šiandien planuojame susirasti kita apsipirkimo taška
Nėra ko pykti, higienos normos draudžia vestis (neštis) gyvūnus į maisto prekių parduotuves.
20.12.23 d. Vilniaus Jaruzales Rimi pirkau "lapino" ančiukus vakuume. Galiojimas iki 20.12.29d. Šiandiena po budėjimo ruošiau šventiška vakarienę. Atidarius pakuotes supratau, vakarienės nebus! Puvenos dvokas toks, kad teko vėdinti visą butą. Tai ką mums parduoda, kur tos šventes! Jau ne pirmas kartas, kai išmetam pinigus puvenom, bet dabar šventės ir parduotuvės nedirba nieko nenupirksi. Kas už tai atsakys, kada tai pasibaigs?!?! Ar žmogus turi, nors kokias teises šiai dienai? Kada puvėsiai nustos žmonės maitinti puvenom??!!
Sveiki, rašau iš tikrųjų su prašymu, šiuo metu visur liepiama laikytis atstumo, tačiau prekybos centrai vis delioja daugybe prekiu salelių - pro kurias yra sudėtinga praeiti - ar reik šitaip užkišfi tas sales?? laikytis atstumų tas nepadeda, nes net grustis reik. O ypač šaltu laikotarpiu žmonės su paltais su kuriais reik vaikščiot atsargiau kad nenumest prekių nuo tų salelių. Prašymas būtų sumažinti prekių salelių kiekį - mes ne akli ir žinom kur nueit kad nusipirkt vandens pvz. Ir pagerinkit vėdinimą, nes atėjus iš lauko yra karšta, ir dar dėl kaukės - veidas šlapias būna...šie nepatogumai apsunkina apsipirkimą ir didina norą kuo greičiau ištrukt iš parduotuvės.
Architektų g. Vilniaus RIMI dauguma darbuotojų nešioja tik kaukes kurios dengia tik lūpas, eilės kasose didelės, dirba tik 2 kasos, ar čia normalu?
Per 1, 5mėn., apsilankius ne vienoje Panevėžio RIMI parduotuvėje teko patirti nemalonų aptarnavimą. Vieną kartą buvo pateiktas skundas apie konkrėtaus darbuotojo neadekvatų elgelį, aptarnaujant klientą (konkrėčiai mano vyrą, užsienio pilietį). Visus kartus, kai klientas (mano vyras), lankėsi parduotuvėse vienas, buvo blogai aptarnautas, įžeistas, arba visiškai ignoruotas ir neaptarnautas. Todėl šių parduotuvių tinkle daugiau nežadame lankytis!
Noriu pasidžiaugti ir pagirti PC Nordika, Rimi dirbančiu darbuotoju, labai gaila, kad vardo neatsimenu, Darius ar Dainius, jaunas vaikinukas su kasyte..Labai maloniai aptarnauja ne pirmą kartą, dirba greitai, nuoširdus ir visada besišypantis..vertinkite tokį darbuotoją ir suteikite galimybę kilti karjeros laiptais..pirmą kartą rašau tokį komentarą, bet tikrai žmogus to vertas!!
Vilniuje, Lazdynu Rimi tikra aptarnavimo katastrofa! Apsitarnavau avitarnos kasoje, kazkas nutiko..skaneriui.laukiau 10 min pagalbos, toliau skanavau prekes, paskutinei reikejo amziaus patvirtinimo...vel 10 min laukimo! Per koronos suvarzymus! Apakau, kai darbuotoja, atejus po sitiek laiko - eme tvarkyti krepsius!... Tarytum supykusi, kad del manes, atsiprasant, jai teko pakelti sedmenis!... Pasakiau Alio!?... Man siurksciai atkirto- as nekurcia!!! Ir toliau sau tvarkesi aplink kasas..Tikrai nezinau... Prekes palikau 30 euru...
Taciau nupirkusi preke salia, Camelijoje, pamaciau, kad dar nenukraustyta, tai sumokejau, paemiau...
Nemanau, kad grisiu ten nervu gadinti.. kokiu asocialu reikia prisirinkti!
Siaip dirbu Vokietijoje- nerealu ten toki pamatyti.
Labai jau, , kokybiški" poieriniai maišeliai. Prie kasos suplyšo maišelis, prekės išsitaškė, o kasininkė nė nekrustelėjo pasiūlyti kitą maišelį, tik skubiai muša kitas prekes kitam pirkėjui. Fui.
Maišeliai tokios kokybes tik dviem žurnalam nešti
Dėkoju visam RIMI LIETUVA, UAB kolektyvui ir bendradarbiaujantiems asmenims už dideles pastangas įgyvendinant Piliečio viziją ir norus.
Sveikinu visus su Baltosiomis metų šventėmis.
Tegul toliau ir visada tęsiasi gražios jūsų tradicijos ir viskas bus padaryta žmogui ir tėvynei.
Vakar Raudondvario pl. Rimi pirkau išreklamuotą per TV silkę su cinamonu. Gerb. maisto technologai, ar jūs patys bent paragaujate ką sukūrėte? Druskos pridėta tiek, kad net žandus sutraukė, o cinamono daugiau, nei bandelėje su cinamonu. Visiška nesamonė. Norėjau silkės, o gavau sūrų cinamoną su sikės atvaizdu. Teko viską išmesti. Manau, Rimi prisipirko nekokybiškos silkės ir tokiu būdu bando atsikratyti, net reklamą paleido per TV. Gaila ne tų kelių sumokėtų eurų, bet kad durnina pirkėjus.
P.S. Koks skirtumas, kad čia rašomi skundai, juk administracijai nusispjaut į juos. Nėra nei vieno atsiprašymo ar komentaro.
Pirkta kalakutienos mesa vakuume galiojanti dar +2 dienas. Ruosiausi gaminti grizusi pietus. Pradariau o gi “laba diena” - pasvinkusi mesa. Taigi, rimi - sakot “kiekviena diena geriau”, bet istikruju jau 3 kartas Klaipėdos Pc Molo Rimi nusiperku dvėselenos.
Gaila ne pinigu, o laiko, ir galimos gresmes sveikatai tiek sau ir savo vaikui.
Pirkti fasuoti makaronai su mėsos farsu 300g.prie sveriamo skyriaus. Tai tame indelyje tarp tikrai skanių makaronų vos ne 100 plaukų. Tai kaip ir kokiu būdu jie gaminami????
Atsargiai pirkite rimi.lt parduotuvėje už užsakymą pinigai nuskaičiuoti du dartus ta pati suma. Žadėjo grąžinti pinigus daugiausia per 5 dienas, praėjo jau 10 dienų pinigų dar nėra. Į laiškus atsakinėja tik į kas trečią ir tai nieko doro nepasako. Kažkoks pasityčiojimas iš klientų.
Pirkau kakavos pyragą su varškės įdaru, jūsų naujiena! Kg kaina 6.99eur Rimi SAVAS Savanorių /Kovo g. sankryžoje ir man vietoje 1kg "sugebėjo" pasverti 4.795kg.!!!
Audronė 2020-11-28 12:07:05
"Rimi " parduotuvė Vilniuje PC "Panoramoje", Tikrai niustebino kasos darbuotojų reakcija į pastabas. Prieš maždaug 1 sav. atsiskaitant banko kortele paklausiau kasos darbuotojo, kodėl nekontroliuojami atstumai, kurie būtų naudingi ir COVID prevencijai, nes kitas pirkėjas stovėjo tiesiog už nugaros, o paprašius laikytis 2 m priavlomo atstumo karantino metu, atsakė - " Aš su kauke", kasininkas tiesiog patylėjo. Apsiperkant šį penktadienį toje pačioje " Rimi " tik pateikus jų nuolaidų kortelę prisistatė jų apsaugos darbuotojai ir stebėjo visą atsiskaitymo laikotarpį ir dar po to, tiesa per atstumą.
Ar tikrai teisingai suprantamos PSO rekomendacijos ir ar nuolaidų kortelės nenaudojamos pirkėjų persekiojimui. Beje atsiskaitant banko kortele manyčiau atstumas privalomas ir nesant įvesto karantino.
Kasininkui ir pasisveikinti tik nepamirsk ir dar mandagiai o tai ponaičiam net žvilgsnis gali užkliūti, ir teisingai paskaičiuok.ir korteke paklausk ir del kaukes primink kad užtrauktu ant nosies.o tai ale nukrenta ir galiausiai išeik iš kasos sudidorok su kitu pirkėju kad stovi per arti Ponios, dar gal per snuki suduoti???nu žmonės, saugokim patys save.Taip negalima, jus nužmogėje...tuoj neturėsit kas Jus aptarnaus.Jus viena, o per kasininka praeina 300 pirkėjų.Juostom grindis sužimėtos ir laikykes atstumo to.Bijot užsikrestiužsakinėkit maista internetu!!!briedus rašot.Kasininkas kaip visada kaltas.
Tragedija, parduoda negaliojantį maistą, bent žinosiu ką kaltint susirgus. O negalioja ne ten kelias dienas, o kelis mėnesius.
Atsargiai prekinkitės parduotuvėje Rimi L. Asanavičiūtės g. 20/2, nes ten dažnai prekės parduodamos be ženklinimo. Pirkau klasikinį pomidorų kečupą, Suslavičiaus 1, 25 kg., kaina 3, 29 Eur. Produktas be ženklinimo ir, atitinkamai, be skonio kokybės ženklo. Būkime budrūs.
Saugokime sveikatą. Ir gražių švenčių.
Čekį ir produktą turiu.
2020.11.25 apsipirkinėjau Kaune, Savanorių pr. esančioje Rimi parduotuvėje. Norėčiau padėkoti žuvies skyriuje dirbusiai pardavėjai Aušrai, kuri pasiūlė įsigyti krevečių ir suteikė gerą informaciją, kaip skaniai paruošti jas. Vakarienė buvo puiki. Dar kartą ačiū jai.
Šiaulių Saulės miesto Rimi pakelis vyšninių pomidorų visiškai sugedęs, nors atrodė, kad tai vienintelis pakelis, kuris bent atrodė "padoriai". Rimi ne pirmą kartą nuvilia maisto šviežumu, taip liaupsinamu savo e. svetainėje.
Tiesiog nuostabus Rimi mylia (savanorių, Vilnius) apsaugos darbuotojų darbas. (Sarkazmas) Šiandien 2020.11.24 apie 18:30 vyras ramiausiai vaikštinėjo po parduotuvę be kaukės, kai tuo tarpu šalia buvusi moteris buvo su kauke.
Šiaip nei srautas reguliuojamas, nei patys darbuotojai atsakingai žiūri į karantino ir pandemijos situaciją, dažnai matosi kaukės ant smakro su atvira nosimi.
Nežinau kelintą kartą užsukau ryte pusryčiams šviežių bandelių. Ir toks nusivylimas eilinį kartą, bulkos visiškai sudžiuvusios, o ir kaina neadekvati visiškai. Iš pirmo žvilgsnio atrodo valgomos, bet atsikandus viskas pasidaro aišku. Dar norėjau tą bulką nunešti kepėjai ir numesti atgal, bet iki tokio lygio nenusileidau. Jeigu jau parduodat nešviežias bulkas tai darykit kainą adekvačią ir įspėkite, kad iš vakar ar net užvakar čia guli. Tiek maxima, tiek iki vakarais išparduoda bandeles ir tokio bajerio, kad nusipirkti ryte kietų bandelių net nėra rizikos. Po tokių bajerių išvis nesinori pirkt nei bandelių, nei duonos, nei išvis kažko čia gaminto.
Laba diena, noriu pranešti kad parduotuvėse RIMI adresų Ukmergės 308, nėra isdideta kurį tikrai yra sandėlyje fasuota lietuviška vyŝta už 1.53, pamačiau tik kaina, dėl darbuotojo tinginystės, pirkėjas išeina į kitą parduotuvė.
Atkreipkite dėmesį!
RIMI POMELO!!!!!!!! tai kazkokie sumedeja vaisiai parduodami 2020 10 14 rimi vadybininkai atsakingi uz kokybe jus bent paragaukite, kisdami toki suda i lentynas!!!!! GEDA..
Rygos g 8 rimi, didesnio bardako niekur nera, stovi lauki cigareciu o kasininke net nekreikia demesio!!!! Mandagiai paprasai demesio tai su zvilgsniu tokiu buvau paziureta kad jau nieko ir pirkt nesinorejo!!!!!
2020-10-02 apie 13:30 apsipirkinėjau Kaune, Raudondvario pl. esančioje Rimi parduotuvėje. Kasininkė buvo su kauke, pirštinėmis. Jei gerai įsidėmėjau kasininkės vardas Diana, sėdėjo trečioje kasoje. Baigusi aptarnauti prieš mane esantį pirkėją, kasininkė prasidarė stalčiuką, pasiėmė kelis bulvių traškučius ir suvalgė. Po to uždarė stalčių ir pradėjo skenuoti mano prekes. Klausimas, ar kasininkai neturi laiko pavalgyti, ar tiesiog labai nori užsikrėsti? Nes su tomis pačiomis pirštinėmis ima pinigus, skenuoja prekes ir valgo.
Situacija (Vytauto pr. 24, Kaunas) 9:55 val. Rugsėjo 24 d. Situacija nėra bloga, bet norėčiau pateikti užklausą. Visose parduotuvėse kai kosoje, kurioje pardavinėjamos cigaretės, eilė nežmoniška ir žmogus skubantis paprašo paduoti cigarečių ir nueisiantis apmokėti savitarnos kasoje visos pardavėjos maloniai paduoda arba pagelbsti savitarnos pagalba. Šį kartą ir savitarnoje buvo žmonių, tad nesupykau kai savitarnos pagalba atsisakė, nes taip pas ją būtą daug žmonių, bet kasininkė irgi atsisakė duoti, atseit negali leisti man neštis į savitarną. Tad klausimas ar čia tik Rimi parduotuvėje kasininkės šiaip tingios ar su savais principais, ar pas jus kitokios vidaus taisyklės nei kitose parduotuvėje?
Pirkau sprandine fasuota dytuvos rimi, galiojimas dar geras, bet parsivežus namo, pradarius pakuotė mėsa susvisnkus visa, smirda!! Važiuoju, grazinu atgal, paemu kitą sprandine taip pat fasuota, parsivezu namo ir vualia vėl susvinkus!!! Jus ziurekit savo prekių asortimento kokybe o ne lenkus kaltinkit, kad produktai sugedę.Geda už jus, daugiau ten neaiprakinsiu ir kitiems nerekomenduosiu.o dar sakote kainos ir kokybės santykis.Brangi parduotuvė bet kokybės 0
Apsipirkau Kaune savanoriu Rimi, pirkau pyrago su 50%, ir man ne tik nepritaike nuolaidos, bet ir du kartus priskaiciavo pyraga pilna kaina. buvo pilna zmoniu, dirbo labai greitai ir nieko nepriziurejo kad butu viskas normaliai.
Sveiki, pirkau RIMI žagarėlius medaus skonio sirupo "Kažkas tokio" yra neskanūs, nes sukramčius jaučiasi kartus aliejaus skonis.
Esu 8 men nescia. Apsiprekinau Galgiu Rimi, kadangi prekiu buvo daug ir jos sunkios iki automobilio prekes issiveziau krepselyje su ratukais. Tai vienintelis "nusikaltimas " kuri neva padariau, tuo labiau krepseli ar ratukus visada grazinu. Veliau neradau informacijos, kad pasilegiau netinkamai, nes info draudziancios isivezti krepseli i lauka apskitai krautuveje nebuvo. Viskas baigesi asaromis, nes atleke apsiputojes apsaugos darbuotojas, isplese is ranku krepsi su pirkiniais ir nieko nespejus susivokti rekdamas nusinese atgal i parduotuve. Vos spejau paskui ji, paprasiau, kad grazintu prekes, ar padetu nusinesti, buvau dar labiau apsaukta. Sioje parduotuveje zmogiskumas kazkur dingo, o taisykles tapo svarbesnes uz bet kokius garsiai deklaruojamus etikos kodeksus. Prekes iki auto parsitempiau pati, isklausiusi dar nemazai repliku... Sekmes uzdirbant pelnus.
Pasitikrinkit šaldiklius, nes pirkau ledus ir ledai ištižę visi.
Labai prastas ir neprofesionalus informacijos (internetu) aptarnavimas. Derėtų geriau apmokyti savo specialistus, nes aptarnavimas praktiškai neegzistencinis ir nesulaukiau atsakymų į užduotus klausimus.

Be to, labai daug netikrų nuolaidų. Visiškai negražiai ir pasityčiojant iš klientų. Pavyzdys - buvo 40% “nuolaida” buities valymo prekėms, tai beveik visas skyrius švytėjo geltonom kainom su 20ct (arba max 10%) nuolaida ir vos tik kelios prekės buvo ne akcijinės kuriom galiotų 40% nuolaida. Kaip žinia, parduotuvė netaiko nuolaidų “akcijinėm” prekėm. Išvada - tinklas laiko lankytojus kvailiais ir žaidžia apgaulingom reklamom.

Negana to nekartą teko matyti SUPELIJUSIUS nukainotus produktus - tai labai šlykštu.

RIMI kokybė nukrito ir labai, o kainos stipriai didesnės. Esu pastovus klientas Užupio RIMI jau 3 metus, bet panašu, jog parduotuvės tinklas pradėjo labai stipriai nusivažiuoti ir teks rinktis kitą.

Buvo gerai, bet dabar - labai labai blogai.
Lukezis 2020-08-18 00:54:50
Buvau apsipirkti su šeima ir labai pasipiktinau kai darbuotojai vaikšto su kaukėmis po nosimi, aš nesuprantu kam tada ta kaukė jei ji po nosimi ?
Pats dirbu kitame PC, esame ten griežtai priversti dėvėti pilnai kaukę. Nežinau ar Rimi darbuotojai vienodai dirba 12 ar daugiau valandų. Bet tiek valandų su ja išdirbti, dėvint pilnai kaukę yra didžiulė kančia. Mes ne tik priversti dėvėti kaukę salėje, bet bet kur darbuotojų vietoje, išskyrus poilsio skirtame vietoje. Taip, kad Jūs pirkėjai, klausimas jums, kiek jūs išbūnate per dieną valandų su kaukę? Ar išbūnate bent jau 8 valandas? Gal dar ir lauke su jomis vaikštote? Patys dirbate, darbus turite? Darbe ten dėvite kaukes? Kiek žinau aptarnavimo srityje, ten jau priversti dėvėti kaukes. Bet ar jūs iš aptarnavimo? Kas dirba ofisuose, gamyklose ir t.t.? Ten jums liepia dėvėti kaukes? Kaip ten padėtis yra? Žinau iš savų, kad niekas ten ofisuose ir pan. vietose nedėvi kaukių. Niekas ten jų neverčia. Tai, kad tie kurie čia rašinėja, skundžia, įdomu kaip yra viskas pas jumis? Ir ar yra teisinga taip jums elgtis?
Rimi parduotuvė Europos Pr. Kaunas, ar viskas pas jus gerai? 8:20 val. dirba viena kasa, prie kurios būriuojasi jau 7 klientai, parduotuvėje skelbiama kad apsipirki ir mokeki savitarnos kasose, su mielu noru, bet nei viena kasa neįjungta. Sakyciau vienas rytas toks pasitaikė, bet ne taip buna kiekviena rytą. Šiandien tiesiog palikau prekes prie kasos! Žinau su personalu problemos, bet tai kaip neveikiančios savitarnos kasos???
Anoniniminei kasininkei
2020-08-13 11:07:04 IP 28m87875
Anon. 2020-05-20 18:20:23
Atsiliepimas ne apie parduotuvę, bet apie pačius pirkėjus. Dirbu kasininke jau kuris laikas ir esu pasibaisėjus žmonių akiplėšiškumu ir kartais net kvailumu. Pamatot nuolaidas, bet niekada nedaskaitote, imat prekes ir toks jausmas, kad tuo momentu būnat užsimerkę ir kainą sugalvojat šiaip sau iš galvos. Apie pasisveikinimus išvis patylėsiu. Skundžiatės, kad kasininkės nesisveikina, bet patikėkit ir geriausiam darbuotojui atsibosta būti ignoruojamam. Dar yra tokių pirkėjų, kurie specialiai išmėto prekes ar padeda jas ne į vietą. Ne kartą darbo pabaigoje randu vištieną prie moteriškų apatinių, batoną prie automobilių prekių ir t.t. Pagalvokit, jeigu pas jus į darbą ateitų ir elgtūsi taip pat, kaip jūs elgiatės prekybos centruose. Ar jums patiktų ? Dar labai didžiulė bėda - supratingumas. Kasa užsidaro, padėta lentelė ir visada atsiras tokių su “ keliom prekėm” bet palaukit, aš irgi žmogus, aš irgi noriu eiti namo. Kodėl aš pasibaigus darbo valandom turiu skanuot jūsų prekes, nes jums autobusas ? Tas pats autobusas bus ir už 15 minučių, todėl įsidėmėkit, kad toks pasiteisinimas jau atsibodęs, sugalvokit kažką naujo. Verkiate, kad mažai kasų. Bet dėl jūsų niekas ir nenori dirbti šito darbo, nes ne kiekvienas gali atlaikyti tokį spaudimą. Labai dažnai tenka dirbti nuo ryto, tai tie žmonės, kurie ateina išsikeist pinigų - dekit pragare. Iš kur jūsų manymu parduotuvė turi turėti smulkių pinigų ? Mes iš jūsų juos ir surenkame. Įsiminkite, kad parduotuvė tai ne bankas. Einat šiukšlinat kur papuola, ne kartą esu sugėdinusi ir nuvedusi prie šiukšlinės. Apsižvalgykit, jų tikrai pilna kiekvienoje parduotuvėje. Suprantu, kad dirbu aptarnavimo srityje ir mano darbas klientus aptarnauti mandagiai ir maloniai, bet mieli klientai, nepamirškit, kad kaip jūs su žmonėmis elgiatės, taip ir jie su jumis.
Skaitau Jūsų atsiliepimą ir suprantu, kaip Jums skaudu. Kadangi visada būnu tik pirkėjo vietoje, matau, kokia vyrauja apgalėtina kultūra. Kai kurie individai yra visiškai praradę žmogiškąsias savybes. Elgiasi kaip gyvuliai. Lekia nieko nematydami, grūdasi, griebia, išverčia prekes, pasikuitę lentynose palieka betvarkę. Nuolat matyti bet kur palikti prekių vežimėliai ir krepšiai. Vaizdas, apie kurį rašote, kai mėsgalys numetamas prie moteriškų apatinių, tiksliau sakant, bet kur - yra nekart matytas. Ir stebiesi tokiu individų nugyvulėjimu. Apie pagarbą aplinkiniams ar parduotuvės personalui gali tik pasvajoti. Todėl puikiai suprantu Jūsų nuoskaudą. Svarbiausia, neatbukti patiems, nesitaikstyti su tokiais individais ir jų elgsena. Netylėti ir reikalui esant, padaryti pastabą bei sudrausminti. Linkiu Jums sėkmės. Ir dar noriu pasakyti, kad yra ir kultūringi pirkėjai. Gal jie mažiau matomi negu chamavoti, bet vis dar yra... Laimei.
Iki 08.10 buvo 30 prc.nuolaida gyvūnų maistui, tačiau vakare 21.30 nuolaidos jau nebegavau.Pardaveja paaiškino kad greičiausiai todėl kad liko pusvalandis iki uždarymo.Ar nuolaida neturėtų galioti visą dieną, ar kažkas sugalvojo anksčiau baigti darbą.Kaišiadorys.
Pirkom bandelės su dešrelėmis ir radome kirminuku. Atnešėme iš kart i parduotuvė tas bandelės, neseme pas kasininkė kuri mus aptarnavo. Pareikalavo čekio, jo neturėjome ir niekas net ne pažiūrėjo nei bandelių nei nenuėjo patikrinti kitu bandelių jokio susirūpinimo visiškai. Pinigų žinoma irgi neatgavome. Visiškas ne atsakingumas, net nebuvo išimtos jos iš pardavimo. Apsipirkom dercekliu Rimi.
Jau kelintą kartą Krėvės pr. Ir Savo rimi parduotuvėse pastebiu jog prekiaujama šviežia mėsa, kuri išėjusi iš galiojimo 1-2dienas. Priekyje padėta mėsa po galiojimo, o galiojanti nugrūsta į galą. Aiškiai apgaudinėjami klientai, NEREKOMENDUOJU apsipirkinėti apgaudinėjančiame prekybos centre. Jokiam kitam tinkle tokio grubaus pažeidimo nesu pastebėjus
Nesuprantu kokiu tikslu rimi pasidariusi kasą nėščiosioms ir mamoms su vaikais jeigu vistiek niekas nereaguoja? Stovi kilometrinė eilė ir niekam nerūpi...žmonių pilna, o dirba tik dvi kasos. Apgailėtinas aptarnavimas. Ir nusiimkit tuos ženklus nuo kasų, kad aptarnaujama be eilės, nes visiškai neatitinka jūsų politikos.
Siandien, ką tik teko matyt, kaip vienoje iš jūsų parduotuvių, už Vilniaus miesto, savitarnos kasininke buvo pakviesta vienos klientes, kad suskenuotu prekes. Manau, ta kasininke laukėsi, sunkokai jai teko lankstytis. Likau apsalus tokios klientes norais savitarnoje. Manau, ta mergina savitarnose ir dirba tam, kad jai nereiktų skenuoti. Baisu, ką jos patiria.
Atvaziavom i jusu parduotuve (ogmios mieste), ir pasirodo nuo 20valandu arbuzo nusipirkti buvo negalima;) praseme gal 5 skirtingu darbuotoju praseme perpjauti, visu atsakymas buvo”man nepriklauso”. Isvaziavome be to, del ko atvaziavome. labai liudna ;) (pripjaustytu nebuvo)
tokių kainų nei vienam prekybos centre nemačiau.Reikia būti IDIOTO, kad pas Jus pirkti
Meideinos g. Rimi, pavoge pinigine su tikrai nemaža suma pinigu, atėjus pas apsauga, paprašius atsukti kameras, pasakė, kad negali nes dabar darys inkasacija. Apsauga paklause kurioje vietoje buvo pavogta pinigine, parodžiau, prie spinteliu daiktam pasidėti. Atsakymas buvo toks “nieko negalime padeti, kameru ten nera” Ar tai normalu, tokioje vietoje, privalo būti kameros. Apsauga neatlieka savo darbo. Tegul kas ka nori tas ta vagia, taip išeina ? Tikrai nemalonu.

Hilla
Riešutai Jums

Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Delikana
Didmeninė prekyba maisto produktais

Adresas: Taikos pr. 94, LT-51178 Kaunas.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; mažmeninė prekyba; sveiki produktai.
UAB Delikana – didmeninės prekybos maisto produktais įmonė, veiklą pradėjusi 2007 metais. Asortimentą sudaro: ATVĖSINTA MĖSA Atvėsinta paukštiena Atvėsinta kalakutiena Atvėsinta kiauliena UŽŠALDYTA MĖSA ŠALDYTI PUSGAMINIAI SVEIKI BEI EKOLOGIŠKI MAISTO PRODUKTAI BAKALĖJA KEBABŲ MĖSA UAB Delikana klientus aptarnauja...
Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu
Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu 01-13 11:15
Didžiausias Lietuvoje odontologijos klinikų tinklas siūlo pacientams konsultuotis virtualiai. CLINIC|DPC marketingo vadovė Paulina Šlėvė sako, jog nuotolinis konsultavimo būdas leidžia...
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas 01-11 09:32
Rekvizitai.lt skelbia labiausiai augusių įmonių (AB, UAB, MB, IĮ) sąrašą. Skaičiuojamas 2020.01.01 - 2020.12.31 darbuotojų skaičiaus prieaugis. 1. UAB "Barbora" +795 2. UAB "Biuro" +487 3...
Vokietijoje nuo koronaviruso paskiepyta daugiau nei 1 mln. žmonių
Vokietijoje nuo koronaviruso paskiepyta daugiau nei 1 mln. žmonių 01-16 18:44
Vokietijoje nuo koronaviruso jau paskiepyta daugiau kaip milijonas žmonių, o Ispanijos vyriausybė žada iki vasaros paskiepyti didelę dalį šalies gyventojų.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Western Union 21,93 +1,25%
Keurig Dr Pepper 31,86 +1,01%