Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rimi Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rimi Lietuva

Atsiliepimai apie Rimi Lietuva, UAB

Tai, ko nori tu
Parašyk savo nuomonę apie Rimi Lietuva, UAB

Rimi Savas, ne pirma kartą tenka įsigyti sugedusios pieno gaminių produkcijos, nors galiojimo data dar kaip rašoma ant pakuotės tinkama naudojimui. Šį kartą grįžau namo su sugedusia grietinėle, nuo pirkimo buvo praėje 10 minučių, todėl ji tikrai nesugedo dėl mano kaltės. Grįžus į parduotuvę su sugedusiu produktu buvau užpulta ir išjuokta parduotuvės darbuotojos kuri pasiūlė sugedusią grietinėlę pamaišyti: “ant dugno gal bus skystesnė”. Ir paklausė kam čia keliu problema, gi tik euras… Taip man tai tik euras, bet toks klientų aptarnavimas bei produktų kokybė yra nepriimtina.
Jau ne pirmą kartą susiduriu su neadekvačiu darbuotojų elgesiu Rimi parduotuvėje Alytuje (Ūdrijos g.). Parduotuvėje yra veterinarijos vaistinė, į kurią einant ir nešantis mažą šuniuką nuo pagrindinių iki veterinarijos vaistinės durų supuola keli apsauginiai ar kiti darbuotojai kaip prie didžiausio nusikaltėlio. Neva negalima šuns neštis į VET vaistinę, nes tai ne šunų parduotuvė (?).
Toks jausmas, kad į parduotuvę bandžiau įsivesti arklį.

Darbuotojai apie elementarią bendravimo kultūrą ar mandagumą net negirdėję.
Rimi Didziojoje gt. Vilniuje - UBAGYNAS Gyvenu salia ir einu i maxima arba i iki kur yra prekiu asortimentas Po 2 metu (daugiau ner ko ten eiti) uzsukau i Didziosios Rimi - zmoniu nera - todel, kad butiniausiu maisto produktu nera UBAGYNAS
Dažniausiai numoju ranka į tokių žmonių elgesį (nešvaistau savo laiko ir energijos), tačiau kai tai vyksta visada:), - iš visų šioje RIMI VILNIUS OUTLET darbuotojų. Mano nuomone čia dirba visi surinkti pikčiausi, nemaloniausi, labai labai žemo intelekto ir prastos nuotaikos darbuotojai, kurie nekenčia kiekvienos skenuojamos prekės, apie žmogų kuris pas jį ateina aš leisiu jums įsivaizduoti.
Aš pati dirbu šiame prekybos centre, ateinu Rimi pietų, aptarnauju tuos pačius klientus ir suprantu kas yra aptarnavimas.
*Darbuotoja dirbusi 06.19 ryte informacijoje, bei dar vienoje kasoje:)
Jos bendravimas mane šokiruoja, kiekvieną kartą. Atėjus klientui, ji varto akis, jokių “sveiki”, ”laba diena”, sako: - ko nori? (Jūs gerai perskaitėt) :)
Pasiųskite slaptą pirkėją atsistoti informacijos kasoje, kol tuo metu veikia ir kita, aš su vartimu akių, mano ištartu- sveiki su šypsena, o jų visiška tyla į mano pusę, sakymu: - stok i bendrą eilę, niekas čia TAVĘS neaptarnaus asmeniškai, matai užsigeidė, susidūriau ir su kita darbuotoja, apibūdinsiu - stambi, riebaluotų šviesių plaukų, ši persona yra ikona, aš manau, kad šios moterys dabar aptarnaujančios tokius kaip aš žmones, labai gadina nuotaikas : (
Aš turbūt esu pati geriausia klientė kokią gali turėti darbuotojas, nes aš žinau ką reiškia būti tuo darbuotoju, pagarba kitam yra svarbiausia.
Šioje rimi dirba neįg. mergina, noriu ją pagirti, ji nuostabi :)*
Taip pat puikus vaikinas kartais dirbantis informacijoje. Z
2022.06.18 PC Panorama. Eilini karta likau kalta ir apsaukta, kad turejau tik 50 eur, kupiura. Nebylys kasininkas yra labai nemandagus ir piktas. Palikite jam rytais didesni smulkiu pinigu likuti, negi tai yra tokia didele problema. 5\1203690 kasa 0007
Rimi ir Neste bendras projektas - apgavystė. Panaudojus Rimi kortelę, Neste nuolaidos dalis suteikiama, o Rimi - ne. Paskambinus į Rimi - jie nemato, kad kortelė buvo naudota….. super paaiškinimas! Juk niekas dėl tų centų nevargs….. Melagiai ir a*******i. Nesinaudosiu Rimi paslaugom, jei tik galėsiu ir draugus atkalbinėsiu.
N-kartų rašiau į [email protected], kad nustotumėte erzinti klientus su reklaminėmis prekėmis, kurių neturite. O šiandien ir vėl ta pati istorija Ukmergės 308, Vilnius, kai tik prasideda šaltinio vandens AQUAViA akcija, jo šio parduotuvėje niekada nėra, gaudyk lyg laimės žiburį. Kam reklamuojate - ei dar neturite. Dar kartą klausiu, kada nustosite erzinti savo pirkėjus?
"PC Panorama" Rimi aptarnavimas tiesiog tragiskas! Tiek kasose tiek sveriamu produktu skyriose! Zmogus kuris surenkineja apsipirkymo krepselius-jas tiesiog stumdo ant zmoniu, maciau pati ne pirma karta ir stovedama eileje pati vos neuzsigavau jai nebuciau pasitraukus!
APSIPREKINAU RIMI GEGUŽIU G.30, ŠIAULIA 2022-05-26 13:48.NAMIE, PERŽIUREDAMA PRODUKTU ČEKI, NUSTEBAU, KAD UŽMOKEJAU UŽSALDAINIUS "RAUDUONA AGUONA " -4, 11€, KURIU NEPIRKAU IR KURIE MAN NET NEPATINKA, TODEL JU NEKADA NEPIRKČIAU, KASININKE, MATYT, ABRA -KADABRA DARO, KAD MOKI IR NEGAUNI.TUO METU DIRBA VIENA KASININKE, KURI PRODUKTUS NESTUME, O REIKEJO PERSITEMT, KAD PASEKTI, JUODAPLAUKE, NEAUKŠTO UGIO.
Niekada nerašau blogų atsiliepimų, bet, deja, šiandien Rimi Zarasų 5, Vilnius sveriamų šviežių produktų skyriuje įsigijau jau su kvapu, pagleivėjusias vištų kulšeles, suma nėra didelė, bet, žiūrint į tai, jog esu pastovi klientė, apmaudu.
Esu pasipiktinusi Ukmergės Rimi parduotuvės uždarymo laiku. Parduotuvė dirba iki 22h, atvykus į parduotuvę 21:56 stovėjau prie durų ir prieš mano akis durys jau buvo užrakinamos. Manau, kad parduotuvė turėtų būti užrakinama lygiai tą valandą iki kurios ji ir dirba. Tuo labiau, kad buvau atvykusi nusipirkti vieno konkretaus daikto.
Klaipėda, Luiza Rimi parduotuve, žmonės žiūrėkite būti nai galiojimo datas, šonkauliukai su kvapų pažiūrėjau data, jau iš po galiavimo 1 d...ledai siaubas kažkokie palaikyti šiltoje patalpoje, o vėliau sugrudti atgal į šaldytuvą sulaužė, sutraiškyti,.Gėda
Rimi Vilnius, Kedrų g., niekaip nesugeba susitvarkyti su ten nuolatos viešai vartojančiais alkoholinius gėrimus asmenimis. Treti metai iš eilės prie įėjimo antrame aukšte tas pats vaizdas. Labai nemalonu eiti į parduotuvę. Nemalonus kvapas nuo neadekvačių asmenų.
Rimi esanti savanorių 321
Pati nemaloniais pardavėja Genovaite
Labai nusiviliau rimi taromatu Jeruzalės g. 4, Vilnius, su vyru nusprendem priduoti tara (nemažej buvo, apie pusmeti rinkta????) kaip pridavinejom 2022.05.15 diena išbiego ten dirbes darbotojas ir ant viso kvartalo pradejo riekti (rusiškai) ka mes darom šiandien išeigine o jus su savo tarom, " man užkniso dežes keisti" labai buvo nemalonu, visi žmones žiurejo i mus. Prašom labai pabendrauti su darbotajeis ir išmokyti mandagumo dirbti savo darba.
2022-05-11 rimi kedeu gatve.
Tik norejau pasakyt kad kasos pardaveja Kristina yra begalo maloni ir nuosirdi asmenybe, labai geros sielos zmogus. Aciu, kad nors tik skenavot mano prekes - bet pakelet nuotaika visai dienai.
Nusivyliau Rimi Pc Panorama. Nusipirkau Rafaello torto gabaliuka, atsinesiau namo, pasidariau arbatytes ir po pirmo paragavimo pajutau nemalonu puvesiu skoni. Pagalvojau nu gal pasirode, isardziau visa torto gabaliuka, paragavau atskirai vidu ir virsaus papuosima, tada jau supratau kad nepasirode, galu gale pajutau puvesiu kvapa. Diena ir taip buvo ne kazka, tai galvojau pasikelsiu nuotaika saldziu tortu. Na jum pavyko dar daugiau sugadint diena.
Ramunė 2022-05-09 18:41:56
Ačiū už atsakymą. Vadinasi kurtieji gali mėtyti prekes ir pinigus. Sėkmės ????
Aš nesakiau, kad gali mėtyti. Jūs parašėt, kad apsipirkimo metu pardavėja su jumis nekalbėjo, tai pasakiau dėl kokios priežasties. :)
Kristina 2022-05-09 18:28:59
Pardavėja Aldona yra kurčnebylė, ant vardo kortelės yra nurodytas kurčiūjų ženkliukas.
Ačiū už atsakymą. Vadinasi kurtieji gali mėtyti prekes ir pinigus. Sėkmės ????
Ramunė 2022-05-07 16:35:49
Gegužės 7d. apsipirkinėjome Palangos Rimi. Pasitaikė labai nemaloni kasininkė. Į pasisveikinimą neatsakė, prekes mėtė, pinigus taip pat numetė, kurie vos nenukrito ant žemės. Vardas - Aldona. Viso aptarnavimo metu nepratarė nei žodžio, labai pikta moteris. Pasijutome kalti, kad perkame.
Rimi Europos pr. Kaune 05.09 pirkau kiaulienos farša, pasigaminta maistą, turėjom išmesti, nes visas faršas buvo pilna smulkių kiaulių, gal su kaulais mėsa malat.
Snd.Kaune, pramones pr.nuolaida pieno produktams 40%.8val.9min.musu "mieli"verslininkai pilnais vezimais isveze didziule dali, kurios greiciausiai nuguls privaciu pard.lentynose.Ar ne reiketu darant tokias akcijas, riboti perkamu prekiu kieki?
Balandžio 21 d. Buvo akcija "visiems valgomiesiems ledams 40% nuolaida", pabrėžiame žodį visiems. Bet atėjus prie kasos pasirodo, kad nuolaida taikoma ne visiems ledams, o tiems kurie neturi akcijos. Labai patogu pakelti kainas tada geriausiems ledams uždėti mini akciją 1 euro ir kabinti melagingus plakatus, kuriais tyčia apgaudinėjami klientai. Vienas mokantis skaičiuot pastebėjo, o kiek dar daug žmonių kurie nepastebėjo, kaip juos apgavo. Graudu.
Vilniuje, Achitektų g.19 Rimi kasoje dirba labai maloni ir paslaugi, ar ryte ar vakare visada su šypsena moteris.
Akių kontaktas ir pirkimo proceso užbaigimas tikrai labai pozityviai nuteikia.
Norėčiau palinkėti jai sekmės darbe, bei didelio darbdavio įvertinimo šiai nuostabiai darbuotojai!
Kasininkės idenfikacijos nr #00693075
2022.04.19 19:14 val
Visada norisi sugrįšti....
Rimi Nordika vietoj ledų košytė. Kažkaip nei pernai metais, nei šiemet saldiklių temperatūros nesusitvarko...
Domeikavos rimi neapsižiūrėjusi nusipirkau bri sūrio kurio galiojimas baigėsi prieš mėnesį!!!! Kaip apskritai tokios prekės dar lentynose!??
Treciadieni uzsukau i Rimi Nordic Pasiziurejau siulomus asmeninius pasiulymus Aktyvavau sausainius Atseit Velykoms Nusipirkau su nuolaida 50 gr sausainiu paragauti ar skanus Patiko Is karto nuejau ir prisidejau daug Ir vel i kasa Ir kiek buvau nustebinta Po 5 min jau nuolaidos NEVUVO Pasirodo Rimi asmeniniai pasiulymai vienam kartui, taciau Rimi to neraso
Daugiau i Rimi neisiu - mano nuomone savo asmeniniais pasiulymais iesko durniu
Sveiki, parduotuvėje Vilniuje, Medeinos g. prie pieno MŪ buvo kaina 1.35, tačiau kasoje išmušė 1.70 (apytiksliai). Norėjau išsiaiškinti, bet salės darbuotoja pasiaiškino tuo, kad trūksta rankų, daug darbo, nespėja...Nors iš vakaro ten to pieno su tokia kaina nebuvo.
Manau, čia buvo sąmonibgas pirkėjų klaidinimas.
Sveiki, pirmą kartą teko užsukti į Jonavos Rimi, bet gaila teko nusivilti. Pirkau ledą, tik išėjus iš parduotuvės atplėšus pakuotę jis buvo patižęs ir sutraiškytas, kadangi nesilaikė ant pagaliuko maloniai paprašiau pakeisti. Ledą, tai pakeitė, bet man buvo atsakyta, kad jie visi tokie ir dar gavau pretenziją, kad neva per ilgai laikiau rankoje ir kam perku, jei matau kad minkštas. Na, jei jau perku norėčiau gauti kokybišką prekę ir kad būtu galima ją normaliai suvalgyti. Suprantu visko pasitaiko, todėl perspėjau kad patikrintų kokybę, nes ledai neturėtų būti tokie. Tik apmaudu, kad turėjau sulaukti tokių replikų iš dirbančio personalo. Ps: labai tikėtina, kad tokių replikų sulaukiau iš pačios vadovės ar bent jau ilgalaikės vyresnio amžiaus darbuotojos. Sprendžiu iš skirtingos darbuotojų aprangos.
Kovo 18d. apsiperkant Kauno m. Juozapavičiaus pr. RIMI parduotuvėje, pastebėjau prekes su pasibaigusiu galiojimu (tofu sūris galiojo iki kovo 16d.). Šalia prekes dėliojusiai darbuotojai pasakiau, kad pas Jus yra prekės su pasibaigusiu galiojimu. Darbuotoja atsakė: "Gali būti" ir nuėjo toliau dirbti savo darbus. Atvykus į tą pačią parduotuvę kovo 21d. tos pačios prekės (su galiojimu iki 16d.) vis dar gulėjo toje pačioje vietoje - šaldytuvo lentynoje.
Po šitiek laiko visiškai nusižeminusi parduotuvė prekių lentynos vaisvandeniuose tuščios.. niekada nebūčiau pagalvojus kad šitaip nusileido žemyn. Bet nepagarba kasininkės mėtyt kvitus nesisveikinti ir panašiai išmušė iš vėžiu. Skydai per kuriuos prie kasininkės sunku pasiimti dasiekti prekes. Ji mato bet nepastums ju į priekį. Likau visiškai nepatenkinta. Aptarnavimu pridedu nuotrauka kad žinotumėt kokia kasininkė
Fortis Global Ventures
2022-03-19 09:48:17 IP 5cbbp40f
Mes specializuojamės verslo paskolų ir kitų komercinių skolinimo programų srityje, kad palaikytume šiuolaikines įmones, siekiančias klestėti šiandieninėse rinkose. Mūsų produktai tinka įvairaus dydžio įmonėms ir gali būti pritaikyti pagal jūsų poreikius ir situaciją. Nesvarbu, ar jums reikia kapitalo mašinoms, gautinų sumų finansavimui ar komerciniam nekilnojamajam turtui, mes turime jums sprendimus. Pasirinkite iš mūsų įvairaus skolinimo produktų portfelio Mūsų patyrusi komanda supažindins jus su keliomis galimybėmis ir padės pasirinkti finansavimo programą iš mūsų pasirinktų pasirinkimai. Štai keletas mūsų produktų pavyzdžių:

Asmeninės paskolos
Smulkaus verslo paskolos
Prekybininkų grynųjų pinigų avansai
Medicinos ir sveikatos priežiūros finansavimas
Neužtikrintos verslo kredito linijos
Nekilnojamojo turto finansavimas

Ponia Vilija Mačėnaitė
„Fortis Global Ventures“.
paštas: [email protected]
Whatsap: +1 860 630 1911
Ateini į parduotuve neturedamas smulkiu pinigu, o kasininke griežtai atsisako pakeisti penkis eurus, tai kaip pasiimti zmogui vežimeli?kai dar žmogus valdo tik viena ranka (akivazdžiai matosi)klaipėdos raj.klipčiai žaliakelio rimi.
Nemandagus, ir tragiškas aptarnavimas PC "panorama" esančioje parduotuvėje RIMI. Šitą vietą aplenkti kilometru reikia
Pirkau RIMI NORDIKA UAB "Restera" virtinius su bulvių ir rūkytos šoninės įdaru. Jie buvo nevalgomi. Tookie kieti, vieni miltai, kiaulienos šonine net nekvepėjo, jos ten tiesiog NEBUVO. Kaip galima gaminti tokį niekalą ir linkėti skanaus. Paruošimo būdas aprašytas angliškai ir lietuviškai skiriasi. Tai ar tikrai reikėjo pirmiausia atitirpinti Jūsų baisiuosius virtinius, kaip nurodoma anglų kalba? Ant pakelio buvo priklijuotas lipdukas: 20220103 ir matyt galiojimo data 03102022. Visiems savo pažįstamiems pasakysiu, kad nepirktų šio šlamšto. Nors mano tėvukas yra kilęs iš Žemaitijos, tačiau tokios gėdos dėl Telšiuose gaminamų virtinių negalėtų pakęsti... Tai yra siaubinga. !!!
Tiesiog trumpai noriu pasidalinti, jog, jei norite susigadinti nuotaiką ir būti aptarnautam neaišku po kiek laiko ir būti negerbiamiam, tai ateikite į parduotuvę adresu Raudondvario pl. 94 B, Kaunas. Tokį tragišką parduotuvės organizavimą ir darbą nedažnai pamatysi. Sulaukti, kol ateis koks darbuotojas aptarnauti, misija įmanomą, tik turėk kantrybės. RIMI svarbiausia, kad ateitu išleisti pinigus žmonės, o aptarnavimas dzin. Parduotuvės vadovai priimti tokie, kurie turbūt niekad gyvenime neorganizavę parduotuvės darbo, nes normalioje įmonėje tokie vadovai ilgai nepadirbtų. Ir tai jau ne pirmas kartas kai šioje pardtuovuėje vyksta tokie dalykai, tačiau kantrybė truko. RIMI rūpi tik jūsų pinigai bet ne JŪSŲ aptarnavimas, kaip pasirodo, rimi verslo modelis toks, kad ne kliento turi laukti, bet klientas turi laukti :))) KANTRYBĖS VISIEMS KURIE LANKYSITES.
Užsisakinėjau Megos Rimi parduotuvėje kijevų kotletus šventei, kadangi esu jų ragavusi, pagalvojau, kad gimtadieniui bus pats tas. Noriu padėkoti virėjoms, kad kijevo kotletus pagamino labai greitai, jie buvo skanūs, dideli ir švieži. Tikrai ne kartą dar jų užsisakysime.
Paskutinįkart užsakinėjau prekes internetu. Apgavystė po apgavystės. Prieš pora mėnesių visiems siūlė nuolaidų kuponus, kur suvedus kodą jokia nuolaida nebuvo skaičiuojama. Šiandien užsakinėdama prekes įsigijau pristatymo abonementą mėnesiui, ir tik apmokėjusi krepšelį pamačiau, jog dar vieną pristatymo mokestį man pridėjo.
Liksit be pirkėjų šitaip elgdamiesi, jau ir taip kainos kaip prabangiam prekybos centre. Tai dar ir sukčiavimas. Sėkmės bankrutuojant.
Tvarkykite taromatus, nesibaigiantis bardakas, ypač Kedrų Rimi. Stringa, sustoja. Labai blogai skanuoja tara.
Darbuotojai vangūs, kaip sulėtintame kine...
Galvokit kažką...kiek galima. Dovanokit, bet iki Maximos taramotu jums labai toli!
Rimi Domeikava kaunas prekiu kainos neatitinka prekes su pasibaigusiu galiojimu ar nenuimtos akciines kainos darbuotojai nedraugiski nepaslaugus pardavejos dyrba kitus darbus visam skyriui grilio salotu zalios mesos tik 1 zmogus dyrba nera zmogiskumo reikia laukti kol aptarnaus darzoves supuvusios neisringtos nors sako 4 kart renka per diena pieno produktai daznai pasibaigusio galiojimo
Kas per tvarka, Klipščių rimi, Klaipėdos raj…
Sekmadienis dirba viena kasa, kurioje pilna žmonių… atstumų nesilaikoma, nesuspėjus susidėti prekes kitas lipa ant galvos… dega visossavitranos raudonai, bet nėra kam išjungti… gal viena mergina dirbanti turi viska sutvarkyti… gal rūpinkitės kluentais ir savo darbuotojais….
Retai lankausi Megos Rimi, visumoj Rimi tinklas man patinka, bet šiandien teko labai nusivilti.Apsipirkome Rimi isleidome apie 20 eur.labai norejosi gryžus kažko saldaus -skanaus prie kavos, smėlio juostos pasirodė tinkamas variantas.Bet valgyti jos tikrai buvo netinkamos, nežinia kokio jos senumo, net neįkandamos, džemas ant tiek sudžiuvęs kad atrodo kaip gumos gabalas.Atrodo menkniekis bet vistiek nemalonu, kavą teko gerti be saldumynų.Pirkimo čekį turiu.
Nordika, Vilnius. Pirkau šiandien marokietisku salotų sveriamų salotų skyriuje. Pasvėrė prie akių. Grįžau, o salotos parūgusios.
Retai lankausi Rimi. Lankysiuos dar rečiau.
Pirkejai apsiperka ir iseina. Bet niekas nepagalvoja apie darbuotojus. Koki isnaudojima, spaudima ir stresa, jiems tenka patirti. Vergoves laikai sugryzo. Vienas dirba uz penkis. Kazkas kraunasi turtus.
Gal nustosit apgaudineti zmones su kainom, jos neatitinka kai nueini prie kasos. Taspats pasiaiskinimas, kad kaina pasikeite. taip gali prarasti simtus euru.Teks rinktis kita prekybos centra.
kasdien tikrinu, ar galiu aktyvuoti kortelę, bet nė karto neaptikau, kad būtų neužstingęs puslapis. Kiti internetiniai puslapiai veikia puikiai, o rimi.lt yra užstingęs. Kada sutvarkysit savo kortelęs keitimo puslapį?
Sveiki. 2022 02 01 apsilankius Rimi Klipščiai Žaliakalnio g 1. į krepšelį isidėjau norimų vaisių - mandarinų kurių kaina buvo nurodyta 1, 39 už kg., tai pat ir Obuolių Champion kuriems šiuo metu vyksta akcija. Priėjus prie savitarnos kasų norėjau atsiskaityti už prekes, tačiau per paieška rasti mandarinai kaina buvo nurodyta 1, 89 eur/kg. kasininkė teigė, kad taip ir turi būti ir yra teisinga kaina. Dar kartelį nuėjus į vaisių skyrių pažiūrėjau, kad kaina nurodyta 1, 39 ir darbuotoja kuri krovė prekes tai patvyrtino. Gryžus prie kasos kasininkė pasakė, kad akcija baigėsi. Paprašius kasininkės panaikinti prekę iš pasverto krepšelio, tai jos atsakymas (pyktas) - kada tūrėsiu laiko tada ir išminusuosiu. Murmėdama sau po nosimi ji atėjo numinusuoti. Tai pat obuolius kuriuos norėjau nupirkti, net nebuvo įvesti į paieškos laukelį, tad juos tai pat nepavyko nusipirkti. Tad likau be norimų vaisių. Man išeinant iš parduotuvės kasininkė su daržovių krovėja jau apkalbėjo visą situaciją ir dar metė replika " va išeina " ir dar gana garsiai juokėsi. Apsilankymas buvo 1, 5 h. po parduotuvės atidarymo, o nei kainos pakeistos nei prekių nėra įvestos kurių aš norėjau isigyti.
Lojalus pirkejas is Panevezio
2022-01-31 16:42:16 IP 2i577lg2
Jeigu neturite darbuotoju, tai uzdarykite parduotuve. Graudus vaizdas. Kiek galima cia uzejus gadintis nervus? Matau, kad nesprendziate sios problemos, todel manau, kad greitu metu prarasite paskutinius klientus. Viena jau katik praradot.
SVEIKI !

Sestadienis (2022-01-29), pietu metas, mesos skyriuje paprasius kazkodel mesa malama ne pirkejo akivaizdoje, o nuejus i pagabines patalpas, kai malimo masina yra visiskai salia vitrinos ir pries pat pirkejo akis !! Juk todel ir malame, kad matytume, ka sumalta jau ir nusipirke nesimes namo.
Juk farso primalto yra vitrinoje. Tam ir yra si palsauga, kad pirkejas gautu ta sumalta mesa (mesos gabala), kuria perka- NORIU MATYTI !!! Kam tada si paslauga ???

Pardaveja apie 65m tamsiai kastoniniais plaukais, atsismaukusi po nosimi kauke ir komentuoja, kad jau nereikia cia nieko beveik paisyti ir tt ir kt. Kodel pardaveja oficialiu darbo metu ir savo darbo vietoje, tvarkydama maista (mesa) sau leidzia reikstis priesingai, nei yra dar tebegaliojantys reikalavimai ir taisykles ? Ar darbuotojai supazindinami su esamu laiku galiojanciais reikalavimais ? Kodel komentuoja priesingai, kai ju net nieks nieko neklausia ? Ar isklause higienos igudziu kursa, o gal laikas pasikartoti ?

Saleje neleistinai pirkejai vaiksto nusismauke kaukes ir niekas is darbuotoju to nekontroliuoja. KODEL ?

Faktai isdestyti tikri, issaugau ir pirkimo kvita, jei tektu tai patvirtinti.

LInkime sekmes !

Hilla
Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Visiems ypatingas pasaulis
VYP

Adresas: Pramonės pr. 4A, LT-51329 Kaunas.
Veiklos sritys: sveiki produktai; didmeninė prekyba; dovanos; gyvūnų globa; interneto parduotuvės; kava, arbata; konditerija, saldumynai; konsultacijų paslaugos; kosmetika, parfumerija; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; vaikų prekės; veterinarija; žaislai.
VISIEMS, nes pas mus rasite prekių vaikams, vyrams, moterims, sportininkams, norintiems sulieknėti, mėgstantiems gaminti, o taip pat augintiniams ir namams… YPATINGAS, nes mūsų parduodami produktai yra tik aukščiausios kokybės, natūralūs ir be dirbtinių priedų, ekspertų pripažinti ir pačių išbandyti… PASAULIS, nes...
Delikana
Didmeninė prekyba maisto produktais

Adresas: Taikos pr. 94, LT-51178 Kaunas.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; sveiki produktai; šaldyti maisto produktai.
UAB Delikana – 2007-aisiais metais veiklą pradėjusi didmeninės prekybos įmonė. Per šiuos metus įsitvirtino rinkoje kaip patikimas, stabilus B2B partneris. Pagrindiniai klientai – maisto prekių prekybos centrai, maisto prekių parduotuvės, turgūs, HoReCa. UAB Delikana klientus aptarnauja visoje Lietuvoje, išplėtoti...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Finansų įstaigoje užčiuopė verslo nišą: parūpina ir milijonines paskolas
Finansų įstaigoje užčiuopė verslo nišą: parūpina ir milijonines paskolas 07-04 00:43
Vienoje kredito bendrovėje kelerius metus dirbęs Matas Kadžiulis netruko suprasti, kad rinkoje konkurencija įtempta, o kai kuriais atvejais tereikia geriau paieškoti ir paskolą, lizingą ar kitokio...
Investavimas į NT: kodėl vis daugiau investuotojų renkasi sutelktinio investavimo platformas vietoj tiesioginio būstų pirkimo? 07-04 00:37
Beveik istorinius rekordus siekiantys lietuvių indėliai bankuose, kurių bendra suma šiandien, Lietuvos banko duomenimis, siekia beveik 20 mlrd. eurų, kelia ne džiaugsmą, o galvos skausmą daugeliui...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?