Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rimi Lietuva, UAB

Atsiliepimai apie Rimi Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Rimi Lietuva, UAB

Mėsos sk Pardavėjos nekokios
2020-05-28 22:44:09 IP 5f4sod91
Šiandien vakare apsilankiau Rimi esanti Vilniuje Zarasų gatvei. Esu pakraupus uždaro skyriau Mėsos skyriaus darbuotojos poelgių, norėdama nusipirkt mėsos pagamint vakarienė. Prastovejus apie 10min tikėjausi kad kažkas ateis, bet išėjus iš cecho tiesiog stovėjo pildė kažkokį sąsiuvinį, pakvietus tiesiog uždarė cecho duris ir toliolau stovėjo pildė kažką, nors jau ir eilė susidarė. Paprašius darbuotojos kad pakviestų kolegė, tai pakvietus ta pardavėjo išėjo gal už 5 min su Tokiu nepatenkintų veidu ir nuėjo į žuvies skyrių nors žmonės kurie ten stovėjo atėjo daug vėliau manęs, paklausius ar dar ilgai man laukt atsakė laukit savo eilės. Na tokio naglumo nesu mačius dar. Tikrai nemalonu grįžt į tokią parduotuvė daugiau
Tragedija pakraupus nusipirkus šiandien tai yra 2020-05-27diena tuno salotos kurios taipogi buvo ipakuotos taip pat šiandien. Parsivežėm namo teko ismest nes jos buvo praruge gaila kelias tolimas bet buciau tikrai atgal grazinus o tai yra Savas prekybos centras kuriame ir yra RIMI parduotuve kainos milžiniškos bet kokybe tragedija
Šiandien 2020.05.25 9 val ryte atvykau į RIMI parduotuvę Lazdynuose Vilniuje.
Prie įėjimo kaba popierius rankoms ir dez.skystis.LAIKOMĖS HIGIENOS -KARANTINAS.
Parduotuvė pustuštė.
Bet savitarnos kasose buvau šokiruota.Turguje švariau.Nebuvo nė vienos kasos, kuri būtų švari.VISUR, KUR TIK ĮMANOMA, SUSIKAUPĘ TRUPINIAI, DULKĖS IR DAR NEAIŠKU, KAS.
VADINASI, TAS PURVAS NUO VAKAR DIENOS.
O KARANTINAS.LAIKOMĖS YPATINGOS HIGIENOS.
Nors vieną žmogų (Anon.) aptinku, išsakant atsiliepimus apie pirkėjus. Pats dirbu kitame PC, bet pas mane tas pats. Pirkėjai šiukšlina bet kur, nors yra pristatyta šiukšlėms. Prekes taip pat visur išmėto/numeta ir t.t. Ir galvoju, kaip žmonės dar tokie neturėdami gėdos, dar drįsta reikšti nepasitenkinimus apie darbuotojus ir t.t. Nuo jūsų elgesio, darbuotojai ir būna labai nepatenkinti ant pirkėjų, nes amžiais turi laiką gaišinti ir t.t. Viską išsakė Anon. kas yra kitur. Žmonės turi patys atėję elgtis atitinkamai, o tada reikalauti kažko iš ten dirbančiųjų.
2020.05.23 diena mazdaug 16.00 ejau i taromata esanti KAISIADORIU ''RIMI'' priduoti taros. tarpduryje stovejo gerokai pagyvenus vidutinio ugio satene, su akiniais ir pletkavojo su kita panasiu parametru mot. gimines atstove. pabandzius su ja tarpduryje prasilenkt ji pradejo agresyviai elgtis ir uzgaulioti. visa sita laika man bandant islaikyti bent kokia distancija ji budama be raspiratoriaus lindo artyn ir vos ne spjaudes ant veido 80cm actumu. man padarius pastaba kad ji be raspiratoriaus leptelejo kad jai nusispjaut ir as galiu skustis kur tik noriu. is visko supratau kad tai valytoja ir as jai sutrukdziau ''dirbti''. taromatas buvo neuzdarytas, jokiu uzrasu apie atliekama profilaktika ar remonta nebuvo. butu gerai kad tokios nukvake klimaksines sene kurioms nesiseka gyvenime nelietu savo tulzies ant kitu, ir darbo ieskotu kur nors misko viduryje.. nuotaika sugadino visai dienai, ar neprispjaude karonos pamatysim po dvieju savaiciu.
Atsiliepimas ne apie parduotuvę, bet apie pačius pirkėjus. Dirbu kasininke jau kuris laikas ir esu pasibaisėjus žmonių akiplėšiškumu ir kartais net kvailumu. Pamatot nuolaidas, bet niekada nedaskaitote, imat prekes ir toks jausmas, kad tuo momentu būnat užsimerkę ir kainą sugalvojat šiaip sau iš galvos. Apie pasisveikinimus išvis patylėsiu. Skundžiatės, kad kasininkės nesisveikina, bet patikėkit ir geriausiam darbuotojui atsibosta būti ignoruojamam. Dar yra tokių pirkėjų, kurie specialiai išmėto prekes ar padeda jas ne į vietą. Ne kartą darbo pabaigoje randu vištieną prie moteriškų apatinių, batoną prie automobilių prekių ir t.t. Pagalvokit, jeigu pas jus į darbą ateitų ir elgtūsi taip pat, kaip jūs elgiatės prekybos centruose. Ar jums patiktų ? Dar labai didžiulė bėda - supratingumas. Kasa užsidaro, padėta lentelė ir visada atsiras tokių su “ keliom prekėm” bet palaukit, aš irgi žmogus, aš irgi noriu eiti namo. Kodėl aš pasibaigus darbo valandom turiu skanuot jūsų prekes, nes jums autobusas ? Tas pats autobusas bus ir už 15 minučių, todėl įsidėmėkit, kad toks pasiteisinimas jau atsibodęs, sugalvokit kažką naujo. Verkiate, kad mažai kasų. Bet dėl jūsų niekas ir nenori dirbti šito darbo, nes ne kiekvienas gali atlaikyti tokį spaudimą. Labai dažnai tenka dirbti nuo ryto, tai tie žmonės, kurie ateina išsikeist pinigų - dekit pragare. Iš kur jūsų manymu parduotuvė turi turėti smulkių pinigų ? Mes iš jūsų juos ir surenkame. Įsiminkite, kad parduotuvė tai ne bankas. Einat šiukšlinat kur papuola, ne kartą esu sugėdinusi ir nuvedusi prie šiukšlinės. Apsižvalgykit, jų tikrai pilna kiekvienoje parduotuvėje. Suprantu, kad dirbu aptarnavimo srityje ir mano darbas klientus aptarnauti mandagiai ir maloniai, bet mieli klientai, nepamirškit, kad kaip jūs su žmonėmis elgiatės, taip ir jie su jumis.
Baisu kokios eiles ir dirba tik viena kasa. Kasininke dirbanti kasoje kur yra terminalas nemandagi, susiraukus kažkuo nepatenkinta. Teko sukonfliktuoti kai jos kasa nedirbo po keliu minučių ji dar priėmė kelis klijantus toje kasoje, o kol aš apsipirkau ji vėl nebe priėmė klijantu paprašius tik patikrinti bilietą ji liepė laukti
Paprastai atsiliepimų apie darbuotojus nerašau, visada pagalvoju “na gal žmogui prasta diena”, bet kantrybė su Kauno Prancūzų g. RIMI išseko. Koktu žiūrėti, kaip mirga užrašas “Herojus” prie kasininkės vardo, kuri užsiraukus sėdi, bamba, kad žmogui kortelė iš rankų iškrito. Gaila, nepažiūrėjau kasininkės vardo, tačiau ji nemaloni, nesisveikina, raukosi, pyksta, jei moki per smulkiai, ar per stambiai. Tokie “herojai” teršia herojaus vardą, nusibodo eiti į parduotuvę ir jaustis tarsi nusikaltėliu, kad atėjai čia leisti savo pinigų. Dažniau pasikalbėkite su personalu, galbūt jie turi problemų ir išsilieja ant pirkėjų.
Rimi parduotuveje Vilnius Ukmergės 233 ne pirmą kartą įsigyju produktų

O5.12 pirkau šviežius makaronus, kurių galiojimo laikas baigėsi 2020, 04.23.

Nesuprantu, kaip galima 3 sav nesutvarkyti produktų lentynų.
Vakar vakare 20:30 h Alytuje Naujosios gatvės RIMI pirktos gėlės.Šiandien ryte atsikėlus toks vaizdelis, žiūrėti nuotrauką.Kaina irgi kaip už ką tik nuskintus bijūnus 3.99€ už tris gėlytes.Neaišku kiek ten jos patduotuvėje laikytos ir reanimuotos kad po vienos nakties namuose tokiomis patapo...Labai nusivyliau, daugiau RIMI niekada neapsipirkinėsiu ir patarčiau niekam ten gėlių nesiryžti įsigyti o dar ir prieš mamą gėda dėl tokio siurprizo...
Kaune Europos pr rimi nu padėk dieve kas per darbuotojai. Rimi taromatai kai nustoka veikti rašo kreiptis į rimi darbuotoją, nuėjus pasakyt, buvo naglai atkirsta, ką aš tau prie taromato dirbu. Ir pastoviai darbuotojai ten nesiskaito, ko paklausi niekad nieko neatsakys, tik naglu veidu pasižiūrės.
Daiva Jurgelevičienė
2020-04-29 11:32:02 IP 28mbvph2
Parduotuvėje Jeruzalės RIMI lankausi nuo pat jos atidarymo. Kai tik yra galimybė, maisto produktus perku būtent šiame prekybos centre. Man patinka prekių pasirinkimas ir aptarnavimas. karantino metu įsitikinau, kad būtent čia sudaromos palankiausios sąlygos apsipirkti greitai, be eilių. Ačiū Jeruzalės RIMI darbuotojams.
Kaune prancūzų g. Rimi laaabai nemalonus jaunuolis dirba kasoje, i klientus kreipiasi tu, lyg būtume draugai, ne pirmą kartą girdžiu, kad vaikinas jokios kultūros neturi. Nesvarbu nei amžius, nei kur jis randasi.
Rimi Nordica, negu kasininkė negali atkreipti pirkėjo dėmesį, kad kraunant į krepšelį jau apmokėtas prekės, dėl didelio kiekio pirkinių paliko porą prekių?? Tegu paspringsta
dainiius 2020-04-22 16:16:34
sveiki, kaisiadoriu RIMI parduotuve visai apnaglejo, neparduoda net is terminalo jokiu loterijos bilietu, nors susisiekiau su perlo atstovais, sake visi prekybos centrai turi parduoti loterijos bilietus kur yra terminalas, o cia nusipirkau viena diena, o kita diena jau neparduoda normaliai? atejau dar po keliu dienu vel parduoda sendien vel nebeparduoda kas cia darosi???? ir jau taip nepirmas kartas, olifeja pati sake, kad turi bilietus parduoti!!! ir netgi momentinius!! KAISIADORIU RIMI 115A
O be bilietų karantino metu niekaip neišeina išgyventi? Tikrai pirmo būtinumo prekė. Džiaukitės, kad dar išvis yra, kas dirba ir duonos jums parduoda.
Sveiki, norėjau paklausti kodėl nėra priimami mokesčiai netgi kai nėra žmonių tuščia kasa info kasininkė sėdi prie kompo tai kodėl parduodat cigaretės bet nepriimate mokesčių čia kedrų gatve 4 Rimi Vilniuje
Šiauliai Rimi parduotuvė esanti PC SAULĖS MIESTAS 0 emocijų ir 0 klientui pagarbos! Pastarnokas ekologiškas suvyte nuo trečiadienio tos pačios 2vnt dėžutės mėtosi! Šiandien paklausus ar neturi šviežių ir kodėl ne išimama iš prekybos pardavėja atsakinga už daržovių skyrių demonstratyviai nusisuko man net ne pabaigus bendrauti su ja. Naglumui ribų nėra. Šiaip nesu tokia labai prisikabinti klientė, bet kai nuo trečiadienio važiuoji speceliai pastarnoko ieškodama kur visada būna rimi tikrai atrinktos daržovės ir vaisiai gražu žiūrėt... Nu bet trūko šį kartą kantrybė....
"Rekomendacija saugiam apsipirkimui: suplanuokite pirkinius, kad parduotuvėje užtruktumėte kuo trumpiau."
Palikote dirbti vieną kasą karantino metu ir tikitės, kad užtruksim trumpiau?
Apsilankiau savo mėgiamoj Rimi Panevėžyje Nemuno gatvėj. Greitai susirinkau reikiamas prekes ir likau pasibaisėjęs - eilė nusidriekus per puse parduotuvės, savitarna sausakimša. Puikiai suprantu jūsų norą sutaupyti, bet tokiu sunkiu visiems metu šitaip rizikuoti pirkėjų sveikata - tai jau nužmogėjimo viršūnė. Daugiau čia kojos nekelsiu ir nerekomenduosiu pažįstamiems.
Kadangi parduotuvės darbuotojai į pastabas nereagavo, manau, kad tokius nesusipratimus geriausia išpręsti valstybiniame lygmenyje.
Kodėl Ukmergės rimi negalima susimokėti mokesčių, kodėl reikia žmogui eiti už km į kitą parduotuvę susimokėti. Palaukit, karantinas, kodėl žmogus turi eiti kažkur kitur, jei parduotuvė šalia.
Mega rimi imuse 23 krakmolo pakus vietoj 2. Ir dar liepe paciai vaziuoti aiskintis i parduotuve. Stebekit kasininkes
Kaune, Varniu g. Rimi taromatas nepriema IKI depozito, gal bandote jūs taip kariauti ar ka, bet turite priimti visus. Ir taip ji tvarkykite net savo parduodamu is pirmo karto nenori nuskaityti.
Likus 11 min iki 20 neileido į parduotuve. Atsiprašau, bet norèjau kūdikiui pampersu nupirkti.
Iveta 2020-04-02 18:57:04
Rimi Baltijos g 58 - apsaugos darbuotojas, baltais plaukais, ne saugojimu uzsiima, o priekabiavimu, flirtavimu, ar moteru nuziurinejimu - netgi as maciau, kad v***s tuoj va isnes prekes, kaip ir nutiko, o jis spokso tik. Bet nesaugo. Viena - jis neatlieka tiesioginiu pareigu, antra - kas apsaugos nuo apsauginio?? Salia yra maxima ir iki..teks eit ten, arba perkelkit ta zmogu i kita rajona. Aciu. Tikiuosi bus imtasi priemoniu ir to zmogaus - daugiau nematysiu megiamoj Rimi.
Kaunas m. nepaminejau.
Klaipeda, batijos prospektas 64, parduotuve RIMI uzsidaro 22:00, bet 21:57 jau kasas uzdare ir aiskina jog nebeileis apsaugininke. Tai klausimas cia pardaveju savivalevimas ar yra taip leistina rasyt darbo valandas pabaiga 22:00 o manes vandens nusipirkti nebeileidzia 21:57??? Kita syki zinociau, kad i darbo pabaiga rinktis kita parduotuve gal. BEJE UZKNISO MOKET UZ DU AVOKADUS O PANAUDUOTI GALIU TIK VIENA, NES JIS NETINKAMAS VARTOTI.
Neikite I bieliuno1 cia nedirba kasos
Natalia Lukošiene
2020-03-26 08:28:56 IP 1pq4a3o4
Vakar nupirktos braškės, toks jausmas kad jos užšaldet o poto prėkiaujat
Domus Pro Rimi parduotuvėje pirkau bulvių traškučius ir jų galiojimas buvo pasibaigęs
Darbuotojai be apsaugos dirba prie maisto. Imkit pavyzdi is vaistiniu ir kaukes uzsidekit.
Kaip sales darbuotojas, pasakysiu tiesiai sviesiai - didzioji dalis pirkeju yra nuzmogeje gyvuliai, apimti panikos jiems yra sutrikes loginis mastymas. Jus prisirinke pilnus vezimus prekiu, rekiate kad eiti darbuotojams i kasas nes jums neuztenka tu kurios dirba. Gal dar dziaukites gal aplamai tuos vezimus galite uzpildyti? Bus karantinas, kas dirbs? TIK MAISTO PARDUOTUVES, dar dziaukites kad bus kas AUKOSIS del jusu kad jus nusipirktumet tos ******** kiaulienos!
2020-03-14 15:40 Kreipiuosi į sveiko proto Lietuvos žmones ir prekybininkus.

Viskas žmonės, parduotuvių ir masinio apsipirkimo laikai baigėsi. Prekybininkams neįdomu ar jūs mėgstate riestainius su razinomis ar riestainius su saulėgrąžomis. PREKYBININKAI (tiksliau personalas, salės darbuotojai, kasininkai) - tiesiog nenori susirgti. Gerbkite ir saugokite jų gyvybes. Nors ir viską valdo pinigai, bet dabar juos padedam į seifą jie tikrai bus ten saugūs. ir žiūrime jau ne į pinigus.
Apsiperkate kas būtina, apsipirkimus darote retai, vengiate kontakto, parduotuvėje perkate kuo mažiau rūšių, perkate kas būtina, ir 10 minučių nestovite prie lentynų galvodami ar kečupą pirkti su žolelėmis ar su prieskoniais ar klasikinį ar švelniai švelnų ar nešvelniai švelnų. Šitą galėsite daryti birželio mėnesį. o dabar atėjo laikas kai turime saugoti ne tik savo bet ir visų kitų gyvybes.

1. Turi būti uždaryti visi nebūtini prekybos centrų skyriai.
2. Maisto prekių parduotuvėse prekybininkai turi parduoti tik tai kas būtina. Prekių lentynų pildymas kojinėmis - nėra skubos prekė. Atidedam geresniem laikams. Per mėnesį laiko nebūsit stiliovai apsikirpę - tai bus proga sunešioti ir nestilingas, namie esančias senas kojines.
3. Mintis prekybininkams: Sudaryti pirkinių krepšelį kurį sudaro 1 pakuotė. Joje (30 kiaušinių, 2 kgryžių, wc pop, aliejus, makaronai 5 bananai nu ir panašiai) - mintį supratot. Jei visgi nesupratot nes esat atsilikėliai - aiškinu : Tikslas - kad pirkėjas parduotuvėje kuo trumpiau užtruktų.
4. Maisto prekių parduotuvės turi dirbti 4 valandas per dieną. Didesnių prekybos centrų atsisakome. Mažesnės parduotuvės - gali dirbti visą parą - nes jose visi ras to kas būtina. Dėl mažo lankytojų srauto manyčiau tikrai nereikia laikyti xxx parduotuvės vien dėl to kad per valandą ateis keli žmonės nusipirkti kečupo.
5. Tie, kas esate nepatenkinti trumpu prekybininkų darbo laiku - visada paliekama galimybė patiems įsidarbinti. Internetinių prekių parduotuvė, parduodanti maisto prekes šiuo metu labai stipriai ieško komandos narių. Tad prašom, galit patys be kaukių, parduotuvės salėje dirbti, ir būti visą dieną ten, kur lankytojų srautas yra, žmonės keičiasi. Jeigu esate bebaimiai - tai puiki galimybė užsidirbti pinigų.
6. Moksleiviai sustabdyto švietimo metu turi skirti dėmesį susitvarkyti spintą, padaryti internetinį projektą. Pakalbėti su savo tėvais, paskambinti močiutei, kurios nelankė 5 metus.
7. Turtingi tėveliai vaikų būrelių lankymą - atideda. Nuo to, kad Jūsų vaikas 1 mėnesį pabus be būrelio - nuo to degradu tikrai netaps. Suprantu, kad būrelių lankymas yra noras pasipuikuoti prieš gimines ir kaimynus - bet tą galėsite padaryti vėliau. Tikri talentai nemiršta.
8. Viešuoju transporto naudojamės tik tada, kai tai būtina. jei mūsų kelionė 2 - 5 stotelės - bandome paeiti pėsčiomis.
9. Pradedame darbo vietoje (maisto prekių parduotuvėse) devėti kaukes (ar kitas apsaugos priemones). Net jei vadovui tai nepatiks - būsite pirmasis Lietuvoje pavyzdys - kuris rodys, kad kaukės (ar kažkas kitko) yra svarbu ir sveikata - didžiausias mūsų turtas. Jei dėl to skyriaus vadovas Jus bars - nekreipkite dėmesio. Vadovas Jūsų neišmes, nes tada nebus kam dirbti.
10. Kieti ir krūti bahūrai keliones į cafeina ir silkių pavėžinimus su bmw atidedam - suprantu kad pavasaris, ir norisi užsiversti kokią silkę, ant galinės sėdynės, bet šitą atidedam. Nes ta silkė gali būti korona - pati to nežinodama.
11. Šiandien į prekybos centrą su 4, 2 varikliu nevažiuojame tam, kas nusipirktume 2 dešreles. Galvojame apie ateitį, ir į parduotuvę važiuojame tik kas 2 - 3 dienas.
12. Masinio pirkimo dideliais kiekiais idėjai nepritariu. Būtinų maisto prekių visada rasite. O kol kas valgykite iš virtuvės spintelių tai, kas yra užsistovėję ir neaišku kada pirkta - bus puiki proga sunaudoti ir persižiūrėti likučius.
13. Taupome pinigus, nes panašu, kad atvejų tik daugės. Darbai stos. IR po savaitės Jūs būsite atleisti iš darbo.
14. Internete žmonės juokauja, kad oj ko čia pergyvename... Lietuvoje tik 5 - 9 - 10 - 15 sergančių. Tai Jums sakau, Jūs dar palaukit.... Dar kiek užkrėstų yra... Tuoj pradės jiems ryškėti ligos simptomai - va tada jų didės ir didės. Po savaitės turėsime 200 sergančių. Po mėnesio 1000,
15. Uždarome visas LT sienas. Visus oro uostus. Tie, kas yra išvykę ir dar nenori grįžti - turi suvokti, kad jeigu nenori į Lietuvą - tai turės mėnesiui ir pasilikti toje savo šalyje, už kurią sumokėjo. Jeigu nenori grįžti viendėl to kad sumokėjo už 3 zvaigzdučių viešbutį - tai tegul ten ir sėdi. Ir tegul negrįžta, nes niekams jiems individualaus lėktuvo neskirs.
16. Autobusų parkams siūlau daryti savaitgalio maršrutus visomis dienomis, nes keleivių tikrai yra mažai.
17. Kodėl teikiu pasiūlymus? Todėl matau, kad dauguma žmonių į tai nežiūri rimtai.
18. Trumpuoju numeriu 1808 pradeda veikti koronaviruso karštoji linija. Skambinti į liniją galima visoje Lietuvoje visą parą nemokamai iš visų tinklų. Numerio 112 nenaudojame.

Skaitytojas 2020-03-14 15:40
Galiu pavadinti vagimis. Pasiūlė nusipirkti kortelę už 1eur.Nusipirkome....gal metus nesilankėme šioje parduotuvėje. Savaitgalį užsukome apsipirkti, o rimi kortele užblokuota... Kaip čia suprasti?
Supuvę lenkiški obuoliai, Klaipėdos Rimi Liepojos g. Neturiu net žodžiu....
Sveiki.prekinausi Dituvos rimi.labai patiko, ypač mandagios pardavėjos.prekiu pasirinkimas didelis.labai nepatiko apsauginė Gražina.grubiai elgėsi su kasininkėmis iš šono pasirodė, kad atlieka direktorės pareigas.su žmonėmis taip pat didelio mandagumo neparodė.todel nelabai norėtųsi čia grįžti.
Rimi visiškai nereaguoja į klientų pastabas telefonu.Turiu omenyje, kad rimi kortelių terminale kai kuriems produktams duodamos asmeniškos nuolaidos tik kad tų produktų parduotuvėje nebūna net ir kelios dienos.Kam tada siūlyti ir apgaudinėti pirkėjus.Tai vyksta jau ne pirmą ir ne dešimtą kartą.Kad ir praėjusią savaitę nebuvo sojos gerimo, kuriam išmušė nuolaidą.Šiandien nebuvo daržovinės duonos ir t.t.Bandžiau ne kartą skambinti ir siūlyti sutvarkyti, kad tarp terminalo ir parduotuvės prekių butų el.ar kitoks programinis ryšys, siūliau net patarpininkauti dėl programuotojų.Nulis emocijų.Tai tęsiasi ilgiau nei metai.Jokios reakcijos.Rašau du balus iš dešimties, nes išklauso nemokamu telefonu.Tuo tarpu per paskutinius du metus teko skambinti su pastabėlėmA į Maximą.Nėra ką lyginti.Iš karto perskambina tos srities specialistas jei net nekaltas atsiprašo ir vyksta realūs pokyčiai.Jiems rašau dešimt balų iš dešimties.
d 2019-12-04 17:52:29
Rimi Varniu g. netinkamai laikoma mesa. Atrodo, galiojimas nepasibaiges, bet saldytuve visa laika prigaravusi is vidaus, pradarius pakuotes blogas kvapas. Ne viena karta teko ismesti.
Salotos bare nevalgomos, kad neisdziutu per diena deda kalna majonezo, kas nera labai sveika. Perkant is anksto supakuotas neretai jau buna pagedusios, pvz. ananasu ir kumpio, kumpis visiskai nevalgomas.
Su kita produkcija didesniu problemu nebuvo.
Kas jau tam majonezo nesveika?
Ką nenaudojant kiaušinių, garstyčių, ir aliejaus? Ir visa sudėtis majonezo.
Mūsų dietologai prisvaige!!!!!
Šiandien 2020.02.19 19h17min pirkau tabako gaminius Rimi parduotuvėje, Rygos g. 8. Atėjusi prie kasos mačiau, kad pardavėja aptarnauja kitus klientus su mažiau prekių, o aš laukiau prie tabako gaminių, pardavėja atsisuko, padarė akių kontaktą, toliau aptarnavo kitus klientus, po to atsisuko antrą kartą, ir supratau, kad turiu atsistoti į bendrą eilę, taip ir padariau, prieš mane pirko 3 žmonės, nei karto neišgirdau "laba diena" ar "viso gero", net sumą, kuria reikia sumokėti nebuvo pasakyta garsiai. Vyriškis paklausė kokiu tabaku prekiauja, ji parodė į vitrinas, - tabakas ten. Priėjo mano eilė ir aš pasisveikinau su pardavėja, ji to padaryti nesugebėjo, nusipirkusi pasakiau ačiū, ir nesusilaikiau nepasakiusi, kad klientams reikia sakyti 2 paprastus dalykus t.y Laba diena ir viso gero. O ji man atsakė, kad tai Jai nieko nereiškia. Na ištikro nieko čia baisaus, bet kadangi pati dirbu aptarnavimo srityje, aš savo klientui tokio atsakymo niekada nepasakyčiau, gal praveskite savo darbuotojams paskaitas, kaip dirbti aptarnavimo srityje. Kasininkė vardu Evelina. Terminalo nr 11781398. Kasa 0001
Šiandien (2020.02.18) lazdynų rimi vilniuje norėjau sumokėti mokesčius, priėjau prie kasininkės Irenos ir paklausiau, ar gali kas prieiti prie terminalo priimti mokesčių, ji mane praignoravo. Aš atsistojau į bendrą eilę, pamaniau, kad ji priims mokesčius, kai atėjo mano eilė, ji grubiai tarė: aš mokesčių nepriimsiu. Aš paprašiau, kad ką nors pakviestų, o kasininkė atsakė, kad moteris kuri dirba prie terminalo pietauja. Labai nemaloni kasininkė, aptarnauja grubiai.
Šiandien t.y vasario 12d po darbo maždaug apie 19val užsukau į prie namų esančią Rimi parduotuvę (V. Krėvės pr. Kaunas) norėjau susimokėti mokesčius. Atsistojau į bendrą eilę kaip ir nurodo prie kasos esanti lentelė. Atstovėjus eilę ir pasakius, kad noriu sumokėti mokesčius info kasos darbuotoja pasakė, kad mokesčių nepriims, nes didelė eilė ir nespėjus man nieko pasakyti pradėjo skenuoti šalia stovėjusio pirkėjo prekes, tad teko važiuoti į kitą prekybos centrą susimokėti. Įspėjimų apie tai, kad mokesčių esant eilėms nepriima nemačiau. Tai kaip taip gali būt?!
Parduotuvės “RIMI”, esančios adresu Vingio g.29, Klaipėdos m., apsaugos darbuotojas vardu Aleksandras (jo ID Nr.7714) be jokio teisėto pagrindo ir be reikalo sukelė įtarimą, viešai įžeidė ir apšmeižė mane, visiškai nekaltą pirkėją, viešai pareikšdamas kad aš, pirkėja, neva "pavogiau" 2 vnt. kažkokios tai dežros, nors iš esmės aš kaip pirkėja jokios dešros aplamai gyvenime neperku ir nieko nevogiau, o faktiškai nusipirkau vištą ne sau, o savo sergančiam šeimos nariui (t.y. 2 kulšelius, kurių kaina yra 0, 87 Eur ir 0, 62 Eur, ) ir kasoje sumokėjau už vištą (2 kulšeliai) ir kitus produktus. Bendra produktų kaina buvo vos 6, 90 Eur. Čekis apie tai įrodo. Kasininkė šio apsaugos darbuotojo aplamai prie kasos net nekvietė ir pretenzijų man aplamai neturėjo, net prašė paleisti mane kaip nekaltą pirkėją ir net pati atsiprašė, nors jos kaltės nebuvo. Tačiau apsaugos darbuotojas nenurimo, pats priėjo prie kasos jau po atsiskaitymo ir pagrobė mano kasos čekį iš mano rankų, t.y. tyčia visvien samoningai sukelė išgalvotus įtarimus dėl aplamai neįvykdytos vagystės, nors pats net negalėjo tiksliai įrodyti vietos, kur randasi Jūsų parduotuvėje višta ir kur dešra, jos kainą ir pan., ir maža to, pažemino mane, nepagrįstai pareikalavo, kad aš kaip pirkėja jo budeljyje viešai iškratyčiau savo drabužinę pirkimo tašelę. Paskiau parodė man savo stebėjimo ekrane, kad aš esa kaip pirkėja "nevogiau" jokios deštros, nes kaip pirkėja įrodžiau, kad pirkau ne dešrą, o vištą ir nieko nevogiau ir nieko nepažeidžiau ir tokių ketinimų galvoje aplamai neturėjau. Tada apsaugos darbuotojas pasakė, kad “eis patikrtinti…”, ar šaldytuvo spintoje iš tikrųjų randasi višta, o ne dėšra, nes pats nieko nežino…Tačiau niekur nenuėjo, apgavo ir neįsitikino, kad jo paties kaltinimai buvo “laužti iš piršto” ir buvo tuščias kabinėjimasis iš nežinojimo ką veikti, tai buvo jo įžūlus, tyčinis, samoningas ir piktavališkas priekabiavimas prie visiškai nekaltų pirkėjų ir akiplėšiškas melas. Pašaliniai žmonės pasakė man, kad šis apsaugos darbuotojas pastoviai analogiškai tyčia kabinasi be jokio pagrindo ir prie kitų pirkėjų, būtent vakarais. Šioje parduotuvėje virš 20 metų esu nuolatinė pirkėja. Tačiau tokio įžūlaus elgėsio nebuvau niekada sulaukiusi. Todėl esu viešai apšmeižta, pažeminta ir nukentėjau. Jis pažeidė mano garbę ir orūmą. Be to, dėl jo kaltės pavelavau į paskutinį autobusą. Dėl patyrtų išgyvenimų, streso, pažeminimų man smarkiai pablogėjo sveikata, suvartojau daug vaistų, naktimis negaliu užmigti, kamuoja dvasinis sukrėtimas, prasidėjo širdies, galvos ir kt. skausmai.
Nusipirkau sugedusias ryžiu salotas su vistiena. Hyper Rimi.
Romainiu Rimi per ketvirtadienio akcija 2020 01 23 pirkom dideli kieki ledu. Tai kokybe pasibaisetina. Visos porcijos matosi, kad buvo ne viena karta istirpusios ir vel uzsaldytos. Itariu taupymo sumetimais prekybos centras naktimis isjungia saldiklius o ryte vel ijungia. Kaip galima tokius apibegusius, beformius ledus pardavineti?
Marytė 2020-01-24 19:37:46
Moletu pl 49 isnaudoja kasininkes kaip arklius. Teko apsipirkti nurodytoje parduotuveje ir likau pakraupus. 4 kasoje sedinti mergina turi ir prie savitarnos pabuti, ir pas save paskenuoti, kai tuo tarpu info kasoje 2 ar 3 kasininkes tarpusavyje pletkina. Viena ju tikrai turi buti savitarnoj, kasininkes tiesioginis darbas yra kasoje, o savitarnoje turi buti priskirtas kitas zmogus. Kaip taip galima zmogu isnaudoti? Ir matau ne pirma karta sioje parduotuveje betvarke, nes esu nuolatine kliente.
Apie konkrečią parduotuvę nieko negaliu pasakyti, nes gyvenu kitame mieste. Tačiau ir mūsų mieste jūsų nurodyta situacija yra analogiška. Kasoje eilė nusidriekusi, o kasininkė palikusi pirkėjus lekia į savitarną pas kitus pirkėjus. Ir vieni ir kiti pirkėjai yra priversti laukti, išliedami pyktį ant pardavėjų. Kasininkė priversta blaškytis dirbdama dvigubą darbą. Manau, kad tokiu būdu įmonė taupo.
Jeruzales g 4 Rimi. Vyr kasininke birute elges kaip neadekvatus zmogus. Direktore su pavaduotoja irgi nenormalios. Uzuojauta ju darbuotojams
Gyriau šia parduotuvę iki dabar. Knygoms 70% atejus i kasa nuolaidos nebuvo. Ant knygu suklijuotos kainos tad pamaniau, kad kaina jau su nuolaida. Tačiau pasidomėjus knygomis jų, kaina šiame prekybos centre dar didesnė jau su tipo nuolaida. a*******i
Kai su tikrai teigiamais, geranoriškais kasininkais elgiamasi bjauriai, negražiai. Tai paskui tokie ir atsiranda (po jų). Kai suprasite, kad turi elgtis ne tik kasininkai mandagiai, geru elgesiu atlikti darbą, bet ir tuo pačiu ir iš Jūsų tas pats yra kaip klientu, pirkėjui. Aš pats kaip dirbantis, tikrai yra dirbančių, kuriems viskas dzin. Atlyginimai pasityčiojimas, darbo reikalavimai dideli ir t.t. Tai dirba abejingai, kad bent jau pašalpinį atlyginimą gautų. O šiaip ne darbuotojais turite piktintis, o prekybos centrų aukščiausia vadovybę. Kad jiems taip pat viskas dzin. Kad moka mažus atlyginimus, apkrauna krūviais, amžina darbuotojų kaita ir t.t. O visą kitą kokie darbuotojai bus, priklauso nuo pačių pirkėjų.
Romainiu g Rimi parduotuves dvi kasininkes ypat nemalonios nekreipia demesio i pirkejus nemandagiai elgiasi su jais.Kasininke Gabija pamirsta kur darbas kur namai kada tik beateisi i parduotuve ji visada bendrauja su telefonu kasoje, o manau tuo momentu turi rupeti klijentas o ne telefonas, taip pat del kasos cekiu visada laiko rankose bet neduoda pirkejui o galiausiai ismeta tik paprasius puola ieskot ir dar vienas pastebejimas kad apsaugos darbuotojas darbo metu su kasininke neturetu aptarineti asmeniniu klausimu...o kasininke Indre irgi skirsto pirkejus kuo pirkejas vyras turi daugiau privalumu nei mama su vaiku ant ranku? Situacija tokia buvo as su kudikiu isdejau prekes ant takelio pries mane baige apsipirkt kiti pirkejai ir buvo eile mano prekes skanuot as i ta laika nubegau pasiimt kavos kuri yra sale kasu tai mineta pardaveja neskanavo mano prekiu bet aptarnavo kita pirkeja kuris buvo uz manes tai as vel su kudikiu turejau laukt nes kasininke nusprende kad vyriski reikia praleist pirma o mama su kudikiu gali palauk.tai nemalonu eit i tokia parduotuve kur taip nesiskaito.
2020-01-18 Apsipirkinejau Panoramoje Rimi parduotuveje
Pirkau burokeliu salotas is savitarnos baro nes kulinarijos skyriuje ju nebuvo taip kad uz salotas teko sumoketi 2kartus brandiau vietoj 2.13 sumokejau 4.15 ar cia normalu sitaip permoketi jau geriau paciam pasigaminti ir pigiau išeitu taipogi neradau guvunu šampuno pasirodo jo isvis parduotuveje nera apgailetina...

Hilla
Riešutai Jums

Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Lauko g. 4, Juknonys, LT-56263 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

SAM pateikė rekomendacijas paslaugų teikimo, prekybos, laisvalaikio ir pramogų vietoms 05-30 17:27
Nuo birželio 1 dienos paslaugų teikėjai, prekybą viešose prekybos vietose vykdantys bei laisvalaikio ir pramogų veiklą vykdantys žmonės, turės laikytis būtinų sąlygų, reikalingų užtikrinti žmonių...
JAV miestus toliau krečia neramumai, išprovokuoti policijos areštuoto juodaodžio mirties 05-30 13:49
Jungtinių Valstijų miestuose penktadienį vakare tęsėsi neramumai, išprovokuoti vieno policijos areštuoto juodaodžio mirties, o dėl šio incidento vienam Mineapolio teisėsaugos pareigūnui pareikšti...
VRK pradėjo tyrimą dėl Vyriausybės inicijuotos akcijos "Ačiū, Lietuva"
VRK pradėjo tyrimą dėl Vyriausybės inicijuotos akcijos "Ačiū, Lietuva" 05-30 13:24
Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) nusprendė atlikti tyrimą dėl Vyriausybės inicijuotos padėkos akcijos "Ačiū, Lietuva" ir birželio 1 dieną rengiamų trumpų koncertų visoje Lietuvoje. Tai BNS...

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Cisco 47,82 +4,87%