Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rimi Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rimi Lietuva

Atsiliepimai apie Rimi Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Rimi Lietuva, UAB

kliente 2017-11-15 14:43:47
RIMI Savanorių pr. 321 Kaunas. Klaidina pirkėjus su VIKIS produktais: ant produkto etiketės nurodyta mažesnė kaina, nei įmuša kasoje. Kodėl neperklijuojamos etiketės jei jau RIMI užsideda dar papildomą antkainį VIKIS ūkininkų produktams?
Gal galite tiksliai pasakyti kokio butent produkto kaina imusa didesne kasoje?
Padare akcijas aliejui alyvuogiu bet su akcija gavosi brangiau nei maximoj
Zina 2017-11-14 12:34:38
Nauja grazi didele, bet svaros centriniuose tualetuose neduok dieve.nei skysto muilo, serveteliu tuoletiniu popieriu rankas nusivalyti.
Sutikus valytoja ir paklausius apie netvarka, nusisuko pasiziurejo kaip i beprote ir nuejo.
Tvarkos.
Tvarkos visgi tai
Rimi!!! Lankomes gana daznai.
Linkmenu
Vilniaus Panoramoje, yra dienos pietus/bufetas ir t.t. taciau situacija kazkiek idomi, ten pastoviai saltas maistas, kai penktadieni valgiau pasakiau kasininkei, kodel saltas maistas/ vistienos patiekalai ji nieko nesake, nusisypsojo, ar jie ten taupo ant elektros ar ko as nzn, bet nuo bufeto valgyti salta maista labai nieko gero yra manau
Tvarkos.
Tvarkos visgi tai
Rimi!!! Lankomes gana daznai.
Norėtume pagirti Vilniaus Rimi esančią PANORAMOS prekybos centre. Lankomės su vyru nuolat. Labiausiai norėtume atkreipti dėmesį ir padėkoti personalui, kepančiam miltinius produktus, kurie nuolat būna šviežūs ir šilti. Esama neabejingi įvairių rūšių šviežioms bandelėms ir leidžiam sau pasilepinti porą kartų per savaitę (esam sportuojantys jauni žmonės, todėl prisilaikom nuo dažnesnių apsilankymų, nors ir labai norėtųsi). Kai atradom, kad būtent šioje RIMI bandelės kiek užeiname nuolat šviežios ir šiltos, tik iš čia ir beperkam bandeles. Ačiū, Indrė ir Jonas
2017.11.12 apsilankiau Jeruzalės g.4 Rimi parduotuvėje ir pastebėjau kaip vyr kasininkė kalba su jauna darbuotoja (tikriausiai mokinė). Man kaip parduotuvės klientui buvo šlykštu matyti ir dirdėti kaip ant jos šaukė su šitais keiksmažodžiais - debile, idiote, dura. Taip niekas neturi teisės žeminti darbuotojo
Parduotuvėje Rimi prie IKEJA Vilniuje gaminami nevalgomi blyneliai su varške. Įsitikinu jau ne pirmą kartą. Dėl kitų kokybės nieko pasakyti negaliu. Tešla limpa prie pakuotės, varškė kieta.
Dar labai suprastėjo kokybė mažiukų kibinukų su vištiena.
RIMI Slengiuose, Klaipėdos raj. neisima pasibaigusio galiojimo prekiu! Nusipirkau varske kuri jau buvo sugedusi! Pilna kaina- pinigai ismesti i bala! Rimi daugiau nebesiprekinsiu niekada!
Rimi Biržai iš eiles apgavo 4!!!! kartus:
1.čekije vietoj bananu atsirado ananasai
2.pirkau 5 avokadus, čekije atsirado 6
3.pirkau vakuumuota kiaulienos nugarine-kaina 2, 99 už kg-čekije kaina 4, 99 (paaiškinimas-kaina galios nuo ritdienos, per anksti atveže preke;galim sugražinti pinigus)
4.pirktas Rimi pienas atneštas i namus buvo suruges (2 pakai)
As pakraupusi vilijampoles rimi darbuotojais! Balaganas, mesos skyriaus vyresnio amziaus tamsiu plauku darbuotojos elgesys buvo agresivus ir is burnos pylesi keiksmai! Tvarkykites su pavaldiniu elgesiu nes skundas jau parasytas su balso irasu isiustas i aukstesnes istaigas! As siulau netyleti pacioms darbuotojoms! Man kaip pirkejai ispudis blogas. Likau nepatenkinta!
Rimi kainos dideja toliau, dar nesenai sitas suris kainavo 7, 90eu...
Gintarė 2017-10-27 17:20:03
Šiandien buvau gedimino 9 vilniuje rimi parduotuveje, o ten eileee....eileeee ir dirba viena kasa, o zmoniu labai daug..vos tilpom...tai buvo apie 11.50....savitarnos dege raudonai, darbuotoju nera...ismire turbut..arba geria kava..nesuprantu kaip sitaip galima ???? Viena darbuotoja paliko kasoje ir sukis kaip nori..kur valdzia???? Nemato !!! Vienas zmogus negali susitvarkyti su tiek daug klientu ir dar begioti i savitarna....likau abstulbusi ir netekau zado.Eileja buvau su mazu vaiku, betvarke kazkokia !!!!
Situacija praktiskai bloga, visuose oligarhu prekybos centruose, jie samdo mazai kasininku, kartais buna, matai 11 darbo vietu, o dirba 3 kasos, jie nesamdo daugiau kasininku, nes maistas yra pirmo butinumo preke ir jus stovesit ilgai eileje kiek reikes 10-15min. nes tiesiog jus neturit jokio pasirinkimo ir jiems i tai nusispjaut... maziau samdai kasininku, daugiau pelno turi, viskas kaip ir logiska...
Kainos kyla vos ne kas savaite, brangsta suris ir kiti produktai, kokia prasme eiti pastoviai i ta vieta kur nelogiskas kainu didejimas ??jogurtas dar pries menesi kainavo 1.03 dabar 1.17 !!!!
Esu nusivyles Rimi Kedru g4. Kadandi reikalingi darbuotojai ir ideti skelbimai. Atejas del darbo i pokalbi pasake nereikia. Dirbanti ten žmona, patvirtino jog daug kur reikia žmoniu. Tai kam tada tariasi su žmonem poto sako, jog nereikia. Meto darbuotojius is skyriaus i skyriu. Daug kas isejas is to gyvatino. Tad nebukite DURNI IR NEIKITE TEN BUSYTE VARGAIS...
Nepatarčiau niekam dirbti sioje Rimi Kedru g 4. Žmones kurie dirba virš puse metu tamoami nebereikaligi.... Meto iš skyriaus i skyriu, galeisiau išmeta i kasas. Arba is vis veja von... Atseit per daug darbuotojiu yra... o taip nera. Kai ateina del darbo klausti atsako nereikia, kai iš tikruju reikia ypač i kasas i sale ir visur kitur..... Čia elgiasi žiauriau negu su gyvuliais..... Nusiskundimu bus dar daugiau....
Esu labai nusivylusi rimi parduotuve esančia dangaus g. 34, Slengiai. Viena karta pirkau marinuotus agurkus atidarius buvo pabalęs vanduo ir surūgę agurkai. Dabar nusipirkau sūrį kurio du gabaliukai supelyje, o visi kiti įgave pelėsio skonį. Gaila abu kartu čekius išmečiau, nes nepagalvoju, kad taip gali nutikti.
Norėtumėm padėkoti visos šeimos vardu, RIMI mažutė Druskio g. kertasi su Asanavičiūtės, kasininkui Arūnui, be galo greitas, operatyvus vaikinukas, vyras prašė būtinai palikt atsiliepimą, ne tik kad labai greitai ir operatyviai dirba, bet dar ir su dukryte ant rankų padėjo susikrauti visus krepšius ir apskritai būtent šitoje mažoje Rimi dirba superinė komanda, vyr. vaikinukas šviesus nepamenam vardo, taip organizuoja darbą, piko metu visi būna kasose, greitai pravaro eiles ir t.t vyresnio amžiaus darbuotojas taip pat taip gražiai pakoreguoja, kad dirba visi iš peties, apsaugos darbuotojai taip pat superiniai, sėkmės Jums, pamotyvuokit žmones kaip galit ir labai laukiu atsakymo ar mūsų padėka pasiekė darbuotojus:) Sėkmės kuo didžiausios linkim, nes visada be galo malonu apsilankyti ir apsipirkti.
Itin nusivyliau RIMI importo organizatorių darbu ir importuojantiems Lenkišką sūrį MAASDAM PRESIDENT 45% rieb.Na o paskambinus į RIMI klientų aptarnavimą atsisakė gražinti pinigus! Pats nusprendžiau eilinį kartą nepasimauti ant apgavystės, tačiau šį kartą pasimovė žmona tai nusprendžiau atitinkamai reaguoti į šio "guminio" ir beskonio produkto efektą. Sutarkuotas ir maišomas makaronuose jis vėl sulimpa vientisą tasią netirpią burnoje masę.. Trumpai tariant "Šlykštus sūris" už 9, 39 EU už 1KG. Saugokitės visi, nepasimaukite ant šios RIMI meškerės!
Rimi Domus Pro (Vilnius) parduodami kitą dieną baigiantys galioti maisto produktai. Pirkau sūrio, tik prie kasos pastebėjau, kad galiojimas baigiasi sekančią dieną. Sūris be akcijos. Kitose šalyse besibaigiantys galioti produktai visada būna nukainoti. O pas mus?.. Tikriausiai perklijuos etiketę ir pardavinės kaip "pelėsinį"? Jau ne pirmas kartas kai perku arba jau pasibaigusį (!!!) ar kitą dieną baigsiantį galioti produktą.
Sugaištas laikas. Kitą kartą kreipsimės į atitinkamas instancijas, kad nebūtų nuodijami žmonės.
RIMI Eruzales4 kasininke #00504144 mandagumo 0 procentu.Nieko nezino apie Rimi kortele.Ir pirkau 2 skardines alaus o imuse 3 gaila kad ceki paziurejau tik namuose.2017.09.30 20.42.25
Miegoję RIMI kasininkė Lina, kasos nr.#00862945, 2017.09.28 21:01:06 mane aptarnavo nepasistengus ištarti nė žodžio. Labai liūdna, bet gaila, kad nemalonūs darbuotojai dirba tokioje srityje. Mandagumo 0%.
2017-09-20 Klaipėdoje Big'e esančioje Rimi terminale sukau ratą ir mane pasveikino "Laimėjus" natūralų gazuotą mineralinį vandenį ARAS, 1 l. už 0, 01 Eur. Tačiau jau nė tą dieną, nei vėliau, nei iki šiol (tiesa kuponas galioja iki 10.02), nes šiandien dar bandėme, to vandens taip ir nepavyko nusipirkti. Parduotuvėje paaiškino, kad išpirko vandenį jau pirmą dieną, o atvežė mažai, tad jau ir tą dieną visiems nepakako, tačiau daugiau taip ir nebeatvežė bei kažin ar atveš. Klausimas - kam skelbti kokias tai akcijas, vaidinti rūpinantis pirkėjais, jei iš poelgių matyti visiškai priešinga situacija.
Panoramos Rimi nuejau su pirkiniais atsiskaityti i savitarnos kasas. Nezinojau kaip i kasa imusti imbiero. Kasininke pagalbininke snekejosi su kita kasininke, sakau, atsiprasau nezinau kaip imusti imbiero. Kasininke kuri turejo buti savitarnoj, man padejo. Bet atejo abidvi kasininkes, paskui sau uz nugaros sviesiaplaukes, (plaukai suristi i kasa), kasininkes girdziu toki komentara, "atsiprasau nezinau kaip imusti imbiero, tai na...ui tu cia eini". Pasijutau ziauriai nejaukiai ir galvoju ar as gerai isgirdau ar ne, taip ir norejosi atsisukti ir pasakyti, pakartokit ka pasaket
Buvau apsiprekint siandien rimi savas. Savanoriu 346 kaune. Labai nusivyliau nes teko "bendraut tik su nebiliais" zinoma tai neigalumas bet reik priimt ir darbuotoju kurie padetu apsiprekint. Viena moteris neauksta sutikau bandziau paklaust kur man yra reikalinga preke pasake nemano skyrius ir nuejo ignoruodama mane. Tad patarimas kitiems pirkejams. Salia yra maxima ir kubas tad geriau apsilankykit ten nes dabar savam tai netvarka.
Šiandien įėjau į Rimi Pašilaičiuose su socializuotu, švariu triušiniu taksiuku ant rankų, prie maisto nesiartinau, tereikėjo tik mineralinio, deja nespėjau, prilėkė apsauginis ir išvarė, lydėdamas/skubindamas durų link, lyg rankose būtų bomba. Teko eiti į IKI, kurie ne tik teigia, bet ir leidžia įeiti, jeigu laikaisi taisyklių. RIMI atstovė Giedrė Bielskytė skelbė netiesą arba negeba infomuoti apie leidimą darbuotojų.
Rimi parduotuvėje Kaune, Megoje taip sunervino, kad nutariau netylėti. Nusipirkau saldainių Mešką Šiaurėje, visą kilogramą, norėjau vežtis į Vokietiją lauktuvių. Atidarau popieriuką, kvapas ne šviežio šokolado. Paragaunu, seni, neskanūs.
Kaina virš 9€ kilogramas.
Nuvežu į Megos Rimi parduotuvę su kasos čekiu, parodau. Tikėjausi kaip ir Vokietijoje, atsiprašys ir grąžins pinigėlius. Vietoj atsiprašymo atėjo dvi kasininkės, pakvietė vedybinkę ir ilgai įrodinėjo, kad šie saldainiai yra švieži, skanūs, kokybiški. Ir galiojimo data ant didžiulės dėžės yra teisinga ir tt. Sunervavo, aiškinausi nežinau, gal pusvalandį ir vistiek parduotuvės vadybinkė pinigų negrąžino, nes ji yra įsitikinusi, kad šie saldainiai švieži. Tipo aš pirma pirkėja atėjau pasiskųsti. Įdedu nuotraukytes Meškos Šiaurėje. Ir palyginimui Fortuna saldainių, kurie tikrai švieži ir skanūs.
Gėda man pačiai, mes aš atostogauju ne viena, bet su Vokiečiais. Kaip jiems tokią situciją paaiškinti?
Noriu pasakytis didelis aciu Rimi Savanoriu pr. Vilniuje. Nuostabus zmones, kolektyvas ten dirba. Malonus aptarnavimas, visada padeda kuom gali del prekiu ar nesusipratimu. Linkejimai is Anglijos visam kokektyvui.
2017.09.12 nusipirkau bulvyniu blynu su mesa, gryzus namo ir issipakavus juos dar siltus-paaiskejo, kad ju neimanoma atsikasti nes jie sukieteje o perlauzus pusiau pasirodo nepakartojamas aromatas.
Sveiki gerbiami rimi regiono vadovai. Noreciau paklausti ar savo darbuotojus esate supazondite su darbo taisyklemis? Pati esu dirbusi jusu imoneje, kitose imonese su pardavimai, bet niekur nesutikau tokiu atzagariu darbuotoju buvau pasibaisejus raudondvario pl, kaune isikurusioje rimi parduotuves darbuotojais. Skyriuje pastoviai zmoniu nera, istisai reikia laukti, arba visiskai ignoruoja klientus, kaip ir siandiena atsisuko paziurejo kad stoviu ir nusisuko ir taip prastovejau 10 min. Kai prisirinko daugiau zmoniu tada jo teikesi ateiti. Na o jau kasininkes tragedija. Ar bent viena zino standartus??!!!! Net laba diena neismekena, ka jau kalbet apie korteles paprasyma, ir atsisveikinima, visuomet uzsiemusios savais reikalais i klientus nereaguoja, ir dar perkreiptais veidais, as nesuprantu kaip tokie zmones dyrba, per slapto pirkejo apsilankyma gaunate turbut zemiausia lygi, jai kita kart apsilankiusi vel teks taip nusivilt, tikrai teks papasakot ziniasklaidai apie jusu darbp rezultatus :) p.s. si kart jusu darbuotoju vardus nuslepiau. Geros dieno
Šiandien apsipirkinėjau Baltjos Rimi, Kaunas. Infokasoje, kuri buvo vienintelė atidaryta, paprašius pardavėjos maišelio buvau pasiųsta i kitą kasą jo pasiimti, man paklausus ar neturite po ranka (juk jei būtų daug žmonių ir ilgos eilės argi irgi siųstų į kitą kasą ieškoti maišelio). kasininkės atsakymas buvo, - Tai jo, o jei ir visos prekės būtų po ranka iš viso būtų gerai
Gera ir malonu apsipirkinėti kai esi maloniai aptarnautas. Tokio tono ir manieros, įžūlumo žmogus- ar gali dirbti tokį darbą. A
Raudonplauke Agne, jei esate blogos nuotaikos ar darbas neįdomus- tai užleiskite vietą žmogui, kuriam ir darbas reiklalingas ir nepasitenkinimą palieka namuose
Visą pokalbį girdėjo ir kitas žmogus.
Sveiki vakar buvau 2017.09.06 PC Panorama rimi, buvo nuolaidu kriausiems TRIOMPHE DE VINE, 1kg 0.89 €., priejau prie kasos, jau viko konfliktas pardavejos su moteriske, del domino, ar priklauso kai duoti... Poto man kinderio negalejo praskanuoti, siule eiti pakeisti, atsisakiau, nes jau tiek zmonos lauke....ir til namuo atvaziavus pamaciau, kad man konferencijos kriauses paskaiciavo!!!gaila, kad taip velai pastebejau!tai jaigu jinai kriausiu neatsimena veisiu, kodel brangiausiai zino!!!!jau turejo zinoti, kad nuolaidos kittens!!!Aaa CIA per darbuodojai, jau Kiek Larry nusiviliu kasininkais toje parduotuveje!!!zirmunu gatvej rimi parduotuveje!!!zirmunu Kitas aptarnavimas lygis! O Saltoniskiu g. Melagiai, tik, kad zmones apgauti!ir mandagumo lygis zemas!
Šeštadienį, t.y. 09.02., apsipirkau PC MEGA RIMI parduotuvėje. Pirkau plokščiųjų persikų, kuriems buvo akcija, t.y. 85 eurocentai už kg. Deja, teko labai nemaloniai nustebti, kai pamačiau čekį (gaila, kad kitą dieną, nes iš karto kasoje nepastebėjau, labai skubėjau). Kasininkė (aštuntoje kasoje, vardo nepamenu), pasirodo, neskiria persikų (plokščiųjų) nuo nektarinų ir įskaičiavo nektarinų kainą (už kg - 2.49 eur). Tad permokėjau daug ir labai supykau, kad vyksta tokie dalykai. Pirkau beveik 2 kg. Gal tyčia ji taip padarė? Aš labai skubėjau ir tiesiog nepasižiūrėjau čekio vietoje. Deja...Kitą dieną tik peržiūrėjau ir nuvykti į parduotuvę nebuvo galimybių, nes gyvenu kitur. Kas atlygins man šitą nuostolį? Likau tiesiog apvogta. Dirbkit atsakingai ir neapgaudinėkit pirkėjų, nes mes tiesiog pasitikim, kad viskas bus teisingai įskaičiuota! O dar jeigu skubam, taip ir gaunasi...
Apipirkinėjau PC PANORAMA RIMI mane aptarnavo pardavėja - kasininkė Jurgita. Pirkau TELE2 papildymą už 3e ir maisto ir palikau čekį su papildymu ant lėkštutės tada atėjau paklausiau ar nematė to mano čekio su papildymu, ji pareiškė, kad aš pas ją neapsipirkinėjau ir ji jo nematė net nesiruošė jo paieškoti ir išmetė.

Pagarbiai Ugnė Macytė
Įmonė, nesilaikanti savo vertybių. Vis šneka apie gyvūnų gerovę, tačiau į pokalbius dėl narvuose augintų vištų kiaušinių atsisakymo taip ir nesileidžia. Dviveidžiai...
Sveiki.
Rugpjucio 27 d. lankemes Panoramos RIMI. Buvo apie 2 min. iki parduotuves uzdarymo. Uzeje i parduotuve atbego pardaveja, pasake, kad galim labai greit griebt preke ir begt i kasa. Taip ir padarem. Prie kasos stovejo apie 50-60 m. pardaveja trumpais baltais plaukais. Paklausem, ar dirba kasa? Ji neisgirdo. Antra karta paklausem, tada labai grubokai pasiziurejo i mus ir su nemalonia mimika negraziai the reke: Kaip as galiu praskanuot preke? Kasa jau nedirba, nematot? RIMI, kodel i darba imat tokius nekompetingas ir nemandagias darbuotojas? Nera noro eiti isvis i rimi
Siandien vakare noredamas uzeiti i Rimi 21:00, Bieliunu gatvei (priesais Big parduotuve), buvau net neileistas, kazkoks darbuotojas pusiau rusisku balsu sako viskas nedirbam, eikit is cia, negalima, be jokio paaiskinimo..chamiskai ir naglai..daugiau ten visai nera noro lankytis, nors tai buvo mano kasdienine parduotuve, rinksiuos Big'a. Maniau gyvename kitais laikais, geda kad tokie apsaugos darbuotojai dirba tokioj parduotuvei, geda ir nusivylimas.
Buvau apsiprekint rimi savas savanoriu 346 ir labai buvo malonu kadangi vienas jusu darbuotojas ernestas kiek maciau varda buvo labai malonus ir labai mandagiai man padejo surast man reikalinga preke aciu jam. Tikiuosiu ir daugiau tokiu maloniu darbuotoju turit...
Nusivyliau RIMI po jų formaliai sauso atsakymo savo pirkėjams dėl narvuose auginamų vištų kiaušinių ir po pirkėjų komantarų trinimo socialiniame tinkle. Rimi tinklas vis dar nepriima atsakingo sprendimo, dangstydamasis formaliom atsakymo klišėm rodo didelę nepagarbą savo pirkėjams.
Aš esu labai nusivylęs Rimi elgesiu. Kiekviena įmonė turėtų laikytis savų vertybių, bet Rimi, teigdama, jog jai rūpi gyvūnų gerovė, neatsisako 3nr pažymėtų kiaušinių. O komunikacija taip pat pasibaisėtina, kai komentarai, su išreikšta kritika buvo slėpiami. Ketinu nesinaudoti jūsų paslaugomis iki kol pradėsite laikytis vertybių ir atsisakysite 3nr pažymėtų kiaušinių.
Rimi nesilaiko savo deklaruojamų aukštų etikos standartų, remia gyvūnų išnaudojimą ir neturi valios įsipareigoti tai nutraukti : (
Aš vis laukiu kol RIMI atsisakys savo žiaurios praktikos pardavinėti nukankintų narvuose laikomų vištų kiaušinius. Turint omeny, kad tai yra skandinaviška įmonė, o juk lietuviai taip žiūri į skandinaviškus standartus, tai labai paskatinčiau jų ir laikytis tuomet. Ir nemeluoti savo puslapyje, kad jiems rūpi gyvūnų gerovė. Lai atsisako 3 nr kiaušinių, tada tai taps tiesa.
RIMI Lietuva teigia, jog jiems rūpi aukšti gyvūnų gerovės standartai, tačiau nenori įsipareigoti ir atsisakyti narvuose laikomų vištų kiaušinių. RIMI buvo mėgstamiausias mano prekybos tinklas, todėl tokie poelgiai labai nuvilia..
Esu nusivylusi Rimi prekybos centru. Tai visad buvo mano mėgstamiausias prekybos tinklas, bet po pastarųjų įvykių ir jų komunikavimo būdo dėl vištų dedeklių pradėjau aplenkti šį prekybos tinklą. Visad maniau, jog RIMI turi aukštesnius etikos standartus ir kad jie tikrai bus pirmieji verslo etiškumo kelyje. Deja, bet jiems vaizdai iš vištų fermų nekelia noro kažką keisti savo asortimente. Apmaudu.
Remdama tokias žiaurias višų laikymo sąlygas, RIMI vadovybe, naikinate ne tik vištas, kurios Jums turbūt atrodo tik kvaili padarai, bet naikinate gamtą, naikinate pasitikėjimą vieni kitais dėl gražesnio pasaulio vizijos. Kiekvienas, nors ir iš pažiūros menkas veiksmas, gali turėti labai stiprų atoveiksmį. Tikiuosi, jog pagalvosite apie tai ir priimsite teisingą sprendimą, kuris bus palankus gamtos labui.
Esu labai nusivylusi RIMI prekybos tinklu, nes jie viešai skelbia, jog jiems rūpi gyvūnų gerovė, vaizduoja, kad jų standartai aukšti, kuria atsakingo verslo įvaizdį (dėl to lig šiol ir rinkdavausi prekintis būtent Rimi), tačiau iš tiesų tai tik įvaizdis, kuris neatitinka tikrovės. Rimi savo prekybos centruose pardavinėja narvuose įkalintų vištų kiaušinius. Rimi šios praktikos neatsisako, nors didelė įmonių dalis visame pasaulyje jau įsipareigojo tai padaryti. Jaučiuosi mulkinama ir pastaruoju metu nustojau prekintis RIMI. Ketinu boikotuoti tol, kol jie taps Cage Free.
www.rimi.skriaudziagyvunus.lt
Labai gaila. kad tokių, rodos labai aukštų standartų prekybos centras, negeba laikytis savo žodžio gyvūnų etikoje, ir bando iš to "vartytis" kvailiausiais pasiaiškinimais.

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
Mėsos gaminiai

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai; žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo tris prekinius ženklus: "ROKIŠKIO MĖSINĖ" "ROKIŠKIO ŽUVINĖ" "KARAMELINĖ KARVĖ" Pagrindinės veiklos kryptys:  Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai)  Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena)  Žuvies perdirbimas (sūdyta...

„Kalėdinės žaidynės” suvienys visą Lietuvą
„Kalėdinės žaidynės” suvienys visą Lietuvą 11-21 15:56
Jau septintus metus vyksianti itin laukiama sporto ir džiaugsmingų emocijų kupina šventė "Kalėdinės Žaidynės 2017", šiemet gruodžio 5 dieną visus sukvies į Jonavos sporto areną. Į...
Pripažintos Izraelio kompanijos “SANO” oficialus atstovas Lietuvoje - Viduržemio perlas 11-21 14:12
Viduržemio perlas - tai oficialus „Sano", „Careline", „Natural Formula" ir „Crema" prekės ženklų atstovas bei produkcijos platintojas Lietuvoje. Kompanijos Viduržemio...
Suaktyvėjo sukčiai – per savaitę apgauti bent 300 gyventojų
Suaktyvėjo sukčiai – per savaitę apgauti bent 300 gyventojų 11-22 17:43
"Swedbank" perspėja, kad padaugėjo atvejų, kuomet socialiniuose tinkluose ir fiktyviose e. prekybos platformose sukčiai suvilioja gyventojus įsigyti prekių su didelėmis nuolaidomis. Šių pirkinių...

Ar jau laikas mažinti PVM?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

AT&T 34,33 -0,89%
Wal-Mart 96,52 -0,98%