Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rimi Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rimi Lietuva

Atsiliepimai apie Rimi Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Rimi Lietuva, UAB

Mane nustebino, kai padavus kortelę ji pasirodo jau nebegaliojanti. Kasininkė pasakė jog kurį laiką kai nesinaudoji taip būna. Nemalonu.
Rimi parduotuve esanti šilainiuose, Baltijos 58, viskas kuo puikiausiai, na bet tas Alynas esantis šalia tai neturiu žodžiu. Negana to, kad tie "chandžiulnikai" per dienas sėdi ir maukia alų, tai dar reikia su jais koneveiktis, nes prisigėrę yra agresyvūs.. Pastoviai gaujomis rūko prie įėjimo ir kabinėjasi prie žmonių ir negana to mažų vaikų, kelis kart apgyniau, bet buvau pati išvadinta visokiais epitetais. Šitą reikalą reikėtų labai rimtai apsvarstyti ir kažką daryti. Nes vaizdą gadina labai ir negana to kyla daug nemalonumų su jais.
Sveiki, dirbau siame prekybos centre pries 4 metus. Nuostabus kolektyvas bei valdzia buvo, megstamas darbas. Dar iki dabar ilgiuosi sio darbo. Dideli linkejimai Savanoriu Rimi, Vilniuje. Aciu uz nuostabia patirti ir priemima. Dideli buckiai visiems.
Rimi buvo mano mėgstamiausias prekybos centras. Tačiau pastebėjau kad pardavėjos pasidarė labai įkyrios. Nei vienoje parduotuvėje taip įkyriai nesiūlo nusipirkti "dar kažką". Ne gana kad ir taip palieku nemažai pinigų, kasoje be jokios gėdos būtinai dar turi pasiūlyti kažkokią nesąmonę. Maniau, kad ta problema tik mano mieste, bet atostogaudama kitur susidūriau su ta pačia nemalonia situacija. Tai šlykštu. Stengiuosi išvengti apsipirkimo Rimi.
Klaipedoje Dragunu Rimi netycia palikom pinigine su daugiau nei 200eur. pinige atsirado - pinigai ne.
siandien valytoja tiesiai su tuo valuomuoju aparatu vos ant ant manes neuzvaziavo ir replikavo - ziurek ke stovi. kazkaip nebesinori Ten grizt
Puikus aptarnavimas, maloni aplinka.Klaipėdoje šiaurės prosp.
Sveiki.Aš siandiena pirkau besekles vynuoges Klaipedos m. Šilutes pl. 62 Rimi parduotuveje.o man paskaičiavo uz kilograma 2, 29 euro, o ju kaina buvo 1, 29 euro.Tai kodel as turiu permoketi.Jeigu kasinikas neskiria vynuogiu tai gali paklausti. Aš noriu paklausti kas man atlytgins zala.Aš apsipirkau kasoje nr.3 kvito numeris114/1244182.Laukiu iš jūsu atsakymo.
Robertas 2018-08-16 05:33:32
Trys pardavejos kaune kreves rimi atsisake išmušti ledus ir kava, parduoti cigareciu malboro du blokus. Vakar. rugpiúčio 15d.
Išeinant man pasake dink iš čia asile nelaimingas.
laba Diena Robertai.Kodel, jus šmeižiate mus? Taip, mes buvome trys pardavėjos.Bet buvo uždėta lentelė, kad kasa nedyrba. Ir jei, matete mes skaičiavome pinigus.O jus norėjote, sugudrauti, ir praeiti be eilės, nes jus savo mašiną pasistatėte, prie įvėjimo kur yra draudžiama pirkėjams statyti savo mašinas.! Ir kokias jus cigaretes norėjote pirkti? norėjote pirkti tik ledų melagi! Ir jus neturėjote teises, mūsus filmuoti.Jei jums kažkas nepatiko, jum reikėjo kreiptis i viršininkus.O už tai, kad mus filmavote, manau mes dar susitiksime, tik jau nebe prekybos centre, o biski kitokiojo aplinkoje.Kuri vadinasi "Teismu" tik videjo pasilikit :) ir beja dar vienas, jusu niekas "Asilu nelaimingu" nevadino.Nes mes daugiau, turim kulturiningumo nei jus.O ir už šmeišta manau, galėtumėm jus pamokyti.
Labai nesmagi ir garsi muzika.Prastas maitinimas.Ateini 15v.pavalgyti ir jau nieko nėra.Turi pirkti už savo pinigus.Darbas fiziškai sunkus.Dirbu iki 20v. Atlyginimas 415-420eur.
Kaip man valgyti mišrainė kai šakutė šitaip įdėta, išsipurvinusi visa?
Nu ką man jau trūko kantrybė su V. Krėvės pr. 43 esančios RIMI parduotuvės darbuotoja Agne. Pastoviai su ja problemų yra galvojau žmogus pasitaisys. Bet dėja. Po darbo pirkau druskos ir kitas prekes. Druskos pakelis buvo kiauras tik padėjus ant kasos išbiro šiek tiek. Ir ką jūs manot? Pradėjo rodyt savo susierzinimą kad va neva negali į maišelį įsidėt byra. Pasakius jai kad apsiramintu nervus rodyt. Ji dar pradėjo sarkastiškai elgtis su manim kol apsimokėjau už prekes. Tik nesuvokiu tokio dalyko jeigu gaunat skunda iš klientų apie jūsų pardavėjas kodėl nieko nedarot kad nekristu reputacija?
Išeinant man pasake dink iš čia asile nelaimingas.
Sveiki, esu pati dirbanti prekybos centre., apsaugos darbuotoja...Lb puikiai žinau kaip kas vyskta ir kokios yra taisyklės aptarnaujant klientą.Esu ramus žmogus ir konfliktų lygioje vietoje neieškau ir vengiu, bet šiandien pasiutinio kasininkės-pardavėjos elgesys, kaip turėjau mokėti 9£, o padavus 100€kupiurą dienos metu, dar inkasacijos tikrai nebuvo, kasininkė atšovė, neturiu kasoje pinigų ir eikit kur norit išsikeisti!!!Tai aš db turiu kai klientas eiti po rajoną ir prašyti, kad man kas iškeistu pinigus, kad galėčiau maisto nusipirkti???? Drąskė akis ir sako pasikaitykit, ką man skaityti net nesupratau, bet pas mane kiek metų dirbu šioje sferoje tiek Akripolyje tiek Hyperyje, niekad tokių cirkų nemačiau tarp kasininkų....Jos atsistoja ir bėga pasikeisti pinigėlių per visą prekybos centrą.Jai labai jau jai buvo, sunku paklausti kolegės gal ji turi netyčia pinigų kasoje ar vyr.kasininkė tam yra, kuri seifo.raktus turi ir gali pasikeisti, bet ne klientą siūsti po rajoną pinigų keistis.Atsiprašau, bet tos ponios (kasininkės) kultūros lygis nuliui....Nežinau ant kiek kasininkė atsipalaidavusi jaučiasi, bet gaila, kad ne jūsų firmą saugau....
Šiandien 2018.08.06 Rimi parduotuvėje Šiauliuose prekybos centre Saulės miestas, pirkau krevetes, buvo prie visų krevečių -30% nuolaida, atėjus i kasą niekas nuolaidos nepritaikė. Kažkas matyt nori pasidaryti pinigų apgaudinejant klientus. Gyvenime nepirksiu nieko iš rimi !
Siandien, Rimi parduotuveje Klaipedos Bige pirkau Linu Seklu Alieju. Etiketeje buvo parasyta kad yra nuolaida ir kaina 2.79 (be nuolaidos 3.69), atejus I kasa man ismuse kaina be nuolaidos. Priejus prie etiketes mazomis raidemis parasyta juog nuolaida galioja iki 07.17/ (siandien 08.02)!!!! Nieko dar kad norejo apgauti 90 ct. Priesais mane ta pati situacija atsitiko su moterimi kuri nusipirko saldainius uz 15euru. vietoj 7 kurie buvo parasyti ant etiketes. Jus a*******i, kad jus paspringtumete tais pinigais, kuriuos atemate is paprastu zmoniu. a******u PARDUOTUVE!
Labai nusivylus Rimi esancia Dituvos soduose pastoviai nera prekiu, tai maistelio kudikiui tai syonos ir pieno, Beto ir pardavejos nemandagios o ypac nezinojau kad priima dirbti kurvas ir barakudas i darba kaip Aiste tokia.Kur ziuri direktore kai priima i darba zmones.
Greta 2018-07-25 17:28:27
Šiandien su savo dukryte apsipirkinejome Kauno Megos Rimi, pirkome vaikiška knygute nes buvo nurodyta kad visom knygom yra - 70% bet kasoje jokios nuolaidos mums nepritaike kai paklausiau kasininkes kodel ji labai pasimete ir pasiule išminusuot knygute. Paklausus o kodel čia taip jai visoms knygoma - 70 ji pakviete vadybininke bet ji nei sveiki nei gilinosi į situacija paeme ta knyga išminusavo. Bandžiau klaust o kodel čia taip tai ji atsake nežino pažiūrės. gavau pastovėti su 1 metukų vaiku prie kasos nes laukiau kol grįš vadybininkė ir paaiskins kodel čia taip gavosi bet pralaukiau 15 minučių jai ne daugiau ji taip ir negrįžo su ta knygute. Tikrai labai prastas aptarnavimas. Suprantu kai kasininkės pasimeta bet kai vadybininkės pradingsta nieko nepaaiskinusios labai negražu. Vaikas apsiverkė tai dėl to ir nėjau tos vadybininkes ieškoti. Likom be knygutes ir sugadinta nuotaika.
Sveiki. Aš irgi pirkau knygutę, tik aš skaičiau, kad ne visoms knygoms, o tik toms kur sudėtos ant paletės ir kainos nurodytos jau su nuolaida. Reikia skaityti reklamas iki galo, o ne tik procentą, kuris taikomas.
Snd Rimi parduotuveje kuri randasi Kaune baltijos g. Lb nusivyliau.Nuejus apie 21.30h apsipirkynejau, maisto pilnas, zmoniu daug dirba dvi kasos, prie kiekvienos zmoniu po 15 ir su vaikais mazais ir be ju. Tai va tokia situacija, atsistojau prie kasos su mazameciu, stoviu laukiu savo eiles, issikroviau prekias ant prekystalio, ir ka kasininke sako tik su kortelia atsiskaitymas, sakau mes neturim zmones ir kaikurie neturi ju, grynais net nesiteikia aptarnauti, siuncia i kita kasa kur ten zmoniu dar kokia 10, ir dar laukti kokia 15mib su mazameciu eileje, taip as suprantu, kad apsipirkciau pirma karta sioje parduotuveje ir nezinociau, kad nepriima frynu, bet deja trecius metus apsiperku ir puikiai atsiskaitau sioje kasoje grynaus, nors parasyta tik kortele...Tai jus db paaiskinkite, kodel as visad galedavau atsiskaityti grynais, o snd kasininke pareiske, kad sioje kasoje tik kortele???Ir lb nemandagi draskyt akis pradejo, pareiske ne mano bedos, eikit ir stokit i kita...As tykiuosi sureaguosite i mano komentara.pykta, kai su vaiku turiu palikti maisto produktus ir eiti i kita parduotuve apsipirkti maisto.
Situacija del tu korteliu atnaujinimo yra apgailetina, terminalas man aiskinia ivesti gimimo data, nu kokio velnio kazkokiam oligarhui reikia zinot mano gimtadieni ?? pasirodo, paskambinau i klientu informavimo skyriu, sako tai PRIVALOMA!
sakau kodel privaloma ?? pagal nauja duomenu istatyma, isvis tuom labai abejoju, sako, mes jus sveikinsim su gimtadieniu :))
sakau, oligarhai man nera kazkokie draugai ir tikrai man jokiu sveikinimu nereikia... pasirodo, tai privaloma ir korteles man neatnaujina :)) prasti labai reikalai pas jus...
Esu labai nusivylęs kasos darbuotoju UAB Rimi, esančioje Kedrų g. 4. Pirkau tik vandenį, o pardavėjas vietoj to, kad pasakytų jog neaptarnaus, nes stoviu invalidų kasoje, pradėjo visaip įžeidinėti, išvadino invalidu, nors už manęs tikrai niekas nestovėjo. Nieko nesakiau ir palikęs prekę tiesiog išėjau. Nemanau, kad galima taip elgtis dirbant aptarnavimo srityje. Kasininko vardas - Gediminas.
Irena 2018-06-27 23:20:21
Aš labai džiaugiausi, kad parduotuvėje "Rimi" fabiniškese "Ukmergės g. 233" visada buvo šviežių tik keptų bandeliu ir duona. Visada pirkau švezia tik iškepta duona, tačiau dabar su šia duona galima nužudyti žmones, toks įspūdis kad jie savaitę guli parduotuvėje.Atrodo kad parduotuvei nėra svarbu pritraukti žmonių. Pavyzdžiui, aš dabar nerekomenduoju jūsų parduotuvę savo draugams ir pati jau aš neisiu ten.
Bet vat kiek esu dirbusi parduotuveje, pavyzdziuj kasoj tai buna tokiu zmoniu kurie sako "oj kaip cia baisu, as cia neisiu daugiau pirkt ir kitiem sakysiu neit" ir as viena kart klientuj pasakiau - tai neikit, maziau zmoniu bus ir nusisypsojau. Tas spokso i mane.
Realiai, nu neikit jai jums blogai, irbdar draugams sakykit. Pailsesim nuo burbekliu. Beje, rimi nedirbu, siaip sakau, kad daug tokiu ".........." zmoniu
Laba diena, norėčiau paprašyti Jūsų, kad man daugiau nesiuntinėtumėte 10 proc. nuolaidų koponų, kadangi šiandien atsispausdinau kuponą, jis buvo nuskanuotas, o kai grįžau namo pamačiau, kad kuponas yra anuliuotas.
Nepatenkintas klientas
2018-07-05 08:00:26 IP 90.131.37.0
Po aštuntos val bulkutės rimi parduotuvėje yra 40% nuolaida, o va tos pačios vakarykštės bulkutės jau už pilną kainą
Didžiulė padėka Rimi tinklui, kadangi sūnui skubiai reikėjo pripučiamo čiužinio (namuose įdėjome brokuotą ir būtų miegojęs tiesiog ant grindų) ir nei Maxima (ten vaikas būtų turėjęs pirkti dvigulį už net 30 Eur), nei IKI tuo nepasirūpino, o tik Rimi prekybos centras, esančioje Vidūno g.4, Vilniuje sūnus nebrangiai nusipirko labai reikalingą prekę (čiužinį). Sūnus iš kito miesto ir dalyvauja Dainų šventėje. Juk tiek šventės dalyvių, o nei vienas prekybos centras tuo nepasirūpino, tik RIMI. Didelis dėkui. Visiems rekomenduosiu ir pati daugiau pirksiu RIMI. AČIŪ RIMI
Sveiki, siandien apie 12 val pirkome pas jus ekologiska baklazana ir jis buvo supuves, gaila cekio neturime.
Pirkau kiaulienos sprandinę ir jau antrą kartą nusiperku kuilio mėsos, t. y. ruošiant mėsa turi šlapimo kvapą. Čia buvo mano paskutinis apsipirkimas Rimi, kiek galima tyčiotis, moki kaip už kokybišką kiaulieną ir po to išmesti lauk.
Labai ilgai galvojau ar rasyti.esu buvusi darbuotoja del tam tikru priezasciu atleido.viskas gerai viskas suprantama, bet kai tau paskambina ir apkaltina vagyste tai yra ziauru.turiu netgi irasyta pokalbi.tikrai taip nepaliksiu.taip elgtis Rimi direktore neturetu.
Labai nuvyle "neigaliuju ir mamu su vaikais" kasa Klaipėdos Bige, teko stoveti ir laukti aptarnavimo, nes pardaveja aptarnauja dar ir cigareciu skyriu, ir mojesciu mokejimus.
Parasykit aiskiau ka butent aptarnaujate kasoje, kur zmones specialiai ateina su vaikais arba invalido vezimelyje.
V.Krėvės pr. 43 besilaukiančių ir neįgalių kasoje pasiteiravus kasininkės ar galėtų mane užleisti be eilės, nes prieš mane nei vienas stovintis nėra iš išvardintų ženkle, sarkastišku balsu pasakė : “man taves gailėt dabar ar ka..užleisiu, žiūrėk tik nenugriūk..”. Po tokio aptarnavimo tikrai daugiau nežadu lanlytis šioje parduotuvėje.
V.Kreves 43 nespėjus pasiimti grąžos ir susidėti prekes jau kito pirkėjo prekės kraunamos ir psichologiskai stumia nuo kasos. taros čekius nenuskanuoja ir tuo pačiu principu stumia nuo kasos kad tik nepastebetum.
Praėjo kiek laiko nuo išėjimo iš šios darbo vietos ir nusprendžiau parašyti atsiliepimą.Išdirbau mėnesį rimi parduotuvėje esančioje Kauno autobusų stotyje.Tokiomis sąlygomis, tai man buvo visa amžinybė.Jau pačią pirmą dieną mane apšaukė pavaduotoja direktorės, pirkėjų akivaizdoj.Pasodino pačią pirmą dieną, net nepraėjus valandai į info kasą, nei paaiškino kaip elgtis su kasa, absoliučiai jokio įvado su prekėmis, bandelių kodais.Net neišleido valgyt.O kai pati išėjau, buvau apšaukta, kad nepasakius išėjau.Apsauga pastoviai tyčiodavosi ir kabinėdavosi prie kiekvienos smulkmenos, nežinau iš vis gal jie buvo apmokyti kalėjime prižiūrėtojais dirbti? Pastovus trūkumus metalo monetomis, nėra kaip atiduoti grąžos, to pasekoje skambini vyr.kasininkui, bet jis tau tik rėkia ko čia skambini.Tada lakstai po kasas ir prašai iš žmonių smulkių, nors taisyklėse aiškiai parašyta, kad iš pirkėjų negalima prašinėti centų.Tai kaip tada dirbti, jei nesudarytos sąlygos iš vis?Kai pasakiau direktorei, kad išeinu, ji bandė aišku atkalbėti, bet ir kalbėti nelabai matosi moka su darbuotojais, žiūri iš aukšto, apie savo parduotuvę turi per gerą nuomonę.Taigi duoda nemokamai valgyt, kaip tu dar nori išeit iš tokio gero darbo.Pritrūksta žodžių tada..prieš man išeinant atėjo naujokė, stebėjau kaip elgsis su ja.Tai pastatė man už nugaros stebėti kaip reikia dirbti su kasa, kai aš net mėnesio dar neišdirbus??direktorės pasiūlymas.Man labai gaila visų tų panelių, kurios ten dirbo ir kurios gal dar dirbs, jau geriau aplenkite šitą parduotuvę.
Esu pasibaisėjus Kauno Rimi parduotuve kuri randasi V.Krėvės pr. 43. Spintelės pastoviai striginėja. Pardavėjai (vyresnio amžiaus) paprašius atrakinti spintelę nepatenkinta pasakė eit pas apsaugą ir prašyti. Nuėjus pas juos pasibeldus į duris niekas nesugebėjo atidaryti. Kita pardavėja pradėjo sakyt kad ne joms tvarkyt tas spinteles. O tai kam apsaugai? Kartais apsaugos darbas neprižiūrėti parduotuvės jog kažkas neapsivogtu? Visa laimė jauna panelė kuri dirbo informacinėj kasoj paklausė kuri spintelė neatsidaro ir mielai atidarė man ją. Kartais pagalvoju kad tos senės dirbančios pas jus nejaučia pagarbos klientui. Tvarkykit savo darbuotojų elgesį nes gadina reputaciją jūsų parduotuvei.
Baisu, kas dedasi Panevėžyje prekybos centre RYO esančioje rimi, salotų valgyt neįmanoma, kiek kartų pirkta tiek kartų sugedusios, dirbai pastoviai piktos, paklausi ar tikrai šviežios negana to meluoja bet dar ir aprėkia. Kasininkė mėlynplauke visiškai nemandagi, apgaudinėja žmones, įmuša po kelis kartus tą pačią prekę!
Siauliose vakar saules meste viena kasininke nesiskaito su zmonemis elges ir sneka kaip su gyvuliu neta ten vapse padoruma arba paklausi kur tas tas randas atsakyma isgirsti eik ir jeskok tikios kaskas atreips demesi
Nusipirkau megos rimi bandeles, o jų kokybe pasibaisėjau, neina net įkasti. Beja dar radau plėvelę bandelėje. (Bandelės picukės tipo su saliamiu).
išeinant buvau sulaikomas apsaugos itariant vagyste, na ir prasidėjo nuotikiu serijalas kur apsaugos darbtoja moteri

ėsu pasibaisėjes šiauliu pc RIMI.Gegužės 19 užėjes nusipirkti žiebtuvėlio atsiradau tarybiniu laiku detektyve.Pasirodo dar buve milicijos ar kalijimo prižiurėtojai dirba apsaugos darba ir be jokio pagrindo sulaiko ''manonai'' itartina vagi gali su juo elgtis kaip jai nuorisi, nuors galioja istatymu numatyti proceduriniai reglamentai, kaip pareikalavau apriuros akto surašimo tai prasidėjo akivaizdi apsaugos darbotojos nekomprtencija dirbant toki darbo o paprašius pasakyti savo asmens pavarde irpažimėjimo numeri kategoriškai atsisake.Tai kyla klausimas kas praleido jai išlaikyti atestacija dirbant tokias pareigas?
Tikiosi atsakymo kadangi ivykusi incidenta išsaniai pakuomentuosiu ne tik internete bet ir kitas vaduovybes kurios yra suinterisotos sklandžiai dirbti pc.
Norėčiau tiesiog perspėti kad darbuotoju draugiškumo ir nuosirdumo lygio nerasta, Vilniuje Mandarine esančioje Rimi parduotuvėje, sugeba sugadinti nuotaika. Buvau jone 11 valanda ir likau pasišlikštėjusi..
Kaune, Prancūzų gatvėje esačioje "Rimi" parduotuveje kasinininkes nešneka. Nei labas, nei viso gero, ar geros dienos. Kai ateini, jaučiuosi kaltas, kad kažką perku, ir sutrukdžiau nuobodžiauti. Tik Rūta ir Albina yra tikros darbuotojos. Visos kitos yra мымрос.
Šiandien man davė lojalumo kortęlę dykai, tai paėmiau. Pirkęs tikrai nebūčiau, nes kažkaip keista, kad už lojalumą yra prašoma pinigų. Bet kortelės aktyvuoti terminale nepavyko, nes nesutikau duoti savo telefono nr. Turiu pakankamai karčios patirties, kad suprasti, kad bus siunčiamos sms, kurios atitraukia mano dėmesį, ir tuo labai trukdo. Važiuojant iš darbo Žemaitės gatve, man labai pakeliui užsukt į jūsų parduotuvę ir tik todėl ten dažnokai apsiperku. Kai lyja, ten esantis eskalatorius, yra pavojingas gyvybei. Kartą taip liuobiausi, kad vos kaulų nesusilaužiau, savaitę buvau ne darbingas. Labai susimušiau alkūnę. Matau, kad ten yra kamera ir turbūt krintantys klijentai apsaugos darbuotojam labai pakelia nuotaiką. Prie durų nėra jokių drėgmę sugeriančių kilimų, kaip kitose įstaigose, tai metalinis paviršius tampa itin slidžiu. Suprantu, kad jums nusispjaut. Tiesiog pakeliui nėra maksimos, tik lidl, tai nesakau, kad pas jus nepirksiu. O ir tas, kas dabar skaito šitą tekstą, juk tik samdomas darbuotojas, kuriam bus didžiausia šventė, kai nugaiš jo darbdavys...Sėkmės darbe :)
Gintaras Sapoka 2018-05-07 19:14:53
Laba diena as esu nustebes, kur mes gyvename, kad Rimi darbuotojai Vilniuje Antakalnio 55 saleja, prie pirkeju bendrauja lenku kalba, tai atrodo, kad gyveni ne Lietuvoj, pamirso valstybine kalba kalbeti, o gal jos ir nemoka.Tai ne kasininkes ir pardavejos, o matosi, tai is administracijos, nejaugi jie gali vadovauti, nemokedami lietuviu kalbos Labai prasau administracijos Rimi kazka daryti, kad parduotuveja nedirbtu viena kasa, tai neiimanoma, kada neuzeisi, visada zmoniu eile, nes dirba pastovej vienas kasininkas.Zmoniu parduotuveja visada pilna, nes salia Klinikine miesto ligonine Su pagarba Gintaras
Gintarai, tau nėra ką veikti ? Vėl pamiršai vaistų išgerti ?

Pirma: PATS išmok taisyklingai rašyti lietuvių kalba, nes skaitant tavo tekstą - akys ašaroja. Lietuviškų raidžių nenaudoji, skyrybą pamiršai, vartoji svetimybes ir pan. O gal ir niekada nemokėjai ? :) Keista, kad užteko proto išmokti naudotis internetu :)

Antra: tavo žinutėje daug informacijos apie tave, labai lengvai galima suprasti, jog esi šiukšlė. Gaila, kad tavo bendraminčių Lietuvoje dar yra likę. Vis dar nesupratai, jog Lietuva yra laisva šalis ir čia gyvena daug skirtingų tautybių žmonių, ypač Vilniaus krašte. Ir visada taip buvo. Todėl jie bendrauja ta kalba, kuria nori bendrauti ir tavo leidimo tikrai neprašys.

Trečia: kaip buvai kvailas, taip ir liksi. Vis nesupranti, kad Lietuvoje gyveni ne vienas. Jeigu nepatinka, kad žmonės kalba skirtingomis kalbomis - sienos atviros, gali nešdintis, be tavęs bus tik geriau. Tik nėra aišku, kurioje valstybėje pritapsi, kvailiuk :)
Pirkau salotas cezerio supakuotas indelyje, taip pat saltibarscius. Pakavimo datos nera, vistiena salotose sugedusi, jauciasi is skonio, saltibarsciai sugede ir stovi jau ne viena diena. Dirbu kaune MEGOS PREKYBOS CENTRE ir skaniai papietauti ir svieziai pavalgyt, bet matyt nesugeba suziureti ir belenka daro. !!!!
Sveiki, visų pirma noriu pasidžiaugti ir padėkoti "Rimi" tinklui už gausų asortimentą vegetarams ir veganams. Tai tikrai labai džiugina širdį ir kelia norą vis sugrįžti. Tačiau vakar ištiko nemalonus incidentas. "Rimi" parduotuvėje esančioje Šiauliuose prekybos centre "Arena" nusipirkta grietinėlė buvo sugedusi, o ryte atidarius šaldytuvą pastebėjau, kad vakar nusipirktos varškės be laktozės pakelis išsipūtęs ir pasiruošęs sprogimui. Anksčiau neteko nusivilti "Rimi" teikiamomis prekėmis, galbūt taip įvyko dėl negausaus klientų kiekio būtent šioje parduotuvėjė ir reikėtų daugiau atkreiptį dėmesį į parduodamų produktų galiojimo datą. Tikiuosi į šią problemą bus atsižvelgta ir greitai jos nebeliks. Iki malonaus!
Aptarnavimas tragiškas
2018-04-21 10:48:19 IP 90.131.32.102
Savanorių pr, kedrų gatvės Rimi parduotuvės kasininkė aptarnaujant pirkėją kalbasi telefonu. Iš pokalbio suprasti galima buvo, kad su kažkuo iš šeimos narių. Na žinote, tam skirtos pertraukos, ar vadovams jau nebesvarbu, kad klientai būtų patenkintį? Dar yra gan dažnos situacijos su kasininkių greičiu. Kai pamato, kad žmogus ateina su 1 prekė, tai ne, pažymi priskaičiuoja ir už taves esančio žmogaus prekes. Po to pačios pykstą ir ne ant saves, o ant žmogaus, kuriam pažymėjo ne jo prekes.
Kavos skonio plikyti pyragaiciai baisaus saldumo, net dalis cukraus neistirpe. Pasirodo ir saldumyna galima sugadinti.
Esu pasipiktinusi! Suprantu, jog svarbiausia yra parduoti, bet parduoti pašvinkusę žuvį yra tiesiog siaubinga! pasinaudoti tuo, jog pirkėjas užsienietis, kuriam sudėtinga komunikuoti ir paprašius žuvies atnešti jos iš sandėlio susukus į kelis maišelius, greičiausiai tam kad smarvė nesklistų yra tiesiog nežmoniška!! Vėliau kasoje pasiteiravus ar žuvis tikrai šviežia, nes jautėsi šiek tiek stiprus kvapas buvom nužvelgti, kaip problemų ieškantys išgirdome tik tai, kad ši žuvis visada turi tokį kvapą ir viskas čia gerai... grįžus namo taip neatrodė, žuvis visiškai pašvinkus ir vidus net pageltęs, tai rodo jos visišką ne šviežumą. Išmetėme į balą 10 eurų. O jei ją būtume suvalgę (yra žmonių kurie gali ir nesuprasti, kada žuvis pašvinkus, nes tiesiog ji turi tokį kvapą apart darbuotojų) apsinuodijimas garantuotas ir gan rimtas, apie vaikus net nekalbu.. ant prekystalio padėta žuvis buvo visiškai kitos kokybės, bet jos darbuotoja duoti nenorėjo. Kažin ar už sukeltas problemas sveikatai, ponia pardavėja atsakytų taip pat paprastai, kaip pardavė pašvinkusę žuvį!
As esu sokiruota! Ir ne, ne rimi darbuotuoju elgesiu! O skundiku skundais :D ta prasme, okey, suprantu del galiojimo, nekokybiskos prekes. Nu bet skundai del nevienodos aprangos, vezimelio bukles (beja, nieko siaubingo nuotraukuose nepamaciau :D praktiskai kiekvienoj imonei VISI vezimeliai panasios bukles), skundas del nesumaltos mesos (brangioji ponia, jeigu mesa yra gysluota, o masina ne super galinga, mesos jum niekaip nesumals). Pasipyktinimas del jogurto pabrangimo :D (supraskit karta visam gyvenimui, kad prekes kaina nustato ne parduotuve. O tekejai. Ir jeigu ateina pabrangimas, jis ateina per kompiuteri, programa. Neatsises vadybininke ir is oro nenuspres pakelti kainos, nes a va jai taip norisi). Nusiskundimas del vikio kainu branginima kasuose. O jum nepasirode, kad vikis yra visai kitai imone? Jeigu ju vadyba nenuziuri kainu, tai ne rimi kaltint reikia, o viki. Zmones, jus paziurekit ka rasot! Paziurekit, kaip tai atrodo is sono! Ne per daug jau pasaulio bambom jauciates? Vezimeliu nauju reikia, cia ir dabar sumaltos mesos. Jeigu jus esat pirkejai, tai nereiskia, kad esat teisus :) ir ne, rimi nedirbu. Ir neatstovauju sios imones. Tiesiog, ispampejo daugelis tautos. Supraskit, kad pardavejos irgi zmones! Sekmes)

ŽIEŽMARIŲ MĖSA
SENOLIŲ TRADICIJŲ KRAITIS

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Grušas: turiu vilties, kad popiežius mus uždegs džiaugsmu ir viltimi
Grušas: turiu vilties, kad popiežius mus uždegs džiaugsmu ir viltimi 09-21 21:50
Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas sako tikįs, kad į Lietuvą šeštadienį ilgai laukto vizito atvykstantis popiežius Pranciškus tikinčiuosius uždegs džiaugsmu ir viltimi.
Kelto tragedijos Tanzanijoje aukų skaičius auga
Kelto tragedijos Tanzanijoje aukų skaičius auga 09-21 20:58
Tanzanijos Viktorijos ežere vakar nuskendus keltui gelbėtojai skaičiuoja aukas. Jų skaičius dramatiškai auga, vis dar yra dingusių be žinios.
Pateiktas oficialus prašymas sinchronizuotis su Vakarų Europa
Pateiktas oficialus prašymas sinchronizuotis su Vakarų Europa 09-21 19:47
Penktadienį Lenkija Europos elektros perdavimo sistemų operatoriams pateikė Baltijos šalių prašymą sinchronizacijai, t. y. paraišką prisijungimui prie kontinentinės Europos elektros tinklų.

Kai susergate, Jūs..

Skoda