Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rimi Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rimi Lietuva

Atsiliepimai apie Rimi Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Rimi Lietuva, UAB

2019.03.20 pirkome sveriamus suhius Panoramos Rimi, nuo kurių apsinuodijom, iki šiol nepakylam iš lovos, vemiam, savijauta tikrai labai bloga.
Kauno Varnių Rimi pirkome šalto rūkymo skumbrę, grįžus namo, atidarius maišelį ir prapjovus žuvį pajutome pašvinkusios žuvies kvapą... "Labai šviežia" produkcija...
2019-03-16 šiaurės miestelyje esančiame hyper rimi valgydama vištienos kepsnį radau raudoną moterišką plauką
Vakar Jeruzales rimi pirkau susius california, iki siol guliu lovoje, visa nakti pravemiau ir praviduriavau.
Rašo nuolaida saldainiams 30 procentų, prie kasos reikalauja kažkokio terminalo kupono, kad tą nuolaidą gauti. Apgaudinėja kaip gali....
Vilniaus mandarino rimi nelabai perrinkinėjami vaisiai/daržovės. Pamačius tokį vaizdą nebesinori išis pirkti apelsinų. Patartina perrinkti ir tikrinti dažniau.
NEGADINKITE SAU NUOTAIKOS, NEIKIT I RIMI.....
PASENUSIŲ MAISTO PRODUKTŲ TINKLAS...
Du kartus pirkau šaltieną ir abu kartus buvo pagedusi, turėdama čekį, iš karto pridaviau atgal (Hyper Rimi, Žirmūnai). Ačiū tik darbuotojui, kuris grąžino pinigus, o parduotuvėje labai dažnai matau padėtus kituose skyriuose gendančius produktus, tad suprantu, gal žmonės tingi padėti daiktus į vietą, bet ir darbuotojai nespėja pažiūrėti, po dienos pragulėtą mėsytę grąžins į šaldytuvą.
Kaune Juozapaviciaus pr 11 Rimi parduotuveje kiek beateitum darzoves buna supuvusios arba apipelijusios ir kaip galima tokioje parduotuveje apsipirkineti...
Kita karta bus nufotografuota ir nusiusta i maisto veterinarija!!
2019-02-09 Šiaulių Rimi Tilžės 109.pirkau tarkuotų bulvių cepelinų kulinarijos skyriuje.Juos įdėjo į popierinį ant kurio užklijavo
lipduką, kad tai saldainiai šok.salda rulete 0, 678x8, 99.Tai čia kaip cirke vyksta stebuklai Cepelinų kilogramas kainuoja per pus
pigiau.
Labai nemalonu eit į tokią parduotuvę, kurioje nori nusipirkti reikiamą prekę, bet jos tau kasoje neparduoda, nes matot neranda prekės, neskanuoja. Teks eiti į kitas parduotuves.

Situacija: daznai su vaiku bunu panoramoje ir daznai uzeinam i rimi, aisku visada einam i kasa, kuri skirta su mazais vaikais. Siandien buvau be vaiko (beje vaikui 3 metukai), issirinkau vaikisku drabuzeliu ir is iprocio nuzingsniavau i pirma kasa (kaip visada). Eileje tuo metu nebuvo nei vieno tevo su vaiku ar invalido, atsistojau i eile, atejo manao eile, kasininke JAU PRADEJO SKANUOTI MANO PREKES, ir staiga i eiles gala ateina sena mociulyte (uz mane dar stovejo keli zmones), ir ka matau, pardaveja piktdziugiskai anuliuoja jau pradeta mano pirkima, ir sako „invalidas, reikia praleisti”, VISKAS OK, REIKIA ORALEISTI, BET:
— mociute dar uz triju zmoniu
— jos prekes dar sudetos net i krepsi, o jos sietkute
Sakau kasininkei, kaip matot, perku vaikiskus daiktus, del to cia ir atsisitojau, tik 5 daiktai, kol sulauksyt mociutes ir jos daiktu, pilnai spetumet uzbaigti mano kvita. I ka kasininke atreze „pas mane namuose irgi mazi vaikai” ir labai jau savimi didziuodamasi dar karta nustume mano prekes ir pradejo laukti mociutes....! Nonsons! Turint omeny kad kasininke jau gerokai vidutinio amziaus ir akivaizdu kad mazu vaiku, kaip ji pareiske, ji tikrai neturi!
Tiesiog buvo akivaizdu, kad pazeminus savo poelgiu mama, ji labai smagiai jautesi ir patikekit, jos geras poelgis mociutes atzvilgiu jai garbes tikrai nepadare, nes taip nera daroma, nes pasikartosiu, gerbti mociutes ir invalidus reikia ir butina, BET: viskam turi buti ribos ir tikrai nederetu anuliuoti jau pradetos aperacijos (pirkau vos 5 daiktus ir mokeciau bekontakte kortele) ir replikuojant, kai ir ji irgi namuose turi mazu vaiku....
TIKRAI LIKAU SOKIRUOTA

Veiksmas vyko siandien, vasario 7d, 18.30 val, tikrai kamerose visa matyt ir galite pasigrozeti kasini kes veiksmu

Pasiemiau daiktus ir apsipirkau kitoj kasoj, kvita pridedu
Pirkau virduli tefal express, saltoniskiu rimi, 20eur ir toks slamstas, uzvirus vandeniui plaukioja kazkas balto, panasu isskyros nuo plastmases, baisu, esu taip nusivyles, negaliu net nusakyti, kaip galit tokius daiktus pardavineti? Prasau grazinti pinigus.
Šiandien, sausio 28 d. sustojau prie taromato Kauno Megos Rimi. Taromatas yra labai nepatogioje vietoje, reikia važiuoti už parduotuvės (kitose parduotuvėse - IKI, LIDl taromatai yra viduje parduotuvės, prie įėjimo). Parkavimo aikštelėje nebuvo nė vienos laisvos vietos. Taigi sustojau porai minučių prie taromato, kol žmona pridavė tarą. Parduotuvės apsauginis priėjo ir pradėjo fotografuoti, sakydamas, kad trukdome automobiliams pravažiuoti. Lengviau būtų pravažiuoti, jeigu ten būtų nuvalytas sniegas. Prašau pasakyti, kaip man, septyniasdešimtmečiui pensininkui, priduoti tarą, nes pėsčiųjų takų aplinkui nėra. Ar jūs specialiai pastatėte žmogų prie taromato, kad nufotografuotų visus, kurie ten sustoja priduoti tarą? Ar jūs su savo seneliais taip pat elgiatės?
Maistas - chemija, blogis. Norite gyventi-apeikite!!!!!
Vakar, sausio 19d., apie pietus Rimi patduotuvėje, esančioje Vilniuje, Savanorių pr. apsipirkinėdama salėje pamačiau, kad su rimi kortele ir kuponu nuolaida jogurtams. Nutariau pasinaudoti. Nuėjau prie terminalo salėje. Neveikia. Blaškosi ir kiti žmonės prie jo. Su prekėmis išeit už salės ribų negalėjau.paprašiau pagalbos prie kasos.. sako, eik prie kito terminalo, kur prie vaistinės. Bėgu ten. Nėra popieriaus. Nemuša kupono. Vėl prie kasininkės. Nu tada niekuo nepadėsiu sako. Mokėk pilną kainą. Sumokėjau. Bet nuėjau prie informacijos. Klausiu, gal galite kuo padėti šiuo atveju. Moteris informacijoje atskaitė ilgą moralą, kad ji negali sužiūrėti, kur koks terminalas neveikia. Kad jei nepatinka man kas, duosianti skundų knygą, ir rašyčiau, o ne kalbėčiau jai. Pasirodo, dar trečias esąs terminalas prie informcijos ir jis veikiąs. Į mano paaiškinimą, kad su prekėmis jau negalėjau išeit už salės ribų, pasakė, kad viską aš galėjau tik dabar neaišku ko prikibau. Tiesa, po ilgesnio mano stovėjimo visgi išmušėm tą kuponą trečiajame terminale, ir nuolaidą pritaikė. Bet nuotaika buvo sugadinta. O galėjo padėti ir nesugadinę nuotaikos pasirodo. Be to, visada neduoda ramybės klausimas, kam tie kuponai, kai su rimi kortele ir taip visiems nuolaida priklauso tai prekei. Juk su pilnu pirkinių krepšiu blaškytis po parduotuvę ieškant veikiančio terminalo, nesulaukiant darbuotojų pagalbos, tikrai nemalonu.
Sudeliotos prekes ne pagal kaina o kaip pasakiau kad netaisiklyngai padeta jis pastume preke kur irgi nebuvo jos vieta. Ta preke net kainos neturejo
Bu au apsipirkt rimi parduotuvėje kaune stotyje as paklausiau kur ka rast nes nezinojau tai salės darbuotoja buvo labai nemandagi o as tik gražiai paklausiau
Prastai dirbantys zmones alhoholio skyriuje. Tik radau kad ne ten pastatytas sampanas pasakiau ked neatitinka kaina ir pavadinimas kas pastatyta jis paeme ir perdejo y kita vieta bet patikrinus taip pat neatitiko kodu. Jis nustume kieno tikrai yra vieta jis pastate kur net neturi tas sampanas kainos.... salykit tokius darbuotojus nes jie net neziuri bar kodu tik pavadknimus ir dar kaikada neperskaito ju kol neparodai....
Ateites g 1 Rimi, kazkokia nesamone, informacijoi nera zmogaus, o aptarnauti turi zmogus kuris prie kasos aptarnauti pirkejus, idomu, kaip jam speti dirbti per 2 vietas?? kazkokia vergovine santvarka, paskambinau i skundu linija, niekas nesusiseke... niekam niekas neidomu...
Informacija padaryta, taciau zmogaus ten nera, klientas kaip suo turi laukti.. neitiketina... VISISKA NEPAGARBA KLIENTUI.
Laba diena, cia yra melas, kad Rimi priima i darba zmones virs 50m. Negeriu, nerukau su issilavinimu, man virs 50m., seima nori valgyti, o mama neranda darbo. Buvau kelis kartus nuvaziavusi i pokalbi, bet su manimi negraziai pasielge. Kadru skyrius aiskino, kad darbdavys privalo idarbinti pagal zmogaus galimybes, grafikai buna skirtingi, nes as negaliu dirbti po 12 val., nes mano stuburas nebeislaikys ir kojos. Nuvaziavus i Jeruzales Rimi Vilniuje, isgirdau, kad grafikas tik po 12 val. ir 4 dienas. Zmones, is kur tokie grafikai? Is Svedijos? Tikrai ne, nes ten labai gerbia savo tautiecius.Ten nera zmogaus isnaudojimo kaip pas mus. Ir 48 val. i sav. uz minimuma.? O po 4 tokiu darbo dienu reikalinga zmogaus organizmui reabilitacija. Norejau buti idarbinta kepeja, kepti bandeles, nes labai megstu kepti. Man vedeja pasake, kad prie mano namu yra RIMI ir ten yra lengvesnis darbas, reikes salotas delioti i dezutes. Buvau atvykusi i pokalbi, bet p. Birutei stogas nuvaziavo. Prie sito darbo dadejo dar vistu kepima visai parduotuvei, bulviu, kitos mesos ir nesuprasi dar kokiu kitu gaminiu. Po to salotas deti i dezutes ir tikrinti datas, mazai sito, dar gaminti savo salotas, o svarbiausia, kad ten virtuve ir tai salta, tai karsta, nes tai suprakaituoji ir bega is taves, tai staigiai reikia uzeiti i saldymo kameras, kur yra produktai. Liga garantuota! O dabar svarbiausias momentas- dar reikia visiems RIMI darbuotojams pietus pagaminti iki 12 val. Cia grafikas uz minimuma nuo 8 iki 17 val. Ponia Birute, ar jus gerai jauciates? Jus ne zmogus, o zmogus isnaudotojas! As nebepasitikiu RIMI vadovais. Nustojau netgi vaiksciuoti i RIMI. Nenoriu jusu keptu visciuku, pati iskepsiu. Nenoriu jusu bandeliu. Edita is Jeruzales, ar Rygos g. Vilniuje llengvesnis darbas? 4 etatai sujungti i viena. Oi, dirzo reikia darbdaviams!!!!!!!!!
Sveiki, noreciau pranesti apie neprofisianaluma jūsų darbovieteje.šiandien t.y. 2019-01-11 19.56 priejus prie kasos (terminalas) darbuotuoja nei pasisveikinus, nei gražiai atsiprašius nei leidus mum kažka pasakyt pasako “ viršvalandžių nedirbu” labai buvo nemalonu ir atsakyta grubiai mes tik paprasti pirkejai ir ant kaktos neparasyta kad tavo darbo laikas jau baigesi :) prašyčiau į mano skunda atsakyti ir daryti kažką su viršvalandžiu nedirbančiom pardavejom kurios mano žiniai iki 20.00 turėjo dirbti. Veiksmas vyko Klaipėdoje, PC BIG rimi.
Sveiki, manau, tie jūsų kuponai yra atgyvena, plius, eikvojat kasos juostą, o juk tokie ekologiški. Niekaip nesuvokiu, kodėl tų kuponų kaip kokių asmeninių pasiūlymų negalima saugoti tiesiog Rimi kortelėje. Pasistatėt tuos aparatus ir nebeturit kam jų panaudot, ar kaip? Jei taip, tai gal ir suprantama, bet jei ne, tuomet tikrai siūlyčiau jų atsisakyti, nes dažnu atveju tiesiog laiko gaišimas. Net iš marketingo pusės nemanau didelės vertės, nes geriau turbūt nusipirksiu be nuolaidos kažkur kitur, negu eikvosiu laiką stovėdama prie aparato dėl kupono. Jei viskas būtų integruota į Rimi kortelę, būtų daug paprasčiau.
Sveiki, Vakar nuvylė Jūsų parduotuvė, esanti Savanorių pr. 16, Vilniuje. Lankausi ten turbūt jau penkiolika metų. Ten skanu ir darbuotojai malonūs, matau, kad kartais dirba ir neįgalūs žmonės. Visad pagalvodavau "super vadovai".
Vakar turėjau skubiai pasismulkinti pinigų. Prieinu informacijoj, paklausiu, ar gali iškeisti 50 eurų. Man kažką neaiškiai burbteli Jūsų darbuotoja. Pasitikslinu, ką pasakė, nekeisim sako. Ir daugiau nieko. Tuomet kolega jos, buvęs šalia, sako: nesmulkinsim, jeigu pirksit, tai atiduosim smulkiau. Tuomet einu prie kasos. Prašau to pačio. Galvoju, gal anie tu be nuotaikos, pavargę. Moteris, dirbanti kasoj, sako man paslapčia "žinokit, mums negalima smulkinti". Rimtai?
Blogas sprendimas. Žmonės turi norėti ateiti pas Jus, dėl to, kad ten malonu, neturi jausti prievartos kažką pirkti, ar girdėti kažkokius neaiškius paburblenimus. Bent jau "atsiprašome, mes nekeičiame pinigų", jeigu jau klientai Jus juodai užplūsta su tokiais prašymais. Nebenoriu ten eiti.
Aišku, teks kažkada užeiti, bet jau eisiu tik blogiausiu atveju.
Rugpjūčio 23 dieną tarp 21.22 ir 21.29 įsigyjau jūsų parduotuvėje Savanorių pr. 321 Kaune maskarponės sūrio "Galbani". Maskarponė buvo sušalus, geltonos spalvos, o atsidžius jos nebuvo įmanoma, nes ėjo gabalais, kurie nesimaiše su mase. Priminė varške. Dabar paaiškinkite kaip jūs laikote tokio tipo produktus ir kodėl turite naglumo sudėti į prekybą?
Sveiki.Norėjau atkreipti dėmesį dėl RIMI tinklo daržovių kokybės.Daržovės buna nekokybiškos, suvytę salotos arba net apipuvę pakuotėse, minkšti nekokybiški pomidorai ir kitos nekokybiškos daržovės.Kainos nekeičiamos į mažąją pusę, nors ir produktai genda, sensta.Dar bando lygintis su tikrąja Europa.GĖDA!.Nejaugi taip ir liksim trečiarūšiais pirkėjais, mokame brangiau negu normalioj Europj, o kokybė, net nėra su kuo lygint, maisto produktai net žymiai kokibiškesni kaimynėje Baltarusijoje.
Rimi -Šiauliai, Saulės miestas.
Gruodžio 17d. 18 val. bananai buvo beveik supuvę. Ir tai ne pirmas kartas, kai RIMI prekiauja labai prastos kokybės vaisiais.Įdomu, koks jų realizacijos terminas. Jei dar kartą bus šitaip, kreipsiuosi į maisto ir veterinarijos tarnybą.
Rimi - Saulės miestas, Šiauliai. Dėmesio pirkėjai! Jūs atiduoti vagių malonei. Kaip jau pasiseks. Kaip nutiko ir man, kai atsirakinusi daiktų saugojimo spintelę, savųjų neberadau. Dauguma spinteliu su deformuotomis durelėmis. Atrodo, kad norėta įsilaužti. Kaip parodė stebėjimo kamera, atėjusi moteris ramiai atsirakino savo raktu spintelę ir išsinešė mano daiktus. To nebūtų nutikę, jei būtų tinkama spintelių priežiūra. Dingus raktui būtų pakeista spynelės širdelė, o ne padarytas rakto dublikatas. Didelis skelbimas informuoja, kad Rimi neatsako už paliktus daiktus, bet tvarkingomis spintelėmis turėtų pasirūpinti, jeigu jau teikia tokią paslaugą. Sugadinta prieš šventinė nuotaika. Nemaloni tapo net Rimi parduotuvė, nors esu ilgametė klientė nuo pat šios parduotuvės atidarymo.
Labai nusivyliau parduotuve, esančia Šiauliuose, Saulės mieste, pasidėjau daiktus į jų spintelę, kažkas atsirakino, pavogė daiktus, tai tokių spintelių išvis neturėtų būti, kad ateina bet kas atsirakina su raktu, pavogia daiktus, kas kad iškaba, kad neatsako už pavogtus daiktus, bet tada spintelės bent tvarkingos būtų, išvis į klientą nusispjauti jiems. Buvote viena iš lankomiausių parduotuvių, dabar vargu ar tokia liksite, dar informuosiu apie šį įvykį kuo daugiau žmonių. Bent būtų kompensuota ar atsiprašyta, dabar....
kokios didelės kainos rimi ekologiška kava 250 g. net su nuolaida kainuoja brangiau nei lidl malta 3 eurai o nemalta tik 2, 50 euro už 250g. 100 % arabika kokybiška.kava ta pati tik kita pakuotė.ikea visada 500 g. tik 5 eurai.rimi beveik 5 eurai už 250g. ?! ir kodėl niekas neprotestuoja. atskleisiu paslaptį 450 g.ekologiškos kavos rimi liktais tas pats gamintojas kaip ikea.bet ikea 500 g. o kaina rimi didesnė apie 2 ar net 3 eurus.dabar rašau iš atminties tiksliai negaliu parašyti.?!
2018.12.10 Vytauto pr.24 Kaunas. 13:00 kasa nr3. Trumpam uzsukau paimti keletos prekiu. Prigriebiau bandeliu nukainotu -50%. Vienu kaina gerai padare, o vat sviestiniu rageliu kuriu emiau tik 3vnt, imuse 6 ir negana to dar nepadare kainos. Dar pries susimokant paklausiau ar padare nuolaidas. Piktai atreze kad taip!! Gaila truko laiko nes skubejau i autobusa. 3 bulkeles kurios man turejo su nuolaida kainuot apie 0.60 ct atsiejo 2.34.
Košmaras informacijoje.
Išsirašyti faktūrą yra neįmanoma.
Pastovios bėdos, laaaaabai ilgai užtrunka.
Jau pusvalandį stoviu, ir net ne mano eilė.
Padarykite galimybę išsirašyti sąskaitas internetu.
Sveiki. Turėjau įsigijusi RIMI nuolaidų kortelę, kuria sėkmingai naudojausi. Kai įsidarbinau vienoje iš RIMI parduotuvių, gavau darbuotojams skirtą nuolaidų kortelę. Kol dirbau, naudojausi ja, o kai išėjau iš darbo, minėtą kortelę grąžinau darbdaviui. Po kurio laiko, kai norėjau pasinaudoti anksčiau įsigytą " paprastiems žmonėms" skirta nuolaidų kortele, paaiškėjo, kad ji užblokuota. Paskambinus į RIMI man paaiškino, kad mano kortelė užblokuota dėl to, kad ilgai ja nesinaudojau. Paaiškinau nesinaudojimo priežastį ir paklausiau, ar negalima kortelės atblokuoti. Man pasakė, kad kortelės atblokuoti negalima, kad galiu NUSIPIRKTI (kas galėtų suabejoti, kad negaliu ?) naują ir kad RIMI administracija NESIVARGINA kreipti dėmesio į tai, dėl kokios būtent priežasties kurį laiką nebuvo naudojamasi nuolaidų kortele. Manau, kad UAB RIMI Lietuva nederėtų taip elgtis su savo potencialiais pirkėjais, ypač su tais, kurie dalį savo gyvenimo paskyrė darbui RIMI parduotuvėje.
:) 2018-11-16 11:24:04
Sveiki, nesu tokiu atsiliepimu rasymo megeja, taciau juokas ir pyktis ima nuo visu tokiu apsurdisku komentaru.Pati perku rimi ir esu patenkinta, niekada nesusiduriau nei su kainos neatitikimais nei per ilgom eilem.Kalba eina apie PC Sava Rimi Kaune.Jei kaikuriems pirkejams eiles ilgos, eikit I maxima ten "trumpesnes":D o jus pries paimant preke skaitot kas ant etiketes parasyta (ta prasme barkoda, akcijos galiojimo laika)jus galvojat darbuotojai neklysta?Atejus I sia parduotuve man jauku ir malonu pavaikscioti.Apziureti kaip dabar yra ruosiamasi kaledoms.Pirkdavau ir toliau pirksiu
Absurdiškas yra jūsų komentaras, nes rašote nesąmones apie dalykus, kurių nežinote ir nesuprantate !.. O ką kiti pirkėjai daro ar nedaro parduotuvėj, kur eina arba neina apsipirkti - tai yra tik tų žmonių reikalas.
Esu nuolatinė Itališkos duonelės su alyvuogių aliejumi pirkėja RIMI parduotuvėje. Bet paskutiniu metu, nusipirkus šią duonelę PC SAVAS, Kaune, tenka dažniausiai nusivilti - duonelės paviršius visiškai sausas, kaip eilinio batono. Tai kam ši duonelė vadinas su alyvuogių aliejumi ??? Aiškiai matosi, kad šios duonelės kepėjai brangų aliejų "taupo", ypač dažnai tą pastebiu savaitgaliais. Štai ir šį sekmadienį, 2018-11-11, čia buvo prekiaujama Itališka duonele, ant kurios aliejaus - nė pėdsako. O kaina, žinoma, kaip su alyvuogių aliejumi!.. Tad, ar nėra skriaudžiamas pirkėjas?! Ar gali kas nors RIMI pakontroliuoti tokius kepėjus?
Pc savas rimi ateinu sia savaite apsipirkti antra karta piko metu ir pastoviai pas jus eiles.Pirma karta apsipirkau treciadieni ir buvo dideles eiles paprasiau administacija kad pasviestu, kasininke pasake tuoj paskambinsiu vyr kasininkei ir kasininke pasake kad jinai neturi kada ir neatejo. Tas pats pasikartojo ir penktadieni eiles ilgiausios tai kam reikalingos jum tiek kasu jei is ju dirba tiktai kelios. Vyr kasininke tam ir yra kad stebetu pirkeju srauta ir pati pati kai kviecia ateitu.
Užklystantis 2018-11-01 21:13:20
Šis prekybos centras turi didesnes kainas, bet ne visada viską nusipirksi brangiau, nei kitur. Į šį prekybos centrą dažniausiai užsuku tik turėdamas nemažai laiko iki autobuso. Kitais atvejais šis nėra lankomas prekybos centras. Kad ir šią dieną užsukęs pamačiau viena prekę kuri su nuolaida yra daug pigiau, nei, kad buvo maximoje su akcija. Rimi 1kg nesiekia 4 eurų, o vat maximoje virš 4 eurų (kalbant apie akcijas). Įsitikinau, kad ne viskas gali būti Rimi brangiau, o tai suteikia norą dažniau užsukti. :)
Prajuokinote - radote vieną akcijinę prekę RIMI ir apsidžiaugėte. Maximoje Iki Norfoje apstu akcijinių prekių - RIMI brangiausia ir nera ko ten pirkti. Tai tikrai, kad nera lankomas prekybos centras
Trūksta žodžių...... Pavaišino mane obuoliu, Labai patiko Sako nueik į RIMI po 0, 49 ct. Metus gal nebuvau toje RIMI Didžiojoje gt. Vilniuje (prasta ir niekada ten nieko nėra) AS su skaudančiomis kojomis, pasiėmusi tašę ant ratukų taip sakant nušliaužiau. Ir kaip visada tik veltui šliaužiau RIBOTAS ASORTIMENTAS - obuolių NĖRA. Lentynos pustuštės Tik sugaištas eilinį kartą laikas.
Ačiū dievui, kad nebuvo sujungta dar ir su IKI. Būtų ir IKI parduotuvės su RIBOTU ASORTIMENTU.
Nėjau į tą RIMI ir dar neisiu.
Megos Rimi, šiandien pasijautėm tikrai ne maloniai. Pardavėja iš 4 kasos, Audronė, vietoj to, kad deliotu skirtukus tarp prekių pradėjo juos mėtyti ir nemandagiai rėkti "naudojam skirtukus". Nei sveikinasi, nei ką, suma pasakė murmėdama palei nosį. Jokio mandagumo...
Zarasu g. Vilnius. Atsispausdinau ceki su akcija mėsai ir žuviai, pasiemiau smulkintos kiaulienos su jautiena, atejau prie kasos, nuolaidos nera. Kaip paaiskino pardaveja, kad farsas tai ne mesa:) Absurdas
Saltoniškiu 9, pc panoramoj Rimi....tai tragedija, buvau aprekta jog kasininke neturi gražos kaip atiduot ir tiesiog nenorom aptarnavo
Tragedija, dirbu megos rimi ir apsiperku daznai, bet daugiau is principo cia nepirksiu, nuejau viena kart apsiprekint atidave graza, po poros valndu vel nuejau jau pinigo nebepriema ir daryk ka nori eik kur nori, virs visko, jusu problemos susirvakyt savo aparatus, butinai rasysiu rastu skunda, dar paklausus kodel man buvo toks pinigas atiduodas neturi matai atsakymo.
Užvakar HyperRimi Žirmūnų g. pirkau granatą. Vakar jį prapjovus paaiškėjo, kad jis supuvę, supelijęs.
Foto pridedu.
Prašau man jį pakeisti geru ar kitaip kompensuoti visus nuostolius, kitaip kreipsiuosi į žiniasklaidą.
Rimi Varnių g. 2018m. Spalio 9 d. 12 val. Turėjo atsidaryt Rimi buvo susirinkę daug žmonių bet niekas nieko neatidarė. Kam kabint iškaba kad bus parduotuvės atidarymas jei neatsidaro viduj fotografuoja kitus žmones vaikšto apsauginiai. Čia tiesiog žmonių apipisinejimas yra.
Šiandien lankiausi žalgirio g. Rimi parduotuvėje ir likau apšalus kai kasininkė sedėjo kasoje ir valgė traškučius ir visai nesislėpdama. Iš šono atrodė labai negražiai. Einant atgal pro šia kasininke visai isiziojau zmogus atsiskaitineja o ji toliau kapoja tuos traskucius :D gayla kad toks didelis tinklas o nesutvarko tokiu darbuotoju.Labai neatsakingai žiūri i darba.
Marcelė 2018-09-03 17:50:30
Rimi buvo mano mėgstamiausias prekybos centras. Tačiau pastebėjau kad pardavėjos pasidarė labai įkyrios. Nei vienoje parduotuvėje taip įkyriai nesiūlo nusipirkti "dar kažką". Ne gana kad ir taip palieku nemažai pinigų, kasoje be jokios gėdos būtinai dar turi pasiūlyti kažkokią nesąmonę. Maniau, kad ta problema tik mano mieste, bet atostogaudama kitur susidūriau su ta pačia nemalonia situacija. Tai šlykštu. Stengiuosi išvengti apsipirkimo Rimi.
Tai sistema, nuo kurios kasininkai gauna naudos. Jie patis prešinasi papyldomų prekių siulymams, bet Rimi įsivaizduoja, kad tai didina pardavimus, be to slaptų pirkėjų vienas iš punktų, ar kasininkas pasiulė papyldomą prekę. Todėl kasininkai stengiasi, kad nenumušti parduotuvės balų ir priedus gautų visi darbuotojai. Jūsų komentaras protingas, tik reikia kreiptis į pačia Rimi, nes ką sako kasininkai, jie negirdi.
Prancūzų g. Aukštuosiuose šančiuose esančioje Rimi parduotuvej pirkau buitines chemijos ir higienos priemones. Kasoje paklausus ar su Rimi nuolaidu kortele bus pritaikytos nuolaidos, kasininke pasake, kad nereikia korteles nes ir taip bus pritaikytos nuolaidos. Pasikliovus aklai kasininke susimokejau. Ir gaila is to pasitikejimo nepaemiau cekio. Gryžus namo pasiskaiciavau prekiu kainas, pirkau nedaug, bet prekiu kainas aiskiai zinojau. Deja 4 eurais daugiau sumokejau per daug.. Aisku cia nedidelis nuostolis bet apmaudu. Daugiau nebezadu pirkti sioje parduotuveje.

Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 03-18 12:40
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik...
Lazerinis sezonas atidarytas
Lazerinis sezonas atidarytas 03-18 09:53
Išsiplėtę kojų kapiliarai vargina daugelį žmonių, ypač moteris. Tikriausiai kas antra moteris pastebi keletą, keliolika ar kelis šimtus išsiplėtusių kapiliarų kojų odoje...
"Orlen Lietuva" pajamos augo, pelnas ištirpo
"Orlen Lietuva" pajamos augo, pelnas ištirpo 03-21 17:17
"Orlen Lietuva" naftos perdirbimo produktų gamykla praėjusiais metais dirbo maksimaliu pajėgumu, fiksavo rekordiškai gerą energijos intensyvumo indeksą gamyboje ir ženkliai sumažėjusius kurą bei...

Kuris kandidatas gautų Jūsų balsą, jei Prezidento rinkimai vyktų rytoj?

Google 1223,97 +2,10%
Bank of America 28,64 -3,41%