Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rigveda Vilnius

Atsiliepimai apie Rigveda Vilnius, UAB

Mokymo centras

Vienas Didžiausių mokymų centrų Lietuvoje turintis net 26 filialus!
Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Rigveda Vilnius, UAB

Vairuoti mokinausi pas AUDRONIU.
Egzamina issilaikiau pries metus, bet vis dar neparasiau atsiliepimo.
Puikus instruktorius, labai ramus, gerai viska paaiskina. Viska issilaikiau is pirmo karto, tiek mokyla, tiek regitra. Labai rekomenduoju si instruktoriu! Buvau daugiau nei patenkinta!
Rekomenduoju Rigvedą 100%! Mokiausi PC "Mada" filiale Vilniuje. Viskas labai patiko ir tiko. Esu begalo dėkinga vairavimo instruktoriui Audroniui už kantrybę ir profesionalumą. Atėjau mokėdama tiktai užvesti variklį, dabar jau turiu vairuotojo pažymėjimą savo rankose (ir net neprireikė papildomų pamokų).
Vairuoti mokiausi pas Bogdaną. Puikus instruktorius. Ramiai aiškina, pataria, visada geros nuotaikos. Visada jaučiau palaikymą ir skatinimą nenuleisti rankų. Dėkoju ir sakau AČIŪ, BOGDANAI!
Mokykla 11 balų iš 10, visi tiesiog dirba savo darbą ir jį puikiai išmano! Mašyna gera ir kur pats važiavau ir kitus mačiau aikštelėj tai visos kia arba toyota naujos, instruktorius puikus, klasėj irgi viskas puikiai, visada gera nuotaika, kažkaip visi rūpinasi, kad viskas būtų gerai ir patiktų, likau nustebes.
Turbovėžlys siaučia. Matyt labai bloga situacija versle. Pats laikas rimtai dešrelių verslu užsiimti, nors ir ten amen bus žinant darbo metodus. Šmeižiant kitus, sau daugiau žmonių neprisikviesi. :D
Noriu padėkoti visam kolektyvui už puikų laiką. Egzaminai išlaikyti iš pirmo karto. Ačiū jums.
Nuostabi vairavimo mokykla. Kursai neprailgo, dėsto labai įdomias paskaitas. vairavimo instruktorius nerealus. Visiems rekomenduoju šią mokyklą. Sėkmės jums.
Lankiau šia mokykla dėl kainos mażumo. Mieste vażinėti neteko, pastoviai aplinkelis ir gariunai. Egzaminas buvo mieste, stresavau, bijojau kitu automobiliu, neislaikiau. Pasiêmiau dokumentus ir nuejau i kita mokykla, vażinejau mieste, uz 290 euru praleistu uz vairo {10 pamoku, tai yra 5 karta} išmokino, regitra egzaminas gerai, sekmês.