Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rigveda Vilnius, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rigveda Vilnius

Atsiliepimai apie Rigveda Vilnius, UAB

Mokymo centras

Vienas didžiausių vairavimo mokymo centrų Lietuvoje, turintis net 30 filialų!
Parašyk savo nuomonę apie Rigveda Vilnius, UAB

Noriu labai padėkoti instruktoriui Audroniui (virsuliskiu filialas) labai ramus, malonus instruktorius, viska nuosekliai išaiškina, regitros egzamina išlaikiau iš pirmo karto vien tik dėl šio instruktoriaus komunikabilumo, ir mokėjimo paaiškinti nuo A iki Z, didžiausios rekomendacijos Audroniui (PC MADA, VIRSULISKES)
Norėčiau labai padėkoti jūsų instruktoriui Radislavui (Viršuliškių filiale). Nors ėjau vos kelias pamokas prieš pat egzaminą tam, kad prisiminčiau pagrindinius dalykus, palyginti su kita vairavimo mokykla, skirtumas pamokų kokybės prasme buvo milžiniškas.
Mano pasitikėjimas savimi, žinios buvo nepalyginti skurdesnės prieš pamokas pas Radislavą. Buvau maloniai nustebinta, kaip žmogus aiškiai ir detaliai atsakinėjo į visus man rūpimus klausimus, pabrėžė esminius dalykus, koncentravosi į mano vairavimą ir dalino pastabas, ką turėčiau patobulinti. Turėjau vos keletą pamokų, bet likau sužavėta tuo profesionalumu ir rūpesčiu. Tiesą pasakius, gailiuosi, jog aplinkybės susiklostė kitaip ir nuo pat pradžių nepasirinkau šios mokyklos ir instruktoriaus, nes progresas būtų buvęs žymiai greitesnis ir tvirtesnis. Niekas, įskaitant mane, nesitikėjo, jog egzaminą išlaikysiu iš pirmo karto, todėl tai 100% Radislavo nuopelnai.
Simona Karalienė
2022-07-28 16:01:31 IP 4ljirc3
Didžiausios rekomendacijos RIGVEDA! Viskas puikiai, A kategorija išlaikyta iš pirmo karto. Linkėjimai Laisvės Pr. 77 (Vilnius) administratorei, kuri buvo labai miela ir paslaugi. Ir žinoma didžiausia padėka instruktoriui Robertui Mečanec už profesionalumą, kantrybę ir malonų bei draugišką bendravimą.
Kadangi turėjau neigiamos patirties su kita vairavimo mokykla, tai 100proc rekomenduoju RIGVEDA, grąžino pasitikėjimą savo jėgomis ir jau per pirmą pamoką išmokau daugiau nei per visas išvažinėtas pamokas kitoje mokykloje.
Didelis AČIŪ instruktoriui Vitalijui iš Jasinskio g. Vilnius filialo!
Kiekviena pamoka būdavo su juoko dozėmis! Griežtas, bet laaabai geras instruktorius kuris žino savo darbą. Viską puikiai paaiškina, bei parodo. Regitros egzaminą išlaikiau iš pirmo karto!
Noriu pasakyti didelį ačiū visai rigvedos komandai, bet ypatingai noriu padėkoti (jasinsio g) instruktoriui Vitalijui. Jo deka pamokos buvo kaip šventė, nuostabus humoro jausmas, puikiai išmokė išlaikiau iš pirmo karto!!!
Noriu padėkoti instruktoriui Audroniui, labai geras instruktirius, labai gerai išmomo visko, gerai paruošia, laikiau išlaikiau iš pirmo karto viską, dėkui instruktoriui
Noriu pasakyti Ačiū Jūsų vairavimo mokyklai už puikų pasiruošimą vairavimui kelyje. Tuo pačiu noriu išreikšti padėką
Jūsų mokyklos instruktoriui Radislavui (Automatine pavarų dėžė, Vilniaus filialas, Laisvės pr.), kuris puikiai išmano savo darbą, kantriai ir kruopščiai paaiškina visas daromas klaidas kelyje ir išmoka saugaus eismo jame. Nuoširdus Ačiū Jam. Rekomenduoju!!!
Labai gera mokyklą. Džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šita mokyklą. Istrūktorius, Rimantas, labai gerai viską paaiškina, panašūs regitros maršrutai, jeigu nežinote kokia mokykla pasirinkti, rigveda būtų geriausias variantas, ačiū jiems labai už mokymus. (Savanorių pr.)
Nuoširdžiai rekomenduoju profesionalų vairavimo instruktorių Audronių. (Vilnius, PC Mados filialas)
Apie ta mokykla nera ko blogo sakyti. Instriuktoris Ponas Rimantas viska labai gerai paiškino apie vairavimo. Pomoka buvo labai idomia ir greitei praejo. Už pamoka labai labai ačiū.
Pakliuvau pas labai gerą instruktorių Pavelą, kuris išmokė puikiai dalyvauti eisme, per pamokas nejaučiau jokios įtampos, instruktorius stengėsi sukurti gerą atmosferą ne tik pamokų metu, tačiau ir per mokyklinį praktikos egzaminą.
Vairuoti mokinausi pas AUDRONIU.
Egzamina issilaikiau pries metus, bet vis dar neparasiau atsiliepimo.
Puikus instruktorius, labai ramus, gerai viska paaiskina. Viska issilaikiau is pirmo karto, tiek mokyla, tiek regitra. Labai rekomenduoju si instruktoriu! Buvau daugiau nei patenkinta!
Rekomenduoju Rigvedą 100%! Mokiausi PC "Mada" filiale Vilniuje. Viskas labai patiko ir tiko. Esu begalo dėkinga vairavimo instruktoriui Audroniui už kantrybę ir profesionalumą. Atėjau mokėdama tiktai užvesti variklį, dabar jau turiu vairuotojo pažymėjimą savo rankose (ir net neprireikė papildomų pamokų).
Vairuoti mokiausi pas Bogdaną. Puikus instruktorius. Ramiai aiškina, pataria, visada geros nuotaikos. Visada jaučiau palaikymą ir skatinimą nenuleisti rankų. Dėkoju ir sakau AČIŪ, BOGDANAI!
Mokykla 11 balų iš 10, visi tiesiog dirba savo darbą ir jį puikiai išmano! Mašyna gera ir kur pats važiavau ir kitus mačiau aikštelėj tai visos kia arba toyota naujos, instruktorius puikus, klasėj irgi viskas puikiai, visada gera nuotaika, kažkaip visi rūpinasi, kad viskas būtų gerai ir patiktų, likau nustebes.
Turbovėžlys siaučia. Matyt labai bloga situacija versle. Pats laikas rimtai dešrelių verslu užsiimti, nors ir ten amen bus žinant darbo metodus. Šmeižiant kitus, sau daugiau žmonių neprisikviesi. :D
Noriu padėkoti visam kolektyvui už puikų laiką. Egzaminai išlaikyti iš pirmo karto. Ačiū jums.
Nuostabi vairavimo mokykla. Kursai neprailgo, dėsto labai įdomias paskaitas. vairavimo instruktorius nerealus. Visiems rekomenduoju šią mokyklą. Sėkmės jums.
Lankiau šia mokykla dėl kainos mażumo. Mieste vażinėti neteko, pastoviai aplinkelis ir gariunai. Egzaminas buvo mieste, stresavau, bijojau kitu automobiliu, neislaikiau. Pasiêmiau dokumentus ir nuejau i kita mokykla, vażinejau mieste, uz 290 euru praleistu uz vairo {10 pamoku, tai yra 5 karta} išmokino, regitra egzaminas gerai, sekmês.

Sandėliavimo paskirties pastatų statyba – ant bangos
Sandėliavimo paskirties pastatų statyba – ant bangos
Naujausiais statistikos duomenimis, 2022 m. III ketv. pradėtų statyti pramoninės ir sandėliavimo paskirties pastatų, palyginti su užpernai tuo pačiu laikotarpiu, padaugėjo beveik dvigubai – 90%, o...
Kaip debesijos sprendimai padeda sumažinti elektros sąnaudas?
Kaip debesijos sprendimai padeda sumažinti elektros sąnaudas?
JAV tyrimų bendrovės "Lawrence Berkeley" duomenimis, organizacijos, naudodamos viešosios debesijos sprendimus, gali sumažinti elektros sąnaudas iki 60-85 proc. lyginant su įmonėmis, kurios savo IT...
"KG Constructions Group" į naują gamyklą kraustosi su ambicija: metų planas – 85 mln. Eur apyvarta
16 veiklos metų – tiek šiemet skaičiuoja Lietuvoje seniausia, didžiausią patirtį fasadų gamybos srityje sukaupusi aliuminio-stiklo konstrukcijų gamintoja "KG Constructions Group". Po savo sparnu...

Kiek užsienio kalbų mokate?

American Express 172,31 +10,54%
Meta 151,74 +3,01%