Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rigveda, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rigveda

Atsiliepimai apie Rigveda, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Rigveda, UAB

Labai gera mokymo mokykla, rekomenduočiau instruktorių Gintautą, gerai paruošia regitros egzaminui, labai geras instruktorius.
Begalo džiaugiuosi pasirinkusi šią vairavimo mokyklą, kurioje dirba tikri profesionalai. Didelis ačiū visam personalui, ypatingai mano vairavimo instruktoriui, kurio dėka į vairavimo egzaminus ėjau užtikrinta savo jėgomis ir pilnai pasiruošusi. Visiem, kas nori profesionalumo, bei mokymosi vairuoti be streso - REKOMENDUOJU!
Sveiki mokiausi neperseniausiai "B" kategorija taikos. pr. Ir esu labai patenkintas kadangi labai gerai mmokina pataria. Bet labiausiai patenkintas likau tai vairavimo instruktorium Jonu Jašinsku labai geras geresnio turbūt net nera didelis dėkui jam. :)
Pati geriausia vairavimo mokykla. Mokiausi B kategorija, Kaune, Siaures pr. Maximoje esanciame padalinyje. Is didziosios raides AČiŪ noriu pasakyti paciam nuostabiausiam instruktoriui Nerijui Matulioniui. Atejau niekad nevairavusi, su baime, itampa... Nors man sunkiau pavyko vairavimo igudzius isisavint ir prireike laiko, sis instruktorius su didele kantrybe, palaikymu, visada uztikrinta gera nuotaika padejo prasilauzti. Labai rekomenduoju! :)
Rekomenduoju. Mokiausi Kaune, Krėvės pr. Patį didžiausią AČIŪ norėčiau pasakyti instruktoriui Petrui A.! Atėjau pas šį žmogų turėdama didžiulę vairavimo baimę ir nekokią vairavimo patirtį. Tačiau šio instruktoriaus motyvuojančių istorijų, palaikymo ir šilto bendravimo dėka, po kiekvienos vairavimo pamokos gryždavau su šypsena. Neisivaizduoju iš kur tiek kantrybės pas žmogų… Tikrai, kaip liaudyje sakoma, žmogus dirba iš dūšios. Visuomet padės, patars, paskatins ir neleis pasiduot iškilus sunkumams. Tikrai rekomenduoju. Ačiū dar kartą, Jums, PETRAI !
Sveiki, noreciau pasakyti, kad mano nuomone, geriausias rigvedos vairavimo instruktorius yra Petras, nes jis visada nori padeti tik reik nebijoti klausti, jis turi didele vairavimo instruktoriaus patirti, tik reikia jo klausyti ir klausyti ka sako, ir egamina vairavimo islaikysit be priekaistu!! :)
Kauno laisves al. filiale rekomenduoju Antana :), mokyklini nebuvo lengva islaikyti, bet regitra islaikiau is pirmo karto. Informatyvus mokymas, tik geriausi atsiliepimai.
An 2016-10-04 20:03:09
Mokiausi pas instruktorių Rimantą Stazdą. Prastesnio instruktoriaus jau tikriausiai negalėjau gauti.. Nebuvo dienos, kai netekdavo sustoti dėl jo degalinėje, nuvežti kažkur šiaip, paleisti parūkyti, ką jau kalbėti apie nuolatos nusukinėjamą laiką.. Atrodo, jog išmokyti vairuoti jam mažiausiai rūpėjo.. Dažnai pašiepdavo, pagal jį, aš be jokio paaiškinimo iš karto turėdavau suprasti kaip ką daryti. Dalykas, kurio labiausiai gailiuosi, tai kad nepakeičiau instruktoriaus jau po pirmo vairavimo, nes pasirodė visu gražumu, ką jau kalbėti apie tai, kad jis truko 50 min :) ir visada važiuojant būdavo smagu klausyti, kaip kalba telefonu su Rigvedos administratorėmis ir save teisina dėl nusiskundimų, kurių šiuo instruktoriumi turėjo kiti mokiniai.. neva jis išeidamas į degalinę duodavo mokiniams pasiskaityti teoriją, nors realiai tai buvo tik vieną kartą ir 15.. Kartą kalbėjausi su viena jo mokine, kuri turėjo mane vežti tuo metu, tai ji sakė, jog jai patiko vairuoti iki tol, kol gerb. Strazdas nepradėjo rėkti, nuo to karto ji su baime eidavo į vairavimus. Žodžiu, pritariu ankstesniam atsiliepimui, jog Rigveda tikrai neturėtų didžiuotis šiuo instruktoriumi..
Neikit pas jį niekas. Nebent norit kaip sakant durniu pavoliot ir nieko neismokt. Man jis buvo paskirtas.. Tai pasiklausinejus vieno vaikinuko su kuriuo kartu grupej laikausi teises, pasibaisejau.. Mokinys pasake kad yra vairaves tai iskart vaziavo i gatves.. O vaziavo vos ne instruktorio malonumui (vaziavo iki jo namu, sustodavo kad jis galetu parukyti ir siaip kad galetu reikalus kur susitvarkyti). pasibaisejimas! Uztad rekomenduoju instruktoriu Neriju! Tikrai geras instruktorius.
Mokiausi pas instruktorių Dainių, Kauno Taikos filiale. Neturiu jokių nusiskundimų, tikrai šaunus mokytojas. Labai patiko pamokos, jei kažkur reikėjo daugiau pasipraktikuoti, tam skirdavo daugiau laiko.
Visada viską paaiškindavo, atsakydavo į klausimus ir jo dėka išlaikiau abu egzaminus iš pirmo karto.
Mokiaus Rigvedos mokykloje kaune, taikos pr. fliale. Ir galiu pasakyti tik pačius geriausius atailiepimus. Mano instruktorius buvo Dainius Veselka, ir galiu drąsiai visiems rekomenduoti šį profesionalų mokytoją. Tik jo nuoširdžiu darbu, noru padėti bei išaiškinti mechaninė pavarų dėžė tapo visiškai ne baisi, o egzaminai pavyko iš pirmų kartų. Didžiausias ačiū instruktoriui Dainiui!
Mokytis A kategorijos pasirinkau pas taip visų išgirtą instruktorių Darių. Ir labai nusivyliau. Per vairavimo pamokas, kai turėtų būti užsiimta su vienu mokiniu, tuo pačiu laiku dalyvauja dar trys šio instruktoriaus mokiniai. Liūdna, kai instruktoriui pirmoje vietoje yra pasiimti kuo daugiau mokinių per pamoką, o ne padėti pasiruošti regitrai per kuo trumpesnį laiką.
Sauni mokykla, labai idomios teorijos paskaitos. Rekomenduoju instruktoriu Petra is siaures pr. mokyklos, kuris issamiai paaiskino daromas klaidas ir kaip reikia tinkamai ir ramiai vairuoti.
Rekomenduoju instruktoriu Donata, kuris dirba Silainiu Regitroje. Labai puikus instruktorius, zinanatis savo darba.
Mokiausi pas Vitalij N., ir teko labai nusivilti. Mokami nemaži pinigai, tačiau iš pamokų naudos mažai. Apie trečdalį pamokos sugaišdavome, kol jis parūkydavo ir atsigerdavo kavos bei pasikalbėtų su draugais. Vietoj paskatinimo ar pataisymo gaudavau karčias pastabas, nevengdavo pakelti balso. Esu labai nusivylusi šio instruktoriaus darbu.
Mokiausi pas, Manta Juškauska B kategorija ir galiu pasakyti, kad tikrai labai geras instruktorius!! Gerai išmokina, paaiškina. Rekomeduoju ji rinktis! :)
Galiu pasakyt, kad mano instruktorius buvo pats praščiausias visame Kaune, pamokos vyko grynai tam, kad prastumti laiką ir valanda, už kurią mokėjau pinigus, mokyklinis išlaikytas tik iš trečio karto ir taip su instruktoriaus mokančiojo pagalba, tai ką daugiau ir sakyt. O po to už klaidas gluša vos ne išvadina. Žodžiu moki pinigus čia, tada turi eiti dar papildomų pirktis pamokų kokią 20, kaip mano papildomas sakė, 10 pamokų, kad išstumt šūdą kurį sukiša ten ir 10, kad iš tikrųjų suprast kaip reikia vairuot. Niekam nepatariu.
Dekoju labai geram ir kantriam vairavimo instruktoriui Nerijui Matulioniui. Tik geriausi atsiliepimai, visiems rekomenduoju!
Didelis ačiū Petrui, kuris po pertraukos man su keliais vairavimais padėjo išlaikyti mokyklinį egzaminą.
Mokiausi V.Krėvės pr. filiale. Labai šauni mokykla, teorijos instruktorius teoriją išaiškina aiškiai, vaizdžiai ir suprantamai, dėl ko regitroje teoriją išlaikiau iš pirmo karto 97%. Taip pat labai rekomenduoju vairavimo instruktorių Petrą, geras instruktorius ir tuo pačiu žmogus, gerai mokina, išaiškina daromas klaidas, bei kaip jų galima išvengti, daugiau nebekartoti. Taigi mokytis pas šį instruktorių buvo labai malonu, kadangi jis išmano savo darbą, turi didelę patirtį, kuria stengiasi pasidalinti ir jam tai puikiai sekasi.
Nuostabi mokykla, labai geri instruktoriai, puiki administratorė. Mokiausi Plechavičiaus g. filiale, teorija dėstė Sirtautas, kuris moka labai sudominti, bei yra labai geras dėstytojas ir žmogus. Praktinio vairavimo mokiausi pas instruktorių Matulionį, be kurio turbūt niekada nebūčiau išmokusi vairuoti, tai labai labai geras instruktorius :)
Laikiausi A kategorija, viskas pavyko is pirmo karto, nors Kauno visiskai nepazistu. Niekada neturėjau motociklo, bei pries tai nevazinejau, taciau esu pakankamai nuovokus tokioje technikoje, bei imlus, tad uzteko keliu Ramuno patarimu. Siaip tikrai linksmi vyrai gerai dirbantys savo darba, o jei kamnors nepavyksta islaikyti egzamino, pasiimkite dar papildomu 50 valandu, nes niekas jusu nelaukia "vos praslydusiu" kelyje :))) Sėkmės
Neseniai išsilaikiau B kategorija Regitroje iš pirmo karto be jokių problemų. Instruktoriaus Dainiaus dėka žinoma, kai pradėjau mokytis vairuoti Rigvedoje prie mašinos vairo nebuvau sedėjas. Turėjau labai didele pertrauka tarp vairavimo pamokų todėl pirkausi papildomu vairavimų. Regitros egzaminas pasirodė žymiai lengvesnis nei pamokos su instruktoriumi todėl visiem rekomenduoju šį žmogų. Mokiausi Kaune, mokykla yra savanorių prospekte.
Mokiausi B kategorijos teises Rigvedos padalinyje Taikos pr. Man asmeniškai labai patiko ir nusiskundimų jokių tikrai neturiu. Visų pirma, teorijos mokytojas buvo tikrai kompetentingas ir išmanantis savo darbą. Visuomet pabrėždavo tai, ką turime labai gerai įsiminti, atsakydavo į visus kilusius klausimus ir pats skatindavo užduoti klausimus. Antra, gavau tiesiog nuostabų instruktorių Joną Jašinską. Buvau tikrai prasta vairuotoja, tačiau jo dėka mokyklinį išlaikiau iš pirmo sykio. Tad jeigu norite išmokti gerai vairuoti, rekomenduoju Joną Jašinską. Beje šio žmogaus humoro jausmas nepakartojamas, per pravažiavimus liūdna tikrai nebūna ir tai padeda numalšinti stresą vairuojant. Plius šis instruktorius niekada nerėkia, net stresinėse situacijose viską išdėsto ramiai ir nekeldamas balso.
Mokiaus pas Vitalij Naturjev ir turiu nusiskundimu del zmogaus elegesio. I zmogu ziuri kaip i siuksle, aikstelej pati mokiaus vairuot, ziedus irgi paaiskino vienasyk, toliau mazdaug pati turejau aiskintis kaip ten vaziuot. Negana to labai keikdavosi, reikedavo sustot ir laukt kol jis parukys ir taip gaist pamokos laika... sitiek pinigu sukista del neaisku kokio tikslo, kad instruktorius bamba vartytu? Atejau mokytis, o gavau nuli. Tikejausi is rigvedos kazko geresnio.
Nežinau kiek čia visiem šaunūs, bet kai instruktoriai sako viskas labai gerai o žmogus neišlaiko ir pas atsisėdau pažiūrėt kaip važiuoja tai tragiškai nor sakė, kad viskas labai gerai. Sekantis pastebėjimas, kai mokinys rašo čia atsiliepimą ir aš paklausiau kodėl ir jis pasakė, kad prašė instruktorius parašyt apie jį kaip gerai jis mokė, tai nežinau kas čia gero. Negali būti, kad čia visi jau taip gerai viską išmoko, nu gal nežinau. Mano nuomonė tokia, kad šūdą jie ten išmoko tik pinigus pasiima pasiimt.
Važinėjau su instruktoriumi Jonu Grybu, tikrai savo darbą išmanantis ir puikus instruktorius. Visada patardavo ir atsakydavo į visus iškilusius klausimus. Visiems labai rekomenduoju!
Mokine 2017-05-11 14:30:34
Ilgai galvojau ar reiketu cia rasyti, bet manau jog butu teisinga netyleti.Nenoriu atskleisti savo tapatybes, nes esu vienintele mergina isdrysusi apie tai kalbeti viesai.Pradeti noreciau nuo to jog pasirinkau sia mokykla mokytis vairuoti.Viskas buvo gerai ligi kol issirinkau vairavimo instrktoriu.Pasirinkau visu isgirta Vitaliju Naturjeva.Esu isitikinus jog nesu vienintele mergina visa tai patyrusi is sio instruktoriaus, bet daugelis ju arba bijo kalbeti, arba joms patiko, arba tyli del kitu priezasciu.Taigi pas si instruktoriu patyriau seksualini priekabiavima.Tokiu dalyku kaip prievartavimas ar grasinimai tikrai nebuvo, bet grabinejimu pamoku metu sulaukiau.Svarbiausia, kad mokytojas yra vyresnis ir vedes zmogus.Jauciuosi pati kalta jog ilgai tylejau, nes tokie zmones turi buti paskelbti viesai.Irodymu neturiu, nes pati esu irodymas isdryses kalbeti.Visos mergaites kurios pas ji mokesi ir patyre si priekabiavima turetu mane gerai suprasti ir taip pat netyleti!Tokiu instruktoriu yra ir daugiau, taciau jie patogiai sedi siltoje darbo vietoje, nes niekas ju neviesina!Esu girdejusi ne viena istorija, bet mergaites tyli ir bijo prisipazinti, nes joms yra geda!Tai yra siaubinga ir baisu todel nereikia tyleti, tokie zmones turi atsakyti uz savo poelgius!Mergaites nebijokit ir netylekit!
Siaubinga!!! Mano pusseserė irgi patyrė tokius dalykus! Prieš kelis metus jinai mokinosi pas instruktorių ir irgi patyrė seksualinį priekabiavimą. Pavyzdžiui instruktorius uždėdavo savo ranką ant kelių ir imdavo ją glostyti ir tai vykdavo nuolatos. Nežinau, ar jinai mokinosi būtent pas šį instruktorių, bet po to jinai pabėgo iš jo ir teisių būtent dėl tokio jo elgesio taip ir neišsilaikė. Dar ir dabar sėdi be teisių. Šaunuolė šita mokinė, kad išdrįso pagarsinti šitą žmogų, tokie iškrypėliai turi būt baudžiami be gailesčio!
Andrius 2017-05-13 10:05:46
Dėl instruktoriaus Vitalijaus Naturjevo labai lengvai galima susidaryti nuomonę. Vos pasipylė vienas neigiamas komentaras, iškart dvidešimt gerų? Teisingai Tomas sako, kad pats instruktorius taiso savo reputaciją. Nuomonė žmonės tikrai gali susidaryti patys, tai akivaizdu.
Sutinku visu 100%! Instruktorius tikrai persistengė ir pats juokingai atrodo taip darydamas.
Auguste 2017-05-12 19:00:42
He he, juokinga skaityt kaip mokytojas bando apsiginti. :) pazeista savimeile. Jus, Diana, kaip asmeniskai su juo bendravote, kad tokie geri zodziai? :)) tikrai juokinga skaityt tokius komentarus.
Panele, su skaitymu problemos? Aiskiai raso, kad bendravo, kol sunus mokesi. Tai reiskia, kad susitiko vairavimu pradziose ar pabaigose ir to uztenka nuomonei susidaryt.
Diana 2017-05-12 18:17:18
Teko asmeniskai bendraut su p. Vitalijum Naturjevu, kol sunus pas ji mokesi vairavimo ir tik graziais zodziais galiu atsiliept apie si zmogu. Jumoro jausmas neeilinis, gal todel kai kurie jo ir nesupranta (ne kiekvienam duota)
Mokiausi Šilainių padalinyje pas instruktorių Algirda. Tai tikrai geras instruktorius, gerai išmano savo darbą ir visos jo suteiktos pamokos ir patirtis pravertė laikant egzaminą Regitroje, kurį išlaikiau iš pirmo karto. Didelis dėkui šiam žmogui dirbančiam iš širdies.
Labai didelis ačiū ADR dėstytojai Vaidai Trinkūnienei. Jos itin aukštos kvalifikacijos bei sugebėjimo pateikti informaciją dėka ADR egzaminas VKTI išlaikytas iš pirmo karto. Visiems rekomenduoju.
Svajunas 2017-05-12 11:36:36
Mokinuosi pas Vitaliju siuo metu, instruktoriaus humoro jausmas geras, bet tavo panele vaizduote labai laki. Patariau savo sesei ir savo draugei eiti tik pas Vitaliju ir dar ir visiem kitiem patarciau, tiek vyram tiek moterim. Is visu 3 instruktoriu su kuriais teko vazineti, jis mane ismoke geriausiai.
Aha, atsiranda neigiamas atsiliepimas ir staiga pasipila patenkintų klientų komentarai? Panašu, kad tai to pačio instruktoriaus komentarai arba jo klapčiukų. Kas kuo tikės, neabejoju.
Mokine 2017-05-12 10:22:03
Mergaite tai kad tu nepatyrei tokiu dalyku nereiskia, kad tokie dalykai nevyksta.Tai, kad jis su tavimi sitaip nesielge nereiskia, kad nesielgia su visomis.Nebent tu zinai visas jo mokines ir ju istorijas.Nematau jokio motyvo sitaip smeizti zmogu bereikalo ir issigalvoti nesamones.O tai, kad instruktorius ginasi yra labai normalu.Kuris zudikas prisipazino, kad kazka nuzude?Ar prievartautojas, kad isprievartavo?Joks. Tiesiog noriu ispeti visas mergaites, kad pries renkantis gerai pagalvotu ir pasidometu zmonemis, nes uzsislepusiu maniaku yra pilna visur!Vienas is ju jau paskelbtas viesai.
Mokine 2017-05-12 09:37:39
Esu Vitalijaus mokine. Perskaicius komentara tikrai pasiurpau. As ir kelios mano drauges mokinames vairavimo pas ta pati instruktoriu. Taciau nieko panasaus neesame patyrusios. Instruktorius tikrai supratingas ir protingas, nemanau, kad jis taip elgtusi. Panele, nesusireiksminkit ir nekalbekit nesamoniu apie tikrai padorius zmones.:))
Mokine 2017-05-11 14:30:34
Sveiki! Pasirinkau RIGVEDA mokyklą V.Krėvės pr. Vadybininkė super, nes sugebėjo kantriai atsakyti į mano užduodamus klausimus, visada padėdavo ir paaiškindavo. Paskaitų dėstytojas išaiškino viską labai aiškiai ir įdomiai, nuolat mus įtraukdavo į diskusiją, atsakydavo į mūsų klausimas, visada klausdavo, ar viskas aišku. Manau, kad tik jo dėka, tiek mokyklinį, tiek valstybinį teorijos egzaminą išsilaikiau iš pirmo karto. Iš pradžių buvau pasirinkusi instruktorių Vilimantą, kuris pirmasis suteikė man praktikos žinias. Tačiau, nutikus neplanuotam įvykiui (lūžus instruktoriaus kojai), mano kitas instruktorius tapo Kęstutis. Su šiuo žmogumi važinėjau iki pat šios dienos, nes šią dieną išsilaikiau mokyklinį vairavimą iš pirmo karto! Instruktorius tikrai šiltas ir kantrus žmogus, kuris sugebėjo išmokyti puikiai parkuotis aikštelėje bei saugiai važiuoti kelyje. Kęstutis super instruktorius, kurį tikrai rekomenduoju visiems. Ačiū, RIGVEDAI, už galimybę mokytis pas jus. Esu viskuo patenkinta.
Mantas Sirtautas pats geriausias instruktorius! Tik jo dėka dabar galiu vairuoti. Visada gera nuotaika, klaidos išsakytos ir taisomos. Palaikymas 100%. Rekomenduoju jei tikrai norit, kad vairavimo pamokos netaptu kančia. O jums didžiausios sėkmės ir stiprybės! :)
Labai patenkintas, kad pasirinkau Rigvedą. Išlaikiau iš 1 karto :)
Mokiausi Kauno Taikos filiale, maloniai aptarnavo ir t.t.
Labai rekomenduoju instruktorių Dainių. Mielai atsako į klausimus, priderina pamokas pagal silpnas vietas ir norus, galima paderinti tinkamus laikus.
Tikrai aukšta kokybė ir geros mašinos.
Rekomenduoju. Tik nepasitikėkit akcijomis ! Nes aš pirkau kai buvo "akcija" už 375 eur. Dabar tik mažėja, jau <300 eur
A kategorijos instruktoriai kieti. Man labai patiko mokytis. Ypac Domas instruktorius su barzdele. Rekomenduoju. Regitros egzas po kursu buvo tik pasivaiksciojimas
Šiandien išlaikiau vairavimo egzaminą Regitroje. Iš pirmo karto! Mokiausi Kauno Rigvedos Eigulių filiale. Super vadybininkė, super teorijos paskaitos, o pats nerealiausias - instruktorius Nerijus M. Tik geriausi žodžiai. Jokio streso, pamokos laukiamos, rezultatyvios, ir net truputį gaila, kad jau pasibaigė. Ačiū :)
Niekada nerašau komentarų, nei gerų, nei blogų, bet šį kartą būtinai norėjau parašyti ir padėkoti RIGVEDAI.
AČIŪ - už įdomias ir informatyvias teorijos paskaitas.
AČIŪ - už patį kantriausią ir profesionaliausią instruktorių.
AČIŪ - nes į darbą aš jau riedu automobiliu!
Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę. Turint pagrįstų nusiskundimų visada prašome kreiptis įmonės nurodytais kontaktais.
kas norit sukisti eurus ir regitroje vargti su egzaminu, eikite i sita mokykla, zmones laiko po 5-9kartus, vairavimo pamokas sumazina, vietoje 5 buna 4, nepatariu niekam
Noriu padėkoti jūsų įmonei už tokius puikius profesionalus, kaip instruktorius Mantas Sirtautas. Žmogus, išmanantis savo darbą, sugebantis pateikti konstruktyvias pastabas, puikiu jumoro jausmu, o dar puikiau perteikia žinias ir paruošia Regitros egzaminams. Jo kantrybės, sąmojo ir įgūdžiu dėka nepalūžau, kai labai norėjos (turiu paminėti, kad mokintis vairavau iš naujo po 12 metų pertraukos, o po senųjų kursų turėjau daug baimių). Po vieno iš laikymų Regitroj, egzaminuotojas liepė perduoti linkėjimus mane gerai vairuoti išmokinusiam instruktoriui. Tad ne aš viena tokios nuomonės :) Mano kelias iki vairuotojo pažymėjimo nebuvo lengvas ar trumpas, bet tik Manto dėka pagaliau jungiuosi į klevukų gretas. O jums linkiu kuo daugiau tokių žmonių savo kolektyve, kurie ir toliau ugdytų puikius ir atsakingus būsimuosius vairuotojus. Sėkmės !
Mokiausi vairuoti su instruktoriumi Skirmantu, dirbančiu RIGVEDA Kėdainiuose. Labai geras mokytojas, išmanantis savo darbą. Viską paaiškino suprantamai, paprastai.Šio instruktoriaus dėka, vairavimo egzaminą pavyko išlaikyti iš pirmo karto! Siūlau rinktis šį instruktorių ir kitiems mokiniams.
Teoriją išsilaikiau savarankiškai, o vairavimo praktikai rinkausi filialą Baršausko g. ir nei kiek nesigailiu. Vadybininkė labai maloni, atsakė į visus iškilusius klausimus, o praktiką atlikau pas instruktorių N. Matulionį. Labai malonus ir kantrus žmogus, viską puikiai išaiškino. Rekomenduoju :)

SDG akademija
Vairavimo mokymas

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
Vairavimo mokyklos ,,SDG akademija” instruktoriai ir mokytojai padės TAU išmokti Kelių Eismo Taisykles bei įsisavinti saugaus ir teisingo vairavimo paslaptis. Kada registruojiesi, šiandien ar rytoj? Tik nepavėluok, tapk puikiu vairuotoju, išmok už vairo jaustis saugiai bei užtikrintai. “SDG akademija” teikiamos...
ARV-Auto
Vairavimo mokykla

Adresas: A.Mickevičiaus g. 52-18, LT-44244 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
UAB „ARV-Auto“– siūlome Jums profesionalias vairavimo mokymo paslaugas, nes mes: įvertinti Susisiekimo Ministerijos, kaip GERIAUSIA VAIRAVIMO MOKYKLA visoje Lietuvoje; per metus sėkmingai paruošiame ne tik daugiau nei 4000 įvairių kategorijų vairuotojų, bet ir didelį skaičių kvalifikuotų vairavimo specialistų;...
Rokauta
Tarptautiniai krovinių pervežimai Europoje

Adresas: Perkūno g. 5, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; importas; logistikos paslaugos; padangos, ratlankiai; transporto paslaugos; vairavimo mokymo paslaugos.
UAB ROKAUTA savo veiklos metus skaičiuoja nuo 1959-1962 metų, todėl vadovaudamiesi savo ilgalaike patirtimi mes teikiame tikrai kokybiškas krovinių vežimo paslaugas ir turime išsikovoję pripažinimą vietinėse bei tarptautinėse rinkose (Europa, Rusija, Baltarusija). Sėkmingam ir saugiam krovinių pervežimui šiuo metu...
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centras
Adresas: Maironio g. 11, LT-44298 Kaunas.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
Esame daugiau nei 70 metų sėkmingai mokymus vykdanti įmonė, sukaupusi didelę patirtį mokymo srityje, turinti puikią, nuolat atnaujinamą mokymo bazę ir suburtą kompetetingą teorijos dėstymo ir praktikos vykdymo dėstytojų kolektyvą. Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centre vykdomi mokymai: VAIRUOTOJŲ MOKYMAS...
Dorkanas
VAIRAVIMO MOKYKLA

Adresas: Antakalnio g. 54, LT-10303 Vilnius.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
Vairavimo kursai mūsų mokykloje - geriausias Jūsų pasirinkimas. Mokymosi laikotarpiu ne tik pasiruošite vairavimo egzaminams, bet ir įgausite vairavimo įgūdžių bei patirties. Todėl baigę mūsų mokyklą galėsite saugiai jaustis kelyje. Mes ruošiame A, A1, A2, B, BE, C, CE, D kategorijų kelių transporto priemonių...

Uždarbis iš kriptovaliutų gali užstrigti
Uždarbis iš kriptovaliutų gali užstrigti 01-21 17:00
Kriptovaliutų rinkose iškovoto uždarbio kelionė į vadinamųjų Fiat valiutų pasaulį gali būti ne visada sklandi, nes bankai bijo pažeisti pinigų plovimo prevencijos reikalavimus. Prekiaujantieji...
Vasario 16-osios aktą jau gali apžiūrėti visuomenė
Vasario 16-osios aktą jau gali apžiūrėti visuomenė 01-21 14:50
Signatarų namuose Vilniuje visuomenei pradėtas demonstruoti 1918 m. vasario 16-osios nepriklausomos Lietuvos valstybės atkūrimo Aktas su visais dvidešimties signatarų parašais.
"Škoda" paviešino pirmąją informaciją apie atnaujinamą "Fabia"
"Škoda" paviešino pirmąją informaciją apie atnaujinamą "Fabia" 01-21 14:14
Artėjant tarptautinei Ženevos automobilių parodai, Čekijos automobilių gamintojas paskelbė pirmą oficialią informaciją apie paruoštą naujieną.

Ko tikitės iš 2018-ųjų?

SANO
Veiksmingesnė buitinė chemija. Kokybė iš Izraelio.

Nike 67,21 +4,84%
American Express 98,03 -1,83%