Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rigveda, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rigveda

Atsiliepimai apie Rigveda, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Rigveda, UAB

puikus instruktorius Armandas, nuoširdžiai rekomenduoju!!
Prisidedu prie pagyrų instruktoriui Petrui Andriejūnui iš Kauno Šiaurės pr. filialo. Esu labai dėkinga už perduotas žinias, begalinę kantrybę bei motyvaciją. Vairavimo pamokos su šiuo instruktoriumi tikrai neprailgdavo :)
Asmeniškai minusą dėčiau Kęstučiui Puzinui, dirbusiam Krėvės pr.. Pakeltas balsas, kantrybės stoka. Jautresniems nerekomenduoju :)
Noriu padekoti ir pasakyti aciu puikiam instruktoriui Arvydui [Kreves pr., Kaunas] uz kantrybe ir profesionaluma, teisingas pastabas ir konstruktyvia kritika, kuri skatina tobuleti. Viska ramiai paaiskina, pataria, pasako esmines ir budingas klaidas. Visada laukiu pamoku, niekada nejauciu streso, tikrai matau, kaip tobuleju. Geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos.
Taip pat, manau, kad RIGVEDA turi labai dziaugtis, kadangi turi super teorijos destytoja [berods Mantas], kuris nerealiai desto teorijos kursa Eiguliuose [Kaunas, Siaures pr., Maxima]. Mantai, aciu Jums, teorija Regitroje - is pirmo karto. Geriausi zodziai ir apie vadybininke Edita [Eiguliai, Kaunas, Siaures pr., Maxima]: tiksli informacija, malonus bendravimas, visada pasitinka su sypsena. Aciu ir linkejimai visam kolektyvui ;)
Rekomenduoju sia mokykla visiems.
Šiaurės pr. instruktorius Petras tiksliai, aiškiai paruošė vairavimo egzaminui. Rekomenduoju šį instruktorių.
Mokinausi šiaurės pr. mokyklėlej ir 100prc. rekomenduoju instruktoriu Petra. Labai malonus ir šiltas žmogus, žinantis savo darba ir norintis iš mokinio maksimumo.
Ačiū visam Rigvedos vairavimo mokyklos kolektyvui už įgytas žinias !
Noriu padėkoti vairavimo instruktoriui Petrui už norą padėti suprasti, išmokti vairuoti.
Sėkmės darbuose !!!
Rekomenduoju 100 proc.
Geriausia mokykla, vakar islaikiau Regitros praktikos egzamina is pirmo karto, Mokiausi Rigveda Alytaus filialas, ir the best instruktorius Linas. Jo deka i egza variau kaip profas. Viena klaidele tik posukio neparodymas isvaziuojant is ziedo.
Tik geriausi atsiliepimai apie šią mokyklą, o ypač apie vairavimo instruktorių Mantą Juškauską, kuris puikiai dėstė ne tik teorijos paskaitas, bet ir praktikos. Teorijos paskaitos buvo labai įdomios ir tikrai naudingos. Kalbant apie praktikos pamokas, turiu pripažinti, kad anksčiau niekada nesėdėjusi už vairo, šiandien jaučiuosi tvirtai tik instruktoriaus dėka. Mantas kantriai ir labai aiškiai suteikė visus pagrindus. Visi egzaminai išlaikyti iš pirmo karto. Ačiū instruktoriui už kantrybę, gerą nuortaiką, geranoriškumą ir kaupą žinių!
Agniete 2019-01-23 15:18:34
Mokinuosi Šiaurės pr esančioje mokykloje kurioja buvo instruktorius Algis Papievis, jau nemažai laiko dingęs, manau tikrai ne aš viena esu pasigedusi. Gal kažkas žino kažkokia info?
Po velėna!
Noriu pasidžiaugti, kad pagaliau turiu vairuotojo pažymėjimą ! Mokiausi Šiaurės pr. mokyklėlėje, kurioje visada pasitikdavo su šypsena ir viską nuosekliai išaiškindavo.Teorijos dėstytojas labai jaunatviškas ir gebantis kompetetingai išdėstyti KET, todėl į paskaitas keliaudavau su didžiausiu noru kuo daugiau sužinoti ir išmokti. Labai noriu pagirti instruktorių Andriejų, kuris padėjo susitvarkyti su baime kelyje ir judėti pirmyn. Esu dėkinga visam kolektyvui. Ačiū Jums !
Labai puiki mokykla, nuostabus instruktoriai, egzaminas islaikytas is pirmo karto!!! Labai jums dekoju visai jusu komandai :)
Rekomenduoju vairavimo instruktorių Antaną Kaune. Aiškina ir rodo tol kol pasidaro aišku :) Mokina tikrąją to žodžio prasme, aiškiai, ramiai, ir sistemingai. Džiaugiuosi pasirinkusi Rigvedą :)
Didžiausias ačiū instruktorei Rūtai už profesionalumą, kantrybę, gebėjimą aiškiai išaiškinti, taip pat už puikų humoro jausmą ir palaikymą. Draugiškas ir malonus personalas, įdomios teorijos paskaitos.
Esu labai nusivylusi sia mokykla, vadybininkemis, ir instruktoriais.Jokio zmogiskumo, informavimo, profesionalumo, uz padarytus ju nesusipratimus elementariausio atsiprasymo nesulauksi!Tikrai nerekomenduoju niekam!!!Kaunas.
Nuoširdžiausias Ačiū keliauja instruktoriui Petrui Andriejūnui (Šiaurės pr.), puikus žmogus, kuris savo darbą atlieka nepriekaištingai! Jo dėka man pavyko išlaikyti Regitros praktinį egzaminą iš pirmo karto!
Esu labai dėkinga Eigulių Rigvedos vairavimo mokyklos komandai, kuri mane puikiai paruošė ir išmokė vairuoti. Teorijos pamokos, kurias vedė dėstytojas Mantas buvo be galo įdomios, linksmos ir produktyvios. Taip pat instruktorius Andriejus turėdamas geležinę kantrybę išmokė mane vairuoti kelyje ne tik saugiai bet ir drąsiai. Visiems norintiems išmokti vairuoti REKOMENDUOJU rinktis tik šią mokyklą !
Puiki vairavimo mokykla, rekomenduoju ir dėkoju geriausiam instruktoriui Mantui Juškauskui!! Jei jau mane išmokė vairuot, tai bet ką išmokins :D viską labai aiškiai ir ramiai išaiškina, tam tikruose situacijose leido mąstyti pačiai, o ne pasakinėjo ką daryti, taigi instruktorius be galo kantrus, dėmesingas ir malonus žmogus. Tikrai labai rekomenduoju šį instruktorių ir vairavimo mokyklą:))
Dėkoju instruktoriui Petrui iš Šiaurės prospekto! Puikus instruktorius, matosi, kad myli savo darbą bei stengiasi išmokyti maksimumo. Rekomenduoju!
labai ačiū Kęstučiui P. iš Kėvės pr. Kauno.
Labai malonus, profesionalus, teisingas žmogus. REKOMENDUOJU.
Ačiū Jam. Linkėjimai. :)
Vakar eidama apsnigtu šaligatviu ir žiūrėdama į pro šalį važiuojančių mašinų vairuotojus, pirmą kartą pagalvojau, kad pagaliau ir aš esu viena iš jų. Taip keletą minučių ėjau iš Regitros besišypsodama. Už tą šypseną esu be galo ir krašto dėkinga Rigvedos (Vytauto pr.) kolektyvui: pirmiausia vadybininkei Guodai už šypseną ir konsultacijas, teorijos mokytojai Vaidai už išsamų ir aiškų teorijos dėstymą, instruktoriui Virginijui, kuris po truputį įtikino, kad galiu sėsti prie vairo, davė pradžią mano važinėjimams, o LABIAUSIAI DĖKINGA instruktorei (dabar jau kaip draugei, psichologei, gyvenimo būdo guru :-)) AUDRONEI už jos palaikymą, kai pati savimi netikėjau, už jos padrąsinimus, už jos pasidalinimus patirtimi, už paplepėjimus, už kantrybę ir už tai, kad ji buvo kartu visą tą laiką, kol aš pagaliau tapau "žalias lapas". Ačiū Rigvedos Direktoriui, kad turi surinkęs nuostabų kolektyvą. AČIŪ JUMS VISIEMS ir gražių švenčių.
68 metų senjora Kristina -
esu labai dėkinga Rigvedos (Vytauto pr. 57) komandai, padėjusiai išsipildyti didžiausiai gyvenimo svajonei - vairuoti automobilį: vadybininkei Guodai - už paskatinimą ir palaikymą; teorijos dėstytojai Vaidai - už kompetenciją, konkretų, aiškų teorinių žinių pateikimą; šauniai vairavimo instruktorei Audronei - už kantrybę, kantrybę ir dar kartą kantrybę ! Nuostabus žmogus, tapome draugėmis. Rekomenduoju ! Jei išmokė vairuoti mane - patikėkit, ji viską gali !
Aš išlaikiau ! Važiuoju !
Super ! Profesionalumas, atsakingumas, supratingumas ! Vairavimo mokykloje gavau visas geriausias žinias, pradedančiajam vairuotojui. Pačios mokyklos atmosfera yra labai jauki, visi priima ir išlydi šiltai su šypsena. Dar norėčiau parekomenduoti instruktorių Petrą, nenusivilsite tikrai
Didžiausios rekomendacijos norintiems išmokti puikiai vairuoti ir įgyti vairuotojo pažymėjimą ! Mokintis vairuoti pradėjau nuo visiško nulio, tačiau tai nesutrukdė man išmokti gerai vairuoti. Suprantama, kad ne visi gimsta mokėdami todėl savo vairavimo įgūdžius reikėjo pasitobulinti nusiperkant papildomų vairavimo pamokų. Labai džiaugiuosi savo sprendimu būtent todėl, kad egzaminas Regitroje pavyko išlaikyt iš pirmo karto ! Taip pat noriu padėkoti instruktoriai Editai, kuri visada atsakys į rūpimus klausimus ir užpildys visas spragas, norint išmokti nepriekaištingai vairuoti. Beje mokiausi Eigulių filiale, puikus personalas. Ačiū !!!
Rekomenduoju ! Įdomios teorijos paskaitos, diskutavimai, situacijų analizavimai. Praktinius užsiėmimus turėjau su instruktoriumi Andriumi. Puikus savo srities žinovas ! Džiaugiuosi pasirinkusi Rigvedą.
AČIŪ !!!
Ilona 2018-08-17 13:32:04
Ačiū ! Vakar regitroje išsilaikiau vairavimo egzaminą iš pirmo karto ! Mokiausi pas instruktorių Nerijų Ruka. Profesionalumas, kantrumas ir sugebėjimas išmokinti nemokantį. Ruošiantis egzaminui regitroje instruktorius puikiai išaiškindavo daromas klaidas, sugebėdavo prisitaikyti prie esamos situacijos ir kantriai mokindavo. Rekomenduoju visiems !
koks noras permusti ? tai rasykit kaip is tikruju!!!!
Džiaugiuosi, kad mane mokė instruktorė Edita. Empatiška, profesionali, kantri..... Labai ačiū.
Laikiau vairavimo teises Rigvedoje, Krėvės filiale. Dėstytojas Marius - puikus, kantrus mokytojas, viską išaiškindavo, kilus klausimams visada į juos atsakydavo. Taipogi labai rekomenduoju Rigvedos instruktorę Iloną. Man labai pasisekė, jog iš karto papuoliau pas puikę savo srities žinovę. Labai ramiai, aiškiai ir kantriai paaiškindavo ką daryti. Buvo rami, tačiau reikli. Iš pirmo karto išlaikiau praktinį vairavimo egzaminą Regitroje. Ačiū Rigvedai!
Linkėjimai geriausiai vairavimo mokyklai Kaune ! Mokiausi Eigulių filiale. Jeigu norite būti suprasti ir gauti daug naudingų patarimų tiek teorijos, tiek praktikos atžvilgiu, rekomenduoju šią mokyklą. Didelis mokyklos privalumas, kad ji suteikia galimybę mokytis vairuoti automobiliais kaip ir regitroje, todėl einant laikyti praktinio egzamino nekyla problemų dėl mašinų įvairovės. Taip pat noriu padėkoti instruktoriui Andriui už profesionalumą, mokėjimą paaiškinti ne tik klaidas, bet ir pagirti už vairavimo pamokas. AČIŪ !!!
Didžiausias AČIŪ instruktorei Rūtai iš Kalniečių filialo už kantrybę ir už kokybiškas ir informatyvias vairavimo pamokas. Baigiau mokymus kitoje vairavimo mokykloje, bet nepavyko išlaikyti egzamino Regitroje. Nusprendžiau patobulinti savo vairavimą ir labai džiaugiuosi pasirinkęs Rigvedą. Dar kartą ačiū instruktorei, nes egzaminas išlaikytas, dabar laukiu kol pagamins vairuotojo pažymėjimą.
Džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent Rigvedos mokyklą. Labai kompetentingi vairavimo instruktoriai. Kadangi reikalingos buvo papildomos pamokos prieš Regitrą, norėjau pasipraktikuoti šioje mokykloje. Tikrai nenusivyliau, įgijau dar daugiau praktikos, kuri ir padėjo išlaikyti Regitros vairavimo egzaminą iš pirmo karto. Rekomenduoju, čia dirba tikri profesionalai !
Aistė 2018-11-03 19:27:26
Aš esu labai patenkinta Rigvedos teikiamomis paslaugomis. Bet pats didžiausias AČIŪ instruktoriui Jonui Jašinskui, kuris turėjo daug kantrybės su manimi, kol išmokau važiuoti. Tikrai visiškai nesigailiu savo pasirinkimu dėl vairavimo mokyklos! 100% rekomenduoju :)
P.S. mokiausi Baršausko g. prie molo (KAUNAS) :))
Noriu padėkoti instruktoriui Nerijui Rukui už pagalbą ir rekomenduoti kitiems. Tai labai kantrus ir dėmesingas instruktorius, kuris moka aiskiai ir vaizdziai isaiskinti situacijas. Egzamina Regitroje islaikiau is pirmo karto. Aciu.
Marius 2018-10-13 00:04:32
Nėra blogesnio instruktoriaus nei Arūnas Dūda. Kokio velnio išvis rigveda jį laiko, už ką jam algą mokėti? Už tai kad sėdi ir telefoną maigo? Kas pakliusit pas šitą ******, sėkmės jums, nes tik to jūs ir išmoskit, Balvonas ne instruktorius.
Susisiekite su mumis individualiai, nes mums būtina Jus identifikuoti, siekiant išsiaiškinti susiklosčiusę situaciją, kad galėtume imtis visų įmanomų priemonių kokybiškam vairavimo mokymui užtikrinti.
Puiki mokykla! Rekomenduoju. Didelis dėkui teorijos dėstytojui už išsamias ir įdomias teorijos paskaitas bei instruktorei už kantrybę ir rūpestingumą mokant vairuoti. Už vairo sėdau pirmą kartą gyvenime, labai bijojau pradėti važiavimus. Mažais žingsneliais kopiau aukštyn, pradžioje sekėsi sunkiai, bet žingsnelis po žingsnelio instruktorės dėka šiandien turiu vairuotojo pažymėjimą ir drąsiai dalyvauju eisme jau su nuosava transporto priemone. Teorijos ir praktikos egzaminai Regitroje išlaikyti iš pirmo karto.
Aušra 2018-10-16 21:40:14
Dukra teorijos egzaminus išlaikė iš pirmo karto, bet vairavimo mokyklinio egzamino neišsilaikė net iš antro karto. Todėl darau išvadą, kad instruktoriai nesugeba tinkamai paruošti. Šitos mokyklos nerekomenduočiau rinktis.
Išvada nelogiška. Jeigu jūsų dukra neišlaikė egzamino regitroje tai gal jai truksta daugiau vairavimo įgūdžių ? Tegul pasiima pamoku papildomai pasimokinti. Teorijos neužtenka norint moketi vairuoti. Mokiausi sioje mokykloje ir tikrai rekomenduoju. Visi galvoja, kad gali moketi vairuoti bet ne visi sugeba.
Puiki mokykla, instruktoriai kompetentingi darbuotojai viska ismokina ko gali prireikti baigus mokymus. Teises islaikiau is pirmo karto nuostabi mokykla :)
Mokiausi Kauno V. Krėvės filiale su instruktoriumi Kęstučiu. Labai geras instruktorius, visada aiškiai paaiškina, jeigu nesupranti, parodo vizualiai. Puikiai paruošia regitrai, išlaikiau iš pirmo karto.
Pati geriausia ir profesionaliausia mokykla, ypac noriu padekoti instruktorei Ilonai Nicelienei:* nuostabi mokytoja, labai siltas ir bendraujantis zmogus, visada y vazevimus eidavau su sypsena. Rekomenduosiu... Ir Aciu vadybininkei Rutai.
Labai profesionali įmonė, instruktoriai savo srities specialistai. Norint išmokti važiuoti, kad nekiltu problemu regitroje, eikite į šią mokyklą, pigu ir kokybiška. Asmeniškai norėčiau padėkot instruktoriui Petrui.
Mokiausi c, ce kat.Vilniuje virsuliskiu g.42, labai patiko Rigvedos mokykla, labai gerai ir aiskiai isdestoma teorija, praktikos instruktorius Ricardas Sperskas labai geras specialistas savo srityje yra malonus, kantrus, nekelia balso, aiskiai paaiskindavo vaziavimo klaidas, is tiesu daug ko ismokiau, didelis aciu uz geras praktikos pamokas.
Esu labai patenkinta „Rigvedos“ teikiamomis paslaugomis. Ypač esu dėkinga Kauno V. Krėvės pr. filialo instruktoriui Kęstučiui už kantrybę, pagalbą, gerą nuotaiką, aiškiai dėstomą informaciją ir pastangas, kad mokinys išmoktų ir nebijotų vairuoti. Labai ačiū!
Labai geras instruktorius, iš Eigulių filialo, Virginijus Grybėnas. Ne tik buvo galima rimtai mokintis, bet ir atsipalaiduot. Tobulas viduriukas. To ir reikia norint gerai vairuoti. Nors kartais ir supykdavo, bet sekundžių reikalas, kol vėl pradės juoktis. Tokių instruktorių kuo daugiau. Puikiai buvo galima prisiderint važiavimo laiką, nors jau būdavo ir po darbo valandų. Dešimt balų už mokymus. Labai liūdna, kad išėjo iš darbo. : (
Labai esu patenkinta Rigvedos mokykla (PC Mada, Vilnius), išlaikiau visus egzaminus, be to dėkoju savo instruktoriui Pavelui, tikrai siūlau ji. Suprantantis savo darbą, supranta, kad galima klysti ir tikrai pamoko visko, ko prireiktų egzaminui.
Julij 2018-09-08 12:51:47
Sveiki. Lankiau kursus Kaune, Siaures pr.. Noriu padekoti Petrui. Deja, pavardes nezinau, bet jei pasakysite, kad norite geriausio instruktoriaus vardu Petras, jusu supras
Nuostabus zmogus, labai geras mokytojas, turintis auksine kantrybe ir puiku humoro jausma. Rekomenduoju ji ir linkiu jam didziausios sekmes !!!
Laikau A kategorijos kursus Kaune. sendiena buvo pirmas vaziavimas motociklu tai noriu pasakyti kas neturite savo apsaugu taii geriau nelaikykite nes apsaugos vadinami sarvai suplyse neusisega reikia raisioti su raistelias zodziu beda manau jei daugiau kas parasytu kokiu pastebejimu gal pasirupintu naujais

Mokymo centras "ADPILIS"
Vairavimo mokymai/Darbų sauga/Laivavedžių mokymai

Adresas: Svajonių g. 34-3, LT-10100 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo sauga; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
VAIRAVIMO MOKYMO PASLAUGOS Rengia vairuotojus pagal visas 95 kodo programas. A, A1, A2, B, BE, C, CE, D kategorijų vairavimo kursai Vilniuje, papildomos vairavimo pamokos ir mokomieji kursai eksternu. Siūlome individualius jūsų poreikius atitinkantį pamokų tvarkaraštį, dėstome lietuvių ir rusų kalbomis, naudojame...
SDG akademija
Vairavimo mokymas

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
Vairavimo mokyklos ,,SDG akademija” instruktoriai ir mokytojai padės TAU išmokti Kelių Eismo Taisykles bei įsisavinti saugaus ir teisingo vairavimo paslaptis. Kada registruojiesi, šiandien ar rytoj? Tik nepavėluok, tapk puikiu vairuotoju, išmok už vairo jaustis saugiai bei užtikrintai. “SDG akademija” teikiamos...
ARV-Auto
Vairavimo mokykla

Adresas: A.Mickevičiaus g. 52-18, LT-44244 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
UAB „ARV-Auto“ – siūlome Jums profesionalias vairavimo mokymo paslaugas, nes mes: įvertinti Susisiekimo Ministerijos, kaip GERIAUSIA VAIRAVIMO MOKYKLA Kaune ir visoje Lietuvoje per metus sėkmingai paruošiame daugiau nei 6000 įvairių kategorijų vairuotojų ir kvalifikuotų vairavimo specialistų 27-ių metų patirtis...
Rokauta
Tarptautiniai krovinių pervežimai Europoje

Adresas: Perkūno g. 5, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; importas; logistikos paslaugos; padangos, ratlankiai; transporto paslaugos; vairavimo mokymo paslaugos.
UAB ROKAUTA savo veiklos metus skaičiuoja nuo 1959-1962 metų, todėl vadovaudamiesi savo ilgalaike patirtimi mes teikiame tikrai kokybiškas krovinių vežimo paslaugas ir turime išsikovoję pripažinimą vietinėse bei tarptautinėse rinkose (Europa, Rusija, Baltarusija). Sėkmingam ir saugiam krovinių pervežimui šiuo metu...
"Linavos" mokymo centras
Adresas: Jankiškių g. 41, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
CENTRO TEIKIAMOS PASLAUGOS: 95 kodas – tai vairuotojų, vežančių krovinius ir (ar) keleivius, pradinė profesinė kvalifikacija ir periodinis profesinės kvalifikacijos tobulinimas. Transporto vadybininkų kursai – skirti asmenims suteikti reikiamų žinių pasiruošti profesinės kompetencijos egzaminui, kuris laikomas...

Kinas: Filmas apie nuvargusį Silvio Berlusconi
Kinas: Filmas apie nuvargusį Silvio Berlusconi 02-23 20:34
Paolo Sorrentino yra puikiai žinomas režisierius, kaip ir Silvio Berlusconi yra puikiai žinomas politikas. Kiekvienas jų savo profesinėje veikloje turi ryškų stilių, todėl nenuostabu, jog žinia...
Vilniaus centre 2021-aisiais įsikurs STEAM mokslo centras
Vilniaus centre 2021-aisiais įsikurs STEAM mokslo centras 02-23 18:39
Sostinės centre, vietoje Vilniaus universiteto (VU) Planetariumo, po dvejų metų turėtų atsirasti jaunimo mokslo centras – tam šią savaitę pritarė miesto taryba.
Venesuelos pasienyje – susidūrimai dėl humanitarinės pagalbos
Venesuelos pasienyje – susidūrimai dėl humanitarinės pagalbos 02-23 17:44
Humanitarinę, politinę ir ekonominę krizę išgyvenančios Venesuelos pasienyje įtampa šeštadienį išsiveržė susidūrimais tarp sieną užvėrusių pareigūnų ir gyventojų, siekiančių į per sieną pergabenti...

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

Coca-Cola 45,28 -1,26%