Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rigveda, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rigveda

Atsiliepimai apie Rigveda, UAB

Mokymo centras

Vienas didžiausių vairavimo mokymo centrų Lietuvoje turintis net 30 filialų!
Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Rigveda, UAB

Rugilė 2021-06-01 17:35:00
Mokiausi Vilniuje, MADOS filiale pas intruktorių Audronių. Negaliu teigti, kad prastas instruktorius, tačiau ne pats geriausias. Neišmokė tinkamai parkuotis, nežino greičio mieste (pvz., aplinkkelyje ženklas 90, sako, kad mokiniui galima tik 80 važiuoti). Nuėjusi kitur per kelias pamokas išmokau tinkamai parkuotis ir išlaikiau iš pirmo karto.
Rugile, man atrodo, kad nepakenktų dar kartą gerai persiskaityti KET knygelę, prieš važiuojant, nes "keliuose su asfalto ir betono danga pradedantieji vairuotojai ir asmenys, kurie mokosi vairuoti gali važiuoti ne daugiau 80km/h".
Noriu pasakyti didelį ačiū visai rigvedos komandai, bet ypatingai noriu padėkoti (jasinsio g) instruktoriui Vitalijui. Jo deka pamokos buvo kaip šventė, nuostabus humoro jausmas, puikiai išmokė išlaikiau iš pirmo karto!!!
Neperseniausiai buvome įsigiję transporto vadybininko kursus tam kad pasiruoščiau transporto vadybininko kompetencijos egzaminui. Vilniaus padalinys išvis nemoko, tiesiog paskaitų metu skaito tekstą iškirptą iš 9sritys.lt teikiamos medžiagos. Sukonkretizavus klausimą daugiau išgirsti eeee, nei konkrečių pavyzdžių. Didžiausia apgaulė tai yra tai kad kursų pabaigoje duoda prisijungimus prie testų kad užtvirtinimui savarankiškai pasiruošti egzaminui. Testai galioja savaitę ir juos rekomenduoja spręsti likus savaitei iki egzamino.. Surizikavau ir aktyvavau juos likus 3 sav iki egzamino ir labai nustebau kad info kurią pateikė rigveda užteko tik kokiems 25% klausimų atsakyti... Likusius 75% beliko pačiam išmokti per trumpą gan laiką. Žiauru.. Mano patarimas, geriau tuos pinigus kuriuos planuojate išleisti kursams panaudokite mokomajai literatūrai ir testams iš 9sritys.lt
Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šią mokyklą Marijampolėje ir norėčiau padėkoti nuostabiai instruktorei Raimondai. Į kiekvieną pamoką budavo smagu eiti. Viską labai gerai paaiškina, ramiai ir maloniai bendrauja, net buvo liudna atsisveikinti. Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto :)
Didžiausią ačiū tariu instruktoriui Dainiui Veselkai iš Rigvedos Taikos pr filiale. Tik jo dėka įgyvendinau savo svajonę ir iš pirmo karto išlaikiau vairavimą Regitroje!
Instruktorius labai atsidavęs ir mylintis savo darbą žmogus. Visada su gera nuotaika ir motyvacija nepasiduoti. Malonus, kantrus, draugiškas, bei pozityvus. Ačiū už suteiktą pasitikėjimą kelyje ir žinias. Rekomenduoju 100%!
Instruktorė Eglė yra MVP. Išmokė vairuoti visiškai žalią, gavau visokių tips & tricks ir be to buvo labai draugiška bei maloni!
Labai geras instruktorius Kaune iš Vytauto pr. filialo, Vytautas Stanevičius. Viską puikiai išaiškina, išmoko viską nuo pat pagrindų ir suprantamai, jokio rėkimo ir jokio streso praktikos metu. Labai rekomenduoju!
Noriu padėkoti instruktoriui Aurimui, iš Taikos pr. filialo. Ramus, viską paaiškina neskubėdamas, nerėkdamas, aiškiai papasakoja ir mokina. Labai mandagus ir malonus, Ačiū labai!!!
Rekomenduoju šią vairavimo mokykla Kaune, ypač instruktorių VYTAUTĄ, labai viska aiškiai ir suprantamai išmoko. Bendrauja maloniai, nekelia diskomforto :)
Esu labai dėkinga visai Rigvedos komandai už profesionalumą! Dėl karantino sąlygų užsitęsė mokymasis, bet tai nesutrukdė mokytis ir išlaikyti egzaminus! Svarbiausia turėti noro ir ryžto! Didelis ačiū Kėdainių Rigvedos filialui, jų visam kolektyvui, ypač instruktoriui Juozui, Arūnui ir vadybininkei Ingai Jeleniauskienei, taip pat labai labai ačiū superinei Kauno Rigvedos (Vytauto pr. 57-19) instruktorei Audronei, ji nereali! Ačiū jai labai labai! Rekomenduoju visiems! Malonu dirbti su profesionalais! Svajonė išsipildė turėti vairuotojo pažymėjimą! ????????
Vilniaus pc Mados instuktorius Audronius yra tiesiog superinis instruktorius. Isedau pirma karta uz vairo bijodama, o baigesi taip, kad vairuoti isvis nebebaisu. Geriausias instruktorius, rekomenduoju labai.
Labai didelis ačiū A kategorijos istruktoriui vardu Nerijus kuris mokė mane Kaune Jovarų gatvėje esančioje aikštelėje! Atvykau nė nemokėdamas motocikle įjungti bėgio, ir juolab pavažiuoti, 5 važiavimai (+1papildomas) rezultatas - sėkmingas pirmu kartu, be klaidu! Ačiū už puikius mokytojus!
Didžiausios rekomendacijos ir didelis ačiū Andriejui Gagui, kurio dėka regitra išlaikyta iš pirmo karto. Pamokų metu nėra jokio rėkimo, jokio streso, jokios įtampos. Instruktorius viską labai kantriai aiškina tol, kol supranti iki galo, tuomet dar keletą kartų vis klausia ar viskas aišku, ar tikrai supratai padarytą klaidą, jeigu reikia, porą kartų iš eilės važiuoja per tą patį žiedą, atlieka tuos pačius parkavimus. Iš tiesų, tai yra labai kantrus ir rūpestingas žmogus, kuris matosi, jog yra atsidavęs savo darbui visu 100%!
pastebejau, kad padidejo daugybe komentaru lieciant Vitaliju, visi neigiami, o ypac forumuose.
pries 5 metus mokiausi su Vitaijumi vairuoti, jis tikrai mate, kad jaudinausi, juolabiau pries tai instruktorius Mantas man po poros vairavimu taip sugadino pasitikejima savimi, kad tikrai galvojau mesiu (izeidinejimai, rekimai buvo tikrai ne vietoj ir nelaiku, kadangi mano pirmas vairavimas buvo per Marvele link Lampedziu tai galima isivaizduot kaip piko metu jauciausi, juolabiau pirma diena uz vairo). Nuejus pas administracija, paprasiau pakeisti instruktoriu ir man priskyre Vitaliju.
Ne karto negirdejau izeidimo i savo puse, ne karto nebuvo grubaus pasisakymo, ne karto nestojom kazkur parukyt ar dar ka. Visad paskirtas laikas buvo kelyje, jei matydavo, kad stresuoju - papasakodavo koki juokeli ar siaip ka nors papasakodavo idomaus.
Ne karto nebuvo jokiu priekabiavimu, jokiu, , padjobkiu'' i mano puse, priesingai, mano vairavimai buvo patys veliviausi, Vitalijus kartu su manimi laukdavo kol mano vyras atvaziuos mane pasiimti nuo degalines ir tik tada isvaziuodavo pats.
Labai gaila skaityti atsiliepimus, kurie visiskai nekoreliuoja su mano atsiminimais.
Aciu, Vitalijau, uz igyta pasitikejima savimi kelyje.
Nemegstu komentuoti, bet negaliu nepagirti. Kaune, Vidas Kazlauskas - super instruktorius. Aiskumas, profesionalumas, ramybe, labai geras savo srities specialistas. Mokiausi C, CE ir taip sutapo kad siek tiek ir D kategorija, nors siuo metu autubusu nemokina jis. Autobusu 1 karta pravaziaves su juo ismokau daugiau, nei su kitu instuktoriumi per 4 kartus. Regitroj visi egzaminai is pirmo karto. :) Skaiciai kalba patys uz save. Sekmes ;)
Noriu parekomenduoti instruktorių Dainių iš Kauno taikos pr. filialo. Jį man rekomendavo dvi draugės ir tikrai viską ką pasakojo buvo tiesa! Ir pasijuokdavom kartu ir pats važiavimas niekada neprailgdavo, visada laukdavau važiavimų kaip didžiausios šventės, net gaila, kad išlaikiusi regitra jau nebepasimatysime. Žodžiu nuostabus instruktorius, 100/10!
Norečiau padekoti Vilniaus vairavimo instruktoriui Pavelui. Kad puikiai išmoke A kat. vairavima, kuri išlaikiau Regitroi iš pirmo karto. Ačiu
Kauno Rigvedos instruktorius Deividas- paruošė puikiai. Draugiškas, malonus ir suprantantis bei puikiai patariantis. Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Labai dėkingas Rigvedai ir labiausiai Deividui už visus pamokymus ir pralietą prakaitą kartu su manimi. Rekomentuoju 100%.
Noriu nuoširdų AČIŪ pasakyti Alytaus rigvedos instruktoriui Linui Joniui. Pats geriausias instruktorius turintis daug kantrybės visada ramus aiškiai viską paaiškina ir išaiškina.. tik reikia mokiniui atidžiai klausytis ir tikrai supras. Teisės išlaikytos.. kad daugiau būtų tokių instruktorių kaip šis žmogus.. dar kartą AČIŪ..
Super Marijampolės Rigveda !
Labai dėkoju instruktoriui Aurimui iš Kauno Taikos/Gražinos g. filialio už profesionalumą, kantrybę ir suteiktas žinias. Iš patirties praeitoje vairavimo mokykloje turėjau didelę baimę vairuoti, tačiau šis instruktorius į visas klaidas reagavo ramiai ir niekada nesukėlė papildomo streso, o kaip tik palaikydavo ir patardavo. Automobilyje visada buvo draugiška atmosfera. Instruktorius atsidavęs ir mylintis savo darbą. Jo dėka egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū!
Tomas 2020-06-09 23:45:01
Dažniausiai nieko nerekomenduoju, bet šį kart nesusilaikysiu! Jonas J., pats geriausias instruktorius! Supratingas, nei kart nepakėlė balso, nei kart nenuvertino ir palaikė! Jei kas kada nors klaus pas ką mokintis vairuot, visada minėsiu tą patį varda ! Super, ačiū!
Rigveda, vertinkit šį instruktorių, jis tikrai to vertas!
Ačiū!!!
Iš kokia filialo?:)
Rekomenduoju Puiku Instruktoriu Vytauta
Judita 2021-03-16 10:52:55
Gal galite pasidalinti kontaktais?
Tel.: +370 6 575 0787 :)
Emilija 2020-12-23 23:35:36
Noriu pagirti instruktorių Deividą, nes niekada nebuvo nereikalingai pakeltas balsas, sukeltas papildomas stresas (apie ką girdėjau praktiškai iš visų aplinkinių, jog, kad ant tavęs rėkia vairavimo metu yra įprasta); į visas nuolat besikartojančias mano klaidas buvo reaguojama ramiai, vėl ir vėl pakartojant taisyklę, kurios nesilaikiau vienu ar kitu atveju. Visada jaučiausi patogiai, iš instruktoriaus pusės į nieką nebuvo žiūrima atmestinai, viskas visada vyko tvarkingai. Kad man, perdėto jautrumo žmogui, nenuriedėjo nei viena ašara pasako daug:D Labai rekomenduoju - kantrus, ramus žmogus.
Gal galite pasidalinti kontaktais?
Mokinė Kristina iš Taikos PR. 2019-08-24 17:59:09
Ištikro galiu pasakyti pati su kuo susiduria Kauno Taikos PR. Tai pirmi sunkumai buvo su nepranesimu kada ateiti y mokslus sakė praneš deje teko pačei eiti po mėnesio nes daugau nebegalejau laukti. Nuėjus prašau grąžinti pinigus nes nepranešė dėl prasidėjusių pamokų ale tada sukiso knygelės instruktoriaus Dainiaus nr. Ir sakė skambintis jem tartis dėl vazevimu. Če labai daug pasakoti buvau nusivylus pikta bet sutikau likau mokintis žodžių su instruktoriumi Dainiumi sekėsi blogai man 8pamokas isvažinėjom tada pasakė kad man automatą gerau vairuoti mokintis nes mechaninės mašinos man nesiseka vairuoti. Ir jis tiesiok ykalbinejo kad tau gerau automatas kai važinesiu su automatu pramoksiu tada galėsi mehanine išsilaikyti aš nesutikau. Ir jis tiesiok taip ratais kvadratais tiesiok atsisakė mane mokinti.dėlto labai išsigandau kad aš jau beviltiška bet tada keitėsi atėjo nauja mergina y administratorės jei neklystu Auksė aš jei begalo dėkinga nes tik jos dėka gavau šaunu instruktorių Aurima ramus žmogus man aiškindavo kantrei aiškiai aš daug gerų žodžių jam turiu šaunus žmogus ačiū jam kad tikėjo manim ir paruošė mane išsilaikau teises regitroje ir su mehanine o ne automatu žodžių labai ačiū Auksei ir Aurimui jūs šaunuolei.
Man lygiai tad pats, Dainius rėkdavo, tau tik automatas, vairą atiminėdavo ir nieko nemokino, nesinorėjo eit į pamokas, po kokių 7 pamokų pasikeičiau instruktorių į Aurimą, super! Ir pajuokauja, ir išmokina, ir paaiškina! Išlaikiau mokyklinį iš 2 karto o regitroj iš 1, nes paruošė tikrai super!
Praėjo jau nemažai laiko bet didelis AČIŪ: už C ir D-Mindaugui Čėsnai, už CE-Vidui Kazlauskui. Rekomenduoju visiems.
Danielė Stelmokienė
2020-12-22 00:13:25 IP 2e7r416e
Mokiausi Kaune, Laisvės al. Filiale. Labai norėčiau padėkoti instruktoriui Virginijui! Nuostabus instruktorius, labai geras mokytojas, begalo kantrus ir dėmėsingas. Labai gerai ir svarbiausia ramiai išaiškina klaidas. Kiekvieną pamoką įgydavau begalo daug žinių! Rekomenduoju visiems, jeigu norite gero, kantraus ir begalo nuostabaus instruktoriaus, su kuriuo pamokėles baigtumėte su plačia šypsena ir be streso! Labai esu dėkinga Jums, Virginijau!
Labai noriu padėkoti Ukmergės RIGVEDAI, čia dirba tikrai nuostabūs žmonės.
Didelis AČIŪ dėstytojui kuris taip puikiai išmokė teorijos pamokos, tikrai nebuvo liūdna per pamokas pas jį ir šauniai dėsto.
Didelis AČIŪ instruktoriui Gintarui Tūšui už kantrybę, bei geras pamokas, kurias važinėjome kartu, tikrai gerai išmokė ir viska paaiškino. Rekomenduoju šitą mokyklą vairavimo ir instruktoriu Gintarą Tūšą!
Nuostabi mokykla, pasirinkdama šią mokyklą visiškai nenusivyliau, o ypač labai didelis Ačiū instruktorei Laimai iš Baršausko gatvėje esančio Rigvedos filialo. Vairuodama su instruktore nejaučiau jokios baimės ar streso, visada puikiai paaiškindavo, kas mano nuomone yra svarbiausia. Į kiekvieną vairavimo pamoką eidavau su gera nuotaika nes žinojau kad ir gerai praleisiu laiką, dabar net liūdna kad taip greitai praėjo laikas ir nebeteks kartu pasivažinėti su instruktore. Nuostabi instruktorė, nuostabi ir Rigvedos vairavimo mokykla. Tikrai rekomenduočiau ir kitiems norintiems mokintis.
Patys geriausi atsiliepimai Andriejui G. iš molo filialo. Jis puikiai suteikė man išsamias praktines žinias, išmokė vairuoti nuo visiško 0, visada su kantrybe paaiškindavo klaidas ir niekada nekeldavo balso, bet tikrai pakeldavo nuotaiką savo humoru ir supratimu. Jo dėka niekada nebijojau sėdėti už vairo ir taip pat nebijojau klysti ir klausti. Taip pat visada stengdavosi atrasti patogų laiką, o pamokos praeidavo išties labai greitai. Ne tik nuostabus instruktorius, tačiau ir žmogus, netgi gaila, kad daugiau neteks kartu važinėti. Nuoširdus ačiū jam. Regitra išlaikyta iš 2 karto.
Virginijus Bakanus yra superinis instruktorius, po nesekmingu instruktoriu is ARV pakliuvai pas šį, esu be galo patenkinta! Vairuodama nejauciau jokio streso, jokios itampos, labai viska gerai išaiškina, labai linksmas žmogus, kuo daugiau tokiu instruktoriu! Rokomenduoju visiems!!! Ir tiek mokykla likau labai patenkinta, jus geriausi!
Nuoširdžiai dėkoju pačiam geriausiam instruktoriui - Virginijui Bakanui. Labai nuoširdžiai, nerėkiant ir kantriai aiškina padarytas klaidas. Važiuodamas jautiesi tikrai saugiai ir be baimės, nes žinai, kad šalia tavęs sėdi tikrai savo srities profesionalas! Didelis AČIŪ, kad esate ☺
Didelis AČIŪ RIGVEDOS VAIRAVIMO MOKYKLAI! Labai šaunus kolektyvas! Patiko tiek teorijos, tiek praktikos pamokos. Į mokyklą visada eidavau kaip į šventę. Žinoma, labiausiai norėčiau padėkoti vairavimo instruktoriui Mantui Sirtautui už jo kantrybę, naudingus patarimus, išsamius paaiškinimus, nepiktus pabarimus ir padrąsinančius pagyrimus. Tiesiog super instruktorius !
Didelis ačiū Ilonai Nicelienei!!! Vairavau su instruktore prieš praktikos egzaminą Regitroje. Tobulai išaiškino visas daromas klaidas, paaiškino kaip jų nedaryti ir davė daug naudingų patarimų. Šiai dienai aš jau laikau vairuotojo pažymėjimą rankose. Ačiū instruktorei !!!
Anonimas 2019-04-10 15:07:35
Jau seniai norėjau palikti atsiliepimą apie instruktorių Vitalijų iš Laisvės al. filialo, bet tik dabar prisiverčiau.. Pradėsiu nuo to, kad yra gana grubus, negaili kandžių žodžių ir įžeidimų. Per mano pirmus važiavimus (pradėjau nuo visiško 0) jis rėkė dėl kiekvienos mano klaidelės ir visad kartojo, kad aš neišlaikysiu, tai tikrai paskatino mane jaustis itin blogai, bijoti kiekvieno važiavimo. Beje jis vietoj normalių paaiškinimų ir mokymų visus mano važiavimus nepaleisdavo telefono iš rankos ir tikrai tai nebuvo darbo reikalai, kalbėdavo su draugais apie vakarėlius:) Nuvažiavus į aikštelę mokytis, jis lipdavo parūkyt ir pašnekėt su kolegom, o aš turėdavau mokytis savarankiškai, logiška, kad parkuotis su juo ir neišmokau. Buvo atvejų kada važiavom mano vairavimo metu į plovyklą, ir tiesiog gaišom laiką plaudami automobilį (plovimui būtinybės tikrai nebuvo). Taigi kiek kartų aš jo laukdavau kol jis parūkys tai net nebeskaičiavau, buvo labai sugaištas laikas, išmokau vairuoti labai prastai, praradau pasitikėjimą savimi, nes kas kart girdėdavau, kad neišlaikysiu ir t. T. Beje kiekvienas važiavimas būdavo pakomentuotas, kad vos katik nemiriau, kad vos avarija neįvyko.. :) Taigi niekam nesiūlau rinktis jo, jei nenorit susigadinti sau nervų..
Turėjau vieną pamoką su šiuo instruktoriumi Vitalijumu iš Laisvės al. filialo ir iškart pakeičiau.
Labai grubus, ne taktiškas, žemina. Kabinėjasi prie žodžių, reikalauja atsakyti į jo klausimus. Šneka apie savo kitas "bukas" mokines. Liepė vienai mokytis vairuoti aikštelėje, o pats išlipęs rūkė už kampo ir net nematė ką aš darau. P.S. Jeigu būčiau sumaišiusi gazą su stabdžiu? Kas tada? Nes tai buvo mano pirmas važiavimas.
Niekam tikrai nerekomenduoju Vitalijaus. Nesuprantu kur žiūri vadovybė, nes ne vienas neigiamas atsiliepimas apie jį.
Dabar turiu puikų instruktorių ir džiaugiuosi, kad nieko nelaukusi pakeičiau instruktorių. Laukiu kiekvienos pamokos ir esu motyvuota vairuotis.
Mokinukė iš Laisvės al. Filialo
2020-12-04 16:12:18 IP 28ma2oh7
Džiaugiuosi šia vairavimo mokykla - Rigveda! Ir visiems rekomenduoju! Taip pat noriu pasidžiaugti nuostabiu instruktoriumi Virginijumi Bakanu, kuris mokė mane automatine pavarų dėže! Jei ne šis puikus instruktorius, apie teises nebūčiau net pasvajojus! Kadangi turėjau didelę baimę iš praeitos mokyklos, prieš 2 metus. Tokio suprantingo, žmogiško ir taip gerai išmokančio instruktoriaus dar reikėtų ir paieškoti.. Todėl drąsiai rekomenduoju Virginijų Bakaną! (O jeigu yra baimės vairuot jos neliks nei trupučio :) Vairavimus prisimenu ne kaip kančią, o kaip geriausias 1, 5 valandos, kelis kartus per savaitę, kurių laukdavau už viską labiausiai! Egzaminai visi išlaikyti! 10/10!!
Mantas Bekešius
2020-12-02 12:41:27 IP 2ju3krv6
Esu labai patenkintas dėl suteiktų mokymo paslaugų. Instruktorė Eleonora puikiai paaiškina ir parodo kaip teisingai atlikti pratimus. Svarbiausia be jokio streso, todėl kiekvienos pamokos lauki, kad tik greičiau i įvyktų. Labai ačiū už pagalbą išlaikant regitros egzamina ir malonų administracijos ir instruktorės bendravimą.
SVEIKI NORIU PASIDALINTI SAVO PATIRTIMI SU ŠIA MOKYKLA. NU TAIGI NEREALI MOKYKLA VISŲ PIRMA LABAI GERA KAINA KURSŲ ANTRA TIKRAI TEKO ŽIAURIAI GERAS DĖSTYTOJAS TAIP IŠAIŠKINA KAD NET SKAITYT PRAKTIŠKAI MAŽAI REIKĖJO VISKĄ LB GERAI IŠAIŠKINO MOKYKLOS BILIETAI LABAI STIPREI PARUOŠTI TAI REGITRA IŠLAIKIUS MOKYKLINIUS VIENAS JUOKAS O DABAR SVARBIAUSE NORIU PASIDŽIAUGTI INSTRUKTORE Audrone Rudokiene! IR TIKRAI REKOMENDACIJOS PAČIOS NUOSIRDZIAUSIOS VISŲ PIRMA AIŠKEI IŠAIŠKINA KAIP KĄ DARYTI ANTRA ATSIŽVELGE Į ŽMOGŲ IR PARENKA KOKS BŪDAS YRA TINKAMAS NES NU VISI ŽMONĖS SKIRTINGI IR TOKĮ DALYKĄ GALI MATYTI TIK GERAS MOKYTOJAS JAU NEKALBU APIE TOKĮ PALAIKYMA KUR KARTAIS KAI NORISI VISKĄ MEST VELNIOP BET NE NES SALE SĖDI TAS ŽMOGUS KURIS TIKI TAVIM IR NE VELTUI NES PER TIEK SUKAUPTOS DARBO PATIRTIES IR ATSIDAVIMO IŠMOKYTI O NE PINIGUS LUPTI TAI YRA AUKŠČIAUSIA KLASĖ SPECELISTO. TAIGI AČIŪ ŠITAI MOKYKLAI AČIŪ SAVO DĖSTYTOJUI IR AČIŪ SAVO NUOSTABIAI INSTRUKTORIAI KURI TAIP PUIKIAI MANE KANKINO GYRĖ BARE IR SND AŠ ŠITOS MOKYKLOS IR ČIA DIRBANČIŲ ŽMONIŲ DĖKA ESU LAPAS VALIO!!! DŽIAUGIUOSI IR DALINUOSI SAVO PAČIOS PATIRTIMI.
Viktorija penkovskaja
2020-11-23 14:37:10 IP 2jucb65c
Labai dziaugiuosi pasirinkus Rigveda, Vilnius, Mados filialas. Jo administratore Karina puikiai nuteikia ir suteikia visa reikalinga informacija.Po tokio draugisko priemimo net nebesvarsciau kitu variantu. Teorijos pamokos buvo labai lengvos ir informavija tiesiog puikiai "susifirskino".Prisipazinsiu, kad pirma karta laikydama teorijos egzamina, papildomai nieko net nesimokinau ir deja, bet per savo ziopluma, padariau viena klaudele daugiau nei galima buvo, bet tik per savo ziopluma.Ziniu, kurias igavau tik per pamokas, uzteko ishlaikyti teorijos egzamina tik su dviem klaidom antra karta-viena is ju irgi buvo ziopla;)Ir labai dziaugiuosi savo instruktorium-Radislovu.Puikus mokytojas, viska lengvai ir puikiai paaiskina.Eidama i vairavimo egzamina, net nesijaudinau taip smarkiai ir ne veltui-islaikiau is pirmo karto! Dar karta aciu visai komandai ir neebejotinai rekuomenduoju ir rekomenduosiu RIGVEDA!linkiu sekems ir toliau, nesikeiskit!
Džiaugiuosi pasirinkusi, , Rigvedos'' vairavimo mokyklą.
Ją rinkausi dėl kainos bei pamokų santykio, kuris labai tenkino.
Mokinausi, , B'' vairavimo kat. su mechanine pav. dėže Kaune Krėvės pr. filiale. Pasirinkau kartu su teorinėmis pamokomis, nes nedaug skyrėsi kaina, o ir tos pamokėlės visai patiko.
Jas dėstė Marius. Kaip teorijai jis, mano manymu, tiko. Dėstė aiškiai, ramiai, suprantamai.
Nesupratus, ar užstrigus kažkurioje vietoje, kuo detaliau išaiškindavo, padarydavo pauzes, kad įsisamonintume informaciją.
Vairavimo instruktorių gavau Andriejų Gagą - labai pasisekė vadybininkės dėka (nežinau vardo, nes tuo metu ji buvo pavaduojanti), kadangi neturėjau jokių rekomendacijų ar info apie instruktorius, tad vadybininkės dėka labai labai pasisekė, nes ji pati man jį rekomendavo. Atskiras ačiū jai!
Instruktorius dirba Krėvės ir Šiaurės filialuose, gal jau ir Molo.
Teoriją išsilaikiau iki 7 važiavimo - tad ir pačiai daug lengviau buvo, bet instruktorius visada aiškindavo ir teorinę medžiagą, visada iškilus klausimams atsakydavo kuo aiškiau.
Vairavimo pamokos buvo aiškintos palaipsniui, temomis, stengiantis padaryti kuo daugiau. Tas man labai patiko. Vėliau viską sujungdavom į visumą ir dirbom.
Visada prieš darant kažką papasakodavo, kas bus, kaip reikia daryti ir pan., perklausdavo, ar tikrai supratau, tada darydavome. Padarius neteisingai vėl pasiaiškindavome.
Instruktorius be galo kantrus, labai atsidavęs ir labai stengiasi dėl mokinių, to pasekoje - labai didelis darbas dėl mūsų, o man kaskart palūžus nesustodavo motyvuoti ir varyti į priekį, taip atstatydamas mane į vėžes (tad labai geros psichologinės instruktoriaus žinios :)).
Laukdavau pamokų, nes žinojau, jog jei ir suklysiu, man bus paaiškinta taktiškai, ramiai ir kuo suprantamiau, taip pat instruktorius turi gerą jumoro jausmą. Viskas man labai patiko ir tiko.
Besimokindama su šiuo instruktoriumi išmokau ne tik gerai valdyti mašiną su mech. pavarų dėže, bet ir įgijau nepaprastai daug patirties įv. oro sąlygomis, esant įv. šviesai/tamsai, įv. keliuose bei situacijose, taip jo dėka išsiugdžiau drąsą ir pasitikėjimą savimi.
Reziume -, , Regitros'' vairavimo egzaminas iš pirmo karto!!!
Tik geriausi atsiliepimai apie ANDRIEJŲ (ANDRIŲ) GAGĄ - rašyčiau ir rašyčiau!
Tiesiog klausykitės instruktoriaus ir nepasigailėsit, aš iki dabar netveriu džiaugsmu. :))
Rekomenduoju Pauliną instruktorę iš Laivės filialo Kaune !Praktinį važiavimą išlaikiau regitroje iš pirmo karto.Instruktorė labai dėmesinga, aiškiai viską paaiškina ir išmokina.Rekomenduoju šią mokyklą ir būtent šį filialą!
Didelis ačiū Rigvedos instruktoriui Pavelui (A kat Vilnius). Begalinis ačiū už išsamias žinias, profesionalumą, neapsakomą kantrybę, 100%-inę motyvaciją bei atsidavimą. Niekuomet pamokose nebuvo tik prasivažiavimai, kad išlaikyti egzaminą, visuomet lydėjo patarimai ir nuolatinis tobulėjimas kasdieniam eismui kelyje, visos klaidos ir neaiškumai buvo išaiškinti ir nuolat supratau kaip, kas ir dėl ko nutiko ir ko nereikia ar reikia daryti kitaip. Vienareikšmiškai geriausias instruktorius, kurio tikėjimas, kad viskas bus gerai, ir paskatinimas leido iš pirmo karto pasiekti savo svajonę. AČIŪ Rigveda mokyklai už tokius prefesionalius darbuotojus kaip Pavelas, kurio dėka gatvėje jausiuosinuztikrintai ir saugiai
Puiki mokykla. 100 proc. aiškiai išdėstytos teorinės pamokos ! Kas liečia vairavimus, pradžia buvo sunkoka, todėl nusprendžiau mokytis su automatine pavarų dėže pas instruktorių Rolandą. Ir tikrai nesigailiu. Kantrus, draugiškas, viską paaiškina, visada geros nuotaikos. Mokina metodiškai, turi kantrybės kartoti veiksmus iki kol įsisavini. Ačiū už puikų paruošimą !
Ačiū Rigvedos kolektyvui Barsausko g filialui uz suteiktas B kategorijos teorijos bei praktikos zinias. :) Ypac ačiū Instruktoriui Jonui už kantrybę ir iššaiškinant visas subtilybes kelyje. :) Didelis RESPECT tau, dėkui. :)
Noriu padėkoti Eigulių filialo kolektyvui už malonų bendravimą mokymosi metu. Kadangi esu vyresnio amžiaus atstovė, galiu prisipažinti jog lengva tikrai nebuvo. Pasirinkusi automobilį su mechanine pavažų dėže dar ilgai dvejojau ar sprendimas buvo geras.. bet puikaus instruktoriaus dėka man pavyko išpildyti savo lūkesčius. Nuoširdžiai dėkoju instruktoriui Karoliui už kantrybę ir motyvavimą nepamesti mokslų. Džiaugiuosi ir rekomenduoju šią mokyklą ir instruktorių visiems.
Sutinku 2020-10-06 00:06:03
VISISKAI SUTINKU, ejau praitias metais pas ddariu pats intruktorius kaip ir normalus geras nerekauja nieko bet va beda gauni tas 5 pamokas su manim kaip ir sakei vaziuoja kokie dar 4 mokiniai per visa laika gal is jo gavau puse val patarimu PER VISAS PAMOKAS, o visa laika tai nzn jie ten savo toj palapinei kavute ar ka geria nu vienu zodziu. O apie pratimus tyliu greita vaziavima gavau ant pacio galo gal kokia puse val vaziuot per visas pamokas, i miesta nei kart nevaziavom sako nori i miesta imk papildomas pamokas.
Nasąmonė!!! Jei žioplas esi ir nesugebi įveikti kliūčių aikštelėje, tai tokio ir į gatvę išleist negalima.
Superrrrr instruktoriai!!!! Noriu padėkoti instruktoriui Mindaugui išmokinus C kat. Instruktoriui Vidui CE, Visai A kategorijos instruktorių komandai Ramūnui, Artūrui, Nerijui! O labiausiai instruktoriui Dariui už geležinę kantrybę ir tokią sunkią mokinę, bet Jūs ŠAUNUOLIS!
AČIŪ !
Na liko dar D kategorija, bet manau ir su ja lengvai susitvarkysiu, dėka RIGVEDOS komandos ! ;)

"Orlen" degalinių valdytojos pelnas mažėjo 36%
"Orlen" degalinių valdytojos pelnas mažėjo 36% 06-15 20:44
Lenkijos naftos koncerno "Orlen" degalinių tinklą Lietuvoje valdanti bendrovė "Orlen Baltics Retail" praėjusiais metais uždirbo 0,9 mln. Eur grynojo pelno – 35,8% mažiau nei užpernai (1,401 mln. Eur).
Buvęs "Mažeikių vandenų" vadovas pripažino kaltę ir atlygino žalą
Buvęs "Mažeikių vandenų" vadovas pripažino kaltę ir atlygino žalą 06-15 20:43
Buvęs "Mažeikių vandenų" vadovas Vytautas Mažeikis pripažino kaltę dėl turto pasisavinimo, jo iššvaistymo ir piktnaudžiavimo.
J. Bidenas jau Ženevoje ir laukia V. Putino
J. Bidenas jau Ženevoje ir laukia V. Putino 06-15 19:39
JAV prezidentas Joe Bidenas antradienio vakarą atvyko į Ženevą – trečiadienį šiame Šveicarijos mieste jis susitiks su Rusijos vadovu Vladimiru Putinu, kuris į susitikimą atskris trečiadienį.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 556,95 +2,90%