Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rigveda, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rigveda

Atsiliepimai apie Rigveda, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Rigveda, UAB

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų kontaktus matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Norėčiau padėkoti instruktoriui Petrui, dirbančiam V. Krevės filiale, už pamokas ir kantrybę. Taip pat instruktorius Donatas Sikorskas iš Šilainių filialo irgi labai labai geras, kantrus ir profesionalus savo srities žinovas. Ačiū abiems. Ir mokyklinis, ir Regitra išlaikyta iš pirmo karto :)
Dovilė 2018-03-14 18:17:51
Sveiki, mokausi kaune Rigvedoje Kreves filiale. Pasirinkau vairavimo instruktoriu Kestuti, kolkas jis man labai nepatinka, antra kart vaziavau ir pasake kad nieko gero nebus ir pns. Atrodo kantrybes neturintis zmogus. Kas gali placiau apie ji pakomentuot? Mano ispudis nekoks delto galvoju keist instruktoriu. Gal galetume parekomenduoti kuris yra tikrai kantrus ir viska isaaiskina?
As taip pat vazinejau su instruktoriumi Kestuciu. Pradzioje buvau ne kokia vairuotoja, taciau sio instruktoriaus profesionalumo deka nepasidaviau ir egzaminas Regitroje islaikytas is pirmo karto:)
Mokiausi V. Krevės regitros filiale. Teorijos mokytojas PUIKUS, viską išaiškina, bei padeda, taigi labai greit išmokau teorija. Vairavimo instruktoriu pasirinkau Petrą, LABAI kantrus ir šiltas žmogus, visada padrąsindavo, išaiškindavo klaidas iki pačių mažiausių smulkmenų. Jei ir turite vairavimo baimę, jos atsikratysit per keletą pamokų! Asmeniškai noriu jūms Petrai padėkoti ir palinkėti sėkmės!
Mokiausi vairavimo Kaune, V. Krėvės filiale. Tik patys geriausi atsiliepimai apie mokyklą! Labai bijojau vairavimo, neturėjau visiškai patirties, ne kartą buvau sudvejojus, kad gal viską mesti, bet galiu būti dėkinga tik kantriausiam ir profesanaliausiam instruktoriui PETRUI, kurio padrąsinimo dėka persilaužiau, patikėjau savimi ir išsilaikiau teises! Ačiū ir sėkmės darbuose!
Sveiki, pasirinkau Kėdainių regitra nes girdėjau daug gerų atsiliepimų apie ją, ir likau patenkinta, rekomenduoju instruktoriu Juoza, labai gerai viska išaiškina ir išmokina, išlaikiau iš pirmo karto ☺
Rigvedos C CE klausimynas LABAI skiriasi nuo regitros, reiktu atkreipti demesi. Nuvyle mane.
Sveiki, pasirinkau rigvedos mokyklą, kadangi ji buvo arčiausiai namų, V. Kėdės filialas. Pirmą instruktorių pasirinkau Algirdą, tačiau po kelių pamokų jo atsisakiau, nes apie važiavimą į miestą po ketvirtos pamokos nebuvo kalbų. Ėjau pas antrą nuostabų instruktorių Dainių Veselka. Jis dirba taikos filiale. labai geras, kantrus ir įdomus žmogus. Viską norėjau mest šimtą kartų ir tiek pat kartų jis man neleido ir vis motyvavo eiti toliau! Su jo patarimais ir mokymu regitros egzaminą išlaikiau iš pirmo karto! Labai labai didelis ačiū Dainiui už kantrybę! Taigi nepeikite mokyklos jei pasirinkote ne kokį instruktorių! Ne nuo mokyklos pavadinimo priklauso kaip vairuosite ateityje! Esu labai laiminga ir džiaugiuosi, kad pasirinkau kitą instruktorių, dar kartą j didelis ačiū!
Buvusi Nerijaus mokine
2018-02-20 23:29:34 IP 195.14.187.250
As 2018-02-19 12:38:13
Sveiki ar kaskas yra vazinejes su instruktoriumi Nerijumi? Ir Kreves pr Rigvedos Kaune? Gavau si instruktoriu bet nerandu ne vieno atsiliepimo apie ji lb smalsu man
Buvau gavusi instuktoriu Neriju kai pradejau mokytis vairuot. Prisiklausiau graziu atsiliepimu apie puiku humoro jausma ir tt o pradejus lankyt vaziavimus pasivaisejau.

1. Didele “vairavimo” laiko dali praleisdavau sededama masinoj nes instuktorius tvarkydavo savo reikalus pirkdavo sporto papildus snekuciuodavosi su administratore ir panasiai.
2. Ivairiu situaciju paaiskinimo budas bjaurus pavyzdziui yra ne karta teke susidurt su pasakymu “o kas bus jei tokioj situacijoj taip darysi? Bybiene bus!” (Cia be pagrazinimu) taip pat pasakymai “ciupsiu tau uz leskos” ir pan.
3. Instruktorius net nemokino kaip tinkamai “dirbti su pedalais” pavyzdziui vietoj to kad ismokytu normaliai pajudet is vietos ar letai vaziuot ir pan tiesiog reikalaudavo kad nespausciau pedalu leisciau tiesiog masinai riedet kiek ji rieda nuo dyzelinio variklio

Po keliu tokiu pamoku su Nerijum teko ne tik instruktoriu pakeist bet ir papildomai pasimokyt kad uzpildyt tas jo padarytas spragas
Labai rekomenduoju vairavimo instruktorių JURIJŲ!!! (Molo filialas) Itin smulkmeniškas mokytojas, nevengia ir pajuokauti, ir kur reikia - būti griežtas. Jurijus puikiai nupasakoja ko tikėtis iš Regirtos egzamino. Kiekviena pamoka būdavo itin vertinga, kiekvieną minutę išnaudodavom kuo įvairesniems maršrutams, situacijoms, manevrams, mano spragų apie mechaniką pildymui. Mokyklinį egzaminą pas Jurijų išlaikyti buvo nelengva - tai pasisekė tik iš trečio karto (bet prie to prisidėjo ir mano baimės, ir faktas, jog visiškai nevairavau su artimaisiais). Bet tai matau kaip didelį pliusą - po tų trijų kartų Regitrai jaučiausi pasikausčiusi, buvau rami, neturėjau baimės, žinojau ko tikėtis, kokios mano silpnybės. Verčiau jau išaugti baimes su instruktoriumi, nei augintis kompleksus Regitroje:)
Regitros egzamino pirmą kartą neišlaikiau dėl savo žioplumo (egzaminui besibaigiant nepamačiau raudonos), o antrasis kartas ėjosi be baimės ir kaip per sviestą. Esu be galo dėkinga Jurijui, kad išmokė pasitikėti savimi ir kuo mažiau blaškytis.
Beje, mokytis vairuoti pradėjau su Lijana - žmogus puikus, sutarėm gražiai, bet man kaip mokytoja ji buvo per atlaidi, ir stokojanti mechaninio kai kurių dalykų pagrindimo (kas svarbu mokantis vairuoti pačioje pradžioje) ar patirties (ypač lyginant su ilgą stažą turinčiu Jurijumi). Maniau, jog jos mokymo stilius - norma, bet pasiklausiusi draugų kalbų, suvokiau, jog metas keisti mokytoją, jei noriu išmokt nebeilsint kojos ant sankabos :D Taigi, jei kas turite gerą suvokimą apie automobilį, vairuojate su artimaisiais, pažįstat rajonus kur vyksta egzaminai - tada Lijana jums bus tinkama. Bet mano atveju, atėjus mokytis nuo absoliutaus nulio, bei turėdama prastą mechanikos suvokimą ir didelį išsiblaškymą, toks mokymas netiko. Ir nepatikdavo nereti rūkymai mano pamokų aikštelėje metu, bet šiek tiek gailiuosi, kad dėl to nedrįsau pati mokytojos pabart. Tai tiek :)
Puikiai paruošia, instruktoriai malonūs, B kategorija išlaikiau iš pirmo karto.
Labai gera mokymo mokykla, rekomenduočiau instruktorių Gintautą, gerai paruošia regitros egzaminui, labai geras instruktorius.
Begalo džiaugiuosi pasirinkusi šią vairavimo mokyklą, kurioje dirba tikri profesionalai. Didelis ačiū visam personalui, ypatingai mano vairavimo instruktoriui, kurio dėka į vairavimo egzaminus ėjau užtikrinta savo jėgomis ir pilnai pasiruošusi. Visiem, kas nori profesionalumo, bei mokymosi vairuoti be streso - REKOMENDUOJU!
Sveiki mokiausi neperseniausiai "B" kategorija taikos. pr. Ir esu labai patenkintas kadangi labai gerai mmokina pataria. Bet labiausiai patenkintas likau tai vairavimo instruktorium Jonu Jašinsku labai geras geresnio turbūt net nera didelis dėkui jam. :)
Pati geriausia vairavimo mokykla. Mokiausi B kategorija, Kaune, Siaures pr. Maximoje esanciame padalinyje. Is didziosios raides AČiŪ noriu pasakyti paciam nuostabiausiam instruktoriui Nerijui Matulioniui. Atejau niekad nevairavusi, su baime, itampa... Nors man sunkiau pavyko vairavimo igudzius isisavint ir prireike laiko, sis instruktorius su didele kantrybe, palaikymu, visada uztikrinta gera nuotaika padejo prasilauzti. Labai rekomenduoju! :)
Rekomenduoju. Mokiausi Kaune, Krėvės pr. Patį didžiausią AČIŪ norėčiau pasakyti instruktoriui Petrui A.! Atėjau pas šį žmogų turėdama didžiulę vairavimo baimę ir nekokią vairavimo patirtį. Tačiau šio instruktoriaus motyvuojančių istorijų, palaikymo ir šilto bendravimo dėka, po kiekvienos vairavimo pamokos gryždavau su šypsena. Neisivaizduoju iš kur tiek kantrybės pas žmogų… Tikrai, kaip liaudyje sakoma, žmogus dirba iš dūšios. Visuomet padės, patars, paskatins ir neleis pasiduot iškilus sunkumams. Tikrai rekomenduoju. Ačiū dar kartą, Jums, PETRAI !
Sveiki, noreciau pasakyti, kad mano nuomone, geriausias rigvedos vairavimo instruktorius yra Petras, nes jis visada nori padeti tik reik nebijoti klausti, jis turi didele vairavimo instruktoriaus patirti, tik reikia jo klausyti ir klausyti ka sako, ir egamina vairavimo islaikysit be priekaistu!! :)
Kauno laisves al. filiale rekomenduoju Antana :), mokyklini nebuvo lengva islaikyti, bet regitra islaikiau is pirmo karto. Informatyvus mokymas, tik geriausi atsiliepimai.
An 2016-10-04 20:03:09
Mokiausi pas instruktorių Rimantą Stazdą. Prastesnio instruktoriaus jau tikriausiai negalėjau gauti.. Nebuvo dienos, kai netekdavo sustoti dėl jo degalinėje, nuvežti kažkur šiaip, paleisti parūkyti, ką jau kalbėti apie nuolatos nusukinėjamą laiką.. Atrodo, jog išmokyti vairuoti jam mažiausiai rūpėjo.. Dažnai pašiepdavo, pagal jį, aš be jokio paaiškinimo iš karto turėdavau suprasti kaip ką daryti. Dalykas, kurio labiausiai gailiuosi, tai kad nepakeičiau instruktoriaus jau po pirmo vairavimo, nes pasirodė visu gražumu, ką jau kalbėti apie tai, kad jis truko 50 min :) ir visada važiuojant būdavo smagu klausyti, kaip kalba telefonu su Rigvedos administratorėmis ir save teisina dėl nusiskundimų, kurių šiuo instruktoriumi turėjo kiti mokiniai.. neva jis išeidamas į degalinę duodavo mokiniams pasiskaityti teoriją, nors realiai tai buvo tik vieną kartą ir 15.. Kartą kalbėjausi su viena jo mokine, kuri turėjo mane vežti tuo metu, tai ji sakė, jog jai patiko vairuoti iki tol, kol gerb. Strazdas nepradėjo rėkti, nuo to karto ji su baime eidavo į vairavimus. Žodžiu, pritariu ankstesniam atsiliepimui, jog Rigveda tikrai neturėtų didžiuotis šiuo instruktoriumi..
Neikit pas jį niekas. Nebent norit kaip sakant durniu pavoliot ir nieko neismokt. Man jis buvo paskirtas.. Tai pasiklausinejus vieno vaikinuko su kuriuo kartu grupej laikausi teises, pasibaisejau.. Mokinys pasake kad yra vairaves tai iskart vaziavo i gatves.. O vaziavo vos ne instruktorio malonumui (vaziavo iki jo namu, sustodavo kad jis galetu parukyti ir siaip kad galetu reikalus kur susitvarkyti). pasibaisejimas! Uztad rekomenduoju instruktoriu Neriju! Tikrai geras instruktorius.
Mokiausi pas instruktorių Dainių, Kauno Taikos filiale. Neturiu jokių nusiskundimų, tikrai šaunus mokytojas. Labai patiko pamokos, jei kažkur reikėjo daugiau pasipraktikuoti, tam skirdavo daugiau laiko.
Visada viską paaiškindavo, atsakydavo į klausimus ir jo dėka išlaikiau abu egzaminus iš pirmo karto.
Mokiaus Rigvedos mokykloje kaune, taikos pr. fliale. Ir galiu pasakyti tik pačius geriausius atailiepimus. Mano instruktorius buvo Dainius Veselka, ir galiu drąsiai visiems rekomenduoti šį profesionalų mokytoją. Tik jo nuoširdžiu darbu, noru padėti bei išaiškinti mechaninė pavarų dėžė tapo visiškai ne baisi, o egzaminai pavyko iš pirmų kartų. Didžiausias ačiū instruktoriui Dainiui!
Mokytis A kategorijos pasirinkau pas taip visų išgirtą instruktorių Darių. Ir labai nusivyliau. Per vairavimo pamokas, kai turėtų būti užsiimta su vienu mokiniu, tuo pačiu laiku dalyvauja dar trys šio instruktoriaus mokiniai. Liūdna, kai instruktoriui pirmoje vietoje yra pasiimti kuo daugiau mokinių per pamoką, o ne padėti pasiruošti regitrai per kuo trumpesnį laiką.
Sauni mokykla, labai idomios teorijos paskaitos. Rekomenduoju instruktoriu Petra is siaures pr. mokyklos, kuris issamiai paaiskino daromas klaidas ir kaip reikia tinkamai ir ramiai vairuoti.
Rekomenduoju instruktoriu Donata, kuris dirba Silainiu Regitroje. Labai puikus instruktorius, zinanatis savo darba.
Mokiausi pas Vitalij N., ir teko labai nusivilti. Mokami nemaži pinigai, tačiau iš pamokų naudos mažai. Apie trečdalį pamokos sugaišdavome, kol jis parūkydavo ir atsigerdavo kavos bei pasikalbėtų su draugais. Vietoj paskatinimo ar pataisymo gaudavau karčias pastabas, nevengdavo pakelti balso. Esu labai nusivylusi šio instruktoriaus darbu.
Mokiausi pas, Manta Juškauska B kategorija ir galiu pasakyti, kad tikrai labai geras instruktorius!! Gerai išmokina, paaiškina. Rekomeduoju ji rinktis! :)
Galiu pasakyt, kad mano instruktorius buvo pats praščiausias visame Kaune, pamokos vyko grynai tam, kad prastumti laiką ir valanda, už kurią mokėjau pinigus, mokyklinis išlaikytas tik iš trečio karto ir taip su instruktoriaus mokančiojo pagalba, tai ką daugiau ir sakyt. O po to už klaidas gluša vos ne išvadina. Žodžiu moki pinigus čia, tada turi eiti dar papildomų pirktis pamokų kokią 20, kaip mano papildomas sakė, 10 pamokų, kad išstumt šūdą kurį sukiša ten ir 10, kad iš tikrųjų suprast kaip reikia vairuot. Niekam nepatariu.
Dekoju labai geram ir kantriam vairavimo instruktoriui Nerijui Matulioniui. Tik geriausi atsiliepimai, visiems rekomenduoju!
Didelis ačiū Petrui, kuris po pertraukos man su keliais vairavimais padėjo išlaikyti mokyklinį egzaminą.
Mokiausi V.Krėvės pr. filiale. Labai šauni mokykla, teorijos instruktorius teoriją išaiškina aiškiai, vaizdžiai ir suprantamai, dėl ko regitroje teoriją išlaikiau iš pirmo karto 97%. Taip pat labai rekomenduoju vairavimo instruktorių Petrą, geras instruktorius ir tuo pačiu žmogus, gerai mokina, išaiškina daromas klaidas, bei kaip jų galima išvengti, daugiau nebekartoti. Taigi mokytis pas šį instruktorių buvo labai malonu, kadangi jis išmano savo darbą, turi didelę patirtį, kuria stengiasi pasidalinti ir jam tai puikiai sekasi.
Nuostabi mokykla, labai geri instruktoriai, puiki administratorė. Mokiausi Plechavičiaus g. filiale, teorija dėstė Sirtautas, kuris moka labai sudominti, bei yra labai geras dėstytojas ir žmogus. Praktinio vairavimo mokiausi pas instruktorių Matulionį, be kurio turbūt niekada nebūčiau išmokusi vairuoti, tai labai labai geras instruktorius :)
Laikiausi A kategorija, viskas pavyko is pirmo karto, nors Kauno visiskai nepazistu. Niekada neturėjau motociklo, bei pries tai nevazinejau, taciau esu pakankamai nuovokus tokioje technikoje, bei imlus, tad uzteko keliu Ramuno patarimu. Siaip tikrai linksmi vyrai gerai dirbantys savo darba, o jei kamnors nepavyksta islaikyti egzamino, pasiimkite dar papildomu 50 valandu, nes niekas jusu nelaukia "vos praslydusiu" kelyje :))) Sėkmės
Neseniai išsilaikiau B kategorija Regitroje iš pirmo karto be jokių problemų. Instruktoriaus Dainiaus dėka žinoma, kai pradėjau mokytis vairuoti Rigvedoje prie mašinos vairo nebuvau sedėjas. Turėjau labai didele pertrauka tarp vairavimo pamokų todėl pirkausi papildomu vairavimų. Regitros egzaminas pasirodė žymiai lengvesnis nei pamokos su instruktoriumi todėl visiem rekomenduoju šį žmogų. Mokiausi Kaune, mokykla yra savanorių prospekte.
Mokiausi B kategorijos teises Rigvedos padalinyje Taikos pr. Man asmeniškai labai patiko ir nusiskundimų jokių tikrai neturiu. Visų pirma, teorijos mokytojas buvo tikrai kompetentingas ir išmanantis savo darbą. Visuomet pabrėždavo tai, ką turime labai gerai įsiminti, atsakydavo į visus kilusius klausimus ir pats skatindavo užduoti klausimus. Antra, gavau tiesiog nuostabų instruktorių Joną Jašinską. Buvau tikrai prasta vairuotoja, tačiau jo dėka mokyklinį išlaikiau iš pirmo sykio. Tad jeigu norite išmokti gerai vairuoti, rekomenduoju Joną Jašinską. Beje šio žmogaus humoro jausmas nepakartojamas, per pravažiavimus liūdna tikrai nebūna ir tai padeda numalšinti stresą vairuojant. Plius šis instruktorius niekada nerėkia, net stresinėse situacijose viską išdėsto ramiai ir nekeldamas balso.
Mokiaus pas Vitalij Naturjev ir turiu nusiskundimu del zmogaus elegesio. I zmogu ziuri kaip i siuksle, aikstelej pati mokiaus vairuot, ziedus irgi paaiskino vienasyk, toliau mazdaug pati turejau aiskintis kaip ten vaziuot. Negana to labai keikdavosi, reikedavo sustot ir laukt kol jis parukys ir taip gaist pamokos laika... sitiek pinigu sukista del neaisku kokio tikslo, kad instruktorius bamba vartytu? Atejau mokytis, o gavau nuli. Tikejausi is rigvedos kazko geresnio.
Nežinau kiek čia visiem šaunūs, bet kai instruktoriai sako viskas labai gerai o žmogus neišlaiko ir pas atsisėdau pažiūrėt kaip važiuoja tai tragiškai nor sakė, kad viskas labai gerai. Sekantis pastebėjimas, kai mokinys rašo čia atsiliepimą ir aš paklausiau kodėl ir jis pasakė, kad prašė instruktorius parašyt apie jį kaip gerai jis mokė, tai nežinau kas čia gero. Negali būti, kad čia visi jau taip gerai viską išmoko, nu gal nežinau. Mano nuomonė tokia, kad šūdą jie ten išmoko tik pinigus pasiima pasiimt.
Važinėjau su instruktoriumi Jonu Grybu, tikrai savo darbą išmanantis ir puikus instruktorius. Visada patardavo ir atsakydavo į visus iškilusius klausimus. Visiems labai rekomenduoju!
Mokine 2017-05-11 14:30:34
Ilgai galvojau ar reiketu cia rasyti, bet manau jog butu teisinga netyleti.Nenoriu atskleisti savo tapatybes, nes esu vienintele mergina isdrysusi apie tai kalbeti viesai.Pradeti noreciau nuo to jog pasirinkau sia mokykla mokytis vairuoti.Viskas buvo gerai ligi kol issirinkau vairavimo instrktoriu.Pasirinkau visu isgirta Vitaliju Naturjeva.Esu isitikinus jog nesu vienintele mergina visa tai patyrusi is sio instruktoriaus, bet daugelis ju arba bijo kalbeti, arba joms patiko, arba tyli del kitu priezasciu.Taigi pas si instruktoriu patyriau seksualini priekabiavima.Tokiu dalyku kaip prievartavimas ar grasinimai tikrai nebuvo, bet grabinejimu pamoku metu sulaukiau.Svarbiausia, kad mokytojas yra vyresnis ir vedes zmogus.Jauciuosi pati kalta jog ilgai tylejau, nes tokie zmones turi buti paskelbti viesai.Irodymu neturiu, nes pati esu irodymas isdryses kalbeti.Visos mergaites kurios pas ji mokesi ir patyre si priekabiavima turetu mane gerai suprasti ir taip pat netyleti!Tokiu instruktoriu yra ir daugiau, taciau jie patogiai sedi siltoje darbo vietoje, nes niekas ju neviesina!Esu girdejusi ne viena istorija, bet mergaites tyli ir bijo prisipazinti, nes joms yra geda!Tai yra siaubinga ir baisu todel nereikia tyleti, tokie zmones turi atsakyti uz savo poelgius!Mergaites nebijokit ir netylekit!
Siaubinga!!! Mano pusseserė irgi patyrė tokius dalykus! Prieš kelis metus jinai mokinosi pas instruktorių ir irgi patyrė seksualinį priekabiavimą. Pavyzdžiui instruktorius uždėdavo savo ranką ant kelių ir imdavo ją glostyti ir tai vykdavo nuolatos. Nežinau, ar jinai mokinosi būtent pas šį instruktorių, bet po to jinai pabėgo iš jo ir teisių būtent dėl tokio jo elgesio taip ir neišsilaikė. Dar ir dabar sėdi be teisių. Šaunuolė šita mokinė, kad išdrįso pagarsinti šitą žmogų, tokie iškrypėliai turi būt baudžiami be gailesčio!
Andrius 2017-05-13 10:05:46
Dėl instruktoriaus Vitalijaus Naturjevo labai lengvai galima susidaryti nuomonę. Vos pasipylė vienas neigiamas komentaras, iškart dvidešimt gerų? Teisingai Tomas sako, kad pats instruktorius taiso savo reputaciją. Nuomonė žmonės tikrai gali susidaryti patys, tai akivaizdu.
Sutinku visu 100%! Instruktorius tikrai persistengė ir pats juokingai atrodo taip darydamas.
Auguste 2017-05-12 19:00:42
He he, juokinga skaityt kaip mokytojas bando apsiginti. :) pazeista savimeile. Jus, Diana, kaip asmeniskai su juo bendravote, kad tokie geri zodziai? :)) tikrai juokinga skaityt tokius komentarus.
Panele, su skaitymu problemos? Aiskiai raso, kad bendravo, kol sunus mokesi. Tai reiskia, kad susitiko vairavimu pradziose ar pabaigose ir to uztenka nuomonei susidaryt.
Diana 2017-05-12 18:17:18
Teko asmeniskai bendraut su p. Vitalijum Naturjevu, kol sunus pas ji mokesi vairavimo ir tik graziais zodziais galiu atsiliept apie si zmogu. Jumoro jausmas neeilinis, gal todel kai kurie jo ir nesupranta (ne kiekvienam duota)
Mokiausi Šilainių padalinyje pas instruktorių Algirda. Tai tikrai geras instruktorius, gerai išmano savo darbą ir visos jo suteiktos pamokos ir patirtis pravertė laikant egzaminą Regitroje, kurį išlaikiau iš pirmo karto. Didelis dėkui šiam žmogui dirbančiam iš širdies.
Labai didelis ačiū ADR dėstytojai Vaidai Trinkūnienei. Jos itin aukštos kvalifikacijos bei sugebėjimo pateikti informaciją dėka ADR egzaminas VKTI išlaikytas iš pirmo karto. Visiems rekomenduoju.
Svajunas 2017-05-12 11:36:36
Mokinuosi pas Vitaliju siuo metu, instruktoriaus humoro jausmas geras, bet tavo panele vaizduote labai laki. Patariau savo sesei ir savo draugei eiti tik pas Vitaliju ir dar ir visiem kitiem patarciau, tiek vyram tiek moterim. Is visu 3 instruktoriu su kuriais teko vazineti, jis mane ismoke geriausiai.
Aha, atsiranda neigiamas atsiliepimas ir staiga pasipila patenkintų klientų komentarai? Panašu, kad tai to pačio instruktoriaus komentarai arba jo klapčiukų. Kas kuo tikės, neabejoju.
Mokine 2017-05-12 10:22:03
Mergaite tai kad tu nepatyrei tokiu dalyku nereiskia, kad tokie dalykai nevyksta.Tai, kad jis su tavimi sitaip nesielge nereiskia, kad nesielgia su visomis.Nebent tu zinai visas jo mokines ir ju istorijas.Nematau jokio motyvo sitaip smeizti zmogu bereikalo ir issigalvoti nesamones.O tai, kad instruktorius ginasi yra labai normalu.Kuris zudikas prisipazino, kad kazka nuzude?Ar prievartautojas, kad isprievartavo?Joks. Tiesiog noriu ispeti visas mergaites, kad pries renkantis gerai pagalvotu ir pasidometu zmonemis, nes uzsislepusiu maniaku yra pilna visur!Vienas is ju jau paskelbtas viesai.
Mokine 2017-05-12 09:37:39
Esu Vitalijaus mokine. Perskaicius komentara tikrai pasiurpau. As ir kelios mano drauges mokinames vairavimo pas ta pati instruktoriu. Taciau nieko panasaus neesame patyrusios. Instruktorius tikrai supratingas ir protingas, nemanau, kad jis taip elgtusi. Panele, nesusireiksminkit ir nekalbekit nesamoniu apie tikrai padorius zmones.:))
Mokine 2017-05-11 14:30:34

SDG akademija
Vairavimo mokymas

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
Vairavimo mokyklos ,,SDG akademija” instruktoriai ir mokytojai padės TAU išmokti Kelių Eismo Taisykles bei įsisavinti saugaus ir teisingo vairavimo paslaptis. Kada registruojiesi, šiandien ar rytoj? Tik nepavėluok, tapk puikiu vairuotoju, išmok už vairo jaustis saugiai bei užtikrintai. “SDG akademija” teikiamos...
ARV-Auto
Vairavimo mokykla

Adresas: A.Mickevičiaus g. 52-18, LT-44244 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
UAB „ARV-Auto“ – siūlome Jums profesionalias vairavimo mokymo paslaugas, nes mes: įvertinti Susisiekimo Ministerijos, kaip GERIAUSIA VAIRAVIMO MOKYKLA Kaune ir visoje Lietuvoje per metus sėkmingai paruošiame daugiau nei 6000 įvairių kategorijų vairuotojų ir kvalifikuotų vairavimo specialistų 27-ių metų patirtis...
Rokauta
Tarptautiniai krovinių pervežimai Europoje

Adresas: Perkūno g. 5, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; importas; logistikos paslaugos; padangos, ratlankiai; transporto paslaugos; vairavimo mokymo paslaugos.
UAB ROKAUTA savo veiklos metus skaičiuoja nuo 1959-1962 metų, todėl vadovaudamiesi savo ilgalaike patirtimi mes teikiame tikrai kokybiškas krovinių vežimo paslaugas ir turime išsikovoję pripažinimą vietinėse bei tarptautinėse rinkose (Europa, Rusija, Baltarusija). Sėkmingam ir saugiam krovinių pervežimui šiuo metu...
Viešoji įstaiga "Linavos" mokymo centras
Adresas: Jankiškių g. 41, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
CENTRO TEIKIAMOS PASLAUGOS: 95 kodas – tai vairuotojų, vežančių krovinius ir (ar) keleivius, pradinė profesinė kvalifikacija ir periodinis profesinės kvalifikacijos tobulinimas. Transporto vadybininkų kursai – skirti asmenims suteikti reikiamų žinių pasiruošti profesinės kompetencijos egzaminui, kuris laikomas...
Mokymo centras "Automobilis"
Adresas: Sporto g. 9, LT-60171 Raseiniai.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos; žemės ūkis, paslaugos.
UAB Mokymo centras „Automobilis“ įkurtas 1989 metais. Tai tiek pirmoji privati vairavimo mokykla, tiek pirmasis kooperatyvas Lietuvoje. Atsižvelgę į tai, jog rajone trūksta kvalifikuotų darbuotojų, pradėjome orientuotis į profesinį mokymą ir 2009 m. gavome pirmąją licenciją - rengti visų kategorijų traktorininkus...

Kaip elgtis, kad jūsų augintiniai būtų sveiki, gražūs ir laimingi?
Kaip elgtis, kad jūsų augintiniai būtų sveiki, gražūs ir laimingi? 04-11 18:14
Šiandien jau sunku rasti namus, kuriuose nebūtų augintinio - dažniausiai šeimininkus džiugina bent vienas ar keli naminiai gyvūnėliai. Ko gero, net nereikia ir sakyti, kiek daug...
"Nestle" pardavimų augimas pranoko lūkesčius
"Nestle" pardavimų augimas pranoko lūkesčius 04-20 07:19
Šveicarijos maisto ir gėrimų milžinės "Nestle" pardavimai pirmuosius tris šių metų mėnesius įsibėgėjo, prie to prisidėjo didesnė paklausa Azijoje.
Belskite, bet atidaryta nebus
Belskite, bet atidaryta nebus 04-19 21:59
Laukiant po gero mėnesio įsigaliosiančio Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR), kyla savotiška psichozė: įmones už reglamento nesilaikymą žadama bausti didelėmis sumomis, tačiau iki šiol jos...

Kokį automobilį vairuojate?

Mamaimam