Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rigveda, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rigveda

Atsiliepimai apie Rigveda, UAB

Mokymo centras

Vienas didžiausių vairavimo mokymo centrų Lietuvoje turintis net 30 filialų!
Parašyk savo nuomonę apie Rigveda, UAB

Nuoširdžiai dėkoju Kauno taikos pr. esančio filijalo instruktoriui Dainiui už kantrumą, palaikymą ir pastabumą mokant mane vairuoti. Jo dėka tiek mokyklinį, tiek Regitros egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Labai rekomenduoju!
Panevėžio Rigvedos instruktoriui Vytautui V. nuoširdžiai dėkoju už pamokas, patarimus, kantrybę.Žmogus išmanantis ir mylintis savo darbą, tikras profesionalas.Aiškiai ir suprantamai mokina, net suklydus nekelia jokio streso, pataiso, paaiškina, laukiau kiekvienos jo pamokos, o kad būčiau nuo pirmų pamokų turėjusi šį instruktorių, nebūtų buvęs toks sunkus ir ilgas kelias link pergalės.Linkiu Jums sėkmės darbe ir gyvenime!
Kauno, baltų pr. filiale mokiausi pas tris instruktorius. Mechaninės pavarų dežės - Arūnas, paskui Evaldas. Instruktorius Evaldas labai šaunus ir geras instruktorius. Užpildė visas mokymo spragas, kurias paliko instruktorius Arūnas. Arūnas per 14 pravažiavimų neišmokė pusės to, ką turėjo išmokyti. Paskui perėjau ant automatinės pavarų dėžės pas instruktorių Rolandą. Rolandas - labai profesionalus, atsakingas ir teisingas instruktorius.
Mokiausi Panevėžio padalinyje. Labai geras instruktorius Vytautas, labai mandagus, viską paaiškina. Vienu zodziu geriausia vairavimo mokykla panevėžyje!!!
Nėra geresnės rekomendacijos nei iš pirmo karto išlaikytas (B kat./mech.) Regitros vairavimo egzaminas! Profesionalumas, geriausias pasirengimas ir motyvacija pas instruktorių Joną, Žirmūnų filialas, Vilnius. Ačiū ir sėkmės!
Mokiausi Jonavos Rigvedoje, labai rekomenduoju instruktorių Valerijų. Labai geras, kantrus ir supratingas instruktorius, kuris puikiai išmano savo darbą ir visada stengiasi ramiai išaiškinti klaidas.
Laikiau A2 kategoriją Marijampolėje Rigvedoje Pas instruktorių Kęstutį, labai geras instruktorius, suprantamai paaiškina, jo dėka islaikiau iš 1 karto, ačiū :)
Žaneta BLONDĖ
2022-06-09 13:31:51
Rigveda mokyklą renkuosi antrą kartą, pirmą kartą laikant B kategoriją, dabar A. Esu labai patenkinta Rigveda.Ir žinoma Didžiausias AČIŪ intstruktoriui Mantui Sirtautui (Kaunas).Pats kantriausias, geriausias, sumaniausias ir išradingiausias.Labai džiaugiuosi pasirinkusi Mantą!
Žaneta BLONDĖ
2022-06-09 12:58:09
Rigveda mokyklą renkuosi antrą kartą, pirmą kartą laikant B kategoriją, dabar A. Esu labai patenkinta Rigveda.Ir žinoma Didžiausias AČIŪ intstruktoriui Mantui Sirtautui (Kaunas).Pats kantriausias, geriausias, sumaniausias ir išradingiausias.Labai džiaugiuosi pasirinkusi Mantą????
Mokinausi Kaune, Vytauto pr. filiale. Iš pradžių buvau pas instruktorių Tomą, nelabai mums "suėjo" biolaukai, nors pats instruktorius savo darbą išmano.
Vėliau pradėjau darbą kartu su instruktore Paulina, tai buvo pats geriausias sprendimas! Profesionali, draugiška, palaikanti ir linksma (kas tikrai svarbu norint mažinti įtampą) instruktorė, kuri savo darbui atiduoda visą širdį. Regitra iš 1 karto - esu labai dėkingas Paulinai ir visai Rigvedos komandai!
Damian Lukatijevski
2022-05-30 20:04:03 IP 2i2420se
Mokiausi Vilniuje, pas instruktoriu Algirdą. Iš draugų pasakojimų apie kitus instruktorius, supratau, kad Algirdas yra tikras savo srities profesionalas, visada ramiai paaiškindavo mano klaidas. Užsirašiau būtent pas šį instruktorių, nes parekomendavo draugas ir tikrai to nepasigailėjau!
Apgavikų įmonė, internetu nurodo nuolaidas, be jokių papildomų sąlygų, o nuvažiavus išrašo pilną kainą. Veltui sugaištas laikas.
Didžiausias ačiū instruktoriui Algirdui iš Minsko Iki (Vilnius) filialo. Jo patarimų, žinių ir kantrybės dėka pavyko Regitroj išlaikyti egzaminą iš pirmo karto Vilniuje.Besimokant buvo daug klaidų, tačiau Algirdas visada išliko taktišku mokytoju ir žmogumi. Didžiausi jam linkėjimai.
Instruktorė Edita nuostabi mokytoja! Labai gerai išmano visus maršrutus ir žino kaip reikia dirbti savo darbą. Labai puikiai ir stipriai paruošė egzaminams. Mokyklinis ir regitra - abu iš pirmo karto išlaikyti. Mokyklinis egzaminas net buvo sunkesnis nei regitros :D
Rašau, nusprendęs pasidalinti patirtimi, draugas pasiūlė Rigvedą, kadangi pats mokėsi joje, o būtent instruktorių Vitalijų Kačkan, kuris padėjo jam išsilaikyti Regitroje praktikos egzaminą. Jo paklausęs nusprendžiau užsirašyti į šią mokyklą ir būtent pas šį instruktorių. Likau labai patenkintas, Vitalijus tikrai savo srities specialistas, puikiai pataria, išsiaiškina taisykles, kylusius klausimus bei kaip to rezultatas, išlaikytas egzaminas Regitroje. Rekomenduoju būtent šią mokyklą bei nuostabų instruktorių Vitalijų, ačiū jam už jo darbą, kuris duoda rezultatus
Naujas padalinys Panevėžyje - didžiausios rekomendacijos. ???? Kaina geriausia iš visų mokyklų, mokymosi sąlygos irgi puikios (naujas automobilis, nedidelės eilės, patogu suderint laiką ir kt.). Instruktorius Vytautas V. puikiai išmano savo darbą. Mokina gan stropiai, bet būtent dėl to išmokti vairuoti užtenka 15 važiavimų ir neprireikia papildomų pamokų!
Didelis ačiū Alytaus Rigvedos chebrai ir ypač instruktoriui Kazimierui - respect šiam profesionalui, jei reikėtų dar kartą pakartoti, tai tik Rigveda ir tik Kazimieras - rekomenduoju!!!
Mokiausi V. Krėvės pr. Kauno padalinyje. Džiaugiuosi, kad pasirinkau Rigvedos mokyklą. Vairuoti mane mokė puiki instruktorė - Ilona N. Esu labai dėkinga instruktorei Ilonai už puikų paruošimą egzaminui Regitroje: kantrybę, išsamų paaiškinimą per pamokas, padarytų klaidų detalų aptarimą, įvairių situacijų kelyje akcentavimą. Regitroje išlaikiau iš pirmo karto!
Esu labai patenkintas patirtimi šioje mokykloje.
Teorijos pamokų įrašus galėjau žiūrėti man patogiu metu, pačios paskaitos buvo tikrai nenuobodžios ir įdomios/naudingos, kadangi teorija buvo pateikiama per praktinę prizmę.
Praktinio vairavimo instruktorius Aurimas (Kaunas, Šilainių filialas) buvo tiesiog puikus. Begalinė kantrybė, ramus klaidų paaiškinimas, įvairių situacijų mokymas ir taiklios pastabos, kur reikia labiau pasitempti kitų pamokų metu. Prieš pradedant kursus turėjau nemažą baimę vairuoti, tačiau šio instruktoriaus dėka įveikiau šią baimę ir sėkmingai tobulinau savo įgūdžius.
Labai noriu padėkoti instruktoriui DEIVIDUI iš eigulių filialo, už puikiai išmokytas pamokas ir už begalinę kantrybę. Visiems rekomenduoju, pamokos buvo pačios geriausios !
Širdingai noriu padėkoti instruktoriui Dainiui Veselkai už tikėjimą, kantrybę, pastabas bei patarimus! Tikrai rekomenduoju :)
Norėčiau padėkoti instruktoriui Arvydui (V. Krėvės pr., Kauno padalinys) už kantrybę, aiškumą ir detalų aiškinimą vairuojant! Rekomenduoju!
Didžiausios rekomendacijos! Mokiausi V.Krėvės 57, malonus personalas. Labai didelis AČIŪ instruktoriui Andriejui. Puikiai pateikė informacija, vairavimas būdavo be streso ir skatino nepasiduoti. Kaip regitros egzaminuotojas pasakė "padėkok savo instruktoriui nes tikrai gerai išmokino vairuoti"
Tad dar karta nuoširdus ačiū!
Noriu padėkoti instruktoriui Vytautui Stanevičiui už kantrybę ir suteiktas žinias! Rekomenduoju rinktis būtent šį instruktorių, nes puikiai išmokė vairuoti, jo dėka regitroje praktikos egzaminą be vargo pavyko išlaikyti iš pirmo karto!
Nuoširdi padėka Rigvedos (Jasinskio g) instruktoriui Vitalijui už išpildytą svajonę vairuoti!
AČIŪ už profesionalumą, motyvaciją, patarimus kantrybę ir palaikymą!
REKOMENDUOJU 10/10!
Noriu padėkoti nuostabiai instruktorei Paulinai, mūsų kelias prasidėjo dar vasarą, kelis kartus neišlaikiau regitros, bet jos dėka nepasidaviau ir toliau važiavau. Pamokos buvo visada ilgai laukiamos, nes jautėsi labai jauki, smagi ir linksma atmosfera. Jei klysdavau visada paaiškindavo klaidas ir kartodavom pratimą po kelis kartus. Labai labai ačiū Paulinai ir visos Rigvedos komandai, Jūs geriausi!!! :)
Nerimta įmonė. Užsisakė žaliuzes Panevėžio filialui. Kai žaliuzės buvo pagamintos, jų atsisakė, nes nesugebėjo pastumti stalo 13 cm.
Nuoširdi padėka ir rekomendacija instruktoriui Aurimui (Baltų pr. 13 Kaunas). Begalinė kantrybė, pamokos be jokio streso, puikus klaidų išaiškinimas!
Noriu nuoširdžiai padėkoti, rigvedos instruktorei Paulinai, nereali moteris, nors ir mažai pamokėlių teko bendrauti, galiu pasakyti tikrai nuostabi! Visada viską išaiškina iki smulkiausių dalelių, nebaisu klausti, palaiko nuostabia atmosferą pamokos metu. Visiems siūlau best instruktorė vienareikšmiškai! Ačiū!!!
Ačiū instruktoriui Dainiui Veselkai už padėtą įveikti praktikos egzaminą! Į Rigvedą net ir po išlaikyto mokyklinio egzamino perėjau iš kitos vairavimo mokyklos, nes tikrai dar nesijaučiau pasiruošus su turimais praktikos įgūdžiais eiti laikyti Regitrą. Įsitikinau, kad pagal rekomendacijas tikrai pasirinkau geriausią Rigvedos instruktorių. Ačiū už kantrybę, nepamirštas paminėti smulkmenas ir skirtą dėmesį.
Labai noriu padėkoti Kauno instruktoriams Dainiui (taikos pr.) ir Jonui (padalinys prie Molo) už begalinę kantrybę ir pagalbą!! Be abejonės - patys geriausi instruktoriai, kurie viską išaiškino iki galo, padėjo ir palaikė viso mokymosi metu! Rekomenduoju visiems, dar kartelį didelis ačiū Jums abiems :)
Esu labai dėkinga instruktoriui Andriejui (V.Krėvės pr. 57 B Kauno filialas). Labai taktiškas ir begalo kantrus bei supratingas žmogus. Pamokos visada labai informatyvios, instruktorius turi puikią sistemą, kas padėjo kur kas geriau įsisavinti praktines bei teorines žinias. Instruktorius visada akcentavo ne tik taisykles, bet ir pagarbą kitiems eismo dalyviams. Pradėjusi pamokas labai nepasitikėjau savimi, buvo daug baimės, todėl esu labai dėkingą už pamokų metu sukurtą atmosferą, kuri padėjo sumažinti įtampą. Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Ačiū!
Didelis ačiū instruktorei Paulinai (Kaunas, Vytauto pr. Filialas), išlaikiau iš 6-o karto, padėjo neprarasti vilties, sukėlė pasitikėjimą savimi, turinti kantrybės, pamokų metu klaidas išaiškindavo ramiai ir išsamiai. Puiki instruktorė neleidžianti nuleisti rankų.
Nors regitros egzaminui ruošiausi kitoje mokykloje, tačiau nesijaučiau tokia stipri kelyje, todėl teko pasiimti papildomų pamokų taikos pr. filiale pas instruktorių Dainių. Puikiai išaiškina nesuprantamas vietas, jas vis akcentuoja, kantriai kartoja pratimus, visiškai atsidavęs savo darbui. Po papildomų pamokų pas jį pagaliau pavyko išlaikyti egzaminą. Džiaugiuosi, jog teko mokintis pas tokį kantrų ir supratingą instruktorių. Ačiū jums!
Džiaugiuosi pasirinkusi “Rigveda” vairavimo mokyklą. Simas Domarkas, labai geras instruktorius, žmogus puikiai išmanantis savo darbą, rekomendacija - 100%, geba sukurti puikią mokymuisi aplinką, geranoriškai dalinasi patarimais ir sukauptomis žiniomis, motyvuoja ir skatina judėti pirmyn. Labai džiaugiuosi, jog teko mokytis ir dirbti su šiuo instruktoriumi.
Labai noriu padėkoti instruktoriui Dainiui Veselkai už kantrybę, už pastabas, už rūpestį. Praktikos egzaminas regitroje išlaikytas iš antro karto! Dar kartą didelis Jums Ačiū!!
Labai džiaugiuosi šia mokykla, kurioje teko pasiimti kelias papildomas pamokas ir tik tada išlaikyti egzaminą Regitroje. Nes kur mokinausi prieš tai (kaip ir vienoje geriausių Lietuvoje mokykloje) aš buvau neparuošta Regitrai. Dėkui labai instruktoriui Raimundui Šančių filialo už konkretų mokymą, kuris labai padėjo laikant Regitroje.
Labai noriu padėkoti vairavimo instruktoriui Raimundui (Juozapavičiaus pr., Kaune) už labai naudingas vairavimo pamokas. Pradėjau vairuoti nuo nulio, pradžioje tikrai sunkiai sekėsi, bet instruktorius buvo kantrus ir vairuoti tikrai gerai išmokino, visas klaidas ir dalykus, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, gerai paaiškindavo ir akcentuodavo. Neturėjau galimybės vairuoti su šeimos nariais, todėl buvau pasiėmus kelias papildomas pamokas, kurios labai padėjo užtvirtinti esamas žinias.Vairavimo egzaminą Regitroje išlaikiau iš pirmo karto, mokyklinį taip pat.Todėl tik geriausios rekomendacijos!
Labai esu laiminga pasirinkusi būtent šią mokyklą.Joje dirbantys žmonės yra tikri specialistai noriu išskirti Janina Kaminska kuri visada padrasindavo geru žodžiu turėjo motyvacija, kad galėčiau eiti pirmyn ji yra nuostabus žmogus.Juk atėję mokytis jaučiame baime ir taip svarbu girdėti gerus padrasinančius žodžius.Taipat vairavimo instruktorius Virgilijus Andrukonis nuostabus instruktorius kuris turi igudžiu mokyti mokinius kelyje turi kantrybes jis I mane idėjo daug darbo įdėjo visa pagrindą idėjo daug jėgų daug kantrybes turi gera humoro jausmą kuris padeda nugalėti baime kelyje:)Taipat Mantas Matuzas geras instruktorius.Dekoju jums už nuostabius darbuotojus kurie ne tik savo srities profesionalai, bet ir geros širdies žmonės. Rekomenduoju tik šia mokykla.Ačiū.Savanoriu filialas.
Teko pasiimti, papildomų pamokų Rigvedos vairavimo mokykloje, likau labai patenkintas, nauji automobiliai, kaip regitroje, instruktorius Stasys be galo pedagogiškas ir mandagus, atėjęs iš kitos vairavimo mokyklos, per 2 papildomas pamokos šioje išgirdau daugiau nei per pastarasias 15 praeitoje. Rekomenduoju 100%
Super mokykla ! Instruktoriai tikrai profesionalai išmanantys savo darbą, tiek teorijos, tiek ir praktikos. Esant poreikiui, instruktoriai pasiruošę aukoti net savaitgalius. Mokiausi šiaurės pr. Didelis ačiū, malonu dirbt su profesionalais liko tik geri įspūdžiai, o svarbiausia viskas išlaikyta iš pirmo karto !
Nerekomenduoju.. Visas pamokas vazinejausi tik aikstelei. Ir nieko neismokau o pinigai i bala... Kauno Rigveda....
Pačios geriausios padėkos ir apsiliepimai instruktoriui Donatui Sikorskui (Šilainių filialas). Žmogus kuris yra tikras profesionalas. Rekomenduoju visiems kurie nori gerai išmokti vairuoti, pamokos žiauriai naudingos, suprantamai pateikiama informacija ir visada aiškiai išaiškinamos klaidos. Instruktorius pats labai fainas, ramus žmogus, visada smagu su juo važiuoti, niekada nesupykta, ramiai reguoja į padarytas klaidas, turi puikų humoro jausmą. Regitra išlaikiau iš pirmo karto, sunku nebuvo, nes instruktorius 100% pilnai paruošia. REKOMENDUOJU rinkis būtent Donatą Sikorka, nes jis pats geriausias instruktorius Kaune, tikrai nenusivilsite.
Norėjau padėkoti instruktoriui Dainiui Veselkai iš Kauno Dainavos filialo (V. Krėvės pr. 57B).Už kantrybę, už pastabas, už jumoro jausmą. Praktikos egzaminas regitroje išlaikytas iš pirmo karto????! Dar kartą didelis Jums Ačiū!!
Rekomenduoju ir labai didelis ačiū instruktoriui Andriejui Gagui iš Kauno Dainavos filialo (V.Krėvės pr. 57B). Išmokė mane vairuoti nuo visiško nulio su didžiausia kantrybe, atsidavimu savo darbui, taktiškumu, supratingumu. O geras humoro jausmas, ramus ir malonus bendravimas neleido jaustis įsitempusiai, į vairavimo pamokas ėjau kaip į šventę!
Labai noriu padėkoti instruktoriui Jonui (Vilniuje, Minsko IKI) už kantrybę, profesionalias pamokas. Drąsiai galiu jį rekomenduoti. Vairavimo egzaminą išlakiau iš pirmo karto.
Teorinės paskaitos nuotoliniu būdu buvo tikrai geros ir naudingos.

Tačiau vairavimo instruktorius Raimundas (Juozapacičiaus pr. Filialas, Kaunas) yra tragedija. Mokymas chaotiškas, parkavimų taip ir neišmokė (net nebandė mokyt po pirmos nesėkmės). Jei važiuoji mieste 50 km/h tai jau viršiji greitį, nors eismas neintensyvus. Į užduodamus klausimus kodėl reikia vienoj ar kitoj situacijoj elgtis būtent taip, atsakydavo: "nes taip reikia", išsamesnio atsakymo negaudavau. Buvo taikomas psichologinis smurtas, kad tik pasiimčiau papildomus vairavimus. Po mokyklinio egzamino (išlaikyto) taip pat gavau nemažai "pylos" už tai, kad neėmiau papildomų pamokų.

Džiaugiuosi savo sprendimu neimti papildomų važiavimų. Savo vairavimo įgūdžius tobulinau su šeimos nariu ir tai buvo geriausias sprendimas.

O kas ieškot rekomendacijų, norėčiau patarti, jei pasirinkot instruktorių ir matot, kad kažkas ne taip, pakeiskit instruktorių. Deja, aš to laiku taip ir nepadariau.
Rekomenduoju geriausią instruktorių, Kaunas Šilainių filialas, instruktorius Aurimas. Instruktorius turintis begalinę kantrybę. Visada aiškiai išaiškina pratimus, puikiai paruošia praktikos egzaminams, visą dėmesį sutelkia važiuojant gatvėje. Paaiškina klaidas. Nuostabus žmogus pačios geriausios rekomendacijos, jei laikyčiau teises antrą kart, tai tik pas instruktorių Aurimą!
Didelis ačiū instruktorei Editai Sarpalienei (Kaunas, eigulių filialas). Visas laikas praleistas vairavimo pamokose praeidavo su šypsena bei gera nuotaika, puikiai išanalizuodavom kiekvieną minimalią ar didelę klaidą. Papildomų pamokų pirkti neprireikė, kadangi instruktorė buvo puikiai suplanavusi kiekvienos pamokos laiką, todėl kiekviena minutė buvo išnaudota prasmingai. Rekomenduoju visiems ir linkiu gerų vairavimo pamokų! ????
Instruktore Paulina Kaune!❤️ labai gera atmosfera vairavimuose, niekada nebaisu klausti, labai kantri, nuosirdus ir ramus bendravimas. Instruktore ir prie bajerio, ir i klaidas ziuri grieztai - tobulas combo. Jau po keliu jos pamoku vazineti su seimos nariais visiskai nebaisu ir kelyje jautiesi savas nors ir be teisiu, dar ir tevui kai kurias taisykles primenu :D Didziausios rekomendacijos, tikrai kieta instruktore!

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Procter & Gamble 143,79 +1,12%
Oracle 69,87 +0,95%