Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rigveda, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rigveda

Atsiliepimai apie Rigveda, UAB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Rigveda, UAB

Noriu pasidžiaugti, kad Rigvedos Alytaus filiale diba tikri profesionalai. Mano instruktoriaus vardas buvo Tadas (jeigu gerai prisimenu). Mokiausi važiuoti A kategorijos mototciklu. Šis jūsų darbuotojas yra tikras profesionalas. Visas užduotis paaiškino nuosekliai, detaliai ir labai aiškiai. Davė labai daug tiek praktinių tiek teorinių patarimų kaip išlaikyti egzaminą.Linkiu šiam jūsų darbuotojui kilti karjeros laiptas ir būti įvertinu jūsų įmonėje. Taip pat, kad visi Rigvedos instruktoriai būtų tokie profesionalai kaip Jis.

VISIEMS REKOMENDUOJU
Sveiki, mano sūnus mokosi UAB "Rigveda" mokymo centre, esame labai patenkinti aukšta mokymo kokybe.Instruktorius, dėstytojas taip pat ir visa administracija tikrai labai puikūs bei nuostabūs darbuotojai. Turiu tik vieną pastebėjimą dėl filialų darbo laiko, kadangi mano sūnus vis dar mokosi ir atvykęs į mokymo centrą nusipirkti papildomų valandų vairavimui to padaryti negalėjo, kadangi filialas dirba tik nuo 9:30 val. tuo laiku jis jau turėjo važiuoti su instruktoriumi. Viskas tikrai labai puiku, tik gal reiktų atkreipti dėmesį į filialų darbo laiką, kad jis būtų patogesnis klientui. :-)
Laba diena. Norėčiau palikti atsiliepimą apie Rigvedos mokyklą. Pirmiausia noriu pasakyti, kad teorinės paskaitos, kurias dėstė dėstytojas Mantas buvo labai naudingos, aiškios ir begalo idomios. Praktiniai važiavimai sekėsi sunkiai, vos skyriau pedalus...Bet įpusėjus pamokoms viskas pasikeitė. Didelis dėmesys, kantrybė ir rūpestis sulauktas iš instruktoriaus Petro suteikė pasitikėjimo savimi ir tai lėmė, kad šiandieną turiu teises. Noriu pridurti, kad mokiausi Eiguliuose. Rekomenduoju šią mokyklą visiems 100 %
Noreciau padekoti instruktoriui Donatui is Silainiu padalinio. Uz kantrybe, uz sugebejima viska puikiai isaiskinti. Regitra is pirmo karto islaikiau. Tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos renkantis intruktoriu is Silainiu padalinio - Donata :)
Nuoširdžiai noriu padėkoti Rigvedos (PC Mada) filialo instruktoriui Audroniui. Puikiai viską išaiškina, egzaminą Regitroje išlaikiau iš pirmo karto. Rekomenduoju Audronį 100 procentų.
Jau seniai norėjau palikti atsiliepimą apie instruktorių Vitalijų iš Laisvės al. filialo, bet tik dabar prisiverčiau.. Pradėsiu nuo to, kad yra gana grubus, negaili kandžių žodžių ir įžeidimų. Per mano pirmus važiavimus (pradėjau nuo visiško 0) jis rėkė dėl kiekvienos mano klaidelės ir visad kartojo, kad aš neišlaikysiu, tai tikrai paskatino mane jaustis itin blogai, bijoti kiekvieno važiavimo. Beje jis vietoj normalių paaiškinimų ir mokymų visus mano važiavimus nepaleisdavo telefono iš rankos ir tikrai tai nebuvo darbo reikalai, kalbėdavo su draugais apie vakarėlius:) Nuvažiavus į aikštelę mokytis, jis lipdavo parūkyt ir pašnekėt su kolegom, o aš turėdavau mokytis savarankiškai, logiška, kad parkuotis su juo ir neišmokau. Buvo atvejų kada važiavom mano vairavimo metu į plovyklą, ir tiesiog gaišom laiką plaudami automobilį (plovimui būtinybės tikrai nebuvo). Taigi kiek kartų aš jo laukdavau kol jis parūkys tai net nebeskaičiavau, buvo labai sugaištas laikas, išmokau vairuoti labai prastai, praradau pasitikėjimą savimi, nes kas kart girdėdavau, kad neišlaikysiu ir t. T. Beje kiekvienas važiavimas būdavo pakomentuotas, kad vos katik nemiriau, kad vos avarija neįvyko.. :) Taigi niekam nesiūlau rinktis jo, jei nenorit susigadinti sau nervų..
Rekomenduoju instruktorių Andriejų Plechavičiaus filiale (lyg tai ir Šiaurės pr. dar dirba). Labai konkretus, atsidavęs darbui instruktorius, - visi vairavimai buvo naudingi ir RIMTAI atidirbti. Teko važinėt su kitu instruktorium, tai turiu su kuo palyginti ir galiu pasakyti, kad jo pamokos tikrai vertingos. Džiaugiuosi, kad papuoliau pas jį mokytis
Nuoširdžiai rekomenduoju instruktorių ir lektorių Mantą, kuris dirba laisvės alėjoje esančioje, , Rigvedoje". Jis ne tik puikiai ir aiškiai išdėsto visas teorines žinias, kurios tau pravers ateityje, bet taip pat ir duoda praktinių patarimų bei nuolat supažindina su visomis naujovėmis ar įstatymų pakeitimais. Per praktines pamokas viskas buvo aiškiai išdėstoma, kur važiuosime bei buvo duodama įvairiausių patarimų, kaip tai padaryti lengviau. Ir teorinius, ir praktinius egzaminus tiek mokyklėlėje, tiek, , Regitroje", ne tik išlaikiau iš pirmo karto, bet taip pat ir aukščiausiais balais. Didelis ačiū jam!!!
Lankiau vairavimo pamokas V. Krėvės padalinyje, pas A. Gudaitį. Instruktorius viską paaiškindavo ramiai, aiškiai. Taip pat atsakydavo į visus klausimus, susijusius su teorine dalimi, jei tokių iškildavo. Visada geros nuotaikos, tekdavo per pamokas ir pajuokaut, tad po jų visad likdavau geros nuotaikos. Net ir, liaudiškai sakant, supjovus grybą prie vairo, niekada instruktorius nepykdavo, nepakeldavo balso, o ramiai išaiškindavo padarytą klaidą ir padrąsindavo. Mokyklinį bei Regitros egzaminus pavyko išlaikyti iš pirmo karto. Baigusi vairavimo pamokas už vairo jaučiausi savimi pasitikinti ir nebijojau važinėti viena. Instruktorius tikrai puikiai išmokė vairuot, labai jį rekomenduoju.
Geriausias instruktorius Petras, tikrai rekomenduoju
Atėjau į "Rigveda" esančia V.Krėvės pr. jau išlaikiusi savarankiškai teoriją Regitroj. Pirmą kartą sėdau už vairo su instruktoriumi Audriumi G. Pravažinėjau visus 15 važiavimų ir jaučiaus nei kiek nepasistūmėjus į priekį...Na sunkiai buvo su Audriumi, nesuprasdavau nei ką jis čia man aiškina, nei ką...Dažnai spauzdavo gazą ar reikia ar nereikia ir pan....Šiaip tai kantrus instruktorius labai, nei karto nėra pakėlęs balso, na bet kažkaip niekaip nesusikalbėdavom..Į kiekvieną pamoką eidavau kaip į katorgą kokią.Bijojau vairuoti ir su kiekviena pamoka ta baimė vairuoti nemažėjo..Kadangi neišlaikiau mokyklinio (kas jau ir prieš tai buvo aišku, kad neišlaikysiu), teko pirkti dar papildomų pamokų.Pirkau 5. Gerai, kad vyras paprotino pakeisti instruktorių.Tą ir padariau ir tikrai nesigailiu, nes gavau tikrai labai puikų ir gerą instruktorių Aurimą :) gaila, bet pavardės neatsimenu (kiek girdėjau tai jis iš Kėdainių čia į Kauną perėjo). Jau po pirmos pamokos norėjosi šypsotis ir laukiau jau kada kita pamoka bus. Instruktorius ramiai viską rodė ir aiškino ką daryt, kaip daryti ir kodėl. Daug neliauspsinsiu, bet jei norit išmokti gerai ir be streso vairuot, tai rekomenduoju TIK Aurimą. Po 4 važiavimų su juo islaikiau mokyklinį vairavimą ir po dar vienos dienos iš pirmo karto Regitroj :) Dar kartą ačiū Aurimui !
Sveiki.Nusprendžiau laikytis B kategoriją Jūsų krevės pr padalinyje Kaune. Teorijos kursai buvo puikiai išdėstyti, visi neaiškumai paaiškinti tikrai galėčiau teigti jog viskas šaunu 10/10! Per visą mokymosi laiką turėjau du instruktorius, pirmiausiai pradėjau savo mokymosi kelią su Ilona, nežinau ar mūsų mąstymas nesutapo, ar tiesiog pataikiau į tą laiką kai Jai kažkas gyvenime nesisekė ar galbūt juokingai nuskambės bet nesutapo mūsų auros, bet jei kas paprašytų parekomenduoti instruktorių (ę) Jos nerekomenduočiau. Kadangi pirma kartą gyvenime sėdau už vairo nieko nesuprasdama ir nemokėdama tikrai suprantu kad su manim nebuvo lengva, bet juk Instruktorius (ė) turi būti kantrus ir padėt mokiniui pasiekti savo tikslo, nieko nesakau tikrai išmokė pradžią paaiškino viską, bet visi balso pakėlimai, siūlymai vairuot automatą, net pasiekiau tą ribą kuomet galvojau išlipsiu vidury važiavimo ir išeisiu, nei man tų teisių reikės nei ką, masčiau apie visiškus kursų nutraukimus, kadangi po 9 važiavimų vis dar jaučiau kad stoviu vietoje, kiekvienas vairavimas būdavo pusantros valandos įtampos ir didelio streso. Tuomet susimasčiau kad visgi gal reikėtų pakeisti Instruktorių, o kodėl nepabandžius, galbūt tikrai susiprasiu kad problema yra su manimi ir kad gal tikrai neverta man tas teises laikytis. Pasirinkau instruktorių Audrių Gudaitį iš naujojo padalinio Kaune krevės pr. Ir galiu drąsiai pasakyti kad tai buvo geriausias mano pasirinkimas ! Tikrai tariu nuoširdų AČIŪ už Jo kantrybę ir visas sudėtas pastangas! Kai atėjau tikrai nieko nesitikėjau, bet tai žmogus kuris mane motyvavo ir sugrąžino norą vairuoti. Nuo didžiausio streso ir baimės dabar prie vairo sėdu su didžiausiu malonumu ir be jokios įtampos. Vairavimo pamokos buvo puikios, visuomet aptardavom klaidas, Instruktorius pabrėždavo svarbiausius dalykus, nei karto nebuvo pakėles balso, niekada nebijojau nieko klaust nes žinojau kad ir koks durnas klausimas bus Jis vistiek atsakys ir paaiškins kad ir kelis kart iš eilės be jokių priekaištų ar nepasitenkinimų. Kiekvieną kartą sužinodavau vis kažką naujo, išgirdau ir kritikos, ir pagyrimų bei begalę patarimų.Būdavo galima ir pajuokauti ir apie vairavimo ypatumus pakalbėt, nei sekundei nejaučiau įtampos, važinėjau ir po kiekvieno vairavimo jaučiau didelį pasistumėjimą į priekį, pradėjau matyt kad tikrai tobulėju. Žinoma kelių papildomų vairavimų prireikė, bet juk tai didelė investicija į save, ir dar palyginus tai, kad atėjau su tragiškais vairavimo įgūdžiais, papildomi vairavimai suteikė didelę naudą, rezultatas puikus. Taigi norėčiau pasikartoti jog Audrius yra puikus Instruktorius kurį tikrai rekomenduočiau pasirinkti norint išmokti vairuoti!
Man šita mokyklą buvo antra, kadangi kursus baigiau seniai turėjau baimę sėsti prie mašinos vairo. Nusprendžiau nugalėti savo baimę ir pasirinkau išklausyti dar kartą kursus Rigvedos mokykloje. Turiu pasakyti, kad tai labai šauni mokykla, visi darbuotojai geranoriški, profesionalūs ir stengiasi visapusiškai padėti. Ačiū RIGVEDA už sugražinta nora vėl pradėti vairuoti :)
Rigvedoje mokiausi B kategoriją. Teorijos dėstytojas ir instruktoriai puikiai atliko savo darbą. Mokiausi pas du instruktorius ir apie nei vieną iš jų negaliu pasakyti blogo žodžio. Prie vairo sėdau pirmą kartą gyvenime, sekėsi labai sunkiai. Neužteko ir man 15 vairavimų. Taip pat pirkau papildomų važiavimų, ne vieną ir ne du, tačiau reikia save sąžiningai įsivertinti ir suprasti, kad vieni žmonės labiau imlūs naujiems dalykams, o kitiems reikia daugiau praktikos. Tie 15 važiavimų yra nustatyti įstatymiškai, o ar jų pakanka priklauso nuo kiekvieno žmogaus gebėjimų. O papildomai mokytis vairuoti galima ir su savo šeimos nariu -už tai mokėti nereikia. Suprantama, kad po kiekvieno neišlaikyto mokyklinio vairavimo egzamino nusvyra rankos ir norisi viską mesti, žinau tą puikiai. Bet šiai dienai jau turiu vairuotojo pažymėjimą! Regitra išlaikyta iš pirmo karto! Labai džiaugiuosi rezultatu ir nenorėčiau sutikti, kad vairavimo mokykla pinigaujasi, jau geriau su savo instruktoriumi išmokti viską iki galo, negu Regitroje bandyti dešimt kartų laimę. O tai dar ir brangiau gaunasi tiek pinigine prasme, tiek nervų.
Tai Eva kuri atstovauja Rigveda - nenoriu uz dyka, bet paaiskinkit kodel uz kursus su 15 vazevimu paemet 249 eur, kas yra uz vaziavima 16.6 eur ir dar su teorija, o dabar insturkotius liepia pirkti papildomus po 25 uz viena vaziavima? Cia taip iseina kad pries tai tik vazinejomes instruktoriaus reikalais o dabar jau pradesit mokyti normaliai? Ar bus taip kaip su teorija, kad testus mokykloje sprendziam vienus o Regitroje gaunam kitus?
Laba diena. Noriu pasakyti jums labai didelį AČIŪ už didelius norus padėt man išsilaikyti teises. Mokiausi Eiguliuose, Maximoje esančiame filiale. Kadangi esu vyresnio amžiaus žmogus tikrai buvo mažai vilčių, kad man pavyks gerai išmokti vairuoti automobilį. Bet didelis noras ir visų pagalba nugalėjo. Esu labai dėkinga visam kolektyvui už supratingumą, kantrybę ir išklausymą. Tik jūsų dėka dabar laikau vairuotojo pažymėjimą savo rankose. AČIŪ RIGVEDA !!!
Mokine 2019-03-21 18:34:45
Pinigu melzimas, o ne mokymas !!! Niekaip negalejau islaikyti mokyklinio vairavimo egzamino, galvojau kad kalta as, pastoviai siule imti ir imti pamokas, todel isejau i kita mokykla. Nuejus i kita mokykla, is pirmo karto islaikiau mokyklini vairavimo egazamina be jokiu papildomu pamoku ir poto, is pirmo karto islaikiau REGITROJ vairavimo egzamina. Tai va, jei neturit kur det pinigu, tai si mokykla kaip tik jum :)
Pritariu, nes nesuprantu kaip cia iseina, kad uz kursus paeme ale su nuolaida 249 ir dave vaziuot 15 vazevimu.. O poto dar liepe pirkt papildomus ir jau po viena vaziavima lupa 25eu... Plesikai!!
Mokiausi Šiaurės pr. pas instruktorių Andrių. Labai noriu padėkoti jam už kantrybę. Nebuvau labai gabi mokinė, bet jis atkakliai mane drąsino ir puikiai išmokau vairuoti. Instruktorius labai profesionalus, mokė ne tik vairuoti, bet ir teoriją nuolat primindavo, pasakodavo apie techninius dalykus. Po kursų buvau tikrai stipriai pasiruošus vairavimo egzaminui. Ačiū labai Rigvedai ir mokytojui Andriui. Rekomenduoju tik jį.
Rekomenduoju instruktoriu Neriju, vienas is geriausiu kaune!
Rekomenduoju instruktorę Rūtą! Vairavimo pamokos buvo smagios, informatyvios. Visada aptardavo klaidas, bei akcentuodavo svarbiausius dalykus. Kiekvieną kartą sužinodavau vis kažką naujo. Labai pasisekė, kad pasirinkau būtent ją. Būdavo galima ir pajuokauti ir apie vairavimo ypatumus paplepėti, nebuvo jokios įtampos. Labai Jums ačiū!
Nes ilgai lauki vairavimo, instruktoriai geras bet dėl važiavimų tai nieko gero prieš tokią vairavimo mokykla. Nes vairavimą gauni per savaitę max 2 kartus, o aš noriu teisių greičiau, važiavau tik 4 kartus per vasario ir sausio mėnesį. Vietų nieko nėra, kol aš iš vazinesiu ir man teorija pasibaigs, ilgai užsitesia
puikus instruktorius Armandas, nuoširdžiai rekomenduoju!!
Prisidedu prie pagyrų instruktoriui Petrui Andriejūnui iš Kauno Šiaurės pr. filialo. Esu labai dėkinga už perduotas žinias, begalinę kantrybę bei motyvaciją. Vairavimo pamokos su šiuo instruktoriumi tikrai neprailgdavo :)
Asmeniškai minusą dėčiau Kęstučiui Puzinui, dirbusiam Krėvės pr.. Pakeltas balsas, kantrybės stoka. Jautresniems nerekomenduoju :)
Noriu padekoti ir pasakyti aciu puikiam instruktoriui Arvydui [Kreves pr., Kaunas] uz kantrybe ir profesionaluma, teisingas pastabas ir konstruktyvia kritika, kuri skatina tobuleti. Viska ramiai paaiskina, pataria, pasako esmines ir budingas klaidas. Visada laukiu pamoku, niekada nejauciu streso, tikrai matau, kaip tobuleju. Geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos.
Taip pat, manau, kad RIGVEDA turi labai dziaugtis, kadangi turi super teorijos destytoja [berods Mantas], kuris nerealiai desto teorijos kursa Eiguliuose [Kaunas, Siaures pr., Maxima]. Mantai, aciu Jums, teorija Regitroje - is pirmo karto. Geriausi zodziai ir apie vadybininke Edita [Eiguliai, Kaunas, Siaures pr., Maxima]: tiksli informacija, malonus bendravimas, visada pasitinka su sypsena. Aciu ir linkejimai visam kolektyvui ;)
Rekomenduoju sia mokykla visiems.
Šiaurės pr. instruktorius Petras tiksliai, aiškiai paruošė vairavimo egzaminui. Rekomenduoju šį instruktorių.
Mokinausi šiaurės pr. mokyklėlej ir 100prc. rekomenduoju instruktoriu Petra. Labai malonus ir šiltas žmogus, žinantis savo darba ir norintis iš mokinio maksimumo.
Ačiū visam Rigvedos vairavimo mokyklos kolektyvui už įgytas žinias !
Noriu padėkoti vairavimo instruktoriui Petrui už norą padėti suprasti, išmokti vairuoti.
Sėkmės darbuose !!!
Rekomenduoju 100 proc.
Geriausia mokykla, vakar islaikiau Regitros praktikos egzamina is pirmo karto, Mokiausi Rigveda Alytaus filialas, ir the best instruktorius Linas. Jo deka i egza variau kaip profas. Viena klaidele tik posukio neparodymas isvaziuojant is ziedo.
Tik geriausi atsiliepimai apie šią mokyklą, o ypač apie vairavimo instruktorių Mantą Juškauską, kuris puikiai dėstė ne tik teorijos paskaitas, bet ir praktikos. Teorijos paskaitos buvo labai įdomios ir tikrai naudingos. Kalbant apie praktikos pamokas, turiu pripažinti, kad anksčiau niekada nesėdėjusi už vairo, šiandien jaučiuosi tvirtai tik instruktoriaus dėka. Mantas kantriai ir labai aiškiai suteikė visus pagrindus. Visi egzaminai išlaikyti iš pirmo karto. Ačiū instruktoriui už kantrybę, gerą nuortaiką, geranoriškumą ir kaupą žinių!
Agniete 2019-01-23 15:18:34
Mokinuosi Šiaurės pr esančioje mokykloje kurioja buvo instruktorius Algis Papievis, jau nemažai laiko dingęs, manau tikrai ne aš viena esu pasigedusi. Gal kažkas žino kažkokia info?
Po velėna!
Noriu pasidžiaugti, kad pagaliau turiu vairuotojo pažymėjimą ! Mokiausi Šiaurės pr. mokyklėlėje, kurioje visada pasitikdavo su šypsena ir viską nuosekliai išaiškindavo.Teorijos dėstytojas labai jaunatviškas ir gebantis kompetetingai išdėstyti KET, todėl į paskaitas keliaudavau su didžiausiu noru kuo daugiau sužinoti ir išmokti. Labai noriu pagirti instruktorių Andriejų, kuris padėjo susitvarkyti su baime kelyje ir judėti pirmyn. Esu dėkinga visam kolektyvui. Ačiū Jums !
Labai puiki mokykla, nuostabus instruktoriai, egzaminas islaikytas is pirmo karto!!! Labai jums dekoju visai jusu komandai :)
Rekomenduoju vairavimo instruktorių Antaną Kaune. Aiškina ir rodo tol kol pasidaro aišku :) Mokina tikrąją to žodžio prasme, aiškiai, ramiai, ir sistemingai. Džiaugiuosi pasirinkusi Rigvedą :)
Didžiausias ačiū instruktorei Rūtai už profesionalumą, kantrybę, gebėjimą aiškiai išaiškinti, taip pat už puikų humoro jausmą ir palaikymą. Draugiškas ir malonus personalas, įdomios teorijos paskaitos.
Esu labai nusivylusi sia mokykla, vadybininkemis, ir instruktoriais.Jokio zmogiskumo, informavimo, profesionalumo, uz padarytus ju nesusipratimus elementariausio atsiprasymo nesulauksi!Tikrai nerekomenduoju niekam!!!Kaunas.
Nuoširdžiausias Ačiū keliauja instruktoriui Petrui Andriejūnui (Šiaurės pr.), puikus žmogus, kuris savo darbą atlieka nepriekaištingai! Jo dėka man pavyko išlaikyti Regitros praktinį egzaminą iš pirmo karto!
Esu labai dėkinga Eigulių Rigvedos vairavimo mokyklos komandai, kuri mane puikiai paruošė ir išmokė vairuoti. Teorijos pamokos, kurias vedė dėstytojas Mantas buvo be galo įdomios, linksmos ir produktyvios. Taip pat instruktorius Andriejus turėdamas geležinę kantrybę išmokė mane vairuoti kelyje ne tik saugiai bet ir drąsiai. Visiems norintiems išmokti vairuoti REKOMENDUOJU rinktis tik šią mokyklą !
Puiki vairavimo mokykla, rekomenduoju ir dėkoju geriausiam instruktoriui Mantui Juškauskui!! Jei jau mane išmokė vairuot, tai bet ką išmokins :D viską labai aiškiai ir ramiai išaiškina, tam tikruose situacijose leido mąstyti pačiai, o ne pasakinėjo ką daryti, taigi instruktorius be galo kantrus, dėmesingas ir malonus žmogus. Tikrai labai rekomenduoju šį instruktorių ir vairavimo mokyklą:))
Dėkoju instruktoriui Petrui iš Šiaurės prospekto! Puikus instruktorius, matosi, kad myli savo darbą bei stengiasi išmokyti maksimumo. Rekomenduoju!
labai ačiū Kęstučiui P. iš Kėvės pr. Kauno.
Labai malonus, profesionalus, teisingas žmogus. REKOMENDUOJU.
Ačiū Jam. Linkėjimai. :)
Vakar eidama apsnigtu šaligatviu ir žiūrėdama į pro šalį važiuojančių mašinų vairuotojus, pirmą kartą pagalvojau, kad pagaliau ir aš esu viena iš jų. Taip keletą minučių ėjau iš Regitros besišypsodama. Už tą šypseną esu be galo ir krašto dėkinga Rigvedos (Vytauto pr.) kolektyvui: pirmiausia vadybininkei Guodai už šypseną ir konsultacijas, teorijos mokytojai Vaidai už išsamų ir aiškų teorijos dėstymą, instruktoriui Virginijui, kuris po truputį įtikino, kad galiu sėsti prie vairo, davė pradžią mano važinėjimams, o LABIAUSIAI DĖKINGA instruktorei (dabar jau kaip draugei, psichologei, gyvenimo būdo guru :-)) AUDRONEI už jos palaikymą, kai pati savimi netikėjau, už jos padrąsinimus, už jos pasidalinimus patirtimi, už paplepėjimus, už kantrybę ir už tai, kad ji buvo kartu visą tą laiką, kol aš pagaliau tapau "žalias lapas". Ačiū Rigvedos Direktoriui, kad turi surinkęs nuostabų kolektyvą. AČIŪ JUMS VISIEMS ir gražių švenčių.
68 metų senjora Kristina -
esu labai dėkinga Rigvedos (Vytauto pr. 57) komandai, padėjusiai išsipildyti didžiausiai gyvenimo svajonei - vairuoti automobilį: vadybininkei Guodai - už paskatinimą ir palaikymą; teorijos dėstytojai Vaidai - už kompetenciją, konkretų, aiškų teorinių žinių pateikimą; šauniai vairavimo instruktorei Audronei - už kantrybę, kantrybę ir dar kartą kantrybę ! Nuostabus žmogus, tapome draugėmis. Rekomenduoju ! Jei išmokė vairuoti mane - patikėkit, ji viską gali !
Aš išlaikiau ! Važiuoju !
Super ! Profesionalumas, atsakingumas, supratingumas ! Vairavimo mokykloje gavau visas geriausias žinias, pradedančiajam vairuotojui. Pačios mokyklos atmosfera yra labai jauki, visi priima ir išlydi šiltai su šypsena. Dar norėčiau parekomenduoti instruktorių Petrą, nenusivilsite tikrai
Didžiausios rekomendacijos norintiems išmokti puikiai vairuoti ir įgyti vairuotojo pažymėjimą ! Mokintis vairuoti pradėjau nuo visiško nulio, tačiau tai nesutrukdė man išmokti gerai vairuoti. Suprantama, kad ne visi gimsta mokėdami todėl savo vairavimo įgūdžius reikėjo pasitobulinti nusiperkant papildomų vairavimo pamokų. Labai džiaugiuosi savo sprendimu būtent todėl, kad egzaminas Regitroje pavyko išlaikyt iš pirmo karto ! Taip pat noriu padėkoti instruktoriai Editai, kuri visada atsakys į rūpimus klausimus ir užpildys visas spragas, norint išmokti nepriekaištingai vairuoti. Beje mokiausi Eigulių filiale, puikus personalas. Ačiū !!!
Rekomenduoju ! Įdomios teorijos paskaitos, diskutavimai, situacijų analizavimai. Praktinius užsiėmimus turėjau su instruktoriumi Andriumi. Puikus savo srities žinovas ! Džiaugiuosi pasirinkusi Rigvedą.
AČIŪ !!!
Ilona 2018-08-17 13:32:04
Ačiū ! Vakar regitroje išsilaikiau vairavimo egzaminą iš pirmo karto ! Mokiausi pas instruktorių Nerijų Ruka. Profesionalumas, kantrumas ir sugebėjimas išmokinti nemokantį. Ruošiantis egzaminui regitroje instruktorius puikiai išaiškindavo daromas klaidas, sugebėdavo prisitaikyti prie esamos situacijos ir kantriai mokindavo. Rekomenduoju visiems !
koks noras permusti ? tai rasykit kaip is tikruju!!!!
Džiaugiuosi, kad mane mokė instruktorė Edita. Empatiška, profesionali, kantri..... Labai ačiū.
Laikiau vairavimo teises Rigvedoje, Krėvės filiale. Dėstytojas Marius - puikus, kantrus mokytojas, viską išaiškindavo, kilus klausimams visada į juos atsakydavo. Taipogi labai rekomenduoju Rigvedos instruktorę Iloną. Man labai pasisekė, jog iš karto papuoliau pas puikę savo srities žinovę. Labai ramiai, aiškiai ir kantriai paaiškindavo ką daryti. Buvo rami, tačiau reikli. Iš pirmo karto išlaikiau praktinį vairavimo egzaminą Regitroje. Ačiū Rigvedai!

Mokymo centras "ADPILIS"
Vairavimo mokymai/Darbų sauga/Laivavedžių mokymai

Adresas: Svajonių g. 34-3, LT-10100 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo sauga; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
VAIRAVIMO MOKYMO PASLAUGOS Rengia vairuotojus pagal visas 95 kodo programas. A, A1, A2, B, BE, C, CE, D kategorijų vairavimo kursai Vilniuje, papildomos vairavimo pamokos ir mokomieji kursai eksternu. Siūlome individualius jūsų poreikius atitinkantį pamokų tvarkaraštį, dėstome lietuvių ir rusų kalbomis, naudojame...
SDG akademija
Vairavimo mokymas

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
Vairavimo mokyklos ,,SDG akademija” instruktoriai ir mokytojai padės TAU išmokti Kelių Eismo Taisykles bei įsisavinti saugaus ir teisingo vairavimo paslaptis. Kada registruojiesi, šiandien ar rytoj? Tik nepavėluok, tapk puikiu vairuotoju, išmok už vairo jaustis saugiai bei užtikrintai. “SDG akademija” teikiamos...
ARV-Auto
Vairavimo mokykla

Adresas: A.Mickevičiaus g. 52-18, LT-44244 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
UAB „ARV-Auto“ – siūlome Jums profesionalias vairavimo mokymo paslaugas, nes mes: įvertinti Susisiekimo Ministerijos, kaip GERIAUSIA VAIRAVIMO MOKYKLA Kaune ir visoje Lietuvoje per metus sėkmingai paruošiame daugiau nei 6000 įvairių kategorijų vairuotojų ir kvalifikuotų vairavimo specialistų 27-ių metų patirtis...
"Linavos" mokymo centras
Adresas: Jankiškių g. 41, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
CENTRO TEIKIAMOS PASLAUGOS: 95 kodas – tai vairuotojų, vežančių krovinius ir (ar) keleivius, pradinė profesinė kvalifikacija ir periodinis profesinės kvalifikacijos tobulinimas. Transporto vadybininkų kursai – skirti asmenims suteikti reikiamų žinių pasiruošti profesinės kompetencijos egzaminui, kuris laikomas...
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centras
Adresas: Maironio g. 11, LT-44298 Kaunas.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centre vykdomi mokymai: vairavimo mokymo kursai B, C, CE, D1, D kategorijoms įgyti. Papildomas vairuotojų mokymas, papildomi vairuotojų mokymo kursai po teisės vairuoti atėmimo bei pradedantiems vairuotojams pažeidus taisykles. ADR kursai, pradinė kvalifikacija 95 kodas...

"Žalgiris" - "Fenerbahče" 1:2
"Žalgiris" - "Fenerbahče" 1:2 04-23 22:01
Kauno "Žalgiris" antradienį Kaune prarado įgytą "namų aikštelės" pranašumą "Eurolygos" ketvirtfinalyje su Stambulo "Fenerbahče". Kauno klubas antradienio vakarą pralaimėjo 57:66 (19:15, 15:16...
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%