Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rigveda, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rigveda

Atsiliepimai apie Rigveda, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Rigveda, UAB

Pasirinkau instruktorių Petrą ir tikrai nesigailiu. Puikus instruktorius, puikiai moko, puikiai aiškina, draugiškas ir motyvuoja. Tikrai rekomenduoju besiruošiant regitros egzaminui!
Labai puiki mokykla, draugiski, kantrus bei zinoma gerai isaiskinantys ir ismokantys instruktoriai, tikrai rekomenduoju!
Papildomiems vairavimams psirinkau instruktorių Petrą ir labai tuo džiaugiuosi! Labai tiksliai aiškina, prisitaiko prie žmogaus ir moka prieiti jam suprantamu būdu. Motyvuoja ir suteikia pasitikėjimo!!
Kestutis 2018-07-11 13:13:35
Besiruošiant regitros vairavimo egzaminuj pasiėmiau papildomų pamokų pas Petrą, tai puikus instruktorius viską paaiškina ir pataria, kaip elgtis tam tikromis situacijomis eisme. Malonu bendradarbiauti, bei šauniai sumotyvuoja prieš regitros praktikos egzamina, kartu užpildėm tam tikras spragas mano vairavime ir štai jau klijuoju klevo lapa ant automobilio:)))
p.s. kreves filialas:)
Pats aukščiausias įvertinimas. Kadangi atsiliepimų daug nusprendžiau pasirinkti Eigulių filialą. Šaunus kolektyvas, informacija pateikta puikiai. Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto ! Rekomenduoju !
Jonas 2018-07-06 01:33:36
Mokiausi Rigvedoje pas Petra Andriejuna - jei norit isvaistyt savo kursu pamokas, didziaja dali laiko pralaukti kol jis pasivaikscios savo reikalais po tualeta, girdeti keiksmazodziu virtine ir tiketis visisko atsainumo i tavo daromas klaidas - rinkites ji. Gaila sugaisto laiko ir pinigu...
Kiekvienas klientas mums yra svarbus, mes reaguojame į kiekvieną kliento nusiskundimą, todėl mums svarbu identifikuoti Jus ir išsiaiškinti susiklosčiusią situaciją, tad susisiekite su mumis individualiai, mes išsiaiškinsime ir imsimės visų įmanomų priemonių kokybiškam vairavimo mokymui užtikrinti.
Labai noreciau padekoti instruktoriui Petrui is Kreves pr.filialo.Labai geras ir nuoširdus instruktorius.Tikrai visiems rekomenduočiau, super!!!Dabar tikrai suprantu kad yra žmoniu atsidavusiu darbui.
Dekoju Rolandui Mockui is silainiu filialo, uz kantrybe ir puku mokyma.
Laikiau vairavimo teises Rigvedoje, Vytauto pr. filiale. Labai rekomenduoju Rigvedos instruktorių Mantą Sirtautą. Man labai pasisekė, jog iš karto papuoliau pas puikų savo srities žinovą. Labai ramiai, aiškiai ir kantriai paaiškindavo, ką daryti ir ko geriau nedaryti. Buvo ramus, tačiau reiklus. Turi puikų humoro jausmą, kuris labai gelbėjo, kai sustresuodavau dėl įvairių kelyje pasitaikiusių nemalonių situacijų. Iš pirmo karto išlaikiau praktinį vairavimo egzaminą Regitroje. Egzaminuojantis instruktorius neturėjo priekaištų mano vairavimui. Šiuo metu jau važinėju po Kauną su savo transportu ir už vairo jaučiuosi drąsiai (žinanti ką daranti). Beveik pusės metų pertrauka neišdildė įgūdžių, kuriuos įgavau besimokydama su Mantu. Maniau, jog reikės daugiau prakaito išlieti besipratinant vairuoti mieste vienai, tačiau jau nuo pirmo prisėdimo prie vairo pajaučiau malonumą vairuojant savarankiškai. Net negalvojau, kad kas nors taip greitai (per 3 mėnesius) sugebės mane išmokyti vairuoti, tačiau užsispyrimo buvo daug. Tad dėkoju Mantui Sirtautui už kantrybę, kurios jam su manim tikrai reikėjo, linkiu neprarasti humoro jausmo bei linkiu sėkmės rengiant būsimus vairuotojus! ;) Taip pat labai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą. Labai draugiška administracija ir instruktoriai.
Noriu padėkoti labai geram instruktoriui Kęstučiui, dirbančiam V. Krėvės filiale. Labai geras, malonus bendrauti. Rekomenduoju!
Kauno V. Krėvės filiale dirbantis instruktorius Kęstutis Puzinas puikiai išmokė, visad išliko ramus, malonus ir šmaikštus. Visiem labai rekomenduoju! Tačiau minėto filialo instruktorius Vilimantas pasirodė labai nemalonus, spaudė gazo pedala man vairuojant ir viršijo greiti.
Labai gera mokykla o ypac geras instruktorius Petras visur padejo visko pamoke! super!
Mokiausi V. Krėvės Kauno filiale. Puiki busimų vairuotojų mokykla. Didelis dėkui instruktoriui Kęstučiui už kantrybę ir pagalbą ruošiantis regitros egzaminui. Išlaikiau iš pirmo karto, AČIŪ DAR KARTĄ ! :)
Norėčiau padėkoti instruktoriui Petrui, dirbančiam Kaune Š.prospekto filiale, už pamokas ir kantrybę. Tikrai buvo įdėta labai daug pastangų, Parodyta daug kantrybės i supratingumo. Pravažiuodami sankryžą ar kokią nors kitą vietą jeigu kažkas buvo nesuprantama tuoj pat buvo atverčiamas popieriaus lapas ir piešiamos schemos, kad suprasčiau ką tuo atveju reikia daryti. Nuoširdžiai galiu sakyti, kad jis tikrai deda visas pastangas, kad mes išlaikytumėm. Tik jo dėka egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Dėkoju !!!
Rekomenduoju Rigvedos vairavimo mokyklą. Kompetentingi darbuotojai tinkamai paruošia egzaminams ir suteikia reikiamą informaciją.
Pati geriausia mokykla. Noriu padėkoti instruktoriams uz puikų darba.
Viskas super. Malonūs instruktoriai. Viską išlaikiau iš pirmo karto. Rekomendavau draugams.
Puiki vairavimo mokykla. Teorijos mokytojas Mantas labai gerai dėsto paskaitas. Vairavimo instruktorius Petras puikiai paruošė egzaminui regitroje. Rekomenduoju rinktis šią vairavimo mokyklą !
Mokiausi V.Krėvės filiale. Rekomenduoju instruktoriu Petra. Viska puikiai išiaiškina, labai kantrus ir geras instruktorius.
Sveiki, tikrai pagirtina mokykla, puikiai padeda pasiruošti regitros egzaminams.Ypač norėčiau padėkoti instruktoriui Kęstučiui, puikiai padėjo pasiruošti praktiniam važiavimui regitrai.Pagirtinas instuktorius.Dėkui Rigvedai!
Dar tik prasidejo kursai, bet mokykla super, dar niekada taip gerai nesijauciau naujoje vietoje, malonus bendravimas, pamoka super praejo, destytojas puikus, rekomenduoju tikrai sia mokykla kas norite laikytis teises, bet bijote....net baime dingo kalbeti pries auditorija, visi draugiskai diskutavome, nu zodziu nesigailiu tikrai del pasirinkimo
Mokiausi Taikos filiale ir esu be galo dėkinga instruktoriui Dainiui Veselkai! Labai geras, kantrus, supratingas ir malonus žmogus. Visada viską paaiškindavo, kad būtų lengviau suprasti net pavaizduodavo vizualiai. Jei dar kada reikėtų rinktis instruktorių, tai net negalvojusi pasirinkčiau Dainių, nes tik jo kantrumo ir profesionalumo dėka Regitrą įveikiau iš pirmo karto!
Norėčiau padėkoti instruktoriui Petrui, dirbančiam V. Krevės filiale, už pamokas ir kantrybę. Taip pat instruktorius Donatas Sikorskas iš Šilainių filialo irgi labai labai geras, kantrus ir profesionalus savo srities žinovas. Ačiū abiems. Ir mokyklinis, ir Regitra išlaikyta iš pirmo karto :)
Dovilė 2018-03-14 18:17:51
Sveiki, mokausi kaune Rigvedoje Kreves filiale. Pasirinkau vairavimo instruktoriu Kestuti, kolkas jis man labai nepatinka, antra kart vaziavau ir pasake kad nieko gero nebus ir pns. Atrodo kantrybes neturintis zmogus. Kas gali placiau apie ji pakomentuot? Mano ispudis nekoks delto galvoju keist instruktoriu. Gal galetume parekomenduoti kuris yra tikrai kantrus ir viska isaaiskina?
As taip pat vazinejau su instruktoriumi Kestuciu. Pradzioje buvau ne kokia vairuotoja, taciau sio instruktoriaus profesionalumo deka nepasidaviau ir egzaminas Regitroje islaikytas is pirmo karto:)
Mokiausi V. Krevės regitros filiale. Teorijos mokytojas PUIKUS, viską išaiškina, bei padeda, taigi labai greit išmokau teorija. Vairavimo instruktoriu pasirinkau Petrą, LABAI kantrus ir šiltas žmogus, visada padrąsindavo, išaiškindavo klaidas iki pačių mažiausių smulkmenų. Jei ir turite vairavimo baimę, jos atsikratysit per keletą pamokų! Asmeniškai noriu jūms Petrai padėkoti ir palinkėti sėkmės!
Mokiausi vairavimo Kaune, V. Krėvės filiale. Tik patys geriausi atsiliepimai apie mokyklą! Labai bijojau vairavimo, neturėjau visiškai patirties, ne kartą buvau sudvejojus, kad gal viską mesti, bet galiu būti dėkinga tik kantriausiam ir profesanaliausiam instruktoriui PETRUI, kurio padrąsinimo dėka persilaužiau, patikėjau savimi ir išsilaikiau teises! Ačiū ir sėkmės darbuose!
Sveiki, pasirinkau Kėdainių regitra nes girdėjau daug gerų atsiliepimų apie ją, ir likau patenkinta, rekomenduoju instruktoriu Juoza, labai gerai viska išaiškina ir išmokina, išlaikiau iš pirmo karto ☺
Rigvedos C CE klausimynas LABAI skiriasi nuo regitros, reiktu atkreipti demesi. Nuvyle mane.
Sveiki, pasirinkau rigvedos mokyklą, kadangi ji buvo arčiausiai namų, V. Kėdės filialas. Pirmą instruktorių pasirinkau Algirdą, tačiau po kelių pamokų jo atsisakiau, nes apie važiavimą į miestą po ketvirtos pamokos nebuvo kalbų. Ėjau pas antrą nuostabų instruktorių Dainių Veselka. Jis dirba taikos filiale. labai geras, kantrus ir įdomus žmogus. Viską norėjau mest šimtą kartų ir tiek pat kartų jis man neleido ir vis motyvavo eiti toliau! Su jo patarimais ir mokymu regitros egzaminą išlaikiau iš pirmo karto! Labai labai didelis ačiū Dainiui už kantrybę! Taigi nepeikite mokyklos jei pasirinkote ne kokį instruktorių! Ne nuo mokyklos pavadinimo priklauso kaip vairuosite ateityje! Esu labai laiminga ir džiaugiuosi, kad pasirinkau kitą instruktorių, dar kartą j didelis ačiū!
Buvusi Nerijaus mokine
2018-02-20 23:29:34 IP 195.14.187.250
As 2018-02-19 12:38:13
Sveiki ar kaskas yra vazinejes su instruktoriumi Nerijumi? Ir Kreves pr Rigvedos Kaune? Gavau si instruktoriu bet nerandu ne vieno atsiliepimo apie ji lb smalsu man
Buvau gavusi instuktoriu Neriju kai pradejau mokytis vairuot. Prisiklausiau graziu atsiliepimu apie puiku humoro jausma ir tt o pradejus lankyt vaziavimus pasivaisejau.

1. Didele “vairavimo” laiko dali praleisdavau sededama masinoj nes instuktorius tvarkydavo savo reikalus pirkdavo sporto papildus snekuciuodavosi su administratore ir panasiai.
2. Ivairiu situaciju paaiskinimo budas bjaurus pavyzdziui yra ne karta teke susidurt su pasakymu “o kas bus jei tokioj situacijoj taip darysi? Bybiene bus!” (Cia be pagrazinimu) taip pat pasakymai “ciupsiu tau uz leskos” ir pan.
3. Instruktorius net nemokino kaip tinkamai “dirbti su pedalais” pavyzdziui vietoj to kad ismokytu normaliai pajudet is vietos ar letai vaziuot ir pan tiesiog reikalaudavo kad nespausciau pedalu leisciau tiesiog masinai riedet kiek ji rieda nuo dyzelinio variklio

Po keliu tokiu pamoku su Nerijum teko ne tik instruktoriu pakeist bet ir papildomai pasimokyt kad uzpildyt tas jo padarytas spragas
Labai rekomenduoju vairavimo instruktorių JURIJŲ!!! (Molo filialas) Itin smulkmeniškas mokytojas, nevengia ir pajuokauti, ir kur reikia - būti griežtas. Jurijus puikiai nupasakoja ko tikėtis iš Regirtos egzamino. Kiekviena pamoka būdavo itin vertinga, kiekvieną minutę išnaudodavom kuo įvairesniems maršrutams, situacijoms, manevrams, mano spragų apie mechaniką pildymui. Mokyklinį egzaminą pas Jurijų išlaikyti buvo nelengva - tai pasisekė tik iš trečio karto (bet prie to prisidėjo ir mano baimės, ir faktas, jog visiškai nevairavau su artimaisiais). Bet tai matau kaip didelį pliusą - po tų trijų kartų Regitrai jaučiausi pasikausčiusi, buvau rami, neturėjau baimės, žinojau ko tikėtis, kokios mano silpnybės. Verčiau jau išaugti baimes su instruktoriumi, nei augintis kompleksus Regitroje:)
Regitros egzamino pirmą kartą neišlaikiau dėl savo žioplumo (egzaminui besibaigiant nepamačiau raudonos), o antrasis kartas ėjosi be baimės ir kaip per sviestą. Esu be galo dėkinga Jurijui, kad išmokė pasitikėti savimi ir kuo mažiau blaškytis.
Beje, mokytis vairuoti pradėjau su Lijana - žmogus puikus, sutarėm gražiai, bet man kaip mokytoja ji buvo per atlaidi, ir stokojanti mechaninio kai kurių dalykų pagrindimo (kas svarbu mokantis vairuoti pačioje pradžioje) ar patirties (ypač lyginant su ilgą stažą turinčiu Jurijumi). Maniau, jog jos mokymo stilius - norma, bet pasiklausiusi draugų kalbų, suvokiau, jog metas keisti mokytoją, jei noriu išmokt nebeilsint kojos ant sankabos :D Taigi, jei kas turite gerą suvokimą apie automobilį, vairuojate su artimaisiais, pažįstat rajonus kur vyksta egzaminai - tada Lijana jums bus tinkama. Bet mano atveju, atėjus mokytis nuo absoliutaus nulio, bei turėdama prastą mechanikos suvokimą ir didelį išsiblaškymą, toks mokymas netiko. Ir nepatikdavo nereti rūkymai mano pamokų aikštelėje metu, bet šiek tiek gailiuosi, kad dėl to nedrįsau pati mokytojos pabart. Tai tiek :)
Puikiai paruošia, instruktoriai malonūs, B kategorija išlaikiau iš pirmo karto.
Labai gera mokymo mokykla, rekomenduočiau instruktorių Gintautą, gerai paruošia regitros egzaminui, labai geras instruktorius.
Begalo džiaugiuosi pasirinkusi šią vairavimo mokyklą, kurioje dirba tikri profesionalai. Didelis ačiū visam personalui, ypatingai mano vairavimo instruktoriui, kurio dėka į vairavimo egzaminus ėjau užtikrinta savo jėgomis ir pilnai pasiruošusi. Visiem, kas nori profesionalumo, bei mokymosi vairuoti be streso - REKOMENDUOJU!
Sveiki mokiausi neperseniausiai "B" kategorija taikos. pr. Ir esu labai patenkintas kadangi labai gerai mmokina pataria. Bet labiausiai patenkintas likau tai vairavimo instruktorium Jonu Jašinsku labai geras geresnio turbūt net nera didelis dėkui jam. :)
Pati geriausia vairavimo mokykla. Mokiausi B kategorija, Kaune, Siaures pr. Maximoje esanciame padalinyje. Is didziosios raides AČiŪ noriu pasakyti paciam nuostabiausiam instruktoriui Nerijui Matulioniui. Atejau niekad nevairavusi, su baime, itampa... Nors man sunkiau pavyko vairavimo igudzius isisavint ir prireike laiko, sis instruktorius su didele kantrybe, palaikymu, visada uztikrinta gera nuotaika padejo prasilauzti. Labai rekomenduoju! :)
Rekomenduoju. Mokiausi Kaune, Krėvės pr. Patį didžiausią AČIŪ norėčiau pasakyti instruktoriui Petrui A.! Atėjau pas šį žmogų turėdama didžiulę vairavimo baimę ir nekokią vairavimo patirtį. Tačiau šio instruktoriaus motyvuojančių istorijų, palaikymo ir šilto bendravimo dėka, po kiekvienos vairavimo pamokos gryždavau su šypsena. Neisivaizduoju iš kur tiek kantrybės pas žmogų… Tikrai, kaip liaudyje sakoma, žmogus dirba iš dūšios. Visuomet padės, patars, paskatins ir neleis pasiduot iškilus sunkumams. Tikrai rekomenduoju. Ačiū dar kartą, Jums, PETRAI !
Sveiki, noreciau pasakyti, kad mano nuomone, geriausias rigvedos vairavimo instruktorius yra Petras, nes jis visada nori padeti tik reik nebijoti klausti, jis turi didele vairavimo instruktoriaus patirti, tik reikia jo klausyti ir klausyti ka sako, ir egamina vairavimo islaikysit be priekaistu!! :)
Kauno laisves al. filiale rekomenduoju Antana :), mokyklini nebuvo lengva islaikyti, bet regitra islaikiau is pirmo karto. Informatyvus mokymas, tik geriausi atsiliepimai.
An 2016-10-04 20:03:09
Mokiausi pas instruktorių Rimantą Stazdą. Prastesnio instruktoriaus jau tikriausiai negalėjau gauti.. Nebuvo dienos, kai netekdavo sustoti dėl jo degalinėje, nuvežti kažkur šiaip, paleisti parūkyti, ką jau kalbėti apie nuolatos nusukinėjamą laiką.. Atrodo, jog išmokyti vairuoti jam mažiausiai rūpėjo.. Dažnai pašiepdavo, pagal jį, aš be jokio paaiškinimo iš karto turėdavau suprasti kaip ką daryti. Dalykas, kurio labiausiai gailiuosi, tai kad nepakeičiau instruktoriaus jau po pirmo vairavimo, nes pasirodė visu gražumu, ką jau kalbėti apie tai, kad jis truko 50 min :) ir visada važiuojant būdavo smagu klausyti, kaip kalba telefonu su Rigvedos administratorėmis ir save teisina dėl nusiskundimų, kurių šiuo instruktoriumi turėjo kiti mokiniai.. neva jis išeidamas į degalinę duodavo mokiniams pasiskaityti teoriją, nors realiai tai buvo tik vieną kartą ir 15.. Kartą kalbėjausi su viena jo mokine, kuri turėjo mane vežti tuo metu, tai ji sakė, jog jai patiko vairuoti iki tol, kol gerb. Strazdas nepradėjo rėkti, nuo to karto ji su baime eidavo į vairavimus. Žodžiu, pritariu ankstesniam atsiliepimui, jog Rigveda tikrai neturėtų didžiuotis šiuo instruktoriumi..
Neikit pas jį niekas. Nebent norit kaip sakant durniu pavoliot ir nieko neismokt. Man jis buvo paskirtas.. Tai pasiklausinejus vieno vaikinuko su kuriuo kartu grupej laikausi teises, pasibaisejau.. Mokinys pasake kad yra vairaves tai iskart vaziavo i gatves.. O vaziavo vos ne instruktorio malonumui (vaziavo iki jo namu, sustodavo kad jis galetu parukyti ir siaip kad galetu reikalus kur susitvarkyti). pasibaisejimas! Uztad rekomenduoju instruktoriu Neriju! Tikrai geras instruktorius.
Mokiausi pas instruktorių Dainių, Kauno Taikos filiale. Neturiu jokių nusiskundimų, tikrai šaunus mokytojas. Labai patiko pamokos, jei kažkur reikėjo daugiau pasipraktikuoti, tam skirdavo daugiau laiko.
Visada viską paaiškindavo, atsakydavo į klausimus ir jo dėka išlaikiau abu egzaminus iš pirmo karto.
Mokiaus Rigvedos mokykloje kaune, taikos pr. fliale. Ir galiu pasakyti tik pačius geriausius atailiepimus. Mano instruktorius buvo Dainius Veselka, ir galiu drąsiai visiems rekomenduoti šį profesionalų mokytoją. Tik jo nuoširdžiu darbu, noru padėti bei išaiškinti mechaninė pavarų dėžė tapo visiškai ne baisi, o egzaminai pavyko iš pirmų kartų. Didžiausias ačiū instruktoriui Dainiui!
Mokytis A kategorijos pasirinkau pas taip visų išgirtą instruktorių Darių. Ir labai nusivyliau. Per vairavimo pamokas, kai turėtų būti užsiimta su vienu mokiniu, tuo pačiu laiku dalyvauja dar trys šio instruktoriaus mokiniai. Liūdna, kai instruktoriui pirmoje vietoje yra pasiimti kuo daugiau mokinių per pamoką, o ne padėti pasiruošti regitrai per kuo trumpesnį laiką.
Sauni mokykla, labai idomios teorijos paskaitos. Rekomenduoju instruktoriu Petra is siaures pr. mokyklos, kuris issamiai paaiskino daromas klaidas ir kaip reikia tinkamai ir ramiai vairuoti.
Rekomenduoju instruktoriu Donata, kuris dirba Silainiu Regitroje. Labai puikus instruktorius, zinanatis savo darba.
Mokiausi pas Vitalij N., ir teko labai nusivilti. Mokami nemaži pinigai, tačiau iš pamokų naudos mažai. Apie trečdalį pamokos sugaišdavome, kol jis parūkydavo ir atsigerdavo kavos bei pasikalbėtų su draugais. Vietoj paskatinimo ar pataisymo gaudavau karčias pastabas, nevengdavo pakelti balso. Esu labai nusivylusi šio instruktoriaus darbu.

SDG akademija
Vairavimo mokymas

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
Vairavimo mokyklos ,,SDG akademija” instruktoriai ir mokytojai padės TAU išmokti Kelių Eismo Taisykles bei įsisavinti saugaus ir teisingo vairavimo paslaptis. Kada registruojiesi, šiandien ar rytoj? Tik nepavėluok, tapk puikiu vairuotoju, išmok už vairo jaustis saugiai bei užtikrintai. “SDG akademija” teikiamos...
ARV-Auto
Vairavimo mokykla

Adresas: A.Mickevičiaus g. 52-18, LT-44244 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
UAB „ARV-Auto“ – siūlome Jums profesionalias vairavimo mokymo paslaugas, nes mes: įvertinti Susisiekimo Ministerijos, kaip GERIAUSIA VAIRAVIMO MOKYKLA Kaune ir visoje Lietuvoje per metus sėkmingai paruošiame daugiau nei 6000 įvairių kategorijų vairuotojų ir kvalifikuotų vairavimo specialistų 27-ių metų patirtis...
Rokauta
Tarptautiniai krovinių pervežimai Europoje

Adresas: Perkūno g. 5, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; importas; logistikos paslaugos; padangos, ratlankiai; transporto paslaugos; vairavimo mokymo paslaugos.
UAB ROKAUTA savo veiklos metus skaičiuoja nuo 1959-1962 metų, todėl vadovaudamiesi savo ilgalaike patirtimi mes teikiame tikrai kokybiškas krovinių vežimo paslaugas ir turime išsikovoję pripažinimą vietinėse bei tarptautinėse rinkose (Europa, Rusija, Baltarusija). Sėkmingam ir saugiam krovinių pervežimui šiuo metu...
Viešoji įstaiga "Linavos" mokymo centras
Adresas: Jankiškių g. 41, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
CENTRO TEIKIAMOS PASLAUGOS: 95 kodas – tai vairuotojų, vežančių krovinius ir (ar) keleivius, pradinė profesinė kvalifikacija ir periodinis profesinės kvalifikacijos tobulinimas. Transporto vadybininkų kursai – skirti asmenims suteikti reikiamų žinių pasiruošti profesinės kompetencijos egzaminui, kuris laikomas...
Mokymo centras "Automobilis"
Adresas: Sporto g. 9, LT-60171 Raseiniai.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos; žemės ūkis, paslaugos.
UAB Mokymo centras „Automobilis“ įkurtas 1989 metais. Tai tiek pirmoji privati vairavimo mokykla, tiek pirmasis kooperatyvas Lietuvoje. Atsižvelgę į tai, jog rajone trūksta kvalifikuotų darbuotojų, pradėjome orientuotis į profesinį mokymą ir 2009 m. gavome pirmąją licenciją - rengti visų kategorijų traktorininkus...

Naujieji Hyster XT serijos šakiniai krautuvai – technika, keičianti požiūrį į darbą! 06-18 17:25
Naujieji HYSTER® XT serijos šakiniai krautuvai - tai išskirtinis galios, greičio, komforto, mažų sąnaudų ir efektyvumo derinys. Esminis XT serijos bruožas - galimybė pritaikyti...
JK pagrasino nesumokėti skyrybų su ES sąskaitos
JK pagrasino nesumokėti skyrybų su ES sąskaitos 07-22 20:13
Jungtinė Karalystė (JK) gali nesutikti sumokėti pažadėtų 44 mlrd. Eur. siekiančios skyrybų su Europos Sąjunga (ES) sąskaitos, jeigu abiem pusėms nepavyks susitarti dėl laisvos prekybos susitarimo...
Vilniuje turėtų atsirasti S. Gedos, Kartvelų, Albanų, Kurdų gatvės
Vilniuje turėtų atsirasti S. Gedos, Kartvelų, Albanų, Kurdų gatvės 07-22 17:12
BNS Vilniuje, pritarus savivaldybės tarybai, turėtų atsirasti rašytojo Sigito Gedos gatvė, taip pat naujoms gatvėms būtų suteikti įvairių tautų pavadinimai.

Ar pritariate progresiniams gyventojų pajamų mokesčiams?

Skoda

Microsoft 106,27 +1,79%