Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rigveda, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rigveda

Atsiliepimai apie Rigveda, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Rigveda, UAB

68 metų senjora Kristina -
esu labai dėkinga Rigvedos (Vytauto pr. 57) komandai, padėjusiai išsipildyti didžiausiai gyvenimo svajonei - vairuoti automobilį: vadybininkei Guodai - už paskatinimą ir palaikymą; teorijos dėstytojai Vaidai - už kompetenciją, konkretų, aiškų teorinių žinių pateikimą; šauniai vairavimo instruktorei Audronei - už kantrybę, kantrybę ir dar kartą kantrybę ! Nuostabus žmogus, tapome draugėmis. Rekomenduoju ! Jei išmokė vairuoti mane - patikėkit, ji viską gali !
Aš išlaikiau ! Važiuoju !
Super ! Profesionalumas, atsakingumas, supratingumas ! Vairavimo mokykloje gavau visas geriausias žinias, pradedančiajam vairuotojui. Pačios mokyklos atmosfera yra labai jauki, visi priima ir išlydi šiltai su šypsena. Dar norėčiau parekomenduoti instruktorių Petrą, nenusivilsite tikrai
Didžiausios rekomendacijos norintiems išmokti puikiai vairuoti ir įgyti vairuotojo pažymėjimą ! Mokintis vairuoti pradėjau nuo visiško nulio, tačiau tai nesutrukdė man išmokti gerai vairuoti. Suprantama, kad ne visi gimsta mokėdami todėl savo vairavimo įgūdžius reikėjo pasitobulinti nusiperkant papildomų vairavimo pamokų. Labai džiaugiuosi savo sprendimu būtent todėl, kad egzaminas Regitroje pavyko išlaikyt iš pirmo karto ! Taip pat noriu padėkoti instruktoriai Editai, kuri visada atsakys į rūpimus klausimus ir užpildys visas spragas, norint išmokti nepriekaištingai vairuoti. Beje mokiausi Eigulių filiale, puikus personalas. Ačiū !!!
Rekomenduoju ! Įdomios teorijos paskaitos, diskutavimai, situacijų analizavimai. Praktinius užsiėmimus turėjau su instruktoriumi Andriumi. Puikus savo srities žinovas ! Džiaugiuosi pasirinkusi Rigvedą.
AČIŪ !!!
Ilona 2018-08-17 13:32:04
Ačiū ! Vakar regitroje išsilaikiau vairavimo egzaminą iš pirmo karto ! Mokiausi pas instruktorių Nerijų Ruka. Profesionalumas, kantrumas ir sugebėjimas išmokinti nemokantį. Ruošiantis egzaminui regitroje instruktorius puikiai išaiškindavo daromas klaidas, sugebėdavo prisitaikyti prie esamos situacijos ir kantriai mokindavo. Rekomenduoju visiems !
koks noras permusti ? tai rasykit kaip is tikruju!!!!
Džiaugiuosi, kad mane mokė instruktorė Edita. Empatiška, profesionali, kantri..... Labai ačiū.
Laikiau vairavimo teises Rigvedoje, Krėvės filiale. Dėstytojas Marius - puikus, kantrus mokytojas, viską išaiškindavo, kilus klausimams visada į juos atsakydavo. Taipogi labai rekomenduoju Rigvedos instruktorę Iloną. Man labai pasisekė, jog iš karto papuoliau pas puikę savo srities žinovę. Labai ramiai, aiškiai ir kantriai paaiškindavo ką daryti. Buvo rami, tačiau reikli. Iš pirmo karto išlaikiau praktinį vairavimo egzaminą Regitroje. Ačiū Rigvedai!
Linkėjimai geriausiai vairavimo mokyklai Kaune ! Mokiausi Eigulių filiale. Jeigu norite būti suprasti ir gauti daug naudingų patarimų tiek teorijos, tiek praktikos atžvilgiu, rekomenduoju šią mokyklą. Didelis mokyklos privalumas, kad ji suteikia galimybę mokytis vairuoti automobiliais kaip ir regitroje, todėl einant laikyti praktinio egzamino nekyla problemų dėl mašinų įvairovės. Taip pat noriu padėkoti instruktoriui Andriui už profesionalumą, mokėjimą paaiškinti ne tik klaidas, bet ir pagirti už vairavimo pamokas. AČIŪ !!!
Didžiausias AČIŪ instruktorei Rūtai iš Kalniečių filialo už kantrybę ir už kokybiškas ir informatyvias vairavimo pamokas. Baigiau mokymus kitoje vairavimo mokykloje, bet nepavyko išlaikyti egzamino Regitroje. Nusprendžiau patobulinti savo vairavimą ir labai džiaugiuosi pasirinkęs Rigvedą. Dar kartą ačiū instruktorei, nes egzaminas išlaikytas, dabar laukiu kol pagamins vairuotojo pažymėjimą.
Džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent Rigvedos mokyklą. Labai kompetentingi vairavimo instruktoriai. Kadangi reikalingos buvo papildomos pamokos prieš Regitrą, norėjau pasipraktikuoti šioje mokykloje. Tikrai nenusivyliau, įgijau dar daugiau praktikos, kuri ir padėjo išlaikyti Regitros vairavimo egzaminą iš pirmo karto. Rekomenduoju, čia dirba tikri profesionalai !
Aistė 2018-11-03 19:27:26
Aš esu labai patenkinta Rigvedos teikiamomis paslaugomis. Bet pats didžiausias AČIŪ instruktoriui Jonui Jašinskui, kuris turėjo daug kantrybės su manimi, kol išmokau važiuoti. Tikrai visiškai nesigailiu savo pasirinkimu dėl vairavimo mokyklos! 100% rekomenduoju :)
P.S. mokiausi Baršausko g. prie molo (KAUNAS) :))
Noriu padėkoti instruktoriui Nerijui Rukui už pagalbą ir rekomenduoti kitiems. Tai labai kantrus ir dėmesingas instruktorius, kuris moka aiskiai ir vaizdziai isaiskinti situacijas. Egzamina Regitroje islaikiau is pirmo karto. Aciu.
Marius 2018-10-13 00:04:32
Nėra blogesnio instruktoriaus nei Arūnas Dūda. Kokio velnio išvis rigveda jį laiko, už ką jam algą mokėti? Už tai kad sėdi ir telefoną maigo? Kas pakliusit pas šitą ******, sėkmės jums, nes tik to jūs ir išmoskit, Balvonas ne instruktorius.
Susisiekite su mumis individualiai, nes mums būtina Jus identifikuoti, siekiant išsiaiškinti susiklosčiusę situaciją, kad galėtume imtis visų įmanomų priemonių kokybiškam vairavimo mokymui užtikrinti.
Puiki mokykla! Rekomenduoju. Didelis dėkui teorijos dėstytojui už išsamias ir įdomias teorijos paskaitas bei instruktorei už kantrybę ir rūpestingumą mokant vairuoti. Už vairo sėdau pirmą kartą gyvenime, labai bijojau pradėti važiavimus. Mažais žingsneliais kopiau aukštyn, pradžioje sekėsi sunkiai, bet žingsnelis po žingsnelio instruktorės dėka šiandien turiu vairuotojo pažymėjimą ir drąsiai dalyvauju eisme jau su nuosava transporto priemone. Teorijos ir praktikos egzaminai Regitroje išlaikyti iš pirmo karto.
Aušra 2018-10-16 21:40:14
Dukra teorijos egzaminus išlaikė iš pirmo karto, bet vairavimo mokyklinio egzamino neišsilaikė net iš antro karto. Todėl darau išvadą, kad instruktoriai nesugeba tinkamai paruošti. Šitos mokyklos nerekomenduočiau rinktis.
Išvada nelogiška. Jeigu jūsų dukra neišlaikė egzamino regitroje tai gal jai truksta daugiau vairavimo įgūdžių ? Tegul pasiima pamoku papildomai pasimokinti. Teorijos neužtenka norint moketi vairuoti. Mokiausi sioje mokykloje ir tikrai rekomenduoju. Visi galvoja, kad gali moketi vairuoti bet ne visi sugeba.
Puiki mokykla, instruktoriai kompetentingi darbuotojai viska ismokina ko gali prireikti baigus mokymus. Teises islaikiau is pirmo karto nuostabi mokykla :)
Mokiausi Kauno V. Krėvės filiale su instruktoriumi Kęstučiu. Labai geras instruktorius, visada aiškiai paaiškina, jeigu nesupranti, parodo vizualiai. Puikiai paruošia regitrai, išlaikiau iš pirmo karto.
Pati geriausia ir profesionaliausia mokykla, ypac noriu padekoti instruktorei Ilonai Nicelienei:* nuostabi mokytoja, labai siltas ir bendraujantis zmogus, visada y vazevimus eidavau su sypsena. Rekomenduosiu... Ir Aciu vadybininkei Rutai.
Labai profesionali įmonė, instruktoriai savo srities specialistai. Norint išmokti važiuoti, kad nekiltu problemu regitroje, eikite į šią mokyklą, pigu ir kokybiška. Asmeniškai norėčiau padėkot instruktoriui Petrui.
Mokiausi c, ce kat.Vilniuje virsuliskiu g.42, labai patiko Rigvedos mokykla, labai gerai ir aiskiai isdestoma teorija, praktikos instruktorius Ricardas Sperskas labai geras specialistas savo srityje yra malonus, kantrus, nekelia balso, aiskiai paaiskindavo vaziavimo klaidas, is tiesu daug ko ismokiau, didelis aciu uz geras praktikos pamokas.
Esu labai patenkinta „Rigvedos“ teikiamomis paslaugomis. Ypač esu dėkinga Kauno V. Krėvės pr. filialo instruktoriui Kęstučiui už kantrybę, pagalbą, gerą nuotaiką, aiškiai dėstomą informaciją ir pastangas, kad mokinys išmoktų ir nebijotų vairuoti. Labai ačiū!
Labai geras instruktorius, iš Eigulių filialo, Virginijus Grybėnas. Ne tik buvo galima rimtai mokintis, bet ir atsipalaiduot. Tobulas viduriukas. To ir reikia norint gerai vairuoti. Nors kartais ir supykdavo, bet sekundžių reikalas, kol vėl pradės juoktis. Tokių instruktorių kuo daugiau. Puikiai buvo galima prisiderint važiavimo laiką, nors jau būdavo ir po darbo valandų. Dešimt balų už mokymus. Labai liūdna, kad išėjo iš darbo. : (
Labai esu patenkinta Rigvedos mokykla (PC Mada, Vilnius), išlaikiau visus egzaminus, be to dėkoju savo instruktoriui Pavelui, tikrai siūlau ji. Suprantantis savo darbą, supranta, kad galima klysti ir tikrai pamoko visko, ko prireiktų egzaminui.
Julij 2018-09-08 12:51:47
Sveiki. Lankiau kursus Kaune, Siaures pr.. Noriu padekoti Petrui. Deja, pavardes nezinau, bet jei pasakysite, kad norite geriausio instruktoriaus vardu Petras, jusu supras
Nuostabus zmogus, labai geras mokytojas, turintis auksine kantrybe ir puiku humoro jausma. Rekomenduoju ji ir linkiu jam didziausios sekmes !!!
Laikau A kategorijos kursus Kaune. sendiena buvo pirmas vaziavimas motociklu tai noriu pasakyti kas neturite savo apsaugu taii geriau nelaikykite nes apsaugos vadinami sarvai suplyse neusisega reikia raisioti su raistelias zodziu beda manau jei daugiau kas parasytu kokiu pastebejimu gal pasirupintu naujais
Didelis AČIŪ instruktoriui Petrui A. iš Šiaurės pr. Rigvedos mokyklos. Puikus instruktorius žinantis savo darbą :)
Mokiausi B kategorijos teisių pas instruktorių Petrą Andriejūną iš Kauno, Šiaurės pr. mokyklos. Tikrai rekomenduoju, nors ir yra labai griežtas, bet mokantis vairuoti tokio ir reikia, nes paskui geriau įsidėmi klaidas, paruošia Regitros egzaminui. Ačiū!
Nuosirdus ACIU instruktoriui Jonui Jašinskui is Taikos pr. Begalo dziaugiuosi patekus pas jus, aciu uz Jusu kantrybe, supratima..Puikus mokytojas, ismoke nuo visisko nulio;) labai labai rekomenduoju!
Rekomenduoju Rigvedos vairavimo mokyklą. Dirba profesionalūs žmonės. Praktinio vairavimo instruktorius Virginijus Grybėnas suteikė pasitikėjimo jausmą ir išmokė puikių vairavimo įgūdžių. Regitroje egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Sėkmės šiai mokyklai.
Vilniuje reklamuojasi kad mokina krautuvais dirbt. Net kainos tinklapy surašytos. Tik pačių kursų Vilniuje nėra. Tačiau ko norėt. Kavenska firma...
Baigiau rigvedos vairavimo mokyklą. Tiek teorijos tiek praktikos egzaminai regitroje išlaikyti iš pirmo karto. Noriu pasidalinti savo patirtimi ir paraginti būsimus vairuotojus mokintis būtent šioje mokykloje. Taip pat norėčiau padėkoti instruktoriui Petrui už gerus patarimus, rūpestį ir supratimą. AČIŪ !!!
Džiaugiuosi kad pasirinkau šią mokyklą. Mokiausi Taikos filiale pas puikų instruktorių Dainių pamokos prabėgo akimirksniu ir Regitros egzaminas įveiktas be jokių problemų ir baimių iš pirmo karto. Tai pat teko važiuoti su instruktoriumi šilainių filiale Donatu taipogi puikus instruktorius didelis AČIŪ jiems už prasmingas pamokas
Esu labai patenkinta pasirinkusi šią mokyklą. Teorijos pamokos buvo labai įdomios, linksmos, viskas suprantamai išaiškinta. Nors už vairo sėdau pirmą kartą gyvenime, baimė vairuot dingo tik atėjus į pirmą pamoką, instruktorius visada suprantamai paaiškindavo visas klaidas, pagirdavo padarius progresą. Regitroje abu egazminus: tiek teorijos, tiek praktikos išsilaikiau iš pirmo karto. Didelis dėkui, tikrai visiem rekomenduoju šią vairavimo mokyklą.
Jei norite NEISLAIKYTI PRAKTINI EGZAMINA REGITROJE, tada kreipkites i NERIJU RUKA !!!
Noriu padekoti Silainiu filialo instruktoriui
ALGIRDUI GRAJAUSKUI.
Mokiausi be streso, nei karto nebuvau aprekta (ko labai bijojau pries pradedant mokymus). Vaziavimai labai patiko, ir pajuokaudavo ir paplepedavo. Viskas profesionalu.
Aciu
Norėčiau padėkoti ir parekomenduoti instruktorių Petrą iš Šiaurės pr. filialo. Puikus, kantrus žmogus, moka išaiškinti situacijas kiekvienam suprantamu būdu, atsižvelgia į mokinio poreikius ir akcentuoja dažniausiai daromas klaidas. Kartu su šiuo instruktoriumi ne tik intensyviai vairuodavome, bet ir smagiai pasijuokdavome.
Norėčiau padėkoti instruktoriui Vitalij iš filialo Šančiuose ir Lijanai iš filialo prie molo. Puikiai išmokino ir smagiai pravedė pamokas. Pati Rigvedos administraciją irgi profesionaliai vygdanti veiklą - padeda, pasidomi, prisiderina. Puiki mokykla.
REKOMENDUOJU vairavimo instruktorių Kęstutį iš V. Krėvės pr. filialo! REGITRA IŠLAIKYTA IŠ PIRMO KARTO! Visų pirma, tai instruktorius, kuris sugebėjo labai aiškiai, su konkrečiais pavyzdžiais, paaiškinti mano klaidas, įvairias situacijas. Visus pratimus aikštelėje ir gatvėje atlikdavome nuolatos, pagrindines Regitros egzaminų vietas Vilijampolėje taip pat naršydavome kiekvieną pamoką. Kęstutis visuomet buvo atviras klausimams, viskas, ko jo paprašydavai, būdavo išpildyta. Automobilyje visada tvyrojo gera nuotaika, nebuvo tokio „nejaukaus“ jausmo, kai yra mirtina tyla, nes instruktorius tikrai nuoširdus, įdomus ir paprastas žmogus. Visuomet rasdavom bendrų temų ir veldavomės į diskusijas :) Kas svarbiausia, jis nei karto nebuvo pakėlęs balso, rėkęs, o tai, mano galva, pradedančiajam vairuotojui yra labai svarbu. Dar vienas geras dalykas - lankstus Kęstučio darbo grafikas. Darbą jis pradeda 6:30, baigia 19:00, tad norimo laiko pasirinkimas yra platus, tik reikia iš anksto susiderinti. Keturis ar penkis vairavimus turėjau 6:30 iš ryto, keldavaus anksti, gatvėje „grūdindavaus“, bet po viso to netgi baigdavau vairavimą šalia savo gimnazijos prieš pat 8:00. Žodžiu, AČIŪ Rigvedai už gerą teorinį mokymą ir geras sąlygas, bet DIDŽIULIS AČIŪ dar sykį perduodamas Kęstučiui, nes į vairavimą ėjau kaip į šventę! :)
Važinėjau su instruktoriumi Petru, begalo puikus ir profesionalus instruktorius. Visapusiškai paruošė egzaminui ir ateities vairavimui. Rekomendavimai ruoštis su juo.
Pasirinkau instruktorių Petrą ir tikrai nesigailiu. Puikus instruktorius, puikiai moko, puikiai aiškina, draugiškas ir motyvuoja. Tikrai rekomenduoju besiruošiant regitros egzaminui!
Labai puiki mokykla, draugiski, kantrus bei zinoma gerai isaiskinantys ir ismokantys instruktoriai, tikrai rekomenduoju!
Papildomiems vairavimams psirinkau instruktorių Petrą ir labai tuo džiaugiuosi! Labai tiksliai aiškina, prisitaiko prie žmogaus ir moka prieiti jam suprantamu būdu. Motyvuoja ir suteikia pasitikėjimo!!
Kestutis 2018-07-11 13:13:35
Besiruošiant regitros vairavimo egzaminuj pasiėmiau papildomų pamokų pas Petrą, tai puikus instruktorius viską paaiškina ir pataria, kaip elgtis tam tikromis situacijomis eisme. Malonu bendradarbiauti, bei šauniai sumotyvuoja prieš regitros praktikos egzamina, kartu užpildėm tam tikras spragas mano vairavime ir štai jau klijuoju klevo lapa ant automobilio:)))
p.s. kreves filialas:)
Pats aukščiausias įvertinimas. Kadangi atsiliepimų daug nusprendžiau pasirinkti Eigulių filialą. Šaunus kolektyvas, informacija pateikta puikiai. Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto ! Rekomenduoju !

Mokymo centras "ADPILIS"
Vairavimo mokymai/Darbų sauga/Laivavedžių mokymai

Adresas: Svajonių g. 34-3, LT-10100 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo sauga; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
VAIRAVIMO MOKYMO PASLAUGOS Rengia vairuotojus pagal visas 95 kodo programas. A, A1, A2, B, BE, C, CE, D kategorijų vairavimo kursai Vilniuje, papildomos vairavimo pamokos ir mokomieji kursai eksternu. Siūlome individualius jūsų poreikius atitinkantį pamokų tvarkaraštį, dėstome lietuvių ir rusų kalbomis, naudojame...
SDG akademija
Vairavimo mokymas

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
Vairavimo mokyklos ,,SDG akademija” instruktoriai ir mokytojai padės TAU išmokti Kelių Eismo Taisykles bei įsisavinti saugaus ir teisingo vairavimo paslaptis. Kada registruojiesi, šiandien ar rytoj? Tik nepavėluok, tapk puikiu vairuotoju, išmok už vairo jaustis saugiai bei užtikrintai. “SDG akademija” teikiamos...
ARV-Auto
Vairavimo mokykla

Adresas: A.Mickevičiaus g. 52-18, LT-44244 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
UAB „ARV-Auto“ – siūlome Jums profesionalias vairavimo mokymo paslaugas, nes mes: įvertinti Susisiekimo Ministerijos, kaip GERIAUSIA VAIRAVIMO MOKYKLA Kaune ir visoje Lietuvoje per metus sėkmingai paruošiame daugiau nei 6000 įvairių kategorijų vairuotojų ir kvalifikuotų vairavimo specialistų 27-ių metų patirtis...
Rokauta
Tarptautiniai krovinių pervežimai Europoje

Adresas: Perkūno g. 5, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; importas; logistikos paslaugos; padangos, ratlankiai; transporto paslaugos; vairavimo mokymo paslaugos.
UAB ROKAUTA savo veiklos metus skaičiuoja nuo 1959-1962 metų, todėl vadovaudamiesi savo ilgalaike patirtimi mes teikiame tikrai kokybiškas krovinių vežimo paslaugas ir turime išsikovoję pripažinimą vietinėse bei tarptautinėse rinkose (Europa, Rusija, Baltarusija). Sėkmingam ir saugiam krovinių pervežimui šiuo metu...
Viešoji įstaiga "Linavos" mokymo centras
Adresas: Jankiškių g. 41, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
CENTRO TEIKIAMOS PASLAUGOS: 95 kodas – tai vairuotojų, vežančių krovinius ir (ar) keleivius, pradinė profesinė kvalifikacija ir periodinis profesinės kvalifikacijos tobulinimas. Transporto vadybininkų kursai – skirti asmenims suteikti reikiamų žinių pasiruošti profesinės kompetencijos egzaminui, kuris laikomas...

Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%!
Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%! 12-17 10:07
Vakarams ilgėjant ir tamsėjant, vis daugiau laiko tenka praleisti namuose, todėl labai svarbu pasirūpinti, kad juose būtų tinkamas apšvietimas. Jauki ir šilta šviesa padeda...
Lietuvos bankas apkarpė BVP prognozę, bet tikisi spartesnio algų augimo
Lietuvos bankas apkarpė BVP prognozę, bet tikisi spartesnio algų augimo 12-19 11:35
Lietuvos bankas nuo 3,4 iki 3,2% apkarpė šių metų BVP prognozę. 2019 metams paliko tą pačią 2,8% BVP augimo prognozę. Tai padaryta įvertinus pasaulines ir šalies ekonomikos tendencijas.
A. Paleckis ir V. Ivanovas suimti tiriant šnipinėjimo Rusijai bylą
A. Paleckis ir V. Ivanovas suimti tiriant šnipinėjimo Rusijai bylą 12-19 11:18
Tirdama šnipinėjimo Rusijai bylą teisėsauga suėmė buvusį prosovietinės organizacijos "Jedinstvo" lyderį, Rusijos pilietį Valerijų Ivanovą bei Socialistinio liaudies fronto pirmininką Algirdą...

Jūs esate..

Texas Instruments 94,54 +2,85%