Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rigveda, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rigveda

Atsiliepimai apie Rigveda, UAB

Mokymo centras

Vienas didžiausių vairavimo mokymo centrų Lietuvoje turintis net 27 filialus!
Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Rigveda, UAB

Ugnė Kučinskaitė
2020-07-03 16:21:00 IP 2e7r3u9i
Pasirinkau mokytis vairuoti Vilniaus “Rigveda” vairavimo mokykloje, nes gavau puikias rekomendacijas apie vairavimo instruktorių Rimą Navicką. Instruktorius buvo labai profesionalus ir puikiai išmokė vairuoti. Mokyklinį B kategorijos vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Labai rekomenduoju rinktis šią mokyklą ir instruktorių Rimą!
Jau senai norėjau parašyti atsiliepimą. Tikrai puiki mokykla. B kategorija laikiau Kaune Vytauto pr. Teorijos paskaitos nuotaikingos :) praktika pas Deividą P., viskas super. aišku po praktikos pamokų reikia ir pačiai įdėti pastangų visas žinias įtvirtinti (praktikuojantis vairuoti su šeimos nariais). Bet teorija iš pirmo karto išlaikyta, praktikos egzaminas iš antro karto, tai laikau puikiu rezultatu! Bet pati patirtis 10 balų iš 10! Rekomenduoju!
Mokiausi B kategorija Rigvedoje esančioje PC Mada pas instruktorių Pavelą. Didžiulis Ačiū už išsamias praktines žinias, argumentuotą kritiką, kuri leido mokytis ir svarbiausia suprasti klaidas, kad netektų jų kartoti. Tai tikrai nebuvo tik pravažiavimai, o nuolatinis tobulėjimas pas puiku savo srities specialistą. Dar kartą Ačiū! Regitroje praktinis vairavimas iš pirmo karto!
Vairavimo mokykla be priekaistu. (Eiguliai). Teorijos destytojas Mantas sugeba taip gerai isdestyti mokomaja medziaga, kad net norisi eiti i kiekviena pamoka, puikus pavyzdziai leidzia aiskiai suvokti galimas situacijas kelyje. Naujas instruktorius Karolis- puikus motyvatorius. Instruktorius atkreipdamas demesi į mano daromas klaidas, aiskino, kaip jų isvengti, suprantamai paaiskino, kaip elgtis tam tikrose situacijose. Be to labai lankstus vairavimo pamokų grafikas. Vienareiksmiskai rekomenduoju sia vairavimo mokykla.
Ačiū Arvydui. Rekomenduoju Arvydą iš Kauno (V. Krėvės pr. filialo) Mokyklinis egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Rekomenduoju kaip specialistą, kuris tikrai žino ką aiškina ir svarbiausia moka tinkamai paaiškinti. Daugiau tokių stiprių ir šaunių instruktorių. Geriausios rekomendacijos !
Rekomenduoju instruktorių Rimą Navicką iš Vilniaus (Savanorių pr) filialo. Jeigu norite išmokti gerai vairuoti, patariu kreiptis į Rimą. Instruktoriaus pasitikėjimas bei savo darbo išmanymas duoda gerus rezultatus. Lankstūs vairavimo grafikai bei orientacija į greitus rezultatus ! Susisiekite su Rimu ir vairavimas taps neatsiejama jūsų gyvenmimo dalimi !
Dažniausiai nieko nerekomenduoju, bet šį kart nesusilaikysiu! Jonas J., pats geriausias instruktorius! Supratingas, nei kart nepakėlė balso, nei kart nenuvertino ir palaikė! Jei kas kada nors klaus pas ką mokintis vairuot, visada minėsiu tą patį varda ! Super, ačiū!
Rigveda, vertinkit šį instruktorių, jis tikrai to vertas!
Ačiū!!!
Esu dėkingas instruktoriui Jonui J. Begalo suprantingas, gerai prisitaikantis prie asmenybės ir galintis paruošti vairuotoją nuo 0 iki 100. REKOMENDUOJU
NUOŠIRDŽIAUSIAS AČIŪ NUOSTABIAM INSTRUKTORIUI
DONATUI SIKORSKIUI iš Šilainių filialo!!!!!
Tokio ramaus, kantraus ir konktretaus instruktorio net svajoti nedrysau :) Aiskiais terminais ir man suprantamais zodziais isaiskindavo iskilusius klausimus, bei visada ramiai paaiskindavo daromas klaidas. Papasakodavo ka reiketu daryti vienokioj ar kitokioj situacijoj. Kaip (ne)Daryt, ir kur reik ideti
daugiau pastangu bei praktikos kad vairavimas butu sklandus :)

I vairavimo mokykla kaip ir daugelis cia ateinanciu uzsirasiau su labai dideliu troskimu ismokti vairuoti...
... Bet deja...
"deka" vienos instruktores pas kuria papuoliau tas noras ir entuziazmas pamazu pradejo dingt, ir norejau i viska spjauti...Nes jauciaus beviltiska, kad sugebeciau sedet uz vairo....

VISA LAIME KAD SUZINOJAU APIE DONATA!!!!
Ir jau po pirmos pamokos pas DONATA as pajutau kaip gryzo noras VAIRUOTI!!! Vos per kelias pamokas pas Donata apie vairavima suzinojau DAUG DAUGIAU nei per tas pries tai buvusias 14 pamoku (pas kita mokytoja)....
DONATO 100% - inio atsidavimo deka net praejus visam karantino laikotarpiui jo suteiktos zinios istrigo atminty ilgam ir net po 2men vairavimo pertraukos REGITRA ISLAIKIAU IS 2 karto!!!

Drasiai ir be dvejones rekomenduosiu Donata visiem kas tik nuspres laikytis teises "Rigvedoje" nes toki INSTRUKTORIU labai sunku rasti!!! ACIU TAU DONATAI!!!
Rigveda - VERTINK TOKI DARBUOTOJA, CIA JUSU PRANASUMAS
Laurynas 2020-06-04 11:16:33
Yra naujai išėjęs įstatymas, įgaliojantis laikyti Regitros teorinį egzaminą be mokyklinio, o pastarasis paliekamas pasirinktinai. Čia ne mokyklos sumanymas, bet valdžios.
Keisk instruktoriu. Ne mokykla bloga o instruktorius nesugeba ismokinti :)
As pas viena 4 ar 5 kart laikiau, pakeiciau instruktoriu + pora papildomu vaziavimu ir islaikiau is pirmo karto mokykla, regitra is 2.
Pirma pamoka pas kita instruktoriu supratau kad as nieko iki siol nemokejau :)
Info 2014-11-13 20:10:52
Matau tik gerus atsiliepimus (kiti turbut istrinami).Tik kazkaip kaip cia yra, kad sioje mokykloje dar galima ir neislaikyti mokyklinio egzamino.Cia jau kvepia komercija, pan. kaip ir kolegijose neislaikant egzaminu.Juk papildomas egzaminas, papildomi pinigai i UAB'o kasa.Jeigu jau ruosiami mokiniai, tai reik paruosti taip, kad egzaminas butu islaikytas garantuotai.Cia imones preztizo reikalas.Musu laikais kai teko mokintis vairuotoju teisiu, net minciu nebuvo neislaikyti mokyklos egzamino.O dabar jau cia daromas "bizniukas".Reiktu pasidometi ar bus galima laikyti egzamina kitoje mokykloje su vair. kursu baigimo dok.
Didelis aciu Andrejumi Gaga už pasitikėjimą savimi, įveikti tai kas atrodo sudėtinga, tampa paprasta, jo pagalba teises buvo išlaikytos, be streso ir baimes, o su pasitikėjimu eiti ir siekti pagarba šitam zmogui, REKOMENDUOJU KIEKVIENAM!!
Didelis Ačiū Artūrui Janutai už kantrybę, rūpestį ir įgytus vairavimo įgūdžius, išsamius paaiškinimus vairavimo metu.Tai instruktorius iš didžiosios raidės AČIŪ!!!!!
Dėkoju A kategorijos instruktoriams Andriui ir Pavelui už kokybiškus mokymus! :) Visiškai nemokėjau važinėti su motociklu, gyvenime esu važinėjęs tik su mopedu, tačiau vyrukai per šiek tiek daugiau nei savaitę visko išmokė, į Regitros praktikos egzaminą atvežė mokyklinį motociklą ir iš pirmo karto IŠLAIKIAU ! Super!!!
Noriu padėkoti instruktoriui Andriejui Gagui (Krėvės ir Šiaurės filialai), išmokino vairuoti nuo nulio :) Instruktorius gerai išmano savo darbą, išsamiai paaiškina, žmogus su humoro jausmu, pamokos praeidavo be streso. Puikiai išmokino vairuoti, dar kartą ačiū Andriejui ir sėkmės! :) REKOMENDUOJU
Džiaugiuosi, kad patekau pas vairavimo instruktorių Andriejų Gagą. Jis dirba Krėvės filiale Kaune ir Šiaurės. Išlaikiau važiavimą iš pirmo karto! Net nesitikėjau, kad bus taip lengva ir smagu. Instruktorius labai jaunatviškas, visada su pajuokavimais, pamokos visada buvo smagios, be jokio streso, bet ir tikrai kokybiškos. Mokiausi ne tik vairuoti, bet ir teoriją pakartodavome. Labai šiltas ir rūpestingas instruktorius. Geriausi linkėjimai jam:)
Didelis ačiū, instruktoriui Andrėjui (iš Krėvės pr.). Keičiau daug instruktorių kol atradau sau tinkamą. Buvau praradusi vilti gauti vairuotojo pažymėjimą, tačiau geros pamokos ir skatinimas priveda link geriausio. Rekomenduoju :)
Noriu pagirti puikius instruktorius, kurie mane paruoše regitros egzaminui. Visada suderintas laikas ir tikrai gerai isaiskinta sistema. (Kartais net nubraizyta ant lapo, kad suprastum iki galo) aciu jums ! Mokiausi Kauno padalini.
Didelis ačiū instruktoriui Audroniui iš Vilniaus Viršuliškių g. filialo, buvo išties malonu mokytis ir tobulėti. Nuolat viską suprantamai paaiškindavo, patardavo bei pagirdavo. Dar karta ačiū už nuostabią pagalbą!
Nuvykus i Vytauto administracines patalpas, sudaryti sutarties buvau labai nemaloniai aptarnauta. Ten buvo trys šviesiaplaukės darbuotojos kurios buvo labai nepatenkintos ir piktos. Sutartį man sudare Gerda Krisciunate Krocienė, kuri buvo labai nemaloni ir pasakė, kad vykčiau i savo filialą kuriame mokausi ir ten pabaigčiau tvarkytis savo reikalus. Nuo tokio atžagaraus bendravimo norejosi kuo greiciau begti is ten. Niekam nerekomenduoju ten eiti ir pati daugiau kojos ten nekelsiu.
Rekomenduoju instruktorių Tomą Gudelaitį, Vilnius, Jasinskio g. filialo. Aš buvau maloniai nustebinta šio instruktoriaus kantrybe bei sugebėjimu paaiškinti nesuprantamus dalykus. Šis instruktorius padėjo įveikti baimę vairuoti bei jo pagalba sugebėjau gerai jaustis kelyje.
Tomas davė labai daug gerų patarimų, todėl išlaikiau visus vairavimo egzaminus- mokyklinio ir regitros, išlaikiau iš pirmo karto!

Taip pat, labai norėčiau pasidžiaugti ir administratorės Karinos darbu, kuri profesionaliai išsprendė įvairias situacijas. Begalo draugiška ir maloni. Kadangi rinkausi tarp kelių vairavimo mokyklų, būtent jos komunikabilumas bei profesionalumas lėme mano apsisprendimą - pasirinkti Rigveda.
Nuostabi vairavimo mokykla! Puikiai viską paaiškina, padeda, visi labai malonūs. Jeigu laikote Alytuje,
Rekomenduoju Instruktorių Liną, puikiai paruošia, išsiaiškina visas klaidas, duoda daug gerų patarimų.
Dėkoju - teises jau turiu !
Puiki instruktorė 2020-02-17 12:10:14
Esu labai patenkinta ir džiaugiuosi, kad turėjau galimybę mokytis vairuoti pas instruktorę Lijaną iš Vilijampolės filialo. Labai gaila, kad ji nemokė manęs nuo pat pradžių, kadangi mokiausi kitoje vairavimo mokykloje. Bet kai pradėjau papildomai važinėti, išmokau daug daugiau negu anksčiau. Į kiekvieną pamoką eidavau su šypsena ir didžiausia motyvacija išmokti kažką naujo
Ačiū Jums labai
Rekomenduoju Genadij iš Druskininkai filialo.Šaunus instruktorius, padeda optimistiškai nusiteikti ir pasitikėti savo jėgomis. Puikiai sugeba išaiškinti kiekvieną situaciją kelyje. Profesionalumas ir didelė darbo patirtis pasijautė jau nuo pirmos vairavimo pamokos. Labai džiaugiuosi gavusi būtent tokį instruktorių. Ačiū už kantrybę ir padrąsinimą :) Busiu dėkinga amžinai :)
Puiki instruktorė
2020-02-17 12:10:14 IP 5ca2sj1n
Džiaugiuosi, kad pasirinkau šią vairavimo mokyklą. Teorinės paskaitos buvo naudingos, įdomios, jų metu nuolat buvo akcentuojama svarbiausia informacija. Vairuoti mokinausi pas instruktorių Andriejų (Krėvės filialas). Esu labai patenkinta jo darbu. Instruktorius visuomet stengėsi produktyviai išnaudoti pamokai skirtą laiką, todėl spėdavome apvažiuoti nemažai maršruto vietų. Pamokos praeidavo be streso, o padarius klaidų - visuomet kantriai ir ramiai paaiškindavo, kaip reikėtų elgtis vienoje ar kitoje situacijoje. Dar kartelį noriu nuoširdžiai padėkoti Andriejui už jo kantrybę, rūpestį, pozityvumą, padrąsinimus bei gerą nuotaiką vairavimo pamokose. Sėkmės jam ir visam Rigvedos kolektyvui!
Aciu labai labai uz geras pamokas ir paaiskinimus instruktorei Editai Sarpalienei. Rekomenduoju tikrai labai gera instruktore
Rekomenduoju Gražinos g. Rigvedos filialą Kaune. Dėka puikaus instruktoriaus Aurimo, pagaliau turiu išsvajotą vairuotojo pažymėjimą! Šis instruktorius labai malonus, ramaus būdo ir puikus mokytojas. Kiekviena pamoka su Aurimu praeidavo labai greitai ir linksmai. Dėka jo, vairavimo egzamino metu, padariau tik 2 klaidas. Ačiū, Jums, Aurimai!
Ačiū Mariui, kad aš tapau vairuotoja. Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto po vairavimo su šiuo instruktoriumi. Rekomenduoju kaip specialistą, kuris tikrai žino ką aiškina ir svarbiausia moka tinkamai paaiškinti. Daugiau tokiu stiprių ir šaunių instruktorių. Geriausios rekomendacijos !
Justinos linkėjimai Taikos pr. filialui
2020-02-02 17:44:59 IP 2e7r3u4e
Visi rašo ir džiaugiasi instruktoriais, o aš noriu pasidžiaugti vadybininkės darbu. Mokinausi viename filiale (neįvardinsiu kuriame) bet jame neįmanoma buvo susikaupti atėjus į kompiuterių klasę, pastovus triukšmas ir buvo kalbėjimas telefonu, iš pažystamos gavau patarimą nuvykti į Taikos pr. esantį filialą. Nuvykus, vadybininkė pasitiko maloniai, gavau leidimą pasimokinti KET testus klasėje. Sprestis testus buvo labai sunku, kadangi buvau visiškai žalia ir sunkiai sekėsi. Vadybininkė vis prieidavo paklausti kaip sekasi, kadangi pamatė, kad sekasi blogai, davė patarimų nuo ko pradėti sprestis testus, o vėliau netgi ir paaiškindavo jeigu būdavo neaišku, sėdėjo su manimi kartu kaip mokytona :) Svarbiausia yra klausti ir nieko nebijoti, teorijos egzaminą Regitroje išlaikiau iš pirmo karto :) labai dėkoju vadybininkei už profesionalumą ir kad neliko abejinga :) deja, bet nepaklausiau vadybininkės vardo... Dar kartą ačiū Taikos pr. vadybininkei :) didžiausios rekomendacijos.
Labai norėčiau tarti didelį Ačiū vairavimo instruktorei Audronei. Visi 15 važiavimų buvo labai rimtai atidirbti, niekada nebuvo pakeltas balsas, visuomet mokėjo paaiškinti ramiai ir aiškiai.. Pamokų su Ja visada labai laukdavau, buvo galima ir pajuokauti ir rimtai pašnekėti. Labai esu jai dėkinga, mokyklinį išlaikiau iš pirmo karto, Regitroje taip pat viskas pavyko, be Jos to pasiekusi nebūčiau. Todėl visiems labai patariu kas eis ar planuoja eiti mokintis vairavimo, tai ši specialiste 10 balų, nesigailėsite nei trupučio. Dar kartą didžiausias Ačiū Jai, nes be jos taip gerai išlaikiusi nebūčiau.
Labai rekomenduoju instruktorių-Virginijų Bakaną (moko su automatine p.d.). Šaunus instruktorius, išmanantis savo darbą, važinėjant nejauti jokio streso, o jei pradedi stresuoti, tuoj pat nuramina, išaiškina kur padaryta klaida ir kaip turėtų būti. Tikrai rekomenduoju, egzaminas išlaikytas Regitroje iš pirmo karto!
Teko mokytis vairuoti su keliais vairavimo instruktoriais, tačiau labiau atsidavusio savo darbui mokytojo nei Andriejus Gagas (iš Krėvės filialo) vargu ar galima rasti. Eilės pas šį instruktorių yra nemažos, kadangi norinčių yra nemažai, ir ne be reikalo. Bet laukimas atsiperka su kaupu. Kiekviena vairavimo pamoka pas šį instruktorių buvo labai informatyvi ir naudinga, bet svarbiausia - išugdytas pasitikėjimas savimi už vairo. Instruktorius iš visų jėgų stengiasi paaiškinti kaip reikia elgtis skirtingose eismo situacijose, duoda daug praktinių patarimų, kurie praverčia ne tik pačiam Regtiros egzaminui, bet ir savarankiškam vairavimui eisme. Taip pat Andriejus yra labai lankstus ir stengiasi kiek įmanoma labiau suderinti vairavimo laikus su mokiniais. Instruktorius niekada negaišta laiko, ir stengiasi atlikti kiek įmanoma daugiau pratimų bei apvažiuoti kuo daugiau vietų. Svarbiausia, kad jis niekuomet nepamiršta pagirti savo mokinių už gerai atliktus pratimus bei manevrus.
Jei norite linksmo, pozityvaus, supratingo, profesionalaus, kantraus mokytojo, kuris rūpinasi kiekvienu mokiniu, rekomenduoju Andriejų, tikrai nepasigailėsite. Ačiū Jam, kad padėjo pasiekti tikslą - sėkmingai išlaikytą Regitros egzaminą!
Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią vairavimo mokyklą, visas mokymosi kursas praėjo be jokių nesklandumų. Mokiausi vairuoti su instruktoriumi Andriejumi. Žmogus pilnai atsidavęs savo darbui, išnaudoja kiekvieną minutę ir stengiasi kiek įmanoma labiau padėt mokiniams. Vairavimo pamokos būdavo ne tik produktyvios ir naudingos, tačiau ir linksmos. Atmosfera automobilyje visad būdavo gera, jokių pykčių ar rėkimų, instruktorius ateidavo visad geros nuotaikos. Ačiū dar kartą jam už pastangas bei rūpestį ir kad išmokė nuo pačios pradžios vairuoti. Sėkmės Andriejui ir visai Rigvedos komandai.
Aš labai patenkinta, kad pasirinkau būtent "ŔIGVEDA" vairavimo mokykla. Čia dirba tikri profesionalai. Tikrai puiki mokykla, rekomenduoju visiems, kas nori išmokti vairuoti. Esu labai dėkinga instruktorei Editai Sarpalienėi iš eiguliu už jos profesionalumą ir didelę kantrybę, už gerą nuotaiką vairuojant ir už tai, kad padėjo man nugalėti baimę. Niekada nešaukė, viską puikiai paaiškindavo, į visas mano klaidas reagavo ramiai, tik jos dėka išlaikiau egzaminą regitroje. Matosi, kad žmogus tikrai myli savo darbą ir stengiasi dėl mokinių. Širdingai dėkoju ir linkiu sėkmės!
10 balų skiriu instruktoriui Arvydui (su automatine pavarų dėže). Šį instruktorių rekomenduoju todėl, kad tik jo dėka pasiryžau baigti kursus ir išsilaikiau egzaminus Regitroje. Ačiū už palaikymą ir rūpestį.
Mokiausi važiuoti su instruktore Edita (Kaunas, Šiaurės pr.) Jinai tikrai kiečiausia instruktorė. Viską labai aiškiai išaiškina. Po pirmos pamokos su ja išmokau parkuotis. Per sankryžas ir žiedus vežioja iš visų pusių kol tampa viskas aišku. Važiavimai prasideda netoli regitros maršrutų, kad mokinys turėtų daugiau laiko vairavimui. Po vairavimų su ja žinau net kur kokia duobė regitros maršrutuose ir kaip ja pravažiuot :) Milijonas AČIŪ Editai!!! Tikrai rekomenduoju mokytis pas ja.
Patirtis 2019-11-23 11:44:49
Po vairavimo su moterimi instruktore Vytauto pr. filiale pasitikėjimas savimi sužlugo, įtampa vairuojant, ašaros namie. Papildomoms pamokoms pakeitėme instruktorių - radome pagal rekomendacijas Aurimą iš Gražinos g. filialo. Nuostabi patirtis - profesionalumas, kantrybė, didelis noras padėti mokinei. Reabilitavo pasitikėjimą savimi kelyje, patarė, motyvavo. Šis instruktorius labai mylintis savo darbą! Nesinervinkite mokindamiesi - labai svarbu pasirinkti puikų instruktorių nuo pat pradžių!
Koks moters vardas jei ne paslaptis?
Šauniausias vairaivimo instruktorius Jonas Jašinskas ! Instruktorius be galo pedagogiškas ir mandagus. Turintis neišsenkančią kantrybę, nepaisant to kiek kartų klaustum visada bus atsakyta į visus klausimus. Vairavimo pamokos tikrai nesukels įtampos, nes Jonas visada užkrečia gera nuotaika. Rekomenduoju !
Gruodzio viduryje suzinojau, kad nuo sausio vidurio man reikes tureti ADR pazymejima. Pagalvojau gerai, kokios problemos:). Pasukau i ARV auto. Atsiliepusi mergina pasake, kad renkama grupe gruodzio 17 dienai. ir ji man pasuks gruodzio 16 diena ir patvirtins kuria valanda prasides ADR kurso mokymas. Skambucio nesulaukes visa diena, vakare pasukau pats. Mergina pasake, kad pamirso man pasukti, o mokymo kursu nebus, nes nesurinko grupes, jug sventinis laikotarpis... Susinervaves pasukau i Rigveda mokymo centra. Atsiliepusi Guoda pasake, kad ADR mokymo kursas prasidejo siandien, galit atvaziuoti ir pradeti mokytis. Taip buvau isgelbetas is susidariusios padeties, nes sausio 12 diena turiu tureti ADR pazymejima ir buti uzsienyje. Taip sekmingai baigiau mokymo kursa, issilaikiau egzamina VKTI ir gavau pazymejima.
Labai didelis aciu Guodai uz nuosirdzia pagalba ir sazininguma.
Aciu destytojui Ricardui.
Linkiu visiems Rigveda mokymo centro darbuotojams geru, laimingu 2020 metu, sekmes!
Esu labai dėkingas šiai vairavimo mokyklai už kokybiškai suteiktas žinias. Tikrai visiems rekomenduoju ! Taip pat labai norėčiau padėkoti instruktoriui Mantui už kantrybę, profesionalumą ir gerą nuotaiką mokant vairuot. Visiems rekomenduoju šį instruktorių !!!
Didžiausias AČIŪ instruktoriui Dainiui, kurio dėka išsilaikiau egzaminus. Labai džiaugiuosi, kad teko važinėti su šiuo instruktoriumi, turbūt net neįsivaizduoju kas gali būt geriau ! Ačiū už kantrybę, visada malonų bendravimą ir palaikymą. Mokydamasis vairuoti visų pirma šioje mokykloje gauni žinias o kartu ir daug gerų emocijų ir sunkus darbas tampa malonus. Nuoširdžiai rekomenduoju.
Jei ateinate MOKINTIS vairuoti, o neieskoti su tuo nesusijusiu plepalu, jei norit gauti praktiniu ziniu, taip pat komfortabiliai jaustis vairuojant nesirinkite instruktores A.Rudokienes is Vytauto pr filialo, tiesiog negaiskite laiko. Susigadinsite nuotaika ir prarasit nora vazineti.
Labai noriu padėkoti Rigvedos (MADA, Viršuliškės) darbuotojams už puikų darbą!!!. Didelis ačiū pačiam pačiausiam vairavimo instruktoriui - Audroniui L. Visada supras ir patars. Be galo šiltas, kaip mokytojas ir žmogus. Niekada nepamiršiu Jūsų indelio - šaunių, motyvuojančių frazių, pastabių replikų ir "linksmų plaučių"! :)
Vairavimo kursus mokiausi eksternu. Noriu padėkoti instruktorei Rūtai, tai nepaprastai nuoširdus, draugiškas, malonus ir gerą humoro jausmą turintis žmogus. Nors išmokti vairuoti tikrai nebuvo lengva, bet su instruktorės pastangomis viskas tapo įmanoma. Teises Regitroje išsilaikiau iš pirmo karto. Rekomenduoju instruktorę Rūta ir puikią vairavimo mokyklą Rigvedą.
Dziaugiuosi pasirinkus butent sia vairavimo mokykla. Paruosimas egzaminams 100%.Atskiras, bei Didziausias Aciu, instruktoriui Audroniui :) !!! (Virsuliskes, Savanoriu pr.)Tai netik Geras Zmogus is didziosios raides, bet ir puikus savo srities specialistas, kuris netik ismokys gerai vaziuot "nulinuka", bet visuomet patars, padrasins, paskatins, palaikys, pasidalins savo patirtimi, aiskiai isdestys visus niuansus ir niekuomet nepakeles balso, ramiai ir aiskiai viska pakartos.ACIUUUUU Audroni - Jus vienas Geriausiu mokytoju :)
Baigiau ARV auto vairavimo mokykla, esu visiskai nepatenkinta ju neprofesionalumu, nenoru isaiskinti situacijas kelyje, del to nepavyko islaikyti egzamino regitroje.Taciau nusprendus pasiimti keleta pamoku RIGVEDOS vairavimo mokykloje likau labai patenkinta, viskas isaiskinta, instruktorius geranoriskas, kantrus ir be abejo mylintis savo darba!! 100 procentu rekomenduoju RIGVEDA!!
Labai dėkoju instruktorei Editai už pamokas, kurių metu įgavau daug žinių ir išgirdau naudingų patarimų. Labai puiki ir maloni moteris, puikiai viską išaiškina, pasako klaidas. Rinkdamiesi šią instruktorę nepasigailėsit ! (Mokiausi Šiaurės pr.)
Pats geriausias instruktorius kokį man teko sutikti - Nerijus. Tik jo pagalba pavyko išlaikyti teises. Paprastas žmogus, bet nepaprastas instruktorius. Aiškiai, suprantamai ir tiksliai paaiškina. Tai labai kompetentingas, turintis daug patirties ir kantrybės žmogus. Puikus mokytojas. Rekomenduoju visiems !
Lina 2019-11-14 09:20:28
Labai rekomenduoju Andriejų iš Šiaurės pr. filialo! Be galo žmogiškas, kantrus, rūpestingas ir atsakingas mokytojas. Visada atsižvelgia į tavo norus, sudaro skirtingus maršrutus, kad pamokos metu apvažiuotum kuo daugiau vietų, kurios gali būti egzamine. Niekada nesinervuoja, viską aiškina kantriai, aiškiai ir, apskritai, su juo kiekviena pamoka yra labai smagi ir maloni veikla. Atėjau be gerų vairavimo įgūdžių, dabar važiuoju be priekaištų, svarbiausia, drąsiai ir pasitikinčiai. Jeigu norite kokybiškų pamokų, reikalus, bet supratingo ir gebančio puikiai išmokyti, mokytojo ir malonaus laiko mokinantis, rinkitės Andriejų! Be galo jam dėkinga, nes tik jo dėka dabar turiu teises, o vairavimas siejasi tik su geromis emocijomis :)
Sveiki gal zinot koki instruktoriu ar instruktore gera su automatine pavaru deze.

Kelių direkcijos vadovo atleidimas atrodo kaip politinis susidorojimas – Prezidentūra 07-03 20:09
Susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus sprendimas atleisti Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) vadovą Vitalijų Andrejevą atrodo kaip politinis susidorojimas, šis žingsnis kelia dar...
Nepriėmė nagrinėti "Achemos grupės" bendrovės ieškinio "Klaipėdos naftai"
Nepriėmė nagrinėti "Achemos grupės" bendrovės ieškinio "Klaipėdos naftai" 07-03 18:26
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) nepriėmė nagrinėti "Achemos grupei" priklausančios naftos produktų krovos bendrovės Krovinių terminalas ieškinio "Klaipėdos naftai", kuriuo Krovinių...
Draudimai ir ribojimai atvykti į Lietuvą iš Švedijos, Rusijos, Baltarusijos, JAV 07-03 18:18
Nuo pirmadienio koronaviruso paveiktomis bus laikomos 58 šalys, tarp jų – Baltarusija, Rusija, Ukraina, Švedija ir Jungtinės Valstijos, skelbiama penktadienį sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Cisco 45,63 -0,93%