Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rigveda, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rigveda

Atsiliepimai apie Rigveda, UAB

Mokymo centras

Vienas didžiausių vairavimo mokymo centrų Lietuvoje turintis net 27 filialus!
Parašyk savo nuomonę apie Rigveda, UAB

Noriu pagirti instruktorių Deividą, nes niekada nebuvo nereikalingai pakeltas balsas, sukeltas papildomas stresas (apie ką girdėjau praktiškai iš visų aplinkinių, jog, kad ant tavęs rėkia vairavimo metu yra įprasta); į visas nuolat besikartojančias mano klaidas buvo reaguojama ramiai, vėl ir vėl pakartojant taisyklę, kurios nesilaikiau vienu ar kitu atveju. Visada jaučiausi patogiai, iš instruktoriaus pusės į nieką nebuvo žiūrima atmestinai, viskas visada vyko tvarkingai. Kad man, perdėto jautrumo žmogui, nenuriedėjo nei viena ašara pasako daug:D Labai rekomenduoju - kantrus, ramus žmogus.
Danielė Stelmokienė
2020-12-22 00:13:25 IP 2e7r416e
Mokiausi Kaune, Laisvės al. Filiale. Labai norėčiau padėkoti instruktoriui Virginijui! Nuostabus instruktorius, labai geras mokytojas, begalo kantrus ir dėmėsingas. Labai gerai ir svarbiausia ramiai išaiškina klaidas. Kiekvieną pamoką įgydavau begalo daug žinių! Rekomenduoju visiems, jeigu norite gero, kantraus ir begalo nuostabaus instruktoriaus, su kuriuo pamokėles baigtumėte su plačia šypsena ir be streso! Labai esu dėkinga Jums, Virginijau!
Labai noriu padėkoti Ukmergės RIGVEDAI, čia dirba tikrai nuostabūs žmonės.
Didelis AČIŪ dėstytojui kuris taip puikiai išmokė teorijos pamokos, tikrai nebuvo liūdna per pamokas pas jį ir šauniai dėsto.
Didelis AČIŪ instruktoriui Gintarui Tūšui už kantrybę, bei geras pamokas, kurias važinėjome kartu, tikrai gerai išmokė ir viska paaiškino. Rekomenduoju šitą mokyklą vairavimo ir instruktoriu Gintarą Tūšą!
Nuostabi mokykla, pasirinkdama šią mokyklą visiškai nenusivyliau, o ypač labai didelis Ačiū instruktorei Laimai iš Baršausko gatvėje esančio Rigvedos filialo. Vairuodama su instruktore nejaučiau jokios baimės ar streso, visada puikiai paaiškindavo, kas mano nuomone yra svarbiausia. Į kiekvieną vairavimo pamoką eidavau su gera nuotaika nes žinojau kad ir gerai praleisiu laiką, dabar net liūdna kad taip greitai praėjo laikas ir nebeteks kartu pasivažinėti su instruktore. Nuostabi instruktorė, nuostabi ir Rigvedos vairavimo mokykla. Tikrai rekomenduočiau ir kitiems norintiems mokintis.
Patys geriausi atsiliepimai Andriejui G. iš molo filialo. Jis puikiai suteikė man išsamias praktines žinias, išmokė vairuoti nuo visiško 0, visada su kantrybe paaiškindavo klaidas ir niekada nekeldavo balso, bet tikrai pakeldavo nuotaiką savo humoru ir supratimu. Jo dėka niekada nebijojau sėdėti už vairo ir taip pat nebijojau klysti ir klausti. Taip pat visada stengdavosi atrasti patogų laiką, o pamokos praeidavo išties labai greitai. Ne tik nuostabus instruktorius, tačiau ir žmogus, netgi gaila, kad daugiau neteks kartu važinėti. Nuoširdus ačiū jam. Regitra išlaikyta iš 2 karto.
Virginijus Bakanus yra superinis instruktorius, po nesekmingu instruktoriu is ARV pakliuvai pas šį, esu be galo patenkinta! Vairuodama nejauciau jokio streso, jokios itampos, labai viska gerai išaiškina, labai linksmas žmogus, kuo daugiau tokiu instruktoriu! Rokomenduoju visiems!!! Ir tiek mokykla likau labai patenkinta, jus geriausi!
Nuoširdžiai dėkoju pačiam geriausiam instruktoriui - Virginijui Bakanui. Labai nuoširdžiai, nerėkiant ir kantriai aiškina padarytas klaidas. Važiuodamas jautiesi tikrai saugiai ir be baimės, nes žinai, kad šalia tavęs sėdi tikrai savo srities profesionalas! Didelis AČIŪ, kad esate ☺
Didelis AČIŪ RIGVEDOS VAIRAVIMO MOKYKLAI! Labai šaunus kolektyvas! Patiko tiek teorijos, tiek praktikos pamokos. Į mokyklą visada eidavau kaip į šventę. Žinoma, labiausiai norėčiau padėkoti vairavimo instruktoriui Mantui Sirtautui už jo kantrybę, naudingus patarimus, išsamius paaiškinimus, nepiktus pabarimus ir padrąsinančius pagyrimus. Tiesiog super instruktorius !
Didelis ačiū Ilonai Nicelienei!!! Vairavau su instruktore prieš praktikos egzaminą Regitroje. Tobulai išaiškino visas daromas klaidas, paaiškino kaip jų nedaryti ir davė daug naudingų patarimų. Šiai dienai aš jau laikau vairuotojo pažymėjimą rankose. Ačiū instruktorei !!!
Anonimas 2019-04-10 15:07:35
Jau seniai norėjau palikti atsiliepimą apie instruktorių Vitalijų iš Laisvės al. filialo, bet tik dabar prisiverčiau.. Pradėsiu nuo to, kad yra gana grubus, negaili kandžių žodžių ir įžeidimų. Per mano pirmus važiavimus (pradėjau nuo visiško 0) jis rėkė dėl kiekvienos mano klaidelės ir visad kartojo, kad aš neišlaikysiu, tai tikrai paskatino mane jaustis itin blogai, bijoti kiekvieno važiavimo. Beje jis vietoj normalių paaiškinimų ir mokymų visus mano važiavimus nepaleisdavo telefono iš rankos ir tikrai tai nebuvo darbo reikalai, kalbėdavo su draugais apie vakarėlius:) Nuvažiavus į aikštelę mokytis, jis lipdavo parūkyt ir pašnekėt su kolegom, o aš turėdavau mokytis savarankiškai, logiška, kad parkuotis su juo ir neišmokau. Buvo atvejų kada važiavom mano vairavimo metu į plovyklą, ir tiesiog gaišom laiką plaudami automobilį (plovimui būtinybės tikrai nebuvo). Taigi kiek kartų aš jo laukdavau kol jis parūkys tai net nebeskaičiavau, buvo labai sugaištas laikas, išmokau vairuoti labai prastai, praradau pasitikėjimą savimi, nes kas kart girdėdavau, kad neišlaikysiu ir t. T. Beje kiekvienas važiavimas būdavo pakomentuotas, kad vos katik nemiriau, kad vos avarija neįvyko.. :) Taigi niekam nesiūlau rinktis jo, jei nenorit susigadinti sau nervų..
Turėjau vieną pamoką su šiuo instruktoriumi Vitalijumu iš Laisvės al. filialo ir iškart pakeičiau.
Labai grubus, ne taktiškas, žemina. Kabinėjasi prie žodžių, reikalauja atsakyti į jo klausimus. Šneka apie savo kitas "bukas" mokines. Liepė vienai mokytis vairuoti aikštelėje, o pats išlipęs rūkė už kampo ir net nematė ką aš darau. P.S. Jeigu būčiau sumaišiusi gazą su stabdžiu? Kas tada? Nes tai buvo mano pirmas važiavimas.
Niekam tikrai nerekomenduoju Vitalijaus. Nesuprantu kur žiūri vadovybė, nes ne vienas neigiamas atsiliepimas apie jį.
Dabar turiu puikų instruktorių ir džiaugiuosi, kad nieko nelaukusi pakeičiau instruktorių. Laukiu kiekvienos pamokos ir esu motyvuota vairuotis.
Mokinukė iš Laisvės al. Filialo
2020-12-04 16:12:18 IP 28ma2oh7
Džiaugiuosi šia vairavimo mokykla - Rigveda! Ir visiems rekomenduoju! Taip pat noriu pasidžiaugti nuostabiu instruktoriumi Virginijumi Bakanu, kuris mokė mane automatine pavarų dėže! Jei ne šis puikus instruktorius, apie teises nebūčiau net pasvajojus! Kadangi turėjau didelę baimę iš praeitos mokyklos, prieš 2 metus. Tokio suprantingo, žmogiško ir taip gerai išmokančio instruktoriaus dar reikėtų ir paieškoti.. Todėl drąsiai rekomenduoju Virginijų Bakaną! (O jeigu yra baimės vairuot jos neliks nei trupučio :) Vairavimus prisimenu ne kaip kančią, o kaip geriausias 1, 5 valandos, kelis kartus per savaitę, kurių laukdavau už viską labiausiai! Egzaminai visi išlaikyti! 10/10!!
Mantas Bekešius
2020-12-02 12:41:27 IP 2ju3krv6
Esu labai patenkintas dėl suteiktų mokymo paslaugų. Instruktorė Eleonora puikiai paaiškina ir parodo kaip teisingai atlikti pratimus. Svarbiausia be jokio streso, todėl kiekvienos pamokos lauki, kad tik greičiau i įvyktų. Labai ačiū už pagalbą išlaikant regitros egzamina ir malonų administracijos ir instruktorės bendravimą.
SVEIKI NORIU PASIDALINTI SAVO PATIRTIMI SU ŠIA MOKYKLA. NU TAIGI NEREALI MOKYKLA VISŲ PIRMA LABAI GERA KAINA KURSŲ ANTRA TIKRAI TEKO ŽIAURIAI GERAS DĖSTYTOJAS TAIP IŠAIŠKINA KAD NET SKAITYT PRAKTIŠKAI MAŽAI REIKĖJO VISKĄ LB GERAI IŠAIŠKINO MOKYKLOS BILIETAI LABAI STIPREI PARUOŠTI TAI REGITRA IŠLAIKIUS MOKYKLINIUS VIENAS JUOKAS O DABAR SVARBIAUSE NORIU PASIDŽIAUGTI INSTRUKTORE Audrone Rudokiene! IR TIKRAI REKOMENDACIJOS PAČIOS NUOSIRDZIAUSIOS VISŲ PIRMA AIŠKEI IŠAIŠKINA KAIP KĄ DARYTI ANTRA ATSIŽVELGE Į ŽMOGŲ IR PARENKA KOKS BŪDAS YRA TINKAMAS NES NU VISI ŽMONĖS SKIRTINGI IR TOKĮ DALYKĄ GALI MATYTI TIK GERAS MOKYTOJAS JAU NEKALBU APIE TOKĮ PALAIKYMA KUR KARTAIS KAI NORISI VISKĄ MEST VELNIOP BET NE NES SALE SĖDI TAS ŽMOGUS KURIS TIKI TAVIM IR NE VELTUI NES PER TIEK SUKAUPTOS DARBO PATIRTIES IR ATSIDAVIMO IŠMOKYTI O NE PINIGUS LUPTI TAI YRA AUKŠČIAUSIA KLASĖ SPECELISTO. TAIGI AČIŪ ŠITAI MOKYKLAI AČIŪ SAVO DĖSTYTOJUI IR AČIŪ SAVO NUOSTABIAI INSTRUKTORIAI KURI TAIP PUIKIAI MANE KANKINO GYRĖ BARE IR SND AŠ ŠITOS MOKYKLOS IR ČIA DIRBANČIŲ ŽMONIŲ DĖKA ESU LAPAS VALIO!!! DŽIAUGIUOSI IR DALINUOSI SAVO PAČIOS PATIRTIMI.
Viktorija penkovskaja
2020-11-23 14:37:10 IP 2jucb65c
Labai dziaugiuosi pasirinkus Rigveda, Vilnius, Mados filialas. Jo administratore Karina puikiai nuteikia ir suteikia visa reikalinga informacija.Po tokio draugisko priemimo net nebesvarsciau kitu variantu. Teorijos pamokos buvo labai lengvos ir informavija tiesiog puikiai "susifirskino".Prisipazinsiu, kad pirma karta laikydama teorijos egzamina, papildomai nieko net nesimokinau ir deja, bet per savo ziopluma, padariau viena klaudele daugiau nei galima buvo, bet tik per savo ziopluma.Ziniu, kurias igavau tik per pamokas, uzteko ishlaikyti teorijos egzamina tik su dviem klaidom antra karta-viena is ju irgi buvo ziopla;)Ir labai dziaugiuosi savo instruktorium-Radislovu.Puikus mokytojas, viska lengvai ir puikiai paaiskina.Eidama i vairavimo egzamina, net nesijaudinau taip smarkiai ir ne veltui-islaikiau is pirmo karto! Dar karta aciu visai komandai ir neebejotinai rekuomenduoju ir rekomenduosiu RIGVEDA!linkiu sekems ir toliau, nesikeiskit!
Džiaugiuosi pasirinkusi, , Rigvedos'' vairavimo mokyklą.
Ją rinkausi dėl kainos bei pamokų santykio, kuris labai tenkino.
Mokinausi, , B'' vairavimo kat. su mechanine pav. dėže Kaune Krėvės pr. filiale. Pasirinkau kartu su teorinėmis pamokomis, nes nedaug skyrėsi kaina, o ir tos pamokėlės visai patiko.
Jas dėstė Marius. Kaip teorijai jis, mano manymu, tiko. Dėstė aiškiai, ramiai, suprantamai.
Nesupratus, ar užstrigus kažkurioje vietoje, kuo detaliau išaiškindavo, padarydavo pauzes, kad įsisamonintume informaciją.
Vairavimo instruktorių gavau Andriejų Gagą - labai pasisekė vadybininkės dėka (nežinau vardo, nes tuo metu ji buvo pavaduojanti), kadangi neturėjau jokių rekomendacijų ar info apie instruktorius, tad vadybininkės dėka labai labai pasisekė, nes ji pati man jį rekomendavo. Atskiras ačiū jai!
Instruktorius dirba Krėvės ir Šiaurės filialuose, gal jau ir Molo.
Teoriją išsilaikiau iki 7 važiavimo - tad ir pačiai daug lengviau buvo, bet instruktorius visada aiškindavo ir teorinę medžiagą, visada iškilus klausimams atsakydavo kuo aiškiau.
Vairavimo pamokos buvo aiškintos palaipsniui, temomis, stengiantis padaryti kuo daugiau. Tas man labai patiko. Vėliau viską sujungdavom į visumą ir dirbom.
Visada prieš darant kažką papasakodavo, kas bus, kaip reikia daryti ir pan., perklausdavo, ar tikrai supratau, tada darydavome. Padarius neteisingai vėl pasiaiškindavome.
Instruktorius be galo kantrus, labai atsidavęs ir labai stengiasi dėl mokinių, to pasekoje - labai didelis darbas dėl mūsų, o man kaskart palūžus nesustodavo motyvuoti ir varyti į priekį, taip atstatydamas mane į vėžes (tad labai geros psichologinės instruktoriaus žinios :)).
Laukdavau pamokų, nes žinojau, jog jei ir suklysiu, man bus paaiškinta taktiškai, ramiai ir kuo suprantamiau, taip pat instruktorius turi gerą jumoro jausmą. Viskas man labai patiko ir tiko.
Besimokindama su šiuo instruktoriumi išmokau ne tik gerai valdyti mašiną su mech. pavarų dėže, bet ir įgijau nepaprastai daug patirties įv. oro sąlygomis, esant įv. šviesai/tamsai, įv. keliuose bei situacijose, taip jo dėka išsiugdžiau drąsą ir pasitikėjimą savimi.
Reziume -, , Regitros'' vairavimo egzaminas iš pirmo karto!!!
Tik geriausi atsiliepimai apie ANDRIEJŲ (ANDRIŲ) GAGĄ - rašyčiau ir rašyčiau!
Tiesiog klausykitės instruktoriaus ir nepasigailėsit, aš iki dabar netveriu džiaugsmu. :))
Rekomenduoju Pauliną instruktorę iš Laivės filialo Kaune !Praktinį važiavimą išlaikiau regitroje iš pirmo karto.Instruktorė labai dėmesinga, aiškiai viską paaiškina ir išmokina.Rekomenduoju šią mokyklą ir būtent šį filialą!
Didelis ačiū Rigvedos instruktoriui Pavelui (A kat Vilnius). Begalinis ačiū už išsamias žinias, profesionalumą, neapsakomą kantrybę, 100%-inę motyvaciją bei atsidavimą. Niekuomet pamokose nebuvo tik prasivažiavimai, kad išlaikyti egzaminą, visuomet lydėjo patarimai ir nuolatinis tobulėjimas kasdieniam eismui kelyje, visos klaidos ir neaiškumai buvo išaiškinti ir nuolat supratau kaip, kas ir dėl ko nutiko ir ko nereikia ar reikia daryti kitaip. Vienareikšmiškai geriausias instruktorius, kurio tikėjimas, kad viskas bus gerai, ir paskatinimas leido iš pirmo karto pasiekti savo svajonę. AČIŪ Rigveda mokyklai už tokius prefesionalius darbuotojus kaip Pavelas, kurio dėka gatvėje jausiuosinuztikrintai ir saugiai
Puiki mokykla. 100 proc. aiškiai išdėstytos teorinės pamokos ! Kas liečia vairavimus, pradžia buvo sunkoka, todėl nusprendžiau mokytis su automatine pavarų dėže pas instruktorių Rolandą. Ir tikrai nesigailiu. Kantrus, draugiškas, viską paaiškina, visada geros nuotaikos. Mokina metodiškai, turi kantrybės kartoti veiksmus iki kol įsisavini. Ačiū už puikų paruošimą !
Ačiū Rigvedos kolektyvui Barsausko g filialui uz suteiktas B kategorijos teorijos bei praktikos zinias. :) Ypac ačiū Instruktoriui Jonui už kantrybę ir iššaiškinant visas subtilybes kelyje. :) Didelis RESPECT tau, dėkui. :)
Noriu padėkoti Eigulių filialo kolektyvui už malonų bendravimą mokymosi metu. Kadangi esu vyresnio amžiaus atstovė, galiu prisipažinti jog lengva tikrai nebuvo. Pasirinkusi automobilį su mechanine pavažų dėže dar ilgai dvejojau ar sprendimas buvo geras.. bet puikaus instruktoriaus dėka man pavyko išpildyti savo lūkesčius. Nuoširdžiai dėkoju instruktoriui Karoliui už kantrybę ir motyvavimą nepamesti mokslų. Džiaugiuosi ir rekomenduoju šią mokyklą ir instruktorių visiems.
Sutinku 2020-10-06 00:06:03
VISISKAI SUTINKU, ejau praitias metais pas ddariu pats intruktorius kaip ir normalus geras nerekauja nieko bet va beda gauni tas 5 pamokas su manim kaip ir sakei vaziuoja kokie dar 4 mokiniai per visa laika gal is jo gavau puse val patarimu PER VISAS PAMOKAS, o visa laika tai nzn jie ten savo toj palapinei kavute ar ka geria nu vienu zodziu. O apie pratimus tyliu greita vaziavima gavau ant pacio galo gal kokia puse val vaziuot per visas pamokas, i miesta nei kart nevaziavom sako nori i miesta imk papildomas pamokas.
Nasąmonė!!! Jei žioplas esi ir nesugebi įveikti kliūčių aikštelėje, tai tokio ir į gatvę išleist negalima.
Superrrrr instruktoriai!!!! Noriu padėkoti instruktoriui Mindaugui išmokinus C kat. Instruktoriui Vidui CE, Visai A kategorijos instruktorių komandai Ramūnui, Artūrui, Nerijui! O labiausiai instruktoriui Dariui už geležinę kantrybę ir tokią sunkią mokinę, bet Jūs ŠAUNUOLIS!
AČIŪ !
Na liko dar D kategorija, bet manau ir su ja lengvai susitvarkysiu, dėka RIGVEDOS komandos ! ;)
Viskas puikiai! Vilniaus Jasinksio filialo administratorė labai komunikabili ir paslaugi.
Instruktorius Radislav - labai geras mokytojas. Viską paaiškina puikiai, labai kantrus ir tikrai palaiko ir padrąsina.
Tik geriausi atsiliepimai!
Šiandien išlaikiau teises iš pirmo karto !!! ir tik paties geriausio instruktoriaus Andriejaus dėka. Visada pakeliantis nuotaiką, kantrus ir be galo atsakingas instruktorius iš Kauno Krėvės filialo. Tik jo palaikymo ir nuoširdaus rūpesčio dėka sėkmingai išlaikiau vairavimo egzaminą Regitroje. Rekomenduoju tik jį.
Nusivylimas 2017-11-04 19:15:39
Mokytis A kategorijos pasirinkau pas taip visų išgirtą instruktorių Darių. Ir labai nusivyliau. Per vairavimo pamokas, kai turėtų būti užsiimta su vienu mokiniu, tuo pačiu laiku dalyvauja dar trys šio instruktoriaus mokiniai. Liūdna, kai instruktoriui pirmoje vietoje yra pasiimti kuo daugiau mokinių per pamoką, o ne padėti pasiruošti regitrai per kuo trumpesnį laiką.
Aurelija Kučinskienė
2020-09-30 21:04:47 IP 28ma2bm3
Didelis aciu siai mokykloj.Taip pat didelis aciu mokytojai Ausrai is Barsausko g filialo Kaune.Puiki mokytoja, rekomenduoju.
Puikus profesionalus bendravimas nuostabus instruktorius Audronis PC "MADA" filiale,
Didelis AČIŪ šiai mokyklai ir ypač Dariui Zakarauskui už kantrybę ir suteiktas žinias, išsilaikant A kategorijos pažymėjimą.
Kadangi turiu "karčios" patirties, lyginant su kitos mokyklos "mokymu", tai galiu drąsiai teigti, jog Darius yra šios srities Dievas.
Noriu labai padėkoti šauniam kolektyvui “Rigveda” Žirmūnų g., o ypač Bogdanui ir Pavelui už kantrybę, naudingas vairavimo pamokas ir motivaciją! Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto ir dar kartą didelis AČIŪ!
Puiki vairavimo mokykla! Didelis ačiū visam Vilniaus savanoriu pr. ‘’Rigveda’’ mokyklos kolektyvui. Ačiū visada maloniai priimančiai ir palaikančiai administratorei Janinai. Teorijos mokytojui už išsamiai išdėstytą teoriją, lanksčias vairavimo pamokų grafikus.Esu dėkinga instruktoriui Virginijui už žinias, kantrybę, motivaciją. Rekomenduoju visiems!!!
Esu labai dėkinga instruktorei Audronei iš Vytauto pr. flialo, mokytis buvo tikras malonumas, ačiū! :))
Laba diena. Norėčiau padėkoti instruktorei RŪTAI iš Krėvės pr.filialo. Instruktorė puikiai išaiškino esančias taisykles kelyje, turi geležinę kantrybę ir gerą jumoro jausmą. Į vairavimo pamokas eidavau su malonumu, be jokios baimės. Egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Tai instruktorė iš didžiosios raidės. REKOMENDUOJU tik šią instruktorę, nepasigailėsite. Sėkmės kelyje!
Labai noriu padėkoti B kategorijos instruktoriui Vitalij Kačkan (Vilnius). Puikiai geba paaiškinti daromas klaidas, galimas eismo situacijas, pamokos gale visada viską reziumuoja ir duoda naudingus patarimus. Mokymo metodikoje pasitelkia ir puikų humoro jausmą, kurio pagalba tampa žymiai lengviau atsiminti tam tikras situacijas ar savo klaidas. Pamokų laikus suderinti lengva (o prireikus, “aukoja” ir savo laisvą dieną). Net kažkaip gaila, kad pasibaigė visos pamokos. Regitra išlaikyta iš pirmo karto, o gavus pažymėjimą kelyje galima važiuoti užtikrintai. Vienareikšmiškai rekomenduoju šį instruktorių!
Labai noriu padėkoti Rigvedos filialui Krėvės pr. Maloni, ir visada su šypsena vadybininkė Viktorija, atsakė į visus klausimus, ir davė patarimų. Taip pat nuostabus instruktorius Arvydas, parodė visas vairavimo subtilybes, apvažiavome visus maršrutus. Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Rekomenduoju, ir dar kartą ačiū!
Labai labai noriu padėkoti instruktoriui Deividui Petkevičiui (Vytauto pr.) už kantrybę ir demesingumą. Mokytis vairuoti buvo iššūkis, bet viskas buvo labai nuosekliai išaiškinama ir regitra išlaikyta iš pirmo karto! :) Vienareikšmiškai geriausias instruktorius, labai rekomenduoju!!
Patiko! Esu patenkina ne tik filialo vadybininkės Guodos darbu, kuri nuolat pasitikdavo su šypsena, draugiškumu ir akimis, kurios skubėdavo padėti Tau tik priėjus! Praėjusios pamokos pas teorijos mokytoją Mantą buvo nuostabios, pilnos gerų ir realių pavyzdžių. Esu dėkinga ir už nuostabų instruktorių Deividą P., kuris net blogiausius vairuotojus pasirodo išmoko vairuoti, orientuotis kelyje. Nuolat su didele kantrybe aiškina ir analizuoja padarytas klaidas. Visada pasiryžęs pagelbėti ir užmotyvuoti siekti tikslų. Esu laiminga pasirinkus šį filialą ir baigus būtent šią mokyklėlę! Visiems rekomentuoju! Mokiausi Vytauto pr.57.
Superinė vairavimo mokykla su superiniais instruktoriais. Naujas instruktorius KAROLIS (Kaunas, Šiaurės prospektas, Maxima) pasako aiškiai daromas klaidas ((ne)kritinė, kiek, kur, kada ir pan.) ir visada ne tik pasakys kaip jų išvengti, bet ir kartu išbandysite praktiškai. Jo dėka pavyko labiau savimi pasitikėti ir išlaikyti Regitros B kategorijos vairavimo egzaminą. Taip pat, didelis pliusas lanksčiam ir iš anksto derinamam visų pravažiavimų grafikui. Labai ačiū instruktoriui KAROLIUI.
Labai džiaugiuosi pasirinkusi Rigveda. Puiki vairavimo mokykla, ypač instruktorius Rolandas Mockus, kuris buvo be galo ramus ir draugiškas. Puikiai išmokė vairuot ir egzaminą pavyko išlaikyt iš pirmo karto. (mokiausi su automatine pavarų dėže)
Rigveda 2020-07-20 17:12:50
Sveiki, gal galėtumėte prisistatyti, kad galėtumėme patikrinti ar Jūsų pateikta informacija yra teisinga ir išsiaiškinti šią situaciją. Sistemoje Jūsų nerandame.
Tikrai mokykla plauna pinigus. Kimba prie smulkmenų, kad tik perlaikyti praktinį mokyklinį vairavimo egzaminą reiktų. Pinigėlių nori pasirinkti. Mato, jei tik lėtesnis, žmogelis, tuo naudojasi. Gėda!! Kalbų apie Kaune, krėvės pr. esančią mokykla.
Sveiki noriu padekot jūsų mokyklai A kategorijos vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto labai didelis ačiū Dariui Zakarauskui manau vienas iš rimčiausių instruktorių Lietuvoje viska labai aiškiai paaiškina suprantamai ir moko bendros kultūros kelyje dar kartą ačiū tikrai nepramečiau su šita mokykla
Gabrielė 2020-06-26 12:03:08
Mokiausi B kategorija Rigvedoje esančioje PC Mada pas instruktorių Pavelą. Didžiulis Ačiū už išsamias praktines žinias, argumentuotą kritiką, kuri leido mokytis ir svarbiausia suprasti klaidas, kad netektų jų kartoti. Tai tikrai nebuvo tik pravažiavimai, o nuolatinis tobulėjimas pas puiku savo srities specialistą. Dar kartą Ačiū! Regitroje praktinis vairavimas iš pirmo karto!
Galbūt galite pasidalinti numeriu?
Puiki vairavimo mokykla! Labai noriu pasidžiaugti mokytoja Eleonora iš Vytauto pr. padalinio (Vytauto pr. 57, Kaunas). Tikrai nuostabi mokytoja, rūpestinga, tiksliai ir aiškiai viską paaiškina. Eiti į vairavimo pamoką būdavo vienas molonumas! Ačiū jai labai! Tikrai rekomenduoju šią mokytoją, nenusivilsite!
Mokinė Gabrielė
2020-07-22 08:39:12 IP 2e7r3uaj
Noriu pasidžiaugti koks šaunus kolektyvas dirba Taikos pr. Padalyje (Gražinos g.). Instruktoriai nuostabūs, vienas kitą papildo informacijos kiekiu. O vadybininkė Auksė, tai iš vis stebuklas (vardas toks tikriausiai ne veltui duodas) kad ir ką bedarytų, kad ir kaip užsiėmusi bus, paklausus visada ateina paaiškina, jeigu kažkokio nežino atsakymo tuoj pat išsiaiškina, visada su šypsena, tokio žmogaus atsidavimo darbui seniai buvau mačiusi. Rekomenduoju šį padalinį, tikrai nenusivilsite. :)
Didelis Aciu instruktoriui Andiejui Gagui!!! Dirba kreves ir siaures filialai. Puikus zmogus, labai rupestingas, viska isaiskina aiskiai turi daug kantrybes. Pamokos praeidavo be jokio streso. Tikrai rekomenduoju si instruktoriu. Regitros vairavimo egzaminas is pirmo karto islaikytas.
Diana 2020-07-12 02:34:25
Krėvės pr. Rigvedoje dirba labai maloni ir atsakanti į kilusius klausimus vadybininkė Viktorija. Taip pat čia darbuojasi jaunas, nuoširdus, pozityvus, mylintis savo darbą teorijos bei praktikos mokytojas Marius Šakinis. O vat nei vieno gero žodžio negaliu pasakyti apie instruktorių Arvydą... Jeigu tik turit galimybę anksčiau laiko rinkitės kitą instruktorių, sutaupysit ir nervų, ir pinigų. Šis instruktorius turi tokią taktiką: per važiavimus "sedėti" telefone ir tvarkyti "reikalus" nekreipiant dėmesio į tai kaip važiuoji, o egzamino dieną surašyti klaidas, kurių nepasakė per tuos 14 važiavimų, tad jeigu tik yra noro švaistyt pinigus ir remti Rigvedą keliaukit pas Arvydą :)
Puiki vairavimo mokykla! Rekomenduoju instruktorių Liną iš Kauno Šilainių filialo, kantrus, malonus bei naudingų patarimų duodantis instruktorius. Regitrą išlaikiau iš pirmo karto.
Kėdainių Rigvedos komanda pati šauniausia!!! Labai maloni vadybininkė Inga J. Ir puikus instruktorius Gintautas L. Pradedant teorijos pamokomis, baigiant praktika. Nuoširdžiai dėkoju už gautas žinias, kantrybę ir paprastą, bet aiškų mokymą kaip reikia vairuoti! Smagu, kad turėjau galimybę mokintis pas žmogų, kuris tikrai gerai išmano savo darbą ir puikiai perteikią žinias. AČIŪ JUMS!
Ugnė Kučinskaitė
2020-07-03 16:21:00 IP 2e7r3u9i
Pasirinkau mokytis vairuoti Vilniaus “Rigveda” vairavimo mokykloje, nes gavau puikias rekomendacijas apie vairavimo instruktorių Rimą Navicką. Instruktorius buvo labai profesionalus ir puikiai išmokė vairuoti. Mokyklinį B kategorijos vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Labai rekomenduoju rinktis šią mokyklą ir instruktorių Rimą!
Jau senai norėjau parašyti atsiliepimą. Tikrai puiki mokykla. B kategorija laikiau Kaune Vytauto pr. Teorijos paskaitos nuotaikingos :) praktika pas Deividą P., viskas super. aišku po praktikos pamokų reikia ir pačiai įdėti pastangų visas žinias įtvirtinti (praktikuojantis vairuoti su šeimos nariais). Bet teorija iš pirmo karto išlaikyta, praktikos egzaminas iš antro karto, tai laikau puikiu rezultatu! Bet pati patirtis 10 balų iš 10! Rekomenduoju!

Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu
Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu 01-13 11:15
Didžiausias Lietuvoje odontologijos klinikų tinklas siūlo pacientams konsultuotis virtualiai. CLINIC|DPC marketingo vadovė Paulina Šlėvė sako, jog nuotolinis konsultavimo būdas leidžia...
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas 01-11 09:32
Rekvizitai.lt skelbia labiausiai augusių įmonių (AB, UAB, MB, IĮ) sąrašą. Skaičiuojamas 2020.01.01 - 2020.12.31 darbuotojų skaičiaus prieaugis. 1. UAB "Barbora" +795 2. UAB "Biuro" +487 3...
Lietuva perdavė Nyderlandams vadovavimą NATO laivų grupei
Lietuva perdavė Nyderlandams vadovavimą NATO laivų grupei 01-17 17:32
Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų karininkas komandoras Audrius Venckūnas perdavė NATO Nuolatinės parengties priešmininių laivų I-os grupės vadovavimą Nyderlandų karališkojo karo laivyno...

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Western Union 21,93 +1,25%
Keurig Dr Pepper 31,86 +1,01%