Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ride Share, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ride Share

Atsiliepimai apie Ride Share, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Ride Share, UAB

Pastaruoju metu žiauriai suprastėjo servisas. Klientų aptarnavimas telefonu - be rezultatų. Niekom padėti negali apart standartinių frazių.
Akivaizdu, kad įmonei klientai nerūpi, nes nėra nei vieno atsakymo į paliktus atsiliepimus. Žemas lygis!!!
Šiaip paslauga super, kainos taip pat geros, dažnai tenka pasinaudoti paslaugomis, visad renkuosi spark vietoje City bee, bet pastaruoju metu nuvylė. Išsinuomavau automobilį dviems paroms, antrą dieną susiplanavau kelionę, netoli namų yra spark įkrovimo stotelė, norėjau palikti krautis elektromobili. Nuvažiavus į spark įkrovimo stotelę ukmergės gatvėje (prie Rimi), mano automobilio kažkodėl nesikrovė. Šalia stovėjo kitas automobilis ir krovėsi. Paskambinus į Supportą, dirbusi mergina sakė, kad turėtų krautis, bet kažkodėl nesikrauna. Jos vienintelis pasiūlymas buvo nutraukti nuomą ir pasiimti kitą elektromobilį. Tai labai nepatogus ir nepalankus man sprendimas bei sudarė daugybę problemų.
Pirma - visi daiktai mano elektromobilyje, reiktų viską persidėti į kitą,
Antra - aplink nebuvo pakraut: elektromobilių, o mano elektromobilį reikėjo palikti įkrovimo stotelėje, nes negalėčiau užbaigti nuomos, peščiomis tikrai nesinorėtų neštis visų daiktų kelis kilometrus iki laisvo pakrauto elektromobilio
Trečia man dar buvo likę nemokami kilometrai,
Ketvirta man dar liko 10 valandų paros nuoma.
Dėl šio įvykio nusivyliau paslauga, kadangi dėl Jūsų neveikiančios pakrovimo stotelės aš turėjau nutraukti nuomą anksčiau laiko ir iš naujo planuotis savo kelionės laiką. Supporto darbuotoja dėl to net neatsiprašė ir pasakė, kad niekuo negali padėti (mano problemos, kitaip sakant). Labai gaila, o tai buvo viena iš labiausiai patikusių įmonių, ypač per karantino laikotarpį.. :)
Pritariu kitu nuomonei labai żemas klientu patarnavimo lygis. Pacituos istraukas is sutarties ir tiek, tikrai nepakels nei pirsto padeti klientui. Keli atvejai, automobilyje pradejo barsketi pakaba. Pranesus apie gedima jokios reakcijos, nuskaiciavo uz visa para nors naudojausi kelias valandas. Paprasius paskambinti kitam spark varototojui kuris 100% pasikroves stovejo vieninteleje pakrovimo stoteleje. Tai virs espark galimybiu. Ir galiausiai uzblokavo uz tai kad uzbaigiau kelione su raktais nors is karto paskambinau ir paprasiau kad uzrakintu. Vietoj to kad patobulintu savo softa, visu patogumui paprsaciau uzblokuoti, na cia tai jau stovimos ovacijos.
Tikiuosi city bee isples savo elektro parka
Neieško kompromisų, nuskaičiuoja pinigus kada nori ir kiek nori. Labai NREKEMONDUOJU, nes tikrai, įmonė be kompetencijos. Jei nenorite prarasti pinigų, tai net nesiregistruokite, ne pirmą kartą girdžiu, bei patyriau, kad apgauna. City bee nors ir brangiau, bet bent dirba adekvatūs ir supratingi darbuotojai.
Puikūs elektromobiliai ir geros, adekvačios kainos, ačiū už tai!
Visą laiką būvau ištikimas Citybee, bet vakar (26-12-2020) nusprendžiau išmėginti SPARK...
Trumpai tariant, tai buvo pirmas ir paskutinis kartas kai naudojausi jų teikiamomis paslaugomis. Situacija tokia: Pasiemiau mašiną apie ~20:05 ir susigundęs siūloma paros kaina nusprendžiau ir pasilaikyti tą mašiniuką parą, kadangi 27 dieną ryte turėjau reikalų. Ne esmė. Atsiskaitymams internete naudoju atskiras banko sąskaitas (revolut, monesse ir t.t.) patogu, bet dėl saugumo stokos ten nelaikau didelių sumų pinigų. Praėjus ~4 valandoms nuo rezervacijos pradžios jie pamėgino nuimti paros mokestį. Kadangi nelaikau ten pinigų visą parą, įmonė jų nenuskaitė, bet visą naktį bombardavo mano sąskaitą mėginimas nuskaityti lėšas ir siuntinėjo el.laiškus, ko pasėkoje būvo nutrauktas tiek mano tiek mano šeimos ir artimųjų poilsis (dar ir per tokį šventinį laikotarpį) teko išjungti garsus ir vibracijas, kad bent šiek tiek pailsėti. (P.s.jie mato kur yra mašina, saugiai miega kieme) Atsikėlęs ryte pamačiau žinutę (prisegu). Likau ir nustebęs ir apstulbęs ir nusivylęs. Poilsis sugadintas, rytiniai planai taip pat. Paskyra užblokuota, o paskaičius komentarus su vadyba net nesinori ieškoti tiesos. Nulis tolerancijos, nulis kompetencijos. Forumuose skaičiau, kad ruošiamas jiems ieškinys dėl neteisėto lėšų pasisavinimo, tai laukiu rezonanso. Gaila, kad prieš naudojantis ne paskaičiau plačiau apie šitą kontorą. Informacija perduota VMI ir bus kreiptasi į FNTT inicijuoti tyrimą pagal LR BK 216 straipsnį. Sėkmės!
Labai nekompetetingi vadybininkai, kurie per savo siaura prota pridaro problemu aplinkiniams. Per daug igalinti, todel siuntineja pretenzijas kaip uzsimano. Tai pazeidzia vartotojo/kliento teises. Supportas pas juos yra samdyta trecioji salis, tai nereikia daug tiketis.
1) Bet atreipkit demesi, kad supportas zada kada su jumis susisieks, taciau niekas nesusisiekia (pokalbis irasomas). Vadinasi siai imonei nusisikt ant savo klientu.
2) Nors teigiama, kad visas bendravimas vyksta tik el. pastu, taciau kazkokiu budu jei itariama zala, su jumis jau telefonu (ne el. laiskais) susisiekia ju vadybininkas, pasiklausia keliu klausimu ir priima sprendima, kad jus padarete zala. Nei prisistato kas skambina, nei is kur, nei paskui atsiliepia jei bandai atskambinti. Tai priestarauja ju paciu taisyklems del bendravimo.
3) Nesugeba pagristi zalos. Jei vartotojas padare zala, tai turi suprasti kaip ta zala konkreciai buvo paskaiciuota, o ne slapta nurasineti nuo banko saskaitos. Tai yra visiskai apgailetina ir zemas lygis. Galiausiai paaiskeja, kad ten kur jie tvarko savo autoparka, net nebuvo toks automobilis tvarkomas periodu nuo zalos padarymo iki pretenzijos gavimo.

Pati paslauga ir konceptas tikrai geras, bet vadyba ju arba reikia keisti, arba greiciau atsirastu konkurentai kurie situos begalvius pasalintu is rinkos. Siais laikais viskas orientuota i kokybe, kliento pasitenkinima ir kompromisa. Praejo tie laikai kai tave laiko uz kvaili ir drozia kaip nori.

Net nera ka lygint su CityBee poziuriu i vartotoja. Greiciau CityBee pereitu ant elektromobiliu ir nunestu SPARK is rinkos velniop.
Suportas kažkas baisaus. Negi sunku išmokyti bendrauti.
a*******i! Žmones būkite atsargūs! Piknaudžiauja gaitais saskaitu domenimis, kadanori ir kaip jie nori nuskaičiuos pinigus jums, nuo saskaitos ir apie tai net nepraneš. Nudegiau, dėl to noriu perspėti visus.
Atidžiai nufotografuokite ir užregistruokite net MAŽIAUSIUS įbrėžimus prieš važiuodami. Iš kolegos nuskaičiavo 300eur už mažą bamperio nubrozdinimą, kurį ko gero net nupoliruoti pavyks. Gal rado progą pasinaudoti užsieniečiu. Automobilis paimant buvo nešvarus ir apibraižytas kitose vietose, didesnius kolega užregistravo, šito ne. Su CityBee tokių problemų nebuvo
Buvęs klientas.
2019-03-19 15:12:37 IP 2i24r8hb
Labai žemas klientų aptarnavimo lygis. Įmonė galvoja kad jeigu kelis automobilius lizingu turi tai jau gali elgtis bet kaip su klientais? Labai klystate. Manau jums laikas apsilankyti klientų aptarnavimo mokymuose.

Nuomos sistema veikia netvarkingai. Rezervavus automobilį ir atėjus prie jo - nieko nėra, jokio supporto savaitgaliais. Alioo?? Jūsų verslas veikia 24/7 tai gal pasamdytumėte ir konsultantą supporto? Ar neužtenka paskolos pinigų?

Toliau - parašius el.laišką į jį niekada nebus atsakytą. Na nebent jums jie patys paskambins ir sakys - "ei tu nesumokėjai už paskutinę kelionę, kodėl?"
O kodėl turėčiau jeigu neatsakote į el.laiškus.

SPARK RIP. Hello City Bee.
Tragedija. Kitaip negalima pavadinti espark komandos aptarnavimo lygio. Visiškai nepripažįsta savo klaidų. O klientas tai kvailelis, kuris nieko nesupranta. Šauni paslaugos įdėja, tačiau servisas, jei reikia bendrauti su jų komandos nariai - žemiau plintuso lygio. Vadovui siūlau paklausyti pokalbius, arba paskaityti el. laiškus ir kritiškai vertinti, ką turi komandoje.
Konkurentai žymiai stipresni aptarnavimo srityje. Tad geriau mokėsiu keliais eurais brangiau, bet naudosiuosi įmonių, kurioms rūpi jų klientai, paslaugomis.

Junoma
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Geležinkelio g. 12, Varanausko k., LT-64282 Alytaus r.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...
DITRA | Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas.
Automobilių nuoma Tai modernūs, visiškai nauji, techniškai nepriekaištingai prižiūrimi lengvieji automobiliai, kurie suteiks galimybę kiekvienam keleiviui mėgautis komfortiška kelione. Viskas ką reikia padaryti, kad be jokių rūpesčių pasiektumėte numatytą kelionės tikslą – pasinaudoti UAB „Didneriai“ teikiamomis...
Autobanga
Adresas: Arklių g. 24, LT-01305 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; transporto paslaugos.
UAB „Autobanga“ - per ilgą penkiolikos metų laikotarpį didelę patirtį sukaupusi įmonė, savo klientams siūlanti pačių įvairiausių kategorijų ir modelių automobilių nuomą. UAB „Autobanga“ trumpalaikė auto nuoma. Automobilis — dienai, savaitei, savaitgaliui ar mėnesiui — mūsų įmonėje galima lengvai bei už prieinamą...
Admita
AUTOMOBILIŲ NUOMA

Adresas: Oslo g. 5, LT-04123 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių garso ir apsaugos sistemos; automobilių nuoma; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB "ADMITA" automobilių nuoma – tai nauji ir patikimi automobiliai Jūsų kelionei. Suprasdami jūsų lūkesčius ir kelionės svarbą, siūlome naujus ir patikimus automobilius – užtikriname geriausią kainą ir malonų aptarnavimą. Paprastas dokumentų pildymas, greitas automobilio paėmimas – grąžinimas oro uoste. UAB...
Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...

"Humana LT" uždirbo 1,5 mln. Eur pelno
"Humana LT" uždirbo 1,5 mln. Eur pelno 08-12 11:36
Didmeninės ir mažmeninės prekybos dėvėtais rūbais UAB "Humana LT" 2019 m. pardavimo pajamos sudarė 37,8 mln. Eur, grynais pelnas — 1,6 mln. Eur. "Humana LT" įsteigta pernai gegužę, kai VšĮ "Humana...
Lietuva sieks ES sankcijų Baltarusijai, nepavykus inicijuos nacionalines
Lietuva sieks ES sankcijų Baltarusijai, nepavykus inicijuos nacionalines 08-12 11:32
Lietuva sieks, kad Europos Sąjunga (ES) įvestų sankcijas Baltarusijos pareigūnams, atsakingiems už rinkimų klastojimą ir smurtą prieš protestuotojus, sako užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.
Valstybinė žiniasklaida: Minske sulaikyti masinių neramumų koordinatoriai
Valstybinė žiniasklaida: Minske sulaikyti masinių neramumų koordinatoriai 08-12 11:27
Baltarusijos sostinėje sulaikyti "masinių neramumų koordinatoriai", vienas iš kurių vadovavo bendražygių veiksmams būdamas viešbutyje, pranešė valstybinė naujienų agentūra BelTA.

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

JPMorgan 103,82 +3,16%
Microsoft 203,38 -2,34%