Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Revolut Bank, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Revolut Bank

Atsiliepimai apie Revolut Bank, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Revolut Bank, UAB

HELP!!!KAS GALI PADETI ?I KUR KREIPETES PRARADE PINIGUS?BUVOT UZBLOKUOTI IR PAN...GAL KOKS ADVOKATAS AR KASNORS GALI PADETI!
Antanas Velička
2021-07-07 15:21:48 IP 2i24v7dj
sveiki,

negaliu atidaryti Revolut app telefone, nes rašo, kad slaptažodis neteisingas
su tuo pačiu slaptažodžiu kompiuteryje atidaromas, bet tik peržiūrai.
kortelė užblokuota, bandant atblokuoti kaip nurodyta, neatsiblokuoja
su Live chat susisiekti neįmanoma, nes jis veikia tik Revolut app telefone
į laiškus neatsakoma
bandant pakeisti slaptažodį tuo atveju jeigu pamišau, rašo, kad atseit įvyko klaida, bandykite dar kartą
lieka kreiptis tik į atitinkamas institucijas?
Jei patinka sugaišti kelias valandas, kad gauti mokėjimo išrašą su visais reikiamais duomenim ir vistiek negauti nei per programėlę, nei supportą, jei nori mokėti daugiau nei visuose kituose bankuose, ir mainais gauti krūvą nesvarbių dalykų, kaip pride month kortelės, pride month dizainas, prekybą kripto valiutomis, bet negauti svarbių paslaugų, kaip išrašai mokėjimų nepradanginant mokėjimo paskirties, supporto, kuris realiai sugebėtų išspręsti problemas, o ne gaištų laiką ir problemos vistiek neišspręstų - revolut, kaip tik tau. Kitu atveju geriau ieškoti kito banko.
Andrius 2021-05-05 08:48:24
Sveik! Mano sąskaitą užblokavo daugiau nei prieš metus ne jokio paaiškinimo. Naudojau kortelę paprastiems atsiskaitymams kavinėse ir pan. Kiekvieną kartą užklausus kas kaip kodėl, gaunu atsakymą apie vykdomą saugumo patikrinimą. Manau du metai yra daugiau nei pakankamas laiko tarpas atlikti patikras !!! :) Negirdėjau, kad kažkokia kita finansinė institucija užblokuotų vartotoją be jokio paaiškinimo tokiam ilgam laikotarpiui. Gerai, kad sąskaitoje nebuvo daug pinigų. Šiuo atveju čia ne aš, o tas bankas yra visiškai nepatikimas...Nerekomenduoju laikyti ten bent kažkiek didesnės sumos, ar aplamai naudotis šito banko paslaugomis...
Lygiai tokia pat situacija pas mane. Užblokavo be jokio paaiškinimo. Pinigus leido išsiimti, ten mažutėlė suma buvo, bet neatsko į klausimus, kodėl užblokavo, rašiau skundą į formalcomplaintsČrevolut, jokio atsakymo nuo balandžio mėn...: (
Užblokavo nuo balandžio 8.Negalma nedasisjambint, pagal adresa Lietuvoi neradom šio banko, kreipsis u teismas artimiausia laika, eigu neatblokos.
Labadiena, pas jus skambučiai automatizuoti, konsultacija programeleje.. o aš negaliu prisijungti prie savo banko saskaitos senojo numerio neturiu butent to kuriuo registravaus arba neatsimenu alaptažodžio. Naujos saskaitos susikurti irgi negaliu, prašau padėkite man
Ignas 2020-11-27 19:09:30
Jau beveik metus neatgaunu savo 500 (iš 3200 turėtų revolut) eurų po sąskaitos užblokavimo. Pripažįsta, kad pinigai mano, kad grąžins, bet vis prašo palaukt. Palaukti ko? Taip ir neatsako.
Sveiki. Man lygiai tokia pati situacija. Labai gražiai atsiprašinėja, bet sąskaitos neatblokuoja. Na ir papuolėm...
Jau daugiau kaip trys mėnesiai man yra iškelta asmens bankroto byla. Jums buvo pranešta apie tai tinkamai, tačiau sąskaita ir toliau " sėkmingai" blokuojama, įskaitomos lėšos toliau sėkmingai nurašinėjamos ir kažkur prapuola. Kam jos nueina negaliu matyti programėlėje- tiesiog nurašomos ir viskas. Su Jumis susisiekti neįmanoma. Tai yra įstatymo pažeidimas ir aš artimiausiu laiku kreipsiuosi į teismą dėl Jūsų savivalės, jei per kelias dienas niekas nepasikeis, nebus nuimti areštai ar Jūs su manimi nesusieksite.
Jums siųstų laiškų kopijas aš turiu, turi ir teisėjas, kuris kuruoja mano bankroto procesą.
Laukiu iš Jūsų konstruktyvaus bendradarbiavimo.
Gerų darbų.
Atsargiai su sumom virš 1000.
Gavau iš draugo pinigus nes perkam langus pas jy uk saskaita aš turiu lt vos padarius pavedima buvau užblokuota ir dabar norint atblokuot, pinigu siuntejas turi man savo banko israsa menesio atsiusti jog pasidalinciau su revolut. Didesnes nesamones nesu macius. Nezadu dalintis ne savo isklotinemis.
P.s. pasiulykit panasu patikimesni banka kaip sis jog galeciau turet dvi saskaitas skirtingu valiutu.
neveikia pagalba, tik robotas: (kas yra mecenats pay:/
Virvinijus Eskertas
2021-04-26 13:55:44 IP 2e7r3sc7
Man nuo penktadienio yra pervesta 1000 euru is anglijos ir niekaip as ju nematau kad saskaitoje butu pinigai kaip cia yra pas jus net tel numerio nera kaip su jumis susisiekti
Vakare patikrinus saskaita pastebejau kad visa diena kas kazkiek laiko buvo nuskaitomi pinigai ivairiems neaiskiems (net nezinau asmenims ar dar kazkam)tikslams, as nieko nepirkau ir jokiu paslaugu neuzsakinejau.Taip nuskaiciavo apie 80€, pastebejusi kortele uzblokavau.Pinigai prarasti, pildziau pinigu grazinimo deklaracija jie reikalauja kad prisegciau faila su prasymu grazinti pinigus is tupersonu ar kaip ten pavadinti, esme ta kad ten visi skirtingi mokejimai ir pagoolinus tokiu is viso nera.Taip iseina kad tai nera tokia saugi saskaita kaip reklamuojama.
Julija 2021-02-10 12:24:50
Prieš kelias dienas nuo Mano Revolut sąskaitos buvo nuskaičiuota 22, 40€ suma (rodo, kad pinigai nukeliavo į restoraną, kuriame nebuvau ir neužsakinėjau maisto), be to restoranas nedirba karantino metu, todėl tai klaida. Susisiekiau su restoranu - jie pavedimo negavo. Paprašiau Revolut peržiūrėti šią situacijà ir dražinti pinigus, tačiau gavau atsakymą, kad jie nemato jokių nelegalių veiksmų ir nemato reikalo gražinti pinigų. Džiaugiuosi, kad man ši pamoka kainavo nebrangiai
Visu pirma klausimas: Ar nenaudojote NFC funkcijos greitam atsiskaitymam? Nezinau ar esate girdejusi ar ne bet imanoma vagim nuskanuoti jusu korteles duomenis ir pasinaudoti tos korteles duotu maximaliu koreteles nuskaitymu su NFC. Todel tie tokie atsiskaitymai visokie gali atrodyti mazi. Ir siek tiek keista del restorano nedirbancio gal net v***s kitoki buda naudojo...
Visiski v***s, uzblokavo saskaita, iseme chat funkcija su supportu, negaliu nei atgauti pinigu kuriuos persivedziau is savo seb saskaitos, nei su kazkuo susisiekti. Patarciau apeiti sita sudina banka, yra daug geresniu alternatyvu.
Juozas 2021-03-21 11:30:25
Sveiki, gal kas esate susidure su toke situacija. Atsidariau saskaita UK pries kelis metus, problemu kolkas neturejau. Dabar gyvenu Lietuvoje ir noriu pakeisti adresa, bet neleidzia keisti man salies ir nzn ka daryti, praso susisiekti su jais, bet nukreipe tik su robotu pabendraut kuris neturi tokios funkcijos pakeisti śali.
Turi uzsidaryt UK saskaita ir atsidaryt nauja saskaita Lt, perkelt neleidzia, jau issiaiskinau. Del to negali pakeist Uk adreso i LT adresa.
Pastebėjau, kad už operacijas yra nuskaitomi pinigai, nors man apie tai nebuvo pranešta
Paskaicius komentarus praeina noras atidaryti cia saskaita, ketinau cia pirkti kriptovaliuta. Revolut net nesiteikia atsakyti ar pasiaiskinti nei vienam komentatoriui, kas rodo visiska nepagarba klientui. Kacapai yra kacapai.. Manau jau greit uzsilenks sita kontora.
Norėjau paklausti kaip ten yra su tom negrazintinom piniginėm
paramom? Ar kas buvote susidūrę? Man siūlo, bet aš abejoju ar viskas čia taip paprasta.
Vakar is Revolut pevedziau pinigus i swedbank, bet 2diena dar nera, kiek laiko eina pinigai?Ar visai istirpsta?
Sveiki galit viena kart sutvarkyt programele kad butu galima prisijungti prie savo saskaitos dabar neimanoma vis numeris neteisingas
Sveiki.as iš vis nesuprantu šito Revoluto.Siaip atsidariau sask.Šiandien atsidariau programėlė, o ten is lempos atsirado -7200 eurų.Kazkokie pavedimai skirtingom sumom atsiradę ir rodo kad vykdomi.Vapse kas cia per s*******o kontora, galit kas nors papasakoti ir kaip su jais susisiekti
Anksčiau sąskaitą valdė UK padalinys, vos tik pervedė mane į Lietuvos padalinį iškart nebeįmanoma daryti Excel sąskaitos išrašo. O PDF išrašas, kažkoks marazmas. Isidedu pinigus į sąskaitą iškart juos visus nuskaiciuoja Revolut Bank - sąskaitos balansas 0, tuomet už kažka mokėti reikia man Revolut Bank perveda būtent tą suma mokėjimui. Vnz PDF bevertis, Excel nebe duoda, buvo geras bankas bet dabar tai nesuprasi ką jie čia slėpti pradėjo.
Valdas 2020-11-16 14:16:23
Sveiki, nerandu atsakymo ir Lietuvos banko priežiūros tarnyba nenurodė, kur yra saugomos įsigytos įmonių akcijos per Revolut programėlę? Revolut Bank bankroto atveju kaip galima susigražinti įsigytas įmonių akcijos per Revolut programėlę?
Atkreipiu dėmesį, kad Revolut Bank UAB visiškai nebendrauja. Pagarbiai Valdas
Kaip suprantu Revolut Bank ir Revolut Trading per kur ir vyksta prekyba akcijomis yra dvi skritingos įmonės ir Revolut Bank neturi atsakombės šiuo klausimu.
Keista su minusinia sąskaitą neuzdaro sąskaitos tampa amžinu tavo sekėjų itariu po kažkiek laiko sudes mokesčius sask administravimui.kaip uždaryti sąskaitą neįsivaizduoju toks jausmas kad pas juos papuolėi neistruksi
Romas 2020-05-25 16:25:19
Sveiki ponai, ponios ir paneles!
Skaitau komentarus ir stebiuosi - beveik visi neigiami, pilni pagiezos ir pykcio. Labai rimtai turiu pagrindo galvoti apie sukordinuota akcija pries Revolut. Prisimenu kaip buvo su Snoru - su juo labai graziai susitvarke skandinavijos bankai. Dabar matomai eile Revolut...Is mano 11 pazystamu, kurie naudojasi Revolut paslaugomis, beveik nuo pat ju veiklos pradzios, tokiu neigiamu nusiskundimu negirdejau.Buvo keletas atmestu apmokejimu, bet visi pervedimai, uzskaitos vyko be priekaistu. Patarciau vykdant operacijas buti atidesniems ir nedaryti klaidu.
Naudokites Revolut paslaugomis be baimes - su sia kompanija jus maziau rizikuojate nei su bet kuriuo Lietuvoje reziduojanciu uzsienio kapitalo banku.Norite saugumo, tai bekite kaip tik is siu banku- atsidarykite saskaitas Vokietijos arba Anglijos bankuose. Sekmes ir sveikatos visiems. Romas
Na, pritariu Romui. Turiu kortele nuo senu laiku. Atsiskaitinejau ne vienoje salyje, jokiu problemu ir nieko nenuskaiciavo. Jei imat is bankomatu, tai pasiskaitykit salygas, kiek galim imt? Pervedinejau taip pat. Viskas pavyko, tik vienakart ispejo, kad gali buti sukciu saskaita ir sulaike pinigus. Bet paskambinus pasikalbejus sujais viska suderinom. Nematau cia problemu, kol kas naudoju Danijoje, Vokietijoje, Lietuvoj ir kt. salyse.
Dar kai registruojates, pasitikrinkite internetini puslapi, nes s*****i padaro toki pati puslapi tik 1 raidele, ar tasku skiresi... ir jusu pinigeliai nuplaukia neaiku kur...
Sekmes ir bukit budrus... Vaidas
Kai Revoliutas perejo i Lietuva ir perdave klijentus PLAIS sistemai tai jau pazeide vartotoju teises as givenu Norvegijoje ir registruotas mane ustikrino kad jokie duomenis nebus perduoti PLAIS sistemai pasirodo viskas atvirksciai jiems nusispjauti i klijentu konfidiancialuma. Gero jums darbo Revolut jei kas nezino Revolut ikurejas Rusijos pilietis P. S
Atkreipiu dėmesį, kad Revolut Bank UAB visiškai nebendrauja. Pagarbiai Valdas
Neina atidaryti programeles apie savaitę
Aleksas Mitrikas
2020-10-28 11:33:32 IP 28ma10ns
6mėn. surinkus kodą, neatsidaro kredit.kortelė
Atsiradus problemom nepatikima įmonė
Idiotizmas absoliutus, aptarnavimas zemiau plintuso, sukuriau imones saskaita ir dabar bijau atlikineti kazkokias operacijas, nes softas tik anglu kalba kas nepriimtina, aptarnavimas anglu kalba, gyvenu Lietuvoj tai kodel turiu lauzyti liezuvi, programa rodo kad turiu dvi kortas, realybei tik virtualia korta su neaiskiu saugumu, kada gausiu ar isviso gausiu fizine korta neaisku. Tai jei tiek nesamoniu dabar tai kas bus veliau kai bus atliekamos finansines operacijos? Isvada uzdarau saskaitas!!!
buvo darbo pakalby / dirbo pas juos? Kaip darbo sąlygos? Ačiū.
Susisiekti nera galimybes problemos sprendimo visai nera. atsiskaityti kortele (pirkti) internete neimanoma neveikia pinigai nenuskaiciuojami. tikrai nesamoningas bankas LT, ir tyli toliau niekam nerupi.
Nerekomenduoju. kaip LB leido tokiai kontorai
Neturekite nieko bendro su kontora.Algu neatsiskaito, vien pazadai...Po to sako taip nesitareme.
Lukas 2020-09-04 13:41:42
Sveikas, man uzvakar tokia pat situacija atsitiko ir nemazai pinigu yra ir uzblokuota, ir niekas neatsiliepe.Kuom tau baigesi?
Atsake po 3 dienu ir pristacius irodymus uz iplaukas atblokavo, skambinau visais varpais, Facebook, twitter, emailu
tadas 2020-08-06 23:27:05
Man ta pati problema vakar uzblokavo ir I chat niekas neatsako jau antra para, kur kreiptis ir is issprest problema, saskaitoje labai daug pinigu
Sutrikusi informacija apie akcijas revolut programėlėje, rodoma klaidinga informacija paie akcijas ir ju vertes.
Sveiki, gal kas žinote tie ž*****i sėdi gal nurodytu adresu, nes telefonu neimanoma susisiekti su jais, i el. laiškus taip pat neatsakynėja, o tik rašo kas jiems patogu.
Simonas Račkauskas
2020-08-18 08:44:43 IP 66gk9h47
Martynas Tyla 2020-07-30 13:38:31

Susidūriau su tokia problema, kad negaliu prisijungti prie savo sąskaitos Jūsų banke per mobilią programėlę.

Liepos 25 d. pasikeičiau mobilų telefoną ir instaliaviau iš naujo jūsų banko programėlę, deja prisijungti niekaip nepavyksta. Vis pendravimo skiltyje rašoma “agentas ieškomas” ir taip iki šios dienos.

Informuoju, kad naudojuosiu METAL planu kur aiškiai parašyta, kad konsultacija suteikiama 24 val per parą. Siunčiau banko išrašus, mobilio telefono Im -adresa ir t.t., deja jokios reakcijos nesulaukiau. Sąskaita yra aktyviai naudojama ir šiuo metu tai sudaro daug problemų kai jį yra neprieinama. Ankščiau tokių problemų neturėjau. Kokie problemos sprendimo būdai? Kaip greitai šia problemą galima išspręsti?

Ar turėčiau kreiptis į Lietuvos banko ginčų komisiją, kad šis klausimas būtų išspręstas?
Kaip baigėsi?
Martynas Tyla 2020-07-30 13:38:31

Totali gaidžių kontora. Nors esu ir labai senas klientas, pradėjau naudotis praktiškai kai tik atsirado. Bet jų suportas tai ką aš žinau. Jau 2 mėn negaliu naudotis savo pinigais. Kasdien chatinu su jais tai per messenger tai per apso suportą jei pavyksta prisibelsti. Tačiau po 2 mėnesių vis dar negaliu naudotis savo pinigais. Programa tiesiog neveikia. Ir šiandien sėdžiu jau antra valanda ir laukiu kol koks agentas sureaguos į mano pagalbos šauksmą tyruose. Turbūt greičiau kojas pakratysiu nei sulauksiu pagalbos. Ko gero susigražinus pinigus uždarysiu pas juos sąskaitą. Nes, kad ir kas bebūtų tačiau kai 2 mėn nesulauki pagalbos tai ką aš žinau... Ankščiau visiems savo draugams ir pažįstamiems labai rekomendavau. Tačiau dabar sakau, labai atsargiai su jais. Įvertinkite ar norėsite turėti problemų jei atsitiks kokia bėda?
Pilna neigiamų komentarų, atrodo, kad kiti bankai susimokė prieš Revolut. Puikus ir labai patogus bankas. Nenuskaičiuoja kas mėnesį po kelis eurus, kaip kiti bankai.
Maža to, kad tapote ne patikimu banku, apie savo klientus visiems teikiate informaciją, tai dabar dar gamtos anomalijoms gatavi suklysti į.....! Man ne pakeliui su tokia "kontora".
Ne bankas, o prostitutė.
s*****i, SU VALSTYBĖS GARANTIJA, CHA, CHA.

Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Vito Gerulaičio gatvė 1, Vilnius (I aukštas) Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome...
Noviti
Sąžininga verslo paskola.

Adresas: Konstitucijos pr. 26, Forum Palace, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
Verslo paskolos iki 50 000 EUR smulkiam ir vidutiniam verslui finansuoti. Sąžininga verslo paskola – saugumą garantuojančios sąlygos ir jokių paslėptų mokesčių. Ką svarbu žinoti apie „Noviti finance“ verslo paskolą? 9,5 % vidutinės palūkanos per metus. Paskolos grąžinimo terminas nuo 12 iki 36 mėnesių. Paskolos...
GF bankas
Vartojimo paskolos iki 25 000 €, indėliai

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
2005 m. pradėjome veiklą kaip lietuviškas finansinis startuolis. 2008 m. tapome Prancūzijos banko „Societe Generale“ grupės dalimi, o nuo 2013 m. priklausome Švedijos finansų grupės bendrovei „Marginalen AB“. 2020 m. gegužės 18 d. tapome GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau...
NORDSTREET
Adresas: Konstitucijos pr. 26, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai; investicinė veikla; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas; statyba; tarpininkavimas.
NORDSTREET – tai sutelktinio finansavimo platforma. Sutelktinis finansavimas (angl. crowdfunding) – tai pinigų investavimo ir lėšų rinkimo modelis, kuomet investicijas skiria daug pavienių žmonių. NORDSTREET teikiamos paslaugos: Investavimas į verslo paskolas vos nuo 100 €. Investuoti gali kiekvienas (tiek...
SME Finance
Naujos kartos verslo finansavimas. Internetu.

Adresas: Antano Tumėno g. 4-15, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; tarpininkavimas.
SME Finance – 10 metų patirtį finansų sektoriuje turinčių profesionalų komanda, kurios tikslas padėti verslui augti. Per pirmus įmonės veiklos metus tapome lyderiais Baltijos šalyse, galinčiais pasiūlyti platų spektrą paslaugų – paskolą, faktoringą, lizingą, paskolą su NT įkeitimu – bei suteikti finansavimą iki 5...

DEXTERA pristato naujus, antivirusinius audinius – mūsų visų saugumui
DEXTERA pristato naujus, antivirusinius audinius – mūsų visų saugumui 08-02 15:59
Pastaraisiais metais svarbiausias mūsų visų prioritetas tapo sveikata. Jau nebeįsivaizduojame viešojo sektoriaus be dezinfekcinio skysčio ir kitų prevencinių priemonių. Saulės kontrolės...
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą?
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą? 07-27 12:01
Echoskopija arba ultragarso tyrimas yra vienas populiariausių neinvazinių tyrimų metodų, kuris registruoja įvairių audinių struktūrinius pakitimus. Tyrimo metu greitai, be jokio skausmo ir...
Kol J. Bezosas skrido į kosmosą, turtu jį aplenkė B. Arnault
Kol J. Bezosas skrido į kosmosą, turtu jį aplenkė B. Arnault 08-04 10:55
Prancūzų prabangos prekių magnatas Bernard‘as Arnault vėl tapo turtingiausiu žmogumi pasaulyje – grynoji jo turto vertė viršijo 195,4 mlrd. USD. Tiesa, LVMH koncerno didžiojo akcininko šeima nuo...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Oracle 89,74 +2,44%
Visa 237,09 -1,12%