Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Revolut Bank, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Revolut Bank

Atsiliepimai apie Revolut Bank, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Revolut Bank, UAB

Sveiki.as iš vis nesuprantu šito Revoluto.Siaip atsidariau sask.Šiandien atsidariau programėlė, o ten is lempos atsirado -7200 eurų.Kazkokie pavedimai skirtingom sumom atsiradę ir rodo kad vykdomi.Vapse kas cia per s*******o kontora, galit kas nors papasakoti ir kaip su jais susisiekti
Anksčiau sąskaitą valdė UK padalinys, vos tik pervedė mane į Lietuvos padalinį iškart nebeįmanoma daryti Excel sąskaitos išrašo. O PDF išrašas, kažkoks marazmas. Isidedu pinigus į sąskaitą iškart juos visus nuskaiciuoja Revolut Bank - sąskaitos balansas 0, tuomet už kažka mokėti reikia man Revolut Bank perveda būtent tą suma mokėjimui. Vnz PDF bevertis, Excel nebe duoda, buvo geras bankas bet dabar tai nesuprasi ką jie čia slėpti pradėjo.
Valdas 2020-11-16 14:16:23
Sveiki, nerandu atsakymo ir Lietuvos banko priežiūros tarnyba nenurodė, kur yra saugomos įsigytos įmonių akcijos per Revolut programėlę? Revolut Bank bankroto atveju kaip galima susigražinti įsigytas įmonių akcijos per Revolut programėlę?
Atkreipiu dėmesį, kad Revolut Bank UAB visiškai nebendrauja. Pagarbiai Valdas
Kaip suprantu Revolut Bank ir Revolut Trading per kur ir vyksta prekyba akcijomis yra dvi skritingos įmonės ir Revolut Bank neturi atsakombės šiuo klausimu.
Keista su minusinia sąskaitą neuzdaro sąskaitos tampa amžinu tavo sekėjų itariu po kažkiek laiko sudes mokesčius sask administravimui.kaip uždaryti sąskaitą neįsivaizduoju toks jausmas kad pas juos papuolėi neistruksi
Romas 2020-05-25 16:25:19
Sveiki ponai, ponios ir paneles!
Skaitau komentarus ir stebiuosi - beveik visi neigiami, pilni pagiezos ir pykcio. Labai rimtai turiu pagrindo galvoti apie sukordinuota akcija pries Revolut. Prisimenu kaip buvo su Snoru - su juo labai graziai susitvarke skandinavijos bankai. Dabar matomai eile Revolut...Is mano 11 pazystamu, kurie naudojasi Revolut paslaugomis, beveik nuo pat ju veiklos pradzios, tokiu neigiamu nusiskundimu negirdejau.Buvo keletas atmestu apmokejimu, bet visi pervedimai, uzskaitos vyko be priekaistu. Patarciau vykdant operacijas buti atidesniems ir nedaryti klaidu.
Naudokites Revolut paslaugomis be baimes - su sia kompanija jus maziau rizikuojate nei su bet kuriuo Lietuvoje reziduojanciu uzsienio kapitalo banku.Norite saugumo, tai bekite kaip tik is siu banku- atsidarykite saskaitas Vokietijos arba Anglijos bankuose. Sekmes ir sveikatos visiems. Romas
Na, pritariu Romui. Turiu kortele nuo senu laiku. Atsiskaitinejau ne vienoje salyje, jokiu problemu ir nieko nenuskaiciavo. Jei imat is bankomatu, tai pasiskaitykit salygas, kiek galim imt? Pervedinejau taip pat. Viskas pavyko, tik vienakart ispejo, kad gali buti sukciu saskaita ir sulaike pinigus. Bet paskambinus pasikalbejus sujais viska suderinom. Nematau cia problemu, kol kas naudoju Danijoje, Vokietijoje, Lietuvoj ir kt. salyse.
Dar kai registruojates, pasitikrinkite internetini puslapi, nes s*****i padaro toki pati puslapi tik 1 raidele, ar tasku skiresi... ir jusu pinigeliai nuplaukia neaiku kur...
Sekmes ir bukit budrus... Vaidas
Kai Revoliutas perejo i Lietuva ir perdave klijentus PLAIS sistemai tai jau pazeide vartotoju teises as givenu Norvegijoje ir registruotas mane ustikrino kad jokie duomenis nebus perduoti PLAIS sistemai pasirodo viskas atvirksciai jiems nusispjauti i klijentu konfidiancialuma. Gero jums darbo Revolut jei kas nezino Revolut ikurejas Rusijos pilietis P. S
Jau beveik metus neatgaunu savo 500 (iš 3200 turėtų revolut) eurų po sąskaitos užblokavimo. Pripažįsta, kad pinigai mano, kad grąžins, bet vis prašo palaukt. Palaukti ko? Taip ir neatsako.
Atkreipiu dėmesį, kad Revolut Bank UAB visiškai nebendrauja. Pagarbiai Valdas
Neina atidaryti programeles apie savaitę
Aleksas Mitrikas
2020-10-28 11:33:32 IP 28ma10ns
6mėn. surinkus kodą, neatsidaro kredit.kortelė
Atsiradus problemom nepatikima įmonė
Idiotizmas absoliutus, aptarnavimas zemiau plintuso, sukuriau imones saskaita ir dabar bijau atlikineti kazkokias operacijas, nes softas tik anglu kalba kas nepriimtina, aptarnavimas anglu kalba, gyvenu Lietuvoj tai kodel turiu lauzyti liezuvi, programa rodo kad turiu dvi kortas, realybei tik virtualia korta su neaiskiu saugumu, kada gausiu ar isviso gausiu fizine korta neaisku. Tai jei tiek nesamoniu dabar tai kas bus veliau kai bus atliekamos finansines operacijos? Isvada uzdarau saskaitas!!!
buvo darbo pakalby / dirbo pas juos? Kaip darbo sąlygos? Ačiū.
Susisiekti nera galimybes problemos sprendimo visai nera. atsiskaityti kortele (pirkti) internete neimanoma neveikia pinigai nenuskaiciuojami. tikrai nesamoningas bankas LT, ir tyli toliau niekam nerupi.
Nerekomenduoju. kaip LB leido tokiai kontorai
Neturekite nieko bendro su kontora.Algu neatsiskaito, vien pazadai...Po to sako taip nesitareme.
Lukas 2020-09-04 13:41:42
Sveikas, man uzvakar tokia pat situacija atsitiko ir nemazai pinigu yra ir uzblokuota, ir niekas neatsiliepe.Kuom tau baigesi?
Atsake po 3 dienu ir pristacius irodymus uz iplaukas atblokavo, skambinau visais varpais, Facebook, twitter, emailu
tadas 2020-08-06 23:27:05
Man ta pati problema vakar uzblokavo ir I chat niekas neatsako jau antra para, kur kreiptis ir is issprest problema, saskaitoje labai daug pinigu
Sutrikusi informacija apie akcijas revolut programėlėje, rodoma klaidinga informacija paie akcijas ir ju vertes.
Sveiki, gal kas žinote tie ž*****i sėdi gal nurodytu adresu, nes telefonu neimanoma susisiekti su jais, i el. laiškus taip pat neatsakynėja, o tik rašo kas jiems patogu.
Simonas Račkauskas
2020-08-18 08:44:43 IP 66gk9h47
Martynas Tyla 2020-07-30 13:38:31

Susidūriau su tokia problema, kad negaliu prisijungti prie savo sąskaitos Jūsų banke per mobilią programėlę.

Liepos 25 d. pasikeičiau mobilų telefoną ir instaliaviau iš naujo jūsų banko programėlę, deja prisijungti niekaip nepavyksta. Vis pendravimo skiltyje rašoma “agentas ieškomas” ir taip iki šios dienos.

Informuoju, kad naudojuosiu METAL planu kur aiškiai parašyta, kad konsultacija suteikiama 24 val per parą. Siunčiau banko išrašus, mobilio telefono Im -adresa ir t.t., deja jokios reakcijos nesulaukiau. Sąskaita yra aktyviai naudojama ir šiuo metu tai sudaro daug problemų kai jį yra neprieinama. Ankščiau tokių problemų neturėjau. Kokie problemos sprendimo būdai? Kaip greitai šia problemą galima išspręsti?

Ar turėčiau kreiptis į Lietuvos banko ginčų komisiją, kad šis klausimas būtų išspręstas?
Kaip baigėsi?
Martynas Tyla 2020-07-30 13:38:31

Totali gaidžių kontora. Nors esu ir labai senas klientas, pradėjau naudotis praktiškai kai tik atsirado. Bet jų suportas tai ką aš žinau. Jau 2 mėn negaliu naudotis savo pinigais. Kasdien chatinu su jais tai per messenger tai per apso suportą jei pavyksta prisibelsti. Tačiau po 2 mėnesių vis dar negaliu naudotis savo pinigais. Programa tiesiog neveikia. Ir šiandien sėdžiu jau antra valanda ir laukiu kol koks agentas sureaguos į mano pagalbos šauksmą tyruose. Turbūt greičiau kojas pakratysiu nei sulauksiu pagalbos. Ko gero susigražinus pinigus uždarysiu pas juos sąskaitą. Nes, kad ir kas bebūtų tačiau kai 2 mėn nesulauki pagalbos tai ką aš žinau... Ankščiau visiems savo draugams ir pažįstamiems labai rekomendavau. Tačiau dabar sakau, labai atsargiai su jais. Įvertinkite ar norėsite turėti problemų jei atsitiks kokia bėda?
Pilna neigiamų komentarų, atrodo, kad kiti bankai susimokė prieš Revolut. Puikus ir labai patogus bankas. Nenuskaičiuoja kas mėnesį po kelis eurus, kaip kiti bankai.
Maža to, kad tapote ne patikimu banku, apie savo klientus visiems teikiate informaciją, tai dabar dar gamtos anomalijoms gatavi suklysti į.....! Man ne pakeliui su tokia "kontora".
Ne bankas, o prostitutė.
s*****i, SU VALSTYBĖS GARANTIJA, CHA, CHA.
s*****i SU VALSTYBĖS PALAIMINIMU, CHA, CHA.
Eiliniai s*****i!!!!!!.
Revoliut eiliniai s*****i!!!!!!!.
Visiškai neverta naudotis. Supportas blogas, neatsakinėja į klausimas, tikisi, kad bendrausime su robotais. Programa prikišta reklamų, prastai veikia, dažnai turi sutrikimų, stringa mokėjimai kortele. Pasinaudojau dvejus metus, supratau, kad visai neverta, todėl rekomenduoju naudotis normalių bankų paslaugomis, pvz. Citadele.
Deaktyvuoju kortele. Tokios nesamones dar nesu mačius. Užšaldė saskaita patikrinimui. Niekas neatraso ir nesako kiek laiko reikia laukt. Po savaitgalio gausiu pavedima. Bet is anksto zinau kad negalesiu pasinaudoti pinigais. Nesamone
Niekam nerekomenduoju naudotis šios nesąžiningos įmonės paslaugomis. Įšaldė mano sąskaitą su visomis santaupomis viaiškai be jokios priežasties. Prisiskambinti ar kitaip susisiekti neįmanoma - labai "smagus" savaitgalis.
Pati neturiu Revolut korteles. Bet tokia situacija kad is mano seb banko padarytas pavedimas i revolut.nors as tokios operacijos neatlikau.Draugas
Issiimdamas revolut kortele pasinaudojo mano kortele.Seb bankas man paaiskino kad jei daviau savo korteles duomenis Revolutui tai ten ir turiu aiskintis uz ka nuskaiciavo pinigus.Gal kas esate susidure su tokia situacija?
Romas 2020-05-25 16:25:19
Sveiki ponai, ponios ir paneles!
Man nuskaiciavo tą pačią sumą kitoi parduotuvei po 8 mėnesių....hahaha romai pats esi revo statytinis, apeikit patariu
Vardas 2020-05-24 19:36:11
Gaila kad anksčiau nepaskaiciau atsilipimu..nuskaiciavo 51 eurą už pirkini lapkritį.....dabar geguze, , pirka svarais Liverpulio mieste???????nzn neatsimenu tokios sumos, nei uzgincisi nei pasiskambisi.....apeikit sia kontora, uzsidarysiu sąskaitą kad dar neprisigalvotu po kelių metų tokių pirkiniu, nepatariu
O Lt banko vadovas atkata gavo...snuki augina kad tokios ssss kontoros gautų licenzijas veiklai
bankas nesugebantis apmokėti 80 eur sąskaitos 4 mėnesius, o gauti mokėjimą iš revolut į kitą banką užtruko kelias savaites (ne vienetinis atvejis). Tikra revoliucija bankų pasaulyje...
Visi, kurie perka ir parduoda akcijų rinkoje nuo šito apgailėtino produkto turėtų laikytis atokiau. Stringa, suportas trimečių gebėjimų. Nerekomenduoju. Operacijos atilieka, realiai su kiekvos akcijos kaina perki katę maiše.
Ingrida 2020-02-27 18:26:18
Gal turite antstolių tai jie ir uždėjo minusą?
Jokių anstolių nėra, tiesiog rašo automatiškai sugeneruotas mokėjimas ir jau nuo Vasario 17 dienos laukiamas mokėjimas, kadangi minusas kortelėje neleidžia uždaryti sąskaitos... Teks kreiptis į policiją, nes suma vis delto nėra maža.....
Erika 2020-02-23 15:14:57
Kad taip būna, net nebūčiau pagalvojusi vizinės kortelės dar net negavau, o kažkas spėju (hakeriai) kortelę jau sugebėjo į minusą padaryti - 1700 € ką tokiu atveju daryti, kur kreiptis net neleidžia užblokuoti nes rašo juk laukiama mokėjimas..... NESAMONĖ TAS REVOLUTAS JOKIOS GARANTIJOS KAD DUOMENYS YRA SAUGŪS!!!!!
Gal turite antstolių tai jie ir uždėjo minusą?
Na man pokolkas tai viskas veikia, kortele gavau greitai, pervedžiau tuos 10 euru kur reikėjo, niekur jie neprapuole, nežinau kaip bus toliau, bet pokolkas nusiskundimų neturiu, o kam čia nuėmė pinigus ir panašiai tai gal turite antstolių tai dėl to?
a blocked account just doesn't even explain why. it can even be said that my money was stolen because the account does not unblock it, does not return money and behaves appropriately. a crappy, outrageous thief's office.
Ar galiu is vyro saskaitos pervesti pinigelius i revoliut saskaita?Arba per perlo terminala, per pasta padaryti pavedima nes siuo metu neturiu jokios kitos saskaitos.
Viskas buvo kaip ir neblogai, kai po metu naudojimo uzblokavo saskaita. Pavyko atblokuoti po 2 men, bet neilgai trukus vel uzblokavo. Ta syki teko laukti virs 8 men, kol galiausiai pranese, kad saskaita yra uzdaroma. Jokiu dokumentu neprase, nors pats siuliausi atsiusti. Lesu saskaitoje buvo tik 9eur, bet ir tie patys neaisku kur dingo. Siuntejas ju atgal taip ir negavo, nors Revolut zadejo, kad jie bus grazinti... Pas live agentus kompetecijos beveik nerasta, vis bando temti guma ir i klausimus kokreciai neatsako. Dar yra tokia Lietuviska Revolut Fb grupe, tai ten irgi cirkas. Daugiausiai atsakymus raso zmones, kuriems Revolut galimai moka pinigus uz sitos kompanijos gynima. Kai kurie profiliai is viso netikri... Pats maciau, buvo sukurta tema, kuriose matesi akivaizdi Revolut klasta. Naudotojas nieko napazeide, kad butu blokuota jo saskaita, tema po 12 valandu buvo tiesiog istrinta. Is cia tik vienas atvejis is daugybes... Vienas zodis - apgailetina. Bukit budrus, neapsigaukite, jei jums svarbus jusu pinigai
Revoliut uzblokavo saskaita pries puse metu. Vis kreipiausi i konsultantus ir vis gaunu tas pacias automatines zinutes ir niekas nepasako ka reikia tiksliai padaryti, kad atgauciau pinigus. Nesu nei verslininke, nei skolu turiu, nei saskaitoje simtais euru ten "plaukiojo".

Kredito garantas
Adresas: Vėžių g. 10-1, LT-00186 Palanga.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Vito Gerulaičio gatvė 1, Vilnius (I aukštas) Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome...
Noviti
Sąžininga verslo paskola - skolinkitės drąsiai

Adresas: Konstitucijos pr. 26, Forum Palace, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
„Noviti finance“ skolina verslui, kuriam pinigų reikia apyvartinėms lėšoms arba verslo plėtrai. Pasirašius verslo paskolos sutartį, pinigus gausite per 1 darbo dieną. Yra galimybė pasinaudoti INVEGOS palūkanų kompensavimo priemone ir susigrąžinti iki 95% sumokėtų palūkanų. GAUKITE FINANSAVIMĄ BE ŽVAIGŽDUČIŲ...
GF bankas
Vartojimo paskolos iki 25 000 €, indėliai

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
2005 m. pradėjome veiklą kaip lietuviškas finansinis startuolis. 2008 m. tapome Prancūzijos banko „Societe Generale“ grupės dalimi, o nuo 2013 m. priklausome Švedijos finansų grupės bendrovei „Marginalen AB“. 2020 m. gegužės 18 d. tapome GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau...
Paskolų brokeris
Adresas: Kniaudiškių g. 46-2, LT-37122 Panevėžys.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; tarpininkavimas.
Padedame gauti finansavimą (paskolas, lizingą ir pan.) įmonėms ir ūkininkams, tarpininkaujame bankuose ir kredito unijose, rengiame verslo planus, investicinius projektus, taip pat paraiškas ES paramai gauti. Dirbame Vilniuje ir visoje Lietuvoje!
Kredito unija "Litas"
LITAS - būsto bei verslo paskolos

Adresas: Taikos pr. 21B, LT-50210 Kaunas.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; tarpininkavimas.
Kredito unija LITAS (iki 2018.12.21 pavadinimas Gyventojų ir smulkaus verslo kredito unija), tai kooperatiniais pagrindais sukurta finansinė institucija, teikianti paslaugas tik savo nariams. 2010 m. kovo 10 d. Lietuvos bankas Gyventojų ir smulkaus verslo kredito unijai suteikė licenciją, kurios Nr. 72. Unijos...

V. Pranckietis panaikino leidimų darbui su slapta informacija prievolę komitetų vadovams 01-21 12:48
Buvęs Seimo pirmininkas liberalas Viktoras Pranckietis pernai paskutinėmis buvimo šiose pareigose dienomis panaikino būtinybę visų Seimo komitetų ir komisijų vadovams turėti leidimus dirbti su...
"Sodra": nedarbas augo ne vien dėl darbuotojų atleidimų
"Sodra": nedarbas augo ne vien dėl darbuotojų atleidimų 01-21 12:33
Daugiau nei pusė šalyje 2021 m. registruotų bedarbių negavo nedarbo išmokos, nes nėra dirbę 12 mėnesių per pastaruosius dvejus su puse metų, rodo "Sodros" atlikta analizė. Trečdalis jų – apie...
STT: yra rizika, kad gali formuotis vakcinos nuo COVID-19 juodoji rinka
STT: yra rizika, kad gali formuotis vakcinos nuo COVID-19 juodoji rinka 01-21 12:20
Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) teigia sulaukianti vis daugiau duomenų, kad yra rizika, jog gali formuotis vakcinos nuo COVID-19 juodoji rinka.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Google 1886,90 +5,36%
Microsoft 224,34 +3,65%