Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Revolut Bank, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Revolut Bank

Atsiliepimai apie Revolut Bank, UAB

Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie Revolut Bank, UAB

Gal kas susidure su tokia problema?Norejau papildyti saskaita su debetine, per skubejima suvedziau bloga Cvv, papildymas nepavyko, bet pinigus nueme is saskaitos.Live agent liepe kreiptis i savo banka.Bankas sako, kad revolut turi atsaukti mokejima, bet jau 3 savaites praejo: (
Kiek galima persivestu is ymones pinigu as esu dirbantis ir nurodziau Revolut saskaita ar nebus uzbluokuota kaip visur cia komentaruose skaiciau?jauciuosi nesaugei...
Ar yrs kam nutike toks dalykas kad atskaiciavo pinigus NI VESTER UNION net nesuprantu kur pinigai nukeliavo vienu metu bandyta nuskaiciuoti 269 eurai nors saskaitoi tiek nebuvo per kelis kartus nuskaiciavo 138 eurus rodo kad pinigai laukia patvirtinimo per 7 d.turi pardavejas patvirtinti arba arba atmesti as nieko nepirkau ir neuzsakinejau aplamai vestern union yra pinigu perlaidos. Ar galeji kaskas ysilausti ar nulausti saskaita gal kas susidurete su panase situacija? Ir kaip galeciau atgauti pinigus roboto pagalba nenaudinga, , ciat, , nieko nepadejo
Gedas 2019-08-07 12:12:14
Bandžiau papildyti savo sąskaitą 500 eurų. Pinigai buvo reikalingi skubiai. Bandžiau savo sąskaitą papildyti pervesdamas pinigus iš, taip pat, savo sąskaitos swedbanke. Pinigus swedbanke nuskaičiavo, o revolute neužsakaitė. Rašo, kad grąžino tačiau aš jų negavau. Jokios realios pagalbos nesulaukiu, pagalbos centro robotas su ''live agent" "maloniai " man leido žinutėmis pabendrauti tik kai "nesuprato" mano rašomo teksto. 500 eurų man tikrai nėra maži pinigai ir aš negaliu jų šaldyti revolute TAIGI KUR MANO ŠAIBOS
Pinigus atgavau po 9 dienų (5 darbo). Man paaiškino, kad iš karto negaliu permetinėti didesnių sumų į sąskaitą jos turi palengva "augti".....
BFG 2019-02-06 15:12:03
Revolut puiki kortele, viskas veikia idealiai.
O tiems IP, kurie raso kad viskas blogai, pasakisiu - patikrinus jusu adresus, paiskejo, kad jie priklauso Omnitel tinklui (Telia) ir is ju raso skirtingi zmones, tai vyras, tai moteris ir vardai kiekviena karta skiriasi. Tai leidzia dariti isvada, kad site neigiami komentarai parasiti pagal uzsakima.
Mano tele2 pvz ir is ko sprendi tokias pievas jei tikrai cia s verda nelisk i sikna ir nerasinek taip nes per tave zmones papuls i apgaules rata!!!!d****s
Prašome nurodyti REVOLUT BANK įmonės rekvizitus su atsakingų asmenų kontaktais. Reikalinga konsultacija.
Ieva 2019-04-02 12:33:21
Sveiki, as domiuosi sia paskola, o jums pervede paskola ar ne?perskaiciau jusu komentara
Apie ką čia kalbat?

Panašu kad ant kažkokios apgaulės pasimovėt.
Apgaulės, kuri neturi nieko bendra su Revolut.
As 2019-06-07 23:17:56
Pati nesąmoningiause kompanija. Apgaudinėja žmones iš viso pasaulio. O ypač su paskoloms. Nerekomenduoju šio banko. Nei LT nei kitose šalyse. Nepasimaukit ant kabliuko.
Ką čia kliedi, nuo kada Revolut paskolas teikia?
Apie kokias čia tiksliai paskolas kalbi?
Nera kur pasiskust, 20 kartu tvirtinta tapatybe vel praso patvirtint, pinigu net tarp revoliut nesiuncia tikras ŠŠŠŠ, , , , Kur ziuri Lietuvops bankas net telefono Revoliut nera, tik Lietuvoj gali buti bankas be kontaktiniu telefonu,.......
Tadas Čerkauskas
2019-04-07 18:28:54 IP 1b2aktvg
Revolut tikrai gera programėlė. Viskas patogu, greita, saugu. Bet yra keli trūkumai planų kainos yra per didelės. Būtų labai puiku, kad būtų galima prisijungti prie e.valdžia.lt su programėlę. Linkiu sėkmės.
Uzlenke saskaitas tiek mano tiek zmonos be priezasties.bendrauti tik programeleje blt ten tokia nesamone.zodziu 2men rasinejames ant tuscio.jauciu ypiso raga.cia visiskas aferizmas.gerai kad ne ant daug papuolem.neuzlekit nes uzjobint sask bet kada gali ir nera kam pasiteisint
Daiva 2019-02-20 11:24:37
Atleiskite, bet jūsų Revolut atstovas Justinas Kungys tiesiogine prasme mane apvogė. Paėmė paskola, bet jos į mano sąskaita ne pravedė. Turiu jūsų banko išrašą. Kad kreditas buvo suteiktas man. Bet, jūsų atstovas į mano sąskaita ne pravedė.
ar galiu tiketis kad egipte keliones metu galesiu persimest pinigu i kortele be problemu.ar galima ten kortele atsiskaityti?
Revolut puiki kortele, viskas veikia idealiai.
Esu labai nusivylęs. Bendravimas per programėlę paviršutiniškas ir šabloniškas-aferistiškas. Jau penkias dienas neužskaito pinigų. Aš juos matau, bet bendraujant per programėlę jie rašo, kad būkite kantrūs, tuoj pinigai bus užskaityti. Deja, bet taip nėra. Bandžiau susisiekti su Revolut Lietuva, bet pasirodo juo pridengia advokatų kontora Ellex. Tai yra Rolando Valiūno advokatų kontora, kuri slepia aferistus. Neturėkite jokių reikalų su abiejomis a******ų kontoromis.
Romas
Sveiki.
Esiu labai nusiviles revolut polika jau daugiau kaip menesis laiko negaliu su suportu susiziekti uzlokavo man saskaita be jokios svarios priezasties ir net nesiruosia paaiskinti situacijos kada bus atbluokota saskaita paskutinis laiskas daugiau kaip pries menesi, mes su jumis susisieksime, ir iki sios mano pinigai saskaitoje uz salditi.
Prasau grazinti man pinigus kuriuos booking.com persiunte man uz suteiktas padlaugas. Pinigai ira mano teiseti.
Rasiau daugibe kartu net nesiruosete atsakiti i mano klausimus..
Revolut puiki programėlė

Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Debitum fori
Factris (buvęs DEBIFO)

Adresas: Vokiečių g. 26, 3 aukštas, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; bankai, bankinės operacijos; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
Factris - tai ne bankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin svarbios verslo plėtrai...
Paskolų brokeris
Adresas: Kniaudiškių g. 46-2, LT-37122 Panevėžys.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos; tarpininkavimas.
Padedame gauti finansavimą (paskolas, lizingą ir pan.) įmonėms ir ūkininkams, tarpininkaujame bankuose ir kredito unijose, rengiame verslo planus, investicinius projektus, taip pat paraiškas ES paramai gauti. Dirbame Vilniuje ir visoje Lietuvoje!
Kredito unija "Litas"
Adresas: Taikos pr. 21B, LT-50210 Kaunas.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; tarpininkavimas.
Kredito unija LITAS (iki 2018.12.21 pavadinimas Gyventojų ir smulkaus verslo kredito unija), tai kooperatiniais pagrindais sukurta finansinė institucija, teikianti paslaugas tik savo nariams. 2010 m. kovo 10 d. Lietuvos bankas Gyventojų ir smulkaus verslo kredito unijai suteikė licenciją, kurios Nr. 72. Unijos...

Po susitikimo Liuksemburge kietojo "Brexit" galimybė nesuminkštėjo
Po susitikimo Liuksemburge kietojo "Brexit" galimybė nesuminkštėjo 09-17 07:17
Britų premjero ir Europos Komisijos pirmininko susitikime Liuksemburge vakar nepasiekta jokio reikšmingo proveržio. Liuksemburgo premjeras Xavieras Bettelis ministro pirmininko B. Johnsono požiūrį...
Paaiškėjo "Metų finansų vadovo 2019 m." finalininkai
Paaiškėjo "Metų finansų vadovo 2019 m." finalininkai 09-16 20:48
"Verslo žinios" kartu su Finansų analitikų asociacija šiemet šeštą kartą pakvietė dalyvauti "Metų finansų vadovo" konkurse.

"Brexit" įvyks..

Chevron 124,12 +2,16%