Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Revolut Bank, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Revolut Bank

Atsiliepimai apie Revolut Bank, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Revolut Bank, UAB

Visiškai neverta naudotis. Supportas blogas, neatsakinėja į klausimas, tikisi, kad bendrausime su robotais. Programa prikišta reklamų, prastai veikia, dažnai turi sutrikimų, stringa mokėjimai kortele. Pasinaudojau dvejus metus, supratau, kad visai neverta, todėl rekomenduoju naudotis normalių bankų paslaugomis, pvz. Citadele.
Deaktyvuoju kortele. Tokios nesamones dar nesu mačius. Užšaldė saskaita patikrinimui. Niekas neatraso ir nesako kiek laiko reikia laukt. Po savaitgalio gausiu pavedima. Bet is anksto zinau kad negalesiu pasinaudoti pinigais. Nesamone
Niekam nerekomenduoju naudotis šios nesąžiningos įmonės paslaugomis. Įšaldė mano sąskaitą su visomis santaupomis viaiškai be jokios priežasties. Prisiskambinti ar kitaip susisiekti neįmanoma - labai "smagus" savaitgalis.
Pati neturiu Revolut korteles. Bet tokia situacija kad is mano seb banko padarytas pavedimas i revolut.nors as tokios operacijos neatlikau.Draugas
Issiimdamas revolut kortele pasinaudojo mano kortele.Seb bankas man paaiskino kad jei daviau savo korteles duomenis Revolutui tai ten ir turiu aiskintis uz ka nuskaiciavo pinigus.Gal kas esate susidure su tokia situacija?
Romas 2020-05-25 16:25:19
Sveiki ponai, ponios ir paneles!
Skaitau komentarus ir stebiuosi - beveik visi neigiami, pilni pagiezos ir pykcio. Labai rimtai turiu pagrindo galvoti apie sukordinuota akcija pries Revolut. Prisimenu kaip buvo su Snoru - su juo labai graziai susitvarke skandinavijos bankai. Dabar matomai eile Revolut...Is mano 11 pazystamu, kurie naudojasi Revolut paslaugomis, beveik nuo pat ju veiklos pradzios, tokiu neigiamu nusiskundimu negirdejau.Buvo keletas atmestu apmokejimu, bet visi pervedimai, uzskaitos vyko be priekaistu. Patarciau vykdant operacijas buti atidesniems ir nedaryti klaidu.
Naudokites Revolut paslaugomis be baimes - su sia kompanija jus maziau rizikuojate nei su bet kuriuo Lietuvoje reziduojanciu uzsienio kapitalo banku.Norite saugumo, tai bekite kaip tik is siu banku- atsidarykite saskaitas Vokietijos arba Anglijos bankuose. Sekmes ir sveikatos visiems. Romas
Man nuskaiciavo tą pačią sumą kitoi parduotuvei po 8 mėnesių....hahaha romai pats esi revo statytinis, apeikit patariu
Sveiki ponai, ponios ir paneles!
Vardas 2020-05-24 19:36:11
Gaila kad anksčiau nepaskaiciau atsilipimu..nuskaiciavo 51 eurą už pirkini lapkritį.....dabar geguze, , pirka svarais Liverpulio mieste???????nzn neatsimenu tokios sumos, nei uzgincisi nei pasiskambisi.....apeikit sia kontora, uzsidarysiu sąskaitą kad dar neprisigalvotu po kelių metų tokių pirkiniu, nepatariu
O Lt banko vadovas atkata gavo...snuki augina kad tokios ssss kontoros gautų licenzijas veiklai
bankas nesugebantis apmokėti 80 eur sąskaitos 4 mėnesius, o gauti mokėjimą iš revolut į kitą banką užtruko kelias savaites (ne vienetinis atvejis). Tikra revoliucija bankų pasaulyje...
Visi, kurie perka ir parduoda akcijų rinkoje nuo šito apgailėtino produkto turėtų laikytis atokiau. Stringa, suportas trimečių gebėjimų. Nerekomenduoju. Operacijos atilieka, realiai su kiekvos akcijos kaina perki katę maiše.
Ingrida 2020-02-27 18:26:18
Gal turite antstolių tai jie ir uždėjo minusą?
Jokių anstolių nėra, tiesiog rašo automatiškai sugeneruotas mokėjimas ir jau nuo Vasario 17 dienos laukiamas mokėjimas, kadangi minusas kortelėje neleidžia uždaryti sąskaitos... Teks kreiptis į policiją, nes suma vis delto nėra maža.....
Erika 2020-02-23 15:14:57
Kad taip būna, net nebūčiau pagalvojusi vizinės kortelės dar net negavau, o kažkas spėju (hakeriai) kortelę jau sugebėjo į minusą padaryti - 1700 € ką tokiu atveju daryti, kur kreiptis net neleidžia užblokuoti nes rašo juk laukiama mokėjimas..... NESAMONĖ TAS REVOLUTAS JOKIOS GARANTIJOS KAD DUOMENYS YRA SAUGŪS!!!!!
Gal turite antstolių tai jie ir uždėjo minusą?
Na man pokolkas tai viskas veikia, kortele gavau greitai, pervedžiau tuos 10 euru kur reikėjo, niekur jie neprapuole, nežinau kaip bus toliau, bet pokolkas nusiskundimų neturiu, o kam čia nuėmė pinigus ir panašiai tai gal turite antstolių tai dėl to?
a blocked account just doesn't even explain why. it can even be said that my money was stolen because the account does not unblock it, does not return money and behaves appropriately. a crappy, outrageous thief's office.
Ar galiu is vyro saskaitos pervesti pinigelius i revoliut saskaita?Arba per perlo terminala, per pasta padaryti pavedima nes siuo metu neturiu jokios kitos saskaitos.
Viskas buvo kaip ir neblogai, kai po metu naudojimo uzblokavo saskaita. Pavyko atblokuoti po 2 men, bet neilgai trukus vel uzblokavo. Ta syki teko laukti virs 8 men, kol galiausiai pranese, kad saskaita yra uzdaroma. Jokiu dokumentu neprase, nors pats siuliausi atsiusti. Lesu saskaitoje buvo tik 9eur, bet ir tie patys neaisku kur dingo. Siuntejas ju atgal taip ir negavo, nors Revolut zadejo, kad jie bus grazinti... Pas live agentus kompetecijos beveik nerasta, vis bando temti guma ir i klausimus kokreciai neatsako. Dar yra tokia Lietuviska Revolut Fb grupe, tai ten irgi cirkas. Daugiausiai atsakymus raso zmones, kuriems Revolut galimai moka pinigus uz sitos kompanijos gynima. Kai kurie profiliai is viso netikri... Pats maciau, buvo sukurta tema, kuriose matesi akivaizdi Revolut klasta. Naudotojas nieko napazeide, kad butu blokuota jo saskaita, tema po 12 valandu buvo tiesiog istrinta. Is cia tik vienas atvejis is daugybes... Vienas zodis - apgailetina. Bukit budrus, neapsigaukite, jei jums svarbus jusu pinigai
Revoliut uzblokavo saskaita pries puse metu. Vis kreipiausi i konsultantus ir vis gaunu tas pacias automatines zinutes ir niekas nepasako ka reikia tiksliai padaryti, kad atgauciau pinigus. Nesu nei verslininke, nei skolu turiu, nei saskaitoje simtais euru ten "plaukiojo".
šūdų š***s.2020 sasio mėn vienas iš Lietuvos antstoliu uždėjo areštą ant Revolut saskaitos.taip kad būkit atsargūs tie kurie turi antstoliu
as 2018-04-30 23:30:06
Revolut puiki programėlė
Puiki, Mano ir zmonos saskaitos uzsaldytos, , ,
Valteris siuksta
2020-01-31 23:12:03 IP 2i240tm0
Po ilgu bandymu uzsisakyti Revolut pagaliau pavyko, programa strigo tris dienas.jau turejau nuojauta, kad kazkas ne taip. Inesiau £100. Dariau perlaida I kita revolut saskaita.Nepavyko, po ilgu susirasinejimu paaiskino, kad siusti pipinigu negalima.priezastis-per trumpas laikas kada naudojates kortele. Grazina po keliu diena atgal I revolut saskaita. Pinigai uzsaldyti.negaliu nei nuimti nei atsiskaityti.AFIORA!!!!
Man smalsu kiek tikri atsiliepimai ? Gal galima kurti feisbuke grupe kad tenai butu atsiliepimai
Pinigus grąžino. Kas įdomu - chat atsiliepė greitai, bet buvo nepraėjusios 5 dienos. Po 6 dienų pinigų nebuvo, per puslapį supildžiau skundo formą ir grąžino. (Chat ikona dabar paslėpta Dashboard>?>Chat to us)
Ilgai buvo viskas gerai. Prieš 4 dienas mėginau papildyti sąskaitą 200eur. Nepavyko. Buvau toks kvailas, kad pamėginau dar kartą. Rezultate jaučiuosi apvogtas 400Eur. Teoriškai Revoliut puslapyje rašo, kad nepavykus papildymui turi pinigus grąžinti per 5d.d. dar tiek nepraėjo, bet po straipsnių Delfyje, po visų komentarų čia ir Reddit spėju, kad lengvai tų pinigų neatgausiu. Turiu šiokią tokią viltį, kad oficialus skundas Lietuvos Bankui gal pagelbės.
Patarimas tiems kas naudojasi: 1. Nepervedinėkite didelėm sumom. 2. Jeigu kažkas stringa (mano atveju programėlėje buvo baltas langas su pranešimu, kad kažkokie tai kodai nesutampa - nekartokite operacijos!
Jei jau labai knieti - pervedinėkite 50cnt pasitikrinimui.
Viktorija Mingėlaitė
2020-01-21 12:54:49 IP 2ju3ksst
Sveiki, man sodra pervede 58€ nuejau y bankomata nusiimti pinigus 50€ idejau kortele rodo kad nepakanka lesiu, nesuprantu kur dingo is saskaitos 58€ galite man padeti,
Ramunas 2020-01-12 15:58:55
Naudoju Revolut, jokiu problemu, paskaicius komentarus manau konkurentai uzsiema nesamonem...
Kokie dar konkurentai. Tu tiesiog revo darbuotojas speju arba kaip fb savo grupej nusamde etatinius gynejus ir kalba tik apie besalygiska meile revolutui, taip ir cia tuoj bus.. tik cia gaila komentarai ne taip paprastai parasomi kaip facebook. Revolutas ignuoruoja nuo lapkričio 7d. 2019. Saskaita uzsaldyta, jie daro ka nori ir i nieka neatsakineja.. visi myli revo iki kol nesusiduria su sunkumais.. normaliam banke nors nueisi pakalbet, o cia nei kur nueit (net ir anglijoj), nei kur pasiskambint.. visa komunikacija per ju appsa, o ten jie ignoruoja... tai apie kokius tu cia konkurentus ponuli??
Tiesiog pasibaisetina jokios komunikacijos kur kreipti noriu rasyt skunda kas juos priziuri kodel jie nebendrauja su klientais
Revolut užkulisiai:

Kelios susijusios nuorodos pasiskaitymui/pasižiūrėjimui anglų kalba:
Būkite itin budrūs! Pasiskaitęs komentarus čia, pasižvalgiau plačiau, po atvirus forumus. Žvilktelkite Reddit (nuorodą pridedėsiu atskiru įrašu, nežinau ar čia patalpins). YouTube taip pat galima atrasti vieną kitą video, bet yra tikimybė, kad kiti išimti, nes daugiausia tik Revolut kortelių reklamos.

Reddit'e istorijos tikrai jautrios. Žmonės labai įvairiose situacijose liko be pinigų. Į nusiskundimus neatsakoma arba pasiseka "prisibelsti" tik po ženklaus laiko. Blokuojamos net besiskundžiančių vartotojų socialinės paskyros. Vistik, bankas - dideli pinigai ir jų verslui prognozuojamas tik augimas ir dabar etapas, kai reklamos burbulas tik pučiamas. Klientų aptarnavimas ir paslaugų kokybė neatitinka jokių ES reikalavimų. Kai dideli pinigai, ne naujiena, galima bet kokias licencijas, šiuo atveju net banko, gauti.

Kad tik nebūtų vieną dieną pasaulinio lygio skandalo per žinių eterį apie kompaniją, kuri pasisavino milijonų žmonių pinigus ir tiesiog dingo.

Nors pats Revolut paslaugomis nesinaudoju, skaudu skaityti nukentėjusių žmonių istorijas. Dar kartelį - būkite budrūs! Sėkmės.
Naudojaus metus laiko be jokiu problemu gaudavau oficialias pajamas. Rugpjucio menesi uzblokavo saskaita susisiekt neimanoma ignoravimas is visu pusiu.Pinigai uzsaldyti. Po puses metu sugebejo pranesti kad man paslaugu daugiau nebeteiks be jokiu paaiskinimu kodel. Pinigus ale grazino tik neaisku kam jie tuos pinigus grazino.
Tokia kompanija turėtų buti kuo greičiau uždaryta nepatikėjau kol pats neįistikinau!!! Su aptarnavimu labai blogai pagrinde jei nori pasiklausti yra auto atsakiklis robotas. Telefonu su jais nesusisieksite bent pačiam nepavyko. Galu gale žinutem per 1h susirašinėjimo išėjo išsiaiškinti šį bei tą. Užsisakiau premium planą pabandyt 1mėn. 7eur kuriuo likau labai nusivyles dėl blogo valiutos konvertavimo buvo parašyta kad planas baigsis (expire) už 1mėn. nors automatiškai prasitesė kt. mėn su papildomais 7eur nuskaičiuotais. Pasirodo planas visiems metams nors kam tada rašyti kad po 1mėn baigsis galioti, tai manau klientu klaidinimas ir savotiškas nusikaltimas bandant kad žmogus iš karto neatšauktų ir galėtų dar už vieną mėn nuskalpuoti. Atsisakyti kontrakto kainavo dar 16eur nu va mano premium pabandymas plano 1men kainavo apie 30eur vot ir reveliuto biznio planas parašytas. Nieko nėra nemokamo!!! Būkite atsargūs !!!
Atsidariau ka tik revolut saskaita, is paziuros atrodo tikrai gerai, plius dar turi investavimo platforma, fractional shares, draugai irgi rekomenduoja, visi sitie neigiami komentarai manau yra is konkurentu, nes korumpuoti bankeliai nepakelia inovatyviu technologiju, gal galit kas geriau supranta paziuret ip is kur rasyta kiek ziuriu checkeriu visokiu rimtai is kazkokiu neaiskiu vietu rasyta, na paziuresim ka bus toliau
Kažkokia tragedija. Fotkinau pasą, filmavau save kalbantį, sukiojantį galvą. Aplikacija kažką grybauja. Fotkinau net banko išrašus. Nieko nėr ką daugiau pateikt. Jeigu galvojat, kad čia per 15 min. gausit paskyrą, pagalvokit dar kartą. Tik dėl to ir kūriau, kad greitai galima padaryt. Nieko neatrašo chat'as, žinutės pradingsta. Kažkokia tragedija mano patirtis.
Gaunu oficialias pajamas, esu Revolut Metal programa išssipirkęs ir esu užblokuotas nuo spalio pradžios. Supportas neatsako nieko, į email neatsako, į nusiųstus pajamų patvirtinimus neatsako. Dar prieš metus aršiai gyniau Revolut kaip patikima kompanija, dabar mano aponentai juokiasi iš manęs ir jie buvo teisūs, tai visiška š*******o kontora kuri dabar sukėlė daug nepatogumų, išlaidų ir tiesiog užkniso. Jeigu kažkas inicijuosit krepimasi į LB aš mielai prsijungčiau, nes nematau jau kitos galimybės.
Turiu Revolut nuo pat jos atsiradimo. jokiu problem kaip kad cia daugelis raso net neturejau. atsiskaitymas patogus, pervedimai greiti. tikrai nesigailiu.

Mano saskaita blokuota jau meneiss laiko, pateikiau visus dokumentus ta pacia diena kuriu prase ir daugiau, dabar jau menuo nieko neatsako, visiska tyla ir autoatsakiklis apps-chate... Jeigu Revolut nori tapti kazkuo daugiau, nei pinigine pietums, jiems reikia tvarkytis ir komunikuoti kuo greiciau kas cia vyksta... Is mano draugu gal kokie 10 asmenu uzblokuoti, visi nezino kodel ir kaip, vienu paprase dokumentu kitu ne nieko ir taip jau tesiasi menesi ir daugiau... Kaip tu gali ka planuoti, skundus paduosime FOS UK ir kitose institucijose, LB kol kas ir VArtotoju apsauga LT nieko negali padeti, nes klientai neperklti mes dar ir esame ant Revolut LTD UK... Baisi padetis, zmones visiskai praranda pasitikejima Revolut... Turbut niekur nesuspeja ir spjauna i dali klientu...
Viskas, pz.....dc!, Taip niekaip negali, buuti !, Raginu, visus manancius esant apgautais ar apgaudinejamais ar nukentejusiais nuo tokios banko veiklos, burtis y viena rata ir nieko nelaukian, uzversti telefoniniu skambuciu skundais, privaciu ir juridiniu samenu, vartotoju teisiu pazeidimu, tarnyba!!!Gal but tik tada kazkas pajudes is mirties tasko.1Kai atsiras desimtys ar simtai skundu, atsiras ir rezonacas !Radijas, televizija, spauda, o su ja, ir bent jau veisu asmenu, politiku, LR centrinio banko atstovu viesi komentarai ir paaiskinimai apie susidariusias ar daromas Rev Bank veiklas, bei ju teisetuma ! Kitai nieko nevyks ir niekas nesikeis !!! Raginu, skustis, nieko NEDELSIANT !!!vartotoju skundu pateikimo bendrasis tlf.nr +37052626760.
Kortelė užblokuota be jokių paaiškinimų. Susisiekti su šia "kontora" neįmanoma (neturi telefono numerio ir biuro).. Visa komunikacija tik per jų programėlę, o ten ignoruoja jau savaitę laiko.. Džiaugiuosi nors tiek, kad ne kelionėj pvz 10000km nuo namų likau be pinigų.. Žiauru... Iš tokio operatyvumo vienareikšmiškai galiu sakyti, kad tai ne bankas, o tiesiog jaunimas sugalvojęs biznį... Įsisukt į rinką sugebėjo, bet matosi per daug "apžiojo" nes nesusitvarko su esamais klientais...
Ka daryt kaip atsiimti pinigus nes uzblokavo
Gavau atlyginima y revoliut ir iskart uzblokavo noriu atsiimti savo pinigus
uzblokino saskaita su 3k jau daugiau nei 3 menesius programelej botas tik atraso a*******i s*****i

GAl esate kas nors susidūrę... JAu virš mėnesio laiko nepatvirtina tapatybės, juolab kad i kortelę pervedziau pinigus... I app užeiti negalima nes šiuo metu tvirtinama tapatybė. Būčiau dėkingas jei susisiektų imonės atstovas, nes kitai bus kreiptasi į vartotojų teises del sukčiavimo. Tai tiek....
Apgailestauju, bet manau, kad ir mes pasimovėme. Tik greičiau perveskite 10 eurų. Kortelę atsiųsime nemokamai. Bet dar 1, 5 euro nuskaičiuosime. Nieko nėra nemokamai. Dabar nei atsiskaityti ta kortele negali, nei tapatybės patvirtinti, nei pinigu susigrąžint. Apgavikų kompanija. Jeigu nesislapsto, tai tegul nurodo tel. Nr. kaip galima susisiekti. Lietuviškai pasikalbėti, problemas išsiaiškinti. Perspėju visus, būkite atsargus. Manau, kad čia a******ų kompanija. Ne veltui jie čia taip, dėl licencijos kovojo.
As 2019-10-14 21:28:33
Sveiki, kortele turiu pinigu taipat bet neina patvirtyti tapatybes nieko negaliu daryt su pinigais, ar yra kam buve taip?
mano kortele taip pat uzbokuota nuo balandzio men - jie vis atsirasineja kad "laikinai", bet nei pinigu nei prieigos. Gal jei galvoja, kad galiu finansuoti teroristus ar pluti pinigus - kai toje koreteleje niekada nebuvo daugiau nei 100 euru ir dabar yra apie 30-40 euru
Revolut saskaita neatcidarinekit be jokiu priežašciu blokuojia saskaitas.a*******i konkretus.
Uzblokavo saskaita ir man ir vyrui be jokios svarios priezasties pinigu negrazina, kada atblokuos nepasako, rašo tik kad tikrinama ir info jokios suteikti negali, aisku ir taip kad pinigu neatgausiu pavogė vaiku pinigus esu nedirbanti ir auginu 3 vaikus kaip taip kiauliskai galima elgtis, a*******i!
Laisvydas 2019-08-23 20:49:19
Kiek galima persivestu is ymones pinigu as esu dirbantis ir nurodziau Revolut saskaita ar nebus uzbluokuota kaip visur cia komentaruose skaiciau?jauciuosi nesaugei...
Nesvarbu kiek parsivesi gali ir be pinigu uzblokuoti mano vyrui užblokavo su 2ct saskaitoi mane taipat uzblokavo

Secure Nordic Payments
Mistertango

Adresas: Perkūnkiemio g. 2, LT-12126 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos.
Mistertango – patogus ir patikimas finansinių paslaugų partneris Jūsų verslui ir asmeniniams poreikiams. Mūsų sąskaitą galite atsidaryti nuotoliniu būdu, ją valdyti naudojantis patogia svetaine ir mobiliąja programėle, kad ir kur bebūtumėte. Maksimaliai išnaudokite SEPA mokėjimus su Mistertango!
Kredito garantas
Adresas: Turgaus g. 33-4, LT-91249 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
GF bankas
Vartojimo paskolos iki 25 000 €, indėliai

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
Prieš 14 metų veiklą pradėję kaip lietuviškas aukštos kokybės finansinių paslaugų – vartojimo paskolų – startuolis „General Financing”, gegužės 18-ąją tapome Lietuvos bankinio sektoriaus dalimi GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau banko statusu, o esamiems ir būsimiems...
Factris LT1
Factris (buvęs DEBIFO)

Adresas: Vokiečių g. 26, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; bankai, bankinės operacijos; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
Factris - tai ne bankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin svarbios verslo plėtrai...
Noviti
Lengvatinė verslo paskola už 0,1% metinių palūkanų

Adresas: Igno Šimulionio g. 3-87, LT-04330 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
Paskolos be užstato su minimaliomis 0,1% metinėmis palūkanomis Jeigu jūsų įmonės veikla paskelbus karantiną buvo sustabdyta arba apyvarta krito daugiau kaip 30 proc., teikite paraišką lengvatinei verslo paskolai gauti. Paskola be užstato ir su minimaliomis palūkanomis skirta verslui, nukentėjusiam nuo COVID-19...

Konstitucinis Teismas atsisakė priimti individualų skundą dėl karantino
Konstitucinis Teismas atsisakė priimti individualų skundą dėl karantino 07-05 18:07
Konstitucinis Teismas atsisakė nagrinėti individualų skundą dėl Vyriausybės įvestų judėjimo apribojimų karantino metu.
Paryžiaus Luvras vėl atveria duris
Paryžiaus Luvras vėl atveria duris 07-05 12:33
Paryžiaus Luvras – gausiausiai lankomas pasaulio muziejus – pirmadienį vėl atvers duris, tačiau dėl koronaviruso galios tam tikri apribojimai, o ir kai kurios komplekso dalys bus uždarytos...
Per parą patvirtinti penki nauji koronaviruso atvejai
Per parą patvirtinti penki nauji koronaviruso atvejai 07-05 11:22
Per praėjusią parą patvirtinti penki nauji koronaviruso atvejai, bendras skaičius išaugo iki 1.836, sekmadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Cisco 45,63 -0,93%