Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Revolut Bank, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Revolut Bank

Atsiliepimai apie Revolut Bank, UAB

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Revolut Bank, UAB

Neišeina patvirtinti tapatybės, jokios gyvos pagalbos, tik su robotu susirašinėjimas! Pinigai įšaldyti, kriptovaliutos įšaldytos. Nesinaudokite šiuo banku, jai nenorite turėti problemų su sąskaitomis!
Turiu nusiskundimu as persivedziau i revolut pinigus ir reikia dabar patvirtint tapatybe savo patvirtinau ir jie perziurineja banka is kurio vedziausi jau virs savaites as negaliu rasiau ir live chat niekas neatraso visiem ten nusispjauti
Per klaida pridėjau Revolut kortele moketi uz stovejivo Klaipedoje, uzmokejau tris kartus daugiau, nes stovejimo laiko apmokejimo programele nedraugauja su Revolut. Man nesvarbu kas kaip ir kodel nepadare savo darba, as esu paprastas klientas ir man nepatinka moketi brangiau.
Gintaras Druskis
2022-06-18 13:38:36
Sugedo telefonas, nusipirkau kita, paorase patvirtinti tapatybe, patvirtinau.Uzblokavo kortele ir nueme pinigus.
Buvo pasiūlyta nemokamai pabandyti Premium planą, veliau be jokios info jau sveikina kaip šio plano naudotoją, nors aš jokio sutikimo nebuvau davęs.Aš labai mažai naudojuosi jūsų paslaugomis, tik suaktyvinau kortelę ir tas planas visai nereika
Iingas.Jau prašo sumokėti plano mokestį, norint per programėlę atstatyti buvusi planą, prašo sjmokėti apie 16€???? Tai yra reketas dienos metu.Jau svarstau galimybę kreiptis į aukštes instancojas gal ir į teismą, jeigu jūs neatšauksite savo nesamonių.Užblokuosiu kortelę ir eikit jus paskui tą rusų lovą
cia SUD, , u kruva ne bankas pries keturis metus gryzus is anglijos po mazdaug 4-5 menesiu gavau susimoketi kaflandui dar karta nes tipo atsauke...dabar vel budamas voketijoi puse triju nakties nusipirkau zaidima kazkoki..telefonui wortkraftas lygais vadinosi, man pasiseke kad as vairas ir stovejau kroviausi prie rampos tai kazkaip dave cancelint, ZINOMA zaidimo tokio nepirkau ir nesidomejau.mano emailas revoliut s kruvos toks ptas kaip peipalo tai manau kad tie mazvaikiai pigiai pinigaujausi.darbar grazino internetini mokejima po savaites as zinoma ji pakartojau nes teleloto zaidziu tada po 3 po triju dienu vel nuskaiciavo tapacia suma, bet ji iki mano loterijos saskaita neykrito ten kiek buvo tiek ir ya haha, , bekit kuo toliau nes maustys gyvai su niekuo nesusisieksi mazvaikiai uzsidariau saskaita
Eurojob 2022-03-22 05:00:57
Visi kas turite problem su Revoliut. Rasykite skundus i FNTT (finansiniu nusikaltimu tirymo tarnyba) jei kas ne aisku kreipkites per mane.
Sveiki, kokiu bedu su jais turejot ir kaip pavyko isspresti. Beda ta kad nuo 2019m isalde du pavedimus (bendrai 700eur) ir poto nepavykus isspresti is viso uzsalde saskaita.
Sveiki gal kas nors buvote padave I teisma Revolut banka ruisiuosi su jais bylinetis
Eurojob 2022-03-22 05:00:57
Sveikas kaip butu galima su jumis susisiekti
Vygintas 2022-03-25 15:22:32
laba diena.labai gerai kad paskaiciau komentarus apie revolut.Deja susiduriau su problema ir transfergo.gal turi koordinates kur konkreciai skusti juos?
Sveikas kaip galima butu su tavim susisiekt turiu dideliu problemu su Revoliut
Pasidariau Revolut saskaita budamas Vokietijoje, per interneta, viskas buvo gerai, kortele atejo po 2 savaiciu kaip ir zadejo, , tik darydamas pavedima is vokiskos saskaitos i Revoluta ima labai didelius procentus, 120 eur buvo issiusta i rewoluta tai vokieciai uz sia paslauga mueme 12 eur, o as dabar noriu i Rewoluta issiusti 1000 eur, tai cia kiek man nuims? Labai brangus bankas, ir paskaicius komentarus pavojinga ir baisu darosi kazka su jais tureti
1 menesio nemokamas plano bandymas - visai ne nemokamas, teko sumoketi 20eur.
Sveiki, gal kas nors pasakys per kiek laiko "suvaikšto" pinigai iš vieno banko i revolut banka? Labai reikia. Aciu
Sveiki, mano Revoliut, na negaliu pasijungti ir negali man pervesti pinigus, kodėl?
Eurojob 2022-03-22 05:00:57
Baisesnio banko turbut ir nebegali buti kaskas kitas naudojesi mano saskaita pakeite slaptazodi o pranesti nera kam tik robotas kalba
Sveiki, sas turiu du metus, noriu ja uždaryti bet pasirodo yra labai sunku !!!!gyvenu klp turiu vaziuoti i vilniu kad ja man uždarytu, teks vaziuoti tik neaišku ar ileis ar reikia laika rezervuoti
Revoliut saskaita turejau 3 metus buvau patenkinta visko. Bet sausi men istekejau pasikeiciau pavarde tai jie man pareiske kad mano saskaita uzdaroma be jokio paaiskinimo. O pinigus kaip 2 savaites negaliu at gauti sako jus galit sau pervesti I saskaita bet neduoda. Tai ne zinau kada ir at gausiu uzstrigo 500 eur. Nesuprantu kas cia Revoliutui pasidare labai nuvile
Negaiškite laiko su Revolut Business dėl verslo banko sąskaitos atidarymo. Buvo pateiktas įmonės JAR išrašas (ESI), steigimo aktas, nuostatai ir kiti duomenys, tačiau Revolut Business Lietuvoje daugelio dokumentų nepripažįsta. Jų puslapyje pateikta informacija yra klaidinanti ir neteisinga, kad įmonė Lietuvoje gali atsidaryti Revolut Business verslo banko sąskaitą.
Revolut pradejo uzsiimineti aferomis. Siulo pabandyti plana premium nemokamai, po to ji uzsako automatiskai metams, men kaina 8 eur. Plano atsisakymas 16 eur. Sitaip jie apgavo ir dar apgaus tukstancius klientu uz simtus tukstanciu. Iki sios apgaules problemu su revolut neturejau, bet dabar kategoriskai nepatarciau naudotis sio banko paslaugomis.
Visi raso neismaneliai, uzsisakykit pastininka kad nesiotu grynus pinigus i namus.Geras bankas nera jokiu problemu dirba labai greitai ir patikimai.Rekomenduoju visiems.Dar neismanelems ir pagrinde moteriskems, kad ale slaptazodis netinkamas ir negali prisijungt, tai nusipirkit naujus telefonus, nes su senais triperiais ne vienam taip buvo.
Ne bankas o kazkokia nesamone, nesugeba logu suziureti kas buvo atlikta ivykus problemai, baisu negalima pasitiketi tokiais, niekam nerekomenduoju.Pagalba tai ne pagalba o laiko siurbikai nesugeba suprasti esmes.
Aldona Petrauskienė
2022-01-11 19:06:26 IP 28m95mkk
Vida 2021-11-22 16:06:10
esu pasipiktinusi, dėl to, jog kiek rašiau, jokios reakcijos ir vis tiek siunčia man pranešimus apie savo naujienas, kurios manęs nedomina.
KORTELĖS NETURIU, NES NEGAVAU!
APIE TAI PRANEŠIAU JAU PRIES DAUGIAU NEI 2 METUS.
Apie tai rašiau ir i Londoną. Jokios reakcijos!
Reikalauju - netrukdyti, nes aš nesinaudojau, nesinaudoju ir nezinaudosiu Jūsų banko paslaugomis. Ir nieko man atnaujinti nereikia.
ну ну, главное - забрать деньги. Как за 8 лет несмогли исправить "мелкие недостатки"?
Aldona Petrauskienė
2022-01-11 19:02:30 IP 28m95mkk
staiga atsiuntė žinutę, kad pasikeitė mano PIN kodas. Nuo tada nebegaliu prisijungti ir patikrinti, ar dar liko mano pinigų ar viskas išnyko. Susisiekti neįmanoma jokias būdais
Jurgita Rusevičienė
2022-01-11 10:35:38 IP 28m859nh
Nežinau kaip su jais susisiekti. Programėlėje nėra galimybės ataisyti klaidas ar paklausti, kodėl niekas nefunkcionuoja.
Nu jo paskaicius nelabai patikimai atrodo o norejau persivesti pinigus i revoliuta 10000euru nes raso kad iki £5000 galima nuimti be jokiu 0.5% mokescio bet jai uzblokuos tai bus nekazka gal nerizikuosiu. Paskaiciis komentarus tai caaia isvis tas revoliutas nepatikimas toks vaizdas.
Arvydas Trukanas
2021-12-28 21:31:15 IP 2e8b8eja
Nepavyksta prideti metal korteles petrolium viada degaliniu?
Добрый день. Несколько отзывов о Revolut просмотрел. Могу сказать, что на данный момент не вижу более лучшую и лояльное учреждение которое предоставляет банковские услуги. Да есть не достатки, это то что, связаться с данной организацией по телефону нет возможности. Во всем остальном работают хорошо. А не достатки думаю современем тоже устранят. Компания развивается. Если говорить о продуктах или доставке то все хорошо. В отзывах есть определенные претензии. Я пользуюсь услугами этой компании. И уже освоил программ и т д. Советую всем правильно и внимательно вводить данные. Тогда и не будет не дорозумений. Всем спасибо. А компании Револют желаю развития и продолжать в том же духе. Удачи всем.
KORTELĖS NETURIU, NES NEGAVAU!
APIE TAI PRANEŠIAU JAU PRIES DAUGIAU NEI 2 METUS.
Apie tai rašiau ir i Londoną. Jokios reakcijos!
Kaip tik ruskiai taip ir apgaulės.. susigundžiau paimti jų fizinę kortelę atsiskaitymams užsienyje. Na ką gi, praėjo jų nustatytas pristatymo terminas, kortelės neturiu. Px, laiko dar trys savaitės iki kelionės, užsakau kitą. Praėjo dar trys savaitės ir vis dar neturiu. Pasuku į DPD, sako niekas nei prieš tai buvo siuntęs, nei dabar mato kad būtų siunčiama.
Suskiai ir tiek. Už tuos iš manęs paimtus 5 ar 6 eurus nusipirkite šovinį ir nusišaukite.
a*******i. Siūlo nemokamą premium planą. Kai netyčia pasirašiau šį planą ir norėjau grįžti į standartinį, turėjau sumokėti 25, 98€. Nebenoriu turėti su jais reikalų.
Redas jablonskis
2021-10-13 14:58:34 IP 2e7r3q90
Nesamonė kažkokia, norėjau sūnui kortelės su jaunimo programa, telefono numerio susisiekti neradau, paklaidžiojau po puslapį viskas tuo ir baigėsi, abejoju ar tokiai kompanijai verta patikėti pinigus nors ir nedidelę sumą
Toma Kleinienė 2021-09-19 15:05:55
Uzblokavo man saskaita. O saskaitoje virs 2000euru. Savaite laiko vis atrasynejo kad tai tik saugumo patikrinimas. O dabar kai leidzia prisijungti ivedus duomenis raso kad telefono numeris arba slaptazodis neteisingas. Ka daryti tokiu atveju? Susisiekti neina su Revolut.
Grynai ta pati situacija tik ne tokia pinigų suma ir neisovaizduoju kaip su tais urodais susisiekti
Antanas Velička
2021-09-23 20:07:04 IP 1pq4aej9
Antanas Velička 2021-07-07 15:21:48
sveiki,

negaliu atidaryti Revolut app telefone, nes rašo, kad slaptažodis neteisingas
su tuo pačiu slaptažodžiu kompiuteryje atidaromas, bet tik peržiūrai.
kortelė užblokuota, bandant atblokuoti kaip nurodyta, neatsiblokuoja
su Live chat susisiekti neįmanoma, nes jis veikia tik Revolut app telefone
į laiškus neatsakoma
bandant pakeisti slaptažodį tuo atveju jeigu pamišau, rašo, kad atseit įvyko klaida, bandykite dar kartą
lieka kreiptis tik į atitinkamas institucijas?
po ilgų pastangų pavyko susisiekti su live agent ir tada buvo prašoma patvirtinti tapatybę ir t.t. ir pagaliau pradėjo veikti app.
bet dabar vėl iškilo problema su fizine kortele
negaliu atlikti mokėjimo. įdėjus kortelę į parduotuvės mokėjimo terminalą, parašo- declined.
pažiūrėjus į Revolut app., ten parašyta, kad Jūs per daug kartų įvedėte neteisingą Pin kodą, kurio aš iš vis nevedžiau, nespėjau ir jo neprašė, o buvo atmestas mokėjimas
vėl per live agent bandau, bet agentai labai užsiėmę, liepia laukti
Užblokavo įeinanti darbo užmokesčio pervedimą, neatblokuoja net po patvirtinimo iš darbdavio pateikimo. Nerizikuokite, gali bet kada užšaldyti pinigus !
Jei Lietuva įsileido šituos urodus, su savo pinigų lupimo politika ir strategijomis, Tai aš niekaip nesuprantu kodėl neduodama lcenzijos tokiem kaip Binance, kur nerasi paslėptų kabliukų kaip iš tavęs išlupti pinigus. Spreadai beveik nuliniai.. Jūs palauskiit pas šituos urodus koks spreadas yra pvz EUR/ETH poroje pas juos.
Nerijus Liaskauskas
2021-08-19 12:39:10 IP 2iskpefa
Manau tai yra labai nepatikima organizacija! Revoliut, kol buvo dirbma su mažomis sumomis, buvo gerai.. bet pervedus į Revoliut didesne suma pinigu, juos sulaikė ir prašo pinigų kilmės dokumentų..
Bendravimas tik padrikomis žinutemis susirašinėjant.. Į žinutea beveik neatsako, susisiekti telefonu neįmanoma.. Pinigai buvo pervesti daugiau nei prieš savaitę, bet niekas net nesiteikia susisiekti, kad reikia pinigų kilmę patvirtinančių dokumentų. Pinigų gražinti siuntėjui ir nenori.
Manau tai panašu i šantaža ir aferą!
HELP!!!KAS GALI PADETI ?I KUR KREIPETES PRARADE PINIGUS?BUVOT UZBLOKUOTI IR PAN...GAL KOKS ADVOKATAS AR KASNORS GALI PADETI!
Antanas Velička
2021-07-07 15:21:48 IP 2i24v7dj
sveiki,

negaliu atidaryti Revolut app telefone, nes rašo, kad slaptažodis neteisingas
su tuo pačiu slaptažodžiu kompiuteryje atidaromas, bet tik peržiūrai.
kortelė užblokuota, bandant atblokuoti kaip nurodyta, neatsiblokuoja
su Live chat susisiekti neįmanoma, nes jis veikia tik Revolut app telefone
į laiškus neatsakoma
lieka kreiptis tik į atitinkamas institucijas?
Jei patinka sugaišti kelias valandas, kad gauti mokėjimo išrašą su visais reikiamais duomenim ir vistiek negauti nei per programėlę, nei supportą, jei nori mokėti daugiau nei visuose kituose bankuose, ir mainais gauti krūvą nesvarbių dalykų, kaip pride month kortelės, pride month dizainas, prekybą kripto valiutomis, bet negauti svarbių paslaugų, kaip išrašai mokėjimų nepradanginant mokėjimo paskirties, supporto, kuris realiai sugebėtų išspręsti problemas, o ne gaištų laiką ir problemos vistiek neišspręstų - revolut, kaip tik tau. Kitu atveju geriau ieškoti kito banko.
Andrius 2021-05-05 08:48:24
Sveik! Mano sąskaitą užblokavo daugiau nei prieš metus ne jokio paaiškinimo. Naudojau kortelę paprastiems atsiskaitymams kavinėse ir pan. Kiekvieną kartą užklausus kas kaip kodėl, gaunu atsakymą apie vykdomą saugumo patikrinimą. Manau du metai yra daugiau nei pakankamas laiko tarpas atlikti patikras !!! :) Negirdėjau, kad kažkokia kita finansinė institucija užblokuotų vartotoją be jokio paaiškinimo tokiam ilgam laikotarpiui. Gerai, kad sąskaitoje nebuvo daug pinigų. Šiuo atveju čia ne aš, o tas bankas yra visiškai nepatikimas...Nerekomenduoju laikyti ten bent kažkiek didesnės sumos, ar aplamai naudotis šito banko paslaugomis...
Lygiai tokia pat situacija pas mane. Užblokavo be jokio paaiškinimo. Pinigus leido išsiimti, ten mažutėlė suma buvo, bet neatsko į klausimus, kodėl užblokavo, rašiau skundą į formalcomplaintsČrevolut, jokio atsakymo nuo balandžio mėn...: (
Užblokavo nuo balandžio 8.Negalma nedasisjambint, pagal adresa Lietuvoi neradom šio banko, kreipsis u teismas artimiausia laika, eigu neatblokos.
Labadiena, pas jus skambučiai automatizuoti, konsultacija programeleje.. o aš negaliu prisijungti prie savo banko saskaitos senojo numerio neturiu butent to kuriuo registravaus arba neatsimenu alaptažodžio. Naujos saskaitos susikurti irgi negaliu, prašau padėkite man
Ignas 2020-11-27 19:09:30
Jau beveik metus neatgaunu savo 500 (iš 3200 turėtų revolut) eurų po sąskaitos užblokavimo. Pripažįsta, kad pinigai mano, kad grąžins, bet vis prašo palaukt. Palaukti ko? Taip ir neatsako.
Sveiki. Man lygiai tokia pati situacija. Labai gražiai atsiprašinėja, bet sąskaitos neatblokuoja. Na ir papuolėm...
Jau daugiau kaip trys mėnesiai man yra iškelta asmens bankroto byla. Jums buvo pranešta apie tai tinkamai, tačiau sąskaita ir toliau " sėkmingai" blokuojama, įskaitomos lėšos toliau sėkmingai nurašinėjamos ir kažkur prapuola. Kam jos nueina negaliu matyti programėlėje- tiesiog nurašomos ir viskas. Su Jumis susisiekti neįmanoma. Tai yra įstatymo pažeidimas ir aš artimiausiu laiku kreipsiuosi į teismą dėl Jūsų savivalės, jei per kelias dienas niekas nepasikeis, nebus nuimti areštai ar Jūs su manimi nesusieksite.
Jums siųstų laiškų kopijas aš turiu, turi ir teisėjas, kuris kuruoja mano bankroto procesą.
Laukiu iš Jūsų konstruktyvaus bendradarbiavimo.
Gerų darbų.
Atsargiai su sumom virš 1000.
Gavau iš draugo pinigus nes perkam langus pas jy uk saskaita aš turiu lt vos padarius pavedima buvau užblokuota ir dabar norint atblokuot, pinigu siuntejas turi man savo banko israsa menesio atsiusti jog pasidalinciau su revolut. Didesnes nesamones nesu macius. Nezadu dalintis ne savo isklotinemis.
P.s. pasiulykit panasu patikimesni banka kaip sis jog galeciau turet dvi saskaitas skirtingu valiutu.
neveikia pagalba, tik robotas: (kas yra mecenats pay:/

Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Vito Gerulaičio gatvė 1, Vilnius (I aukštas) Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome...
GF bankas
GENERAL FINANCING BANKAS

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
2005 m. pradėjome veiklą kaip lietuviškas finansinis startuolis. 2008 m. tapome Prancūzijos banko „Societe Generale“ grupės dalimi, o nuo 2013 m. priklausome Švedijos finansų grupės bendrovei „Marginalen AB“. 2020 m. gegužės 18 d. tapome GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau...
SME Finance
Išmanus finansavimas verslui

Adresas: Antano Tumėno g. 4-15, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; tarpininkavimas.
„SME Finance“ kuriame naujus finansavimo sprendimus smulkioms ir vidutinėms įmonėms bei AI pagrįstą finansinių technologijų platformą, kuri priima labai greitus skolinimo sprendimus. Mes reaguojame į situaciją, kuri yra šiandien ir kuriame įrankį, kuriuo naudotis užtenka kompiuterio ar išmaniojo telefono. Kai...
Factris LT1
Adresas: Vokiečių g. 26, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; apskaita; bankai, bankinės operacijos; konsultacijų paslaugos.
Factris - tai nebankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas ir kredito linijos verslui. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin...
Neris
Adresas: Jogailos g. 4, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; tarpininkavimas.
Kredito unija „Neris“ yra Lietuvos Centrinės Kredito Unijų (LCKU) grupės narė ir veikia pagal Lietuvos Banko licenciją. Esame kooperatinė bendrovė, teikianti konkurencingas, aktualias ir kokybiškas finansines paslaugas savo nariams. Pagrindiniai mūsų nariai ir klientai – gyventojai ir smulkus verslas.

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

AIG 53,55 +2,45%
Kraft Heinz Co 38,40 +1,61%