Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Revolab, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Revolab

Atsiliepimai apie Revolab, UAB

Jokių pasiteisinimų.
Parašyk savo nuomonę apie Revolab, UAB

Visiems ta pati bėda, automatiškai atskaito ir po to negražina, nors aiškiai parašė nutraukiam prenumerata ir gražinsim jau 2 mėnesiai neina nei prisiskambinti nei į laiškus atsako.
Laba diena. Pildydamas užsakymo forma aš ĮDĖMIAI perskaičiau visas sąlygas ir JOKIOS!!! prenumeratos neužsakinėjau. Tai buvo vienkartinis užsakymas. Tačiau stebuklingu būdu atsiranda tyrimų prenumeratą!!!! ir nuskaitomos lėšos. El. laiške teigė jog prenumeratą !!!? nutraukė ir gražins pinigus, tačiau nuo 2022-03-07 d. pinigai negražinti. Į elektroninius laiškus nebe atsako telefonu neatsiliepia.
Čia a******ų kompanija. Paskambinkite man kas pasiruošęs rašyti ieškinį. Reikia vienitis ir išgamos bausti 861518900
Užsakiau testą ir daba gailiuosi, pradidėjusi si tokia įmone!!! Gaunu laiška, kad vėl užsakius trstą, bet aš ko neužsakiau, pavyko stebūklingu būdu susisiekti, pasakė, nrvs aš užsskius prenumeratą ir automatiškai eina, nors aš tiksliai žinau, kad žymėjau, pirkt tik kartą.Sako rašykite prenumeratos atšaukimą, parašiau tyla, po kiek laiko vėl rašau kur pinigai, sako mėnesio bėgyje grąžinsim tai buvo vasario mėnuo, daba gegužė nėr pinigų, o daba vėl gaunu, kad vėl užsakiau testą, skambinta n kartų, laiškų prirašyta n, feisbuke ir rašiau, visur yra ignoruojama.Kodėl aš turi prarasti pinigus aš to nesuprantu, , jūs pelnitės iš žmonių tokiu būdu nu baisu, kas čia pas jus vyksta, net anketos panaikinti neįmanoma, čia taip gudriai viskas vyksta.Jau praradau 70€
Aušra 2022-05-01 15:12:05
Kaip su jumis susisiekti??? Kaip iki jūsų dasibelsti?? Esu labai pasipiktinusi, atsisakiau visų prenumeratų o man vistiek pinigai nuėminėjami iš saskaitos? Kaip kokio viruso nebegaliu atsikratyti? Ragelio nekelia į el. Laiškus jokio atsakymo. Grąžinkite mano pinigus.
Laba diena, gerb. Aušra,
Apgailestaujame, kad esate nusivylusi mūsų paslaugomis. Sprendžiant iš aprašytos situacijos - esate įsigijusi tyrimų prenumeratą ir sutikusi su jos pirkimo taisyklėmis, tik tokiu atevjų nuo Jūsų sąskaitos galėjo būti automatiškos nuskaitytos lėšos. Jei norite tyrimų prenumeratą nutraukti - būtumėm dėkingi, jei pateiktumėte daugiau informacijos apie Jūsų atliktą užsakymą (kieno vardu ir kokiu el.paštu registravotės) mūsų el. paštu: [email protected]
Revolab komanda 2022-04-25 14:55:51
Gerb. Lina,

Atsiprašome už šį nesusipratimą. Kraujo surinkimo rinkinio neišsiuntėme Jums dėl žmogiškosios klaidos. Atlikome Jums pinigų grąžinimą.

Revolab komanda
Kas grąžins pinigus už covid-19 antikūnų tyrimą, kurio irgi neturiu. Tikriausiai ragelio nekeliat ir į žinutes neatsakinėjat irgi dėl žmogiškosios klaidos. Su pinigų pervedimu greičiausiai vėl žmogiškoji klaida bus.
Gerda 2022-04-22 19:02:21
a*******i !!!! Nuskaičiuojami pinigai jau trečią kartą. Ignoravimas totalus!!!! KAIP SUSISIEKTI SU ŠIA “ĮMONE”?!
Laba diena, gerb. Gerda,

Lina 2022-04-25 12:41:54
22.03.29 užsisakiau skydliaukės tyrimus ir iki šiol nesu jų gavusi. Prisiskambinti neįmanoma, ragelio nekelia, į el.paštą neatsakinėja. a*******i!
Gerb. Lina,

Revolab komanda
Nuo mano saskaitos nuskaičiavo 35 €. Aš telefonu negaliu su jais susisiekti. Tai tiesiog a******ų kompanija.
Sveiki, manau kad reikia ruošti grupinį ieškinį prieš šią įmonę. Kas norite jungtis parašykite el.paštu [email protected] arba telefonu 861039656 Rasa.
Revolab komanda 2022-04-12 11:56:37
Laba diena, gerb. Renata,

Iš anksto dėkojame.
Jūsų idomi labai veikla įmonės, į komentarus atsakatote per 5 min, o telefono skambučio 3dienas neina priskambinti.
Ar galite man atsakyti kur man kreiptis, kad grąžintumėte mano pinigus, kurious neteisėtai nuskaitėte.
El. paštu niekas neatsako, skambučio nekelia ir tai tikrai nėra koks nesusipratimas.Taip jūs elgetės tokia jūsų ignoravimo politika esu tikrai pasipiktinusi, kreipsiuos į vartotojų teisę. Jeigu per šiandiena su manimi nesusisieksite.
Kalbant apie jūsų norą gauti informaciją, el paštu tai niekas neatsako jau 3 dienas.
Renata 2022-04-12 11:08:58
Revolab pasipelnimo kompanija, antra karta nuskaiviavo pinigus be jokio perspejimo.
Pirma karta nuskaiciavus pinigus, aiškiai pasakiau kad mano paskyra ištrintu nes nebenoriu turėti jokių reikalų su Revolab, praėjus nepilnai dviems mėniams vėl nuėmė pinigus, nors mane informavo jog paskyra mano ištrinta.
Svarstau kreiptis į kita institucija, nes pagal jų veiklą išeina kad visą gyvenimą nuiminės mano pinigus.
Ragelio nekelia tiesiog baisu, legalus reketas 2022metais
Laba diena, gerb. Renata,

Ragelio nekelia tiesiog baisu, legalus reketas 2022metais
Pinigu negrazina, susiekti nei emailu nei telefonu neina. Tragedija ne kompanija
Revolab komanda 2022-04-07 13:14:53
Laba diena, gerb. Anzelika,

Revolab komanda
Tikrai nebuvo užsakytą prenumeratą, pastebėjau iš atsiliepimų, kad ne man vienai vienkartinis tyrimas tapo prenumerata, mano sūnui irgi negrąžinti pinigai. Jau ne vieną laišką parašiau, kad būtų nutrauktas šitas nesązingas pinigų nurašymas, buvo grąžintas nepažeistas kraujo tyrimo komplektas. Bet Jus nebeatsakote į laiškus, telefono skambučius.
Anzelika 2022-04-06 16:49:21
Išsiunčiau neužsakytą kraujo tyrimo rinkinį, kuris iš vienkartinio stebuklingai tapo prenumerata. Pinigus žadėjo grąžinti per 30 darbo dienų, jau praėjo daugiau. Į laiškus ir skambučius neatsako. Rašysiu oficialų skundą, kas nukentėjo nuo nesąžiningos veiklos šitos įmonės prašau rašykite į paštą: [email protected]
Laba diena, gerb. Anzelika,

Revolab komanda
Uzsisakiau covid19 PGR tyrima ir likau visiskai patenkinta paslauga - tyrimo rezultatai atkeliavo per 24 val, ir nereikejo niekur vaziuoti. Be to, tyrimas atliekamas is seiliu, nera nemalonios nosiarykles krapstymo proceduros.
Revolab komanda 2022-03-28 09:48:35
Laba diena, gerb. Agne,

Revolab komanda
Tai kiek jums galima rašyti el.laiškų ir skambinti. Iš jūsų jokio atsakymo negaunu
Agnė 2022-03-28 08:13:25
Aš nesuprantu su jumis neįmanoma susisiekti. Šeštadienį man nuo sąskaitos nuskaičiavote 35€. Nors aš buvau užsisakius vienkartinį tyrimą. Ir kadangi jūs neatsakote su jumis susisieks tam tikros įstaigos
Laba diena, gerb. Agne,

Marija 2022-03-11 13:13:34
Niekada daugiau neuzsisakysiu iš čia nieko!!! Tie aš tiek draugas užsisakėme antigenu tyrimo rinkinius kurie netiketai tapo prenumeratomis, paprašiau kad nutrauktu ir grazintu pinigus (nes ta diena rinkinys net nebuvo issiustas, spejau dasiskambinti ir ta pačia diena atsisakiau prenumeratos elektroniniu laisku. Parašė kad pinigais bus grazinti per 14d.d taciau nebuvo, negana to prenumerata nebuvo nutraukta ir pinigai savivaliskai buvo vel nuskaičiuoti, meginau dasiskambinti - neina! Atrašė tik tiek kad bus nutraukta prenunerata, taciau apie pinigų grazinima kalbos nera. Tikiuosi kad isspresime šią problema gražiuoju budu.
Laba diena, gerb. Marija,

Vida 2022-03-16 10:00:17
Manau, kad įmonė turi finansinių nusikaltimų požymių, todėl nerekomenduoju su šia įmone sudaryti bet kokių sutarčių dėl laboratorinių kraujo tyrimų. Įmonė nesilaiko pažadų ir nuima pinigus nuo sąskaitos paslaugos net neatlikusi. Pinigai negrąžinami ir po 14d.d., nors buvo pažadėjusi. Negana to, ji dabar neatsiliepia į telefoninius skambučius, o parašius el.laiškus gauni automatiškai nustatytą anglų kalba žinutę, kad vyksta tyrimas. Todėl busim priversti kreiptis pagalbos į kitas valstybines tarnybas dėl neteisėtai negrąžintų pinigų.
Laba diena, gerb. Vida,

Revolab komanda
Jau gerus 3 menesius bylinejames del prenumeratos, kuria prasiau nutraukti ir toliau sekmingai pinigai nuskaitinejami is korteles ir nera grazinami. Tragedija. Sito taip tikrai nepaliksim :) ir tikrai niekam nerekomenduoju
Nusipirkau tyrimą covido. Kas tris mėnesius. Sulaukus pirmo atsakymo. Po kažkiek laiko paklausiau ar galėtų tyrimas ateit ne kas tris o kas du mėnesius. Patikslino kad pakeis. Žinoma nepakeitė :D po menesio persirgus covidu. Susisiekiau su klinika per jų svetaine, paklausiau ar galima atšaukti kadangi esmės darytis kaip ir nebeliko. Paklausė vardo pavardės pasakė kad mano prenumerata atšaukta. Vakar stebuklingai nuskaiciavo pinigus. :D kaip ir aišku kad neatsakė. Telefonas kuris nurodytas yra tiesiog šiaip sau nes visus tris mėnesius ten niekas neatsiliepia niekada. Zodziu apeikit šią saraskinu kontora iš tolo..
Lilija 2022-03-04 13:47:50
ir mums neteisėtai nuskaičiuoja ir negražina pinigus
Visą informaciją jums pateikta elektroniniu paštu
Lilija 2022-03-04 13:47:50
Sveiki, gerb. Lilija,
Būtumėm dėkingi, jei pateiktumėte daugiau informacijos apie Jūsų atliktą užsakymą (kieno vardu ir kokiu el.paštu registravotės) mūsų el. paštu: [email protected]

Nadezda 2022-02-24 20:50:20
Nadezda 2022-02-24 20:50:20
Sveiki, gerb. Nadezda,
Taip pat būtumėm labai dėkingi, jei susilaikytum4ėe nuo nepagrįstų mūsų komandos įžeidinėjimų.

Dėkojame už supratingumą ir bendradarbiavimą.

Revolab komanda.
Grazinkit pinigus, s*****i
Vienkartinis kraujo tyrimas stebuklingai tapo prenumerata, nuskaičiuoti pinigai iš sąskaitos be užsakymo, be sutikimo. Sūnui tokia pat situacija. Telefonu bandė įtikinti, kad buvo užsakyta prenumerata. Siuntą galiu grąžinti savo lėšomis. Kodėl aš turiu mokėti? Įdomu, kam nors grąžino pinigus. Labai nemalonu, ir tai sistema, panaši į aferą
Užsisakius antigenų testą, visą rinkinuka gavau, po kelių mėnesių vėl nuskaiciavo nuo sąskaitos pinigus, nei sutikimo nieko nereikia tesiog pajema ir nuskaiciuoja. Kai uzsakinėjau antigenų testą buvo pažymėta įsigyti vieną kart. Bet matomai čia tik pasakymas, nors jie susitvarko kaip jiems reikia.
Situacijos aprašymas:
Esu registruotas Revolab sistemoj. Nupirkau 3 tyrimo komplektus - Covid-19 antikūnų, vit. D, vit B12.
Gruodžio 27 d. padariau tik viena tyrimą - Covido-19 antikūnus. D ir B 12 nusprendžiau daryti vėliau, nes į viena mėgini buvo sunku pririnkti kraują, nors viskas atlikau pagal instrukcija ir priduodant kraują man darosi silpna.
Ta pati diena oro t. buvo -7 c, tai apie 8.30 paskambinau iškvėšti kurjeri, paaiškinau, kad atlikau viena tyrimą Covid-19 antikūnų. Revolab darbuotoja prašė tyrimą pristatyti pačiam į Klaipėdos “Medicina practica” laboratorija, Šilutės pl. 38. Ta ir padariau - 27d. apie 9.00 val.
Dar papildomai 27 d. 9.51 val. informavau el. paštu [email protected], kad „pristatytas mano kraujo tyrimas dėl COVID-19 antikūnų į "Medicinos praktika" laboratoriją Klaipėdoje. Ko greičiau laukiu atsakymą“.

Kai gruodžio 28 d. gavau atsakymą, supykau dėl laboratorijos neatsakingumo bei sukčiavimo.
Vietoj COVID-19 antikūnų rezultatų Revolab sistemoj savo paskiroje radau vit. D ir B12 tyrimo rezultatą iš vieno priduoto indelio (skirto COVID-19).

Ko remiasi Klaipėdos "Medicinos praktika" laboratorijos darbuotoja, atliekant mano kraujo tyrimą, man neaišku. Nes ant indelį buvo užklejotas lipdukas su kodu ir tyrimo pavadinimų.

Susirašinėjau su Revolab komanda. Norėjau civilizuotai išspręsti susidarysi problema. El. paštu vyko tik susirašinėjimas ir prisigalvoti įvairi kaltinimai man. Nei atsiprašymo, nei pasiūlymų nuspręsti problema nesulaukiau.

Yra pažeisti mano vartotojo teises į kokybiška bei sąžininga aptarnavimą.

Nustebusi laboratorijos "atsakingumo".

Gerai kad tai ne operacija, kai vietoj apendiksą išpjovė inkstą. Arba vietoj aspiriną išrašė purgeną.
REVOLAB direktorė nepaėmė gražinta siunta su nepanaudotus tyrimus ir Skundo raštą. Tai rašysime į VVTAT, Sveikatos ministerija bei viešinsime informacija. Je nesilaiko savo sukurtų taisyklių.
Visiskai nerekomenduoju! Jokios informacijos puslapyje apie grazinima! Darbuotojai sneka kiekviena karta skirtingai! Grazinima aptaria tik telefonu"individualiai".Uzsakiau testa ir norejau perrasyti kitam zmogui, nes pasidariau vakcina!Tai pries tai sake, kad uztenka pateikti asmens duomenis, dabar kad tik vaikams iki 12 metu galima perrasyti...nu zodziu nesamone pilna.Moki 40 eu ir net nera galimybes grazinti, nors net nera kurjerio vokas pradarytas! Jokios informacijos puslapyje!
Niekam nerekomenduoju Revolab. Jau 2 kartus užsisakinėjau čia tyrimų rinkinį tačiau su abiejais užsakymais turėjau problemų. Pirmą kartą siuntinio teko laukti ilgiau nei žadėta, antrą - į esveikatą buvo neteisingai suvesti duomenys, galimybių paso taip ir negavau, o už testą juk buvo sumokėti pinigai.
Nesvarbu 2021-11-29 16:18:08
Uzsakem tyrimo rinkinuka..jau praejo 14 dienu nei siuntinuko, nei pinigu atgal..rasem i emeila nulis emociju..skambinom nekelia, arba atmeta.eisim kitais keliais..bet tikrai nepalinksim taip.NEPATIKIMI.
Uzsisakiau tyrimo rinkini. ta pati situacija. kai reikejo uzsakyti atraše per 1diena.kai atsiųsti atsakymus ragelis nekelemas, į pasta neatraso. faceeboke taip pat. visiska tyla apie 1, 5sav.
Užsakant vienkartinį testą susiformuoja testų prenumerata, tuomet kas mėnesį siunčiamos siuntos atlikti testą ir net jo negavus nuo sąskaitos nuskaičiuojami pinigai.

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnostinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
ELDK
Era Esthetic Lazerinės Dermatologijos Klinika

Adresas: M. Valančiaus g. 7-57, LT-03158 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
ERA ESTHETIC - tai lazerinės dermatologijos klinika, veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Vokietijoje. Įmonė veiklą pradėjo 2008 metais. Šiuo metu įkurti 6 filialai, kuriuose dirba 70 kvalifikuotų gydytojų. Klinika yra didžiausia privati medicinos įstaiga dermatologų skaičiumi Lietuvoje. Klinikoje atliekama odos ligų...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Tvari IT įranga – mada ar ateitis?
Tvari IT įranga – mada ar ateitis? 06-29 12:06
Kol vienos įmonės vis dar abejoja dėl investicinės grąžos į tvarumą, kitos gi imasi lyderystės ir brėžia strateginę kryptį jų pasekėjams. Taip "Dell Technologies" – viena didžiausių IT įrangos...
E.Stankevičius: Esame vienintelė sporto šaka, kuri tiesiogiai investuoja į infrastruktūrą 06-29 02:53
Lietuvos futbolas patiria sukrėtimus, skaudžias akimirkas ir kuria kitokios ateities planus."Esame vienintelė sporto šaka ir federacija, kuri iš savo biudžeto tiesiogiai investuoja į sporto...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Chevron 149,94 +1,61%
Nike 102,78 -6,99%