Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Restoranų Grupė Fortas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Restoranų Grupė Fortas

Atsiliepimai apie Restoranų Grupė Fortas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Restoranų Grupė Fortas, UAB

Laba diena, noriu padėkoti restoranui "Fortas", Algirdo g. 17, už puiku aptarnavimą. Patekalai labai skanus ir dideles porcijos. Personalas paslaugus. Linkiu darbuotojams sėkmes.
Uzejau šiandien- 25-a gegužės prieš 17 valandą i Fortą esanti Pnvz centre, parduotuvės IKI antrame aukšte. Dvi plepancios padavėjos stovedamos prie kasos aparato net nezvilgtelejo. Pastovejau salia, - jokio 'labas'. Žmonių - vienas kitas, bet man reikėjo vietos, kur būtų rozele netoliese, todėl ėjau per patalpa, lanksciausi ieškodamas. Padavėjos nepajudėjo. Kai atsiradau salės viduryje taip nieko ir neradęs, pro šalį praeidinejo neauksta ilgaplaukė briunete i uodega suristais plaukais. Pasisveikinimo ar šypsenos net nelaukiau, todėl pabandžiau užkalbinti: "atsiprašau..."... praėjo kaip pro stulpą net galvos nepasukus, kad ir link klientų ėjo, bet vis tiek??... Pasukau link išėjimo. Kaip tik priešais - antroji padavėja... Ši pasisveikino, zinoma, tik iš "pareigos", -bet jau taip pasirodė. Atsakiau tuo pačiu, bet daugiau nieko..., na gal todėl, kad tuo metu prisivijo pirmoji ir mano nuostabai mestelejo lygiai taip pat kaip lašinių pardavėja prieš kelias dienas turguj: "sakykit!"... Pasakiau: "viso gero".... atsisveikinimo irgi neisgirdau.
Dabar valgau "Galerijoje", - žmonių pilnas kiemelis ir viduj beveik visi staliukai užimti, gal ne tik dėl to, bet tikiu kad ir dėl malonaus personalo.
P.S.: neisipareigojau klaidas taisyt, - rašau iš telefono.
Labas rytas, tokio tikrai nesitikėjau. Vasario pradžioje atvažiavau rezervuoti staliuką vasario 16 dienai. Pakalbėjus su padavėju pasakiau jei kažkas keisis paskambinsiu o jei ne tai mano rezervacija lieka. Atvykus vasario 16 diena su svečiais sužinojau, kad mano rezervacija yra atšaukta ir stalas yra užimtas. Padavėjai kaip dirbo savo darbą taip ir dirbo nekreipdami dėmesio į mus. Man buvo pasakyta vietų nėra nebent atsilaisvint keturvietis staliukas ir priims o ką daryti kitiems svečiams stovėti? Gyvenime nesikreipsiu į šią įstaigą. Visiškas nesiskaitymas su žmonėmis.
Vasario 16 su visa seima norejome pamineti mamos gimtadieni, buvome rezervave vietas is anksto Vilniuje (Siaures miestelyje). Atvyke buvome nemaloniai nustebinti, kai paaiskejo, kad vietu nera.Mama sunkiai vaiksto, du mazameciai vaikai ir 6 suauge zmones ir padaveja pasiulo palaukti, turejo atsilaisvinti keturvietis staliukas. Ar tai ne pasityciojimas, cia vietoje atsiprasymo
.Niekam nerekomenduoju, labai nerimtas poziuris i klientus, venkite tokiu vietu
Šiandien su vyru pietavome "Forto Dvare", teatro aikštėje. Žmonių buvo labai daug, bet aptarnavusi mus mergaitė buvo maloni, savo darbą atliko puikiai, ko deja negaliu pasakyti apie virtuvę. Prieš mėnesį šioje kavinėje valgėme rankų darbo koldūnus su mėsa, jie buvo tikrai skanūs: mėsa sultinga, tešla kokybiška, tinkamai išvirti. Tuo tarpu šiandien (vyras užsisakė dvigubą porciją), koldūnai buvo baisūs - pervirti, mėsa sausa, beveik iš visų koldūnų mėsa iškrito dar jų nepalietus - žodžiu mėsa atskirai, tešla atskirai. Suprantu, daug žmonių, reikia suktis greitai, bet tai nereiškia, kad sugadinus patiekalą, ji ir reikia patiekti tokios būklės. Jei pervirė, tai reikia virti iš naujo, o ne nurašyti, ai bus gerai..... Apskritai ši kavinė keistokai elgiasi klientų atžvilgiu, vieną kartą mes gavome meniu su skirtingomis kainomis, kaip supratome Jūros šventės dalyviams, arba užsieniečiams yra skirtas meniu su aukštesnėmis kainomis, o vietiniams (arba pošventinis) su mažesnėmis. Kai parodėme tai padavėjai, neturėjo, kur dėti akių. Vis dėl to reikia suprasti, kad vasara trumpa, greitai prabėgs, o jums reikės gyventi iš nuolatinių klientų, kurie gali ir nenorėti pas jus sugrįžti.
Birzelio 26d. 2018 i pavakare uzsukau i pc EUROPA restorana FORTAS pavalgyti. Uzsisakiau maisto ir paklausiau kokio geriamo vandens turi pasiulyti. Pasiule uz 0, 5 eur is ciaupo arba 1, 35 eur mazas buteliukas geriamo vandens. Ilgai nesvarsciusI uzsisakiau maza buteliuka Vishy vandens. Atnese vandeni jau atidarytame butelyje. Paragavus vandeni issyk supratau kad tai is krano vanduo ipiltas i jau panaudota buteliuka. Issikvieciau padaveja (moteri kuri ir aptarnavo mane) ir pasakiau kad tai vanduo is ciaupo. Pasimetusiu veidu pasake kad jei irgi neskanus "Vishy" vanduo. Atsakiau kad tai nera vanduo is buteliuko, tai vanduo tiesiai pripiltas is ciaupo. Tuomet ji susimete ir sako ai tai cia barmenas... po to paprasiau kad atnestu toki pati buteliuka vandens ir atidarytu prie manes. Vandens skonis buvo visai kitas!
Iseinant padaveja atsiprase uz vandeni (greiciau uz nepavykusia afera).
Neskaitant nemalonaus aptarnavimo su padavejos mediniu veidu, toj maitinimo istaigoj dar ir sukciauja ir zmones apgaudineja. Apie higiena turbut ne negalvoja, buteliai tikriausia ne nesterilizuojami pries pateikdami antra karta zmonems, kas yra neleistina.
Nezinau ar ju sefai tai zino apie tai, bet toks pasipinigavimas ir klientu apgaudinejimas yra zemas, pigus ir slykstus elgiasys.
Tikiuosi apie si atveji paskaitys Fortas administracija ir padarys isvadas.
Sveiki. Niekam nepatariu klaipėdoje, , forto dvare ”valgyti buvome vasara su šeima užsisakėme sriubų teko palaukti gana ilgai negana to jas atnešė jau atšaluses.. apie aptarnavima gariau net nekalbėsiu..
Labai prastas aptarnavimas ir alus. Gerimu laukem 20 minuciu, atnestas grinbergenas suruges. Nerimta istaiga su nerimtu poziuriu i klientus, sekmes bankrutuojant;)
Lapkričio 30 dieną. Šventiškai nusiteikę su draugų kompanija po eglutės įžiebimo atvykome užsisakyti pavalgyti bei atsigerti į FORTAS PANORAMA“ Saltoniškių g. 9, Vilnius prie mūsų prisistatė neaukšta, juodaplaukė, padavėja vardu Indrė.tai įvyko apie 19:00 Padavėja buvo arogantiška ir leido mums suprasti jog mes esame žemiau už ją. Uždavus klausimą kokia yra ledų kokteilio porcija atsakė atmestinai ir su pykčiu viso užsakymo metu prie mano draugės galvos maigė tušinuką. Tiesa sakant dingo noras ir pavalgyti užsisakyti. Taigi užsisakėme tik atsigerti ir iš karto paprašėme sąskaitos. Tačiau dydžiai nustebome, kai nemandagioji padavėja Indrė pakeltu tonu atsakė jog cituoju: " nematote aš aptarnaujų kita staliuką." Šventiškos nuotaikos baigėsi ir vieni į kitus susižvalgė kalbėjomes jog dar tokio nemandagumo paslaugų aptarnavimo srityje nematėme... Dingo noras eiti į bet kuri forto restoraną. Ačiū padavėjai Indrei. Patarimas jai jei nemoki aptarnauti mandagiai klientų rinkis kita darbą. Visų mano draugų vardu noriu dar kartą pabrėžti, jog esame labai nusivylę aptarnavimu ir padavėjos Indrės darbų.
Viena diena buvau uzsukusi su vaikais pavalgyti i forto dvara klaipedoje, esanciame BIG antrajame pastate.Na zinot aptarnavimas malonus viskas gerai, bet patiekalai karstieji siaubingi!!As nezinau koks issilavinimas tos virejos, bet matos kad jai nesvarbu geras aptarnavimas..taip atrodo jog butu gaminusi kokia neprautaburne snargle baigusi profesine mokykla tik..o apie vadovus as neturiu zodziu!!sedejome paciam gale, ir girdejome kaip virtuvej visi saukia rekia as apakau! moteria kuri atsakinga uz viska kiek teko akies krasteliu uzmesti atrodo nevalyva, plaukai riebaluoti ir taip atrodo jog drabuziu nesikeicia..na nezinau as asmeniskai pasibaisejau.pirma karta kai atejau buvo tiesiog nuoatabu viskas, o kita karta kai dirbo visai kiti zmones nu tiesiog pasibaisejau.nebeisiu t niekada ir jum nepatariu

Sūkuriškės
Karpynė

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...
Vilguosta
Sodyba Guosta

Adresas: Guostaus g. 20, Stakliškės, LT-59369 Prienų r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Sodyba Guosta - pirtis, ežeras, miškas VISOS SODYBOS NUOMAI TAIKOMOS DIDŽIULĖS NUOLAIDOS GUOSTA verslas ir pramogos Mes jau daugiau nei 15 metų organizuojame grandiozinius ir originalius firmų vakarėlius, galime pasiūlyti įvairiausių žaidimų ir pramogų. 7 ha teritorijoje ant Guostaus ežero kranto, miško apsuptyje...

"Arvi” ir ko laimėjo ginčą su Serbijos privatizavimo agentūra
"Arvi” ir ko laimėjo ginčą su Serbijos privatizavimo agentūra 06-17 13:31
Aukščiausiojo Teismo nutartis skelbia, kad "Arvi" ir ko bei "Sanitex" neturi pareigos mokėti jokių piniginių sumų Serbijos privatizavimo agentūrai. Metų pradžioje Apeliacinis teismas šioms įmonėms...
"Facebook" savo kriptovaliutą "Libra" pristatys šią savaitę
"Facebook" savo kriptovaliutą "Libra" pristatys šią savaitę 06-17 13:27
Šaltiniai bendrovėje "Facebook" praneša, kad socialinis tinklas užsitikrino daugiau nei tuzino didelių korporacijų palaikymą, kurias buria į asociaciją, ir žada jau šią savaitę pristatyti savo...
Trečdalis ukrainiečių ruošiasi palikti Lenkiją
Trečdalis ukrainiečių ruošiasi palikti Lenkiją 06-17 13:16
Kas trečias Lenkijoje dirbantis ukrainietis planuoja 2019-2021 m. išvažiuoti dirbti į Vokietiją, rodo nauja apklausa. Dalies Lenkijoje įdarbintų ukrainiečių paslaugomis naudojasi ir Lietuvos įmonės.

Kur atostogausite šią vasarą?

Cisco 54,75 -2,53%