Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę LT respublikos vairavimo mokykla, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę LT respublikos vairavimo mokykla

Atsiliepimai apie LT respublikos vairavimo mokykla, UAB

RespublikosVM

Meilė vairavimui
Parašyk savo nuomonę apie LT respublikos vairavimo mokykla, UAB

Aciu instruktoriui Pauliui uz papildomas vairavimo pamokeles!!! Labai praverte pries egzamina svarbeuse masina buvo tokia su kokia Regitroj turejau laikyti egza!
Mano asmeninė patirtis su šia firma tikrai pozityvi. Mokiausi B, vėliau ir A kategoriją - viskas klostėsi labai puikiai bendraujant su mokyklos administracija, dėstytojais, instruktoriais. Neturėjau kažkokių problemų ar nesusipratimų. Jų komunikacija aukšto lygio, moka bendrauti su mokiniu kaip su mokiniu, o ne kaip jau viską mokančiu ir žinančiu.
Pas juos mokiausi A1 kategoriją. Tai kaip ir rašo kiti komentatoriai per dvi dienas pravažiavau valandas, o toliau į Regitrą pažymėjmo naujo atsiimti. Greitai ir gerai dirpa. Rimantas Milašius, A 1 instruktorius, buvo malonus, draugiškas, paprastas. Gera įmonė
Ačiū už išlaikytą teoriją per Vairavimoegzaminai testus ir papildomus pravažiavimus per Idrive. Ko neišmokau arba ko neišmokė savoj mokykloj - pabaigiau jūsiškėj. Super kad yra tokių paslaugų kaip Idrive ar vairavimoegzaminai.lt.
Gerai dirba Respublikos mokykla, šaunuoliai. Ėjau per UŽT, dokumentėlius sutvarkė greitai, gavau visas pamokas, visą medžiagą, pravažiavimus ir tt. Net nežinau ką galėčiau pasakyti neigiamo apie šią vairaivimo mokyklą. Varykit vyrai ir moterys taip ir toliau :)
Ačiū instruktoriui Rimantui Milašiui už vasarą prasieitą A1 kursą. Per dvi dienas praėjau ir iškart į Regitrą pažymėjimo. Super. Dėkui tikrai chebra
nuuu jie labai jau stengiasi :)) bet tas gerai, man patinka K. Videikio mokykloje mokintis, nes matosi požiūris į klientą. Kaip esu girdėjusi kitur.. pinigus pasiima ir viskas. O čia kitaip, kitoks požiūris. Vat užtai juos ir vertinu :)
Šiaip labai gera ir rimta vairavimo mokykla. Nesigailiu pasirinkęs pas juos mokytis. Kas man patiko, Respublikos Vm viskas vadybiškai puikiai sutvarkyta - administracija dirba kaip laikrodis, dėstytojai visada dėsto paskaitas, instruktoriai visada pasirodo pravažiavimams, mokykla turi savo pačios testus kaip Regitroje ir tt. Aukštas lygis, pagarba.
as taippat galiu palikti teigiama komenta...Vyrai aciu labai. mokeusi du kartu pirma kai jie dar buvi silutes pliante B kateorija ir db C, CE. Man labai patiko K.Videikio video kur youtube kanalas nerealiai gerai paaiskino daugeli daliku ir instruktoriai tiek su lengvaja tiek su sunkvezimiu. Rekomendosiu savo draugams kurie domisi
LABAI AČIŪ INSTR. VLADUI DRUNGILUI UŽ VAIRAVIMO PAMOKAS! AČIŪ UŽ KANTRYBĘ KUOMET SUKLYSDAVAU IR PRIDARYDAVAU NESĄMONIŲ. TAIP PAT DĖKOJU UŽ MORALINĮ PALAIKYMĄ, KAD IŠMOKTI GERAI VAIRUOTI IR IŠLAIKYTI EGZAMINĄ GALI VISI. JŪSŲ ŽODŽIAI Į DANGŲ. GERIAUSI LINKĖJIMAI NUO JŪSŲ MOKINĖS JŪROS.
Jie turi tokį nerealų įrankį kaip online užsibookinimas pravažiavimų IDRIVE. Pasirenki kategoriją, o tada renkiesi instruktorių ir laiką. Nieks tokios neturi :) 5 pavara iš 5!!!!
Šitoj įmonėje dirba nerealūs instruktoriai. Mokiausi su Dainiumi ir Gabrieliumi (teko keisti nes nesutapo laikas). Abu labai pareigingi, atsakingi ir KAS SVARBIAUSIA NETINGI MOKYTI. Jei ko nesupranti - tik klausk ir net jei situacija kelyje kartojasi visada maloniai paaiškins. Apie jokius aprėkimus, keiksmažodžius nėra ten net kalbos. Kultūra aukščiausiame lygyje ir aš tai labai vertinu. Širdingai ačiū abiems, Katia.
Vienintele vairavimo mokykla KLP A1 padaranti per 2 dienas jei neklystu!! bent jau as nezinojau, kad galima taip lengva gauti kategorija lengvam mociukui. Labai aciu siai firmai ir instruktoriui Rimantui kuris moko A1 kat.
Reikia pagirti UAB respublikos vairavimo mokykla. Mano dukra mokėsi respublikoje ir labai gerai atsiliepė. Mačiau, kad jai mokytis vairuoti vos ne vienas malonumas, kai kitos bijo, verkia, nepasitiki ir panašiai. Gerai, kad gera dirba tokie žmogiški instruktoriai, kurie motyvuoja mokytis ir jei daryti - tai daryti gerai. Labai dėkoju mokyklai už gerą mano dukros patirtį su jumis.
Pirkau pas juos vairavimoegzaminai. lt testus. Nenuvylė, kai žadėjo, kad klausimai kaip Regitroje. Tas fainiai, kad yra vat tokia rimtai nusiteikusi mokykla, kuri turi savo paruoštą medžiagą. Ir dar jei kas neaišku, parašai per FB - visada atsakys.
O man buvo taip..prisidirbau ir reikėjo praeiti kursus praradusiems teises. Respublikos mokykla viską sutvarkė per 1 dieną ir dar šeštadienį!! Tiesiog super druper !!! Nerealiai. Šitoj mokykloj viskas puikiai organizuota, matosi dirbama pažangiais vadybos pagrindais. Kam reikia praeiti kursus praradusiems teises galiu parekomenduoti RESPUBIKOS VM!!
Labai geras instruktorius Dainius Šerpytis. Normaliai paaiškina, jei ko nesupranti nepykdamas pakartoja, jokių keiksmažodžių ar dubinimo. Šeip man labai patinka šita vairavimo mokykla, nesigailiu pasirinkes. Jei kas domitės ar čia verta pas juos laikytis teises - realiai verta.
Rimantas Milašius A kategorijos instruktorius rekomenduoju. Lb geras instruktorius, idealiai išmokė aštunke, gyvatėle ir t. Mocas naujas ledinis, apsaugas duoda. Verta pirkti pas juos kursus nes kaina atitinka kokibe.
Šitam UAB'e mokiausi C ir D kategorijas. Privalumas tas, kad su tom pačiom transporto priemonėm laikai egzaminą ir Regitroje. Čia geriausias dalykas apie juos, nes rimtai - tas pats autikas arba fura yra didelis dalykas egzamine. Dar patiko šitos vairavimo mokyklos teorijos testai, grynai tokie kaip Regitros egzamino klausimai. Pagirtina, rekomenduoju kas domisi C ir D kat.
Man labiausiai patiko Kęstučio Videikio youtube videos tiesiog nerealiai gerai paaiškina nuo sankabos iki sankryžos.. Ir taip išsamiai, įtaigiai, kad užkabliuoja mokytis ir pačiai viską gerai padaryt... Tokie net motyvaciniai filmukai, sakyčiau. Šiaip tikrai labai naudinga, visiems kas mokosi rekomenduoju šituos Respublikos mokyklos direktoriaus video
Galiu rekomenduoti LT Respublikos VM kitiems. Stengiasi dėl klijanto, instruktorius Antanas labai rimtai žiūri į vairavimo praktiką, paaiškina visokes smulkmenas, duoda gerų patarimų kas gali būti Regitros egze. Kažkaip jautiesi užtikrintas kai pas tokį instruktorių mokaisi. Direktoriaus Kęstučio V. youtube filmukai kieti realiai ten daug išmoksti. Vertinu labai gerai.
Man labai patiko toje mokykloje mokytis. Laikiausi B kategoriją ir po 2 m. praėjau dar A1. Kaip prieš 2 metus taip ir dabar niekas nepasikeitė - puiki mokymo kokybė ta pati, instruktorius vėl pasitaikė superinis. Galiu tik pagirti ir palinkėti sėkmės ir rekomenduoti kitiems. Pagarbiai, Augustė S.
Patikimas, rimtas mokymo tiekėjas, apmokė mano firmos darbuotojus krautuvų teisių. Viską atliko kaip sutarta, visas valandas mano krovėjai realiai mokėsi. Jokių ten "gerai bus", "išmoksi pats" ir pan. Labai fainas direktorius Kęstutis Videikis. Galiu visiems rekomenduoti kas užsiima su sandėliavimu ir tt.
Išlaikiau teoriją spręsdama vairavimoegzaminai.lt. ačiū Kęstučiui už konsultacijas ir atsakymus.
Linkėjimai Kęstučiui Videkiui! Jūsų mokykla tikrai nenuvylė ir džiaugiausi, kad priėmiau jūsų rekomendaciją. Tikrai viskas labai šaunu, moko puikiai stengiaisi, nerėkia, nešaukia jei nesupranti ir pan. Na kitais metais planuoju A kategoriją! Tai tikrai dar susimatysim.
mokeusi C D kategorejes.. viskas patiko nieko negaliu blogo pasikiti, su ta pace fura laikeu egza islaikiau is 1. prima siunciamus per darbo birzsa kas domisi gali drasiai rinktis
Labai faina vairavimo mokykla!! Labai ačiū instruktoriui Gabrieliui :) jūs nerealus!! Šiaip viskas labai puikiai, ypač mokyklos teorijos testai vairavimoegzaminai platforma, grynai tokie kaip Regitroj. Teorija iš 1, praktika iš 1 :) Rekomenduoju visiems.
RESPUBLIKOS mokykla labai pateisino mano l8kes2ius. Ėjau su rekomendacija, nes draugė mokėsi. Man lb gerai Sausio 15 prie pat namų ir instruktoriaus aikštelė išvažiuoti ten irgi. Viskas vietoj. Vairavimo instruktorius buvo Antanas -labai malonus ir kantrus, ko nemoki visada paaiškindavo, nerėkdavo nesibardavo. Ačiū
Gera gera šita mokyklėlė yra. Kęstučio Videikio youtube pamokėlės super, instruktoriai Lukošiai, nu krc visks pas juos gerai padaryta. Galima tik pagirti, kad visi taip stengtųsi dėl savo klientų. Pvz ėjau A1 pasidaryti iš B, per 2 dienas pravažiavau ir galėjau jau eiti į Regitrą pasikeisti teisių.
Labai dėkoju respublikos mokyklos kolektyvui už didelį darbą mane išmokant vairuoti ;D nuo teorijos iki praktikos, nuo praktikos iki pažymėjimo atsiėmimo. Labai ačiū nes man vairavimas buvo terra incognita bet gyvenimas privertė, pasiklioviau gerais atsiliepimais apie jūsų mokyklą. Na ir štai.. :)
Laba diena esu labai laiminga islaikiau teorijos egzaminą gana greitai su Kęstučio Videikio video pagalba, tos video užtvirtino skaitytos knygutės žinias. Ko nesupratau paskaičius knygutę tą supratau iki galo su video. Ačiū be labai labai.
Respublikos mokykloje ėjau kursus A1 kategorijai pas instruktorių Rimantą Milašių. Pagarba ir instruktoriui ir mokyklai. Per dvi dienas viską sutvarkė, viską pravažiavau. Beliko tik naują vairuotojo pažymėjimą atsiimt.
Mokiausi šioj mokykloje per idrive.lt papildomas pamokas. Visai patiko instruktorius Dainius Šerpytis ir pati mašina tokia kaip Regitroj. Nėra skirtumo -nėra streso. Pravažiavau 4 kartus ir nuėjau laikyti ir išlaikiau ! Ačiū ir sėkmės kelyje!
Super RESPUBLIKOS VM teorijos testai vairavimoegzaminai.lt !! Teoriją išlaikiau su dviem klaidom iš pirmo karto! Klausimai testuose buvo kaip Regitros egzamine. Vadinasi nemelavo...
Ačiū. spręsdamas šiuos testus regitros egzamine 96% AM KAT.
REKOMENDUOJU VAIRAVIMOEGZAMINAI.LT
Labai geros pamokeles youtube. Ziurekite, skaitykite knigute ir svarbiausia spreskite testus vairavimoegzaminai.lt, ir islaikysite teorijos vairavimo egzamina kaip ir as taip dariau. Didelis dekui Kestuciui uz pamokas.
Galiu juos pagirti ir as. Nzn kaip dabar bet pries keleta metu buvo geriausia vairavimo mokykla KLP. Tikrai geriausia pagal tai kaip islaike mano aplinkos zmones ir as pati.
Galiu prisidėti prie pagyrimų šitai mokyklai. Aš pakeičiau kelias, istorija tokia, kad nesisekė su instruktoriais. O LT respublikos lb normaliai, be jokių riksmų, keiksmų mokė. Dar testus nemokamus davė kaip Regitroj.Čia ir pabaigiau ir išlaikiau.Labai didelis dėkui LT respublikos vairavimo mokyklai.
Esu labai patekinta LT respublikos mokykla.. Ačiū instruktoriui Antanui Bagočiui už pastangas... Jų tikrai prireikė mane mokant.. O galvojau jau niekada nepabaigsiu..
Jie turi viena gera dalyka Idrive saita, kur gali uzsibookinti kad ir 1 pamoka. Tas ziauriai man patogiai buvo pries praktikos egza. 1 pasiemiau prasicheckinimui ir labai gerai gavosi. Kitos vairavimo mokyklos tai ten skambink, gauk instruktoriaus numeri derink nu krc
Ai šita mokykla rimtai gera yra. Kiek mano pažšstamų lankė visos liko lb patenkintos. Gaila mano laikais nebuvo tokios mokyklos, o reikėjo eiti į Moksleivių saviraiškos centro būrelį :DD dabar nepalyginsi kai papasakoja, instruktoriai normalūs, testai kaip Regitroj, paskaitos internetu ir kt. Dabar mokytis matosi bepigu
Gera, labai gera mokykla. Pritariu kitiems komentavusiems. Esu dar anksčiau mokiusiusi kai jie buvo prie Regitros įsikūrę. Jau tada matėsi, kad labai stengiasi dėl kliento.
Mokiausi respublikos mokyklos filiale Šilutėje Labai patiko, gera aplinka, malonūs dėstytojai, instruktorius. Viskas kaip turi būti ar kaip priklauso. Jei rinkčiausi antrą kartą - neturėčiau abejonių kur.
Esu užsiregistravęs pas juos mokytis. Jau vieną pravažiavimą padariau, paliko gerą įspūdį. Mokytojas Vladas, kurio pavardės neprisimenu taip ramiai, atsipalaidavęs be riksmų, nes esu girdėjęs visokių istorijų apie tuos instruktorius. Bet čia matau, kad mokykla yra draugiška tokia.
Man visai patiko respublikos mokykla. Rimtas požiūris į klientą. Darbuotojai dirba kaip gerai suderintos stygos - nuo administratorių iki instruktorių. Verta sumokėtų pinigų. Jei dar kokią nors kategoriją sugalvosiu mokintis pas jus vėl apsilankysiu.
Labai dekoju vairavimo instruktoriui Antanui Bagociui uz pagalba mokantis. Realiai labai padejote, nes pradzioje nieko nesupratau ir galvojau kad niekada nieko nevairuosiu. Dabar jusu deka sekminga grizau is pirmos keliones po Lenkija. Aciu Jums:)
Dabar kaip tik mokausi. Pakeičiau du instruktorius dėl laiko. Abu Vladas ir Antanas puikūs instruktoriai. Dar labai patiko Kęstučio Videikio youtube pamokėlės, nes gali pažiūrėti ko aikštelėj nesupranti. Toks paaiškinimas iš šono, netaip kaip tau aikštelėj aiškina ar pats žiūri. Tas yra super. Labai gera mokykla
likau lb patenkintas respublikos mokykla. merginos sauniai dirba :) instruktoriai, destytojai geri ypac instruktorius Vladas. man patika kad gali teorija mokytis is namu nereikia eiti kazkur sedeti ir klausiti ten. Padarita kaip zmogui patogiau. galiu rekomenduoti
Likau labai patenkintas LT respublikos vm. Instruktorius dirbo labai atsakingai, dar prieš egzaminą paskambino ir davė patarimų. Gerai kad mašinos kaip regitroj, nėra papildomo streso. Ir super kad mokykla turi savo testus kaip Regitros net paveiksliukai beveik tokie pat. Galiu tik padėkoti, ačiū jums!
Galiu tik pagirti. Matyt geriausia vairavimo mokykla Klaipėdoje ar net visoje Lietuvoje. Nepalyginsi su visokiomis ten daugiabučių pirmuose aukštuose įsikūrusiomis 1 instruktoriaus kontoromis. Ir labai dėkoju instruktoriui Pauliui. Jūs šaunuolis, dabar jau tikrai mokėsiu į įkalnę užvažiuoti :D

Rigveda
Mokymo centras

Adresas: Vytauto pr. 57-2, LT-44330 Kaunas.
Veiklos sritys: vairavimo mokymo paslaugos; mokymo kursai.
Rigveda, UAB vairavimo mokymo centras UAB „Rigveda “ – vienas didžiausių vairavimo mokymo centrų Lietuvoje ! Būkite tikri – pasirinkote teisingai. Atsakingas požiūris į kiekvieną klientą bei dėmesys kokybei leido sukaupti ilgametę 30 metų vairavimo mokymo patirtį. ,,Rigveda“ – kasmet paruošia daugiau nei 8700...
ARV-Auto
Vairavimo mokykla

Adresas: A. Mickevičiaus g. 52-18, LT-44244 Kaunas.
Veiklos sritys: vairavimo mokymo paslaugos; mokymo kursai.
ARV-Auto, UAB Profesionali vairavimo mokykla Susisiekimo ministerijos įvertinta kaip GERIAUSIA VAIRAVIMO MOKYKLA Lietuvoje ARV-Auto – pirmaujanti vairavimo mokykla, galinti pasiūlyti ženkliai daugiau: kasmet paruošiame daugiau nei 7000 įvairių kategorijų vairuotojų bei kvalifikuotų vairavimo specialistų mokymo...
Elenos vairavimo mokykla
Moderni vairavimo mokykla Utenoje

Adresas: K. Donelaičio g. 10, LT-28141 Utena.
Veiklos sritys: vairavimo mokymo paslaugos.
ELENOS vairavimo mokykla, maloniai kviečia norinčius mokytis vairuoti ! Jei nori būti geras vairuotojas – ateik į mūsų mokyklą !!! Čia dirba profesionalūs dėstytojai ir vairavimo instruktoriai. Susitiksime adresu: K.Donelaičio g. 10, Utena. Iki malonaus! Patogus kursų grafikas; Nedidelės mokymo grupės, dėmesys...
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centras
Adresas: Maironio g. 11, LT-44298 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; vairavimo mokymo paslaugos.
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centre vykdomi mokymai: vairavimo mokymo kursai A, B, C, CE, D1, D kategorijoms įgyti. Papildomas vairuotojų mokymas, papildomi vairuotojų mokymo kursai po teisės vairuoti atėmimo bei pradedantiems vairuotojams pažeidus taisykles. ADR kursai, pradinė kvalifikacija 95 kodas...
Rigveda Vilnius
Mokymo centras

Adresas: Viršuliškių g. 42, II a., LT-05112 Vilnius.
Veiklos sritys: vairavimo mokymo paslaugos; mokymo kursai.

Kaip perėjimas prie žaliosios energetikos veikia kainas?
Kaip perėjimas prie žaliosios energetikos veikia kainas?
"Verslo tribūnoje" apie tai, kokį poveikį infliacijai turi perėjimas prie žaliosios energetikos. Elektromobilio gamybai reikia 5 kartus daugiau metalų nei varomam iškastiniu kuru, paklausa...
Dar daugiau dėmesio "Iki" darbuotojams: keliami atlyginimai, gerinamos darbo sąlygos
2023 metų pradžioje prekybos tinklas "Iki" 10 proc. padidino įmonės darbuotojų atlyginimus. Monika Milė, prekybos tinklo "Iki" Žmonių ir kultūros departamento vadovė, sako, kad padidintas algas...
MO muziejaus mecenatai: krizių metu mecenatystė dar labiau sutelkia
MO muziejaus mecenatai: krizių metu mecenatystė dar labiau sutelkia
Kasmet MO muziejus savo palaikytojų bendruomenei ir visuomenei pristato išsamią praėjusių metų veiklos ataskaitą. 2022 metai nestokojo iššūkių – susitelkimo pareikalavęs karas Ukrainoje...

Kiek užsienio kalbų mokate?

American Express 178,86 +3,31%
JPMorgan 141,09 +1,55%