Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę LT respublikos vairavimo mokykla, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę LT respublikos vairavimo mokykla

Atsiliepimai apie LT respublikos vairavimo mokykla, UAB

RespublikosVM

Meilė vairavimui
Parašyk savo nuomonę apie LT respublikos vairavimo mokykla, UAB

Kestutis 2021-07-22 11:20:50
Sveiki.
Su jumis susirašinėjau daug.
1. Baigus mokymus Jūs man išreiškėte, kad blogai tai, kad mokėtės su Dyzeliniu automobiliu, nors gal norėjote su Benzininiu, bet tai pasakėte po Mokymų.
2. Kai neišlaikėte praktikos egzamino Regitroje pradėjote kaltinti instruktorių ir rašėte man, kad jis Jus blogai išmokė.
3. Praktikos egzamino Regitroje neišlaikėte, nes užgesote ir taip sukėlėte pavojingą situaciją (pateikėte man Regitros egzamino protoklolą).
4. Sakėte, kad po Pamokų su mūsų instruktoriumi, pirkote dar praktikos pamokų kitoje vairavimo mokykloje. Akivaizdu, kad sankabos naudoti net ir jam nepavyko Jūsų išmokyti.
5. Aš Jums rašiau, kad mokykla negali garantuoti, kad Jūs išmoksite tai ko būsite mokomas per 15 pamokų.
6. Mes Jūsų įgūdžius įvertinome teigiamai po 15 vairavimo pamokų ir nevertėme pirkti daugiau.
7. Instruktotius dirbo ir stengėsi Jus išmokyti (tai pripažystate susirašinėjime). Gal Jo metodai Jums netiko.
8. Kai pajutote, kad instruktorius Jums netinka privalėjote nedelsiant kreiptis į įmonės vadovą - Mane. Aš būčiau ėmėsis visų veiksmų jūsų situacijai pakeisti.
9. Regitros protokole neužfiksuota daugiau Jūsų klaidų tik užgesimai - tai parodo, kad instruktorius vis dėlto Jus išmokė daug.
10. Net nesant Mūsų blogo mokymo fakto aš vien dėl to, kad Jūs plūstatės - pasiūliau vieną nemokamą pamoką.
11. Jūs net neišreiškėte kaip aš galėčiau pasiielgti, kad Jūs liktumėte laimingas - nors to klausiau.
12. Paslaugos mokymo Jums buvo suteiktos visos. Mokymai buvo atlikti tinkamai.
13. Jūs sakote, kad instruktorius senyvo amžiaus...
14. Jūs sakote, kad praleido su kritine klaida - tai Jūs norėjote neišlaikyti mokyklinio egzamino ir dar pirkti papildomų pamokų pas tą patį instruktorių?
15. Jūs sakote, kad vairavimo instruktorius norėjo pasipelnyti iš Jūsų daugiau - nors instruktiorius Jums pasirašė mokyklinį egzaminą iš pirmo bandymo? Meluojate kažką!
16. Jūs sakėte man, kad papildomas pamokas pirkote kitoje vairavimo mokykloje, bet vistiek vairavimo egzamino Regitroje neišlaikėte.
17. Jūs sakote, kad blogai tai, kad mokėme su Dyzeliniu automobiliu - nemanau, kad tai blogai, nes Regitroje automobiliai Lygiai taip pat veikia. Svarbu tai, kad kiekviename skirtingame automobilyje sankaba veikia skirtingai ir užgesote ne dėl automobilio kuro sistemos tipo, o dėl sankabos valdymo nesusiformavusių tinkamų įgūdžių.
18. Manu, kad tiesiog galvojate, jog vairavimo mokykla privalo Jus paversti tobulu vairuotoju per 15 vairavimo pamokų ir dėl to esate piktas ir bandote išsireikalauti dar daug vairavimo praktikos dovanų. Akivaizdu, kad tai Jūsų tikslas skaitant tekstą.

Pagarbiai, Kęstutis Videikis
1 aš nesikreipiau kol mokinaus pas jus del to kad man pazadejo kad išmoksiu su jo draskymuosi ir rėkavino metodai kurie išmušdavo mane iš vežiu ir poto sunku budavo susikoncentruot į vairavimą ir paskuj dar likdavau visaip jo išvadintas nes jau nebeeidavo susikaupt ir jo akyse būdavau "durnelis kažkoks klausdavo gal vaikystei kokia trauma turejau?"
2 i jus kreipiaus ta pacia diena kai pravaziavau 15 pamoku pas ji o ne kai neislaikiau regitroje egzamino.
3 pasikartosiu išmokau komandas vykdyti kaip šuo jo, jaučiuosi nedrasus prie vairo, ir daugiau klaidu nepadariau nes egzaminas baigesi per 15 minuciu nors buvo dar nekritiniu ir neskaykit kad tik ta klaidele :)
4 nuo pacios pirmos pamokos man mete ženklus kad pas jį pigiau vairavimo papildomos pamokos po 25 eurus nei mokykloje uz 30 ir pasake kodel kiti neislaiko nes papildomu pamoku per mazai pasiema :) pas jį net nebuvo tokios temos kad per 15 pamokų išmokinti.
5 ir man ne tiek svarbu tas pažymejimas kiek man svarbu išmokti vairuoti yra ir kad praleido į regitra mane žalia mane pykina.
6. Su kitos mokyklos instruktrium per 4 pamokas daugiau išmokau nei su jusu per 15, egzaminas butu baigesis per 5 minutes jei nebuciau tu papildomu paisiemes.
7. Jus galvojat kad aš noriu išsireikalaut kažko del to cia tiek rasau ne man jau tada senai butu nusibode, man pyktis ima ant kiek neatsakingai tokius pinigus moku ir nemoko manes kaip normalaus žmogaus moko kaip šuni komandas vykdyt ir kiek atsiminsi tu komandu per 15 pamoku važiuok i regitra ir megink laime.
Aivaras 2021-07-21 10:07:56
Nerekomenduočiau net blogaisusiam priešui mokintis čia vairuoti instruktorius senyvo amžiaus draskosi, rėkia neleidžia pačiam pajust mašinos per 15 pamoku išmokau komandas vykdyt paskuj prieš regitros praktini egzamina man buvo mokyklinis ir jis mane praleido su kritine klaida į regitra, ir jau nuo pirmos pamokos man sake kad pas ji papildomos pamokas turesiu eit jei noresiu islaikyt o kad per 15 pamoku išmokint pas ji minciu nebuta, tai kaip supratau is jo norejo pasipelnyt daugiau is manes jis pinigu, žinoma neblogai 25 eurai uz valanda jam dar pridursiu kad tik pacia paskutine pamoka man pasake kad su benzinu visos masinos regitroje o mane visa laika moke su dyzeliu. Direktoriui pranesiau apie sia situacija kad praktiskai buvau kaip šuo mokomas komandas jo vykdyt tai viska ka man pasiule tai 1 papildoma nemokama pamoka jis tai pavadino "dovana" aš jos nepriemiau nes 1 pamoka neatperka man 15 blogai mokytu pamokų ir išleistu pinigų.
Sveiki.
Su jumis susirašinėjau daug.
12. Paslaugos mokymo Jums buvo suteiktos visos. Mokymai buvo atlikti tinkamai.
13. Jūs sakote, kad instruktorius senyvo amžiaus...

Pagarbiai, Kęstutis Videikis
Matas 2019-12-02 15:08:24
Nerekomenduoju. Paskambinau i Vilniaus mokyklos padalini paklausti informacinio klausimo apie pasikeitusias KET taisykles. Nepasisveikino, uzdavus puse klausimo, kai suprato, kad is to neuzsidirbs pinigu, padejo rageli. Skambinau antra karta, kad suzinociau ar tikrai numete ir sulaukes signalo pamaciau kaip atmete mano skambuti. Nerekomenduoju kreiptis i tokius: noriu rasyti specelistus, bet sis zodis netinka apibudinti tokius nekompetetingus asmenis.
teisybė parašė žmogus.
Ačiū instruktoriams. Šiandien sėkmingai išlaikiau CE kategorijos egzaminą. Rekomenduoju.
Mane mokė motociklo vairavimo nuo 0 instruktorius Gabrielius. Labai geras, savo darbą ir motociklus mėgstantis, puikiai bendraujantis ir be jokių išankstinių nuostatų.Labai gerai išaiškindavo klaidas, ką ir kaip reikia teisingai atlikti. Per labai trumpą laiką išmokau važiuoti motociklu ir sėkmingai išlaikiau vairavimo egzaminą. Ačiū, Gabrieliui
Pravažiavau su viktoru. Nuejau į egzaminą. Ir booooom tas pats maršrutas. Lengvai tada išlaikiau. Rekomenduoju
Akvilė 2019-12-06 10:38:47
Tik geriausi atsiliepimai apie šią vairavimo mokyklą. Labai džiaugiuosi ją pasirinkusi. O instruktorius Dainius yra išmanantis savo darbą, į bet kokius užduodamus klausimus visada randa atsakymą, išanalizuoja padarytas klaidas, pamoka kaip vienokį ar kitokį parkavimo pratimą reikia atlikti. 10/10
Labai malonu girdėti!!! Jūs nupstabi mokinė!!!
Vytautas 2020-01-13 19:54:23
Atėjus į šią vairavimo mokyklą mano lūkesčiai buvo tokie: greitai, kokybiškai ir pigiai. ir visą tai gavau čia RESPUBLIKOS VAIRAVIMO MOKYKLOJE!!! Pirmiausia pokalbis vyko su direktoriumi kuris su manimi elgėsi kaip su geriausiu draugu, viskas aiškiai ir paprastai. Sudarius mokymosi sutartį paaiškėjo, kad mano vairavimo instruktorius bus moteris nustebau… na kaip gi moteris gali išmokyti vairuoti nes gi jos pačios nemoka vairuot
Labai Ačiū už gerus žodžius, mums tai svarbu!!!!
Pati pati geriausia vairavimo mokykla !!! Pavasarį sugrįšiu laikytis A kategoriją. Tariu AČIŪ instruktoriui Antanui Bagočiui. Kolektyvas puikus, merginos pasitinka visada su šypsena, domėjosi kaip sekasi pravažiavimai. Mokyklos direktorius taip pat nuoširdus ir draugiškas.
Matas 2019-12-02 15:25:15
Kestuti,
perskaitykite is naujo atsiliepima ir suprasite, kad kalba eina ne apie atsiliepiama i visus skambucius...
Skambinau i Vilniaus padalini +370 622 22522.
Jau radau kas atsake i rupima klausima. Linkiu jusu darbuotojams mandagumo bei elementarios bendravimo kulturos.
Ačiū, kad skatinate mus pasitempti!
Mes būsime geresni! ;)
Kestutis 2019-12-02 15:16:53
Sveiki, tikrai atsiliepiame į visus skambučius (nebent kalbėjome su kitu klientu ir įvyko nukreipimas).
Prašau skambinkite dabar, tikrai atsiliepsiu.
Pagarbiai Kęstutis +37069555954
Kestuti,
Skambinau i Vilniaus padalini +370 622 22522.
Matas 2019-12-02 15:08:24
Prašau skambinkite dabar, tikrai atsiliepsiu.
Pagarbiai Kęstutis +37069555954
Mokinys 2015-10-13 14:10:55
Patikima ir profesionali įmonė. Labai gera darbuotojų komanda, malonu būdavo užeiti, gerbia kiekvieną klientą. Mokiausi ten vairuoti, neturėjau jokių problemų su teisių gavimu, vėliau draugai ten įgijo aukštas kategorijas, parengė puikiai. Šauni ir stipri ten kompanija, aukštas lygis.
Labai Ačiū už atsiliepimą!
Mums www.respublikosvm.lt labai svarbu Jūsų nuomonė!
Gero kelio! ;)
Sveiki!
Labai malonu, kad Jūsų norai ir mūsų sutampa.
Mes taip pat norime paruošti Jūsų dukrą kiek įmanoma geriau.
Tikrai tikiu, kad Silvija atidavė visas jėgas, kad paruoštų Jūsų dukrą kiek įmanoma geriau per privalomas pamokas. Atsiprašome, bet nepakako bendrų jėgų ir laiko, pasiekti tobulam rezultatui.
Manome, kad dirbome tikrai kokybiškai ir suteikėme Jums nuostabų startą!
Ačiū už Jūsų ir Jūsų dukros pastangas siekiant rezultatų!
Jūs ir instruktorė Silvija - šaunuolės!
„Būk kokybės kriterijumi. Kai kurie žmonės neįpratę prie aplinkos, kurioje tikimasi meistriškumo“ -Steve'o Jobso
Beveik mokinys 2017-03-27 21:28:16
Įmonės kompetencijos komunikacijos srityje labai ribotos.
1. Puslapyje pateikiamos kainos neatitinka realybės (daugiau nei 40 proc. didesnės)
2. Neatsakoma į el. laiškus
3. Prieš kelis mėnesius sutarta kaina, pakeliama drastiškai be objektyvių priežasčių (pvz. A eksternu nuo 180 eu iki 250 eu).
Malonu, kad komentuojate.
1. Kursų kaina tikrai tokia kokia puslapyje, o neretai ir mažesnė (dėl akcijų).
2. Į E-mailus visada atsakome, gal kartais ne iš karto.
3. A kategorijos vairavimo kursų, kaina Klaipėdoje tiek pernai, tiek šiemet yra eksternu 180 eur., su teorija 220 eur.

Jei turite daugiau klausimų prašome kreiptis.
Pagarbiai direktorius Kęstutis Videikis +370 695 55954
Įmonės kompetencijos komunikacijos srityje labai ribotos.
2. Neatsakoma į el. laiškus

Rigveda
Mokymo centras

Adresas: Vytauto pr. 57-2, LT-44330 Kaunas.
Veiklos sritys: vairavimo mokymo paslaugos; mokymo kursai.
UAB „Rigveda “ – vienas didžiausių vairavimo mokymo centrų Lietuvoje ! Būkite tikri – pasirinkote teisingai. Atsakingas požiūris į kiekvieną klientą bei dėmesys kokybei leido sukaupti ilgametę 29 metų vairavimo mokymo patirtį. ,,Rigveda“ – kasmet paruošia daugiau nei 7500 įvairių kategorijų vairuotojų bei...
ARV-Auto
Vairavimo mokykla

Adresas: A. Mickevičiaus g. 52-18, LT-44244 Kaunas.
Veiklos sritys: vairavimo mokymo paslaugos; mokymo kursai.
ARV-Auto, UAB Vairavimo mokymo centras Susisiekimo ministerijos įvertinta kaip GERIAUSIA VAIRAVIMO MOKYKLA Lietuvoje ARV-Auto – pirmaujanti vairavimo mokykla, galinti pasiūlyti ženkliai daugiau: kasmet paruošiame daugiau nei 7000 įvairių kategorijų vairuotojų bei kvalifikuotų vairavimo specialistų mokymo paslaugas...
"Linavos" mokymo centras
Adresas: Jankiškių g. 41, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: mokymo kursai; konsultacijų paslaugos; vairavimo mokymo paslaugos.
Viešoji įstaiga “LINAVOS” mokymo centras yra pagrindinis ir prestižinis krovinių bei keleivių pervežimo keliais sektoriaus kompetencijų centras Lietuvoje. Mokymo centras ugdo, moko ir konsultuoja transporto bei logistikos verslo vadovus, aukštos kvalifikacijos vadybos specialistus, ekspeditorius, finansininkus...
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centras
Adresas: Maironio g. 11, LT-44298 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; vairavimo mokymo paslaugos.
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centre vykdomi mokymai: vairavimo mokymo kursai A, B, C, CE, D1, D kategorijoms įgyti. Papildomas vairuotojų mokymas, papildomi vairuotojų mokymo kursai po teisės vairuoti atėmimo bei pradedantiems vairuotojams pažeidus taisykles. ADR kursai, pradinė kvalifikacija 95 kodas...
Rigveda Vilnius
Mokymo centras

Adresas: K. Baršausko g. 65-17, LT-51433 Kaunas.

Būtingės terminalo krova mažėjo 14,1%
Būtingės terminalo krova mažėjo 14,1% 07-26 16:18
"Orlen Lietuva" priklausantis Būtingės naftos terminalas sausį-birželį perkrovė 3,327 mln. t naftos – 14,1% mažiau nei tuo pat laiku pernai, pranešė Klaipėdos uosto direkcija.
Kuršių marias užteršusi "Grigeo Klaipėda" atsakomybę prisiima, investuos į aplinkosaugą 07-26 15:49
"Grigeo Klaipėda" atstovai su Aplinkos ministru aptarė praėjusios savaitės incidentą, kai iš įmonės nuotekos pateko į Kuršių marias, bei galimą bendradarbiavimą gerinant aplinkosaugos situaciją...
"Sodra" primena: liko savaitė sumokėti PSD įmokas
"Sodra" primena: liko savaitė sumokėti PSD įmokas 07-26 15:33
Per 300.000 savarankiškai dirbančiųjų gavo "Sodros" priminimus apie prievolę vėl mokėti privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokas kas mėnesį. Tai padariusieji iki paskutinės mėnesio dienos ir...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Google 2756,32 +3,37%
Oracle 87,69 -3,31%