Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę LT respublikos vairavimo mokykla, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę LT respublikos vairavimo mokykla

Atsiliepimai apie LT respublikos vairavimo mokykla, UAB

Respublikosvm

Geriausi vairavimo kursai!? Už mažiausią kainą!?
Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie LT respublikos vairavimo mokykla, UAB

Atėjus į šią vairavimo mokyklą mano lūkesčiai buvo tokie: greitai, kokybiškai ir pigiai. ir visą tai gavau čia RESPUBLIKOS VAIRAVIMO MOKYKLOJE!!! Pirmiausia pokalbis vyko su direktoriumi kuris su manimi elgėsi kaip su geriausiu draugu, viskas aiškiai ir paprastai. Sudarius mokymosi sutartį paaiškėjo, kad mano vairavimo instruktorius bus moteris nustebau… na kaip gi moteris gali išmokyti vairuoti nes gi jos pačios nemoka vairuot
Tik geriausi atsiliepimai apie šią vairavimo mokyklą. Labai džiaugiuosi ją pasirinkusi. O instruktorius Dainius yra išmanantis savo darbą, į bet kokius užduodamus klausimus visada randa atsakymą, išanalizuoja padarytas klaidas, pamoka kaip vienokį ar kitokį parkavimo pratimą reikia atlikti. 10/10
Pati pati geriausia vairavimo mokykla !!! Pavasarį sugrįšiu laikytis A kategoriją. Tariu AČIŪ instruktoriui Antanui Bagočiui. Kolektyvas puikus, merginos pasitinka visada su šypsena, domėjosi kaip sekasi pravažiavimai. Mokyklos direktorius taip pat nuoširdus ir draugiškas.
Matas 2019-12-02 15:25:15
Kestuti,
perskaitykite is naujo atsiliepima ir suprasite, kad kalba eina ne apie atsiliepiama i visus skambucius...
Skambinau i Vilniaus padalini +370 622 22522.
Jau radau kas atsake i rupima klausima. Linkiu jusu darbuotojams mandagumo bei elementarios bendravimo kulturos.
Ačiū, kad skatinate mus pasitempti!
Mes būsime geresni! ;)
Kestutis 2019-12-02 15:16:53
Sveiki, tikrai atsiliepiame į visus skambučius (nebent kalbėjome su kitu klientu ir įvyko nukreipimas).
Prašau skambinkite dabar, tikrai atsiliepsiu.
Pagarbiai Kęstutis +37069555954
Kestuti,
Skambinau i Vilniaus padalini +370 622 22522.
Matas 2019-12-02 15:08:24
Nerekomenduoju. Paskambinau i Vilniaus mokyklos padalini paklausti informacinio klausimo apie pasikeitusias KET taisykles. Nepasisveikino, uzdavus puse klausimo, kai suprato, kad is to neuzsidirbs pinigu, padejo rageli. Skambinau antra karta, kad suzinociau ar tikrai numete ir sulaukes signalo pamaciau kaip atmete mano skambuti. Nerekomenduoju kreiptis i tokius: noriu rasyti specelistus, bet sis zodis netinka apibudinti tokius nekompetetingus asmenis.
Prašau skambinkite dabar, tikrai atsiliepsiu.
Pagarbiai Kęstutis +37069555954
Mokinys 2015-10-13 14:10:55
Patikima ir profesionali įmonė. Labai gera darbuotojų komanda, malonu būdavo užeiti, gerbia kiekvieną klientą. Mokiausi ten vairuoti, neturėjau jokių problemų su teisių gavimu, vėliau draugai ten įgijo aukštas kategorijas, parengė puikiai. Šauni ir stipri ten kompanija, aukštas lygis.
Labai Ačiū už atsiliepimą!
Mums www.respublikosvm.lt labai svarbu Jūsų nuomonė!
Gero kelio! ;)
Sveiki!
Labai malonu, kad Jūsų norai ir mūsų sutampa.
Mes taip pat norime paruošti Jūsų dukrą kiek įmanoma geriau.
Tikrai tikiu, kad Silvija atidavė visas jėgas, kad paruoštų Jūsų dukrą kiek įmanoma geriau per privalomas pamokas. Atsiprašome, bet nepakako bendrų jėgų ir laiko, pasiekti tobulam rezultatui.
Manome, kad dirbome tikrai kokybiškai ir suteikėme Jums nuostabų startą!
Ačiū už Jūsų ir Jūsų dukros pastangas siekiant rezultatų!
Jūs ir instruktorė Silvija - šaunuolės!
„Būk kokybės kriterijumi. Kai kurie žmonės neįpratę prie aplinkos, kurioje tikimasi meistriškumo“ -Steve'o Jobso
Beveik mokinys 2017-03-27 21:28:16
Įmonės kompetencijos komunikacijos srityje labai ribotos.
1. Puslapyje pateikiamos kainos neatitinka realybės (daugiau nei 40 proc. didesnės)
2. Neatsakoma į el. laiškus
3. Prieš kelis mėnesius sutarta kaina, pakeliama drastiškai be objektyvių priežasčių (pvz. A eksternu nuo 180 eu iki 250 eu).
Sveiki.
Malonu, kad komentuojate.
1. Kursų kaina tikrai tokia kokia puslapyje, o neretai ir mažesnė (dėl akcijų).
2. Į E-mailus visada atsakome, gal kartais ne iš karto.
3. A kategorijos vairavimo kursų, kaina Klaipėdoje tiek pernai, tiek šiemet yra eksternu 180 eur., su teorija 220 eur.

Jei turite daugiau klausimų prašome kreiptis.
Pagarbiai direktorius Kęstutis Videikis +370 695 55954
Įmonės kompetencijos komunikacijos srityje labai ribotos.
2. Neatsakoma į el. laiškus

Rigveda
Mokymo centras

Adresas: Vytauto pr. 57-2, LT-44330 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
UAB „Rigveda“ – vienas iš lyderiaujančių vairavimo mokymo centrų Lietuvoje. Atsakingas požiūris į kiekvieną klientą bei dėmesys kokybei leido sukaupti ilgametę 28 metų vairavimo mokymo patirtį. Sėkmingai dirbame Vilniuje, Kaune, Alytuje, Druskininkuose, Prienuose, Šakiuose, Jurbarke, Kėdainiuose, Jonavoje...
SDG akademija
Vairavimo mokymas

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
Vairavimo mokyklos ,,SDG akademija” instruktoriai ir mokytojai padės TAU išmokti Kelių Eismo Taisykles bei įsisavinti saugaus ir teisingo vairavimo paslaptis. Kada registruojiesi, šiandien ar rytoj? Tik nepavėluok, tapk puikiu vairuotoju, išmok už vairo jaustis saugiai bei užtikrintai. “SDG akademija” teikiamos...
ARV-Auto
Vairavimo mokykla

Adresas: A. Mickevičiaus g. 52-18, LT-44244 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
Susisiekimo Ministerijos įvertinta, kaip GERIAUSIA VAIRAVIMO MOKYKLA Lietuvoje Patikimas būsimų vairuotojų partneris – kasmet paruošiame daugiau nei 7000 įvairių kategorijų vairuotojų ir kvalifikuotų vairavimo specialistų: Vilniuje, Kaune, Alytuje, Marijampolėje, Prienuose, Kazlų Rūdoje, Vilkaviškyje, Vilkijoje...
"Linavos" mokymo centras
Adresas: Jankiškių g. 41, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
CENTRO TEIKIAMOS PASLAUGOS: 95 kodas – tai vairuotojų, vežančių krovinius ir (ar) keleivius, pradinė profesinė kvalifikacija ir periodinis profesinės kvalifikacijos tobulinimas. Transporto vadybininkų kursai – skirti asmenims suteikti reikiamų žinių pasiruošti profesinės kompetencijos egzaminui, kuris laikomas...
Autotodis
Mokyklos Joniškyje, Šiauliuose, Pakruojyje!

Adresas: Sodžiaus g. 23, Degučiai, LT-83291 Pakruojo r.
Veiklos sritys: vairavimo mokymo paslaugos.
Vairavimo mokyklos "Autotodis" specialistai yra atestuoti, kantrūs instruktoriai ir dėstytojai! Kodėl "Autotodis"? Dažniausiai mus renkasi pagal mūsų mokyklą baigusių mokinių rekomendacijas. Tad nelauk ir išmok vairuoti ir jaustis už autombilio vairo saugus! "Autotodis" paslaugos: • Ruošiame A,AM,B,C,CE kategorijų...

Kh. Haftarui ištikimos pajėgos blokavo naftos eksportą iš svarbių Libijos uostų
Kh. Haftarui ištikimos pajėgos blokavo naftos eksportą iš svarbių Libijos uostų 01-18 18:51
Libijos autokratui Khalifai Haftarui (Chalifai Haftarui) ištikimos pajėgos šeštadienį blokavo naftos eksportą iš pagrindinių šalies uostų, taikos derybų išvakarėse pranešė Nacionalinė naftos bendrovė.
"Siemens" arenos valdytoja siekia nutraukti Palangos koncertų salės koncesiją
"Siemens" arenos valdytoja siekia nutraukti Palangos koncertų salės koncesiją 01-18 18:18
"Siemens" arenos valdytoja "Universali arena" siekia nutraukti Palangos koncertų salės koncesijos sutartį su "Pajūrio infrastruktūra" – įmonė pateikė ieškinį teismui, esą koncesininkė nesilaiko...
Europai baiminantis naujo paukščių gripo protrūkio, virusas aptiktas Čekijoje
Europai baiminantis naujo paukščių gripo protrūkio, virusas aptiktas Čekijoje 01-18 17:31
Viename Čekijos ūkyje buvo patvirtinta itin patogeniška paukščių gripo atmaina, šeštadienį pareiškė šalies pareigūnai.

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Google 1480,39 +1,98%
Visa 204,70 +1,87%