Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir Vaiko Klinikos profesinė sąjunga

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir Vaiko Klinikos profesinė sąjunga

Atsiliepimai apie Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir Vaiko Klinikos profesinė sąjunga

Parašyk savo nuomonę apie Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir Vaiko Klinikos profesinė sąjunga

Esu baisiai pasišlikštejusi vaikų gyditoja endokrinologe Liugaite atėjome pas ją visaip išvadino išsityciojo pasijuokė teko iš kabineto išeiti su ašarų pakalnę nesuprantu kaip tokie žmonės gali dirbti ligoninėje su žmonėmis baisu tokias senes mesti iš darbo reikėtų tik įėję į vaikų skyrių pasitiko labai šlikšti budėtoja sako temperatūra matuokites apreke nesuprantu kaip gali tokie žmonės dirbti tegul atleidžia jas iš darbų baisu daugiau gyvenime ten nebesilankysime
Jolanta Gintiliene 2021-03-25 15:32:03
Laba diena, norėjau palikti atsiliepimą. 2021-03-25 tvarkėm dukrai dantis su narkoze. Toje pačioje palatoje po narkozės buvo dar viena mergaitė su mama. Mergaitę truputi pykino, šiek tiek veme. Ją išleido anksčiau, ir teko stebėti kaip valytoja keitė patalynę, pajeitė viską išskyrus pagalvės užvalkalą, net man stebint nubraukė pūkelius ir padėjo ant naujai paklotos lovos. Apie dezinfekcinio skysčio naudojimą paviršiams net kalbos nėra. Šiukšlių maišas turėtų būti taipogi keičiamas kartu išmetant šiukšles.
Manau tokių dalykų neturėtų būti, ką jau kalbėti kad dabar pandemijos laikotarpis.
Tačiau labai gerus atsiliepimus noriu palikti visam tos dienos personalui, ačiū už malonų bendravimą.
Laba diena, o už dantuku tvarkyma su narkoze, mokėjote pinigėlius ar buvo nemokama?
Edita Riaubienė
2021-06-07 08:50:50 IP 2ju3l2s6
2021-05-18 turėjau cezario operaciją
Esu patenkinta gydytojo Anužio ir jo komandos atlikta operacija bei viso kolektyvo darbu visą laiką, kol su mažyle buvom išleistos namo. Net epidiūras buvo su leistas be skausmo :) Didelis AČIŪ Jums už priežiūrą ir rūpestį
Personalas pasibaisetinas. Atleisti reiktu dauguma tu senu gyvenimu nusivylusiu tarku. Nei paklaust neimanoma nieko, bendrauja visos slyksciai. Tikrai baisi vieta, o tokioje vietoje turetu dirbti normalus zmones. Manau kalejme graziau elgiasi su kaliniais
Jolanta Gintiliene
2021-03-25 15:32:03 IP 5f4sof5e
Didžiausias AČIŪ šios įstaigos kolektyvui!
Gimdyti atvažiavau (2020-01-25) iš kito miesto ir su didžiule baime... juolab, kad dar ir vyrai buvo neįleidžiami. Bijojau visko, nuo nežinios kaip kas bus gimdymo metu iki pasilikimo palatoje vienai su vaiku, buvo baisu, kad niekas nepadės.
Tik atvykus (naktį) jau pasitiko personalas su šypsena. Gimdykloje mane globojo akušerė Danguolė. Nuostabi moteris, kaip mama. Esu labai dėkinga jai ir eilei daktarų, sesučių ir kitų darbuotojų kurios padėjo mažam stebuklėliui išvysti šį pasaulį. Gimdymo metu buvau nusivylusi savim, atrodė, kad niekaip neišstumsiu vaiko, graužiau save visas tas valandas, kad nemoku, neišeina... ir tik tas palaikymas, padrąsinimas viso šalia buvusio personalo suteikė jėgų nepalūžti. Negirdėjau nei vieno blogo žodžio tik padrąsinimus, patarimus ką ir kaip geriau daryti. O priežiūra po gimdymo superinė. Viską parodė, pamokė kaip ir ką daryti. Atrodė, kad kiekvieną dieną besikeičiantis personalas tik gerėjo. Neturiu nei vieno prietaišto. Jaučiausi labai gerai ir saugiai lyg privačioje klinikoje.
Tikrai nesigailiu savo pasirinkimu atvykti visai iš kito miesto gimdyti čia. Dideliausios sėkmės visam kolektyvui. JŪS TIKRI ANGELAI SARGAI
labai išsigandau pas persileimas buvo ant manes šauke vos ne kaip ko tu čia išvis atvaževai tigi savaime čia išisvalys man blogai dar sako parodikite kaip kraujuojete laukiau koki 15 min kol ateis apžiureti ir tai nenorejo apžiureti manes
Rekomenduoju visu 100 procentu, nerealus darbuotojai čia dirba, nesinori iš čia išeiti, maistas labai skanus, bei sveikas, jei antra karta reiktu gimdyti važiuočiau tik čionai, ko paklausi visada išsamiai paaiškins ir padės❤️❤️
Labai baisi moteris šiandien 2020.07.10 dirba ir tikrina temperatūrą prie vaikų registratūros. Esam ne vietiniai, tai gražiai paklausus, kur mum dabar čia kažin eiti, tai buvom apstaugtos ir dar šaukimą lydėjo gilūs atodūsiai, mat pajudinom ponią. Tokiom nervininkėms laikas į pensiją. Visą dieną sugadino. Fu.
Siu metu sausio 22 d. gave extra siuntima su 2 met dukryte nuvykome i klinika pas akiu gydytoją (uztino akis). Konsultacines registratūroje labai nemandagiai registratorė pareiske, kad talonų nera ir nieko nebus ir kodel taip neatsakingai atvaziavom toki kelia (30 km) nepaskambine is anksto. Ok, guilty. Tikrai nepaskambinau, bet ka reiškia extra??? Aciu D, nuejom i vaikų priėmimo skyriu. Tiesiog, del visa ko. O ten parodžius siuntima ne pastūmė ir nepaliko spręsti paciom ka toliau daryti. Buvom labai malioniai priimtos, atliko tyrimus apžiūrėjo gyd., paskyre gydyma ir išleido namo. Kas keisčiausia, kad labai atsiprasinejo kad turim laukti sededamos kambarėlyje, nes neturi laisvu stebejimo palatu, o kalta jaučiausi as, nes mano vaikas nei karsciavo, nei kraujavo ar pan. Gyd. Bekeriene labai puiki. Aciu ir kolektyvui visam, nuo sesuciu iki valytoju, kurios buvo malonios. Kai vaikui kazkas yra tikrai bent toks bendravimas nekelia papildomo nerimo ar nepasitenkinimo.
Atvykome su mažiuku į priimamąjį. Buvo pasiūlyta praleisti parą stebėjimo palatoje.
Džiaugiamės patekę nuostabiam personalui į rankas!!! Didžiulis AČIŪ vaikų gydytojai Zitai Tamašauskaitei, sesutėms Inesai Skirmantienei ir Diletai Andriuškevičienei, skyriaus vedėjai Liudai Gražinai Bekerienei, LOR gydyt. Augustinui Mažvilai ir visam personalui! Buvome apsupti rūpesčių ir globa
Sveiki, nesuprantu ! Ka Ginekologijos skyriaus vedejai veikia, moteris atvešta i gydimo įstaiga su skausmais, ir vis dar nieko nedaro, už ka gauna atlyginima!!!
Su mažu vaiku, 9 mėnesių, turinčiu temperatūros ir vemiančiu Ketvirtadienio nakti su greitaja medicinos pagalba atvykus į moters ir vaiko klinika, vaikų priemimą, pasitiko maloni sesele nuvede į rūbine ir palydėjo į apžiūros kabinetą, tačiau įejus į apžiūros kabinetą, sedėjo susiraukusi sesele su gydytoju. Seselė bendravo itin nemaloniai. Po apžiūros nuvede į vaikų lygos skyriu, ten atvede prie budinčiūjių seselių posto ir paliko, pasakydama laukit, ir palinkėdama sėkmės nuėjo.
Pralaukus su vaiku daugiau negu pusvalandi atėjo kita seselė kuri nuvede į palatą, pasake kad turi ateiti gydytoja apžiūrėti, ir ateiti kita seselė paimti kraujo.
Sėdim laukiam, taip pat už daugiau negu pusvalandžio atėjo matomai iš miegų prikelta nepatenkinta daktare, kuri bendravo nemandagiai, ir įžūliai, ir per aplinkui šnekėjo vos ne " Ko jūs čia atvažiavot ", ji manes klausė kodėl neapsilankeme pas šeimos gydytoja, tačiau jei įaiškinti kad nakti šeimos gydytojai nedirba, taip ir neišėjo, toliau laikėsi savo nuomones ko čia atvažiavot. Po apžiūros ji pasakė kad reikia daryti tyrimus, tada žiūrėsime kas ir kaip.
Ryte jau nebebuvo temperatūros, nebevėmė vaikas. paėmus visus tyrimus, laukiau atsakyno kas, dėl ko, ir ką toliau darys.
Tačiau, čia vėl atėjo pamaina pakeitusi kita gydytoja, vėl su tuo pačiu klausimu kas nutiko kokie simptomai ir t.t. baigė apžiūra taip pat su atsakymu kad laukiam ka parodys tyrimai. Taip daktare daugiau ir neatėjo, nei su tyrimais nei be jų. Gydymas buvo toks, per visą dieną, dvi tabletes "linex"ir viskas. Šeštadieni ryte ateina vėl kita gydytoja taip pat su klausimais kas nutiko ir t.t paaiškinus visa situacija, ji išeina, eina valanda, dvi, praėjo net keturios, išeinu ieškoti gydytojos, klausti kur pagaliau tie tyrimai, nueinu į slaugytoju posta, ir ten tuščia. Nuėjus atgal į savo palata, už kokio gero pusvalandžio seselė atveda dar viena mergaite, vemiančia su didele temperatūrą į palatą, kur vaikas neturi temperatūros ir nebevemia, ir tada neužilgo ateina daktare. Aš jos ir paklausiau, norėčiau sužinoti visų tyrimu atsakymus kuriuos darėte, nes aš nieko nežinau, ir jei su tyrimais viskas gerai, vaistų jokių neskyrėte tai kodėl toliau laikote, ir dar prie sveikstančio vaiko, į palata paguldote vemiančia ir su temperatūra mergaitę. Tada daktare išeina atsinešti ligos istorijos, atsineša ir pasižiūri su tyrimais viskas gerai, viruso tyrimas neigiamas, tada ji sako kad išleidžiu namo.. išleidus mus namo, praėjus dviem dienom po išleidimo į namus, paskambina iš sveikatos centro, sako kad gavom informacija jog gulėjot ligoninei, dėl žarnyno virusinės infekcijos. (Man net akys ant kaktos išlipo kai išgirdau ką pasakė) juk sakė kad viskas gerai, netaikė jokio gydimo, o išraše namo, parašius kad infekcija.
Ir nesuprasi ar ištikrūjų ji buvo ar neturėjo ką parašyti kodėl gulėjome skyriuje.
Bet aš taip nepaliksiu, eisiu ir aiškinsiuos, ar ji tikrai yra. Ir jei bus ji suklydusi, ksd nėra jokios infekcijos, o tik rašo taip popieriuje, tai nuvažiuosiu į pačia klinika ir eisiu pas skyriaus vedėją. :)
Dar kartą pabrėšiu, jei tyrimai geri, viruso tyrimas yra neigiamas, tai kaip gali tada būti kad žarnyno virusinė infekcija
Šiandien teko skambinti okulistei Šidlauskaitei dėl 4mėn vaiko akies uždegimo, išaiškinus, jog jau ne pirma karta kreipiames del akyčių uždegimo, gydytoja tesugebejo pasakyti, jog niekuo padėti negali ir numetė ragelį. Abejoju, jog taip elgtis gydytojai pridera.
Šiandien teko lankytis Šiaulių Vaiko ir Moters klinikoje skubios pagalbos skyriuje. Dukrai prireikė pagalbos. Priėmimo skyriuje mus šlykščiai, nepasisveikindamas, ir su pirmais žingsniais demonstruodamas nepasitenkinimą ir net į akis nežiūrėdamas pasitiko gydytojas Ernestas Norvaišas. Niekam nelinkiu tokio nemalonaus susitikimo. Gydytojas burbėjo sau po nosimi ir nepatenkintas vos vos lemendamas atsakinėjo į klausimus. Pats klausimų beveik neuždavė, tik paklausė ar mes neturime šeimos gydytojo, kad jo manymu čia atvykome be jokio reikalo. Labai trumpai vos pakeldamas savo sėdynę, kuri apsunko nuo mandrumo, lyg prievartaujamas apžiūrėjo vaiką. Tada seselei tyliai neaiškiai burbtelėjo, kad vaikų suleistų kažkokių vaistų. Kai pati pradėjau klausti kas yra dukrai, kokius vaistus jūs rengiatės leisti, tada jis pradėjo man sakyti kodėl aš jį įžeidinėju. Nuo kada klausimų uždavimas yra įžeidimas??? Tai leiskite užduoti retorinį klausimą, kaip vaikams nebus baisu vykti į ligoninę, jeigu suaugusiam tai yra didžiulis stresas? Ir kaip gintis nuo tokių gydytojų? Pagalba tai tikrai nepavadinsi. Džekas Skerdikas būtų žymiai geresnis konsultantas. Linkiu nesirgti ir tokių baisuoklių nesutikti NIE KA DA! Būkite sveiki!
Esu paskutinemis savaitemis nescia nuvaziavau kad man istrauktu erke, ir mane isvare lauk. Pasake kad asne vaikas ir jie neziures... va taip ten hipokrato priesaika yra taikoma tik tam tikro amziaus zmonems.
Milla Saldauakaite
2019-02-17 20:13:38 IP 1b2akm2d
Labai labai nemaloni sesele priemimo skyriuje. Issisaipe is musu kiek tik galejo, o veliau kai atejo mano mama, kuri pasirodo sena jos pazistama iskart persimaine ir dar net pasake mano mamai, kad va dukra labai jaudinasi del vaiko, todel jai visi pikti atrodo. O kai paklausiau o kas sake "tai ko cia atvaziavot", issisaipe is mano vaiko vardo, nusivaioe, kad neturejau serveteliu, snekejo tokiais zodziais kaip "sedi ten", "duodi pasa", ir tikrai dar daug visko.. Isgirdusi tiesa labai maloniai ir ramiai viska neige ir keite tema. Daejo iki tiek, kad pradejo apkalbeti savo kolega daktare. Vaziuodama ten jaudinausi del sunaus, o isvaziavusi del visu kitu teveliu ir vaiku, kuriems dar teks su ja susidurti.
Guodziau save tuom, jog galbut jai buvo bloga diena, bet kai pradejau tai pasakoti zmonems isgirdau dra daug blogu atsiliepimu apie vaiku priemimo skyriaus personala su kuriais palyginus maniskis yra labai svelnus.
Noriu padekoti gyd.A.Simaviciui ir visam kolektyvui uz mamos prieziura po operacijos.jus verti tik geriausiu zodziu.sekmes darbuose
Labai nemaloni sesele dirbanti kartu su gydytoja Vilutiene nepirma karta jau lankausi ir tenka su ja susidurti visiškai nemoka bendrauti su lankytojais, vaiposi, rodo savo nepasitenkinimą, reiskia savo nuomone ten kur jos nereikia, tiek baisi išvaizda tiek ir savo elgesiu ir bendravimu, nežinau pavardes labai stambi dirba 1 kabinete, tikiuosi nebeteks su ja bendrauti visai dienai nuotaika sugadinta po tokiu žmonių kaip ji.
Vaiko ir moters klinikoje kur ima krauja antrame aukste kai gyd siuncia is savo kabineto dirba tikrai bjauri med sesuo. Antra kart papuolam ir tyciojasi is vaiko. Ranka lenke tiek, kad vaikas sake, kaip jam skauda ir ji grubiai tampe ji.zemino visokiais zodziais.slikstyne lai dziaugiasi, kad niekaip ta diena nepriskambinau nei direktoriui nei pavaduotojai buciau apskundus. Jei dar karta teks eiti pas ja daugiau nekelsiu kojos ir man vaiko nezemins
Ar normalu atvažiavus į priimamaji dirbančiam žmogui, mokanciam sveikatos draudimą sakyti jog apžiūra bus 40-50eu ???
Šiandien lankiausi moters ir vaiko klinikoje, mane operavo akušerė-ginekologė Emilija Bogužienė. Sakau didelį ačiū. Su tokio gerumo gydytoju dar neturėjau reikalų. Tokia nuoširdi, išklausė, patarė, pasvėrė visus už ir prieš, davė patarimų kas geriau, kas ne. Vienareikšmiškai esate profesionali gydytoja, dar dabar negaliu atsidžiaugti :) Tobulėkite, jums ribų nėra. O beje apie 3-iame aukšte registratūroje dirbančias net neturiu žodžių, bjaurybės. Nevardinsiu priežasčių, gėda.
Pirmiausia noriu padėkoti visam potologinio skyriaus personalui, palatos daktarei V.Balčiūnienei už jų kantrybe, malonų ir rūpestingą bendravimą.Visos mergaitės šaunuolės saugu ir malonu buvo pas jas gulėti.Gimdžiau kovo 15 d.naktį, kaip sakė gimdykloje tu šią parą pas mus jau 13 gimdyvė skaičius ne koks papuolė ir darbo personalui tikrai daug, bet gimdymas toks dalykas nepasirinksi kada.Nepaisant to daktarė K.Valkerienė papuolė labai malononi atėjo į gimdyklą prisistatė, paaiškino visą mano situacija nuramino ir taip ramu ir gera pasidarė tikra profesionalė, kad ir kiek gimdyvių bebūtu.Ir taip kiekvieno atėjimo metu.Labai noriu jai padėkoti ir palinkėti sėkmės.Gimdymas mano nebuvo sunkus ir viskas butu kaip ir gerai, bet nelaikydama pykčio tik pamastymui apie savo darbą norėčiau kreiptis į akušerę prie kurios gimdžiau 5 gimdykloje vardo ir pavardės nežinau, nes įėjus neprisistatė tik pasisveikino visa nepatenkinta, kortelės jokios irgi nebuvo.Jokio bendravimo visa susisukusi kol vyras buvo dar dažniau į gimdyklą užėjo, o kai išvažiavo, nes daktarė padakė, kad gimdymas gali užsitesti tai iš vis kaip šunį paliko, vos prisišaukiau kai gimdyti pradėjau.Gal pati kalta, nes kol vyras buvo sakau nebandyk jai nieko duoti visa susisukus vaikšto, tai kai likau viena už viską atsiėmiau.Tai va vienoje įstaigoje vieni dirba už algą taip, kad norisi žemai galvą prieš juos nulenkti, o kiti būna pavargę, nes ateini gimdyti ne laiku ir ne vietoje.
Esu pasibaisejus gyd.Vida Belko.Mane su greitaja nukraujavuse is hematojaus atveze i Siauliu ligonine.Ta diena 2017.03.05 ji budejo.Numovusi kelnes tik juokesi ir vaipesi.Jos buvo tik pasakyti zodziai ko cia prisidazius atvaziawai.Nors dazu nebuvo rasta.Issijuokusi issivaipiusi net neapziureta mane paseke vaziuot namo.Nes tau nieko nera.Man siauliu Proktologas buvo pries sawaite sudejes ziedus ir dejimo metu iplese zarna.Ir isleido namo.Todel as ir pradejau labai kraujuoti.Aciu V.Belko kad as dar sendien gyva.Nes 2017.03.06isvaziawau i Joniskio ligonine paprasyta pazistamu kad kas padetu nes as nebepaejau po nukraujawimo.Ten mane priime ir buvau iswezta i operacine.Tad gerbiama V.Belko nedirbk tokio darba nes tu nezinai ka reiskia buti daktare!!Tawo laimei kad as sendien gyva.Nenukraujavusi!!!!Taves net zmogumi pawadinti negalima.Tu laukine muzike!!!
Didelis ačiū visam klinikos kolektyvui, nuo priėmimo skyriaus iki vaikų ligų skyriaus gydytojams, slaugėms, valytojoms.
Laura 2016-01-30 20:09:03
Esu pasislykstejus ginekologe Malinauskiene kuri bendravo be galo siurksciai galima sakyt reikalavo kysio o jo nedavus liepe vaziuot namo ir toliau daryt kaip ismanom cituoju :'' as paziuresiu ka jus darysit kai klaipedoja jusu neprijims ir isvarys lauk prasyciau ce nebesivazinet'' kraujuojancei moterei nusilpusei liepe stotis ir eit kas taip elgesi fu slykstu tikiuos nebeteks su ja susidurt
O "nuostabioji"Malinauskienė !Tikrai taip, pinigus ji mėgsta, jei neduodi tai net nežiūri!Prieš 8metus atvykau į kliniką su skausmais (prieš gimdyniai sarėmiai)buvo sekmadienis, priėmime pasitiko budintis personalas, paskambinus Malinauskienei net nenusileido į priėmim. apžiūrėti manęs, tuomet buvo ieškoma kita gydytoja, skambinant sesutėms nubėgo vandenys man, ir nuvežė tuomet į gimdyklą pas ponią Malinauskienę!!!!Apžiūrėjo tuomet ir išėjo mišių žiūrēti per televiziją (transliavo iš Kryžių Kalno)Tai prasidėjo mano nuotykiai
Ne pirma karta nemaloniai tenka susidurti su konsultacines poliklinikos sesele, kuri ima krauja. Visiskai nemoka paimti kraujo is venos maziem vaikam. Su adata "nardo"vaikuciui po vena. Guzas isoko, o ji tiesiog pareiske, cia nieko tokio, tik vena prasidure, issivaikscios tas kraujas. Rankos jai dreba, nes mat bijo imti krauja tokiem maziem, tai koki velnia ji ten veikia vaiku klinikose?
2016-05-18 šioje klinikoje mano mamai buvo operuota cistoma, Taip sakė gydytoja Vilutienė, po operacijos išsiuntė tyrimui mėginį. Mums buvo sakoma, kad be operacijos neįmanoma. Mama taip ir neatsigavo, o 2016-05-22 mirė. Mums gydytojai sakė, kad nuo vėžio, tačiau kaip galima taip teigti, jeigu tyrimų rezultatų dar negavome? Ką operavome?
Todėl, kad neturėjome tyrimų rezultatų šeimos gydytojas Augulis (Kairių seniūnija) neišrašė vaistų nuo skausmo, žodžiu, vienas pjausto, o kt. pasmerkia mirti skausmuose.
Šiuo metu su dviejų metų neturinčiu sūnumi gulim moters ir vaiko klinikoje vaikų ligų skyriuje. Atvykome vemdami ir karsciuodami. Rotavirusines infekcijos tyrimas buvo neigiamas, bet po trejų parų paaiškėjo kad mums campilobacter bakterija, kurią penkias dienas gydė antibiotikais ir viskas praėjo. Tačiau į mūsų palatą įkėlė Rotavirusine infekcija sergantį vaiką. Mes tą dieną turėjome būti išleisti į namus, nes buvom visiškai sveiki, ir gydytoja ryte pranešė kad kraujo tyrimas idealus.bet...uzsikretem nuo kaimyno, kuri paguldė visai šalia mūsų... Sūnus vemia, viduriuoja, karščiuoja, netenka skysčių... Kas atsakys už tokį neatsakingą personalo elgesį, mano vaikas iškesdamas dar vienos ligos padarinius?visur ieškau informacijos ar skyriaus personalas teisingai pasielgė įkeldami užkrečiama liga sergantį vaiką pas neuzkreciama liga sergančius vaikučius, ir tikiu kad rasiu teisybę ir teks paraudonuoti kažkam....
Taip ispuolė, kad su vaikučiu iki 1metų du kartus pakliuvome į reanimaciją. Įvardinti personalo nebegalėčiau, bet priežiūra, dėmesys buvo nerealus. Dirbo ne tik savo darbą, bet ir mane palaikė psichologiškai, didelis dekui joms už tai.
Geguzes 16 d. Apie 18 valanda atvykome su kudikiu i vaiku ligu skyriu del zarnyno infekcijos, likau nepatenkinta musu palatos daktare, nemaloni izuliai snekejo, apkaltino mane jog nepriziurejau vaikuti kad buvo su kateteriu ir uz paros istino rankyte ir atsirado guzas, o as sakau kad seseles durdamos netaisingai istate kateteri, nes pacios sake nesimato venu sudetinga durti, vaikui subade abi rankas ir jam melynos rankytes ir nei viena neatsake uz savo veiksmus, nei seseles nei pati daktare, nebenoreciau grysti ir pakliuti pasta pacia daktare, rekomendociau kitoms mamytems prasytis kitos daktarytes ar bent kad vedeja gydytu, kai istrauke kateteri per pietus norejo vel statyti kateteri kategoriskai atsisakiau. Geriau rinksios kita kiesta bet tian nebenoreciau grysti dar tokios gydytojos izulios neesu maciusios kitosatvirkscia mandagei sneketu o cia patyliu.
Daktare Nijole Palepšaitiene.
Kovo 26 is Seduvos su problemom, nuvykau i Motersir Vaiko klinika i priemima, man buvo reikalinga gynekologo pagalba.Pirmiausiai susiduriau su labai neptenkintu gyditojos Mergelienes veidu, nes atvykau pries sventes, isklausiau daug priekaistu, bet tyrimas buvo atliktas, kuris jos manymu parode mano visai nereikalinga nerima, isvykau namo.Kita diena, man pasidare blogiau, vel vykstu.Mane priima gygitoja Zimantiene, pareiske apziuros daryti nera reikalo, nesate svarbus asmuo, kad skubos tvarka jus operuociau, pastato mane i eile operacijai po savaites, as jau nebeklausiu, kaip man ta savaite pratempti.Nuvykstu pas nuostabia gyditoja i Radviliski Eigminiene, israso man dezute vaistu, po dienos as sveika.Man kilo labai didelis klausimas, kas gi cia, gal opoeracija gyditojams, gerai apmokama, kad vaistu nezino tipo kokiu rasyti, ir kas butu operuojama
2016 metu kovo menesi 3 diena atvezeme 6 menesiu vaikuti, apie 1 nakties. Kol sulaukeme daktares praejo apie 20 minuciu, ji zinoma buvo pazadinta is miegu, labai nepatenkinta kad is vis atvezeme vaikuti, bendravo labai nemaloniai. Ta vaikuti issikviete pareigunus paememe is mamos ir atvezeme i priimamaji kadangi jis buvo dusintas o mama visiskai girta. Gydytoja nepatenkintu tonu pasake kad mums reikejo veztis namo ir kam cia tie gydytojai, pacios turim vaiku, ne pirma karta vysktam i priimamaji ir jai budint visada sulaukiame tokio pat nepasitenkinimo. Del to vaikucio buvom labai sunerimusios, o toks nepasitenkinimas is gydytoju puses neturetu buti toleruojamas.
Labai noriu padekoti akuseriai Rasai Kochnauskienei ir visam akuserijos skyriaus personalui.Esu labai patenkinta Ju darbu bendravimu, prieziura, as dziaugiuosi kad teko gimdyti prie profesionaliu darbuotoju.Dar karta labai didelis aciu visam siauliu ligonines personalui;);)
Labai norečiau padekoti akušerijos skyriaus personalui, o ypač gydytojai Jurgitai Balčiūnienei ir akušerei Rasai Kochanauskienei, Esu patenkinta Jų darbu, bendravimu, priežiura, džiugiuosi kad teko gimdyti prie profesionalių darbuotojų.Dar karteli ačiū.
GYD GINEKOLOGE, MARGELIENE LABAI NEMALONI DAKTARE, KAIP ATEJAU MAN PASAKE KODEL AS TURIU TAVE ZIURETI, VA TOKIAIS ZODZIAIS.NESUPRANTU KAIP LEIDZIA DIRBTI TOKIEM ZMONEM, TARP PUSAVI JOS KALBEJOSI, KADA ATEIS MERGINA KURI GERAI UZDIRBA, PASISLYKSTEJAU BAISU.
Ligonines direktorius P.Simavičius susitapatina su ligonine.Ligonine toli grazu ne jis.Kruta tiek kiek liečia jo šeimos interesus.Mes pacientai čia tik trečiarūsiai. Patyčios, reketas, šeimos narį trys aukštai daktarų nugyde iki sepsio ir atsiriboja, paspiria tarsi šiukslę. Pasiimk be kojų ir rankų ir vaikščiok pas psichiatrus.
Rugsėjo mėnesį teko gimdyti šioje ligoninėje. Susidūriau su didžiule nepagarba gimdančiai moteriai. Gimdykloje akušerės bendravo labai grubiai, cituoju "kad matytum savo veidą, kaip baisiai atrodai", "kai su vyru vaiką darei ar irgi taip rėkei?". Operacinėje atliekant cezario pjūvį daktarė paklausė koks bus vaiko vardas. Ir jai labai nepatiko, kad išrinktas vardas ne lietuviškos kilmės, gydytojos ir kitos darbuotojos visaip išsityčiojo iš vaiko vardo, sakė kad "šiaulių krašte nematyčiau nuotraukos su tokiu vardu", kad gražiai užsius pjūvį jei pažadėsiu vaiką pavadinti kitu vardu. Jei galėčiau rinktis antrą kartą tikrai nenorėčiau gimdyti šioje ligoninėje.

AUTARĖ
AUTARĖ TRAVEL

Adresas: Subačiaus g. 8-14, LT-01302 Vilnius.
Veiklos sritys: parodos, mugės; eksportas; importas; informacijos teikimas; kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis; projektavimas; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; sąjungos, fondai, asociacijos.
PARODOS Nuo 1994 metų Autarė organizuoja Lietuvos įmonių dalyvavimą užsienyje vykstančiose tarptautinėse specializuotose parodose. Mūsų atstovaujamos kompanijos - tai patys didžiausi parodų organizatoriai Rytų ir Vakarų Europoje. Kiekvienais metais Jūs turite pasirinkimą iš maždaug 100-to specializuotų parodų...
Vandens telkinių savininkų ir naudotojų asociacija
mailius.info - įžuvinimas, mailius, žuvys

Adresas: Kunkių g. 12-8, Kunkių k., LT-92382 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: žuvininkystė, žuvies produktai; sąjungos, fondai, asociacijos.
TVENKINIŲ ĮŽUVINIMAS IR PRIEŽIŪRA Įžuvinimas Konsorciumo patyrę vandens telkinių įžuvinimo specialistai, turintys ilgametę įžuvinimo patirtį, visoje Lietuvoje nuo kovo 10 d. iki lapkričio 30 d. įvairia žuvimi įžuvina vandens telkinius. Pagal išankstinį suderintą užsakymą ir laiką žuvį atveža specialioje aeruojamoje...
Rimano biuras
PRIVAČIŲ DETEKTYVŲ PASLAUGOS

Adresas: Žalgirio g. 131, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: tyrimai, ekspertizės; informacijos teikimas; sąjungos, fondai, asociacijos; saugos tarnybos; teisinės paslaugos.
Mūsų tikslas - padėti žmogui ar juridiniam asmeniui sudėtingiausioje situacijoje, be abejo, išsaugant patikėtą paslaptį, padėti klientams realizuoti jų teises bei teisėtus interesus, teikti informacines-tiriamąsias paslaugas ne tik Vilniuje ir kituose šalies miestuose, bet ir už Lietuvos ribų. PRIVATAUS DETEKTYVO...

Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą?
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą? 07-27 12:01
Echoskopija arba ultragarso tyrimas yra vienas populiariausių neinvazinių tyrimų metodų, kuris registruoja įvairių audinių struktūrinius pakitimus. Tyrimo metu greitai, be jokio skausmo ir...
FED mato ekonomikos progresą, signalizuoja apie skatinimo atitraukimą
FED mato ekonomikos progresą, signalizuoja apie skatinimo atitraukimą 07-28 22:08
JAV centrinė finansų institucija trečiadienį, kaip ir tikėtasi, paliko palūkanas nepakeistas, kalba apie tai, kad ekonomika artėja prie momento, kai jau galima mažinti kiekybinį skatinimą.
Baltuosiuose rūmuose J. Bidenas priėmė Baltarusijos opozicijos lyderę
Baltuosiuose rūmuose J. Bidenas priėmė Baltarusijos opozicijos lyderę 07-28 21:43
JAV prezidentas Joe Bidenas trečiadienį Baltuosiuose rūmuose susitiko su Baltarusijos opozicijos lydere Sviatlana Cichanouskaja ir išreiškė paramą jos šalies demokratiniams siekiams.

Ar investuojate į įmonių akcijas?