Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Respublikinė Šiaulių ligoninė, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Respublikinė Šiaulių ligoninė

Atsiliepimai apie Respublikinė Šiaulių ligoninė, VšĮ

Parašyk savo nuomonę apie Respublikinė Šiaulių ligoninė, VšĮ

Velionės dukra 2021-01-28 07:44:44
Netekome mamos dėl medikų kaltės!Pradėtas ikiteisminis tyrimas.Labai skaudu kai dirba toks abejingas, personalas.Kovid 19 maro laiku nieko neįsileisdami jie nesuteikia būtiną pagalbą o tik paguldo i palatą mirčiai!Išgyvena tik stipresni kurių organizmas pats kovoja.Mama visa suparaližuota, gulėdama palatoje paprašė slaugės, kad pridėtu tel.prie lūpų ir man dukrai pasakytų.... (vaikeli atnešk mano rankinę su pinigais, nes guliu kaip PAGALYS jau 4dieną ir jokio gydymo!!!Tai buvo paskutiniai žodžiai MAN!!!pasakyti mano mamos.Kaltinu jus visus kurie Esate tokie abejingi ar nekvalifikuoti???Tai galėjo būti ir jūsų Mama, Dukra, Sesuo, Kaimynė, Kolega ar paprasčiausiai SVETIMAS žmogus ligonis.
Identiškas atvejis nutiko ir mums.
Danutė Šerlinskienė
2021-02-12 21:02:17 IP 28mcosb8
Noriu nuoširdžiai padėkoti Dienos kardiologinio sk kardiologui V.Tamakauskui, kuris teisingai nustatė ligq, kad reikalingas chirurginis gydymas ir nukreipė į šios ligoninės stacionarq. Ačiū Jums už paaiškinimus, už tvirtq žodį ir išgelbėtq gyvenimq.
Taip pat noriu padėkoti kardiologinio sk kardiologei D.Dovidaitienei už išsamius paaiškinimus, patarimus, už kruopščiai atliktus tyrimus prieš perkeliant mane į Kauno kardiologinį sk.
Mano nuomone, tai puikūs, perspektyvūs kardiologai.Linkiu Jums abiems ir visam aptarnaujančiam personalui, didelės profesinės sėkmės ir asmeninės laimės
Sako, kad tik Dievas gali daryti stebuklus...
Tai Jūs esate tos Dievo sukurtos rankos ir širdys, kurios pakėlėte naujam gyvenimui tėtuką... Tai Jūsų nuoširdi priežiūra ir širdies šiluma padėjo mūsų tėveliui sveikti ne dienom, o valandom.
Jūsų profesionalūs ir ryžtingi sprendimai skatino tikėjimą, kad viskas bus gerai.
Dažnai uždavėme sau klausimą: ar Jums pavyks? Ar šiandien mūsų žvaigždė nukris?
Tik jūsų profesionalumo dėka ši žvaigždė vis šviečia ir džiugina mus.
Didelis JUMS AČIŪ tariame JUMS Respublikinės Šiaulių ligoninės personalui, YPATINGAS AČIŪ LOR (COVID) skyriaus darbuotojoms ir žinoma nuostabiausioms gydytojoms Z.Kovaliovai (infektologei) ir A.Baniukaitienei (loristei).
Kuo nuoširdžiausiai lenkiame prieš Jus galvas ir dėkojame. Stiprios sveikatos ir Dievo palaimos Jums ir Jūsų šeimoms!
S.B. artimieji (Mažeikiai)
Valerijus Senčionok
2020-12-21 14:00:42 IP 28mcrs0l
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Aleksandrui Petrauskui už rūpestingą gydymą, profesionalumą, palaikymą ir šiltą bendravimą! Didelis AČIŪ ir visam chemoterapijos skyriaus personalui už nuoširdų darbą ligonių labui!
Pagarbiai Valerijus Senčionok
Vakar (2020.12.06) 22:30 val. Atvykau į skubiosios pagalbos priėmino skyriu, su suaktyvėjusia alergija. Buvau labai greitai priimta, daktarė ir sesutės maloniai nustebino savo elgesiu, buvo labai mandagios ir malonios. Visą buvimo laika, vis kažkas prieidavo pasiteirauti ar nieko netrūksta ir kaip jaučiuosi. Dar kartą dėkoju visam personalui, jūs nuostabūs!
Jau zinokit atsibodo laukti operacijos as dirbti negaliu jiems dzin kad man puliai kraujai bega as nuo birželio 16dienos užregistruotas operacijai o jums dzin. Užsiregistravau pas Neriju Ruksteli ir dar neatliko operacijos niekas nekelia ragelio visiems dzin.
Esame labai dėkingi Šiaulių ligoninės I chirurginio skyriaus chirurgui Nerijui Rūkšteliui už mamos operacijos atlikimą ir priežiūrą po operaciniu laikotarpiu. Dėkingi, kad karantino metu, susisiekus telefonu, visada buvo galima sužinoti pacientės būklę ir gydymo procesą. Džiugu, kai kalbant telefonu girdi šiltą ir mielą balsą. Visa šeima sako AČIŪ ir linki Jums sėkmės, bei jėgų visiems ligoniams padėti.
Taip pat nuoširdžiai dėkojame visiems (gydytojams, slaugės, sesutėms) prisidėjusiems gydant mums brangią žmoną, mylimą mamą, išmintingą močiutę, jautrią promočiutę Olgą Eleną.
Ligonės giminaitis
2020-09-04 17:27:05 IP 1b2akdba
Puiki įstaiga. Nuvežėm močiutę su greitąja. Tai močiutės piniginė su visais pinigais per parą laiko dingo. Puiki įstaiga!
Valerijus Senčionok
2020-06-12 09:59:40 IP 28mcrs0l
Nuoširdžiai dėkoju už operatyvumą, išsamius tyrimus, puikų profesionalų gydymą, rūpestingą slaugą ir žmogiškumą Greitosios pagalbos tarnybai ir į namus atvykusiems medikams, Respublikinės Šiaulių ligoninės Gastroenterologijos ir II chirurgijos skyrių kolektyvams ir jų vadovams.
Esu ypatingai dėkingas II chirurgijos skyriaus vedėjui chirurgui Rolandui Burkauskui ir jo komandai už atliktą man sudėtingą operaciją ir suteiktą neįkainojamą pagalbą.
AČIŪ JUMS, DAKTARE ROLANDAI BURKAUSKAI, iš visos širdies!
Pagarbiai Valerijus Senčionok
Nuoširdi padėka ir patys geriausi atsiliepimai ortopedijos-traumotologijos skyriaus gydytojai Akvilei Vilkytei, už profesionaluma, puikiai atlikta operacija, žmogiškuma ir patarimus.Tikra savo srities profesionalė! Taip pat didelis ačiū visam slaugytoju personalui už šilta bendravima ir rūpestį!
Nuosirdziausia padeka ortopedijos-traumatologijos skyriaus gyd.Zydrunui Vitkauskui ir visam slaugytoju kolektyvui uz gydyma ir prieziura.
Noreciau paklausti mane 2018 03 22d po plitraumos is Radviliskio atveze i Siauliu renimacijos skyriu, man tik dalinai buvo suteiktas gydimas, del mentes ir kairio rieso nebuvo kviesti konsultantai ir net neoperuota, taip dabar turiu dideles nebepataisomas sveikatos pasekmes. Manau neturejo taip medikai elgtis turejo pasitarti, kad ir mokama konsultacija suteikti galmybe pacientei gyditis, issiunteme laiska i Siauliu ligonine., bet jokio atsakymo negavome. Noreciau tartis graziuoju. O ne per teismus, lauksiu atsakymo kuo greiciau, nes sveikata blogeja
Labai dekoju kraujagysliu chirurgui Burkauskui ir jo kolektyvui 2 chirurginiam skyriui ir operacijoje dalyvavusiem medikams.Tikri profesionalai ir labai silti zmones.
Nefrologai Algirdas Tamošaitis ir Donatas Tamošaitis - puikus specialistai, malonūs žmonės. Patys geriausi prisiminimai ir didelis ačiū už tėvuko gydymą.
Nuoširdžiai dėkoju Šiaulių respublikinės ligoninės II chirurginio skyriaus gydytojui Mindaugui Šatkauskui ir slaugytojai Laimai Banienei ir visam nuostabiam personalui už profesionalų darbą, malonų bendravima ir pagalbą gydant artimą žmogų R. Stapulionienę!
Esu nusivylusi ir pasibaisejusi tuberkuliozės klinikos veikla. Darbo laikas 8-16h. Atvažiavusi 15.30 durys buvo užrakintos. Kita diena atvažiavusi su siuntimu (esu ne iš pačių Šiaulių) niekas nenori priimti, siuntimas skubus, visiems nesvarbu, pasiūlo užsiregistruoti už dviejų savaičių. Gali sirgti, mirtį, visiems nesvarbu, lauk eileje:)
Gyd Sirataviciene, daktare jos nepavadinsi, kazkoks kosmaras. Pagulde mamyte su kepenu ciroze, seimos daktaras pasake kad savaite likusi jei nevaziuos I ligonine. Su daktare nebuvo imanoma susikalbet, pasake kad jei jokio skirtumo to dukra sesuo at kas kita. Nusprende issiusti I slaugos namus, israse parase kad ryskus inkstu pagerejimai, pilvo skausmu nera, viskas pageres jei prisiziures maista (neskaitant to kad daugiau nei pora menesiu pavykdavo po kasni too isiulyti). Nuvykome I slaugos namus, padare tyrimus, pasake kad nei kepenu nei inkstu veiklos nera ir turime mazai laiko, uz 6dienu netekom mamytes. Toks pyktis ima kad tokie daktarai kaip Sirutavicine priziuri musu seimas, zinau liga nepagydoma, bet kad ir kaip bebutu neistyre ir nepasake tiesos, prirase nesamoniu kad tokie zymus pageremai kad tik atsikratytu. Geda tokiai daktarei!!!
Laba diena. Kelis kartus skambinau į registratūrą. Tai teko klausyt muzikos net 7 min., taip niekas ir neatsiliepė.Pokalbis įrašomas, bet neteko pasakyt savo noro. Užknisot juodai su savo muzika ir pavogtom minutėm.Ir čia ne pirmas kartas.
Jauciu pagarba ir dekinguma II-ojo chirurgijos skyriaus chirurgui Sauliui Bulavui uz atlikta tulzes pusles operacija. Visam skyriaus kolektyvui uz nuosirdu rupesti ir globa didelis ACIU!!!
V.Smalinskas, gydytojas iš didžiosios raidės.
Šiam gydytojui netrūksta - nuoširdumo, rūpesčio, žmogiškumo ir atsidavimo darbui. AČIŪ!
Noriu padėkoti VISAM Infekcinio skyriaus kolektyvui už nuoširdumą, rūpestį ir globą besirūpinant sergančiaisiais. Nuoširdus Jums AČIŪ!!! Sėkmės, kantrybės ir ištvermės!
Noriu išreikšti didžiulę padėką, slaugytojai Tomai.Dirbančiai Kardiologijos 2 skyriuje. Už nuoširdumą, rūpestį, kurio taip pasigendame kasdieniniame gyvenime. Ir ypač už žmogiškumą. Labai trūksta tokių žmonių atsidavusių savo darbui. Malonių ir negrubių, ypatingai gydymo įstaigoje.
Teko lankytis ne kartą šitoje įstaigoje, įvairiuose skyriuose. Esu patenkinta šios įstaigos darbuotojų darbu, priežiūra, didžioji dalis darbuotojų - malonūs, supratingi, teikiantys kokybišką medicininę pagalbą pacientams.
Teko nusivilti gyd. ginekologo Petro Indriuškos darbu ir grubiu bendravimu su pacientėmis.

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras – tai iškirtinai specializuotas plastinės ir estetinės chirurgijos centras, kur Jūsų laukia profesionali komanda, teikianti įvairiapusišką pagalbą sveikatos ir estetikos bei grožio klausimais. Per metus SV plastinės chirurgijos centre atliekama apie 1000 plastinių operacijų ir...
SB dantų klinika
CLINIC | DPC dantų priežiūros centras

Adresas: Savanorių pr. 314A-1, LT-49452 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
CLINIC | DPC – didžiausias odontologijos klinikų tinklas Lietuvoje. Čia teikiamos visos įmanomos bendrosios ir šiuolaikinės odontologinės priežiūros paslaugos: Dantų implantacija Momentinė implantacija All-on-4 Zygoma Cirkonio implantai Trefoil sistema Dantų protezavimas Dantų šaknų kanalų gydymas Dantų ir...

Prezidentas vetuotų atstovavimą EVT keičiantį įstatymą
Prezidentas vetuotų atstovavimą EVT keičiantį įstatymą 02-26 21:59
Prezidentas Gitanas Nausėda tvirtina, kad yra nusiteikęs "visa apimtimi" toliau pats dalyvauti Europos Vadovų Tarybos (EVT) susitikimuose, taip pat tvirtina, jog vetuotų įstatymą...
"INVL Baltic Real Estate" pernai uždirbo mažiau pelno
"INVL Baltic Real Estate" pernai uždirbo mažiau pelno 02-26 21:44
"INVL Baltic Real Estate" 2020 m. uždirbo 5,4 mln. Eur audituoto konsoliduoto grynojo pelno – beveik 2 kartus mažiau nei 2019 m., kai šis rodiklis siekė 10,42 mln. Eur.
"Ignitis grupės" pajamos sausį ūgtelėjo 19%
"Ignitis grupės" pajamos sausį ūgtelėjo 19% 02-26 20:53
"Ignitis grupės" konsoliduotos pajamos sausį siekė 132,4 mln. Eur – 18,7% daugiau nei 2020 m. sausį, kai jos buvo 111,5 mln. Eur.

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Hasbro 91,84 +1,02%
Oracle 65,30 +0,93%