Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Respublikinė Šiaulių ligoninė, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Respublikinė Šiaulių ligoninė

Atsiliepimai apie Respublikinė Šiaulių ligoninė, VšĮ

Parašyk savo nuomonę apie Respublikinė Šiaulių ligoninė, VšĮ

Valerijus Senčionok
2020-06-12 09:59:40 IP 28mcrs0l
Nuoširdžiai dėkoju už operatyvumą, išsamius tyrimus, puikų profesionalų gydymą, rūpestingą slaugą ir žmogiškumą Greitosios pagalbos tarnybai ir į namus atvykusiems medikams, Respublikinės Šiaulių ligoninės Gastroenterologijos ir II chirurgijos skyrių kolektyvams ir jų vadovams.
Esu ypatingai dėkingas II chirurgijos skyriaus vedėjui chirurgui Rolandui Burkauskui ir jo komandai už atliktą man sudėtingą operaciją ir suteiktą neįkainojamą pagalbą.
AČIŪ JUMS, DAKTARE ROLANDAI BURKAUSKAI, iš visos širdies!
Pagarbiai Valerijus Senčionok
Nuoširdi padėka ir patys geriausi atsiliepimai ortopedijos-traumotologijos skyriaus gydytojai Akvilei Vilkytei, už profesionaluma, puikiai atlikta operacija, žmogiškuma ir patarimus.Tikra savo srities profesionalė! Taip pat didelis ačiū visam slaugytoju personalui už šilta bendravima ir rūpestį!
Nuosirdziausia padeka ortopedijos-traumatologijos skyriaus gyd.Zydrunui Vitkauskui ir visam slaugytoju kolektyvui uz gydyma ir prieziura.
Noreciau paklausti mane 2018 03 22d po plitraumos is Radviliskio atveze i Siauliu renimacijos skyriu, man tik dalinai buvo suteiktas gydimas, del mentes ir kairio rieso nebuvo kviesti konsultantai ir net neoperuota, taip dabar turiu dideles nebepataisomas sveikatos pasekmes. Manau neturejo taip medikai elgtis turejo pasitarti, kad ir mokama konsultacija suteikti galmybe pacientei gyditis, issiunteme laiska i Siauliu ligonine., bet jokio atsakymo negavome. Noreciau tartis graziuoju. O ne per teismus, lauksiu atsakymo kuo greiciau, nes sveikata blogeja
Labai dekoju kraujagysliu chirurgui Burkauskui ir jo kolektyvui 2 chirurginiam skyriui ir operacijoje dalyvavusiem medikams.Tikri profesionalai ir labai silti zmones.
Nefrologai Algirdas Tamošaitis ir Donatas Tamošaitis - puikus specialistai, malonūs žmonės. Patys geriausi prisiminimai ir didelis ačiū už tėvuko gydymą.
Nuoširdžiai dėkoju Šiaulių respublikinės ligoninės II chirurginio skyriaus gydytojui Mindaugui Šatkauskui ir slaugytojai Laimai Banienei ir visam nuostabiam personalui už profesionalų darbą, malonų bendravima ir pagalbą gydant artimą žmogų R. Stapulionienę!
Esu nusivylusi ir pasibaisejusi tuberkuliozės klinikos veikla. Darbo laikas 8-16h. Atvažiavusi 15.30 durys buvo užrakintos. Kita diena atvažiavusi su siuntimu (esu ne iš pačių Šiaulių) niekas nenori priimti, siuntimas skubus, visiems nesvarbu, pasiūlo užsiregistruoti už dviejų savaičių. Gali sirgti, mirtį, visiems nesvarbu, lauk eileje:)
Gyd Sirataviciene, daktare jos nepavadinsi, kazkoks kosmaras. Pagulde mamyte su kepenu ciroze, seimos daktaras pasake kad savaite likusi jei nevaziuos I ligonine. Su daktare nebuvo imanoma susikalbet, pasake kad jei jokio skirtumo to dukra sesuo at kas kita. Nusprende issiusti I slaugos namus, israse parase kad ryskus inkstu pagerejimai, pilvo skausmu nera, viskas pageres jei prisiziures maista (neskaitant to kad daugiau nei pora menesiu pavykdavo po kasni too isiulyti). Nuvykome I slaugos namus, padare tyrimus, pasake kad nei kepenu nei inkstu veiklos nera ir turime mazai laiko, uz 6dienu netekom mamytes. Toks pyktis ima kad tokie daktarai kaip Sirutavicine priziuri musu seimas, zinau liga nepagydoma, bet kad ir kaip bebutu neistyre ir nepasake tiesos, prirase nesamoniu kad tokie zymus pageremai kad tik atsikratytu. Geda tokiai daktarei!!!
Laba diena. Kelis kartus skambinau į registratūrą. Tai teko klausyt muzikos net 7 min., taip niekas ir neatsiliepė.Pokalbis įrašomas, bet neteko pasakyt savo noro. Užknisot juodai su savo muzika ir pavogtom minutėm.Ir čia ne pirmas kartas.
Jauciu pagarba ir dekinguma II-ojo chirurgijos skyriaus chirurgui Sauliui Bulavui uz atlikta tulzes pusles operacija. Visam skyriaus kolektyvui uz nuosirdu rupesti ir globa didelis ACIU!!!
V.Smalinskas, gydytojas iš didžiosios raidės.
Šiam gydytojui netrūksta - nuoširdumo, rūpesčio, žmogiškumo ir atsidavimo darbui. AČIŪ!
Noriu padėkoti VISAM Infekcinio skyriaus kolektyvui už nuoširdumą, rūpestį ir globą besirūpinant sergančiaisiais. Nuoširdus Jums AČIŪ!!! Sėkmės, kantrybės ir ištvermės!
Noriu išreikšti didžiulę padėką, slaugytojai Tomai.Dirbančiai Kardiologijos 2 skyriuje. Už nuoširdumą, rūpestį, kurio taip pasigendame kasdieniniame gyvenime. Ir ypač už žmogiškumą. Labai trūksta tokių žmonių atsidavusių savo darbui. Malonių ir negrubių, ypatingai gydymo įstaigoje.
Teko lankytis ne kartą šitoje įstaigoje, įvairiuose skyriuose. Esu patenkinta šios įstaigos darbuotojų darbu, priežiūra, didžioji dalis darbuotojų - malonūs, supratingi, teikiantys kokybišką medicininę pagalbą pacientams.
Teko nusivilti gyd. ginekologo Petro Indriuškos darbu ir grubiu bendravimu su pacientėmis.

Affidea Lietuva
Radiologijos paslaugos

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 26 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Gervėčių g. 14, LT-50152 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

Valstybės auditorė: ekonomikos skatinimo plane atsiranda nebūtinų projektų
Valstybės auditorė: ekonomikos skatinimo plane atsiranda nebūtinų projektų 08-04 20:52
Vyriausybės patvirtintame 6,3 mlrd. Eur vertės ekonomikai po krizės gaivinti skirtame "Ateities ekonomikos DNR" plane atsiranda nebūtinų valstybei bei neskatinančių ekonomikos projektų, sako...
Alaus gal nepavadino, bet į ministerijos kėdę pasodino
Alaus gal nepavadino, bet į ministerijos kėdę pasodino 08-04 20:35
"Toks tokį pažino ir ant alaus pavadino", – byloja liaudies patarlė. Tiesa, ekonomikos ir inovacijų ministras Rimantas Sinkevičius savo partijos ir medžioklės bičiulio Jono Pinskaus alaus vadinti...
Po sprogimų Beirute – dešimtys žuvusiųjų, tūkstančiai sužeistų
Po sprogimų Beirute – dešimtys žuvusiųjų, tūkstančiai sužeistų 08-04 19:54
Du galingi sprogimai, antradienį driokstelėję Libano sostinėje Beirute, pražudė beveik 80 žmonių, daugiau nei 4.000 sužeistų, skelbia BBC.

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Microsoft 213,29 -1,50%
Moody's 276,00 -1,65%