VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Respublikinė Šiaulių ligoninė, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Respublikinė Šiaulių ligoninė

Atsiliepimai apie Respublikinė Šiaulių ligoninė, VšĮ

Parašyk savo nuomonę apie Respublikinė Šiaulių ligoninė, VšĮ
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Ačiū gydytojui urologijos skyriaus vedėjui Aurimui Žibučiui už suteiktą profesionalią pagalbą, išgydžius onologinę ligą, nuoširdumą, atidumą, profesionalumą.
Atsakyti
Noriu labai padėkoti operacinės personalui ir ypatingai budinčiam gydytojui Nerijui Rūkšteliui ir gydytojai Venclovienei už atliktą skubią operaciją naktį iš sausio 23 į 24 dieną. Esu dėkinga už rūpestingumą, atidumą ir man parodytą žmogiškumą. Visa komanda tikri profesionalai, kurie ne tik naktį atliko sudėtingą operaciją, bet ir padėjo susitvarkyti su patiriamu nerimu bei nežinomybe. Gydytojui esu dėkinga ne tik už operaciją, bet ir puikią pooperacinę priežiūrą, rūpestį ir patarimus.
Atsakyti
2022-12-28 d. išsikviečiau greitaja del didžiulės temperaturos, nuvežus i Šiauliu priėmima negavau jokios pirmos pagalbos ir buvau išprašytas namo, prieš tai liepė pasirašyti dokumentus, kad savo noru išeinu namo. Kita diena (2022-12-29) situacija labai pablogėjo, vel issikvieciau greitaja, darbuotojai dirbę priėmime 19:02 val. kurie priima pacientus iš greitosios pagalbos buvo nepatenkinti, nenorėjo suteikto pagalbos, teigė, kad esu girtas, tačiau buvau blaivas, pradėjus vemti prie ju, tik tuomet suregavo, kad man reikia pagalbos ir perdave gydyma gydytojai Gintarei Firantaitei, kuriai esu dėkingas už suteikta efektyvu gydyma.
Marija Semaskiene
2022-12-21 14:32:52 IP 2i24u63s
Atsakyti
Lapkricio 29 d ligos paveikta issikvieciau GMP, atvyko greitai, labai puikus, paslaugus ekipazas.Aciu Jiems!
Buvau atvezta i priemimo skyriu, tuoj pat buvau istirta, gavau pagalba.Stebiuosi personalo operatyviu darbu.Dekinga Jiems.
Greitai buvau paguldyta i pulmonologini skyriu, diagnoze plauciu uzdegimas.Gavau profesionalu gydyma, Deka gero gydymo, personalo sypsenos, gerumo ligonine palikau po 9 iu dienu.
Esu be galo dekinga skyr vedejai gyd.Bielskienei, visam personalui uz gera gydyma, prieziura, slauga.
Sventu Kaledu proga visam personalui linkiu ko geriausios sekmes asmeniniame gyvenime, geros sveikatos, geros nuotaikos.
Bukite laimingi ir toliau gydykite visus savo sypsenom, ziniomis, geru darbu.
Marija, Semaskiene
Atsakyti
Noreciau atsiliepti apie Nefrologinio skyriaus slauges, seseles (zinoma, TIK tas, su kuriomis teko susidurti):
-neprofesionalios
-atbukusios
-saltakraujes.
Nelinkiu jums nieko blogo (nesu linkusi teptis ranku purvais), tik- kad Karma ateitu. Ir zinokit, moterytes, JI.TIKRAI.ATEIS.
O kol kas- taskykites toliau tulzim, demonstruodamos savo galia ant bejegiu, silpnu ligoniu. Uzuojauta jiems vargsiukams...
JUMS jokia uzuojauta nebepades.
Atsakyti
Užsiregistruojama siu siuntimu į magnetinį rezonsą, laukiama ilgiausiai, iki dviejų mėnėsių, atvykstama pas neurochirurgą į konsultaciją, paklausinėjo apie mano simptomus, neišrašomi nei vaistai, nei kitoks gydymo variantas, maždaug gyvenk su galvos skausmais, o nėra tiesiog skausmai, tai yra smegenyse esantis skystis, pas kitus žmones skystis obserbuojasi, o pas mane ne, po pusės metų grįšk pakartotiniam tyrimui ir tada pamatysim ar pakito ir padidėjo smegenų skilveliai, nesuprantama, kaip tokie gydytojai su tokiom žiniomis gali sakyti, kad galvos skausmai turi begalę požymių, bet gydytojų darbas yra išsiaiškinti galimą diagnozę ir gydymo eiga ar atlikti chirurginę operaciją. seseriai taip pat, neišsiaiškino kokios galimos problemos Šiaulių Respublikinėje Ligoninėje, nepadarė daugiau tyrimų, tiesiog nieko neužčiuopę, kol galiausiai nenuvyko į Kauno klinikas, ten atliko visus galimus tyurimus, ir rado ligą, ko nerado Šiaulių Respublikinės Ligoninę
Dalina Semaskiene
2022-12-13 19:57:35 IP 2i24u63s
Atsakyti
Mano vyro kelione i ligonine prasidejo balandzio 1 d, aciu GMP uz greita pagalba.Priemimo skyrius, jauna, gera gydytoja ir susiraukusi, kazkuom nepatenkinta slaugytoja!
Neurochirurgijos skyrius, aciu gyd.G.Golubovui, sesutems ir slaugutems, infekcinis (ligonineje susirgo covidu), toliau -reabilitacijos skyrius, terapinis ir vel infekcinis, ir nefrologinis.Apie kiekvieno skyriaus darbuotoju darba galiu daug ka pasakyti.
Esam be galo dekingi infekcinio skyriaus vedejui gyd Kausui, NUOSTABIAJAI gyd.Z.Kovaliovai, aciu slaugytojoms ir gerosioms slaugutems.Nuosirdziausias aciu reabilitacijos skyr.vedejai S.Valeckienei, slaugutems Daliai, Irenai, Vaidai, sesutems.Didelis aciu kineziterapeutems Erikai ir Redai.
Aciu nefrologijos skyr gyd.E Gaupsienei uz rupesti, nuosirduma, gydyma.
Su artejanciom sventem jus !
Pagarbiai,
Vidmantas Semaska
Atsakyti
Esame su broliu labai dėkingi už mamos priežiūrą ir gydymą, malonų bendravimą ir supratingumą Šiaulių Respublikinės ligoninės Vidaus ligų skyriaus personalui ir gyd. R. Mažutavičienei, kurie ja rūpinosi lapkričio 24-29 d. Taip pat didžiulį ačiū tariame endoskopijų kabineto personalui ir gyd. Justui Biručiui už supratingumą, atjauta ir priimta operatyvų sprendimą dėl tyrimo eigos keitimo.
Atsakyti
Rugsejo 30 d.mano vyras Vygantas pasijuto skausma krutines srityje, buvo iskviesta greitoji, kuri nustate infarktas.Nuveztas i Siauliu priemimo skyriu, kuriame greitai buvo atiduota i gyd.V.Tamakausko rankas, kuris atliko stendavima, po to reanimacija/gaila kad negaliu suzinoti gyd.gydziusios mano vyra pavardes 09, men 30 d.vakare /po paros kardiologijos skyrius gyd.Julija Jurgaityte.Tai nuostabus gydytojai, kurie buvo demesingi, kurie atliko tai ko reikejo susirgus mano vyrui, Girdejau daug pasisakymu, kad pensiinio amziaus ligoniu nieks neziuri, tai netiesa, o gal mums pasiseke?Labai linkiu geros sveikatos ir istvermes siems sauniems gydytojams ACIU JUMS.Zita Vezeviciene
Atsakyti
2022-10-08 po patirtos traumos, buvau nuvežta į Priėmimo skyrių, tokio puikaus aptarnavimo kažin ar būtų galima tikėtis privačioje įstaigoje.Pacientų buvo daug, bet kiekvienas gavo profesionalų aptarnavimą, dėmesį ir žmogišką šilumą. Man buvo padaryti reikiami tyrimai, viskas išsamiai profesionaliai paaiškinta Dirbo jauni medikai, kuriuos galima pavadinti medikais iš didžiosios raidės. Esu labai dėkinga visam personalui, kuuris dirbo tą dieną tarp 17.30 ir 19.30 valandos už puikią profesionalią pagalbą, jautrumą ir žmogišką šilumą.Be galo džiugu, kad Šiauliuose mes turim tokį medicinos personalą. Didelis ačiū jums.
Atsakyti
Noriu padėkoti nuostabiam LOR skyriaus personalui už suteiktą pagalbą mano tėveliui-Gydytojai A.Baniukaitienei ir kartu dirbusioms slaugytojoms.Už gerą žodį, už nuoširdumą, ir aišku -profesionalumą.
Atsakyti
Pasibaisėjusi skubi pagalba
Atvažiavus pasakius situacija
Net nesiklausė
Pasake ai neskubi pagalba eik pas šeimos daktare
Grubiai šnekėjo
Dar karta daugiau pasakius situacija
Nekreipia dėmesio apsimeta kad negirdi manes. Kaip nebūčiau Tokius tik mesti iš darbo
Atsakyti
Norime padėkoti Šiaulių Respublikinės ligoninės, VšĮ Urologijos skyriaus vedėjui Aurimui Žibučiui ir gydytojui Gintarui Budriui už skubiai ir tiksliai diagnozuotą ligą ir profesionaliai atliktą operaciją mano mamai J. Gelžinienei. Taip pat dėkojame visiems Urologijos skyriaus darbuotojams už išsamų sveikatos ištyrimą, už slaugymą, dėmesingumą ir nuoširdų bendravimą. Stiprybės ir kantrybės Jums visiems nelengvame darbe. Ačiū!
Su pagarba,
V. Tarvydienė ir J. Gelžinienė
Jovita Vandzinskienė
2022-08-02 22:11:44 IP 28m9vqjl
Atsakyti
Tariu Ačiū Šiaulių ligoninės Gastroenterologijos skyriaus vedėjai Gitanai Acutei, visiems šio skyriaus gydytojams, slaugytojoms, už žmogiškumą, rūpestį, nuoširdų bendravimą, dėmesingumą, atidų įsigilinimą į mano mamos sveikatos problemas, išsamų ištyrimą, operacijos atlikimą ir išgydymą. Kantrybės ir stiprybės Jums visiems nelengvame darbe.
Atsakyti
Pisiregistruoti pas neurologus neimanoma, registratores nemandagios, neisklauso, esu pasibaisejusi.3men eiles su siuntimu, uz ka mokame Sodrai tokius mokescius?……
Atsakyti
jeigu norite pribaigti sveikatą, tai pats geriausiais pasirinkimas reabilitacijos skyrius. O jeigu norite būti pikti ir daugiau nebesilankyti pas reabilitologą, tai pasirinkite Rita Steikūnienė (būsite ir apšauktas, ir sužalotas išeisite iš reabilitacijos...
Atsakyti
Norime nuoširdžiai padėkoti Šiaulių ligoninės chirurginio skyriaus chirurgams Brazytei V. ir Slunksniui V. už skubiai suteiktą profesionalią pagalbą. Dėkojame ir visam aptarnaujančiam personalui tiek chirurginio, tiek infekcinių ligų skyriaus sesutėms, slaugėms ir visiems ten dirbantiems.
Tariam didelį AČIŪ ir gyd. Eglei Litvinaitei Mogulevičienei. Tai nuostabūs žmonės, atsidavę savo profesijai, tai GYDYTOJAI iš didžiosios raidės!!! Didžiuojamės, kad Šiauliuose yra tokių puikių profesionalių gydytojų. Linkime Jiems sėkmės tiek gyvenime, tiek profesinėje srityje.
Su pagarba Vilhelmas Tamoliūnas su šeima
Atsakyti
Prisiminus siaubingą patirtį Šiaulių Rspublikinėje ligoninėje, apima didžiulis skausmas ir liūdesys. Mano mamytė čia gydėsi dvi savaites, buvo atlikta operacija. Pasak mamytės, per septyniasdešimt metų ji nebuvo susidūrusi su tokiu žiauriu personalo elgesiu. Gulint ligoninės gastroenterologijos skyriuje, mamytės sveikata silpo. Skyriaus vedėja Acutė bei gyd. Plungienė draudė ją mums lankyti, meluodamos jog pacientė nenori matyti savo artimųjų. Neradus bendro dialogo, gydytojai mamytę išrašė namo paliatyviam slaugymui, nors prieš tai buvo minėję, jog sveikatos būklė yra kritinė ir ruoštis blogiausiam. Taip pat pasiūlė išsikviesti kunigą. Deja, mamytė išgyveno tik tris dienas, tačiau ji spėjo papasakoti apie žiaurų medicinos personalo elgesį, kas yra užfiksuota vaizdo bei garso įrašais.
Šiuo metu policijoje pradėta rinkti medžiaga ikiteisminiam tyrimui pradėti. Kyla klausimas, kodėl grįžus iš ligoninės, tą pačią dieną mamytei pasituštinus išėjo kažkoks daiktas, panašus į metalinį ir kokiu būdu jis atsidūrė virškinamajam trakte. Kaip manoma, kas ir galėjo sudraskyti jos žarnyną.
Mindaugas švelnys
2022-04-08 11:44:47 IP 28mdrcr5
Atsakyti
2022.03.18d. Buvau operuotas nuo sunkios vėžio formos nuostabaus chirurgo Mindaugo Šatkausko, kuris rūpinosi ir po operaciniu periodu. Aš manau kad šis chirurgas yra Šiaulių miesto pasididžiavimas ir tam pritars man Šiauliečiai. Jam galima pasakyti ačiū už išgelbėtas gyvybes. Taip pat norisi pažymėti, kad manim, kaip tėvu ar seneliu labai nuoširdžiai rūpinosi bendros praktikos slaugytoja, Šiaulių chirurginio skyriaus Dovilė Banytė, matomai medicina jos pašaukimas ačiū ir jei. Po operacijos dar apsirgau abipusiu plaučių uždegimu, tačiau paslaugių medikų dėka, covidiniam skyriuje, buvau išgydytas ir nuo šios ligos. Personalas tikrai paslaugus ir nuoširdus. AČIŪ JŪMS VISIEMS!...
Atsakyti
Orinta 2022-03-08 10:13:53
2021m. spalio mėnesį krikšto mama čia gydėsi, buvo operuota bei ištikta sepsio. To pasekoje buvo amputuota koja. Krikšto mama telefonu vaikams pasipasakojo, kad silpsta jėgos, nebegali savarankiškai pavalgyti. Vaikų į ligoninę niekas neįleido, sugalvodami vis naujų priežasčių, kodėl negalima pasimatyti su mama. Nujausdama savo gyvenimo pabaigą, krikšto mama telefonu išreiškė paskutinę valią, kur ji norėtų būti palaidota. Tik mirus krikšto mamai, vaikus įleido į skyrių susirinklti asmeninių daiktų.
Dabar situacija analogiška. 2022m. kovo pradžioje atvežiau savo mamą. Jos būklė yra ypač sunki, jai diagnozuota itin agresyvi onkologinė liga, sveikatos būklė prastėja, po intervencijos į jos kūną prasidėjo uždegimas, stiprūs skausmai. Gydymas tik simptominis. Mama nuolat verkia, jaučia nerimą.
Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) sveikatą apibrėžia kaip visišką fizinę, socialinę ir emocinę gerovę. Sveikata suprantama kaip visuma, susidedanti iš viena nuo kitos priklausančių sričių, ir jei kas nors atsitinka vienai sričiai neišvengiamai paveikiama ir kita. Taip pat yra žinoma, kad distreso metu išsiskiriantys hormonai kenkia imuninei sistemai ir tai apsunkina žaizdų gijimą.
Susidaro toks įspūdis, jog patekus į ligoninę, žmogus tampa ligoninės nuosavybe ir galima žaloti jo psichinę bei emocinę sveikatą. Nenuostabu, jog ŠIAULIŲ RESPUBLIKINĖ LIGONINĖ garsėja ne tik pacientų genocidu, bet ir ten dirbusių medikų tragedijomis. Deja, jokios perspektyvos nebesimato, nes sveikatos apsaugos sistema jau seniai yra subyrėjusi.
Siaulių respublikinėj ligoninėj kardiologijos skyrių keikiu po siai dienai, kad neleido atsisveikinti su mamyte.Melagių gauja ten dirba.Neleido, nes nebuvo priziūrima, silpo valandom, as tai supratau, kad paskambindavau, o po to jau nebeatsiliepdavo.O daktarai sakė, kad viskas gerai yra.Vėliau prisidėjo sepsis ir mirė.Taip ir nebepamatėm gyvos.Tik po mirties įleido į skyrių pasiimti daiktus.Tada jau kovido į skyrių nebegalėjom įnesti.Saugokitės Siaulių ligoninės.
Atsakyti
2021m. spalio mėnesį krikšto mama čia gydėsi, buvo operuota bei ištikta sepsio. To pasekoje buvo amputuota koja. Krikšto mama telefonu vaikams pasipasakojo, kad silpsta jėgos, nebegali savarankiškai pavalgyti. Vaikų į ligoninę niekas neįleido, sugalvodami vis naujų priežasčių, kodėl negalima pasimatyti su mama. Nujausdama savo gyvenimo pabaigą, krikšto mama telefonu išreiškė paskutinę valią, kur ji norėtų būti palaidota. Tik mirus krikšto mamai, vaikus įleido į skyrių susirinklti asmeninių daiktų.
Dabar situacija analogiška. 2022m. kovo pradžioje atvežiau savo mamą. Jos būklė yra ypač sunki, jai diagnozuota itin agresyvi onkologinė liga, sveikatos būklė prastėja, po intervencijos į jos kūną prasidėjo uždegimas, stiprūs skausmai. Gydymas tik simptominis. Mama nuolat verkia, jaučia nerimą.
Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) sveikatą apibrėžia kaip visišką fizinę, socialinę ir emocinę gerovę. Sveikata suprantama kaip visuma, susidedanti iš viena nuo kitos priklausančių sričių, ir jei kas nors atsitinka vienai sričiai neišvengiamai paveikiama ir kita. Taip pat yra žinoma, kad distreso metu išsiskiriantys hormonai kenkia imuninei sistemai ir tai apsunkina žaizdų gijimą.
Susidaro toks įspūdis, jog patekus į ligoninę, žmogus tampa ligoninės nuosavybe ir galima žaloti jo psichinę bei emocinę sveikatą. Nenuostabu, jog ŠIAULIŲ RESPUBLIKINĖ LIGONINĖ garsėja ne tik pacientų genocidu, bet ir ten dirbusių medikų tragedijomis. Deja, jokios perspektyvos nebesimato, nes sveikatos apsaugos sistema jau seniai yra subyrėjusi.
Atsakyti
Agnė 2021-06-18 15:21:33
Daug rašo padėkų šios ligoninės adresu.Aš noriu pasakyti, kad saugokite savo artimuosius ir nevežkite į Šiaulių respublikinę ligoninę.Joje ligonis yra negydomas, informacija artimam žmogui neteikiama.Galite įsivaizduoti, kad negalią turintis žmogus paliekamas 19 valandų gulėti ta pačia poza, kai jam turi padėti atsisėsti ar atsigulti.Funkcinės lovos taip ir nerado.Nors dar priimamajame skyriuje prašiau.Siūliau už nuomą sumokėti.Taip ir liko pažadai.Sunkiam kardiologiniam ligoniui buvo nutraukti vaistai, ,.Gydymas " -konsultacija buvo nuotolinė.O skyriaus gydytoja endokrinologė sakė, kad kordiologas buvo pas pacientą ir vaistai paskirti tie patys.Atlieka intervencines procedūras, nesupažindindami paciento ir neinformuoja artimųjų.To pasekoje žmogus -pacientas negavo kokybiško gydymo ir mirė.Atminkite, kad mirus artimam žmogui, Jūs turite teisę po jo mirties dar 2 valandas atvykti ir paskutinį kartą su juo atsisveikinti. Endokrinologinio skyriaus gydytojai endokrinologei.Nereikia rašyti nesąmonių į istoriją.Kaip pacientui nesukils cukrus jei jis 10 ir daugiau valandų negauna valgyti.Šioje ligoninėje niekas nepadeda sunkiems ligoniams.Jie paliekami likimo valiai.Mes artimieji neturime teisės jiems padėti.Skyriaus vadovei palinkėjimas pradėkite skirti elementarų prašymą, nuo pačios ligos istorijoje rašomo reikalavimo.Labai galiuosi, kad mano vyrui reikėjo patekti į šią ligoninę.
pritariu jums.Mano mamytę taip pat numarino, kardiologinis skyrius vis sakė, kad viskas gerai, nors su mamyte telefonu nebeėjo susisnekėti.O paprasius, kad leistų aplankyti, deja buvo pasakyta kad ne.Taip ir mirė mamytė nepamaviusi savo artimųjų.Melagiai kardiologijos skyriaus tiek daktarės tiek sesutės.Ir tikrai nebuvo geros prieziūros
Atsakyti
Apsilankymo metu kardiologė Agnė Mažutavičiūtė buvo labai maloni, noriai gilinosi į esamas problemas ir kuo paprasčiau bandė išaiškinti esamą situaciją ir kaip ją išspręsti. Norėčiau pasidžiaugti jos profesionalumu pažymint jog galbūt per retai pagiriame gerus daktarus, tikriausiai todėl tai ir užtruko dvi savaitės nuo apsilankymo parašyti šį atsiliepimą..

Norėčiau padėkoti daktarei kardiologei Agnei Mažutavičiūtei už profesionalumą, norą gilintis ieškant problemų ir jų sprendimų, bei malonų bendravimą su pacientais.
Atsakyti
Uzvakar palaidojau savo mamytę, aciū daktarams kardiologijos skyriaus, kad neprileido nė paskutinę minutę atdisveikinti su mamytę.Prasiau, maldavau o man buvo pasakyta būklė gera ir tik įleisim kad atsidurs reanimacijoj.Deja taip ir įvyko mamytę isvezė į reanimaciją bet nieks nepranesė, o tik ryte paskambino ir pasakė, kad isgelbėti nepavyko.Nesuprantu, kur daktarų sirdys, nejaugi jie neturi tėvų.Nors paskutinį kartą būtų leidę pazvelgti į gyvą mamą.
Atsakyti
Noriu padėkoti gastro skyriaus vedėjai G.Acutei ir visam personalui už seno, ūmaus charakterio, neprigirdinčio tėvuko gydymą, priežiūrą ir kantrybę. Silpnas ir dūstantis tėvukas buvo paguldytas su visa ligų puokšte (anemija dėl nukraujavimo, širdies ir inkstų nepakankamumas) į gastro skyrių ir gydomas nuo visų ligų, nepaisant jo garbingo amžiaus. Paminėjau amžių ne atsitiktinai, nes jaunoji karta, dirbanti Šiaulių ligoninėje, mėgsta vyresnių pacientų negalavimus ir mirties atvejus nurašyti žmogaus amžiui.
Atsakyti
Dr. Justas Birutis ne tik šiltas žmogus, tai savo srities profesionalas iš didžiosios raidės. Rūpestingas, paslaugus, kantrus ir visi patys gražiausi atsiliepimai apie J. Birutį. Esam dėkingi su vyru jam ir visam nuostabiam personslui. Ačiū Jums❤️
Atsakyti
labai noriu padėkoti Siaulių kardiologijos skyriaus 5 palatos gydytojai ir sesutėms.Aciū uz jūsų rūpestingumą gydant ir priziūrint mano mamą po infarkto.Aciū jums labai.Dukra Vida-Mazeikiai
Genė Rumbutienė
2022-02-18 14:21:06 IP 2e7r3sb8
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkojame priėmimo skyriaus dirbantiesiems, kurie dirbo vasario 17d.už Reginos Grigolienės namiškių skausmo draskomų širdžių beldimą į jūsų širdis už tai, kad išgirsite.Šiandien Jūsų vardų raidės norisi rašyti didelėmis raidėmis, ne tik pirmąsias.Ačiū JUMS už nuoširdumą ir rūpestį.Stiprybės JUMS, Viešpaties Palaimos.
Atsakyti
Noriu pasidžiaugti Agnetės Gedvilienės darbu. Labai gaila jok teko ne kartą lankytis Respublikinės Šiaulių ligoninės priimamajame tačiau paskutinis mano apsilankymas ten sužavėjo profesionalumu. Agneta Gedvilienė atliko visas pavestas jai darbo funkcijas profesionaliai, nepaisant didelio (tos nakties) darbo krūvio, bei nepamiršo žmogiškumo.
Atsakyti
Esu labai dėkinga priėmimo skyriaus visam personalui už labai greitai suteiktą pagalbą. Situacija buvo labai rimta, stiprus kraujavimas. Labai greitai mama buvo paguldyta į kardialogijos reanimacijos sk ir ten nuostabių ir nuoširdžiai dirbančių medikų dėka mamos sveikatos būklė pagerėjo. Dar kartą Ačiū jūs esate nuostabūs medikai ir žmonės iš didžiosios raidės. Tiek turint darbo kiekvieną dieną paskambinus gaudavo išsamią informaciją ir palaikymo žodžius.AČIŪ.
Atsakyti
Renata 2022-01-22 00:27:33
Pritariu Jums.Mano vyras nuvažiavo i ligoninę 2021.12.26, nes trūko deguonies, aparatas rodė tik 76, kur jau nuo 90 reikia kreiptis i gyditojus.Ligoninėj išbuvo iki vakaro, nes apžiūrėjes daktaras (Karolis Viržinskas)taipat rezidentas pareiškė, kad tau čia nėra kas veikt, namie ir sienos gydo...Šiandien vyro jau nebeturiu....????Tikiuosi dievas jiem visiem atlygins.
Kas yra parašyta apie šios ligoninės priėmimo skyrių yra visiška tiesa.Baisu kaip galima taip neatsakingai dirbti. Neapžiūrėję ligonio pildo ligos istoriją, ir rašo taip, kad nereikėtų jo guldyti į ligoninę.Neduok dieve jis numirs ligoninėje tai jau ligoninei minusas....
Negalima taip dirbti negerbiama gyd. Vaida Vasliauskaite.
Atsakyti
Velionės dukra 2021-01-28 07:44:44
Netekome mamos dėl medikų kaltės!Pradėtas ikiteisminis tyrimas.Labai skaudu kai dirba toks abejingas, personalas.Kovid 19 maro laiku nieko neįsileisdami jie nesuteikia būtiną pagalbą o tik paguldo i palatą mirčiai!Išgyvena tik stipresni kurių organizmas pats kovoja.Mama visa suparaližuota, gulėdama palatoje paprašė slaugės, kad pridėtu tel.prie lūpų ir man dukrai pasakytų.... (vaikeli atnešk mano rankinę su pinigais, nes guliu kaip PAGALYS jau 4dieną ir jokio gydymo!!!Tai buvo paskutiniai žodžiai MAN!!!pasakyti mano mamos.Kaltinu jus visus kurie Esate tokie abejingi ar nekvalifikuoti???Tai galėjo būti ir jūsų Mama, Dukra, Sesuo, Kaimynė, Kolega ar paprasčiausiai SVETIMAS žmogus ligonis.
Pritariu Jums.Mano vyras nuvažiavo i ligoninę 2021.12.26, nes trūko deguonies, aparatas rodė tik 76, kur jau nuo 90 reikia kreiptis i gyditojus.Ligoninėj išbuvo iki vakaro, nes apžiūrėjes daktaras (Karolis Viržinskas)taipat rezidentas pareiškė, kad tau čia nėra kas veikt, namie ir sienos gydo...Šiandien vyro jau nebeturiu....????Tikiuosi dievas jiem visiem atlygins.
Atsakyti
Lina 2021-11-23 16:27:37
Močiutei sukosi galva, negalėjo paeiti, pasikelti iš lovos. Nuvežus į Šiaulių Respublikinės ligoninės priimamąjį, moterį apžiūrėjo gydytojas rezidentas (beje, tik šiemet, 2021m. baigęs magistro studijas) Deividas Daugėla. Po apžiūros pasakė, jog senolei visiškai nieko nėra ir išsivežtume ją namo. Paprašėme, jog apžiūrėtų dar koks nors gydytojas, ne tik minėtas rezidentas. D. Daugėlos atsakymas buvo toks “jei norit, kad kas žiūrėtų, pačios ir susiraskit”. Ligonei buvo sugirdyta viena kalio chlorido tabletė ir dar kartą pasiūlyta ją išsivežti namo. Taip ir dirba ta mūsų ligoninė, kai žmones gydo dar nepatyrę specialistai, neturintys reikiamos kvalifikacijos diagnozuoti ir gydyti tam tikras ligas, tačiau įsivaizduoja, kad viską gali ir vyresnių gydytojų priežiūros ir patarimo jiems nereikia. Nors, kad ir kaip bebūtų gaila, rezidentai negali vieni patys nuspręsti apie paciento tolesnį gydymą arba vertinti atvejus, kurie yra aukščiau jų pačių esamos kompetencijos…
Pritariu Jums.Mano vyras nuvažiavo i ligoninę 2021.12.26, nes trūko deguonies, aparatas rodė tik 76, kur jau nuo 90 reikia kreiptis i gyditojus.Ligoninėj išbuvo iki vakaro, nes apžiūrėjes daktaras (Karolis Viržinskas)pareiškė, kad tau čia nėra kas veikt, namie ir sienos gydo...Šiandien vyro jau nebeturiu, jam buvo tik 42m....Dievas yra...
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkojam Šiaulių respublikinės ligoninės suaugusiųjų infekcinių ligų skyriaus personalui. Močiutė antrąją Kalėdų dieną buvo atvežta be sąmonės, nesigaudė aplinkoje ir nors buvo prarastos visos viltys, jie gražiai ir be galo atsakingai su ja elgėsi. Noriai bendravo su mumis telefonu, perdavinėjo visą informaciją. Močiutė jau išleista iš ligoninės, pasveikusi ir laiminga.
Atsakyti
Noriu padėkoti skubios pagalbos skyriuje 2022-rų metų sausio 1-os dienos naktį budėjusiam jaunam gydytojui Mykolui Venckui už suteiktą pagalbą 84-rių metų seneliui, iišrašytus vaistus ir išsamią konsultaciją.
Atsakyti
Močiutei sukosi galva, negalėjo paeiti, pasikelti iš lovos. Nuvežus į Šiaulių Respublikinės ligoninės priimamąjį, moterį apžiūrėjo gydytojas rezidentas (beje, tik šiemet, 2021m. baigęs magistro studijas) Deividas Daugėla. Po apžiūros pasakė, jog senolei visiškai nieko nėra ir išsivežtume ją namo. Paprašėme, jog apžiūrėtų dar koks nors gydytojas, ne tik minėtas rezidentas. D. Daugėlos atsakymas buvo toks “jei norit, kad kas žiūrėtų, pačios ir susiraskit”. Ligonei buvo sugirdyta viena kalio chlorido tabletė ir dar kartą pasiūlyta ją išsivežti namo. Taip ir dirba ta mūsų ligoninė, kai žmones gydo dar nepatyrę specialistai, neturintys reikiamos kvalifikacijos diagnozuoti ir gydyti tam tikras ligas, tačiau įsivaizduoja, kad viską gali ir vyresnių gydytojų priežiūros ir patarimo jiems nereikia. Nors, kad ir kaip bebūtų gaila, rezidentai negali vieni patys nuspręsti apie paciento tolesnį gydymą arba vertinti atvejus, kurie yra aukščiau jų pačių esamos kompetencijos…
Atsakyti
Esu savaite po kryžminiu raiščių ir menisko operacijos, užtirpo koja pajutau tempima. Nuvažiavau į Šiaulių Respublikinės Ligoninės prijamaji, mane pasiuntė į112 kabineta, sėdėjau laukiau kada pakvės už duru kabinete girdėjosi juokas ir treju darbuotojų pokalbis, pasibeldžiau į kabineto duris ir paklausiau ar galiu užeiti pasakė mes jus pakvėsim, po kiek laiko mane pasikvietė pasakiau kas man yra, niekas neapžiūrėjo mano kojos tik pasakė kreiptis pas šeimos gyditoja ir pasakė mes čia tokios paslaugos neteikiama, va taip dabar dirba mūsų medicinos gyditojai
Atsakyti
ligoninės priimamasis tai pats baisiausias dalykas mano gyvenime, o esmė toke antradieni 19val su greitaja atveža mano uošviene į ligonine ja priima tik 23 val nes daro nuo covid tyrima kitų ligų šiaulių medikai nepažysta ir ryte teigiamam atsakymui ja parveža namo, paleidžia prie laiptinės ligoniui skauda galva, silpna pradeda nusišnekėt ketvirtadieni ji vėl vežama į ligonine jau su insultu, suparaližuota, nebekalba.Jei šitie nemedikai, nes jie to vardo neverti butu laiku peršviete galva o ne tyrimus dare nuo covido kol žmogus dar kalbėjo ir pati paėjo tokių pasekmių nebūtu ir gydimas būtu pigesnis.šiaulių priimamasis tai kelias į mirti arba invaliduma, gėda.
Atsakyti
Atvykusi į priimamąjį 2021.10.30 D. Vakare apie 20.00 val. Priimamajame apžiūrėjo pirminis įvertinimo skyrius paėmė kraują, idėja kateteri į ranka, pamatavo deguonį kiekį organizme, padare kordiograma. Ir sakė laukti kol ateis gydytojas, gydytoja laukiau dvi valandos, jaučiausi silpnai, krūtinės vietoje jaučiais nemalonu maudimą, jokios pagalbos nebuvo suteikta, tik sakė laukti. Priejus gydytojui čia buvo 22:50 val.papasakojus kas atsitiko sako reikia palaukti neurologa, neurologa reikėjo laukti dar 50 min, paprašius, kad suleistu raminančiuju tai buvo padaryta 23:52 val. Ligoninėje prabudau 4 valandas ir tik tada sulaukiau pagalbos. Ir to pačiai reikėjo paprašyti. Tikiu, kad čia dirba nuostabus gydytojai, bet tikrai ne primamajame.
Atsakyti
Prireikus skubios chirurgo pagalbos, sekmadienį 09.26d. kreipiausi į priimamąjį. Dėkoju, Editai Poškienei ♥️, gyd. A.Aleinikov ♥️ ir dar vienai medikei, dirbusiai kartu ♥️ Esu be galo dėkinga už suteiktą pagalbą, greit piimtus sprendimus, nuoširdų bendravimą operacijos metu, dėmesingumą, patarimus tolimesniam gydymui, priežiūrą po operacijos, Dėkoju ????
Atsakyti
Patarčiau ismokti registraturoje sesele kuri matuoja temperatura mandagumo ir nerekauti ant žmoniu
Janina Ragauskienė
2021-08-27 08:21:24 IP 1b2akm2k
Atsakyti
Didžiai dėkojame gyd. Genovaitei Dapkevičienei ir visam Skubiosios pagalbos skyriaus kolektyvui už 08-27 naktį operatyviai suteiktą profesionalią, visapusišką pagalbą Ragauskui Donatui. Gydytojos nuoširdus bendravimas, empatja, noras padėti ne tik ligoniui, bet ir išsamus jo būklės komentavimas ir kontaktavimas su paciento artimaisiais toje neramioje naktyje buvo raminanti ir įkvepianti stiprybės įviesa. Sėkmės Jums, gerasis žmogau.
Atsakyti
Labas rytas, noriu pareikšti didelį skundą, buvo taip, Aš buvau Olandijoje, mano mamą slaugė teta, kuriai 80 metų, o mano mamai85.Atsitiko taip, kad ji norėjo tuštintis ir ją besodinant ant tualeto kėdės iškrito iš lovos, reikėjo ją pakelti ir įkelti į lovą, nes ji neįgali 0% Tėta paskambino pas jus, paprašė pagalbos, kuriai buvo tiesiog atsisakyta, tai toks Jūsų šlykštus nužmogėjimas padėti neįgaliam!!!! Trūksta žodžių...
Jolanta Kondratenkienė
2021-08-16 11:45:49 IP 5juc2a2m
Atsakyti
Noriu nuoširdžiai padėkoti gyd. Dovidaitienei, už nuoširdumą bei rūpestį mano tėčiui Zenonui Pamerneckiui, suteikus visapusišką pagalbą gyvybei. Linkiu kuo didžiausios sėkmės šiai nuostabiai gydytojai.
Atsakyti
Pirmiausia noriu padėkoti reanimacijos skyriui. Puikus kolektyvas ir tikrąją žodžio prasme, išplėšė mane iš mirties nagų. Tris savaites buvau komos būsenoj.
Deja, pasibaisėjau perkelta į vidaus ligų skyrių. Jau pirmą dieną informavo, kad iškviestas kinezeterapeutas, kuris atėjo...mano išrašymo dieną (po 8 dienų). Praktiškai nevaikščiojau, užtirpusios galūnės, rankų, kojų pirštai. Ant kojų buvo pragulos, kurių gydymą gydytoja, deja irgi neteisingai nurodė. Gerai, kad lyg tarp kitko, perrišinėdama seselė užsiminė, kad pas chirurgą reiktų pasirodyt. Gydytoja to "nežinojo". Savaitę laiko namie pratepėm gydytojos išrašytu tepalu. Vis tik nusprendėm pasirodyt chirurgui, kuris pirmiausia pašalino tą negyvą audinį, kad prasidėtų gijimas. Nesuprantu, kodėl gydytoja, ne tik, kad begulint ligoninėje iškviestų chirurgą, bet net išleidžiant neinformavo.
Dar gydytoja minėjo, kad reikia kardiogramą padaryt, nes širdies ritmas didelis, bet turbūt irgi "pamiršo".
Žodžiu, ne kas.
Atsakyti
Greta 2021-07-22 21:17:42
Vakar išvežė greitoji tėvą į ligoninę, žmogus nepratarė nei žodžio nei pavaikšciojo (tokį radome namie gulintį ant grindų) greitosios pagalbos daktaras ligoninę informavo kad tėvas buvo gėres vos nemėnesį, nors ištikruju tik viena diena, parą laiko palaikė priimamajame, vis darė kažkokius tyrimus ir galiausei pasakė kad žmogus sveikas nieko jam nėra, atvažiavusi pasiimti radau pramirkusi savo šlapime gulintį ant dekio kuri įdėjome iš namų, tėvas normalei nesugebėjo net pasakyti žodžio kalbėjo nesuprantamai, manęs neatpažino. Darbuotojos man atstūmė vežimėlį liepė pačiai pasisodinti, paprašius ar jos galėtų išmesti primižiota deki pasakė kad čia nejū darbas ir liepė viską pasiimti. Vaistų jokių neišrašė...
Žmogus svėrė apie 90kg o aš jį viena turėjau įsikelti į vežimėlį kol jie visi žiūrėjo.. Ačiū
Atsakyti
Vakar išvežė greitoji tėvą į ligoninę, žmogus nepratarė nei žodžio nei pavaikšciojo (tokį radome namie gulintį ant grindų) greitosios pagalbos daktaras ligoninę informavo kad tėvas buvo gėres vos nemėnesį, nors ištikruju tik viena diena, parą laiko palaikė priimamajame, vis darė kažkokius tyrimus ir galiausei pasakė kad žmogus sveikas nieko jam nėra, atvažiavusi pasiimti radau pramirkusi savo šlapime gulintį ant dekio kuri įdėjome iš namų, tėvas normalei nesugebėjo net pasakyti žodžio kalbėjo nesuprantamai, manęs neatpažino. Darbuotojos man atstūmė vežimėlį liepė pačiai pasisodinti žmogų sverenti apie 85kg visi tik žiūrėjo pagalbos nesulaukiau, paprašius ar jos galėtų išmesti primižiota deki pasakė kad čia nejū darbas ir liepė viską pasiimti. Vaistų jokių neišrašė...
Atsakyti
Vakar išvežė greitoji tėvą į ligoninę, žmogus nepratarė nei žodžio nei pavaikšciojo (tokį radome namie gulintį ant grindų) greitosios pagalbos daktaras ligoninę informavo kad tėvas buvo gėres vos nemėnesį, nors ištikruju tik viena diena, parą laiko palaikė priimamajame, vis darė kažkokius tyrimus ir galiausei pasakė kad žmogus sveikas nieko jam nėra, atvažiavusi pasiimti radau pramirkusi savo šlapime gulintį ant dekio kuri įdėjome iš namų, tėvas normalei nesugebėjo net pasakyti žodžio kalbėjo nesuprantamai, manęs neatpažino. Darbuotojos man atstūmė vežimėlį liepė pačiai pasisodinti, paprašius ar jos galėtų išmesti primižiota deki pasakė kad čia nejū darbas ir liepė viską pasiimti. Vaistų jokių neišrašė...
Atsakyti
Daug rašo padėkų šios ligoninės adresu.Aš noriu pasakyti, kad saugokite savo artimuosius ir nevežkite į Šiaulių respublikinę ligoninę.Joje ligonis yra negydomas, informacija artimam žmogui neteikiama.Galite įsivaizduoti, kad negalią turintis žmogus paliekamas 19 valandų gulėti ta pačia poza, kai jam turi padėti atsisėsti ar atsigulti.Funkcinės lovos taip ir nerado.Nors dar priimamajame skyriuje prašiau.Siūliau už nuomą sumokėti.Taip ir liko pažadai.Sunkiam kardiologiniam ligoniui buvo nutraukti vaistai, ,.Gydymas " -konsultacija buvo nuotolinė.O skyriaus gydytoja endokrinologė sakė, kad kordiologas buvo pas pacientą ir vaistai paskirti tie patys.Atlieka intervencines procedūras, nesupažindindami paciento ir neinformuoja artimųjų.To pasekoje žmogus -pacientas negavo kokybiško gydymo ir mirė.Atminkite, kad mirus artimam žmogui, Jūs turite teisę po jo mirties dar 2 valandas atvykti ir paskutinį kartą su juo atsisveikinti. Endokrinologinio skyriaus gydytojai endokrinologei.Nereikia rašyti nesąmonių į istoriją.Kaip pacientui nesukils cukrus jei jis 10 ir daugiau valandų negauna valgyti.Šioje ligoninėje niekas nepadeda sunkiems ligoniams.Jie paliekami likimo valiai.Mes artimieji neturime teisės jiems padėti.Skyriaus vadovei palinkėjimas pradėkite skirti elementarų prašymą, nuo pačios ligos istorijoje rašomo reikalavimo.Labai galiuosi, kad mano vyrui reikėjo patekti į šią ligoninę.
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkoju Šiaulių respublikinės ligoninės vidaus ligų skyriaus gydytojai RITAI MAŽUTAVIČIENEI už rūpestingą gydymą, malonų bendravimą ir nukreipimą tolesniam gydymui į kardiolobijos skyrių mano vyrą Valerijoną Kryžių, kuriame tolimesnę profesionalią pagalbą suteikė kardiologijos skyriaus vedėja- koordinatorė DOVILĖ DOVIDAITIENĖ., kuri jau ne pirmą kartą pratęsė mano vyrui gyvenimą.Tai maloni, konkreti savo srities specialistė.Ačiū Jums gydytojos ir visam aptarnaujančiam personalui už suteiktą pagalbą.

Pastaba.Vienintelis nepatogumas, kad patekti į šią įstaigą ne šiaulių rajono gyventojui nemenka užduotis. Mums pavyko patekti greitosios med. pagalba tik iš trečio karto.

Taip pat rekomenduojame

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Adresas: Savanorių pr. 184, LT-44150 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnostinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...
ESTETUS KLINIKA
LAZERINĖS IR ESTETINĖS DERMATOLOGIJOS KLINIKA

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Estetus Klinika atidaryta 2010 m rugpjūčio mėn. Kaune, Plastinės chirurgijos centre. Po dvejų metų atvėrė duris ir Vilniaus širdyje. Tai privati medicinos, estetikos ir grožio įstaiga, kur Jūsų laukia profesionali komanda, pasiruošusi padėti ir patarti. Estetus klinikos specialistai ne tik pritaiko savo daugiametę...
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija – auganti ir nuolat ieškanti įmonė. Rezus.lt teikia medicinos laboratorines paslaugas, gydytojų specialistų konsultacijas, atliekame sveikatos patikras, teikiame mamografijos ir rentgeno paslaugas. Visos paslaugos pasiskirsčiusios pagal miestus, pagal tai kas aktualiasia vietos...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Savanorių pr. 79, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
Teisingai sakoma, kad oda yra viso organizmo veidrodis. Sveika oda spinduliuoja vidinį ir išorinį žmogaus grožį bei harmoniją. Vis tik daugelis mūsų nors kartą gyvenime susidūrėme su mažesnėmis ar didesnėmis odos problemomis. Klinika „Sveika oda’’ – specializuota odos ligų ir estetinės medicinos klinika. Joje dirba...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Informacijos saugumas tampa kritinis: net 84% įmonių patyrė informacijos saugos pažeidimų
Informacijos saugumas tampa kritinis: net 84% įmonių patyrė informacijos saugos pažeidimų
Sparčiai vystantis technologijoms, grėsmės organizacijos informacijos saugumui taip pat nuolat auga: daugėja pažeidimų ir įsibrovimų, didėja jų daroma žala. Informacijos saugos spragos...
Nealkoholinis "Švyturio Ekstra" ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Nealkoholinis "Švyturio Ekstra" ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
"Švyturio" aludariai buvo pirmieji šalyje pristatę nealkoholinių alaus skonių paletę. Nors rinką užsiaugino greitai, nealkoholinio "Švyturio Ekstra" kūrėjai šiam gėrimui turi dar daug lūkesčių ir...
Kibernetinis saugumas – tai daugiau nei apsauga nuo atakų
Kibernetinis saugumas – tai daugiau nei apsauga nuo atakų
Kibernetinio saugumo užtikrinimas apima ne tik atakų pastebėjimą bei užkardymą, bet ir prevencinius veiksmus, leidžiančius suvaldyti saugumo grėsmes ir sėkmingų atakų pasekmes. Su šiais etapais...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Akcijų kainos

Humana 502,43 +2,26%
Keurig Dr Pepper 34,87 +2,23%
Colgate-Palmolive 73,42 +2,21%
Procter & Gamble 146,72 +2,04%
NVIDIA 267,79 -1,52%
JPMorgan 124,91 -1,52%
Walt Disney 94,08 -1,83%
American Express 159,78 -1,83%

Žaliavų kainos pasaulyje

Kava 4,63 -1,91%
Dyzelis 3,12 -23,15%
Varis 8375,40 +4,04%
Jautiena 4,87 -6,35%
Sidabras 23,33 +10,99%
Dujos (JAV) 5,50 +4,17%
Anglis 379,23 +10,83%
Vištiena 3,31 0,00%