Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Respublikinė Kauno ligoninė

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Respublikinė Kauno ligoninė

Atsiliepimai apie Respublikinė Kauno ligoninė

Parašyk savo nuomonę apie Respublikinė Kauno ligoninė

Lidija 2013-02-17 10:43:47
Nusivyliau sia ligonine, joje nera jokio zmogiskumo ir uzuojautos.
Pritariu jum dar aš buvau nerologes Astos Luibienes neištirtas del jos grubaus bendravimo neištveres turejau išeiti iš kabineti o dar kaišiadorių šeimos gydytoja negali siusti antra kart nes įstatymas neleidžia va mirk kesk skausma galvos įstatymas svarbiau už sveikata dar kita diena atvykau atsakymo atsimti registratūroj buvau aprektas kad neužgirdau savo nr eiles o kai išgirst kolidoriui toks trukšmas nusivyliau šia ligonine čia ne ligonone o velnes žino kas.
Rugpjučio 28d su siuntimo kaišiadorių šeimos gydytojos lankiausi respublininej ligoninei pas neorologe ASTA LOIBIENE kuri dirba 27 a kabinete užejus į kabineta gydytoja apklause ir pasiule tapaty peršvietima pasidaryt kury pristačiau sakau turiu gi toky tyrima gydytoja bendravo pakeltu tonu mane kaltino kodėl dar kreipiausi dėl galvos skausmo man galva skauda nuo 4 klasės dar man 44 metai ir neištveres jo tokio bendravimo atsikeliau ir išejau iš kabineto tyrimai nebuvo padaryti nor atsakyme rašo atsisakiau tyrimo kaip galiu atsisakyt tyrimo jei išejau gydytoja mažai demesio rode man galva skauda 30 metų atvažioji isitirti ir lieki be nieko gydytojai reik keisti savo požiury į tokius ligonius kai aš.
Noreciau padekoti Respublikines Kauno ligonines gydytojui chirurgui Alfredui Maciuliui uz be galo dideli demesi ir rupesti pries ir po operacijos, labai siltas ir mielas zmogus didelis aciu jums, taip pat uz viska dekoju chirurginio skyriaus personalui jus visos nuostabios
BUVAU PAGULDYTAS Į DIENOS SKYRIŲ 3-ČIOJE LIGONINĖJE.BUVAU SUTIKTAS PRIĖMIME LABAI ŠILTAI, KUR SĖDĖJO MIELA SESUTĖ.TOLIAU PASITIKO TAIP PAT MIELAI PALATOS SESELĖ.TAI DIDELIS AČIŪ CHIRURGUI G.MARTINKUI, DAKTAREI SUTEIKUSIAI NEJAUTRĄ/PAVARDĖS NEŽINAU/IR VISAM KOLEKTYVUI, TOM SESELĖM.LABAI NUSTEBAU, KOKIOS JAUKIOS PATALPOS, ŠVARA.NEBUVAU LANKESIS LIGONINĖJE 35 METUS.TUOMET GELBĖJO MAN GYVYBĘ CHIRURGAI SUBAČIUS, KYLIUS, STAIKŪNAS A+A.TAI BUVO NUOSTABŪS ŽMONĖS.VISADA PASITIKĖJAU ŠIA LIGONINĘ IR JOJE DIRBANČIAIS GYDYTOJAIS. IR KITIEMS, KURIE PROFESIOTAIP PAT AČIŪ DAKTAREI KASPARAVIČIŪTEI IR KITIEMS PADĖJUSIEMS PROFESIONALIAI SUTEIKUSIEMS PAGALBĄ.VIENA BLOGAI, KAD PAPULTI PAS JUOS SUNKU, REIKIA DAUG LAUKTI.AČIŪ VISIEMS.
Labas vakaras, noriu nuoširdžiai padekoti gerb. gyd. IEVAI RUTKAUSKIENEI už suteikta profesonalu gyd. mano sunui Tomui Ivanauskui, priemimo skyriuje 2018 04 10 vakare 21.30val atvykome patys.Taip dėkoju visam personalui budejusem, taip registratorei, seselei priėmimo skyriuje ir stebejimo palatoje.Labai gaila kad ju visu pavardziu nezinau.Džiaugiuosi, kad yra tokiu mediku profesionaliu ir nuoširdziu. Gerbiu ju darba. Su pagarba S.Ivanauskiene. Tvirtybes Jums.
Likau labai patenkinta gydymu, maloniu bendravimu informacijos suteikimu.Lankiausi 139k. pas ausu daktara.Taciau nustebino, kad tokioje ligonineje kur naujausia iranga-kabinete NERA SPAUSDINTUVO!!!sesele 20 kart per diena turi begti i kita kabineta atnesti viena lapa!ir taip kasdien.kai tuo tarpu pacientas sedi ir laukia...o jei dar ir daktaras iseina tai sedi vienas sau:) Paprastas spausdintuvas atspausdint po du lapus kiekvienam pacientui per diena kainuoja nedaug! tikrai kazkaip juokingai atrode:)
Nuoširdžiai dėkoju Vidaus ligų skyriuje dirbančiam gydytojui Edgarui Strelcovui ir visam personalui gydžius ir prižiūrėjus mano sunkiai sirgusį tėvelį. E.Strelcovas - gydytojas iš pašaukimo, dėmesingas, suteikiantis visapusišką pagalbą sergančiajam, suteikiantis visą informaciją, apie ligos eigą, artimiesiems. Gydytojas, kurio niekada nereikėjo ilgai ieškoti ar laukti. Reikiamu metu jis visada būdavo šalia. Ligonis patekęs pas šį gydytoją niekada nebus paliktas likimo valioje. Sėkmės Jums atsakingame ir sunkiame darbe.
Su Visa Derama Pagarba visiems musu medicinos darbuotojams, sakau Ačiū kad Jus esate ir padedat žmonėms.... Bet tuo pačiu ir negaliu nutylėt ir pamiršti, kaip šiu metu vasario 26 d. kažkur apie 7val. ryte išsikviečiau skubia pagalba sau, kadangi be miego su temperatūra ir begaliniu kosėjimu negalėjau kentėti.Visa krutinę skaudėjo, vos kvapą gaudžiau. Atvažiuoja Paramedikas, pamatuoja spaudimą ir pasiūlo važiuoti į Kauno Respublikinė ligoninė. Aš paaiškinau kas man negerai, paaiškinau tai pat kas kreipiausi ir pas šeimos daktare bet man tik blogiau darėsi. Aš prisėdu atvažiavus man vėl pamatuoja spaudimą ir Daktaras iškart pasikvietė į kabinetą. Na ir man sako galit ''Nenusirenkit mes čia trumpai-čia yra skubios pagalbos skyrius jums o ne Polikninika''-nesuprantu ko jus atvažiavot čia !! Stovi dar 2 rezidėntes ir joms labai juokinga buvo kažkas, ne gana to aš jam sakau - Aš tikrai prastai labai jaučiuosi.. tai jis man pasiūlė susimokėti 13, 90 e ir tada jie atliks kitus tyrimus.... Aš nesupratau už ką????? Aš esu apdrausta juk galėjo bent plaučius paklausyt... Aš apsisukau Ačiū pasakiau ir išėjau.Užtrukau gal 5 min ten. Grįžus namo į polikninika nuėjau, sulašino lašelines vaistu išrašė, po keliu dienų man aš jau vos iš lovos išlipt galėjau. Važiavau plaučius šviestis, baisaus nieko nerado tik bronchitą bet aš dar iki dabar atsikosėti negaliu, ir pasipiktinus baisiausiai ant tos ryte dirbusios trijulės. Bet daktarėlis jaunas pats, tai matyt leido Sau su manim taip kalbėti nepagarbiai, ne valgyt atėjau prašyt, nebūtų taip kraupu jei butu paaiškinęs man nesišaipydamas iš manęs, tai net ir bučiau susimokėjus kad tik peršvietę butu... Tai toks atsiliepimas apie kelis iš jūsų darbuotoju. Ačiū už supratimą.
Didelė ir Žmogiška PADĖKA šios ligoninės gydytojoms:
kardiologijos skyrius, gydytoja kardiologė Aurelija Nakutiene.2017m.05men.veikliai suteikė kvalifikuotą pagalbą, parenkant, suderinant vaistus ir jų naudojimo dozes, hipertenzija sergančiai 89-rių metų mano mamai.Ačiū Jums gydytoja.

vidaus ligų skyrius, vidaus ligų gydytoja Nijolė Šilkaitienė.Taktiška ir mandagi, savo atsakingu profesionaliu požiūriu nugalėjo krizinę būseną, kai prieš kelias dienas, namuose lyg maišas susmuko ir kosmosus pradėjo šnekėti, mano 90-metė senutė.Ačiū Jums gydytoja.
Priėmimo skyriuje dirba labai puikus specialistas.Maksim Aleksanian labai švelniai bei taktiškai elgiasi su pacientais ir jų artimaisiais.Labai geras švelnus "broliukas".Tokie žmonės ir turėtų dirbti su ligoniais.Dievo palaimos, Jums Maksim.
Ypatingą padėką norėčiau išreikšti UROLOGIJOS skyriaus gydytojui ADOMUI MAČIULIUI už operatyvią pagalbą, kvalifikuotą gydymą, puikią priežiūrą ir nuoširdumą. Jūsų profesionalus ir atsakingas požiūris bei dėmesys tai neįkainojamos vertybės. Taip pat labai dėkinga visam skyriaus personalui. Linkiu JUMS kuo geriausios sėkmės Jūsų be galo sunkiame ir atsakingame darbe bei asmeniniame gyvenime.
Su didžiausia pagarba buvusi pacijanė Eleonora Beta Leonavičienė
Labai nemaloni, nemandagi slauge Regina Adžiašvili, dirba reabilitacijos skyriuje. Nesiskaito su pacientais, savo pazystamus - bendradarbius priima be eiles. Jei paieskai teisybes, apskundi gali pakenkti piktybiskai. Po proceduros pas ja ultragarsu pradejo nuolat skaudeti ciurna aplink kauliuka.
Migle Kaminskaite, dirbanti pirmosios pagalbos skyriuje, atveztus ligonius greitosios pagalbos automobiliu, pirmiausia pakeltu tonu iskolioja, ko cia atvaziavot.mamai buvo temperature 39, tai ji reiske pretenzijas, ko namuose nesigydot.!!!
manau reikes susisiekti su televizija.
Miglė Kaminskaitė, dirbanti pirmosios pagalbos skyriuje. Tokiems žmonėms kaip ji negalima dirbti tokioje srityje. Pirmiausia, tai reikia pačiai apsilankyti pas psichologa ar psichiatrą. jokio supratimo, bendravimas atšiaurus, jokio susidomėjimo apie pacientą, net kolektyvo savo negerbia, teko šalia girdėti. Ateini su savom problemom į pirmosios pagalbos skyrių ir dar gauni daugiau streso per tokius žmones. Labai gaila, kad tokioje srityje leidžiama dirbti tikrai bendravimo sutrikimų turintiems žmonėms.
Raimonda Buivydaitė
2016-01-21 15:48:51 IP 78.62.108.228
Dėkoju chirurgui Alfredui Mačiuliui už profesionalų ir skubų suteikimą pagalbos nudegus mano mamos kojos pirštams. Dėkoju ir už išsamų paaiškinimą dėl tolimesnio ligoniuko gydymo.
Norėčiau viską atiduoti:pirmą pavasario žiedą, paukščio giesmę, būtent JUMS,
Juk taip kilnu ŽMOGUI padėt įveikti skausmą, išgyvenimus ir dvasines kančias...
Ko vertos JŪSŲ nuostabios rankos, Jūsų protas ir išmintis?
Ypatingą padėką norėčiau išreikšti GASTROENTEROLOGIJOS GYDYTOJOMS: DALIAI KASPERAVIČIŪTEI IR INDREI PATAŠIŪTEI, MEDICINOS SESERIAI RITAI PALTANAVIČIENEI bei visam personalui už operatyvią pagalbą, kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą, gydant mano sūnų Nerijų Reškevičių. Jūsų profesionalus požiūris ir dėmesys išgelbėjo mano sūnų. Linkiu JUMS niekada nepavargti: nei fiziškai, nei dvasiškai, linkiu JUMS kuo geriausios kloties ir sėkmės. JŪS MŪSŲ GYVENIME ESATE VILTIS...
PAGARBIAI V.Reškevičienė
esu labai dėkinga gyd.JONUI ALEKSANDRAVIČIUI už puikiai atliktą operaciją ir visą pooperacinį laikotarpį tai yra suburtas puikus kolektyvas.visiems JUMS didžiulis ačiū
Noriu padėkoti Kraujagyslių chirurgijos skyriaus chirurgui G.Grigui už atliktas abiejų kojų venų operacijas, linkiu sėkmės profesinėje veikloje, sveikatos. Ačiū, daktare
noriu padekoti LOR skyriaus gyd.Evelinai Kisielienei uz profesionalia pagalba gydymo metu, jautruma ir tiduma.Tai gydytoja, dirbanti tikrai is pasaukimo, ko daznai pasigendama kitose ligoninese.Dar karta aciu.Druskininkai
Noriu padėkoti gydytojai pulmonologei Rūtai Nutautienei už profesionalų gydymą, už žmogiškiumą ir šilumą. Linkiu p. Rūtai sveikatos, sėkmės profesinėje veikloje ir niekada neprarasti jai būdingo nuoširdumo su ligoniais. Dar kartą AČIŪ.
Nusivyliau sia ligonine, joje nera jokio zmogiskumo ir uzuojautos.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centras
Plastinė, rekonstrukcinė chirurgija

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

Lietuvos sporto universiteto rektore išrinkta D. Rėklaitienė
Lietuvos sporto universiteto rektore išrinkta D. Rėklaitienė 12-14 18:22
Lietuvos sporto universiteto (LSU) taryba penktadienį universiteto rektore išrinkto Dianą Rėklaitienę, BNS informavo LSU atstovas Žilvinas Slauskis.
Eurostatas: metinis darbo jėgos kainos augimas Lietuvoje – vienas didžiausių ES
Eurostatas: metinis darbo jėgos kainos augimas Lietuvoje – vienas didžiausių ES 12-14 18:19
Darbo jėgos kainos augimas Lietuvoje trečiąjį šių metų ketvirtį, palyginti su tuo pat laiku 2017 metais, buvo vienas didžiausių tarp 28-ių Europos Sąjungos (ES) šalių, skelbia Eurostatas.
Startuolis "Fidens" ima bendradarbiauti su italų farmacijos milžine "Zambon"
Startuolis "Fidens" ima bendradarbiauti su italų farmacijos milžine "Zambon" 12-14 18:02
Verslo akceleravimo programą "Open Accelerator" Milane (Italijoje) baigęs Kauno medicinos technologijų startuolis "Fidens" pritraukė 50.000 Eur investiciją ir pradėjo bendradarbiauti su Italijos...

Jūs esate..

AT&T 30,22 +1,04%