VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Respublikinė Kauno ligoninė

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Respublikinė Kauno ligoninė

Atsiliepimai apie Respublikinė Kauno ligoninė

Parašyk savo nuomonę apie Respublikinė Kauno ligoninė
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkoju Vidaus ligų skyriuje dirbančiam gydytojui Edgarui Strelcovui ir visam personalui gydžius ir prižiūrėjus mano sunkiai sirgusį tėvelį. E.Strelcovas - gydytojas iš pašaukimo, dėmesingas, suteikiantis visapusišką pagalbą sergančiajam, suteikiantis visą informaciją, apie ligos eigą, artimiesiems. Gydytojas, kurio niekada nereikėjo ilgai ieškoti ar laukti. Reikiamu metu jis visada būdavo šalia. Ligonis patekęs pas šį gydytoją niekada nebus paliktas likimo valioje. Sėkmės Jums atsakingame ir sunkiame darbe.
Atsakyti
Su Visa Derama Pagarba visiems musu medicinos darbuotojams, sakau Ačiū kad Jus esate ir padedat žmonėms.... Bet tuo pačiu ir negaliu nutylėt ir pamiršti, kaip šiu metu vasario 26 d. kažkur apie 7val. ryte išsikviečiau skubia pagalba sau, kadangi be miego su temperatūra ir begaliniu kosėjimu negalėjau kentėti.Visa krutinę skaudėjo, vos kvapą gaudžiau. Atvažiuoja Paramedikas, pamatuoja spaudimą ir pasiūlo važiuoti į Kauno Respublikinė ligoninė. Aš paaiškinau kas man negerai, paaiškinau tai pat kas kreipiausi ir pas šeimos daktare bet man tik blogiau darėsi. Aš prisėdu atvažiavus man vėl pamatuoja spaudimą ir Daktaras iškart pasikvietė į kabinetą. Na ir man sako galit ''Nenusirenkit mes čia trumpai-čia yra skubios pagalbos skyrius jums o ne Polikninika''-nesuprantu ko jus atvažiavot čia !! Stovi dar 2 rezidėntes ir joms labai juokinga buvo kažkas, ne gana to aš jam sakau - Aš tikrai prastai labai jaučiuosi.. tai jis man pasiūlė susimokėti 13, 90 e ir tada jie atliks kitus tyrimus.... Aš nesupratau už ką????? Aš esu apdrausta juk galėjo bent plaučius paklausyt... Aš apsisukau Ačiū pasakiau ir išėjau.Užtrukau gal 5 min ten. Grįžus namo į polikninika nuėjau, sulašino lašelines vaistu išrašė, po keliu dienų man aš jau vos iš lovos išlipt galėjau. Važiavau plaučius šviestis, baisaus nieko nerado tik bronchitą bet aš dar iki dabar atsikosėti negaliu, ir pasipiktinus baisiausiai ant tos ryte dirbusios trijulės. Bet daktarėlis jaunas pats, tai matyt leido Sau su manim taip kalbėti nepagarbiai, ne valgyt atėjau prašyt, nebūtų taip kraupu jei butu paaiškinęs man nesišaipydamas iš manęs, tai net ir bučiau susimokėjus kad tik peršvietę butu... Tai toks atsiliepimas apie kelis iš jūsų darbuotoju. Ačiū už supratimą.
Atsakyti
Didelė ir Žmogiška PADĖKA šios ligoninės gydytojoms:
kardiologijos skyrius, gydytoja kardiologė Aurelija Nakutiene.2017m.05men.veikliai suteikė kvalifikuotą pagalbą, parenkant, suderinant vaistus ir jų naudojimo dozes, hipertenzija sergančiai 89-rių metų mano mamai.Ačiū Jums gydytoja.

vidaus ligų skyrius, vidaus ligų gydytoja Nijolė Šilkaitienė.Taktiška ir mandagi, savo atsakingu profesionaliu požiūriu nugalėjo krizinę būseną, kai prieš kelias dienas, namuose lyg maišas susmuko ir kosmosus pradėjo šnekėti, mano 90-metė senutė.Ačiū Jums gydytoja.
Atsakyti
Priėmimo skyriuje dirba labai puikus specialistas.Maksim Aleksanian labai švelniai bei taktiškai elgiasi su pacientais ir jų artimaisiais.Labai geras švelnus "broliukas".Tokie žmonės ir turėtų dirbti su ligoniais.Dievo palaimos, Jums Maksim.
Atsakyti
Ypatingą padėką norėčiau išreikšti UROLOGIJOS skyriaus gydytojui ADOMUI MAČIULIUI už operatyvią pagalbą, kvalifikuotą gydymą, puikią priežiūrą ir nuoširdumą. Jūsų profesionalus ir atsakingas požiūris bei dėmesys tai neįkainojamos vertybės. Taip pat labai dėkinga visam skyriaus personalui. Linkiu JUMS kuo geriausios sėkmės Jūsų be galo sunkiame ir atsakingame darbe bei asmeniniame gyvenime.
Su didžiausia pagarba buvusi pacijanė Eleonora Beta Leonavičienė
Atsakyti
Labai nemaloni, nemandagi slauge Regina Adžiašvili, dirba reabilitacijos skyriuje. Nesiskaito su pacientais, savo pazystamus - bendradarbius priima be eiles. Jei paieskai teisybes, apskundi gali pakenkti piktybiskai. Po proceduros pas ja ultragarsu pradejo nuolat skaudeti ciurna aplink kauliuka.
Atsakyti
Migle Kaminskaite, dirbanti pirmosios pagalbos skyriuje, atveztus ligonius greitosios pagalbos automobiliu, pirmiausia pakeltu tonu iskolioja, ko cia atvaziavot.mamai buvo temperature 39, tai ji reiske pretenzijas, ko namuose nesigydot.!!!
manau reikes susisiekti su televizija.
Atsakyti
Miglė Kaminskaitė, dirbanti pirmosios pagalbos skyriuje. Tokiems žmonėms kaip ji negalima dirbti tokioje srityje. Pirmiausia, tai reikia pačiai apsilankyti pas psichologa ar psichiatrą. jokio supratimo, bendravimas atšiaurus, jokio susidomėjimo apie pacientą, net kolektyvo savo negerbia, teko šalia girdėti. Ateini su savom problemom į pirmosios pagalbos skyrių ir dar gauni daugiau streso per tokius žmones. Labai gaila, kad tokioje srityje leidžiama dirbti tikrai bendravimo sutrikimų turintiems žmonėms.
Raimonda Buivydaitė
2016-01-21 15:48:51 IP 78.62.108.228
Atsakyti
Dėkoju chirurgui Alfredui Mačiuliui už profesionalų ir skubų suteikimą pagalbos nudegus mano mamos kojos pirštams. Dėkoju ir už išsamų paaiškinimą dėl tolimesnio ligoniuko gydymo.
Atsakyti
Norėčiau viską atiduoti:pirmą pavasario žiedą, paukščio giesmę, būtent JUMS,
Juk taip kilnu ŽMOGUI padėt įveikti skausmą, išgyvenimus ir dvasines kančias...
Ko vertos JŪSŲ nuostabios rankos, Jūsų protas ir išmintis?
Ypatingą padėką norėčiau išreikšti GASTROENTEROLOGIJOS GYDYTOJOMS: DALIAI KASPERAVIČIŪTEI IR INDREI PATAŠIŪTEI, MEDICINOS SESERIAI RITAI PALTANAVIČIENEI bei visam personalui už operatyvią pagalbą, kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą, gydant mano sūnų Nerijų Reškevičių. Jūsų profesionalus požiūris ir dėmesys išgelbėjo mano sūnų. Linkiu JUMS niekada nepavargti: nei fiziškai, nei dvasiškai, linkiu JUMS kuo geriausios kloties ir sėkmės. JŪS MŪSŲ GYVENIME ESATE VILTIS...
PAGARBIAI V.Reškevičienė
Atsakyti
esu labai dėkinga gyd.JONUI ALEKSANDRAVIČIUI už puikiai atliktą operaciją ir visą pooperacinį laikotarpį tai yra suburtas puikus kolektyvas.visiems JUMS didžiulis ačiū
Atsakyti
Noriu padėkoti Kraujagyslių chirurgijos skyriaus chirurgui G.Grigui už atliktas abiejų kojų venų operacijas, linkiu sėkmės profesinėje veikloje, sveikatos. Ačiū, daktare
Atsakyti
noriu padekoti LOR skyriaus gyd.Evelinai Kisielienei uz profesionalia pagalba gydymo metu, jautruma ir tiduma.Tai gydytoja, dirbanti tikrai is pasaukimo, ko daznai pasigendama kitose ligoninese.Dar karta aciu.Druskininkai
Atsakyti
Noriu padėkoti gydytojai pulmonologei Rūtai Nutautienei už profesionalų gydymą, už žmogiškiumą ir šilumą. Linkiu p. Rūtai sveikatos, sėkmės profesinėje veikloje ir niekada neprarasti jai būdingo nuoširdumo su ligoniais. Dar kartą AČIŪ.
Atsakyti
Nusivyliau sia ligonine, joje nera jokio zmogiskumo ir uzuojautos.

Taip pat rekomenduojame

ESTETUS KLINIKA
LAZERINĖS IR ESTETINĖS DERMATOLOGIJOS KLINIKA

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Estetus Klinika atidaryta 2010 m rugpjūčio mėn. Kaune, Plastinės chirurgijos centre. Po dvejų metų atvėrė duris ir Vilniaus širdyje. Tai privati medicinos, estetikos ir grožio įstaiga, kur Jūsų laukia profesionali komanda, pasiruošusi padėti ir patarti. Estetus klinikos specialistai ne tik pritaiko savo daugiametę...
SYNLAB LIETUVA
Laboratoriniai tyrimai

Adresas: Kalvarijų g. 137A-15 ( LOFT TOWN ), LT-08210 Vilnius.
Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
„SYNLAB“ – didžiausia Europoje laboratorinių paslaugų tiekėja. Įmonių grupė veikia 35 šalyse, 4 kontinentuose, skirtingose laboratorijose dirba virš 13 000 darbuotojų. Įmonė siūlo aukštos kokybės ir plataus spektro laboratorinių tyrimų paslaugas, atlieka virš 5000 skirtingų medicinos, veterinarijos ir aplinkos...
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Savanorių pr. 79, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
Teisingai sakoma, kad oda yra viso organizmo veidrodis. Sveika oda spinduliuoja vidinį ir išorinį žmogaus grožį bei harmoniją. Vis tik daugelis mūsų nors kartą gyvenime susidūrėme su mažesnėmis ar didesnėmis odos problemomis. Klinika „Sveika oda’’ – specializuota odos ligų ir estetinės medicinos klinika. Joje dirba...
Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centras
Adresas: Savanorių pr. 75, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras - modernus ir šiuolaikiškas centras, kuriame Dr. Sauliaus Vikšraičio tapyti paveikslai puošia interjerą, o po vienu stogu dirba geriausių specialistų komanda - plastinės ir estetinės chirurgijos gydytojai, gydytojai loristai, gydytojai dermatologai, ortopedai-traumatologai...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Nenugalima komisijų trauka
Nenugalima komisijų trauka 03-20 21:50
Valstybės kontrolė (VK) konstatuoja: Lietuvos teisėkūra neefektyvi. Net pusė teisės aktų svarstoma ir priimama skubos tvarka – juos kuriant per mažai konsultuojamasi su visuomene, dėl to...
JAV prievaizdai pradėjo tirti "Facebook"
JAV prievaizdai pradėjo tirti "Facebook" 03-20 21:34
JAV federalinė prekybos komisija pradėjo tirti "Facebook" dėl pasirodžiusios informacijos, kad 50 mln. socialinio tinklo vartotojų duomenys buvo panaudoti neteisėtai.
Tarp naujausių reklamų: ir "Gjensidige", ir "Telia"
Tarp naujausių reklamų: ir "Gjensidige", ir "Telia" 03-20 18:48
Tarp savaitės reklamų – pramuštgalviški įspūdžiai ir būsto draudimas su "Gjensidige" (reklamos agentūra "Not Perfect I Y&R Vilnius"), dainuojanti "Telia" ("Milk") ir laisvė rinktis su "Viena...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar žiūrėdami į kainas perskaičiuojate jas į litus?

Partneriai

Mamaimam

Akcijų kainos

Adobe Systems 229,75 +3,41%
Amazon.com 1586,51 +2,69%
AIG 55,63 +2,17%
ConocoPhillips 54,70 +2,11%
Xerox 30,19 -2,93%
General Electric 13,64 -3,06%
Western Digital 103,16 -3,09%
NVIDIA 241,00 -3,78%

Žaliavų kainos pasaulyje

Ryžiai 425,00 -3,85%
Kava 3,00 -1,96%
Dyzelis 1,94 -6,28%
Cukrus 0,57 -3,39%
Mediena 697,44 -1,00%
Benzinas 1,82 -4,21%
Vištiena 1,98 -4,35%
Bananai 1,28 +12,28%