VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Respublikinė Kauno ligoninė

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Respublikinė Kauno ligoninė

Atsiliepimai apie Respublikinė Kauno ligoninė

Kilobaitas
Parašyk savo nuomonę apie Respublikinė Kauno ligoninė
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
2019.11.18, apie 16h lankiausi Kauno Respublikinės ligoninės Skubios pagalbos priėmimo skyriuje. Registratūroje pateikiau šeimos gydytojos siuntimą pas chirurgą, kad būtų atlikta konkreti procedūra. Kai galų gale mane priėmė iš skyriaus pakviestas chirurgas, po apžiūros jis mane išvarė iš kabineto, koneveikdamas, kad mano atvejį turi gydyti poliklinika ir turėčiau kaltinti tik savo poliklinika, jei ten nėra tokių specialistų, o jam tokia procedūra per menka, rėkė ant manęs sakydamas, kad "skyrius pilnas ir su manimi nežais". Taip mano, siuntimas neturėjo žodžio Ekstra, bet jį gavau, nes sužalojimas darėsi skausmingas ir kreipiausi pirmos pagalbos, nors žaizda buvo sena, tačiau nemanau, kad toks gydytojo davusio Hipokrato priesaiką, pasižadėjusio saugoti kito žmogaus gyvybę yra pateisinamas. Tai jau antras atvejis, kai susiduriu su šiurkščiu šios įstaigos medikų elgesiu. Jei turėčiau pasirinkimą, daugiau į šią įsraigą nebesikreipčiau.
Darius Latypovas
2019-11-02 13:50:32 IP 28mests9
Atsakyti
Teko kreiptis į ligonines priėmimą del skubios pagalbos, ir likau labai maloniai nustebintas personalo profesionalumu. Kadangi pas mane nebuvo labai sunkus atvejis teko truputi palaukti, bet personalas atliko visus tyrimus, nustatė diagnoze, paskyrė gydymą, ir galima sakyti atliko pilna sveikatos patikrinimą. Ačiū jums labai!!!
Rita Burneckiene
2019-07-05 18:23:41 IP 2i5754fd
Atsakyti
Jau pusantru metu kai suriete liga ir niekaip ji nepalieka manes..Tad tiek laiko tenka pastoviai lankytis sioj istaigoj...Tad nuosirdu dideli ACIU noriu tarti fantastiskiems zmonems)kurie tikrai atidave dalele saves mane reaabilituodami...Masazuotoja Renata)stebuklu stebuklas!!!Kinezaterapeutas Tadas-jis visa demesi skyre man...Gydytoja Ruta Gustaityte-pats silciausias zmogutis!!!Ir dar daug sesuciu su kuriomis tirsiog gera kasdien matytis!!!!Aciu Jums!!!Lenkiu zila galva uz jusu geruma!!!!
Atsakyti
Labai nemandagiai personalas pasitiko priėmime registraturoje.išplūdo iskoliojo visokiais žodžiais. Dokumentai numesti belenkaip apkaltino, kad skaitomi. Nesugebėjo rasti žmogaus artimo paguldyti vakar.
Atsakyti
Vaiku skyriaus dqrbuotojais aplaidus, nepriziuri vaiku, nieko nestibi, tik visa darba stumia vienas nuo kito.Susidaro toks vaizdas kad ateje dirbti is profkes staliaus specialybes. Sundaktariqi venkit sitos istaigos, greiciau uzdaryu sitq, , larioka, ,
Atsakyti
Nusivyles kineziterapeutais, jokio lankstumo ir žmogiškumo.
Asta Snetkoviene
2018-08-28 09:06:56 IP 2h859ub5
Atsakyti
Noreciau padekoti Respublikines Kauno ligonines gydytojui chirurgui Alfredui Maciuliui uz be galo dideli demesi ir rupesti pries ir po operacijos, labai siltas ir mielas zmogus didelis aciu jums, taip pat uz viska dekoju chirurginio skyriaus personalui jus visos nuostabios
VYTAUTAS GABALIS
2018-08-21 21:49:13 IP 2fbaue6u
Atsakyti
BUVAU PAGULDYTAS Į DIENOS SKYRIŲ 3-ČIOJE LIGONINĖJE.BUVAU SUTIKTAS PRIĖMIME LABAI ŠILTAI, KUR SĖDĖJO MIELA SESUTĖ.TOLIAU PASITIKO TAIP PAT MIELAI PALATOS SESELĖ.TAI DIDELIS AČIŪ CHIRURGUI G.MARTINKUI, DAKTAREI SUTEIKUSIAI NEJAUTRĄ/PAVARDĖS NEŽINAU/IR VISAM KOLEKTYVUI, TOM SESELĖM.LABAI NUSTEBAU, KOKIOS JAUKIOS PATALPOS, ŠVARA.NEBUVAU LANKESIS LIGONINĖJE 35 METUS.TUOMET GELBĖJO MAN GYVYBĘ CHIRURGAI SUBAČIUS, KYLIUS, STAIKŪNAS A+A.TAI BUVO NUOSTABŪS ŽMONĖS.VISADA PASITIKĖJAU ŠIA LIGONINĘ IR JOJE DIRBANČIAIS GYDYTOJAIS. IR KITIEMS, KURIE PROFESIOTAIP PAT AČIŪ DAKTAREI KASPARAVIČIŪTEI IR KITIEMS PADĖJUSIEMS PROFESIONALIAI SUTEIKUSIEMS PAGALBĄ.VIENA BLOGAI, KAD PAPULTI PAS JUOS SUNKU, REIKIA DAUG LAUKTI.AČIŪ VISIEMS.
Stase Ivanauskiene
2018-05-15 20:30:36 IP 5ljq33dl
Atsakyti
Labas vakaras, noriu nuoširdžiai padekoti gerb. gyd. IEVAI RUTKAUSKIENEI už suteikta profesonalu gyd. mano sunui Tomui Ivanauskui, priemimo skyriuje 2018 04 10 vakare 21.30val atvykome patys.Taip dėkoju visam personalui budejusem, taip registratorei, seselei priėmimo skyriuje ir stebejimo palatoje.Labai gaila kad ju visu pavardziu nezinau.Džiaugiuosi, kad yra tokiu mediku profesionaliu ir nuoširdziu. Gerbiu ju darba. Su pagarba S.Ivanauskiene. Tvirtybes Jums.
Atsakyti
Likau labai patenkinta gydymu, maloniu bendravimu informacijos suteikimu.Lankiausi 139k. pas ausu daktara.Taciau nustebino, kad tokioje ligonineje kur naujausia iranga-kabinete NERA SPAUSDINTUVO!!!sesele 20 kart per diena turi begti i kita kabineta atnesti viena lapa!ir taip kasdien.kai tuo tarpu pacientas sedi ir laukia...o jei dar ir daktaras iseina tai sedi vienas sau:) Paprastas spausdintuvas atspausdint po du lapus kiekvienam pacientui per diena kainuoja nedaug! tikrai kazkaip juokingai atrode:)
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkoju Vidaus ligų skyriuje dirbančiam gydytojui Edgarui Strelcovui ir visam personalui gydžius ir prižiūrėjus mano sunkiai sirgusį tėvelį. E.Strelcovas - gydytojas iš pašaukimo, dėmesingas, suteikiantis visapusišką pagalbą sergančiajam, suteikiantis visą informaciją, apie ligos eigą, artimiesiems. Gydytojas, kurio niekada nereikėjo ilgai ieškoti ar laukti. Reikiamu metu jis visada būdavo šalia. Ligonis patekęs pas šį gydytoją niekada nebus paliktas likimo valioje. Sėkmės Jums atsakingame ir sunkiame darbe.
Atsakyti
Su Visa Derama Pagarba visiems musu medicinos darbuotojams, sakau Ačiū kad Jus esate ir padedat žmonėms.... Bet tuo pačiu ir negaliu nutylėt ir pamiršti, kaip šiu metu vasario 26 d. kažkur apie 7val. ryte išsikviečiau skubia pagalba sau, kadangi be miego su temperatūra ir begaliniu kosėjimu negalėjau kentėti.Visa krutinę skaudėjo, vos kvapą gaudžiau. Atvažiuoja Paramedikas, pamatuoja spaudimą ir pasiūlo važiuoti į Kauno Respublikinė ligoninė. Aš paaiškinau kas man negerai, paaiškinau tai pat kas kreipiausi ir pas šeimos daktare bet man tik blogiau darėsi. Aš prisėdu atvažiavus man vėl pamatuoja spaudimą ir Daktaras iškart pasikvietė į kabinetą. Na ir man sako galit ''Nenusirenkit mes čia trumpai-čia yra skubios pagalbos skyrius jums o ne Polikninika''-nesuprantu ko jus atvažiavot čia !! Stovi dar 2 rezidėntes ir joms labai juokinga buvo kažkas, ne gana to aš jam sakau - Aš tikrai prastai labai jaučiuosi.. tai jis man pasiūlė susimokėti 13, 90 e ir tada jie atliks kitus tyrimus.... Aš nesupratau už ką????? Aš esu apdrausta juk galėjo bent plaučius paklausyt... Aš apsisukau Ačiū pasakiau ir išėjau.Užtrukau gal 5 min ten. Grįžus namo į polikninika nuėjau, sulašino lašelines vaistu išrašė, po keliu dienų man aš jau vos iš lovos išlipt galėjau. Važiavau plaučius šviestis, baisaus nieko nerado tik bronchitą bet aš dar iki dabar atsikosėti negaliu, ir pasipiktinus baisiausiai ant tos ryte dirbusios trijulės. Bet daktarėlis jaunas pats, tai matyt leido Sau su manim taip kalbėti nepagarbiai, ne valgyt atėjau prašyt, nebūtų taip kraupu jei butu paaiškinęs man nesišaipydamas iš manęs, tai net ir bučiau susimokėjus kad tik peršvietę butu... Tai toks atsiliepimas apie kelis iš jūsų darbuotoju. Ačiū už supratimą.
Atsakyti
Didelė ir Žmogiška PADĖKA šios ligoninės gydytojoms:
kardiologijos skyrius, gydytoja kardiologė Aurelija Nakutiene.2017m.05men.veikliai suteikė kvalifikuotą pagalbą, parenkant, suderinant vaistus ir jų naudojimo dozes, hipertenzija sergančiai 89-rių metų mano mamai.Ačiū Jums gydytoja.

vidaus ligų skyrius, vidaus ligų gydytoja Nijolė Šilkaitienė.Taktiška ir mandagi, savo atsakingu profesionaliu požiūriu nugalėjo krizinę būseną, kai prieš kelias dienas, namuose lyg maišas susmuko ir kosmosus pradėjo šnekėti, mano 90-metė senutė.Ačiū Jums gydytoja.
Atsakyti
Priėmimo skyriuje dirba labai puikus specialistas.Maksim Aleksanian labai švelniai bei taktiškai elgiasi su pacientais ir jų artimaisiais.Labai geras švelnus "broliukas".Tokie žmonės ir turėtų dirbti su ligoniais.Dievo palaimos, Jums Maksim.
Atsakyti
Ypatingą padėką norėčiau išreikšti UROLOGIJOS skyriaus gydytojui ADOMUI MAČIULIUI už operatyvią pagalbą, kvalifikuotą gydymą, puikią priežiūrą ir nuoširdumą. Jūsų profesionalus ir atsakingas požiūris bei dėmesys tai neįkainojamos vertybės. Taip pat labai dėkinga visam skyriaus personalui. Linkiu JUMS kuo geriausios sėkmės Jūsų be galo sunkiame ir atsakingame darbe bei asmeniniame gyvenime.
Su didžiausia pagarba buvusi pacijanė Eleonora Beta Leonavičienė
Atsakyti
Labai nemaloni, nemandagi slauge Regina Adžiašvili, dirba reabilitacijos skyriuje. Nesiskaito su pacientais, savo pazystamus - bendradarbius priima be eiles. Jei paieskai teisybes, apskundi gali pakenkti piktybiskai. Po proceduros pas ja ultragarsu pradejo nuolat skaudeti ciurna aplink kauliuka.
Atsakyti
Migle Kaminskaite, dirbanti pirmosios pagalbos skyriuje, atveztus ligonius greitosios pagalbos automobiliu, pirmiausia pakeltu tonu iskolioja, ko cia atvaziavot.mamai buvo temperature 39, tai ji reiske pretenzijas, ko namuose nesigydot.!!!
manau reikes susisiekti su televizija.
Atsakyti
Miglė Kaminskaitė, dirbanti pirmosios pagalbos skyriuje. Tokiems žmonėms kaip ji negalima dirbti tokioje srityje. Pirmiausia, tai reikia pačiai apsilankyti pas psichologa ar psichiatrą. jokio supratimo, bendravimas atšiaurus, jokio susidomėjimo apie pacientą, net kolektyvo savo negerbia, teko šalia girdėti. Ateini su savom problemom į pirmosios pagalbos skyrių ir dar gauni daugiau streso per tokius žmones. Labai gaila, kad tokioje srityje leidžiama dirbti tikrai bendravimo sutrikimų turintiems žmonėms.
Raimonda Buivydaitė
2016-01-21 15:48:51 IP 28mdqfi4
Atsakyti
Dėkoju chirurgui Alfredui Mačiuliui už profesionalų ir skubų suteikimą pagalbos nudegus mano mamos kojos pirštams. Dėkoju ir už išsamų paaiškinimą dėl tolimesnio ligoniuko gydymo.
Atsakyti
Norėčiau viską atiduoti:pirmą pavasario žiedą, paukščio giesmę, būtent JUMS,
Juk taip kilnu ŽMOGUI padėt įveikti skausmą, išgyvenimus ir dvasines kančias...
Ko vertos JŪSŲ nuostabios rankos, Jūsų protas ir išmintis?
Ypatingą padėką norėčiau išreikšti GASTROENTEROLOGIJOS GYDYTOJOMS: DALIAI KASPERAVIČIŪTEI IR INDREI PATAŠIŪTEI, MEDICINOS SESERIAI RITAI PALTANAVIČIENEI bei visam personalui už operatyvią pagalbą, kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą, gydant mano sūnų Nerijų Reškevičių. Jūsų profesionalus požiūris ir dėmesys išgelbėjo mano sūnų. Linkiu JUMS niekada nepavargti: nei fiziškai, nei dvasiškai, linkiu JUMS kuo geriausios kloties ir sėkmės. JŪS MŪSŲ GYVENIME ESATE VILTIS...
PAGARBIAI V.Reškevičienė
Atsakyti
esu labai dėkinga gyd.JONUI ALEKSANDRAVIČIUI už puikiai atliktą operaciją ir visą pooperacinį laikotarpį tai yra suburtas puikus kolektyvas.visiems JUMS didžiulis ačiū
Atsakyti
Noriu padėkoti Kraujagyslių chirurgijos skyriaus chirurgui G.Grigui už atliktas abiejų kojų venų operacijas, linkiu sėkmės profesinėje veikloje, sveikatos. Ačiū, daktare
Atsakyti
noriu padekoti LOR skyriaus gyd.Evelinai Kisielienei uz profesionalia pagalba gydymo metu, jautruma ir tiduma.Tai gydytoja, dirbanti tikrai is pasaukimo, ko daznai pasigendama kitose ligoninese.Dar karta aciu.Druskininkai
Atsakyti
Noriu padėkoti gydytojai pulmonologei Rūtai Nutautienei už profesionalų gydymą, už žmogiškiumą ir šilumą. Linkiu p. Rūtai sveikatos, sėkmės profesinėje veikloje ir niekada neprarasti jai būdingo nuoširdumo su ligoniais. Dar kartą AČIŪ.
Atsakyti
Nusivyliau sia ligonine, joje nera jokio zmogiskumo ir uzuojautos.

Taip pat rekomenduojame

ESTETUS KLINIKA
LAZERINĖS IR ESTETINĖS DERMATOLOGIJOS KLINIKA

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Estetus Klinika atidaryta 2010 m rugpjūčio mėn. Kaune, Plastinės chirurgijos centre. Po dvejų metų atvėrė duris ir Vilniaus širdyje. Tai privati medicinos, estetikos ir grožio įstaiga, kur Jūsų laukia profesionali komanda, pasiruošusi padėti ir patarti. Estetus klinikos specialistai ne tik pritaiko savo daugiametę...
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Adresas: Žirmūnų g. 107, LT-09116 Vilnius.
Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Savanorių pr. 79, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
Teisingai sakoma, kad oda yra viso organizmo veidrodis. Sveika oda spinduliuoja vidinį ir išorinį žmogaus grožį bei harmoniją. Vis tik daugelis mūsų nors kartą gyvenime susidūrėme su mažesnėmis ar didesnėmis odos problemomis. Klinika „Sveika oda’’ – specializuota odos ligų ir estetinės medicinos klinika. Joje dirba...
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Adresas: Savanorių pr. 75, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

"Revolut" žengia pirmuosius žingsnius į pensijų kaupimo rinką
"Revolut" žengia pirmuosius žingsnius į pensijų kaupimo rinką 12-06 15:35
Jungtinės Karalystės startuolis "Revolut", turintis lietuvišką bankinę licenciją, žengia pirmuosius žingsnius į pensijų kaupimo paslaugų teikimo rinką.
Sostinėje atidarytas dar vienas modulinis vaikų darželis
Sostinėje atidarytas dar vienas modulinis vaikų darželis 12-06 15:13
Sostinės Karoliniškių rajone duris atvėrė dar vienas mieste modulinis lopšelio-darželio "Strazdelis" priestatas, kurį lankys 77 darželinukai. Naujajame dviejų aukštų moduliniame darželyje veikia 5...
Advokatūra ir ministras sutarė dėl valstybės teikiamos teisinės pagalbos reformos vizijos
Advokatūra ir ministras sutarė dėl valstybės teikiamos teisinės pagalbos reformos vizijos 12-06 14:31
Lietuvos advokatūra ir teisingumo ministras Elvinas Jankevičius sutarė dėl valstybės garantuojamos teisinės pagalbos (VGTP) reformos vizijos.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

CBS 40,77 +3,63%
Nike 95,79 +2,21%
Macy's 15,11 +1,82%
Apple 265,58 +1,47%
ConocoPhillips 59,84 -1,30%
Xerox 37,82 -1,38%
3M 164,37 -1,66%
Keurig Dr Pepper 29,19 -2,83%

Žaliavų kainos pasaulyje

Auksas 1494,81 -1,04%
Varis 5757,30 -0,03%
Vištiena 1,85 0,00%
Jautiena 4,86 +4,52%
Kava 2,80 -1,41%
Anglis 68,92 +4,50%
Dyzelis 1,94 0,00%
Sidabras 17,65 -2,81%