Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB PUB PROJEKTAI

Atsiliepimai apie UAB PUB PROJEKTAI

rePUBlic

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie UAB PUB PROJEKTAI

Noriu padekoti Republic 3 personalui, uz malonu ir saugu vakara, kuri praleidome praeita savaite jusu klube.Musu buvo 15 zmoniu, 10 merginu ir 5 vaikinai, prie musu prisikabino 3 girti ir nagli vyrai, kurie pradejo mus izeidineti ir kabinetis, jau norejome iseiti is sio klubo, bet laiku pasirode toks piktas apsauginis, kuris pamates tuos naglus vyrus, net neabejodamas ismete juos visus is baro.As esu is vilniaus, nesitikejau kad kaune pas jus klube tokia tvarka.Sekmes Jums.Su Pagarba Egle.
2019 03 23 užsukome su kolegomis papietauti, buvo maždaug 17 val. Padavėja priimdama užsakymą elgėsi įžūliai, jos žodžiai skambėjo taip “Aš daugiau neklausiu ar jums reikia priedų prie burgerių, nes jau buvo klausta kitų” - padavėja ištiesų kalbėdama tokiu tonu visus nustebino. Negana to, kad maisto laukėme apie valandą gavome burgerius su visiškai žalia mėsa! Iš karto pakviečiau padavėja ir patikinau, kad mes nemokėsime, nes maistas yra nekokybiškas, tačiau dar ir sulaukėme tokios replikos “Jeigu jūs man normaliai sakot, tai gerai, aš paimsiu maistą”. Burgerius galiausiai nunešė nuo stalo, tačiau net atsiprašymo nesulaukėme. Susimokėjome už kitus dalykus ir išėjome alkani bei sugadintomis nuotaikomis. Tiek personalas, tiek maistas yra tragiškas. Niekam nerekomenduoju šios vietos! Apeikit kaip įmanoma toliau, nes tokio neprofesionalumo patirti nelinkėčiau niekam.
Zmones, pries eidami i sia istaiga bukite budrus. Jei nuejote, pasistenkite nevartoti alkoholio, kaip juokingai taip beskambetu. Ten nemaza dalis apsaugos darbuotoju - mentai. Ne policijos pareigunai, bet mentai, tie kurie melagiai, ir uzsideje unoforma jauciasi dievais. Mano istorija nutiko kaledu isvakarese Republic nr. 3 bare. Tik iejus i vidu, pasitiko naglu snukiu apsauginis su zodziais "tu cia ilgai nepabusi" ar kazkas panasaus. Praleidau pro ausis. Atstovejes eile prie baro, uzsisakes sau ir kolegoms alaus, paprasiau dar kokteilio kolegei. Paprase sumoketi uz alu. Sumokejau. Tada liepe eiti i eiles gala ir stoveti vel. Po atsisakymo, atsisake aptarnauti. Paprasiau pakviesti vadova, nurode i kita barmena, paskui kartu issisaipe. Veliau nuejo kazka pasake aspasuginiui, po ko 2 apsauginiai (manau kad abu mentai, tiksliai zinau tik del 1) pradejo stumdytis ir bande lauzti rankas. I konflikta su kvailiais nesiveliau, galvojau viska isspresim teisetu keliu. Isejau is baro, issikvieciau policija. Deja vel atvaziavo mentai, sutike kolega man paaiskino kad jokio pareiskimo is manes nepriims, kad neturiu jokiu pilietisku teisiu, nes esu isgeres. Savo isreikalauti nepavyko, uzuot prieme pareiskima ir pasiaiskine aplinbkybes, dave atsipusti man. Ko ir reikejo tiketis, po kaledinio vakarelio, 2 val nakties pripuciau net 1, 08 prom., uz ka man surase protokola del neblaivaus pasirodymo viesoj vietoj, tuo paciu prirase i protokola nebutu dalyku, jog kabinejausi prie apsaugos darbuotoju ir aplinkiniu, garsiai sukavau, keikiausi ir pan. Prisipazinsiu, kad veliau policijos pareigunas R.P., isnagrinejes visa situacija pasielge teisiskai bei saziningai ir teisena mano atzvilgiu nutrauke. Po to, kol laukiau kolegu, to pacio mento - apsauginio buvau provokuojamas konfliktui ir toliau. Nepasidaviau, tiesiog isejom ir tiek. Iseidami matem kaip dar vienas isgeres vaikinukas buvo labai rimtai isprovokuotas, stumdomas, talzomas, is jo buvo saipomasi, galiausiai pargriautas ant zemes ir jam sudauzytas veidas. Atvykes kitas policininku ekipazas net neklause, kad esam keli liudininkai ir matem visa konflikto eiga (nes velgi, pamate kolegas. kolega mentas taip pat vaziuoja i iskvietimus, tad nenuostabu kad jie pazistami).
Istorijos tesinys - rasau pareiskimus, tyrejas P.Š. nemato nusikalstamos veikos, pavirsutiniskai atlikes darba ir atsisako pradeti ikiteismini tyrima. Skundziu prokuraturai, nurodau net vieno is apsaugos darbuotojo mento E.R. varda pavarde, nurodau 2 liudininkus. Prokuratura grazina byla tam tyrejui. Tyrejas apklausia mano liudininkus. Esminiu faktu, is kuriu butu galima butu suprasti, jog apsauginiai nusizengia istatymams, tycia ar netycia neuzfiksuoja. Apklauses menta - apsaugininka, paaiskejo, jog jis isvis nedirbo :) Siaip buvo atvares vienas ir bara kaledu isvakarese. Vat siaip, sumaste, apsirenge identiskai kaip apsauginiai, ir atvare i Republic nr. 3 pasisedeti :) O manes tai isvis neliete, ranku nelauze, nestumde ir isvis nemate kad manes kas liestu. Taigi, vel ikiteisminis tyrimas nepradedamas :) Beje, apklausos metu, tyrejas pats buvo prisipazines kad gana daznai lankosi toje istaigoje :) Taigi, manau aisku kodel kaip imanydamas nesugeba izvelgti nieko blogo savo kolegu veiksmuose :) Pasiduoti kol kas nesiruosiam, eisim savo tiesa irodineti toliau :)
Apibendrinus: venkite sios istaigos, ypatingai jei esate isgere, nes Jusu vakaro pabaiga ir nuotaika dalinai priklausys nuo mentu, dirbanciu ten apsauginiais. Bus jiems liudna, apstumdys, uzlaus rankas, isstums, isprovokuos ir neduok Dieve, nesuslilaike padarysit neatsargu judesi - busite perduoti i policijos rankas, kurie elgsies kaip kurti ir negirdes, bei nematys ka ju kolegos mentai isdarineja....
2019 03 08 vakare apie 00:00 val. užsukome su kolegomis į Republic No. 4. Priėjo vienas iš jaunuolių barmenų (gaila nepažiūrėjau vardo) ir sako: "ko Tu nori"? Sakau: "norėčiau kokteilį užsisakyti gin&tonic. Kokio gin turite?" Kelis išvardino ir sako: "nu ir daxuje". Čia taip normalu šiais laikais kreipimasis į klientus TU ir tokių žodžių vartosena klientų aptarnavimo srityje? Nu ok galvoju, nesigadinsiu nuotaikos. Po to sako, tai va turim pigiausio. Aš jam sakau: "man nereikia pigiausio." Pasakiau norėčiau Tanqueray gin su tonic iš buteliukų. Tai padarė kokteilį 200 ml stiklinėje su krūva ledukų ir vandeniu turbūt, nes net tonic buvo be burbuliukų, kažkokio buteliuko liekana! Už tą vandenį sumokėjau 7 eur. Paragavau, pasikviečiau tą patį barmeną ir sakau: "jūs man vandenį su ledukais padarėte, čia jokio gin nesijaučia. Aš lygiai toki pat kokteilį užsisakiau prieš tai bare ir jame tikrai jautėsi gin, būtent Tanqueray skonis, šį gin labai mėgstu ir jį tikrai atsikriu." Paprašiau, kad perdarytų kokteilį ir prie akių įpiltų gin tiek, kiek ir priklauso įpilti pagal matavimo taurelę. Tai jis pradėjo "putotis" ir pareiškė, kad neprivalo čia kiekvienam prie akių daryti kokteilius. Paėme išpylė ir pametė iš kasos paėmęs 10 eurų man ir pasakė "eikite kitur". Išvada: baisus aptarnavimas, nepagarba klientui, nors tai buvo viena iš mėgstamiausių vietų tiek Kaune, tiek ir Vilniuje. Rekomenduoju labai rimtai atsižvelgti į klientų aptarnavimą ir barmenų kvalifikaciją dirbti tokį darbą.
Rezervuoji staliuką, sumoki užstatą - o apsauginis tavęs neįleidžia! 15 žmonių kompanija, atvykom iš Klaipėdos. Po vieno renginio Kaune, planavome Gimtadienio šventę pratęsti Republic nr. 1. Iš anksto rezervavome staliuką, sumokėjome užstatą. Visi šeimos žmonės, gerai nusiteikę, kultūringi ir blaivūs ateiname, o apsauginis principingai nuspręndžia neįleisti vieno žmogaus su žodžiais "Tu čia šiandien neįeisi", nesileisdamas į kalbas bei prašymus. Ačiū baro personalui kuris bandė įkalbėti apsaugininką negadinti žmonėms šventės ir įleisti žmogų. Bet viskas veltui! Niekam nerekomenduoju šią įstaigą, o tuo labiau planuotis ten kažkokių švenčių - nežinai ar tau išvis leis ten įeiti.
Tai - šūdo krūva, o ne vieta pavalgyti. Atėjome su kolegomis pavalgyti dienos pietų, užsisakėme sriubos su jautienos burgeriu - po to visi kolegos apsinuodijo tais burgeriais ir kelias dienas karščiavo. Tarp jų ir aš karščiavau. Reikėjo dar pas daktarą eiti, pirkti vaistus. Paprasčiausiai šitie šūdo gabalai nesilaiko jokių higienos normų ir reikalavimų, todėl taip ir išėjo. Jeigu nenorite nusinuodyti, siūlau į šitą šiknaskylę ne tik kojos nekelti, bet net nežiūrėti. Aptarnavimas klaikus, padavėjos vištos, barmenas - kažkoks nenormalus, o apsauginis irgi kažkoks neaiškus.

P.S. Jeigu bandysite domėtis, kas čia parašė, duosite į teismą, mielai prašom - yra kas paliudys šitą jūsų akiplėšiškumą.
Republic1: Tikrinkitės savo sąskaitas. Nes atneša primušę bet ko, tada akis plėšo. O kartais ir išbraukia, kai nepaeina. Šiaip visi skylės požymiai: tualetai pastoviai nešvarūs, padavėjos vištos, barmenai akiplėšos, o apsauginis apskritai kaušas. Salė pastoviai smirda aliejumi. NEREKOMENDUOJU.
Ispudis klaikus. Vyno butelį atnešė kibire su ledais, duonos laukiame valanda laiko ir dar iki šiol neatneša. Gyvenime lenksiu šią vietą ir niekam nerekomenduosiu. Nė karto net nepriėjo ir nepaklausė ar ko nors dar norėtume. Klaiku, nesuprantama....
Taip ka tik gryžau namo ir vis dar laikau pyktį ant šlykštynių padavėjų... Pasikėlę šlykštynės, kitaip nepavadinsiu.... Esme, užsisakyto kokteilio nemoka net žmoniškai suplakti, o kai pasakai pastabą, tavo kokteilį išpila lauk ir už tą klaidą kurią jie padarė liepia susimokėti....yra pats žemiausias lygis kokį yra tekę matyti....šū** krūva ir nieko daugiau, kitaip nepavadinsi šio žemo lygio "pabo" gerų visiems švenčių ir rinkitės vietas ten kur jus vertina mielieji, o ne nuvertina....
marius 2015-11-30 11:08:30
Laba diena repubic.no2 vilniaus 13 kaune. Norejau pranesti apie barmena saruna jaigu neklystu jo toks vardas o jis atrode sviesu plaukai su barzda bet apsauginis sake kad jis vadybininkas mes ateja i bara paprasem staliuko mum ji dave ir maloniai aptarnavo padaveja. Bet kai su draugu nuejom prie baro uzsisakyti isgerti pas myneta barmena saruna jis is musu issityciojo kad netai istariam gerimo pavadinima ir neaptarnavo ir dar galiausia jis buvo dar girtas. Ir nesupratau as ten nieko kai moteris sededama prie baro gerdama alu ryskiai matesi kad buvo girta ji mum pareiske kad as jus ismesiu ir pakviete apsaugini ir mano drauga islydejo is baro. Bet ji net ten nedirba ir sprendzia ka ileisti ko ne. As mekstu jusu bara man ten labai patinka bet visados einu no1 ten tikrai visados maloniai aptarnauja bet no2 aptarnavimu labai nusivyles. Ir paklausia apsauginio ka tu nematai kad jis girtas sako matau bet ka as galiu padaryti jis vadybininkas
Pamirsau pamyneti cia viskas ivyko 2015 11 28 apie 23val

Esu nusivylęs. Gyvenu prie trečiojo Repubic. Paskambinau rezervuotis stalo penktadieniui 2015-11-27. šiandien.
Man pranešė, kad turiu atvykti į vietą. Greitai nusileidau iš savo kiemo ir nuėjau į jį, man leido išsirinkti rezeraciją pačiam nes buvo laisvų stalų. Kaina vakarui 60 eu.... Mes 5 asmenys tiek neišleisime, pareiškiau. Barmenas įvertinęs mano apsirengimo stilių (buvau su paprastais treninginiais rūbais, nes kaip minėjau gyvenu prie pat) pasakė cituoju :, , Kaip žmogus 10 eu negali išleisti per vakarą? Negi nieko nepirksit. TAU reikia pasieiškoti kitos vietos, čia visi geria, o ne sėdi ". Buvau apakęs tokios nekompetencijos iš barmeno. Kita per langvą visada matau kas mum gamina maistą. Nes bendrame kieme virtuvės darbuotojai eina parūkyti. Labai nemalonus vaizdas, nes jos būna su tomis pačiomis prijuostėmis su kuriomis daro maistą. Prestižinių Pub"u tokios vietos negaliu vadinti.

1. Bendravimas
2..Kaina stalo rezervacijai
3.Higienos nesilaikymas

Nedariau nuotraukų per langą, nes taip pažeisčiau žmogaus LR įstatymus.

Ačiū, kas skaitėte, išvada- mano draugai ir aš niekuomet nesilankysime šioje KAVINĖJE
2015 - 04 - 10 vakare, apie 23.30 ėjau į RePublic No1, esu ten ėjas, gal kokius 5 - 7 kartus, per gyvenimą, tikrąją to žodžio prasme " ėjas ir praėjas", nesu viduje nieko blogio padaręs, nesu ten su niekuom konfliktavęs, niekad nebuvau ten išgėręs, niekad ir viduje padauginęs nebuvau, visada apsirengęs tvarkingai, agresyviai neatrodau, jokių treningų ar pan... Tai va, o vakar einu kaip ir visad, tik mane sustabdė toks plikas apsauginis, ne kartą pro jį ėjas esu, jokių problemų nėra buvę, ir nei iš šio, nei iš to sako, tu neisi.... Taip ir likau nieko nesupratęs, nes paaiškinimo jis neturėjo, baras tikrai nebuvo pilnas, be to, priešais ėja draugai nebuvo sustabdyti, nebuvau nei lašo išgėręs, tikrai labai likau nustebintas, visiškai be jokios priežasties, jie save laiko Dievais ar kuom, bakstelna pirštu į ką nori, ir sako pažaiskim, tada tu lieki kvailio vietoje, stovi prie įėjimo ir lauki kol grįš draugai, į tave žiūri kaip į kokį nusikaltėlį aplink esantys baro lankytojai, nors tu tikrąją to žodžio prasme nesi nieko padaręs.
Ne gana to, čia prieš pora savaičių buvo atvažiavę pas mane draugai iš Vilniaus, nes esu ten gyvenęs 4 metus, aš jiems pasiūliau nueiti į Republic, aišku mes ten buvom, išleidom ir pinigėlių, sakė dar kada jie norėtų apsilankyti, bet ar aš jiems ten siūlysiu dar kada eiti, tikrai ne, ar aš išvis kam nors ten siūlysiu eiti, taip pat ne! Ar aš dabar bandysiu kur tik įmanoma parašyti šį komentarą, tikrai - taip! Ar aš bandysiu kreiptis į vartotojų teises - taip! Ar bandysiu kreiptis į jų administraciją - taip! Ar ieškosiu dar kokių instancijų, kad jiems tik daugiau sukelti rūpesčių - TAIP! Nes likau tikrai nesupratęs, kaip taip nemotyvuotai ir neracionaliai galima elgtis, aišku jie gali turėti vidaus taisykles, bet kad ir kokios jos bebūtų, net neįsivaizduoju kurią pritaikė man, turbūt jokios, apsauginis neturi ką veikt....
2015-01-25 apie 4 val ryto teko apsilankyti Kaune Vilniaus g. 10 esančiame bare Republic 3.
Už tris vnt mini kokteilių (40ml), turėjau sumokėti 11 eur (iš viso tą vakarą trise išleidome apie 40eur).
Taigi, barmenui Nerijui daviau 100eur, tiesa pries paduodant, sąskaitos nepaprašiau. Tačiau, minėtam barmenui atnešus grąžą ji pasirodė ne tokia kokia turėtų būti, todėl darbuotojo maloniai paprašiau čekio. Tada viskas ir prasidėjo. Paprašiau čekio dar kokius 10 kartų, bet visi, kas tik galėjo, mane ignoravo. O po to parodė savo tikruosius veidelius. Pasirodo, žmonės, kurie čia dirba yra greičiausiai pabėgę iš kalėjimo arba pan., be to, girti savo darbo vietose. Toks įspūdis. Kultūros ir pagarbos klientui visiškai nėra. Mane viešai išvadino "tūpa" ir kt. žodžiais, o galiausiai pasakė "eik na...ui" ir "mes čekių čia niekam neduodam, o jeigu nori eik prie šiūkšliadėžės pasikuisk ir susirask, ką, tau neaišku dar kas nors?..". Elgėsi su manim, taip lyg aš nesuprasčiau apie ką kalbu, ką aš užsisakiau ir iš vis, ko aš čia dabar noriu iš jų. Patys apsimetinėjo, kad neatsimena ką man pardavė ir t.t. Paklausus kito barmeno (asmeniškai pagavus jį už rankos) dėl galimybės gauti čekį arba galų gale sąskaitos faktūros, jis lygiai taip pat elgėsi ir šnekėjo tą patį, kad jokio čekio aš negausiu, šaukė ant manęs ir pan. Tik viena mergaitė, ilgais tamsiais plaukais, kuri tik indus nuo stalų nurinkinėjo, man buvo maloni ir paaiškino, kad čia vienintelė tiesa barmenų ir, kad šiandien administracija man nepadės. Suprask, jie čia daro ką nori ir visi jų bijo. Žodžiu, tokia sutuacija yra visiškai nepriimtina. Išėjus iš minėto baro, teko pasitarti apie šį incidentą su policijos pareigūnais. Jie rekomendavo parašyti policijai pareiškimą, dėl čekio klientui laiku nepateikimo bei asmens orumo pažeminimo. (Prisegta nuotrauka barmeno, kuris atsisakė pateikti bet kokį dokumentą patvirtinantį mano pirkimą, ir šiaip, elgėsi blogiausiai iš visų ten tą vakarą dirbusių)
Ir as nerekomenduoju

Sūkuriškės
Karpynė

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Beta Media
BETA.LT

Adresas: Savanorių pr. 178A, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; fotografijos paslaugos, įranga; grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kalbų kursai; kavinės, klubai, barai, restoranai; kelionės; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; pramogos ir poilsis; spa centrai; teatrai; viešbučiai, moteliai.
UAB „BETA MEDIA“ yra įkurta 2010-07-09. Bendrovė valdo ilgiausiai Lietuvoje veikiančius ir auksčiausią vartotojų patikimumą pelniusius internetinius paslaugų portalus www.beta.lt ir www.grupinis.lt. 2016 metų pradžioje įmonė pradėjo verslo procesų optimizavimo bei verslo administravimo kokybės gerinimo pagal...
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Kovo 11-osios g. 67, LT-50357 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...

Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų 04-23 18:10
Šiandien vykusiame Trišalės tarybos posėdyje nuspręsta pradėti derybas dėl vairuotojų atlyginimų.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%