Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Repeta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Repeta

Atsiliepimai apie Repeta, UAB

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Repeta, UAB

Nepaisant taikytų poveikio priemonių, VVTAT sulaukė daugiau vartotojų prašymų dėl bendrovės neveikimo, taip pat nebuvo vykdomi VVTAT sprendimai dėl vartotojų prašymų pagrįstumo ir pinigų grąžinimo. Atsižvelgdama į tai, kad UAB „Repeta“ toliau šiurkščiai pažeidė vartotojų interesus, VVTAT kreipėsi į bendrovę ragindama kuo skubiau pašalinti vartotojų apsaugos reikalavimų pažeidimus, o šių nepašalinus, kreipėsi į Vilniaus apygardos administracinį teismą, prašydama išduoti leidimą duoti privalomus nurodymus interneto prieigos paslaugų teikėjams ir skubiai blokuoti prieigą prie nurodytos internetinės parduotuvės, iki kol bus pašalinti minėti pažeidimai. Nukentėję vartotojai dėl savo teisių gynimo gali kreiptis į VVTAT el. paštu tarnyba@vvtat.lt arba raštu adresu Vilniaus g. 25, Vilnius. Pavyzdinę prašymo formą galima rasti VVTAT interneto svetainėje http://vvtat.lt/vartotojams/kaip-pateikti-prasyma/431.
Teko nemazai is repes pirkt, viskas buvo tvarkoje ir labai maloniai bendraudavo. Taciau vasara uzsisakiau maisto, paklausus kada pristatys nieko neatsake, o po kurio laiko - ismete kad puslapis blokuojamas. Zodziu, nunese pinigus ir dar vartotoju tarnyba pasirupino, kad uzblokuotu puslapi ir kontaktai butu nebeprieinami :)
Nukentėjusius nuo Repe raginu kreiptis į policiją ir atidaryti bylą! Šiuo metu labai reikia pagalbos jungiant bylas, todėl vyr. tyrėjas prašo pradėtų bylų numerių. Kas galite, brūkštelėkite man el. paštu- beatairvilkas@gmail.com. Ačiū!
Regina 2020-06-02 11:55:44
Nesulaukusi savo užsakymo pradėjau ieškoti ir štai...skaitau šiuos atsiliepimus..labai gaila nes labai džiaugiausi radusi šią parduotuvę joje buvo taip reikalingos įrangos ir vitaminų mano augintiniui, tiesa vitaminus gavau prieš porą mėnesių tad nusprendžiau uzsakyt ir įrangos...blogai suprantu kad taip reikalingų uvb lempų jau negausiu o jomis daugiau Lietuvoj nieks ir neprekiauja bent nei vienoj iš ieškotų įmonių neradau. Taigi teks kreiptis dėl pinigų grąžinimo...
Galbut jau pernelyg velu, taciau uvb lempu siulau pasieskoti UAB Stalma. Ilga laika ieskojau kitose parduotuvese ir visur man sake, jog reikia siustis is uzsienio, Lietuvoje tokiu lempu nera. Nuvykau i UAB Stalma parduotuve Liepkalnye, Vilniuje ir tu lempu ten radau kruvas (skirtingo ilgio), o taip pat labai profesionalus pardavejas padejo parinkti tinkancia. Jeigu Jums dar sitas klausimas aktualus, siulau pasiskambinti jiems telefonu (internete tikrai rasite kontaktus) ir pasiteirauti.
Kaip gaila, kad anksciau nepamačiau atsiliepimus. Taip pat užsisakiau prekes, padariau pavedimą, nors rašo kad laukia apmokėjimo į žinutes neatsako, nors prieš tai kol dar nieko nepirkau, bendravo su manimi, kai rašiau, klausiau apie preke. Gerai, kad daugiau iš jų nepirkau.
Petras 2020-09-16 13:52:51
Jungiamės į Facebook grupę Nukentėjusieji nuo Repe.lt sukčiavimo https://www.facebook.com/groups/648621659104665
sveiki, ne randu jusu grupes face booke
kaip su jumis susisekt
kaip taip įmanoma civilizuotoje šalyje šiais laikais? Visi žino, kad tai s*****i, nepristato prekių, pasiima pinigus, o tinkalapis repe.lt toliau veikia????
Preke užsisakiau 2020-04-23 prekės iki siol net neišsiunte (2020-09-09) Neatrašo į žinutes, bei gmail. Nerekomenduoju.
Gaila, kad anksčiau neužsukau čia komentarų paskaityti. Padariau užsąkymą, pavedimą, o statusas vis laukia apmokėjimo. Nei telefonu, nei el. paštu niekas nebendrauja. Manau, kad prekių nebegausiu. Gal galiu prisijungti prie kolektyvinio skundo?
v***s! Gavau el. laišką, kad užsakymas patvirtintas, pinigai jiems pervesti, bet į el. laiškus ar skambučius neatsako, prekės negavau ir matyt negausiu. Baisiausia, kad internetu pardavimai tikrai ir tokiau vyksta, UAB Repeta susirenka pinigus, o prekių siųsti tikriausiai net nesiruošia. Fui, gėda!
Egle 2020-08-24 21:37:20
Galiu prisijunkti, nes pati tam laiko neturiu, bet prekiu negaunu nuo 07.07....o ir rašyta jiems ir skambinta ir t.t.
Egle parasykite man i ruta.tursaite@gmail.
Aleksandr 2020-09-01 14:31:41
Sveiki, nes gavome ne visus uzsakitus prekes
Egle parasykite man i ruta.tursaite@gmail.
Ovidijus 2020-09-01 18:27:46
ruta.tursaite@gmail.
Aleksandr 2020-09-04 15:29:46
ruta.tursaite@gmail.
Rūta 2020-08-20 11:12:25
Sveiki, Ona. As rengiu pareiskima policijai ne tik nuo saves, bet ir nuo kitu nukentejusiuju, kuriuos pavyk rasti. Ar naudojates Facebooke, o gal jau emetes veiksmu ?
Egle 2020-08-24 21:37:20
Sveiki, nes gavome ne visus uzsakitus prekes
S U K Č I A I !
Visi dr1siai kreipkitės. Jau ir teismas juos baudžia ir vvtav

Nenuleiskite rankų ir pinigus visi atgausite.
Rūta 2020-08-20 11:12:25
Laba diena, na mes po daugiau kaip mėnesio nuo apmokėjimo už užsakymą po daugelio kartų teiktų jiems prašymų ir priminimų prekes gavome. Tai kaip ir neturim priežasties teikti skundą. Tiesiog daugiau tos įmonės paslaugomis nebesinaudosim. O jums sėkmės sprendžiant šią problemą.
Ona 2020-07-15 09:39:10
Sveiki, ar gavot užsakymą? Kaip galėtumėm apsijungti, jei dar turit priežasčių susitelkti ir padaryti bendrą ieškinį? Nes po vieną čia nieko nepešim.
Sveiki visi, mano likimo draugai :D Ar butu norinciu kartu su manimi jungtis ir inicijuoti atsakomybes uz pinigu pasisavinima veiksmus siai imonei? O gal jau yra tokiu, kurie emesi, kokiu rezultatu pavyko psiekti?
Nei prekių, nei pinigų....išpradžių vis žadėjo išsiūsti, bet taip ir nieko negavome, į laiškus ir žinutes nereaguoja, prisikambinti taip pat neįmanoma, rytoj su visais atspauzdintais mokėjimais į policiją rašyti pareiškimo
Nei prekių, nei pinigų, s*****i.
Sveiki. Išsirinkome gyvatukę, terariumą. Atlikome apmokėjimą. "Siuntė" antradienį, paskui penktadienį, tada šeštadienį, galiausiai pirmadienį 100%. Į skambučius nebeatsako, į žinutes nereaguoja.
Gaila, kad nepažiūrėjome atsiliepimų anksčiau : (
a*******i!nei prekiu, nei pinigu!I skambucius ir el laiskus neatsiliepia.Bus kreiptasi i vartotoju teises!
Užsisakius prekių radau šituos skundus, išsigandau, kad ir nesulauksiu siuntinio. Bet mano atveju viskas vyko sklandžiai, gavau savo pirkinius per nustatytą terminą
Eve 2020-06-05 20:59:22
Negautas uzsakymas nuo 04.28d. Nei atsiliepia i skambucius, nei atsako i laiskus. Parasytas skundas policijai. Jei reiktu vienytis - prisijungciau.
Bet speju, nei pinigu, nei prekiu nebus jau : (
Reiktu uzblokuoti sita pardaveja, kad daugiau klientu nenukentetu.
valio valio pagaliau po men laiko gavau savo siuntini siandian
ORD 1374 jau tikrai nebesitikejau gauti siuntos bet siandian gavau valio
Užsakymas padarytas 16.03, jokių prekių, jokio bendravimo, pranešta paysera ir firmai iš kurių nuomoja el. Parduotuve, apriboti atsiskaitymai ir adminas, paduotas skundas VVTAT
Tai kas nors gavot atsakymą iš Repe? Kiek galim laukt? Bendravimo jokio tik pažadai, kad vis siunčia...
Užsakiau prekę ir apmokėjau 05.26 d., į laiškus bei skambučius neatsiliepia. Kuo skubiau reikua blokuoti jų puslapį!!!
Užsakymas padarytas 03.16 dieną, prekė negauta, į žinutes neatsako, ignoruoja.
Bet speju, nei pinigu, nei prekiu nebus jau : (
Reiktu uzblokuoti sita pardaveja, kad daugiau klientu nenukentetu.
Iki karantino buvo tikrai labai gera įmonė/parduotuvė. Viskas buvo pristatoma laiku ir sąžiningai. Kiekvieną kartą netgi parašydavo į facebook'ą privačią žinutę kai tik išsiųsdavo siuntą autobusu. Tačiau karantinas kažkodėl viską jiems sugadino (gal greičiau jie patys viską susigadino). Taip pat esu užsakęs prekių 05.21 ir dar negavau. Gerai, jog bent suma nedidelė...
Aida 2020-06-04 13:46:09
Laukiu užsakymo nuo 2020.05.21. Pinigai pravesti, tačiau iki šiol negavau jokio pranešimo apie užsakymo apdorojimą. Įmonė nei atsiliepia, nei atsako į el. laiškus ar žinutes. Tikiuosi viskas išsispręs. Norėčiau atgauti pinigus! Užsakymo numeris - ORD 1426
Užsakiau tą pačią dieną. 01429 užsakymas. Deja, atsakymo aš negaunu. Rašau skundą į VVTAT ir paraišką į policiją, prekių grąžinimo jau nesitikiu. Pretenzijų šiai įmonei ganėtinai daug: aptarnavimo kokybę, sukčiavimas, prekių negavimas. Su skundu kreipsiuosi su prašymo blokuoti puslapius, nes kaip aš suprantu pardavimai vyksta iki dabar ir pinigai tiesiog dingsta.
Per vėlai aptikau atsiliepimus : (šiandien padariau užsakymą, tikiuosi jo sulaukti : (
Aš laukiu nuo 04 21d ir nieko negaunu.
Laukiu užsakymo nuo gegužės 1d. Telefonu neatsiliepia į žinutes neatsako. Gerai, kad adresas yra. Matyt reikės nuvažiuoti į vietą pasikalbėti
O mineto adreso partizanu g. kaip suprantu tokio buto nera? Kaip surasti savininka.
Kur vienytis del skundo ?
Regina 2020-06-02 11:55:44
Kreipiausi į policiją kaip čia bus matysime..
Sveiki, ar yra kažkokiu naujienu ? Ar atsakyma kas gavot?
Mindaugas 2020-05-29 12:00:23
Tai kas nors realios naujos info turi dėl šitų veikėjų? Grupinis skundas kažkoks pildomas dėl bendros žalos ar kaip? Susisiekit kam nesunku dėl naujausios info. 12 d. po užsakymo pas mus ~50 Eur. suma, tai jei patys rašysim 1MGL neviršija nuguls į stalčių tas pareiškimas.
Sutinku dėl grupinio. Susivienikime.
Prekė užsakyta kovo 12d. Orderis 1092. Į žinutes neatsako, telefonu neatsiliepia. Nesuvokiu, bent jau pinigus gražintų, nes prekė lig šiol negauta.

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.

Epidemiologai sako su pasibaisėjimu stebintys masinius susibūrimus prie eglučių
Epidemiologai sako su pasibaisėjimu stebintys masinius susibūrimus prie eglučių 11-29 16:55
Epidemiologai sako su pasibaisėjimu stebintys masinius gyventojų susibūrimus prie šeštadienį įžiebtų kalėdinių eglių didmiesčiuose ir perspėja, kad tai netrukus gali dar padidinti užsikrėtusiųjų...
"Panevėžio ketus" senas lydymo krosnis paliks kaip muziejinę vertybę
"Panevėžio ketus" senas lydymo krosnis paliks kaip muziejinę vertybę 11-29 16:10
Nuo praėjusių metų lapkričio ketaus liejinių gamybos UAB "Panevėžio ketus" nutraukė senų koksu kūrenamų ketaus lydymo krosnių eksploatavimą. Tačiau senosios dėl išliekamosios muziejinės vertės...
FNNT ir STT žada padėti nacionalinei laboratorijai skubiai vykdant priemonių pirkimus 11-29 15:36
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) ir Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) nedalyvaus Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) pirkimų procese, tačiau sako, kad...

Karantino metu Jūs:

Adobe Systems 477,03 +1,48%