Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB RENGIAMĖS

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę RENGIAMĖS

Atsiliepimai apie UAB "RENGIAMĖS"

Išregistruotas: Likviduotas bankrutavus.
Aldirma Įmonė brangiai perka miškus!
Parašyk savo nuomonę apie UAB "RENGIAMĖS"

LAUKIU MEGZTINIO
2015-10-30 12:55:41 IP 2g44d16e
Laukiu jau 2menesius niekas nekele ragelio neatsako i zinutes... kaip su jais susisiekt? jau net pykta grini a*******i
KUR MANO MEGSTINIS :)
2015-08-15 05:42:23 IP 2i240hrn
Pirkau megstini menesiui likus iki nauju metu, galvojau pasipuosiu..... 72 litai kaip i bala... zala finansine tikrai maza, bet kai pagalvoji, kad tokiu kaip as gali buti simtai o gal ir daugiau, tada susimastai, kas per u****i, nemoksos imasi biznio, kurio tiesiog nemoka daryti. TU URODE KURIAM PRIKLAUSO RENGIAMES.LT JAI SKAITAI SITA ZINUTE, TAI ZINOK, JOG ESI NEVYKELIS, IR NE SIAIP TOKS ESI, O TOKS JAU GIMEI.
JAI NORI TAPTI BENT SIEK TIEK GERESNIS, TAI SESK I KALEJIMA! BENT TRUMPAM.
vyriska megztini uzsakiau dar gruodzio menesi, bet taiup ir negavome. nei prekes, nei pinigu grazino. konkretus a*******i
Nusipirkau preke dar ziema o iki pat dar nesu gavus, a*******i bent pinigus grazintu
Sveiki visi, kurie nukentejo nuo siu zulikeliu.
As tokio pacio likimo zmogelis kaip ir jus, negavau prekiu, pinigeliu taip pat neatgavau.
gera zinia ta, kad kreipiausi I vartotoju teises, kiek man siuo momentu zinoma, liepos 7d. byla perduodama I teisma, todel raginu visus nukentejusius, kuo skubiau kreiptis I vartotoju teises, gal dar yra laiko prisijungti prie sio traukinio... Visiems sekmes.
Apgauta pirkėja
2015-06-17 18:25:18 IP 2g44crce
Kada gražinsit pinigus už gražintas prekes (siuntos nr 001775)
Siunta išsiusta į UAB, , RENGIAMĖS" | R.Juknevičiaus g. 108-23, Marijampolė.
siuntos NR. RN029029500LT (siunta atsijemet Marijampoleje sausio 17)
Atsidare gaidys nauja ale firmele, kad galetu ir toliau apipi..... ir vogti zmoniu pinigus. Kad nebesisektu jam ir jo visai seimai
Cia legali pinigu plovykla, kreipiausu i policija, i vartotoju teises, visur. O dabar ale bankrutavusi si imone ir viskas. Keista, kad taip ignoruoja valdzia tokius pinigu plovimus. Tada kyla klausimas kiek dar tokiu imoniu yra.
Siuntinis 002002 iki siol negautas, nuo spalio men. 2014 m. ir manau nebus gautas. Reikalauju grazinti pinigus, nes einu i policija.
Kas nors is nukentejusiuju i policija kreipesi? Nes cia zmoniu apiplesimas dideliu mastu, uz tai gresia baudziamoji atsakomybe. Cia ne juokai, sukurs dar 10 tokiu imoniu kas tada?
Sveiki nukentejusieji likimo draugai. Uzsisakiau is ju striuke 2014.11.13, po siai dienai negavau. Isivaizduokime kiek jie is musu visu pinigeliu susislave. Reikia kreiptis i teisma ir surasti nusikaltelius.
Visus, kurie įsigijo nekokybiškas prekes, ar negavo prekių ir pinigų, raginu kreiptis į Vartotojų teises, pati taip padariau. Kuo daugiau beikreipiančių, tuo didesnė tikimybė atgauti nors dalį pinigų.
Vilnuje prasau kreiptis vartotoju teisiu apsaugos tarnyba (Vilniaus g.25 tel 852055416) Kuo daugiau bus prasymu, tada jie galies kreiptis i teisma.
Visiems, kurie nukentėjote nuo UAB „Rengiames“ ir nežinote ką daryti - pirmutinis žingsnis, tai kreipimasis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą. Tuomet teorinė galimybė atgauti savo pinigus atsiranda, tačiau, kaip nebūtų gaila, UAB „Rengiames“ ignoruoja vykdyti Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos priimtus nutarimus, todėl toliau laukia teisminiai keliai. Atsiliepimuose viskas teisingai parašyta - į elektroninius laiškus neatsako, normalaus telefono į kuri galima paskambinti ir pranešti apie problemą nėra, terminų nesilaiko ir t.t. Savo prekės neturiu jau pusę metų, negrąžina ir pervestų pinigų. Mano žiniomis, artimiausiu metu UAB, , Rengiamės" bus paskelbta prie vartotojų teisių pažeidėjų institucijos tinklalapyje www.vvtat.lt.
Nu ką galiu pasakyt, užsisakiau 2 prekes 2014-10-08 kurių vertė 60 eur. Vieną gavau 2015-01-23, o kitos negaunu, neva keliauja iš skirtingo tiekėjo.Iš komentarų matau labai daug yra panašios situacijos žmonių.Patariu kreiptis į POLICIJĄ nieko nelaukit, jei prekių iki šios dienos negavot.
Visas prekias gavau.Laukti teko 25 darbo dienas.viskas atitiko.Likau patenkinta as ir vyras.
Sveiki as taip pat nukentejau nuo sio puslapio. Uzsakiau prekia 2014-12-04 ir iki siol negavau. Dabar pameginau jiems i facebook parasyt ir ziuriu kad jie toliau pardavineja ivairius rubus tik paskelbe kita puslapi. Facebooke galit rasti "Rengiesi stilingai?" Bandykit ir jus ten parasyti gal kam ir iseis nes man neatraso jie.
Eivinas 2015-03-11 12:23:46
as uzsisakes striuke pries 3men irgi negaves, galim kreiptis. Fb Eivinas Ribinskas
As jau kreipiausi i policija, bet kolkas rezultatas nulinis ir manau jis toks ir bus atsiunte koda kazkoki kur galiu siunta ziuretis, bet ta siunta stovi kinijoj ir nejuda niekur, siulau eit ir tau parasyti pareiskima, gal tuomet pajudes kazkas kaip kreipsis daugiau zmoniu, o man sake kad sita a******u firma paskelbus bonkrota tai nezinau ar kazka mes ispesim is jos
Sveiki, likimo draugai. Patarkit kur kreiptis, as taip pat laukiu prekiu nuo 2014.12.05. Esu is Ukmerges, gal yra daugiau apgautuju is mano miesto.
Gintare 2015-02-21 21:57:13
Ar yra žmonių iš Alytaus kurie užsisakė prekes iš rengiamės.lt ir jų negavo ir nori kreiptis į teisėsaugą?
Ramunį Mockutė
2015-03-08 15:23:20 IP 2e8okubp
LAURA 2015-03-05 10:09:23
tiesiog manau reikia nueit i policija ir parasyt pareiskima, kad tokia ymone kuri net neegzistuoja, apgaudineja zmones, tegul jie aiskinasi
Kaip gali neegzistuoti įmonė? Reikia pasidomėti Ūkio ministerijoje, kieno vardu išduota licenzija prekiauti? Nejaugi visi taip ir liksime apgauti?
a*******i ką begalima pridurti, mes striukes laukiame 3 mėn. Į žinutes neatrašo išvis
Matau matau, kad jie cia zmones apgaudineja, jau netik man ir kiti esate nukenteja, uzsisakiau is ju 2014-11-27 diena ir pervestus 69 litus nuskaiciavo iskarto, o prekes nera iki siol, net neatsako... Kagi prisizaidete, kad n ir nedidele pinigu suma, bet tikrai nemetau ir nedovanoju niekams... Juos atsiimsiu, bet kokiais budais prizadu... Pades Policija - perduoti busite 5-dieni.
Gintare 2015-02-26 12:27:07
ar įmanoma kaip nors iš jų atsiimti pinigus už negautas 3 mėnesius prekes? kodėl nekeliami telefono rageliai? ir ar juos kas nors jau tikrino? kaip policija reaguoja? ar reikia su TV pagalba jų iesškoti - šitokia gėda kukučio ausy.
Absurdas..bailių kompanija.
mes irgi negavome dar siuntinio

Rengiamės.lt - E-parduotuvė

Sveiki Rolandas Vinogradovas, dėkojame, jog apsipirkinėjate el. parduotuvėje Rengiamės.lt - E-parduotuvė.

Užsakymo detalės

Užsakymas: #002869, pateiktas 2014-12-13 12:23:00
Apmokėjimas: Bankinis pervedimas

Men's Long Sleeve Plaid Pattern Shirts - Dydis : XXL, Spalva : Pilka 89, 90 Lt (26, 04 €) 1 89, 90 Lt (26, 04 €)
long sleeve plaid checked casual shirt - Dydis : XXL, Spalva : Balta 68, 70 Lt (19, 90 €) 1 68, 70 Lt (19, 90 €)
Nuoroda Produktas Vnt. kaina Kiekis Kaina
Produktai 158, 60 Lt (45, 93 €)
Nuolaidos 0, 00 Lt (0, 00 €)
Dovanų įpakavimas 0, 00 Lt (0, 00 €)
Pristatymas 10, 00 Lt (2, 90 €)
VISO 168, 60 Lt (48, 83 €) Pristatymas Pristatymo būdas: Pristatymas paštu
72 butas 6 aukstas
-Vilnius 03229
Lithuania
867490632
Preke gali priimti ir zmona LIna Peržiūrėti užsakymą ir sąskaitą galite skiltyje "Užsakymų istorija" puslapyje "Mano vartotojas". Rengiamės.lt - E-parduotuvė
sandra 2015-03-05 00:52:40
O KUR REIKETU KREIPTIS, AS TAIP PAT UZSISAKIAU STRIUKE UZ 200LT IKI SIOL NEGAVAU, NET NEBESITIKIU GAUT... NORIU ATGAUT PINIGUS.... MIELAI JUOS PADUOCIAU I TEISMA KAI ISSIAISKINSIU KA PADUOT... TIK KAJP TAI ISSIAISKINT?
laura 2015-03-04 15:28:48
uzsisakiau prekia sausio 5d ir vis dar negavau, nezinau ka daryt, uzsajymo suma tikrai nera delel, ar apsimoka rasyt pareiskima?
Absurdas..bailių kompanija.
Buvome uzsisake tris prekes, labai ilgai laukeme, bet sulauke, del pamazintu dydziu teko grazinti.Dvi is ju netiko, prekes issiunteme atgal sausio 23d.Sausio 27 prekes buvo atsiimtos.400LT turi grazinti, taciau jokios reakcijos.Ir as prisijungciau prie bendro pareiskimo policijai, kodel per tokius apgavikus turi kenteti paprasti zmones.Kuo musu daugiau susikooperuotu, tai gal tik greiciau kas issiprestu...
mes irgi kreipemes i vartotoju teises, gavome atsakima, is vartotoju teisiu, kad juos perspejo, musu suma ta nedidele, bet eisim del principo, kad taip su zmonem elktis negalima, prekes ira parodytos vienos, o kai atsiuncia prekia tai kokybe tikrai baisi tai issiuntem adgal, jie preke pasijeme is pasto o pinigeliu taip ir nesulaukiam.
R.R. 2015-02-25 15:18:25
Taip yra. Užsisakiau lapkričio 30 d. ir dar negavau prekės. Skambinausi jau į vartotojų teises ir pasiaiškinau, kaip parašyti skundą. Artimiausiu laiku tuo ir užsiimsiu.
Aš jau buvau pirmadieni policijoj ir parašiau pareiškimą, tai patariu nelaukti o kreiptis kuo greičiau. mano el paštas jantareeet@gmail.com
Gintare 2015-02-21 21:57:13
kai parasai i ju ten ta pasta skunda po kurio laiko atsiuncia atsiprasyma uz prekiu velavima:D ir kai kompensacija atsiunte nuolaida kazkiek tu procentu kai toliau apsipirkinesi ju puslapyje:D tai net juoktis pradejau tikrai, taip tyciotis is zmoniu. Atrodo kad kas nors dar noretu toliau isigyti prekes is ju, kad reiktu tos nuolaidos:D:D:D
as nesuprantu tai cia nesiskaito kaip sukciavimas?? jei pvz zmones apgaules budu isvilioja pinigus tai gauna kalejimo, ir dar tikrai mazesnes sumas isvilioja nei sitie cirkininkai. o jie sukciauja legaliai ir nieko, krc nesuprantu
Prisideciau prie pareiskimo i policija del pinigu atgavimo el.p ctaskas@gmail.com. Kuo greiciau tuo geriau.
Kas ce per apgavika uzsisakai preke ir gali atsisveikinti zomes neapsigaukit.
Gintare 2015-02-20 22:34:49
O jūs iš marijampolės ar iš kito miesto? nes aš nei prekių negavau, bet niekas ir nebendrauja su manim neatrašo į laiškus o telefonas yra išjungtas, aš prekes užsakius nuo lapkričio mėn, tai jau kiek suprantu jų negausiu tai norėčiau pinigus atgauti.
Aš iš Klaipėdos, būtinai reikia kreiptis į policija, nes tada atgausit bent dali (mano paštas: liudarbas@gmail.com)
Mila 2015-02-20 18:57:16
Aš pusė prekių su policija atgavau, bet dėl kokybės gražinau į Marijampolė uab"rengiamės registruotu laišku, toliau su manim nebendrauja nei policija, nei UAB Rengiamės savininkas, nes suma nedidelė, prisijungčiau prie visų, pasirašyčiau jau iš principo, kiek gali mulkinti žmonės? Iš Marijampolės pašto nieks siuntinio neatsijima, pinigu ne gražino, el. paštu nebendrauja, į skambučius neatsako...
kibaldziokas 2015-02-17 23:59:39
kokiu reik duomenu?ir as noriu prisidet
Aš ir prisidėčiau, nes taip pat prekių negaunu, o ir pinigų suma nėra maža ir norisi atgauti savo pinigus už prekes kurių negavau ir jau matau, kad negausiu.
Laba diena, vadinasi ne aš viena čia tokia apsigavusi esu, taip užsisakiau iš Rengemės.lt prekes nuo lapkriocio 27 dienos ir jų niekaip nesulaukiu, jau manau kad ir nesulauksiu, nes i el. laiskus niekas neatsako, o telefonas yra išjungtas. Gal kas kreipėtės į policiją dėl šito įvykio? jai atsirastų norinčių kreiptis i teisėsaugą aš taip pat prisijungčiau.
Grąžinau prekes registruotu paštu 2014 12 18 dieną. Prekes išsiuntėme iš Salcininku, turime Lietuvos pašto kvitą. Kada bus grąžinti pinigai? Kodėl niekas neatsako į elektronius laiškus siunčiamus adresu: info@rengiames.lt?
Laukiu atsakymo
Uzsakymo Nr. #002729 į laiškus ir į skambučius taip pat niekas neatsako.Nors užsakymo suma ir nėra didelė, bet dabar jau norisi iš principo jį sutvarkyti. Prisijungčiau ir aš jei kas nors kreipsis i teisėsaugą. evelinasap@gmail.com
Uzsakymo #002670 laukiu nuo lapkricio 30 d. i laiskus ir skambucius niekas neatsako, nei prekiu nei pinigu. jei kas nors kreipsis i teisesauga, as prisijungsiu. ezoterija@mail.ru
pirkejas 2015-02-04 21:26:11
Sveiki likimo draugai. Parasykite man savo kontaktus kas galite. Kreipsiuos ir as i policija tegul dirba ir jie ne uz dyka pinigelius mokam. Prekiu jau ir negaunu nuo lapkricio menesio. I laiskus gal 3 jokios reakcijos. Sioje vietoje jau ima virsu ir mano ambicijos. Kazkoks suskelis is provincijos tikrai is zmoniu neuzdirbines. Tai laukiu bendraminciu, nes speju prekiu tikrai negausim, o del pinigeliu ar bent stabdyt tokiu aferiuku veikla reikia. laisvas@info.lt
kokiu reik duomenu?ir as noriu prisidet
#002843 cia mano uzsakimo kodas.Nebejuokauju jeigu per para negaunu jokiu atsakimu kreipsius i tam atitinkamos instancijas..uzsakimas atliktas2014-12-10 jau praejo visi terminai...
Grąžinau prekes registruotu paštu sausio 19 dieną. Prekes išsiuntėme iš Vilniaus, turime Lietuvos pašto kvitą. Kada bus grąžinti pinigai? Kodėl niekas neatsako į elektronius laiškus siunčiamus adresu: info@rengiames.lt?
Laukiu atsakymo.
Grazinau Jums registruotu paštu prekę su raštu dėl pinigų grąžinimo. Prekė išsiųsta iš Kauno 2015m.sausio 20d. Kada aš atgausiu pinigus?????? Prašom parasyti.

Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS, JACK WOLFSKIN

Adresas: Ozo g. 18, OZAS PPC, 1 aukštas, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
„Hiatus“ – „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiai Lietuvoje. Esame pirmoji ir vienintelė specializuota parduotuvė Baltijos šalyse, prekiaujanti išimtinai „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiais, avalyne ir aksesuarais. Šie amerikiečių...

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.

Feel Group
TOP SECRET

Adresas: Molėtų pl. 47F, LT-08409 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Feel.lt – apsipirkimo erdvė, kurioje susivienija kokybė, gera kaina ir pasirinkimo laisvė. Siekiame, kad mūsų internetinėje parduotuvėje visuomet rastumėte tai, ko ieškote, ir džiaugtumėtės maloniais pirkiniais. Feel.lt internetinėje parduotuvėje rasite visame pasaulyje gerai žinomų ir populiarių prekės ženklų...

Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti?
Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti? 02-17 11:28
Metų pradžia darbo rinkoje - migracijų laikotarpis. Talentingiausi darbuotojai, ypač pardavimų srityje, „susirenka" metines premijas ir ima dairytis naujų darbo pasiūlymų, didesnių algų...
"Panevėžio keliai" už 9,5 mln. Eur atnaujins Šiaulių oro uosto infrastruktūrą
"Panevėžio keliai" už 9,5 mln. Eur atnaujins Šiaulių oro uosto infrastruktūrą 02-20 19:16
AB "Panevėžio keliai" ir Šiaulių miesto savivaldybė pasirašė rangos darbų sutartį dėl Šiaulių oro uosto infrastruktūros atnaujinimo ir įrengimo.
Vilniaus knygų mugė – mįslingas ir keistas reiškinys
Vilniaus knygų mugė – mįslingas ir keistas reiškinys 02-20 19:09
Atidarant 21-ąją Vilniaus knygų mugę, iki vasario 23 d. pavakarės veiksiančią "Litexpo" rūmuose, rašy­tojas Saulius Šaltenis, Na­cio­nalinės kultūros ir me­no premijos laureatas, sakė: "Tai man...

Ar koronaviruso grėsmė koreguoja Jūsų planus?

Walmart 117,68 -1,63%