Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Remlyga, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Remlyga

Atsiliepimai apie Remlyga, UAB

Kėbulo remontas, autoservisas

Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie Remlyga, UAB

is 10 balu traukia ant 6
Puikus personalas. Galutinis rezultatas 100%, čia dirba savo srities profesionalai. Rekomenduoju!
Durelės pakankamai retam modeliui buvo rastos greitai, darbai atlikti kokybiškai, spalva atitaikyta. Personalas malonus, rekomenduoju kitiems.
Esu patenkintas galutiniu rezultatu, darbus atliko greitai ir kokybiškai. Patikėčiau savo automobilį šiai įmonei dar kartą ir siūlau kitiems.
Remlyga 2018-01-18 09:29:51
Gerb., Valdai, ačiū jums už jūsų pastebėjimus, mes net neįtarėm, kad Honda Jazz (2006m.) yra toks retas automobilis, ateityje atsižvelgsim į minėto automobilio retumą. O kad japoniškų automobilių prasta garso izoliacija ir nekokybiškas metalas tikrai nėra naujiena, ypač 12 metų senumo automobilio. Labai gaila, kad senų automobilių klientai neįvertina savo transporto priemonės būklės prieš remontą.

Pagarbiai, Remlyga.
Matote po surinkimo, garso izoliacija dar pablogėjo ir pačios detalės klibėjo bei barškėjo, manau čia ne detalių kokybė, o surinkiko, nes išsakius pastabas ir dar kartą viską sutvarkius, problemų nebeliko, didžiausia problema, kad automobilį reikia kelis kartus varyti perdaryti dėl meistrų nekokybiško darbo. Gali mašina būti ir 25 metų senumo, jei ją meistrai gerai sutvarko, su ja nebūna problemų.
Jeigu jūs taip nuvertinate savo meistrus ir manote, kad klientai, kurie visiškai nesusiję su automobilių remontu, privalo vertinti automobilio būklę prieš remontą, tada jums ko gero reikia keisti meistrus arba neberemontuoti automobilių. Nes mano manymu tik geri meistrai, apžiūrėję transporto priemonę gali nuspręsti ar verta remontuoti ar ne.
Taip pat norėčiau pasakyti, kad neužsiimtumėte per daug darbų, jei negalite visko atlikti laiku.

Geros dienos
Klientas 2017-12-31 14:07:14
Automobilį tvarkė beveik 3 mėnesius, teko varyt atgal 3 kartus dėl jų broko.
Jų vadovas tikrai neprofesionalus, jeigu radai broką, vadinasi esi pats kaltas ir tavo mašina kalta... Kaip pvz, keitė sulankstytą detalę į kitą, o naujoje detalėje atsilupo dažai ir pradėjo lysti rūdys jau po savaitės (!), man vadovas Aidas paaiškino, kad taip ir turi būti, juk anksčiau ar vėliau detalė būtų surūdijusi (wft?)... Taip pat surinktos dalys barškėjo ir nebuvo kokybiškai surinktos, man pasakė - čia juk Japoniška mašina, ji ir turi visa barškėti...
Taip pat noriu įspėti, kad jeigu sumanysite pas juos vežti kokį retesnį automobilį, geriau nevarkite, o vežkite pas profesionalus, nes detalės jie ieškos daugiau nei mėnesį, o ir tą įkiš su defektu ar net ne nuo toks komplektacijos mašinos.
Vienintelis guodžiantis dalykas, kad pas juos dirba labai geras vadybininkas, Alfredas, (ne tas vyresnis, kuris yra visiškas chamas, ir jam bele uodegą išsukti, o tas jaunesnis), kuris matosi, kad stengiasi viską ištaisyti, ką pridirba prastos kompetencijos meistrai.
Darbų kokybę vertinčiau: 5/10 (nes broką teko taisyti 3 kartus).
Darbų trukmę vertinčiau: 3/10 (nes žadėjo viską sutvarkyti per 3-4 sav, o tvarkė 3 mėnesius ir jiems teko skambinti 5 kart ir skatinti).
Darbuotojus vertinčiau: 6/10 (2/10 meistrus, 3/10 vadovą ir 8/10 vadybininką Alfredą).
Pakaitinių detalių kokybę: 5/10.

Ačiū už dėmesį.

Pagarbiai, Remlyga.
Automobilį tvarkė beveik 3 mėnesius, teko varyt atgal 3 kartus dėl jų broko.
Darbų kokybę vertinčiau: 5/10 (nes broką teko taisyti 3 kartus).
Pakaitinių detalių kokybę: 5/10.

Ačiū už dėmesį.
Įmonėje "Remlyga" personalas puikiai aptarnauja ir atsižvelgia į kliento interesus. Esu patenkintas ne tik galutiniu rezultatu, bet ir aptarnavimo kokybe. Priėmimo metu paaiškino, kiek laiko truks darbai, konsultavo iškilusiais klausimais ir informavo darbų eigoje. Rezultatas buvo geras, dažymo kokybė nudžiugino, nusiskundimų neturiu. Patikėčiau savo automobilį šiai įmonei dar kartą ir siūlau kitiems.
Nekokybiškai dirba. Niekada nesinaudosiu jų paslaugomis.
Esu patenkinta šia įmone, greitai ir kokybiškai nudaže automobilį.Ačiu
Nudažė nekokybiškai. Neturi specialistų. Bendarauja su klientu taip, lyg patys būtų klientai. Nesitikėkit gero rezultato, nerekomenduoju.
Sveiki visi. Noriu patart tiems kurie tikisi kad UAB Remlyga gerai nudažys automobilį, nesitikėkit. Asmeniškai man dažė 25 dienas, o galiausiai dėl blogai parinktu dažu turėjo perdažyt (aišku Jie įtikinėjo, kad čia normali spalva), tai pat ant sparno aiškiai matėsi suvirinimo siūlė. Taigi nežinau kaip kituose dažyklose bet antra karta su Tą įmonė reikalų turėt nenorėčiau.

Rusija naikina tūkstančius tebegaliojančių sovietinių teisės aktų
Rusija naikina tūkstančius tebegaliojančių sovietinių teisės aktų 09-15 13:44
Rusijos vyriausybės vadovas Dmitrijus Medvedevas nurodė iki 2020 m. vasario išanalizuoti tebegaliojančius sovietų laikų teisės aktus, pasenusius panaikinti, o vis dar aktualius reikalavimus...
Šilutė ieško, kas už 1,5 mln. Eur sutvarkytų erdvę miesto centre
Šilutė ieško, kas už 1,5 mln. Eur sutvarkytų erdvę miesto centre 09-15 13:43
Šilutėje ketinama imtis Šilokarčemos kvartale esančios Turgaus gatvės ir jos aplinkos tvarkymo darbų.
10 pagal dydį skolintojas būstui JK – "mamos ir tėčio" bankas
10 pagal dydį skolintojas būstui JK – "mamos ir tėčio" bankas 09-15 13:42
Tėvai savo vaikams Jungtinėje Karalystėje (JK) būstui įsigyti padovanoja ar paskolina tokias sumas, kurios bendrai "mamos ir tėčio" banką paverstų 10 didžiausiu skolintoju šalyje.

"Brexit" įvyks..

JPMorgan 120,23 +1,97%