Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Remjasta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Remjasta

Atsiliepimai apie Remjasta, UAB

UAB "Remjasta"- statyba, remontas ir renovacija.
Parašyk savo nuomonę apie Remjasta, UAB

Neseniai atliko namo apšiltinimo darbus. Kainos draugiškos, dirba tvarkingai. Pataria ką geriau rinktis kad turėti ilgalaikį kokybišką fasadą.
Sklype padarė pamatus, mūrijo sienas. Darbus atliko laiku, kokybiškai. Darbų vadovai skiria daug dėmesio klientams, noriai atsako į kylančius klausimus bei pataria. Tikrai dar naudosimės jų paslaugomis :)

Kviečiausi UAB Remjasta įmonės darbuotojus suremontuoti namą. nors eigoje ir atsirado nenumatytų darbų, bet darbus atliko kokybiškai. Didelis pagyrimas direktoriui už kompetenciją ir greitą reakciją. Rekomenduoju norintiems pasidaryti remontą.
Gražios dienos
valentinas 2018-08-13 12:31:02
as jau metai kaip dirbu.bet tu manes nei sokti nei dirbti neismokei.reiskia tu esi blogas sokejas ir blogas firmos vadovas.koks vadovas toki ir darbininkai.o beto metai laiko vos 500 euru gaunu tai kaip gerai dirbti.ir vis mela girdim visi darbininkai.dirbkit algos bus geros.kaip sumokesi geras algas tai ir darbas bus geras ir zmoniu turesi.o dar tik turi klaunus kaip ir visa remjastos vadovybe.
Na pagal IP adresą matome, kad prisistatote kito žmogaus vardu, juodinate tą žmogų vardu Valentinas ir nepagrįstai šmeižiate kitus. Mes tai greitai išsiaiškinsime, o jums geros dienos.
valentinas 2018-08-13 09:28:53
yra blogai kaip firmai vadovauja sokejas ir guoliu pardavejas.kurie apie statybas zali kaip aulokai.reik klausti ne apie statybas o apie guolius ir sokiu pamokas ten jie gali pagelbeti bet ne statybose.
Valentinai, blogai kam? Jums, nes nesugebate padaryti to, ką sugeba kiti.
Pralinksminote visą kolektyvą. Labai Jums ačiū.
Sėkmės darbuose, o kad stresas nekamuotų, ateikite pamokinsiu ne tik dirbti, bet ir "šokti" gyvenimas tuo ir gražus, kad kiekvienas esame unikalūs. Jūs esate geras humoristas :) :) Man tai patiko ;)
Cirkas 2018-07-04 12:42:02
Imones aprasymas visiskai neprilygsta tai kas vyksta objektuose, darbuotojai melynanosei ir neygalus kurie nesupranta statybos pagrindu, atrodo jog visi ateina prastumti diena, atlyginimai kaip fabrike, o nori kad visks darytu. Atliekami darbai nekokybiski naudojant pigiauses medziagas is lenkijos. Ofise saraskinu kontora, sneka graziai o uz nugaros mahinacijas kuria kaip ismaudyti, duoda ykainius daugiau jei per puse mazesnius nei patis gauna. NEREKOMENDUOJU PRASIDETI SU SITA IMONE, NEBENT JUM TINKA VISKAS KAS ISVARDYTA.
Sveikas buvęs darbuotojau, mums tavo tapatybė žinoma. Jūsų nuomonę priimame. Tik būtų malonu jeigu ją ir pagrįstumėte. Taip pat linkime ateityje skaityti dokumentus ant ko pasirašote bei klausyti kas jums yra sakoma, taip išvengsite nesusipratimų, bei nereiks pykti ant kitų žmonių. Linkime sėkmės kituose darbuose. UAB Remjasta kolektyvas
Patikima, rimtų gabių statybininkų komanda :)
Patikima, rimtų gabių statybininkų komanda :)

Naresta
Patikimas partneris Jūsų idėjai!

Adresas: Kareivių g. 11B, Verslo centras "Eleven", LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB "Naresta" – per 20 metų statybos srityje sukaupta viskas, kas geriausia. UAB „Naresta“ – pradėjo veiklą, kaip bendraminčių statybos inžinierių bendras kūrinys ir jau virš 20 metų sėkmingai tęsia savo veiklą. Įmonė yra stiprus ir patikimas generalinis rangovas, besispecializuojantis monolitinių konstrukcijų...
LAISKA
„Nuo pamatų iki raktų“

Adresas: Laukininkų g. 1-50, LT-95189 Klaipėda.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB LAISKA - statybos įmonė žiūrinti į ateitį. Suburta jaunų ir talentingų žmonių kompanija, nuolat siekiančių eiti pirmyn ir tobulėti čia mūsų sekmės paslaptis ir jūsų produkto garantas. Įmonės vadovai nuo 2003 metų dirbo ir prisidėjo prie Klaipėdos mieste puoselėjamų įvairių statybos projektų, tuo gilindami savo...
Fortesta LT
Adresas: Sakalų g. 6-34, LT-08124 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba.
“Fortesta LT”, UAB teikia kokybiškas monolitinio ir surenkamo gelžbetonio įrengimo, metalo konstrukcijų montavimo paslaugas. Patenkinti reikliausių klientų lūkesčius mums leidžia: - aukštos kvalifikacijos, ilgametę darbo patirtį turintys darbuotojai; - betarpiškas bendravimas su klientu; - mūsų darbuotojų...
DESORTA
PVC stogų dengimas

Adresas: Ventos g. 8, Ušnėnai, LT-86356 Kelmės r.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos.
UAB “DESORTA”-tai 10-ies metų patirtį turinti statybos įmonė, kuri pagrinde specializuojasi PVC stogų dengime. PVC stogo danga - tai puikus sprendimas esant nelygiam stogo paviršiui, nes būtent ši danga lengvai prisitaiko prie bet kokio dengiamo paviršiaus ir atlieka hidroizoliacijos funkciją, todėl patalpa išlieka...
Naujoji Aleksoto statyba
Adresas: H. ir O. Minkovskių g. 114, LT-46247 Kaunas.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; automatizavimas, automatika; dujos, dujų įranga; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; inžineriniai tinklai ir sistemos; kelių tiesimas, remontas, tiltai; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; santechnika; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB "Naujoji Aleksoto statyba" - tai patikimas partneris, vykdant bet kokios apimties remonto, statybos, rekonstrukcijos ar kultūros paveldo tvarkomuosius darbus. Igametė vadovų patirtis bei naujausios technologijos - tai mūsų pagrindas būti konkurencingiems, o veržlus, jaunatviškas, kvalifikuotas bei nuolat...

"Coca-Cola" vadovas: nestabilumas apsunkina tarptautinio verslo plėtojimą
"Coca-Cola" vadovas: nestabilumas apsunkina tarptautinio verslo plėtojimą 12-11 18:41
Muhtaras Kentas, į pensiją išeiti besiruošiantis kompanijos "Coca Cola" vykdomasis direktorius, antradienį CNBC sakė, kad vystyti tarptautinį verslą darosi vis sudėtingiau.
Derina lengvesnius mokesčius daug elektros vartojantiems
Derina lengvesnius mokesčius daug elektros vartojantiems 12-11 18:35
Energetikos ministerija viešajam derinimui pateikė Vyriausybės nutarimo projektą, kuriuo nustatoma galimybė elektros energiją intensyviai vartojančioms pramonės įmonėms taikyti išimtį dėl mokėjimų...
Th. May susitinka su ES lyderiais, bando gelbėti skyrybų su ES sutartį
Th. May susitinka su ES lyderiais, bando gelbėti skyrybų su ES sutartį 12-11 18:11
Theresa May, Jungtinės Karalystės (JK) premjerė, antradienį susitinka su Europos Sąjungos (ES) lyderiais ir Bendrijos pareigūnais. JK premjerė taip stengiasi išgelbėti savo "Brexit" susitarimą.

Jūs esate..

Microsoft 107,59 +2,64%