Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Reklamos vanagas, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Reklamos vanagas

Atsiliepimai apie Reklamos vanagas, MB

Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie Reklamos vanagas, MB

Noriu padėkoti Ernestui už greitą ir kokybišką darbą. Visi susitarimai buvo vykdomi numatytu laiku ir už sutartą kainą, į visas mūsų pastabas buvo greitai reaguojama. Esame patenkinti sukurta svetaine. Rekomenduojame.
Vertimų biuras LAUVA
2019-09-16 12:57:49 IP 28mbs94c
Ernestas visus darbus atliko greitai ir profesionaliai. Konsultavo daugeliu klausimų ir atliko darbus už tą patį mokestį, kurie jam net ir nepriklausė pagal mūsų sutartį. Ernestas visada geros nuotaikos, konkretus ir linkęs spręsti problemą čia ir dabar. Dešimt balų!
MobilusUzuolaiduSalonas.lt .
2019-09-12 16:01:45 IP 2jucc8f7
Kreipėmės į Ernestą rekomenduoti kitų klientų ir likome nenusivylę - puikus reklamos specialistas. Jaučiamas dėmesys ir rūpestis klientu. "Reklamos Vanago" paslaugas rekomendavome ir savo bičiuliams. Ačiū, Ernestai, už kantrybę dirbant su reikliais klientais.
UAB "Utenos reklama"
2019-09-12 10:41:36 IP 2i252399
Gerai, labai greitai atliko svetainės kūrimą. Labiauisiai patiko, kad pats surinko visą tekstinę dalį, man reikėjo tik perskaityti.
Labai daug darbo padarė savarankiškai ir netrukdė manęs :). Ernestas ir toliau rūpinasi Utenos reklama kaip savo klijentu, svetainės reklama internete, seka lankomumą, siūlo įvairius reklamos internete var. Svetaine esu patenkinta, o reklamistams nelengva įtikti. Aš Ernestą rekomenduoju tiems, kuriems dar reikia tokių paslaugų.
UAB "AE projektas"
2019-09-11 14:36:56 IP 2e8omja4
Gerai ir kokybiškai atliko savo darba. Ačiū Ernestui!!! Rekomenduoju!!!!
Visus nukentėjusius nuo Ernesto Zaliecko veikos, raginu nepagailėti laiko ir kreiptis į teisėsaugą.
Balandžio mėn. buvo pasirašyta sutartis dėl svetainės sukūrimo. Sutarty nurodytas terminas - 1 mėn.. Sutartis prieš pasirašant koreguota net keletą kartų, nes pirmą kartą buvo sumaišytas svetainės pavadinimas, antrą kartą - ne visur pataisytas, trečią kartą - nepataisytas užsakovo adresas ir kitos logikos, stilistikos klaidos, kurių iki galo taip ir neištaisė. Tiek to, sutartis vis tiek buvo pasirašyta, nes reikalinga svetainė. Sumokėtas 200€ išankstinis avansas. Kad nereiktų mokėti mokesčių, buvo prašoma atliekant 200€ avanso pavedimą nurodyti, kad pinigai skirti „Sąskaitos papildymui“ (kaip paaiškėjo atvykus į policiją, vien tai jau yra tipiškas sukčiavimo veiksmas). Praėjus 4 mėn. svetainė vis dar yra nesukurta, nepaleista, Ernestas neatsiliepia telefonu, su juo neišeina susisiekti, ilgą laiką nėra gauta išvis jokių žinių apie svetainės kūrimo eigą.
Kalbant apie patį Ernestą - nusiuntus prašomus svarbius kodus, sulauktas iš jo atsakas: „dabar turiu jūsų kodus, galėsiu pridirbti“; gal 10 kartų kaskart mūsų kartotas vienos įmonės pavadinimas, kuris taip ir liko neįsimintas ir klausiamas toliau; paniškas, isteriškas juokas nei iš šio, nei iš to, visa tai atrodo tikrai neprofesionaliai ir keistokai. Beje, mūsų žiniomis, jis jau turi bent vieną teisminę bylą su klientu, o dirba tik apie 1 metus.
Ačiu už kokybiškai atliktą darbą, sukurtą svetainę
transportsolution.lt
2018-03-13 20:10:33 IP 2isnk4l0
Noriu padėkoti jums už suteiktas paslaugas, svetainės sukurimo ir google reklamos paslaugas
Dėkui p. Ernestui už naują svetainę. Patenkinti, kad laikotės pažadų. Sėkmės Jums.
Dėkojame Jums už profesionaliai sukurtą svetainę.
MB "Alytaus geodezija"
2018-02-27 13:49:45 IP 2deqv3pq
Ačiū Ernestai už suteiktas paslaugas.

IDEO LT
Sparti Reklama

Adresas: Žirmūnų g. 54B, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; gamyba; grafika, dizainas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Mes esame darbšti, profesionali ir aktyvi reklamos kūrybos ir gamybos komanda! Kas gi yra toji reklama? Daugelis autorių šį lotynų kalbos žodį (reclamo - rėkiu) aiškina kaip informacijos apie prekes, jų vartojamąsias savybes, apie teikiamas paslaugas priemonių sistemą. Kiti reklamą supranta kaip visumą, kuriomis...
White Line Styling
ADGO Reklama

Adresas: Pramonės pr. 4K, LT-51329 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); grafika, dizainas; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; plastikas, guma, jų gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
ADGO Reklama - reklamos gamyba tai mūsų aistra. Būdami jauni ir ambicingi dirbame Jums su energija ir atsidavimu. Jūsų reklamos sprendimams reikia geriausio rezultato, todėl garantuojame greitį ir kokybę, o mūsų techninės galimybės leidžia įgyvendinti inovatyvias ir nestandartines idėjas. Tikime, kad įsiklausymas...
Taka reklama, T. Kasakausko individuali veikla
Adresas: Šilutės pl. 27, LT-91107 Klaipėda.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
"TAKA reklama“ reklamos agentūra įkūrta 2006 metais. Per šį laikotarpį įmonė nuolat tobulėjo ir tobulėja toliau siekdama, kad kliento vizijos ir norai taptų realiais darbais. Šis požiūris garantavo sėkmę, pelnė klientų pasitikėjimą , kurie nuolat kreipiasi į mus siekiant rasti geriausius sprendimus. Šiandien ,,TAKA...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; projektavimas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Impleta
Galinga reklama

Veiklos sritys: dovanos; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai; reklamos paslaugos.
Reklamos studija „GALINGA REKLAMA“ – tai beveik 15 patirties metų įgyvendinant įvairius reklamos projektus. Šiandien mes siekiame būti geriausiais vizualinės reklamos gamyboje, todėl siūlome platų šios srities paslaugų spektrą: Automobilių apklijavimas Vitrinų apipavidalinimas Tūrinių raidžių, šviesdėžių...

Ministras Virginijus Sinkevičius sveikina “Rekvizitai” nominuojamas TOP įmones 2019 09-18 16:24
Verslo portalas Rekvizitai.lt paskelbė 2019 metų TOP įmones. "Rekvizitai" kiekvienais metais atrenka stipriausias ir perspektyviausias Lietuvos TOP įmones, įvertindamas įmonių skaidrumą, finansinę...
Verslo atstovai ragina G. Nausėdą efektyvinti viešąjį sektorių
Verslo atstovai ragina G. Nausėdą efektyvinti viešąjį sektorių 09-18 18:26
Verslo atstovai trečiadienį paragino prezidentą Gitaną Nausėdą imtis priemonių efektyvinti viešąjį sektorių – pasak jų, didelė dalis lėšų švietimui ir socialinei apsaugai išleidžiamos neefektyviai.
Kultūros ir meno leidiniams meta gelbėjimosi ratą
Kultūros ir meno leidiniams meta gelbėjimosi ratą 09-18 18:16
Vyriausybė pritarė Kultūros ministerijos siūlymui priskirti periodinių kultūros ir meno leidinių kultūrinių projektų įgyvendinimo paslaugas visuotinės ekonominės svarbos paslaugoms.

"Brexit" įvyks..

Nasdaq 102,73 +3,48%