Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Reiz Tech, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Reiz Tech

Atsiliepimai apie Reiz Tech, UAB

Learn.Adjust.Thrive
Parašyk savo nuomonę apie Reiz Tech, UAB

Šioje organizacijoje dirbu jau kelis metus ir labai džiaugiuosi pokyčiais kurie per šį laiką įvyko. Kaip ir kiekvienoje įmonėje, tobulėti yra kur, tačiau ne kaip kiekvienoje - pokyčiai čia realizuojami gerokai spartesniu žingsniu. Jaučiu, kad Reiz Tech įmonę kuria ir augina jos žmonės (darbuotojai) - nepriklausomai nuo to kokioje rolėje dirbi, visų idėjų yra įsiklausoma, iniciatyvos skatinamos ir palaikomos. Net po kelių metų jaučiuosi turinti labai plačias galimybes save realizuoti, gauti vis naujų iššūkių ir esant poreikiui vis iš naujo išeiti iš komforto zonos.
Negalvojau, kad nuo pirmos darbo dienos jausiuosi darbe taip kaip tarp geriausių draugų. Kolektyvas labai draugiškas ir labai paslaugus ne tik darbo, bet ir gyvenimiškais klausimais. Taip pat džiugu, kad įmonė investuoja į darbuotojų gerovę kaip sveikatos draudimas, tiems kas nori tobulėti ir kilti aukščiau - sudaromos visos galimybes kilti, organziuojami įvairus renginiai ir iniciatyvos. Įmonė kurioje vertybės nėra tik žodžiai, o ir nuomonė kiekvieno yra išklausyta ir svarbi.
Vienas is didziausiu pliusu, mano nuomone, lietuviska vadovybe, kuri priima sprendimus greitai, apgalvotai, pamatuotai. Nera kosmines hierarchijos, su CEO gali prie kavos visada pakalbeti :) Imone sparciai pleciasi, auga, todel smagu buti tokios organizacijos dalimi :)
Įmonė auga, tačiau savo atmosfera, vadovų pasiekiamumu, sprendimų greitumu duoda jausmą, kad esi ne eilinis didelio machanizmo sraigtelis, o savas žmogus, kuriam bus padėta, jei reikia, suteikta laisvė rinktis tyliai dirbti savo darbus, arba įsilieti į įvairias iniciatyvas, mokytis ar net pačiam mokyti.
Įmonėje esu ~ 1.5 metų. Turiu virš 10 metų patirtį didelėse globaliose korporacijose, nežinojau ką čia rasiu, visgi lietuviško kapitalo kompanija, galvojau sau. Prisijungusi prie organizacijos, akimirksniu pasijaučiau namie. Darbai vyksta labai efektyviai ir greitai. kolegos visada pasiruošę padėti. Čia radau daugiau galimybių augti, nei kada buvau svajojusi! Turėjau galimybę išbandyti save įvairiose pozicijose, tikiu, tai dar ne pabaiga. Viskas dėka vadovo ir palaikančių kolegų. Įmonėje yra mentorystės programa, darbuotojai skatinami tobulėti sertifikatų, mokymų pagalba, turime profesinio augimo platformą. Organizacija ne tik teigia, kad yra flat, bet iš tiesų yra flat - sprendimai priimami greitai, darbuotojai skatinami dalintis grįžtamuoju ryšiu, į darbuotojų poreikius tikrai įsiklausoma. CEO turi susitikimus su darbuotojais, skiria laiko, įsiklauso ir labai atvirai dalinasi informacija, kaip sekasi įmonei. Žmonės turi galimybę prisidėti prie darbuotojų gerovės puoselėjimo ir turi laisvę tą gerovę patys kurti, viskas ko reikia tai drąsos dalintis idėjomis :)
Palikau šią įmonę, nes jau seniai buvau "pasižadėjęs" kitam projektui naujai besikuriančiame start-up'e. Ir ką galiu pasakyti - tai tikrai puiki vieta dirbti. Nedeginu tiltų ir mielai dar sugrįžčiau. Draugiški bendradarbiai, įkvepiantis CEO, aukšto lygio darbo kultūra ir nuostabios mano KAM'ės (klientų vadovės), su kuriomis teko dirbti. Tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos.
Jau daugiau nei 5 metus čia dirbu ir tai geriausia įmonė per gana ilgą mano karjerą. Įmonė, perėmusi patirtį iš įvairių tarptautinių bendrovių, kuri pati dabar tapo tarptautine.
Jau keletą metų esu šioje įmonėje ir džiaugiuosi, kad galiu dirbti tarptautiniuose užsienio projektuose, sertifikuotis įmonės sąskaita, kelti kvalifikaciją. Dirbu nuotoliniu būdu, jokio streso, draugiška komanda, visiška laisvė įgyvendinant naujas idėjas. Gauname sveikatos draudimą, solidžius bonusus už naujų darbuotojų rekomendacijas :)
Mano požiūriu nuostabi vieta dirbti. Įmonės vadovas įkvėpiantis savo pavyzdžiu, jam rūpi darbuotojai. Visi vadovai yra arti žmonių, manau tai įmonės stiprybė. Mažai biurokratijos, daug lankstumo, inovatyvumo. Įmonėje dirba labai daug skirtingų žmonių, darbuotojai vertinami pagal motyvaciją dirbti, norą mokytis, požiūrį į darbą bei kolegas, tai labai vertinu kaip darbuotojas dirbęs ne vienoje įmonėje. Tai nėra taip dažnai sutinkama. Manau visi randame kituose tai ką norime rasti, kas mums patiems artima :))
Darbuotojų kaita tai tikrai nedžiugina. Komentarai Skylė, vadovas psichas, mobingo mokykla nedžiugina. Pakeitė pavadinimą, vadovavimas liko toks pats. Vienas vadovas ir keletas jo pavaldinių. Esi atiduodamas pas klientus ir projektus ir dirbk. Komandų vadovų praktiškai nėra. HR stengiasi pralinksminti, bet nespręsti esminių problemų, nes bijo vadovų.
Pritariu V.G.

SKYLĖ
LT kapitalo
Skylė. Klasikinė lietuviško kapitalo įmonė su klasikiniu mąstymu, kad žmones galima žeminti, menkinti ir tyčiotis, nes algą gi mokam, galim daryti, ką norim.
Kai pamačiau jų sukurtą VMI internetinį puslapį skirto žymėtų degalų pirkimui (AIS), tokių puslapių dar galim pamatyti kai sukuria mėgėjai be jokio meniu, jokio informatyvumo, o tik skirtingomis spalvomis kažkas pažymėta. Primena prieš 15 metų kurtus pigius ("ant greičio") studentų sukurtus puslapius. Jau daug metų nemačiau kažko panašaus, maniau, kad koks mokesčių inspekcijos technikas "ant greičio" sukūrė platformą, kad bent kažkas veiktų bet žiūriu apčioje parasyta Alna Software UAB, NRD UAB, gal šiaip užrašė, bet nemanau.

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Piliakalnio g. 23, Karmėlava, LT-54447 Kauno r.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Rivilė
Buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistema

Adresas: Geležinio Vilko g. 5-48, LT-03131 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; apskaita; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Rivile - patikimas partneris augti norinčiam verslui! Jau tris dešimtmečius veikianti UAB „Rivilė“ - viena populiariausių verslo valdymo ir apskaitos sistemų Lietuvoje. Programos funkcionalumas, lankstumas ir patikimumas lėmė, kad su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir/ar valdomas...
DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; informacijos teikimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...

Efektyvus žemės ūkio sektoriaus rizikų valdymas – kokybiško maisto tiekimo užtikrinimui 05-20 00:45
Siekiant užtikrinti pakankamą kokybiško maisto tiekimą ir tai galintį garantuoti žemės ūkio sektoriaus finansinį stabilumą, vis daugiau dėmesio skiriama racionalių sprendimų paieškai, kad sausra...
Naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB" kelionėms pirmąją klase suteikė kitą prasmę 05-20 00:38
"Bentley Bentayga" nuo pat pirmųjų dienų buvo populiariausias gamintojo modelis. Nuo šiol jam tenka dar vienas svarbus titulas – flagmanas. "Bentley" pristato jau penktąjį modelį savo gamoje –...
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien 05-20 00:09
Šiandien mes stovime ant slenksčio, kai atsiranda inovatyvios biotechnologijos ir tuo pačiu alternatyvos iki šiol gaminamoms mineralinėms trąšoms, o taip pat erdvė tvarioms individualioms...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Cisco 42,94 +2,92%
Oracle 68,63 +2,37%