Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Reitan Convenience Lithuania, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Reitan Convenience Lithuania

Atsiliepimai apie Reitan Convenience Lithuania, UAB

"Narvesen"

Parašyk savo nuomonę apie Reitan Convenience Lithuania, UAB

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Laba diena.Noriu padekoti Jusu darbuotojui Dovydui, kuris dirba VCUPE uz malonu bendravima ir puiku aptarnavima.Retai sutiksi jauna zmogu, apie kur galima palikti gerus atsiliepimus.Pagarbiai Violeta.2018.05.27
2018-05-18 11:16:37 IP 212.59.7.26
Kęstutis 2018-05-17 20:45:49
Kauno autobusų stotyje dirbančios pardavėjos jūsų kavinėje parduotuvėse sukčiauja. Perkant kava neskanuoja nuolaidu kortelės. Nemokama kava pasiėmė sau, o iš manes paėmė pinigus ir dar čekio nedavė. Labai negražu.

2018-05-18 11:15:50 IP 212.59.7.26
Inga 2018-05-14 18:37:25
Siandiena pirkau prancuziska desraini ir labai nusivyliau. Veiksmas vyko Karoliniskiu narvesen parduotuveje apie 19val. Desrele buvi perdziuvusi o bandele visiskai neapskrudusi ir salta. Manau daugiau cia nebeuzsuksiu tiek del maisto kuris neatitinka lukesciu tiek del nemalonaus aptarnavimo.

Gavome Jūsų informaciją, susisieksime nurodytais kontaktais.

2018-05-18 11:15:07 IP 212.59.7.26
Kristina 2018-05-11 10:01:37
Sveiki, si ryta 2018-05-18 ~09.45 Narvesen esanciame Klaipėdos Akropolyje pirkau sumuštini/submarina, ir labai nusivyliau. Sumustinis buvo blogai pasildytas, suris neissilydes. Siūlyčiau apmokyti darbuotojas kaip ir kiek juos sildyti.

UAB "Reitan Convenience Lithuania"
Laba diena. Norėjau padėkoti ir pasidžiaugti Jūsų darbuotoja Margarita Kolcova, kuri dirba Narvesen kioske, Antakalnio g. 124. Visada besišypsanti, visada geros nuotaikos, visada tvarkinga ir mandagi. Ateini ko nors nusipirkti, o nuotaiką gauni nemokamai. Pasiūlo, pataria. Taip ir norisi kiekvieną dieną užeiti. Tam pritaria ir mano kolegos, dirbantys poliklinikoje. Dar kartą didelis AČIŪ Margaritai.
Laba diena, norėjau padėkoti ir pasidžiaugti jūsų darbuotojos Snieguolės darbu kioske 113 Vilniuje. Aptarnavimas visada labai malonus, pardavėja visada geros nuotaikos visada su šypsena. Visada pasiūlo nusipirkti kavos ir dar įvairiausiu prekių. Pas tokią malone pavardėje norisi sugrįšit vėl ir vėl.
Nusivylusi Kauno autobusų stoties Narvesen kiosku. Jo darbo laikas prasideda 5h, tačiau atvykusi 6h buvau nemaloniai nustebinta. Jauna pardavėja užsirakinusi parduotuvėje užsiminėja sava veikla - žaidžia su telefonu, šnekučiuojasi su apsaugos darbuotojais. Pamačiusi, kad atidarymo laukia nemažai žmonių ji nueina "pasiknisa" tarp žurnalų - juos pastumdo, "tvarko", nors jie jau buvo sudėti tvarkingai. Užklausta, kada pradės dirbti, darbuotoja tik nusijuokė, kad neįsivaizduoja. Man išvykstant, 6:30 kioskas visdar neveikė.
2018-03-26 10:48:35 IP 212.59.7.26
Emilija 2018-03-25 19:41:16
2018.03.25 dieną Narvesen kioske pirkau varškės pyragą. Deja produktas buvo netinkamas vartoti, kadangi jame radau vabalų.

2018-03-15 09:03:06 IP 212.59.7.26
Violeta Petkeviciene 2018-03-14 18:47:05
Laba diena, šiandiena Klaipėdos Akropolį Taikos pr. 61, Naversan pirkau 2 teleloto ir viena vikingo loto, sumokejau 3.50, bet pardaveja padavė bilietus suspaudus ir pepamaciau, kad vikingo loto negavau, grįžus pavakari tik pastebėjau, kad bilieto negavau, bilietai buvo pirkti 13.10 val.
Laba diena, p. Violeta,

Būtinai susisieksime su Jumis ir išspręsime šį nesusipratimą.

2018-03-15 08:58:59 IP 212.59.7.26
D.Daraskeviciene 2018-03-12 10:54:19
Sveiki, labai nemaloni atejo pardaveja dirbti i PCVUP.Kiekviena ryta perku kava, bet dabar to tikrai daugiau nedarysi!!!nenoriu rasyti smulkmenu, tiesiok ne tas zmogus, kuris cia tiktu dirbti.pagarbiai
Laba diena, p. D.Daraskeviciene,

Dėkojame už atsiliepimą, susisieksime su Jumis nurodytu el.paštu.

Violeta Petkeviciene
2018-03-14 18:47:05 IP 85.232.158.242
2018-01-30 15:29:38 IP 212.59.7.26
Marija 2018-01-23 17:21:54
Norėčiau pranešti apie dvi jūsų įmonės darbuotojas dirbancias kioskelyje Panevėžyje Ramygalos gatvėje, kurios atsisako iš klientų priimti smulkias monetas (tokias kaip 1, 2, 5, 10 centu), pirkejus isvadina cigonais, klausia kur pririnkai tiek. Sako, kad tokiu pinigu nepriims. Nors as nesu davusi daugiau, nei 0, 50 centu smulkiom monetom.Nera malonu, kai pardavėjos issidirbineja is zmoniu, aiskina, kad jai tokie pinigai netinka (negalioja). Gyvenu kitoje gatves puseje kioskelio, daznai ten apsiperku ir yra nemalonu girdeti tokius pardaveju issireiskimus, kai paduodi 10 ar 20 centu smulkiais.
Laba diena, p. Marija,

Ačiū už atsiliepimą, susisieksime su Jumis nurodytu el.paštu.

2017-12-21 16:26:40 IP 212.59.7.26
Elena Vaičiūnienė 2017-12-21 10:10:09
Laba diena, Vakar mokėjau už privalomą draudimą. Kadangi dokumentas svarbus tai paprašiau, kad apmokėtą čekį prisegtų prie sąskaitos. Dirbo Jauna mergina, klientų nebuvo. Čekio neprisegė, nes pasakė, kad nepriklauso jai to daryti.
Nuolaidų kupono šokoladui -nedavė, nors priklauso.
Kadangi dažnai klientus iš draudimo siunčiame pas Jus apmokėti, tai negerai, kad taip Jūsų darbuotojai atsineša į darbą.
Laba diena, p. Elena,

Ačiū už atsiliepimą, susisieksime su Jumis nurodytu el.paštu.

2017-12-21 16:22:23 IP 212.59.7.26
Egle 2017-12-16 15:31:43
Narvesen kioskelyje katedros aikštėje nuėjau pasikonsultuoti dėl kavos akcijos. Aš buvau supratusi jog kava nemokama su koduku. Paklaususi ar tai tiesa, pardavėja nemandagiai pasakė jog iš kur tokia nesamone ir maždaug aš išsigalvojau. Net neprasydama toliau kavos, nes nesupratau akcijos teikiamų nuolaidų, ji pati įmušė tą kava su koduku, ir teko susimokėti nors tik konsultavausi. Galiausiai kai ji imuso man kava, tik tada paaiskino kaip veikia akcija. Pinigų neturėjau nes tik konsultuotis ir paklausti atėjau. Gerai kad šalia buvo draugas kuris sumokėjo už kavą. Mandagiai pasakiau jog tikriausiai apie akciją ne taip supratau, bet pardavėja net neklausė manęs o toliau nemandagiai tonu man sakė jog kaip galėjau ne taip suprasti, visi supranta o aš ne. Tada 5 kartus pakartojau jog ne taip supratau ir tiek, o ji toliau. Viskas vyko šiandien 12 valandą ryto. Suprantu kad darbas nėra nelengvas pati čia dirbau. Bet aš buvau mandagi norėčiau kad ir pardavėja "naglai" nebendrautų ir neleistų man jaustis menkesne. Nebegrisiu į ši kioskeli.
Laba diena, p. Egle,

Gavome Jūsų atsiliepimą būtinai su Jumis susisieksime el. paštu.

UAB "Reitan Convenience Lithuania komanda
Elena Vaičiūnienė
2017-12-21 10:10:09 IP 88.119.86.26
Nuolaidų kupono šokoladui -nedavė, nors priklauso.
2017-12-08 11:36:13 IP 212.59.7.26
Zita 2017-12-04 17:59:40
Sveiki. Narvesen kioske prie žaliojo tilto pirkau teleloto bilietą. Tą dieną neatkreipiau demesio, bet bilietas buvo praeitos savaitės lošimo. Būkite atidesni.
Laba diena, p. Zita,

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą, būtinai susisieksime su Jumis el.paštu.

2017-07-30 11:30:37 IP 84.240.62.197
polly 2017-07-29 14:41:06
Sveiki, noriu jus ispeti, bukite atidus, pirkdami kioske st, Zirmunu seniunija, ten dirba moteriske blondine, visada klaidingai atiduoda graza, karta eura neatiduos, karta du o karta, pasakys, kad daugiau reik moketi ant 50 euru. Ir prasyciau, su tuo kazka daryti!
Laba diena, Polly,

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą, būtnai susieksime su Jumis nurodytu el.paštu ir tikrai išsiaiškinsime apie šį įvykį kaip įmanoma greičiau.

Geros dienos!
Tukulenu darbuotoja
2017-05-26 07:47:22 IP 78.56.189.24
Sveiki. Ka tik isejau is sitos blondiniu imones. Vis tiek buciau buvus atleista. Kompiuteriai valdomi nuotoliniu budu - vadovai gali pakeisti viska: kasos ataskaitos informacija, pardavimus, darbo grafikus, prekiu likucius, zodziu viska viska, o darbuotojas nieko nezinos. kadangi video kameru nera, darbuotojas vargaiai gali irodyti, kad neeme tu prekiu. Gali padaryti kad kasoje staiga truks keliu simtu euru, darbuotojas manys, kad jis padare trukuma, o is tikruju buvo pakeista kasos grynuju pinigu ataskaita, kad rodytu minusa kasoje....Zodziu susidorojimas visiskas. NEPASITIKEKITE SIA IMONE, NEIKITE TEN DIRBTI IR BOIKOTUOKITE KIOSKUS IR NARVESEN PARDUOTUVES.
Norėčiau padekoti moterims dirbančiomis Vilnius nr123 Kražių stotelė perku dažnai arbata tikrai nuostabus aptarnavimas visada gera nuotaika. Pirkausi 2017 05 24 d 15.24 kvitas 335/318277
pildziausi elektronini bilieta Reitan K134 Vilniuje balandzio 28 d 20:30-20:33 ir sumokejau 5 eurus banko kortele, cekio negavau, nes kaip supratau opercija nepavyko, elektroninis bilietas nebuvo papildytas, bet 5 eurai buvo nuskaiciuoti (pasitikrinau banke). Darbuotoja to kiosko susiskambino, sake su buhalterija ir patikino, kad tuo laiku balandzio 28 diena elektronine kortele (kurios numeri nurodziau) nebuvo papildyta, jos nerado sistemoje su tuo numeriu ir patare kreiptis i banka, rasyt kazkoki prasyma.
Banke, patare kreiptis i kioskeli Reitan K134.
Kur iseitis?
Dekoju
Noriu pasidziaugti labai sauniomis pardavejomis Panevezyje, spaudos kioske, esanciame Liepu alejoje.As ten visuomet sustoju rytais ir perku puodeli kavos.Labai malonus aptarnavimas, pardavejos visuomet pakilios nuotaikos.Labai nustebino pasiuliusi nuolaidu kupona pasilikti pas save, kad kita karta perkant kava man nereiketu ieskoti nuolaidu kupono pinigineje.
Aciu uz toki gera darba ir linkiu joms sekmes visur ir visas.
Darbuotojai, kuri iseina is darbo savo noru Savanoriu pr Vilniuj Narvesen kioske, buhalterija atsisake sumoketi prieda, jai bus sumoketas tik minimalus atlyginimas. Ji buvo sazininga darbuotoja ir nenusipelne tokio elgesio. Nesidarbinkit pas tuos, kurie negerbia jusu ir jusu saziningai uzsidirbtu pinigu. Nekentekit, reikalaukit pagarbos, jei reikia konsultuokites nemokamai su teisininkais (galima ir internetu), taciau neleiskit kad pazeidinetu jusu teises. Cia Lietuva ir cia galioja istatymai.
Lankiausi su, drauge PC saulės miestas esančioje narvesen šiauliuose. Nežinau pardavėjos vardo tokia pagyvenusi. Bet likom labai nepatenkintos. Pirkom kavą aparatas strigo. Pasakėm pardavėjai o ji piktai tai kodėl stringa ar aš už justa turiu spausti. Mandagiai atsiprašėm ir pasakėm kad būtų galima mandagiai paaiškinti tai ji, bambėdama ir koliodamasi prie kasos nuėjo... nesuprantu tai darbas aptarnavimo srityje nejaugi sunku su klientais mandagiai kalbėti? Juk jos tam ir yra kad pagelbėtų ir paaiškintų klientui..
Lankiausi Narvesen K549 likau labai nepatenkinta ten dirbančia pardavėja, deja nežinau jos vardo, kitų duomenų. Pirkau kavą ir padariusi žioplą klaidą paspaudžiau du kavos puodelius vietoje vieno, likau grubiai apšaukta pardavėjos. Juk aš neprieštavavau kad nemokėsiu už tuos du puodelius, o ji man pradėjo šaukti kad privalėsiu mokėti už abu puodelius. Taip, tai mano klaida, ją ir taisau pati
Nuoširdžiai dėkuju K-106 kioskelio darbuotojai Jadvygai Kaušinienei už kulturingą nuoširdų bendravimą
2016-10-01 Vilnius, Studentų g.37 08:39:57
Darbuotojos vardo nežinau, amžius virš 40, šviesių plaukų. Su ją susiduriu dažnai šiame taške (jau antri metai). Šiandien jau man truko kantrybė ir padariau žodinę pastabą. Nuolatos nepatenkinta, tonas grubus, kažkokios nuolat netinkamos replikos. Pati esu dirbusi aptarnavimo srityje ir žinau kas tai per darbas. Buvau vienintelė kliente ryte, paprašiau vandens ne iš šaldytuvo ir paduodant atsakė: "o iš kur jums atrodo aš imu?" Man šiaip nieko neatrodo, tiesiog mačiau, kad ima iš šaldytuvo pažymėto "ingman". Gal ten tikrai ne šaldytuvas? Tai ką sunku normaliu tonu apie tai pasakyti? Kaip ir minėjau anksčiau - toks tonas yra visada. Daugiau tikrai nieko nepirksiu, jei bus šį darbuotoja.

susiduriau su nemandagia 'Lietuvos Spauda' kiosko darbuotoja. 2016.08.13 (13:49) 'Antakalnio žiedas' stotelėje norėjau nusipirkti 1 bilietą. Nekalbu apie tai, kad pardavėja nepasisveikino, net kai pats su ja pasisveikinau, tačiau dar nemandagiai ir nepagarbiai aptarnavo. Nesupratau ar aš jau nepatikau, ar be nuotaikos, ar toks jos bendravimo būdas, bet tai tikrai nepriimtina.
Noriu padėkoti ir pasidžiaugti, pardavėja dirbusia siandien Panevezio mieste, spaudos kioske prie parduotuves L-7.Aptarnavo labai maloniai, su šypsena, pasiule nusipirkti ledu ir kavos. Su malonumu nusipirkau.
Siame kioske perku daznai spauda, zurnalus ir visuomet labai maloniai, mandagiai, su sypsena esu aptarnaujama.
Sveiki, esu nepatenkinta 2 regiono turbūt, kad vadove Aliona ir iš viso jų darbo principu. Jie visai neturi žmogiškumo jausmo. Buvo mano pirmasis darbas, o jie man nieko nepaaiškino, nedavė mano numeriuko su kuriuo turiu prisijungti prie kasos, negalėjau dirbt savaitgalį, man paskambino ir pasakė, kad turiu pasiimt atostogas neapmokamas, na daug visko, tai esmė ta, kad prieš einant ten darbintis skaičiau atsiliepimus, bet netikėjau ir gaila pamačiau, kad reikėjo patikėt ir net neit darbintis pas juos. Dabar laukiu, kad greičiau atidirbti 14 dienų ir išeiti. Tikrai prieš einant darbintis pas juos labai rimtai apgalvokite viską! kad po to nebūtų ir jums taip.
Noriu pasakyti, kad Veiverių 132 Narvesen dirbanti pardavėja (Džestina Jakovleva) labai maloniai aptarnauja, visad su šypsena, kuri tikrai pakelia nuotaiką, pasiūlo įvairiu prekių, žino ko nori klientas. Kad visi tokie pardavėjai būtų! Puikus pavyzdys dirbantiems tokį darbą, pas tokius žmones visad noris sugrįžt vėl ir vėl. ;)
Noriu padėkoti ir pasidžiaugti, pardavėja Vida, dirbančią kioske prie operos ir baleto teatro Vilniuje. visada su šypsena, mandagus aptarnavimas ir malonus bendravimas:-)
norėjau pagirti Jūsų įmonės darbuotoją Natalja, pavardės nežinau.
Dirba Pakruojyje šalia Kanrugės prekybos centro, kvitelyje matau numeriuką 513;
Labai jau maloni pardavėja, visada su šypsena, visada maloni, tvarkinga darbuotoja, ko negalima pasakyti apie kitus pardavimu objegtus, kur retai mažuose miesteliuose pamatysime su šypsena, geros nuotaikos pardavėjus;
Ačiū Nataljai už gerą ir malonu aptarnavimą;

Pagarbiai Vitalija
Lina 2015-02-03 15:01:36
Tomai, jums visiskai, pagal oficialu perskaiciavimo kursa, paskaicuota suma cekyje. Tiesiog pats padaugunkite 0.93 *3.4528...
Neduok dieve tokiu pirkeju kaip jus, , tai kompiuteriai uzprogramuoti vogti, tai lipduku nedave, , nezinau, , skaitai ir nervai nelaiko, paduodi lipdukus, , tai rekia man nereikia, kam cia kisi, , o jei per daug grazos atiduosi nuvarges, , tai norinciu grazinti neatsiranda, o cia matai centa pardaveja pavoge, , bjauru...
Antakalnio g. 61/2 Vilnius SPAUDOS KIOSKO Nr. 53. pardavėja vidutinio amžiaus, trumpais, garbanotais plaukais šviesiom sruogelėm (vardo kortelės nebuvo) akyplėšiškumo ir ižulumo viršūnė. Visada ten apsipirkinėju, visada maloniai bendrauju su tom pardavėjomis. Jos niekada nepasirodydavo pernelyg dideliu maloniu bendravimu, bet dirba darbą ir tiek. Bet šian turėjau iš tos moteriškės tiek moralų išklausyti, tiek priekabių, kad išmušė iš pusiausvyrios visiškai. Tokios nepagarbos neesu mačiusi. Atrodo žmogus turintis amžiaus patirtį, neturėtų taip šlykščiai ir moralizuojančiai bendrauti. Negaliu dar atsitokėti, jeigu net "davarė" iki ašarų, tai atsiprašau, čia nenormalus žmogus. Dabar net bijosiu eiti į tą kioską, kad ta moteriškė, vėl neužbaubtų. Net sunku nupasakoti, tą šlykščią situacija.
Buvau sios imones darbuotoja.
Mano istorija tokia:
ieskojau darbo ir netiketai facebook tinkle pamaciau darbo pasiulyma man puikiai tiko vieta kuri buvo siuloma tad nusprendziau pasidomet placiau kaip kas, toje vietoje kurioje dirbau darbo salygos buvo geros nuvaziavusi i ofisa pradejus tvarkyti isidarbinimo dokumentus i kabineta izenge moteris ir iskart pajauciau kad si moteris nera geras zmogus tai buvo 1 Regiono vadove kaip kad ji prisistate Nijole. Pirmoji mano darbo diena: darbo dienai ipusejus visiskai istustejo kasos stalcius visiskai neturejau monetu kaip atiduoti zmonems graza netoliese buvo medicinos bankas kuriame mes keitemes pinigus jog turetume kaip atiduoti zmonems graza uzsidariau parduotuve ir nuejau issikeisti pinigu issikeitusi pinigus gryzau i darbo vieta bet dar neatsidariau nes nebuvau pratusi prie visos sios sistemos norejau susitvarkyti pirma pinigus o tada testi darbus bet atvaziavo minetoji 1 REGIONO vadove Nijole su savo kolege kurios taipat geru zodziu pamineti negaleciau atejusios pakeltu tonu kalbejo meginau aiskinti jog as truksiu vos kelias minutes susitvarkyti pinigus ir tesiu darbus bet jos nebuvo suinteresuotos tuo ju manymu darbuotojas neturetu nuo savo darbo vietos pakilti nei kelioms minutems jokiu tualetu jokiu pietu nieko nors priklauso 2 pertraukeles po 15min toks vadovo elgesys visiskai neatitinka vadovo ir kaskarta apsilankiusios jos sugebedavo prie kazko prisikabinti butinai, , , praejus menesiui po bandomojo laikotarpio mat vadove pastebejo tik tada jog esu netinkama darbuotoja dirbti o iki tol matyt tinkama buvau net juokinga... viena diena sulaukiau skambucio is vadoves man buvo pasakyta atvykti i ofisa maniau bus paskirta kita darbo vieta nes lyg ir niekas nepranese dvi savaites pries jog mane ruosiasi atleisti ar prasyt kad pati iseiciau atvykusi i ofisa vadove naudojo PSICHOLOGINI SPAUDIMA kiso pasirasyti dokumentus kuriais as sutinku atlyginti imoniai kazkokius nuostolius prie kuriu as net nebuvau kazkuo deta atsisakinejau pasirasyti buvo grasinta jog busiu atleista pagal straipsni nusispjoviau pasakiau gerai atleiskit pagal straipsni bet ji neturejo jokios priezasties atleist pagal straipsni manes apsisukau ir isejau isejus is ten pasidare taip silpna kad prireike mediku pagalbos po patirto psichologinio spaudimo pries tai kreipiausi i specialistus kurie pasake jog turiu pilna teise atsisakyt pasirasti kazkokius dokumentus tad nieko ir nepasirasiau. po keliu dienu raminamuju uzsidariau nedarbinguma atvykau vel i ofisa ir pasirasiau prasyma atleisti is darbo bet jau ne pas regiono vadove o pas asistente kuri ir turetu buti vadove nes tokie ''VADOVAI'' kaip NIJOLE net neturetu dirbti tokiose pareigose nes visiskai neismano savo darbo ZEMINA zmones jauciasi galinga nors yra lygiai tokia pati darbuotoja kaip ir kiekviena pardaveja sioje imoneje visiskai nulis isprusimo vadovo pareigose as igijusi vidurini issilavinima zinau koks turi buti vadovas ir kaip turi bendrauti su zmonemis o cia kazkoks bardakas su tokiais vadovais imone ilgai negyvuos kol neatsiras zmoniu nebijanciu pasakyti visko. ZIUREKITE ATIDZIAI KA PASIRASINEJATE O JEI NENORITE NEPASIRASYKITE TEGU GAZDINA POLICIJA KAIP KAD MANE GAZDINO BET NEPASIRASYKITE NES TAI GALI BUTI DIDZIULE KLAIDA JUSU FINANCINIAME GYVENIME IR TAI TIK GAZDINIMAI POLICIJA NIEKUO JAI NEPADES JUSU PRIVERST PASIRASYTI NES TURITE PILNA TEISE ATSISAKYT PASIRASYTI. JOKIU NUOSTOLIU NETURIT ATLYGINTI DEL KURIU ESATE NEKALTI.
nesamone, iseini is darbo, o atliginimo ilga laika dar neismoka, nors pagal viska ta pacia diena turi atsiskaityti
labas rytas, vakar spalio 7 prekybos centre Molas esanciam kioske neleido pasirinkti momentines loterijos bileto.Iki siol visos dirbancios pardavejos buvo malonios, o ta, kuri vakar dirbo, pasake, kad daug trukumu.Taip galima pagalvot, kad esam v***s.Su tokiu poziuriu tegul nedirba.O neleidimas pasirinkti loterijos bileto, tai zmogaus teisiu pazeidimas.Si pardaveja net visada susiraukus.Visos kitos dirbancios gan malonios
Sveiki, visi ieskantys darbo, rasau su didele nuoskauda apie sia imone, nutariau issisakyti ir kitus perspeti.Atlygis minimalus ir dar isskaiciuoja uz neatitikimus, trukumus, todel tau lieka snipstas, iskyla klausimas.kodel cia taip truksta darbuotoju. Su manim taip pat atsitiko, kadangi buvau naujas darbuotojas, todel visa kalte suverte man, taigi galima sakyti, kad dirbau veltui, todel atsargiai su sia imone, Sekmes darbuose
sveiki. as nesuprantu kodel pastovei narvesen prekybviete uzdaryta kodel jos nedirba kaune vilniaus gatveje aesancioje parduotuvei???? ir taip pastovei kiek einu tiek pertrauka njors uzsidejusios kad pertrauka baigsis 16.00 bet 17.00 ju dar nera darbo vietoje???
Ka cia galima pasakyti. Tik viena mintis kyla, visi mes lietuviai tik skustis mokam...
Sveiki, esu pasipiktinusi jusu kasininko elgesiu, kuris vaikams grazos net nesiteikia duoti, buvo papildomos 2 pravaziavimo korteles 1 dienos (24 val), vaikams is 5 euru grazos kasininke, nedave, o paklausus kur graza, tik sypsojosi, ir vistiek nesiteike isduoti grazos.vaikai, liko be 3.6 eur veiksmas vyko Sodu g 24D-1, vilniuje 2015 07 03 diena apie 8 valanda 49 minutes.
tai ka vaikus galima, apvogineti, nes jie nezino kur ieskoti teisybes ?

pasipiktinusi mama

SDG kodas
Darbo saugos priemonės

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo apranga; darbo sauga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; priešgaisrinė sauga, sistemos.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba darbo saugos priemonėmis, drabužiais, avalyne, vienkartiniais rūbais, priešgaisrinės saugos priemonėmis, saugos ženklais ir žurnalais. UAB „SDG kodas“ įsteigta 2009 metais. Mūsų tikslas - gerinant darbuotojų saugos ir sveikatos būklę įmonėse, suteikti įmonių vadovams profesionalią...
ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 12, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
ELMO šviestuvų salonuose rasite išskirtinio dizaino itin gausų apšvietimo produktų asortimentą tiek interjerui, tiek eksterjerui. Produktų gausa patenkins, net išrankiausio kliento poreikius ieškančio neeilinio LED sprendimo biurui, kiemui, namams ar pramonei. Galimybė atsinaujinti skirtingas Jūsų namų zonas:...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...

"Akropolis" svarstė atsisakyti knygyno
"Akropolis" svarstė atsisakyti knygyno 05-28 07:11
Saulė Zabulionytė, "Akropolis group" valdybos pirmininkė, "Verslo žinių" organizuojamoje konferencijoje "Baltijos NT investicijų forumas" užsiminė, kad vienu metu buvo svarstoma iš Vilniaus...
"Luminor": kitų bankų sąskaitas pervedimai pasieks šiandien
"Luminor": kitų bankų sąskaitas pervedimai pasieks šiandien 05-28 07:04
Per savaitgalį techniniai "Luminor" sutrikimai pašalinti – įeinantys pavedimai klientų sąskaitose atsispindėjo šeštadienį, o išeinantys, tikisi bankas, kitų bankų sąskaitas pasieks pirmadienį.
Gal vokelių ir nebesinorės
Gal vokelių ir nebesinorės 05-28 06:22
Į Seimą nusiųstas Vyriausybės parengtas mokestinių ir kitų struktūrinių pertvarkų įstatymų paketas vienareikšmiško vertinimo nesulaukė, kai buvo svarstomas, regis, nelengva bus susitarti ir...

Sutikimas su interneto svetainėse pateikiamomis "Slapukų" taisyklėmis Jums:

Skoda