Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Reitan Convenience Lithuania, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Reitan Convenience Lithuania

Atsiliepimai apie Reitan Convenience Lithuania, UAB

"Narvesen"

Parašyk savo nuomonę apie Reitan Convenience Lithuania, UAB

Ka tik apsipirkau Šiaulių akropolio Narvesen. Pas Laurą. Labai maloni pardavėja, profesionalus aptarnavimas, maloni ir su šypsena mergina. Situacija buvo, kad stovėjau eilėje ir užlindo nemalonus vyras priekį manęs, pardavėja maloniai paprašė užlindusio užleisti eilę anksčiau laukusiems. Kadangi apsiperku dažnai, mergina visada neįkyriai ir su šypsena pasiūlo įvairiausių smulkmenų su akcijom.
Pirkau loterijos bileta nutriniau laimejau norejau laimejima atsiimti man tik atsake jusu bileto neskanuoja, o nors uztrukau 2 min max nutrinti, paklausiau pardavejos kodel neskanuoja ji man atsake tik nzn, paklausiau kodel tada pardavinejat jai poto neina atsiimti laimejimo, kam prekiaujat (zalgerio loto" auksinis lietus" kaina 3 eu)
Sveiki, šiandien pirkau ledus Narvesen parduotuvėje Gedimino - 9. Labai sugadino nuotaiką nežmogiškai įkirus aptarnavimas. Pati dirbu prekyboje ir stengiuosi siūlyti tai, ką reikia parduoti bet ne iki tokio lygio...Visada buvau patenkinta šio tinklo aptarnavimu ir priimdavau kaip norma, kad pardavėjos siūlo įsigyti daugiau. Visada labai kultūringai bendraudavom. Bet šį kartą, kai pirkau ledus, pardavėja pasiūlė pirkti du vienetus nes kitas bus pigiau. Mandagiai padėkojau ir atsisakiau. Tada pradėjo aiškinti ant kiek man tai pigiai gausis..Tada humoro forma pasakiau, kad neimčiau net už dyką, nes suvalgyti dvejų tikrai nepajėgsiu, o davežti iki namų nėra šansų nes ištirps. Ir tai dar neviskas...Kai jau atsiskaitinėjau, pasakė man žiūrėdama akiplėšiškai į akis, kad vis dėlto galėčiau ir nusipirkti....Žiauriai nemalonių vibracijų žmogus, žiauriai sugadino nuotaiką..Ji mane vertė pirkti, o ne siūlė...Neilgais, tamsiais plaukais pardavėja, virš 40, rudom akim nachališkom..Daugiau niekada neužeisiu, kai ji dirbs...
Stoty sodu g. 24D-1 virš kibinu kaba akcija 2 kibinai + gėrimas kainuoja 2.40 €. O kasininkė sako 3.20€. Kaip tai suprasti?
Sveiki, norečiau palikti atsiliepimą apie panelę šiandien dirbusią europoje, vardu Roberta. Panelė labai draugiška, padėjo išsirinkti prekę, taip pat labai gražių veido bruožų. Tikiuosi panelę pamatyti dažniau
Jusu gaminami desrainiai yra apsurdiskai neskanus (nei normaliai iskepti, nei gerai pagaminti). Net netingejau ateiti apie tai parasyti, o tai jau daug pasako, kad tikrai neskanu maista tiekiate P.s. parduodami sumustiniai irgi prastos kokybes. Nusiperku tik todel, kad aplink mane daugiau near kur isigyti ryte maisto, o is vakaro daznai uzmirstu apsirupinti. Pradekit rupintis kokybe.
Justina 2018-06-06 10:17:32
Sveiki. Siandien labai nuvyle pardavejos aptarnavimas prie antakalnio poliklinikos. Kitoje puseje prie stoteles. Pardaveja akivaizdziai nemegstanti zmoniu metanti graza kaip siukslei. Nusipirkau kavos kazko paklause neisgirdau nes masinos vaziavo paprasiau pakartot tai per dantis iskose klausiu dar karta kiek cukraus i kava. Na atsiprasau bet net susinepatoginau. Piktas susiraukes veidas. Piktas tonas lyg nusikaltima buciau padariusi kad paprasiau pakartoti. Tuo viskas nesibaige. Padare juoda kava, kurios negalima pavadinti kava. Tai vanduo su juoda spalva. Nunesiau pasakyti gal su aparatu kazkas blogai. Tai likau aprekta kad viskas cia.normaliai nezinote ko norite. Paprasiau grazinti.pinigus uz kava tai.1 eura ji.tiesiog numete kaip alkanam.suniui kaula. Na atsiprasau bet dingo visas noras nors.kada apsipirkti sitame kioske vien del pardavejos. Gaila.
Pamirsau pasakyti kad pardaveja sviesiais plaukais iki peciu stambaus sudejimo
Laba diena.Noriu padekoti Jusu darbuotojui Dovydui, kuris dirba VCUPE uz malonu bendravima ir puiku aptarnavima.Retai sutiksi jauna zmogu, apie kur galima palikti gerus atsiliepimus.Pagarbiai Violeta.2018.05.27
2018-05-18 11:16:37 IP 212.59.7.26
Kęstutis 2018-05-17 20:45:49
Kauno autobusų stotyje dirbančios pardavėjos jūsų kavinėje parduotuvėse sukčiauja. Perkant kava neskanuoja nuolaidu kortelės. Nemokama kava pasiėmė sau, o iš manes paėmė pinigus ir dar čekio nedavė. Labai negražu.

2018-05-18 11:15:50 IP 212.59.7.26
Inga 2018-05-14 18:37:25
Siandiena pirkau prancuziska desraini ir labai nusivyliau. Veiksmas vyko Karoliniskiu narvesen parduotuveje apie 19val. Desrele buvi perdziuvusi o bandele visiskai neapskrudusi ir salta. Manau daugiau cia nebeuzsuksiu tiek del maisto kuris neatitinka lukesciu tiek del nemalonaus aptarnavimo.

Gavome Jūsų informaciją, susisieksime nurodytais kontaktais.

2018-05-18 11:15:07 IP 212.59.7.26
Kristina 2018-05-11 10:01:37
Sveiki, si ryta 2018-05-18 ~09.45 Narvesen esanciame Klaipėdos Akropolyje pirkau sumuštini/submarina, ir labai nusivyliau. Sumustinis buvo blogai pasildytas, suris neissilydes. Siūlyčiau apmokyti darbuotojas kaip ir kiek juos sildyti.

UAB "Reitan Convenience Lithuania"
Laba diena. Norėjau padėkoti ir pasidžiaugti Jūsų darbuotoja Margarita Kolcova, kuri dirba Narvesen kioske, Antakalnio g. 124. Visada besišypsanti, visada geros nuotaikos, visada tvarkinga ir mandagi. Ateini ko nors nusipirkti, o nuotaiką gauni nemokamai. Pasiūlo, pataria. Taip ir norisi kiekvieną dieną užeiti. Tam pritaria ir mano kolegos, dirbantys poliklinikoje. Dar kartą didelis AČIŪ Margaritai.
Laba diena, norėjau padėkoti ir pasidžiaugti jūsų darbuotojos Snieguolės darbu kioske 113 Vilniuje. Aptarnavimas visada labai malonus, pardavėja visada geros nuotaikos visada su šypsena. Visada pasiūlo nusipirkti kavos ir dar įvairiausiu prekių. Pas tokią malone pavardėje norisi sugrįšit vėl ir vėl.
Nusivylusi Kauno autobusų stoties Narvesen kiosku. Jo darbo laikas prasideda 5h, tačiau atvykusi 6h buvau nemaloniai nustebinta. Jauna pardavėja užsirakinusi parduotuvėje užsiminėja sava veikla - žaidžia su telefonu, šnekučiuojasi su apsaugos darbuotojais. Pamačiusi, kad atidarymo laukia nemažai žmonių ji nueina "pasiknisa" tarp žurnalų - juos pastumdo, "tvarko", nors jie jau buvo sudėti tvarkingai. Užklausta, kada pradės dirbti, darbuotoja tik nusijuokė, kad neįsivaizduoja. Man išvykstant, 6:30 kioskas visdar neveikė.
2018-03-26 10:48:35 IP 212.59.7.26
Emilija 2018-03-25 19:41:16
2018.03.25 dieną Narvesen kioske pirkau varškės pyragą. Deja produktas buvo netinkamas vartoti, kadangi jame radau vabalų.

2018-03-15 09:03:06 IP 212.59.7.26
Violeta Petkeviciene 2018-03-14 18:47:05
Laba diena, šiandiena Klaipėdos Akropolį Taikos pr. 61, Naversan pirkau 2 teleloto ir viena vikingo loto, sumokejau 3.50, bet pardaveja padavė bilietus suspaudus ir pepamaciau, kad vikingo loto negavau, grįžus pavakari tik pastebėjau, kad bilieto negavau, bilietai buvo pirkti 13.10 val.
Laba diena, p. Violeta,

Būtinai susisieksime su Jumis ir išspręsime šį nesusipratimą.

2018-03-15 08:58:59 IP 212.59.7.26
Laba diena, p. D.Daraskeviciene,

Dėkojame už atsiliepimą, susisieksime su Jumis nurodytu el.paštu.

Violeta Petkeviciene
2018-03-14 18:47:05 IP 85.232.158.242
2018-01-30 15:29:38 IP 212.59.7.26
Marija 2018-01-23 17:21:54
Norėčiau pranešti apie dvi jūsų įmonės darbuotojas dirbancias kioskelyje Panevėžyje Ramygalos gatvėje, kurios atsisako iš klientų priimti smulkias monetas (tokias kaip 1, 2, 5, 10 centu), pirkejus isvadina cigonais, klausia kur pririnkai tiek. Sako, kad tokiu pinigu nepriims. Nors as nesu davusi daugiau, nei 0, 50 centu smulkiom monetom.Nera malonu, kai pardavėjos issidirbineja is zmoniu, aiskina, kad jai tokie pinigai netinka (negalioja). Gyvenu kitoje gatves puseje kioskelio, daznai ten apsiperku ir yra nemalonu girdeti tokius pardaveju issireiskimus, kai paduodi 10 ar 20 centu smulkiais.
Laba diena, p. Marija,

Ačiū už atsiliepimą, susisieksime su Jumis nurodytu el.paštu.

2017-12-21 16:26:40 IP 212.59.7.26
Elena Vaičiūnienė 2017-12-21 10:10:09
Laba diena, Vakar mokėjau už privalomą draudimą. Kadangi dokumentas svarbus tai paprašiau, kad apmokėtą čekį prisegtų prie sąskaitos. Dirbo Jauna mergina, klientų nebuvo. Čekio neprisegė, nes pasakė, kad nepriklauso jai to daryti.
Nuolaidų kupono šokoladui -nedavė, nors priklauso.
Kadangi dažnai klientus iš draudimo siunčiame pas Jus apmokėti, tai negerai, kad taip Jūsų darbuotojai atsineša į darbą.
Laba diena, p. Elena,

Ačiū už atsiliepimą, susisieksime su Jumis nurodytu el.paštu.

2017-12-21 16:22:23 IP 212.59.7.26
Egle 2017-12-16 15:31:43
Narvesen kioskelyje katedros aikštėje nuėjau pasikonsultuoti dėl kavos akcijos. Aš buvau supratusi jog kava nemokama su koduku. Paklaususi ar tai tiesa, pardavėja nemandagiai pasakė jog iš kur tokia nesamone ir maždaug aš išsigalvojau. Net neprasydama toliau kavos, nes nesupratau akcijos teikiamų nuolaidų, ji pati įmušė tą kava su koduku, ir teko susimokėti nors tik konsultavausi. Galiausiai kai ji imuso man kava, tik tada paaiskino kaip veikia akcija. Pinigų neturėjau nes tik konsultuotis ir paklausti atėjau. Gerai kad šalia buvo draugas kuris sumokėjo už kavą. Mandagiai pasakiau jog tikriausiai apie akciją ne taip supratau, bet pardavėja net neklausė manęs o toliau nemandagiai tonu man sakė jog kaip galėjau ne taip suprasti, visi supranta o aš ne. Tada 5 kartus pakartojau jog ne taip supratau ir tiek, o ji toliau. Viskas vyko šiandien 12 valandą ryto. Suprantu kad darbas nėra nelengvas pati čia dirbau. Bet aš buvau mandagi norėčiau kad ir pardavėja "naglai" nebendrautų ir neleistų man jaustis menkesne. Nebegrisiu į ši kioskeli.
Laba diena, p. Egle,

Gavome Jūsų atsiliepimą būtinai su Jumis susisieksime el. paštu.

UAB "Reitan Convenience Lithuania komanda
Elena Vaičiūnienė
2017-12-21 10:10:09 IP 88.119.86.26
Nuolaidų kupono šokoladui -nedavė, nors priklauso.
2017-12-08 11:36:13 IP 212.59.7.26
Zita 2017-12-04 17:59:40
Sveiki. Narvesen kioske prie žaliojo tilto pirkau teleloto bilietą. Tą dieną neatkreipiau demesio, bet bilietas buvo praeitos savaitės lošimo. Būkite atidesni.
Laba diena, p. Zita,

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą, būtinai susisieksime su Jumis el.paštu.

2017-07-30 11:30:37 IP 84.240.62.197
polly 2017-07-29 14:41:06
Sveiki, noriu jus ispeti, bukite atidus, pirkdami kioske st, Zirmunu seniunija, ten dirba moteriske blondine, visada klaidingai atiduoda graza, karta eura neatiduos, karta du o karta, pasakys, kad daugiau reik moketi ant 50 euru. Ir prasyciau, su tuo kazka daryti!
Laba diena, Polly,

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą, būtnai susieksime su Jumis nurodytu el.paštu ir tikrai išsiaiškinsime apie šį įvykį kaip įmanoma greičiau.

Geros dienos!
Tukulenu darbuotoja
2017-05-26 07:47:22 IP 78.56.189.24
Sveiki. Ka tik isejau is sitos blondiniu imones. Vis tiek buciau buvus atleista. Kompiuteriai valdomi nuotoliniu budu - vadovai gali pakeisti viska: kasos ataskaitos informacija, pardavimus, darbo grafikus, prekiu likucius, zodziu viska viska, o darbuotojas nieko nezinos. kadangi video kameru nera, darbuotojas vargaiai gali irodyti, kad neeme tu prekiu. Gali padaryti kad kasoje staiga truks keliu simtu euru, darbuotojas manys, kad jis padare trukuma, o is tikruju buvo pakeista kasos grynuju pinigu ataskaita, kad rodytu minusa kasoje....Zodziu susidorojimas visiskas. NEPASITIKEKITE SIA IMONE, NEIKITE TEN DIRBTI IR BOIKOTUOKITE KIOSKUS IR NARVESEN PARDUOTUVES.
Norėčiau padekoti moterims dirbančiomis Vilnius nr123 Kražių stotelė perku dažnai arbata tikrai nuostabus aptarnavimas visada gera nuotaika. Pirkausi 2017 05 24 d 15.24 kvitas 335/318277
pildziausi elektronini bilieta Reitan K134 Vilniuje balandzio 28 d 20:30-20:33 ir sumokejau 5 eurus banko kortele, cekio negavau, nes kaip supratau opercija nepavyko, elektroninis bilietas nebuvo papildytas, bet 5 eurai buvo nuskaiciuoti (pasitikrinau banke). Darbuotoja to kiosko susiskambino, sake su buhalterija ir patikino, kad tuo laiku balandzio 28 diena elektronine kortele (kurios numeri nurodziau) nebuvo papildyta, jos nerado sistemoje su tuo numeriu ir patare kreiptis i banka, rasyt kazkoki prasyma.
Banke, patare kreiptis i kioskeli Reitan K134.
Kur iseitis?
Dekoju
Noriu pasidziaugti labai sauniomis pardavejomis Panevezyje, spaudos kioske, esanciame Liepu alejoje.As ten visuomet sustoju rytais ir perku puodeli kavos.Labai malonus aptarnavimas, pardavejos visuomet pakilios nuotaikos.Labai nustebino pasiuliusi nuolaidu kupona pasilikti pas save, kad kita karta perkant kava man nereiketu ieskoti nuolaidu kupono pinigineje.
Aciu uz toki gera darba ir linkiu joms sekmes visur ir visas.
Darbuotojai, kuri iseina is darbo savo noru Savanoriu pr Vilniuj Narvesen kioske, buhalterija atsisake sumoketi prieda, jai bus sumoketas tik minimalus atlyginimas. Ji buvo sazininga darbuotoja ir nenusipelne tokio elgesio. Nesidarbinkit pas tuos, kurie negerbia jusu ir jusu saziningai uzsidirbtu pinigu. Nekentekit, reikalaukit pagarbos, jei reikia konsultuokites nemokamai su teisininkais (galima ir internetu), taciau neleiskit kad pazeidinetu jusu teises. Cia Lietuva ir cia galioja istatymai.
Lankiausi su, drauge PC saulės miestas esančioje narvesen šiauliuose. Nežinau pardavėjos vardo tokia pagyvenusi. Bet likom labai nepatenkintos. Pirkom kavą aparatas strigo. Pasakėm pardavėjai o ji piktai tai kodėl stringa ar aš už justa turiu spausti. Mandagiai atsiprašėm ir pasakėm kad būtų galima mandagiai paaiškinti tai ji, bambėdama ir koliodamasi prie kasos nuėjo... nesuprantu tai darbas aptarnavimo srityje nejaugi sunku su klientais mandagiai kalbėti? Juk jos tam ir yra kad pagelbėtų ir paaiškintų klientui..
Lankiausi Narvesen K549 likau labai nepatenkinta ten dirbančia pardavėja, deja nežinau jos vardo, kitų duomenų. Pirkau kavą ir padariusi žioplą klaidą paspaudžiau du kavos puodelius vietoje vieno, likau grubiai apšaukta pardavėjos. Juk aš neprieštavavau kad nemokėsiu už tuos du puodelius, o ji man pradėjo šaukti kad privalėsiu mokėti už abu puodelius. Taip, tai mano klaida, ją ir taisau pati
Nuoširdžiai dėkuju K-106 kioskelio darbuotojai Jadvygai Kaušinienei už kulturingą nuoširdų bendravimą
2016-10-01 Vilnius, Studentų g.37 08:39:57
Darbuotojos vardo nežinau, amžius virš 40, šviesių plaukų. Su ją susiduriu dažnai šiame taške (jau antri metai). Šiandien jau man truko kantrybė ir padariau žodinę pastabą. Nuolatos nepatenkinta, tonas grubus, kažkokios nuolat netinkamos replikos. Pati esu dirbusi aptarnavimo srityje ir žinau kas tai per darbas. Buvau vienintelė kliente ryte, paprašiau vandens ne iš šaldytuvo ir paduodant atsakė: "o iš kur jums atrodo aš imu?" Man šiaip nieko neatrodo, tiesiog mačiau, kad ima iš šaldytuvo pažymėto "ingman". Gal ten tikrai ne šaldytuvas? Tai ką sunku normaliu tonu apie tai pasakyti? Kaip ir minėjau anksčiau - toks tonas yra visada. Daugiau tikrai nieko nepirksiu, jei bus šį darbuotoja.

susiduriau su nemandagia 'Lietuvos Spauda' kiosko darbuotoja. 2016.08.13 (13:49) 'Antakalnio žiedas' stotelėje norėjau nusipirkti 1 bilietą. Nekalbu apie tai, kad pardavėja nepasisveikino, net kai pats su ja pasisveikinau, tačiau dar nemandagiai ir nepagarbiai aptarnavo. Nesupratau ar aš jau nepatikau, ar be nuotaikos, ar toks jos bendravimo būdas, bet tai tikrai nepriimtina.
Noriu padėkoti ir pasidžiaugti, pardavėja dirbusia siandien Panevezio mieste, spaudos kioske prie parduotuves L-7.Aptarnavo labai maloniai, su šypsena, pasiule nusipirkti ledu ir kavos. Su malonumu nusipirkau.
Siame kioske perku daznai spauda, zurnalus ir visuomet labai maloniai, mandagiai, su sypsena esu aptarnaujama.
Sveiki, esu nepatenkinta 2 regiono turbūt, kad vadove Aliona ir iš viso jų darbo principu. Jie visai neturi žmogiškumo jausmo. Buvo mano pirmasis darbas, o jie man nieko nepaaiškino, nedavė mano numeriuko su kuriuo turiu prisijungti prie kasos, negalėjau dirbt savaitgalį, man paskambino ir pasakė, kad turiu pasiimt atostogas neapmokamas, na daug visko, tai esmė ta, kad prieš einant ten darbintis skaičiau atsiliepimus, bet netikėjau ir gaila pamačiau, kad reikėjo patikėt ir net neit darbintis pas juos. Dabar laukiu, kad greičiau atidirbti 14 dienų ir išeiti. Tikrai prieš einant darbintis pas juos labai rimtai apgalvokite viską! kad po to nebūtų ir jums taip.
Noriu pasakyti, kad Veiverių 132 Narvesen dirbanti pardavėja (Džestina Jakovleva) labai maloniai aptarnauja, visad su šypsena, kuri tikrai pakelia nuotaiką, pasiūlo įvairiu prekių, žino ko nori klientas. Kad visi tokie pardavėjai būtų! Puikus pavyzdys dirbantiems tokį darbą, pas tokius žmones visad noris sugrįžt vėl ir vėl. ;)
Noriu padėkoti ir pasidžiaugti, pardavėja Vida, dirbančią kioske prie operos ir baleto teatro Vilniuje. visada su šypsena, mandagus aptarnavimas ir malonus bendravimas:-)
norėjau pagirti Jūsų įmonės darbuotoją Natalja, pavardės nežinau.
Dirba Pakruojyje šalia Kanrugės prekybos centro, kvitelyje matau numeriuką 513;
Labai jau maloni pardavėja, visada su šypsena, visada maloni, tvarkinga darbuotoja, ko negalima pasakyti apie kitus pardavimu objegtus, kur retai mažuose miesteliuose pamatysime su šypsena, geros nuotaikos pardavėjus;
Ačiū Nataljai už gerą ir malonu aptarnavimą;

Pagarbiai Vitalija
Lina 2015-02-03 15:01:36
Tomai, jums visiskai, pagal oficialu perskaiciavimo kursa, paskaicuota suma cekyje. Tiesiog pats padaugunkite 0.93 *3.4528...
Neduok dieve tokiu pirkeju kaip jus, , tai kompiuteriai uzprogramuoti vogti, tai lipduku nedave, , nezinau, , skaitai ir nervai nelaiko, paduodi lipdukus, , tai rekia man nereikia, kam cia kisi, , o jei per daug grazos atiduosi nuvarges, , tai norinciu grazinti neatsiranda, o cia matai centa pardaveja pavoge, , bjauru...
Antakalnio g. 61/2 Vilnius SPAUDOS KIOSKO Nr. 53. pardavėja vidutinio amžiaus, trumpais, garbanotais plaukais šviesiom sruogelėm (vardo kortelės nebuvo) akyplėšiškumo ir ižulumo viršūnė. Visada ten apsipirkinėju, visada maloniai bendrauju su tom pardavėjomis. Jos niekada nepasirodydavo pernelyg dideliu maloniu bendravimu, bet dirba darbą ir tiek. Bet šian turėjau iš tos moteriškės tiek moralų išklausyti, tiek priekabių, kad išmušė iš pusiausvyrios visiškai. Tokios nepagarbos neesu mačiusi. Atrodo žmogus turintis amžiaus patirtį, neturėtų taip šlykščiai ir moralizuojančiai bendrauti. Negaliu dar atsitokėti, jeigu net "davarė" iki ašarų, tai atsiprašau, čia nenormalus žmogus. Dabar net bijosiu eiti į tą kioską, kad ta moteriškė, vėl neužbaubtų. Net sunku nupasakoti, tą šlykščią situacija.

SDG kodas
Darbo saugos priemonės

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo apranga; darbo sauga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; priešgaisrinė sauga, sistemos.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba darbo saugos priemonėmis, drabužiais, avalyne, vienkartiniais rūbais, priešgaisrinės saugos priemonėmis, saugos ženklais ir žurnalais. MŪSŲ TIKSLAS Mūsų tikslas – parinkti Jūsų įmonės įvaizdį, poreikius, finansines galimybes atitinkančias ir darbuotojų sveikatą apsaugančias darbo...
ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 12, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...

"Valstiečiai" ekonomikos vadovėlių neskaito
"Valstiečiai" ekonomikos vadovėlių neskaito 08-21 21:42
Prieš savaitę valdantieji žadėjo kilti į kovą prieš maisto kainas, dabar verčia plokštelę į kitą pusę – pasišovę didinti prekybos tinklų konkurenciją, gaivinti smulkiuosius. Tačiau bendra...
IT specialistai ir jų uždarbis: Baltijos šalių, Baltarusijos ir Ukrainos apžvalga 08-21 18:42
Skaičiuojama, kad Estijoje didžiausia populiacijos dalis tiesiogiai dirba informacinių technologijų (IT) srityje. Iš apžvelgiamų rinkų didžiausi atlyginimai taip pat fiksuojami Estijoje...
"Biovelos" grupė pernai augo 8%
"Biovelos" grupė pernai augo 8% 08-21 18:42
Viena didžiausių Lietuvoje maisto pramonės bendrovių "Biovela" pernai gavo 116,427 mln. Eur konsoliduotų pajamų – 7,8% daugiau nei 2016 metais (107,956 mln. Eur).

Primenybe teikiate..

Skoda