Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Reitan Convenience Lithuania, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Reitan Convenience Lithuania

Atsiliepimai apie Reitan Convenience Lithuania, UAB

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Reitan Convenience Lithuania, UAB

Jau kelinta karta perku įkrovimo laidus NARVESEN kioske, savaitei nepraėjus jau baigia normaliai veikti, nemanau kad už nelabai mažus pinigus (man pvz. tie 5 eurai yra pinigai) turėtu buti tokia prasta kokybe. Dabar žinosiu, kad tokiu dalyku ten pirkti neverta.
Kažkoks detektyvas
2021-05-29 20:38:50 IP 28m87875
Kol atsekiau, kam pavaldūs "Lietuvos spaudos" kioskai, užėmė laiko. Rūpėjo sužinoti, kokie nevispročiai įvedė tokią netvarką mieste. Sužinojau... Mano patirtis tokia. Viešuoju transportu naudojuosi retai. Tačiau šiandien kaip tik ir buvo ta išbandymų diena. Kortelėje turėjau 1 bilietą, su kuriuo nuvykau iki MO muziejaus. Tikėjausi kažkur pasipildyti kortelę, bet kur tau. Nuo pat Jogailos g. pradžios iki Pylimo g. pabaigos horizonte nėra nei vieno spaudos kiosko. Teko lapatoti iki pat stoties, kur visame gražume vienoje krūvoje it baravykai pūpso keli spaudos kioskai. Ar šitie Reitanai nors kiek galvoja galva? Galbūt jie tarnauja ne žmonėms, o mistinėms būtybėms? Ką daryti, pvz., senam žmogui, kuris negali įveikti tokius atstumus? Per jūsų malonę nuo vieno kiosko iki kito susidaro kelių km. atstumas, kurį tenka įveikti pėstute.
Anon 2021-05-27 22:43:57
Sveiki!
Norėčiau pranešti apie labai nemalonu įvykį vienoj iš NARVESEN parduotuviu ir papasakoti, kaip nesąžiningai dirba jūsų darbuotojai. 27-05-2021 21:55 Vilniuje, stoties rajone, ten kur sustoja autobusai 12, 16, 54 buvo uždaryta NARVESEN parduotuvė anksciau laiko (ketvirtadieni klientai turi būti aptarnauti iki 22.00) Turiu tam patvirtinančius fotografijos ir norėčiau jums jos atsiųsti. Be to, NARVESEN parduotuvej buvo dar įjungta šviesa, ir darbuotoja laukia kol bus lygiai 22.00 kad be jokių papildomu problemu ir klausimu jai kodel parduotuvė buvo uždaryta anksciau laiko iseiti is parduotuves tarsi ji buvo uždaryta lygiai 22.00. Kai be 5 minučių 22.00 aš stuksenejau jai kad ji atidarytu langus ir galejo mane pagal mano teises aptarnauti kaip savo klientą iki 22.00 ji kažką tyliai pasake ir toliau sėdėjo uždaryta. Aš viską suprantu, bet žmonėms reikia papildyti vilniečio kortele arba greitai kažką nupirkti, o kitur niekur, nes tik NARVESEN stoties rajone “dirba iki 22.00”. Norėčiau, kad ta darbuotoja buvo paremta atsakomybėm ir gauti nuo jūsų atsakymą, kokie veiksmai buvo padaryti, kad tokiu situacijų daugiau nebutu. Dabar aš būtent į ta NARVESEN parduotuvė eisiu dažniau, kad pirkėjo teises apsipirkti iki tam skirto laiko butų realizuotos kaip ir turi būti.
Visų pirma, tai labai jūsų atsiprašome už patirtus nepatogumus. Minėtą dieną prekybos vieta buvo uždaryta ankščiau dėl techninių kliūčių. Darbuotoją užsidarė 21:55, buvo pakabintas informacinis plakatas klientams apie tai, jog dėl techninių kliūčių prekybos vieta nedirba. Regiono vadybininkas apie tai buvo informuotas, darbuotoja leidimą gavo. Parašys pasiaiškinimą.

Su pagarba,
UAB, , Reitan Convenience Lithuania"
Sveiki!
Julija 2021-05-10 18:22:15
Norėčiau sužinoti, ar yra kažkokie standartai, kiek centų gali priimti „Lietuvos Spauda“ kioskų pardavėjai? Mat susidūriau su gan įdomia ir ne itin malonia situacija... Šiandien „LS“ kioske šalia Gelvonų stotelės už el. bilieto papildymą norėjau sumokėti įvairaus nominalo centais, kuriuos iš anksto pasiskaičiavau ir specialiai atidėjau tam reikalui. Suma buvo nedidelė - 3, 90 EUR. Deja, pamačiusi centus, pardavėja (vyresnio amžiaus trumpaplaukė moteris su akiniais) supyko ir pasakė, kad jų nepriims, nes yra kažkoks įstatymas, pagal kurį pardavėjai gali priimti tik iki 40 centų vienetų (?). Kadangi nesu iš tų, kurie lengvai pasiduoda, pradėjau diskutuoti ir prašyti, kad parodytų tą savo cituojamą įstatymą. Šito, žinoma, nesulaukiau, tačiau vėliau ji visgi nusileido. Tačiau kategoriškai pareiškė, kad „tai yra paskutinis kartas, kai ji priima tiek centų“.

Tad ar tikrai yra kažkokie apribojimai dėl to, kiek centų gali priimti Jūsų kioskų pardavėjai? Nes kilo įspūdis, kad pardavėja tiesiog tingėjo atlikti savo darbą. Buvau vienintelė pirkėja, o ji prieš tai buvo užsiėmusi pasiplepėjimu su kažkokia pažįstama...
Laba diena, Julija
Už pirkinius mūsų prekybos vietose galima atsiskaityti bet kokio nominalo LR valiuta (vien centais taip pat).
Labai atsiprašome, kad sulaukėte iš pardavėjos nekokybiško aptarnavimo.
Pardavėja apgailestauja, ir žada, kad daugiau tai nepasikartos.

Reitan Convenience Lithuania

Šiandien 8.15 val. pirkau kioske Parko g. 60, Naujoji Vilnia VVT 30d. bilietą. Pardavėja labai nemandagiai, net chamiškai elgėsi su manim, aiškino man, kad tai yra "projeznoj", o ne 30 d. bilietas, reikalaudavo man keletą kartų kartoti ką aš noriu pirkti. Be to, ta pati pardavėja nuolat uždarinėja kiosko langelį ir ruko, o klientai turi laukti, net jejgu labai skuba. Pagarbiai, Janina.
Erika 2021-04-06 14:29:45
'' Lietuvos spauda'', esančioje Giedraičių stotelėje, dirbanti darbuotoja (nauja, dirba mėnesį) labai nemaloniai bendrauja su klientais. Pastebiu ne pirmą kartą ir pati 3 kartus esu aptarnauta nemandagiai. Darbuotoja pastoviai šneka telefonu, negirdi ką klientas pasako, paskaičiuoja viena, vėliau bando anuliuoti prekę ir vos ne numetus prekes uždaro langelį vos ne prispaudus rankas. Nemandagi, pastoviai išsiblaškiusi. Nemoka su žmonėmis bendrauti visiškai.
Seniau dirbančios tame kioskelyje kolegės visada malonios ir su šypsena.
Nebesinori grįžti. Diena sugadinta.
Laba diena, Erika
Ačiū už pastabas. Nuoširdžiai Jūsų atsiprašome už tokį nemandagų pardavėjos elgesį ir aptarnavimą. Pardavėjai priminta kokie yra mūsų klientų aptarnavimo standartai.

Reitan Convenience Lithuania
Seniau dirbančios tame kioskelyje kolegės visada malonios ir su šypsena.
Nebesinori grįžti. Diena sugadinta.
Kristina 2021-02-04 13:27:23
Aš irgi pasiūlyčiau Kęstučio gatvėj Caffeine išmokyti darbuotoją aptranauti/bendrauti su klientais.
Kristina,
Dėkojame už šį komentarą - pastabą. Labai atsiprašome už nemandagų aptarnavimą.
Indrė 2021-01-29 16:24:05
Siūlyčiau Vilniuje, autobusų stotyje esančiam mažame narvesene pardavėjom išmokti bendrauti su klijentais, kadangi atsiskaičiusi didele kupiūra iš kasininkės sulaukiau štai tokios frazės- "Čia jums b@et ne keitykla". Ačiū :)
Laba diena, Indre
Ačiū jog parašėte mums apie šį nemandagų pardavėjos bendravimą. Visų pirma labai Jūsų atsiprašome. Pardavėjai priminta, kokie yra klientų aptarnavimo standartai.

Karolis 2020-12-01 21:01:43
2020 12 01 apie 11:00 ryte, Vilniaus Mandarino prekybos centre, Narvesen kioske dirbo vaikinas.
Atėjus nusipirkti prekę ir padėjus 100 eurų grynais, pasakė nekeis pinigų. Pasakiau, kad ne keisti atėjau, o prekės pirkti, o jis atsakė, kad neparduos. Dar kartą paklausiau ar Jūs sakote, kad man neparduosite prekės? Atsakė, taip.
Užjaučiu, kad neturite kuo pakeisti įmonei nelojalių darbuotojų, kurie dėl įmonės pelno padaro lygų 0.
Sveiki, Karoli,

Dėkoju už pastabą ir Jūsų laiką, skirtą aprašyti situacijai, kuri leis mums tobulėti.
Situaciją išsiaiškinome, su darbuotojais aptarėme, kad klientus aptarnaujame visus.
Nuoširdžiai atsiprašome dėl patirtų nemalonumų.

Reitan Convenience Lithuania
Sveiki Spaudos kioske 2020 10 31 asanaviciutes 20 vilnius prie rimi, labai nemandagi pardaveja dirbo su zmonem bendrauja ant "tu" kazka paklausi nenoriai atsako. Manau tokiom jau laikas i pensija.
Sveiki kioske 2021 10 31 dirba labai nemandagi moteris, kuri i mane kreipesi "tu" toks jausmas kad mes butume pazystami. Manau tokiom jau laikas eit i pensija jeigu nemoka bendrauti mandagiai su zmonem.
LS vadovas Bartaševičius besiruošdamas rinkimams pasiekė savo asmenines aukštumas - kioskuose pardavinėja Janutienės "Raudoną Dalią", kurioje Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė apibūdinama kaip agentė ir pan. Tai kur žiūri teisingo požiūrio į valstybę ir spauos cenzūruotojas agentas E. Eigirdas? Ir kas galėjo pagalvoti, akd V. Bartaševičius yra Janutienės gerbėjas?
Sveiki.Kioske šalia Kražių stotelės pirkau pyragėlius.Jie buvo blogai iškepti, jautėsi neiškepusi mėsa.Bijosiu dar kartą pirkti.
Prastas aptarnavimas, likus 10 min iki užsidarymo, neaptarnavo su pinigais, fašizmas ar komunizmas nesvarbu, bet visiskas prasčioniškumas gedimino prospekte
Šiandien lankiausi šioje parduotuvėje ir pirkau voką su markutėm. Paprašiau pardavėjos paskolinti ant stalo gulintį tušinį, tai pasakė, kad pas juos tušinukai mokami. Kadangi man tušinukas nereikalingas, o tik norėjau ant voko adresą parašyti, tai atsisakiau ir vėl paprašiau paskolinti. Pardavė vėl primigtinai teigia, kad pas juos tik 45cnt kainuoja. Jau konkrečiai paklausiau ar jūs paskolinsit man tušinį ar reikės eiti kitur ieškoti ir parduotuvės pardavė pasakė, kad ne man neskolins.
Labai nemalonus įvykis, todėl norėjau jį aprašyti viešai, kad būtų kalbama apie paslaugos kokybę, net tik pardavimus.
Įvykis vyko savanorių hiper maxima, Kaunas
Remigijus 2020-06-25 14:50:57
Kazkokia keista ir nemaloni imone. Pirkau buteliuka coca colos ju spaudos kioske, pramogu stoteleje vilniuje. Tai kaina nurodyta 1, 10 o parduoda po 1, 20 ir aiskina kad atseit cia uz buteliuka papildomai reikia susimoketi. Ir aisku cekio neduoda. Panasu, kad ju darbuotoja tiesiog atvirai ir nachaliskai sukciauja. Juk visur buna nurodyta jau galutine kaina, o oas juos matai atseit be buteliuko vertes :-)
Tikrai ne visur nurodyta galutinė kaina, etiketės apačioje dažnai parašyta, kad dar 0, 10€ depozitas. Perskaičius jūsų komentarą iškilo tik vienas klausimas "Jus rimtai dėl 10 centų metotes sukčiavimo kaltinimais?"
Super malonus aptarnavimas Didžiojoje gatvėje 2 Vilniuje prie Prancūzparkio, labai rūpestingas ir mandagus pardavėjas, kuris kaip reta rūpinasi klientų saugumu (karantino metu aptarnauja po vieną, su kaukėmis, rūpinasi kiosko švara), norėtųsi tokio rūpestingumo, atidumo ir kitose vietose esančiuose kioskuose
Sveiki, 2020 04 25 d teko apsipirkt Lietuvos spaudos kioske, adresu Dariaus ir Gireno 9-1 buvau ne labai maloniai nustebintas aptarnavimu. Kasininke padave labai purvina keliu eismo knygute, paklausiau gal galma butu apkeisti i svaria. I savo adresa isgirdau labai daug necenzuriniu russisku keiksmazodziu, ir galu galia buvau pasiustas ant triju raidziu. (Ir nereikia trint komentaru, tegul visi zino kaip malonei aptarnaujat klijentus.)
NARVESENAS biski ziurekit kokias pardavejas renkat gali but stambi ar panasiai bet su normaliais nepasiputusiais veidais
pirkėjas 2019-12-12 17:43:09
Vilniaus autobusų stoties viduje yra dvi "Narvesen" parduotuvės.
Mažesnėje dirba nemandagi pardaveja tamsių plaukų (surišti į uodegą) su akiniais, gal 25-30 metų amžiaus, apkūnoka.
Tai nei labas, nei skanaus. Tep lep, kiša maistą be komentarų, dar su priekaištais, kad nežinai kokie padažai pas ją.
Pas tokią grįžti nesinori visai, gadina netinkamu aptarnavimu uab įvaizdį. Kitose vietose (pvz. Kauno autobusų stotyje ar kitose Vilniaus miesto "Narvesen" parduotuvėse) moteriškės tvarkingai dirba, grubaus elgesio nepasitaikė. Bet ta viena veikėja tai "pagerinta".
Eina namas teko ir stoty man pirkti, net tik prie Seimo tokia Ieva... bet ir ten isviso tragedija viena stora merga, tiksliau ten dvi storos dirba bet trecia kita normali visai maloni nu bet tos dvi tragedjos.... ne tik baisiai atrodo bet ir nemalonios... siurpas krato nuo tokiu pardaveju.....
Laba diena, norejau pasakyti kad turejau labai nemalonu aptarnavima prie Seimo esanciame narvesene, pardaveja ilgai nekreipe i mane demesio nes tvarke prekes o atsisukusi taip piktai pasiziurejo ir pasipitusiu tonu paklause ko noriu, net siurpas nukrate visokiu zmoniu esu macius bet tokios kaip panele Ieva berods toks jos vardas, tai zinokit ar daugiau kojos nekelsiu i jusu tinkla iki siol siurpas nukrato prisiminus jos veida.
Vilniaus Mandarino Narvesenas, vasario 1, apie 15h 10 min, perkant kaitinimo tabako gaminį kasininkė taip ant stalo padėjo prekę, kad aš ją beskubėdama užmirščiau... Ir užmiršau. Prisimenu, išmuštą čekį tuojau pat išmetė, o aš susirinkusi grąžą taip ir išėjau. Bent pašaukt galėjo, kad užmiršau. Grįžau namo, norėjau važiuoti atgal pas tą pardavėją, bet be čekio nieko neįrodysiu. Nieko, sveikinu ją laimėjus 3.40 eu, gale dienos galės išsiimti...
Narvesen prekybos tinklą atstovauja ex generalinio prokuroro K. Pėdnyčios advokatų kontora. Prokuratūra, policija, teismai žino, jog Narvesen darbuotojai sekami vaizdo stebėjimo priemonėmis, nors tarptautiniai teismai seniai pasisakė jog tokie stebėjimai neteisėti. Kuomet Narvesen darbuotoja kelis kartus, dirbančią be aspaugos naktinės pamainos metu užpuolė apsvaigęs klientas - vaizdo įrašai dingo. Teismai, prokuratūra atsisako nagrinėti tokius skundus, policija "pameta" darbuotojų pareiškimus, kliento apsvaigimą patvirtinančius protokolus. Ne paslaptis, jog bendrovė aktyviai dalyvauja kai kuriuose prokuratūros, savivaldybės, MG Baltik koncerno kuruojamuose projektuose. Tuo tikslu naudoja neteisėto stebėjimo metu gautą, sukarpytą, sumontuotą pagal poreikį vaizdo medžiagą. Apie kitokio pobūdžio darbuotojų patirtą "šoko terapiją" Narvesen prekybos tinkle - kitą kartą. Įdomu kiek ilgai Narvesen savininkai leis tyčiotis iš savo vardo šiai galingai teisėsaugos atšakos sistemai
2020-01-06 13:44:30 IP 65fr7a1i
Pirkejas 2020-01-04 11:50:48
Vilniaus Narvesen priesais gedimino pili dirbusi tamsiaplauke mergina turetu but pamokyti etikos ir bendravimo. Sudariusi nezmonisma eile pradejo priindineti prekes. Nors pries priimant stovejo gal 2 zmones kuriuos aptarnaut butu uzeme 2minutes max. Per ta laima pradedama dkaiciuot tas bulkutes sudare eile gal is 6zmoniu. Ir toliau lyg niekur nieko skaiciuoja. Paklausius jos kad Gal galima butu aptarnaut zmones uzsidaryt parduotuve ir prisiimt prekes? Buvk atsauta As turiu priimt prekes stovekit cia nors ir po pusvalandi. Slyksti pardaveja iskart gadinanti nuotaika ir reputacija imones
Apgailestaujame už tokią nemalonią patirtį mūsų parduotuvėje. Jūsų išsakytos pastabos teisingos, pakalbėsime su pardavėja, kad tokia situacija nepasikartotų.
Vilniaus autobusų stoties viduje yra dvi "Narvesen" parduotuvės.
Vilniuje, Prie žalio tilto stoteles Narvesen kiosko darbuotojos labai malonios, esu labai patenkinta aptarnavimu! Uzejus pasiule skanios kavos, ir bileteli, atsisakiau, taciau maloniai paplepejom, rytas grazesnis, aciu!
Noriu padėkoti gerb. Jelenai iš Didžiosios g. Vilniuje įsikūrusio kiosko už malonų aptarnavimą!
Sveiki, labai noriu padėkoti laikraščių kiosko, esančio Panevėžyje Liepų alėja ir Marijonų gatvių sankryžoje, poniai Vandai už malonų aptarnavimą. Kiekvieną rytą eidamos į darbą su kolege užsukame į kioskelį nusipirkti žurnalų, loterijos bilietų ar paprasčiausia pasisveikinti, ji visada su malonu ir dėmesingumu išklauso, pajuokaujame. Darbą pasiekiame geros nuotaikos, o jei dar ką ir laimime ! Todėl linkime poniai Vandai visada likti tokiai jaunatviškai, žaviai ir maloniai, nors kartais klientai ir būna nelabai malonūs. Sėkmės darbe.
Spaudos kioske, esančiame Liepų al. ir Marijonų g. kampe Panevėžyje, darbuotoja maloniai aptarnauja, kompetentinga, geranoriška. Smagu pirkti. Ačiū jai už nuoširdumą.

adresuoju Vilniaus Quadrumo Narversenui:

1. Dingo iš prekybos bandelės su dešrele su super padažiuku. Dėl šių bandelių mes su kolegomis buvom pastovūs klientai. Jas pakeitė picos skonio įdaro bandelės, kurios tikrai nėra mūsų skonio. Būtų šaunu, jeigu vėl paleistumėt į prekybą bandeles su dešrele.

2. Kai dar buvo bandelės su dešrele, buvo ir pardavėja moteris, kuri labai maloni, šypsodavosi, bei su kuria galima buvo pajuokauti. Dabar dirba jauna mergina, kuri arba nepasisveikina, arba tyliai kažka sumurma, + šypsenos nė nematyti.

Reziume: grąžinkite į prekybą bandeles su dešrele - sugrįš ir klientai, ir šypsenos. :)
Technopolio kolektyvas
2019-10-30 13:39:48 IP 2cfq915k

noreciau paprieštarauti Jurgos komentarui. Nuo pat pirmos Narvesen atidarymo dienos Balcikonio g. džiaugiamės turėdami naują prekybos vietą ir šaunią pardavėją, kuri puikiai atlieka savo darbą. Darbuotoja komunikabili ir dalina šaunius patarimus. 10 iš 10.
Antrą dieną iš eilės susiduriu su nesusipratimais jūsų prekybos vietoje esančioje Balčikonio g. Pardavėja užsiplepa su klientais, tenka ilgai laukti norint atsiskaityti. Sako, kad dirba viena, vieną dieną užėjus nenorėjo aptarnauti, nes teigė, kad dabar 15 min. pertrauka. Esu kaimynė ir tikėjausi, kad bus patogu, kai prekybos vieta kieme, bet esu nusivylusi.

keletą kartų pirkau Jūsų naujoje prekybos vietoje Gedimino pr. 44A ir noriu padėkoti ten dirbančioms darbuotojoms už malonų aptarnavimą, kultūringumą ir geranoriškumą. Interjeras sukuria jaukią atmosferą, į kurią norisi sugrįžti.

Jonas Varnas
2019-09-26, ~ 15.30val užėjome desrainių į narvesen kioską esantį adresu savanorių pr.7, Vilnius.
Atleiskit, bet pardavėja švelniai tariant yra bjauri.. Gyvenam netoliese ir labai dažnai ten užsukam, ir kiekvieną kartą dirbant šiai moteriškei išeinam šokiruoti, bet šiandien buvo virš visko. Vos užėjus išgirdo nepatenkintą atodūsį, kai pradėjom rinktis dešraibius matėsi, kad nekantrauja (matyt eilinį kartą isbegt parūkyt, nes labai dažnai užsidaro "parukymams" tiesiai prieš nosį), užėjo užsienete ir kreipėsi pagalbos su žodžiais "ji mane nudės, jei kalbėsiu angliškai, o man reikia pasipildyti vilnietį", kol kalbėjai su ja pardavėja pradėjo klaust dėl padažu desrainiui, pradžią paklausiau ir še tau "aliooo, kokie padažai??". Rimtai? Alio?..
Gamino po bosim kažką ne patenkinta murmedama..
Žodžiu, gaila, kad turit tokiu darbuotojų, nes apart šios yra belenkaip faina moteryte, deja jos vardo neatsimenu, bet ji visiška priešingybė šiai amžinai nepatenkinta darbuotojai.
Neesu mėgėja šitiek rašyt ir apskritai "blogai", bet čia tikrai buvo "nekažką".
Kauno autobusų stotyje, senesniame narveseno taške, išmokinkite gerbiamą pardavėją su akinukais, ir šviesiais plaukais, įvesti į kasą ISIC studento pažymejimo kodą, kavai L dydžio nuolaidos pritaikymui. Dėkui. Geros dienos.
Visada perku bilietėlius ir įvairias smulkmenas kioskelyje Žardininkų g.18A (Klaipėdoje), nes pardavėjos dėmesingos, aptarnauja mikliai, mandagiai ir nesusidaro eilės kaip kitur. Ačiū joms.
Vilniaus oro uoste, atvykimo salės narvesen darbuotojos tiesiog nuostabios! Tenka dažnai skraidyti ir atvykus visada malonu pamatyti paslaugias ir besišypsančias pardavejas! Iš karto pakelia nuotaiką. Ypatingai didelis AČIŪ nuostabiausiom pardavejom Jakaterinai ir Gretai!
Narvesen randatis Laisves pr vilnius prie Karoliniskiu poliklinikos, tai pardaveja yra visiskai nekulturinga ir kiekviena ryta uzejus ji tave pasitinka akimis kaip didziausias priesas, prasai vienos prekes ji paduoda visai kita, pasakai jai o ji dar nepatenkinta jog ne ta preke padave kurios as prasiau, Taip rytas ir sugadintas
Klausimas kur dingo Vilniaus gatveje sausio men dirbusios naktimis labai linksmos merginos, ju aptarnavimas buvo labai malonus ir draugiskas, ko nepasakyciau apie dabar esancius darbuotojus. Liudna..
Gedimino prospekte, Vilniuje. Priešais KFC, 2019 06 12d. 17:30 dirbusi tamsi moteris turėtų būti informuota dėl bendravimo etiketo su klientais..
Tik įėjus į vidų palikau duris atviras, kad išeitų jau iš narvesen einanti moteris ir jau man pardavėja šaukia visų akivaizdoje UŽDARYK DURIS GAL, tuomet jai pasakiau, gerai, išeinanti moteris uždarys. O ji man atgal SAKAU UŽDARYK, MAN ŠOKOLADAI TIRPSTA! Tai nieko nelaukusi ir išėjau palinkėjusi geros dienos.
Na tokio bendravimo nesu verta, todėl jaučiu pareigą informuoti Jus, tikėdamasi ir linkėdama, jog jei nemyli darbo ir klientų - keisk į tau mylimą darbą, nes toks bendravimas neneša nei pelno nei geros vakaro nuotaikos užėjus tiesiog nusipirkti gaivinančio gėrimo...
Sveiki. Tikiuosi administracija pamatys pranesima!
Narvesen prie banduziu RIMI.klaipeda. kiek galima moteris dirbanti su sviesiais plaukais labai nemaloni nesisveikina tuo labiau nekreipia demesio kad yra klientas dar baisiau pasisukus valge sumustini ir ignoravo ziuredama i savo telefona. Pakeliau balsa sakau jus matot kad laukiu ji su sarkazmu atsake "taip matau" ir tai ne pirmas kartas ji dabar bus filmuojama nes tai negali testis. Jei nezinot kas yra klientu aptarnavimaa galiu pamokint. Ir gerbkime savo laika.
Laba diena, šiandiena pirkau papildymą pravaziavimui už 1.43 o man kioskinike imuso 1.32 ir rėkia kad tiek ta daviau kad būčiau pensinke dar suprasčiau, bet aš pati prekybininke ir dar moku skaičiuoti, tai aptarnavo klaipeda naikupes mXima kioskas, prašau tokias kontroliuoti ir kad neapgaudinetu.

Ateities vartai
Adresas: Rožių g. 16, Bartonių k., LT-55310 Jonavos r.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; autokosmetika; higienos reikmenys; kosmetika, parfumerija; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; valymo priemonės.
Tarpininkaujame jau beveik 5 metus! Mes randame geriausias ir naujausias inovacijas ir padedame Jums jas įsigyti už prienamą kainą. Esame tarpininkai ir tarpininkaujame su stambiu inovacijų pardavėju rytuose, todėl Jums galime pasiūlyti ne tik prieinamą kainą ir suderintą pristatymą iki Jūsų durų, bet ir išskirtinį...
ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Langė
Oras vanduo šildymas, langai, durys

Adresas: Laižuvos g. 18, LT-89213 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; gamyba; langai; mažmeninė prekyba; šildymas, įrenginiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Mūsų komanda tiekia ir montuoja šilumos siurblius oras vanduo visoje Lietuvoje bei užsienio šalyse. Įmonė sukaupusi daugiau nei 15 metų darbo patirtį, todėl gali pasiūlyti praktiškų ir optimalių sprendimų Šilumos siurbliai oras – vanduo tai vienas iš efektyviausių ir ekonomiškiausiu modernaus šildymo būdų. Šis...
Araneta
balduturgus.lt

Adresas: Drobės g. 62, LT-45181 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
balduturgus.lt – nauji baldai žemomis kainomis! Mes siūlome platų naujų baldų asortimentą, tinkantį įvairiai namų erdvei ir skoniui, bet svarbiausia – įvairiam biudžetui. Nepriklausomai nuo Jūsų stiliaus ir turimos sąmatos, paverskite savo namus vieta, atspindinčia Jūsų asmenybę! Mūsų asortimentas yra nuolat...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...

Per penkerius metus įkuriamų verslų skaičius išaugo trečdaliu
Per penkerius metus įkuriamų verslų skaičius išaugo trečdaliu 06-19 16:25
Pandemijos iššūkiai nesustabė aktyvumo kurti verslą. Pernai naujų įmonių įkurta daugiau negu ikipandeminiais metais, o skaičiuojant naujų įregistruotų įmonių pokytį per metus, pernai jų įsteigta...
Irano prezidentu išrinktas ultrakonservatyviojo sparno dvasininkas E. Raisi
Irano prezidentu išrinktas ultrakonservatyviojo sparno dvasininkas E. Raisi 06-19 16:25
Irano ultrakonservatyviojo sparno dvasininkas Ebrahimas Raisi buvo išrinktas šalies prezidentu, gavęs 61,95% balsų, rodo šeštadienį šalies vidaus reikalų paskelbti oficialūs rezultatai.
Lietuvos socialdemokratų darbo partijai vadovaus J. Pinskus
Lietuvos socialdemokratų darbo partijai vadovaus J. Pinskus 06-19 15:28
Lietuvos socialdemokratų darbo partijai (LSDDP) nuo šiol vadovaus Seimo narys Jonas Pinskus, pareigose pakeisiantis Gediminą Kirkilą.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 565,59 +2,58%
Goldman Sachs 348,83 -3,50%