Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Reitan Convenience Lithuania, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Reitan Convenience Lithuania

Atsiliepimai apie Reitan Convenience Lithuania, UAB

"Narvesen"

Parašyk savo nuomonę apie Reitan Convenience Lithuania, UAB

Sveiki, 2020 04 25 d teko apsipirkt Lietuvos spaudos kioske, adresu Dariaus ir Gireno 9-1 buvau ne labai maloniai nustebintas aptarnavimu. Kasininke padave labai purvina keliu eismo knygute, paklausiau gal galma butu apkeisti i svaria. I savo adresa isgirdau labai daug necenzuriniu russisku keiksmazodziu, ir galu galia buvau pasiustas ant triju raidziu. (Ir nereikia trint komentaru, tegul visi zino kaip malonei aptarnaujat klijentus.)
NARVESENAS biski ziurekit kokias pardavejas renkat gali but stambi ar panasiai bet su normaliais nepasiputusiais veidais
pirkėjas 2019-12-12 17:43:09
Vilniaus autobusų stoties viduje yra dvi "Narvesen" parduotuvės.
Mažesnėje dirba nemandagi pardaveja tamsių plaukų (surišti į uodegą) su akiniais, gal 25-30 metų amžiaus, apkūnoka.
Tai nei labas, nei skanaus. Tep lep, kiša maistą be komentarų, dar su priekaištais, kad nežinai kokie padažai pas ją.
Pas tokią grįžti nesinori visai, gadina netinkamu aptarnavimu uab įvaizdį. Kitose vietose (pvz. Kauno autobusų stotyje ar kitose Vilniaus miesto "Narvesen" parduotuvėse) moteriškės tvarkingai dirba, grubaus elgesio nepasitaikė. Bet ta viena veikėja tai "pagerinta".
Eina namas teko ir stoty man pirkti, net tik prie Seimo tokia Ieva... bet ir ten isviso tragedija viena stora merga, tiksliau ten dvi storos dirba bet trecia kita normali visai maloni nu bet tos dvi tragedjos.... ne tik baisiai atrodo bet ir nemalonios... siurpas krato nuo tokiu pardaveju.....
Laba diena, norejau pasakyti kad turejau labai nemalonu aptarnavima prie Seimo esanciame narvesene, pardaveja ilgai nekreipe i mane demesio nes tvarke prekes o atsisukusi taip piktai pasiziurejo ir pasipitusiu tonu paklause ko noriu, net siurpas nukrate visokiu zmoniu esu macius bet tokios kaip panele Ieva berods toks jos vardas, tai zinokit ar daugiau kojos nekelsiu i jusu tinkla iki siol siurpas nukrato prisiminus jos veida.
Vilniaus Mandarino Narvesenas, vasario 1, apie 15h 10 min, perkant kaitinimo tabako gaminį kasininkė taip ant stalo padėjo prekę, kad aš ją beskubėdama užmirščiau... Ir užmiršau. Prisimenu, išmuštą čekį tuojau pat išmetė, o aš susirinkusi grąžą taip ir išėjau. Bent pašaukt galėjo, kad užmiršau. Grįžau namo, norėjau važiuoti atgal pas tą pardavėją, bet be čekio nieko neįrodysiu. Nieko, sveikinu ją laimėjus 3.40 eu, gale dienos galės išsiimti...
Narvesen prekybos tinklą atstovauja ex generalinio prokuroro K. Pėdnyčios advokatų kontora. Prokuratūra, policija, teismai žino, jog Narvesen darbuotojai sekami vaizdo stebėjimo priemonėmis, nors tarptautiniai teismai seniai pasisakė jog tokie stebėjimai neteisėti. Kuomet Narvesen darbuotoja kelis kartus, dirbančią be aspaugos naktinės pamainos metu užpuolė apsvaigęs klientas - vaizdo įrašai dingo. Teismai, prokuratūra atsisako nagrinėti tokius skundus, policija "pameta" darbuotojų pareiškimus, kliento apsvaigimą patvirtinančius protokolus. Ne paslaptis, jog bendrovė aktyviai dalyvauja kai kuriuose prokuratūros, savivaldybės, MG Baltik koncerno kuruojamuose projektuose. Tuo tikslu naudoja neteisėto stebėjimo metu gautą, sukarpytą, sumontuotą pagal poreikį vaizdo medžiagą. Apie kitokio pobūdžio darbuotojų patirtą "šoko terapiją" Narvesen prekybos tinkle - kitą kartą. Įdomu kiek ilgai Narvesen savininkai leis tyčiotis iš savo vardo šiai galingai teisėsaugos atšakos sistemai
Reitan Convenience Lithuania
2020-01-06 13:44:30 IP 65fr7a1i
Pirkejas 2020-01-04 11:50:48
Vilniaus Narvesen priesais gedimino pili dirbusi tamsiaplauke mergina turetu but pamokyti etikos ir bendravimo. Sudariusi nezmonisma eile pradejo priindineti prekes. Nors pries priimant stovejo gal 2 zmones kuriuos aptarnaut butu uzeme 2minutes max. Per ta laima pradedama dkaiciuot tas bulkutes sudare eile gal is 6zmoniu. Ir toliau lyg niekur nieko skaiciuoja. Paklausius jos kad Gal galima butu aptarnaut zmones uzsidaryt parduotuve ir prisiimt prekes? Buvk atsauta As turiu priimt prekes stovekit cia nors ir po pusvalandi. Slyksti pardaveja iskart gadinanti nuotaika ir reputacija imones
Apgailestaujame už tokią nemalonią patirtį mūsų parduotuvėje. Jūsų išsakytos pastabos teisingos, pakalbėsime su pardavėja, kad tokia situacija nepasikartotų.
Vilniaus autobusų stoties viduje yra dvi "Narvesen" parduotuvės.
Vilniuje, Prie žalio tilto stoteles Narvesen kiosko darbuotojos labai malonios, esu labai patenkinta aptarnavimu! Uzejus pasiule skanios kavos, ir bileteli, atsisakiau, taciau maloniai paplepejom, rytas grazesnis, aciu!
Noriu padėkoti gerb. Jelenai iš Didžiosios g. Vilniuje įsikūrusio kiosko už malonų aptarnavimą!
Sveiki, labai noriu padėkoti laikraščių kiosko, esančio Panevėžyje Liepų alėja ir Marijonų gatvių sankryžoje, poniai Vandai už malonų aptarnavimą. Kiekvieną rytą eidamos į darbą su kolege užsukame į kioskelį nusipirkti žurnalų, loterijos bilietų ar paprasčiausia pasisveikinti, ji visada su malonu ir dėmesingumu išklauso, pajuokaujame. Darbą pasiekiame geros nuotaikos, o jei dar ką ir laimime ! Todėl linkime poniai Vandai visada likti tokiai jaunatviškai, žaviai ir maloniai, nors kartais klientai ir būna nelabai malonūs. Sėkmės darbe.
Spaudos kioske, esančiame Liepų al. ir Marijonų g. kampe Panevėžyje, darbuotoja maloniai aptarnauja, kompetentinga, geranoriška. Smagu pirkti. Ačiū jai už nuoširdumą.

adresuoju Vilniaus Quadrumo Narversenui:

1. Dingo iš prekybos bandelės su dešrele su super padažiuku. Dėl šių bandelių mes su kolegomis buvom pastovūs klientai. Jas pakeitė picos skonio įdaro bandelės, kurios tikrai nėra mūsų skonio. Būtų šaunu, jeigu vėl paleistumėt į prekybą bandeles su dešrele.

2. Kai dar buvo bandelės su dešrele, buvo ir pardavėja moteris, kuri labai maloni, šypsodavosi, bei su kuria galima buvo pajuokauti. Dabar dirba jauna mergina, kuri arba nepasisveikina, arba tyliai kažka sumurma, + šypsenos nė nematyti.

Reziume: grąžinkite į prekybą bandeles su dešrele - sugrįš ir klientai, ir šypsenos. :)
Technopolio kolektyvas
2019-10-30 13:39:48 IP 2cfq915k

noreciau paprieštarauti Jurgos komentarui. Nuo pat pirmos Narvesen atidarymo dienos Balcikonio g. džiaugiamės turėdami naują prekybos vietą ir šaunią pardavėją, kuri puikiai atlieka savo darbą. Darbuotoja komunikabili ir dalina šaunius patarimus. 10 iš 10.
Antrą dieną iš eilės susiduriu su nesusipratimais jūsų prekybos vietoje esančioje Balčikonio g. Pardavėja užsiplepa su klientais, tenka ilgai laukti norint atsiskaityti. Sako, kad dirba viena, vieną dieną užėjus nenorėjo aptarnauti, nes teigė, kad dabar 15 min. pertrauka. Esu kaimynė ir tikėjausi, kad bus patogu, kai prekybos vieta kieme, bet esu nusivylusi.

keletą kartų pirkau Jūsų naujoje prekybos vietoje Gedimino pr. 44A ir noriu padėkoti ten dirbančioms darbuotojoms už malonų aptarnavimą, kultūringumą ir geranoriškumą. Interjeras sukuria jaukią atmosferą, į kurią norisi sugrįžti.

Jonas Varnas
2019-09-26, ~ 15.30val užėjome desrainių į narvesen kioską esantį adresu savanorių pr.7, Vilnius.
Atleiskit, bet pardavėja švelniai tariant yra bjauri.. Gyvenam netoliese ir labai dažnai ten užsukam, ir kiekvieną kartą dirbant šiai moteriškei išeinam šokiruoti, bet šiandien buvo virš visko. Vos užėjus išgirdo nepatenkintą atodūsį, kai pradėjom rinktis dešraibius matėsi, kad nekantrauja (matyt eilinį kartą isbegt parūkyt, nes labai dažnai užsidaro "parukymams" tiesiai prieš nosį), užėjo užsienete ir kreipėsi pagalbos su žodžiais "ji mane nudės, jei kalbėsiu angliškai, o man reikia pasipildyti vilnietį", kol kalbėjai su ja pardavėja pradėjo klaust dėl padažu desrainiui, pradžią paklausiau ir še tau "aliooo, kokie padažai??". Rimtai? Alio?..
Gamino po bosim kažką ne patenkinta murmedama..
Žodžiu, gaila, kad turit tokiu darbuotojų, nes apart šios yra belenkaip faina moteryte, deja jos vardo neatsimenu, bet ji visiška priešingybė šiai amžinai nepatenkinta darbuotojai.
Neesu mėgėja šitiek rašyt ir apskritai "blogai", bet čia tikrai buvo "nekažką".
Kauno autobusų stotyje, senesniame narveseno taške, išmokinkite gerbiamą pardavėją su akinukais, ir šviesiais plaukais, įvesti į kasą ISIC studento pažymejimo kodą, kavai L dydžio nuolaidos pritaikymui. Dėkui. Geros dienos.
Visada perku bilietėlius ir įvairias smulkmenas kioskelyje Žardininkų g.18A (Klaipėdoje), nes pardavėjos dėmesingos, aptarnauja mikliai, mandagiai ir nesusidaro eilės kaip kitur. Ačiū joms.
Vilniaus oro uoste, atvykimo salės narvesen darbuotojos tiesiog nuostabios! Tenka dažnai skraidyti ir atvykus visada malonu pamatyti paslaugias ir besišypsančias pardavejas! Iš karto pakelia nuotaiką. Ypatingai didelis AČIŪ nuostabiausiom pardavejom Jakaterinai ir Gretai!
Narvesen randatis Laisves pr vilnius prie Karoliniskiu poliklinikos, tai pardaveja yra visiskai nekulturinga ir kiekviena ryta uzejus ji tave pasitinka akimis kaip didziausias priesas, prasai vienos prekes ji paduoda visai kita, pasakai jai o ji dar nepatenkinta jog ne ta preke padave kurios as prasiau, Taip rytas ir sugadintas
Klausimas kur dingo Vilniaus gatveje sausio men dirbusios naktimis labai linksmos merginos, ju aptarnavimas buvo labai malonus ir draugiskas, ko nepasakyciau apie dabar esancius darbuotojus. Liudna..
Gedimino prospekte, Vilniuje. Priešais KFC, 2019 06 12d. 17:30 dirbusi tamsi moteris turėtų būti informuota dėl bendravimo etiketo su klientais..
Tik įėjus į vidų palikau duris atviras, kad išeitų jau iš narvesen einanti moteris ir jau man pardavėja šaukia visų akivaizdoje UŽDARYK DURIS GAL, tuomet jai pasakiau, gerai, išeinanti moteris uždarys. O ji man atgal SAKAU UŽDARYK, MAN ŠOKOLADAI TIRPSTA! Tai nieko nelaukusi ir išėjau palinkėjusi geros dienos.
Na tokio bendravimo nesu verta, todėl jaučiu pareigą informuoti Jus, tikėdamasi ir linkėdama, jog jei nemyli darbo ir klientų - keisk į tau mylimą darbą, nes toks bendravimas neneša nei pelno nei geros vakaro nuotaikos užėjus tiesiog nusipirkti gaivinančio gėrimo...
Sveiki. Tikiuosi administracija pamatys pranesima!
Narvesen prie banduziu RIMI.klaipeda. kiek galima moteris dirbanti su sviesiais plaukais labai nemaloni nesisveikina tuo labiau nekreipia demesio kad yra klientas dar baisiau pasisukus valge sumustini ir ignoravo ziuredama i savo telefona. Pakeliau balsa sakau jus matot kad laukiu ji su sarkazmu atsake "taip matau" ir tai ne pirmas kartas ji dabar bus filmuojama nes tai negali testis. Jei nezinot kas yra klientu aptarnavimaa galiu pamokint. Ir gerbkime savo laika.
Laba diena, šiandiena pirkau papildymą pravaziavimui už 1.43 o man kioskinike imuso 1.32 ir rėkia kad tiek ta daviau kad būčiau pensinke dar suprasčiau, bet aš pati prekybininke ir dar moku skaičiuoti, tai aptarnavo klaipeda naikupes mXima kioskas, prašau tokias kontroliuoti ir kad neapgaudinetu.
Laba diena. Nemalonūs dalykai pas Jus vyksta aptarnaujant klientus. Šiauliuose yra Jūsų kioskas Lyros g. 22A Nr.K 506.
Šiandien gegužės 29d. 08:10 val norėjau susimokėti mokesčius. Kai priėjo mano eilė kiosko darbuotoja čaižiu balsu pasakė,
kad ar nematai. kokia eilė, vėl stok į galą ir aptarnausiu kai neliks eilės. Mane, pensininką, kaip kokį vaikigalį nusiuntė į eilės
galą. Žinote, sovietiniais laikais tokio pažeminimo neteko patirti.Aš nuėjau į kitą vietą susimokėti. Prašom išsiaiškinti šį incidentą. Ateityje nenorėčiau, kad darbuotoja dirbtų.
Labai gaila, 2019.05.02, kad Šiauliuose Vilniaus g.198A, NR.K497 dirbanti darbuotoja nemoka papildyti mokinio pažymėjimo, dabar dar kartelį reikia mokėti 5, 60 eur. moksleiviui, gaunasi per mėnesį 11, 20 eur.
Laba diena, siandien mokejau uz komunalines paslaugas lietuvos spaudos kioske adresu Studentu g 37 Vilnius, kiosko nr. 151.darbuotoja visiskai pasimetus ir pastoviai klausineja kaip cia daryt, negana to jau kelinta karta ji suveda blogai duomenis, taip nutiko ir dabar, buvo blogai suvesti, nors aiskiai pasakiau ka reikia nurodyti, nors to net neprivalau daryt. Gal jau butu pats laikas apmokyt, kad zinotu kaip atlikt savo darba kokybiskai.
Odeta 2019-03-17 12:35:39
Šiandien Vilniaus tarptautiniame oro uoste esančiame Narvesen apie 11:50 pirkau kramtomąją gumą, kuri kainavo 1 eurą, padaviau 100 eurų, bet grąžos gavau tik 90 eurų. Labai skubėjau ir nepatikrinau grąžos iš kart. Pastebėjau tik išėjus., kad trūksta 9 eurų. Būkite atidūs
Norejau padekoti administratorei Astai kuri labai staigiai suregavo i mano nusiskundima ir grazino 9e, aciu uz labai malonu bendravima bei pagalba. :)
Sveiki, kioske "Lietuvos spauda" Dariaus ir Gireno g.9-1, N73, Vilnius dirba pensijinio amziaus pardaveja su trumpa sukuosena ir akiniais.Atejau papildyti el.bileta, maza to kad reikejo laukti kol ji baigs kalbetis telefonu rekdama ant kazko telefonu, po to dar pradejo nemandagiai ir grubiai atsakyneti i mano klausimus.Tai jau ne pirmas kartas, todel ir rasau.Jeigu zmogui nepatinka darbas, nepatinka bendrauti su zmonemis, jis pavargo, tada reikia atsisakyti tokio darbo, arba ji pakeisti.
Sveiki. Esu labai nepatenkinta Naujosio Vilnios Parko g. 60 dirbančią vyresnio amžiaus pardavėją... Paprašius zurnalo maža to, kad nežino kur jo ieškoti, paprašė manęs parodyti. Nupirkus man ta žurnalą kai metė tarsi kiaulė kokia apsipirkineja o ne zmogus... Visada kai ji dirba vis yra kažkokios problemos tai ezio ID negali papildyti tai loterijos bilieto patikrinti... Visada susiraukus, niekada nepasisveikina... Nuo pat ryto kai dėlioja spauda jeigu nepasibeldi i langelį tai niekada pati ir neatidarys, tarsi nemato kad žmonės laukia...tokioms pardavejoms sioje srityje dirbti ne vieta

Šiandien Akropolio Narvesen pirkau sumuštinį kurį reikia pašildyti. Labai nustebino kad jį labai trumpai pašildė. Neveltui ir vidus buvo visiškai nepašilęs.Net nebesinorėjo valgyti tokio.
Siandien 11:28 pildziau el bilieta 5*0, 58 € autobuse man rode, kad nera bileteliu. Autobuse gavau pirti biletelius 1€. Patyriau zala uz 3, 78€ nuejus y kioska pardaveja pasake ne mano problemos ir jus blogai nuskanavote kortele. Noriu kad grazintumete zala.
Kodėl Tauragėje uždarote paskutinį spaudos kioską? Mano manymu esate labai žemos kultūros prekeiviai, kurie meldžiasi tik pinigui. O gal čia vikingų užsakymas, kad Lietuvos provincijoje liktų ko mažiau Lietuviškos Kalbos? Gėdinga jūsų veikla.
laba,
labai pageidautume, kad būtų Narvesen uždaras kioskelis galbūt kokiame pastate ir Vilniaus Antakalnyje. Čia jo labai trūksta : (
yr berods tik poliklinikoj ar dar kažkur pas studentus gal ?
Mums tikrai būtų smagu, jei turėtume jus pas save :)

pagarbiai, laukiame ateinant pas mus antakalniečius į Vilniaus miestą
Gabrielė 2018-09-03 20:51:08
Karoliniškėse spaudos kioskas, kurio darbo laikas yra iki 21. Jau 20.40 uždarytas. Labai nervuoja tokios situacijos kai skubi, kad suspėti, o atėjus pamatai, kad darbuotojos savivaliauja ir užsidaro ankščiau.
Narvesen vadovai labai bendradarbiauja su policija. Pastaruoju metu Vilniaus policija skubiai vyksta į Narvesenus, jei gauna kliento iškvietimą, jog klientas nepatenkintas Narvesen pardavėja (pvz. klientas skundžiasi policijai nepagarbiu pardavėjos balso tonu), todėl dėl anksčiau uždaryto Narveseno manau taip pat galima kreiptis į policją. Nepagalvokite kad reikia kokių nors įrodymų. Nereikia, tiesiog policija labai lojali Narvesen klientams
UAB "Reitan Convenience Lithuania"
2018-10-16 13:48:19 IP 2eehilnl

Gavome Jūsų informaciją, susisieksime nurodytais kontaktais.

UAB "Reitan Convenience Lithuania"
Evelina 2018-10-11 07:35:21
Labas rytas, kodel Narvesen esanti vingio g. 6, Klaipėda viena diena dirba kita diena nedirba? Tai uzdekite koki perspejima, kad nedirbs ta diena. O darbo laiko isvis nematyti!
Evelina, greičiausiai taip yra todėl, kad bendrovė neturi darbuotojų. Ir tai daug ką pasako
Šios įmonės darbuotojus melagingais skundais terorizuoja su Lietuvos Respublikos simbolika socialiniuose tinkluose nepagarbiai besielgiantys asmenys, tokie kaip D. R. partnerė Amelija. Pridedama foto iš socialinių tinklų, kur Reitan Convenience melagingų skundų pranešėja Amelija nepagarbiai elgiasi Lietuvos Respublikos simbolikos atžvilgiu. Įmonė savo facebook tinklalapyje parodydama, kaip ji gali susidoroti su bet kuriuo savo darbuotoju galėtų pasieškoti Lietuvos Respublikos simbolikos neniekinančių melagingų skundų pranešėjų
Sveiki, mane labai nustebino kaip gali užsidaryti tokia vieta kaip Lietuvos spauda, ir dar su tokiais maloniais pardavėjais. Kadangi gyvenu Tauragėje, kioskelis yra išsigelbėjimas, kai skubi į darbą, ir ten dirbanti ponia yra labai maloni, kadangi žinau daugelį jūsų pardavėjų, nes mėgstu bendrauti, kiek pamenu, jos vardas yra Lina - visada aptarnauja kaip priklauso, pasiūlo naujų prekių. Pastebėjau, kad puikiai atsirenkate pardavėjus, taip ir toliau
Džiaugiuosi jūsų darbuotoja Rita iš Radviliškio. Visada su šypsena, greitai ir mandagiai aptarnauja. Malonu apsipirkti ir gauti visą reikiamą informaciją. Ačiū
Norėjau pasiteirauti, koks Narvesen darbo laikas Kauno autobusu stotyje? Nes atvaziavusi 11:00 pralaukiau iki 11:40 ir vistiek uzdarytas
Ka tik apsipirkau Šiaulių akropolio Narvesen. Pas Laurą. Labai maloni pardavėja, profesionalus aptarnavimas, maloni ir su šypsena mergina. Situacija buvo, kad stovėjau eilėje ir užlindo nemalonus vyras priekį manęs, pardavėja maloniai paprašė užlindusio užleisti eilę anksčiau laukusiems. Kadangi apsiperku dažnai, mergina visada neįkyriai ir su šypsena pasiūlo įvairiausių smulkmenų su akcijom.
Pirkau loterijos bileta nutriniau laimejau norejau laimejima atsiimti man tik atsake jusu bileto neskanuoja, o nors uztrukau 2 min max nutrinti, paklausiau pardavejos kodel neskanuoja ji man atsake tik nzn, paklausiau kodel tada pardavinejat jai poto neina atsiimti laimejimo, kam prekiaujat (zalgerio loto" auksinis lietus" kaina 3 eu)
Sveiki, šiandien pirkau ledus Narvesen parduotuvėje Gedimino - 9. Labai sugadino nuotaiką nežmogiškai įkirus aptarnavimas. Pati dirbu prekyboje ir stengiuosi siūlyti tai, ką reikia parduoti bet ne iki tokio lygio...Visada buvau patenkinta šio tinklo aptarnavimu ir priimdavau kaip norma, kad pardavėjos siūlo įsigyti daugiau. Visada labai kultūringai bendraudavom. Bet šį kartą, kai pirkau ledus, pardavėja pasiūlė pirkti du vienetus nes kitas bus pigiau. Mandagiai padėkojau ir atsisakiau. Tada pradėjo aiškinti ant kiek man tai pigiai gausis..Tada humoro forma pasakiau, kad neimčiau net už dyką, nes suvalgyti dvejų tikrai nepajėgsiu, o davežti iki namų nėra šansų nes ištirps. Ir tai dar neviskas...Kai jau atsiskaitinėjau, pasakė man žiūrėdama akiplėšiškai į akis, kad vis dėlto galėčiau ir nusipirkti....Žiauriai nemalonių vibracijų žmogus, žiauriai sugadino nuotaiką..Ji mane vertė pirkti, o ne siūlė...Neilgais, tamsiais plaukais pardavėja, virš 40, rudom akim nachališkom..Daugiau niekada neužeisiu, kai ji dirbs...
Stoty sodu g. 24D-1 virš kibinu kaba akcija 2 kibinai + gėrimas kainuoja 2.40 €. O kasininkė sako 3.20€. Kaip tai suprasti?

ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dujos, dujų įranga; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...

"Sodra" iš rezervo jau išleido 114 mln. Eur
"Sodra" iš rezervo jau išleido 114 mln. Eur 05-29 11:44
Vyriausybei šią savaitę leidus naudoti "Sodros" 2018-2019 m. sukauptą 605 mln. Eur rezervą, preliminariais duomenimis, iki penktadienio jau išleista 114 mln. Eur, pranešė "Sodros" direktorė Julita...
Pranešta apie 6 naujai užsikrėtusius koronavirusu Lietuvoje
Pranešta apie 6 naujai užsikrėtusius koronavirusu Lietuvoje 05-29 10:41
Lietuvoje ketvirtadienį patvirtinti 6 nauji koronaviruso atvejai, iš viso COVID-19 nustatytas 1.662 asmenims, informuoja Sveikatos apsaugos ministerija (SAM).
Transporto, apgyvendinimo ir paslaugų įmonių pajamos mažėjo 0,4%
Transporto, apgyvendinimo ir paslaugų įmonių pajamos mažėjo 0,4% 05-29 10:38
Lietuvos transporto, apgyvendinimo ir paslaugų įmonės pirmąjį šių metų ketvirtį gavo 6,2 mlrd. Eur pardavimo pajamų neįskaičiuojant PVM – 0,4% mažiau (pašalinus sezono ir darbo dienų skaičiaus...

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Moody's 264,79 +2,32%
Hewlett-Packard 15,01 -12,32%