Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Reikia dalių, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Reikia dalių

Atsiliepimai apie Reikia dalių, UAB

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Reikia dalių, UAB

nesamone visiska, turi ale sandelyje prekes, reikia dvi savaites laukt, siuntos numeriu nezino, nieko nezino, kazkokia s*******o kontora
Niekada nepirkite, neimanoma susisneketi, melagiai, neisrasineja saskaitu, negrazina pinigu uz grazintas prekes.
Algis 2020-09-01 13:10:33
Ta pati bybienė. Preke uzsakyta, pinigai sumoketi. Nesulaukiau prekes- uzpildziau forma kad atsauktu uzsakyma. Dabar nei prekes nei pinigu. Aiskina kad grazins pinigus tik tada kai grys preke is kurjeriu tipo issiunte...
Praejus 2 savaitem ir po pagrasinimo vartotoju teisem pinigai akimirksniu atsidure saskaitoje. Jie ten tik du darbuotojai toje parduotuveje vilniuje tad jei ka galima uzsukt i svecius ir galbut greiciau grazintu pinigus
Pirkau detalęs viskas ok, viena detalė neatitiko užpildziau internetine pareiška, išsiunčiau detalę atgal. Bet jau kaip 3 savaitęs niekas nieko. Nuvylė jie.
Visada pataria kokius gamintojus geriau pasirinkti. Labai mandagus aptarnavimas ir kaip visada greitas pristatymas. Jau antri metai perku sioje parduotuveje ir visiem rekomenduoju.
Kažkokia a******u kontora pinigai sumokėti prekės nėra, paklausus kur preke gavau atsakymą jog isisuta bet jau antras mėnuo eina o prekės nėra paklausus kur prekę neatraso nors siunciant kurjerių turi matyti kodą siuntimo ir jie turėtų būti suinteresuoti kur mano prekė, nesakyciau jai nebuvau dirbęs su elektroninėmis parduotuvėmis, žodžiu nepatariu pirkti ten nes liksit ir muse kande.
Žygimantas 2020-05-05 20:33:16
Uzsisakiau prekės, atsiuntė ne tas, liepė užpildyti grąžinimo formą. Užpildžius jokių veiksmų. Kreipsiuosi į vartotojų teises. Nerekomenduoju, geriau sumokėkit brangiau, bet nors gausite prekę. Tausokite savo laiką ir pinigus, neatsakingas poziūris į klientą.
Sveiki, visų pirmą Jūs užsisakėte ne tas prekes kurių Jums reikia, o ne mes atsiuntėme ne tas. Mes matome, kad prekių kodai sutampa su kodais užsakyme. Jei pas Jūs neatvažiavo kurjeris paimti grąžinimo praneškite mums mes išsiųsime jį pakartotinai. Mes nesekame ar kurjeris paėmė iš Jūsų grąžinimą ar ne.
Pirmadieni užsakiau, ketvirtadieni jau pasikeičiau detalę. Pakonsultavo telefonu, patikrino pagal kėbulo numerį prieš užsakant. Rekomenduoju 5/5
Užsisakiau detales sunkvežimiui, apsidžiaugiau, kad karantino metu optimalus kainos ir pristatymo laiko santykis. Prieš užsakydamas dar pasiskambinęs pasitikslinau ar tikrai bus pristatyta per tris dienas, tai patikino, kad turėtų, bet neatmetė galimybės, kad gali pora dienų vėluoti. Man iš principo sąlygos tiko, užsakiau ir ramiai laukiau. Praėjus savaitei, vis negavau, prisijungęs pažiūrėjau, užsakymas vykdomas. Na galvoju, dar palauksiu kelias dienas ir jei negausiu, pradėsiu ieškoti. Po trijų dienų prisijungęs pamačiau, kad užsakymas atšauktas. Be jokių paaiškinimų. Skambinu aiškintis, tai nieko nežino, užsirašė užsakymo numerį, tel. pažadėjo išsiaiškinti ir kitą dieną informuoti Užsakymo atšaukimo priežastį. Praėjo dar 10 dienų. Jokios informacijos negavau. Gerai, kad kaip nujausdamas pasirinkau atsiskaitymą grįnais pristatymo metu, todėl finansinių nuostolių neapturėjau. Gaila tik sugaišto laiko pasirinkus šitą nevykėlių kompaniją. Reikiamas detales užsakiau iš kitos firmos, tai penktadienį užsakęs pirmadienį jau turėjau... Žodžiu būkit atsargūs! Aš tik per vėlai pamačiau, bet neigiamas atsiliepimas apie šią įmonę ne vienas
Perku jau ne pirmus metus ir visada viskas puiku. Jokių problemu.
Užsakiau detalę, laukiau savaitę jokios dalies nesulaukiau, paskambinau atsakė jog dalies neturi ir pinigus gražins. Jau mėnesis pinigų negražina. Tai va žmones žinokit kad jei kas, parodo ragus šita kontora.
UAB Reikia dalių
2020-01-06 13:59:37 IP 2ivro8s2
Vilius 2020-01-06 13:50:26
Kodėl meluojate? Kai Jūsų konsultantas atšaukė užsakymą jis vis dar nebuvo patvirtintas. Po atšaukimo gal dvi valandos praėjo ir tik tada patvirtinot ir išsiuntėt.
Gal įvyko tam tikras nesusikalbėjimas tarp mūsų. Jums rodė, kad siunta nepatvirtinta, bet mūsų sistemoje
ji jau buvo patvirtinta, supakuota ir sudėta su kitom siuntom. Todėl jį ir buvo išsiųsta. Siunta sugrąžinta, pinigai jums grąžinti.
UAB Reikia dalių 2020-01-06 12:51:52
Užsakymas buvo atšauktas kai prekė jau buvo išsiųsta jums. Tam, kad gražinti pinigus mes privalome pirma susigrąžinti prekes iš kurjerių. Jums apie tai buvo pranešta. Jums pinigai yra grąžinti.
UAB Reikia dalių
2020-01-06 12:51:52 IP 2ivro8s2
Vilius 2020-01-05 20:36:33
Kada grąžinsite mano pinigus? Užsakymas, dėl jūsų organizacijos neveiksnumo, atšauktas prieš daugiau nei savaitę. Pinigai vis dar nėra grąžinti.

Autoaibė
Automobilių dalys internetu

Adresas: Minijos g. 169D, LT-94287 Klaipėda.
Veiklos sritys: automobilių dalys; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; įrankiai; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Autoaibė, UAB prekiauja automobilių dalimis, akumuliatoriais, alyvom ir tepalais, autochemija, automobilių priežiūros priemonėmis, aksesuarais ir t.t. Šiuo metu mūsų asortimente per 25'000 prekių iš daugiau nei 100 užsienio bei Lietuvos tiekėjų. Didžiąją siūlomo asortimento dalį importuojame tiesiogiai iš gamintojų...
Martonas
Adresas: Kalvarijų g. 53, LT-09317 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
UAB “Martonas” remontuoja automobilius po autoįvykių bei atlieka su draudimu nesusijusius važiuoklės ir/ar agregatų remonto darbus, techninį aptarnavimą, kompiuterinę automobilio valdymo sistemų diagnostiką. UAB “Martonas” teikiamos paslaugos Vilniuje: Automobilių kompiuterinė diagnostika: Variklio diagnostika;...
A3 Baltic
Automobilių dalys internetu

Adresas: A. Vivulskio g. 7-101, LT-03162 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių dalys; akumuliatoriai; autokosmetika; autoservisai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; įrankiai; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
UAB „A3 Baltic“ yra jauna sparčiai besivystanti prekybos įmonė, kuri specializuojasi atsarginių dalių, variklinių ir pavarų alyvų bei OE ir OEM priedų automobiliams ir sunkvežimiams platinimu. Esame originalių atsarginių dalių tiekėjai iš pirmaujančių pasaulio gamintojų. Kiekvieną mėnesį mes siunčiame dalis daugiau...
EVA King
Oficialus Thermo King atstovas Lietuvoje

Adresas: Kirtimų g. 2, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių šaldymo įranga; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sertifikavimo paslaugos; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB EVA King jau 20 metų! UAB EVA King nuo 1997m. vieninteli­s oficialus šaldymo įrangos “Thermo King” gamintojo atstovas ir autorizuotas servisas Lietuvoje. Įmonė specializuojasi komercinio transporto, sunkvežimių ir puspriekabių šaldymo įrengimų bei izotermų gamybos ir remonto srityje. Turi padalinius Vilniuje...
IK BALTIK LTD
Srotas24

Adresas: Šiltnamių g. 28, LT-04131 Vilnius.
Veiklos sritys: autosąvartynai, naudotos dalys; automobilių dalys; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai.
Srotas24.lt – tai itin paprastas ir greitas būdas rasti Jums reikiamą automobilio dalį internetu. Viena didžiausių parduotuvių, įsikūrusių dar 2015 metais, prekiauja naujomis ir senomis automobilio dalimis internete. Srotas24.lt bazuojasi Ukrainoje ir Baltijos šalyse, o savo produkciją gali pristatyti į visas...

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
Rumunijoje atrastos 2017-aisias Londone pagrobtos itin vertingos knygos
Rumunijoje atrastos 2017-aisias Londone pagrobtos itin vertingos knygos 09-19 18:21
Rumunijoje policija atrado apie 200 retų ir vertingų knygų, pavogtų per sudėtingą sandėlio apiplėšimą Londone 2017-aisias, pranešė Europos teisinio bendradarbiavimo institucija "Eurojust".
Turto bankas aukcione pardavinės Belmonto žirgyną sostinėje
Turto bankas aukcione pardavinės Belmonto žirgyną sostinėje 09-19 16:56
Valstybės valdomas Turto bankas spalį aukcione už 1,97 mln. Eur pradinę kainą aukcione pardavinės Belmonto žirgyną sostinėje.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?