Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Regitra, VĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Regitra

Atsiliepimai apie Regitra, VĮ

Čia kelio pradžia!
SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Regitra, VĮ

Noriu pasidalinti savo patirtimi apie praktikos vairavimo egzaminą Vilniuje. Prieš kelias dienas jį išlaikiau. Visi komentatoriai tokiais atvejais rašo mielas žinutes. Aišku, aš patenkinta, bet tik ne egzaminų eiga. Su džiaugsmu nepraeina liudnos patirties emocijos. Laikiau 3 kartus. Neatskleisiu egzaminuotojų vardo ir lyties. Tikslas, jeigu aš teisi, jiems padaryti išvadas, pasitaisyti. Pirmo egzamino metu protokole kaip kritine klaida buvo įrašyta tai, ko apskritai nebuvo - dviem ratais užvažiuota ant šaligatvio. Taip, parkavimas nebuvo geras, bet nebuvo, nei užvažiavimo, tuo labiau jokio šaligatvio....Gerai tai, kad po to išmokau neblogai parkuotis. Nerašysiu jau apie registracijos laiką. Gerai tai, kad nuolat mokiausi toliau ir po vasaros, laikiau.....rudenį. Kitas egzaminuotojas...Vėlavo, teko net klausti, ar manes nepamiršo - registratorius vyras suirzo. Pagaliau atėjo vertintoja (s), kuris, man laukiant, vaikščiojo iš kabineto į kabinetą su puodeliu. Irgi svarbu -ilsėjosi. Pradžia nebloga - prisistatė, sulaukiau palakymo žodių. Padariau klaidą. Formaliai ji kritinė. Sutinku, blogai -greitėjau ant ribos ištisinės linijos. Klaidą supratau, tačiau nuo šio momento egzaminuotoja (s) pasidarė gyvesnis, laimingesnis... buvo ne tik pikta ant saves, bet ir labai nejauku dėl pagerėjusios vertintojo nuotaikos dėl tavo nesekmės, apie ką jam (jai) pasakiau. Ir vėl mokymai ir ilgas laukimas. Taip atėjo žiema.... Ir ką? vėl tas pats egzaminuotoja (s). Vakaras, jau tamsoka, kaukė- akiniai rasoja, apią ką pasakiau - reakcijos nulis. Šį kartą egzaminuotojo (s) nuotaika jau kita. Jau nebuvo to "mielo" prisistatymo, palaikymo žodžių ir pan. Susiėmiau. Dėl nurodytų aplinkybių važiavimas buvo labai sunkus, nemalonus. Prasidėjo gana ilgas ir nesklandus egzamino pristatymas... Ir galiausiai - rezultatas, kurį paprašiau net pakartoti. Egzaminas procedūriškai buvo nemalonus. Jis niekaip neprimena Regitros klipų. Teko daug laikyti įvairių egzaminų, turėti kitų vertinimo procedūrų, tačiau ši patirtis su gana jaunu egzaminuotoju (a) buvo liudniausia. Gal procedūrų reikia mokytis?????Turiu ir "Ačiū". Nors bendravimas su registratore ir buvo trumpiausias, bet jų buvo ne vienas ir jie buvo labai malonūs. Dar dėl juoko...pirmo egzamino metu norėjau pasinaudoti Regitros Tualetu, bet teko persigalvoti, nes ten nebuvo elektros. Kavinėje paėmiau kavos, bet tualetu neleido pasinaudoti...Atvažiavus į egzaminą iš kito miesto, tai jau problemėlė....
jei kazkam reikia pagalbos surandant vieta pravaziavimams regitros sistemoje rasykit zinute telefonu.
rezultatu nenusivilsite. +37067460280 - Domas
Arnas 2021-11-06 18:34:51
Kodėl kaip asilas klaidini žmogų, jei normaliai negali atsakyt - nerašyk nieko.
Apsiverk durneli.
Nusipirkau automatine greiciu deze turincia transporto priemone, pagal visus reikalavimus, TURIU INVALIDUMO PAZYMEJIMA.ir NEIGALIUJU ASMENU AUTOMOBILIU STATYMO KORTELE...IR....PRIVALAU... moketi + TARSOS MOKESTI ???, kuris yra.. 210, 42 Euro., kaip raso savo spendime Gerb..E. Kvyklys. Tai yra didesne kaina nei puse mano Ford-Mondeo kainos??? Mat VYRIAUSYBE nera nustaciusi kainos nuo 2021 metu. Manau issiaiskinsite vietoje... ir man nereikes trukdyti VYRIAUSYBES, , , , , ,
Sveiki, registru centre padarytas igaliojimas naudotis mano vardu regitroje.Nuvykus draugei su igaliojimu uzsideti mano vardu priklausomu numeriu jai pasakyta jog jiem neidomu ir nieko jie neduos nes suklastota ar gal negalioja?? Tai uz ka mokame pingigus del igalioji jog galetu pasiimti auto numerius?
Niekur nemačiau, kad užsiregistravus iš anksto ir pavėlavus 4 minutes rezervacija nebegalioja. Bent būtų padori stovėjimo aikštelė, jei jau tokie aukšti punktulumo standartai. Kol toje duobių vietoje vadinamoje parkingu randi kur sustoti, ne tik keturias minutes, bet ir pusvalandį sugaiši. Žiauria nepatogiai klientui, orientuti tik į savo patogumą.
Zmones jei turit galimybe nevaziuokit i Kaisiadoriu regitra, kadangi ten viena boba dirba jau N metu ir su zmonemis pastoviai bebdrauja su perkreiptu snukiu ko neaklausi tai visi atsakymai grubus neaiskus ir nerislus, toks vaizdas, kad zmogus atejes registruoti pirma karta gyvenime automobili turi viska zinoti ir pats daryti. Papraso dokumento paduodi automobilio sako, o ka nezinot kad asmens reikia pradziai paduoti? Nu kosmosas bl bl sedi 20 metu kazkokia sena šliurė ir dar issipisineja.
Rytis 2021-08-20 16:55:08
Ne deja negalite turite perlaikyti su automatine dėže.
Kodėl kaip asilas klaidini žmogų, jei normaliai negali atsakyt - nerašyk nieko.
Regitroje registruojantys praktikos egzaminui neturi kompetencijos, nežino kokių dokumentų užsienio piliečiui reikia. Klausiant telefonu ar raštu, pateikiama skirtinga info arba išsisukama nuo atsakymų pvz. iš susirašinėjimo, citata "Dėl pateikiamų dokumentų tinkamumo ir įvertinimo prašome kreiptis į Regitros egzaminų padalinį. Galutinį sprendimą dėl dokumentų tinkamumo priima specialistas padalinyje." Kas nors ką nors žino ar priklausys nuo darbuotojo nuotaikos padalinyje?
Per 90 minučių į tapatumo sutikrinimo aikštelę įvažiuoja 4 automobiliai. Čia normalu? Jūsų kiek ten dirba ???
Žilvinas Petrauskas
2021-10-15 20:29:14 IP svsrggj
Visi gasdina kad sunku išlaikyti vairuotojo pažymėjimą, regitroje per egzaminus prie smulkmenų kabinėjasi. Nesuprantu ar man toks šaunus egzaminatorius papuolė ar visi tokie, bet tikrai žmogus išmano savo darbą. Bendravimo tonas lb ramus, nekėlė nei streso nei baimės. Kaip tik lyg ir pasitikėjimas savimi didesnis atsirado. Iš pirmo karto viską išlaikiau, nors tikrai netikėjau. Žodžiu labai noriu padėkoti už profesionalumą Evaldui iš Marijampolės regitros, puikus egzaminatorius.
Kauno Raudondvario pl. padalinys kaip visada, žmonės laukia, tuo tarpu 4-5 darbo vietos nepriima žmonių. Darykit ką nors ir nustokite tyčiotis.
Esu nepatenkinta regitros darbu varėnoj nuo ryto 8 laukiu kada bus galima priregistruoti priekaba ateina registruoti žmonės internetu juos prijima o mes visi 10 žmoniu šalame lauke nes i vidų neleidžia o užsiregistruoti laisvu vietų nėra reikia laukti mėnesi tai kokia tvarka
Bent jau Vilniuje tai galėtumėt 100 kokių nors ukrainiečių ir baltarusių instruktorių priimt, jei lietuvoj nėra kam dirbt. Eilės nežmoniškos.
Kreipiuosi į visus verkenčius dėl eilių. Jūs patys esate kalti. Kiekvieną mėnesį yra renkamos peticijos su pasiūlymais restrukturizuoti šitą maišą su šūdu, tačiau visi žiūri tik savęs, dėl to niekaip nesugebama susitarti.
Nuoširdžiai noriu padėkoti egzaminuotojai p. Ginai Malinauskienei, iš pradžių mane nuteikė pozityviai, labai maloni egzaminuotoja. Sveikatos jums.
Siandien laikiau teorijos egzamina vilniui Lentvario g., prasidejo egzaminas 20min anksciau, viso egzamino metu instruktorius ieskojo kedes, pasikviete kolega kartu kedes ieskoti, tranke garsiai durim. Tai blasko.
Pries pora dienu laikiau A2 kat. egzamina. Egzaminuotojas sake, kad egzamino neislaikiau nes neuzsidariau salmo stikliuko kai stovejom kamstyje tik isvaziavus is regitros, o uzsidariau tik tada kai tik ivaziavom i greitkeli ir jis man pasake nusileist salmo stikliuka, nors vienu ar kitu atveju as ji buciau nusileidus kadangi puste vejas ir tik spejau isigreitet. Uzskaite kaip kritine klaida - netinkamai pasirenka arba naudoja motociklininkui reikalinga apranga. Viskas kita buvo be klaidu.
Paulius Paškevičius
2021-09-28 13:19:28 IP 5f4sootr
Regitra priverte anksciau laiko pasikeisti vairuotojo pazymejima, nes medicinine pazyma nurode, kad galiu vairuoti ir A kategorijos transporto priemones, ko nebuvo nurodyta esamame vairuotojo pazymejime. Man to net nereikia, pageidavau nekeisti detaliu ir palikti kaip yra - mano paties problema, kad sutinku netureti iraso apie papildomas kategorijas, ir butu buve galima tai irasyti, kai butu keiciamas pazymejimas del galiojimo pabaigos. Cia yra pinigavimosi schema, nes sekanti pazymejima turesiu keistis metais anksciau. Beje, man tereikejo teises vairuoti sugrazinimo, kuris buvo atimtas del sveikatos problemu. Tokia paslauga turite teikti internetu, nes tai tera ‘varneles’ nuemimas/uzdejimas sistemoje, taciau buvau pareikalautas atvykti i padalini.
Pasakysiu trumpai,
didzioji dalis jaunu idarbintu, isivaizduoja kad valdo viska tuo metu kai yra egzaminuotojai. Ne tai kad pabendrauti su zmogum kuris laiko egzamina, siaip tokia itampele nuimtu ir graziai paaiskintu pratimus, jie tiesiog issipisineja. Sneka palei burna ir nieko nei girdi nei supranti, o dar kai paprastai karto paraso klaida. Dar bando sukurti situacija kur zmogus pasimestu ir padarytu kritine klaida ir tiesiog sugadintu visiska nora issilaikyt teises. O to pasekmes, vazineja zmones be teisiu ir dar daugiau problemu sukelia eisme. Nezinau iki kur ritasi sitas mentalitetas, bet sekmes toliau vergaut uz tas kapeikas ir savo pykti lieti ant zmoniu kurie tiesiog nori ramiai ir tvarkingai vazinet mieste. Sekmes vergaut uz tas kapeikas kurias jiems moka
blogas registro tinklapis nera aiškios pastraipos del nuotraukos
tokius pinigus sumokam bendravimas labai prastas
idedu savo nuotrauka kad prisimintume patobulinti tinklapi informacija
tokie darbuotojai buki dirba, o gal ir nedirba tik palaiko risi su mumis.
reikia direktorius pakeisti ir pavaduojančius
reikia permaunu
vairuotoju trukumas
masinos perregistruoti eiles
Almis 2021-09-03 17:56:15
geda pamineti kad laikau 6 karta vairavima
matau cia verkslentoja kuris niekaip negauna vietos, tai galiu pasakyti kad visus tuos kartus gavau kas 10 dienu apytiksliai po vieta vilniaus mieste. aisku su liudesiu galiu pasakyti jog niekaip neislaikau bet cia jau mano problemos. pamastyk logiskai vienu metu jungiasi visa lietuva i regitra ir ieskosi sau vietos. vienas speja kitas nespeja ir panasiai
o siaip sekmes verkslent
Kokiomis valandomis jus randate laisvu vietu regitroje praktika laikyti?
Karen 2021-08-29 11:16:50
Eilės į vairavimo egzaminą - 3 mėnesiai. Čia jums normalu?
Vilniuje čia ne normalu o siekemybė
Jei praktikos egzamino metu privažiuoji ženklą 50, nors prieš tai buvo 70, tai ką daryti? Kirsti ant stabdžių sukeliant avarinę situaciją, kad momentaliai būtų pasiektas leidžiamas greitis? Pagal jus panašu, kad taip, nes švelnus stabdymas netinka - jei užfiksuotas greitis 65 - viskas, kritinė. Galit gal paaiškint?
Kodel perlaikant teises rodo vietas tik uz 1, 5 men? Kas cia per nesamone? Daunu kontora
Labai prastas aptarnavimas.Tokios moterėlės arogantiškos ir nemandagios...du kartus einu, ir vis tas pats...
Labai džiaugiuos už egzaminuotoją Kiaunę, tokio profesionališkumo su nei vienu nemačiau. Žmogus iš didžiosios "Ž"
geda pamineti kad laikau 6 karta vairavima
o siaip sekmes verkslent
Sutvarkykit svetainės apsauga, neįmanoma gauti vietos anksčiau, nes programuotojai susikūrę botus per mažiau nei sekundę susiima visas vietas sau ir poto pardavinėja verslininkai.
Labai prastas aptarnavimas telefonu tiek gyvai! Viena prasčiausių įmonių Lietuvoje.
Čia yra didžiausia tragediją! Atvažiuot regostruot tr.priemoės, nuo 11h dienos, per 4h priemė tik 6 tr.priemones, čia yra absurdas, mes turime visą savo dieną paaukoti, tam kad užregistruoti tr.priemone, labai esu nusivylęs Jūsų paslaugom.
Tragedija ne įmonė. Neturiu žodžių net ant kiek nekompetencija.
Eilės į vairavimo egzaminą - 3 mėnesiai. Čia jums normalu?
Su registracija i egzaminus tai absurdas tuoj metai kaip vairavimo mokykla baigiau bus praeja, o tik 3 kart galesiu laikyt. As galiu susimoket uz greita egzamina kad ir 500, bet nera tokios galimybes. Kodel su vairavimo mokyklom tokiu problemu nera, pasiskambinai ir uz poros dienu vaziuoji, kaip valstybine imone taip koks prietranka sedi ir nieko nedirba.
NERIJUS MATUSEVICIUS
2021-08-28 16:10:07 IP 28mdudhp
Laba diena noreciau paklausti tokio klausimo kodel egzamino metu instruktorius isveda mane ygyvenama zona ten kur nera jokiu zenklu yvazevus y tokiavietove visada virsiju greity nes nera jokiu yspejamu zenklu kad tai gyvenamoji zona ar taip gali jie daryti
marius 2021-08-24 18:37:55
man labai pikta ir kartu idomu kodel vyksta tokia kvaila situacija kad uzsiregistruoti i egzamina galima tik po menesio ar daugiau bet patys instruktoriai siulo nusipirkti tas vietas kadangi ju spekuliantai viska isgraibe gal ir man tokia programele parekomenduosit jeigu 5 vietos dingo per sekunde kas cia per afiora
as naktim ziuredavau arba po darbo ir visados beveik spedavau gauti pries menesi, tikriausiai mazai laiko investuoji i paieska..
beto uzimti ir parduoti ten neimanoma. nebent surasti
Geda ir tiek! 21 amzius ! Didesnes betvarkes nesu macius!Vilniaus regitra Lentvario g., kitur nezinau..Uzregestruot is uzsienio masina, reikia visa diena prastovet! Stoviu nuo 10 ryto ir dar klausymas ar spesiu! Nes i valanda lygiai 3 masinos praleidzia! Angarus uzdaro ir nesimato, ka jie ten sitiek laiko veikia! Matyt neskuba! O jus sau stovekit! Eile nusidrekus per pangrindini kelia, kur plius vyksta kelio darbai, kamsciai susidaro, o tu stovi tuoj eilej nejudant, ziuri, kaip trugdai eismui, ziuri kad nieks neatsitrenktu dar i tave, eile nejuda... vienu zodziu!!!!
Prastovejus puse dienos eilej, nuejau ieskot tualeto. Ir ka jus manot?! O gi nera! Uzdaryta, nes vyksta remontas! Pasiule nueit i tuvlita i sveciu kambari! Ikalina zmones visai dienai ir... AS BE ZODZIU!!!! TRUKSTA ZODZIU!!!! MES GI EUROPA!!!!!

Ir, tikriausiai, visa diena suniui ant uodegos, nes nespesiu praeit, o rytoj reikia atsiprasynet is darbo ir vel vaziuot... gal spesi, gal ne... net niekam gi tai nerupi! Tavo, zmogau, problemos!!! Svarbu, mokestuka tarsos nepamirsk susimoket!
Rytis 2021-08-20 16:55:08
Ne deja negalite turite perlaikyti su automatine dėže.
Zinoma kad galima cia jei su automatu islaikytumet negaletumet mexanika vairuot o jusu atveju galit
2021.08 21d laikiau vairavimo egzaminą Marijampoleje pas instruktiriu ŽEMAILA. Jis buvo labai priekabus prie manes. Tai jam mano veido kauke netiko tai jam raiksteliais ji surista. Iskarto parode savo nusiteikimą. Isvaziavus is regitros ir darant tam tikrą pratima, Žemaila nuspaude stabdzio pedala ir masina nejudejo nei pirmyn, nei atgal. As pas ji paklausiau: kodel masina nevaziuoja, jis tik tylejo ir nieko neatsake. Tada as pradejau verkt ir atsisakiau su juo laikyt toliau. TAi AR GALIMA UZSKAITYT TOKI VAIRAVIMO EGZAMINA ? Pinigai tai sumoketo, o paslaugos tinkamos taip ir negavau.
Melita N. 2021-08-18 14:18:13
Sveiki. Noriu paklausti išsilaikiusi teises su mechanine masina ar galiu vairuoti automatine masina
Ne deja negalite turite perlaikyti su automatine dėže.
Didesnės betvarkės nei Panevėžio regitra neesu mačiusi, epideminė situacija, atėjo vadinamoji delta banga o žmonių sausakimša, iš 13 langelių dirba 4, kodėl nėra internetinėje erdvėje sudėta daugiau talonų? Kodėl reikia laukti gyva eilę?
Visur gyvas eiles panaikino, net bankuose visur, o kas čia per bardakas????
Labai tikiuosi, kad man labai negreitai teks atverti šitos įstaigos duris!!!Panevėžyje pati blogiausia įstaiga yra REGITRA!!!!!!
Sveiki ! Noriu padekoti Vilniaus Regitros darbuotojui Martynui, deja neatsimenu jo pavardes.Registravom mašina iš Prancuzijos ir kylo problemu del registracijos.Jusu darbuotojas viskas puikiai paaiškino, labai, labai mandagiai su mumis elgesi, likom labai patenkinti atlikta Martyno darba, išvažiavom su numeriais ie gera nuotaika namo!!! Kaip gera, kad yra tokiu pozitivu, su gera nuotaika dirbančiu darbuotoju ! Sekmes Martinui ir dar karta Ačiū !!!!! ????
Noriu padėkoti Prienų Regitros darbuotojai, turinčiai labai daug kantrybės su gyvoje eilėje stovinčiais klientais.
Nepatenkinta likau Alytaus Regitra, kur jokios gyvos eilės negali būti. Žmonių prieš darbo pradžią nėra. Tik atidarius duris, talonėlių ir nėra. Neapsisunkina sau darbo darbuotojos.
Konsultacija telefonu paliko gerą įspūdį. Ir patarė ir rekomendavo.
2021 08 07
Sveiki, noreciau made atkreiptumete demesi pvz. Mano vairavimo stazas jau daugiau nei 23 metai vairavimo stilius susiformaves nera ne vieno autoyvykio bet kazkodel is pirmo karto neislaikiau. Gal reiketu instruktoriams atkreipti demesi ne tik i tai kas parasyta bet ir i taip vadinamas nerasytas KET ir kitaip vertinti perlaikancius po tiek metu praktikos
Apgailetina kontora, nuo tokio aptarnavimo verkti norisi. Apsauginis chamas kazkoks, viduje tik 2 langeliai dirba, eile i lauka net nusidriekus. Nesulauke po keliu valandu isvykome. Telefonu ta pati situacija. Vienintelis budas, kur galima su kazkuo pabendrauti tai Facebook chatas :DD ir ten uz liezuvio traukti po viena zodi reikia, kol galu gale vistiek lieki be atsakymo. WTF
Čia tinka tik vienas atsiliepimas, VISKAS PAS JUS BLOGAI!
Darbuotojai dirba neadekvatūs, visa sistema tragiška, bendravimo kultūros visai nėra!
Kiek galima ?!
Pasakykit viešai, ar įmonės valdžia bloga ar darbuotojų nerandat atitinkamos kompetencijos?
Laikas susitvarkyt !!!

PSO: per anksti daryti išvadas apie didesnį omikron padermės pavojingumą
PSO: per anksti daryti išvadas apie didesnį omikron padermės pavojingumą 12-05 20:04
Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) sekmadienį pakartojo, jog kol kas pernelyg anksti daryti išvadas, kad naujoji COVID-19 ligą sukeliančio viruso SARS-CoV-2 omikron padermė yra pavojingesnė už...
Lenkija sulaikė Rusijos sausakrūvį laivą
Lenkija sulaikė Rusijos sausakrūvį laivą 12-05 19:58
Lenkijos jūrų laivybos administracija sekmadienį patvirtino Rusijos sausakrūvio laivo sulaikymą Baltijos jūros Gdansko įlankoje, kuris šiuo metu yra inkaruotas viename Lenkijos uostų.
Danijoje per parą omikron atvejų patrigubėjo
Danijoje per parą omikron atvejų patrigubėjo 12-05 19:32
Danijos sveikatos apsaugos tarnybos sekmadienį pranešė, kad šalyje fiksuojamas "nerimą keliantis" naujos koronaviruso atmainos omikron atvejų skaičius šuolis.

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

PepsiCo 164,71 +2,55%
FedEx 240,84 +2,35%