VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Regitra, VĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Regitra

Atsiliepimai apie Regitra, VĮ

Čia kelio pradžia!
Parašyk savo nuomonę apie Regitra, VĮ
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Korumpuotų a******ų įmonė, išviliojo iš manęs pinigus už pasirinktą valstybinį numerį kurio neišdavė,
Pranešus apie problemą sugeba tik atsiprašinėt nelaimėliai.
Viešinant feisbuke nevykėlių darbus neteisėtai užblokavo.
ir čia valstybinė įmonė taip elgiasi. nors fntt jau senai tiria korupcines regitros veikas.
Atsakyti
Jonavos Regitroje visuomet tiksliai ir maloniai atsako į klausimus, pilnai ir tinkamai sutvarko dokumentus
Atsakyti
Gerb. būsimieji Regitra klientai (dedikuota A kategorijos teorijos egzamino laikytojams).
Nepasimaukite! Jeigu greitkelyje/autostradoje Jus apėmė miegas, tai Jūs privalote "atidaryti langą ir įleisti šviežio oro".
Samprotavimus apie tai, kad motociklas neturi lango, prašau pasilikti sau, nes vyr. specialistai apie tai žino kur kas geriau nei Jūs.
Be to, pasak specialistų, tai yra nerašytos taisyklės, kurias privalu žinoti.
Atsakyti
Neverta tikėti apkalbomis apie Panevėžio regitros egzaminatorių Andrių „šerifą". Šiandien laikiau B kategorijos egzaminą, egzaminatorius mandagus, taktiškas žmogus. EGZAMINĄ IŠLAIKIAU!
Atsakyti
Sūnus laikė vairavimo egzaminą- tik geriausi atsiliepimai apie Utenos raj. Regitros padalinio instruktorių p. Petrą kuris egzaminavimo metu nuo pat pradžių padrąsinamai nuteikė vaiką ir baigus egzaminą pagyrė už puikius įgūdžius, palinkėdamas gero kelio ateity. Tik geriausi atsiliepimai gerb. PETRUI!!!
Atsakyti
Kauno regitroje 8, 25, atvykus laikyti teorijos egzamina 6langelio darbuotoja nemandagi, nepadejo isspresti susidariusia problema, kuri net ne musu kalte, sveikatos ziniu atestatas buvo elektroninis, ir buvo pasakyta kad jis netynka, tuomet ejome skambintis i mokykla, kuri pasake kad viskastynka, pasispaudus numeriuka, papuolemei pirma langely, kur moteris padejo issprest susidariusia situacija, aciu jai.....
Atsakyti
Giedrius 2022-10-21 11:36:06
Čia ne įmonė, o kažkoks nesusipratimas. Kauno Krėvės regitra- pilna salė žmonių laukia, o iš 12 langelių aptarnauja tik du langeliai. Pasityčiojimas iš žmonių
tai ne valstybe sitos kolonijos nusikalteliai uzgrobe valdzia buvusia valstybine imone nuliberastino tai UAB kurioje akcininkai yra padugniu gauja is valzios tu paciu padugniu parazitu luomo siekianti maksimaliu pelnu kur tik galima taip kad eiles plesikavimai egzaminu falsifikacija korupcija be zmoniu ismezimo ir sitos ziurkiu skyles reformos ir ju pelnu pajamu bei islaidu patikros auksciausiu lygiu kur teismo procesai bus viesi su prisiekusiuju dalyvavimu mes zusime nes sitie padarai reik suprast be rykstes ir narvu yra paprasciausiai nepataisomi paziurekit i raudonskuriu vadovu kaulasnukes ir aplink juo trypenanciu cinisku korupcinio rezimo eiliniu auku kur apskust ir apeliuot bera tik popierine keverzone, tai tautos tragedija
ramunas zelenskis
2023-02-03 15:25:23 IP 28mc0ksm
Atsakyti
kale ant stabzdziu egzamino pabaigoje nes pasirode kad is kaires masina pergreit atlekia greitis mieste 50 kitoj situacijoj masina buvo daug arciau taciau kritines nefiksavo toliau su tais bereikalingais galvos kraipymais zieduose situacija realiai tik labiau pavojingesne ir visiskas spec. ismyslas zodziu baisoka istaiga priezastis sito bardako aiski cia net vadovai vercia instruktorius kiek imanoma gudriai falsifikuoti kad tiesa sakant tikslas paplesti pinigeliu
Atsakyti
Noriu padėkoti Mažeikių egzaminatoriams už gerai atliekama darbą. Patyriau savo kailiu, laikiausi C, CE kategorijas. ŠAUNUOLIAI !!! AČIŪŪŪŪ
Atsakyti
Didžiausios rekomendacijos Alytaus regitros filialui, laikiau 3 kartus (3 buvo sekmingas), visi egzaminuotojai buvo labai ramūs ir draugiški, linkiu visiems netikėti mitais apie tyčia bandančius “sukirsti” egzaminuotojus!
Viltė Mosteikaitė
2023-01-26 17:04:50 IP 5f4sirlc
Atsakyti
Arūnas Žiūra, nemandagus egzaminuotojas, įvardijo, kad nemoku važiuoti, iš 3 klausimų neužskaitė vieno atsakymo, nors buvo atsakymas pasakytas iš mokomosios medžiagos.Niekam nelikėčiau važiuoti su šiuo egzaminuotoju. (Panevėžys)
Atsakyti
Instruktorius egzamino pradžioje pasirodė kulūringas ir malonus, bet didžiają dalį klaidų teigė vertindamas pagal savo nuomonę. Prirašė nebutų klaidų ir man užvedus kalbą, kad jis yra neteisus jis teigė, kad turim skirtingas nuomones ir jis vadovaujasi savo nuomone. Manau visi supranta, kad KET kiekvienam piliečiui galioja tos pačios ir, kad savo nuomonę mes pasiliekame sau.
Atsakyti
Keletą kartų teko laikyti vairavimo praktikos egzaminą Panevėžio Regitroje ir patirtys buvo švelniai tariant tragiškos. Vieną kartą pasitaikė egzaminuotojas Kęstutis, egzaminas ėjo, kaip ir ok, tik prieš grįžtant atgal į Regitrą viename posūkyje įžvelgė, jog automobilis iš kairės buvo per arti ir taip stipriai kirto per stabdžius, kad atrodė, jog išsinarinsiu petį. Šioje situacijoje automobilis judėjo labai lėtai ir buvo mažiausiai per 100 metrų. Absurdas, atrodo specialiai sukirto prieš pat egzamino pabaigą.. Grįžus atgal į Regitros aikštelę labai piktu ir marozišku šnekėjimo būdu aiškino, koks esu netikęs ir kad situacijas matome skirtingai, bet turi būti taip, kaip jam atrodo. Vėliau laukiau, kol atvažiuos šeimos narys pasiimti iš Regitros ir pastebėjau kažkokį kitą egzaminuotoją išvažiuojant iš Regitros, atrodo vairavo Volvo, tai Pramonės gatve užgazavo taip stipriai ir nurūko mažiausiai 70-80 km/h greičiu, puikų pavyzdį rodot.. Kitą kartą teko laikyti su Arūnu, tai situacija dar blogesnė, sėdi kaip direktorius, sudaro labai nejaukią atmosferą. Vėliau įžvelgė gal 5 kartus, kad tai posūkį per ilgai rodau, tai per trumpai. Važiuojant prie Smėlynės gatve įžvelgė klaidą, jog nesilaikau dešinio krašto nors ten automobiliai taip pastatyti, jog galas bene išlindęs į važiuojamąją dalį, todėl tiesiog pasirinkau kitą juostą. Kai reikėjo sustoti į įkalne posūkis pats automatiškai išsijungė - vėl klaida. Grįžus į Regitros aikštelę vėl labai nemalonus bendravimas, tik šį kartą gal jau be maroziško prieskonio. Po šitų patirčių nusprendžiau, jog neverta terliotis su šituo šaraškinų filialu ir nusprendžiau laikyti Vilniuje. Na, o Vilniuje, patirtis visai kitokia, egzaminuotojas labai profesionalus pasirodė, bendravo pagarbiai ir galiausiai pavyko išlaikyti praktikos egzaminą, net nepadarius nei vienos klaidos! Atrodo vertinimo kriterijai turėtų būti vienodi visuose filialuose, bet Panevėžio Regitros karalysteje kriterijus egzaminuotojai įžvelgia, kaip nori. Bendrauja labai neprofesionaliai ir nepagarbiai. Tikiuosi niekad daugiau nebereikės susidurti su Panevėžio Regitra, o jos egzaminuotojams linkiu pasitobulinti kompetencijas, nes tokio darbo neturėtumėte dirbti. Visiems, kas laikė ir nepavyko išlaikyti patarčiau neprarasti vilties, kartais tiesiog pasitaiko š*ūdinas, kaip žmogus egzaminuotojas. O visiems, kas turi galimybę laikyti kitur patarčiau net nebandyti Panevėžio Regitros, galit prarast motyvaciją vairuoti, užsidirbt kompleksų ir užsiauginti pagiežą, kaip užsiauginau aš.
Atsakyti
Panevežio regitros vienas egzaminuotojas leidžia sau per daug (STAMBUS, TVIRTAS VYRAS SU DVIGUBAIS AKINIAIS, vardo nežinau, bet mes ji ŠERIFU vadinam). Pirmą syki su juo įlipus į mašiną niekaip negalėjau nuleisti rankinio, nes buvo užtrauktas per stipriai, nors niekada nėra iškilus tokia problema, niekada.... Jis pradėjo ant manęs šaukt, kad kokio velnio aš čia atėjau jeigu net rankinio neatitraukiu, dar atseit mokykloj mokos vairuot sako, aš šoke palikau atsisakiau laikyt. Antrą syki nuvykus jis vėl turėjo mane egzaminuoti, aš aišku net nėjau su juo į lauką ir vos pamačius atsisakiau laikyti egzaminą, nes aš žinojau kaip baigsis ir, kad mane sukirs arba pati pridarysiu nesamonių, nes man tiesiog jis stresą kelia. Vos pasakius, kad atsisakau apsidžiaugė ir sako oj ačiū ir viso gero. Manau regitrą turėtų daryt rimtas išvadas, nes tokiem žmonėm su žmonėmis dirbt negalima. Kiek pažystamų laikė egzaminą pas jį, nei vienas žmogus neįšlaikė. Kažkoks siaubas. Žiūrėkit kam leidžiat dirbt tokį darbą, jeigu įlipi į mašiną ir prasideda patyčios, tai čia jau yra žemiau, negu žemai. Daugiau niekada nelaikysiu egzamino PANEVEŽIO REGITROJE.
Atsakyti
Išankstinio registravimo vizitui internetine sistema apgailetina (greiciau nuvaziuosi i kita miesta negu uzsiregistruosi) per dvi valandas pastoviai bandant uzsiregistruoti taip ir nepavyko. Koda gauni praejus valandai kai raso kad turi suvesti per 2 min. Bardakas
Atsakyti
Utena turi nuostabų egzaminuotoją, Petrą! Nuostabus, bendraujantis, šiltas žmogus, su kuriuo net malonu važiuoti.
Atsakyti
Vilniaus Regitra, praktinio vairavimo egzaminas. Labai gaila, kai žmonės dirba ne iš pašaukimo, o tik dėl pinigų. Nežinau, kaip turi jaustis egzaminuotojas, kai tyčia sukelia kritinę situaciją. Plačiau.. Pačioje egzamino pradžioje, vos tik įsėdus į automobilį, egzaminuotojai, matyt, pradėjo nieštėti pėdas, dar tik išvažiuojant iš Regitros aikštelės, jau laikė koją ant stabdžio, sedėjo kaip ant adatų visa nepatenkinta. Pravažiavau puikiai, užduotis atlikau puikiai, bet gi Regitra yra pinigų plovimo įmonė, tad jau grįžtant į Regitrą, MAN STABDANTIS ir TIKRAI MAČIAU, kad sustosiu iki žymimos linijos, miela egzaminuotoja spaudė per stabdžius. Egzamino pabaigoje išgirdau gražių komplimentų, kad vairuoju gerai, užduotis atliktos taisyklingai, na “bet kritinė, yra kritinė, tad neišlaikyta”. Po tokių jūsų staigmenų, noras laikytis teises dingsta visiškai :) Graudu ir liūdna, tikrai, kad 21a. nėra supratingumo ir elementaraus žmogiškumo.
Atsakyti
Labai supratinga egzaminuotoja Ieva Stravinskienė.
Atsakyti
ten visiškų bybiagalvių, sovietinio raugo kontora- išsimokėjus lizingą registruojant ant savęs privertė mokėti taršos mokestį 108 eurus, nors pagal įstatymą tokiu atveju nemokamas taršos mokestis... matyt kyšio norėjo. pagaliau įkliuvo šitie visiški pe de ras tai, net neabejoju kad ir direktorius kyšininkas, kuriam dalį atnešdavo tie egzaminuotojai
Atsakyti
Kad apskritai jokio lankstumo. Kiek kteipiesi informacijos, jokio atdakymo negausi. Klausi ar kada bus akcija del norimu numeriu. Ne tai kad butu konkretus atsakymas, bet atraso, rinkites numerius. Siuo metu vyksta akcija, issirink norima kombinacija. Turiu pora numeriu tokiu dar vieno noreciau. Bet kaina ta pati kaip ne akcijos metu. Paskambinu, atsakymas: nepatinka, rinkis kita derini. Nu ir atdakymas. Esme kad tokius skaicius turiu ant kitu tp
Atsakyti
Siandien neislaikiau egzamino, del Vaidos Vites ambiciju. Nuvaro I nevalyta sniego kelia ir liepia vaziuot atbula. Sako, kad neklaidinsiu pries egzamina... priimk pats tipo sprendimus... veliau kur draudzia eisma zenklas liepia pastatyt masina... neklaidinu, bet liepiu... Geda! Turi psichologiniu problemu, kai ziuriu I desini veidrodeli, egzaminuotoja pradeda sukiotis is baimes ir ziureti pro keleivio langa, tarsi as ne taip ka nors daryciau. Keistas zmogaus elgesys taip buvo daroma ne karta bet nuolat, tai mane suglumino... gal nebereikia tu "egzaminuotoju" tegul egzaminuoja mus kompas, robotas bet ne kazkokia Vaida Vite... kuri dirba regitrai. Siandien per radija girdejau, kad yra daug korupcijos regitroje... tai gal ne pas vairuotojus yra kritines klaidos, o pacios regitros viduje...a?
Atsakyti
Laikiau ne vieną sykį vairavimo egzaminą regitroje Marijampolėje. Esu grįžus atgal į padalinį egzamino baigimo metu, nes prisiviriau pati košės niekas kitas su atsakymu neišlaikyta, kai apibedrinamas važiavimas norėčiau padėkoti vienam iš regitros instruktorių, kai laikiau pirmą kartą, didelis Ačiū Evaldui už sąžiningumą, žmogiškumą, pasakymą, jei neužkyli į įkalnę duok truputį gazo, sumažink nekritines klaidas šitą visą gyvenimą prisiminsiu ir atleisk, jog nesiklausiau tavo pasakymo iki šiol dėl veidrodėlių nors nusireguliavau juos kaip man tinka, bei patinka ir tai tapo amžina nekritine klaida kurią žymi regitra. Žinoma reiktų nepamiršti ir kitų Juozuko, Nerijaus su kuriuo teko ir pasijuokti, bei priminti jam prieš tai padarytas egzamino metu klaidas, be to Rita ačiū jums, jog su jumis šiandien pagaliau egzaminas išlaikytas blogiausiom kelio sąlygomis ir nepamirškite šypsotis, jums šypsena labai tinka. Apibendrinus galima teigti, mano akimis esate geriausi regitros instruktoriai ačiū jums už jūsų darbą.
Atsakyti
Esu labai nusivylusi regitros teikiamomis paslaugomis, o ypač Valstybinio vairavimo praktika. Neišlaikius egzamino, jo reikia laukti po 2 mėnesius, tikrinti kas dieną puslapį kuris pastoviai užlužta. Jei teigiate, jog po pandemijos tvarkaraštis yra perpildytas, tuomet prailginkite savo darbuotojų darbo laiką ir įterpkite vėlesnių laikų laikyti praktikos egzaminams. Bent jau iki tol. kol apmažės eilės po pandemijos. Sprendimo būdų yra daug, tačiau nei vienu iš jų nepasinaudojate.
Atsakyti
Laba diena, noriu suzinot.i, kodel esu kaltinamas pazeides KET su automobiliu Toyota Prius, valst. nr. LNZ 152, kebulo nr.JTDZN3EU9EJ011473. As jo nebeturiu nuo 2021m balandzio men. 28d. Tai kodel esu kaltinamas uz nusizengimus, nes automobilio neturiu nuo 2021m. balandzio men.Prasau paaiskinti kodel yra si betvarke. Automobili esu pardaves ir Regitroje isregistraves, o jis vis dar figuruoja mano vardu. Noriu suzinoti kiek dar laiko busiu po pardavimo automobilio savininku. Nusizengimas padarytas 2022m balandzio men.22d. Vilniuje, praejus vieneriems po pardavimo metams. Tai gal ir daugiau gausiu tu nusizengimu, neturedamas automobilio.. Laukiu atsakymo
Atsakyti
Sveiki,
daug esu girdėjus apie tai, kad vairavimo egzamino išlaikymas, švelniai tariant, laimės dalykas. Ir laikantis egzaminą bejėgis ką nors pakeisti. Bet tai, kaip reikėjo mano sūnui laikyti egzaminą Šiaulių regitroje...tai jau sveiku protu nesuvokiu. Kad nesiplėsti, noriu tik užduoti klausimus regitrai ir būsiu dėkinga gavus atsakymus.
Pradėsiu nuo to, kad regitra neturi galimybių (bent taip pasakė egzaminuojantis darbuotojas) duoti mašiną aukšto ūgio vaikinui.Sūnus, atsisėdęs į mašiną pasakė, kad mašina toli gražu ne jo ūgiui, buvo atsakyta kitokių nėra. Jei gerai suprantu vairuoti reikia tik žmogaus ūgiui pritaikytą automobilį (to reikalauja ir taisyklės), o ne bet ką. Ir jei jau Šiaulių regitra nepasiruošusi priimti aukštų žmonių, tai gal prieš paimant pinigus reikėtų įspėti apie tai????
Sekantis klausimas...kiek Šiaulių mieste vairavimo mokyklų, kuriose būsimi vairuotojai mokomi vairuoti tokius automobilius, kokiais regitra egzaminuoja? Kodėl mokoma senais, , kledarais" o atėjus į egzaminą sodinamą į naujausias mašinas, apie kurių valdymą mokymuose net kalbos nebuvo? KUR KADA IR KIEK LAIKO PRIEŠ EGZAMINĄ GALIMA PASIVAŽINĖTI SU TOKIOMIS MAŠINOMIS, KAD BENT JAU KAŽKIEK SUSIPAŽINTUM SU JOS VALDYMU???
Aš teisias turiu 15 metų, gerai žinau, kad prie bet kokios naujos mašinos reikia priprasti, o JŪS egzaminuojate!
Apmaudžiausia, kad po egzamino regitros darbuotojas mano sūnui pasakė, kad jis vairuoja puikiai, bet egzamino neišlaikė, nes prastai valdė automobilį....kuris jam buvo ryškiai per mažas, ir mokykloje tikrai ne už tokiais automobiliais atliekamus pravažiavimus buvo mokomi pinigai. Suprantu, kad turime teisę važinėtis po visą Lietuvą ieškodami kurioje regitroje laikyti egzaminą, bet jei jau imami pinigai, norėtusi ir kokybės, ar aš neteisi?
Atsakyti
Mažeikių egzaminuotojai tikrai gerai atlieka darbą.
Tik aišku, kažkodėl, eilės pakartotinai laikyti yra nesveikos. Nors pirmą kartą registruojant gal savaitė daugiausia laukti reikia.

Sunkiausia dalis laikyti egzaminą Mažeikiuose yra žvalgytis į visus ne sveikus vairuotojus, kurie iš parkavimo vietos važiuoja nesidairydami visiškai. Net negaliu patikėti, kad per vieną egzaminą reikėjo tris kartus staigiai stabdyti, nes atsilupė nesugeba per veidrodėli pažiūrėti ar kažkas nutrenks juos išvažiuojant.
Atsakyti
Ren*** 2022-06-16 07:02:02
Pritariu, laikiau taip pat pas Dana Liubauska, arogantiškas, elgesys stresą keliantis, vien pamačius jį pasidaro baisu, kur tu žmogau beišlaikysi.. atrodo viskuo nepatenkintas. Su rankomis taip pat skeriačiavos ir moke savo vairavimo teorija po egzamino, liepe atlikti ir lygiagretu ir statmena parkavima. Laikiau ne pirma kart, kitu egzaminuotoju nuotaikos visai kitokios, padrasinancios, o sis visada susiraukes, geda. As tai oficialiai skundziausi, nes čia parasius niekas nereaguoj.
Taip pat noriu pritarti apie egzaminuotoją Daną… arogantiškas, savo nepasitenkinimą akivaizdžiai bandantis parodyti, dėl tokio bendravimo pradedi net jaustis kaltas nors nieko blogo nesi padaręs.. neišlaikiau, žinoma su klaidomis sutikau ir net nesigilinau, po egzamino norėjosi kuo greičiau lipti iš mašinos.. nuotaika sugadinta ilgam ir tikrai ne dėl to nes neišlaikiau, nes nusiteikimas toks ir buvo, jog jei nepavyks dabar, pavyks kita karta, bet sugrįžti nesinori tik dėl baimės pakliūti vėl pas jį.. nu LABAI nemalonus žmogus, privertė pakeisti nuomone apie Regitroje dirbančius egzaminuotojus, begalo tikiuosi, kad ne visi tokie kaip Danas. Savo arogancija keliantis stresą žmogus..
Atsakyti
Šiandien t.y.lapkričio 11 d.tvarkiau mašinos pardavimo dokumentus.Ačiū darbuotojui Mariui (Panevėžyje) už dėmesį ir gerą aptarnavimą
Atsakyti
Labai nepatiko Rokiskio instruktoriai, apkalba grynai tau vos ne pries veida, pasisaipo. Fuuu slykstukai. Nemandagumas nesvietiskas nors jau kulturos turetu zmogui pries pat akis apkalbet.
Atsakyti
Visa patirtis su regitra - košmaras. Maniau tik man susidarė toks įspūdis, kad (bent jau Vilniuje) egzaminatoriams buvo duotos instrukcijos praleisti ko mažiau žmonių per praktikos egzaminus (nežinau, ar stengiasi sumažinti mašinų kiekį Vilniuje ar šiaip uždirbt kuo daugiau). Dabar is komentaru matau, kad ne tik man taip atrodo. Vienintelis pozityvus regitros žmogus - egzaminatorius Laimutis. Bendrai, matosi, kad visi kabinėjasi prie menkiausių dalykų, o kiekvienas egzaminatorius skirtingai vertina. Jau ne vieną kartą bandžiau laikyt ir pastoviai girdžiu komentarą “labai gerai važiuojate, matosi, kad valdot automobilį puikiai, bet pvz vienas jūsų ratas palietė bortelį parkojant mašiną - egzaminas neišlaikytas.”. Per 2 skirtingus egzaminus turėjau tą pačia situaciją, kad man bevažiuojant šalutinių kelių, iš pagrindinio kelio atvažiuojantis automobiliai praleisdavo. Viename atvejyje laikiausi taisyklių ir nenuvažiavau - įrašė klaidą už lietą sprendimų priėmimą, kadangi nenorėjau važiuot ne pagal taisykles. Tokioje pačioje situacijoje per kitą egzaminą prastovėjau ilgai, kad galėčiau praleisti pagrindinių kelių atvažiuojanti automobilį, tačiau jis stovėjo, nes norėjo praleisti. Nuvažiavau, saugiai- gavau klaidą už važiavimą ne pagal taisykles. Tai kad visada ras už ką užsikabint. Reikalavimai laikant egzaminus kaip profesionalams, kurie be abejo irgi taip nevažinėja. Pagal tokius kriterijus pusė Vilniaus teisiu išvis neturi turėt. Mokyklos normaliai neparuošia tokiam griežtumui, nes labai daug pažįstamų taip pat dabar sugeba išlaikyt tik iš 5-6-7 karto, nemanau, kad tai yra normalu. Eilės tarp egzaminų po 2-3 mėnesius, teorijos egzaminai pasibaigia, tenka perlaikinet. Viskas vien dėl pinigų.
Atsakyti
Čia ne įmonė, o kažkoks nesusipratimas. Kauno Krėvės regitra- pilna salė žmonių laukia, o iš 12 langelių aptarnauja tik du langeliai. Pasityčiojimas iš žmonių
Atsakyti
Pamirškite apie ekologiškų automobilių pirkimą.Nieko vertas reikalas su šios kontoros aferom.Pirkom netaršų automobilį kad nereikėtu mokėti taršos mokesčių.Sostena, dokumentuose ir gamintojas deklaruoja kad automobilio tarša 127.Bet ši kontora turi kitus skaičiavimus ir žino geriau už gamintoją.Nors nežino net kokia automobilyje sumontuota greičių dėžė.Volvo 2018 m. euro6, bendzinas 140kw pagal juos turi taršą 202.Tai ir ikalė nalogą 135€ Kai net 2011-ūjų audi a6 2.7dyzelis deklaruoja mažiau taršos.
Atsakyti
Sveiki, rugsėjo 24 d., šeštadienį teko apsilankyti VĮ Regitros Raseinių padalinyje. Buvau labai maloniai nustebintas ten dirbusių darbuotojų profesionalumu, mandagumu. Aptarnavimas vyko itin slandžiai, operatyviai su šypsena veiduose. Ačiū už pozityvumą ir linkėčiau visų įstaigų darbuotojams tokio šaunaus požiūrio į aptarnaujamus klientus.
Atsakyti
Šiandien laikiau B kategorijos vairavimo egzaminą Vilniuje, ir nors neišlaikiau, bet noriu pasidžiaugti ir pagirti egzaminuotoją Mindaugą (pavardės nežinau). Labai ramus, malonus, padrąsinantis, gerai nuteikiantis, nesukeliantis jokio streso. Pasibaigus egzaminui, pirmiausia susakė viską, ką padariau gerai, o tik vėliau labai taktiškai išdėstė visas padarytas klaidas.
Atsakyti
laba diena! gavote naujas mašinas, o mokina mokyklose su senom ir visai kita marke mašinos. Atejus i regitra laikyti egzaminą duoda mašiną naują išbandyti tik ratuka aplink regitra, kodėl taip? kodel ne mieste?
Atsakyti
Debilu imone!!!!
Per savaite du kartus teko atvaziuot, abu po 3-4h laukt eilese, arba jus dirbkit arba uzsidarykit!!!!!!!!
Atsakyti
Košmaras iš trečio karto neišlaikiau, dairiausi met daugiau negu reikia, pagal instruktorių per mažai, pavaras parjunginejų kaip mokino mokytojas net gi pats sakė jokių klaidų nematau turėtum išlaikyti, o čia prisikabino, dėl pavarų perjunginėjimo greičio, vaziuoju kairiaja juosta, nes dešinėje pilna sustojusių automobilių ir vėl klaida, kur man vaziuot ant stogų???
Atsakyti
Praktikos egzamino vertinimas yra debilškas... Zmones 20 metų važinėja ir neišlaiko egzamino... Nes b**t jie vertina ne tai ka reikia...
Atsakyti
Skundas 2022-06-15 09:53:52
Nesu gyvenime mačius tokio nemalonaus, Iš Šiaulių instruktoriaus (egzaminuojamtis B kategoriją) kaip - Danas. Pačiu bendravimu labai nemalonus, gana pašaipiai kalbantis. Važiuodama pravažiavime kaip ir daugelis padariau klaidų, bet grįžus į aikštelę - kaip koks tėvas mokantis vaiką, man pradėjo aiškinti, mosikuotis rankomis ir vos ne šaukti.. Na atsiprašau, bet čia neadekvatus elgesys, tikrai įžeidžia patį žmogų ir pan. ypač kai egzamino metu yra didelė įtampa, stresas, kuris išblaško labai. Nemanau, kad toks žmogus (instruktorius) kaip Danas, gali būti instruktorius, bendrauti su žmonėmis ir juos egzaminuoti, nes su tokiu bjauriu elgesiu, nemokėjimu bendrauti žmonės mano nuomonė, negali dirbti tokio darbo.
P.S. Ir kiek žinau, jis yra tas perliukas šiaulių "regitros", nes pas jį beveik niekas neišlaiko.Tad, linkiu visiems sėkmės, nes jei su juo važiuosit skaičiuosit laiką, kada egzaminavimas pasibaigs...
Visiškai pritariu. Taip pat laikiau pas jį... Gyvenime karma šiam žmogui turėtų atsirūgti vis tiek. Manau, kad turėjau išlaikyti. Nepadariau kritinių klaidų. Užrašė klaidą, kad važiavau per lėtai, ten kur galima 80 važiavau 70, nes priešais mane važiavo fūra ant 70... Nesuprantu, kaip čia klaida? Važiuoti į mašiną kuri važiuoja lėčiau? Lenkti nebuvo kaip.... Nuo kada saugus važiavimas skaitomas klaida? Kitų net neminėsiu, posukių rodymas (pagal poną Daną per ilgas ir pan.) Manau šis žmogus atėmė iš manęs teisę vairuoti, nes egzaminas turėjo būti išlaikytas
Atsakyti
Labai prasta paslaugu kokybe, o teikiamu paslaugu kaina tik kyla, darbuotojai vis gauna jaunesne iranga. Del to dazniausiai nukencia klientas tiek laiko atzvilgiu tiek piniginiu. Klientam pasiskusti nera kur, o paslaugos tiekejo kito nera. Visiska monopolija ir bardakas, Regitra pati diktuoja salygas
Atsakyti
Šiaip tai Regitra seniai nesusitvarko su vairavimo egzaminais, nenormalios eilės, akivaizdus pasipinigavimas! Koks čia gali būti laikymas pk 10 kartų- žmonių laiko negerbimas! Kur mūsų valdžia? Laikas tvarkyti šitą betvarkę!!! Kodėl pvz vairavimo mokykloje negalima laikyti šio egzamino?
Atsakyti
Kristina 2022-08-27 16:01:22
Juokinate su savo vairavimo egzaminu :) Neadekvatūs reikalavimai ! Nesveikai išpūstas burbulas:) Įdomu, kam tai naudinga??? Vairavimo mokyklos neparuošia nė penktadalio to, ko jūs reikalaujate per egzaminą iš pradedančiųjų vairuotojų ! Abejoju ar patys tą egzaminą išlaikytumėt be pažinčių :D
Nenuleisk rankų - aš tik iš 10 karto išlaikiau vairavimą ;)
Atsakyti
Juokinate su savo vairavimo egzaminu :) Neadekvatūs reikalavimai ! Nesveikai išpūstas burbulas:) Įdomu, kam tai naudinga??? Vairavimo mokyklos neparuošia nė penktadalio to, ko jūs reikalaujate per egzaminą iš pradedančiųjų vairuotojų ! Abejoju ar patys tą egzaminą išlaikytumėt be pažinčių :D
Atsakyti
Laukti Vilniuje 2-3 menesius eilėje. Ar jus juokaujate??? Per visą miestą 4 automatinės pavaros mašinos. Kelis kartus neislaikai ir metai praeina ir vel teorija iš naujo laikyti. Nežmoniška tikrai!!!
Atsakyti
Sveiki, kauno raudondvario regitroje, šiandien turėjau laikyti A kategorijos egzamina 8:20 ryte, nuvykus ten, pastebėjau, kad pasėmiau ausines ne su tokiu kištuku kad tiktu man i mobiluji telefona, tai be ausiniu neleido laikyti egzamino, nors regitroje aiškiai parašyta, kad ausiniu reikalauja karantino laikotarpiu, o ne karantino metu turi ryšio priemones duoti regitra...
Praktikos egzamino metu „Regitroje“ tarp egzaminuojamojo ir jį lydinčio darbuotojo palaikomas radijo ryšys. Nors įprastai radijo ryšio priemones, t. y. mobilųjį telefoną ir laisvų rankų įrangą, o taip pat šviesą atspindinčią liemenę skiria „Regitra“, karantino laikotarpiu dėl saugumo geltona liemene ir mobiliuoju telefonu su šalme telpančiomis ausinėmis prašoma pasirūpinti patiems vairuotojams.
Atsakyti
Išgamos ne žmonės, ne biudžetinė valstybinė kompanija juk gi. Reikia eurus pakelti, todėl yra paaukojamas žmogiškumas ir sąžiningumas. Reikia laukti 1-2 mėnesius perlaikyti egzaminą, ten padarai kritinę klaidą ir viskas neišlaikiai, nors realybėje žmonės padaro šimtus jų kol įgauna normalia kompetencija, ir net meistrai jų daro pilna. Tai kas per nesąmonė, nesvarbu, kad akivaizdžiai žmogus yra tinkamas gatvėje vairuoti, vistiek sukos neišleis jeigu iš nervų ar tiesiog nesėkmės padarysi klaidelę. d****i.
Atsakyti
Norėčiau padėkoti instruktorei Astai iš Utenos už supratingumą, empatiją ir atjautą. Nors ir kiti instruktoriai savo srities profesionalai, mandagūs, kultūringi. Bet ne tik aš, ir visi kiti, kurie laiko vairavimo egzaminus, piktinasi Rokiškio Regitros eilėmis, kadangi egzamino neišlaikiau, turiu laukti beveik du mėnesius. Kur problema? Ar nėra instruktorių, ar tiesiog prastai organizuojamas darbas, visiškai neatsižvelgiat į žmonių poreikius.
Atsakyti
Esu isitikinusi, kad viskas priklauso arba bent jau labai didelė dalis egzamino diena nuo egzaminuotojo ir jo nuotaikos.Važiuojant egzaminatorius dūsauja vis juda..kažka krapštinėja, tiesiog blaško dėmesi, nors vairuojantysis, kaip žinia ta diena ir taip nervinasi, bet kuo daugiau pasakyti “neišlaikyta”tuo laimės daugiau Jo akyse. Rašau apie konkretu egzaminuotoja, kuris dirba Regitroje Raudondvario pl. Manau jis pavarges nuo šios profesijos.
Atsakyti
Siandien buvau regitroi tai vienu zodziu katastrofa. 5 zmones eilei pralaukiau 3 valandas, nors dirba 9 langeliai.
Atsakyti
Greičiau uždaryti šį monopolį. Niekuo nepagrįsti mokeščiai, pasipinigavimai.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Inovacija, gimusi lietuvių laboratorijoje
Inovacija, gimusi lietuvių laboratorijoje
Bendrovė "ODA LT" sukūrė kosmetikos gaminį su iki šiol praktikoje nenaudota veikliąja medžiaga, turinčia ypač veiksmingą antimikrobinį ir antivirusinį poveikį – lantano nitratu. Naujos kartos...
Ką ir kaip drausti gamybos įmonėms, kad suvaldytų šiandienos rizikas?
Ką ir kaip drausti gamybos įmonėms, kad suvaldytų šiandienos rizikas?
Gamybos industrijai iššūkių pastaraisiais metais tikrai nepagailėta: trūkinėjančios tiekimo grandinės, žaliavų deficitas, kylanti kainų kreivė. Tokioje aplinkoje veikiančiam verslui bet kokios...
Pokalbių robotai valstybinėse organizacijose: proveržis jau čia pat
Pokalbių robotai valstybinėse organizacijose: proveržis jau čia pat
Tarptautinė pokalbių robotų rinka 2032 m. turėtų pasiekti 4,6 milijardų eurų vertę, kai pernai ji buvo 0,79 milijardo. Šis augimas jau stebimas ir Lietuvoje: su "ChatGPT" atsiradimu pokalbių...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Akcijų kainos

Manchester United 25,62 +6,66%
NVIDIA 264,68 +1,03%
Twitter 53,70 +0,66%
Oracle 87,90 +0,37%
Macy's 18,00 -4,00%
Boeing 196,16 -4,17%
Nike 119,50 -4,86%
AIG 48,75 -4,88%

Žaliavų kainos pasaulyje

Kava 4,63 -1,91%
Vištiena 3,31 0,00%
Benzinas 2,37 -16,84%
Ryžiai 467,00 +6,14%
Auksas 1797,55 +4,20%
Cukrus 0,81 +2,53%
Varis 8375,40 +4,04%
Anglis 379,23 +10,83%