Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Regitra, VĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Regitra

Atsiliepimai apie Regitra, VĮ

Čia kelio pradžia!
Varle.lt 10€ NUOLAIDOS KODAS ČIA
Parašyk savo nuomonę apie Regitra, VĮ

ABSURDIŠKA SITUACIJA: Regitros padalinyje galima registruoti TP ir tuo pat metu atsiimt nuosavybės dokumentą, o internetu registruot ir Regitros padalinyje NEMOKAMAI tik atsiimt nuosavybės dokumento NEGALIMA. Registruojant internetu gali pristatyt į namus (už 3, 40€) arba lpexpress terminalą (už 2, 70€). PASIPINIGAVIMAS valstybinėje įmonėje. AKIVAIZDU, jog tik atsiimant dokumentą fizinio kontakto ženkliai mažiau negu Regitros padalinyje registruojant TP.
Violeta 2020-11-26 07:31:37
Ačiū Kauno regitrai. Laikiau teorija ir praktika. Ir galiu drąsiai pasakyti kad apsoliuti nesąmonė kad šneka kad sukirtineja ar kažką nesąmonė teorija išlaikiau iš 1 karto nes elementaru reike ja mokintis.VAzevima iš 2 karto nes pati kalta truko įgūdžių ne išlaikius pirma karta turėjau galimybe tar dirbti su savimi ir iš antro karto pravazevau gerai. Kas liečia aptarnaujanti personalą ir egzaminuotojus jie tikrai nesikandzioja lb malonus žmonės aš labai pergyvenau bet kaip tik padrąsina duoda gerų patarimų puikiai paaiškina klaidas juk žmogus atejas laikytis teisės turi suvokti kad tai atsakomybę už save ir kitus. Todėl ačiū Kauno regitrai už malonų bendravimą ir egzaminuotojams kurie atsakingai žiūri į savo darbą.
Sveiki, Violeta. Džiaugiamės, kad kolegos sugriovė nusistovėjusius mitus. Ačiū už atsiliepimą ir iki pasimatymo kelyje! :)
Simonas 2020-11-23 11:02:23
Šaunuoliai Regitra, nesu turėjes jokio administracinio nusižengimo, o šiandien policijoje pasakė, kad mano vairuotojo pažymėjimas negalioja nuo 2016 metų ir jie patys nemato kodėl taip yra, sako skambinkite į Regitra, tai valanda laiko telefone skamba jų ta melodija, nei vieno laisvo konsultanto.
Sveiki. Apgailestaujame dėl kilusių nepatogumų. Tam, kad galėtume kuo tiksliau išsiaiškinti susidariusią situaciją, mums būtina Jus identifikuoti. Tai galima padaryti paprasčiausiai internetu, tad kviečiame Jus prisijungti prie Vairuotojų portalo: https://www.eregitra.lt/vepp-web/ Skiltyje „Pateikti pastabą, pasiūlymą“ palikite savo žinutę su detaliai aprašyta situacija ir mes su Jumis susisieksime Jūsų nurodytu el. paštu. Dėkojame.
Augustė 2020-11-17 12:52:44
AČIŪ Šiaulių Regitrai už profesionalumą, gerą nuotaiką ir pagyras už išlaikytą praktikos egzaminą! Laikiau pas egzaminuotoją Gediminą, pavardė iš K raidės, tiksliai nepamenu iš to jaudulio, tačiau jam tik komplimentai! Ramus balsas, jokio pakelto tono ir puikus humoro jausmas :)
Valio! Sveikiname įstojus į vairuotojų gretas:) Ačiū už atsiliepimą ir sėkmės kelyje!
Ugnė 2020-11-12 16:23:42
Gal būsiu viena iš šimto, bet tikrai noriu palikti teigiamą atsiliepimą.:) Laikiau teorijos egzaminą, išlaikiau iš pirmo karto. Laikiau praktikos egzaminą, taip pat išlaikiau iš pirmo karto. Tad prašau supraskit, kad bėda ne pačioje Regitroje ir jos personale. Maloniai pasitiko, pamatavo temperatūrą, supažindino su viskuo, nevarė jokio streso, viską sakė ramiai ir su šypsena.:)) Tad jei jūs pasirinkote ne tą vairavimo mokyklą ar patingėjote pasimokyti, tai nekaltinkit kitų.;)
Nuoširdžiai džiaugiamės gaudami tokius įvertinimus. Dėkojame ir linkime saugaus kelio!:)
Simona 2020-11-10 13:44:38
Tragiškas aptarnavimas Šnipiškių padalinyje. Nekompetentinga darbuotoja Žana ir jos vadovas. Kalba neaiškiai, galų gale sugaišus 50 min. nes nemoka naudotis sistema, su kuria dirba, nesugebėjo suformuluoti vairuotojo pažymėjimo užsakymo.
Sveiki, Simona. Nuoširdžiai apgailestaujame dėl nesklandumų. Dėsime pastangas, kad ateityje tokių situacijų nepasitaikytų.
Evelina 2020-11-10 16:54:44
Siandien isvaziavau laikyti B kategorijos egzamina, isvaziavau is namu be jokios temperaturos, regitroje parode 37.7, neleido laikyti egzamina, grizus namo dar karta pasimatavau, temperatura buvo 36.5, tai patarciau i regitra vaziuoti su savo termometrais.
Sveiki. Apgailestaujame dėl susidariusios situacijos, tačiau norime atkreipti dėmesį, jog šiuo laikotarpiu imamės visų saugumo priemonių, siekiant valdyti COVID-19 plitimo grėsmę.
Regitra 2020-11-09 12:33:17
Man buvo lygiai tokia pati situacija.
Bozencik 2020-11-08 14:06:10
Daug nusiskundimų dėl termometro, turėjau ir aš laikyti B kategorija tačiau pamatavus temperatūra parodė, kad yra nors namuose pamatavus temperatūros nebuvo.
Jie specialiai turbūt termometro pagalba reguliuoja žmonių srautą.
Tautvydas Babenskas 2020-11-07 12:19:53
Sveiki taigi buvo tokia situacija jos senden turejau laikyti B kategorijos teises bet deja manes neprileido prie egzamino o viskas buvo del to jos pas mane buvo temperatura tada as gryzes namo pasimatavau temperatura ir pamaciau jog pas mane jos nera ir kodelgi o todel nes kai as vazevau i regitra dar pastovejau lauke susales ir tada etejau i regitros patalpas ir susilau buvo ant tiek silta kad net prakaitas pradejo musti tai mano mintimis yra nesazininga zmogaus nepriliaisti jai jis gryzta is lauko ir susyla ir jam yra matuojama temperatura plius mano manimu ju aparatas neteisingai rodo tai pareikalauciau egzamino vietuos kuo greiciau nes as du menesius tikrai nelauksiu aciu uz supratinguma
Jie specialiai turbūt termometro pagalba reguliuoja žmonių srautą.
Tautvydas Babenskas
2020-11-07 12:19:53 IP 2anaqqp3
Edita Amilevičienė 2020-11-04 14:46:28
Laba diena, norim pareikšti padėką Marijampolės skyriaus vyr. spec. Tomui Maumevičiui. Gerai, kad jau mus aptarnaujančiose sistemose yra tokių žmonių- jaunų, išmanančių savo darbą ir svarbiausia norinčių padėti. Kartais reikia tik elementaraus žmogiško supratimo ir savo dalyko išmanymo. Esam sužavėtos kaip greit ir profesionaliai jis išsprendė mūsų problemą. Nuoširdus jam ačiū, gaila bet negalėtumėme tų pačių žodžių pasakyti salės darbuotojams.

P.s būčiau dėkinga, jei perduotumėt šiuos žodžius vyr. spec. ir jo vadovams. Dar kartą ačiū
Sveiki, dėkojame už atsiliepimą! Būtinai perduosime kolegoms:)
Justas 2020-11-04 09:25:33
Neina prisiskambinti bendruoju telefono numeriu. Paskambini, lauki 10-15min, išjungi, skambini vėl. Nieko. Visa savaitė. Ar ten dar liko dirbančiųjų?
Sveiki. Atsiprašome už laikinus nepatogumus - šiuo metu yra padidėjęs klientų skambučių skaičius. Savo užklausą mums galite pateikti ir „Facebook“ žinute ar el. paštu info@regitra.lt

Taip pat norėtume priminti, kad daugelį paslaugų galite atlikti tiesiog mūsų interneto svetainėje www.regitra.lt
Gabrielė 2020-11-04 15:24:13
Ta pati situacija pas tą patį liūdnai pagarsėjusį egzaminuotoją, visiškai identiška situacija, šalutinė gatvė pro kurią jau pravažiuota. Tik, matyt, nesitikėjo veikėjas, kad kibsiu “į atlapus” ir imsiu ginčytis, tai buvo pasakyta “na, bus sunku įrodyt man tą tavo klaidą jeigu skųsies, tai važiuojam toliau” po to kai kirto per stabdžius. Tai ar toks elgesys yra normalus, kad jeigu nesiginčysi dėl klaidų kurių nepadarei, jas tau ir pripieš? Nes ne visi žmonės streso būsenoj sugeba logiškai mąstyt ir gintis tokioj situacijoj. Kažkoks siaubas, kai matai būsimus vairuotojus Regitroj, kurie laukdami egzamino ne ženklus ar manevrus kartojasi, bet meldžiasi, kad ne šitas veikėjas pakliūtų jiems, ypač merginoms.
Sveiki. Apgailestaujame dėl nemalonios Jūsų patirties - pasidomėsime situacija.

Atkreipiame dėmesį, kad visi egzaminuotojai vertina remdamiesi standartizuotais vertinimo kriterijais, kuriuos galite rasti čia: https://www.regitra.lt/lt/paslaugos/egzaminai/praktiniai-patarimai-ruosiantis-egzaminams/praktikos-egzamino-vertinimas

Primename, kad jei po įvykusio egzamino turite papildomų klausimų, visada galite per 1 darbo dieną nuo jo laikymo datos peržiūrėti egzamino vaizdo įrašą. Jei vis dėlto nesutinkate su egzamino vertinimu, galite pateikti apeliaciją, kurią išnagrinės speciali komisija. Daugiau informacijos apie tai rasite čia: https://www.regitra.lt/lt/paslaugos/egzaminai/apeliaciju-pateikimo-tvarka

Taip pat kviečiame pasinaudoti mūsų praktiniais patarimais, kurie padės dar geriau pasiruošti būsimam egzaminui: https://www.regitra.lt/lt/paslaugos/egzaminai/praktiniai-patarimai-ruosiantis-egzaminams
Arūnas 2020-09-04 21:59:52
Turiu klausimą. Ar laikant praktinio važiavimo egzaminą, besaikis galvos sukiojimas užtikrina važiavimo saugumą ? Laikiau praktinio važiavimo egzaminą Panevėžyje, pas pagarsėjusį veikėją A. Danilevičių. Pravažiavus du trečdalius distancijos, berods Rožių g., jis įžvelgia kritinę klaidą, -nesižvalgė ir neįsitikino saugumu. Po egzamino peržiūrim vaizdo įrašą, diskutuojam. Nuomonė Danilevičiaus tvirta, kaip akmuo, - nepasuki galvos- nieko nematai. Kokio velnio žiūrėti į šalutinę gatvę, kai tu ją jau pravažiuoji. Aš jam aiškinu, kad visą situaciją galima matyti nukreipiant žvilgsnį, be to dar žmonės turi ir periferinį matymą (pasirodo ne visi).Danilevičius, kaip asmuo kankinantis tautiečius jau penkiolika metų, prašo nenusipezėti. Turi sukioti galvą, antraip nieko nematai. Kaip jis gali ką pats matyti per du filtrus. Akiniai su dioptrijomis ir dar tamsintus stiklus užsileidžia. Gal Regitrai reiktų pačiai slapta patikrinti tokių veikėjų gebėjimus egzaminuoti. Ar jie jums reikalingi, papildomoms lėšoms parinkti. Mano vairavimo stažas 36 metai, neesu sukėlęs nė vienos avarijos. Manau turiu teisę būti nepatenkintas.
Edita Amilevičienė
2020-11-04 14:46:28 IP 28mc1dc2

Tais Sija 2020-11-01 19:43:49
Didelis ačiū Regitros personalui už profesionalumą, o ypač Aviženiu sk. ekzamenuotojui Taudvydui Zamaliui, tik tokie žmonės turi pas mus dirbti. Su pagarba. Ačiū
Dėkojame už teigiamą įvertinimą bei motyvaciją stengtis ir toliau!:)
Bozencik 2020-10-29 16:45:23
Sveiki patikrinkite termometrą Lentvario g. Šiandien atvažiavau laikyti praktinį vairavimą pamatavo temperatūra parodė 37.7 nors namie parodė 36.1 kaip suprasti mėnesį laukiau dabar teks iš naujo registruotis.....
Sveiki. Apgailestaujame dėl susidariusios situacijos, tačiau šiuo laikotarpiu dedame maksimalias pastangas, siekiant valdyti COVID-19 plitimo grėsmę.
Andželika 2020-10-29 16:28:40
Sveiki patikrinkite prašau patikrinkite termometrus Lentvario g. Šiandien važiavau laikyti praktinį vairavima pamatavus ten temperatūra parodė 37.5 nors namie parodė 36.4 kaip suprasti mėnesį laukiau dar dabar teks laukti...
Daiva 2020-10-28 20:49:33
Sveiki pasitikrinkit prašau termometrus Lentvario g sūnus važiavo šiandien laikyti teorijos egzamino pamatavus ten temperatūra parodė 37.4 nors namie prieš tai rodė 36.5. Grįžęs namo pamatai buvo 36.6 tai kaip suprasti vaikas du mėnesius lauke dabar vėl tiek laukti
Vaidas 2020-10-24 18:20:13
Noriu pasidžiaugti savo sėkme ir padėkoti Mažeikių filialo egzaminatoriui Jonui Mažyliui už profesionalumą. Tik tokiems verta dirbti šioje įmonėje, kitų Regitrų egzaminatoriams reikėtų semtis patirties iš aukštos kompetencijos specialisto.Sėkmės jums, Jonai.
Sveiki, Vaidai. Ačiū už atsiliepimą ir kolegos įvertinimą. Džiaugiamės bei linkime saugių kelionių!:)
Lauryns 2020-10-23 10:31:48
Kas koke nesąmonė laikiau teorijos egzaminą šiandien namie sprendžiu bilietus alsket ir iekviena diena renku 100% procentų o atvikes laikyti į Regitra nesilaikau nes tokie klausimai kkad sakęs o atsakymai dar blogesni net ne tokie kokie turėtų būti apie Panevėžy šneku kiek girdėjau visi pasipiktine
Sveiki, siekiant sėkmingai pasiruošti teorijos egzaminams, kviečiame pasinaudoti mūsų mokomąja medžiaga, kur rasite teorijos egzamino temas, bandomąją egzamino versiją, egzaminuotojų patarimus ir kt.: https://www.regitra.lt/lt/paslaugos/egzaminai/praktiniai-patarimai-ruosiantis-egzaminams

Svarbu pastebėti, kad teorijos egzaminas nėra vien punktai iš KET. Dalis klausimų yra glaudžiai susiję su praktinėmis situacijomis: galimų pavojų numatymą kelyje, teisingus vairuotojo sprendimus valdant automobilį įvairiose eismo situacijose, kurių tikrai netrūksta kasdieniame vairuotojo gyvenime, taip pat tikrinamos žinios apie ekonomiško vairavimo principus.

Linkime sėkmės egzamine!
Egidijus 2020-10-23 09:13:10
Sveiki kodel Kaune teorijos egzaminui tik viena klase norint uzsiregistruoti pakartotinam laikymui turi laukti vos ne menesi betvarke as suprantu kad remontai vyksta bet visam miestui viena klase nelogiska
Sveiki, Egidijau. Šiuo metu dėl didesnio užimtumo galite matyti vėlesnes datas, tačiau norime pastebėti, kad yra asmenų, kurie pakeičia egzamino datą arba negali atvykti ir jį atšaukia, tad laisvos vietos sugrįžta į grafiką ir yra rodomos kitiems asmenims. Taigi, egzaminų vietų skaičius nuolat kinta, todėl kviečiame sekti tvarkaraštį.
Regina 2020-10-16 14:06:32
Regitra rašo:
2020-09-07 15:11:00 IP 2i2423oc
"Teisingas žvalgymasis - tai yra vienas iš būtinų įgūdžių kelyje. Nuolatinis aplinkos stebėjimas yra labai svarbus, kadangi kartais net ir 2 sekundės situaciją gali pakeisti iš esmės."

Gal galėtumėte paaiškinti, ką reiškia "teisingas žvalgymasis" ir kokie teisės aktai reglamentuoja "teisingą žvalgymasi".Ačiū.
Sveiki. Žvalgymasis ir aplinkos stebėjimas - tai pirmoji ir pagrindinė taisyklė kelyje, kuri lemia saugų vairavimą. Būtent tinkamas žvalgymasis leidžia pastebėti kitų eismo dalyvių elgesį, prognozuoti jų veiksmus ir atitinkamai vairuotojui suteikia daugiau laiko sprendimų priėmimui. Nepakankamas žvalgymasis gali tapti pavojingų klaidų priežastimi.

Tai, jog būsimas vairuotojas turi gebėti žvalgytis, stebėti ir kontroliuoti eismo aplinką visomis kryptimis, kiek to reikia saugiam vairavimui užtikrinti, numatyta Motorinės transporto priemonės valdymo įgūdžių ir gebėjimų vertinimo kriterijų bei metodų apraše. Čia aprašyti ir atvejai, kuomet žvalgymasis yra būtinas. Su dokumentu galite susipažinti čia: https://www.regitra.lt/lt/paslaugos/egzaminai/egzaminavimo-teises-aktai

Dokumente numatytos pagrindinės gairės, tačiau žvalgymasis apima ir daugiau. Plačiau su tuo galite susipažinti šioje mokomojoje medžiagoje: https://www.regitra.lt/lt/paslaugos/egzaminai/praktiniai-patarimai-ruosiantis-egzaminams/vairuotojo-kompetencijos-video
Regitra rašo:
2020-09-07 15:11:00 IP 2i2423oc

Laura 2020-10-14 23:21:51
Noriu nuoširdžiai padėkoti Utenos "Regitros" filiale dirbančiam egzaminuotojui Deividui (tikiuosi, kad toks vardas arba labai panašus) už profesionalų darbą, aiškiai ir kaip įmanoma iš anksto egzamino metu sakomas komandas, malonų bendravimą ir kruopščiai paminėtas pastabas egzamino pabaigoje. Labai smagu, kad dirba tokie žmonės
Sveiki, Laura. Džiaugiamės Jūsų teigiama patirtimi ir dėkojame už atsiliepimą - mums tai labai svarbu. Sėkmės!:)
Žaneta 2020-10-13 15:53:21
Nepaprastai maloniai telefonu aptarnavo konsultantė Gitana ir greitai išsprendė mano problemą. O kad daugiau būtų tokių malonių darbuotojų :)
Sveiki, Žaneta. Nuoširdžiai džiaugiamės gaudami tokius įvertinimus. Ačiū :)
Juoda 2020-10-13 11:36:19
Vilniaus filialas, Lentvario g., Transporto registravimo skyrius... 12 langų, iš kurių dirba tik 3, o 4 darbuotojai sėdi šiaip, be klientų... Žmonės laukia po 3 valandas, kai viskas užtrunka tik ~10min... Karantinas, srautų valdymas vadinasi.... Tai kam dar reikalingi 4 darbuotojai, kurie tiesiog sėdi už lango ir šnekasi tarpusavy o žmonės nuo 9ryto 11:30 dar nėra aptarnauti??? SIAUBAS BAISU KAS DAROSI
Sveiki. Apgailestaujame dėl nepatogumų, tačiau norėtume atkreipti dėmesį, kad siekiant valdyti COVID-19 plitimo riziką ir reguliuoti klientų srautus, šiuo metu padaliniuose pirmenybė teikiama iš anksto užsiregistravusiems klientams. Neužsiregistravę asmenys aptarnaujami tik atsiradus laisvai vietai, t. y. kuomet iš anksto užsiregistravę klientai neatvyksta ar atšaukia savo vizitą.

Todėl Jūsų patogumui kitą kartą kviečiame pasinaudoti išankstinės registracijos galimybe, kad galėtume Jus aptarnauti Jums tinkamu laiku. Užsiregistruoti galima tiesiog internetu: https://www.regitra.lt/lt/kontaktai/e-paslaugos/isankstine-registracija-priemimui-filiale-5
Erika 2020-09-28 13:52:20
Noriu išreikšti nepasitenkinimą dėl Nemenčinėje, Parčevskių g. 2 esančio Regitros centro darbuotojų.
Rugsėjo 26d. 14:48 mano automobiliui buvo atlikta PTA, ir iš karto su visai dokumentais nuėjau registruoti automobilio, kadangi iki darbo pabaigos buvo likę 25min, tačiau man atsakė, kad norint registruoti automobilį reikia būti iš anksto užsiregistravus (susižinojau, tai nėra būtina - tik rekomenduotina, kad netektų ilgai laukti) ir mano automobilio jie neregistruos nes jų darbo diena pasibaigė, nors buvo likęs kone pusvalandis..
Norėčiau pabrėžti, kad aš buvau vienintelis žmogus esantis Regitros aikštelėje ir pastate, taip kad eilės nebuvo jokios.
Asmuo kuris mano žiniomis fotografuoja automobilio identifikacinius numerius ir duomenis, kalbėjo telefonu, ir pasakė man "automobilio iš užsienio neberegistruosime" ir nuėjo savo keliais toliau kalbėdamas.
Moteris kuri tikriausiai suveda duomenis (atleiskite, nesu įsitikinusi) taip pat pabrėžė kad jų darbo dieną pasibaigė (14:50!), be registracijos jie nepriima ir jie nesivels į pokalbį.
Tokio įvykio pasekoje, automobiliu negalėsiu naudotis dar savaitę, nes Regitros centrai dirba iki 16:30, o aš deja iki 17val.
Aš suprantu, jei būčiau atėjusi be penkių minučių iki darbo pabaigos, tokiu atveju būtų adekvatu mane tiesiog išvaryti, tačiau kai automobilio iš užsienio, kurio visi dokumentai yra tvarkingi - registravimas trunka 10-20 minučių (ne vieną automobilį registravome iš užsieno, daugiau nei 15 minučių nebuvo niekada) iki dokumentų išdavimo, ir mane tiesiog išvaro tai yra ganėtinai liūdna.
Sveiki, Erika. Siekiant planuoti klientų srautus ir mažinti laukimo laiką, pirmiausia aptarnaujami iš anksto užsiregistravę klientai jų pasirinktu laiku. Žmonės atvykę į padalinį be išankstinės registracijos yra aptarnaujami, jei kažkas savo vizitą atšaukė arba neatvyko. Patikrinus duomenis sistemoje matome, kad Jūsų minimą dieną šiame padalinyje iš užsienio įvežtų transporto priemonių išankstinė registracija buvo visiškai užpildyta iki darbo pabaigos.

Nuoširdžiai apgailestaujame dėl nepatogumų - pasidomėsime situacija plačiau. Taip pat kviečiame kitą kartą dėl vizito užsiregistruoti iš anksto tiesiog internetu, kad galėtume Jus aptarnauti Jums patogiu metu. Tai galite padaryti čia: https://www.regitra.lt/lt/kontaktai/e-paslaugos/isankstine-registracija-priemimui-filiale-5
Jonas. 2020-09-22 15:48:48
Sveiki, niekada negalvojau kad rašysiu toki atsiliepima apie Regitra. Rugsėjo 18 diena 10.55 ryte rezervavau numerius, esu tai daręs anksčiau, bet šito nesitikėjau kas nutiko man ta dieną... Pasirodo kad jų sistemoje ivyko klaida ir pinigai nusiskaiciavo bet numerių aš negavau nei savo pinigu atgavau!. Ne gana to kad po susiekimo jie paleido tuos numerius ant vakaro vėl i prekyba ne tai kad paklaustu manes ar palikt sistemoje užrezervuotus numerius bet dar iki pat šiolei neatgavau savo pinigų o prieš tai dar siulėsi iš naujo nusipirkt numerius, iš kur galiu žinoti kad vel nedings mano 250 eur.? Nes po prašymo aš vis dar neatgavau savo 250 eur... O jau Rugsėjo 22 diena. Nejaugi Regitra pasisavina žmonių pinigus ir nenori ju taip gražinti? Aš suprantu kad terminas 20 dienų bet kas susija su finansais pati darbuotoja sakė kad prašymai vykdomi greičiau, nejaugi Jūs pasisavinat tiek daug pinigų kad reikia tiek ilgai laukti savų numeriu?!!! Labai nusivyliau įmone Regitra.
Sveiki, Jonai. Nuoširdžiai apgailestaujame dėl patirtų nepatogumų. Jūsų sumokėti pinigai Jums tikrai bus grąžinti. Tam, kad galėtume dar kartą patikrinti informaciją, kviečiame su mumis susisiekti el. paštu komunikacija@regitra.lt. Laiške nurodykite savo vardą, pavardę ir telefono numerį. Dėkojame!

"Novaturas" susitarė su VMI dėl 0,9 mln. Eur mokesčių atidėjimo
"Novaturas" susitarė su VMI dėl 0,9 mln. Eur mokesčių atidėjimo 12-01 18:14
Vienas didžiausių Lietuvos kelionių organizatorių "Novaturas" susitarė su Valstybine mokesčių inspekcija (VMI) dėl 940.000 Eur mokesčių atidėjimo.
G. Nausėda siūlo ES sutarti dėl mokesčio taršiems importuotojams
G. Nausėda siūlo ES sutarti dėl mokesčio taršiems importuotojams 12-01 18:09
Prezidentas Gitanas Nausėda ragina Europos Sąjungą (ES) susitarti dėl pasienio taršos mokesčio importuojamai produkcijai, kurios gamintojai nesilaiko ES aplinkos ir branduolinės saugos...
Analitikai: praėjus metams ES vadovų tandemui dar stinga politinio svorio
Analitikai: praėjus metams ES vadovų tandemui dar stinga politinio svorio 12-01 17:46
Vadovauti Europos Sąjungai (ES) nėra paprasta. Prie 27 labai skirtingų valstybių Bendrijos vairo stovinčiam tandemui tenka pridėti daug pastangų, kad jų balsai būtų girdimi.

Karantino metu Jūs:

Intel 48,35 +1,90%