Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Regitra, VĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Regitra

Atsiliepimai apie Regitra, VĮ

Parašyk savo nuomonę apie Regitra, VĮ

Sveiki. Kaip zinote, as padedu paankstinti jusu esama Regitros praktinio egzamino data!.:) Paskaite komentarus zemiau suzinosite kas patikimas, saziningas ir patyres sioje srityje. Tik nepatingekit paskaityt juos :) Suteikiu jums visa reikalinga informacija. Visos garantijos. VISIEM SEKMES EGZAMINUOSE!:) Kreipkites nr. 869009443.
Sweet 2018-06-26 10:12:02
Labai ačiu numeriui +37069009443! Vieta surado labai greitai! Viskas praejo sklandžiai, tikrai rekomenduoju!!!
Tautvydas 2018-10-11 08:48:25
Labai džiaugiuosi už operatyviai atlikta darba :) busiu sutaupes mėnesį laiko. Padėjo vaikinas kurio nr. 869009443!
Aciu uz jusu pasitikejima ir atsiliepima:) kreipkites nr. 869009443.
Ponai ir ponios, jei reikalinga jums ankstesne vieta regitroje, drasiai kreipkites, padesiu kaip galesiu ! Jei turit laiko, pasiskaitykit komentarus esancius zemiau, nenuvilsiu :) 864769979

Šarka Tarka 2018-10-10 15:19:11
+37064769979 - tikrai patikimas kontaktas, norintiems anksčiau vietą susiveikti. Man vietą rodo tik viena diena vėliau nei norėjau mieste, kuriame ir reikėjo man vietos. Tai manau, kad rezultatas tikrai kokybiškas ir atitinka kainos ir kokybės santykį. Esu dėkingas šiam žmogui už suteiktą pagalbą. Aišku, gaila, kad pati Regitra dirbtinai sudarinėja eiles norintiems laikyti praktikos egzaminą, nes pagal įstatymą visi turime teisę laikyti egzaminą pakartotinai jau po savaitės, jeigu tik yra vietų. O vietų, kaip žinia, būna tikrai visada, tik mums, paprastiems mirtingiesiems, jos nėra rodomos.
Dekingas uz jusu komentara, jeigu kam nors taip pat reikes pagalbos, kreipkites, padesiu kaip galesiu 864769979 !!!
Lukax 2018-08-02 22:26:42
Sveiki, noriu pasidalinti siuo numeriu 864769979. Kreiptikes tikrai. Visada zmones pagelbes, kaip pagelbejo ir man. Gavau vieta kokios butent ir norejau. Ispradziu tikrai netikejau kad taip galima greitai... bet isitikinau... tikrai siulau kreiptis. 10/10
Virginija Valašinaitė 2018-08-07 16:55:53
Rekomenduoju žmogų kurio numeris 869009443! Rado vietą ir laiką pati tinkamiausią! Ačiū
Aciu uz jusu pasitikejima ir atsiliepima:) kreipkites nr. 869009443.
Neislaikiau praktikos egzamino. O pakartotinai reikia laukti daugiau nei menesi.

Sandra 2018-06-15 12:03:00
Sveiki. Labai objektyviai ir suprantamai padeda surasti ankstesnį laiką egzamino laikymui. Tikrai patariu kreiptis šiuo numeriu 864769979.
Martynas 2018-05-20 12:48:04
Ačiū uz gerai atlikta darba zmogui kurio nr. 869009443!!! :) Visiem patariu kreiptis pas jį!

Tručyzna 2018-08-08 14:06:26
Draugiškas patarimas prašyti pagalbos +37064769979.Gavau vietą per kelias dienas ir dar sugebėjau išlaikyti, teisės jau mano rankose, linkiu visiems sekmės egzaminuose.
Lukax 2018-08-02 22:26:42
Turi monopolį automobilių registracijoje ir niekas nebeįdomu. Norint užsiregistruoti auto turi sėdėti min 3 val. ir laukti kažkokios malonės kuriame amžiuje gyvenate kalbų apie Vilniaus padalinį.
Eglė 2017-10-02 16:12:47
Labai aciu uz greitai ir patikimai surasta vieta! 869009443
minde 2018-05-22 18:59:53
Reikejo butent treciadieniui ir butent tokiam laikui kurio man reikejo, ir gavau :) ir dekui zmogui kurio numeris 869009443.

Laiminga 2018-08-18 17:31:14
Išlaikiau!!
Ačiū 864769979 už greit surastą vietą... Vietoj 09.21 perkėlė į 08.17
Awesome 2018-08-16 17:42:31
100% rekomenduoju - 864769979. Laikysiu egzą pakartotinai, tai žinot kokios eilės... Suveikė vietą super greit, tai pačiai savaitei kurią ir kreipiausi. Net ir laiką norimą! Nu super. O pati ieškodavau atsilaisvinusių vietų ir nusivarydavau :D Nes nieko doro nepavyko rasti. Kam vargt, geriau patikėt tam kas be problemų suranda, ramiai miegot ir laukt egzo :D
Rycka 2018-06-25 18:10:14
Dekoju 869009443. Nes nepraejus parai nuo prasymo, o jau gavau registracija rytojaus vaziavimui. Didelis ACIU
Sweet 2018-06-26 10:12:02
Aciu uz jusu pasitikejima ir atsiliepima:) kreipkites nr. 869009443.
Labai esu pasipiktines, nes kaikurie zmones, kurie laiko vairavimo egzamina yra tycia suklaidinami. Siandien laikiau vairavimo egzamina Siauliuose ir buvau specialiai suklaidintas pora kartu. Buvo vieta kur reikejo sustoti lygiagreciai, ivaziavau i tarpa tvarkingai ir kai jau reikejo truputi privaziuoti prie priekyje stovincios masinos, kad sumazinti tarpa egzaminuotojas liepe sustoti, islipes pasake kad yra didelis tarpas ir uzskaite kaip klaida nors, net neleido sumazinti tarpa. Taip pat antra vieta buvo, kai vaziavau dvipusio eismo gatveleje ir is abeju sonu buvo pristatyta masinu, todel turejau vaziuoti per juostas skiriancia punktyrine linija, ir kai jau norejau rikiuotis i savo eismo juosta, kadangi nebebuvo pristatytu masinu, pazymejo kaip kritine, kad vaziavau pries eisma. Panasiai ir nutiko mano draugui, jis laikydamas vairavimo egzamina truputi pasigincyjo su egzaminuotuju ir po to buvo nukreiptas ivaziuoti i gatvele kur vyko kelio remontai ir buvo specialiai suklaidintas vienoje situacijoje.
Marijampolės regitra laikiausi CE egzaminą ir tik išvarius i miestą dingo bėgiai fūroj, visą egzamino laiką turėčiau važiuot permušinėdamas ne tinkamus bėgius, kad bent pavažiuot ir tai išsivarčiau nepadarydamas menkiausios klaidos. Tai čia normalus egzamino laikymas su tokiu sunkvežimiu??? Ant galo neišlaikiau, nes priekabos atkabinime kažkokių kabliukų prikaišiojč, kurių net neina rast, kai prie svetimos fūros atėjai. Čia tai regitrai iš vis žodžių nėra.

Ricardas 2017-09-01 20:58:52
NETIKEJAU!!! PABANDZIAU. ISITIKINAU!!! Viskas veikia, rado vieta kaip ir zadejo (nors is tikro nezadejo butent ta diena, bet sake tikrai keliu dienu begyje ras, rado ta, kuria man reikejo). Tai va, visus noreciau padrasint kas nemegsta laukt. Kreipiausi numeriu +37064769979, tad tik ji rekomenduoju, del kitu nzn. O ir kaina cia patraukli. Pradzioj susiskambinau, paskui susirasinejau sms, tai kad neissigaskit.
Dar karta aciu uz pagalba, issilaikiau siandien ;)
Juste 2017-09-29 22:53:19
864769979. Esu begalo patenkinta atliktu darbu
Virginija Valašinaitė 2018-08-07 16:55:53
Aciu uz jusu pasitikejima ir atsiliepima:) kreipkites nr. 869009443.
Panevėžio regitroje labai malonūs darbuotojai. Egzaminuotojas pasitaikė geras, ramiai ir tiksliai viską paaiškino. Ir vairuojant nesijautė jokios įtampos priešingai nei vairavimo mokykloje. Todėl išlaikyti buvo paprasta. Užsakius skubos tvarka pažymėjimą gavau sekančią dieną nors ir buvo šeštadienis. Laikiau A kategoriją.
Vertinčiau 5 žvaigždėmis, bet pasitaisymui trūksta kelių esminių dalyku:
1) Kur būtų galima nusipirkti ar įsipilti paprasto vandens.
2) Viduje nėra interneto ryšio, pasistatykite ryšio stiprintuvą, su sąlyga kad kartais reikia palaukti 1h ir daugiau, būtų puiku jei galima bent naujienas skaityti.
3) Lauke reikalingas ekranas su einamais numeriais, neįmanoma kitaip pamatyt, reikia būti laukiamajame.
4) Pirmą kartą registruojant mašina apskritai, lauke galėtų būti didelė iškaba, ka kaip daryt, būtų daug mažiau pasimetusių žmonių.

Tikiuosi komentarai padės dar geriau tobulėti, šiaip puikiai sudėliota aptarnavimo schema.

Awesome 2018-08-16 17:42:31
Vaikinas 2017-09-29 09:53:36
Labai greit padeda užsiregistruoti į regitrą... Ir net pasirenki norima data kaip patogiau
Kreipkitės šiuo nr nepasigailesite
869009443
Aciu uz jusu pasitikejima ir atsiliepima:) kreipkites nr. 869009443
Aciu uz jusu pasitikejima ir atsiliepima:) kreipkites nr. 869009443

Ačiūūūū864769979 2018-05-25 20:30:18
Esu labai dėkinga už laiko pagreitinimą, kuris tapo sėkmingas, iki šiol laukdavau ištysas savaites, kad nueičiau ir neišlaikyčiau, o čia žmogelis padėjo per kelias dienas gauti vietą ir dar išlaikyti, neįsivaizduojat kokia aš laiminga!!!!!!!!!!!!!!!

Mokymo centras "ADPILIS"
VAIRAVIMO MOKYMO PASLAUGOS

Adresas: Verkių g. 52, LT-09128 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo sauga; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
VAIRAVIMO MOKYMO PASLAUGOS Visų kategorijų vairavimo kursai Vilniuje, papildomos vairavimo pamokos ir mokomieji kursai eksternu. Siūlome individualius jūsų poreikius atitinkantį pamokų tvarkaraštį, dėstome lietuvių ir rusų kalbomis, naudojame šiuolaikišką mokymo įrangą ir naujausią metodinę medžiagą. Renkame ne tik...
SDG akademija
Vairavimo mokymas

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
Vairavimo mokyklos ,,SDG akademija” instruktoriai ir mokytojai padės TAU išmokti Kelių Eismo Taisykles bei įsisavinti saugaus ir teisingo vairavimo paslaptis. Kada registruojiesi, šiandien ar rytoj? Tik nepavėluok, tapk puikiu vairuotoju, išmok už vairo jaustis saugiai bei užtikrintai. “SDG akademija” teikiamos...
ARV-Auto
Vairavimo mokykla

Adresas: A.Mickevičiaus g. 52-18, LT-44244 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
UAB „ARV-Auto“ – siūlome Jums profesionalias vairavimo mokymo paslaugas, nes mes: įvertinti Susisiekimo Ministerijos, kaip GERIAUSIA VAIRAVIMO MOKYKLA Kaune ir visoje Lietuvoje per metus sėkmingai paruošiame daugiau nei 6000 įvairių kategorijų vairuotojų ir kvalifikuotų vairavimo specialistų 27-ių metų patirtis...
Rokauta
Tarptautiniai krovinių pervežimai Europoje

Adresas: Perkūno g. 5, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; importas; logistikos paslaugos; padangos, ratlankiai; transporto paslaugos; vairavimo mokymo paslaugos.
UAB ROKAUTA savo veiklos metus skaičiuoja nuo 1959-1962 metų, todėl vadovaudamiesi savo ilgalaike patirtimi mes teikiame tikrai kokybiškas krovinių vežimo paslaugas ir turime išsikovoję pripažinimą vietinėse bei tarptautinėse rinkose (Europa, Rusija, Baltarusija). Sėkmingam ir saugiam krovinių pervežimui šiuo metu...
Viešoji įstaiga "Linavos" mokymo centras
Adresas: Jankiškių g. 41, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
CENTRO TEIKIAMOS PASLAUGOS: 95 kodas – tai vairuotojų, vežančių krovinius ir (ar) keleivius, pradinė profesinė kvalifikacija ir periodinis profesinės kvalifikacijos tobulinimas. Transporto vadybininkų kursai – skirti asmenims suteikti reikiamų žinių pasiruošti profesinės kompetencijos egzaminui, kuris laikomas...

CNN paviešino vaizdo įrašą, paneigiantį Saudo Arabijos versiją dėl žurnalisto mirties 10-22 16:44
Pirmadienį CNN paskelbtame vaizdo įraše, kurį žiniasklaidos priemonė gavo iš šaltinio Turkijoje, matoma, kad iš Saudo Arabijos konsulato Stambule išeina žurnalisto Jamalo Khashoggi rūbais...
JAV įmonių rezultatai – geresni nei analitikų lūkesčiai
JAV įmonių rezultatai – geresni nei analitikų lūkesčiai 10-22 16:19
Užpraeitą savaitę JAV biržose stebėtas didžiausias nuo šių metų vasario akcijų išpardavimas, panašu, nelabai turėjo tam pagrindo.
Paveldosaugininkas: dėl negaliojančio Trakų senamiesčio plano niekas nesikeis
Paveldosaugininkas: dėl negaliojančio Trakų senamiesčio plano niekas nesikeis 10-22 16:07
Teismui neskundžiama nutartimi negaliojančiu pripažinus daugiau nei prieš dvidešimtmetį patvirtintą Trakų senamiesčio specialųjį planą, situacijos mieste nepakeis, sako Algimantas Degutis...

Ar skiepijatės nuo gripo?

Skoda

Procter & Gamble 87,30 +8,80%