Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Regitra, VĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Regitra

Atsiliepimai apie Regitra, VĮ

Parašyk savo nuomonę apie Regitra, VĮ

Gal kas zino, ar galima vairuoti islaikius egzamina kol gamina vairuotojo pazymejima?
Norejau pasiteirauti ar sendien po pietu vairavimo egzaminuotojams pietai nepatiko nes is triju egzamina laikanciu nei vienas neislaike.jaigu pas jus pagal nuotaikas zmones islaiko tai pasirinksim kita miesta.
Sveiki, laikiau vairavimo egzamina 3 kartus. 4 kartas buvo manau sėkmingas bet ale regitros darbuotojai nežinojo jog yra nustatite maršrute stovintis ženklas "krovininio transporto eismas draudžiamas".. Tai egzamina ir vėl nutraukė, tai gal atsirastu žmonių galinčiu padėti kažkaip išlaikyti egzamina ?
Ieskau vietos 2018-08-20 14:37:53
Sveiki, galit paaiskinti kaip zmogus jum suranda ta paankstinta vieta? Jus duodat savo asmeninius duomenis jam ar kaip? Tai oficialu? Nera apgavystes?
Irgi idomu, nes daviau savo duomenius ir laukiu kol suras vietos. Kazkur pries savaite prasiau kad surastum vieta 08, 21 bet ne pavyko kazkas, todel pazadejo surasti vieta 08, 22, o kaip ten bus tai paziuresim. Jeigu ka tai parasysiu ;)
Sveiki. Kaip zinote, as padedu paankstinti jusu esama Regitros praktinio egzamino data!.:) Paskaite komentarus zemiau suzinosite kas patikimas, saziningas ir patyres sioje srityje. Tik nepatingekit paskaityt juos :) Suteikiu jums visa reikalinga informacija. Visos garantijos. VISIEM SEKMES EGZAMINUOSE!:) Kreipkites nr. 869009443.
Dalia 2018-08-18 15:25:20
Labai greitai rado vieta. Patikima! Kreipiausi nr. 69009443. Aciu
Virginija Valašinaitė 2018-08-07 16:55:53
Rekomenduoju žmogų kurio numeris 869009443! Rado vietą ir laiką pati tinkamiausią! Ačiū
Išlaikiau!!
Ačiū 864769979 už greit surastą vietą... Vietoj 09.21 perkėlė į 08.17
Labai greitai rado vieta. Patikima! Kreipiausi nr. 69009443. Aciu
Gerbiamieji VĮ Regitra vadovai,

Gal vertėtų pasidomėti, kodėl Marijampolės m Regitros skyriuje dirbantys vairavimo praktiką egzaminuojantys instruktoriai apibūdinami kaip patys nemaloniausi? Kodėl marijampoliečiai laiko vairavimo egzaminus kituose miestuose?Diskusijos vyksta, bandome prašyti jau ir vietinių politikų pagalbos.Ar šį darbą dirbantys darbuotojai yra ugdomi psichologinemis žiniomis?Dekoju
100% rekomenduoju - 864769979. Laikysiu egzą pakartotinai, tai žinot kokios eilės... Suveikė vietą super greit, tai pačiai savaitei kurią ir kreipiausi. Net ir laiką norimą! Nu super. O pati ieškodavau atsilaisvinusių vietų ir nusivarydavau :D Nes nieko doro nepavyko rasti. Kam vargt, geriau patikėt tam kas be problemų suranda, ramiai miegot ir laukt egzo :D
Laba diena galbut turit netik vieta egzaminui bet ir vairavimo egzamina uz pinigus, tiesiog kad nesikabintu prie nesamoniu, vaziuociau normalu vazevima
Ponai ir ponios, jei reikalinga jums ankstesne vieta regitroje, drasiai kreipkites, padesiu kaip galesiu ! Jei turit laiko, pasiskaitykit komentarus esancius zemiau, nenuvilsiu :) 864769979

Lukax 2018-08-02 22:26:42
Sveiki, noriu pasidalinti siuo numeriu 864769979. Kreiptikes tikrai. Visada zmones pagelbes, kaip pagelbejo ir man. Gavau vieta kokios butent ir norejau. Ispradziu tikrai netikejau kad taip galima greitai... bet isitikinau... tikrai siulau kreiptis. 10/10
Dekingas uz jusu komentara, jeigu kam nors taip pat reikes pagalbos, kreipkites, padesiu kaip galesiu 864769979 !!!
Tručyzna 2018-08-08 14:06:26
Draugiškas patarimas prašyti pagalbos +37064769979.Gavau vietą per kelias dienas ir dar sugebėjau išlaikyti, teisės jau mano rankose, linkiu visiems sekmės egzaminuose.
Sweet 2018-06-26 10:12:02
Labai ačiu numeriui +37069009443! Vieta surado labai greitai! Viskas praejo sklandžiai, tikrai rekomenduoju!!!
Virginija Valašinaitė 2018-08-07 16:55:53
Virginija Valašinaitė
2018-08-07 16:55:53 IP 84.15.178.171

zygimantas 2018-06-26 10:58:02
864769979 dekui sitam asmeniui kuris surado man vieta, vaziavimas praejo laimyngai :)
Sandra 2018-06-15 12:03:00
Sveiki. Labai objektyviai ir suprantamai padeda surasti ankstesnį laiką egzamino laikymui. Tikrai patariu kreiptis šiuo numeriu 864769979.
oksee 2018-08-02 16:22:02
kokia kaina?
Sveiki, parasykit privaciai. 869009443.
Pagalba. 2018-07-20 07:17:28
kokia kaina?
Rycka 2018-06-25 18:10:14
Dekoju 869009443. Nes nepraejus parai nuo prasymo, o jau gavau registracija rytojaus vaziavimui. Didelis ACIU
Sweet 2018-06-26 10:12:02
Aciu uz jusu pasitikejima ir atsiliepima:) kreipkites nr. 869009443.
Siandien laikau vairavimo egzamina bet kai visi sako taip ir yra kad tik pinigu rinkimas klaidu nepadarau nei zenklu nepazeidzau bet neislaikytas nes automobilis uzgeso o kai pas ji paklausiau kodel gesta net nesiteike atsakyti taip ir likau nesupratus kiek da tyciosis is zmoniu

samsungas 2018-06-26 11:02:23
864769979 dėkui žmogui kuris padėjo surasti vietą, viskas gerai su šiuo asmeniu.
zygimantas 2018-06-26 10:58:02
Luka 2018-05-30 13:23:07
869009443! Patikima ir greita!! ;)
Eglė 2017-10-02 16:12:47
Labai aciu uz greitai ir patikimai surasta vieta! 869009443
Gabi 2018-07-27 15:35:25
Sveiki, jei šiandien neišlaikiau vair. egz., O rugpjūčio 3d baigiasi teorija, įmanoma tame tarpe rast vietą ar ne?
Sveiki, ne :)
Pasiruoses Padeti 2018-07-25 00:07:11

p.s Rasykit ar skambinkit kaip jum patogiau !!!
Padejo rasti vieta anksciau, likom patenkinti. Rekomenduoju

Aurelijus 2017-09-11 19:58:19
+370 (647) 69 979 rekomenduoju ! 100 % patikima, anksčiau net 3 savaitėmis.
klevas 2017-10-27 22:47:39
geriausias specialistas 864769979
Martynas 2018-05-20 12:48:04
Ačiū uz gerai atlikta darba zmogui kurio nr. 869009443!!! :) Visiem patariu kreiptis pas jį!
minde 2018-05-22 18:59:53
Reikejo butent treciadieniui ir butent tokiam laikui kurio man reikejo, ir gavau :) ir dekui zmogui kurio numeris 869009443.

Ačiūūūū864769979 2018-05-25 20:30:18
Esu labai dėkinga už laiko pagreitinimą, kuris tapo sėkmingas, iki šiol laukdavau ištysas savaites, kad nueičiau ir neišlaikyčiau, o čia žmogelis padėjo per kelias dienas gauti vietą ir dar išlaikyti, neįsivaizduojat kokia aš laiminga!!!!!!!!!!!!!!!
Sandra 2018-06-15 12:03:00
Reikalinga ankstesne vieta praktikos egzaminui kaune.

SDG akademija
Vairavimo mokymas

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
Vairavimo mokyklos ,,SDG akademija” instruktoriai ir mokytojai padės TAU išmokti Kelių Eismo Taisykles bei įsisavinti saugaus ir teisingo vairavimo paslaptis. Kada registruojiesi, šiandien ar rytoj? Tik nepavėluok, tapk puikiu vairuotoju, išmok už vairo jaustis saugiai bei užtikrintai. “SDG akademija” teikiamos...
ARV-Auto
Vairavimo mokykla

Adresas: A.Mickevičiaus g. 52-18, LT-44244 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
UAB „ARV-Auto“ – siūlome Jums profesionalias vairavimo mokymo paslaugas, nes mes: įvertinti Susisiekimo Ministerijos, kaip GERIAUSIA VAIRAVIMO MOKYKLA Kaune ir visoje Lietuvoje per metus sėkmingai paruošiame daugiau nei 6000 įvairių kategorijų vairuotojų ir kvalifikuotų vairavimo specialistų 27-ių metų patirtis...
Rokauta
Tarptautiniai krovinių pervežimai Europoje

Adresas: Perkūno g. 5, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; importas; logistikos paslaugos; padangos, ratlankiai; transporto paslaugos; vairavimo mokymo paslaugos.
UAB ROKAUTA savo veiklos metus skaičiuoja nuo 1959-1962 metų, todėl vadovaudamiesi savo ilgalaike patirtimi mes teikiame tikrai kokybiškas krovinių vežimo paslaugas ir turime išsikovoję pripažinimą vietinėse bei tarptautinėse rinkose (Europa, Rusija, Baltarusija). Sėkmingam ir saugiam krovinių pervežimui šiuo metu...
Viešoji įstaiga "Linavos" mokymo centras
Adresas: Jankiškių g. 41, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
CENTRO TEIKIAMOS PASLAUGOS: 95 kodas – tai vairuotojų, vežančių krovinius ir (ar) keleivius, pradinė profesinė kvalifikacija ir periodinis profesinės kvalifikacijos tobulinimas. Transporto vadybininkų kursai – skirti asmenims suteikti reikiamų žinių pasiruošti profesinės kompetencijos egzaminui, kuris laikomas...
Mokymo centras "Automobilis"
Adresas: Sporto g. 9, LT-60171 Raseiniai.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos; žemės ūkis, paslaugos.
UAB Mokymo centras „Automobilis“ įkurtas 1989 metais. Tai tiek pirmoji privati vairavimo mokykla, tiek pirmasis kooperatyvas Lietuvoje. Atsižvelgę į tai, jog rajone trūksta kvalifikuotų darbuotojų, pradėjome orientuotis į profesinį mokymą ir 2009 m. gavome pirmąją licenciją - rengti visų kategorijų traktorininkus...

"Valstiečiai" ekonomikos vadovėlių neskaito
"Valstiečiai" ekonomikos vadovėlių neskaito 08-21 21:42
Prieš savaitę valdantieji žadėjo kilti į kovą prieš maisto kainas, dabar verčia plokštelę į kitą pusę – pasišovę didinti prekybos tinklų konkurenciją, gaivinti smulkiuosius. Tačiau bendra...
IT specialistai ir jų uždarbis: Baltijos šalių, Baltarusijos ir Ukrainos apžvalga 08-21 18:42
Skaičiuojama, kad Estijoje didžiausia populiacijos dalis tiesiogiai dirba informacinių technologijų (IT) srityje. Iš apžvelgiamų rinkų didžiausi atlyginimai taip pat fiksuojami Estijoje...
"Biovelos" grupė pernai augo 8%
"Biovelos" grupė pernai augo 8% 08-21 18:42
Viena didžiausių Lietuvoje maisto pramonės bendrovių "Biovela" pernai gavo 116,427 mln. Eur konsoliduotų pajamų – 7,8% daugiau nei 2016 metais (107,956 mln. Eur).

Primenybe teikiate..

Skoda