Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Regitra, VĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Regitra

Atsiliepimai apie Regitra, VĮ

Čia kelio pradžia!
Parašyk savo nuomonę apie Regitra, VĮ

Sveiki man šiandien buvo ta pati situacija su stabdymu.Išlėto artėjau prie sankryžos, kad pasukti į kairę, švelniai po truputi stabdydamas ir kai beveik sustojęs priartėjau, šviesiaplaukė moteriškė kirto per stabdžius ir pažymėjo tai, kaip kritinę klaidą, nors nebuvau net pasiekęs trikampiukų. Tikiuosi, kad sekantį kartą papuls sąžiningas egzaminuotojas
Klausimas 2019-01-09 00:28:16
Cia kur kas kada galima su faktais?
Sveiki
Laura 2020-05-23 00:12:39
Nuoširdžiai ačiū Panevėžio egzaminuotojui Kęstučiui už egzaminą, kurio metu jaučiausi ramiai ir užtikrintai.
Sėkmės darbuose
Sveiki, Laura. Džiaugiamės ir dėkojame už atsiliepimą!
D.D 2020-05-22 16:16:47
Norėčiau pareikšti kritką Klaipėdos skyriui. Teko laikyti teorijos egzaminą, viskas puikiai išskyrus prižiūrinčiojo elgesį. Egzaminus laiko jaunimas, pagyvenę žmonės, grįžę iš užsienio, jiems nėra paaiškinta nei kur sėstis, nieko. Į egzaminą įleisti vėljuojama, po to dar 5 minutes žmonės vaikštinėja, ieško savo vardo, "malasi" su striukėmis, vyresni net prasidėjus egzaminui uždavinėja klausimus, ką kur spausti, o prižiūrintis asmuo tik juokiasi. Ar čia normalus aptarnavimas, egzaminai mokami, tikiesi kad viskas bus organizuota iki galo ir pagalvojus apie visus, nebus trukdoma ir t.t. Labai nustebino, paskutinį kartą toks "balaganas" buvo per 6 klasės biologijos kontrolinį.
Sveiki. Nuoširdžiai apgailestaujame dėl Jūsų nemalonios patirties - dėsime visas pastangas, kad tai nepasikartotų.

Taip pat primename, kad mūsų interneto svetainėje galite rasti ne tik naudingų patarimų ruošiantis artėjantiems egzaminams, bet ir vaizdo klipus apie teorijos bei praktikos egzaminų eigą. Juos rasite čia: https://www.regitra.lt/lt/paslaugos/egzaminai/praktiniai-patarimai-ruosiantis-egzaminams
Sėkmės darbuose
Odeta 2020-05-22 08:17:44
Sveiki, vakar išlaikiau vairavimo egzaminą, noriu padėkoti Panevėžio skyriui, nes tiek laikant teoriją tiek vairavimą, egzaminatoriai buvo labai malonūs. Ačiū Andriui, Kęstučiui, o vakarykščio egzaminatoriaus vardo neįsiminiau: (. Didelis ačiū instruktoriui Vytautui Varžgaliui!
Sveiki, Odeta. Nuoširdžiausi sveikinimai pasiekus puikių rezultatų! Dėkojame už atsiliepimą ir linkime sėkmingų kelionių. :)
Aurimas 2020-05-22 07:19:41
Maloni administracija, supratingi žmonės. Vairavimo praktinis egzaminas buvo nekeliantis daug streso. Egzaminuotojas buvo labai malonus, paaiškino viską egzaminu metu. Elgėsi labai žmoniškai. Džiaugiuosi teigiama egzamino laikimo patirtimi Vilniuje ir čia dirbančių žmonių supratingumu.
Sveiki, Aurimai, džiaugiamės dėl Jūsų malonios patirties. Ačiū už tai, kad pasidalinote ja - mums tai labai svarbu. :)
Rasa 2020-05-20 13:04:20
Sveiki.Šnd.laikiau praktikos egzaminą.Labai norėčiau padėkoti Panevėžio egzaminuotojui Tomui, kuris viską gerai išaiškino ir nesukėlė streso.Tiesiog labai puikus žmogus.Ačiū jam
Sveiki, Rasa. Džiugu, jog mūsų kolega paliko Jums teigiamą įspūdį. Dėkojame už įvertinimą ir linkime sėkmės! :)
Vitalija 2020-05-20 10:42:10
Noriu padėkoti visai regitros komandai už tokį nuostabų aptarnavimą, nors ir ankatyvus rytas, visi su šypsenomis, malonūs, draugiški. Net nėra taip baisu laikyti egzamino. :)
Labai džiaugiuosi, kad man pavyko išlaikyti teorija iš pirmo, o praktiką iš antro karto, ir tai tik jūsų geros nuotaikos dėka!
Ačiū ‼️ Dabar su nekantrumu laukiu savo vairuotojo pažymėjimo :)
Valiooo sveikiname įstojus į vairuotojų gretas! Džiaugiamės kartu ir sakome ačiū už pozityvų atsiliepimą. Saugaus kelio! :)
Ačiū ‼️ Dabar su nekantrumu laukiu savo vairuotojo pažymėjimo :)
Noriu padėkoti visai regitros komandai už tokį nuostabų aptarnavimą, nors ir ankatyvus rytas, visi su šypsenomis, malonus, draugiški. Net nera tai0 baisu laikyti egzamino. :)
Labai džiaugiuosi, kad man pavyko išlaukyti teorija is pirmo, o praktika iš antro karto, ir tai tik jūsų geros nuotaikos dėka!
Vairas 2020-05-18 18:23:00
Kada panaikinsit maršrutą sastatui ir posūkį į dešinę atvažiavus nuo baltų ir sukant link nacnyko????kaip pravažiuoti jei instruktoriai aiškina suk spausk negali stovėti, o regitra kritinė ikala???dbl kontora jūs paziurekit iki kur reik islyst ir kiek linijų kirsti, skystaprociai
Sveiki. „Regitra“ tikslių maršrutų atsisakė dar 2014 metais, kadangi egzaminuojamasis neturi „iškalti“ jų. Mūsų tikslas patikrinti, kaip būsimas vairuotojas gebės savarankiškai vairuoti ten, kur jis važiuos kasdien, kaip priims reikiamus sprendimus įvairiose eismo situacijose ir kt.

Primename, kad mūsų egzaminuotojai būsimo vairuotojo įgūdžius vertina remdamiesi standartizuotais vertinimo kriterijais. Su jais susipažinti galite čia: https://www.regitra.lt/lt/paslaugos/egzaminai/egzaminavimo-teises-aktai

Taip pat jei turite papildomų klausimų apie įvykusį egzaminą, visada patariame per 1 darbo dieną nuo egzamino laikymo dienos kreiptis į padalinį, kuriame laikėte egzaminą, ir kartu su specialistu peržiūrėti bei aptarti vaizdo įrašą.
Darius 2020-05-14 10:49:36
sveiki.gyvenu uk jau 14 metu lietuvoj nesu deklaruotas.ar galeciau laikyt teises lietuvoj?
Sveiki, Dariau. Jei Jūsų gyvenamoji vieta nėra deklaruota Lietuvoje, tuomet Jūs galite pagrįsti savo asmeninius ar darbo ryšius su Lietuva. Daugiau informacijos apie tai rasite „Regitros“ interneto svetainėje: https://www.regitra.lt/lt/paslaugos/egzaminai/svarbi-informacija-pries-egzaminus
Tadas 2020-05-14 12:03:48
Sveiki siandien laikiau vairavimo egzamina taurageje, ir pagal instruktoriu padariau kritine, vet sioje situacijoje as esu tikrai teisus noreciau suzoni kur butu galima kreiptis kad butu galima rasti teisybe?
Sveiki, Tadai. Vairavimo egzaminai yra filmuojami, tad jei turite papildomų klausimų, kviečiame atvykti į vaizdo įrašo peržiūrą. Tai galite padaryti per vieną darbo dieną nuo egzamino laikymo dienos. Tikimės, jog taip bus išspręsti visi Jums kylantys neaiškumai. Jei vis dėlto nesutinkate su egzamino vertinimu, galite pateikti apeliaciją, kurią išnagrinės speciali komisija. Apie tai daugiau informacijos rasite čia: https://www.regitra.lt/lt/paslaugos/egzaminai/apeliaciju-pateikimo-tvarka
Giedrius 2020-05-07 14:51:58
Nusipirkau motorolerį 2011m 50cc. Vin rftsm45a79L000572. Noriu sužinoti ar nebus problemų jį registruojant, nes kažkur skaičiau, kad turi būti euro 4. Būsiu labai dėkingas.
Sveiki, Giedriau. Jei transporto priemonė yra naudota ir prieš tai jau buvo registruota, jokių apribojimų dėl Euro klasės nėra.

Daugiau informacijos apie tai, ką reikėtų žinoti norint įregistruoti motorolerį, rasite čia:
1. Jei transporto priemonė prieš tai buvo registruota Lietuvoje - https://www.regitra.lt/lt/paslaugos/transporto-priemones/isigijau-transporto-priemone/isigijau-lietuvoje-anksciau-registruota-lietuvoje
2. Jei transporto priemonė iš užsienio - https://www.regitra.lt/lt/naujienos/regitros-patarimai-planuojantiems-pirkti-transporto-priemone-is-uzsienio

Kilus papildomų klausimų, kviečiame atvykti į „Regitros“ padalinį su visais turimais dokumentais ir transporto priemone. Mūsų specialistai tiksliau įvertins konkrečią situaciją ir prireikus patars.

Primename, kad karantino laikotarpiu klientai aptarnaujami tik pagal išankstinę registraciją, tad kviečiame dėl vizito registruotis čia: https://www.regitra.lt/lt/kontaktai/e-paslaugos/isankstine-registracija-priemimui-filiale-5
Giedrius 2020-04-20 07:54:10
Sveiki, kada bus galima laikyti B kategorijos praktinį egzaminą?
Sveiki, Giedriau. Vairavimo egzaminai atnaujinami palaipsniui. Pradedama nuo motociklininkų, nes šios kategorijos egzaminų metu fizinis kontaktas tarp vairuotojo ir darbuotojo yra minimalus. Taip pat, siekiant užtikrinti verslo poreikius ir nenutrūkstamą prekių gabenimą, bus pradėti egzaminuoti ir krovininių transporto priemonių vairuotojai.

Kada bus galima registruotis į kitų kategorijų egzaminus, sprendimai bus priimti vėliau atsižvelgiant į situaciją. Tad kviečiame sekti aktualią informaciją www.regitra.lt

Taip pat kviečiame šiuo metu savo žinias tobulinti čia: https://www.regitra.lt/lt/paslaugos/egzaminai/praktiniai-patarimai-ruosiantis-egzaminams
Sveiki, kada bus galima laikyti B kategorijos praktinį egzaminą?
Diana 2020-03-14 12:44:45
Tikrai puikus egzaminuotojas, Laimonas, Vilniaus filiale. Iškart susitikus ir pamačius santūrią šypseną pasidarė ramiau. Draugiškas žvilgsnis ir ramus bendravimo tonas padeda sumažinti įtampa laikant egzaminą. To dėka pavyko tai padaryti iš pirmo karto :)
Sveiki, Diana. Džiaugiamės, kad mūsų kolega Laimonas paliko jums teigiamą įspūdį. Sveikiname sėkmingai išlaikius egzaminą ir linkime saugių bei sėkmingų savarankiškų kelionių!:)
Giedrė 2020-03-13 19:49:23
Sveiki, dėkoju egzaminuotojui Romui Žimailai, laikiau Marijampolėje (vairavimo egzaminas). Už nuoširdų ir paprastą bendravimą, išsamų paaiškinimą po egzamino, laikiau pirmą kartą, labai jaudinausi, bet įsėdusi į automobilį nurimau ir egzaminą išlaikiau :) ačiū, sėkmės darbuose :)
Sveiki, Giedre. Valio! Sveikiname pasiekus puikių rezultatų ir dėkojame už kolegos įvertinimą. Sėkmės kelyje!:)
Inga 2020-03-05 13:43:25
Sveiki Regitrą ir kiti skaitytojai.

Pastebėjau tokia tendencija kad į visus klausimus atsakinėjate su individualumo politika, ypač tose situacijose kurios yra jums palankios, o jau kur egzaminuojamo asmens klaidos yra akivaiždzios tada vadovaujatės standartizuotais vertinimo kriterijais.

Turiu daug draugų kurių yra pastebėję kad egzaminuotojai kurie vadovaujasi vertinimo kriterijais naudojasi šių žinių stoką turinčiais vairuotojais.

Pvz. Punktacija 18.3.4 per daug suka vairą, kai transporto priemonė nejuda.
(vienintelė situacija kur tai būtu aktualu tai yra žieminės spygliuotos padangos ant sausos neužledyjusios asfalto dangos, šiuo atveju yra gadinamos tiek padangos tiek asfalto danga)

Padangų be spygliu atveju, nei aplinkinių saugumui nei automobilio eksplotavimui nekenkia kadangi automobilio konstrukcija ir vairo mechanizmas yra suprojektuoti būtent šiai paskirčiai.
O vairo sukimas vietoje net atvirkščiai pagreitina apsisukimo manevrą ir padidina saugumo kriterijų kadangi automobilio ratai išnaudoja visa vairavimo kampą palyginus su judančiais ratais, atvejais kada yra ribotas plotas manevrui atlikti. Kadangi vairuotojai tingi vertinimo kriterijus skaityti (man pačiai užėmė apie val. laiko) egzamnnuotojai tuom naudojasi ir rašo klaidas.

Pagarbiai laukiu jūsų atsakymo.
Sveiki, Inga. Vairavimo egzaminų metu tikrinami įvairūs būsimo vairuotojo įgūdžiai ir žinios: nuo saugaus iki ekonomiško vairavimo, automobilio eksploatacijos žinių ir kt. Konkrečiai kalbant apie tas situacijas, kai vairas susukamas per daug transporto priemonei nejudant, tai laikoma nekritine klaida, o jų per egzaminą galima padaryti 8.

Taip pat norime atkreipti dėmesį, jog ne visais atvejais ji gali būti fiksuojama. Egzamino metu egzaminuotojas vertina visumą. Taigi, jei atliekant manevrą buvo būtina maksimaliai susukti vairą, nors transporto priemonė nejudėjo, tai nevertinama kaip klaida. Jei žvelgtume į bendrą statistiką, ši klaida egzamino metu fiksuojama gana retai.
Lukas 2020-03-13 09:22:25
Žodžiu situaciją pardaviau mašina ant dalių ir buvau susitaręs parduot kitam asmeniui mašinos numerius nuvažiavęs į Kėdainių regitra šviesiaplaukė moterys pasakė pirmą reik isregistruot mašina poto palikti numerius saugoti regitroje ir išsiųsti į kitą filialą isregistraves mašina atėjau vėl į regitra tada man ji pasakė kad jau nebeįmanoma perasyt numeriu nes ale pardaviau su mašina tai gavos kad per jos klaida praradau pinigus kurios būčiau gavęs už numerius na ir pasakė kad reikėjo rezervuoti numerius bet pirma kart kai nuėjau apie tai net neuzsime
Sveiki, jei esate išregistravęs automobilį ir turite numerio ženklus, kuriais buvo paženklintas šis automobilis, bei juos norite perleisti kitam asmeniui, jums reikės su tuo žmogumi atvykti į „Regitros“ padalinį ir užpildyti specialų prašymą. Tuomet asmuo, kuriam perleisite numerio ženklus, galės iš karto įregistruoti savo transporto priemonę ir ją paženklinti perleistais numerio ženklais. Tuo atveju, jei asmuo dar neturi transporto priemonės, numerio ženklus reikės palikti saugoti padalinyje.
Edita 2020-03-08 15:14:36
Na tiesos daug, žmonės tikrai kurie laikė egzaminą žino, dabar laikysiu 4kart, instruktoriai skirtingi, važiuoju neblogai, tik reik pažymėjimo, šiaip vairuoju, tik reik egzaminuotis koja pakiša, kalbu Utenos instruktorius, sankryžoje reikėjo pavažiuoti iki pusės sustabdė, ir įdomus instruktoriaus pasakymas aš nežinojau ką darysit, kitas egzaminas vyko šeštadienį kovo 7d, atseit vienoje vietoje per lėtai pravažiavau kritinė prirašė, o egzamino laikymas 31e, ir dar ta diena dauguma neišlaikė, tai sau spėju palinkėti laikyt kol biudžetą pririnksim regitra ar kaip
Sveiki, Edita. Dalyvavimas viešajame eisme yra didelė atsakomybė. Todėl mes siekiame, jog į jį patektų tik tinkamai pasirengę vairuotojai, kurie turėtų visas kiekvienam vairuotojui būtinas žinias, leisiančias saugiai ir savarankiškai vairuoti kasdien. Taip pat norime atkreipti Jūsų dėmesį ir priminti, kad visi mūsų egzaminuotojai vertina remdamiesi nustatytais vertinimo kriterijais.

Vis dėlto, jei turite pastebėjimų arba nesutinkate su vertinimu, visada galite per 1 darbo dieną nuo egzamino laikymo datos kartu su specialistu peržiūrėti ir aptarti vykusio egzamino vaizdo įrašą. Galimas ir kitas variantas - pateikti apeliaciją, kurią išnagrinės komisija. Daugiau informacijos apie tai rasite čia: https://www.regitra.lt/lt/paslaugos/egzaminai/apeliaciju-pateikimo-tvarka

Taip pat dalijamės patarimais, kurie padės dar geriau pasiruošti būsimam vairavimo egzaminui: https://www.regitra.lt/lt/paslaugos/egzaminai/praktiniai-patarimai-ruosiantis-egzaminams
:) 2016-04-01 15:00:03
Kauno regitroj beveik neimanoma islaikyti vairavimo egzamino. Na nebent papuolei i laiminguju procenta kuri nusistato kauno regitra. Nes ir gerai vairuojant prizymes klaidu kokiu net nebuvo ir galiausiai egzaminas neislaikytas. Bet visada galima iskarto apskusti ta vertinima pas pavaduotoja. Bet jau sekanti karta kaune geriau nelaikyti. Nes net is aiksteles neleis isvaziuoti. Nes prades su liniuote vaikscioti aplink masina :)
2 kartus laikiau, abu kartus skirtinti instruktoriai. Pirmą kartą pėstysis išbėgo netikėtai ir kritinę gavau, nors pats sakė, jog būčiau išlaikęs. Antrą kartą laikiau, šauniai važiavosi ir aptarus klaidas pagyrė, jog nebuvo baisu važiuoti kartu. (Esu 18 metų vaikinas, neturiu jokių pažinčių Kaune net)
Regitra 2020-02-17 12:59:17
Sveiki, Tadai. Visi egzaminuotojai būsimo vairuotojo įgūdžius vertina remdamiesi standartizuotais vertinimo kriterijais. Juos galite rasti „Regitros“ interneto svetainėje: https://www.regitra.lt/lt/paslaugos/egzaminai/egzaminavimo-teises-aktai

Tačiau kalbant apie klaidinimą, be abejo, egzaminuotojas specialiai klaidinti negali. Tačiau svarbu pastebėti, kad kiekviena situacija yra labai individuali. Todėl jei egzaminą laikiusiam asmeniui kyla papildomų klausimų, visada rekomenduojame per 1 darbo dieną kreiptis į padalinį, kuriame laikė egzaminą, ir kartu su specialistu peržiūrėti vykusio egzamino vaizdo įrašo.
Sveiki Regitrą ir kiti skaitytojai.

Pvz. Punktacija 18.3.4 per daug suka vairą, kai transporto priemonė nejuda.

Pagarbiai laukiu jūsų atsakymo.
Gabrielė 2020-03-03 18:40:03
Sveiki, dėkoju egzaminuotojui Petrui. L. (Utenos) regitra už nuoširdų bendravimą laikant vairavimo egzaminą.2020-03-03
Džiaugiuosi, kad dar yra tokių puikių žmonių. Nuteikia raminamai, aiškina viską išsamiai ir aiškiai, nuoširdžiai džiaugiuosi ir dėkoju, taip pat linkiu sėkmės, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Jūs ŠAUNUOLIS.
Sveiki, ačiū už šiltą atsiliepimą. Džiaugiamės kartu su Jumis! Jūsų linkėjimus perduosime kolegai. :)
Deivida 2020-03-03 12:49:34
Labai dėkoju, egzaminuotojui Aidui už malonų bendravimą ir gera praleista laiką važiavimo metu ir aiškū paaiškinimą po Egzamino. Egzamina Laikiau (Kaunas Raudondvario pl.) Ačiū labai! ☺️
Sveiki! Dėkojame už atsiliepimą. Tikrai smagu žinoti, jog mūsų kolega Aidas Jums paliko teigiamą įspūdį. :)
Jurgita 2020-02-28 20:13:28
Noriu padėkoti visam Regitros kolektyvui už šiltas šypsenas, padrąsinimą ir palaikymą! Ypatingai dėkoju egzaminuotojui Vitalijui (Kaunas, Raudondvario pl.). Jo šypsena, šiltas bendravimas, psichologinis palaikymas padėjo išlaikyti praktikos egzaminą:) O atėjau drebėdama kaip ir visi kiti:) Ačiū labai!
Sveiki, Jurgita. Valiooo! Sveikiname įgijus teisę vairuoti ir linkime gero kelio! :)
Monika 2020-02-27 16:31:37
Labai dekoju savo egzaminuotojui Juozui Venciui, už malonų bendravimą! Laikiau Marijampolėje! Labai džiaugiuosi, kad teko su juo laikyti egzamina!
Sveiki, Monika. Dėkojame už atsiliepimą. Džiaugiamės, kad mūsų kolega paliko jums teigiamą įspūdį. Sėkmės! :)
Evelina 2020-02-26 09:34:32
Sveiki, norėčiau pasidžiaugti Regitros darbuotojais. Visi šypsosi, paaiškina kas neaišku, šiltai bendrauja. Laikant vairavimo egzaminą pas instruktoriu Laimoną pasisekė iš pirmo karto! Instruktorius bendrauja labai ramiai, viską paaiškina, vertina griežtai, tačiau teisingai!
Sveiki, Evelina. Sveikiname pasiekus norimų rezultatų ir labai džiaugiamės dėl jūsų teigiamos patirties! Linkime saugių ir sėkmingų tolimesnių kelionių :)
Raimonda Flenderienė 2020-02-21 12:37:25
Laikant C, CE teorijos egzaminą buvo klausymas "Kokios dažniausiai pasitaikančios avarijų priežastys?" ir vienas teissingas atsakymas. Tai jau loginė klaida, nes "priežastys" negali būti viena. o atsakymo varianatai duoti po vieną, o ne grupėmis. Tai klaidina laikančius.
Sveiki, Raimonda. Norėtume atkreipti dėmesį, kad teorijos egzaminų klausimai yra formuojami taip, kad iš jų egzaminuojamajam būtų aišku, ar reikia pasirinkti vieną, ar kelis teisingus atsakymus. Kalbant konkrečiai apie Jūsų minimą klausimą, jo formuluotė skamba kiek kitaip ir prašoma nurodyti tik vieną priežastį, kitaip tariant, naudojama vienaskaita, tad ir teisingas atsakymas yra tik vienas.

Taip pat norėtume pakviesti jus pasinaudoti mūsų interneto svetainėje esančia mokomąja medžiaga, kur rasite teorijos egzamino temas, bandomąją egzamino versiją ir kt.: https://www.regitra.lt/lt/paslaugos/egzaminai/praktiniai-patarimai-ruosiantis-egzaminams
Greta 2020-02-22 19:12:08
Sveiki, laikiau vairavimo egzamina Vilniuje, Marijampoleje ir Alytuje. Turiu klausimą kodel Alytuje klaida yra vertinama kaip kritine, o Vilniuje ir Marijampoleje kaip nekritine? Beje ar vaziavimas mazesniu greiciu yra kritine klaida? Vaziavau 50, o buvo galima 70km/h
Sveiki, Greta. „Regitros“ egzaminuotojai būsimo vairuotojo įgūdžius vertina remdamiesi standartizuotais vertinimo kriterijais. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad kiekviena situacija yra labai individuali, todėl egzaminuotojas vertina visumą. Kitaip tariant, egzaminuojamųjų veiksmai gali būti vertinami skirtingai, priklausomai nuo eismo situacijos tuo metu, kitų eismo dalyvių veiksmų, kelio sąlygų ir kt.

Kalbant konkrečiai apie greitį, mes norime, kad pasirinktumėte saugų greitį, tačiau, jeigu eismo situacija ir oro sąlygos leidžia, važiuotumėte didžiausiu maksimaliu leistinu greičiu. Taigi, jei važiuojama daugiau kaip 15 km/h mažesniu, nei leistina, greičiu be priežasties, tokiu atveju tai laikoma kritine klaida.

Primename, kad vertinimo kriterijus ir patarimus, kaip išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų per egzaminą, galite rasti mūsų interneto svetainėje: https://www.regitra.lt/lt/paslaugos/egzaminai/praktiniai-patarimai-ruosiantis-egzaminams/praktikos-egzamino-vertinimas

"Ignitis grupės" pajamos pirmąjį ketvirtį mažėjo, pelnas augo
"Ignitis grupės" pajamos pirmąjį ketvirtį mažėjo, pelnas augo 05-29 20:54
Tarptautinės energetikos įmonės "Ignitis grupė" koreguotas pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą bei amortizaciją (koreguota EBITDA) šių metų pirmąjį ketvirtį, lyginant su tuo pačiu...
"Auga group" valdomos įmonės įgijo "Grybai LT" kontrolę
"Auga group" valdomos įmonės įgijo "Grybai LT" kontrolę 05-29 20:22
AB "Auga group" valdomos įmonės – kooperatinės bendrovės "AgroMilk", "Juodmargėlis" ir "Šventosios pievos" – ketvirtadienį su buvusiais pajininkais pasirašė pajų pirkimo-pardavimo sutartis dėl...
Švedijos ekonomika pirmąjį ketvirtį augo – priešingai nei tikėtasi
Švedijos ekonomika pirmąjį ketvirtį augo – priešingai nei tikėtasi 05-29 20:08
Švedijos statistikos tarnybos patikslintais duomenimis, per pirmąjį šių metų ketvirtį šalis sukūrė 0,1% solidesnį nei ankstesnį laikotarpį bendrąjį vidaus produktą.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Cisco 47,82 +4,87%