Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Regitra, VĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Regitra

Atsiliepimai apie Regitra, VĮ

Parašyk savo nuomonę apie Regitra, VĮ

Klaipėdos Regitroje užsisakiau naują pažymėjimą ir žinoma norėjau pakeisti nuotrauką, todėl persifotografavau. Atėjus atsiimti teisių pamatau seną foto, paklausus to paties vyro pas kurį buvau pirmą kartą, kodėl mano foto nepakeista, tik trūkčioja pečiais. Pasimečiau ir aš ir kiti darbuotojai. Siūlyčiau šiam darbuotojui būti atidesniam, nes vis gi teisės nėra nemokamos. Tikrai susierzinau :)
Ponai ir ponios, jei reikalinga jums ankstesne vieta regitroje, drasiai kreipkites, padesiu kaip galesiu ! Jei turit laiko, pasiskaitykit komentarus esancius zemiau, nenuvilsiu :) 864769979

Aciu 2018-11-30 16:43:38
Drasiai kreipkites numeriu ‭+370 (647) 69 979‬ !!! Du kartus prasiau pagalbos, is pradziu buvo kiek baisu atiduoti zmogui visa savo asmenine informacija i rankas, bet tikrai patikimas ir dirba puikiai! Vieta surado tada, kada as norejau. Neturiu jokiu priekaistu! Aciu aciu aciu :)
Dekingas uz jusu komentara, jeigu kam nors taip pat reikes pagalbos, kreipkites, padesiu kaip galesiu 864769979 !!!
Lukax 2018-08-02 22:26:42
Sveiki, noriu pasidalinti siuo numeriu 864769979. Kreiptikes tikrai. Visada zmones pagelbes, kaip pagelbejo ir man. Gavau vieta kokios butent ir norejau. Ispradziu tikrai netikejau kad taip galima greitai... bet isitikinau... tikrai siulau kreiptis. 10/10
Sveiki. Kaip zinote, as padedu paankstinti jusu esama Regitros praktinio egzamino data!.:) Paskaite komentarus zemiau suzinosite kas patikimas, saziningas ir patyres sioje srityje. Tik nepatingekit paskaityt juos :) Suteikiu jums visa reikalinga informacija. Visos garantijos. VISIEM SEKMES EGZAMINUOSE!:) Kreipkites nr. 869009443.
Tautvydas 2018-10-11 08:48:25
Labai džiaugiuosi už operatyviai atlikta darba :) busiu sutaupes mėnesį laiko. Padėjo vaikinas kurio nr. 869009443!
Aciu uz jusu pasitikejima ir atsiliepima:) kreipkites nr. 869009443.
Kazkas baisaus dedasi Mazeikiu regitroj, bandantys issilaikyt pravaziavimo egzamina tiesiog pravaromi po 10, 15 kartu., tai tiesiog pasipinigavimas, nauju masinu pirkimaui ar dar kazkam, taip sako patys darbuotojai, kad jie turi plana surinkt kuo daugiau pinigu, pazystu net kelis asmenis kurie tikrai gerai vairuuoja, is pirmo Bandymo isilaike teorija ir se tau, niekaip negali isigyt pazymejimo, nes regitra tiesiog renka pinigus.Galetu paskelbt is kart kiek reikia paaukoti ir zmogus sutaupes tam tikra suma jau galetu eit pradet laikyt egzamina, kad nebutu tiek kartu gaistamas laikas ir gadinama nuotaika.

didelis ACIU 864769979 2018-10-23 16:02:13
Netikejau bet zmogus tikrai gelbeja, paskambinau jam ta pacia diena kai nesilaikiau vairavimo regitroi neskaicuojant tu dienu kurias negali registruotis 7d, rado vieta per 3 dienas, issilaikiau ir buvau euforijoi, jei ne 864769979 tai galeciau laikyti tik lapkricio men 22, cia jau automatiskai tektu pirktis papildomu vaziavimu nes jau bucia primirses visa reikala, net malonu buvo pinigelius pervest. Spaudziu desine 864769979 :D
Sweet 2018-06-26 10:12:02
Labai ačiu numeriui +37069009443! Vieta surado labai greitai! Viskas praejo sklandžiai, tikrai rekomenduoju!!!
Odeta 2018-10-26 22:14:15
Malonus ir atsakingas zmogus :) pazadejo, kad laikysiu sestadieni ir jau laikau ryt! viskas labai operatyviai atlikta. Kreipkites ir tikrai jum pagelbes :) 869009443.!

Laiminga 2018-08-18 17:31:14
Išlaikiau!!
Ačiū 864769979 už greit surastą vietą... Vietoj 09.21 perkėlė į 08.17
Virginija Valašinaitė 2018-08-07 16:55:53
Rekomenduoju žmogų kurio numeris 869009443! Rado vietą ir laiką pati tinkamiausią! Ačiū

didelis ACIU 864769979 2018-10-23 16:02:13
Noriu padėkoti Tauragės regitros egzaminuotojui T. Mineikiui. Laikydama egzaminą nejaučiau jokios įtampos, viską išaiškina ramiai, nekeldamas streso.

Laiminga 2018-08-18 17:31:14
Išlaikiau!!
Ačiū 864769979 už greit surastą vietą... Vietoj 09.21 perkėlė į 08.17
Šarka Tarka 2018-10-10 15:19:11
+37064769979 - tikrai patikimas kontaktas, norintiems anksčiau vietą susiveikti. Man vietą rodo tik viena diena vėliau nei norėjau mieste, kuriame ir reikėjo man vietos. Tai manau, kad rezultatas tikrai kokybiškas ir atitinka kainos ir kokybės santykį. Esu dėkingas šiam žmogui už suteiktą pagalbą. Aišku, gaila, kad pati Regitra dirbtinai sudarinėja eiles norintiems laikyti praktikos egzaminą, nes pagal įstatymą visi turime teisę laikyti egzaminą pakartotinai jau po savaitės, jeigu tik yra vietų. O vietų, kaip žinia, būna tikrai visada, tik mums, paprastiems mirtingiesiems, jos nėra rodomos.
Ingrida 2018-11-04 08:09:15
Kaune Regidroj priimti per jauni istruktoriai, patys visko bijo todel sukirtineja per egzamina, nes neturi patirties ir stazo!!!! Veiksma nereikalinga atlieka anksciau laiko....kritines klaidas raso uz jo paties klaida....taip neturi buti!!!!! Apmaudu yra kaip zinai kaip gali ir moki, o tave egzaminuoja kazkoks piemuo pats bijantis visko!!!! Ziuri i vaika ir nzn kaip i ji kreiptis sunau ar zalias lape!
Taigi galite nesutikti su vertinimu, peržiūrėti video ir pagaliau apeliuoti jei tikrai klaidą padarėte dėl egzaminuotojo kaltės. Tai galite padaryti per 3 darbo dienas. O kreiptis reiktų tuo pačiu vardu, kuriuo egzaminuotojas prisistatė prieš egzamino pradžią.
Virginija Valašinaitė 2018-08-07 16:55:53
Aciu uz jusu pasitikejima ir atsiliepima:) kreipkites nr. 869009443.
Sveiki, Ar tiesa kad neisduoda vairuotojo pazymejimo jai esi valstybei skoloi del vaiko islaikimo?

Awesome 2018-08-16 17:42:31
100% rekomenduoju - 864769979. Laikysiu egzą pakartotinai, tai žinot kokios eilės... Suveikė vietą super greit, tai pačiai savaitei kurią ir kreipiausi. Net ir laiką norimą! Nu super. O pati ieškodavau atsilaisvinusių vietų ir nusivarydavau :D Nes nieko doro nepavyko rasti. Kam vargt, geriau patikėt tam kas be problemų suranda, ramiai miegot ir laukt egzo :D
Sveiki laikausi CE kategorijos pratinį egzamina bet dėja vieta tik gruodžio viduryje nesuprantu kas per nesąmonė ar čia kažkas vietas užėminėja ar kas yra manau galėtų pasidomėt aukštesnės instancijos.
didelis ACIU 864769979
2018-10-23 16:02:13 IP 84.55.21.250
Pasiruoses Padeti 2018-10-23 09:54:02

Ačiūūūū864769979 2018-05-25 20:30:18
Esu labai dėkinga už laiko pagreitinimą, kuris tapo sėkmingas, iki šiol laukdavau ištysas savaites, kad nueičiau ir neišlaikyčiau, o čia žmogelis padėjo per kelias dienas gauti vietą ir dar išlaikyti, neįsivaizduojat kokia aš laiminga!!!!!!!!!!!!!!!
zygimantas 2018-06-26 10:58:02
864769979 dekui sitam asmeniui kuris surado man vieta, vaziavimas praejo laimyngai :)
Sweet 2018-06-26 10:12:02

Mokymo centras "ADPILIS"
VAIRAVIMO MOKYMO PASLAUGOS

Adresas: Svajonių g. 34-3, LT-10100 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo sauga; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
VAIRAVIMO MOKYMO PASLAUGOS Rengia vairuotojus pagal visas 95 kodo programas. A, A1, A2, B, BE, C, CE, D kategorijų vairavimo kursai Vilniuje, papildomos vairavimo pamokos ir mokomieji kursai eksternu. Siūlome individualius jūsų poreikius atitinkantį pamokų tvarkaraštį, dėstome lietuvių ir rusų kalbomis, naudojame...
SDG akademija
Vairavimo mokymas

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
Vairavimo mokyklos ,,SDG akademija” instruktoriai ir mokytojai padės TAU išmokti Kelių Eismo Taisykles bei įsisavinti saugaus ir teisingo vairavimo paslaptis. Kada registruojiesi, šiandien ar rytoj? Tik nepavėluok, tapk puikiu vairuotoju, išmok už vairo jaustis saugiai bei užtikrintai. “SDG akademija” teikiamos...
ARV-Auto
Vairavimo mokykla

Adresas: A.Mickevičiaus g. 52-18, LT-44244 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
UAB „ARV-Auto“ – siūlome Jums profesionalias vairavimo mokymo paslaugas, nes mes: įvertinti Susisiekimo Ministerijos, kaip GERIAUSIA VAIRAVIMO MOKYKLA Kaune ir visoje Lietuvoje per metus sėkmingai paruošiame daugiau nei 6000 įvairių kategorijų vairuotojų ir kvalifikuotų vairavimo specialistų 27-ių metų patirtis...
Rokauta
Tarptautiniai krovinių pervežimai Europoje

Adresas: Perkūno g. 5, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; importas; logistikos paslaugos; padangos, ratlankiai; transporto paslaugos; vairavimo mokymo paslaugos.
UAB ROKAUTA savo veiklos metus skaičiuoja nuo 1959-1962 metų, todėl vadovaudamiesi savo ilgalaike patirtimi mes teikiame tikrai kokybiškas krovinių vežimo paslaugas ir turime išsikovoję pripažinimą vietinėse bei tarptautinėse rinkose (Europa, Rusija, Baltarusija). Sėkmingam ir saugiam krovinių pervežimui šiuo metu...
Viešoji įstaiga "Linavos" mokymo centras
Adresas: Jankiškių g. 41, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
CENTRO TEIKIAMOS PASLAUGOS: 95 kodas – tai vairuotojų, vežančių krovinius ir (ar) keleivius, pradinė profesinė kvalifikacija ir periodinis profesinės kvalifikacijos tobulinimas. Transporto vadybininkų kursai – skirti asmenims suteikti reikiamų žinių pasiruošti profesinės kompetencijos egzaminui, kuris laikomas...

"Orion Securities" derasi dėl banko įsigijimo
"Orion Securities" derasi dėl banko įsigijimo 12-12 13:21
Lietuvos finansų įmonė "Orion Securities" derasi dėl vieno Vakarų Europos banko įsigijimo.
Atsargiai – ir smulkios donavos gali virsti intersų konfliktais
Atsargiai – ir smulkios donavos gali virsti intersų konfliktais 12-12 13:16
Priimant dovanas gali kilti interesų konfliktai. Jų galima išvengti deklaruojant dovanas viešai.
"Tonbo Imaging" užmojis – inovacinė autonominė transporto sistema
"Tonbo Imaging" užmojis – inovacinė autonominė transporto sistema 12-12 13:10
Indijos "Tonbo Imaging", Lietuvoje įsteigusi antrinę įmonę UAB "Tonbo Imaging", pasirašė su Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) sutartį pagal ES priemonę "Smart FDI". Projektui "Inovacinės...

Jūs esate..

CBS 48,24 -3,05%