Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Regitra, VĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Regitra

Atsiliepimai apie Regitra, VĮ

Parašyk savo nuomonę apie Regitra, VĮ

Pasiruoses Padeti 2018-12-11 10:04:46
Dekingas uz jusu komentara, jeigu kam nors taip pat reikes pagalbos, kreipkites, padesiu kaip galesiu 864769979 !!!
Sveiki, o kokia kaina tokios pagalbos? Pagreitinti laiką.
Aš nesu garantuotas....Bet. Už teorijos klausimus.....jiems kai kaa...man atrodo galėtu iškelti!!! Parodžius juos - Tam tikriems specialistams!!!
Ponai ir ponios, jei reikalinga jums ankstesne vieta regitroje, drasiai kreipkites, padesiu kaip galesiu ! Jei turit laiko, pasiskaitykit komentarus esancius zemiau, nenuvilsiu :) 864769979

Sandra 2018-06-15 12:03:00
Sveiki. Labai objektyviai ir suprantamai padeda surasti ankstesnį laiką egzamino laikymui. Tikrai patariu kreiptis šiuo numeriu 864769979.
Jega 2019-01-21 15:02:41
Aciu siam numeriui 864769979 vieta gavau iskart po savaites, nes pirma karta neislaikiau gavau kita diena, egzaminas islaikytas! Aciu
Sveiki. Kaip zinote, as padedu paankstinti jusu esama Regitros praktinio egzamino data!.:) Paskaite komentarus zemiau suzinosite kas patikimas, saziningas ir patyres sioje srityje. Tik nepatingekit paskaityt juos :) Suteikiu jums visa reikalinga informacija. Visos garantijos. VISIEM SEKMES EGZAMINUOSE!:) Kreipkites nr. 869009443.
Tautvydas 2018-10-11 08:48:25
Labai džiaugiuosi už operatyviai atlikta darba :) busiu sutaupes mėnesį laiko. Padėjo vaikinas kurio nr. 869009443!
Odeta 2018-10-26 22:14:15
Malonus ir atsakingas zmogus :) pazadejo, kad laikysiu sestadieni ir jau laikau ryt! viskas labai operatyviai atlikta. Kreipkites ir tikrai jum pagelbes :) 869009443.!
Aciu uz jusu pasitikejima ir atsiliepima:) kreipkites nr. 869009443
Saunus filialas REGITRA nieko galite nekaltinti tik save, jei kas neslaiko egzamino tai tiek. SIandiena laikiau ir viskas super, masina, isntruktorius ir siltai sutiko darbuotojai dekui, dar karta. Egzas islaikytas.
SVEIKI, , esame pasiurpusi visa seima, Dukra laiko vairavimo egzamnina klaipedoje, Susidaro toks ispudis, , kad islaikyti neimanoma, , , yra tokie trukdziai, , kad zmogui negali nei apsakyti, Dukra puola inevilti, , nors sededama uz vairo jauciasi, kaip zuvis vandeny, Paskutinio egzamino metu, t, y, vakar gavo tokia masina kledara, , jog sustojus prie sviesoforo, , , pradedantvel vaziuoti masina staiga uzgeso, To pakako, , kad instruktorius sededamas salia, , pranese jog ji neislaie.Ar tai teisinga, , susidaro toks ispudis, , kad neimanoma issilaikyti egzamino, , ir gauti vairuotojo pazymejima,

Lukax 2018-08-02 22:26:42
Sveiki, noriu pasidalinti siuo numeriu 864769979. Kreiptikes tikrai. Visada zmones pagelbes, kaip pagelbejo ir man. Gavau vieta kokios butent ir norejau. Ispradziu tikrai netikejau kad taip galima greitai... bet isitikinau... tikrai siulau kreiptis. 10/10
Awesome 2018-08-16 17:42:31
100% rekomenduoju - 864769979. Laikysiu egzą pakartotinai, tai žinot kokios eilės... Suveikė vietą super greit, tai pačiai savaitei kurią ir kreipiausi. Net ir laiką norimą! Nu super. O pati ieškodavau atsilaisvinusių vietų ir nusivarydavau :D Nes nieko doro nepavyko rasti. Kam vargt, geriau patikėt tam kas be problemų suranda, ramiai miegot ir laukt egzo :D
Virginija Valašinaitė 2018-08-07 16:55:53
Rekomenduoju žmogų kurio numeris 869009443! Rado vietą ir laiką pati tinkamiausią! Ačiū
De****i
Aš nuėjau į Regitra laikytis AM kategorijos. Man buvo liepta ateiti po dvieju sąvačiu ir laikyti egzaminą!!!
Daugiau su regitra jokiu reikalu..a*******i!!!
Apie jokius 40 valandu, pamoku nenorejo net girdeti.???
Aistė 2018-12-18 18:33:11
Nežinau kaip pradėti, bet labai nusivyliau pirmu susitikimu su Regitra..
B kategorijos praktikos egzaminas nepasisekė - oras buvo baisus (pripustyta, keliai nuvalyti tik pusiau, slidu, stovėjimo aikštelėse galėjai lipdyti sniego senius), mašina pasitaikė kažkokia "priklakus" (perjungiant bėgius burgzdavo taip, jog jaučiausi, kad visuomet važiuoju kalnu, į kurį netraukia), o apie egzaminuotoją net neturiu ką pasakyti (kalba neaiškiai, kelis kartus net nesuprasdavau ką pasakydavo, bet antras jo "pakartojimas" būdavo rėkimas į ausį). Labiausiai likau nesupratus sprendimo dėl klaidų, o ypač dėl vienos, kuomet egzaminuotojas pamanė, kad aš nespėsiu sustabdyti (nors jau buvau pradėjus) ir kirto per stabdžius taip, kad net mašina užgeso (tikrai mąstantis šiuo atveju pasirodė žmogus, nes juk jo nuomone geriau staigiai stabdyti esant mašinoms iš galo, nei palengva).
Per daug nekritikuosiu, nes jau nebėra prasmės, bet ačiū už akių pravėrimą, nuo šiol supratu, ką reiškia pasisvečiuoti tokioje malonioje aplinkoje.
Cia kur kas kada galima su faktais?
Danute 2018-12-06 23:05:06
Kazkas baisaus dedasi Mazeikiu regitroj, bandantys issilaikyt pravaziavimo egzamina tiesiog pravaromi po 10, 15 kartu., tai tiesiog pasipinigavimas, nauju masinu pirkimaui ar dar kazkam, taip sako patys darbuotojai, kad jie turi plana surinkt kuo daugiau pinigu, pazystu net kelis asmenis kurie tikrai gerai vairuuoja, is pirmo Bandymo isilaike teorija ir se tau, niekaip negali isigyt pazymejimo, nes regitra tiesiog renka pinigus.Galetu paskelbt is kart kiek reikia paaukoti ir zmogus sutaupes tam tikra suma jau galetu eit pradet laikyt egzamina, kad nebutu tiek kartu gaistamas laikas ir gadinama nuotaika.
Mitas. Jei nemoki važiuoti pati kalta. Pirma pradekit nuo saves.

Tručyzna 2018-08-08 14:06:26
Draugiškas patarimas prašyti pagalbos +37064769979.Gavau vietą per kelias dienas ir dar sugebėjau išlaikyti, teisės jau mano rankose, linkiu visiems sekmės egzaminuose.
didelis ACIU 864769979 2018-10-23 16:02:13
Netikejau bet zmogus tikrai gelbeja, paskambinau jam ta pacia diena kai nesilaikiau vairavimo regitroi neskaicuojant tu dienu kurias negali registruotis 7d, rado vieta per 3 dienas, issilaikiau ir buvau euforijoi, jei ne 864769979 tai galeciau laikyti tik lapkricio men 22, cia jau automatiskai tektu pirktis papildomu vaziavimu nes jau bucia primirses visa reikala, net malonu buvo pinigelius pervest. Spaudziu desine 864769979 :D
Laikiau Utenoj "C“ kategorijos praktinį vairavimą. Pasakyt galiu tik vieną, labai profesionalus instruktorius, kuris po islaikyto egzamino paaiškino visas klaidas, kurių turėčiau vengti ateityje.
Dalia 2018-08-18 15:25:20
Labai greitai rado vieta. Patikima! Kreipiausi nr. 69009443. Aciu

Galina A 2018-12-20 07:58:12
Noriu nuoširdžiai padėkoti numeriui 8 6 4 7 6 9 9 7 9, kažkokiu tai stebuklingu būdu parinko egzaminą kuris buvo sėkmingas, prieš tai bandžiau šešis kartus ir vis nepavykdavo. Rekomenduoju šitą žmogų, vien tik geri žodžiai, malonus bendravimas ir sėkmingas finišas. Ačiū!
Dar tokios "šaraškinų" kontoros nemačiau. Atvažiavus ryte registruoti automobilį iš vokietijos su vokiška technine apžiūra, apžiūra atlikta rugpjūčio mėnesį, galioja iki 2020 metu 8 mėn, pareiškė, kad apžiūra galioja tik vokietijoj, o lietuvoj netinka, nors įstatymas yra kitoks, tada nuvažiavus ir atlikus apžiūra lietuvos ir vėl pralaukus eilėj tris valandas ir priėjus eilei sutikrinti numerius pareiškia, kad daugiau nebetikrins, kadangi darbas iki 15 val, o buvo 14.30 val..
Virginija Valašinaitė 2018-08-07 16:55:53
Aciu uz jusu pasitikejima ir atsiliepima:) kreipkites nr. 869009443
Nežinau kaip pradėti, bet labai nusivyliau pirmu susitikimu su Regitra..
Klaipėdos Regitroje užsisakiau naują pažymėjimą ir žinoma norėjau pakeisti nuotrauką, todėl persifotografavau. Atėjus atsiimti teisių pamatau seną foto, paklausus to paties vyro pas kurį buvau pirmą kartą, kodėl mano foto nepakeista, tik trūkčioja pečiais. Pasimečiau ir aš ir kiti darbuotojai. Siūlyčiau šiam darbuotojui būti atidesniam, nes vis gi teisės nėra nemokamos. Tikrai susierzinau :)

Aciu 2018-11-30 16:43:38
Drasiai kreipkites numeriu ‭+370 (647) 69 979‬ !!! Du kartus prasiau pagalbos, is pradziu buvo kiek baisu atiduoti zmogui visa savo asmenine informacija i rankas, bet tikrai patikimas ir dirba puikiai! Vieta surado tada, kada as norejau. Neturiu jokiu priekaistu! Aciu aciu aciu :)
Lukax 2018-08-02 22:26:42
Dalia 2018-08-18 15:25:20
Labai greitai rado vieta. Patikima! Kreipiausi nr. 69009443. Aciu

Mokymo centras "ADPILIS"
Vairavimo mokymai/Darbų sauga/Laivavedžių mokymai

Adresas: Svajonių g. 34-3, LT-10100 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo sauga; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
VAIRAVIMO MOKYMO PASLAUGOS Rengia vairuotojus pagal visas 95 kodo programas. A, A1, A2, B, BE, C, CE, D kategorijų vairavimo kursai Vilniuje, papildomos vairavimo pamokos ir mokomieji kursai eksternu. Siūlome individualius jūsų poreikius atitinkantį pamokų tvarkaraštį, dėstome lietuvių ir rusų kalbomis, naudojame...
SDG akademija
Vairavimo mokymas

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
Vairavimo mokyklos ,,SDG akademija” instruktoriai ir mokytojai padės TAU išmokti Kelių Eismo Taisykles bei įsisavinti saugaus ir teisingo vairavimo paslaptis. Kada registruojiesi, šiandien ar rytoj? Tik nepavėluok, tapk puikiu vairuotoju, išmok už vairo jaustis saugiai bei užtikrintai. “SDG akademija” teikiamos...
ARV-Auto
Vairavimo mokykla

Adresas: A.Mickevičiaus g. 52-18, LT-44244 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
UAB „ARV-Auto“ – siūlome Jums profesionalias vairavimo mokymo paslaugas, nes mes: įvertinti Susisiekimo Ministerijos, kaip GERIAUSIA VAIRAVIMO MOKYKLA Kaune ir visoje Lietuvoje per metus sėkmingai paruošiame daugiau nei 6000 įvairių kategorijų vairuotojų ir kvalifikuotų vairavimo specialistų 27-ių metų patirtis...
Rokauta
Tarptautiniai krovinių pervežimai Europoje

Adresas: Perkūno g. 5, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; importas; logistikos paslaugos; padangos, ratlankiai; transporto paslaugos; vairavimo mokymo paslaugos.
UAB ROKAUTA savo veiklos metus skaičiuoja nuo 1959-1962 metų, todėl vadovaudamiesi savo ilgalaike patirtimi mes teikiame tikrai kokybiškas krovinių vežimo paslaugas ir turime išsikovoję pripažinimą vietinėse bei tarptautinėse rinkose (Europa, Rusija, Baltarusija). Sėkmingam ir saugiam krovinių pervežimui šiuo metu...
Viešoji įstaiga "Linavos" mokymo centras
Adresas: Jankiškių g. 41, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
CENTRO TEIKIAMOS PASLAUGOS: 95 kodas – tai vairuotojų, vežančių krovinius ir (ar) keleivius, pradinė profesinė kvalifikacija ir periodinis profesinės kvalifikacijos tobulinimas. Transporto vadybininkų kursai – skirti asmenims suteikti reikiamų žinių pasiruošti profesinės kompetencijos egzaminui, kuris laikomas...

Teismas: "Lietuvos rytas" neprivalo už vėlavimą paneigti informaciją apie V. Vasiliauską mokėti baudą 02-22 17:37
Žiniasklaidos grupė "Lietuvos rytas" neturės mokėti beveik 3.300 Eur už tai, kad vėlavo paneigti informaciją, žeminančią Lietuvos banko (LB) valdybos pirmininko Vito Vasiliausko garbę ir orumą...
EK didina nacionalinės paramos ūkininkams viršutinę ribą
EK didina nacionalinės paramos ūkininkams viršutinę ribą 02-22 17:36
Europos Komisija (EK) priėmė persvarstytas valstybės pagalbos žemės ūkio sektoriuje (de minimis pagalbos) taisykles, kuriomis padidinta didžiausia suma, kurią nacionalinės valdžios institucijos...
Seimo narys M. Puidokas pašalintas iš LVŽS
Seimo narys M. Puidokas pašalintas iš LVŽS 02-22 16:58
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) taryba penktadienį nusprendė iš partijos pašalinti Seimo narį Mindaugą Puidoką.

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

Microsoft 109,41 +2,11%
Coca-Cola 45,86 +1,69%