Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Regitra, VĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Regitra

Atsiliepimai apie Regitra, VĮ

Parašyk savo nuomonę apie Regitra, VĮ

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Sveiki. Kaip zinote, as padedu paankstinti jusu esama Regitros praktinio egzamino data!.:) Paskaite komentarus zemiau suzinosite kas patikimas, saziningas ir patyres sioje srityje. Tik nepatingekit paskaityt juos :) Suteikiu jums visa reikalinga informacija. Visos garantijos. VISIEM SEKMES EGZAMINUOSE!:) Kreipkites nr. 869009443.
minde 2018-05-22 18:59:53
Reikejo butent treciadieniui ir butent tokiam laikui kurio man reikejo, ir gavau :) ir dekui zmogui kurio numeris 869009443.
Martynas 2018-05-20 12:48:04
Ačiū uz gerai atlikta darba zmogui kurio nr. 869009443!!! :) Visiem patariu kreiptis pas jį!
Ačiūūūū 864769979
2018-05-25 20:34:38 IP 188.69.198.73
Pamiršau darašyti 864769979 nepasigailėsit, dar kartą ačiū.
Ačiūūūū864769979
2018-05-25 20:30:18 IP 188.69.198.73
Esu labai dėkinga už laiko pagreitinimą, kuris tapo sėkmingas, iki šiol laukdavau ištysas savaites, kad nueičiau ir neišlaikyčiau, o čia žmogelis padėjo per kelias dienas gauti vietą ir dar išlaikyti, neįsivaizduojat kokia aš laiminga!!!!!!!!!!!!!!!
minde 2018-05-22 18:59:53
Sveiki o egzamino kaina tą patį ar pabrangsta?
super zmogus ismano ka daro net nesitikejau labai didelis aciu Rekomenduoju visiems kreiptis tel.864769979
Ponai ir ponios, jei reikalinga jums ankstesne vieta regitroje, drasiai kreipkites, padesiu kaip galesiu ! Jei turit laiko, pasiskaitykit komentarus esancius zemiau, nenuvilsiu :) 864769979

AVs 2018-05-12 11:05:33
‭+370 (647) 69 979‬ Rekomenduoju 100%!
Dekingas uz jusu komentara, jeigu kam nors taip pat reikes pagalbos, kreipkites, padesiu kaip galesiu 864769979 !!!
Orinta 2018-05-11 14:05:45
Nesitikejau nieko panasau, kad viskas taip pavyks kaip norejosi patys geriausi atsiliepimai ir didelis aciuuu uz pagalba !!!! Be jusu as niekaip ✌ aciu jums dar karta! ‭+370 (647) 69 979‬
Vaikinas 2017-09-29 09:53:36
Labai greit padeda užsiregistruoti į regitrą... Ir net pasirenki norima data kaip patogiau
Eglė 2017-10-02 16:12:47
Labai aciu uz greitai ir patikimai surasta vieta! 869009443
Labai dekoju, veikia 100%. Rekomenduoju +370 647 69 979
Sveiki, pasibaige klevo laikas, ar yra kazkoks terminas nurodytas per kury laika turiu atsiimti naujas teises, ar tada kada noriu ir atsijamu? Aiu uz atsakymus :)
Akvile 2018-04-27 23:07:06
Sveiki. Tie zmones kurie padeda paankstinti praktinio egzamino data dirba regitroje ?
Tikrai ne, tie žmonės ima pinigus praktiškai už nieka. Tiksliau už tai ko Jūs tingite padaryti.
Donatas 2018-04-25 14:42:56
Sveiki ar laikant egzamina yvaziavus po zenklu sunkvezimui vaziuoti draudziama.privaloma suktis tuoj pat ant pagrindinio kelio? Pasirinkta patogi eikstele 10 metru uz zenklo netrugdant eismo ir padarytas manevras. Dl to uzkaityta kritine klaida. Egzaminas vyko marijampoleja ce kategorija 13.00.
Jeigu įvažiavote po ženklu - tai įvertino teisingai.
Rekomenduoju! Super! 100%!! +370 647 69 979
‭+370 (647) 69 979‬ Rekomenduoju 100%!
Robertas 2017-04-27 20:53:50
Labai ačiū šitam veikėjui 869009443 tikrai padeda su regitra rasti vietos ankščiau, kaip ir kiti galvojau kad s*****s bet pasirodo klydau, taigi imkit drąsiai 100% patikimumas :)
Robert 2017-08-04 10:21:04
Saziningas ir patikimas zmogus! Vietoj 08, 31 uzregistravo 08.05.labai patogu ir greita. Aciu jums labai. Rekomenduoju!!!

klevas 2017-10-27 22:47:39
geriausias specialistas 864769979
Austeja 2017-09-12 15:06:57
Jei reikia pagalbos kazkam del ankstesnios vietos tai rekomenduoju kreiptis i zmogu kurio nr. 869009443. malonus bendravimas ir greit surasta vieta :) Ačiū!

Ricardas 2017-09-01 20:58:52
NETIKEJAU!!! PABANDZIAU. ISITIKINAU!!! Viskas veikia, rado vieta kaip ir zadejo (nors is tikro nezadejo butent ta diena, bet sake tikrai keliu dienu begyje ras, rado ta, kuria man reikejo). Tai va, visus noreciau padrasint kas nemegsta laukt. Kreipiausi numeriu +37064769979, tad tik ji rekomenduoju, del kitu nzn. O ir kaina cia patraukli. Pradzioj susiskambinau, paskui susirasinejau sms, tai kad neissigaskit.
Dar karta aciu uz pagalba, issilaikiau siandien ;)
Ernis 2017-09-14 14:11:50
Net nesitikejau, kad taip greit imanoma gaut vieta, bet gavau! :) ir uz tai dekungas zmigui kurio nr. 869009443. ;)
Eglė 2017-10-02 16:12:47
Labai aciu uz greitai ir patikimai surasta vieta! 869009443
Aciu uz jusu pasitikejima ir atsiliepima:) kreipkites nr. 869009443.
Manau, kad vykast tikras pasityciojimas. Ivaziuojant i regitros eikstele yra draudziantis ivaziuoti zenklas, taciau vienakart reikia paisyti, kita kart nepaisyti. Egzaminuotojas tycia nepraleidzia egzamino vienakart reikalaudamas paisyti kita kart nepaisyti. Atseit mums leidziama, o iklausima kaip elktis atsauna :-Daryk kaip nori. Ir egzamino neuzskaito. LABAI KEISTAS POELGIS.

Ricardas 2017-09-01 20:58:52
Dar karta aciu uz pagalba, issilaikiau siandien ;)
Panelė 2017-08-16 09:33:40
Vienareikšmiškai patariu kreiptis į žmogų nr 864769979. Regitroje siūlė vietas po dviejų mėnesių, o jis surado per savaitę. Pati iš pradžių netikėjau, bet pasirodo iš tikro. Labai ačiū žmogui siūlančiam pagalbą, apatiniuose komentaruose! Nebijokit ir kreipkitės, tikrai padeda.
Austeja 2017-09-12 15:06:57
Aciu uz jusu pasitikejima ir atsiliepima:) kreipkites nr. 869009443.
Laikant praktikos egzaminą regitroje teko važiuoti su kia automobiliu, kuris, deja, nėra pritaikyti žmonėms su vidutinio dydžio ar didesnėmis pėdomis. Akseleratoriaus pedalo padoriai paspausti tiesiog neįmanoma, tenka tai daryti išsukus pėdą. Nors egzaminą išlaikiau, šis dalykas sukėlė daug bereikalingų sunkumų. Esu nusivylęs regitros pasirinkimu egzaminuoti su šiais automobiliais.

moteris 2016-08-08 10:20:55
Labai dėkinga žmogui suradusiam vietą praktikos egzaminui.Kreipkitės tikrai neapgaus.Tel.864769979

SDG akademija
Vairavimo mokymas

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
Vairavimo mokyklos ,,SDG akademija” instruktoriai ir mokytojai padės TAU išmokti Kelių Eismo Taisykles bei įsisavinti saugaus ir teisingo vairavimo paslaptis. Kada registruojiesi, šiandien ar rytoj? Tik nepavėluok, tapk puikiu vairuotoju, išmok už vairo jaustis saugiai bei užtikrintai. “SDG akademija” teikiamos...
ARV-Auto
Vairavimo mokykla

Adresas: A.Mickevičiaus g. 52-18, LT-44244 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
UAB „ARV-Auto“ – siūlome Jums profesionalias vairavimo mokymo paslaugas, nes mes: įvertinti Susisiekimo Ministerijos, kaip GERIAUSIA VAIRAVIMO MOKYKLA Kaune ir visoje Lietuvoje per metus sėkmingai paruošiame daugiau nei 6000 įvairių kategorijų vairuotojų ir kvalifikuotų vairavimo specialistų 27-ių metų patirtis...
Rokauta
Tarptautiniai krovinių pervežimai Europoje

Adresas: Perkūno g. 5, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; importas; logistikos paslaugos; padangos, ratlankiai; transporto paslaugos; vairavimo mokymo paslaugos.
UAB ROKAUTA savo veiklos metus skaičiuoja nuo 1959-1962 metų, todėl vadovaudamiesi savo ilgalaike patirtimi mes teikiame tikrai kokybiškas krovinių vežimo paslaugas ir turime išsikovoję pripažinimą vietinėse bei tarptautinėse rinkose (Europa, Rusija, Baltarusija). Sėkmingam ir saugiam krovinių pervežimui šiuo metu...
Viešoji įstaiga "Linavos" mokymo centras
Adresas: Jankiškių g. 41, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
CENTRO TEIKIAMOS PASLAUGOS: 95 kodas – tai vairuotojų, vežančių krovinius ir (ar) keleivius, pradinė profesinė kvalifikacija ir periodinis profesinės kvalifikacijos tobulinimas. Transporto vadybininkų kursai – skirti asmenims suteikti reikiamų žinių pasiruošti profesinės kompetencijos egzaminui, kuris laikomas...
Mokymo centras "Automobilis"
Adresas: Sporto g. 9, LT-60171 Raseiniai.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos; žemės ūkis, paslaugos.
UAB Mokymo centras „Automobilis“ įkurtas 1989 metais. Tai tiek pirmoji privati vairavimo mokykla, tiek pirmasis kooperatyvas Lietuvoje. Atsižvelgę į tai, jog rajone trūksta kvalifikuotų darbuotojų, pradėjome orientuotis į profesinį mokymą ir 2009 m. gavome pirmąją licenciją - rengti visų kategorijų traktorininkus...

"Akropolis" svarstė atsisakyti knygyno
"Akropolis" svarstė atsisakyti knygyno 05-28 07:11
Saulė Zabulionytė, "Akropolis group" valdybos pirmininkė, "Verslo žinių" organizuojamoje konferencijoje "Baltijos NT investicijų forumas" užsiminė, kad vienu metu buvo svarstoma iš Vilniaus...
"Luminor": kitų bankų sąskaitas pervedimai pasieks šiandien
"Luminor": kitų bankų sąskaitas pervedimai pasieks šiandien 05-28 07:04
Per savaitgalį techniniai "Luminor" sutrikimai pašalinti – įeinantys pavedimai klientų sąskaitose atsispindėjo šeštadienį, o išeinantys, tikisi bankas, kitų bankų sąskaitas pasieks pirmadienį.
Gal vokelių ir nebesinorės
Gal vokelių ir nebesinorės 05-28 06:22
Į Seimą nusiųstas Vyriausybės parengtas mokestinių ir kitų struktūrinių pertvarkų įstatymų paketas vienareikšmiško vertinimo nesulaukė, kai buvo svarstomas, regis, nelengva bus susitarti ir...

Sutikimas su interneto svetainėse pateikiamomis "Slapukų" taisyklėmis Jums:

Skoda