Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Regitra, VĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Regitra

Atsiliepimai apie Regitra, VĮ

Čia kelio pradžia!
Parašyk savo nuomonę apie Regitra, VĮ

Laba diena.
Šeštadienį laikiau praktinį vairavimą (Kaune, Raudondvario pl.) labai gaila, jog papuolė itin nemaloni egzaminuotoja (šviesiaplaukė, vardo nežinau), kažką vaidinti, jog esi aukščiau manau nei vieta nei laikas tikiuosi daugiau ji nepapuls. Po egzamino minėjo, jog vairavimo protokolą galima rasti regitros puslapyje tai žinokite nieko panašaus neina rasti. Jei galima pateikite išsamią informaciją....ir sistema išmetė egzaminą po 1, 5 mėn JŪS turbūt juokaujate!!!
Aleksandras 2021-05-05 15:25:51
Prašau man suteikti mano apmokėtas paslaugas, 4.40 eu.už auto deklaravima.sumokėjus dar kartą, paslauga gacau.o už prieš tai užsakytą paslaugą -jos negavau.regirtos darbuotojai pasimetę.pinigų gražinti negali.sakė pinigų negražins.čia tipo sistemos klaida....bet čekiuka apmokėjau, paslaugos negavau.gražinkit pinigus.
Sveiki. Apgailestaujame dėl įvykusio nesusipratimo. Tam, kad galėtume detaliau išsiaiškinti ir išspręsti situaciją, kviečiame Jus atsiųsti prašymą el. paštu info@regitra.lt. Prašyme nurodykite, kada ir už ką buvo sumokėta bei į kokią sąskaitą reikėtų grąžinti pinigus. Dėkojame.
Aleksandras 2021-05-05 15:24:44
Roberta 2021-05-05 12:42:12
Laba diena, norėjau tiesiog pasiteirauti valstybinis teorijos egzaminas galiojo iki 2020 06 21 tačiau buvo pratestas, idomu jis vis dar galioja? Jai taip iki kada? Ačiū
Sveiki, Roberta. Taip, Jūsų atveju teorijos egzamino rezultatas galioja.

Taip yra dėl to, jog teigiamas teorijos egzamino rezultato galiojimo terminas yra pratęstas visiems būsimiems vairuotojams, kuriems jis baigėsi arba baigsis ekstremalios situacijos metu. Šiems asmenims jis yra pratęsiamas visos ekstremalios situacijos paskelbimo laikotarpiu ir dar 6 mėnesiams po jo pabaigos.

Atkreipiame dėmesį, kad kalbame ne apie karantino laikotarpį, o ekstremalią situaciją, kuri šalyje tęsiasi ilgiau. Primename, kad valstybės lygio ekstremali situacija šalyje paskelbta nuo 2020 m. vasario 26 d., o kada ji baigsis - nėra žinoma.
Uab Toginta 2021-05-04 11:49:21
Niekur tikriausiai nėra tokios betvarkės kaip pas jus, įvedami SDK kodai su nauja sistema, kuri neveikia nuo pirmos dienos ir taip jau 3 dienos, susisiekti neįmanoma. Konkrečios informacijos nėra jokios. Tai gal pirma pratestuokit prieš paleisdami naują sistema arba padarykit kažkoki laikotarpi kaip bandomajį, čia tau ir Lietuvos valstybinė įstaiga visu gražumu... Kas kompensuos patirtus nuostolius? Kaip siūlot dirbti toliau?
Sveiki. Sistema yra pasiekiama, tačiau veikia su sutrikimais. Internetu kasdien išduodama po kelis tūkstančius SDK kodų.

Tai bene didžiausias pokytis transporto priemonių registracijos srityje per pastaruosius 30 metų, kuomet iš esmės keičiasi beveik visi procesai. Tad, deja, bet tam tikrų nesklandumų neišvengta. Komanda aktyviai dirba ties trikdžių šalinimu, todėl tikimės, kad esminiai sutrikimai bus pašalinti artimiausiomis dienomis. Kitų, rečiau pasitaikančių, trikdžių šalinimas, panašu, gali užtrukti ilgiau.

Nuoširdžiai atsiprašome dėl kilusių nepatogumų. Taip pat pildant deklaracijas internetu, norime pakviesti būti atidžiais ir duomenis (pavyzdžiui: transporto priemonės VIN numerį) suvesti kuo tiksliau, nes tai gali būti viena iš priežasčių, kodėl SDK negalės būti suteikiamas sklandžiai.

Primename, kad daug aktualios informacijos apie naujoves pagal atitinkamas situacijas galima rasti mūsų interneto svetainėje čia: https://www.regitra.lt/lt/paslaugos/transporto-priemones
Ligija 2021-04-30 20:22:37
Dukra prieš mėnesį išlaikė praktikos vairavimo egzaminą ir užsisakė vairuotojo pažymėjimą. Vairuotojo pažymėjimas turėjo būti pristatytas į LP Express paštomatą, o Regitros duomenimis balandžio 9d buvo pagamintas ir perduotas kurjeriui. Tačiau siuntos numeris nebuvo nurodytas ir nebuvo įmanoma sekti siuntos pristatymo eigos ir buvimo vietos. Iki pat balandžio 27d. nebuvo gauta jokios informacijos nei iš Regitros, nei iš LP Express. Balandžio 27d. dukra susisiekė su LP Express, jie pasakė, kad be siuntos numerio negali suteikti jokios informacijos. Tada kreipėsi į Regitrą, ten konsultantas pateikė siuntos numerį, bet išsisukinėjo nuo klausimų ir tiesiog pasakė kreiptis į LP Express. Paskambinus į LP Express ir pateikus siuntos nr. pasakė, kad siunta balandžio 12d buvo sustabdyta dėl pažeistos pakuotės ir pasak LP Express tą pačią dieną buvo nusiųstas el. laiškas Regitrai su klausimu, ką daryti su siunta (ar perpakuoti patiems, ar persiųsti atgal Regitrai). Tada vėl susisiekėme su Regitra, ten konsultantė pareiškė, kad su tokiais klausimai ne į bendrą informacijos numerį reikia skambinti. Iš karto kyla klausimas, į kokį numerį tada reikėtų skambinti, kai tik vienas yra nurodytas (gal direktoriui? O gal finansų skyriui?) Ta pati konsultantė pasakė, kad čia ne Regitros kaltė ir artimiausiu metu susisieks. Kitą dieną paskambino kita konsultantė, kuri nieko apie siutaciją nežinojo, bet vėl pareiškė, kad čia ne Regitros kaltė ir artimiausiu metu susisieks. Po kelių dienų paskambino konsultantas ir pasakė, kad dokumentas iš viso yra pamestas, nes iškrito iš suplyšusios pakuotės (įdomų, kokiose pakuotėse yra siunčiami asmens dokumentai?). Norėtume užduoti Regitrai kelis klausimus, kokių veiksmų buvo imtasi apsaugant mano dukros asmens duomenis? Kodėl taip atsainiai yra vykdomas asmens dokumentų pristatymas (nebuvo pateiktas siuntos numeris) Kodėl nebuvo sureaguota į LP Express laišką dėl siuntos grąžinimo? Kodėl konsultantė kaltina, kad skambinate ne į tą numerį, kai tik vienas yra nurodytas? Ar, jeigu mano dukra nebūtų pati pradėjus ieškoti dokumento, ar būtų išvis susisiekta dėl jo pametimo, tuo labiau, kad Regitros puslapyje parašyta, kad dokumentas yra aktyvuotas ir veikiantis? Kur jis veikia, kai yra pamestas ir net pačios vairuotojos rankose nelaikytas?
Sveiki. Nuoširdžiai apgailestaujame dėl susidariusios situacijos. Tam, kad galėtume patikrinti duomenis ir kuo tiksliau išsiaiškinti situaciją, kviečiame Jūsų dukrą prisijungti prie Vairuotojų portalo (https://www.eregitra.lt/vepp-web/). Skiltyje „Pateikti pastabą, pasiūlymą“ reikėtų palikti žinutę ir mes susisieksime nurodytu el. paštu. Dėkojame.
Nojus 2021-04-30 12:27:22
Sveiki. Šiandien laikiau teorijos egzaminą, bet, deja, nesėkmingai. Norėčiau pasiteirauti, kaip yra kuriami teorijos egzamino klausimai? Ar jie visiškai orientuoti į KET?
Sveiki. Teorinės žinios būsimam vairuotojui yra tarsi pamatas saugiam vairavimui ir tik tuomet, kai jį turi, jau gali tobulinti savo praktinius įgūdžius prie vairo. Todėl teorijos egzamino metu siekiama patikrinti ne tik tai, kaip būsimas vairuotojas yra išmokęs KET taisykles, žino, ką reiškia vienas ar kitas kelio ženklas, bet ir kaip jis geba šias žinias pritaikyti konkrečioje eismo situacijoje.

Būsimiems vairuotojams užduodami klausimai per teorijos egzaminą yra glaudžiai susiję su praktinėmis situacijomis. Pavyzdžiui: galimų pavojų numatymą kelyje ar teisingus vairuotojo sprendimus valdant automobilį įvairiose eismo situacijose. Tokiu būdu siekiama, jog pradedantysis vairuotojas, išvažiuodamas į realų eismą, suvoktų, kaip išvengti avarinių situacijų arba kaip elgtis esant atitinkamoms aplinkybėms ir nesutrikti.

Siekiant objektyviai patikrinti būsimų vairuotojų žinias, teorijos egzaminą sudaro daugybė klausimų, kurie yra periodiškai atnaujinami ir pildomi. Parengti teorijos egzamino klausimai „Regitroje“ pirmiausia yra testuojami ir tik patikrinus jų tinkamumą jie yra perkeliami į realius egzaminus.

Taip pat kviečiame Jus pasinaudoti mūsų interneto svetainėje esančia medžiaga, kur galite rasti teorijos egzamino temas, išbandyti bandomąją egzamino versiją ir kt.: https://www.regitra.lt/lt/paslaugos/egzaminai/praktiniai-patarimai-ruosiantis-egzaminams
Klientas 2021-04-30 08:53:57
Pastarąsias kelias dienas bandžiau iš užsienio atvežtą transporto priemonę Vilniaus rajone įvairiuose Regitros padaliniuose (važiavau per padalinius, nes telefonu nieko negalėjo pasakyti), visur atsakymas vienas - nėra laisvų vietų. Iš ankto užsiregistruoti į apžiūrą anksčiausias laikas tik po dviejų savaičių. 2021-04-30 padariau eksperimentą, 7:40 val. nuvykau į Regitros padalinį esantį Vilniuje, Senajame Ukmergės kelyje, kur jau buvo ~10-15 žmonių eilė. Atidarius Regitros padalinį, buvo suleisti tik iš anksto 8:00 val. užsiregistravę ir keli (2-3) laimingieji, kurie galėjo registruoti iš užsienio atvežtas priemones. Visiems kitiems buvo pasakyta, kad išnaudotas patikros resursas ir jūsų niekas neaptarnaus (kurie nori registruoti iš užsienio atvežtas transporto priemones).

Niekada nerašau komentarų, tačiau ši situacija privertė išsakyti savo nuomonę. Taip gali būti tik VALSTYBĖS VALDOMOJE ĮMONĖJE. Normaliose įmonėse yra visiems suprantama, kad jei yra paklausa, ją reikia aprūpinti pasiūla. Per tas kelias dienas besilankant Regitros padaliniuose pažvelgus iš šono, tikrai neatrodo, kad darbuotojų ir Regitros infrastruktūros efektyvus yra išnaudojamas 100%.

Klausimas įmonės vadovams - gal pas jus ne viskas taip, kaip turėtų būti efektyviai veikiančioje įmonėje?

Reziumė - norit iš užsienio atvežtą transporto priemonę registruoti Lietuvoje, tai gali padaryti atvykęs 5:00 - 6:00 val., jei vis dėl to būsi pirmas prie durų, ir laukti “laimingo bilieto”, arba 2 savaites neturi jokių šansų.

P.S. Regitros komunikacijos skyriui - tik nereikia suokti tos pačios dainelės, kad padidėjęs besikreipiančių srautas ir jūs darote viską ką galite. Kažkaip pas jus visada ta pati problema, todėl ją reikia spręsti, o ne atsisėdus ant kėdės žiūrėti į padidėjusią paklausą.
Sveiki. Nuoširdžiai suprantame situaciją ir apgailestaujame dėl kilusių nepatogumų.

Dėl besitęsiančios pandemijos padaliniuose ir toliau pirmenybė teikiama iš anksto užsiregistravusiems klientams, taip siekiant valdyti srautus. Neužsiregistravę asmenys aptarnaujami tik tuomet, jei atsiranda laisva vieta.

Taip pat pastebėtina, kad vietų skaičius yra pildomas kasdien. Be to, yra klientų, kurių planai pasikeičia ir jie atšaukia registraciją, tad jų vietos vėl „sugrįžta“ į grafiką ir tampa matomos visiems klientams. Esant galimybei, kviečiame patikrinti ir kitų artimiausių, mažesnių miestų grafikus, kur užimtumas gali būti mažesnis.
Sveiki, norėjau pasidalinti savo patirtim iš Kelmėje esančio Regitros padalinio. Situacija klaiki! Ten viešpatauja ponas Ramūnas Bilius. Jis pats sprendžia ar nori, ar nenori aptarnauti klientus. Nes taigi jis pats vienas ir niekas jam nieko negali pasakyti. Bendravimas su klientais tiesiog baisus.
Trumpai apie pačią situaciją penktadienį po pietų atvažiuoju į Kelmės Regitrą, prieinu prie durų randu užrašas, kad patalpoje gali būti tik 2 asmenys, dėl Covid-19, kantriai laukiu kol atsilaisvina patalpa belaukiant atvyksta dar trys asmenys pasidomiu ar yra internetu užsiregistravę ar laukia gyvoje eilėje, visi patvirtino, kad laukia gyvoje eilėje. Na ką gi atsilaisvino patalpa sulaukiau eilės prieinu prie langelio pasisveikinu į mano pasisveikinimą buvo atsakyta - klausimu ar užsiregistravęs internetu? Atsakiau, kad ne, tuomet paklausė ko noriu, atsakiau kad, prisiregistruoti transporto priemonę. Atsakymas iš Regitros darbuotojo: šiandieną neregistruosiu, nes neužsiregistravote internetu. Tada uždaviau klausimą ar tie žmonės, kurie laukia už manęs, taip pat ne užsiregistravę internetu irgi jų nepriimsit? Atsakymas buvo trumpas ir aiškus jog ne.
Per visą tą laiką neatvyko nei vienas užsiregistravęs internetu žmogus ir nebuvo aptarnautas nei vienas žmogus iš gyvos eilės. Visi kartu laukę žmonės, turėjo apsisukti ir keliauti savais keliais. Tik sugaišo savo laiką veltui, nesulaukę paslaugų suteikimo ir pagarbos žmogui.
Noriu Regitros paprašyti, kad atkreiptų dėmesį į Ramūną Bilių ir į jo atsainiai atliekamą darbą. Jog dirba taip kaip jis pats nori ir negerbia Regitros klientų!

Živilė 2021-04-23 10:32:15
Sveiki, šiandien Kaune, Raudondvario plente registravau automobilį.
Vizitui buvau užsiregistravus iš anksto internetu, todėl atėjus susivedžiau kodą ir beveik iš karto buvau priimta specialisto Vaido (14 langelis). Norėjau padėkoti už greitą bei malonų aptarnavimą! Specialistas priėmė draugiškai ir rūpestingai bei geranoriškai atsakė į dominančius klausimus. Ačiū Jums ir sėkmės!
Sveiki, Živile. Nuoširdžiai džiaugiamės gaudami tokius įvertinimus. Ačiū! :)
Rimantas 2021-04-23 10:24:43
Aš irgi nuolat sėdžiu jūsų tvarkarašty ir nieko jis nekinta, ar jūs įsivaizduojate, kad tokioje tragiškoj situacijoj žmonės atsisakys savo vietos, kai jau žino, kad amžių laukt reiks? Kodėl neįmanoma padidinti egzaminavimo dažnio? Mano teorijos egzamino rezultatas buvo pratęstas, tačiau nuo pratęsimo aš praktikos egzaminą laikyti galėjau tik kartą. Kas jeigu ir šįkart neišlaikysiu, viskas? Vėl viską iš naujo? Pasakykite man kas yra daroma kad susitvarkyti su didesniais srautais, o ne šabloniniais atsakymais aiškinkite, kad dėl pandemijos staiga visi kartu vairuot išmokt užsinorėjo
Sveiki dar kartą. Dėl pandemijos ilgą laiką egzaminavimo paslaugos nebuvo teikiamos, todėl kai kuriuose miestuose vietos egzaminui gali reikėti palaukti ilgiau. Tam, kad kuo greičiau galėtume priimti visus norinčiuosius, dirbame papildomomis dienomis, t. y. pirmadieniais.

Taip pat norime pastebėti, kad teorijos egzamino galiojimo terminas yra pratęstas gerokai ilgesniam laikui. Kitaip tariant, ne tik karantino metu, bet ir visos ekstremalios situacijos paskelbimo laikotarpiui ir dar 6 mėnesiams po jo pabaigos.
Sveiki, šiandien Kaune, Raudondvario plente registravau automobilį.
Regitra 2021-04-22 16:54:19
Sveiki. Nuoširdžiai apgailestaujame dėl nepatogumų, šiuo metu dėl pandemijos užimtumas yra didesnis.

Tačiau norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad egzaminų tvarkaraštis yra pildomas etapais, o taip pat yra asmenų, kurie atšaukia egzaminą ir vietos sugrįžta į grafiką. Taigi, tvarkaraštis nuolat kinta ir vis atsiranda laisvų vietų, todėl kviečiame jį sekti tiesiog internetu: https://vp.regitra.lt/#/
Greta 2021-04-19 13:15:46
Sveiki, šiandien laikiau praktikos egzaminą Kaune, nors egzamino neišlaikiau, bet noriu labai padėkoti egzaminuotojai Rasai. Po neišlaikyto egzamino nuramino, ir padrąsino nepasiduoti laikant teises, buvo kantri, paaiškino visas padarytas klaidas. Daugiau tokių gerų, kantrių ir suprantančių egzaminuotojų!
Sveiki, Greta! Nuoširdžiai džiaugiamės gaudami tokius įvertinimus - būtinai perduosime kolegei:)

Taip pat norime Jus pakviesti pasinaudoti mūsų praktiniais patarimais ir kita naudinga medžiaga, kuri padės ruošiantis artėjančiam egzaminui: https://www.regitra.lt/lt/paslaugos/egzaminai/praktiniai-patarimai-ruosiantis-egzaminams

Linkime sėkmės!:)
Jelena 2021-04-19 19:16:48
Ačiū instruktorei Audronei iš Rigvedos Vytauto g.kaunas labai gera mokytoja ačiū esu labai patenkinta ir laiminga kad su tokia mokytoja mokinaus vairuoti ačiū jai.
Sveiki. Smagu, kad mokymosi procesas buvo malonus ir sėkmingas! Tačiau norėtume pastebėti, kad „Regitra“ atsakinga už vairuotojų egzaminavimą, tad kviečiame Jus atsiliepimą pateikti tiesiogiai vairavimo mokyklai.

Taip pat, jei dar tik laikysite praktikos egzaminą, rekomenduojame pasinaudoti mūsų mokomąja medžiaga, kuri padės dar geriau pasiruošti būsimam egzaminui: https://www.regitra.lt/lt/paslaugos/egzaminai/praktiniai-patarimai-ruosiantis-egzaminams

Sėkmės!:)
Albertas 2021-04-22 15:02:23
Labai prastai organizuotas darbas pas Jus Regitroje. Norint priregistruoti automobilį reikia registruotis Internetu, o reali registracija (gauni laiką kada priims) vyksta daugiau nei po savaitės. Ir Klaipėdoje ir Kretingoje tas pats. Gyvos eilės nebėra. Jei nesugeba tinkamai suvaldyti klientų srautų, gal eitų geriau patys registruoti automobilių, o ne kėdes trintų sau šiltas, arba bent jau darbuotojų daugiau priimtų. Gėdą.
Sveiki. Didžiąją dalį transporto priemonių registracijos paslaugų teikiame nuotoliniu būdu. Taigi, jei yra galimybė, gyventojus skatiname pirmenybę teikti būtent elektroninėms paslaugoms. Pavyzdžiui, internetu galima įregistruoti prieš tai Lietuvoje jau registruotą automobilį ir numerio ženklai bei naujas registracijos liudijimas bus pristatyti į namus arba artimiausią paštomatą.

Jei vis dėlto klientams būtina atvykti į padalinį, tuomet dėl vizito prašome užsiregistruoti iš anksto. Tai yra būtina tam, jog pandemijos laikotarpiu galėtume valdyti jų srautus. Neužsiregistravę klientai aptarnaujami tik atsiradus laisvai vietai.

Taip pat norime pastebėti, kad išankstinėje registracijoje vietų skaičius yra nuolat pildomas, o taip pat yra klientų, kurių planai pasikeičia ir jie atšaukia registraciją, tad jų vietos vėl sugrįžta į grafiką ir tampa matomos visiems klientams.
Artūras 2021-04-17 22:30:58
Jūsų instruktorius Rimantas Lenza nesusipažinęs su automobiliu Peugeot. Automobilis turi start/stop sistema, bet egzaminuotojui įpaišo klaidą, kad užgeso variklis, nors išmynus sankabą jis vėl pats užsikuria. WTF, kaip suprast?
Sveiki, Artūrai. Kiekviena situacija yra labai individuali, tad tam, kad galėtume atsakyti į Jums kylančius klausimus, reikėtų susipažinti su visa medžiaga ir įvertinti visumą. Tai galima padaryti dviem būdais. Pirmiausia Jūs visada galite per 1 darbo dieną kreiptis dėl egzamino vaizdo įrašo peržiūros ir jį aptarti kartu su specialistu. Antra, per 3 d. d. nuo egzamino laikymo dienos galite pateikti apeliaciją, kurią išnagrinės tam specialiai sudaryta komisija. Daugiau informacijos apie tai rasite čia: https://www.regitra.lt/lt/paslaugos/egzaminai/apeliaciju-pateikimo-tvarka
Gediminas 2021-04-17 11:57:48
Sveiki, noriu padėkoti egzaminuotojui Daliui Jasiulevičiui iš Kauno (Raudondvario pl. 234B) filialo. Labai aiškiai ir objektyviai įvardijo reikiamas atlikti praktines užduotis ir bendrai aiškiai paaiškino visas padarytas klaidas.
Sveiki, Gediminai! Dėkojame už atsiliepimą. Tikrai labai malonu, kad mūsų kolega paliko Jums teigiamą įspūdį:)
Brigita 2021-04-16 16:24:32
Sveiki, siandiena Kaune laikiau egzamina pirma karta, deja nesekmingai. Bet noriu padekoti egzaminuotojai Rasai.Z kuri buvo be galo maloni bei kantri likau suzaveta :)
Sveiki, Brigita. Džiaugiamės, kad mūsų kolegė paliko Jums teigiamą įspūdį. Sakome ačiū už atsiliepimą, o taip pat kviečiame pasinaudoti mūsų praktiniais patarimais ir kita naudinga medžiaga, kuri padės ruošiantis artėjančiam egzaminui: https://www.regitra.lt/lt/paslaugos/egzaminai/praktiniai-patarimai-ruosiantis-egzaminams

Tikime, kad kitas kartas bus sėkmingas!:)
Lineta 2021-04-16 11:39:59
Sveiki. Laikau teorijos egzaminą 11k beroc, ir mane labai su klaidina ant atsakymu.. Jau laukiau paskutinį kartą, ne išlaikiau, tai ėjau pas vyriausia specialistą.. Tai likau "durneles" vietoj.. Ką man daryti?
Marijampolės regitra.
Sveiki, jei po įvykusio egzamino turite papildomų klausimų, visada galite per 3 d. d. nuo egzamino laikymo dienos pateikti apeliaciją, kurią išnagrinės tam specialiai sudaryta komisija. Daugiau informacijos apie tai rasite čia: https://www.regitra.lt/lt/paslaugos/egzaminai/apeliaciju-pateikimo-tvarka

Tikimės, kad tokiu būdu galėsime atsakyti į Jums kylančius klausimus.

Taip pat norime Jus pakviesti pasinaudoti mūsų interneto svetainėje esančia medžiaga, kur rasite teorijos egzamino temas, galėsite išmėginti bandomąją egzamino versiją ir kt.: https://www.regitra.lt/lt/paslaugos/egzaminai/praktiniai-patarimai-ruosiantis-egzaminams
Neringa 2021-04-16 09:42:32
Sveiki, ar taip galima elgtis.pirkome masina ir pardavėjas uzsiregistruoja regitroje, deklaruoja masina mano vardu ir pasilieka mašinos nr.Mes liekame be nr.laukiame kol pakvies kad užsiregistruoti masina ir išimti nr.ir mus pareiškia kad mūsų nepriims kadangi neužsiregistravę.kaip parvažiuoti namo 100km be mašinos nr.pasiūlo palikti masina ir išsikviesti taksi.mes buvome jau paskutiniai klijentai nes buvo puse penkių, dirba 16.45
Sveiki, Neringa. Apgailestaujame dėl kilusių nepatogumų. Dėl besitęsiančios pandemijos klientai padaliniuose ir toliau aptarnaujami pagal išankstinę registraciją, taip siekiant valdyti jų srautus. Neužsiregistravę klientai aptarnaujami tik atsiradus laisvai vietai.

Šiuo atveju kviečiame pasinaudoti mūsų el. paslaugomis ir numerio ženklus bei naują registracijos liudijimą užsisakyti tiesiog internetu su pristatymu į namus arba artimiausią paštomatą: https://www.eregitra.lt/eketris-web/faces/pages/common/Login.xhtml

Na, o jeigu Jums vis dėlto patogiau atvykti į padalinį, tuomet kitą kartą kviečiame dėl vizito užsiregistruoti iš anksto čia: https://eregitra.lt/advance-reservation/. Tokiu būdu galėsime Jus aptarnauti Jums priimtinu laiku.
Darija 2021-04-13 15:07:05
Labai liūdna ir ne sąžininga, laukti vairavimo vietos reikia laukti mėnesiais, o internete galima nusipirkti vietą, kodėl vieni moka pinigus ir gauna vietas kas savaitę, o kiti laukia mėnesius.........
Sveiki, Darija. Apgailestaujame, dėl pandemijos šiuo metu užimtumas yra didesnis. Tačiau norime atkreipti dėmesį, kad tvarkaraštis yra pildomas etapais, o taip pat yra asmenų, kurie atšaukia egzaminą ir vietos sugrįžta į grafiką. Tad kviečiame sekti nuolat kintantį tvarkaraštį.

Taip pat būsimus vairuotojus visada kviečiame būti budriais, jokiais būdais savo asmens duomenų neatskleisti tretiesiems asmenims ir į egzaminus registruotis tik asmeniškai. Labai svarbu saugoti savo asmens duomenis ir jų neatiduoti į kitų asmenų rankas, nes jie juos gali panaudoti netinkamai ar netgi neteisėtiems tikslams.
Laurynas 2021-04-14 17:09:02
„Regitra” gryna pinigų plovimo mašina, žmonės po karantinų nusiteikę išlaikyti ne iš 1 karto, bet bent jau iš 2. Kadangi, jiems per karantiną pritrūko pinigų tai dabar paplaus, nusipirks dar naujų mašinų ir tada praleidinės. Atrodo patys, nepraėjo tokio kelio ir dabar dar moka prisikabinėti prie visiškai durnų klaidų, kur tiesiog reik rašyti apeliacinį, nes tai neįvyko...
Sveiki, Laurynai. Dalyvavimas viešajame eisme yra didelė atsakomybė, todėl „Regitros“ tikslas yra užtikrinti, kad į jį patektų tik tinkamai pasirengę vairuotojai. Atsižvelgiant į tai, egzaminas yra vertinamas kompleksiškai. Kitaip tariant, egzaminuotojas vertina ne tik tai, kaip būsimas vairuotojas geba valdyti automobilį, bet ir kokia yra jo vairavimo kultūra, kaip jis geba numatyti galimus pavojus, priimti reikiamus sprendimus bei kt.

Visi egzaminuotojai vertina remdamiesi vienodais vertinimo kriterijais, su kuriais galima susipažinti „Regitros“ interneto svetainėje: https://www.regitra.lt/lt/paslaugos/egzaminai/praktiniai-patarimai-ruosiantis-egzaminams/praktikos-egzamino-vertinimas. Taip pat norime pastebėti, kad egzaminai yra filmuojami.

Suprantame, kad smulkių klaidų gali pasitaikyti, todėl tam, kad egzaminas būtų išlaikytas, nekritinių klaidų galima padaryti 8.
Tomas 2021-04-14 13:41:02
Susitvarkykite savo sistema, kad neluzinetu esant dideliam, srautui, bandziau rezervuoti valstybini numeri kai tik atsirado nauja serija, is pradziu viskas tvarkoje, pasirinkti zenkla leido, paspaudziau patvirtinti duomenis, o sistema tiesiog nuluzo, kas leme v.n. zenklo praradima. Galu gale jeigu sistema luzta, zmogus vel prisijunges per 10-15min turi tureti galimybe susimoketi uz savo pasirinkta paslauga ir ja gauti, o ne atiduoti kazkam kitam neaisku kam, ko gero tiesiog is anksto kazkas jau nusipirko ta v.n. (nenustebciau)... Skaityk turejau rankose v.n., o Regitros sistema tiesiog atejo ir pasake "nea, tau negalima, gaus Petras" (vardas parinktas bet koks).. Apgailetina... O dar ir mailu i pretenzija sugeba atrasyti, kad kvieciame rinktis is esamu numeriu nes jusu jau rezervuotas.. AS SUPRANTU, KAD JIS REZERVUOTAS, NES PATYS ATEMET JI IS MANES.
Sveiki, Tomai. Atsiprašome dėl kilusių nepatogumų. Dėl didelio prisijungusiųjų skaičiaus sistema galėjo veikti lėčiau nei įprastai. Pasirinktus numerio ženklus greičiau patvirtino kitas asmuo ir jie atiteko būtent jam. Kalbant apie apmokėjimą, tai padaryti buvo galima per 24 val., o to nepadarius numeriai vėl grįžo į sistemą.
Rimantas 2021-04-13 09:09:48
Kodėl neišlaikius reikia laukti 3 mėn.? Nebeturiu kantrybės kas dieną tikrinti ir matyti, kaip kitos laisvos vietos yra tik už 4 mėn... Nedirbu vien iš to, kad esu patyręs jau, kiek darbas trukdo mokytis vairuoti, tačiau jei užvažiavimas ant bardiūro saulei žlibinant į veidrodėlį nebūtų kritinė klaida, nebūčiau ir savo paskutinių santaupų išleidęs ant papildomų dviejų egzaminų, kuriuos nebeišlaikau, nes tiesiog nebeįperku papildomų pamokų. Kitą kartą kai taupysiu, tai tik kad užtektų paduot jus į teismą

Marijampolės regitra.
Darija 2021-04-13 15:07:05
Čia be kįšio, niekaip... melas vienas toj Regitroj, pažiūrėjus į kitas šalis, tai mes esam vagiai
Rimantas 2021-04-13 09:09:48
Sutinku...
Alina 2021-04-11 19:44:10
Labai noriu padėkoti Klaipėdos m.egzaminuotojui Zigmantui Jonauskui, kompetentingas, viską konkrečiai sako, nors yra jaudulys, bet jis sugeba, kad susiimtum ir matytum tik ženklus ir jo balsa girdetum
, paaiškina klaidas, ačiū jam...dabar galiu džiaugtis teisėms
Sveiki, Alina, dėkojame už įvertinimą ir sveikiname įstojus į vairuotojų gretas. Gero kelio! :)
Diana 2021-04-10 19:14:54
Labai noriu padėkoti Dainavos skyriaus darbuotojui Aivarui, skyriaus viršininkui, ir prie kasos dirbusiam darbuotojui, kurie balandžio 9 d., darbo pabaigoje, mane su vyru aptarnavo greitai ir operatyviai, nors atėjome pavėlavę. Ačiū, kad yra tokių supratingų, savo darbą gerai išmanančių, operatyvių, geranoriškų, su šypsena aptarnaujančių darbuotojų. Ačiū vyrai už pagalbą. Su pagarba. Buvo malonu, gerų darbų.
Smagu gauti tokį įvertinimą! Būtinai perduosime kolegoms :)
Greta 2021-04-09 15:59:50
Sveiki. Ką jūs siūlote daryti, kaip užsiregistruoti į praktikos egzaminą, kai beveik visuose egzaminų centruose nėra vietų nei gegužės, birželio o turbūt ir liepos mėn jau? Ar su automatine pavarų dėže sumažinot vietas iki minimumo..
Sveiki, Greta. Apgailestaujame, dėl pandemijos šiuo metu užimtumas gali būti didesnis. Tačiau norime atkreipti dėmesį, kad tvarkaraštis yra pildomas etapais, o taip pat yra asmenų, kurie atšaukia egzaminą ir vietos sugrįžta į grafiką. Taigi, tvarkaraštis nuolat kinta, todėl kviečiame sekti jį.
, paaiškina klaidas, ačiū jam...dabar galiu džiaugtis teisėms

JAV dėl kibernetinės atakos prieš "Colonial Pipeline" paskelbė regioninę nepaprastąją padėtį 05-10 07:46
JAV vyriausybė sekmadienį paskelbė regioninę nepaprastąją padėtį, didžiausiai šalies rafinuotų naftos produktų bendrovei "Colonial Pipeline" ketvirtadienį patyrus programišių ataką, dėl kurios...
Į klases jau gali grįžti 5–11 klasių moksleiviai
Į klases jau gali grįžti 5–11 klasių moksleiviai 05-10 07:26
Nuo pirmadienio į mokyklas leidžiama grįžti 5–11 klasių moksleiviams. Pagal Vyriausybės nutarimą, savivaldybės turi nuspręsti, ar šių moksleivių ugdymą organizuoti nuotoliniu, ar mišriu būdu, t...
Kai protingumo kriterijus – anapus slenksčio
Kai protingumo kriterijus – anapus slenksčio 05-09 22:26
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, nustebinusi rinką biurokratinėmis žabangomis, į kurias įtraukė įmones, turinčias aiškintis dėl seniai egzistuojančio prekės ženklo ar šmaikščios...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Nike 137,81 +3,24%
Walmart 140,20 -0,60%