Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Regitra, VĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Regitra

Atsiliepimai apie Regitra, VĮ

Parašyk savo nuomonę apie Regitra, VĮ

Auksė Radzevičienė
2017-12-16 15:29:16 IP 90.137.124.42
Laba diena, šiandien laikiau vairavimo egzaminą, mano instruktorius buvo Arūnas vardu, labai šaunus darbuotojas, dėmesingas ir geranoriškas, egzamino atmosfera buvo tokia palanki man, kad mano jaudulys man nesutrukdė egzaminą išlaikyti, esu labai dėkinga už tokį profesionalumą instruktoriumi Arūnui!
Ponai ir ponios, jei reikalinga jums ankstesne vieta regitroje, drasiai kreipkites, padesiu kaip galesiu ! Jei turit laiko, pasiskaitykit komentarus esancius zemiau, nenuvilsiu :) 864769979

Ricardas 2017-09-01 20:58:52
NETIKEJAU!!! PABANDZIAU. ISITIKINAU!!! Viskas veikia, rado vieta kaip ir zadejo (nors is tikro nezadejo butent ta diena, bet sake tikrai keliu dienu begyje ras, rado ta, kuria man reikejo). Tai va, visus noreciau padrasint kas nemegsta laukt. Kreipiausi numeriu +37064769979, tad tik ji rekomenduoju, del kitu nzn. O ir kaina cia patraukli. Pradzioj susiskambinau, paskui susirasinejau sms, tai kad neissigaskit.
Dar karta aciu uz pagalba, issilaikiau siandien ;)
Dekingas uz jusu komentara, jeigu kam nors taip pat reikes pagalbos, kreipkites, padesiu kaip galesiu 864769979 !!!
Deividas 2017-08-08 13:48:07
864769979, Tikrai patikima rekomenduoju visiem, netikejau kad galima, taip greitai gauti, buciau turejas laikyt rugsejo pabaigo, o gavo rugpjucio 8
reikia Regitros vairavimo egzamino iki gruodzio 30d, petriukas112211@gmail.com
Sveiki. Kaip zinote, as padedu paankstinti jusu esama Regitros praktinio egzamino data!.:) Paskaite komentarus zemiau suzinosite kas patikimas, saziningas ir patyres sioje srityje. Tik nepatingekit paskaityt juos :) Suteikiu jums visa reikalinga informacija. Visos garantijos. VISIEM SEKMES EGZAMINUOSE!:) Kreipkites nr. 869009443
Erika 2017-10-02 11:13:23
Esu labai patenkinta, greit surado vieta. Tikrai patikima, atsizvelgia i visus poreikius.
Aciu uz jusu pasitikejima ir atsiliepima:) kreipkites nr. 869009443
Laikiau Regitroje vairavimo egzaminą, vien dėl komentarų ir apkalbų buvo baisu ne tai, kad suklysti, bet baimė pamačius egzaminatorių, to, kad nesuprasiu ar blogai išgirsiu maršrutą. Buvo visiškai atvirkščiai, ne tik, kad paaiškino prietaisų veikimą, bet prieš egzaminą nuramino, maršrutą ir pratimus sakė labai aiškiai ir suprantamai. Nesąmonė, kad neįmanoma išlaikyti iš pirmo karto, reikia tik labiau pasistengti ir mažiau klausyti kitų gąsdinimų.

Migle 2017-02-10 13:06:03
Vakar skambinau numeriui 864769979 ir kaip manot siandien jau gavau atsakyma kad rytoj mano egzaminas.
olgija 2016-06-09 16:37:26
kreipiausi I 37064769979 labai malonus asmuo. padejo surasti vieta greitai REKOMENDUOJU VISIEMS
Laikiau Panevežyje egzaminą ir toks Mindaugas trukdė man vairuoti sakė klaidas man vairuojant nors to negalima daryti per egzaminą, ir šeip ten yra tokių egzaminuotojų, kurie neaaiškiai pasako kur sukt.Kam tokius priema egzaminuotojus iš gatves, kad jau bet kas gali buti jais?? Nori visi egzaminuotojai sukirst bent jau Panevėžyje šiame mieste.
Vaikinas 2017-09-29 09:53:36
Labai greit padeda užsiregistruoti į regitrą... Ir net pasirenki norima data kaip patogiau
Ačiū uz jusu pasitikejima ir atsiliepima:) kreipkites nr. 869009443
Ačiū uz jusu pasitikejima ir atsiliepima:) kreipkites nr. 869009443

Julija 2016-11-03 13:00:14
Noreciau padekoti zmogui, kurio tel.nr yra 864769979. Greitai surado vieta, islaikiau, dabar jau laukiu teisiu. Jeigu ne Jis, vairavima laikyciau tik gruodzio 2 diena. Aciu Jums!! patikimas ir saziningas zmogus, kreipkites, nepasigailesite :)
Labai jums dekinga ir siulau visiems skambinti jei nerandat vietu lsikymui
Gal kam reikia b kateg.praktinio egzamino vietos Utenoje?lapkric 17d.10.20?860392818
Austeja 2017-09-12 15:06:57
Jei reikia pagalbos kazkam del ankstesnios vietos tai rekomenduoju kreiptis i zmogu kurio nr. 869009443. malonus bendravimas ir greit surasta vieta :) Ačiū!

Ernis 2017-09-14 14:11:50
Net nesitikejau, kad taip greit imanoma gaut vieta, bet gavau! :) ir uz tai dekungas zmigui kurio nr. 869009443. ;)

klevas 2017-10-27 22:47:39
geriausias specialistas 864769979
geriausias specialistas 864769979

Austeja 2017-09-12 15:06:57
Sigitas 2017-10-21 10:13:26
Nesuprantu, kaip gali atsirasti vieta anksčiau, jei oficialiai jos nėra?Čia naujas Regitros neoficialus verslas. Egzaminuojamieji sukirtinėjami, kad kuo daugiau kartų reikėtų laikyti egzaminą ir automatiškai ilgėtų eilės, VERSLAS KLESTI Šiauliuose ypač.
Apsisvieskit daugiau zmogau kaip sitos vietos atsiranda, nes geda del tokiu zmoniu kaip tu! komentuoji nezinodamas ka :D
Sigitas 2017-10-21 10:13:26
Jei mastysi neigiamai - matysi tik neigiamus dalykus gyvenime! paprastas atsakymas i jusu pacio sukurtus klausimus
Pasiruoses Padeti 2017-10-18 00:14:46

olgija 2016-06-09 16:37:26
Denisas 2016-06-21 11:01:53
Na va rytoi į regitrą :) nors anksčiausiai man rodė liepos 20d. Surado greitai ir už prieinamą kainą. Patikimas ir sąžiningas žmogus. Rekomenduoju 864769979

SDG akademija
Vairavimo mokymas

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
Vairavimo mokyklos ,,SDG akademija” instruktoriai ir mokytojai padės TAU išmokti Kelių Eismo Taisykles bei įsisavinti saugaus ir teisingo vairavimo paslaptis. Kada registruojiesi, šiandien ar rytoj? Tik nepavėluok, tapk puikiu vairuotoju, išmok už vairo jaustis saugiai bei užtikrintai. “SDG akademija” teikiamos...
ARV-Auto
Vairavimo mokykla

Adresas: A.Mickevičiaus g. 52-18, LT-44244 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
UAB „ARV-Auto“– siūlome Jums profesionalias vairavimo mokymo paslaugas, nes mes: įvertinti Susisiekimo Ministerijos, kaip GERIAUSIA VAIRAVIMO MOKYKLA visoje Lietuvoje; per metus sėkmingai paruošiame ne tik daugiau nei 4000 įvairių kategorijų vairuotojų, bet ir didelį skaičių kvalifikuotų vairavimo specialistų;...
Rokauta
Tarptautiniai krovinių pervežimai Europoje

Adresas: Perkūno g. 5, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; importas; logistikos paslaugos; padangos, ratlankiai; transporto paslaugos; vairavimo mokymo paslaugos.
UAB ROKAUTA savo veiklos metus skaičiuoja nuo 1959-1962 metų, todėl vadovaudamiesi savo ilgalaike patirtimi mes teikiame tikrai kokybiškas krovinių vežimo paslaugas ir turime išsikovoję pripažinimą vietinėse bei tarptautinėse rinkose (Europa, Rusija, Baltarusija). Sėkmingam ir saugiam krovinių pervežimui šiuo metu...
Mokymo centras "Automobilis"
Adresas: Sporto g. 9, LT-60171 Raseiniai.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos; žemės ūkis, paslaugos.
UAB Mokymo centras „Automobilis“ įkurtas 1989 metais. Tuomet tai buvo tiek pirmoji privati vairavimo mokykla, tiek pirmasis kooperatyvas, Lietuvoje. Atsižvelgę į tai, jog rajone trūksta kvalifikuotų darbuotojų, pradėjome orientuotis į profesinį mokymą ir 2009 m. gavome pirmąją licenciją rengti visų kategorijų...
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centras
Adresas: Maironio g. 11, LT-44298 Kaunas.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
Esame daugiau nei 70 metų sėkmingai mokymus vykdanti įmonė, sukaupusi didelę patirtį mokymo srityje, turinti puikią, nuolat atnaujinamą mokymo bazę ir suburtą kompetetingą teorijos dėstymo ir praktikos vykdymo dėstytojų kolektyvą. Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centre vykdomi mokymai: VAIRUOTOJŲ MOKYMAS...

Dantų implantacija ir estetinis protezavimas – stulbinanti šypsena per vieną dieną 12-12 08:12
Šypsena yra neatsiejama nuo pasitikėjimo savimi, tai ypač svarbu žmonėms, kurie dirba vadovaujamą darbą arba daug bendrauja su klientais ir kolegomis. Net tyrimai rodo, kad...
"Google" nutraukia projektą "Tango"
"Google" nutraukia projektą "Tango" 12-17 11:30
JAV technologijų gigantė "Google" paskelbė, kad nuo kovo nutraukiamas jos papildytosios realybės projektas "Tango". Vietoje jo jau pradėtas naujas šios srities projektas, pavadintas "ARCore".
Kuriose šalyse yra daugiausia dirbančių 65-ečių
Kuriose šalyse yra daugiausia dirbančių 65-ečių 12-17 00:23
Senėjant visuomenei vis garsiau kalbama apie grėsmes darbo rinkai. Nors vienose šalyse aktyviai kovojama prieš pensinio amžiaus ilginimą, kitose – žmonės skatinami pagaliau ryžtis išeiti į pensiją.

Kaip vertinate naujai išrinkto Seimo pirmuosius darbo metus?

SANO
Veiksmingesnė buitinė chemija. Kokybė iš Izraelio.

Intel 44,56 +3,01%
Microsoft 86,85 +2,55%