Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Registrų centras, VĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Registrų centras

Atsiliepimai apie Registrų centras, VĮ

Pažangios valstybės partneris
Parašyk savo nuomonę apie Registrų centras, VĮ

Noriu pagirti jusu istaigos darbuotoja, Snieguole Matuleviciene. Sprendziant musu problema si darbuotoja labai iniciatyciai mums padejo kai darbas ejo i pabaiga. Labai malonu, kad turite tokius darbuotojus, kurie saziningai ir profesionaliai atlieka savo funkcijas.
Bronė Paulavičienė
2023-01-24 12:37:12 IP 2h85a173
Nuoširdžiai dėkoju Kauno registrų centro darbuotojai IRENAI VEDEIKIENEI už profesionalumą ir širdies šilumą. Irena, Jūs turite didelę jautrią širdį, pilną Meilės ir Gerumo, kuo taip dosniai dalinatės su žmonėmis!..Padėti kitam, mylėti ir šypsotis, tai laimė! AČIŪ Jums už tai! Geras Jūs žmogus, o juk geri žmonės visada yra malonė šiam pasauliui!..Linkiu stiprios sveikatos ir sėkmės Jums ir visam jūsų kolektyvui.
Kiek galima siųsti žinutes apie vizitą pas gydytoją?Jau gavau 8, kad atšauktas vizitas ir 8 kad patvirtintas kitad vizito laikas pas gydytoją.Žinutės ateina nuo 2013.01.19 pk piet, eina naktį ir rytą.Gavau 16.
Grazina Geleževičienė
2023-01-10 13:47:06 IP 2juag5km
Didelė padėka Registrų Centro Utenos filialo vyr.specialistei Jūratei Balčiūnienei.Ačiū už profesionalumą, taktiškumą, didelę kantrybę aptarnaujant močiūtę (86m). Kreipėmės 2023-01-04. Visos dokumentų problemos buvo išdpręstos 100%. Ačiū Utenos filialui, kad turite tokių darbuotojų.
Visi kandidatuojantys i Registru centro skelbiamus darbo skelbimus pamastykite ar tikrai si imone tinkama vieta dirbti ir kokiomis vertybes ten dirbantys vadovaujasi..... Kandidatavau i ju skelbiama darbo pozicija (skelbimas kiek matau metus laiko, karts nuo karto vis atnaujinamas ir dabar aktyvus). Po pokalbio praejus savaitei laiko, man personalo atrankos specialiste atsiunte standartini laiska, kad mano kandidaturos nebesvarstys. Pasiskambinus ir pasiteiravus telefonu griztamajo rysio (ju pateikta griztamojo rysio anketa uzpildziau) man buvo atsakyta, kad mano vertybes ir vadovu nesutampa todel mano kandidaturos nebesvarsto, nors turima darbo patirtis jiems tinka. Paprasius griztamojo rysio is atrankoje dalyvavusiu zmoniu, personalo atrankos specialiste atsake kad vadovai nenori detaliau pateikti ir ji labai del tokio atsakymo apgaileistauja. Butu tikrai idomu suzinoti, kokiomis vertybemis vadovaujasi istaiga ir kokios nera priimtinos ;) Sekmes ieskant!
Keletą kartu teko lankytis Registrų centro Elektrėnų padalinyje ir noriu padėkoti Violeta Nenartaviciene ir Dana Vysniauskiene už pagalba, malonu aptarnavima bei atsakymus į visus klausimus. Malonu matyti profesionalus darbuotojus dirbančių su gera nuotaika ir šypsena ! Linkiu gražiu švKaledu ir laimingu 2023 metu.
Labai noriu padėkoti Registrų centro Klaipėdos padalinio specialistei Gintarei Leimontaitei. Netikėtai pasibaigus el. parašo galiojimui, pakliuvau į išties nepavydėtiną padėtį. Darbuotoja labai greitai, profesionaliai ir maloniai viską sutvarkė. Ačiū už supratingumą ir žmogiškumą!
Šiandien teko lankytis Registrų centro Kauno padalinyje ir noriu padėkoti Kauno priėmimo vadovei Janinai Graudinienei už pagalbą ir malonų paaiškinimą bei atsakymus į pateiktus klausimus. Labai smagu matyti gerą, nuoširdų žmogų, kuris bendrauja su šypsena. Linkiu kuo daugiau tokių nuostabių žmonių. Ačiū.
Labai noriu pdėkoti registrų centro darbuotojai Laimai dirbančiai Rokiškio registrų centre, kuri pietų metu skyrė klientei dėmesį ir sutvarkė reikiamus dokumentus.Nuoširdus AČIŪ.Turite labai puikią darbuotoją Rokiškyje.
Loreta Spranaitienė
2022-10-06 15:40:37 IP 2i250u28
Nuoširdžiai dėkoju Kauno skyriaus darbuotojai Dianai Norkienei už profesionalumą, kantrybę ir nuoširdų bendravimą. Ačiū už pagalbą sprendžiant problemą. Malonu lankytis įstaigoje, kurioje tokie puikūs darbuotojai. Kuo didžiausios sėkmės visam kolektyvui!
Rūta Klinkienė
2022-10-04 14:35:49 IP 2fbaqpse
Noriu padėkoti už malonų aptarnavimą Šiaulių m. Registrų centro vyr. specialistei Gražinai Poškevičienei, kasininkei S. Majauskienei ir administratorei (pavardės nepaklausiau), kurios mus aptarnavo ir po darbo. Didelis jums, moterys, AČIŪ!!!
Noriu pasakyti nuoširdu ačiū Ingridai Simonavičienei Alytaus registrų centro darbuotojai, labai maloniai atliko savo darbą, su tokiu dideliu noru padėti, sutvarkyti dokumentus, patys likome nustebinti, pasirodo yra žmonių iš didžiosios raidės.
Likome širdingai dėkingi.
Linkime sėkmės ir neprarast to žmogiškumo.
REGIA.LT svetainė tik užkrovęs vaizdą nuolat išsijungia ir lieka baltas ekranas (atidarant kai kuriais kompiuteriais). Iki pertvarkymo buvo viskas gerai. Jau metai kaip neišeina normaliai naudotis. Siūlau svetainės prižiūrėtojams peržiūrėti ir parvarkyti kad to nebebūtų.
Norim padekoti specialistui Robertui Mezginui is Kauno ne tik uz profesionalu, operatyvu ir lankstu aptarnavima, bet ir
uz zmogiska supratima bei nebiurokratiska poziuri i kliento situacija. Buvau sujaudinta iki asaru. Tokie darbuotojai didele vertybe! Sekmes jums Robertai ne tik darbe, bet ir gyvenime. Aciu labai!
Norėjau išreikšti padėką Vilniaus Registrų centro darbuotojai Editai Daujotienei. Nuostabiai greitai atliktas darbas. Iki galo buvo maloni ir mandagi, ir paaiškino viską iki galo kas nebuvo aišku.:) Dėkui.
Nuoširdi PADĖKA uteniškei specialistei Jolitai Balčiūnienei už paslaugumą, greitą ir malonų aptarnavimą tiek telefonu, tiek nuvykus į Registrų centro filialą Ignalinoje. Ypatingas aptarnavimas sektinas kitose institucijoje... Vertybė yra dėmesys klientui, deja, reta. Dalinkitės patirtimi su bankais, medicina savaitėmis neįsileidžiančiais klientų:)...
Norime padekoti, Taurages registru centro darbuotojai Jurgitai Misevicenei, kuri maloniai aptarnavo, pagelbiejo pildant dokumentus, labai aciu.
Laba diena.Šiandieną teko bendrauti su Justina.Gaila, kad nepaklausiau pavardės.Su tokia kantrybe bendravo, padėjo išsiaiškinti visais klausimais.Dėkojau jums Justina už kantrybę ir nuoširdumą.Sėkmės jums Justina darbe.
Registrų Centre Kaune. Noriu padėkoti specialistei Akvilei už malonų aptarnavimą. Ji supratingai įsigilino į mano situaciją ir profesionaliai išsprendė problemą. Malonu apsilankyti viešoje įstaigoje, kurioje dirba malonūs ir profesionalūs specialistai!
PRISISKAMBINTI NEĮMANOMA.
KIEK REIKĖJO, AIŠKINAMĖS PER KOLEGAS, PAŽYSTAMUS, KAIP KAS KĄ DARĖ.
ARBA JEI ĮMANOMA PASLAUGĄ GAUTI EL.BŪDU, TAI PASISEKĖ.
SUSIDARO ĮSPŪDIS, KAD ATEINA Į DARBĄ IR IŠ KARTO NUKELIA RAGELĮ, KAD NIEKAS NEPRISKAMBINTŲ.
NESAKAU, KAD VISI KAVĄ GERIA, BET JEI TEIKI KONSULTACIJOS PASLAUGĄ, TAI IR DARYKIT, O JEI NESUGEBATE, TAI IR NESKELBKITE.
TOKIAI ĮSTAIGAI VIENAS TEL.NR. ABSURDAS.
Ką gali pasakyti? Iškilus klausimui, prisiskambinti neįmanoma. Telefono numeris nurodytas vienas ir panašu, kad visai Lietuvai skirtas vienas konsultantas. Teikiant duomenis sistemoje ir iškilus klausimams, atsakymas reikalingas dabar, o ne rytoj, poryt ar užporyt. Sistema tragiška.
Rasa Kazlauskienė
2022-05-25 15:44:34 IP 2i23tcev
Širdingai ačiū Vilniaus apskrities klientų aptarnavimo grupės vyriausiajai specialistei Zitai Lebenkienei už šiltą aptarnavimą. Dėkoju, kad taip mandagia, nuoširdžiai ir kantriai bendraujate su klijentais. Puikiai dirbate savo darbą. Dėkoju už suteiktą visą reikiamą iformaciją.
Apgailetinas aptarnavimas. Tik istato saskaitas ir ima pinigus, pavyzdis, kaip valstybine istaiga teikia zemo lygio komercines paslaugas. Darbu netlieka laiku, ta, ka padaro atlieka su klaidom, tempia laika, neinformuoja kliento nei rastu, nei skambuciu, kad darbas atliktas. Uzsakytus kadastrinius matavimus, pakeitimus reg centre ir apmokejus paslauga, kuri turejo but atlikta per 5d.d. atliko per menesi, neviena karta skambinau pats, aiskinausi del statuso, tai arba atmeta prasyma su is pirsto lauztais pagrindais (nesugeba matininke sutart su darbuotoja kuri fiksuoja pakeitimus). Atvykus i Vilniaus padalini pagaliau atsiimt pazymos (primenu turejo padaryt per 5 dienas, padare per menesi, o saskaita jau apmoketa) tai dar istato papildoma saskaita, padaro is taves kvaili, kelia balsa. Kosmaras zodziu, nei kompetenciju, , nei atsakingumo, nei noro greiciau ispresti kliento problema. Toks ispudis, kad tikslas istatyti ko daugiau saskaitu ir atsifotbolint nuo darbo.
Kėdainių padalinio darbuotuoja Eglė darbo metu -ne darbe. Už ką algą jai mokate?
Dar ir slaptus duomenis savo meilužiui duoda (su žmonių asmens kodais ir telefonų numeriais)
Įrodymų turiu.
EDUARDAS ADAMOVICIUS
2022-05-13 14:08:26 IP 2e7r3t8l
Džiaugiuosi, kad mane aptarnavo Rita Meliauskienė. Va taip turi spręsti klausimus sprecialistas :)
Šiandien buvau maloniai nustebintas, kuomet Kauno filialo priimamajam skyriuje neveikinat terminalui pati vadovė kaip suprantu, Janina Graudinienė aptarnavo klientus, atsakinėjo į klausimus ir valdė srautus. Toks pavyzdys rodė, kad tikrai stengiamasi išspręsti kilusias techninias problemas kiek įmanoma su mažiau nepasitenkinimo iš klientų.Dėkui.
Registrų centras yra pavyzdys, kaip valstybinės įmonės driba atlaidžiai, todėl, kad dažnai nepatiria jokios atsakomybės už savo veiksmų aplaidumą.

Per pastaruosiu du mėnesiu Panevėžio registrų centre teko lankytis 6 ar 7 kartus ir Jūsų darbuotojoms vis dar nepavyksta sutvarkyti paprasto turto išrašo. Iš pradžių joms niekaip nepavyko išsiaiškinti, kodėl yra uždėta žyma dėl nebaigto kapitalinio remonto. iš trečio karto pridavus naujus kadastrinius matavimus, buvo paskaičiuota už tai sumokėti 70 eurų, bet pradėjus aiškintis, kad čia per daug darbuotojos sumažino šią sumą, kaip turguje :) Kadangi pats nežinau turto reglamentavimo taisyklių, po kurio laiko pastebėjau (aš o ne jūsų darbuotojos), kad vistiek yra padaryta klaida ir nėra uždėta turto apribojimo žyma, dėl subsidijos jaunai šeimai. Nuvykus į padalinį su dokumentais, po 10 minučių darbuotojų pasitarimo, buvau patikintas, kad per 5 darbo dienas tai bus sutvarkyta. Aišku tai kainavo 20 eurų. Tada kitą diena sulaukiau skambučio, kad vis dėl to reikia papildomų dokumentų. Vėl nuvykau su papildomais dokumentais. Buvau patikintas, kad dabar tai tikrai viskas bus gerai. Nuvykus po 5 darbo dienų, darbuotja paduota išraša, ir vėl nėra tos žymos (tai vėl pastebėjau aš). Vėl vyksta darbuotojų pasitarimas, esu prašomas palaukti ir tą žymą uždeda per 10 minučių ir paduoda man vėl naują išrašą, penktą ar šeštą per pastaruosius du mėnesius. Grįžus namo perverčiu dar kartą ta išrašą ir ką jūs manot, pastebiu, įregistravimo pagrinas ne būsto kredito sutartis, o daugiabučio namo kreditavimo sutartis. Neturiu žodžiu tokiam aplaidumui.
Noriu padėkoti Kėdainių RC padalinio kolektyvo narėms Eglei ir Rositai. Puikiai dirba savo darbą, atlieka laiku, suteikia visą reikalingą informaciją, todėl NT registracijos procesas tampa lengvas ir aiškus.
2022-03-30 11:21:28 IP 5los4jta
Paulius 2022-03-28 13:10:23
kiek tenka naudotis registru centro savitarna internete, tai kazkokia tragedija, uz kiekviena israsa plesia pinigus, vien uz tai kad MUSU duomenis pateikia mums, gauni dazniausiai net neaisku ka arba gauni su bloga informacija, tarkim nurodytos blogos vertes, bet vistiek su blogom vertem suformuoja israsa ir uz ji susimoki, tai gaunasi susimoki uz klaidinga informacija, saunu.Ka jau kalbeti apie nuolatines klaidas paciame puslapyje, eilinis error 500, isleisti milijonai uz tragiska sistema, uzdirba milijonus o kokybes vistiek nulis.
Sveiki, gerb. Pauliau,
nuoširdžiai atsiprašome dėl nemalonios patirties ir dėkojame, kad pranešėte. Kad galėtume Jums padėti ir patikrinti pateiktos informacijos pagrįstumą, maloniai prašome el. paštu [email protected] pateikti išsamią informaciją, nurodant Jums žinomas faktines aplinkybes, taip pat nurodyti savo asmenvardžius ir kontaktinius duomenis, kad galėtume su Jumis susisiekti.
2022-03-08 07:51:10 IP 5los4jta
Daiva 2022-03-04 13:51:13
Sveiki, noriu padėkoti Jūsų darbuotojai Reda Bajerčiūtė-Jundė (dokumentų valdymo sk).Į dokumentų paieškos užklausą atsakė greitai ir darbą atliko labai profesionaliai.Džiugu, kad turite tokių darbuotojų.Sekmės ir didžiulė padėka!
Laba diena, gerb. Daiva,
dėkojame už įvertinimą. Jūsų padėką būtinai perduosime Dokumentų valdymo skyriaus kolegei Redai ir jos vadovams. Gražios dienos!
2022-03-08 07:43:51 IP 5los4jta
Regina 2022-03-07 20:29:51
dažnai tenka kreiptis į Registrų Centrą Tauragės filialą. Visada gaunu reikiamą
informaciją. Dokumentų tvarkymas įvykdomas per nustatytą laiką, niekada nereikėjo laukti ilgiau. Esu dėkinga visam RC Tauragės kolektyvui už suteiktas kvalifikuotas paslaugas ir parodytą dėmesį klientui. Sėkmės darbuose
Laba diena, gerb. Regina,
dėkojame už įvertinimą. Jūsų padėką būtinai perduosime Tauragės kolektyvui. Gražios dienos!
dažnai tenka kreiptis į Registrų Centrą Tauragės filialą. Visada gaunu reikiamą
Registrų centras, VĮ 2022-03-03 11:52:12
parašėm - konsultacijų centras į išdėstytas faktines aplinkybes, kaip buvo prašyta, net nesigilino.
2022-03-03 11:52:12 IP 5los4jta
Bendrija 2022-03-02 10:42:09
Kam reikalinga ši įstaiga? Kad imituotų darbą? Tam, kad savo kiekvieną žodį laiku šventu ir nepajudinamu? Tam, kad daugiabučių bendrijos valdybos pasikeitimą paverstu kriminalu ir tyčiotųsi iš pagaliau, po daugelio metų, į bendrijos susirinkimą susirinkusių absoliučios daugumos narių valios? Taip, esame tokioje stadijoje. Kai pasaulyje sprendžiamos globalios problemos, mūsų bendrijos duomenų pakeitimo klausimas, tampa niekinu. Tačiau negali būti pateisinimo RC darbuotojų veiklai, kurie labai uoliai pradeda dirbti artėjant duomenų įregistravimo terminui (ar gerokai po jo) ir, aišku, randa "klaidų", bei teikia dviprasmiškus paaiškinimus tiek raštu, tiek telefonu.
2022-03-01 07:47:26 IP 5los4jta
UAB ,,Levan,, 2022-02-28 18:49:01
Nuoširdžiai norime padėkoti Kauno m. skyriaus darbuotojai Ingai Bukšnienei.Kreipiamės pagalbos įmonės steigimui, tad visos procedūros eigoje ponia Inga buvo šalia : padėjo, konsultavo, kantriai taisė visas mūsų klaidas bei pagelbėjo patarimais. Mes labai džiaugiamės, va taip, paprastai, be jokių, , dovanėlių, , ar protekcijos atėjome tiesiog su prašymų ir mums taip šiltai ir profesionaliai suteikė pagalbą. Ačiū Jums. Didelės sėkmės ir malonių klientų tolimesniame darbe!
Laba diena, dėkojame už įvertinimą! Nuolat stengiamės kuo geriau aptarnauti klientus, todėl Jūsų atsiliepimas mums labai svarbus. Jūsų padėką būtinai perduosime mūsų įmonės darbuotojai ir jos vadovui :). Dėsime visas pastangas, kad Jūsų lūkesčiai būtų pateisinti ir ateityje. Gražios dienos!
2022-02-17 14:53:09 IP 2e7r19bb
Loreta 2022-02-17 14:28:20
Nezinau kokie kausai dirba sioje imoneje. Uzsakeme mirties liudijima, atrodo viskas aisku uzdejome varnele, kad atsiustu ji elektroniniu pastu. Gauname elektronini pasta, kad israsas paruostas, bet aisku mirties liudijimo failo prikabinta nera.Dvidesimt minuciu skambiname, pakelia rageli registru centro darbuotoja Vita, kuri aiskina, kad prasymas tiks notarui, ne mirties liudijimo nuorasas, o jei ne tiks paskui pasiaiskinsim, kas ko nepadare. Tai reiskia, kad paveldetojai atvaziuoja is Vilniaus i Siaulius, gaista laika ir benzino sanaudas, mums ir ne specialistams aisku, kad tai netiks. Po to jau varto, kad gal savitarnoje paspaudete, kad atsiimsite, 100 procentu zinau, kad ne, bet vistiek nueiname i savitarna, aisku ir ten jo nera. Sugaisome gera valanda, kol pagaliau ji atsiunte i vaiberi, butu juokinga, jei ne graudu. Jei sunkiai sekasi dirbti su kompiuteriais ir siuolaikinemis technologijomis, uzleiskite vieta jaunimui, nei patys ale dirbsite nei kitus trukdytumete.
Laba diena, gerb. Loreta,
atsiprašome už patirtus nepatogumus ir dėkojame, kad pranešėte. Jūsų pateikta informacija perduota atsakingo padalinio vadovui, kuris su Jumis susisieks.
Jūsų pranešimas Registrų centrui labai svarbus, siekiame gerinti aptarnavimo kokybę ir pateisinti mūsų klientų lūkesčius. Jei turėtumėte daugiau pastebėjimų, maloniai kviečiame jais pasidalinti el. paštu [email protected] Gražios dienos.
2022-02-17 10:14:04 IP 2e7r19bb
Laba diena, gerb. Rūta,
atsiprašome už patirtus nepatogumus ir dėkojame, kad pranešėte. Jūsų pateikta informacija perduota atsakingo padalinio vadovui.
2022-02-01 19:41:45 IP 2e7r19bb
Rasa 2022-01-30 22:14:22
Labai noriu padėkoti darbuotojai Ilmai, kuri labai viską tiksliai ir profesionaliai paaiškino, į visus klausimus atsakė ir patarė. Dokumentai buvo greitai pateikti, profesionali darbuotoja. Daugiau tokių darbuotojų valstybinėse įstaigose, ačiū ????
Sveiki, gerb. Rasa,
Jūsų padėką būtinai perduosime mūsų įmonės darbuotojai Ilmai. Dėkojame už nuoširdų atsiliepimą.
Lauksime Jūsų sugrįžtant.
2021m. Birzelio menesi pirma karta pasiskepijau Jassen vakcia LITEXPO centre,
2022m. Lapkricio menesi atlikau revalcinacija (Sustiprinanciaja doze), ta pacia Jassen vakcina,
ten pat LITEXPO centre. Siu metu Sausio menesi pastebejau - kad negaliu atsinaujint Galimybiu Pasa,
del ko negalejau nei normaliai dirbti, nei net atsiimti ansciau uzsakitu prekiu is paruotuves.
Prasidejo ilgiausi aiskinimasi - kodel negaliu gaut Galimybiu Paso - nors esi vakcinuotas ir revakcinuotas pagal pilna scrhema.
"KARSTAJA LINIJA 1808" - ISVIS nepavyko prisikambint savaites begyje. Galu gale prisiskambinus prie Registru centro -
paaiskejo, kad Karoliniskiu poliklinika, kuriai priklause „Litexpo“ vakcinacijos centras, netinkamai uzpylde
Vakcinacijos irasa E-Sveikatos portale.
Kila daug pilnai pagrisu ir logisku klausimu: jai valstybines istaigos nesugeba deramai uztikrint net vakcinacijos apskaita -
kuo galima akivaizdiai patikrint ir isitikinti - kaip jos gali uztikrinti vakcinu kokybe, tinkamos jos gabenimo ir laikymo salygas (ka patikrint labai sunku)???
Kodel Galimybiu pasas, turintis galioti neribota laika pasiskiepijusiems pagal pilna schema - REALIAI galioja tik 2 menesius???
Kokius dar istatimus siurksiai pazedziancius zmogaus teisias ir pagrindines laisves ketinama priimt prisidengiant COVID-19 pandemija???
2022-01-25 09:54:47 IP 2e7r19bb
Laimutė 2022-01-20 11:53:56
Noriu tarti didžiausią padėką Registrų centro darbuotojai Ina Deren! Tai yra žmogus, kuris negailėjo savo laisvo laiko, nervų ir pastebėjo ir sutvarkė mano iškilusią problemą, su kuria bandžiau susidoroti dešimtį dienų. Kitų susijusių įstaigų darbuotojai neatkreipė į problemą didelio dėmesio, tačiau ši Moteris iš diddžiosios raidės pasistengė, jog probpema būtų sutvarkyta per vieną dieną. Ačiū jai už darbą, pagalbą ir pastabumą.
Laba diena, gerb. Laimute,
dėkojame už nuoširdų atsiliepimą. Jūsų padėką būtinai perduosime mūsų įmonės darbuotojai. Smagu, kai galime patenkinti mūsų klientų lūkesčius. Lauksime Jūsų sugrįžtant.
2022-01-25 09:50:04 IP 2e7r19bb
Aistė 2022-01-23 12:50:29
Likau ir vėl nesuprsta. Į savo prašymus vėl gaunu sprendimus ir išvadas, kurių aš neprašiau. Pateiktdama aiškiai nurodžiau, net pažymėdama punktais, kas reikalinga man, kad galėčiau tai pateikti bankui, įkeičiant savo turtą. Tad kodėl negaliu gauti Nekilnojamo turto Registro centrinio banko duomenų išrašus, kurie yra prašomi. Susidaro toks įspūdis, kad Valtybinėje Įmonėje į mano prašymą yra nesigilinama ir dirbama atmestinai. Dirbtinai sudaromos kliūtis ir to pasekoje kažko Rsiekiama?
Laba diena, gerb. Aiste,
Jei turėtumėte kitų klausimų, kviečiame apsilankyti Konsultacijų centro portale (https://info.registrucentras.lt/) arba kreiptis į Konsultacijų centrą telefonu (8 5) 268 8262. Geros dienos!
Greičiausiai, tai pati blogiausia įmonėje per visą Lietuvos istoriją.
Vadovybė tragiška, kompetencija tragiška. Mokesčių mokėtojų pinigų siurbelės, liaudiškai tariant. :)

CV Group
carVertical - automobilio patikra pagal VIN numerį

Adresas: Aukštaičių g. 7, LT-11341 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; automobilių prekyba.
„carVertical“ – transporto priemonių istorijos patikros paslaugas teikianti įmonė. Mes renkame ir apdorojame duomenis iš įvairių nacionalinių ir privačių registrų bei duomenų bazių, kad galėtume pateikti vartotojui išsamią informaciją apie perkamą transporto priemonę. Viskas ko reikia – įvesti transporto priemonės...
Creditinfo Lietuva
Adresas: A. Goštauto g. 40A, LT-03163 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; finansai; konsultacijų paslaugos.
Kredito biuras „Creditinfo“ yra informacijos bankas, į kurį duomenis teikia (ir gauna) finansų, telekomunikacijų, elektros tiekimo ir kitos įmonės. Kredito biuras užima svarbią vietą finansų sistemoje, nes finansų įstaigoms padeda skolinti atsakingai, o patikimam verslui ir patikimiems vartotojams sudaro sąlygas...
Credo Partners
Adresas: Vytauto pr. 23, LT-44352 Kaunas.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; informacijos teikimas; konsultacijų paslaugos; reklamos paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Credo Partners“ jau vienuolikti metai sėkmingai teikia kontaktų centro paslaugas, pateisindama užsakovo lūkesčius. Kompanijoje dirba profesionali pardavimų telefonu vadybininkų ir konsultantų komanda, kuriai vadovauja vadovai, turintys daugiametę patirtį efektyvaus kontaktų centro srityse. Kartu su komanda...
DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; informacijos teikimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...
Kalba.Lt
Edukacinės rinkos lyderis Lietuvoje

Adresas: Vytauto pr. 32, LT-44328 Kaunas.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; informacijos teikimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
UAB “Kalba.Lt” - didžiausią patirtį Lietuvoje turinti edukacijos įmonė, kuri rūpinasi visuomenės pažanga ir tobulėjimu. Įmonė teikia plačią įvairovę edukacinių paslaugų vaikams, paaugliams, suaugusiems ir verslo sektoriui: kalbų kursai, karjeros konsultacijos, tarptautiniai egzaminai, studijų užsienyje...

Kaip perėjimas prie žaliosios energetikos veikia kainas?
Kaip perėjimas prie žaliosios energetikos veikia kainas?
"Verslo tribūnoje" apie tai, kokį poveikį infliacijai turi perėjimas prie žaliosios energetikos. Elektromobilio gamybai reikia 5 kartus daugiau metalų nei varomam iškastiniu kuru, paklausa...
Dar daugiau dėmesio "Iki" darbuotojams: keliami atlyginimai, gerinamos darbo sąlygos
2023 metų pradžioje prekybos tinklas "Iki" 10 proc. padidino įmonės darbuotojų atlyginimus. Monika Milė, prekybos tinklo "Iki" Žmonių ir kultūros departamento vadovė, sako, kad padidintas algas...
MO muziejaus mecenatai: krizių metu mecenatystė dar labiau sutelkia
MO muziejaus mecenatai: krizių metu mecenatystė dar labiau sutelkia
Kasmet MO muziejus savo palaikytojų bendruomenei ir visuomenei pristato išsamią praėjusių metų veiklos ataskaitą. 2022 metai nestokojo iššūkių – susitelkimo pareikalavęs karas Ukrainoje...

Kiek užsienio kalbų mokate?

American Express 178,86 +3,31%
JPMorgan 141,09 +1,55%