Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Registrų centras, VĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Registrų centras

Atsiliepimai apie Registrų centras, VĮ

Pažangios valstybės partneris
E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Registrų centras, VĮ

2021-09-15 06:58:56 IP 2e7r19bb
Ingrida 2021-09-14 14:08:43
Labai norėjau padėkoti Kauno padalinio aptarnavimo grupės vadovei Janinai Graudinienei. Kreipiausi dėl nekilnojamojo turto, žemės sklypo iškilusių problemų. Kai jau atrodė, kad išeitis beviltiška, niekas nežino ką daryti, ši puiki savo srities specialistė įsigilino į iškilusią problemą, viską išsiaiškino ir nurodė veiksmus, kuriuos reikia atlikti ir kur kreiptis, kad viską išspręsti. Džiaugiuosi, kad yra tokių darbuotojų, kurie taip atsakingai ir svarbiausia kompetetingai atlieka savo pareigas.
Laba diena, gerb. Ingrida,
dėkojame už nuoširdų atsiliepimą. Jūsų padėką būtinai perduosime Kauno klientų aptarnavimo grupės vadovei Janinai Graudinienei. Jūsų atsiliepimas mums labai brangus. Lauksime Jūsų sugrįžtant.
Papildomai informuojame, kad atsakymus į daugelį klausimų galite rasti ir mūsų Konsultacijų centro portale (https://info.registrucentras.lt/), kviečiame apsilankyti. Geros dienos!
2021-09-06 09:56:45 IP 2e7r19bb
Matas 2021-08-19 23:03:44
Noriu padėkoti Kauno skyriaus aptarnavimo vadovei Janinai Graudinienei ir jos komandai už tokį operatyvų ir malonų bendravimą su klientais tokiu chaotišku laikotarpiu. Linkiu ištvermės šiuo metu.
Laba diena, gerb. Matai,
dėkojame už nuoširdų atsiliepimą. Jūsų padėką būtinai perduosime Kauno klientų aptarnavimo padalinio kolektyvui. Lauksime Jūsų sugrįžtant. Sėkmingos dienos
2021-09-06 09:40:27 IP 2e7r19bb
Violeta 2021-08-26 10:44:03
Esu be galo dėkinga Registrų centro Šilutės padalinio specialistei Linai Pranckevičienei už itin malonų ir nuoširdų bendravimą, išsamias konsultacijas bei operatyvią pagalbą tvarkant nuosavybės dokumentus.
Buvau nustebinta specialistės profesionalumu ir geraširdiškumu.
Aciū Jums, Lina, už puikų aptarnavimą ir linkiu sėkmės darbuose.
Laba diena, gerb. Violeta,
dėkojame už nuoširdų atsiliepimą. Jūsų padėką būtinai perduosime mūsų įmonės darbuotojai. Lauksime Jūsų sugrįžtant. Sėkmingos dienos!
Buvau nustebinta specialistės profesionalumu ir geraširdiškumu.
Aciū Jums, Lina, už puikų aptarnavimą ir linkiu sėkmės darbuose.
Aptarnavimas tragiškas. Parašiau laišką, savaitę laiko jokio atsakymo negavau. Skambinau laukiau 40min, atsakiklis kartojo, kad visi operatoriai užimti. Kaip susisiekti su šita įmone?
Neįmanoma prisiskambinti ir gauti atsakymu. Pasakymas “reikės šiek tiek palaukti” per lengvas, nes jau laukiu 2 su puse h laukiu….
2021-08-02 10:03:33 IP 2e7r19bb
Rimantas 2021-07-30 09:28:35
Praėjus porai dienų po skundo, paskambino padalinio, kuriame užsakėme pažymas vadovė. Maloniai pabendravome ir viską išsprendėme. Ačiū, kad operatyviai sureagavote.
Laba diena, gerb. Rimantai,
Jūsų pranešimas ir atsiliepimas mums labai svarbus. Nuolat siekiame gerinti aptarnavimo kokybę ir pateisinti mūsų klientų lūkesčius. Lauksime Jūsų sugrįžtant.
2021-08-02 09:57:45 IP 2e7r19bb
Rūta 2021-07-28 18:40:21

Noriu padekoti Kedainiu registru centro darbuotojoms - Rositai ir Eglei uz profesionaluma, itin malonu bendravima pagalba ir patarimus. Tenka daznai susidurti su Valstybiniu istaigu darbuotojais, kurie dazniausiai nuvilia savo atsainiu bendravimu ir poziuriu i darba. Vertinkite tokias darbuotojas, nes zmogiskasis faktorius mano situacijoje buvo pademonstruotas visu 100 proc. Sekmes darbuose!
Laba diena, gerb. Rūta,
dėkojame už nuoširdų atsiliepimą. Jūsų padėką būtinai perduosime mūsų įmonės darbuotojoms. Nuolat siekiame gerinti aptarnavimo kokybę, todėl Jūsų atsiliepimas mums labai svarbus. Lauksime Jūsų sugrįžtant.
Papildomai informuojame, kad atsakymus į daugelį klausimų galite rasti mūsų Konsultacijų centro portale (https://info.registrucentras.lt/), kviečiame apsilankyti. Geros dienos!
Rimantas 2021-07-29 11:00:49
Nežinau kaip viskas vyksta filialuose, bet nesisakykite pažymų internetu- tris kartus sakiausi pažymas apie turtą, reikėjo per vieną darbo dieną (pasirinkau šį variantą), bet praėjus beveik savaitei sistema vis rodė "skaičiuojama kaina", pažymas padarė per savaitę, tačiau visus kartus teko susimokėti kaip už pažymas per vieną darbo dieną!!!!

Ar įstaigai viskas "dzin" ar įranga "nemoka skaičiuot"...reikėtų kažką keist....

2021-07-21 08:56:26 IP 2e7r19bb
Aretas 2021-07-21 05:41:03
Nežinau kaip jums pasiseka pataikyti ant maloniu konsultanciu nes Kauno filijale tikras siaubas dirba nemalonios ieškančios priekabiu neisilavine is gatves surinktos personos.

Tenka jau kelis kart lankytis ir abu kartus esu pasibjaurėjas tokio chamiškumo...

Geriausias bairis kad karantinas baigėsi o karantino tvarka liko galioti, skaitosi jai neužsiregistravai tai veja lauk.

Valstybinė imonė iš musų ima pinigus sukurta is mokesciu mokėtoju pinigu, ir tvarka dar tokia kad vengia aptarnauti.
Laba diena, gerb. Aretai,
atsiprašome už patirtus nepatogumus ir dėkojame, kad pranešėte. Jūsų pateikta informacija perduota atsakingo padalinio vadovui dėl darbo organizavimo peržiūros. Jūsų pranešimas Registrų centrui labai svarbus, siekiame gerinti aptarnavimo kokybę ir pateisinti mūsų klientų lūkesčius. Jei turėtumėte daugiau pastebėjimų, maloniai kviečiame jais pasidalinti el. paštu info@registrucentras.lt.

2021-07-20 10:10:22 IP 2e7r19bb
Daiva, Kėdainių raj.neįgaliųjų draugija 2021-07-20 08:41:04
Labas rytas. Labai noriu padėkoti registro centro darbuotojoms dirbančioms Kėdainių registrų centre - Rositai Jakaitienei, Eglei Lapukienei ir be galo maloniai moteriai Daivai Lielienei iš Kauno registro centro - už pagalbą, už supratimą, gerą žodį ir nuostabų bendravimą. Būkite ir likite suprantančios paprastus žmones, kuriems labai reikalinga jūsų pagalba, patarimas ir šiltas jūsų bendravimas. Ačiū, kad esate....
Laba diena, gerb. Daiva,
dėkojame už nuoširdų atsiliepimą ir įvertinimą! Jūsų padėką būtinai perduosime mūsų įmonės darbuotojoms. Dėsime visas pastangas, kad Jūsų lūkesčius pateisintume ir ateityje. Gražios dienos!
Daiva, Kėdainių raj.neįgaliųjų draugija
2021-07-20 08:41:04 IP 2fbaub4g
2021-07-12 10:48:23 IP 2e7r19bb
Vilma 2021-06-28 10:05:30
Keista, kad valstybės kontrolės funkcijas atliekančios institucijos nepasidomi ar teisėtai VĮ Registrų centras renka mokesčius. Jeigu asmuo prašymą įregistruoti daiktines teises pateikia praleidęs nustatytus prašymo padavimo terminus, atlyginimas už daiktinių teisių, šių teisių suvaržymų ir juridinių faktų įregistravimą, apskaičiuotas Registro tvarkytojo, didinamas 100 procentų. Nuo kada VĮ Registrų centras turi teisę skirti baudas asmenims? Asmenys atleidžiami nuo mokesčio tik esant force majeure, o kaip visos kitos svarbios priežastys? Kaip su apskundimo procedūromis ar jos nėra tik formalios?
Laba diena, gerb. Vilma,
dėkojame už pateiktą nuomonę ir informuojame, kad atlyginimo už valstybės įmonės Registrų centro tvarkomų registrų objektų registravimą, šių registrų ir Nekilnojamojo turto kadastro duomenų, informacijos, dokumentų ir (ar) jų kopijų tvarkymą dydžių sąrašas, patvirtintas Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. liepos 8 d. nutarimu Nr. 763 „Dėl Atlyginimo už valstybės įmonės Registrų centro tvarkomų registrų objektų registravimą, šių registrų ir Nekilnojamojo turto kadastro duomenų, informacijos, dokumentų ir (ar) jų kopijų tvarkymą dydžių sąrašo patvirtinimo“. Geros dienos.
2021-07-12 10:24:11 IP 2e7r19bb
Inga 2021-07-10 18:48:44
Apsilankiau Registrų centre Kauno filiale ir likau labai maloniai nustebinta, kad dar yra tokių malonių, profesionalių, besišypsančių darbuotojų kaip Akvilė. Likau sužavėta žmogiškumu, paprastumu ir geraširdiškumu.
Dėkinga už puikų aptarnavimą ir sėkmės darbuose, gerbiamai Akvilei.
Laba diena, gerb. Inga,
dėkojame už nuoširdų atsiliepimą. Jūsų padėką būtinai perduosime mūsų įmonės darbuotojai. Smagu, kai galime patenkinti mūsų klientų lūkesčius. Lauksime Jūsų sugrįžtant. Sėkmingos dienos!
Dėkinga už puikų aptarnavimą ir sėkmės darbuose, gerbiamai Akvilei.
2021-06-23 12:40:58 IP 2e7r19bb
Jonas 2021-06-23 11:02:58
Registrų Centras iš esmės yra blogiausia valstybinė įstaiga. biurokratijos liūnas, į kurį niekam nelinkiu pakliųti. Kitos valstybinės įstaigos seniai susitvarkė, registrų centras dar gyvena "sleksčių mynimo" satvarkoje. Didelės dalies dokumentų vis dar negalima užsisakyti ir sutvarkyti nuotoliniu būdu, nesugeba subendraut su šalia esančiomis valstybinėmis įstaigomis. Kaskart šlykštu ten ateit. Darbuotojai malonūs, tačiau akivaizdžiai įkalinti biurokratijoje ir dažnai nori, bet negali padėti dėl kokios nors butaforinės, nuo sovietinių laikų likusios taisyklės. Laikas keistis jau. Prieš 5 metus jau buvo laikas keistis.
Laba diena, gerb. Jonai,
nuoširdžiai atsiprašome už nemalonią patirtį ir dėkojame, kad pranešėte. Siekiame nuolat gerinti aptarnavimo kokybę, todėl Jūsų atsiliepimas mums labai svarbus. Jei turėtumėte daugiau pastebėjimų, maloniai prašome jais pasidalinti el. paštu info@registrucentras.lt.
2021-06-13 20:03:52 IP 2e7r19bb
Audronė. 2021-06-11 16:48:40
Kažkas tikrai nevykdo pareigų. Gavau RC išrašą apie NT, kuriame nurodytas dar 2002 m. įvykdytas įsisikolinimas (pasirašytas susitarimas NB tarp pardavėjo, pirkėjo ir kredituojančio banko apie visisšką atsiskaitymą). ir kitos apie 20 m. nebegaliojančios atžymos. Aiškiai nėra sąsajos tarp NB-se saugomų įrašų, informacija nepatikrinta, tiesiog sumesta į E-sisitemą. Tai trukdo vykdyti tolimesnius pirkimo -pardavimo ir būsto kreditavimo veiksmus. Na, o informatorė telefonu papaškino: susieškokite 20 m. senumo popierrius namuose ar NB-e, ar pardavėją (nebent su policijos pagalba) ir atneškite į RC priėmimo skyrių, tik tada tie tiesos neatitinkantys įrašai bus pananikinti. Teisininkas pakonsultavo - galima siekti fakto pripažinimo teisme.
Gal teoriškai ir taip, bet kokia gi mūsų duomenų tvarkymo kokybė E-duomenų bazėse ir kas atsakingi už informacijos perdavimą ir patikrą.
Sveiki, gerb. Audrone,
kad galėtume Jums padėti ir patikrinti pateiktos informacijos pagrįstumą, maloniai prašome el. paštu info@registrucentras.lt pateikti išsamią informaciją, nurodant faktines aplinkybes, taip pat nurodyti savo asmenvardžius ir kontaktinius duomenis, kad atsakingas darbuotojas galėtų su Jumis susisiekti. Gero vakaro.
2021-05-31 14:40:42 IP 2e7r19bb
Algimantas 2021-05-25 09:30:57
Apsilankiau Registrų centre Kauno filiale (Gedimino g. 39A) ir likau labai maloniai nustebintas, kad dar yra tokių malonių, profesionalių, besišypsančių darbuotojų kaip gerbiama Daiva Lielienė. Likau sužavėtas žmogiškumo, paprastumo ir geraširdiškumo.
Dėkingas už puikų aptarnavimą ir sėkmės darbuose, gerbiamai Daivai.
Laba diena, gerb. Algimantai,
dėkojame už atsiliepimą. Jūsų padėką būtinai perduosime mūsų įmonės darbuotojai. Lauksime Jūsų sugrįžtant.
Gražios dienos.
Dėkingas už puikų aptarnavimą ir sėkmės darbuose, gerbiamai Daivai.
2021-05-25 07:02:29 IP 2e7r19bb
Stase 2021-05-24 18:48:31
Apsilankiau Registrų centre Kauno filiale 2021.05.03 d. Sutikau nuostabią darbuotoja Akvilę, kuri operatyviai
ir atsakingai atliko savo darbą.
Visada malonu užeiti į tokią įstaigą.
Dėkinga už puikų aptarnavimą ir sėkmės darbuose
Laba diena, gerb. Stase,
dėkojame už atsiliepimą. Jūsų padėką būtinai perduosime mūsų įmonės darbuotojai. Smagu, kai galime patenkinti mūsų klientų lūkesčius. Lauksime Jūsų sugrįžtant.
Papildomai informuojame, kad atsakymus į daugelį klausimų galite rasti mūsų Konsultacijų centro portale (https://info.registrucentras.lt/), kviečiame apsilankyti. Sėkmingos dienos!
ir atsakingai atliko savo darbą.
Visada malonu užeiti į tokią įstaigą.
Dėkinga už puikų aptarnavimą ir sėkmės darbuose
2021-05-24 16:43:25 IP 2e7r19bb
Edita 2021-05-24 16:09:53
Ta prasme? Aš ją ką, fotografuoti turiu? Ji niekam nepavaldi ir neturi vadovybės? :) Labai juokingas atsakymas. O mano duomenis turite, kitaip negalėčiau komentuot.
Gerb. Edita, pateikta informacija perduota vadovui. Jūsų pranešimas įmonei labai svarbus, siekiame gerinti aptarnavimo kokybę ir pateisinti mūsų klientų lūkesčius. Netinkamo darbuotojo elgesio netoleruojame. Jei turėtumėte daugiau pastebėjimų, rašykite el. paštu info@registrucentras.lt. Geros dienos.
Registrų centras, VĮ 2021-05-24 16:02:55
Sveiki, gerb. Edita,
atsiprašome dėl nemalonios patirties ir dėkojame, kad pranešėte. Maloniai prašome el. paštu info@registrucentras.lt pateikti išsamią informaciją, nurodant Jums žinomas faktines aplinkybes, taip pat nurodykite savo asmenvardžius ir kontaktinius duomenis, kad galėtume su Jumis susisiekti. Jūsų informacija visada laukiama. Gražios dienos.
2021-05-24 16:02:55 IP 2e7r19bb
Edita 2021-05-24 15:29:48
Taip taip. Kai Eglė po miestą nesimala darbo metu, arba pašaliniais darbais neužsiima, iš telefono
akių nepakeldama, gal ir dirba tada...
Sveiki, gerb. Edita,
Šarūnas Šiušė 2021-02-25 15:10:32
Apsilankęs Registrų centre Kėdainių filiale sutinku nuostabias darbuotojas Eglę ir Rositą, kurios visuomet operatyviai
ir atsakingai atlieka savo darbą, iškilus neaiškumams parenka geriausią sprendimo būdą.
Visad malonu užeiti į tokią įstaigą, kur bus patenkinti kliento lūkesčiai
Dėkingas už puikų aptarnavimą ir sėkmės darbuose
akių nepakeldama, gal ir dirba tada...
2021-05-24 15:16:22 IP 2e7r19bb
Aleksandras 2021-05-24 15:09:37
Sveiki. Noriu padekoti kolektyvui uz operatyvuma ir israso isdavima. Kauno padalinio merginom atskiras didelis ACIU - ypac Akvilei. Malonios, besisypsancios, mandagios. Taip ir toliau. Linkiu islikti zmogiskiems ir buti sveikiems.
Laba diena, gerb. Aleksandrai,
dėkojame už atsiliepimą. Jūsų padėką būtinai perduosime Kauno padalinio kolektyvui. Gražios dienos ir būkite sveikas!
2021-05-10 11:54:27 IP 2e7r19bb
Darius 2021-05-10 11:00:29

Noriu padėkoti Ilonai Milašienei už išsamę konsultaciją. Pirmą kartą pasijutau jog esu žmogus.
Laba diena, gerb. Dariau,
dėkojame už atsiliepimą. Jūsų padėką būtinai perduosime mūsų įmonės darbuotojai. Sėkmingos dienos!

2021-05-06 06:52:10 IP 2e7r19bb
Nacionalinė konfederacija "Verslas ir kapitalas" 2021-05-05 21:27:48
Užsakėme ūkio subjekto išrašus (su galimybe atsiimti juos nuotolinių būdu). Gavome SMS iš VĮRC su priegos raktu. Apieškojome visą VĮRC tinklapį, tačiau neradome vietos, kur tą priegos raktą panaudoti. :)) Sugaišome kone valandą tai paieškai. Norime paklausti: "Koks d*****s sukūrė VĮRC tinklapį be prisijungimo su suteiktu "priegos raktu" vietos? KUR TOJI VIETA??? :)) Susipažinome su įvairiais klausiminais VĮRC tinklapyje, tačiau NIEKUS NERADOME instrukcijos KAIP ATSIIMTI UŽSAKYTĄ DOKUMENTĄ NUOTOLINIU BŪDU, TURINT "PRIEGOS RAKTĄ". P.S. Be jookios pagarbos DURNIUI, sukūrusiam tokį "patogų" VĮRC tinklapį. P.S.S. Būsime dėkingi už suteiktą pagalbą.
Laba diena, atsiprašome už patirtus nepatogumus ir dėkojame, kad pranešėte. Jūsų pateikta informacija perduota atsakingo padalinio vadovui, kuris su Jumis susisieks.Geros dienos!
Nacionalinė konfederacija "Verslas ir kapitalas"
2021-05-05 21:27:48 IP 28mdn70n
2021-05-05 07:20:50 IP 2e7r19bb
Stasys 2021-05-04 20:31:45
Gėda valstybinei įmonei už tokius darbuotojus.
Balandžio 29. 10.47 val. Kauno g. 35.
Labas rytas, gerb. Stasy,
atsiprašome dėl nemalonios patirties ir dėkojame, kad pranešėte. Jūsų pateikta informacija perduota vadovui. Jei turėtumėte daugiau pastebėjimų, maloniai kviečiame jais pasidalinti el. paštu info@registrucentras.lt. Geros dienos
Gėda valstybinei įmonei už tokius darbuotojus.
Balandžio 29. 10.47 val. Kauno g. 35.
2021-05-04 13:16:06 IP 2e7r19bb
Jovita 2021-05-04 13:02:45
Pasvalio skyriuje dirba neadekvati moteris, savo darbo neišmano, nepaaiškina kokių dokumentų jai trūksta ir klientą veja lauk rėkdama kaip kokia isterikė. Liepia registruotis kitam kartui nes laikas klientui pasibaigė ir ji išvija klientą. Kitą dieną atėjus vėl užregistruotu laiku šaukia ant kliento ir vadina necenzūriniais žodžiais. Svarbiausia kad ji nedirba savo darbo o tik rėkia pakeltu balsu ir įžeidinėja žmones. Mes taip nepaliksim ir kviesime televiziją, nes ta darbuotoja taip elgtis su klientais negali. Mes manome, kad ji nesugeba dirbti savo darbo, negerbia klientų vydama lauk ir vadindama klientą, , valkata" jam nepadeda susitvarkyti dokumentų. Ši darbuotoja neadekvati. Bus viešinama.
Laba diena, gerb. Jovita,
atsiprašome už patirtus nepatogumus ir dėkojame, kad pranešėte. Jūsų pateikta informacija perduota atsakingo padalinio vadovui. Jei turėtumėte daugiau pastebėjimų, maloniai kviečiame jais pasidalinti el. paštu info@registrucentras.lt. Geros dienos!
2021-05-03 14:58:43 IP 2e7r19bb
Alina 2021-05-03 14:21:01
Labai prastas aptarnavimas Vilniaus Miesto Registrų centre. Visos laksto, aiškiai matosi, jog nesugeba dirbti. Vieno popieriuko atsiėmimui sugaišome 2 valandas, nes prie vieno langelio žmogus sėdi vos ne valandą laiko. Visiškai nesustyguotas darbas. Daug nervų ir kantrybės reikėjo padėti. Labai prasta įstaiga. Čia gali užsikrėsti ne tik covidu, tiek laukiant
Laba diena, gerb. Alina,
Geros dienos!
2021-05-03 07:47:01 IP 2e7r19bb
Giedrius 2021-05-01 15:09:23
Noriu padėkoti Kauno padalinio vadovei Janinai Graudinienei už gebėjimą suprasti klientų poreikius bei kompetenciją suteikiant informacija klientams. Dėkoju ir linkiu kuo didesnės sėkmės tolimesniuose darbuose.

Ačiū!

Giedrius
Labas rytas, gerb. Giedriau,
dėkojame už nuoširdų atsiliepimą. Jūsų padėką būtinai perduosime mūsų Janinai Graudinienei. Smagu, kai galime patenkinti mūsų klientų lūkesčius. Lauksime Jūsų sugrįžtant.
Sėkmingos dienos!

Ačiū!

Giedrius
2021-04-28 11:18:57 IP 2e7r19bb
Dainius 2021-04-28 11:11:33
Korumpuota, protekcijų, asmeninių pažinčių įmonė. Visi susiveda savus. Pvz tarnybos vadovui buvo reikalavimas magistro laipsnis. O ką daryti kai tavo draugas Donatas Urb... neturi tokio? Ne problema - keičiam reikalavimus ir magistro nebereikia. Lig tol puikiai dirbęs laikinasis gauna blogus įvertinimus ir nebetinkamas.
Atlyginimai keliami kaip nori, kam nori. Saviems žiūrėk ir 30% pakyla.
Gėda visai įmonei. Atmosfera darbo klaiki, visi visus priešina arba lenda į sikna. Paskūsk kolegą - gausi medalį. Svarbu viešai gražiai atrodyti o viduje - politinių skersvėjų rezultatas. Po kiekvienų rinkimų peripetijos. Normalūs išeina, lieka draugeliai ir padlaižiai.
Žmogus žmogui ten priešas.
Sveiki, gerb. Dainiau,
dėkojame, kad pranešėte. Kad galėtume patikrinti pateiktos informacijos pagrįstumą, maloniai prašome el. paštu info@registrucentras.lt pateikti Jums žinomas faktines aplinkybes, taip pat nurodyti savo asmenvardžius ir kontaktinius duomenis, kad galėtume su Jumis susisiekti, jei kiltų klausimų. Geros dienos.
Atlyginimai keliami kaip nori, kam nori. Saviems žiūrėk ir 30% pakyla.
Žmogus žmogui ten priešas.
2021-04-28 11:07:11 IP 2e7r19bb
Aloyzas 2021-04-27 11:25:38
Dėkoju Dianai Petrutienei (Klaipėdos RC) už suteiktą aiškią ir išsamią konsultaciją keičiant j/a duomenis. Sėkmės Jums!
Laba diena, gerb. Aloyzai,
Sėkmingos dienos!

CV Group
carVertical - automobilio patikra pagal VIN numerį

Adresas: Visorių g. 2-307, LT-08300 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; automobilių prekyba.
Kiekvieną sekundę pasaulyje vidutiniškai trys žmonės nusiperka naudotą automobilį, o dar kelis kartus daugiau pirkėjų tą pačią akimirką dairosi būsimos transporto priemonės. Visi nori gauti kuo daugiau informacijos apie dominančius automobilius ir jų istoriją, bet nežino, kaip gauti išsamiausių ir patikimiausių...
Creditinfo Lietuva
Adresas: A. Goštauto g. 40A, LT-03163 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; finansai; konsultacijų paslaugos.
Kredito biuras „Creditinfo“ yra informacijos bankas, į kurį duomenis teikia (ir gauna) finansų, telekomunikacijų, elektros tiekimo ir kitos įmonės. Kredito biuras užima svarbią vietą finansų sistemoje, nes finansų įstaigoms padeda skolinti atsakingai, o patikimam verslui ir patikimiems vartotojams sudaro sąlygas...
DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...
Ekspobalta
Adresas: Kauno g. 36, LT-03202 Vilnius.
Veiklos sritys: parodos, mugės; informacijos teikimas; kelionės; konsultacijų paslaugos; projektavimas; reklamos paslaugos; renginių organizavimas.
Ekspozicijų ir parodinių stendų projektavimas, gamyba, įrengimas ir priežiūra Lietuvoje bei užsienyje. Teikiamos įvairios paslaugos parodų dalyviams: logistika, nestandartinės įrangos, baldų, apšvietimo, audio, video ir multimedijos nuoma. Originalūs kūrybiniai sprendimai: - Mugių stendams; - Parodų ekspozicijoms;...
Kalba.Lt
Edukacinės rinkos lyderis Lietuvoje

Adresas: Vytauto pr. 32, LT-44328 Kaunas.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; informacijos teikimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
UAB “Kalba.Lt” - didžiausią patirtį Lietuvoje turinti edukacijos įmonė, kuri rūpinasi visuomenės pažanga ir tobulėjimu. Įmonė teikia plačią įvairovę edukacinių paslaugų vaikams, paaugliams, suaugusiems ir verslo sektoriui: kalbų kursai, karjeros konsultacijos, tarptautiniai egzaminai, studijų užsienyje...

Lietuvoje lankosi JAV Pensilvanijos nacionalinės gvardijos vadas
Lietuvoje lankosi JAV Pensilvanijos nacionalinės gvardijos vadas 09-20 06:39
Lietuvoje lankosi JAV Pensilvanijos nacionalinės gvardijos vadas generolas majoras Markas J. Schindleris.
G. Nausėda dalyvauja Jungtinių Tautų Generalinėje Asamblėjoje
G. Nausėda dalyvauja Jungtinių Tautų Generalinėje Asamblėjoje 09-20 06:35
Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda nuo pirmadienio iki trečiadienio dalyvaus Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos (JTGA) 76-ojoje sesijoje Niujorke, vėliau vyks į Čikagą susitikti su lietuvių...
"AIMS International Lietuva" vadovas Š. Dyburis: komandinių darbostogų naudos atsveria jų problematiką 09-20 01:38
Ruduo ne veltui laikomas darbingo sezono startu. Intensyvus periodas sutelkia verslą spręsti naujus iššūkius bei įgyvendinti ambicingus planus. Atostogų džiaugsmai praėjo kartu su vasara, todėl...

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Moody's 370,00 -2,72%