Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Regila, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Regila

Atsiliepimai apie Regila, UAB

REGILA

Šviesos tiek - kiek norisi! Langų uždengimai Jūsų namams!
Parašyk savo nuomonę apie Regila, UAB

atsiunčia darbuotoją pamatuoti, paima juodais 50, po to pasakoja, kad negali pateikti matavimo duomenų nes komercinė paslaptis....
Tik geriausi atsiliepimai:)))
Užsakyti roletai bei užuolaidos 4 kambarių būtui.
Kaina pasiūlyta mažiausia iš visų konkurentų;
terminai nudžiugino, pagaminti roletai bei pasiūtos užuolaidos ankščiau sutarto laiko;
Sumontavo bei pakabino karnizus ir užuolaidas greitai, kokybiškai ir kas svarbiausia po savęs nepaliko juokių šiukšių:))
Tragedija ne įmonė. s*****i. Nepatariu niekam turėti jokių reikalų su jais. Kokybė kaip Turkijos turgaus, o ima pinigus kaip už Itališką gerą produkcija. Siaubas, bent dulkes savo šudparduotuvėje nusivalykit. Esu labai nepatenkinta.
Vilniuje užsakeme roletus ir tinkliukus nuo uodų. Likome labai patenkinti, viska įvykdė laiku, meistras atvažiavo greitai ir kokybiškai viska sumontavo, dar ir patarymus davė kaip prižiūrėt.Patariu Regila.
Klaipėdos regiloje, norėjome užsisakyti lubinius karnizus, tačiau pasirodo pardavėja net negirdėjusi, apie lubinius karnizus montuojamus prie įtempiamų lubų..žiūrėjo į mane kaip i kvailę, bijojo priimti užsakymą, nesuprato kas ir kaip.. galbūt reikėtų apmokinti ir suteikti informaciją darbuotojoms, apie įtempiamas lubas ir kad karnizai gali būti montuojami ir prie jų.. juolabiau, kad dabar dažni namai daromi su itempiamomis lubomis..dvi dienas ėjau su nuotraukomis ir išmatavimais, bet galiausiai susinervinau, kad šitaip nepatikliai į mane žiūrima, ir nesuprantama ko aš noriu, kad išėjau ir užsisakėme karnizus kitoje įmoneje..
Prižadėjo daug, o paslaugų kokybė buvo apgailėtina. Gaila laiko, kurį teko praleisti su šiais ponais.
Regila - tai kokybė ir profesionalizmas! Norėčiau padėkoti meistrui Artūrui, kuris atliko darbus kokybiškai, labai greitai ir tvarkingai.
Puikus ir profesionalus aptarnavimas. Pakonsultavo kas geriau tiktų. Užsakėme romanetes. Esame labai patenkinti galutiniu rezultatu. Ateityje, jei nuspręsime dar ką kabinti ant langų, būtinai kreipsimės.
Vilniuje „Norfoje“ esančiame salone užsakinėjome roletus ir užuolaidas. Pagamino ir pakabino greičiau, nei buvo žadėję. Viskuo labai patenkinti. Tikrai rekomenduojam.
Klaipedoje Regiloje užsisakėme roletus visam namui, likome labai patenkinti, labai gražiai atrodo, salone padėjo išsirinkt audinius ir pritaikė nuolaida. Meistriukas greit atvažiavo viską sumontavo.Rekomenduoju!

"Adampolis Rental": vis daugiau verslų supranta, kad technikos nuoma verta didelio dėmesio 09-28 07:52
Nuo mažiausio, į vonios kambarį įvažiuoti galinčio ekskavatoriaus, iki teleskopinių rotacinių krautuvų ir 3D įrangos planiravimo darbams. Specialiosios technikos nuomos bendrovės "Adampolis...
Kodėl finansiniams investuotojams turėtų rūpėti jų portfelio įmonių antikonkurencinis elgesys? 09-27 22:42
Atitiktis konkurencijos teisei sparčiai plečia ribas ir vis giliau skverbiasi į finansų sektorių. Vienas didžiausių pokyčių, į kurį turėtų atkreipti dėmesį visi finansiniai investuotojai, – jau...
Kviečia pirmasis "Foreign Investors Annual Summit 2022": kaip stiprinti Lietuvos investicinį patrauklumą? 09-27 22:33
Nors Lietuva išlieka svarbia strategine vieta investuoti tarptautinėms įmonėms, tačiau neramiais laikais svarbu ne tik išlaikyti, bet ir didinti investicinio klimato bei verslo aplinkos...

Ar per šiuos metus dalyvavote mokymuose/konferencijose?

FedEx 144,95 +1,43%
Colgate-Palmolive 72,58 -3,23%