Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Regila, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Regila

Atsiliepimai apie Regila, UAB

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Regila, UAB

Klaipėdos regiloje, norėjome užsisakyti lubinius karnizus, tačiau pasirodo pardavėja net negirdėjusi, apie lubinius karnizus montuojamus prie įtempiamų lubų..žiūrėjo į mane kaip i kvailę, bijojo priimti užsakymą, nesuprato kas ir kaip.. galbūt reikėtų apmokinti ir suteikti informaciją darbuotojoms, apie įtempiamas lubas ir kad karnizai gali būti montuojami ir prie jų.. juolabiau, kad dabar dažni namai daromi su itempiamomis lubomis..dvi dienas ėjau su nuotraukomis ir išmatavimais, bet galiausiai susinervinau, kad šitaip nepatikliai į mane žiūrima, ir nesuprantama ko aš noriu, kad išėjau ir užsisakėme karnizus kitoje įmoneje..
Prižadėjo daug, o paslaugų kokybė buvo apgailėtina. Gaila laiko, kurį teko praleisti su šiais ponais.
Regila - tai kokybė ir profesionalizmas! Norėčiau padėkoti meistrui Artūrui, kuris atliko darbus kokybiškai, labai greitai ir tvarkingai.
Puikus ir profesionalus aptarnavimas. Pakonsultavo kas geriau tiktų. Užsakėme romanetes. Esame labai patenkinti galutiniu rezultatu. Ateityje, jei nuspręsime dar ką kabinti ant langų, būtinai kreipsimės.
Vilniuje „Norfoje“ esančiame salone užsakinėjome roletus ir užuolaidas. Pagamino ir pakabino greičiau, nei buvo žadėję. Viskuo labai patenkinti. Tikrai rekomenduojam.
Klaipedoje Regiloje užsisakėme roletus visam namui, likome labai patenkinti, labai gražiai atrodo, salone padėjo išsirinkt audinius ir pritaikė nuolaida. Meistriukas greit atvažiavo viską sumontavo.Rekomenduoju!
Užsakinėjome roletus Vilniuje aptarnavimas tobulas, Mindaugas tiesiog nuostabus. Su užsakymu vėlavimas buvo minimalus, sumontavo greitai ir kokybiškai.
Išmatuot net nemoka, sudejo tarpai maziausiai po 3cm.
Melagiu firma, uzsakem langus. Sake, kad per men bus pakeisti, praejo 2 men ir tai dar reikejo nuolat raginti, kad pradetu darbus. Daugiau niekada neuzsisakinesiu sioj kontoroj.
Uzsakiau duris standart-zadejo pagamint per 6 savaites. Po 7 savaiciu pradejau skambint ir ieskot savo uzsakymo-po ilgu skambinejimu ir nervu gadinimu jas atveze po 9 savaiciu. Montavau pats ir pastebejau islindusi varzta duru kampe, slenkstis persala kiaurai kaip ir duru stakta, nes jos nesiltintos ir rasoja... Didesnio slamsto nesu mates ir girdejes ir dar 3000lt. Rekomenduociau sia firma tik savo priesams :)
UAB Regila užsakiau duris skydas standart 2, žadėjo pagaminti ir sumontuoti per 6 savaites jos praėjo niekas neskambino nepranšė. Teko skambinti pasakė palauk dar pora savaičių, po pora dar pora savaičių. Bendrai gavosi 2, 5 menesio. Atvažiavę meistrai duris statė ne pagal "skydas" standartus, o pagal savo išprusimą, neatsižvelgdami į saugumo klasę. Gerai kad spėjau užmatyti ir paprašiau kad staktą įleistų labiau į sieną, kadangi apsauginės plieninės įvorės buvo išlindusios ant tinko ir jos savo funkcijos nebeatliktų. Meistrai nekompetetingi labai nepatenkinti primindami kad už tai jiems nemoka, kadangi reikejo tinka atmušti ties apdailą. Duris įstatė kreivai, tarpinės neprisispaudžia oras švilpia, ties slenksčiu nepilnai pripūsta montavimo putų.

Įmonės direktorius neaprisiima atsakomybės, jokių derybų, dėl montavimo darbų broko kaltina klientą. Susidariau nuomonę kad dėl visų nesklandumų visada kaltas tik klientas. Paprašęs ištaisyti broką - susisiek po menesio maždaug žiūrėsim kokios problemos.

Bendrai įvertinimas iki 10:
Aptarnavimas: 1;
Montavimo darbai: 3;
Garantija montavimui: 1;
Durų kokybė: 9;

Kas ieško kokybės kreiptis į Regila nerekomenduoju.
Regiloj pirkti tai gali nebent toks zmogus, kuris nei savo laiko, nei pinigu neskaiciuoja. Pardavineja viska bene brangiausiomis kainomis Klaiedoje, o kokybe tai tikrai ne ausciausia. Ieskojom namui langu ir duru. Tai lenkiskus langus pardavneja uz vokisku kaina. O duris irgi pigiau gavosi uzsisakyti tiesiai is Vilniaus. Tai kokie ta Regila atstovai, jei net kainos nevienodos. Tik direktorius tokiom kraliko akim irodineja, kad geriau nerasi niekur. Man tikrai nepaliko rimtos imones ivaizdzio. Paprasti lupikautojai ir tiek.
Nesisakykit iš Regilos, nes apgaus. Regila - Gaidila

Domus Lumina
Visi langų uždengimai po vienu stogu

Adresas: Karkazų g. 51, Karkazų k., LT-53277 Kauno r.
Veiklos sritys: žaliuzės, užuolaidos, roletai; audiniai, patalynė; automatizavimas, automatika; eksportas; fasadas, fasado apdaila; gamyba; interjero apdailos medžiagos; šildymas, įrenginiai; vartai.
DOMUS LUMINA jau 12 metų specializuojasi langų uždengimų gamyboje ir pardavimuose ne tik Lietuvoje, bet ir daugiau nei 30 Europos šalių. Mūsų vizitinė kortelė - aukšta produktų ir aptarnavimo kokybė. Esame moderni ir novatoriška įmonė, kurios vizija - būti lyderiais apsaugos nuo saulės ir langų dekoravimo produktų...
Roletai, žaliuzės, tinkleliai, garažo vartai

Adresas: Eigulių g. 21, LT-03150 Vilnius.
Veiklos sritys: žaliuzės, užuolaidos, roletai; gamyba; interjero apdailos medžiagos; vartai, tvoros.
DEXTERA – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, gaminanti aukščiausios kokybės inovatyvias ir funkcionalias saulės kontrolės sistemas. Patyrę specialistai jau daugiau kaip 20 metų padeda kurti įkvepiančius interjero bei eksterjero sprendimus namams ir biurams visoje Lietuvoje. Didžiuojamės plačiu gaminių asortimentu...
Soliteka
Roletų, žaliuzių, romanečių gamyba Kaune

Adresas: Butrimonių g. 9A, LT-50220 Kaunas.
Veiklos sritys: audiniai, patalynė; gamyba; interjero apdailos medžiagos; langai; vartai, tvoros; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
UAB “Soliteka” papuoš juos originaliomis langų dekoracijomis bei aksesuarais: roletais, žaliuzėmis, romanetėmis ar kitais mūsų įmonės gaminamais gaminiais. Mūsų pareiga – pagaminti tokius langų aksesuarus, kurie apsaugotų asmeninį pasaulį nuo pašalinių žvilgsnių, visiškai patenkintų poreikius, o tuo pačiu supančią...
ISVETA ir ko
Garažo vartai, žaliuzės, roletai

Adresas: Putinų g. 23, LT-62312 Alytus.
Veiklos sritys: žaliuzės, užuolaidos, roletai; fasadas, fasado apdaila; gamyba; interjero apdailos medžiagos; vartai, tvoros.
UAB ISVETA ir Ko yra viena didžiausių įvairių rūšių lauko ir vidaus langų uždengimo produktų gamybos ir montavimo įmonių Lietuvoje. Įmonė taip pat gamina segmentinius garažo vartus, susukamus vartus ir grotas, montuoja ir prižiūri kiemo bei vartų automatiką. Centrinė UAB ISVETA ir Ko būstinė yra įsikūrusi Alytuje...
Langė
Oras vanduo šildymas, langai, durys

Adresas: Laižuvos g. 18, LT-89213 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; gamyba; langai; mažmeninė prekyba; šildymas, įrenginiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Mūsų komanda tiekia ir montuoja šilumos siurblius oras vanduo visoje Lietuvoje bei užsienio šalyse. Įmonė sukaupusi daugiau nei 15 metų darbo patirtį, todėl gali pasiūlyti praktiškų ir optimalių sprendimų Šilumos siurbliai oras – vanduo tai vienas iš efektyviausių ir ekonomiškiausiu modernaus šildymo būdų. Šis...

Karantino varžtai atleidžiami Norvegijoje ir Ispanijoje, italai grąžina kelionių ribojumus 06-18 21:51
Įvertindamos koronaviruso pandemijos situaciją, vienos valstybės skelbia apie karantino atlaisvinimus, o kitos – ribojimus keliaujantiems.
Austrijos užsienio reikalų ministras skelbia apie ES sutartas sankcijas Baltarusijai 06-18 20:44
Europos Sąjungai pavyko susitarti dėl naujų, "tvirtų ir tikslinių" sankcijų Baltarusijai.
Europoje mažėja šalių, iš kurių atvykus taikomi ribojimai
Europoje mažėja šalių, iš kurių atvykus taikomi ribojimai 06-18 20:28
Reikšmingai pagerėjus epidemiologinei situacijai, dešimt Europos šalių ir trys salos yra išbraukiamos iš paveiktų šalių sąrašo.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Moody's 355,35 +2,44%
Bank of America 39,80 -4,37%