Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Redus LT

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Redus LT

Atsiliepimai apie UAB "Redus LT"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Redus LT"

Aciu labai uz nepriekaistingai iskasta pruda.operatorius idealiai atliko savo darba matosi kad ne pirma diena dirba is 10 balu visi10.dekui sękmes taip ir toliau
Įmonės vairuotojams reikėtų kultūros pasimokinti, o ne iškeikti jaunas moteris degalinėse.
Tu..piausia imone turbut. Tomui boba neduoda, tai paskitu lekia visad o paskui nuo zmonos pi...zda..ka gauna o darbe mums uz nieka aįskaito morala.
Vezdama medziagas uzraso visad pora tonu
Rodo minimuma kitus vokelije moka
Valandu dirbt belekiek
Teh apziuras uz pinigus
Siuksles pakasa po zemes ir usstumdo. Padaro keliuka
Darbininkus kirsina tarpusavije
Ziaurus tas Tomas Domarkas
juozas 2013-06-08 20:30:20
Melagei, a*******i siulau su tokia firma neprasideti.
Įmonė nevykdo antstolio nurodymo daryti išskaitymus iš darbo užmokesčio vaiko išlaikymui. Ir kokie kvalifikuoti darbuotojai gali būti, jei dirba eilinis žmogus, net nebaigęs profesinės mokyklos?
Turėjau šią savaitę reikalų su UAB Redus. Maloniausia, kad pirmadienį sutarėme, antradienį pradėjo darbą, ketvirtadienį vakare baigė. 60 kv/m nedaug todėl daugelis laužėsi, tipo maža kvadratūra, neapsimoka, o Redus atvažiavo pažiūrėjo, sutarėme ir padarė. Mums šį įmonė paliko gerą įspūdį.
daiva 2013-09-24 20:14:02
Noretusi papriestarauti, mano manymu tai sauni firma kuri patare, ir atlieka saziningai ir gerai savo darbus, o darbuotojai tikri kvalifikuoti specelistai, as labai patenkinta ju darbu, siulyciau visiems kreiptis.
O ar Jus Daiva, ar ne tos a******u firmos, kuri pilna a******u ir kurioj darbuotojai saudosi tarpusavyje, darbuotoja, kad taip gerai atsiliepiat?Ir tos "Redus"firmos darbuotojai sumusa kaimyniniu firmu darbuotojus!Bekit greiciau is jos, kol dar neturit nemalonumu, arba jusu santykiai jau pazenge toliau! :DPritariu Juozui.
UAB "Aderosa" Ispek.lt vardu
2015-01-27 13:57:19 IP 5f4sotrj

Visus, kurie turi problemų dėl atsiskaitymų, prašome kreiptis į UAB Aderosa", el. paštu info@ispek.lt, padėsime išieškoti skolas.
juozas 2013-06-08 20:30:20

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: V. Krėvės pr. 13A, LT-49488 Kaunas.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Naresta
Patikimas partneris Jūsų idėjai!

Adresas: Kareivių g. 11B, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB "Naresta" – per 25-erius metus statybos srityje sukaupta viskas, kas geriausia. UAB „Naresta“ – pradėjo veiklą, kaip bendraminčių statybos inžinierių bendras kūrinys ir jau 25-erius metus sėkmingai tęsia savo veiklą. Įmonė yra stiprus ir patikimas generalinis rangovas, besispecializuojantis monolitinių...
Serfas
Adresas: Technikos g. 7C, LT-51209 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalų pardavimas, supirkimas; plastikas, guma, jų gaminiai; statybinės medžiagos.
UAB"Serfas" veikia jau daugiau nei 25 metus ir teikia profesionalias konsultacijas, pirminio metalo produkcijos paruošimo, komplektavimo bei pristatymo paslaugas statybos ir gamybos profesionalams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba: Statybinės medžiagos pastato konstruktyvui. Plieno gaminiai – sijos, vamzdžiai...
LAISKA
STATYBOS PASLAUGAS TEIKIANTI ĮMONĖ

Adresas: Tilžės g. 121, LT-91100 Klaipėda.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB LAISKA - 2012 m. įsteigta statybos įmonė, kurios įvykdytų projektų sąrašuose, įvairios paskirties objektai – nuo gyvenamosios paskirties iki komercinių bei pramoninių statinių. Įmonė teikia platų statybinių paslaugų paketą, apimantį betonavimo, individualių namų statybos, bendrastatybinius bei kitus darbus. UAB...
Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: pramonės įrengimai; gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...

"Klaipėdos nafta" tikisi iki 2030 m. tapti penkių SGD terminalų operatore
"Klaipėdos nafta" tikisi iki 2030 m. tapti penkių SGD terminalų operatore 08-13 16:26
Valstybės valdoma naftos ir suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) operatorė "Klaipėdos nafta" planuoja per 10 metų tapti bent 5 SGD terminalų pasaulyje operatore ir 4 terminalų dalininke.
Baltarusijos visuomenė toliau reikalauja pokyčių – protesto akcijos šalyje neblėsta 08-13 16:18
Baltarusiai toliau kovoja už teisę į demokratinius rinkimus. Nuo ryto Minske bei kituose Baltarusijos miestuose žmonės ketvirtą dieną renkasi į taikias protesto akcijas: protestuotojai kimbasi į...
Konkurencijos taryba apie VMI ir PST susitarimą: panašu į lizingą be palūkanų
Konkurencijos taryba apie VMI ir PST susitarimą: panašu į lizingą be palūkanų 08-13 15:55
Didelės baudos ir jų neišvengiamumas turi atgrasyti įmones nuo kartelinių susitarimų, o Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) ir AB Panevėžio statybos trestas (PST) susitarimas milijoninę baudą...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?